Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Downhill.lv riteņbraukšana, Latvijas Downhill čempionāts 2021 | Saraksts

Latvijas Downhill čempionāts 2021

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons Toms-MiksEliteRīga
2.  Ansons HenrijsJunioriBaldone DH
Baldone
3.Apinis EdgarsHobby FSTANDEMSDH
Dobele
4.Atvars RolandsMastersPociems
5.Bagočiūnas MindaugasJunioriVilnius
6.Bahmanis GintsHobby FSTANDEMSDH
Salacgrīva
7.Baltgalvis Mārtiņš-RaimondsEliteRide Life
Riga
8.Bariss DaumantsMastersTwg
Sigulda
9.Bervjačonoks AnatolijsJunioriRiga
10.Bērziņš KristersHobby FSTANDEMSDH
Rīga
11.Bērziņš MārtiņšEliteTANDEMSDH
Dobele
12.Blumbergs AnsisHobby FSSigulda
13.Brīvers AgrisMastersBaldone
14.Brūns KristapsHobby FSRīga
15.Cunābels NiksJunioriRīga
16.Eglītis GvidoHobby FSRidelife
Sigulda
17.Einmane GerdaSievietesBLD racing
Baldone
18.  Elsts Gustavs-DāgsJunioriBLD racing
Baldone
19.Firmovas IljaJunioriDownhill Team LITHUANIA
Vilnius
20.Jenotsits JezupsMastersMalta
21.Kaņeps-Kalniņš OskarsMastersDaugmale
22.  Kārkliņš DanielsHobby FSVeloshop
Ogre
23.Keblys ViliusJunioriVilnius
24.Kiik RandoHobby FSAP spordiklubi
Saku
25.Kirsipuu HendrikEliteSagLab/FunTimez
Paide
26.Koks KevinsJunioriBLD Racing
Baldone
27.Koluskins JānisHobby FSNav skila, nav ātruma & sasodīti bail
salacgrīva
28.  Koreņkovs EdgarsHobby FSCēsis
29.  Korsaka LindaSievietesJelgava
30.Kozakovs DāvisU-14TANDEMSDH
Dobele
31.Krūmiņš KārlisEliteKK Racing Team
Riga
32.  Leiers RitvarsHobby FSRīga
33.  Lepers SergejsHobby FSVELOSHOPS
Dobele
34.Liepiņš TālisElite.
35.Logvinova JanaSievietesRideLifeGlobal
Rīga
36.Luščenoks JurisEliteTukums
37.  Marčenkovs ArmandsEliteSalaspils
38.Mazbergs KristersHobby FSTukums
39.  Melecis JēkabsU-14Termo.lv Siltumsūkņi
Valmiera
40.  Melnalksnis EdgarsHobby FSVELOSHOPS
Rīga
41.  Mežinskis ArmandsHobby HTBaldone
42.Pečiukaitis TomasEliteDownhill Team LITHUANIA
Vilnius
43.  Ranks RaivisMastersRīga
44.  Roderts GatisMastersRīga
45.Rullis PatriksJunioriTANDEMSDH
Jelgava
46.  Rupeiks RihardsJunioriBaldone DH
Baldone
47.Samiļina MelisSievietesBaldone
48.Simsons ReinisMastersNav Skila, Nav Ātruma & Sasodīti Bail
Rīga
49.Slosbergs JānisU-14Baldone
50.Strazdins PeterisMastersjelgava
51.Stuglis SandisJunioriBaldone
52.Sukys JokubasEliteVilnius
53.Ščerbiņins MārcisEliteRīga
54.Tšuris DenisHobby FSMasterSport
Tartu
55.  Vimba HenrijsEliteDakoziemeļvidzeme
Valmiera
56.Zabilevskis DanielsJunioriBaldone
57.Zagorskis DāvisJunioriJūrmala
58.Zeltiņš HenrijsJunioriBaldone DH team
Vecumnieki
59.Zverevs RomansHobby FSRIDELIFEGLOBAL
Rīga
60.Žarinovs KasparsMastersRīga

Kopā pieteikušies: 60