Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens "Apkārt Lielezeram 2021" | Saraksts

14,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāne Dagnija14-S40+Rīga
2.  Balcere Baiba14-S40+Salacgrīva
3.Balcers Jānis14-V30Salacgrīva
4.Butāns Ēvalds14-V40Limbaži SKRIEN
Limbaži
5.  Demeško Andrejs14-V40Rīga
6.Groma Arta14-SLRīga
7.  Kalniņa Alise14-SLH.T.L.
Rīga
8.  Kalniņa Renāte14-S40+Maratona klubs
Ventspils
9.Kalniņa Sanita14-S30Madona
10.Kaša Dita14-S30“Sportot vaig”
Rīga
11.  Lapsa Kristaps14-V30Zvēri
Rīga
12.Lorence Marta14-S30Saulkrasti
13.  Maurītis Arnis14-V30“Sportot vaig”
Rīga
14.  Mergina Kristīne14-S30Valmiera
15.Osītis Jānis14-VLLimbaži SKRIEN
Limbaži
16.Ruča Baiba14-S30Priekuļi
17.  Silāja Elēna14-S40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
18.  Stepančuks Andžejs14-VLNoskrien Cēsis
Cēsis
19.  Šūlmeisters Arnis14-V50+Cēsis
20.Zaula Sindija-Guntra14-SLLIMBAŽI SKRIEN
Limbaži
21.Žuļēvičs Uģis14-VLLimbaži

6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andžāne Dagnija6-S40+Rīga
2.  Dzene Inga6-S30individuāli
Limbažu novads
3.Feldmanis Kristiāns6-VRīga
4.Freimanis Kaspars6-V30Rīga
5.  Gridjuško Mārtiņš6-V30Valmiera
Valmiera
6.Kleina Žanete6-S30Strenči
7.  Kleins Pēteris6-JVStrenči
8.  Krastiņa Renāte6-S40+Ādaži, Baltezers
9.Lange Iveta6-S40+Cēsis
10.  Mežgailis Andris6-V40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
11.  Ručs Andris6-V30Priekuļi
12.  Ruskule Dace6-SRīga
13.  Ruskulis Andis6-V30Rīga
14.  Terliņš Oskars6-V40+Ventspils
15.Tumulis Normunds6-V50+Cēsis
16.  Vasiļevska Ligita6-S50+Valmieras novads
17.  Zaula Kitija6-JSLimbaži SKRIEN
Limbaži
18.  Zauls Niks6-VLimbaži SKRIEN
Limbaži

Bērnu skrējiens, 1200m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balode KeidijaSB3Valmiera
2.  Balode KerlīnaSB4Valmiera
3.Dorše MaijaSB4Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola
Smiltene
4.Doršs MeinardsVB3Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola
Smiltene
5.  Keiša LaumaSB3SS Arkādija
Rīga
6.Knēziņa DārtaSB3Katlakalns
7.Lucāne Loreta-MāraSB3Sigulda
8.Ručs JānisVB3Priekuļi
9.  Šņore MārtiņšVB4Limbaži

Bērnu skrēiens, 600m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Drozda Artūrs-GabrielsVB2Tūja
2.Drozda DanielsVB1Tūja
3.  Keiša LauraSB1R.233.PII.
Rīga
4.Lucāne Šarlote-LaimaSB1Sigulda
5.Matisāns DanielsVB1Madona
6.Ruča ZaneSB2Priekuļi
7.Ručs PēterisVB2Priekuļi

Kopā pieteikušies: 55



VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

VALMIERAS MARATONS 2021, SKRĒJIENU SERIĀLS "SKRIEN LATVIJA"

Pludmales skrējiens Vecāķi 2021

Kuldīgas pusmaratons 2021, skrējienu seriāls "Skrien Latvija"

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas
Valmieras maratons 2021