Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ikšķiles MTB velobrauciens 2021 | Saraksts

Maratons 48km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abols EdgarsV30Rigabicycle.com
Ogre
2.  Actiņa LīgaS30LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
3.  Andrijanovs ReinisV30Peero Ikšķiles velo
Rīga
4.  Ankravs JānisV50www.ankravs.lv
Mārupe
5.Ballo OlgaS40Velo+ Bottari Baltic
Adazi
6.  Balodis AndrisV40Virsotne/MARMOT
Rīga
7.  Bērziņš MatīssV30Talsi
Talsi
8.  Boitmanis EgilsV30Ikskile velo&Constra
Ikšķile
9.  Briedis AivisV30Ogre
10.Eņģelis ArvisV30ĀdažiVelo
Rīga
11.  Gailis JānisV40Ogre/Nesēdi mājās
Ogre
12.  Gailītis MārtiņšV30Ogre/Nesedi mājās
Ogre
13.  Ilmanis JānisV30Biedrība “Liesma”
Saldus
14.  Jaunslavietis JēkabsV20ZZK
KOKŠI
15.Kaimins KristapsV40oger
Ogre
16.  Kaktins VoldemarsV40Stāvdrāžu tiim
Ķegums
17.  Klinovičs VilnisV50Ikšķile Velo
Ikšķile
18.  Kreilis PēterisV30Ikšķile Velo
Ikšķile
19.Kromāns RobertsV20Ikšķile
20.  Lejiņš MārtiņšV30TEAM ZZK
Rīga
21.  Ludboržs ArtisV30Ogre
22.  Mežals OskarsV40Ogre/Nesedi mājās
Ogre
23.  Osītis DzintarsV50Cēsis-SEB
Priekuļi
24.Paegle AigarsV40HC Bike Tours
Kegums
25.  Paksis AtisV40FILTER
Rīga
26.  Peslaks RūdolfsV30KS-Sportaklubs
Ikšķile
27.  Petaks RodžersV20ZZK
Cēsis
28.  Pivors ArmandsV40Ogre/Nesedi mājās
Ogre
29.  Platacis JānisV40Ikšķile velo
Ikšķile
30.  Prieduls ĢirtsV30Ikskile velo&Constra
Ikšķile
31.  Prohorovs RihardsV40CYCLING TEAM CIEMUPE
Ogre
32.  Ribaks EmīlsV20ZZK
Cēsis
33.  Riņķis SandisV30KS Sporta klubs
Mārupe
34.  Robļevskis UldisV30Ogre/Nesedi mājās
Ogre
35.  Rodčenko AleksandrsV30Daugavpils
36.  Rodionovs SergejsV50ĀdažiVelo
Carnikava
37.Romanovskis AndrisV20Ogre/Nesedi mājās
Ogre
38.  Sarksņa AndrisV20Ikskile velo&Constra
Ogre
39.  Savļenko AndaS40Ikšķile velo
Ikšķile
40.  Slaidiņš DidzisV30Avis Scott Team
Rīga
41.  Smilktens KārlisV40KS Sporta klubs
Ikšķile
42.Stanevics NormundsV40KS Sporta Klubs
Riga
43.Šteins MārtiņšV20Rīga
44.  Teivišs JānisV30Virsotne/Marmot
Rīga
45.  Terinks RaivisV40Ikšķile velo
Ikškile
46.  Uļģis JurisV50individuāli
Ikšķile
47.  Vēsmiņš KrišjānisV30Laskana
Liepāja
48.  Vidovskis AtisV20Ogre
49.  Viļumsons AlvisV30OFK
Ogre
50.  Zudāns MārisV50KS sporta klubs
Ikskile

Pusmaratons 32km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.A SergejsVTRiga
2.Abolins OskarsVTTalsi
3.  Apsītis UldisVTTīnūži
4.  Arklons GuntarsVTOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
5.  Artjuhs DmitrijsVTWest Side
Ikskile
6.Babrovskis AivisVTInterCars
Mārupe
7.  Banga ElīnaSTRERE GRUPA
Ogre
8.Baumanis ViktorsV60Latvello
Rîga
9.Bernans HelvijsVTIkšķile
10.Bērziņš GabrielsVTAugšlīgatne
11.Binovskis Bruno-MārtinšV16EVELO TEAM / RRS
Rīga
12.  Blumbergs OskarsV16KS sporta klubs
ikšķile
13.  Blumbergs RonaldsV16KS Sporta klubs
ikšķile
14.  Bogatijs OļegsVTJaunpils
15.Brēde BrunoV13LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
16.  Briedis MārisVTRīga
17.Burcevs RolandsVTMTB Garkalne
Garkalne
18.  Butāns JānisVTSalaspils
19.Čapkovskis AivarsV60Limbaži
20.Dombrovska ElīzaS16KS Sporta klubs
Ikšķile
21.  Dosbergs DainisVTD4
salaspils
22.  Dosbergs GustavsV13D4
Salaspils
23.  Dzelmītis MārtiņšVTPOLICISTU VELOBIEDRĪBA
Rīga
24.Dzenis RičardsV13Ikšķile
25.  Dzosens RaivisVTGreen Motors
Vācu kalni
26.Dzosens RalfsV13Green Motors
Vācu kalni
27.  Eberliņš RobertsVTVeloprofs.lv
Rīga
28.  Ermane-Marčenko EvelīnaS16ZZK
Rīga
29.  Fesenko DmitrijsVTRiga
30.  Fesenko VladislavsVTVelo+ Bottari Baltic
Riga
31.  Gavrikovs AndrisVTDejavu cycling
Ogre
32.  Golvere RitaS50Twix
Piņķi
33.  Golvers ValērijsVTPiņķi
34.Grundulis KārlisV16Riga
35.  Gunne Kristians-MarkussV16ĶNSS
Ķekava
36.  Ieleja VitaSTSKANSTE VIRŠI
Skrīveru pag.
37.  Ielejs JānisVTSKANSTE VIRŠI
Skrīveru pag.
38.Ivanovs AndrejsVTRīga
39.  Ivashin AndreyVTVālodzes
40.Jakubovskis RitvarsVTKoknese
41.Janauskis AivisVTSalaspils
42.  Jaunbērziņš OskarsV16DAKO Ziemeļvidzeme
Gulbene
43.  Jaunzems RobertsVTMTB Garkalne
Rīga
44.Jurēvičs ArvisVTSSDD
Rumbula
45.  Jurka JustsV13VELO EXPRESS SCOTT
Ādaži
46.  Kalniņa IevaS13Gulbene
47.Kalniņš SandisVTDzērumi Team
Dzērumi
48.  Karlsons MārtiņšVTOgre
49.  Kazarevskis KristapsVTOgre/ Nesēdi mājās
Ogre
50.Klaužs KārlisV13RRS
Rīga
51.Kleinhofs MārtiņšVTVelotreniņi.lv
Baloži
52.Klibiķs IvarsVTTīnūži
53.Kolomenskis JānisVTPeero
Piņķi
54.Kolomenskis SandisVTPeero
Jurmala
55.  Kranāts IlmārsVTĀdažiVelo
Ādaži
56.  Kravalis KasparsVTMAPEI
Rīga
57.  Krievs KasparsVTĀdažiVelo
Ādaži
58.Kristapsone AgneseSTMārupe
59.Kudrjavcevs AinārsVTOgre
60.  Kupcis JānisVTDejavu Cycling
Ogre
61.Kuršs JānisVTIkšķile
62.  Ķemers SandisVTDTG-Mysport
Rīga
63.  Lange GatisVTIdeal Install/Riteņvasara
Rīga
64.Leimanis UldisVT#GroheTeamLatvia
Jūrmala
65.  Levāne KatrīnaSTEngures Sportam
Tukums
66.Lipiņš AinisVTIkšķile
Jumprava
67.Lubavs OskarsVTMTB Garkalne
Stopiņi
68.  Ļubickis SergejsVTMTB Garkalne
Rīga
69.  Magerramovs IlgarsVTBobi team
rīga
70.Martukāns MatīssVTOgre
71.Mazalo RaivisVTSalaspils
72.Mengelis PeterisV60Jurmala
73.  Morovskis LaurisVTRīga
74.Mucenieks AleksejsVTJaunmārupe
75.  Muktupauls ReinisVTelpo
Rīga
76.  Naglis AinārsVTOgre
77.  Norītis DainisV60Ogre
78.  Noritis ReinisVTOgre
79.Nutovcs JurisVTIkšķile
80.Ošenieks Rudiards-EduardsV16Rīga
81.  Ozoliņš JānisVTTīnūži
Tīnūži
82.  Ozols IvoVTVelotreniņi.lv
Riga
83.  Paegle AigaS50MTB Garkalne
Garkalne
84.  Pakalniņš GatisVTIkšķile Velo
Ikšķile
85.Pavlenko JevgenijsVTRīga
86.Pelšs ValdisVTRīga
87.  Pētersons GatisVTOgre
88.Pipirs ArvīdsVTKrasti
89.  Pivars AndrisV60Ogre
90.  Pivars ValdisV16Ogre
91.Poškus AndrisVTRīga
92.Priede ArmandsVTPeero
Rīga
93.Priede MārisVTAgrotrac
Ķekava
94.  Pujats ArtisVTGreen Motors
Rīga
95.  Pūpols JurisVTRīga
96.  Reinfelds RihardsV16Ķekavas NSS / MSĢ
Ķekava
97.  Riežnieks RaivisVTLiepāja
98.  Rigass IngusVTRīga
99.  Rodionova RenāteS16Carnikava
Carnikava
100.  Romanovskis AndrisVTOgre/Nesedi mājās
Ogre
101.  Romanovskis MārtiņšV16Ogre/Nesedi mājās
Ogre
102.  Sidorovs KristersV16Ogre
103.  Silāja ElēnaSTVelo&eko
Limbaži
104.  Skridulis AivarsVTVeloprofs.lv
Rīga
105.  Smilktens AlbertsV16KS Sporta klubs
Ikšķile
106.  Spiridovska DiānaSTZZK
Rīga
107.  Stelps NormundsVTBOSCH
Rīga
108.  Stelps OlafsV60KS Sporta klubs
Rīga
109.Straume RaimondsVTALUKSNE
110.Strods JānisVTIkšķile
111.  Šaicāns EdijsVTRīga
112.Šterns IngusV13Rīga
113.  Tabūns GintsVTOgre
114.  Tirzītis AivarsVTRīga
115.  Tomels ViestursVTLapmežciems, Engures nov.
116.Tupulis JānisVTSalaspils
117.  Upīts MārisVTVW Valmiera
Valmiera
118.Urtāns ArtūrsVTMārupe
119.  Vadzis ImantsVTDrusti
120.  Vasiļjevs ViktorsVTOgre
121.  Viekale-Gasjūne ElīzaS16Jelgava
122.Zadvinskis RenārsV16KS Sporta klubs
Rīga
123.Zālītis ArtūrsVTPeero
Sigulda
124.Ziediņa EvijaSTKS Sporta klubs
Rīga
125.  Ziediņš EdgarsVTIndividuali
Ikšķile
126.  Žebers AinārsVTZZK
RĪGA
127.Žunde MārtiņšVTMārupe

Ģimeņu distance 12km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne DanaSTGLiVelo / Zelta Zeme
Rīga
2.Andžāns ZigmārsVTGOgre
3.Apsīte-Beriņa ElīnaSTGTīnūži
4.  Apsitis OskarsV12Tinuzi
5.  Baltiņš EdgarsVTGpats par sevi
Jūrmala
6.  Beriņš RobertsVTGSAULESBRĀĻI
Tīnūži
7.  Birskis IlmārsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
8.Ermane-Marčenko JolantaSTGMotosports Racing Team
Rīga
9.  Gasjūns ArmīnsVTGJelgava
10.  Gedrovics ArtisVTGRiteņvasara
Rīga
11.  Gedrovics EdvardsV12Riteņvasara
Rīga
12.Hansons RičardsV12BELO Cycling Project
Riga
13.  Ibragimovs AbreksVTGbauska
14.  Ice MārtiņšV12Smiltenes BJSS/Velolifestyle
Smiltene
15.Ilmane DzintraSTGTukums
16.Ilmanis HarijsVTGTukums
17.  Jakāns AivarsVTGvitolini
jekabpils
18.  Jansone KatrīnaS12Morici
Ikšķile
19.Jansons MārtiņšVTGMorici
Ikšķile
20.  Jurēviča DiānaSTGReģionālā pašvaldības policija
Rīga
21.  Jurēviča IevaS12RRS/Alfa
Rīga
22.  Jurēvičs MārisVTGReģionālā pašvaldības policija
Rīga
23.Kalniņa AlīnaSTGDzērumi Team
Dzērumi
24.  Kalniņš OskarsVTGGulbene
25.Kambala AldisVTGRīga
26.  Kambala TeodorsV12RRS/Alfa
Rīga
27.  Kārkliņš ErnestsV12Ikšķile
28.  Kaulins ElvisVTGLielvārde
29.Kaulins Ralfs-ElvijsVTGLielvārde
30.Kirpļuks AleksandrsVTGVMG
Riga
31.  Klints RaimondsVTGLSK
Ikšķile
32.Kolomenskis Džozefs-AleksandrsV12Jurmala
33.  Kranāts RičardsV12ĀdažiVelo
Ādaži
34.Kukes TimursVTGTriatlona Akadēmija
Rīga
35.  Lange LaumaS12Riteņvasara
Rīga
36.Lubānietis Artūrs-AndrejsVTGRiteņvasara
Rīga
37.  Luberts VitautsVTGJēkabpils
38.Ļaudams GatisVTGMTB Grobiņas novads
Liepāja
39.  Malvess InesisVTGŠirmeļi
Birzgales pagasts
40.Mitenieks IvarsVTGSalaspils
41.  Pavlovskis LeonsVTGHell Unicorns
Rīga
42.  Pekuss NormundsVTGĶekavas NSS
Rāmava
43.  Pīlāts AtisVTGOgre
44.  Pīlāts ErnestsV12Ogre
45.  Pīlāts ĢirtsVTGRīga
46.  Pilenieks EgilsVTGĶekava
47.  Pilenieks RaimondsV12Ķekavas NSS
Ķekava
48.  Pivors AlvisV12Ogre/Nesedi mājās
Ogre
49.Platace ElīnaS12Ikšķile Velo
Rīga
50.Poluļašina MilanaS12Ogre
51.  Romanovskis RaimondsVTGIkšķile
52.Sergijevics MarksVTGEngures sportam
Jelgava
53.Sergijevics VladimirsVTGEngures sportam
Jelgava
54.  Strods JanisVTGIkskile
55.  Šaicāns RedžinaldsV12RRS/Alfa
Rīga
56.  Šteinberga AnnaS12Ikšķile
57.  Šteinberga PaulaS12IKšķile
58.  Šteinbergs TomassVTGIkšķile
59.Vaisūna LoretaSTGĶekavas NSS
Ķekava
60.Vaisūns OliversV12Ķekavas NSS
Ķekava
61.Vasilevica AnnaSTGOgre
62.Vasilevičs AndrejsVTGOgre
63.Vedmeckis IgorsVTGScarlight Movistar Team
Rīga
64.  Veide-Peslaka GuntaSTGKS-Sportaklubs
Ikskile
65.  Viekale-Gasjūne SandraSTGJelgava
66.  Viekals-Gasjūns TomsV12Jelgava
67.Vitola IvetaSTGvitolini
jekabpils
68.Ziemele LauraSTGHell Unicorns Rīga
Riga
69.Zila ZaneSTGOgre/Nesēdi Mājās
Ogre
70.  Zils MaratsV12Ogre/Nesēdi Mājās
Ogre
71.  Zils RaivoVTGOgre/Nesēdi Mājās
Ogre
72.  Zvingule UnaSTGVirsotne/Marmot
Kuldīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
2.Āboliņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
3.  Andžāns JēkabsVB2Ogre
4.  Andžāns PēterisVB3Ogre
5.Beļūns MiķelisVB1Ikšķile
6.Beriņa MareSB1Tīnūži
7.Beriņš BrunoVB2Tīnūži
8.Bruveris KārlisVB1Dzidrinas
9.Divanovskis RičardsVB3Ogre Juniors
Ogre
10.Drāka AdriansVB3Belo cycling project
Rīga
11.  Ermanis-Marčenko AlensVB3Motosports Racing Team
Rīga
12.Hansone KatrīnaSB3BELO Cycling Project
Rīga
13.Hansons ArtūrsVB1Riteņvasara
Rīga
14.Incenberga LauraSB1Riteņvasara
Rīga
15.Ivanovs ArtjomsVB1Rīga
16.  Jansons RūdolfsVB2Velo Express Scott
Ikšķile
17.  Jurēvičs Dominiks-JēkabsVB1RRS/Alfa
Rīga
18.Kābele PaulaSB2Tīnūži
19.Kļaviņš TeoVB1Jelgava
20.Knostenbergs BrunoVB1LMTB
Madona
21.Knostenbergs TomsVB2LMTB
Madona
22.  Kranāts OskarsVB3ĀdažiVelo
Ādažu nov.
23.  Kreile PaulaSB1Ikšķile Velo
Ikšķile
24.  Kreilis GustavsVB3Ikšķile Velo
Ikšķile
25.Lācis EmīlsVB2Jūrmala
26.  Lange LoteSB3LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
27.Lībeks AustrisVB2Ogre Juniors
Ogre
28.  Liseckis EndijsVB2Betoni
Riga
29.Ļaudama EvelīnaSB1Liepāja
30.Ļaudama ViktorijaSB3MTB Grobiņas novads
Liepāja
31.Murphy DavidVB1Tīnūži
32.  Novickis MaksimsVB2Riga
33.Nutovcs MareksVB1Ikšķile
34.Nutovvs MiķelisVB1Ikšķile
35.  Peslaka AdeleSB2KS-sportaklubs
Ikskile
36.  Peslaka BeāteSB2KS-sportaklubs
Ikskile
37.  Semenenko DenissVB3RRS Alfa
Riga
38.Semeņenko ValērijaSB2RRS Alfa
Rīga
39.Starcenkova OksanaSB3Salaspils
40.Strods KršjānisVB2Ikšķile
41.  Šaicāne SofijaSB2RRS Alfa
Rīga
42.Šaicāns ĀronsVB1Rīga
43.Šamanova SofijaSB3Kārļa Smilktena sporta klubs
Ogre
44.Štoks MarkoVB1Skulte
45.  Teiviša TīnaSB2Riteņvasara
Rīga
46.Vadzis JēkabsVB1Lēdmane
47.Veipa GlorijaSB3OGRE

Kopā pieteikušies: 296



Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

Atcelts Siguldas pusmaratons 2021

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Valmieras skriešanas svētki, 20.09.2020.

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas