Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ikšķiles MTB velobrauciens 2021 | Saraksts

Maratons 48km, dalībnieku limits 135

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abols EdgarsV30Rigabicycle.com
Ogre
2.  Actiņa LīgaS30LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
3.  Andrijanovs ReinisV30Peero Ikšķiles velo
Rīga
4.  Ankravs JānisV50www.ankravs.lv
Mārupe
5.Ballo OlgaS40Velo+ Bottari Baltic
Adazi
6.  Balodis AndrisV40Virsotne/MARMOT
Rīga
7.  Bērziņš MatīssV30Talsi
Talsi
8.  Boitmanis EgilsV30Ikskile velo&Constra
Ikšķile
9.  Briedis AivisV30Ogre
10.Eņģelis ArvisV30ĀdažiVelo
Rīga
11.  Gailis JānisV40Ogre/Nesēdi mājās
Ogre
12.  Gailītis MārtiņšV30Ogre/Nesedi mājās
Ogre
13.  Ilmanis JānisV30Biedrība “Liesma”
Saldus
14.  Jaunslavietis JēkabsV20ZZK
KOKŠI
15.Kaimins KristapsV40oger
Ogre
16.  Kaktins VoldemarsV40Stāvdrāžu tiim
Ķegums
17.  Klinovičs VilnisV50Ikšķile Velo
Ikšķile
18.  Kreilis PēterisV30Ikšķile Velo
Ikšķile
19.Kromāns RobertsV20Ikšķile
20.Kudrjavcevs AinārsV40Ogre
21.  Lejiņš MārtiņšV30TEAM ZZK
Rīga
22.  Mežals OskarsV40Ogre/Nesedi mājās
Ogre
23.  Osītis DzintarsV50Cēsis-SEB
Priekuļi
24.Paegle AigarsV40HC Bike Tours
Kegums
25.  Paksis AtisV40FILTER
Rīga
26.  Peslaks RūdolfsV30KS-Sportaklubs
Ikšķile
27.  Petaks RodžersV20ZZK
Cēsis
28.  Pivors ArmandsV40Ogre/Nesedi mājās
Ogre
29.  Platacis JānisV40Ikšķile velo
Ikšķile
30.  Prieduls ĢirtsV30Ikskile velo&Constra
Ikšķile
31.  Ribaks EmīlsV20ZZK
Cēsis
32.  Riņķis SandisV30KS Sporta klubs
Mārupe
33.  Robļevskis UldisV30Ogre/Nesedi mājās
Ogre
34.  Rodčenko AleksandrsV30Daugavpils
35.Romanovskis AndrisV20Ogre/Nesedi mājās
Ogre
36.  Sarksņa AndrisV20Ikskile velo&Constra
Ogre
37.  Savļenko AndaS40Ikšķile velo
Ikšķile
38.  Smilktens KārlisV40KS Sporta klubs
Ikšķile
39.  Snipke PaulisV40Baloži
40.Šteins MārtiņšV20Rīga
41.  Terinks RaivisV40Ikšķile velo
Ikškile
42.  Uļģis JurisV50individuāli
Ikšķile
43.  Vēsmiņš KrišjānisV30Laskana
Liepāja
44.  Vidovskis AtisV20Ogre
45.  Viļumsons AlvisV30OFK
Ogre
46.  Zudāns MārisV50KS sporta klubs
Ikskile

Pusmaratons 32km, dalībnieku limits 270

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.A SergejsVTRiga
2.Abolins OskarsVTTalsi
3.  Apsītis UldisVTTīnūži
4.  Arklons GuntarsVTOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
5.  Artjuhs DmitrijsVTWest Side
Ikskile
6.Babrovskis AivisVTInterCars
Mārupe
7.Baumanis ViktorsV60Latvello
Rîga
8.Bernans HelvijsVTIkšķile
9.Bērziņš GabrielsVTAugšlīgatne
10.  Blumbergs OskarsV16KS sporta klubs
ikšķile
11.  Blumbergs RonaldsV16KS Sporta klubs
ikšķile
12.  Bogatijs OļegsVTJaunpils
13.Brēde BrunoV13LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
14.  Briedis MārisVTRīga
15.Burcevs RolandsVTMTB Garkalne
Garkalne
16.  Butāns JānisVTSalaspils
17.Čapkovskis AivarsV60Limbaži
18.Dombrovska ElīzaS16KS Sporta klubs
Ikšķile
19.  Dosbergs DainisVTD4
salaspils
20.  Dosbergs GustavsV13D4
Salaspils
21.  Dzelmītis MārtiņšVTPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
22.Dzenis RičardsV13Ikšķile
23.  Dzosens RaivisVTGreen Motors
Vācu kalni
24.  Eberliņš RobertsVTVeloprofs.lv
Rīga
25.  Ermane-Marčenko EvelīnaS16ZZK
Rīga
26.  Fesenko DmitrijsVTRiga
27.  Fesenko VladislavsVTVelo+ Bottari Baltic
Riga
28.  Golvere RitaS50Twix
Piņķi
29.  Golvers ValērijsVTPiņķi
30.  Gunne Kristians-MarkussV16ĶNSS
Ķekava
31.  Ieleja VitaSTSKANSTE VIRŠI
Skrīveru pag.
32.  Ielejs JānisVTSKANSTE VIRŠI
Skrīveru pag.
33.Ivanovs AndrejsVTRīga
34.Jakubovskis RitvarsVTKoknese
35.Janauskis AivisVTSalaspils
36.  Jaunbērziņš OskarsV16DAKO Ziemeļvidzeme
Gulbene
37.  Jaunzems RobertsVTStopiņi Velo
Rīga
38.Jurēvičs ArvisVTSSDD
Rumbula
39.  Jurka JustsV13VELO EXPRESS SCOTT
Ādaži
40.  Kalniņa IevaS13Gulbene
41.Kalniņš SandisVTDzērumi Team
Dzērumi
42.  Karlsons MārtiņšVTOgre
43.  Kazarevskis KristapsVTOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
44.Klaužs KārlisV13RRS
Rīga
45.Klibiķs IvarsVTTīnūži
46.Kolomenskis JānisVTPeero
Piņķi
47.Kolomenskis SandisVTPeero
Jurmala
48.  Kravalis KasparsVTMAPEI
Rīga
49.  Krievs KasparsVTĀdažiVelo
Ādaži
50.Kristapsone AgneseSTMārupe
51.  Kupcis JānisVTDejavu Cycling
Ogre
52.Kuršs JānisVTIkšķile
53.  Ķemers SandisVTDTG-Mysport
Rīga
54.  Lange GatisVTIdeal Install/Riteņvasara
Rīga
55.Leimanis UldisVT#GroheTeamLatvia
Jūrmala
56.  Levāne KatrīnaSTEngures Sportam
Tukums
57.Lipiņš AinisVTIkšķile
Jumprava
58.  Ļubickis SergejsVTVelo+ Bottari Baltic
Rīga
59.  Magerramovs IlgarsVTBobi team
rīga
60.Martukāns MatīssVTOgre
61.Mazalo RaivisVTSalaspils
62.Mengelis PeterisV60Jurmala
63.  Morovskis LaurisVTRīga
64.Mucenieks AleksejsVTJaunmārupe
65.  Muktupauls ReinisVTelpo
Rīga
66.  Naglis AinārsVTOgre
67.  Norītis DainisV60Ogre
68.  Noritis ReinisVTOgre
69.Nutovcs JurisVTIkšķile
70.Ošenieks Rudiards-EduardsV16Rīga
71.  Ozoliņš JānisVTTīnūži
Tīnūži
72.  Paegle AigaS50MTB Garkalne
Garkalne
73.  Pakalniņš GatisVTIkšķile Velo
Ikšķile
74.Pelšs ValdisVTRīga
75.  Pētersons GatisVTOgre
76.Pipirs ArvīdsVTKrasti
77.  Pivars AndrisV60Ogre
78.  Pivars ValdisV16Ogre
79.Poškus AndrisVTRīga
80.Priede ArmandsVTPeero
Rīga
81.Priede MārisVTAgrotrac
Ķekava
82.  Pujats ArtisVTGreen Motors
Rīga
83.  Pūpols JurisVTRīga
84.  Reinfelds RihardsV16Ķekavas NSS / MSĢ
Ķekava
85.  Riežnieks RaivisVTLiepāja
86.  Rigass IngusVTRīga
87.  Romanovskis AndrisVTOgre/Nesedi mājās
Ogre
88.  Romanovskis MārtiņšV16Ogre/Nesedi mājās
Ogre
89.  Sidorovs KristersV16Ogre
90.  Silāja ElēnaSTVelo&eko
Limbaži
91.  Skridulis AivarsVTVeloprofs.lv
Rīga
92.  Smilktens AlbertsV16KS Sporta klubs
Ikšķile
93.  Spiridovska DiānaSTZZK
Rīga
94.  Stelps NormundsVTBOSCH
Rīga
95.  Stelps OlafsV60KS Sporta klubs
Rīga
96.Straume RaimondsVTALUKSNE
97.  Šaicāns EdijsVTRīga
98.Šterns IngusV13Rīga
99.  Tabūns GintsVTOgre
100.  Tirzītis AivarsVTRīga
101.  Tomels ViestursVTLapmežciems, Engures nov.
102.Tupulis JānisVTSalaspils
103.  Upīts MārisVTVW Valmiera
Valmiera
104.Urtāns ArtūrsVTMārupe
105.  Vadzis ImantsVTDrusti
106.  Vasiļjevs ViktorsVTOgre
107.  Viekale-Gasjūne ElīzaS16Jelgava
108.Zadvinskis RenārsV16KS Sporta klubs
Rīga
109.Zālītis ArtūrsVTPeero
Sigulda
110.Ziediņa EvijaSTKS Sporta klubs
Rīga
111.  Ziediņš EdgarsVTIndividuali
Ikšķile
112.  Žebers AinārsVTZZK
RĪGA
113.Žunde MārtiņšVTMārupe

Ģimeņu distance 12km, dalībnieku limits 135

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaSTGLiVelo / Zelta Zeme
Rīga
2.Andžāns ZigmārsVTGOgre
3.Apsīte-Beriņa ElīnaSTGTīnūži
4.  Apsitis OskarsV12Tinuzi
5.  Baltiņš EdgarsVTGpats par sevi
Jūrmala
6.  Beriņš RobertsVTGSAULESBRĀĻI
Tīnūži
7.  Birskis IlmārsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
8.Ermane-Marčenko JolantaSTGMotosports Racing Team
Rīga
9.  Gasjūns ArmīnsVTGJelgava
10.  Gedrovics ArtisVTGRiteņvasara
Rīga
11.  Gedrovics EdvardsV12Riteņvasara
Rīga
12.Hansons RičardsV12BELO Cycling Project
Riga
13.  Ibragimovs AbreksVTGbauska
14.  Ice MārtiņšV12Smiltenes BJSS/Velolifestyle
Smiltene
15.Ilmane DzintraSTGTukums
16.Ilmanis HarijsVTGTukums
17.  Jakāns AivarsVTGvitolini
jekabpils
18.  Jansone KatrīnaS12Morici
Ikšķile
19.Jansons MārtiņšVTGMorici
Ikšķile
20.  Jurēviča DiānaSTGReģionālā pašvaldības policija
Rīga
21.  Jurēviča IevaS12RRS/Alfa
Rīga
22.  Jurēvičs MārisVTGReģionālā pašvaldības policija
Rīga
23.Kalniņa AlīnaSTGDzērumi Team
Dzērumi
24.  Kalniņš OskarsVTGGulbene
25.  Kambala TeodorsV12RRS/Alfa
Rīga
26.  Kaulins ElvisVTGLielvārde
27.Kaulins Ralfs-ElvijsVTGLielvārde
28.Kirpļuks AleksandrsVTGVMG
Riga
29.  Klints RaimondsVTGLSK
Ikšķile
30.Kolomenskis Džozefs-AleksandrsV12Jurmala
31.Kukes TimursVTGTriatlona Akadēmija
Rīga
32.  Lange LaumaS12Riteņvasara
Rīga
33.Lubānietis Artūrs-AndrejsVTGRiteņvasara
Rīga
34.  Luberts VitautsVTGJēkabpils
35.Ļaudams GatisVTGMTB Grobiņas novads
Liepāja
36.  Malvess InesisVTGŠirmeļi
Birzgales pagasts
37.Mitenieks IvarsVTGSalaspils
38.  Pavlovskis LeonsVTGHell Unicorns
Rīga
39.  Pekuss NormundsVTGĶekavas NSS
Rāmava
40.  Pīlāts AtisVTGOgre
41.  Pīlāts ErnestsV12Ogre
42.  Pīlāts ĢirtsVTGRīga
43.  Pilenieks EgilsVTGĶekava
44.  Pilenieks RaimondsV12Ķekavas NSS
Ķekava
45.  Pivors AlvisV12Ogre/Nesedi mājās
Ogre
46.Platace ElīnaS12Ikšķile Velo
Rīga
47.Poluļašina MilanaS12Ogre
48.  Romanovskis RaimondsVTGIkšķile
49.Sergijevics MarksVTGEngures sportam
Jelgava
50.Sergijevics VladimirsVTGEngures sportam
Jelgava
51.  Strods JanisVTGIkskile
52.  Šaicāns RedžinaldsV12RRS/Alfa
Rīga
53.  Šteinberga AnnaS12Ikšķile
54.  Šteinberga PaulaS12IKšķile
55.  Šteinbergs TomassVTGIkšķile
56.Vaisūna LoretaSTGĶekavas NSS
Ķekava
57.Vaisūns OliversV12Ķekavas NSS
Ķekava
58.Vasilevica AnnaSTGOgre
59.Vasilevičs AndrejsVTGOgre
60.Vedmeckis IgorsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
61.  Veide-Peslaka GuntaSTGKS-Sportaklubs
Ikskile
62.  Viekale-Gasjūne SandraSTGJelgava
63.  Viekals-Gasjūns TomsV12Jelgava
64.Vitola IvetaSTGvitolini
jekabpils
65.Ziemele LauraSTGHell Unicorns Rīga
Riga
66.Zila ZaneSTGOgre/Nesēdi Mājās
Ogre
67.  Zils MaratsV12Ogre/Nesēdi Mājās
Ogre
68.  Zils RaivoVTGOgre/Nesēdi Mājās
Ogre

Bērnu distance (VECĀKI sacensību centrā tiks ielaisti TIKAI ar Covid-19 vakcinācijas sertifikātu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Andžāns JēkabsVB2Ogre
4.  Andžāns PēterisVB3Ogre
5.Beriņa MareSB1Tīnūži
6.Beriņš BrunoVB2Tīnūži
7.Bruveris KārlisVB1Dzidrinas
8.Divanovskis RičardsVB3Ogre Juniors
Ogre
9.Drāka AdriansVB3Belo cycling project
Rīga
10.  Ermanis-Marčenko AlensVB3Motosports Racing Team
Rīga
11.Hansone KatrīnaSB3BELO Cycling Project
Rīga
12.Hansons ArtūrsVB1Riteņvasara
Rīga
13.Incenberga LauraSB1Riteņvasara
Rīga
14.Ivanovs ArtjomsVB1Rīga
15.  Jansons RūdolfsVB2Velo Express Scott
Ikšķile
16.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsVB1RRS/Alfa
Rīga
17.Kābele PaulaSB2Tīnūži
18.Kļaviņš TeoVB1Jelgava
19.Knostenbergs BrunoVB1LMTB
Madona
20.Knostenbergs TomsVB2LMTB
Madona
21.  Kreile PaulaSB1Ikšķile Velo
Ikšķile
22.  Kreilis GustavsVB3Ikšķile Velo
Ikšķile
23.Lācis EmīlsVB2Jūrmala
24.  Lange LoteSB3LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
25.Lībeks AustrisVB2Ogre Juniors
Ogre
26.  Liseckis EndijsVB2Betoni
Riga
27.Ļaudama EvelīnaSB1Liepāja
28.Ļaudama ViktorijaSB3MTB Grobiņas novads
Liepāja
29.Murphy DavidVB1Tīnūži
30.  Novickis MaksimsVB2Riga
31.Nutovcs MareksVB1Ikšķile
32.Nutovvs MiķelisVB1Ikšķile
33.  Peslaka AdeleSB2KS-sportaklubs
Ikskile
34.  Peslaka BeāteSB2KS-sportaklubs
Ikskile
35.  Semenenko DenissVB3RRS Alfa
Riga
36.Semeņenko ValērijaSB2RRS Alfa
Rīga
37.Starcenkova OksanaSB3Salaspils
38.  Šaicāne SofijaSB2RRS Alfa
Rīga
39.Šaicāns ĀronsVB1Rīga
40.Šamanova SofijaSB3Kārļa Smilktena sporta klubs
Ogre
41.Štoks MarkoVB1Skulte
42.Vadzis JēkabsVB1Lēdmane
43.Veipa GlorijaSB3OGRE

Kopā pieteikušies: 270