Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Izskrien Ogri 2021" | Saraksts

TIKAI ar Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu testu, 5 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV5MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Aboltina IngaS5Ogre
3.  Bērziņa AnnaS5Jaunjelgava
4.Buzinskis VladislavsV5Rīga
5.Celms OskarsV5Mākoņstūmēji
Jelgava
6.  Čamane IlzeS5Preiļi
7.  Demeško AndrejsV5Rīga
8.  Dreiškins JānisV5SPORTLAT/Ikšķile Velo
Ikšķile
9.Dvoskins AndrejsV5Džosui karate
Riga
10.Fomčenkova NatālijaS5Ogre
11.  Gaile SandraS5OGRE
Ogres novads
12.  Gailis JānisV5My Sport
Ogresgals
13.  Katlaps UldisV5Ineši
Rīga
14.  Krūmiņa GerdaS5Ogre
15.Liepina SamantaS5Salaspils
16.  Lindermane LanaS5Sporta Klubs "Ašais"
Cēsis
17.Lulle ElitaS5Ogre
18.  Lulle RobertsV5Ogre
19.  Matusevičs TomassV5Dinamo
Rīga
20.Mikitova DaigaS5Ogre
21.Mikitovs GatisV5Ogre
22.  Naumenko AleksandrsV5Gausā Jūdze
Ogre
23.  Nulle KitijaS5Rīga
24.Prokopeņa KaterinaS5ALOHA!
Ogre
25.Putniņa IngaS5Ogre
26.  Reveliņa DainaS5Ogre
27.Soms AigarsV5Ogre
28.Stikute JolantaS5Lielvārde
29.Šalajeva LieneS5Rīga
30.  Štulbergs GatisV5Maratona klubs/Dionsportlab
Rīga
31.  Vanaga IevaS5Vanagi
Ogregals
32.  Vanags AlbertsV5Vanagi
Ogresgals
33.Vārslavāns UģisV5Rīga
34.  Vilciņa BenitaS5Suntaži
35.Vilciņa IndraS5Ogresgals
36.  Vilciņš GuntarsV5individuāli
Ogresgals
37.Vilks JānisV5Mākoņstūmēji
Smiltene
38.Žižina NatālijaS5ALOHA!
Ogre

TIKAI ar Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu testu, 10 km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Avagjans MesropsV10Arnis power
Riga
2.  Bērziņš ValtersV10VSK Noskrien
Jaunjelgava
3.Bīgastāne DiānaS10Ogre
4.  Boče IlzeS10Ādaži
5.  Boče ViestursV10Ādaži
6.  Bodnieks DairisV10Ogre
7.Brolišs ViestursV10Ogre
8.  Butāns JānisV10Salaspils
9.Cauna GuntarsV10Ogre
10.  Cauna OlgaS10Ogre
11.Cinīte LindaS10Ogre
12.  Heidingere GundegaS10MRC/OGRE
Ogre
13.Kārkliņš JevgenijsV10Riga
14.  Klints RaimondsV10Latvijas Supermaratona Klubs
Ikskile
15.  Krastiņš JānisV10Zibenzellis
Ogre
16.Krieva AgneseS10Ogre
17.  Lapsa KristapsV10Zvēri
Rīga
18.  Livčāns KasparsV10Ikšķile
19.  Lūsis MārisV10Skrienošie Lūši
Tukums
20.  Ņilovs ValdisV10Maratona klubs/Ogres SC
Ogre
21.Pabrieza SimonaS10Ogre
22.Pabrieža RaimondsV10Ogre
23.  Pāvuls UlvisV10Rīga
24.  Pēdājs MārtiņšV10Salaspils
Salaspils
25.  Popēns OskarsV10Rīga
26.Preimane DaceS10Lielvārde
27.  Putniņa LīgaS10PP
Ogre
28.Ramba RobertsV10Ogre
29.  Stupins-Jēgers AndrejsV10Rīga
30.  Svēte KasparsV10Kuldīga
31.  Svetlovs AndrejsV10Rīga
32.  Ščetiņins JurijsV10Dinamo Rīga
Salaspils
33.Šimanska AgneseS10iSK ZB Fizkultūra
Ogre
34.  Šteinbergs RaitisV10Ogre
35.  Vanags AndrisV10Vanagi
Ogresgals
36.  Vancāns IvoV10Dynamic Yield
Rīga
37.Veltmanis MiksV10Ikšķile
38.  Vilčinskis ArnisV10iSK ZB Fizkultūra
Ogre
39.Zamberga KarinaS10Ogre

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balode Sofija-MarijaSB-1000ogre
2.Bērziņa AnceSB-500Ogre
3.Bērziņa MadaraSB-500Ogre
4.Bērziņš TomsVB-1000Ogre
5.Biķernieks JānisVB-500Ogre
6.Cinīte Lote-MaritaSB-500Ogre
7.Cinīte LuīzeSB-500Ogre
8.Deinats PatriksVB-500Ogre
9.Denisova ViktoriaSB-500BJC Laimite
Riga
10.Dzosena KarlīnaSB-500Ikšķile
11.Fomčenkovs JegorsVB-500Ogre
12.  Gailis EdvardsVB-500Ogre
Ogresgals
13.Kaira Edvards-KristofersVB-1000Ogres 1.vidusskola
Ogre
14.Kaira Everita-LuīzeSB-500Ogres 1.vidusskola
Ogre
15.Kārkliņa SofijaSB-500Riga
16.Knēziņa DārtaSB-500Katlakalns
17.Laksis AlbertsVB-500MAHINATORI
Rīga
18.Laksis HelmutsVB-500MAHINATORI
Rīga
19.Lamberte GaismaSB-500Ogre
20.Lamberte MargrietaSB-500Ogre
21.Larins OļegsVB-500Džosui karate
Riga
22.Larka UnaSB-500Ogre
23.Larks GvidoVB-500Ogre
24.Leimanis EdijsVB-500Ogre
25.Liepiņš EdvardsVB-500Salaspils
26.Lucāne Loreta-MāraSB-500Sigulda
27.Lucāne Šarlote-LaimaSB-500Sigulda
28.Matusevičs StefansVB-500Karate klubs Salaspils
Salaspils
29.Mazkalniņa LuīzeSB-500Ogre
30.Mikitova LīvaSB-1000Ogre
31.Mikitova PaulaSB-500Ogre
32.  Oinaskova AliseSB-500Ogre
33.Oinaskova LoretaSB-500Ogre
34.  Ostreiko OliversVB-500osc
ogre
35.  Ozols TomsVB-1000SS Arkādija
Mārupe
36.  Pabrieža RaiensVB-500Ogre
37.Pētersone Samanta-MagdalēnaSB-1000Ogre
38.Popko AdriansVB-500Ogre
Ogre
39.  Popko TomassVB-500Ogre Juniors
Ogre
40.Purniņš MarisVB-500Ogre
41.Putniņš MarisVB-500Ogre
42.Rūtiņa ElīzaSB-500Ogre
43.Rūtiņš JēkabsVB-500Ogre
44.Siliņš MārisVB-500Ogre
45.  Šteinberga PaulaSB-500Ogre
46.Tamane MartaSB-500Ogre
47.Tēraude LindaSB-500Rīga
48.Tērauds KristapsVB-500Rīga
49.Trukšāns KārlisVB-500Ogre
50.  Vanaga ElzaSB-1000Vanagi
Ogresgals
51.Vanaga MāraSB-500Vanagi
Ogres novads
52.Vanaga PaulaSB-500Vanagi
Ogresgals
53.Vinjukova Anna-MarijaSB-1000Ogre
54.Vinjukova EvelīnaSB-1000Ogre
55.Vitenberga SimonaSB-500Ogre
56.  Ziedone LauraSB-500Ogre
57.  Ziedone MadaraSB-500Tinuzi
58.  Ziedonis ĒriksVB-500Ogre
59.Zujeva AlīnaSB-500Ogre
60.Žižina VladislavaSB-1000Jaunogres vidusskola // ALOHA!
Ogre

Kopā pieteikušies: 137



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Valmieras maratons 2021