Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

55. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums Ilgonis10-V60Maratona klubs
Ventspils
2.Babisko Edgars10-V60Daugavpils
Daugavpils
3.Baranovs Artūrs10-VDaugavpils
Daugavpils
4.Bazarovs Deniss10-VDaugavpils
5.  Belousa Jeļizaveta10-S20DISVS airēšana
Daugavpils
6.  Betkers Anvars10-V20Mazie Svētki
Jēkabpils
7.  Bigāts Artūrs10-V20DA Laismeņa
Daugavpils
8.Brauns Ivars10-V40Jūras Vilks
Sigulda
9.  Bruņeniece Laura10-S20DA
Daugavpils
10.  Bulaša Diana10-SDISVS airēšana
Daugavpils
11.  Dališevska Katrīna10-S20FIZIOFIT
Daugavpils
12.Daškova Santa10-S40Maratona klubs
Rīga
13.Drizļionoks Jevgņijs10-V40Riga
14.Dudels Andris10-V40Gulbene
15.  Elksniņš Andrejs10-V20Saskaņa
Daugavpils
16.  Else Asnate10-S20Mazsalaca
17.Gauks Olegs10-V40Stiga OK
Daugavpils
18.  Geikins Arnolds10-V20Daugavpils
19.Greļevskis Dāvis10-V20DA Laismeņa
Daugavpils
20.  Grigorjeva Laura10-S20DA Laismeņa
Daugavpils
21.  Grigorjevs Igors10-V20riga
Daugavpils
22.  Grigorjevs Pāvels10-V20Daugavpils
23.  Grīnvalds Guntis10-V40Maratona klubs
Ventspils
24.  Gruberte Zane10-S40Rīga
25.  Hohlova Polina10-SDISVS airēšana
Daugavpils
26.  Ivanova Ludmila10-S20DISVS airēšana
Daugavpils
27.  Ivanovs Oļegs10-V40SIA Ceram Optec
Līvāni
28.  Janens Vjačeslavs10-V20Daugavpils
29.  Januzis Renārs10-VDISVS airēšana
Daugavpils
30.  Jevdokimovs Aleksejs10-V20Daugavpls
31.  Jukša Krista10-SDISVS airēšana
Daugavpils
32.  Jurkevičs Dmitrijs10-V20Daugavpils sporta pārvalde
Daugavpils
33.  Kairišs Kristaps10-V20101.kab
Daugavpils
34.  Kalniņa Renāte10-S40Maratona klubs
Ventspils
35.  Kiselovs Jevgenijs10-V20Daugavpils
36.Kizima Andrejs10-V20Daugavpils
Daugavpils
37.  Kņaževa Zoja10-S40FIZIOFIT
Daugavpils
38.  Kolužs Jānis10-V20Da-marathon
Daugavpils
39.  Kozlova Svetlana10-S40Daugavpils
40.  Krivoboks Vladislavs10-VDISVS airēšana
Daugavpils
41.  Krupina Natālija10-S20Preiļu BJSS
Preiļi
42.  Krupins Vjačeslavs10-VMatisons Runner's Club / Spars - MK
Preiļi
43.  Kucins Edgars10-V20101.kab
Daugavpils
44.  Kukjans Valerijs10-V20LFSKA
Daugavpils
45.Kuzmins Viktors10-V20Daugavpils
46.  Lagzdiņš Uģis10-V40Maratona klubs
Ventspils
47.Lapekina Anastasija10-SDaugavpils
Daugavpils
48.Laucina Inta10-S20Daugavpils
49.Lazdāns Edgars10-V20Duagavpils
50.  Leitāns Daniels10-VBFC
Daugavpils
51.  Malta Iveta10-S40Viļāni
52.Maļecka Jekaterina10-S20Daugavpils
53.  Mamedovs Ruslans10-V20Daugavpils Runners
Daugavpils
54.  Markeviča Kristīna10-S20Daugavpils
55.  Markoviča Kristina10-S20da-marathon
daugavpils novads
56.  Markoviča Kristīna10-S20Daugavpils
57.Melnis Stanislavs10-V20Daugavpils
58.Moisejeva Irina10-S20Daugavpils
59.  Nazarovs Jurijs10-V20Daugavpils
60.Okmanis Edmunds10-V20TestDevLab
Daugavpils
61.  Paipals Gunārs10-V20Daugavpils
62.  Parfena Līga10-SDISVS airēšana
Daugavpils
63.  Paškevičs Arnis10-V20ASK Patria
Aglonas Novads
64.  Plaskins Sergejs10-V20Daugavpils
65.  Prakapavicius Maksimas10-VDISVS airēšana
Daugavpils
66.  Prikulis Denis10-V20Vegan Runners
Sigulda
67.  Pučinskis Jevgeņijs10-V20Daugavpils
68.  Raščevskis Aleksandrs10-V20Daugavpils Runners
Daugavpils
69.  Rižakovs Ņikita10-V20Daugavpils
70.  Rodčenko Aleksandrs10-V20Daugavpils
71.Rodionovs Aleksejs10-V20Daugavpils
72.  Rūtiņš Edgars10-V40MARATONA KLUBS
Ogresgals
73.  Semjonovs Vadims10-V20DISVS airēšana
Daugavpils
74.  Serjogins Dmitrijs10-V20Līvānu VK
Līvāni
75.  Sidorenko Andrejs10-V20Daugavpils
76.  Straume Guntars10-V40Maratona klubs/LSC
Jēkbpils
77.Surhoveckis Nikita10-V20Daugavpils
78.  Suveizda Imants10-V40Daugavpils
79.  Suvorova Iveta10-S40Maratona klubs
Riga
80.Šinkarenko Aleksandrs10-VDaugavpils Sporta sk., Brīvā cīņa
Daugavpils
81.Trofimov Artjom10-V20Daugavpils
82.  Tukāns Dailis10-V20Biedrība
Daugavpils
83.  Urbāns Andrejs10-V20Jaunolaine
84.  Ustinovs Valerijs10-V40SPARS-MK
Daugavpls
85.  Utāne Vija10-S40Magnen
Rēzekne
86.  Uzols Aivars10-V40DTC Jaunība
Daugavpils
87.  Vaikuls Mārtiņs10-VDaugavpils novads
88.  Valtere Kitija10-S20Līvānu VK
Līvāni
89.  Vasiļjeva Evelīna10-S20Jēkabpils
90.Vasiļjevs Renārs10-VJēkabpils
91.  Višņevskis Dmitrijs10-VDISVS airēšana
Daugavpils
92.  Zaķis Aivars10-V60Maratona klubs/LSC
Rīga
93.  Zeltiņa Inga10-S20Ilūkstes novada Bebrene
94.  Žigalko Aleksandrs10-VDISVS, Brīvā cīņa
Daugavpils
95.  Žuselis Vitālijs10-V40Daugavpils runners
Daugavpils

Reģistrācija Daugavpils Sporta skolu audzēkņiem, 10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Čubrevičs Krosofico10-VDaugavpils Centra vidusskola
Daugavpils

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5-S30MARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš Guntars5-V30MARATONA KLUBS
Talsi
3.Āboliņš Markuss5-VMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Ābols Jānis5-V30MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.  Agafonova Diāna5-SDaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
6.  Akula Aleksandrs5-VDTC Jaunība
Daugavpils
7.  Aleksejeva Jekaterīna5-SDaugavpils
8.Aleksejeva Olesja5-S30Daugavpils
9.  Alimovs Romāns5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
10.Aļehno Oļegs5-V30Daugavpils
11.Andrejeva Anna5-S30Biedrība
Daugavpils
12.Andrejevs Deniss5-V30Daugavpils
13.Antoneviča Evelīna5-SSaturn 7
Daugavpils
14.  Apšenieks Ēriks5-V60Balvi
15.Arzjajevs Sergejs5-V30Valsts policija
Daugavpils
16.  Aukšmuksts Vitālijs5-V20Ceram Optec
Daugavpils
17.  Azarevičs Rihards5-VDISVS airēšana
Daugavpils
18.Babahina Ksenija5-SDaugavpils
19.Balalaikina Viviāna5-SDaugavpils
20.Balalaikins Edvards5-VDaugavpils
21.  Bambāns Vjačeslavs5-V30Žolneroviča skriešanas klubs
Jurmala SS
22.  Baranovska Ksenija5-SBiedrība Lielas Ģimenes
Daugavpils
23.  Baranovskis Valērijs5-V30Biedrība Lielas Ģimenes
Daugavpils
24.  Bārens Džordžs5-V50Dzoka
Rīga
25.Barišņikova Ludmila5-S30Ilūkste
Ilūkste
26.Barkeviča Ksenija5-SSPARS-MK
DAUGAVPILS
27.  Batura Dmitrijs5-VDISVS airēšana
Daugavpils
28.Bazarova Olga5-S30Daugavpils
29.Bazarovs Jurijs5-V30Daugavpils
30.  Belovs Rostislavs5-V20RTU
Daugavpils
31.  Beļašovs Etjens5-VDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
32.Beresņevs Konstantīns5-V30Daugavpils
33.  Bistrovs Vadims5-V30Daugavpils
34.  Bivka Dainis5-VDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
35.Bļinova Jeļizaveta5-S20Jelgava
36.Bogdanova Julija5-S30Biedrība Lielas Ģimenes
Daugavpils
37.  Bogdanovičs Viktors5-VSPARS-MK
DAUGAVPILS
38.  Bogdanovs Genadijs5-V50Daugavpils
39.  Bogdanovs Nikita5-VDaugavpils Būvniecības tehnikums
Daugavpils
40.  Bolasnikova Valentina5-SDaugavpils
41.  Bolotskis Sergejs5-V30Daugavpils
42.Boltrukevičs Artjoms5-VDaugavpils
Daugavpils
43.  Bondere Tatjana5-S30Daugavpils
44.  Božko Diana5-S20Daugavpils
45.Brence Diāna5-S30Daugavpils
46.  Brokāns Eduards5-V30Riga
47.Budjko Margarita5-S30Daugavpils
48.  Burlakovs Dmitrijs5-VDISVS airēšana
Daugavpils
49.Butorins Terentijs5-VDISVS
Daugavpils
50.Cvetkova Darja5-SDaugavpils
51.  Cvetkovs Dmitrijs5-V30Daugavpils
52.  Čalova Anna5-S30Biedrība
Daugavpils
53.  Černecova Liāna5-S30Rēzekne
54.  Čerņavskis Antons5-VDISVS airēšana
Daugavpils
55.  Červjakovs Pjotrs5-V60Daugavpils
56.Daņila Radevičs5-VDTC Jaunība
Daugavpils
57.Daukšte Kristīna5-S30Daugavpils
58.Dedelis Vjačeslavs5-V50OK Stiga/Metmatus
Daugavpils
59.  Dimitrijevs Artjoms5-VDaugavpils pilsētas 27. pirmsskolas izglītības iestāde
Daugavpils
60.  Dirmans Vladislavs5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
61.  Dobroserdovs Vjacešeslavs5-V30Jelgava
62.Domansķis Imants5-VDaugavpils
63.Dombrovska Angelina5-SDaugavpils
64.Doroščonoks Iļja5-VDTC Jaunība
Daugavpils
65.Drizlionoks Jevgenijs5-V30Riga
66.Drizļonoks Artjoms5-V20Daugavpils
67.Dudāns Gļebs5-VDISVS
Daugavpils
68.  Dudels Andris5-V50da-marathon
daugavpils
69.  Dukšinska Ineta5-SDaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
70.Dunaiskis Vadims5-V30Daugavpils
71.Dzedone Inese5-SDaugavpils
72.  Ešenvalds Sergejs5-V20Daugavpils
73.Fadins Daniils5-VSaturn 7
Daugavpils
74.  Fedootovs Ņikita5-VDaugavpils
75.  Fedotova Elīza5-S20Daugavpils
76.  Fedotova Marta5-SDaugavpils
77.  Fedotova Nadežda5-SJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
78.Fiļipova Irina5-S30Biedrība
Daugavpils
79.  Fjodorova Inara5-S50Saturn 7
Daugavpils
80.  Fokins Nils5-VDaugavpils
81.Galilejevs Aleksandrs5-VDaugavpils
82.  Garais Edgars5-VDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
83.  Garais Oļegs5-V30Ceram Optec
Daugavpils
84.Garkajs Alberts5-V20Daugavpils
85.Gavrilenko Natālija5-S30Daugavpils
86.  Gavriļenko Romans5-VDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
87.Gerasimovs Andrejs5-V30Daugavpils
88.Geriņš Normunds5-V20Daugavpils
89.  Germane Sofija5-SDaugavpils
90.  Gļauda Artis5-VRezeknes novads
91.Goršentobs Igors5-V20Daugavpils
92.Grabovska Katrīne5-SDaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
93.Greļevska Brigita5-S20Daugavpils
94.  Griķe Alise5-S30Daugavpils Runners
Daugavpils
95.  Griķe Amanda5-SDaugavpils Runners
Daugavpils
96.  Griķis Jānis5-V30Daugavpils Runners
Daugavpils
97.  Gumarova Elīna5-S20Daugavpils
98.Guževa Galina5-S30Daugavpils
99.  Haino Marta5-S20Maratona klubs
Ventspils
100.  Ignatjevs Oļegs5-V30Daugavpils
101.Iljins Olegs5-VDaugavils
102.Iļjins Viktors5-V30Daugavils
103.  Isate Nataļja5-S30Mana Mārite
Daugavpils
104.Ivanova Lidija5-S50Daugavpils 12. vsk.
Daugavpils
105.  Ivanovs Artjoms5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
106.  Ivanovs Vladimirs5-VDISVS airēšana
Daugavpils
107.Jahimoviča Elīna5-SSaturn 7
Daugavpils
108.  Jahimoviča Elvīra5-SDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
109.  Jahimovičs Mareks5-VDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
110.Jalovecka Marina5-S20Daugavpils
111.  Jansone Anita5-S30Kumbaijo Kaumbaijā
Jelgava
112.  Jaudzems Edvīns5-V30Rīga
113.  Jefimova Jelizaveta5-SDaugavpils
114.  Jefremova Tamara5-S20Nav
Daugavpils
115.Jepifanova Karīne5-S20RTU
Daugavpils
116.  Jermaļonoks Vladimirs5-V60Daugavpils
Daugavpils
117.  Jermolajevs Iļja5-VDISVS airēšana
Daugavpils
118.Jevdokimovs Dmitrijs5-V30Daugavpils
119.  Jevsejeva Kristīne5-S20Medumu pagasts
120.Juhno Andrejs5-V30SPARS-MK
DAUGAVPILS
121.Juhno Artjoms5-VSPARS-MK
DAUGAVPILS
122.Kalinina Aleksandra5-SDaugavpils
123.  Kallase Laura5-Sgulbene
124.  Kallase Zlata5-S30Gulbene
125.Kaļiņina Elita5-S50Ilūkste
Ilūkste
126.  Kaveckis Dmitrijs5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
127.Kazakevic Daniels5-VDAGDA
Dagda
128.Kazakovs Maksims5-VDISVS
Daugavpils
129.  Kisele Anastasija5-SDaugavpils
130.Kistere Sandra5-S30Daugavpils
131.  Kižla Dmitrijs5-V30BINITEX
Daugavpils
132.  Kleimjonova Anastasija5-SDaugavpils
133.  Kokina Nataļja5-S30Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
134.  Kokins Alfrēds5-V50Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
135.  Kokins Kristiāns5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
136.Konovalovs Mihails5-V30Ok stiga
Daugavpils
137.Konovalovs Sergejs5-VDISVS
Daugavpils
138.Kopasovs Jurijs5-V60Daugavpils novads
Daugavpils
139.  Kornijenko Aleksandrs5-V50DTC Jaunība
Daugavpils
140.  Kornijenko Sandis5-VDTC Jaunība
Daugavpils
141.  Kornilova Evija5-S30Daugavpils
142.  Koršenkova Vera5-SBiedrība
Daugavpils
143.Kozlova Viktorija5-SDaugavpils
144.  Kozlovskis Vladislavs5-V30ECC Latvija
Daugavpils
145.  Krasjukovs Artis5-V20Rēzeknes BJSS / RTA
Rēzekne
146.  Kravalis Kaspars5-V30Jēkabpils
147.Kraveca Evelīne5-SDaugavpils
148.  Kudeļkina Valentīna5-SSPARS-MK
Daugavpils
149.  Kuhareviča Karīna5-S20Daugavpils universitāte
Daugavpils
150.Kukjane Vera5-S20Harmonija
Daugavpils
151.  Kuroša Līga5-SDTC Jaunība
Daugavpils
152.  Kurošs Guntis5-VDTC Jaunība
Daugavpils
153.Kuzmickis Vladislavs5-V12.vidusskola
Daugavpils
154.Kuznecova Maija5-SDaugavpils
155.  Laizāne Līga5-S30Daugavpils
156.Larionova Olga5-S30Daugavpils
157.Lasijs Maksims5-VDaugavpils
158.  Lavrentjeva Anastasija5-S20DISVS airēšana
Daugavpils
159.  Lazjuks Iļja5-VDISVS airēšana
Daugavpils
160.Leikuma-Rimicāne Liene5-S30Biedrība
Daugavpils
161.  Leonidovs Artjoms5-VDaugavpils
162.Lesiņš Jevgeņijs5-V30Daugavpils
163.Levins Pavels5-V20Daugavpils
164.  Loca Aija5-S30Daugavpils runners
Daugavpils
165.  Loca Sintija5-S20Daugavpils
166.  Locs Linards5-VDaugavpils Vienības pms
Daugavpils
167.  Lozda Edgars5-V50Veterānu klubs
Daugavpils
168.  Ļedovskojs Dairis5-VDTC Jaunība
Daugavpils
169.Magrins Ēriks5-VDaugavpils
170.Makarova Anastasija5-SDaugavpils
171.Malnačs Kristers5-VDaugavpils
172.  Mamedova Karīna5-S20Daugavpils Runners
Daugavpils
173.Mamedovs Miks5-V20Daugavpils
174.  Marcinkeviča Sanda5-S20Daugavpils
175.Margita Markuss5-VDaugavpils
176.  Masāne Rimma5-SDaugavpils
177.Masāns Vadims5-V30Daugavpils
178.  Masjuka Veronika5-SDaugavpils
179.Matule Jeļena5-S30Daugavpils
180.  Medvedevs Artjoms5-V30TDL
Daugavpils
181.Medvedevs Konstantīns5-V50Daugavpils
182.  Meinerts Māris5-V20Daugavpils Runners
Daugavpils
183.Melnik Julija5-S30Herbalife
Даугавпилс
184.Melnika Julija5-S30Daugavpils
185.Meļņikovs Artjoms5-VDISVS
Daugavpils
186.  Mickeviča Natālija5-S20Daugavpils
187.  Miglāne Evita5-S30Husqvarna
Daugavpils
188.Mihailovs Ignatijs5-V20Daugavpils
189.Milanteja Olga5-S30Daugavpils
190.Miļeviča Sabīna5-SDaugavpils
191.  Misjuns Jurijs5-V30Valsts policija
Daugavpils
192.  Muravskis Grigorijs5-VDaugavpils
193.Muravskis Levs5-VDaugavpils
194.  Murzjonoks Boriss5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
195.  Nagle Olga5-SS
Daugavpils
196.Nakonecnikova Viktorija5-S30Daugavpils
197.Nakonecnikovs Andrejs5-V30Daugavpils
198.  Navrockis Maksims5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
199.Nedvede Eleonora5-S30Daugavpils
200.  Novicka Marija5-SDaugavpils
201.  Novobrannijs Georgijs5-VDISVS airēšana
Daugavpils
202.Ņikiforovs Ignatijs5-VSaturn 7
Daugavpils
203.  Okuņevs Deniss5-VSATURN 7
Daugavpils
204.Okuņevs Oļegs5-V30Saturn 7
Daugavpils
205.  Orbitans Kirils5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
206.Orlovs Vitalijs5-VSaturn 7
Daugavpils
207.  Ostrovska Laura5-S20Daugavpils
208.Ozola Līva5-S30Jēkabpils
209.Ozoliņš Raitis5-V20Daugavpils
210.Pancenko Karina5-S20Daugavpils
211.  Pavlova Margarita5-S20SIA VEREMS RSEZ
Rezekne
212.  Pavļukevičs Valērijs5-V30Sk Magnen
Rēzekne
213.Pavļukova Jūlija5-SDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
214.Pavļukovs Kirils5-VDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
215.  Petaško Armands5-VDTC jaunība
Daugavpils
216.  Pētersons Māris5-VBFC Daugavpils
Daugavpils
217.Petkune Anastasija5-SDaugavpils
218.  Petkune Svetlana5-S30Daugavpils
219.  Petkuns Artems5-VDaugavpils
220.  Petkuns Edgars5-V30Daugvpils
221.  Petrovs Jevgēnijs5-VSaturn 7
Daugavpils
222.  Piļdika Nataļja5-S20Daugavpils
223.  Pimanovs Aleksejs5-V30Ceram Optec
Daugavpils
224.Pipers Artūrs5-V20Nav
Daugavpils
225.  Plečkens Jurijs5-VDaugavpils Tirdzniecības profesionāla vidusskola
Daugavpils
226.Podze Tatjana5-S30Saturn 7
Daugavpils
227.  Popkova Darja5-SDaugavpils
228.  Poplavska Olita5-S30Magnen
Rēzekne
229.  Potapova Melisa5-SDaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
230.  Priedīte Laura5-SBiedrība
Daugavpils
231.Prohovskis Nikita5-VDaugavpils
232.  Prokofjeva Evelina5-SDaugavpils
233.  Putroma Linda5-SDa Laismeņa
Daugavpils
234.  Puzāne Dana5-SPuzanjata
Ludza
235.  Puzāne Jeļizaveta5-S30LUDZA
Ludza
236.Ragele Anastasija5-SSaturn 7
Daugavpils
237.  Ragilo Aleksandrs5-V30Dinaburg
Daugavpils
238.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna5-S20Daugavpils
239.Ričkova Jeļena5-S30Daugavpils
240.Ričkovs Boriss5-V30Daugavpils
241.Rimicāns Juris5-V30Biedrība
Daugavpils
242.Rindakovs Aleksejs5-VDaugavpils
243.Rinkevičs Viktors5-V30Daugavpils
244.  Romanova Jekaterina5-SBJC Jaunība/OK Stiga
Daugavpils
245.Rosmanoviča Jeļena5-S20Daugavpils
246.Rožinska Baiba5-SDaugavpils
247.Rudgalvis Daniels5-VDaugavpils
248.Rūsiņa Elza5-S50Jersika
249.  Saliņš Kristers5-VDISVS airēšana
Daugavpils
250.Samule-Tihonoviča Kristīna5-S30Daugavpils
251.Sarkele Arina5-S30Sarkels Gimene
Daugavpils
252.Sarkels Vjaceslavs5-V30Daugavpils
253.  Sauleviča Ināra5-S30Ceram Optec
Daugavpils
254.  Saulgriezis Ilmars5-V50Rīga
255.Saulitis Zintis5-V20Daugavpils
256.Saušs Romāns5-V60Vabole
257.Savko Ļudmila5-S20Daugavpils
258.  Sazonovs Mihails5-VRezeknes nov.
259.  Sergejeva Irina5-S20Daugavpils
260.  Sevastjanovs Daniils5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
261.  Sidorovs Viktors5-V50kraslava
262.  Simanoviča Jekaterina5-SDISVS airēšana
Daugavpils
263.Sinkevičs Edgars5-VDaugavpils
264.  Sivicka Jekaterina5-S20Daugavpils
265.Skrūzmans Andris5-V50Jersika
266.  Smilgina Daniela5-S12. vidusskola
Daugavpils
267.  Smirnijs Andrejs5-V50Daugavpils
268.  Sokolovs Emīls5-VDaugavpils
269.Sokolovs Sergejs5-V30OK Stiga
Daugavpils
270.Sokolovska Viktorija5-SDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
271.Soldatenkova Jūlija5-SDaugavpils
272.Stašāne Alīna5-SDaugavpils
273.Stašāne Elvita5-S20DA Laismeņa
Daugavpils
274.  Stepanovs Artjoms5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
275.  Stivriņš Juris5-V50Daugavpils pašvaldība
Daugavpils
276.  Stolarovs Jurijs5-V60Daugavpils
277.  Stolbovs Gvido5-V50kmsbp.lv
Jūrmala
278.Sulaine Nadezda5-SDaugavpils
279.  Supe Inārs5-V50Balvi
280.  Suseja Dagnija5-SRēzekne
281.  Susejs Auris5-VDISVS airēšana
Daugavpils
282.Suveizda Aleksejs5-VDaugavpils
283.  Suvorovs Vladislavs5-V20Daugavpils Runners
Medumu pagasts
284.Svoka Estere5-SDa Laismeņa
Daugavpils
285.  Šakelis Alekss5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
286.  Šalkovskis Jegors5-VDISVS airēšana
Daugavpils
287.Šapkins Nikita5-VDinaburg U-13B
Daugavpils
288.Šatohina Jekaterina5-SDaugavpils
289.Šatohins Artjoms5-VSaturn 7
Daugavpils
290.Šelgunovs Aleksandrs5-V30Daugavpils
291.Šeršņovs Jevgenijs5-V30Daugavpils
292.Škļarovs Kirills5-VDaugavpils
293.  Škļarovs Kirils5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
294.  Šostakovskis Adrians5-VDaugavpils
295.Špakovskis Vadims5-V20Daugavpils
296.Špors Raivis5-VDaugavpils
297.  Šteinberga Rita5-S30Ludza
298.  Štotaks Edgars5-VDaugavpils
299.  Šukele Rita5-S20DA Laismeņa
Daugavpils
300.  Šverniks Makars5-VDaugavpils
301.  Tarļeckis Arturs5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
302.Tihonovičs Milāns5-VDaugavpils
303.  Tihonovičs Vladislavs5-V30Daugavpils
304.  Timofejevs Valdemārs5-V50Daugavpils
305.  Titova Anna5-S30Daugavpils
Daugavpils
306.Trokša Ieva5-SDaugavpils
307.  Unzule Anna5-SDTC Jauniba
Daugavpils
308.  Unzule Lidija5-SDTC Jauniba
Daugavpils
309.Valpēters Toms5-VDaugavpils
310.  Vaļulis Aivis5-V30Šrādelrīdels
Daugavpils
311.Vasiļjeva Renāte5-SSaturn 7
Daugavpils
312.  Vasiļjevs Ņikita5-VDISVS airēšana
Daugavpils
313.Veiksa Marjan5-V50Daugavpils
314.Vilmanis Jānis-Lauris5-VDaugavpils
315.  Visockis Aleksandrs5-V20Daugavpils
316.  Višņevska Viktorija5-S20Daugavpils
317.  Vostrikovs Artjoms5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
318.  Vucena Laura5-SDaugavpils
319.  Zaķe Anna-Marija5-SMaratona klubs/LSC
Rīga
320.  Zaņevskis Damians5-VSaturn 7
Daugavpils
321.Zimovs Aleksandrs5-V30Daugavpils
322.  Zuģicka Laura5-SDaugavpils
323.Zujeva Julija5-S30Biedrība
Daugavpils
324.Zujevs Igors5-V30Ceram Optec
Daugavpils
325.  Zunda Antis5-V50SPORTLAT
Gulbene
326.  Zupkova Viktorija5-SDaugavpils
327.  Žigarkovs Sebastians5-VDTC Jaunība
Daugavpils
328.  Živuhins Roberts5-VBSK „SPARS-MK”
Daugavpils
329.  Žodžiks Deniss5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
330.Žuks Kirills5-VBfc Daugavpils
Daugavpils
331.  Žusele Kristina5-S30Daugavpils runners
Daugavpils
332.  Žusele Violeta5-SDaugavpils runners
Daugavpils

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Akulovs MihailsVNUJDISVS
Daugavpils
2.  Anaņjevs SergejsVNUJMana Mārīte
Daugavpils
3.Beļusova AnitaSNUJnūjošana
Daugavpils
4.  Bogdanova ValērijaSNUJBiedrība
Daugavpils
5.  Bogdanova VeronikaSNUJBiedrība
Daugavpils
6.Bogdanovs VitālijsVNUJBiedrība
Daugavpils
7.  Bondere IrinaSNUJDaugavpils
8.  Bonders FrancisVNUJDaugavpils
9.Capāne IngaSNUJDaugavpils
Daugavpils
10.Celitāne ČeslavaSNUJDaugavpils
11.  Cirse AllaSNUJDaugavpils
12.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
13.Dedele JevgenijaSNUJDaugavpils
Daugavpils
14.  Dimitrijeva JeļenaSNUJDaugavpils 27.Pii ,,Mana Mārīte''
Daugavpils
15.Dzalbe DainaSNUJDaugavpils
16.  Galilejeva JeļenaSNUJDaugavpils
17.  Gerasina JeļenaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
18.Guzenko ViktorsVNUJDAUGAVPILS
19.Ivanova IrinaSNUJHerbalife
Daugavpils
20.  Ivanovs SergejsVNUJDaugavpils
21.Kalistratovs IļjaVNUJDISVS
Daugavpils
22.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
23.Krumina LubovaSNUJDaugavpils
24.Laudanska JaninaSNUJDAUGAVPILS
25.  Lavrenova VarvaraSNUJLATC
Daugavpils
26.  Lavrenovs AleksejsVNUJLATC
Daugavpils
27.  Masāne OksanaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
28.Medvedeva JekaterīnaSNUJDaugavpils
29.Nesterjuka LudmilaSNUJDAUGAVPILS
30.  Nikonova DanutaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
31.Ņikitins GenadijsVNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
32.Ostrovskis JānisVNUJDaugavpils
Daugavpils
33.Pastare DianaSNUJLīvāni
34.Pastare IlzeSNUJLīvāni
35.Petkeviča AlinaSNUJDISVS
Daugavpils
36.Rauha IlonaSNUJDaugavpils
37.Rosmanoviča ElinaSNUJDISVS
Daugavpils
38.  Sivačova JūlijaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
39.Stasevica SvetlanaSNUJRiga
40.Šaldovs ViktorsVNUJindiv.
Daugavpils
41.Vuškane AnitaSNUJDISVS
Daugavpils

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVB1MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Agafonovs ArtemijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
4.  Aksjuta EdgarsVB1Daugavpils
5.Aksjuta MārisVB1Daugavpils
6.  Aleksejevs ŽansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
7.  Aļohna MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
8.Andrejevs IvansVB1Biedrība
Daugavpils
9.  Ardaševs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
10.Arefjeva AlisaSB1Daugavpils
11.Arefjevs DmitrijsVB1Daugavpils
12.  Arzjajevs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
13.  Avkštolis AlistersVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
14.  Babahins KirillsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
15.Balalaikins MatiassVB1Daugavpils
16.Barkevičs DamirsVB1SPARS-MK
DAUGAVPILS
17.Barševskis MārisVB1Daugavpils
18.Bazarovs AleksandrsVB1Daugavpils
19.  Belogurovs VadimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
20.  Belouss MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
21.Bivka EvijaSB1Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
22.Bluzmanis MartinsVB1Spars MK
Daugavpils
23.  Bogdanovičs AndrejsVB1Daugavpils 14.p.i.i
DAUGAVPILS
24.  Bogdanovs DarijsVB1Daugavpils
25.  Boruns TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
26.  Brenčs Dāvis-JānisVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
27.Brokāns EriksVB1Riga
28.  Buiko EmmanuellaSB1Biedrība
Daugavpils
29.  Burcevs LaurisVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
30.Cauņa AmiliSB1berni 700 m
Daugavpils
31.Cinne ElgarsVB1Daugavpils
32.  Cinne ElgarsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
33.  Cirse TinaSB1Daugavpils Tehnoloģijas Skola
Daugavpils
34.Cveckovska ViktorijaSB1Viktory
Daugavpils
35.Čelnovs ViktorsVB1Saturn 7
Daugavpils
36.Čerņavska SanijaSB1Daugavpils nov.
37.Dargele GabrielaSB1Daugavpils
38.  Daukšts OskarsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
39.  Dedelis DanielsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
40.  Dekterevs DominiksVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
41.  Dembovskis ĢirtsVB1Daugavpils
42.  Demjohins DenissVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
43.  Deņisovs DaniilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
44.Derjugins KirillsVB1Daugavpils
45.  Dmitrijevs DominiksVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
46.  Dobroserdova VladaSB1Jelgava
47.  Dodonovs DamirsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
48.Dorofejevs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
49.  Dubovskis DmitrijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
50.Dunaiska AdrianaSB1Daugavpils
51.  Ērgle AmandaSB1Daugavpils
52.  Fedotovs EdgarsVB1Daugavpils
53.Fjodorovs VadimsVB1Saturn 7
Daugavpils
54.  Fomins SerafimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
55.Gaidels MaksimsVB1Daugavpils
56.Gauka AlisaSB1Stiga OK
Daugavpils
57.  Gedrovičs LaurisVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
58.  Geduša KatrīnaSB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
59.Gerasimova DarinaSB1Daugavpils
60.  Gerasimovs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
61.Giptere MartaSB1Daugavpils
62.Gončaronoka LanaSB1Daugavpils
63.  Gorevs JurijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
64.Grigorjevs AleksandrsVB1riga
65.  Grigorjevs ArkādijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
66.Griņko ArtūrsVB112. vidusskola
Daugavpils
67.  Griņko VioletaSB1Ruģeļu bērnudārzs
Daugavpils
68.  Griževskis DanilaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
69.  Homiļovs TamerlansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
70.Hrapāne PoļinaSB1Daugavpils
71.Hristaforovs AleksejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
72.  Ignatjevs GlebsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
73.  Ignatjevs MihailsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
74.  Iļiško StefansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
75.  Isats ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
76.Ivanova AliseSB1Daugavpils
77.Ivanova DarjaSB1Daugavpils
78.  Ivaščišins NilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
79.  Ivčenko AleksandrsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
80.  Jackevičs AleksandrsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
81.  Jackevičs ŅikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
82.  Jagelovičs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
83.Jasinska AdriannaSB1Daugavpils 3. vsk
Daugavpils
84.Jasinskis DāvidsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
85.Jaudzems HaraldsVB1Daugavpils novads
86.Jaudzems RodrigoVB1Daugavpils novads
87.  Jerockis VjačeslavsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
88.Jevdokimova JekaterinaSB1Daugavpils
89.Jevgenijs TitovsVB1Daugavpils
Daugavpils
90.  Jevsejevs TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
91.Jurkeviča AgataSB1Daugavpils
92.  Jurkins DominiksVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
93.  Jurkovs DaniilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
94.  Kačalovs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
95.  Kahanovs DonatsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
96.  Kalāns KirilsVB1Biedrība
Daugavpils
97.Kāposts MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
98.Kņaževs MihailsVB1FIZIOFIT
Daugavpils
99.Kokina-Zelenko ViktorijaSB1Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
100.Kokins AivarsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
101.  Kokins DemiansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
102.  Kokins TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
103.Koldobskis EmīlsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
104.  Kolomicevs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
105.  Kolosovs NikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
106.  Koļesniks MartinassVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
107.  Kornačs DominiksVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
108.Kornilovs MatejsVB1Daugavpils
109.Korolova JulijaSB1Daugavpils
110.  Koršenkova AnastasijaSB1Biedrība
Daugavpils
111.  Koršenkova NadeždaSB1Biedrība
Daugavpils
112.  Kosihs DenissVB1Daugavpils
113.Kostenko MairisVB1Daugavpils
114.  Kostjuks ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
115.  Koškins RodionsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
116.  Kovaļevskis MatīssVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
117.  Kovaļovs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
118.  Kozanogins ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
119.Kozlovs AleksandrsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
120.  Krjauklis AlansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
121.  Kudiņš Miķelis-JāzepsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
122.  Kuņickis TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
123.Kurganskis PlatonsVB1Biedrība
Daugavpils
124.Kurganskis RodionsVB1Biedrība
Daugavpils
125.  Kurpniece MarijaSB1Daugavpils
126.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
127.  Kusiņš RobertsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
128.Laizāns GustavsVB1Daugavpils
129.  Laizāns MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
130.Lapekina DarjaSB1Daugavpils
Daugavpils
131.  Laskovs IljaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
132.  Lavrenova AnnaSB1LATC
Daugavpils
133.Lazdovskis NikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
134.  Leidums EdmundsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
135.Leitāns EmīlsVB1Daugavpils
136.Losinska JanaSB1Daugavpils
137.Ludzītis ArmandsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
138.  Ļahs EmanuelsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
139.  Ļevikins JegorsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
140.  Maigo OļegsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
141.  Mančinskis KonstantīnsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
142.  Martirosians MikaelsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
143.  Masans-Lavrentjevs DmitrijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
144.  Matvejevs DanielsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
145.Melnis DarensVB1Daugavpils
146.  Milaševičs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
147.  Miļevičs TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
148.  Misjuns JaroslavsVB1FS Dinamo Rīga
Rīga
149.Mizers MartinsVB1Daugavpils
150.  Mozumača ElizabeteSB1Daugavpils
151.  Muravskis ArijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
152.  Murdasovs DmitrijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
153.Nakonecnikova AnastasijaSB1Daugavpils
154.Naumovs ArsenijsVB1BSK „SPARS-MK”
Daugavpils
155.  Nette Lauris-MarkussVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
156.Nikolajeva AliseSB1Daugavpils
157.  Nikonovs RuslansVB1Mana Mārīte
Daugavpils
158.Ņikitins TimofejsVB1Daugavpils
159.Orbidāns MareksVB1Daugavpils
160.  Orlovs-Bidzāns EmīlsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
161.Pancenko AlisaSB1Daugavpils
162.  Parfjonovs ZaharsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
163.Pastare ElizeSB1Līvāni
164.  Paukšts ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
165.  Pavlovs GlebsVB155 skrejens
Daugavpils
166.Petrovskis MatvejsVB1Daugavpils
167.Pivovarjonoks ArtjomsVB1Daugavpils
168.  Podoba AleksejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
169.  Poleščuks IļjaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
170.  Popovs RostislavsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
171.  Pozņaks LeonardsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
172.  Priedītis OliversVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
173.  Prusakovs GļebsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
174.Pučinska LanaSB1Daugavpils
175.Ričkovs KirillsVB1Daugavpils
176.Rimicāns RihardsVB1Biedrība
Daugavpils
177.  Rimša ValerijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
178.  Rinkevičs MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
179.Rodionovs GļebsVB1Daugavpils
180.Romancevičs EdgarsVB1Daugavpils
181.  Romancevičs EdgarsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
182.Romāns AlekssVB1Biedrība
Daugavpils
183.Romāns RaivisVB1Biedrība
Daugavpils
184.  Roščins ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
185.Rožaščonoka PaulinaSB1Daugavpils
186.Rožaščonoks VitālijsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
187.  Rudņevs ArhipsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
188.Rukšāns DaniilsVB1Biedrība
Daugavpils
189.Salekalns EmīlsVB1Daugavpils
190.  Sarajevs AleksejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
191.  Seļezņovs IljaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
192.  Semjonovs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
193.  Semjonovs IļjaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
194.Semjonovs IvansVB1Daugavpils
195.  Sergejevs AleksejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
196.  Sidorovs MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
197.  Sidorovs MatvejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
198.Simonova AmelijaSB1Daugavpils
199.Singirska ArinaSB1Biedrība
Daugavpils
200.Sitnika AgnijaSB1Daugavpils
201.Sivačovs ArtjomsVB1Daugavpils
202.  Smagars DanielsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
203.  Smirnovs MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
204.  Snetkovs EmīlsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
205.  Sokolovs ArtjomsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
206.  Sokolovs IvansVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
207.Soldāns MatīssVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
208.  Stankevičs NikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
209.Stičinska SofijaSB1Daugavpils
210.  Streļcovs NikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
211.Strigo MaksimsVB1Daugavpils
212.Stupans OskarsVB1Daugavpils
213.  Šadurovs EdvīnsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
214.  Šeršņova SofijaSB1SPARS-MK
Daugavpils
215.Škļarovs NikitaVB1Daugavpils
216.  Škļarovs NikitaVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
217.Škutāns EdvīnsVB1Biedrība
Daugavpils
218.Šverniks GenrihsVB1Daugavpils
219.Tamojeva LijaSB1Daugavpils
220.Tenčs ArtjomsVB1Daugavpils
221.  Terentjevs VladislavsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
222.  Tihonoviča MaijaSB1Daugavpils
223.  Titovs IvansVB1Jūrmala/LSC
Jūrmala
224.  Tjažkins MaksimsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
225.Tukāns SandisVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
226.  Uļjanovs KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
227.  Upenieks DenissVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
228.  Urbāns PatriksVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
229.  Vaikulis VladislavsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
230.  Vakaļuks TimursVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
231.  Vaņins ArsenijsVB1anzelamatule@inbox.lv
Daugavpils
232.  Varslavāns VladsVB1Daugavpils
233.Vasilevskis KirillsVB1Daugavpils
234.  Vasiļjevs JegorsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
235.Vasiļjevs MarksVB1Saturn 7
Daugavpils
236.  Vilcans OļegsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
237.  Virbals NilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
238.  Voitkevičs GabrielsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
239.  Vorfolomejevs MihailsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
240.Zaica EvijaSB1Daugavpils
241.Zaletilo SofijaSB1Daugavpils
242.  Ziļs AleksejsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
243.Zubanova JanaSB1Daugavpils
244.Zuģicka LauraSB1Daugavpils
245.Zuģickis JānisVB1Daugavpils
246.  Žavoronkovs VladimirsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
247.  Žunda KirilsVB1Bfc Daugavpils
Daugavpils
248.  Žuselis KristiānsVB1Daugavpils runners
Daugavpils

Bērnu skrējiens 200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš MihailsVB2Daugavpils
2.Baranovska KarinaSB2Biedrība
Daugavpils
3.  Baranovskis VadimsVB2Biedrība
Daugavpils
4.Barševskis RaimondsVB2Daugavpils
5.Bogdanovs ArtjomsVB2Daugavpils
6.Bogdanovs VladislavsVB2Biedrība
Daugavpils
7.Bormane SkārletaSB2Bormaņu komanda
Rīga
8.Bormanis JēkabsVB2Bormaņu komanda
Rīga
9.Cvetkovs KirillsVB2Daugavpils
10.Dzji EdvinsVB2Daugavpils
11.Gavriļenko PavelsVB2Daugavpils
12.Gorniks AleksandrsVB2Daugavpils
13.Grigorjevs RobertsVB2riga
14.Ivanova SofijaSB2Daugavpils
15.Ivanovs ArtjomsVB2Daugavpils
16.Janene MaijaSB224. PII
Daugavpils
17.Jaudzems HelmutsVB2Daugavpils novads
18.Jevdokimova JelizavetaSB2Daugavpils
19.Jurkeviča MaženaSB2Daugavoils
20.Karpovs JegorsVB2Daugavpils
21.Kokina-Zeļenko MarksVB2Kettlebell Fit Daugavpils
Daugavpils
22.Kosčinskij StanislavVB2Daugavpils
23.Kozlovs AdriansVB2Daugavpils
24.Kukjans MihailsVB2LFSKA
Daugavpils
25.Kurpnieks JurisVB2Daugavpils
26.Lavrenovs MarkussVB2Daugavpils
27.Losinska PolinaSB2Daugavpils
28.Maksimovs MaksimsVB2Biedrība
Daugavpils
29.Maksimovs NilansVB2Biedrība
Daugavpils
30.Milantejs ArtjomsVB2Daugavpils
31.Moisejeva ViktorijaSB2Daugavpils
32.Motivāns ArtemijsVB2Daugavpils
33.Mukans GvidoVB2Biedrība
Daugavpils
34.Nikele JeļizavetaSB2Daugavpils
35.Nikolajeva JekaterinaSB2Biedrība
Daugavpils
36.Ņikitins GļebsVB2Daugavpils
37.Orlovs VladislavsVB2Daugavpils
38.Ozerska LindaSB2Daugavpils
39.Priedīte JasmīnaSB2Biedrība
Daugavpils
40.Priedīte JustīneSB2Biedrība
Daugavpils
41.Pučinska SabinaSB2Daugavpils
42.  Romanceviča AmandaSB2Daugavpils
43.Romanova Elizabeta-TimeaSB2Daugavpils
44.Samusenko IljaVB2Daugavpils
45.Sarkele EsenijaSB2Sarkels Gimene
Daugavpils
46.Sarkele MargaritaSB2Sarkels Gimene
Daugavpils
47.Strigo LauraSB2Daugavpils
48.Stupiņa DiānaSB2Daugavpils
49.Stupiņa ElizabeteSB2Daugavpils
50.  Tarva DenissVB2Biedrība
Daugavpils
51.Tukāns KristapsVB2Biedrība
Daugavpils
52.Vanaga ElīzaSB2Daugavpils
53.Vanags EmīlsVB2Daugavpils
54.Vanags MatiassVB2Daugavpils
55.Volkovs ArtjomsVB215.Bernudarzs
Daugavpils
56.Zubanovs MarksVB2Daugavpils
57.Žarkevičs AlekssVB2Daugavpils

Kopā pieteikušies: 774



Izskrien Ogri 2020