Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Valmieras skriešanas svētki | Saraksts

15,3km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisV40BALTAIS
Rīga
2.  Andersons ArtūrsV30Sauleskalns
Valmiera
3.Aumeisters NormundsV40Valkas SIENA
Valka
4.  Babkins MārtiņšV20BALTAIS
Rīga
5.  Balgalvis NiksV19Vaidava
Kocēnu novads
6.  Balodis SandisV40Valmiera
7.  Belasovs AigarsV30Vaidava
Valmiera
8.Bergmane ZandaS30skrienam kopā iesācējiem
Valmiera
9.Berķe SaivaS40Valmiera
10.Bolgzda BaibaS50Mežaparka republika
Rīga
11.Brūvelis AnsisV20valmiera
12.  Brūveris RobertsV30VOC
Valmiera
13.  Caics ArtūrsV30Rīga
14.  Ceika LailaS60Valmiera
Valmiera
15.Celms RenārsV40KPP
Kocēnu novads
16.  Ciguze AmandaS20VP
Valmiera
17.  Cimbals DenissV40Zoorbagan
Mezares
18.  Cimdiņa MontaS20Vecpiebalga
19.  Čigunovs DenissV19Valmiera
20.  Čipričs AndrejsV20Dzērbene
21.  Davidovs GuntisV20Dzērbene
22.  Dazarts MārisV30Kuldīga
23.  Dudelis AigarsV50VSK Noskrien
Rīga
24.Dzvinko KristapsV30Valmiera
Valmiera
25.  Eglīte IneseS30Zilaiskalns
Kocēnu novads
26.  Eglīte MadaraS20KPP
Kocēnu novads
27.  Eglītis IvarsV40Zilaiskalns
Kocēnu novads
28.Erdmanis JānisV19Valmiera
29.  Ešenvalds AivisV40Dzidriņas
30.  Gabrāns RihardsV30Kocēni
Valmiera
31.  Gailis AndisV40Valmiera
Kocēnu novads
32.  Gailis JānisV30Vaidava
Kocēnu novads
33.  Gailis MārtiņšV30Kocēni
Kocēnu novads
34.Gelberga EvitaS40skrienam kopā iesācējiem
Valmiera
35.  Gotlands DāvisV20SK
Kuldīga
36.  Griķis JānisV30Daugavpils Runners
Daugavpils
37.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
38.  Grundmane LilijaS50MARATONA KLUBS
Kuldīga
39.  Heinols MārisV40Vaidava
Kocēnu novads
40.  Jakovļevs VitālijsV30www.endo.lv
Cēsis
41.  Jansons AinārsV50Cēsis
Cēsis
42.  Jansons JurisV40Swedbank
Valmiera
43.  Jēkabsone AnnaS20Valmiera
44.  Joce LudmilaS50Matisons Runner’s Club
Turlava
45.  Jocis UģisV20Sportland / Patria
Kuldīga
46.  Kaibe JānisV30KPP
Kocēnu novads
47.  Kallase ZlataS40Gulbene
48.  Kallass KasparsV40Gulbene
49.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
50.  Kārkliņš ArtūrsV30Vaidava
Kocēnu novads
51.  Kārkliņš MārcisV30Vaidava
Valmiera
52.  Katlapa LindaS40Sigulda
Sigulda
53.  Kaufmanis TomsV20MARATONA KLUBS
Brenguļi
54.  Kaupe MārisV30Valmieras tehnikums
Valmiera
55.Kažmers ArtursV30Kocēnu nov.
Kocēnu novads
56.  Klapars RitvarsV40VSK Noskrien
Kocēnu novads
57.Knopa EvitaS30KSK Rubene
Kocēnu novads
58.  Kokoreviča IneseS30VSK Burkānciems&Co
Valmiera
59.  Kokorevičs EdgarsV30VSK Burkānciems&CO
Valmiera
60.  Krampe JānisV40OZOLI
Madona
61.  Kuzņecovs LaurisV30Wunder
Valmiera
62.Ķerpe MārtiņšV30Valmiera
Valmiera
63.  Ķimens AdriansV19Valmieras tehnikums
Valmiera
64.  Lapiņš ReinisV19Jaunsardze
Valmiera
65.  Lapsa GvidoV50gulbene
66.  Lērme HenrijsV20Valmiera
67.  Lērme RaitisV60Tonuss
Valmiera
68.  Liepiņa DaceS40Rubene
Kocēnu novads
69.  Liepiņa IvetaS50SK
Riga
70.  Liepiņš RonaldsV50Metroons
Rīga
71.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
72.  Lindermane LanaS40Sporta klubs
Rāmuļi
73.Lučko MontaS19Valmieras tehnikums
Valmiera
74.  Lukasuna SantaS20Ogre
75.  Mahmudovs IgorsV30Riga
76.  Martinsons UģisV50Straupe
77.Maskancevs VadimsV30escaperoom.lv
Riga
78.Medvedeva DanaS30Riga
79.  Medvedevs VitalijsV30Rīga
80.  Meijers EdgarsV30Valkas SIENA
Valka
81.  Melgalvis GatisV40Valmieras Velo Vienība
Valmiera
82.Melkurts ĒriksV50Kocēnu novads
Kocēnu novads
83.  Meļķis MārisV30SK Tērauds
Valmieras pagasts
84.  Mergina KristīneS30Valmiera
85.  Mikulova OlgaS30MARATONA KLUBS
Valmiera
86.  Miķelsons AndisV40Vidrižu pag.
87.  Moļņika IevaS19Rīga
88.  Muceniece LaumaS30Ķekava
89.  Mukāne EvitaS30Valmiera
90.Muska RalfsV19Valmiera
91.  Neimane ZaneS20Valmieras Pašvaldība
Valmiera
92.  Nulle RinaldsV30Metam mieru!
Blome
93.  Nunes FlavioV20Matisons Runner’s Club
94.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
95.  Pētersone LauraS30MRC/ Kocēnu novads
Kocēnu novads
96.  Pētersons JurisV50Rūjiena
97.  Pētersons KasparsV30MRC/Kocēnu novads
Kocēnu novads
98.Piebalga AneteS30Kocēni
Kocēnu novads
99.  Ploriņa IevaS40VP
Valmiera
100.  Ploriņš GuntarsV40Valmiera
Valmiera
101.  Pole KristiānaS20Rīga
102.  Priedītis VilnisV50Rīga
103.  Prikulis DenisV30Vegan Runners
Sigulda
104.  Reide LīgaS30VOC
Valmiera
105.  Reinfelds GintsV30Skulte
106.  Rieksta SandraS40Rīga
107.  Rieksts JānisV40kustonis
Rīga
108.  Roga AntraS40RWA
Baltezers
109.  Romančuks IlmārsV60Rīga
110.  Rozguls JurisV60Rigq
111.  Rudītis RolandsV30VSK Burkānciems&Co
Valmiera
112.Rudzīte SantaS30Bērzaine
Kocēnu novads
113.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
114.  Sālījums KārlisV40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
115.  Sarma ĢirtsV40Vaidava
Kocēnu novads
116.  Sēnelis JurisV20Mazsalaca
117.  Siliņš RobertsV20Vaidava
Kocēnu novads
118.Skrastiņš KasparsV40Bērzaine
Kocēnu novads
119.  Slikšāne KristīneS40Jaunmārupe skrien!
Olaine
120.  Smirnovs VladislavsV19Valmieras tehnikums
Valmiera
121.  Sproģis SandisV40Tet
Rīga
122.  Strogonovs DmitrijsV30Riga
123.  Suhareva SvetlanaS30Valmiera
124.  Šakena AnnaS19Aloja
Valmiera
125.  Šakena IevaS40Aloja
Valmiera
126.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
127.Šmits DagnisV50Kocēni
Kocēnu novads
128.  Šmuksts AgrisV50Valmieras pilsētas pašvaldiba
Valmiera
129.Štekels LaurisV20Ķekava
130.  Tajanovičs AlansV19Valmieras tehnikums
Valmiera
131.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
132.  Upenieks ArtursV40Olaine
Olaine
133.  Valerte IlzeS40MARATONA KLUBS
Ventspils
134.  Valerts AndrisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
135.  Vasiļevskis KlāvsV30Valmiera
136.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
137.Vīksna-Āboliņa IngaS50Vaidava
Kocēnu novads
138.  Vīksne KārlisV30Meridiāns OK
Cēsis
139.  Vucina AlīnaS20Lielvārde
140.  Wojcik MaciejV30Riga
141.  Zariņš ArtisV50Vaidava
Kocēnu novads
142.  Ziedone ZaneS20Valmieras tehnikums
Valmiera
143.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene

7,3km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ābele SigitaS4Savieši
Kocēnu novads
2.Ābeltiņa Sanija-RamonaS1Kocēni
Kocēnu novads
3.Ābola-Kalniņa SintijaS4Valmiera
4.Āboliņa SantaS4Amatas novads
5.Āboliņš RihardsV4Amatas novads
6.  Ābols JānisV4MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
7.Abražuns IntarsV4Rīga
8.  Ādamsone PaulaS3Valmiera
9.  Ādamsons MārisV4Limbaži SKRIEN
Limbaži
10.  Akmentiņa ElīnaS3Valmiera
11.Akūlova LāsmaS4KSK Rubene
Kocēnu novads
12.Akūlovs GatisV4KSK Rubene
Kocēnu novads
13.  Alne MelānijaS2Skrienam kopā
Valmiera
14.  Alpeus AndrisV4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
15.Amons GintsV5Valmiera
16.Ančeva LīgaS4Valmiera
17.Andersone LīvaS4Liepāja
18.  Ansbergs AnsisV4Saldus OK
Saldus
19.  Antons MareksV4Žolneroviča skriešanas klubs
Valmiera
20.Antropova SintijaS1Rīga
21.Antropova VintraS4Rīga
22.  Apšenieks ĒriksV6Balvi
23.Arnītis DainisV4Valmiera
24.  Aukšmuksts DāvidsV3Sportland
Rīga
25.  Aumeistere IvitaS4Valkas SIENA
Valka
26.Auzāne UlvitaS4Valmiera
27.  Auzāns ArnisV4Valmiera
28.Avotiņa IneseS4SKRIENAM KOPĀ-iesācējiem
Valmiera
29.  Bāliņa SintijaS4KSK Rubene
Kocēnu novads
30.Beļēvičs MareksV4Rubene
Kocēnu novads
31.Berežņika MarikaS4Valmiera
32.  Bergs DāvisV1Valmieras Pārgaujas sākumskola
Kocēnu novads
33.  Bergs GuntisV4VP
Valmiera
34.Bērziņa InetaS5Valmiera
35.  Bērziņa SamantaS2KSK Rubene
Kocēnu novads
36.  Bērziņš GustavsV3Valmieras tehnikums
Valmiera
37.  Bērziņš RaivoV3Valmieras tehnikums
Valmiera
38.  Bitmanis KārlisV2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
39.  Bondere TatjanaS4Daugavpils
40.  Brante KristaS1Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
41.Bratčikovs ArtūrsV1Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
42.  Bratčikovs RalfsV3Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
43.  Brīdaks GatisV4Valmiera
44.Briede EstereS2Valmiera
45.  Bukšs KristersV2Valmiera
46.Butāns ĒvaldsV4Limbaži Skrien
Limbaži
47.  Caics JānisV6Rīga
48.  Caune AgateS2Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
49.  Caune AsnateS1Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
50.  Ceika DiānaS4Rīga
51.  Ceplīte DanaS5Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
52.  Ceplīte ElīnaS4Valmiera
53.  Ciguzis DainisV4Super ģimene
Valmiera
54.  Cinis MarksV1Valmiera
55.  Cīrule GitaS4Kuldīga
56.  Čepjolkina AnnaS1VVPĢ
Valmiera
57.  Čepjolkins ErvīnsV2V.2.V.
Valmiera
58.  Čerešņeva JūlijaS4MARATONA KLUBS
Rīga
59.  Dainis AndrisV7Valka
60.  Dainis JānisV6KSK
Kocēnu novads
61.Dambe SolvitaS4Valmiera
62.Damberga LaineS4Jelgava
63.  Darša ZaneS4KSK Rubene
Kocēnu novads
64.Deduškevičs RovildsV2Valmieras tehnikums
Valmiera
65.  Didžus Līva-LuīzeS4Valmieras tehnikums
Valmiera
66.  Domburs JānisV4Valmiera
67.Drille MartaS2KSK Rubene
Kocēnu novads
68.Drīveniece Estere-ElisaS1Cēsis
69.Drīvenieks MārisV4Cēsis
70.Drozdova IlzeS4Rīga
71.  Eglīte ElizabeteS2Zilaiskalns
Kocēnu novads
72.  Eglītis RičardsV4Valmiera
73.  Einbergs OskarsV2VVĢ
Valmiera
74.Ēķis RūdolfsV4Rīga
75.Ēvele LāsmaS3KSK Rubene
Kocēnu novads
76.  Feldmanis AigarsV5Ērģeme
77.  Feldmanis ReinisV2Ērģeme
78.Fogels Artis-MatīssV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
79.  Francis DzintarsV4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
80.Freibergs SandisV3Valka
81.  Freimanis OskarsV6SK Ozolnieki
Vircava
82.  Galauliņš JānisV4Valmiera
83.  Galauliņš LaurisV1Valmiera
84.  Gaugere MartaS1Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
85.  Gaugers RihardsV1VP
Valmiera
86.Gertners EduardsV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
87.  Girucka MonikaS2Dikļu pamatskola
88.Goršanova MontaS4Dikļi
Kocēnu novads
89.Grāpēna SimonaS3KSK Rubene
Kocēnu novads
90.  Grasis RodrigoV2Jaunsardze
Valmiera
91.  Grāvelsiņš MārtiņšV1Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
92.  Gredzena Marta-MontaS1Kocēni
93.  Gredzens MikusV3Vaidava
Kocēnu novads
94.  Griķe AliseS4Daugavpils Runners
Daugavpils
95.  Griķe AmandaS2Daugavpils Runners
Daugavpils
96.Grīnbergs JānisV4Kocēni
Kocēnu novads
97.  Grišule SintijaS4Sportland / Patria
Rīga
98.  Groma KristīneS4Rīga
99.Groma OksanaS4Limbaži Skrien
Limbaži
100.Gugāns SandisV4Jelgava
101.  Gutāne IngaS4Garkalne
102.  Gūtmane LauraS4VOC
Valmiera
103.  Haino MartaS4MARATONA KLUBS
Ventspils
104.Hāne Daniela-DafneS3KSK Rubene
Kocēnu novads
105.Hohlova Amanda-LindaS1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
106.Ieviņa AnitaS5Cēsis
107.Igaunis LaurisV4Wunder Latvia
Valmiera
108.Ikaunieks ArtisV4Valmiera
109.Ikaunieks RenārsV2Valmiera
110.Ilgaviža IevaS4Līgatne
111.Ilgavižs AlensV3Līgatne
112.  Im HwijeV4Busan
113.Jākobsons RaitisV5Valka
114.Jančenko JulianaS1Dikļu pamatskola
115.Jankoviča MadaraS4Valmiera
116.Jansone ElīnaS4Savieši
Kocēnu novads
117.  Jansone Ieva-JeteS1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
118.  Jansone SarmaS4Sportland
Rīga
119.  Jansons GuntisV4Dikļu pamatskola
120.Jaunkampe GuntaS6Dauguļi
Kocēnu novads
121.Jēkabsone DžuljetaS3Valmieras tehnikums
Valmiera
122.  Jēkabsons AivisV4Ainaži
123.  Jēkabsons IvarsV4KSK
Kocēnu novads
124.Jenāne NikijaS2Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
125.Jevdokimova KateS3Valmiera
126.Ježaka SarmīteS4Valkas SIENA
Valka
127.Ježeka AuceS4Valkas SIENA
Valka
128.Jurdže IneseS4Valmiera
129.Jurgaite MegijaS3Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
130.  Jursone LauraS4Valmiera
131.  Kacena JutaS4VP
Valmiera
132.  Kalēja KristīneS4Baltais
Rīga
133.  Kalējs KārlisV1Baltais
Rīga
134.  Kalējs KārlisV4Baltais
Rīga
135.  Kallase LauraS1gulbene
136.  Kallass VladimirsV7Gulbene
137.  Kalniņa RenāteS4Maratona klubs
Ventspils
138.  Kalniņš Toms-OskarsV1Kocēnu sporta skola
Kocēni
139.Kapača ZaneS4Valmiera
140.  Karlivāne LoteS1Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
141.  Karlivāns TomsV4Valmiera
142.Kasparans KasparsV4concombres
jaunmārupe
143.  Kaufmanis KristapsV4Valmiera
144.  Kavīte GuntisV5Individuāli
Valmiera
145.  Kavīte KeitaS1Individuāli
Valmiera
146.Kazaka Karīna-VitnijaS2Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
147.  Kazāka LauraS3Ogres novada Sporta Centrs
Ogre
148.Kiršblūma Elīza-KristaS2Valmiera
149.Kleinberga GunitaS4kustonis
Rīga
150.  Kleinbergs AdriansV1kustonis
Rīga
151.  Knoks ArtisV4Valmiera
152.  Knoks LaurisV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
153.Kociņš-Lielupe RenārsV1Dikļu pamatskola
154.  Kokorite EvijaS4Dikļu pamatskola
155.Konošonoka DārtaS4Limbaži SKRIEN
Limbaži
156.Kravale JolantaS4Valmiera
157.  Krūze ElīnaS4VSK Burkānciems OK
Valmiera
158.  Krūzkope IevaS4Valmiera
159.  Kučerova EvitaS4vsk noskrien
Rīga / Ventspils
160.Kukes TimursV2Rīga
161.Kužums MārisV4Valmiera
162.Ķīkulis DānielsV4Limbaži
163.  Lācis ArtisV4Valmiera
164.  Lagzdiņš UģisV4MARATONA KLUBS
Ventspils
165.  Laiviņa SanitaS4Bērzaine
Kocēnu novads
166.  Lantrāte AmandaS4Valmieras tehnikums
Valmiera
167.Lapko IevaS4Valmiera
168.  Larinovs MārtiņšV4KSK Rubene
Kocēnu novads
169.Lasmane AneteS4Cēsis
170.  Laurova LindaS4Valmiera
171.  Leonova IlzeS4Savieši
Kocēnu novads
172.Līce EgitaS4Bērzaine
Kocēnu novads
173.  Līce LindaS4Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
174.  Līcīte KristaS4Valmieras tehnikums
Valmiera
175.  Līdaka RalfsV1Kocēnu pamatsk.
Kocēnu novads
176.  Liepiņa AnceS4Savieši
Kocēnu novads
177.  Liepiņa Enija-MartaS1KARATE SKOLA
Salaspils
178.  Ločmele IvetaS4Vaidava
Kocēnu novads
179.  Ločmele LauraS4Kocēni/Valmiera
180.  Ločmelis AigarsV4Valmiera
181.Lozbergs GatisV4Limbaži SKRIEN
Limbaži
182.  Luberts MārisV4Rīga
Rīga
183.Lučkina JeļenaS4MARATONA KLUBS
Rīga
184.  Lūse InāraS5Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
185.  Mahmudovs ČingizsV4Riga
186.  Marenis RobertsV2Strenči
187.Mārina AgneseS4Valmiera
188.  Markitans KasparsV4Sportland
Rīga
189.  Marķitāne SantaS4Sportland
Rīga
190.Matisone PaulaS4KSK Rubene
Kocēnu novads
191.  Matisons AigarsV4Matisons Runner’s Club
Piltene
192.Mazurika KiraS1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
193.Medne Dārta-ArtaS4Alūksnes novads
194.Mednis MarkusV2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
195.  Megnis DāvisV1Kocēni
Kocēnu novads
196.Meija DagmāraS1Dikļu pamatskola
197.  Melgalve IlzeS4HONESTRENT
Valmiera
198.  Mellēna AivaS4Amatas novads
199.Migla IlonaS4Savieši
Kocēnu novads
200.Mikelsons ArnoldsV6Valmiera
201.Mikelsons KristapsV2Valmieras BSS
Valmiera
202.Miķelsone Krista-KristīneS2Valmieras tehnikums
Valmiera
203.Miķelsone SantaS4Kocēni
Kocēnu novads
204.Miķelsons OskarsV4Savieši
Kocēnu novads
205.Mīlenbergs MarkussV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
206.  Muceniece SabīneS4Valmieras tehnikums
Valmiera
207.  Nagle LieneS4VOC
Valmiera
208.  Nikolajeva LieneS4Rubene
Kocēnu novads
209.  Norlinde AritaS4Valmiera
210.  Ņilovs ValdisV4Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/SK Ozolnieki/Ogres SC
Ogre
211.  Odriņa KitijaS4Kandava
212.Olavs AigarsV4Jelgava
213.Osītis JānisV4Limbaži Skrien
Limbazi
214.  Otaņķe AliseS2Aizputes vidusskola
Aizpute
215.Otaņķe IevaS4Aizpute
216.  Ozola LoretaS3Bauska
217.Ozoliņš JānisV4''AQUA''
Valmiera
218.  Ozollapa ValtersV1Jaunsardze
Valmiera
219.  Ozols ValentīnsV1Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
220.  Paidere Emīlija-MartaS3Valmiera
221.  Paiders Jēkabs-EmīlsV1Valmiera
222.  Pavlovs DenisV2Valmieras tehnikums
Valmiera
223.Peičs OskarsV1Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
224.  Pelēce IlzeS5VSK Noskrien
Ozolnieki
225.  Pence JolantaS2Jaunsardze
Lejasciems
226.  Pētersone Laura-DiānaS3Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
227.  Pētersone Marta-LuizeS1MRC/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
228.Petersons GuntarsV4Valmiera
229.  Petrusevičs MatīssV4Valmiera
230.  Pinkule DinijaS2Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
231.Pinkule JolantaS4Savieši
Kocēnu novads
232.  Pinkule JustīneS1Pinkuļi
Valmiera
233.  Priede AnitaS4VP
Limbaži
234.  Pūce ElīnaS3SPORTLAT
Madona
235.  Pūra AgneseS4Rīga
236.  Pusvāciete DinijaS3Valmiera
237.Rābants IvarsV4Valmiera
238.  Račiks EmīlsV2Kocēni
239.  Račiks RenārsV2Kocēni
240.  Rags ArmandsV5Valmiera
241.Reča SolvitaS4Valmiera
242.Reimane AliseS1Kuldīga
243.  Rence AlīnaS4PaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
244.  Rencis AinarsV6PaBaso.lv
Valmiera
245.  Rencis EdgarsV4PaBaso.lv
Valmiera, Rīga
246.  Riba MārtiņšV4baltie banāni
Valmiera
247.  Ribnere KristīneS4Jēkabpils
248.Rieksta DārtaS1kustonis
Rīga
249.  Ritenis RenārsV4Sportland
Rīga
250.  Roķis RaimondsV4Cēsis
251.  Rozīte JūlijaS3KSK Rubene
Kocēnu novads
252.  Rozīte MadlēnaS2KSK Rubene
Kocēnu novads
253.  Ruģelis ArtūrsV3Valmieras tehnikums
Valmiera
254.  Rukkalns JurisV6RAGANA
RAGANA
255.Rumba EvelīnaS1Dikļu pamatskola
256.Rumba SabīneS4Dauguļi
Kocēnu novads
257.Rumba SantaS4Dauguļi
Kocēnu novads
258.  Rutkovska SimonaS4Rīga
259.  Saldūksnis JānisV1Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
260.  Saleniece GintaS4Valmieras tehnikums
Valmiera
261.Saliņa LīgaS4Valmiera
262.Saliņa ZaneS4Valmiera
263.Saulītis AtisV2Valmieras tehnikums
Valmiera
264.Sebris RalfsV2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
265.  Sekste ElīzaS3Valmieras tehnikums
Valmiera
266.  Seviško RūdolfsV2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
267.  Silāja ElēnaS4Limbaži SKRIEN
Limbaži
268.  Silanža BeatriseS1VP
Valmiera
269.  Siliņš GustavsV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
270.  Sirmais GundarsV1Rīgas 25.vidusskola
Rīga
271.  Skrabe SolvitaS4BALTAIS
Madona
272.  Smirnova AleksandraS2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
273.  Smirnova ViktorijaS2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
274.Spalviņa IevaS4Rīga
275.  Spiridonova MaritaS4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
276.  Spiridonovs MarkussV1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
277.  Sprancis AldisV7Valmiera
278.Stallīte LieneS4Dikļi
Kocēnu novads
279.Stelmaha EvitaS4Valmiera
280.  Stepanova RitaS2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
281.  Stepanovs EdgarsV2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
282.  Stepe AdriansV1Lejasciems
283.Stepiņa Annika-AntaS2Valka
284.Stieģelis Artūrs-RalfsV1Valmiera
285.  Stolbovs GvidoV5kmsbp.lv
Jūrmala
286.  Straubergs AinārsV4Limbaži SKRIEN
Limbaži
287.Strazdiņa LieneS4Rubene
Kocēnu novads
288.  Strazdiņš DansV3Valmieras tehnikums
Valmiera
289.  Strazdiņš Niks-DāvisV2Bebri
Rīga
290.Strode DaigaS4Valmiera
291.  Strode LīvaS4Valmiera
292.  Stulpinskis AgnisV4Valmieras VK
Valmiera
293.  Supe InārsV5Balvi
294.  Supe JānisV6Tirza
295.Šakaite EvaS4Jelgava
296.  Šakens AndrisV4Aloja
Valmiera
297.  Ščukina NatālijaS4Valmiera
298.  Šimaņecs DanielsV2Valmieras bērnu sporta skola
Valmiera
299.Šmite Karlīna-KeitaS1Cēsis
300.  Šmits MārcisV1Kocēni
Kocēnu novads
301.  Šovdra MarksV4Ogre
302.Špats GatisV4Wunder Latvia
Valmiera
303.Švalkovska AleksandraS4Mārupe
304.  Tapinskis OskarsV4KPP
Kocēnu novads
305.  Tērauds ViktorsV6Rezeknes novads.
306.  Terliņš OskarsV4Ventspils
307.  Tīlens DainisV4Valmiera
308.  Tilts ValdisV5Vaidava
Kocēnu novads
309.  Tinkuse DanuteS3KSK Rubene
Kocēnu novads
310.Treimane IevaS4Dikļi
Kocēnu novads
311.  Trēziņš KristapsV2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
312.  Ulmanis IntarsV4Valmiera
313.  Ulmanis Rūdis-RūdolfsV1VP
Valmiera
314.  Ulmanis UģisV4VP
Valmiera
315.  Ungure LīvaS2Rīga
316.Upesjure IngaS4Valmiera
317.Urbāne NoraS4Kocēni
Kocēnu novads
318.  Vahere-Abražune EmīlijaS1Rīga
319.  Vahere-Abražune EvelīnaS2Rīga
320.  Vaivade LīvaS3Kuldīga
321.Valeskalns KrisjanisV1Valmiera
322.  Valtasa AmandaS2Metroons
Mārupe
323.  Valtass HermanisV1Metroons
Mārupe
324.  Vavilcenkova MadaraS4Zilaiskalns
325.Vazdikis RalfsV1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
326.  Vazdiķis AnrijsV4Vaidava
Kocēnu novads
327.  Veģeris Francis-DanielsV3Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
328.Veģeris Maksis-MaksimiliansV3Siguldas Valsts ģimnāzija
Sigulda
329.  Veikšāns RendijsV2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
330.  Vējš TomassV2Valmieras tehnikums
Valmiera
331.Vestbergs EmīlsV2Valmiera
332.  Vēvere IndraS4Valmiera
333.  Vēveris ĢirtsV4Valmiera
334.  Vīksna Amēlija-NikolaS1Valmiera
335.  Vitmane SkaraS5Valmiera
336.  Vitmanis AndrisV6Valmiera
337.  Vucāns IgorsV4Daugavpils
338.  Zaķe Anna-MarijaS1Maratona klubs/LSC
Rīga
339.  Zaķe SanitaS4Vaidava
Kocēnu novads
340.  Zaķis AivarsV6Maratona klubs/LSC
Rīga
341.  Zalte RihardsV4Valmiera
Valmiera
342.  Zameca Marta-LībaS3KSK Rubene
Kocēnu novads
343.  Zariņa DaigaS3Valmieras tehnikums
Valmiera
344.  Zariņš DāvisV1Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
345.Zariņš RaivisV4Rīga
346.  Zauls NiksV3Limbaži SKRIEN
limbaži
347.  Zeibarte SamantaS1VBSS
Valmiera
348.Zeibarts ReinisV4Valmiera
Valmiera
349.Zeile IevaS4Kocēni
350.  Zeļenkova KristīneS4VP
Valmiera
351.  Ziemane TīnaS1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
352.  Zilberts JurisV4KSK
Kocēnu novads
353.  Zlaugotne LīgaS3Young Folks LV
Staicele
354.  Zukuls JānisV4indviduali
Cēsis
355.  Zundāns AlbertsV3Valmieras tehnikums
Valmiera
356.  Zuza DanielsV2Strenči
357.Žondaka AnnijaS2Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads

Nūjošana 7,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arste MadaraSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
2.  Artemjeva TatjanaSNUJValmieras tehnikums
Valmiera
3.  Baldiņa ElīnaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
4.Baldiņa LoteSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
5.  Baldiņa RūtaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
6.  Baldone ZigitaSNUJValmiera
Valmiera
7.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
8.  Baumanis ZigfridsVNUJSigulda
Sigulda
9.  Bergs GundarsVNUJAkrona
Rūjiena
10.  Bergsone LailaSNUJValmieras tehnikums
Valmiera
11.  Bilaka IngaSNUJValmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
12.Brolīte KristīneSNUJValmiera
13.  Ceika JurisVNUJValmiera
14.Cimbale JeļenaSNUJMežāres
15.Cinīte DaceSNUJValmiera
16.  De-Kopē BrigitaSNUJCarnikava
17.  Deksne SandraSNUJRēzekne
Rēzekne
18.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
19.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
20.Dzvinko EvijaSNUJValmiera
Valmiera
21.  Ēvele SanitaSNUJVOC
Valmiera
22.Gluhovs AndrejsVNUJValmiera
23.Grāvelsiņa SolvitaSNUJRubene
Kocēnu novads
24.  Groza ValdisVNUJLubāna
25.  Ikauniece LīgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
26.Ikaunieks IrēnaSNUJRēzekne
Rēzekne
27.  Iknere UnaSNUJValmiera
28.Ivanova ŅinaSNUJRēzekne
Rēzekne
29.Jakovļeva OksanaSNUJValmieras 2.vidusskola
Valmiera
30.  Jukāms ĒriksVNUJKārķi
Valka
31.Kalniņa DzintraSNUJSkrienam kopā
Valmiera
32.  Karlivāne ElīnaSNUJSportlat
Valmiera
33.  Karzubovs AivarsVNUJRēzekne
Rēzekne
34.  Katkova JūlijaSNUJVentspils Reiss
Ventspils
35.Kozineca TatjanaSNUJValmiera
36.  Krasovska SantaSNUJRubenes pamatsk.
Kocēnu novads
37.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
Rēzekne
38.  Meistere LitaSNUJJaunsardze
Valmiera
39.Miklaševiča LidijaSNUJRēzekne
Rēzekne
40.Miķelsone DignaSNUJKocēni
Kocēnu novads
41.Ozola SanitaSNUJZilaiskalns
Kocēnu novads
42.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
43.  Pētersons EdijsVNUJValmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
44.Petrova ŅinaSNUJRēzekne
Rēzekne
45.Pokule IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
46.  Puncule IrēnaSNUJRēzekne
Rēzekne
47.  Reinvalde AnitaSNUJVentspils Reiss
Ventspils
48.  Rieksta SanitaSNUJkustonis
RĪGA
49.  Rozīte-Vazdiķe IvitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
50.Rumba VijaSNUJDauguļi
Kocēnu novads
51.Semjonova AstrīdaSNUJRīga
52.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
53.Skibas ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
54.  Stankevics MārtiņšVNUJValmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
55.  Suharževska OlgaSNUJV2V
Valmieras pag.
56.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJRēzekne
Rēzekne
57.Ščerbakova EmeritaSNUJRēzekne
Rēzekne
58.Ščerbakova IngaSNUJRēzekne
Rēzekne
59.  Upīte ElīnaSNUJKocēni
Kocēnu novads
60.Veide SaivaSNUJValmiera
61.Veinberga AgijaSNUJValmiera
62.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
Rēzekne

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelis JānisVB3Bumbierkoki
Rīga
2.Āboliņa AnnijaSB3Cēsis
3.Āboliņa EmīlijaSB1Valmiera
4.Āboliņa NikolaSB1Cēsis
5.Āboliņš EduardsVB1Valmiera
6.Ādamsons EdvardsVB1Valmiera
7.  Ādamsons JēkabsVB3Limbaži SKRIEN
Limbaži
8.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
9.  Akmentiņš AlekssVB1Valmiera
10.Akūlovs MikusVB1Rubene
Kocēnu novads
11.  Alpeus OliversVB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
12.  Amoliņa LīvaSB2Valmiera
13.Amoliņa ZaneSB1Valmiera
14.Ančeva AdrijaSB1Valmiera
15.Andersone BeāteSB1Skudriņas
Valmiera
16.  Apinis MadarsVB2Rīga
17.  Arnīte PaulaSB2Valmiera
18.  Atlācis JānisVB4Valmiera
19.Aumeistere AneteSB3Valkas SIENA
Valka
20.Aumeistere NikolaSB2Valkas SIENA
Valka
21.Aumeisters JurisVB3Valkas SIENA
Valka
22.Auzāns GustavsVB1Valmiera
23.Baikova DārtaSB1Valmiera
24.  Bakšinova KiraSB3VP
Valmiera
25.  Bakšinovs DenissVB1VP
Valmiera
26.Balaņuka BeatriseSB1Valmiera
27.  Balode KeidijaSB3Valmiera
28.  Balode KeitaSB4Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
29.  Balode KerlīnaSB4Valmiera
30.Balodis OliversVB1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
31.Barkovskis Artūrs-JānisVB3Limbaži
32.Batarāga LoteSB2Valmiera
33.  Baumane PaulaSB1Valmiera
34.Baumanis DaniloVB3Valmieras tehnikums
Valmiera
35.  Baumanis DāvisVB1Valmieras tehnikums
Valmiera
36.  Belasovs ArtūrsVB1Viršu iela
Valmiera
37.  Belasovs SebastiansVB3Viršu iela
Valmiera
38.Berga EmīlijaSB1Akrona
Rīga
39.  Bērziņa AgateSB3Valmiera
40.Bērziņa AliseSB2Rubene
Kocēnu novads
41.Bērziņa ŠarloteSB1Valmiera
42.  Bērziņš JēkabsVB3Valmiera
43.Bērziņš MarkussVB3Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
44.  Bērziņš RalfsVB4Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
45.Bitmanis GustsVB1Valmieras pilsēta
Valmiera
46.  Bitmanis Jānis-MiķelisVB4Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
47.Bitmanis PēterisVB2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
48.  Bludens AlekssVB4Valmiera
Valmiera
49.  Bludens NikolassVB4Valmiera
Valmiera
50.Bodniece Kristīne-TīnaSB3Valka
51.  Bogdanova EmīlijaSB3Super ģimene
Valmiera
52.Bormane Laura-LīgaSB1PII
Valmiera
53.Bormane MadaraSB4Valmieras Pārgaujas sākumskola 3.b
Valmiera
54.  Brīdaka ElīzaSB3Valmiera
55.Briška AndreaSB2Dikļu pamatskola
56.Brods RobertsVB3Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
57.  Brolitis RenarsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
58.  Broļa ElīnaSB3Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
59.Brusova Elfa-ElinaSB3Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
60.Brusova Maija-KitijaSB3Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
61.Budjko MaratsVB2Rīga
62.Budjko NelliSB2Rīga
63.  Bukšs ReinisVB1Valmiera
64.  Bukšs RūdisVB2Kocēni
Kocēni
65.  Burceva AneteSB3Kocēni
Kocēnu novads
66.  Burcevs Kristers-JānisVB2Kocēni
Kocēnu novads
67.  Ceriņš EdvardsVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
68.  Ceriņš RobertsVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
69.  Ciguze AivijaSB2Super ģimene
Valmiera
70.Cimbale AmelijaSB2Mežāres
71.Cinīte LauraSB2Valmiera
72.Cinītis ErnestsVB2Valmiera
73.Cinītis KārlisVB1Valmiera
74.  Cīrulis BrunoVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
75.  Cīrulis MarksVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
76.  Cīrulis RaiensVB2MARATONA KLUBS
Valmiera
77.  Čaune DāvisVB1Valmiera
78.Dāboliņš EgīlsVB4Jaunsardze
Valmiera
79.  Dambis GintersVB4Valmieras sākusskola
Valmiera
80.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
81.  Darbinieks RihardsVB3Sigulda
82.Dazarts MiķelisVB1Rīga
83.  Dīmanis DansVB4Valmiera
84.Domburs JānisVB1Valmiera
85.  Driksna GvidoVB3Valmiera
86.  Drillis EmīlsVB4Valmieras Sākumskola
Valmiera
87.Dubovs RobertsVB1ROBERTS IR VISLABĀKAIS
VALMIERA
88.  Dziļums TomsVB4Valmiera
89.Dzvinko DainaSB1Valmiera
Valmiera
90.Dzvinko NoraSB1Valmiera
Valmiera
91.Dzvinko ZintisVB2VBSS
Valmiera
92.  Eglītis Reinis-RūdolfsVB4Valmiera
93.Ēķe KarlīnaSB3Valmiera
94.  Elksnis MaratsVB1Valmiera
Valmiera
95.  Elksnis RinaldsVB1Valmiera
Valmieta
96.Elksnītis TeoVB1Cesvaine
97.Ermansons EdgarsVB4Mālpils
98.Ermansons RalfsVB1Mālpils
99.  Ešmite AnnijaSB1Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
100.  Ešmite DanielaSB3Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
101.  Ešmite EmīlijaSB2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
102.  Ešmite EvelīnaSB2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
103.  Feldmanis StefansVB2Dikļu pamatskola
104.Fogels KristersVB3Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
105.  Gailis GustavsVB3VSK Burkānciems OK
Valmiera
106.Gailis JēkabsVB1VSK Burkānciems OK
Valmiera
107.Gailis VestardsVB1Kocēni
Kocēnu novads
108.  Galauliņa MadaraSB3Valmiera
109.Galzons JēkabsVB3VB3
Valmiera
110.  Geļevs HugoVB2VPP
Valmiera
111.  Geļevs KlāvsVB3VPP
Valmiera
112.Gerliņš RihardsVB1Valmiera
113.  Gerliņš RinaldsVB2Valmiera
114.Giptere KeitaSB3Rubene
115.Goršanova TīnaSB1Kocēni
Kocēnu novads
116.  Goršanovs BraiensVB2Kocēni
Kocēni
117.Grabis RalfsVB3Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
118.Grabis RobertsVB1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
119.  Grase GabrielaSB4Jaunsardze
Valmiera
120.Grasis GustavsVB1valmiera
121.  Graudiņa AmandaSB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
122.Grava JānisVB2Valmiera
123.Grava KasparsVB1Valmiera
124.Grava ValtersVB1Valmiera
125.Gredzens DanielsVB4Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
126.Griķe ElzaSB1Rubene
127.Griķis ErnestsVB1Rubene
128.Grosmane AgneseSB1Valmiera
129.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisVB4Jaunsardze
Valmiera
130.  Gūte DagmāraSB3Kocēni
131.  Hlizovs RaensVB3Zilaiskalns
Kocēnu novads
132.  Hlizovs RobertsVB1Zilaiskalns
Kocēnu novads
133.Ieviņš Eduards-EdvīnsVB4Jaunsardze
Valmiera
134.  Ikauniece ElīzaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
135.  Irbe AnnaSB2VOC
Valmiera
136.Jakovļevs JaroslavsVB3Valmieras 2.vidusskola
Valmiera
137.Jančenko AleksandrsVB3Dikļu pamatskola
138.  Jankovičs MārisVB1Valmiera
139.Jankovičs PēterisVB1Valmiera
140.Jansone DārtaSB1Valmiera
141.  Jēkabsone KatrīnaSB2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
142.Jēkabsone Maija-JustīnaSB3Kocēnu sporta skola
Kocēni
143.  Jēkabsons DeividsVB3Valmiera
144.  Jermacāns KristersVB3Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
145.Jeršova MelisaSB2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
146.Jeske DārtaSB1Valmiera
147.Jukāms KārlisVB2Kocēni
Rubene
148.Jukāms ValtersVB1Kocēni
Rubene
149.  Kājiņš ReinisVB4Valmiera
Valmiera
150.  Kalēja EstereSB1Baltais
Valmiera
151.  Kalējs TomsVB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
152.Kalniņa Treisija-NoelaSB2Valmiera
153.Kalniņš Roens-ElvinsVB4Valmiera
154.Kapača EnijaSB1Valmiera
155.Kapačs KristiānsVB1Valmiera
156.  Kāpostiņš ValtsVB3Valmiera
157.Karnāte AleksandraSB3Ēvele pagasts
158.  Kasparāne Grēta-NoraSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
159.  Kaufmanis EmīlsVB3VOC
Valmiera
160.  Kaufmanis LūkassVB1VOC
Valmiera
161.  Kaupe TomsVB3Valmieras tehnikums
Valmiera
162.  Kaveckis DanielsVB3J.Endzelīna Kauguru pamatskola
Valmiera
163.  Kavīte Toms-PaulisVB3Individuali
Valmiera
164.Kiļupe Annija-BetijaSB3Valmiera
165.  Kleinbergs JēkabsVB2kustonis
Rīga
166.Kļava RihardsVB2Tango&Cash
VALMIERA
167.Kļaviņa Evelīna-EstereSB1Valmiera
168.  Kobjakovs GastonsVB3Mazsalaca
169.Kočs EdvardsVB3Valmiera
170.Kočs JēkabsVB2Valmiera
171.Konošonoka ĢertrūdeSB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
172.  Konošonoks SigurdsVB2Limbaži SKRIEN
Limbaži
173.Korotko ElizabeteSB1Valmiera
174.Korotko KārlisVB1Valmiera
175.  Kozmeijere KatrīnaSB1Dikļu pamatskola
176.Krasta Katrina-AnnaSB2Valmiera
177.Kraukle LuīzeSB3Valmiera
178.Krīgere AnceSB1Kocēni
Kocēnu novads
179.  Krujele AgritaSB2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
180.  Krujele Samanta-LīgaSB3Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
181.Krūmiņš KristapsVB1Valmiera
182.  Kubliņš KristapsVB1Valmiera
183.  Kudurs ArtūrsVB1Valmiera
184.Kuplis ArtūrsVB1Valmiera
185.Kužuma DanielaSB3Valmiera
186.  Ķerpe MareksVB2Valmiera
Valmiera
187.Ķerpe RaivoVB1Valmiera
Valmiera
188.Ķerpe RolandsVB1Valmiera
Valmiera
189.  Lāce AdrijaSB4CPSS
Cēsis
190.Lācis HugoVB1Aloja
191.  Lapiņa RūtaSB3Valmiera
192.Larionova AnastasijaSB2Valmiera
193.Lārmanis Ernests-RojsVB1Valmiera
194.  Latiša VitaSB3Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
195.Legzdiņa AnnaSB1Valmiera
196.  Leoke PatriksVB2Tambuki
Valmiera
197.Leoke TomsVB1Tambuki
Valmiera
198.  Lepere Beāte-LīvijaSB2Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
199.  Lepers Uģis-RičardsVB1Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
200.  Līce ElzaSB1Kocēni
Kocēni
201.Līcis ArtūrsVB2Bērzaine
Kocēnu novads
202.Līcis EmīlsVB2Bērzaine
Kocēnu novads
203.  Liepa JēkabsVB3Mazsalaca
204.  Liepa MiķelisVB4Mazsalaca
205.Liepa RēzijaSB1Mazsalaca
206.  Liepiņa IevaSB1Valmiera
207.Liepiņš EdvardsVB1KARATE SKOLA
Salaspils
208.Ločmele KarlīnaSB1Kocēni/Valmiera
209.Ločmele Katrīna-MelānijaSB3Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
210.  Ločmelis RalfsVB2Valmiermuiža
211.Lubāne KateSB2Valmiera
212.Lubāne RebekaSB3Valmiera
213.  Lubāne SignijaSB2Valmiera
214.  Lubāniņš KārlisVB1Valmiera
215.Magone EnijaSB1Dikļu pamatskola
216.Magone KārlisVB2Dikļu pamatskola
217.Marenis RenārsVB1Strenči
218.  Martinsons ArtisVB3Valmiera
219.  Martinsons MārisVB1VOC
Valmiera
220.Martinsons RaivoVB1Valmiera
221.Mednis-Vesmanis EvansVB2Valmiera
222.Meldere AmandaSB1Valmiera
223.Meldere ElzaSB1Valmiera
224.  Melece RēzaSB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
225.Melgaile EvelīnaSB1Dikļu pamatskola
226.  Melgailis GustavsVB1Dikļu pamatskola
227.  Melgailis KārlisVB1Dikļu pamatskola
228.  Melngāršs EduardsVB3Valmieras tehnikums
Valmiera
229.Mieze EmīlijaSB1Valmiera
230.Mikuļinoks KristersVB4Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
231.  Miķelsons Valters-ValtsVB3Valmiera
232.  Mīlbergs MarkoVB3Valmiera
233.Mīlbergs RihardsVB1Valmiera
234.Mīlenbergs MartinsVB2Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
235.  Mincāne LoteSB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
236.Misiņa AmandaSB3Valmiera
237.Moča EmīlijaSB1Valmiera
238.Možvillo DārtaSB1Aloja
239.Možvillo PaulaSB1Aloja
240.  Mulere EvelīnaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
241.Neļķe EstereSB1Neļķe
Valmiera
242.Neļķe GunārsVB1Neļķe
Valmiera
243.  Neļķe KristenaSB2Valmiera
244.Neļķe RūdolfsVB1Neļķe
Valmiera
245.Nikolajevs LeoVB1Rubene
Kocēnu novads
246.  Nikolajevs MiksVB3Rubene
Kocēnu novads
247.Osīte NoraSB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
248.  Ozola DinijaSB4ozoli
Valmiera
249.Paļčevskis MiksVB2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
250.  Paulicāns RobertsVB2Valmiera
251.  Pērkons RūdolfsVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
252.  Pētersons DominiksVB2MRC/Kocēnu novads
Kocēnu novads
253.  Petruseviča ElīzaSB4Valmiera
254.Piešiņa EnijaSB3Valmieras Viestura vidusskoka
Valmiera
255.Pivovarjonoks ArtjomsVB3Daugavpils
256.  Plūme DenijaSB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
257.Plūme Dominiks-DanielsVB1Valmiera
258.Podnieks KārlisVB1Valmiera
259.  Pojarkovs AdriansVB3Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
260.  Purmalis RalfsVB4Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
261.  Pusvāciete KeitaSB3Kocēnu sporta sk.
Kocēnu novads
262.  Putniņa KeitaSB4Valmieras viestura vidusskola
Valmiera
263.  Putniņš KārlisVB2Valmiera
264.Putniņš KrišjānisVB1Valmiera
265.  Raga AnnijaSB4Dikļu pamatskola
266.Ramata AmēlijaSB1Valmiera
267.  Rasa BetijaSB4Valmiera
268.  Riba RenārsVB1Valmiera
269.  Rieksta LauraSB3Individuāli
Valmiera
270.Rieksta RūtaSB2kustonis
Rīga
271.  Riņķis RobertsVB2Kocēni
Kocēni
272.Rode KetijaSB1Valmiera
273.Rode SandrisVB3Valmiera
274.Rudzīte EmīlijaSB1Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
275.Rudzītis EdgarsVB1Bērzaine
Kocēnu novads
276.  Rudzītis ErnestsVB2Valmiera
277.  Rulle Elena-DārtaSB4Valmiera
278.Rumba AnceSB1Dauguļi
Kocēnu novads
279.Saukums RalfsVB1Valmiera
280.Seipulāns Ralfs-MārcisVB4Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
281.  Silanžs KārlisVB3VP
Valmiera
282.  Silava AdelīnaSB2Valmiera
283.  Siliņa EmīlijaSB1Vaidava
Vaidava
284.Siliņš JānisVB3Dikļu pamatskola
285.  Siliņš KārlisVB1Dikļu pamatskola
286.  Sloka Klaudija-VanesaSB4Dikļu pamatskola
287.Sloka MegijaSB1Dikļu pamatskola
288.Slokenbergs RalfsVB1Valmiera
289.  Slokenbergs RobertsVB3VALMIERA
290.Spiridonovs RaivisVB1Valmieras pašvaldība
Valmiera
291.  Spuģis JēkabsVB1KOCĒNU PAGASTS JAUNAPIŅI-2
292.  Spuģis NeitansVB1KOCĒNU PAGASTS JAUNAPIŅI-2
293.Spuļģīte ReičelaSB2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
294.Stablinieks AdriansVB1Valmiera
295.Stablinieks ArtussVB1Valmiera
296.Straubergs ErnestsVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
297.Ščukins AlekssVB1Valmiera
298.  Ščukins MaksimsVB2Valmiera
299.  Šenbergs KristsVB1Valmieras SOS bērnu ciemata
Valmiera
300.Šilova MartaSB1Smiltene
301.Šilovs AndrisVB1Smiltene
302.Šilovs ReinisVB1Smiltene
303.Šivcāne LīvaSB1JELGAVA
304.  Šivcāns AdriansVB2Jelgava
305.  Šķipore ArtaSB4individuāli
Valmiera
306.Šķipore Rēzija-UvaSB1individuāli
Valmiera
307.Šteinberga MartaSB1Valmiera
308.  Šteinbergs OskarsVB4Valmiera
309.  Šteindāls EdvardsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
310.Šverna KarlīnaSB1Valmiera
311.Šverns RihardsVB1Valmiera
312.Taima EmīlijaSB1Valmiera
313.Tēberga SofijaSB1Strenči
314.Tēbergs RadionsVB2Strenči
315.Tīlena EvelīnaSB1Valmiera
316.  Tīlens HaraldsVB3Kocēnu sporta skola
Kocēnu novads
317.  Tiļugs AliseSB1250
Valmiera
318.Treija AnabellaSB4Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
319.Trejs RaivisVB2Rubenes pamatsk.
Kocēnu novads
320.Tulubjevs RobertsVB1Skrienam kopā
Valmiera
321.  Ubeiko OttoVB3Valmiera
322.  Ūburga EstereSB2Strenči
323.  Vahere-Abražune ElīnaSB3Rīga
324.  Vanadziņš KristapsVB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
325.Vantere KeitaSB1Valmiera
326.  Vanters MiksVB2Valmiera
327.  Vasiļausks AleksandrsVB1Valmiera
328.  Vasiļausks MaksimsVB1Valmiera
329.Vazdiķe MadaraSB1Valmieras pilsēta
Valmiera
330.  Veģeris AkselsVB4SSS
Sigulda
331.Vehi SandaSB3Valkas SIENA
Valka
332.Veikšāne AnnijaSB1Valmiera
333.  Veinberga Avelīna-EstereSB3Valmiera
334.  Veinberga KarlīnaSB2Valmiera
335.Vektere EmīlijaSB3Rubene
Kocēnu novads
336.  Vektere LuīzeSB1Kocēni
Rubene
337.  Velcere-Jonīte KristenaSB3Cēsis
338.  Velcers-Jonītis RalfsVB2Cēsis
339.  Vesmane EstereSB3Valmiera
340.  Vesmane LauraSB2Valmiera
341.  Videmane Līva-EvelīnaSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
342.  Vigups OliversVB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
343.  Vilks Svens-GustavsVB4Valmiera
344.  Vilne Emīlija-LoteSB4Jaunsardze
Valmiera
345.Vilnis BrunoVB1Valmiera
346.  Viļums KalvisVB3Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
347.Vītola AneteSB2Valmiera
348.Zaķe AmēlijaSB4CPSS
Cēsis
349.Zalāns EmīlsVB4Nītaure
350.Zaļaiskalns ErnestsVB1Valmiera
351.Zariņa RasaSB1Valmiera
352.  Zariņš KrišsVB1Rubene
Kocēnu novads
353.  Zuza TomsVB3Strenči
354.Zvirbule KarlīnaSB1Rubene
Kocēnu novads
355.  Zvirgzde KristiānaSB3Valmiera
356.Žagots DanielsVB3Dikļu pamatsk.
Kocēnu novads
357.  Žarčenko DanielaSB4V.2.v.
Valmiera

Attīstības centra pirmsskolas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele KrišjānisMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
2.  Astahovskis ŅikitaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
3.  Bērziņš-Krūmiņš RegnārsMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
4.  Brīnums AdriansMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
5.  Celms Arvīds-BrunoMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
6.  Gailītis KristofersMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
7.  Gerliņa GerdaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
8.  Gipters EdvardsMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
9.  Gipters Ričards-AlekssMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
10.  Ieviņa-Sala ElzaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
11.  Jansiņa AneteMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
12.  Jansone-Pilandere DārtaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
13.  Jēkabsone AleksaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
14.  Jēkabsone MarikaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
15.  Kozulāns KnutsMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
16.  Kuzmane LeldeMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
17.  Pastva Dominiks-KristapsMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
18.  Patmalnieks DanielsMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
19.  Priedīte Nikola-MerelīnaMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
20.  Skujiņš RodrigoMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
21.  Sokola-Sokolova Eloīze-ElizabeteMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera
22.  Tramdaka LuīzeMazie dalībniekiValmieras Gaujas krasta vidusskolas - attīstības centra PIRMSSKOLA
Valmiera

Kopā pieteikušies: 941



Izskrien Ogri 2020