Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Rēzekne, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Babkins MārtiņšVSK BULTA
Rīga
2.Bilinskis JānisV50Rēzeknes novads
3.  Blūms EndijsVFolkmaņi
Kuldīga
4.  Boiko RolandsVBoiko ģimene
Rēzeknes raj
5.  Ciukmacis AldisV50Rēzeknes novads
Ozolaines pagasts
6.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
7.  Dombrovskis JurisV40Rēzeknes novads
Malta
8.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
9.Drozdova IlzeSSK BULTA/BALTAIS
Rīga
10.  Dukaļskis ElissVSigulda
11.Fromanis GatisVTērvete
12.  Heinols MārisV40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
13.Indričāns OļģertsVRēzekne
14.  Janovičs PāvelsVLsc
Rīga
15.  Kalnbērza RitaSJūrmala
16.  Kirilova VivianaS40Rīga
17.  Kristapsons DēvidsVASK Patria
Salaspils
18.  Lapsa GvidoV50Gulbene
19.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
20.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
21.Ludboržs AinārsVRēzekne
22.  Lukins AndrejsVLudza
23.Mikelsons GatisVwww.spv.lv
Riga
24.  Nazarovs JurijsVDaugavpils
25.  Onzuls ArtursVinpace.run
Rīga
26.  Peļņa GuntisV40Rēzeknes novads
Rēzekne
27.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
28.  Platā SandraS40SK”Ozolnieki”
Jelgava
29.  Popēns OskarsV40Rīga
30.  Rozis RobertsV50Rīga
31.  Rubīns JānisVSedna
Rēzekne
32.Rudzāts SandisVPreiļu BJSS
Vārkavas Novads
33.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
34.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
35.  Serjogins DmitrijsVSK BULTA/ BALTAIS
Mārupe
36.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
37.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
38.Soldans EdvīnsVLudza
39.  Škutāns IngusVTeam Pepeja
Madona
40.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
41.  Šumskis EdgarsVSK Tērauds
Rīga
42.  Tarasovs JurijsV50KOMKON
Vilanu novads
43.  Titova JeļenaSRīga
44.  Tretjakovs AndrejsVRīga
45.  Upenieks IvarsV50Rēzeknes novads
Feimaņi
46.  Urtāne SandraSSK Magnen
Rēzekne
47.  Vilks IntsV40Rīga
48.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
49.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems

Rēzekne, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds
Jūrmala
2.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA
Rīga
3.  Basmanovs MihailsVN50Rīga
4.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
5.  Briede SantaSN40Sigulda
6.  Čamane IlzeSN40Preiļi
7.  Dambīte-Polīte IevaSN30Jelgava
8.  Davidovska LieneSN40Riga
9.  Deņisovs VasilijsVN30Maratonaklubs
Riga
10.  Domņina AnastasijaSN30Sk Terauds
Rīga
11.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
12.Gaide KsenijaSN30Rēzekne
13.  Gruberte ZaneSN40FOLKMAŅI
Rīga
14.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
15.Ieviņa AnitaSN50Cēsis
16.Ignatiev AlexeyVN40Riga
17.  Kļaviņa RitaSN40Rēzekne
18.  Kļaviņš ValdisVN50Rēzekne
19.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / JVK
Jelgava
20.Kopmanis JānisVN50LSC
Rīga
21.  Krīgalis KārlisVN30Barkava
22.  Krušanova SanitaSN30Rēzekne
23.  Kušakovs JevgeņijsVN40Rēzeknes novads
Lūznava
24.Laganovska AnitaSN20Rīga
25.  Latisenka MindaugasVN30NEKO Runners
Vilnius
26.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
27.Mikažāne DaceSN20Rēzekne
28.Mikažāns EgilsVN30Rēzekne
29.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
30.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
31.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
32.Murāne IevaSNJ..Dagdas Sporta skola
Dagda
33.  Mūrnieks JānisVN30SK Tērauds
Lielvārde
34.  Odriņa KitijaSN40Kandava
35.Osītis JānisVN20Limbaži SKRIEN
Limbaži
36.  Pavloviča NataļjaSN40Rēzekne
37.Pavlovskis ŽanisVN30Rēzekne
38.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
39.  Pūra AgneseSN40Rīga
40.Putniņa MarinaSN30Rīga
41.  Radziņš JānisVN30Radziņu ģimene
Kusa/Barkava
42.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
43.  Rancāns IvarsVN30Rēzekne
44.  Raščevskis AleksandrsVN20inpace.run
Daugavpils
45.  Sandore IvetaSN50NVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
46.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds
Liepāja
47.Spundere LauraSN20Rēzekne
48.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
49.  Šmits ArtisVN40VSK Noskrien/Lucavsalas Ledus Lāči
Rīga
50.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
51.  Utāne VijaSN50Rēzekne
52.  Vancāns IvoVN30Team JV
Rīga
53.Varlamovs AnatolijsVN50Malta Maltas pagasts
54.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
55.  Vecstaudža JanaSN30Rīga
56.  Veselova DanaSN30Rēzeknes novads
Rēzekne

Rēzekne, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Ādamsone AgnijaSTLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
4.Akermans ImantsVTRēzekne
5.  Akmentiņš MatīssVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
6.  Bartaševičs AleksandrsVTRēzekne
7.Bogdanovs AigarsVTRīga
8.  Boiko GunitaSTBBoiko ģimene
Rēzekne
9.Boiko NataljaSTBoiko ģimene
Rēzekne
10.  Boļšijs AgrisVTAinaži
11.Borozinskis DzintarsVTMaratona klubs
ĶEGUMS
12.Borozinskis KasparsVTAMaratona klubs
ĶEGUMS
13.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
14.  Bule KristīneSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
15.Ceirule ZaigaSTRēzekne
16.  Dakule MārīteSTRēzeknes novads
17.Dombrovskis AleksandrsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
18.Džiguns EdmundsVTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
19.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
20.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
22.  Gutāns EdmundsVTRēzekne
23.Ieviņa LauraSTRēzeknes novads
Rēzekne
24.  Jākobsone LīgaSTRīga
25.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
26.Jermolova LīgaSTRēzekne
27.Jurgevičs TomsVTSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
28.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
29.Kalniņa Samanta-SonoraSTAJēkabpils
30.Kaļiņina ElitaSTAugšdaugavas noads
Pilskalnes pagasts
31.  Karziņins VladislavsVTA-
Rēzekne
32.Kazakevičs DanielsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
33.  Kitova AliseSTARēzekne
34.  Kļaviņš ElvisVTRēzekne
35.  Krafta VinetaSTRīga
36.  Kravalis EmīlsVTSiguldas maratona klubs
Sigulda
37.  Kravalis JānisVTASiguldas maratona klubs
Sigulda
38.  Krevics GabrielsVTBRēzekne
39.  Kruste IngaSTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
40.  Lāce VelgaSTVilkudobes/Rustavi
Rēzeknes novads
41.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
42.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
43.  Maļkovs DenissVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
44.  Mamedova KarīnaSTInpace.run | DaugavpilsRunners
Daugavpils
45.  Mamedovs RuslansVTInpace.run / Daugavpils Runners
Daugavpils
46.  Marinecs VadimsVTSK Tērauds
Rēzekne
47.  Melgalve IlzeSTHONESTRENT.LV
Valmiermuiza
48.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
49.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
50.  Miņins JurisVTRēzekne
51.  Moļņika IevaSTASK Tērauds
Rīga
52.  Naglis AinārsVTRīga
53.  Naglis KasparsVTrĪGA
54.  Naglis RolandsVTRīga
55.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds
Valka
56.Paņičevs EduardsVTRiga
57.Peliha MarinaSTRīga
58.Potapova SintijaSTA5 km
Rēzekne
59.  Rancāne MartaSTRēzekne
60.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
61.  Samsonovs ŅikitaVTFOLKMAŅI
Jelgava
62.  Sazonovs MihailsVTARezeknes nov.
63.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
64.Sermā GunitaSTDaugavpils
65.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
66.Seržants EdmundsVTRēzeknes novads
Rēzeknes novads
67.Spundere LauraSTRēzekne
68.  Stiprais EmīlsVTSK Tērauds
Madona
69.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
70.Šmite ElīnaSTSigulda
71.Trafimovs VladimirsVTBDagdas Sporta skola
Dagda
72.  Vagale IjaSTRīga
73.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
74.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
75.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
76.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
77.  Vindača AgritaSTRēzekne
78.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
79.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
80.  Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
81.  Zariņa JekaterinaSTRēzekne
82.  Zariņš Armands-HenrijsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
83.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
84.  Zīmele AgneseSTRēzekne
85.  Žogots ArnisVTRēzekne

Rēzekne, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lukaševa JevgeņijaSNUJRēzekne
2.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
3.  Valeniks RihardsVNUJCSDD
Rēzekne

Rēzekne, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
3.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
4.  Belasovs KristapsVB2Rēzekne
5.Belasovs MārtiņšVB4Rēzekne
6.Boiko AliseSB1Boiko ģimene
Rēzekne
7.  Boiko MilanaSB3Boiko ģimene
Rēzekne
8.  Briedis RalfsVB4Sigulda
9.  Cakule EvijaSB3Rēzeknes sākumskolas 4m
Rēzekne
10.  Česlis MairisVB4Rēzekne
Rēzekne
11.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
12.Drelings ArmandsVB2Rēzekne
13.Drelings RinaldsVB1Rēzekne
14.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
15.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
16.Giluče FendiaSB1Rīga
17.  Gilučs OliversVB1Rīga
18.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
19.Ivanova Eva-EmīlijaSB2RĒZEKNE
20.  Keiša AmēlijaSB2Rēzekne
21.Keišs RaivoVB1Rēzekne
22.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
23.Kļaviņš Rodrigo-MartinsVB1Rēzekne
24.Krevica MartaSB1Rēzeknes PII "Rotaļa"
RĒZEKNE
25.  Krevics GabrielsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
26.  Kuzņecovs ArtjomsVB3Rēzeknes 2 vidusskola
Rēzekne
27.  Lazdāne AnnijaSB2Siguldas maratona klubs
Sigulda
28.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
29.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
30.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
31.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
32.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
33.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
34.Neija KerolaSB1Tukums
35.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
36.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
37.  Pavlovska AnceSB2Rēzekne
38.  Petrovs MihailsVB1Rēzekne
Rēzekne
39.Plociņa AgneseSB1Rēzekne
40.  Plociņa AnnaSB3Rēzeknes PII "Māriņa"
Rēzekne
41.  Plociņa IevaSB3Rēzeknes PII "Māriņa"
Rēzekne
42.Polonskis OskarsVB1Sigulda
43.Potapova SigitaSB4bērnu
Rēzekne
44.Potapovs RolandsVB4bērnu
Rēzekne
45.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
46.Puzāka GabrielaSB1Viļāni
47.Puzāns VladsVB1Puzanjata
Ludza
48.Raudoviča AmandaSB1PII Katoļu
Rēzekne
49.  Raudoviča EmīlijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
50.Romislava KristīneSB2Rēzekne
51.  Samoilovs RalfsVB1Rēzekne
Rēzekne
52.  Sidorovs ArtemijsVB2Rēzeknes 6. pamatskola
Rēzekne
53.  Skorodihins VladimirsVB1Rēzeknes PII VAravīksne
Rēzekne
54.  Skorodihins VladislavsVB3PII Varavīksne
Rēzekne
55.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
56.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
57.Tutina MadaraSB1Rēzekne
58.  Vasiļjevs ArsenijsVB1PII "Rūķītis"
Rēzekne
59.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
60.  Vilks OtoVB4Rīga
61.Žogots EdvardsVB1Rēzekne

Kopā pieteikušies: 254



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022