Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils triatlons, Latvijas čempionāts supersprintā, stafetes, LK 3. posms | Saraksts

50m + 1,5km + 0,4km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Podoba AlisejsM9DTC Jauniba
Daugavpils
2.Starovoitova NikaF9DTC Jauniba
Daugavpils
3.Strigo MaksimsM9DTC Jauniba
Daugavpils

100m + 3km + 0,8km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaF11Babītes SK
Piņķi
2.Denisenkovs NikitaM13DTC Jauniba
Daugavpils
3.  Gucanoviča KatrīneF11Babītes SK
Babīte
4.Gustiņa ElīzaF13Dobele
5.Gustiņa MartaF11Dobele
6.Konstantinovs DaniilsM11DTC Jauniba
Daugavpils
7.Kovancova EmīlijaF13Babītes SK
Rīga
8.Kuzmičs MarkussM11Babītes SK
Piņķi
9.Sulaine NadeždaF13DTC "Jaunība"
Daugavpils
10.  Šverniks MakarsM13DTC Jauniba
Daugavpils

150m + 6km + 1,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņš KristofersM15Babītes SK
Spilve
2.  Barinovs ValērijsM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.  Bulko KarolinaF15TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
4.  Kurošs GuntisM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
5.  Ļedovskojs DairisM15DTC Jaunība
Daugavpils
6.  Skringa LinardsM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
7.  Žigarkovs SebastiansM15DTC Jaunība
Daugavpils

375m + 10km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF17DTC "Jaunība"
Daugavpils
2.Beļeviča DarjaF19DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.Bindere SofijaF17Babītes SK
Piņķi
4.  Bulko AndriansM17TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
5.  Danilevica SofijaFDTC Jauniba
Daugavpils
6.Doroščonoks IļjaM17DTC "Jaunība"
Daugavpils
7.  Gajevskis ArtjomsMDTC "Jaunība"
Daugavpils
8.  Gucanovičs IgorsM40TRIATLONA AKADĒMIJA
Babīte
9.Harlamovs DaniilsM17DTC Jauniba
Daugavpils
10.  Jansone BeateF1721CC
Dobele
11.Kukes TimursM17Babītes SK
Piņķi
12.  Petaška ArmandsM19DTC Jaunība
Daugavpils
13.Pildika NatalijaFDTC "Jaunība"
Daugavpils
14.  Pīnups MārcisMNAA
Aglona
15.Ponomarjovs OļegsMOtrā māja
Krāslava
16.  Punculis MārisMLudza
17.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga

Kopā pieteikušies: 37



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022