Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons 2022, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Rīga
2.Anaņičs Maikls-NiksV..Ananici
Tukums
3.  Arī-Test TestV40Hdsb
4.  Balgalve InaS50Tukums
5.Balgalvis LaurisV40Tukuma Novads
6.  Bambāns VjačeslavsV40Žolneroviča skriešanas klubs
Daugavpils
7.  Bareikis ArtursV.Žolneroviča skriešanas klubs
Jurmala
8.Bareikis JaneS.Žolneroviča skriešanas klubs
Jaunmārupe
9.Baumanis GatisV.Rīga
10.  Baumanis RūdolfsV.Stiga RM
Kuldīga
11.  Beķeris PēterisV40Šveices auto
Sigulda
12.  Belousovs VadimsV.Rīga
13.  Beļajevs IļjaV40Rīga
14.Benjamiņš ElvijsV.Kuldīga
15.  Bergers IgorsV50Bulta
Rīga
16.Berķis ViestursV.Baltaiskalns
Jelgava
17.  Bērziņa AliseS..Saldus sporta skola
Saldus
18.  Bērziņa ElīnaS.Mārupe
19.Bērziņš AigarsV40Bērziņi
Tukums
20.Binkovskis RomansV.Na volge
Riga
21.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Blūms EndijsV.Folkmaņi
Kuldīga
23.  Bokums GintsV.Saļienas bāze
Apriķi
24.  Boriss KasparsV40Happy_To_Move
Jūrmala
25.  Brēdiķis JurisV40Maratona Klubs
Rīga
26.  Briģis AldisV40Žolneroviča skriešanas klubs
Jelgava
27.  Broks KristapsV.Rieksti
Madona
28.  Brucis AndisV50Jūrmala
29.  Būdenieks KristapsV.Kuldīga
30.  Bukša DaceS.Bauska
31.  Bukšs AndrisV.VSK Noskrien
Saldus
32.  Buls RaimondsV50Jūrmala
33.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
34.  Būmans KārlisV.Matisons Runner’s Club
Liepāja
35.  Caics ArtūrsV.---
Rīga
36.  Ceriņa KarīnaS40Ādaži
37.  Ceriņa ZaneS.Liepāja
38.  Corbus StefanV40Lejas Dzirkaļi
Jena
39.  Čerpinskis JurisV.Sk pūre
Tukums
40.Čurkste AliseS.Baloži
41.  Dazarts MārisV.Rīga
42.  Dementjevs GunārsV.Rīga
43.  Deņisovs VasilijsV.Maratonaklubs
Riga
44.Dīcis ArtūrsV.Rīga
45.Dimitre VitaS.Grobiņa
46.Domņina AnastasijaS.SK Tērauds/Nike-2
Rīga
47.  Doniņš GundarsV50MARATONA KLUBS
Roja
48.Drešers UlvisV.Smiltene
49.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
50.  Dundurs AgrisV50Maratona klubs
Rīga
51.  Freibergs AndisV.individuāli
ķegums
52.  Frišenbrūdere BaibaS40Lielais ciems
Tukums
53.Frišfelds VilnisV40Rīga
54.  Gailis EmīlsV40Selonija
Rīga
55.Gavare AnitaS.Elkor
Riga
56.  Goldbergs EinārsV.Alsunga
57.  Golubevs MihailsV.SK Tērauds /NIKE 2
Rīga
58.Gruncka ArnitaS40Valmiera
59.  Grunckis ErlensV40Vai Valmiera var apskriet apkārt zemesslodei?
Valmiera
60.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
61.Gulcaka IlonaS40Riga
62.  Hansons ArnisV.Rīga
63.Ivzāns IgorsV.Ādaži
64.Jančuks JānisV.ssss
65.  Janovičs PāvelsV.Lsc
Rīga
66.  Jansone LieneS.Rīga
67.  Jansons AtisV.Train2Win
Rīga
68.  Jansons EinārsV.Matisons Runner’s Club
Zūras
69.Jansons MārtiņšV.Jaunmārupe Skrien
Jaunmārupe
70.Jaunķierpis AndisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
71.  Jespars AinārsV.Saulkrasti
72.Ješkevics MārtiņšV.LMD
Rīga
73.Jirgensons RaitisV.Matisons Runner’s Club
Cēsis
74.  Joce LudmilaS50MRC
Kuldīga
75.  Judkins AleksandrsV.Riga
76.Juhnevics EdgarsV40Ilonas Marhelea team
Rīga
77.Kaashnikova VeronikaS.4F Kharkiv
Kharkiv
78.  Kaimiņš KristapsV40mySport Ogre
Ogre
79.Kalniņa Alīna-AnnaS.Rīga
80.  Kalniņa-Laksa DaigaS.Ropaži
81.Kapteine ZaneS.Riga
82.  Karasenko DmitrijsV40SK BULTA
Salaspils
83.  Karpikovs AleksandrsV.Farnosov Team
Riga
84.  Kirilova VivianaS40Rīga
85.  Kļava DzintarsV40Talsi
86.  Kļavnieks VladimirsV60Baltais
Rīga
87.  Konošonoks GintsV40Spalvas pa gaisu
Tukums
88.  Kosilo AndrijsV.Maratona klubs
Dunalka
89.  Krampe JānisV40Jaunie jumti
Madona
90.  Krauze LieneS40SPORTLAT
Rīga
91.  Kristapsons DēvidsV.ASK PATRIA
Salaspils
92.Krivāns AivarsV.Zibenīgās sliekas
Tukums
93.Kukulis JurisV.Spalvas pa gaisu
Tukums
94.Kuznetsov VitaliiV.4F Kharkiv
Kharkiv
95.Lacane Monta-AleksandraS.Marupe
96.  Laugalis Matīss-TomsV.Rīga
97.Ledaka PatricijaS.Riga
98.Ledaks RolandsV.Riga
99.  Leinerts-Neilands PersijsV40Ventspils nov.Zleku pag.
100.  Leja AndrisV50Ziemeļkurzeme OK
Talsi
101.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
102.  Liniņš RaivoV..Preiļu novada BJSS
Preiļi
103.  Livčāns KasparsV.MARATONA KLUBS
Ikšķile
104.  Lizums PēterisV.Mazsalaca
105.  Lodiņs ElvisV.Saldus
106.  Lore ViestursV40En8
Rīga
107.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
108.Malančuka ZandaS.Jūrmala
109.  Marauskis NiklāvsV.SK "Katrīna"
Kuldīga
110.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
111.  Matisons AigarsV50Matisons Runner`s Club
Piltene
112.  Mauerzaka AneteS.Liepāja
113.  Maziliauskas VytautasV60Vilnius
114.  Mežiels JānisV.mySport Ogre
Ogre
115.  Miezītis JānisV.TUSA Tri Team
Kuldīga
116.Mihailovskis RuslansV.Rīga
117.Mikhieiev OleksiiV..
118.  Mincenbergs ArtisV40Liepa
119.Mončinskis VladislavsV.Pussy bangers
Rīga
120.  Mūrnieks JānisV.SK Tērauds/Nike-1
Lielvārde
121.  Neimane LieneS.Mārupe
122.  Odziņš DāvisV.Pica
Riga
123.Olte SigneS.Valmiera
124.Orlova AnnaS.Riga
125.Osvalds GatisV40Liepāja
126.Ozolins EdgarsV60Peldēšanas klubs "Champions"
Rīga
127.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
128.  Panteļejeva AngelikaS40Aizkraukle/Skrīveri
Skrīveri
129.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS/Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
130.  Pielēns-Pelēns ArtūrsV.Degunradžu paklājs
Rīga
131.  Platā SandraS40Jelgava
132.  Podgornijs EdgarsV.Kuldīga
133.  Pozdņakovs AleksejsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
134.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
135.  Prikulis AntonsV.Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
136.  Prikulis DenisV.Vegan Runners UK
Fort William
137.Prule-Munda IngaS.Jelgava
138.Prulis-Munda EdgrasV.Jelgava
139.  Pūpola MaijaS50Maratona klubs
Aizputes novads
140.  Putniņa LīgaS.mySport Ogre
Ogre
141.  Putniņa SandaS.Riga Trail Runners
Valmiera
142.Radsone KiraS.Triatlona Akadēmija
Riga
143.  Reinfelds GintsV40SKULTE
144.Reva-Mikhieieva OlenaS..
.
145.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
146.  Roze SanitaS.MARATONA KLUBS
Rīga
147.  Rozis RobertsV50Rīga
148.  Rubīns ElvisV.Rīga
149.Rūsa ViktorsV.Tukums
150.  Rusiņa LīgaS.Sutri
151.  Salms RaitisV40Bez komandas
Rennes
152.  Samcovs AgrisV40Musliks
Riga
153.  Samtinš RobertsV.Rīga
154.  Sandere KetijaS.Liepāja
155.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
156.  Sauka SandisV40Matisons Runner’s Club
Rīga
157.  Serdants RaimondsV50SIA "Simra"
Kuldīga
158.  Serjogins DmitrijsV.SK BULTA/ BALTAIS
Mārupe
159.Sidorovičs OlegsV.Sporta Draugi
Rīga
160.  Siņicins UldisV.MARATONA KLUBS
Ventspils
161.  Skārda DzintraS.AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
162.  Skore ĢirtsV40Vsk noskrien Kuldīga
Kuldīga
163.Smirnova KarīnaS.Rīga
164.  Sokunova JekaterinaS.Salaspils
165.  Sondors JānisV.SK Ozolnieki
Jelgava
166.Spižavka AnatolijsV.Rīga
167.  Stiba GatisV40Skrundenieks
Skrunda
168.  Strazdiņš AinisV.Dobele
169.  Suborins ViktorsV60Maratona klubs
Riga
170.Sukuts SandisV..KNSS
Kuldīga
171.  Sūna KristapsV.SK Katrīna /Kuldīga
Alsunga
172.Svilpe KlāvsV.Kuldīga
173.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
174.  Šimkovs EduardsV.VIA-S Running Division
Liepāja
175.Škēle SabīneS.Pulsometrs
Riga
176.  Šķēle KārlisV.Pulsometrs
Riga
177.Šķila MareksV.Liepāja
178.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
179.  Tamsone EgijaS40MARATONA KLUBS
Kazdanga
180.  Tauberis JānisV.Saldus
181.  Tenberga DaceS40Engures pagasts
182.  Tenbergs JānisV40Engures pagasts
183.  Teteruks VitalijsV.MARATONA KLUBS
Ventspils
184.Timko IvarsV40Jēkabpils
185.  Timofejevs SergejsV40BULTA
Jelgava
186.  Titova JeļenaS.Rīga
187.  Tretjakovs AndrejsV.Rīga
188.  Tūbelis KasparsV50VSK Noskrien
Liepāja
189.Tumkins MihailsV.Jelgava
190.  Vaivade LīvaS.Kuldīga
191.  Vaivods KasparsV.DOTE
Rīga
192.  Vecgailis DmitrijsV.SK BULTA / BALTAIS
Rīga
193.  Veits NaurisV40Durbes
194.Vengra AndrisV.Ludza
Ludzas novads
195.  Vilsdorfs RaitisV.Kuldīga
196.  Vilsone SandaS.Rīga
197.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
198.  Viļums AldisV40Ikšķile
199.  Virbule LīgaS50Taka TOK
Aizpute
200.  Virbule RutaS50Taka TOK
Piņķi
201.  Virbulis JānisV50Taka TOK
Piņķi
202.Višķere SantaS.SK Tērauds/Nike-1
Rīga
203.  Vitkovskis AigarsV40Vitkovsky team
Rīga
204.Vizulis GunarsV40Riga
205.  Zalomajev DanielV.SK BULTA /BALTAIS
Riga
206.  Zariņš ArtisV50OTRĀ ELPA
Rīga
207.Zelčs ArmandsV.Rīga
208.  Zimackis ViestursV.Rīga
209.  Zvirbule BaibaS40Rīga
210.  Žuburs DainisV50MARATONA KLUBS
Dunalka
211.Žuks RomansV.Rīga

Kuldīga, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboltiņš MārisVN30Baloži
2.Abražuns IntarsVN40Rīga
3.Abu-Dema IngaSN30Bauska
4.Aleksandravičus ArtūrsVN30Stiga RM
Kuldīga
5.  Allens NormundsVN40Labs starts
Riga
6.  Andersons Rūdolfs-RičardsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
7.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike-1
Jūrmala
8.  Apfelbaums IlgonisVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
9.Arsenikovs JānisVN30Ogre
10.  Astaševska AneteSN30Republika
Kuldīga
11.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
12.Avagjans MesropsVN30Arnis Power
Riga
13.  Babkins MārtiņšVN30SK BULTA
Rīga
14.  Balunovs EdgarsVN30Olaine
15.  Bankovskis MārtiņšVN40Sigulda
16.  Basmanovs MihailsVN50Rīga
17.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Pelči, Kuldīga
18.  Behmanis MārtiņšVN30mySport Ogre
Rīga
19.  Belovs AleksandrsVN30Rīga
20.Benjamiņa LīgaSN30Kuldīga
21.  Bērziņa SabīneSN20Riga
22.  Bērziņa SabīneSN20Riga
23.  Bērziņš JurisVN50SK Šautra
Olaine
24.  Bikovs GlebsVN40Jelgava
25.  Bondere TatjanaSN40Daugavpils
26.Braslauskis ValdisVN30Kuldiga
27.  Brice LauraSN20Talsi
28.Brūvelis SandrisVN30Ŗīga
29.  Caics JānisVN60Rīga.LVVA.
Rīga
30.  Cakuls KārlisVNJ..Stiga RM
Rīga
31.  Cakuls RaivisVN40Stiga RM
Rīga
32.  Čipāne IneseSN40Riga
33.  Dadzis MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
34.  Dambīte-Polīte IevaSN30SK Ozolnieki
Jelgava
35.  Dementjeva RasmaSN20Rīga
36.Devjatnikovs ValdisVN30Kuldīga
37.  Dīce RutaSN50Gausā jūdze
Klapkalnciems
38.  Dīcis UldisVN60Gausā jūdze
Klapkalnciems
39.  Dmitrijevs AndrejsVN30SK BULTA/BALTAIS
Riga
40.Drozdova IlzeSN20SK BULTA
Rīga
41.  Druviete ViktorijaSN30Rīga
42.  Dude ViestursVN50Dobeles Sporta skola
Dobele
43.  Ēce KristīnaSN40Ziemeļkurzeme OK
Valdemārpils
44.  Eglītis IvarsVN60Kuldīga
45.  Eglitis Oskars-MartinsVN20Liepāja
46.  Ēķe SandraSN50Kuldīga
47.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
48.  Ernstsone AgneseSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
49.  Freija DžanitaSN50Turlava
50.Freimane IlonaSN50SDK Lielupe
Jelgava
51.Frolovs PavelsVN20Salaspils
52.  Gaile SandraSN40mySport Ogre
Ogre
53.  Gailis JānisVN40mySport Ogre
Ogre
54.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
55.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
56.  Grīnvalds GuntisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
57.  Gruberte ZaneSN40Rīga
58.Grundmane LillijaSN50Kuldīga
59.  Gustiņa LieneSN30SIA See
Dobele
60.Ieviņa AnitaSN50Noskrien Cēsis
Cēsis
61.  Ilgauds DainisVN30Saldus
62.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
63.  Jankavs PaulsVN30Liepāja
64.Jēkabsons IngusVNJ..Kuldīga
65.  Jerofejevs KristersVNJ..Eleja pagasts
66.Juhnevics DenissVN30Riga
67.  Kalniņa EvijaSN30Stiga RM
Kuldīga
68.  Kalniņš AdriansVNJ..Active Travel
Langstiņi
69.  Kalniņš JānisVN40Active Travel
Aizpute-Rīga
70.Kalniņš NormundsVN50Active Travel
Aizputes nov.
71.Kapecs JānisVN30Kuldīga
72.  Kapteinis ValdisVN30Riga
73.  Kapustāns JānisVN50SK TĒRAUDS
Rīga
74.  Karpika SvetlanaSN30Riga
75.  Karulis UldisVN50Grobiņa
76.Kesenfelde IevaSN30Kuldīga
77.Kesenfelde LīvaSN20Kuldīga
78.Klavins Janis-KarlisVN40Riga
79.  Klints EdgarsVN40Rīga
80.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
Ludza
81.  Komass TomsVN30FOLKMAŅI / Jelgavas vieglatlētikas klubs
Jelgava
82.  Konavko DmitrijsVN30FOLKMAŅI
Jelgavas novads, Vircava
83.  Kopmanis JānisVN50LSC
Rīga
84.  Korsukova NatālijaSN30Rīga
85.  Kozačkovs AndrisVN40Ludza
86.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Jelgava
87.Krebsis NaurisVN30Kuldīga
88.  Kristapsons GundarsVN40ASK Patria
Rīga
89.  Krupina NatālijaSN30Preiļi
Preiļi
90.  Kuzņecova TatjanaSN30Ludza
91.Kvedere BaibaSN30Liepāja
92.Ķēde JānisVN30Kuldīga
93.Ķēde LīgaSN30Kuldīga
94.  Ķerubiņš ValdisVN50SK Ozolnieki
Jelgava
95.  Lācis JurisVN30Mērsrags
96.  Laganovskis OskarsVN30vsk Noskrien
Rīga
97.  Lagzdiņš UģisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
98.  Laicāne SanitaSN40SK Tērauds/Nike-2
Ādaži
99.  Lapsa LaurisVNJ.SK Tērauds/Nike-2
Gulbene
100.  Liepiņa IvetaSN50SK "METROONS"
Riga
101.  Liepiņš ModrisVN50Lielais ciems
Tukuma novads
102.  Liepiņš RonaldsVN50SK "METROONS"
Rīga
103.  Loca Gita-LīnaSN30SK Ozolnieki
Ozolnieki
104.Lokastovs ArtursVN30Rīga
105.  Mačevskis AndrisVN40Jelgava
106.  Marčinkus JānisVN60SK Ozolnieki A
Jelgava
107.  Marčinkus RaisaSN50S/K ozolnieki
Jelgava
108.  Maslobojevs SergejsVN30KengaRunners
Rīga
109.Mauriņa IvetaSN30Sigulda
110.  Medveds Artūrs-NiklāvsVN20MARATONA KLUBS
Aizpute
111.  Mickus JurģisVN30INDIVIDUAL
Aizpute
112.Mischenko OlexandrVN50Лично
Kyiv
113.Misiņš AndrisVN30Jelgava
114.  Morgunovs IgorsVN30Matisons Runner’s Club
Rīga
115.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
116.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
117.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
118.  Mūrēna RūtaSN40Nīca
119.  Mūrēns GuntisVN40Nīca
120.Mustaps MartinsVNJ..Kuldīga
121.  Neimanis GatisVN50Talsu biatlona klubs
Talsi
122.Norenbergs SandrisVN20Cīrava
123.  Norkus LīgaSN40MARATONA KLUBS
Saldus
124.  Noveičuks ArnisVN30Žolneroviča skriešanas klubs
Antūži
125.  Odriņa KitijaSN40Kandava
126.  Ozola LāsmaSN30Rīga
127.  Paceris JānisVN30Stiga RM
Tukums
128.  Pakārklis MārisVN40MARATONA KLUBS
Rīga
129.  Pauliņš JānisVN30Talsu Pauguraines zaķi
Talsi
130.  Pētersons MairisVN30Alūksne
131.Petuhova ViktorijaSN30Tukums
132.  Poļskihs AntonsVN30Rīga
133.Priede MārtiņšVN30Rīga
134.Prūsis ViestursVN40Cēsis
135.Pudule LailaSN30Rīga
136.Puriņa LīvaSNJ..VSK Burkānciems & Co
Ainaži
137.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
138.  Rancāns IvarsVN30Rēzekne
139.Razinskis AlekssVN20Riga
140.  Reimanis NaurisVN50Kuldīga
141.  Rēriha MontaSN20Rīga
142.Rezgale-Kalpmane KetlinaSN20Talsi
143.Rezgals-Kalpmanis LaurisVN30Talsi
144.  Romanova ValentīnaSN30Supervaroņu treniņi
Rīga
145.Romanovska EstereSN20Olaine
146.  Rozenbergs MikusVN40DeskTime
Mārupe
147.Rozentāls RinoldsVN40Liepāja
148.  Rožkalne Anete-DārtaSN20Rīga
149.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
150.Rūsa JānisVN20Tukums
151.  Salna BaibaSN40Mārupe
152.  Samcovs ElmārsVNJ..KengaRunners
Rīga
153.  Semenkovs DzintarsVN30Vērgales sports
Vērgale
154.Silenieks RaimondsVN40Jūrmala
155.  Silkalna SolveigaSN50Jūrmala
156.  Silkāne ArtaSN50Rīga
157.  Siņicins KristsVN20SK Tērauds/Nike-1
Liepāja
158.  Sīpols JānisVN30Riga Trail Runners
Staicele
159.Skore IevaSN30Kuldīga
160.  Skrebelis EdvīnsVN20Rīga
161.  Slaide IlzeSN40Rīga
162.  Slikšāne KristīneSN40Jaunmārupe skrien!
Olaine
163.  Smirnova AigaSN40Pūre
164.Smirnovs NaurisVNJ.Tukums
165.  Sondors SandrisVN60Rīga
166.Spaliņa DaceSN30Rīga
167.  Spaliņa LailaSN40Rīga
168.  Spaliņa LailaSN40Rīga
169.Stepēns AlekssVNJ..Kuldīga
170.Strazdiņa AnnijaSN20Dienvidkurzemes novads, Medzes pagasts, Ausekļi
171.Strazdiņš MiķelisVN20Dienvidkurzemes novads, Medzes pagasts, "Ausekļi"
172.Strode IlzeSN50Jaunpils
173.  Stumbris MareksVN30Kuldīgas novads
174.  Supe JānisVN60Tirza
175.Svara JanaSN40Ventspils
176.  Svarens KārlisVN50Brocēni
177.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna Kuldīga
Kuldīga
178.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
179.Ščepina TatjanaSN40Ventspils
180.  Šenbergs ArvīdsVN30Matisons Runner’s Club
Piltene
181.Šmits EdgarsVN60Iecava
182.  Šroms ArvīdsVN20Rīga
183.  Šteinerts MārisVN30Mārupe
184.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds/Nike-1
Rīga
185.  Šumskis EdgarsVN30SK Tērauds/Nike-1
Rīga
186.  Šustikova MelitaSN50Rīga
187.  Temerova-Allena AnnaSN40Labs starts
Rīga
188.  Titova JeļenaSN20Rīga
189.Tomševica AnnaSN50Rīga
190.Tomševics ElansVN50Rīga
191.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
192.  Upenieks DainisVN50SK Ozolnieki B
Jelgava
193.Upenieks RihardsVN20Riga
194.  Upmale EmīlijaSNJ..Jelgava
195.  Vaivads ValtsVNJ.Kuldīga
196.  Valdmanis EdgarsVN30Mazsalaca
197.Valdonis LeonīdsVN60Preiļi
Preiļi
198.  Vancāns IvoVN30Team JV
Rīga
199.  Vārpiņš AndrisVN30MRC
Vārve
200.  Vašuks RihardsVNJ.Ventspils
201.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Sakdus
202.Vīksna LeoVN40Jelgava
203.  Vītols RonaldsVN30KPMG
Rīga
204.Vodčica OlgaSN30Tukums
205.  Volkovs UģisVN30Ralfs
Rīga
206.  Zariņš VoldemārsVNJ..Kuldīga
207.Zavicka VitaSN40SDK LIELUPE
Jelgava
208.  Zeme LīgaSN30Kuldīga
Kuldīga
209.  Zeps RaimondsVN30Ilona Marhele
Rīga
210.  Zīlīte AgneseSN30Kuldīga
211.Zuters DidzisVN30Jaunceplīši
Mālpils
212.  Zvirs LaurisVN30Liepāja

Kuldīga, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa TatjanaSTMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVTMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Āboliņš MarkussVTBMaratona klubs
Ventspils
4.Āboliņš MārtiņšVTBMaratona klubs
TALSI
5.Abu-Dems SaladinsVTBauska
6.Alenicheva AlonaSTBPavilosta
7.  Ālīte AndraSTPiltene
8.  Andrejevska KarinaSTJūrmala
9.Andže SandraSTLimbaži
10.  Ansberga LizeteSB2.MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Ansberga OdrijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Ansbergs RobertsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Apfelbaums RalfsVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
14.  Arpa OlgaSTRīga
15.  Astaševskis ErnestsVTBSK Katrīna
Kuldīga
16.Baiža DiānaSTRiga
17.Barlovskaya EkaterinaSTVentspils
18.Bērziņa LienīteSTStendes SAULE
Talsi
19.Bērziņa LienīteSTStendes SAULE
sTENDE
20.  Bērziņa MārīteSTKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
21.Bērziņa SamantaVTBStendes SAULE
Stende
22.  Bērziņa SamantaSTStendes SAULE
Stende
23.  Bērziņa SigneSTATukums
24.  Bērziņa SolvitaSTJelgava
25.Birze KitijaSTKuldīga
26.Birzniece KateSTBRīga
27.Bluke DaceSTLiepāja
28.Blūma AgneSTTalsi
29.Blūms DanielsVTBTalsi
30.  Bogdanova IzabellaSTAMatisons Runner’s Club
Piltene
31.  Bogdanova ViktorijaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
32.Bogdanovs AigarsVTRīga
33.  Brants DidzisVTMatisons Runner’s Club
Saldus
34.Brazdovska BaibaSTSaldus
35.  Brēdiķe IneseSTMaratona klubs
Rīga
36.Brēdiķe ZandaSTKuldīga
37.  Brēdiķis KristersVTBKikboksa un boksa skola "Rīga"
Rīga
38.Briede GitaSTLatvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
39.  Briede Lorēna-AnnaSTBRiga
40.Briedis LūkassVTBLatvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
41.Briška KasparsVTRunnersClub.lv
Runners Club
42.  Bruševics JānisVTValle
43.Bružāne SintijaSTStiga RM
Kuldīga
44.Bružāns EdgarsVTStiga RM
Kuldīga
45.  Bruževica AneteSTRīga
46.  Bulkina MarinaSTStendes SAULE
Stende
47.Burša-Daldere ElīnaSTVentspils
48.Buršs-Dalderis AndisVTVK Tranzīts
Ventspils
49.Butenko SvetlanaSTB
Liepāja
50.Cerminieks NormundsVTJelgava
51.Cīrulis ArtūrsVTKuldīga
52.  Corbus Līna-GundegaSTBLejas Dzirkaļi
Jena
53.  Corbus Maksis-ĒriksVTALejas Dzirkaļi
Jena
54.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
55.  Čibisovs VitālijsVTSK BULTA / BALTAIS
Riga
56.  Dadzis MārtiņšVTSK Katrīna
Kuldīga
57.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
58.Deeeee FdeVTde
de
59.Deiders Toms-RobertsVTB.
60.Dejus AgneseST-
Grobiņa
61.Derbitskaja KsenijaSTŽolneroviča skriešanas klubs
Salaspils
62.Drozdova MāraSTSK BULTA
Riga
63.  Dumbrovska AntraSTTUKUMS
64.Egliņa AltaSTA.
65.  Egliņš DainisVT.
66.  Ēķe ElzaSTBĒdole
67.  Eniņš GunārsVTLSC
Rīga
68.  Feldmane DanielaSTARiga
69.Feldmane DanielaSTARiga
70.  Feteris AigarsVTSK Tērauds/Nike-1
Rīga
71.  Frāms NiksVTKuldīga
72.Freimane DaigaSTJelgava
73.Freimanis DāvisVTStiga RM
Kuldīga
74.  Freimanis OskarsVTSK Ozolnieki
Vircava
75.  Frēliha MadaraSTMARATONA KLUBS
Staldzene
76.  Gailis ElmārsVTKuldīga
77.  Gailītis ArnisVTKuldīga
78.Germanova AlinaSTVentspils
79.  Gibašovs MatvejsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
80.Graudiņa AidaSTEzere
81.Gustiņa ElīzaSTBSIA See
Dobele
82.Gustiņa MartaSTBSIA See
Dobele
83.Gustiņš ArtūrsVTSIA See
Dobele
84.  Gutāns EdmundsVTRēzekne
85.Gūtmane AmandaSTBJelgava
86.Gūtmane IlonaSTJelgava
87.  Gūtmanis EgilsVTJelgava
88.  Gūtmanis MārisVTJelgava
89.  Haindrava JelizavetaSTLudza
Ludza
90.  Haino MartaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
91.  Hāna-Valtasa SandraSTSK "METROONS"
Mārupe
92.  Hansone SilvijaSTRīga
93.  Heidingere GundegaSTmySport Ogre
Ogre
94.  Ieviņa IlzeSTRīga
95.Istratova AnnaSTVentspils
96.  Ivanovs ValdisVTTukums
97.  Jākobsone LīgaSTRīga
98.  Jankovskis JānisVTELENDA - Liepāja
Liepāja
99.  Jansons ArtūrsVTMARATONA KLUBS
Kapsēde
100.  Jēkabsons EdgarsVTTukums
101.  Jespere MartaSTOzolnieki
102.  Juhnevics AlbertsVTBRīga
103.  Junghāne LindaSTLiepāja
104.  Junghāns UģisVTLiepāja
105.Kalniņa AgneseSTSiguldas Maratona klubs
Siguldas Pag.
106.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
107.Kalniņš AivisVTStiga RM
Kuldīga
108.  Kalniņš-Kalnmalis KasparsVTKuldīga
109.  Kanaviņš AinisVTAIZKRAUKLE
Rīga
110.Kapustāns Krišjānis-KristapsVTASK Tērauds
Rīga
111.  Karabača JeļenaSTVFKStaldzene
Ventspils
112.Kārkliņa SimonaSTBiedrība Liesma
Saldus
113.  Kārkliņš KasparsVTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
114.  Karlsone GitaSTMatisons Runner’s Club
Saldus
115.  Klasa IneseSTKlasu ģimene
Rīga
116.Klavniece Elza-AnnaSTBBaltais
Rīga
117.Kličovs JevgeņijsVTSporta Draugi
Rīga
118.Kobaļeva AlisjaSTBKuldīga
119.Kobaļeva AnastasijaSTBKuldīga
120.Komasa AliseSTBJelgavas vieglatlētikas klubs
JELAGAVA
121.Komass MarkussVTBJelgavas vieglatlētikas klubs
JELAGAVA
122.  Konrāde AijaSTRīga
123.  Kovaļevska DaceSTSK Ozolnieki
Ozolnieki
124.Krauja GundegaSTRopažu novads
125.Kristberga EvijaSTRīga
126.Krumins FrancisVTBRiga
127.Krumins KarlisVTARiga
128.Kukes TimursVTBTriatlona Akadēmija
Rīga
129.  Kuļikovskis AleksandrsVTJelgava
130.Lāce DaceSTMērsrags
131.Lācis ĒriksVTBMērsrags
132.  Lavrentjeva AlīnaSTRīga
133.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
134.  Leigūte IlzeSTLiepāja
135.  Lešinskis MareksVTBSK Katrīna
Kuldīga
136.Liekmanis GustavsVTBSkrunda
137.Liepājniece KristaSTKuldīga
138.Liepājnieks MārtiņšVTKuldīga
139.  Liepiņš AndrisVTASK "METROONS"
Rīga
140.  Liepiņš DāvisVTSilver Engine
Rīga
141.  Liepiņš RaulsVTASK "METROONS"
Rīga
142.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
143.  Lūsis AndisVTTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
144.  Lūsis RalfsVTBTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
145.Ļaudams GuntarsVTAizpute
146.Mačevska Ieva-MartaSTBJelgava
147.  Mačevska Paula-MarijaSTBJelgava
148.  Marinecs VadimsVTSK Tērauds/Nike-2
Rīga
149.Mateika KasparsVTStiga RM
Kuldīga
150.Matisons AinarsVTMatisons Runner’s Club
Piltene
151.Mērfijs Dāvids-StefansVTBKuldīga
152.  Mickus SantaSTAizpute
153.Mikalajuna SamantaSTBJelgava
154.Miksone AgneseSTStiga RM
Kuldīga
155.Miksons ĢirtsVTStiga RM
Kuldīga
156.Miksons MarksVTBKNSS
Kuldīga
157.  Miķelsone GunitaSTAIZKRAUKLE
Skrīveri
158.  Milgrave KitijaSTjelgava
159.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
160.  Močs AndrejsVTRīga
161.Nāckalne SandijaSTSK Katrīna
Rīga
162.Nāckalns KristapsVTSK Katrīna
Rīga
163.  Naglis AinārsVTRīga
164.  Naglis KasparsVTRīga
165.  Naglis RolandsVTRīga
166.  Neiburgs MārtiņšVTLejas Dzirkaļi
Aizpute
167.Orlova Līga-JustīneSTAMaras
168.Osis JānisVTStiga RM
Kuldīga
169.  Ostašova AņutaSTSaldus OK
Saldus
170.  Ostašovs AndrisVTBOK Saldus
Saldus
171.Otto AneteSTKuldīgas
172.  Ozoliņš ArnisVTSK Tērauds/Nike-1
Valka
173.Ozoliņš ElgarsVTRīga
174.Ozoliņš MarkussVTBRīga
175.Ozoliņš TomassVTBRīga
176.  Parhomenko EvelīnaSTRīga
177.Pechenkin AleksandrVTVentspils
178.  Pelēce IlzeSTSK Ozolnieki
Ozolnieki
179.Peliha MarinaSTRīga
180.  Pērkons TomsVTBKuldīgas sporta skola
Kuldīga
181.Perševics ĢirtsVTKuldīga
182.Petrovs AldisVTStiga RM
Kuldīga
183.Petrovs ArnoldsVTStiga RM
Kuldīga
184.  Petrovs NikolajsVTLudza
185.Princis JurisVTKuldīga
186.  Prišmonte KristīnaSTVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
187.Proščinko AleksandrsVTDaugavpils
188.  Pulture ElīnaSTBķikuri
189.  Radziņa IlvaSTTukums
190.  Radžabovs IgoVTSkrunda
191.  Rafaela-Mačevska DzintraSTJelgava
192.  Rancāne MartaSTRēzekne
193.Rauska KrišsVTRiga
194.Reimanis RolandsVTkuldīga
195.Reinfelde LāsmaSTKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
196.  Rērihs KrišjānisVTRīga
197.  Ribnere KristīneSTSK Šautra
Jēkabpils
198.  Riekstiņš JānisVTASS Arkādija
Rīga
199.  Robežniece IngaSTKuldīga
200.  Roze RenārsVTmySport Ogre
Ogre
201.  Roziņa MadaraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
202.  Rozītis IngussVTKuldīga
203.Rudakova DaigaSTKuldīga
204.Rudakova DiānaSTAKuldīga
205.Rudakovs JurisVTKuldīga
206.  Rumbergs JaneksVTŽolneroviča skriešanas klubs
Talsi
207.Rungevica NellijaSTBVentava, Ventspils novads
208.Rungevics OlafsVTBVentava, Ventspils novads
209.Sadajeva MarijaSTASporta Draugi
Rīga
210.  Safutins ViktorsVTMARATONA KLUBS
Rīga
211.  Samsonovs ŅikitaVTFolkmaņi
Jelgava
212.  Savo Lamins-RobertsVTBBaltais
Rīga
213.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
214.Silenieks EduardsVTBJūrmala
215.Siliņa LīnaSTFOLKMAŅI
Nākotne
216.Skābarniece Patrīcija-TīnaSTB3401
217.Sotaks RičardsVTKuldīgas novada pašvaldība
Kuldīga
218.Spēka IneseSTFK Bandava
Priekule
219.  Sproģis SandisVTTet
Rīga
220.  Stabe MadaraSTSkrunda
221.  Stiprais EmīlsVTSK Tērauds/Nike-2
Madona
222.  Stumbre AnnaSTBKuldīgas novads
223.Stumbris MārisVTKuldīgas novads
224.Svilpe LauraSTBKuldīga
225.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
226.  Šenhofa ElīnaSTKuldīga
227.Šķerbergs SergejsVTMārupe
228.  Šneidere MadaraSTLatvian Cycling Girls
Kuldīga
229.Šteina ZaneSTKuldīga
230.Štrauss JurisVTGrobiņa
231.  Telegina MarijaSTVentspils
232.  Tropiņš EdijsVTRiga Trail Runners
Dundaga
233.Upenieks JānisVTBKuldīga
234.  Vačiļa KevinsVTBSIA "KORP"
Kuldīga
235.  Vagale IjaSTRīga
236.  Vahere-Abražune ElīnaSTBRīga
237.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
238.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
239.  Valtass HermanisVTBSK "METROONS"/ SS Arkādija
Mārupe
240.  Valtass IvarsVTSK "METROONS"
Mārupe
241.Vārna MārtiņšVTAFOLKMAŅI
Talsi
242.Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
243.Veita AndaSTDurbe City
244.Veits GustavsVTBDurbe
245.  Vengra SabīneSTLudza
Ludza
246.  Vicinska Rūta-AlmaSTABrocēnu cilpotājas
Brocēni
247.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
248.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
249.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
250.  Vindača AgritaSTRēzekne
251.Vītola DaceSTSigulda
252.Vītols EdijsVTBSigulda
253.Voita AgritaSTKuldīga
254.  Volodins GeorgijsVTFOLKMAŅI
Jelgava
255.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
256.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA Rīgas satiksme
Rīga
257.Zīberga LinetaSTAKuldīga
258.Zīberga MadaraSTBKuldīga
259.Zolotarjova AnastasijaSTRiga
260.  Zvirgzdiņa SandraSTTalsi

Kuldīga, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bambāle GuntaSNUJKuldīga
2.Bebriša DaigaSNUJSK Katrīna
Pelč i/ Kuldīga
3.  Bebriša GerdaSNUJSK "Katrīna"
Kuldīga
4.Bērziņa IngaSNUJKuldīga
5.  Borovska GuntaSNUJLiepāja
6.Briede BrigitaSNUJVC4
Saldus
7.  Būmanis AivarsVNUJVentspils
Ventspils
8.Dumpe ZaneSNUJVC4
Saldus
9.Eidemane KsenijaSNUJKuldīga
10.Ezerkalns JānisVNUJKuldīga
11.Freiberga DaigaSNUJKuldīga
12.Freimane IngrinaSNUJKuldiga
13.  Freimane IngrīnaSNUJKuldīga
14.  Galiņa RutaSNUJVC4
Rīga
15.Indriksone JudīteSNUJTalsi
16.Īvāns Kārlis-JēkabsVNUJKuldīga
17.Kuzmina KristīneSNUJKuldīga
18.  Kuznecovs AleksandrsVNUJindividuali
Ventspils
19.Laganovska EvijaSNUJRīga
20.Miezīte JeļenaSNUJKuldīga
21.Radžabova ZinaSNUJSkrunda
22.Radžabovs IgorsVNUJSkrundas muiža
Skrunda
23.Roberts ArtisVNUJKuldīga
24.  Segliņa SarmīteSNUJKuldīga
25.  Silkalna SolveigaSNUJJūrmala
26.Sneidere GuntaSNUJLiepāja
27.Strauta TerēzaSNUJKuldīga
28.  Svilpe KlāvsVNUJKuldīga
29.Šneiders EdgarsVNUJLiepāja
30.Štrausa DaceSNUJGrobiņa
31.  Vagale SvetlanaSNUJJelgava
32.Vainovskis MārisVNUJGymBus
Rīga
33.  Vicinska DaceSNUJAlsungas novads
34.  Vicinska DainaSNUJLiepāja
35.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni
36.Vilne EvitaSNUJVC4
Saldus
37.Voicesčuka IvetaSNUJSalacgrīva
38.Voicesčuks AigarsVNUJSalacgrīva

Kuldīga, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa AliseSB2.Kuldīga
2.Āboliņa AnceSB1Kuldīga
3.Āboliņa SāraSB3.Kuldīga
4.Anaņiča AliseSB1Ananici
Tukums
5.Anaņiča AliseSB1Ananici
Tukums
6.Anaņiča ElzaSB3.Ananici
Tukums
7.Anaņičs HugoVB1Ananici
Tukums
8.Aniņa KarlīnaSB1Kuldīga
9.  Astaševska ElzaSB2.SK Katrīna
Kuldīga
10.Auza AnnikaSB1Kuldīga
11.Baltaiskalns KurtsVB1Kuldīga
12.Beltiņa BeatriseSB1Kuldīga
13.Bendzika LieneSB2.Alsungas nov.
14.Benefelde Sofija-AnnaSB1Skrunda
15.Berķe RūtaSB1Baltaiskalns
Jelgava
16.Bērziņš KrišjānisVB1Kudīga
17.Birze RalfsVB3.Kuldīga
18.Bluķis KrišjānisVB2.Liepāja
19.Blūma Leila-MartaSB2.Talsi
20.Blūms HenrijsVB1Stiga RM
Kuldīga
21.Brēdiķe PatrīcijaSB3.SIA "KORP"
Kuldīga
22.  Brēdiķis RihardsVB2.SIA "KORP"
Kuldīga
23.Briedis LūkassVB1Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
24.Bruševica MartaSB1Valle
25.  Bruševics AdriansVB3.Valle
26.Bružāns MiķelisVB1Stiga RM
Kuldīga
27.Buka AsnāteSB1cimbe@inbox.lv
Kuldīga
28.Bukša ElzaSB1Saldus
29.Bukšs AleksisVB1Saldus
30.Cickovska AliseSB1Kuldīga
31.Cickovskis KristapsVB2.Kuldīga
32.Corbus Anna-MadaraSB2.Lejas Dzirkaļi
Jena
33.Čīma GabrielaSB2.Kuldīga
34.Čīma PēterisVB1Kuldīga
35.Čīma RobertsVB1Kuldīga
36.Danenbergs RičardsVB1Kuldīga
37.Danenbergs TomassVB1Kuldīga
38.Dāvida GabrielaSB2.Kuldīga
39.Dazarts KristapsVB3.Kuldīga
40.Dazarts MiķelisVB1Rīga
41.Deidere Rūta-TerēzeSB2..
42.Djačoks DominiksVB1Riga
43.Dmitrijevs IvansVB2.LEGO
Riga
44.Drullis MārcisVB2.KNSS
Kuldīga
45.Druvietis ValtersVB1Rīga
46.  Dukse UndīneSB2.Piņķi
47.Duksis KurtsVB1Piņķi
48.Edele-Davidenko ElizabeteSB2.Kuldīga
49.Egle ErnestsVB1Grassmaster
Kuldīga
50.Ernstsone AnnaSB2.Kuldīga
51.Ernstsons ValtersVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
52.Ferstere AnnaSB2.Kuldīga
53.Fjodorovs MaksimsVB1Rīga
54.Fjodorovs PlatonsVB1Rīga
55.  Freimanis RalfsVB2.Jelgava
56.Freimanis RobertsVB1Kuldīga
57.Frēliha KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Staldzene
58.  Frēlihs PēterisVB2.MARATONA KLUBS
Staldzene
59.Futraks RobertsVB1Kazdanga
60.Gaile Amālija-LauraSB1Rīga
61.Gailīte AneteSB3.Kuldīga
62.Gebauere AleksandraSB1Kuldīga
63.Giluče FendiaSB1Rīga
64.  Gilučs OliversVB1Rīga
65.Golubeva DianaSB2.Kuldīga
66.  Graubergs AlekssVB3.Stiga RM
Kuldīga
67.Graudiņš RūdolfsVB1Ezere
68.Grīniņš AlbertsVB1Kuldiga
69.Grīniņš JēkabsVB1Kuldiga
70.Gūtmanis DansVB2.Kuldīga
71.Gūtmanis GustavsVB1Jelgava
72.Hillermanis EnnoVB2.Kuldīga
73.Hillermanis LukassVB3.Kuldīga
74.  Inovska AliseSB3.Ventspils
75.Istratova VeronikaSB1Ventspils
76.Jirgensons HenrihsVB2.Kuldīga
77.Jirgensons JēkabsVB1Kuldīga
78.Jūrmale Sāra-MagdalēnaSB1Kuldīga
79.Jūrmalis Adrians-DuraisamiVB1Kuldīga
80.Kaire Eva-AnnikaSB1Liepāja
81.Kalna MadaraSB2.Kuldīga
82.Kalniņš EmīlsVB1Stiga RM
Kuldīga
83.Kalns DidzisVB1Kulīga
84.Kārkliņa UndīneSB2.Kuldīga
85.  Kārkliņš TomassVB3.Kuldīga
86.  Kauliņš MiķelisVB3.Folkmaņi
Rīga
87.Keišs GustavsVB2.Kuldīga
88.Keišs OskarsVB1Kuldīga
89.Kiršteine ElizabeteSB2.Kuldīga
90.Kiršteins AkselsVB1Kuldīga
91.Kļavniece Mia-JasmīneSB2.Baltais
Rīga
92.  Kļavnieks Nils-GabrielsVB3.Baltais
Rīga
93.Komisārs RobertsVB3.Kuldīgas novads
94.Konrāde KatrīnaSB2.Liepāja
95.  Kozačkova LaumaSB1Ludza
Jelgava
96.Krauja MārtiņšVB2.KNSS
Kuldīga
97.Kronbergs EduardsVB2.Kuldīga
98.Kronbergs RihardsVB1Kuldīga
99.Ķēde Ričards-JānisVB1Kuldīga
100.  Ķiģele MontaSB3.Kuldīga
101.Ķimenis ArtūrsVB1Kuldīga
102.Ķimse ElzaSB1SK Katrīna
Kuldiga
103.Ķimsis ValtersVB1SK Katrīna
Kuldiga
104.Lāce ElīzaSB2.Mērsrags
105.Legzdiņš MariussVB1Bērnu skrējiens
Kuldiga
106.Liekmanis JustsVB3.Skrunda
107.Liekmanis Rūdolfs-NilsVB1Skrunda
108.Liekniņš JurģisVB1Kuldiga
109.Liekniņš JurisVB2.Kuldīga
110.Liepa MārisVB1Ir
111.Liepiņa MartaSB2.Lielais ciems
Tukuma novads
112.Liepiņa NīnaSB2.Rīga
113.Liepiņa UllaSB1Rīga
114.Liepiņš AdriansVB1Kuldīga
115.  Loca MartaSB2.Ozolnieku sporta skola
Ozolnieki
116.  Locs MārisVB2.Ozolnieki
117.Lukševica KatrīnaSB2.Kuldīga
118.Lukševics KristofersVB1Kuldīga
119.Lūsis RobertsVB2.Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
120.Mednis NamejsVB1Kuldīga
121.Meiris AlekssVB1Kuldīga
122.Meņģele HelēnaSB1Kuldīga
123.  Meņģele SamantaSB2.Kuldīga
124.Miezitis BenjaminsVB1Kuldīga
125.Mikane ElīzaSB1Silmači
Skrunda
126.  Mikans PaulsVB2.Silmači
Skrunda
127.Miksone LoretaSB1Stiga RM
Kuldīga
128.Miksons NiksVB1Stiga RM
Kuldīga
129.  Miķelsone MartaSB1Bērzaune
130.Miķelsons RobertsVB1Bērzaune
131.Ose AnnaSB3.Kuldīga
132.Ose EvelīnaSB1Stiga RM
Kuldīga
133.Ozola ElīzaSB2.Kuldīga
134.Pavlovska LindaSB2.Rīga
135.  Pētersone ElzaSB1Kuldīga
136.Pētersone ElzaSB1Kuldīgā
137.  Pētersone EmīlijaSB2.TOK TAKA
Kuldīga
138.Pētersone MarijaSB1Kuldīgā
139.  Pētersons MatīssVB2.Rīga
140.Petrēvics AugustsVB1Vārme
141.Petrēvics GustavsVB2.Vārme
142.Pogrebnija AliseSB2.Kuldīga
143.Polīte Patrīcija-KeitaSB1SK Ozolnieki
Jelgava
144.Polītis PatriksVB1SK Ozolnieki
Jelgava
145.  Pozdņakovs AleksandrsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
146.Prince BaibaSB1Kuldīgas novads
147.Prince LindaSB1Kuldīga
148.  Puķe RobertsVB2.KNSS
Kuldīga
149.Pulture Elizabete-TatjanaSB1ķikuri
150.Purvīte KatrīnaSB2.MARATONA KLUBS
Rīga
151.Rancāne OlīvijaSB1Rēzekne
152.  Reimane AustraSB2.Kuldīga
153.Reimanis RegnārsVB1Kuldīga
154.Reimanis ValdisVB1Kuldīga
155.Rezgale-Kalpmane KetrionaSB1Talsi
156.Rozentāle Emīlija-SantaSB1Jaunolaine
157.Rozentāls OskarsVB1KNSS
Kuldīga
158.Rozentāls PēterisVB2.KNSS
Kuldīga
159.  Rudakova DārtaSB1Kuldīga
160.Rugevics EmīlsVB1liepāja
161.Rungevica OdrijaSB1Ventspils novads, Ventava
162.Sanders MareksVB2.Liepāja
163.Sebeža EimijaSB1Silmači
Skrunda
164.Seņins AdriansVB1FOLKMAŅI
Jelgava
165.  Serpāne RamonaSB2.Kuldīga
166.  Serpāns RobertsVB3.Kuldīga
167.Sīle IevaSB1Bērnu skrējiens
Kuldīga
168.Sīle IevaSB1Kuldiga
169.  Sileniece Elizabete-EstereSB3.Liepāja
170.Silenieks Ernests-KlemenssVB3.Jūrmala
171.Silenieks GustavsVB2.Liepāja
172.Silenieks JānisVB1Jūrmala
173.Siliņa ElzaSB1Kuldīga
174.Siliņa NikolaSB2.Saldus
175.Siliņa TīnaSB2.Rīga
176.Siņicina EmīlijaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
177.Solomahina AmēlijaSB1Kuldīga
178.Solomahina OlīvijaSB1Kuldīga
179.Staltmanis NiklāvsVB3.Kuldīga
180.  Stola MartaSB2.Jelgava
181.Stols IntarsVB1Jelgava
182.Strade PatrīcijaSB1Kuldīga
183.Strapcāne EnnijaSB2.Rīga
184.  Strapcāne PaulaSB2.Sporta skola Arkādija
Rīga
185.Straubergs ErnestsVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
186.Strautnieks AnsisVB1Rīga
187.Stulpāns KārlisVB1Gravis
Ogre
188.Stumbris MiķelisVB1Kuldīgas novads
189.Supe AnnijaSB1Baldone
190.Svilpe HannaSB1Kuldīga
191.Svilpe KristapsVB2.Kuldīga
192.Svilpe ViestirsVB1Kuldīga
193.Šabāns Marks-SebastiansVB2.Kuldīga
194.Šķēle ĪrisaSB1Madona
195.  Šmite KendijaSB3.Kuldīga
196.  Terentjeva Sofija-ElizabeteSB2.Rīga
197.Timko MadaraSB2.Jēkabpils
198.Ulpe EdgarsVB3.Kuldīga
199.Uzars RaivisVB3.Kuldīga
200.  Vačiļa Evans-ElisijsVB1Kuldīga
201.Vačiļa Evans-ElisijsVB1Kuldīga
202.  Vačiļa KirilsVB1SIA "KORP"
Kuldīga
203.Valaks ReinisVB1Kuldīgas novads
204.  Vanaga MadaraSB3.KNSS
Kuldīga
205.Vanags ValtersVB1Kuldīga
206.Veļeseviča AlisijaSB3.Rīga
207.Veļesevičs RobertsVB3.Rīga
208.Veremeja AnastasijaSB3.KNSS
Kuldīga
209.Vilne AnnaSB2.Valle
210.Vilne KatrīnaSB1Valle
211.Vilnis EmīlsVB1VC 4
Saldus
212.Vilnis MārtiņšVB1Valle
213.Vilnīte EnijaSB3.Kuldīga
214.Vilnīte Greisa-AnnaSB1Kuldīga
215.  Viļumovs OttoVB2.EVELO TEAM
Rīga
216.Višķere AnnijaSB1TEAM JV
Rīga
217.  Vītoliņš GustavsVB2.KNSS
Kuldīga
218.Vuškāne Daniela-LīnaSB2.Kuldīga
219.Zandersons DominiksVB1Kuldīga
220.Zazerska AnnaSB2.KNSS
Kuldīga
221.Zemberga PatrīcijaSB2.Kuldīga
222.  Zemke RobertsVB3.Kuldīga
223.Žuka DarjaSB1Rīga

Kopā pieteikušies: 944