Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

56. Daugavpils skrējiens "Daugavpils-Mežciems" | Saraksts

10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alehno Mihails10-V40Daugavpils
2.  Apfelbaums Ilgonis10-V60Maratona klubs
Ventspils
3.  Babjuka Diāna10-S20Daugavpils
4.  Bambāns Vjačeslavs10-V40Žolneroviča skriešanas klubs
Jurmala SS
5.Baranovskis Andrejs10-V20Daugavpils
6.  Bigāte Santa10-S20Ilūkstes novads
7.  Brucis Andis10-V40Kocēni
Kocēni
8.Dimitrijevs Ruslans10-V20Daugavpils
9.Drizlionoks Aleksandrs10-V20Daugavpils
10.Drizlionoks Jevgenijs10-V40Latvijas dzelzceļš
Riga
11.  Geikins Arnolds10-V20Daugavpils
12.Greļevskis Dāvis10-V20DA Laismeņa
Daugavpils
13.  Grigorjevs Pāvels10-V20Pulsar Optics
Daugavpils
14.  Gustājevs Sergejs10-V20Esteriol
Daugavpils
15.Hristaforovs Jevgeņijs10-V20JH
Daugavpils
16.  Ignatjevs Oļegs10-V20Daugavpils
17.  Ivanovs Ingvars10-V20DTC Jaunība
Daugavpils
18.  Ivanovs Oļegs10-V40SIA Ceram Optec
Līvāni
19.Jurkevics Dmitrijs10-V20daugavpils
20.  Kņaževa Zoja10-S40SIA FIZIOFIT
Daugavpils
21.Lihoveckis Eduards10-V40Kaziki
Daugavpils
22.Miglans Dainis10-V20latinsoft
Daugavpils
23.Mihailovs Arturs10-V20Daugavpils
24.Murāne Ieva10-SDagdas Sporta skola
Dagda
25.Okmanis Edmunds10-V20Daugavpils
26.Petuchov German10-V40Visaginas
27.  Poļskihs Antons10-V20Rīga
28.  Raščevskis Aleksandrs10-V20inpace.run
Daugavpils
29.Raščevskis Vitalijs10-V40Daugavpils
30.Razgulova Kristīne10-S20daugavpils
31.  Rižakovs Ņikita10-V20Daugavpils
32.  Sprukts Artūrs10-V20DTC Jaunība
Daugavpils
33.  Stolarovs Jurijs10-V60Kraslava
34.  Suvorova Iveta10-S40Maratonaklubs
Riga
35.  Tukāns Dailis10-V20Biedrība "Lielas Ģimenes"
Daugavpils
36.Urbans Artjom10-V20Super sila
Daugavpils
37.  Vēvere Anda10-S20Jēkabpils

Reģistrācija Daugavpils Sporta skolu audzēkņiem, 10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Beļeviča Darja10-SDTS Jaunība
Daugavpils
2.Kravconoks Jurijs10-V20Daugavpils
3.  Morozs Rolands10-VDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils

5km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols Jānis5-V30MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Agafonova Alesja5-SDaugavpils
3.Aleksejeva Olesja5-S30Daugavpils
4.Andrejeva Anna5-S30Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.Antoneviča Evelīna5-SDaugavpils
6.  Apfelbaums Ralfs5-VMaratona klubs
Ventspils
7.Arzjajevs Sergejs5-V30Daugavpils
8.Babahina Ksenija5-SDaugavpils
9.Balalaikins Edvards5-VDaugavpils
10.Balalaikins Maksims5-V30Daugavpils
11.Baleiko Ernests5-VDaugavpils
12.Baranovs Andrejs5-VDaugavpils
13.Baranovs Artūrs5-V20Daugavpils
14.  Bārens Džordžs5-V50Dzoka
Rīga
15.  Beļašovs Etjens5-VDaugavpils individuālo sportu veidu skola
Daugavpils
16.  Bicāns Kristaps5-VDaugavpils
17.  Bistrovs Vadims5-V30Daugavpils
18.  Bivka Dainis5-VDaugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
19.Bogdanovs Mareks5-V30Daugavpils
20.  Bogdanovs Nikita5-V20DBT
Daugavpils
21.Boldovenko Jekaterina5-S30Da-marathon
Daugavpils
22.Boliņa Alīna5-SDaugavpils
23.Boltrukevics Artjoms5-VDaugavpils
24.  Bondere Tatjana5-S30Daugavpils
25.Breidaka Diāna5-S20Daugavpils
26.Cirsis Viktors5-V50Daugavpils
27.  Černecova Liāna5-S30Rēzekne
28.Česnovickis Daniils5-VDaugavpils
29.Čuhnova Angelīna5-SDaugavpils
30.Didenko Petja5-V20Daugavpils
31.  Dobroserdovs Vjacešeslavs5-V30Jelgava
32.  Dudels Andris5-V50da-marathon
Gulbene
33.Dunaiskis Vadims5-V30Daugavpils
34.Dzedone Inese5-SDaugavpils
35.Elksniņa Marija5-SDaugavpils
Daugavpils
36.  Gaide Ģertrūde5-S30Rēzekne
37.Gaide Ksenija5-S30Rēzekne
38.  Ganasa Agata5-SDaugavpils
39.  Gavriļenko Nadežda5-S30Daugavpils
40.  Gavriļenko Romans5-VDaugavpils 15.vsk.
Daugavpils
41.Gerasimovs Andrejs5-V30Daugavpils
42.  Gļauda Artis5-VRezeknes novads
43.Goligina Undīne5-SDagdas Sporta skola
Dagda
44.  Golovļovs Ēriks5-VDaugavpils individuālo sporta veidu skola
Daugavpils
45.Gornovska Aļbīna5-SDaugavpils
46.  Griškjane Jana5-SDaugavpils
47.Grustans Aleksej5-V30Daugavpils
48.  Gumarova Elīna5-S20Daugavpils
49.Ģermane Anastasija5-SDaugavpils
50.Haritonova Ilona5-S20Aglona
51.Iljins Viktors5-V50Tуристический клуб "Подснежник"
Daugavpils
52.  Iļjins Igors5-V50Klubs "Sudraba Ābele"
Daugavpils
53.  Isačenko Vasilijs5-V20Daugavpils
54.Isajevs Aleksejs5-V30Daugavpils
55.Ivanova Lidija5-V50Daugavpils 12. vsk.
Daugavpils
56.  Jahimoviča Elvīra5-SDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
57.Jakušenoks Mareks5-VDAUGAVPILS INDIVIDUĀLO SPORTA VEIDU SKOLA
Daugavpils
58.  Jaskevičs Ēriks5-VRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
59.  Jefimova Jelizaveta5-SDaugavpils
60.  Jefimovs Dmitrijs5-V20Daugavpils
61.Jemeļjanovs Igors5-V30Daugavpils
62.  Jermaļonoks Vladimirs5-V60Daugavpils
Daugavpils
63.  Jevsejeva Kristīne5-S20Medumu pagasts
64.Jirgensons Artūrs5-VDaugavpils 12. vidusskola
Daugavpils
65.  Jukša Krista5-SDaugavpils
66.Kaširskis Henrijs5-VDaugavpils
67.Kazakevičs Daniels5-VDagdas Sporta skola
Dagda
68.Kirejevs Maksims5-V30Daugavpils
69.Kirejevs Sergejs5-VDaugavpils
70.Kirillovs Maksims5-VDaugavpils
71.  Kisele Anastasia5-SDaugavpils
72.  Kizima Andrejs5-V20Daugavpils
73.Kopasovs Jurijs5-V60Dinaburg
Daugavpils
74.  Kostočko Marija5-S20Augšdaugavas nov., Vaboles Pag.
75.  Kozlovskis Vladislavs5-V30ECC Latvija
Daugavpils
76.Koževņikovs Aleksandrs5-VDaugavpils
77.  Krasovskis Kirils5-VDaugavpils
78.Krukovskis Pavels5-V30Daugavpils
79.  Kuhareviča Karīna5-S20Daugavpils universitāte
Daugavpils
80.  Kurošs Guntis5-VDaugavpils
81.Kuzmickis Vladislavs5-V„Daugavpils novads” brīva cīņa ,Daugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
82.Lapekina Anastasija5-S20Daugavpils
83.Larionova Olga5-S30Daugavpils
84.Lasijs Maksims5-VDaugavpils
85.Levins Pavels5-V20Daugavpils
86.  Liepiņš Andris5-VRīga
87.  Liepiņš Ronalds5-V50Rīga
88.Lizunova Jana5-S20Daugavpils
89.  Ļedovskojs Dairis5-VDTC Jaunība
Preiļi
90.Magrina Jūlija5-SDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpuls
91.Maksimovs Romans5-V30Daugavpils
92.  Malnačs Kristers5-VDaugavpils
93.  Maļina Solvita5-SDaugavpils
94.  Masjuka Veronika5-S20Daugavpils
95.Maskaļonoks Pāvils5-VStiga
Daugavpils
96.Milanteja Olga5-S30Daugavpils
97.Miļeviča Sabīna5-SDaugavpils
98.  Morozs Rolands5-VDaugavpils 12 vidusskola
Daugavpils
99.Mozulis Pāvils5-V30Daugavpils
100.Nakonechnikova Viktorija5-S30Daugavpils
101.Nakonechnikovs Andrejs5-V30Daugavpils
102.  Narusevics Mihails5-V30Kraslava
103.  Nazarovs Jurijs5-V30Daugavpils
104.Nedvede Eleonora5-S30Daugavpils
105.  Okuņevs Deniss5-VSATURN 7
Daugavpils
106.Okuņevs Oļegs5-V30Saturn7
Daugavpils
107.Petkune Anastasija5-SDaugavpils
108.  Petkuns Edgars5-V30Daugvpils
109.Petrova Valentina5-S60OK Stiga
Daugavpils
110.  Petrovs Dmitrijs5-V30Daugavpils
111.Pilinovičs Vitalijs5-VDisvs
Daugavpils
112.  Piļdika Nataļja5-S20Daugavpils
113.Piļušina Darja5-SDaugavpils
114.Preilis Armands5-VDaugavpils
115.  Priedīte Laura5-SDaudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
116.Prohovskis Nikita5-VDaugavpils
117.  Prohovskis Nikita5-V20Daugavpils
118.  Prokofjeva Evelina5-SDaugavpils
119.Prokopeņa Katerina5-S30Ogre
120.Radzevičs Ņikita5-VDaugavpils 10.vidusskola
Daugavpils
121.  Ramanauskaite-Kidule Kristīna5-S30Daugavpils
122.  Ratniks Dmitrijs5-VDaugavpils
123.Ričkova Jeļena5-S30Daugavpils
124.Ričkovs Boriss5-V30Daugavpils
125.Rindakovs Aleksejs5-VDaugavpils
126.Rožinska Baiba5-SDaugavpils 12. Vsk
Daugavpils
127.Ruža Elizabete5-SDaugavpils
128.  Salceviča Emīlija5-SDaugavpils
129.Saušs Romāns5-V60Vabole
130.  Savvina Dace5-S50LatUkr
Rīga
131.  Sazonovs Mihails5-VRezeknes nov.
132.  Settarovs Aleksandrs5-V30Daugavpils 12.vsk- komanda
Daugavpils
133.  Sidorenko Andrejs5-V30Daugavpils
134.  Sidorovs Viktors5-V50kraslava
135.  Skorodihins Jurijs5-V30Rēzeknes novads
136.Soldatenkova Jūlija5-S20Daugavpils
137.Stašulāns Aigars5-V30Daugavpils
138.Stepanov Aleksander5-V60gimenes
Daugavpils
139.Stepanova Irina5-S20gimenes
Daugavpils
140.  Stepanova Olga5-S30DAUGAVPILS
141.  Stolarovs Jurijs5-V60Daugavpils
142.  Stolbovs Gvido5-V50kmsbp.lv
Jūrmala
143.  Sutris-Adijāns Renārs5-V30Латукр
Резекне-Коломыя
144.Suveizda Aleksejs5-V20Daugavpils
145.  Suveizda Olita5-S20Recover
Daugavpils
146.Svence Sannija5-SDaugavpils
147.  Šeļeho Aleksandrs5-V30Daugavpils
148.Špakovskis Vadims5-V20Daugavpils
149.  Šukele Rita5-S20DA Laismeņa
Daugavpils
150.  Šukļins Glebs5-VDaugavpils
151.Tihonovičs Milāns5-VDaugavpils
152.  Timofejevs Valdemārs5-V50Daugavpils
153.  Titova Anna5-S30DISVS
Daugavpils
154.Trofimov Edgar5-VDaugavpils
155.Urbāne Olita5-S30Daugavpils
156.  Uzols Aivars5-V50DTC Jaunība
Daugavpils
157.  Valeinis Armands5-VDaugavpils 12.vidusskola
Daugavpils
158.Varakuta Aleksandrs5-VDaugavpils
159.Veiksa Marjan5-V50Daugavpils
160.Verbicka Tatjana5-S30Daugavpils
161.Vilmanis Jānis-Lauris5-VDaugavpils
162.Vingre Madara5-S20Daugavpils novads
163.  Visockis Aleksandrs5-V20Daugavpils
164.  Voronkovs Andrejs5-V20Daugavpils
165.  Zariņa Jekaterina5-S30Rēzekne
166.  Zariņš Armands-Henrijs5-VRēzeknes Valsts 1 ģimnāzija
Rēzekne
167.Zeile Ēriks5-V20Daugavpils
168.  Zeiļa Maksims5-V20Daugavpils
169.Zimovs Aleksandrs5-V30Daugavpils
170.  Zuģicka Laura5-SDaugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
171.Zujeva Julija5-S30Daugavpils
172.Zujevs Igors5-V30Daugavpils
173.  Zupkova Viktorija5-SDaugavpils
174.Žižina Natālija5-S30Ogre

5km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Baranovskis HenriksVNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
2.Bogdanova JulijaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
3.  Bogdanova ValērijaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
4.  Bogdanova VeronikaSNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.Bogdanovs VitālijsVNUJDaudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.  Bondere IrinaSNUJDaugavpils pilsētas 27.pii.
Daugavpils
7.  Bonders FrancisVNUJDaugavpils
8.Celitāne ČeslavaSNUJDaugavpils
9.Fedorova GalinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
10.Fjodorova SvetlanaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
11.  Gaidis BožensVNUJRēzekne
12.  Gaidis EdvardsVNUJRezekne
13.Griškjane NataļjaSNUJDaugavpils
14.Griškjans FrancisVNUJDaugavpils
15.Guzenko ViktorsVNUJDaugavpils
16.Ivanova JeļenaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
17.Juhno IrinaSNUJDaugavpils
18.Kolomeychuk JeļenaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
19.Koļesņikova IrinaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
20.Lazdovska NadeždaSNUJDaugavpils
21.Lazdovskis AleksejsVNUJDaugavpils
22.Ņikitins GenadijsVNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
23.  Rundzāne LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
24.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
25.  Stolbovs RalfsVNUJkmsbp.lv
Jurmala
26.Volkova TatjanaSNUJDaugavpils nūjotāju klubs
Daugavpils
27.Žižina VladislavaSNUJOgre

Bērnu skrējiens 200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MihailsVB1Daugavpils
2.Ančevskis AivisVB1Daugavpils
3.Balalaikina MagdalēnaSB1Daugavpils
4.Banders AlekssVB1Daugavpils
5.Baranovska KarinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
6.  Baranovskis VadimsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
7.Bogdanovs ArtjomsVB1Daugavpils
8.Bogdanovs VladislavsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
9.Bormane SkārletaSB1Rīga
10.Bormanis JēkabsVB1Rīga
11.Ērglis MarkussVB1Daugavpils
12.Fokins PatriksVB1Daugavpils
Daugavpils
13.Gavriļenko PavelsVB1Daugavpils
14.Hristaforovs ArtemijsVB1JH
Daugavpils
15.Ivanova AleksandraSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
16.Ivanova NinaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
17.Janene MaijaSB1Daugavpils
18.Januškevičs DominiksVB1Daugavpils (Daugavpils municipality)
19.Jaudzems HelmutsVB1Daugavpils
20.Jurkeviča AgataSB1Daugavpils
21.Jurkeviča MaženaSB1Daugavpils
22.Kalans KristapsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
23.Konovalovs MatvejsVB1Daugavpils
24.Kozlovs AdriansVB1Daugavpils
25.Kozlovskis LeonsVB1ECC Latvija
Daugavpils
26.Labuts MatvejsVB1Daugavpils
27.Lihoveckis Martins-GabrielsVB1Kaziki
Daugavpils
28.Macuks JegorsVB1Daugavpils
29.Maksimovs DenissVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
30.Maksimovs MaksimsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
31.Milantejs ArtjomsVB1Daugavpils
32.Motivāns ArtemijsVB1Daugavpils
33.Narusevica EvelinaSB1Kraslava
34.Nikele JeļizavetaSB1Daugavpils
35.Orlovs VladislavsVB1Daugavpils
36.Ozerska LindaSB1Daugavpils
37.Priedīte JasmīnaSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
38.Priedīte JustīneSB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība “Lielas ģimenes”
Daugavpils
39.  Romanceviča AmandaSB1Daugavpils
40.Romanova Elizabeta-TimeaSB114.pii.
Daugavpils
41.Samule EvelinaSB1Daugavpils
42.Seņko ArsenijsVB1Daugavpils
43.Stašulāns RaimondsVB1Daugavpils
44.Stupiņa DiānaSB1Daugavpils
45.Stupiņa ElizabeteSB1Daugavpils
46.Titovs DenisVB1Daugavpils
Daugavpils
47.Tukāns KristapsVB1Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
48.Vanaga ElīzaSB1Dvīņi un es
daugavpils
49.Vanags EmīlsVB1dvīņi un es
daugavpils
50.Vanags MatiassVB1Dvīņi un es
daugavpils
51.Vaņina AngelinaSB1Daugavpils
52.Vilcāne LaumaSB1Daugavpils
53.Voičis DmitrijsVB1Daugavpils
54.Volkovs ArtjomsVB1Daugavpils
55.Začiņajevs TomašsVB1Factory Kingz
Daugavpils
56.Zimova ZlataSB1Daugavpils

Bērnu skrējiens 700m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aksjuta EdgarsVB2Daugavpils
2.Aksjuta MārisVB2Daugavpils
3.Amelija SimonovaSB2Daugavpils
4.Andrejevs IvansVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
5.Arzjajevs DaniilsVB2Daugavpils
6.Balalaikins MatiassVB2Daugavpils
7.Bivka EvijaSB2Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs
Daugavpils
8.Cauna AmiliSB2Daugavpils
9.Cinne ElgarsVB2Daugavpils
10.Cveckovska ViktorijaSB2Daugavpils
11.Demeško JevgenijsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
12.Dofilovičs ArtjomsVB2Daugavpils
13.Dunaiska AdrianaSB2Daugavpils
14.  Ērgle AmandaSB2Daugavpils
15.Gaidels MaksimsVB2Daugavpils
16.Goreļika AnastasijaSB2Daugavpils
17.Ivanova DarjaSB2Daugavpils
18.Januškevičs TeodorsVB2Daugavpils (Daugavpils municipality)
19.Jaudzems HaraldsVB2Daugavpils
20.Jaudzems RodrigoVB2Daugavpils
21.  Kalāns KirilsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
22.Keiviša VeronikaSB2Daugavpils
23.Kirejeva SofijaSB2Daugavpils
24.Kņaževs MihailsVB2SIA FIZIOFIT
Daugavpils
25.Koroļova JūlijaSB2Daugavpils
26.Kozlovs AleksandrsVB2Daugavpils
27.Krasovskis ĻevsVB2Daugavpils
28.Kurganskis PlatonsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
29.Kurganskis RodionsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
30.Lazdovskis NikitaVB2Daugavpils
31.Lukjanovs JaromirsVB2Daugavpils
32.Marcinkevičs TimursVB2Daugavpils novads
33.Mizers MartinsVB2Daugavpils
34.  Mozumača ElizabeteSB2Daugavpils
35.Nagle DiānaSB2Daugavpils
36.Narunovskis DamīrsVB2Daugavpils
37.Nikolajeva AliseSB2Daugavpils
38.Nokonečnikova AnastasijaSB2Daugavpils
39.  Pavlovs GlebsVB2Daugavpils
40.Pavlovskis NikitaVB2Daugavpils
41.Petrova MariannaSB2Daugavpils
42.  Romancevčs EdgarsVB2Daugavpils
43.Sautins MarksVB2Daugavpils
44.Silvan AmelijaSB2Daugavpils
45.Skerškāns MairisVB2Daugavpils
46.Stolbova MaijaSB2Daugavpils
47.Stupans OskarsVB2Daugavpils
48.Šeļeho KirillsVB2Daugavpils
49.Šeļeho KsenijaSB2Daugavpils
50.Škļarovs NikitaVB2Daugavpils
51.Škutāns EdvīnsVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
52.Tiļuga AliseSB2Valmiera
53.Tukāns SandisVB2Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
54.  Vaņins ArsenijsVB2Daugavpils
55.  Varslavāns VladsVB2Daugavpils
56.Zaica EvijaSB2BJC "Jaunība"
Daugavpils
57.Ziemelis MairisVB2Daugavpils
58.Zils MihailsVB2Daugavpils
59.Ziļs MihailsVB2DAUGAVPILS
60.Žarkevičs AlekssVB2Daugavpils

Bērnu skrējiens 1500m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Balalaikina ViviānaSB3Daugavpils
2.Bluzmanis MartinsVB3Spars MK
Daugavpils
3.Cibuļska AlikaSB3Daugavpils
4.Cvetkovs DmitrijsVB3Daugavpils
5.Derjugins KirillsVB3Daugavpils
6.Dimitrijevs DomeniksVB3Daugavpils
7.  Dobroserdova VladaSB3Jelgava
8.Gauka AlisaSB3Daugavpils Tehnologuju Vidusskola-Licejs
Daugavpils
9.Gerasimova DarinaSB3Daugavpils
10.Gončaronoka LanaSB3Daugavpils
11.Griškjane PaulīneSB3Daugavpils
12.Griškjans FrancisVB3Daugavpils
13.Holopovs MatvejsVB3Daugavpils
14.Ivanova SofijaSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
15.Kalāns KonstantīnsVB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
16.  Kolodinskis AleksejsVB3Daugavpils
Daugavpils
17.  Kosihs DenissVB3Daugavpils
18.Lapekina JelizavetaSB3Daugavpils
19.Lihoveckis AdriansVB3Kaziki
Daugavpils
20.Misļakins EdgarsVB3Daugavpils
21.  Petkuns ArtemsVB3Daugavpils
22.Pivovarjonoks ArtjomsVB3Daugavpils
23.Puļaho EmilijaSB3Daugavpils
24.Ričkovs KirillsVB3Daugavpils
25.  Sivačovs ArtjomsVB3Daugavpils
26.  Skorodihins LinardsVB3Rēzeknes novads
27.Sokolovs MareksVB3Daugavpils
28.Stacevica DanielaSB3Daugavpils
29.Sticinska SofijaSB3Daugavpils
30.Sulaine NadezdaSB3DTC Jaunība
Daugavpils
31.Škļarovs KirillsVB3Daugavpils
32.Škutāns ArmīnsVB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
33.Tamojeva LijaSB3Daugavpils
34.  Tihonoviča MaijaSB3Daugavpils
35.Tukāne SabīneSB3Daudzbērnu ģimeņu biedrība "Lielas ģimenes"
Daugavpils
36.  Urbāns KristapsVB3Daugavpils
37.  Urbāns TomsVB3Daugavpils
38.Vanagele Maija-MarikaSB3Daugavpils
39.Viktorovs VladislavsVB3Daugavpils
40.Vjaters JaromirsVB3Daugavpils
41.Ziļs VladislavsVB3DAUGAVPILS
42.Zuģickis JānisVB3Daugavpils Vienības pamatskola
Daugavpils
43.  Živuhins RobertsVB3BSK „SPARS-MK”
Daugavpils
44.Žižina VladislavaSB3Ogre
45.Žuks KirillsVB3Даугавпилс

Kopā pieteikušies: 402



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Valmieras maratons 2021