Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Downhill.lv riteņbraukšana, Jam Session - Sezonas atklāšana | Saraksts

Jam Session - Sezonas atklāšana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āle HannaSieviešu klaseRīga
2.Andersons JānisOpen klaseRīga
3.Andersons KristersJauniešu klase (U-14)Rīga
4.Andersons Toms-MiksPro klaseRīga
5.Ansons HenrijsOpen klaseBaldone
6.Apinis EdgarsOpen klaseTANDEMSDH
Dobele
7.Atvars RolandsPro klasePociems
8.Bahmanis GintsPro klaseTANDEMSDH
Salacgrīva
9.Baltgalvis Mārtiņš-RaimondsPro klaseRide Life
Riga
10.Bērziņš KristersPro klaseTANDEMSDH
Rīga
11.Bērziņš MārtiņšPro klaseTANDEMSDH
Dobele
12.Bērziņš UldisOpen klaseĶekavas novads
13.  Bitāne MadaraSieviešu klaseSPORTLAT
Saldus
14.Ercmanis ArmandsOpen klaseRīga
15.  Ešenvalds AivisOpen klaseDzidriņas
16.Kaņeps-Kalniņš OskarsOpen klaseDaugmale
17.Kaņeps-Kalniņš OttoJauniešu klase (U-14)Daugmale
18.  Kārkliņš DanielsOpen klaseGame of bikes
Sigulda
19.Kozakovs DāvisJauniešu klase (U-14)TANDEMSDH
Dobele
20.Kreičmanis MārcisOpen klaseJelgava
21.Kristaps KārkliņšOpen klaseDako Ziemeļvidzeme
Valmiera
22.  Lapiņš IvarsOpen klaseSPORTLAT
Liepāja
23.  Leiers RitvarsPro klaseRīga
24.  Lejstrauts KristapsPro klaseSPORTLAT
Rīga/Valmiera
25.Mednis ReinisPro klaseNav skilla, nav ātruma & sasodīti bail.
Cēsis
26.  Mežinskis ArmandsPro klaseTeam DH Baldone
Baldone
27.Podziņš KristapsOpen klaseRīga
28.Reimanis SandrisPro klaseRīga
29.Roderts GatisPro klaseRīga
30.Rullis PatriksOpen klaseTANDEMSDH
Jelgava
31.Rupeiks RihardsPro klaseBaldone
32.Samiļina MelisaSieviešu klaseBaldone
33.Simsond EdgarsOpen klaseNSNA&SB
Rīga
34.Simsons ReinisPro klaseNav Skila, Nav Ātruma & Sasodīti Bail
Rīga
35.Skilts ViestursOpen klaseJelgava
36.Stuglis SandisOpen klaseBaldone
37.Šiška NojusOpen klaseVilnius
38.Vakdzirdis ZintisOpen klaseDobele
39.  Vimba HenrijsPro klaseValmiera
40.Volodko IvarsOpen klaseriga
41.Zeltins HenrijsOpen klaseVecumnieki
42.Zeltiņš HenrijsOpen klaseVecumnieki

Kopā pieteikušies: 42