Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens Piltene 2022, Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaSN30Ābeļu skriešanas klans / MSC
Rīga
2.  Ābele MārisVN40Ābeļu skriešanas klans
Rīga
3.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
4.  Andersons Rūdolfs-RičardsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
5.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds
Rīga
6.  Apfelbaums IlgonisVN60Maratona klubs
Ventspils
7.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
8.  Balinskis SandrisVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Bareikis ArtursVN30Žolneroviča skriešanas klubs
10.Bareikis JaneSN20Žolneroviča skriešanas klubs
11.  Belovs AleksandrsVN30Rīga
12.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
13.Berzinskis AlvilsVN40Cardiff
14.  Bērziņš KristapsVN30PATRIA SPORTLAND
Kuldīga
15.  Bogdanova ViktorijaSNJPiltene
16.  Bulkeviciute TereseSN50Na,pagauk!
Vilnius
17.  Būmans GuntarsVN50Matisons Runner ’s Club
Liepāja
18.  Būmans KārlisVN20Matisons Runner ’s Club
Liepāja
19.  Curikova ValerijaSNJSkriešanas skola
Riga
20.  Daktere LaineSN30SK BULTA
Limbaži
21.  Demeško AlīnaSNJSporta skola Arkādija
Rīga
22.  Demeško AndrejsVN40Rīga
23.Drozdova MāraSN30SK BULTA
Rīga
24.  Dūda NormundsVN50galerija Istaba
Rīga
25.  Dundurs AgnisVN50Maratona Klubs
Rīga
26.  Eglitis Oskars-MartinsVN20Liepāja
27.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
28.  Gailis AndrisVN30Auseklis IK
Rīga
29.  Gibašovs IgorsVN40Maratona klubs
Ventspils
30.Gilyazova ArinaSN40Jurmala
31.  Gošs AinoVN50Maratona klubs
Tārgale
32.Grīnerte SabīneSN30Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
33.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
34.  Ieleja AgraSN50Divplākšņi
Rīga
35.  Ielejs KārlisVN50Divplākšņi
Rīga
36.  Jansons ImantsVN40IM team
Rīga
37.  Jarockis AleksisVN40Triatlona Akadēmija
Rīga
38.Jēkabsons IngussVNJKuldīga
39.  Joce LudmilaSN50Matisons Runner ’s Club
Kuldīga
40.  Jonelis AndrisVN40Matisons Runner's Club
Ventspils
41.  Jumatova MarinaSN30MRC Matisons Runner's Club
Ventspils
42.  Karulis UldisVN50Grobiņa
43.  Kazlas RolandsVN50Na, pagauk!
Vilnius
44.  Kļava DzintarsVN40Talsi
45.  Kļavpurs JurģisVN20RWA
Alūksne
46.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
47.  Konavko DmitrijsVN30Folkmaņi
Jelgavas novads, Vircava
48.  Kopmanis JānisVN60LSC
Rīga
49.  Kozlovska Simona-LauraSN20IM team
Ventspils
50.Kristberga EvijaSN40Rīga
51.  Krūms EdmundsVN30Matisons Runner ’s Club
Liepāja
52.  Kudlis KristersVNJSkriešanas skola
Rīga
53.  Kursišs RolandsVN40Jelgava
54.  Lagzdiņš UģisVN40Maratona klubs
Ventspils
55.  Laugalis Matīss-TomsVN20Rīga
56.  Leiskins RenārsVN20Augšdaugavas novada SS
Daugavpils
57.  Liepiņa DiānaSN30SK BULTA
Rīga
58.  Liepiņa DiānaSN30SK Bulta
59.  Linde RihardsVN30Valmieras VK
Valmiera
60.  Lindermane LanaSN40Sporta klubs Ašais
Cēsīs
61.  Macuks AnatolijsVN40Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
62.Madelāns VladimirsVN40Rīga
63.Malančuka ZandaSN30Jūrmala
64.  Maļinausks SpodrisVN40ASK Patria
Rīga
65.  Maula AnnaSN40Ventspils
66.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
67.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Rīga
68.  Ņilovs ValdisVN40Maratona klubs/VSK Noskrien/LSC/Ogres SC
Ogre
69.  Ošiņa AustraSNJSkriešanas skola/SS Arkādija
Rīga
70.  Ozoliņa IneseSN40nav
Saldus
71.  Ozoliņš RingoldsVN50Maratona klubs
Ventspils
72.  Pakārklis MārisVN40Maratona Klubs/Nike
Rīga
73.Paula ZaneSN30Legs Miserables
Rīga
74.  Pauliņš JānisVN30Talsu Pauguraines zaķi
Talsi
75.  Pauls RaivisVN30Lēnie divplākšņi
Ventspils
76.  Pētersons MairisVN30Ilzenes pag.
77.  Petrakova Anna-MarijaSN20Augšdaugavas novada SS
Daugavpils
78.  Petrova AliseSNJSkriešanas skola
Mārupe
79.  Popovs VadimsVN40Ventspils
80.  Pranckūnas PetrasVN50Na, pagauk!
Vilnius
81.  Pūpola MaijaSN50Maratona klubs/Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
82.  Purvīte ArtaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
83.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner's Club
Ventspils
84.  Ragovska EvitaSN20LDz
Salaspils
85.  Ragovskis DainisVN60LDz
Salaspils
86.  Reinfelds Emīls-MatiassVNJRīga
87.  Rekuņenko ArtjomsVN30ASK Patria
Madona
88.  Riekstiņš JānisVNJSkriešanas skola
Rīga
89.  Rubenis AndisVN40NBS
Rīga
90.Rungevics OlafsVNJVentava, Ventspils novads
91.  Rusiņa LīgaSN30Sutri
92.  Rūtiņš EdgarsVN40Maratona klubs/Balta
Ogresgals
93.  Sankauskas DovydasVN40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
94.  Sauka SandisVN40Liepāja
95.  Seņko IgorsVN30Maratona Klubs
Liepāja
96.  Setkovskis SantisVN20Augšdaugavas NSS
Bebrenes pagasts
97.  Silgals ArtūrsVN20SRC
Mārupe
98.  Sīpols JānisVN30Rīga Trail Running
Rīga
99.  Strautiņš GuntisVN30Maratona Klubs
Liepāja
100.  Stulpinskis AgnisVN20Valmieras VK
Valmiera
101.  Sūna KristapsVN30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
102.Svara JanaSN40Ventspils
103.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna
Kuldīga
104.  Šenbergs ArvīdsVN30Matisons Runner’s Club
Piltene
105.  Šuļga RuslansVN40Maratona klubs
Liepāja
106.  Telegina MarijaSN20Ventspils
107.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
108.Tirzītis ElvissVN30ASK Patria
Kuldīga
109.  Tropiņš EdijsVN20Rīga Trail Running
Dundaga
110.  Ustinova MadaraSN30iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
111.  Vašuks RihardsVN20Ventspils
112.  Vecgailis DmitrijsVN30SK BULTA
Rīga
113.  Veisberga VinetaSN50Saldus
114.  Veits NaurisVN40Durbe City
115.Višķere SantaSN30SK Tērauds
Rīga
116.  Zalomajev DanielVN20SK BULTA
Rīga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš MarkussVTBMARATONA KLUBS
Talsi
4.  Āboltiņš MārtiņšVTBMARATONA KLUBS
Talsi
5.  Ālīte AndraSTPiltene
6.  Asaris KristersVTBNBJSS
Piltene
7.  Azarevičs AinārsVTAugšdaugavas NSS
Daugavpils
8.  Babkins MārtiņšVTSK BULTA
Rīga
9.  Babris SandisVTBDienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
10.  Balkovskis PavelsVTVentspils jūras lauvas
Vārve,Ventspils novads
11.  Berga LindaSTPiltene
12.Berga UndaSTBPiltene
13.  Bičkovska DianaSTBRīga
14.  Birkenberga SigneSTLiesma
saldus
15.  Bogdanova IzabellaSTAPiltene
16.  Bogdanova KatrīnaSTBPiltene
17.  Bogdanova VeronikaSTBPiltene
18.  Bogdanovs AleksisVTBPiltene
19.  Brants DidzisVTMatisons Runner ’s Club
Saldus
20.Bukovskis KristapsVTVentspils
21.  Bunce IvetaSTPiltene
22.Cercins RobertsVTBSporta klubs Ašais
Cēsis
23.Chalencon AlexisVTLAMBESC
24.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
25.  Daukste DaceSTJelgava
Jelgava
26.Dauksts HelmutsVTAJelgava
Jelgava
27.Dauksts JēkabsVTBJelgava
Jelgava
28.Demeško JekaterinaSTFiksiki
Rīga
29.  Doniņa KateSTAVENTSPILS
30.Drozdova IlzeSTSK BULTA
Rīga
31.  Freiberga AijaSTMatisons Runner’s Club
Rīga
32.  Gibašovs MatvejsVTBMaratona klubs
Ventspils
33.  Godiņš TeodorsVTBSporta klubs "Ašais"
Cēsis
34.  Goša AnnaSTBMaratona klubs
Tārgale
35.  Gūtmane EvijaSTMatisons Runner ’s Club
Liepāja
36.Hemke-Lapsinš LorencsVTBVentspils novads
Piltene
37.  Hemke-Lapsiņš LorencsVTBNBJSS
Piltene
38.Igare NataļjaSTVentspils Jūras lauvas
Ven
39.Ivaško IevaSTRiga Trail runners
Ventspils
40.Josta Alise-MarijaSTAJūrmala
41.  Karlsone GitaSTMatisons Runner ’s Club
Saldus
42.Kasparoviča AgneseSTRīga
43.Kristbergs ReinisVTARīga
44.  Kronbergs OskarsVTBDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
45.  Kudle KristiānaSTBSkriešanas skola
Rīga
46.Kuplis GustavsVTBSkriešanas skola/s.s.Arkādija
Rīga
47.  Kvietinskaite TauraSTNa, pagauk!
Vilnius
48.  Lece LuīzeSTRīga
49.  Liepiņš DāvisVTSilver Engine
Rīga
50.  Liepiņš JānisVTSK BULTA
Rīga
51.  Lindenblate IevaSTBNBJSS
Piltene
52.Livčāne MartaSTBSkriešanas skola/s.s”Arkādija”
Rīga
53.Lūsis MartinsVTBTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
54.Ļaudams GuntarsVTDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
55.  Madelāns ArtūrsVTBSkriešanas skola/ s.s. "Arkādija"
Rīga
56.Maļinausks ReinisVTBRīga
57.Mellenbergs GustavsVTBKuldīga
58.  Mickus JurģisVTINDIVIDUAL
Aizpute
59.  Mickus SantaSTAizpute
60.Miksone AgneseSTKuldīga
61.Miksons ĢirtsVTKuldīga
62.  Miķelsone IevaSTBNBJSS
Piltene
63.  Miltiņa AnceSTBMiltiņi
Vērgale
64.  Miltiņa GunitaSTMiltiņi
Vērgale
65.  Miltiņa LindaSTAJelgava
66.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
67.  Moļņika IevaSTASK Tērauds
Rīga
68.  Nadjaks MaratsVTADienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
69.  Ņevostrujeva NataļjaSTVentspils
70.  Onzuls ArtursVTRīga
71.  Ozoliņa JustīneSTBNBJSS
Piltene
72.  Ozoliņa SabīneSTBNBJSS
Piltene
73.  Ozoliņa SintijaSTMaratona klubs
Ventspils
74.  Pankoks DāvisVTALiepājas Sporta spēļu skola
Liepāja
75.  Pāvelsons VilnisVTprivāti
Piltene
76.Pintāne KristīneSTVentspils
77.Poriņš RalfsVTB-
Grobiņa
78.Priekule AgitaSTBVentspils novads
79.Priekule JolantaSTVentspils novads
80.  Prišmonte KristīnaSTVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
81.  Pūlmanis RobertsVTBVentspils
82.  Pulture ElīnaSTAķikuri
83.  Radvils ArtūrsVTADienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
84.  Radvils KārlisVTBDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
85.  Rozītis IngussVTKuldīga
86.Rudņeva AlbertīnaSTAJelgava
87.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
88.  Siliņa DitaSTBZūras
Ventspils novads
89.Solovjovs ErnestsVTBTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
90.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
91.Studāns RinaldsVTAAugšdaugavas novada SS
Bebrenes pagasts
92.  Šenbergs KārlisVTPiltene
93.Šķerbergs SergejsVTMārupe
94.  Šteinbergs RobijsVTANBJSS
Piltene
95.Trafimovs KristapsVTAAugšdaugavas NSS
Ilūkste
96.  Vāvere KristīneSTASK Patria
Mārupe
97.  Vāvere MelānijaSTBASK Patria / SS Arkādija
Mārupe
98.Veits GustavsVTBDurbe City
99.Vicvagaris RobertsVTAMatisons Runner ’s Club
100.  Viļumovs ĢirtsVTMatisons runner's club
Ventspils
101.  Voina KristaSTMatisons Runner’s Club
Piltene
102.  Volkane AleksandraSTBArkādija
Rīga
103.  Zēberga Lelde-LeilaSTBDienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB4Piltene
2.Ābele AnnikaSB4Piltene
3.Ābele KarlīnaSB1Piltene
4.Ābele LeilaSB1Ābeļu skriešanas klans
Rīga
5.Āboliņš AugustsVB1Piltene
6.Āboliņš GustavsVB1Piltene
7.  Āboliņš MarkussVB4MARATONA KLUBS
Talsi
8.  Āboltiņa SanijaSB3Piltene
9.  Āboltiņš MārtiņšVB2MARATONA KLUBS
Talsi
10.  Babre NellijaSB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
11.  Babris RaivoSB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
12.  Bahmanis MarksVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
13.  Beļajevs EmīlsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
14.Bernane SofijaSB1Piltene
15.  Bernšteina MadeSB1Piltene
16.  Bernšteina MejaSB1Piltene
17.Bērziņa LīnaSB1Piltene
18.  Bērziņa MontaSB1Piltene
19.  Boruto TomsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
20.Budjko MaratsVB3Rīga
21.Budjko NelliSB3Rīga
22.Cercina Annija-AnnaSB3Sporta klubs Ašais
Cēsis
23.  Daga KristofersVB4Saldus
24.  Dreibe LaurisVB2Piltene
25.  Dukse UndīneSB3Piņķi
26.Duksis KurtsVB1Piņķi
27.  Gibašovs MatvejsVB4Maratona klubs
Ventspils
28.Graudužis MiksVB2Ventspils
29.Grāvīte KateSB3Piltene
30.Grāvītis KristapsVB4Piltene
31.  Grīnbergs GustavsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
32.Grīnerts DanielsVB4Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
33.Grīnerts DinārsVB2Matisons Runner’s Club Ventspils
Ventspils
34.  Gūtmane GrētaSB1Liepāja
35.Inovska AliseSB4Ventspils
36.Ivanovs EmīlsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
37.Ivaško AliseSB1Ventspils
38.  Ivaško GustavsVB3Ventspils
39.  Ivaško RūtaSB2Ventspils
40.  Jonele ElīzaSB4Matisons Runner's Club
Ventspils
41.  Jonelis MartinsVB3Matisons Runner's Club
Ventspils
42.  Jonkusa AdrijaSB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
43.  Jostmane EvelīnaSB3Liepājas rajona sporta skola
Aizpute
44.Judko KerijaSB2Mārupe
45.Judko KetijaSB3Mārupe
46.Kalmanis KārlisVB1Piltene
47.  Kaļmuks DenissVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
48.  Klapote SofijaSB3Skriešanas skola/s.s. "Arkādija"
Riga
49.  Kļava PaulaSB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
50.  Kļava RobertsVB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
51.Kohančika EkaterinaSB3ventspils
52.  Kohančiks DmirtijsVB3Ventspils
53.Kolotilins DaniilsVB3Ventspils
54.Komuļe Elza-GabrielaSB1Piltene
55.Komuļe Luīze-LinnaSB1Piltene
56.  Kripševica EnijaSB3Piltene
57.  Kukurīte EmīlijaSB4Piltene
58.Kukuritis NiksVB1Piltene
59.Ķepale SeidijaSB3Aizpute
60.  Ķepals DanielsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
61.Ķepals DilansVB1Aizpute
62.Lapiņa GabrielaSB2Ventspils
63.  Lēvita MartaSB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
64.Ļaudams JānisVB1Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
65.  Ļaudams KārlisVB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
66.Maļikova AļonaSB4Ventspils jūras lauvas
Ventspils
67.Maļikova DarjaSB2Ventspils jūras lauvas
Ventspils
68.Maļinausks TomsVB3Rīga
69.  Mārtiņsons MaiklsVB1Piltene
70.  Mauls NiksVB4Ventspils
71.Mažrima LoretaSB1Ventspils
72.  Onzule AliseSB1Rīga
73.Ozollapa MaratsVB1Piltene
74.Pakārklis LeoVB1Ventspils
75.  Popova MarijaSB2Ventspils
76.  Pudulis AndrisVB4Piltene
77.Pulture Elizabete-TatjanaSB1ķikuri
78.  Pūpola LoteSB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
79.Purvīte KatrīnaSB2MARATONA KLUBS
Rīga
80.Rahunoka ElzaSB3VENTSPILS
81.Rahunoka GerdaSB4VENTSPILS
82.Rahunoks KārlisVB1VENTSPILS
83.  Reine ElizabeteSB2Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
84.Rozentāls EmīlsVB1Ventspils
85.  Rozentāls RobertsVB3Ventspils
86.Rungevica OdrijaSB1Ventava, Ventspils novads
87.  Salna KristersVB4Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
88.Salna SandrisVB4Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
89.Sandness LukassVB3S.s. "Arkādija"
Rīga
90.Seņins AdriansVB1FOLKMAŅI
Jelgava
91.Sineps ArtūrsVB4Ventspils
92.Skrāģe Esmeralda-RasaSB1Maratona klubs
Rīga
93.  Skudra KārlisVB2Dienvidkurzemes Sporta skola
94.  Spuģis OrestsVB1Mārupe
95.Stefaņuks RūdolfsVB3Ventspils
96.Stola GerdaSB2LV-DE
Pinki
97.Stola GrietaSB2LV-DE
Pinki
98.  Sudmalis DanielsVB3Dienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
99.Sumļennaja KeitaSB1Ventspils
100.Sumļennaja SamantaSB1Ventspils
101.Šabāns Marks-SebastiansVB2Kuldīga
102.Uzule AdrijaSB2Piltene
103.  Vīdava ElzaSB1Piltene
104.Zariņa LīnaSB1Ventspils novads
105.  Zēberga AliseSB4Dienvidkurzemes Sporta skola
Kazdanga
106.  Zegnere DārtaSB1Ventspils

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņš VoldemārsVNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
2.  Būmanis AivarsVNUJVentspils
Ventspils
3.Dauksts MārtiņšVNUJJelgava
Jelgava
4.  Fetlere IvetaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
5.Graudiņa AidaSNUJEzere
6.Grauduņa AidaSNUJEZERE
7.  Heiberga AinaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
8.  Meiere IlzeSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
9.  Miltiņa ZandaSNUJJelgava
10.  Miltiņš RaimondsVNUJJelgava
11.  Petrova AndaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
12.  Pranaitis SigitasVNUJNa, pagauk!
Vilnius
13.Pūlmane IneseSNUJVentspils
14.  Pūlmane JautrīteSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
15.  Rutkovska Monta-TīnaSNUJVentspils
16.Stola LitaSNUJLV-DE
Pinki
17.  Šēnberga BenitaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
18.  Šteinberga MirdzaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
19.  Šulca VēsmaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
20.  Tetere DaceSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
21.  Teteruks VitalijsVNUJMaratona Klubs
Ventspils
22.  Vikštrēma MarikaSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
23.  Zemīte LieneSNUJPiltenes nūjotāju klubs
Piltene
24.  Zīverte IlzeSNUJPILTENES NŪJOSANAS KLUBS
PILTENE

Kopā pieteikušies: 349