Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija" | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš-Ābols RonaldsV40Rīga
2.  Aksenoks KasparsV40Riga
3.  Aleksandrovs VitālijsV40Purene
Cēsis
4.  Alksniņš TomassV.TUKUMS
5.  Arikawa YasunoriV40Minsk
6.  Babicevs DmitrijsVLIepaja
7.  Balinskis SandrisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
9.  Baumanis RūdolfsVSkrunda
10.  Behmanis-Bergmanis JanisVKuldīga
11.  Bērziņa AustraSRīga
12.  Bērziņa StellaSPurene
Cēsis
13.Bērziņš AigarsV40Tukums
14.  Birģele SantaSSelga
Rīga
15.  Birks AivarsV50VSK Noskrien
Rīga
16.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
17.Brakovskis JānisVJelgava
18.  Brants DidzisV50MRC
Saldus
19.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
20.  Buls RaimondsV50Jūrmala
21.  Cakuls KārlisV.Cakuli
Rīga
22.  Cakuls RaivisV40Rīga
23.  Ceriņa ZaneSLiepāja
24.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
25.  Čerpinskis JurisVTukums
26.  Dazarts MārisVRīga
27.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
28.  Dundurs AgrisV50Maratona klubs
Rīga
29.  Dundurs Dāvis-JurģisVMARATONA KLUBS
Ventspils
30.Eggert DennisV40Bonn
31.Embutniece LindaSRīga
32.  Gaumigs AndrejsV50MARATONA KLUBS
Olaine
33.  Geraseva AnastasijaSSPORTLAT
Jelgava
34.  Golubevs MihailsVSK Tērauds
Rīga
35.  Grike ZaneSLübbers-mpt
Mainz
36.  Griķis JānisV40SK Bulta
Daugavpils
37.  Grīnfelds OskarsVLiepāja
38.  Hartmane KristaSSigulda/Kuldīga
39.  Heinols MārisV40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
40.Indriksone JuditeS50Talsi
41.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
42.  Janovičs PāvelsVLsc
Rīga
43.Jaunķierpis AndisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
44.Jēkabsons GuntarsV50VELORONIS
LIEPĀJA
45.  Jēkabsons GuntisVSkrunda
46.  Jerofejeva InetaSSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
47.  Jerofejevs JānisVSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
48.  Judkins AleksandrsVRiga
49.  Jurašs JurisV40Burtnieki
Dreiliņi
50.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
51.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS
Brenguļi
52.  Kazakevičs GatisVUpeslejas
53.Kesenfelde IevaSKuldiga
54.Kesenfelde LīvaSKuldiga
55.  Kešāns AldisVRīga
56.  Kirilova VivianaS40Rīga
57.  Klucis ValtsV50Langstiņi
58.  Kosilo AndrijsVDunalka
59.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
60.  Kravets AndreiV40Piranha
Riga
61.  Kristapsons DēvidsVASK Patria
Salaspils
62.  Krūze GatisV40MARATONA KLUBS
Rīga
63.  Kudiņš GintsV50vsk noskrien
Jurmala
64.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
65.  Lauva JurisV50Kuldīga
66.Lavysh AnzhelaSMinsk
67.  Leinerts-Neilands PersijsV40Ventspils nov.Zleku pag.
68.Levdanovs LeonidsVRiga
69.  Liepiņa DiānaSRīga
70.  Liepiņš VilnisV60MARATONA KLUBS
Carnikava
71.  Limanāns DainisVRIEKSTI
Biksti
72.  Logins GuntarsVAlpha Partners
Balvi
73.Ludboržs AinārsVRezekne
74.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
75.  Macuks AnatolijsV40Jēkabpils sporta centrs/Takusports&Compressport
Jēkabpils
76.  Maksimenkovs AntonsVVentspils
77.  Mozins JurijsVSalaspils
78.  Neuss-Lucs TomassVFOLKMAŅI
Jelgava
79.  Norkus LīgaS40Saldus Boksa klubs
Saldus
80.  Onzuls ArtursVinpace.run
Rīga
81.  Onzuls JānisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
82.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Pakārklis MārisV40MARATONA KLUBS
Rīga
84.Petrovics NikolajsVRiga
85.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
86.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVSqualio
Rīga
87.  Platā SandraS40Jelgava
88.  Plaude KārlisVLepsky TRI Coaching
Latvija
89.  Popēns OskarsV40Rīga
90.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
91.  Priedols ValdisVLiepāja
92.  Putniņa LīgaSPP
Ogre
93.  Raščevskis AleksandrsVinpace.run
Daugavpils
94.Rēriha MontaSRīga
95.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
96.  Rubīns ElvisVRīga
97.Rumbenieks KalvisVKuldīga
98.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
99.  Samcovs AgrisV40Nike+ Run Club Riga
Riga
100.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
101.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
102.  Slobodcikovs JegorsV------
Olaine
103.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
104.  Soldatjonoks AleksandrsVDaugavpils
105.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Jēkabpils
106.Strazdiņš AinisVDobele
107.  Stulpinskis AgnisVValmieras VK
Valmiera
108.  Suborins ViktorsV60Riga
109.  Suvorova IvetaS40Maratonaklubs
Riga
110.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
111.  Štrausa LauraSMēness Aptieka
Talsi
112.  Šuļga RuslansV40Maratona klubs/Liepāja
Liepāja
113.  Tamsone EgijaS40Kazdanga
114.  Teteruks VitalijsVVentspils
115.  Tretjakovs AndrejsVRīga
116.Vaivods RenārsVVārkavas novads
117.Vanaga GintaSTervuren
118.Vārna KristapsVFOLKMAŅI
Talsi
119.Vasiļjevs RenārsVSkrien Jēkabpils!/Sk Bulta
Jēkabpils
120.  Vecgailis DmitrijsVRīga
121.Veits NaurisV40Durbe
122.  Vēveris RalfsVRīga
123.  Vilks IntsV40Rīga
124.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
125.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
126.  Vindele IlzeSRīga
127.  Zimackis ViestursVRīga
128.  Žuburs DainisV50Maratonaklubs
Dunalka

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abražuns IntarsVN40Rīga
2.  Alksne LindaSN30Liepāja
3.Amoliņa MairaSN40Baloži
4.  Ansbergs AnsisVN20Saldus OK
Saldus
5.  Apfelbaums IlgonisVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Balunovs EdgarsVN30VSK Noskrien
Olaine
7.  Bankovskis MārtiņšVN40SIGULDA
8.Barkova LauraSN20Rīga
9.  Basmanovs MihailsVN50Rīga
10.Belogrudova KaterinaSNJJelgava
11.  Bērziņa SigneSNJ.Tukums
12.  Bikova MilenaSNJJelgava
13.  Bikovs GlebsVN40Jelgava
14.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
15.  Brakovska LailaSN40Jelgava
16.  Briede SantaSN40Sigulda
17.  Corbus StefanVN40Lejas Dzirkaļi
Jena
18.  Dīce RutaSN50Gausā jūdze
Klapkalnciems
19.  Dīcis UldisVN60Gausā jūdze
Klapkalnciems
20.  Didrihsons EdgarsVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
21.  Doniņš GundarsVN50MARATONA KLUBS
Roja
22.  Else AsnateSN20Mazsalaca
23.Erne KatrīnaSNJRīga
24.Freimane IlonaSN50SDK Lielupe
JELGAVA
25.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Jelgava
26.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
27.  Gertners KasparsVN20Kuldīga
28.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
29.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
30.  Ieleja AgraSN50Divplākšņi
Rīga
31.  Ielejs KārlisVN50Divplākšņi
Rīga
32.  Ilgauds DainisVN30Saldus
33.  Ivanovs ValērijsVN60Ventspils
34.  Jansons AgrisVN40Tukums
35.  Juhno BaibaSN30MARATONA KLUBS
Liepāja
36.  Jursone LauraSN30Valmiera
37.  Kirhners AnrijsVN20Tukums
38.  Konavko DmitrijsVN30FOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
39.  Krastiņa IngaSN40Babīte
40.  Kravalis AinārsVN50Siguldas maratona klubs
Sigulda
41.  Kristapsons GundarsVN40ASK PATRIA
Mežezeri
42.Krūze PaulaSNJRīga
43.  Ķēpulis ArnisVN20Ezere
saldus
44.  Lācis JurisVN30Mērsrags
45.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
46.Laukagale LieneSN40Liepāja
47.  Leinerts-Neilands PersijsVN40Ventspils nov.Zleku pag.
48.Lībeka InaSN40Talsi
49.  Limanāne IlzeSN40Vāveres
Rīga
50.  Liniņš PēterisVN40Rīga
51.Lodiņš ElvisVN20Saldus
52.Lozbergs GatisVN50Limbaži Skrien
Limbaži
53.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
54.  Marinecs VadimsVN30SK Tērauds
Rīga
55.  Maslobojevs SergejsVN30Ķengaraga SK
Rīga
56.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
57.Migunova DanielaSNJJelgava
58.  Miltiņa GunitaSN40Liepāja
59.  Miltiņš GundarsVN40Vērgale
60.  Morgunova IlzeSN30Jēkabpils
61.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
62.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
63.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
64.  Odriņa KitijaSN40Kandava
65.  Ozers JānisVN60Jelgava
66.  Ozers KasparsVN30Rīga
67.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
68.Petrovska ViktorijaSN30Jelgava
69.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
70.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
71.  Priedola MontaSN30Liepāja
72.  Puķe MārtiņšVN30Valmiera
73.Pulture ElīnaSNJ.Kuldīgas novads
74.  Rakšte LīgaSN30MARATONA KLUBS
Rīga
75.  Rancāns IvarsVN30Rēzekne
76.  Rēķis DanielsVN30Rīgas satiksme
Rīga
77.Rībena LaumaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
78.Rībens ElvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
79.Rozentāls RinoldsVN40Liepāja
80.Rungevica NellijaSNJ.Matisons runner club
Ventava, Ventspils novads
81.Rungevics OlafsVNJ.Matisons runner club
Ventava, Ventspils novads
82.Ruzins RobertsVN20Jūrmala
83.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Rīga
84.  Salna BaibaSN40Mārupe
85.Sandere KetijaSN20Liepāja
86.  Sifers KimsVN50Rīga
87.Silenieks RaimondsVN40Jūrmala
88.  Silkalna SolveigaSN50Jūrmala
89.  Siņicins UldisVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
90.  Sorokina SandijaSN20ASK Patria
Durbe
91.  Strāders ReinisVN30Jelgava
92.  Straubergs AinārsVN30Limbaži SKRIEN
Limbaži
93.  Strautiņš GuntisVN30MARATONA KLUBS
Liepāja
94.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
95.Šmits EdgarsVN60Iecava
96.  Šteinbergs RaitisVN20VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
97.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
98.  Tiltiņš IngarsVN40Eleja
99.  Titova JeļenaSN20Rīga
100.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
101.  Upmale EmīlijaSNJ.FOLKMAŅI
Jelgava
102.  Upmale EvijaSN40FOLKMAŅI
Jelgava
103.  Vainio DaceSN509TUULTA
Rymättylä
104.  Vaivode IneseSN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
105.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
106.Valdonis LeonīdsVN60Preiļu novada BJSS
Preiļi
107.Vanaga GintaSN30Kuldīga
108.Varlamovs AnatolijsVN50Malta Maltas novads
109.  Vašuks RihardsVNJSPARS vieglatlētikas nodaļa
Ventspils
110.Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
111.Veita AndaSN30Durbe
112.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
113.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
114.Vītola SigitaSN40Liepāja
115.Zamberga KarinaSN30Ogre
116.Žunda MārisVN50Boksa Klubs Saldus
Saldus

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Rīga
2.  Aksenoks KristapsVTRiga
3.  Ālīte AndraSTPiltene
4.Andersone DaceSTLiepāja
5.Andersone LīvaSTLiepāja
6.  Apfelbaums RalfsVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Auziņš ImantsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Bērziņa IevaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
9.Bērziņa LienīteST-Stendes Saule
Stende
10.Bērziņa SamantaSTB-Stendes Saule
Stende
11.  Bērziņš ArnisVTRīga
12.  Birkenberga SimonaSTBiedrība Liesma
Saldus
13.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
14.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
15.  Brēdiķe IneseSTMARATONA KLUBS
Rīga
16.Brēdiķe ZandaSTKuldīgas novads
17.  Brēdiķis KristersVTBMARATONA KLUBS
Rīga
18.  Briede SantaSTSigulda
19.  Buinova JulijaSTRiga
20.  Buks JurisVTBUKI
Kuldīga
21.  Bulkina MarinaST-Stendes Saule
Stende
22.Butenko SvetlanaSTamour2006@inbox.lv
Liepăja
23.  Corbus Līna-GundegaSTBLejas Dzirkaļi
Jena
24.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
25.Dapša KristapsVTBLIEPĀJA
26.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
27.Dejus AgneseST-
Grobiņa
28.  Djačoka AlīnaSTRīga
29.  Doniņa JolantaSTMARATONA KLUBS
Roja
30.  Doniņš KristersVTBMARATONA KLUBS
Roja
31.Dreiblathena SantaSTLiepāja
32.Dreiblathena SantaSTLiepāja
33.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJelgava
34.Egliņa AltaSTAVentspils
35.  Egliņš DainisVTVentspils
36.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
37.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
38.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
39.  Eniņš GunārsVTLSC
Rīga
40.  Ernstsone AgneseSTMARATONA KLUBS
Ventspils
41.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Tārgale
42.  Gošs AinoVTMARATONA KLUBS
Tārgale
43.  Griķe AliseSTSK Bulta
Daugavpils
44.  Griķe AmandaSTBSK Bulta
Daugavpils
45.Grīnerte SabīneSTVentspils
46.Ģirkale TeiksmaSTBauska
47.  Ivanova JeļenaSTLiepāja
48.  Jankovskis JānisVTLiepājas brīvprātīgais
Liepāja
49.Jansons MadarsVTSaldus OK
Saldus
50.  Jēkabsons KristersVTBRīga
51.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
52.Kairo LoretaSTLiepāja
53.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
54.  Karlsone GitaSTMRC
Saldus
55.  Korns GunārsVTBVentspils
56.  Krafta VinetaSTRīga
57.Krauja GundegaST56418
58.Kruga KitijaVTKuldīga
59.  Kučerova EvitaSTvsk noskrien
Rīga / Ventspils
60.  Kudiņa LoretaSTBJūrmala
61.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
62.Lagzdiņš RenārsVTBOzolnieki
63.Laukagale LieneSTLiepāja
64.Lībeks VilnisVTTalsi
65.Liho TatjanaSTLiepaja
66.Lučkina JeļenaSTMARATONA KLUBS
Rīga
67.Mauriņa IvetaSTSigulda
68.  Melgalve IlzeSTHONESTRENT.LV
Valmiera
69.  Metla LauraSTSaldus
70.  Miltiņa ElīnaSTAMiltiņi
Vērgale
71.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
72.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
73.  Neuss-Lucs RainersVTJelgava
74.Osītis JānisVTLimbaži SKRIEN
Limbaži
75.  Ostašova AņutaSTSaldus OK
Saldus
76.  Ostašovs AndrisVTBSaldus
77.Otto AneteSTKuldīga
78.  Ozoliņš IvoVTLiepaja
79.  Pelnēna PaulaSTLiepāja
80.  Poņemecka DiānaSTLiepāja
81.  Poņemeckis UldisVTLiepāja
82.  Puķīte LīvaSTZvirbuļi
Rīga
83.  Puķīte MikusVTAZvirbuļi
Rīga
84.Puriņa IngaSTKuldiga
85.Puriņa SanitaSTBKuldiga
86.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
87.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
88.  Reimane AustraSTBKuldīga
89.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
90.  Rudakova DiānaSTAKuldīga
91.  Ruģele LauraSTBRīga
92.Samsonovs ŅikitaVTFOLKMAŅI
Glūdas pag.
93.  Seņins ArtjomsVTJelgava
94.Silenieks EduardsVTBJūrmala
95.Silenieks Ernests-KlemenssVTBJūrmala
96.Siliņa LīnaSTFOLKMAŅI
Nākotne
97.  Simaitis EdgarsVTLiepāja
98.  Skore NoraSTBKuldīga
99.  Sliede VinetaSTLiepāja
100.Spiridoviča AliseSTAKuldīga
101.  Strādere RebekaSTBJelgava
102.  Šakelis ValērijsVTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
103.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS
Skrunda
104.  Šulce SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
105.Talle RūtaSTBJelgava
106.Trukšis IndarsVTBārtas pagasts
107.  Trukšis ViestursVTBBārtas pagasts
108.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
109.  Vahere-Abražune EvelīnaSTARīga
110.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
111.  Valerts DaniēlsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
112.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
113.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
114.  Vidiņa LiānaSTJelgava
115.  Vidiņa SamantaSTBJelgava
116.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
117.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
118.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
119.  Volkovs AdriansVTBRīga
120.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
121.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
122.  Zāģere AnnijaSTMARATONA KLUBS
Rīga
123.Zaharovd KristsVTB5km
kuldiga
124.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
125.Zīberga LinetaSTAKuldīga
126.  Ždaņenko JeļenaSTRīga

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa JeļenaSNUJMARATONA KLUBS
Ventspils
2.Graudiņa AidaSNUJEZERE
3.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni

Bērnu skrējiens (VECĀKI sacensību centrā tiks ielaisti TIKAI ar Covid-19 vakcinācijas, vai pārslimošanas sertifikātu)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Aleksandravičūte NikolaSB2Kuldīga
4.  Alksnis RendijsVB2Liepāja
5.Alksnis RobinsVB1Liepāja
6.Allena Elizabete-AnnaSB2Labs starts
Rīga
7.  Apine KintijaSB2Kuldīga
8.Atvare AliseSB2Ventspils
9.Baiks AdriansVB1Kuldīga
10.Bergkinda SāraSB3Jelgava
11.  Bērziņa UndīneSB2Bērziņi
Rīga
12.  Briedis RalfsVB3Sigulda
13.Bukšs KurtsVB1Rīga
14.Bukšs ValtsVB1Rīga
15.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
16.Dapša ElizabeteSB3LIEPĀJA
17.Dazarts KristapsVB3Kuldīga
18.  Dukse UndīneSB2SS Arkādija
Piņķi
19.Duksis KurtsVB1Piņķi
20.Elvigs ArmandsVB1Tukums
21.Elvigs DanielsVB2Tukums
22.Frēliha KatrīnaSB1VFK Staldzene / Fitnesa skoliņa
Ventspils
23.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
24.  Gaņģītis LinardsVB3eBIOpower
Kuldīga
25.  Gilučs OliversVB1Rīga
26.Grase AliseSB1Valmiera
27.Grasis ReinisVB1Valmiera
28.Grīnerts DanielsVB3Ventspils
29.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
30.  Jakšts Emīls-GustavsVB2Jelgava
31.Jakšts Miķlelis-TomsVB1Jelgava
32.Jēkabsons TomsVB1Tukums
33.  Jerofejeva FelicitaSB2Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
34.  Jerofejeva SelīnaSB2Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
35.  Juhno ElizabeteSB2Born2win
Liepāja
36.Kaspare EvelīnaSB2Jelgavas nov.
37.Kaspars GustsVB2Jelgavas nov.
38.Kirjuhina MilaslavaSB1Ventspils
39.Kirjuhins IgorsVB1Ventspils
40.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
41.Kohancika EkaterinaSB2ventspils
42.Kohanciks DmitrijsVB2ventspils
43.Konavko DanielsVB2Jelgava
44.Konrāde KatrīnaSB2Liepāja
45.Kruga KevinsVB1Kuldīga, Kuldīgas Novads
46.Kruga SofiaSB1Kuldīga, Kuldīgas Novads
47.Krūmiņš AdriansVB2Kuldīga
48.Kurzemniece KarlīnaSB2Kuldīa
49.Ķēpule Amēlija-KristaSB1saldus
50.Lāce ElīzaSB2Mērsrags
51.Lācis ĒriksVB3Mērsrags
52.Lagzdiņa KarlīnaSB1Liepāja
53.  Lagzdiņš UvisVB1Liepaja
54.  Limanāns GustavsVB3Rieksti
Rīga
55.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
56.  Ļežaņina JeļenaSB3Rīga
57.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
58.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
59.Malacanova AnnijaSB2Jelgava
60.Mauriņš EdvartsVB2Sigulda
61.Mednis NamejsVB1Kuldīga
62.Meikšāns Alekss-MartinsVB2Kuldīgas
63.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
64.  Meņģele SamantaSB2Kuldīga
65.Miksone LoretaSB1Kuldīga
66.Miksons MarksVB2Kuldīga
67.Miksons NiksVB1Kuldīga
68.  Miltiņa AnceSB3Miltiņi
Vērgale
69.Mironova AnastasijaVB1Salaspils
70.Mironovs AleksejsVB2Salaspils
71.Neija KerolaSB1Tukums
72.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
73.Ozoliņš PēterisVB2Liepāja
74.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
75.  Pētersons MatīssVB2Rīga
76.Pielēns-Pelēns AlbertsVB1Squalio
Rīga
77.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
78.Rostoks DemiansVB1Kuldīga
79.Salna KārlisVB2Mārupe
80.Saveļjevs KristapsVB1Liepāja
81.Seņins AdriansVB1Jelgava
82.Silenieks GustavsVB2Liepāja
83.Silenieks JānisVB1Jūrmala
84.Siliņa NoraSB1Nākotne
85.Siliņš DruvisVB1Nākotne
86.Sniega PaulaSB2FOLKMAŅI
Jelgava
87.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
88.Strauts RendijsVB3Kuldīga
89.Šēns GustavsVB2Vērgale
90.Šiškunovs DemīdsVB1Salaspils
91.Talle RobertsVB3Jelgava
92.Talle RūtaSB3Jelgava
93.Tapiņš AivisVB1Liepāja
94.  Trukše KarīnaSB3Bārtas pagasts
95.Ulpe EdgarsVB3Kuldìga
96.  Vahere-Abražune ElīnaSB3Rīga
97.  Vilks KrišjānisVB2Rīga
98.  Vilks OtoVB3Rīga
99.Volkova AnastasijaSB2Rīga
100.Volkova GrētaSB1Rīga
101.  Zaķe ElzaSB3Kuldīga
102.Zaķe MartaSB1Kuldīga
103.Zikmane ElizabeteSB1Liepāja
104.Zikmanis RobertsVB2Liepāja

Kopā pieteikušies: 477