Valmieras skriešanas svētki | Saraksts
15,3km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Māris | V40 | BALTAIS Rīga | ||
2. | Andersons Artūrs | V30 | Sauleskalns Valmiera | ||
3. | Aumeisters Normunds | V40 | Valkas SIENA Valka | ||
4. | Babkins Mārtiņš | V20 | BALTAIS Rīga | ||
5. | Balgalvis Niks | V19 | Vaidava Kocēnu novads | ||
6. | Balodis Sandis | V40 | Valmiera | ||
7. | Belasovs Aigars | V30 | Vaidava Valmiera | ||
8. | Bergmane Zanda | S30 | skrienam kopā iesācējiem Valmiera | ||
9. | Berķe Saiva | S40 | Valmiera | ||
10. | Bolgzda Baiba | S50 | Mežaparka republika Rīga | ||
11. | Brūvelis Ansis | V20 | valmiera | ||
12. | Brūveris Roberts | V30 | VOC Valmiera | ||
13. | Caics Artūrs | V30 | Rīga | ||
14. | Ceika Laila | S60 | Valmiera Valmiera | ||
15. | Celms Renārs | V40 | KPP Kocēnu novads | ||
16. | Ciguze Amanda | S20 | VP Valmiera | ||
17. | Cimbals Deniss | V40 | Zoorbagan Mezares | ||
18. | Cimdiņa Monta | S20 | Vecpiebalga | ||
19. | Čigunovs Deniss | V19 | Valmiera | ||
20. | Čipričs Andrejs | V20 | Dzērbene | ||
21. | Davidovs Guntis | V20 | Dzērbene | ||
22. | Dazarts Māris | V30 | Kuldīga | ||
23. | Dudelis Aigars | V50 | VSK Noskrien Rīga | ||
24. | Dzvinko Kristaps | V30 | Valmiera Valmiera | ||
25. | Eglīte Inese | S30 | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
26. | Eglīte Madara | S20 | KPP Kocēnu novads | ||
27. | Eglītis Ivars | V40 | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
28. | Erdmanis Jānis | V19 | Valmiera | ||
29. | Ešenvalds Aivis | V40 | Dzidriņas | ||
30. | Gabrāns Rihards | V30 | Kocēni Valmiera | ||
31. | Gailis Andis | V40 | Valmiera Kocēnu novads | ||
32. | Gailis Jānis | V30 | Vaidava Kocēnu novads | ||
33. | Gailis Mārtiņš | V30 | Kocēni Kocēnu novads | ||
34. | Gelberga Evita | S40 | skrienam kopā iesācējiem Valmiera | ||
35. | Gotlands Dāvis | V20 | SK Kuldīga | ||
36. | Griķis Jānis | V30 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
37. | Grīnvalds Guntis | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
38. | Grundmane Lilija | S50 | MARATONA KLUBS Kuldīga | ||
39. | Heinols Māris | V40 | Vaidava Kocēnu novads | ||
40. | Jakovļevs Vitālijs | V30 | www.endo.lv Cēsis | ||
41. | Jansons Ainārs | V50 | Cēsis Cēsis | ||
42. | Jansons Juris | V40 | Swedbank Valmiera | ||
43. | Jēkabsone Anna | S20 | Valmiera | ||
44. | Joce Ludmila | S50 | Matisons Runner’s Club Turlava | ||
45. | Jocis Uģis | V20 | Sportland / Patria Kuldīga | ||
46. | Kaibe Jānis | V30 | KPP Kocēnu novads | ||
47. | Kallase Zlata | S40 | Gulbene | ||
48. | Kallass Kaspars | V40 | Gulbene | ||
49. | Karasenko Dmitrijs | V40 | Salaspils | ||
50. | Kārkliņš Artūrs | V30 | Vaidava Kocēnu novads | ||
51. | Kārkliņš Mārcis | V30 | Vaidava Valmiera | ||
52. | Katlapa Linda | S40 | Sigulda Sigulda | ||
53. | Kaufmanis Toms | V20 | MARATONA KLUBS Brenguļi | ||
54. | Kaupe Māris | V30 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
55. | Kažmers Arturs | V30 | Kocēnu nov. Kocēnu novads | ||
56. | Klapars Ritvars | V40 | VSK Noskrien Kocēnu novads | ||
57. | Knopa Evita | S30 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
58. | Kokoreviča Inese | S30 | VSK Burkānciems&Co Valmiera | ||
59. | Kokorevičs Edgars | V30 | VSK Burkānciems&CO Valmiera | ||
60. | Krampe Jānis | V40 | OZOLI Madona | ||
61. | Kuzņecovs Lauris | V30 | Wunder Valmiera | ||
62. | Ķerpe Mārtiņš | V30 | Valmiera Valmiera | ||
63. | Ķimens Adrians | V19 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
64. | Lapiņš Reinis | V19 | Jaunsardze Valmiera | ||
65. | Lapsa Gvido | V50 | gulbene | ||
66. | Lērme Henrijs | V20 | Valmiera | ||
67. | Lērme Raitis | V60 | Tonuss Valmiera | ||
68. | Liepiņa Dace | S40 | Rubene Kocēnu novads | ||
69. | Liepiņa Iveta | S50 | SK Riga | ||
70. | Liepiņš Ronalds | V50 | Metroons Rīga | ||
71. | Liepiņš Vilnis | V60 | Maratona klubs Carnikava | ||
72. | Lindermane Lana | S40 | Sporta klubs Rāmuļi | ||
73. | Lučko Monta | S19 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
74. | Lukasuna Santa | S20 | Ogre | ||
75. | Mahmudovs Igors | V30 | Riga | ||
76. | Martinsons Uģis | V50 | Straupe | ||
77. | Maskancevs Vadims | V30 | escaperoom.lv Riga | ||
78. | Medvedeva Dana | S30 | Riga | ||
79. | Medvedevs Vitalijs | V30 | Rīga | ||
80. | Meijers Edgars | V30 | Valkas SIENA Valka | ||
81. | Melgalvis Gatis | V40 | Valmieras Velo Vienība Valmiera | ||
82. | Melkurts Ēriks | V50 | Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
83. | Meļķis Māris | V30 | SK Tērauds Valmieras pagasts | ||
84. | Mergina Kristīne | S30 | Valmiera | ||
85. | Mikulova Olga | S30 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
86. | Miķelsons Andis | V40 | Vidrižu pag. | ||
87. | Moļņika Ieva | S19 | Rīga | ||
88. | Muceniece Lauma | S30 | Ķekava | ||
89. | Mukāne Evita | S30 | Valmiera | ||
90. | Muska Ralfs | V19 | Valmiera | ||
91. | Neimane Zane | S20 | Valmieras Pašvaldība Valmiera | ||
92. | Nulle Rinalds | V30 | Metam mieru! Blome | ||
93. | Nunes Flavio | V20 | Matisons Runner’s Club | ||
94. | Ozoliņš Ringolds | V50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
95. | Pētersone Laura | S30 | MRC/ Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
96. | Pētersons Juris | V50 | Rūjiena | ||
97. | Pētersons Kaspars | V30 | MRC/Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
98. | Piebalga Anete | S30 | Kocēni Kocēnu novads | ||
99. | Ploriņa Ieva | S40 | VP Valmiera | ||
100. | Ploriņš Guntars | V40 | Valmiera Valmiera | ||
101. | Pole Kristiāna | S20 | Rīga | ||
102. | Priedītis Vilnis | V50 | Rīga | ||
103. | Prikulis Denis | V30 | Vegan Runners Sigulda | ||
104. | Reide Līga | S30 | VOC Valmiera | ||
105. | Reinfelds Gints | V30 | Skulte | ||
106. | Rieksta Sandra | S40 | Rīga | ||
107. | Rieksts Jānis | V40 | kustonis Rīga | ||
108. | Roga Antra | S40 | RWA Baltezers | ||
109. | Romančuks Ilmārs | V60 | Rīga | ||
110. | Rozguls Juris | V60 | Rigq | ||
111. | Rudītis Rolands | V30 | VSK Burkānciems&Co Valmiera | ||
112. | Rudzīte Santa | S30 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
113. | Rudzītis Dzintars | V60 | LSC, Valmiera Valmiera | ||
114. | Sālījums Kārlis | V40 | RIGA IRONMAN TEAM Bergi | ||
115. | Sarma Ģirts | V40 | Vaidava Kocēnu novads | ||
116. | Sēnelis Juris | V20 | Mazsalaca | ||
117. | Siliņš Roberts | V20 | Vaidava Kocēnu novads | ||
118. | Skrastiņš Kaspars | V40 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
119. | Slikšāne Kristīne | S40 | Jaunmārupe skrien! Olaine | ||
120. | Smirnovs Vladislavs | V19 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
121. | Sproģis Sandis | V40 | Tet Rīga | ||
122. | Strogonovs Dmitrijs | V30 | Riga | ||
123. | Suhareva Svetlana | S30 | Valmiera | ||
124. | Šakena Anna | S19 | Aloja Valmiera | ||
125. | Šakena Ieva | S40 | Aloja Valmiera | ||
126. | Šefanovskis Arvīds | V60 | SK Katrīna Kuldīga | ||
127. | Šmits Dagnis | V50 | Kocēni Kocēnu novads | ||
128. | Šmuksts Agris | V50 | Valmieras pilsētas pašvaldiba Valmiera | ||
129. | Štekels Lauris | V20 | Ķekava | ||
130. | Tajanovičs Alans | V19 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
131. | Tiltiņš Ingars | V40 | Eleja | ||
132. | Upenieks Arturs | V40 | Olaine Olaine | ||
133. | Valerte Ilze | S40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
134. | Valerts Andris | V50 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
135. | Vasiļevskis Klāvs | V30 | Valmiera | ||
136. | Vecgailis Dmitrijs | V30 | Rīga | ||
137. | Vīksna-Āboliņa Inga | S50 | Vaidava Kocēnu novads | ||
138. | Vīksne Kārlis | V30 | Meridiāns OK Cēsis | ||
139. | Vucina Alīna | S20 | Lielvārde | ||
140. | Wojcik Maciej | V30 | Riga | ||
141. | Zariņš Artis | V50 | Vaidava Kocēnu novads | ||
142. | Ziedone Zane | S20 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
143. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene |
7,3km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Sigita | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
2. | Ābeltiņa Sanija-Ramona | S1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
3. | Ābola-Kalniņa Sintija | S4 | Valmiera | ||
4. | Āboliņa Santa | S4 | Amatas novads | ||
5. | Āboliņš Rihards | V4 | Amatas novads | ||
6. | Ābols Jānis | V4 | MARATONA KLUBS Madona - Rīga | ||
7. | Abražuns Intars | V4 | Rīga | ||
8. | Ādamsone Paula | S3 | Valmiera | ||
9. | Ādamsons Māris | V4 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
10. | Akmentiņa Elīna | S3 | Valmiera | ||
11. | Akūlova Lāsma | S4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
12. | Akūlovs Gatis | V4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
13. | Alne Melānija | S2 | Skrienam kopā Valmiera | ||
14. | Alpeus Andris | V4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
15. | Amons Gints | V5 | Valmiera | ||
16. | Ančeva Līga | S4 | Valmiera | ||
17. | Andersone Līva | S4 | Liepāja | ||
18. | Ansbergs Ansis | V4 | Saldus OK Saldus | ||
19. | Antons Mareks | V4 | Žolneroviča skriešanas klubs Valmiera | ||
20. | Antropova Sintija | S1 | Rīga | ||
21. | Antropova Vintra | S4 | Rīga | ||
22. | Apšenieks Ēriks | V6 | Balvi | ||
23. | Arnītis Dainis | V4 | Valmiera | ||
24. | Aukšmuksts Dāvids | V3 | Sportland Rīga | ||
25. | Aumeistere Ivita | S4 | Valkas SIENA Valka | ||
26. | Auzāne Ulvita | S4 | Valmiera | ||
27. | Auzāns Arnis | V4 | Valmiera | ||
28. | Avotiņa Inese | S4 | SKRIENAM KOPĀ-iesācējiem Valmiera | ||
29. | Bāliņa Sintija | S4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
30. | Beļēvičs Mareks | V4 | Rubene Kocēnu novads | ||
31. | Berežņika Marika | S4 | Valmiera | ||
32. | Bergs Dāvis | V1 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Kocēnu novads | ||
33. | Bergs Guntis | V4 | VP Valmiera | ||
34. | Bērziņa Ineta | S5 | Valmiera | ||
35. | Bērziņa Samanta | S2 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
36. | Bērziņš Gustavs | V3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
37. | Bērziņš Raivo | V3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
38. | Bitmanis Kārlis | V2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
39. | Bondere Tatjana | S4 | Daugavpils | ||
40. | Brante Krista | S1 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
41. | Bratčikovs Artūrs | V1 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
42. | Bratčikovs Ralfs | V3 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
43. | Brīdaks Gatis | V4 | Valmiera | ||
44. | Briede Estere | S2 | Valmiera | ||
45. | Bukšs Kristers | V2 | Valmiera | ||
46. | Butāns Ēvalds | V4 | Limbaži Skrien Limbaži | ||
47. | Caics Jānis | V6 | Rīga | ||
48. | Caune Agate | S2 | Valmieras bērnu sporta skola Valmiera | ||
49. | Caune Asnate | S1 | Valmieras bērnu sporta skola Valmiera | ||
50. | Ceika Diāna | S4 | Rīga | ||
51. | Ceplīte Dana | S5 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
52. | Ceplīte Elīna | S4 | Valmiera | ||
53. | Ciguzis Dainis | V4 | Super ģimene Valmiera | ||
54. | Cinis Marks | V1 | Valmiera | ||
55. | Cīrule Gita | S4 | Kuldīga | ||
56. | Čepjolkina Anna | S1 | VVPĢ Valmiera | ||
57. | Čepjolkins Ervīns | V2 | V.2.V. Valmiera | ||
58. | Čerešņeva Jūlija | S4 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
59. | Dainis Andris | V7 | Valka | ||
60. | Dainis Jānis | V6 | KSK Kocēnu novads | ||
61. | Dambe Solvita | S4 | Valmiera | ||
62. | Damberga Laine | S4 | Jelgava | ||
63. | Darša Zane | S4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
64. | Deduškevičs Rovilds | V2 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
65. | Didžus Līva-Luīze | S4 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
66. | Domburs Jānis | V4 | Valmiera | ||
67. | Drille Marta | S2 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
68. | Drīveniece Estere-Elisa | S1 | Cēsis | ||
69. | Drīvenieks Māris | V4 | Cēsis | ||
70. | Drozdova Ilze | S4 | Rīga | ||
71. | Eglīte Elizabete | S2 | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
72. | Eglītis Ričards | V4 | Valmiera | ||
73. | Einbergs Oskars | V2 | VVĢ Valmiera | ||
74. | Ēķis Rūdolfs | V4 | Rīga | ||
75. | Ēvele Lāsma | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
76. | Feldmanis Aigars | V5 | Ērģeme | ||
77. | Feldmanis Reinis | V2 | Ērģeme | ||
78. | Fogels Artis-Matīss | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
79. | Francis Dzintars | V4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
80. | Freibergs Sandis | V3 | Valka | ||
81. | Freimanis Oskars | V6 | SK Ozolnieki Vircava | ||
82. | Galauliņš Jānis | V4 | Valmiera | ||
83. | Galauliņš Lauris | V1 | Valmiera | ||
84. | Gaugere Marta | S1 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
85. | Gaugers Rihards | V1 | VP Valmiera | ||
86. | Gertners Eduards | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
87. | Girucka Monika | S2 | Dikļu pamatskola | ||
88. | Goršanova Monta | S4 | Dikļi Kocēnu novads | ||
89. | Grāpēna Simona | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
90. | Grasis Rodrigo | V2 | Jaunsardze Valmiera | ||
91. | Grāvelsiņš Mārtiņš | V1 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
92. | Gredzena Marta-Monta | S1 | Kocēni | ||
93. | Gredzens Mikus | V3 | Vaidava Kocēnu novads | ||
94. | Griķe Alise | S4 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
95. | Griķe Amanda | S2 | Daugavpils Runners Daugavpils | ||
96. | Grīnbergs Jānis | V4 | Kocēni Kocēnu novads | ||
97. | Grišule Sintija | S4 | Sportland / Patria Rīga | ||
98. | Groma Kristīne | S4 | Rīga | ||
99. | Groma Oksana | S4 | Limbaži Skrien Limbaži | ||
100. | Gugāns Sandis | V4 | Jelgava | ||
101. | Gutāne Inga | S4 | Garkalne | ||
102. | Gūtmane Laura | S4 | VOC Valmiera | ||
103. | Haino Marta | S4 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
104. | Hāne Daniela-Dafne | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
105. | Hohlova Amanda-Linda | S1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
106. | Ieviņa Anita | S5 | Cēsis | ||
107. | Igaunis Lauris | V4 | Wunder Latvia Valmiera | ||
108. | Ikaunieks Artis | V4 | Valmiera | ||
109. | Ikaunieks Renārs | V2 | Valmiera | ||
110. | Ilgaviža Ieva | S4 | Līgatne | ||
111. | Ilgavižs Alens | V3 | Līgatne | ||
112. | Im Hwije | V4 | Busan | ||
113. | Jākobsons Raitis | V5 | Valka | ||
114. | Jančenko Juliana | S1 | Dikļu pamatskola | ||
115. | Jankoviča Madara | S4 | Valmiera | ||
116. | Jansone Elīna | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
117. | Jansone Ieva-Jete | S1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
118. | Jansone Sarma | S4 | Sportland Rīga | ||
119. | Jansons Guntis | V4 | Dikļu pamatskola | ||
120. | Jaunkampe Gunta | S6 | Dauguļi Kocēnu novads | ||
121. | Jēkabsone Džuljeta | S3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
122. | Jēkabsons Aivis | V4 | Ainaži | ||
123. | Jēkabsons Ivars | V4 | KSK Kocēnu novads | ||
124. | Jenāne Nikija | S2 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
125. | Jevdokimova Kate | S3 | Valmiera | ||
126. | Ježaka Sarmīte | S4 | Valkas SIENA Valka | ||
127. | Ježeka Auce | S4 | Valkas SIENA Valka | ||
128. | Jurdže Inese | S4 | Valmiera | ||
129. | Jurgaite Megija | S3 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
130. | Jursone Laura | S4 | Valmiera | ||
131. | Kacena Juta | S4 | VP Valmiera | ||
132. | Kalēja Kristīne | S4 | Baltais Rīga | ||
133. | Kalējs Kārlis | V4 | Baltais Rīga | ||
134. | Kalējs Kārlis | V1 | Baltais Rīga | ||
135. | Kallase Laura | S1 | gulbene | ||
136. | Kallass Vladimirs | V7 | Gulbene | ||
137. | Kalniņa Renāte | S4 | Maratona klubs Ventspils | ||
138. | Kalniņš Toms-Oskars | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēni | ||
139. | Kapača Zane | S4 | Valmiera | ||
140. | Karlivāne Lote | S1 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
141. | Karlivāns Toms | V4 | Valmiera | ||
142. | Kasparans Kaspars | V4 | concombres jaunmārupe | ||
143. | Kaufmanis Kristaps | V4 | Valmiera | ||
144. | Kavīte Guntis | V5 | Individuāli Valmiera | ||
145. | Kavīte Keita | S1 | Individuāli Valmiera | ||
146. | Kazaka Karīna-Vitnija | S2 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
147. | Kazāka Laura | S3 | Ogres novada Sporta Centrs Ogre | ||
148. | Kiršblūma Elīza-Krista | S2 | Valmiera | ||
149. | Kleinberga Gunita | S4 | kustonis Rīga | ||
150. | Kleinbergs Adrians | V1 | kustonis Rīga | ||
151. | Knoks Artis | V4 | Valmiera | ||
152. | Knoks Lauris | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
153. | Kociņš-Lielupe Renārs | V1 | Dikļu pamatskola | ||
154. | Kokorite Evija | S4 | Dikļu pamatskola | ||
155. | Konošonoka Dārta | S4 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
156. | Kravale Jolanta | S4 | Valmiera | ||
157. | Krūze Elīna | S4 | VSK Burkānciems OK Valmiera | ||
158. | Krūzkope Ieva | S4 | Valmiera | ||
159. | Kučerova Evita | S4 | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
160. | Kukes Timurs | V2 | Rīga | ||
161. | Kužums Māris | V4 | Valmiera | ||
162. | Ķīkulis Dāniels | V4 | Limbaži | ||
163. | Lācis Artis | V4 | Valmiera | ||
164. | Lagzdiņš Uģis | V4 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
165. | Laiviņa Sanita | S4 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
166. | Lantrāte Amanda | S4 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
167. | Lapko Ieva | S4 | Valmiera | ||
168. | Larinovs Mārtiņš | V4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
169. | Lasmane Anete | S4 | Cēsis | ||
170. | Laurova Linda | S4 | Valmiera | ||
171. | Leonova Ilze | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
172. | Līce Egita | S4 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
173. | Līce Linda | S4 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
174. | Līcīte Krista | S4 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
175. | Līdaka Ralfs | V1 | Kocēnu pamatsk. Kocēnu novads | ||
176. | Liepiņa Ance | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
177. | Liepiņa Enija-Marta | S1 | KARATE SKOLA Salaspils | ||
178. | Ločmele Iveta | S4 | Vaidava Kocēnu novads | ||
179. | Ločmele Laura | S4 | Kocēni/Valmiera | ||
180. | Ločmelis Aigars | V4 | Valmiera | ||
181. | Lozbergs Gatis | V4 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
182. | Luberts Māris | V4 | Rīga Rīga | ||
183. | Lučkina Jeļena | S4 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
184. | Lūse Ināra | S5 | Carnikavas Sporta centrs Carnikava | ||
185. | Mahmudovs Čingizs | V4 | Riga | ||
186. | Marenis Roberts | V2 | Strenči | ||
187. | Mārina Agnese | S4 | Valmiera | ||
188. | Markitans Kaspars | V4 | Sportland Rīga | ||
189. | Marķitāne Santa | S4 | Sportland Rīga | ||
190. | Matisone Paula | S4 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
191. | Matisons Aigars | V4 | Matisons Runner’s Club Piltene | ||
192. | Mazurika Kira | S1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
193. | Medne Dārta-Arta | S4 | Alūksnes novads | ||
194. | Mednis Markus | V2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
195. | Megnis Dāvis | V1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
196. | Meija Dagmāra | S1 | Dikļu pamatskola | ||
197. | Melgalve Ilze | S4 | HONESTRENT Valmiera | ||
198. | Mellēna Aiva | S4 | Amatas novads | ||
199. | Migla Ilona | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
200. | Mikelsons Arnolds | V6 | Valmiera | ||
201. | Mikelsons Kristaps | V2 | Valmieras BSS Valmiera | ||
202. | Miķelsone Krista-Kristīne | S2 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
203. | Miķelsone Santa | S4 | Kocēni Kocēnu novads | ||
204. | Miķelsons Oskars | V4 | Savieši Kocēnu novads | ||
205. | Mīlenbergs Markuss | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
206. | Muceniece Sabīne | S4 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
207. | Nagle Liene | S4 | VOC Valmiera | ||
208. | Nikolajeva Liene | S4 | Rubene Kocēnu novads | ||
209. | Norlinde Arita | S4 | Valmiera | ||
210. | Ņilovs Valdis | V4 | Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC Ogre | ||
211. | Odriņa Kitija | S4 | Kandava | ||
212. | Olavs Aigars | V4 | Jelgava | ||
213. | Osītis Jānis | V4 | Limbaži Skrien Limbazi | ||
214. | Otaņķe Alise | S2 | Aizputes vidusskola Aizpute | ||
215. | Otaņķe Ieva | S4 | Aizpute | ||
216. | Ozola Loreta | S3 | Bauska | ||
217. | Ozoliņš Jānis | V4 | ''AQUA'' Valmiera | ||
218. | Ozollapa Valters | V1 | Jaunsardze Valmiera | ||
219. | Ozols Valentīns | V1 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
220. | Paidere Emīlija-Marta | S3 | Valmiera | ||
221. | Paiders Jēkabs-Emīls | V1 | Valmiera | ||
222. | Pavlovs Denis | V2 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
223. | Peičs Oskars | V1 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
224. | Pelēce Ilze | S5 | VSK Noskrien Ozolnieki | ||
225. | Pence Jolanta | S2 | Jaunsardze Lejasciems | ||
226. | Pētersone Laura-Diāna | S3 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
227. | Pētersone Marta-Luize | S1 | MRC/Kocēnu novads Kocēnu Novads | ||
228. | Petersons Guntars | V4 | Valmiera | ||
229. | Petrusevičs Matīss | V4 | Valmiera | ||
230. | Pinkule Dinija | S2 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
231. | Pinkule Jolanta | S4 | Savieši Kocēnu novads | ||
232. | Pinkule Justīne | S1 | Pinkuļi Valmiera | ||
233. | Priede Anita | S4 | VP Limbaži | ||
234. | Pūce Elīna | S3 | SPORTLAT Madona | ||
235. | Pūra Agnese | S4 | Rīga | ||
236. | Pusvāciete Dinija | S3 | Valmiera | ||
237. | Rābants Ivars | V4 | Valmiera | ||
238. | Račiks Emīls | V2 | Kocēni | ||
239. | Račiks Renārs | V2 | Kocēni | ||
240. | Rags Armands | V5 | Valmiera | ||
241. | Reča Solvita | S4 | Valmiera | ||
242. | Reimane Alise | S1 | Kuldīga | ||
243. | Rence Alīna | S4 | PaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres Rīga | ||
244. | Rencis Ainars | V6 | PaBaso.lv Valmiera | ||
245. | Rencis Edgars | V4 | PaBaso.lv Valmiera, Rīga | ||
246. | Riba Mārtiņš | V4 | baltie banāni Valmiera | ||
247. | Ribnere Kristīne | S4 | Jēkabpils | ||
248. | Rieksta Dārta | S1 | kustonis Rīga | ||
249. | Ritenis Renārs | V4 | Sportland Rīga | ||
250. | Roķis Raimonds | V4 | Cēsis | ||
251. | Rozīte Jūlija | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
252. | Rozīte Madlēna | S2 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
253. | Ruģelis Artūrs | V3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
254. | Rukkalns Juris | V6 | RAGANA RAGANA | ||
255. | Rumba Evelīna | S1 | Dikļu pamatskola | ||
256. | Rumba Sabīne | S4 | Dauguļi Kocēnu novads | ||
257. | Rumba Santa | S4 | Dauguļi Kocēnu novads | ||
258. | Rutkovska Simona | S4 | Rīga | ||
259. | Saldūksnis Jānis | V1 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
260. | Saleniece Ginta | S4 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
261. | Saliņa Līga | S4 | Valmiera | ||
262. | Saliņa Zane | S4 | Valmiera | ||
263. | Saulītis Atis | V2 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
264. | Sebris Ralfs | V2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
265. | Sekste Elīza | S3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
266. | Seviško Rūdolfs | V2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
267. | Silāja Elēna | S4 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
268. | Silanža Beatrise | S1 | VP Valmiera | ||
269. | Siliņš Gustavs | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
270. | Sirmais Gundars | V1 | Rīgas 25.vidusskola Rīga | ||
271. | Skrabe Solvita | S4 | BALTAIS Madona | ||
272. | Smirnova Aleksandra | S2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
273. | Smirnova Viktorija | S2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
274. | Spalviņa Ieva | S4 | Rīga | ||
275. | Spiridonova Marita | S4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
276. | Spiridonovs Markuss | V1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
277. | Sprancis Aldis | V7 | Valmiera | ||
278. | Stallīte Liene | S4 | Dikļi Kocēnu novads | ||
279. | Stelmaha Evita | S4 | Valmiera | ||
280. | Stepanova Rita | S2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
281. | Stepanovs Edgars | V2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
282. | Stepe Adrians | V1 | Lejasciems | ||
283. | Stepiņa Annika-Anta | S2 | Valka | ||
284. | Stieģelis Artūrs-Ralfs | V1 | Valmiera | ||
285. | Stolbovs Gvido | V5 | kmsbp.lv Jūrmala | ||
286. | Straubergs Ainārs | V4 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
287. | Strazdiņa Liene | S4 | Rubene Kocēnu novads | ||
288. | Strazdiņš Dans | V3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
289. | Strazdiņš Niks-Dāvis | V2 | Bebri Rīga | ||
290. | Strode Daiga | S4 | Valmiera | ||
291. | Strode Līva | S4 | Valmiera | ||
292. | Stulpinskis Agnis | V4 | Valmieras VK Valmiera | ||
293. | Supe Inārs | V5 | Balvi | ||
294. | Supe Jānis | V6 | Tirza | ||
295. | Šakaite Eva | S4 | Jelgava | ||
296. | Šakens Andris | V4 | Aloja Valmiera | ||
297. | Ščukina Natālija | S4 | Valmiera | ||
298. | Šimaņecs Daniels | V2 | Valmieras bērnu sporta skola Valmiera | ||
299. | Šmite Karlīna-Keita | S1 | Cēsis | ||
300. | Šmits Mārcis | V1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
301. | Šovdra Marks | V4 | Ogre | ||
302. | Špats Gatis | V4 | Wunder Latvia Valmiera | ||
303. | Švalkovska Aleksandra | S4 | Mārupe | ||
304. | Tapinskis Oskars | V4 | KPP Kocēnu novads | ||
305. | Tērauds Viktors | V6 | Rezeknes novads. | ||
306. | Terliņš Oskars | V4 | Ventspils | ||
307. | Tīlens Dainis | V4 | Valmiera | ||
308. | Tilts Valdis | V5 | Vaidava Kocēnu novads | ||
309. | Tinkuse Danute | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
310. | Treimane Ieva | S4 | Dikļi Kocēnu novads | ||
311. | Trēziņš Kristaps | V2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
312. | Ulmanis Intars | V4 | Valmiera | ||
313. | Ulmanis Rūdis-Rūdolfs | V1 | VP Valmiera | ||
314. | Ulmanis Uģis | V4 | VP Valmiera | ||
315. | Ungure Līva | S2 | Rīga | ||
316. | Upesjure Inga | S4 | Valmiera | ||
317. | Urbāne Nora | S4 | Kocēni Kocēnu novads | ||
318. | Vahere-Abražune Emīlija | S1 | Rīga | ||
319. | Vahere-Abražune Evelīna | S2 | Rīga | ||
320. | Vaivade Līva | S3 | Kuldīga | ||
321. | Valeskalns Krisjanis | V1 | Valmiera | ||
322. | Valtasa Amanda | S2 | Metroons Mārupe | ||
323. | Valtass Hermanis | V1 | Metroons Mārupe | ||
324. | Vavilcenkova Madara | S4 | Zilaiskalns | ||
325. | Vazdikis Ralfs | V1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
326. | Vazdiķis Anrijs | V4 | Vaidava Kocēnu novads | ||
327. | Veģeris Francis-Daniels | V3 | Siguldas Valsts ģimnāzija Sigulda | ||
328. | Veģeris Maksis-Maksimilians | V3 | Siguldas Valsts ģimnāzija Sigulda | ||
329. | Veikšāns Rendijs | V2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
330. | Vējš Tomass | V2 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
331. | Vestbergs Emīls | V2 | Valmiera | ||
332. | Vēvere Indra | S4 | Valmiera | ||
333. | Vēveris Ģirts | V4 | Valmiera | ||
334. | Vīksna Amēlija-Nikola | S1 | Valmiera | ||
335. | Vitmane Skara | S5 | Valmiera | ||
336. | Vitmanis Andris | V6 | Valmiera | ||
337. | Vucāns Igors | V4 | Daugavpils | ||
338. | Zaķe Anna-Marija | S1 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
339. | Zaķe Sanita | S4 | Vaidava Kocēnu novads | ||
340. | Zaķis Aivars | V6 | Maratona klubs/LSC Rīga | ||
341. | Zalte Rihards | V4 | Valmiera Valmiera | ||
342. | Zameca Marta-Lība | S3 | KSK Rubene Kocēnu novads | ||
343. | Zariņa Daiga | S3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
344. | Zariņš Dāvis | V1 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
345. | Zariņš Raivis | V4 | Rīga | ||
346. | Zauls Niks | V3 | Limbaži SKRIEN limbaži | ||
347. | Zeibarte Samanta | S1 | VBSS Valmiera | ||
348. | Zeibarts Reinis | V4 | Valmiera Valmiera | ||
349. | Zeile Ieva | S4 | Kocēni | ||
350. | Zeļenkova Kristīne | S4 | VP Valmiera | ||
351. | Ziemane Tīna | S1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
352. | Zilberts Juris | V4 | KSK Kocēnu novads | ||
353. | Zlaugotne Līga | S3 | Young Folks LV Staicele | ||
354. | Zukuls Jānis | V4 | indviduali Cēsis | ||
355. | Zundāns Alberts | V3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
356. | Zuza Daniels | V2 | Strenči | ||
357. | Žondaka Annija | S2 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads |
Nūjošana 7,3km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Arste Madara | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
2. | Artemjeva Tatjana | SNUJ | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
3. | Baldiņa Elīna | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
4. | Baldiņa Lote | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
5. | Baldiņa Rūta | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
6. | Baldone Zigita | SNUJ | Valmiera Valmiera | ||
7. | Balševica Valentīna | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
8. | Baumanis Zigfrids | VNUJ | Sigulda Sigulda | ||
9. | Bergs Gundars | VNUJ | Akrona Rūjiena | ||
10. | Bergsone Laila | SNUJ | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
11. | Bilaka Inga | SNUJ | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
12. | Brolīte Kristīne | SNUJ | Valmiera | ||
13. | Ceika Juris | VNUJ | Valmiera | ||
14. | Cimbale Jeļena | SNUJ | Mežāres | ||
15. | Cinīte Dace | SNUJ | Valmiera | ||
16. | De-Kopē Brigita | SNUJ | Carnikava | ||
17. | Deksne Sandra | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
18. | Dīce Ruta | SNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
19. | Dīcis Uldis | VNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
20. | Dzvinko Evija | SNUJ | Valmiera Valmiera | ||
21. | Ēvele Sanita | SNUJ | VOC Valmiera | ||
22. | Gluhovs Andrejs | VNUJ | Valmiera | ||
23. | Grāvelsiņa Solvita | SNUJ | Rubene Kocēnu novads | ||
24. | Groza Valdis | VNUJ | Lubāna | ||
25. | Ikauniece Līga | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
26. | Ikaunieks Irēna | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
27. | Iknere Una | SNUJ | Valmiera | ||
28. | Ivanova Ņina | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
29. | Jakovļeva Oksana | SNUJ | Valmieras 2.vidusskola Valmiera | ||
30. | Jukāms Ēriks | VNUJ | Kārķi Valka | ||
31. | Kalniņa Dzintra | SNUJ | Skrienam kopā Valmiera | ||
32. | Karlivāne Elīna | SNUJ | Sportlat Valmiera | ||
33. | Karzubovs Aivars | VNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
34. | Katkova Jūlija | SNUJ | Ventspils Reiss Ventspils | ||
35. | Kozineca Tatjana | SNUJ | Valmiera | ||
36. | Krasovska Santa | SNUJ | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
37. | Madžule Genovefa | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
38. | Meistere Lita | SNUJ | Jaunsardze Valmiera | ||
39. | Miklaševiča Lidija | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
40. | Miķelsone Digna | SNUJ | Kocēni Kocēnu novads | ||
41. | Ozola Sanita | SNUJ | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
42. | Pērkone Laura | SNUJ | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
43. | Pētersons Edijs | VNUJ | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
44. | Petrova Ņina | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
45. | Pokule Inta | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
46. | Puncule Irēna | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
47. | Reinvalde Anita | SNUJ | Ventspils Reiss Ventspils | ||
48. | Rieksta Sanita | SNUJ | kustonis RĪGA | ||
49. | Rozīte-Vazdiķe Ivita | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
50. | Rumba Vija | SNUJ | Dauguļi Kocēnu novads | ||
51. | Semjonova Astrīda | SNUJ | Rīga | ||
52. | Sīle Inta | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
53. | Skibas Valentīna | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
54. | Stankevics Mārtiņš | VNUJ | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
55. | Suharževska Olga | SNUJ | V2V Valmieras pag. | ||
56. | Svilāne-Dūda Valentīna | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
57. | Ščerbakova Emerita | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
58. | Ščerbakova Inga | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
59. | Upīte Elīna | SNUJ | Kocēni Kocēnu novads | ||
60. | Veide Saiva | SNUJ | Valmiera | ||
61. | Veinberga Agija | SNUJ | Valmiera | ||
62. | Vincēviča Astrīda | SNUJ | Rēzekne Rēzekne |
Bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelis Jānis | VB3 | Bumbierkoki Rīga | ||
2. | Āboliņa Annija | SB3 | Cēsis | ||
3. | Āboliņa Emīlija | SB1 | Valmiera | ||
4. | Āboliņa Nikola | SB1 | Cēsis | ||
5. | Āboliņš Eduards | VB1 | Valmiera | ||
6. | Ādamsons Edvards | VB1 | Valmiera | ||
7. | Ādamsons Jēkabs | VB3 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
8. | Ādamsons Jurģis | VB1 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
9. | Akmentiņš Alekss | VB1 | Valmiera | ||
10. | Akūlovs Mikus | VB1 | Rubene Kocēnu novads | ||
11. | Alpeus Olivers | VB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
12. | Amoliņa Līva | SB2 | Valmiera | ||
13. | Amoliņa Zane | SB1 | Valmiera | ||
14. | Ančeva Adrija | SB1 | Valmiera | ||
15. | Andersone Beāte | SB1 | Skudriņas Valmiera | ||
16. | Apinis Madars | VB2 | Rīga | ||
17. | Arnīte Paula | SB2 | Valmiera | ||
18. | Atlācis Jānis | VB4 | Valmiera | ||
19. | Aumeistere Anete | SB3 | Valkas SIENA Valka | ||
20. | Aumeistere Nikola | SB2 | Valkas SIENA Valka | ||
21. | Aumeisters Juris | VB3 | Valkas SIENA Valka | ||
22. | Auzāns Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
23. | Baikova Dārta | SB1 | Valmiera | ||
24. | Bakšinova Kira | SB3 | VP Valmiera | ||
25. | Bakšinovs Deniss | VB1 | VP Valmiera | ||
26. | Balaņuka Beatrise | SB1 | Valmiera | ||
27. | Balode Keidija | SB3 | Valmiera | ||
28. | Balode Keita | SB4 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
29. | Balode Kerlīna | SB4 | Valmiera | ||
30. | Balodis Olivers | VB1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
31. | Barkovskis Artūrs-Jānis | VB3 | Limbaži | ||
32. | Batarāga Lote | SB2 | Valmiera | ||
33. | Baumane Paula | SB1 | Valmiera | ||
34. | Baumanis Danilo | VB3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
35. | Baumanis Dāvis | VB1 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
36. | Belasovs Artūrs | VB1 | Viršu iela Valmiera | ||
37. | Belasovs Sebastians | VB3 | Viršu iela Valmiera | ||
38. | Berga Emīlija | SB1 | Akrona Rīga | ||
39. | Bērziņa Agate | SB3 | Valmiera | ||
40. | Bērziņa Alise | SB2 | Rubene Kocēnu novads | ||
41. | Bērziņa Šarlote | SB1 | Valmiera | ||
42. | Bērziņš Jēkabs | VB3 | Valmiera | ||
43. | Bērziņš Markuss | VB3 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
44. | Bērziņš Ralfs | VB4 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
45. | Bitmanis Gusts | VB1 | Valmieras pilsēta Valmiera | ||
46. | Bitmanis Jānis-Miķelis | VB4 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
47. | Bitmanis Pēteris | VB2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
48. | Bludens Alekss | VB4 | Valmiera Valmiera | ||
49. | Bludens Nikolass | VB4 | Valmiera Valmiera | ||
50. | Bodniece Kristīne-Tīna | SB3 | Valka | ||
51. | Bogdanova Emīlija | SB3 | Super ģimene Valmiera | ||
52. | Bormane Laura-Līga | SB1 | PII Valmiera | ||
53. | Bormane Madara | SB4 | Valmieras Pārgaujas sākumskola 3.b Valmiera | ||
54. | Brīdaka Elīza | SB3 | Valmiera | ||
55. | Briška Andrea | SB2 | Dikļu pamatskola | ||
56. | Brods Roberts | VB3 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
57. | Brolitis Renars | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
58. | Broļa Elīna | SB3 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
59. | Brusova Elfa-Elina | SB3 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
60. | Brusova Maija-Kitija | SB3 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
61. | Budjko Marats | VB2 | Rīga | ||
62. | Budjko Nelli | SB2 | Rīga | ||
63. | Bukšs Reinis | VB1 | Valmiera | ||
64. | Bukšs Rūdis | VB2 | Kocēni Kocēni | ||
65. | Burceva Anete | SB3 | Kocēni Kocēnu novads | ||
66. | Burcevs Kristers-Jānis | VB2 | Kocēni Kocēnu novads | ||
67. | Ceriņš Edvards | VB1 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
68. | Ceriņš Roberts | VB1 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
69. | Ciguze Aivija | SB2 | Super ģimene Valmiera | ||
70. | Cimbale Amelija | SB2 | Mežāres | ||
71. | Cinīte Laura | SB2 | Valmiera | ||
72. | Cinītis Ernests | VB2 | Valmiera | ||
73. | Cinītis Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
74. | Cīrulis Bruno | VB1 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
75. | Cīrulis Marks | VB1 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
76. | Cīrulis Raiens | VB2 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
77. | Čaune Dāvis | VB1 | Valmiera | ||
78. | Dāboliņš Egīls | VB4 | Jaunsardze Valmiera | ||
79. | Dambis Ginters | VB4 | Valmieras sākusskola Valmiera | ||
80. | Daņilovskis Vladimirs | VB2 | Rīga | ||
81. | Darbinieks Rihards | VB3 | Sigulda | ||
82. | Dazarts Miķelis | VB1 | Rīga | ||
83. | Dīmanis Dans | VB4 | Valmiera | ||
84. | Domburs Jānis | VB1 | Valmiera | ||
85. | Driksna Gvido | VB3 | Valmiera | ||
86. | Drillis Emīls | VB4 | Valmieras Sākumskola Valmiera | ||
87. | Dubovs Roberts | VB1 | ROBERTS IR VISLABĀKAIS VALMIERA | ||
88. | Dziļums Toms | VB4 | Valmiera | ||
89. | Dzvinko Daina | SB1 | Valmiera Valmiera | ||
90. | Dzvinko Nora | SB1 | Valmiera Valmiera | ||
91. | Dzvinko Zintis | VB2 | VBSS Valmiera | ||
92. | Eglītis Reinis-Rūdolfs | VB4 | Valmiera | ||
93. | Ēķe Karlīna | SB3 | Valmiera | ||
94. | Elksnis Marats | VB1 | Valmiera Valmiera | ||
95. | Elksnis Rinalds | VB1 | Valmiera Valmieta | ||
96. | Elksnītis Teo | VB1 | Cesvaine | ||
97. | Ermansons Edgars | VB4 | Mālpils | ||
98. | Ermansons Ralfs | VB1 | Mālpils | ||
99. | Ešmite Annija | SB1 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
100. | Ešmite Daniela | SB3 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
101. | Ešmite Emīlija | SB2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
102. | Ešmite Evelīna | SB2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
103. | Feldmanis Stefans | VB2 | Dikļu pamatskola | ||
104. | Fogels Kristers | VB3 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
105. | Gailis Gustavs | VB3 | VSK Burkānciems OK Valmiera | ||
106. | Gailis Jēkabs | VB1 | VSK Burkānciems OK Valmiera | ||
107. | Gailis Vestards | VB1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
108. | Galauliņa Madara | SB3 | Valmiera | ||
109. | Galzons Jēkabs | VB3 | VB3 Valmiera | ||
110. | Geļevs Hugo | VB2 | VPP Valmiera | ||
111. | Geļevs Klāvs | VB3 | VPP Valmiera | ||
112. | Gerliņš Rihards | VB1 | Valmiera | ||
113. | Gerliņš Rinalds | VB2 | Valmiera | ||
114. | Giptere Keita | SB3 | Rubene | ||
115. | Goršanova Tīna | SB1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
116. | Goršanovs Braiens | VB2 | Kocēni Kocēni | ||
117. | Grabis Ralfs | VB3 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
118. | Grabis Roberts | VB1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
119. | Grase Gabriela | SB4 | Jaunsardze Valmiera | ||
120. | Grasis Gustavs | VB1 | valmiera | ||
121. | Graudiņa Amanda | SB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
122. | Grava Jānis | VB2 | Valmiera | ||
123. | Grava Kaspars | VB1 | Valmiera | ||
124. | Grava Valters | VB1 | Valmiera | ||
125. | Gredzens Daniels | VB4 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
126. | Griķe Elza | SB1 | Rubene | ||
127. | Griķis Ernests | VB1 | Rubene | ||
128. | Grosmane Agnese | SB1 | Valmiera | ||
129. | Gustsons-Kuks Maksimus-Jānis | VB4 | Jaunsardze Valmiera | ||
130. | Gūte Dagmāra | SB3 | Kocēni | ||
131. | Hlizovs Raens | VB3 | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
132. | Hlizovs Roberts | VB1 | Zilaiskalns Kocēnu novads | ||
133. | Ieviņš Eduards-Edvīns | VB4 | Jaunsardze Valmiera | ||
134. | Ikauniece Elīza | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
135. | Irbe Anna | SB2 | VOC Valmiera | ||
136. | Jakovļevs Jaroslavs | VB3 | Valmieras 2.vidusskola Valmiera | ||
137. | Jančenko Aleksandrs | VB3 | Dikļu pamatskola | ||
138. | Jankovičs Māris | VB1 | Valmiera | ||
139. | Jankovičs Pēteris | VB1 | Valmiera | ||
140. | Jansone Dārta | SB1 | Valmiera | ||
141. | Jēkabsone Katrīna | SB2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
142. | Jēkabsone Maija-Justīna | SB3 | Kocēnu sporta skola Kocēni | ||
143. | Jēkabsons Deivids | VB3 | Valmiera | ||
144. | Jermacāns Kristers | VB3 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
145. | Jeršova Melisa | SB2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
146. | Jeske Dārta | SB1 | Valmiera | ||
147. | Jukāms Kārlis | VB2 | Kocēni Rubene | ||
148. | Jukāms Valters | VB1 | Kocēni Rubene | ||
149. | Kājiņš Reinis | VB4 | Valmiera Valmiera | ||
150. | Kalēja Estere | SB1 | Baltais Valmiera | ||
151. | Kalējs Toms | VB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
152. | Kalniņa Treisija-Noela | SB2 | Valmiera | ||
153. | Kalniņš Roens-Elvins | VB4 | Valmiera | ||
154. | Kapača Enija | SB1 | Valmiera | ||
155. | Kapačs Kristiāns | VB1 | Valmiera | ||
156. | Kāpostiņš Valts | VB3 | Valmiera | ||
157. | Karnāte Aleksandra | SB3 | Ēvele pagasts | ||
158. | Kasparāne Grēta-Nora | SB4 | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
159. | Kaufmanis Emīls | VB3 | VOC Valmiera | ||
160. | Kaufmanis Lūkass | VB1 | VOC Valmiera | ||
161. | Kaupe Toms | VB3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
162. | Kaveckis Daniels | VB3 | J.Endzelīna Kauguru pamatskola Valmiera | ||
163. | Kavīte Toms-Paulis | VB3 | Individuali Valmiera | ||
164. | Kiļupe Annija-Betija | SB3 | Valmiera | ||
165. | Kleinbergs Jēkabs | VB2 | kustonis Rīga | ||
166. | Kļava Rihards | VB2 | Tango&Cash VALMIERA | ||
167. | Kļaviņa Evelīna-Estere | SB1 | Valmiera | ||
168. | Kobjakovs Gastons | VB3 | Mazsalaca | ||
169. | Kočs Edvards | VB3 | Valmiera | ||
170. | Kočs Jēkabs | VB2 | Valmiera | ||
171. | Konošonoka Ģertrūde | SB1 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
172. | Konošonoks Sigurds | VB2 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
173. | Korotko Elizabete | SB1 | Valmiera | ||
174. | Korotko Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
175. | Kozmeijere Katrīna | SB1 | Dikļu pamatskola | ||
176. | Krasta Katrina-Anna | SB2 | Valmiera | ||
177. | Kraukle Luīze | SB3 | Valmiera | ||
178. | Krīgere Ance | SB1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
179. | Krujele Agrita | SB2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
180. | Krujele Samanta-Līga | SB3 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
181. | Krūmiņš Kristaps | VB1 | Valmiera | ||
182. | Kubliņš Kristaps | VB1 | Valmiera | ||
183. | Kudurs Artūrs | VB1 | Valmiera | ||
184. | Kuplis Artūrs | VB1 | Valmiera | ||
185. | Kužuma Daniela | SB3 | Valmiera | ||
186. | Ķerpe Mareks | VB2 | Valmiera Valmiera | ||
187. | Ķerpe Raivo | VB1 | Valmiera Valmiera | ||
188. | Ķerpe Rolands | VB1 | Valmiera Valmiera | ||
189. | Lāce Adrija | SB4 | CPSS Cēsis | ||
190. | Lācis Hugo | VB1 | Aloja | ||
191. | Lapiņa Rūta | SB3 | Valmiera | ||
192. | Larionova Anastasija | SB2 | Valmiera | ||
193. | Lārmanis Ernests-Rojs | VB1 | Valmiera | ||
194. | Latiša Vita | SB3 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
195. | Legzdiņa Anna | SB1 | Valmiera | ||
196. | Leoke Patriks | VB2 | Tambuki Valmiera | ||
197. | Leoke Toms | VB1 | Tambuki Valmiera | ||
198. | Lepere Beāte-Līvija | SB2 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
199. | Lepers Uģis-Ričards | VB1 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
200. | Līce Elza | SB1 | Kocēni Kocēni | ||
201. | Līcis Artūrs | VB2 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
202. | Līcis Emīls | VB2 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
203. | Liepa Jēkabs | VB3 | Mazsalaca | ||
204. | Liepa Miķelis | VB4 | Mazsalaca | ||
205. | Liepa Rēzija | SB1 | Mazsalaca | ||
206. | Liepiņa Ieva | SB1 | Valmiera | ||
207. | Liepiņš Edvards | VB1 | KARATE SKOLA Salaspils | ||
208. | Ločmele Karlīna | SB1 | Kocēni/Valmiera | ||
209. | Ločmele Katrīna-Melānija | SB3 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
210. | Ločmelis Ralfs | VB2 | Valmiermuiža | ||
211. | Lubāne Kate | SB2 | Valmiera | ||
212. | Lubāne Rebeka | SB3 | Valmiera | ||
213. | Lubāne Signija | SB2 | Valmiera | ||
214. | Lubāniņš Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
215. | Magone Enija | SB1 | Dikļu pamatskola | ||
216. | Magone Kārlis | VB2 | Dikļu pamatskola | ||
217. | Marenis Renārs | VB1 | Strenči | ||
218. | Martinsons Artis | VB3 | Valmiera | ||
219. | Martinsons Māris | VB1 | VOC Valmiera | ||
220. | Martinsons Raivo | VB1 | Valmiera | ||
221. | Mednis-Vesmanis Evans | VB2 | Valmiera | ||
222. | Meldere Amanda | SB1 | Valmiera | ||
223. | Meldere Elza | SB1 | Valmiera | ||
224. | Melece Rēza | SB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
225. | Melgaile Evelīna | SB1 | Dikļu pamatskola | ||
226. | Melgailis Gustavs | VB1 | Dikļu pamatskola | ||
227. | Melgailis Kārlis | VB1 | Dikļu pamatskola | ||
228. | Melngāršs Eduards | VB3 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
229. | Mieze Emīlija | SB1 | Valmiera | ||
230. | Mikuļinoks Kristers | VB4 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
231. | Miķelsons Valters-Valts | VB3 | Valmiera | ||
232. | Mīlbergs Marko | VB3 | Valmiera | ||
233. | Mīlbergs Rihards | VB1 | Valmiera | ||
234. | Mīlenbergs Martins | VB2 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
235. | Mincāne Lote | SB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
236. | Misiņa Amanda | SB3 | Valmiera | ||
237. | Moča Emīlija | SB1 | Valmiera | ||
238. | Možvillo Dārta | SB1 | Aloja | ||
239. | Možvillo Paula | SB1 | Aloja | ||
240. | Mulere Evelīna | SB3 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
241. | Neļķe Estere | SB1 | Neļķe Valmiera | ||
242. | Neļķe Gunārs | VB1 | Neļķe Valmiera | ||
243. | Neļķe Kristena | SB2 | Valmiera | ||
244. | Neļķe Rūdolfs | VB1 | Neļķe Valmiera | ||
245. | Nikolajevs Leo | VB1 | Rubene Kocēnu novads | ||
246. | Nikolajevs Miks | VB3 | Rubene Kocēnu novads | ||
247. | Osīte Nora | SB1 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
248. | Ozola Dinija | SB4 | ozoli Valmiera | ||
249. | Paļčevskis Miks | VB2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
250. | Paulicāns Roberts | VB2 | Valmiera | ||
251. | Pērkons Rūdolfs | VB3 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
252. | Pētersons Dominiks | VB2 | MRC/Kocēnu novads Kocēnu novads | ||
253. | Petruseviča Elīza | SB4 | Valmiera | ||
254. | Piešiņa Enija | SB3 | Valmieras Viestura vidusskoka Valmiera | ||
255. | Pivovarjonoks Artjoms | VB3 | Daugavpils | ||
256. | Plūme Denija | SB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
257. | Plūme Dominiks-Daniels | VB1 | Valmiera | ||
258. | Podnieks Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
259. | Pojarkovs Adrians | VB3 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
260. | Purmalis Ralfs | VB4 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
261. | Pusvāciete Keita | SB3 | Kocēnu sporta sk. Kocēnu novads | ||
262. | Putniņa Keita | SB4 | Valmieras viestura vidusskola Valmiera | ||
263. | Putniņš Kārlis | VB2 | Valmiera | ||
264. | Putniņš Krišjānis | VB1 | Valmiera | ||
265. | Raga Annija | SB4 | Dikļu pamatskola | ||
266. | Ramata Amēlija | SB1 | Valmiera | ||
267. | Rasa Betija | SB4 | Valmiera | ||
268. | Riba Renārs | VB1 | Valmiera | ||
269. | Rieksta Laura | SB3 | Individuāli Valmiera | ||
270. | Rieksta Rūta | SB2 | kustonis Rīga | ||
271. | Riņķis Roberts | VB2 | Kocēni Kocēni | ||
272. | Rode Ketija | SB1 | Valmiera | ||
273. | Rode Sandris | VB3 | Valmiera | ||
274. | Rudzīte Emīlija | SB1 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
275. | Rudzītis Edgars | VB1 | Bērzaine Kocēnu novads | ||
276. | Rudzītis Ernests | VB2 | Valmiera | ||
277. | Rulle Elena-Dārta | SB4 | Valmiera | ||
278. | Rumba Ance | SB1 | Dauguļi Kocēnu novads | ||
279. | Saukums Ralfs | VB1 | Valmiera | ||
280. | Seipulāns Ralfs-Mārcis | VB4 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
281. | Silanžs Kārlis | VB3 | VP Valmiera | ||
282. | Silava Adelīna | SB2 | Valmiera | ||
283. | Siliņa Emīlija | SB1 | Vaidava Vaidava | ||
284. | Siliņš Jānis | VB3 | Dikļu pamatskola | ||
285. | Siliņš Kārlis | VB1 | Dikļu pamatskola | ||
286. | Sloka Klaudija-Vanesa | SB4 | Dikļu pamatskola | ||
287. | Sloka Megija | SB1 | Dikļu pamatskola | ||
288. | Slokenbergs Ralfs | VB1 | Valmiera | ||
289. | Slokenbergs Roberts | VB3 | VALMIERA | ||
290. | Spiridonovs Raivis | VB1 | Valmieras pašvaldība Valmiera | ||
291. | Spuģis Jēkabs | VB1 | KOCĒNU PAGASTS JAUNAPIŅI-2 | ||
292. | Spuģis Neitans | VB1 | KOCĒNU PAGASTS JAUNAPIŅI-2 | ||
293. | Spuļģīte Reičela | SB2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
294. | Stablinieks Adrians | VB1 | Valmiera | ||
295. | Stablinieks Artuss | VB1 | Valmiera | ||
296. | Straubergs Ernests | VB1 | Limbaži SKRIEN Limbaži | ||
297. | Ščukins Alekss | VB1 | Valmiera | ||
298. | Ščukins Maksims | VB2 | Valmiera | ||
299. | Šenbergs Krists | VB1 | Valmieras SOS bērnu ciemata Valmiera | ||
300. | Šilova Marta | SB1 | Smiltene | ||
301. | Šilovs Andris | VB1 | Smiltene | ||
302. | Šilovs Reinis | VB1 | Smiltene | ||
303. | Šivcāne Līva | SB1 | JELGAVA | ||
304. | Šivcāns Adrians | VB2 | Jelgava | ||
305. | Šķipore Arta | SB4 | individuāli Valmiera | ||
306. | Šķipore Rēzija-Uva | SB1 | individuāli Valmiera | ||
307. | Šteinberga Marta | SB1 | Valmiera | ||
308. | Šteinbergs Oskars | VB4 | Valmiera | ||
309. | Šteindāls Edvards | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
310. | Šverna Karlīna | SB1 | Valmiera | ||
311. | Šverns Rihards | VB1 | Valmiera | ||
312. | Taima Emīlija | SB1 | Valmiera | ||
313. | Tēberga Sofija | SB1 | Strenči | ||
314. | Tēbergs Radions | VB2 | Strenči | ||
315. | Tīlena Evelīna | SB1 | Valmiera | ||
316. | Tīlens Haralds | VB3 | Kocēnu sporta skola Kocēnu novads | ||
317. | Tiļugs Alise | SB1 | 250 Valmiera | ||
318. | Treija Anabella | SB4 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
319. | Trejs Raivis | VB2 | Rubenes pamatsk. Kocēnu novads | ||
320. | Tulubjevs Roberts | VB1 | Skrienam kopā Valmiera | ||
321. | Ubeiko Otto | VB3 | Valmiera | ||
322. | Ūburga Estere | SB2 | Strenči | ||
323. | Vahere-Abražune Elīna | SB3 | Rīga | ||
324. | Vanadziņš Kristaps | VB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
325. | Vantere Keita | SB1 | Valmiera | ||
326. | Vanters Miks | VB2 | Valmiera | ||
327. | Vasiļausks Aleksandrs | VB1 | Valmiera | ||
328. | Vasiļausks Maksims | VB1 | Valmiera | ||
329. | Vazdiķe Madara | SB1 | Valmieras pilsēta Valmiera | ||
330. | Veģeris Aksels | VB4 | SSS Sigulda | ||
331. | Vehi Sanda | SB3 | Valkas SIENA Valka | ||
332. | Veikšāne Annija | SB1 | Valmiera | ||
333. | Veinberga Avelīna-Estere | SB3 | Valmiera | ||
334. | Veinberga Karlīna | SB2 | Valmiera | ||
335. | Vektere Emīlija | SB3 | Rubene Kocēnu novads | ||
336. | Vektere Luīze | SB1 | Kocēni Rubene | ||
337. | Velcere-Jonīte Kristena | SB3 | Cēsis | ||
338. | Velcers-Jonītis Ralfs | VB2 | Cēsis | ||
339. | Vesmane Estere | SB3 | Valmiera | ||
340. | Vesmane Laura | SB2 | Valmiera | ||
341. | Videmane Līva-Evelīna | SB4 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
342. | Vigups Olivers | VB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
343. | Vilks Svens-Gustavs | VB4 | Valmiera | ||
344. | Vilne Emīlija-Lote | SB4 | Jaunsardze Valmiera | ||
345. | Vilnis Bruno | VB1 | Valmiera | ||
346. | Viļums Kalvis | VB3 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
347. | Vītola Anete | SB2 | Valmiera | ||
348. | Zaķe Amēlija | SB4 | CPSS Cēsis | ||
349. | Zalāns Emīls | VB4 | Nītaure | ||
350. | Zaļaiskalns Ernests | VB1 | Valmiera | ||
351. | Zariņa Rasa | SB1 | Valmiera | ||
352. | Zariņš Krišs | VB1 | Rubene Kocēnu novads | ||
353. | Zuza Toms | VB3 | Strenči | ||
354. | Zvirbule Karlīna | SB1 | Rubene Kocēnu novads | ||
355. | Zvirgzde Kristiāna | SB3 | Valmiera | ||
356. | Žagots Daniels | VB3 | Dikļu pamatsk. Kocēnu novads | ||
357. | Žarčenko Daniela | SB4 | V.2.v. Valmiera |
Attīstības centra pirmsskolas skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Krišjānis | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
2. | Astahovskis Ņikita | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
3. | Bērziņš-Krūmiņš Regnārs | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
4. | Brīnums Adrians | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
5. | Celms Arvīds-Bruno | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
6. | Gailītis Kristofers | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
7. | Gerliņa Gerda | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
8. | Gipters Edvards | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
9. | Gipters Ričards-Alekss | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
10. | Ieviņa-Sala Elza | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
11. | Jansiņa Anete | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
12. | Jansone-Pilandere Dārta | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
13. | Jēkabsone Aleksa | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
14. | Jēkabsone Marika | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
15. | Kozulāns Knuts | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
16. | Kuzmane Lelde | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
17. | Pastva Dominiks-Kristaps | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
18. | Patmalnieks Daniels | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
19. | Priedīte Nikola-Merelīna | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
20. | Skujiņš Rodrigo | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
21. | Sokola-Sokolova Eloīze-Elizabete | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera | ||
22. | Tramdaka Luīze | Mazie dalībnieki | Valmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA Valmiera |