Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Liepājas pusmaratons, skrējienu seriāls "Skrien Latvija 10. sezona" | Saraksts

Liepāja, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alksne LindaSLiepāja
2.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs Ventspils
Ventspils
3.  Antāne KateSLiepāja
4.Araja KristianaSLiepaja
5.Astrausks RenatsVValsts policija
Grobiņa
6.  Babicevs DmitrijsVLiepaja
7.  Bagāts ReinisVRīga
8.  Baltkājis AndrejsV40Garkalne
9.Becchi CarloV40Riga
10.  Bērziņa AustraSBĒRZIŅI
Rīga
11.  Bežan LjubovS40Swedbank
Rīga
12.Boguša LeldeSRīga
13.  Brakmanis AndisVDOBELE
14.  Brikšķe VilnisV60Limbaži
15.  Bulkovskis MareksVRK Mītava
Jelgava
16.  Buls RaimondsV50Jūrmala
17.  Ceriņa ZaneSLiepāja
18.Cicens AdrisV40Liepaja
19.Cumakovs AndrejsVzoorbagan
riga
20.  Čekanauskis AigarsV40TROJA
Rīga
21.  Češķis ElvissVRK Vikingi
Liepāja
22.Dambis EdgarsV40Liepāja
23.  Dasko JevgenijsVIronman.lv
Liepāja
24.  Daukšts SergejsVRiga
25.  Demeško AndrejsV40Rīga
26.  Deruma IlzeS40Rīga
27.  Dieviņa DaceSCF Liepāja
Liepāja
28.Dille ArmandsVMugiwara
Liepāja
29.  Dobelis MartinsVLiepāja
30.  Dubovskis IļjaV40Idea Port Riga
Rīga
31.  Dudko ElvijsVTelia Latvija
Tukums
32.  Ekholm CrisSLaguja
33.  Ekholm ElmarV50Laguja
34.Gercāne ElīnaSMārupe
35.  Gintere ZaneSSigulda
36.Helmane LaineSTukums
37.  Ivanovs OļegsV40Līvāni
38.  Janovičs PāvelsVLsc
Rīga
39.  Jansone IlzeS50Ādaži
40.Jēkabsons GuntarsV50VELORONIS
LIEPĀJA
41.  Jeļņikovs JurisV40Saldus
Saldus
42.  Jermolova SarmīteSRīga
43.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
44.  Judkins AleksandrsVRiga
45.  Kalnenieks RaitisVLiepāja
46.  Karlovskis GatisV40Ventspils
47.  Karuzina NataļjaS40Liepāja
48.  Karuzins IgorsV40USK,,Atekas sala,,
Liepāja
49.  Kirilova VivianaS40Rīga
50.  Kizlo ČeslavsVRiga
51.  Klucis ValtsV50Langstiņi
52.Kondrats NiksVMugiwara
Liepāja
53.Kraujiņa MartaSLiepāja
54.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
55.  Kristapsons GundarsV40ASK Patria
Rīga
56.  Kristiansone OfēlijaS40Rīga
57.  Kristiansons HokansV40Rīga
58.  Krūmiņš ArtūrsVRīga
59.  Lankups JānisV40Liepāja
60.  Lapsa GvidoV50gulbene
61.Laškovs KārlisVLiepāja
62.  Laucis NormundsV60AIZKRAUKLE
Aizkraukle
63.  Lazda MadaraSRanka
64.  Leja IvetaS40VSK Noskrien / Skrienam Liepājā
Liepāja
65.  Liepina-Matharu DaigaSCSR Warriors
Reading
66.Ludboržs AinārsVRēzekne
67.  Ļaudups GuntisVLiepāja
68.  Maksimenkovs AntonsVVentspils
69.Maskancevs VadimsVRiga
70.  Mors EmīlsVRīga
71.  Mozins JurijsVSalaspils
72.  Nudiena IneseSVentspils
73.  Ņilovs ValdisV40Maratona klubs
Ogre
74.Ozoliņa DiānaSHuining
Liepāja
75.  Parfjonovs MārisVWestCoast
Liepāja
76.Pavinkšnis ReinisVNav
Baldone
77.  Plūme DidzisVLiepaja
78.  Popēns OskarsV40Rīga
79.Prulis-Munda EdgarsVJelgava
80.  Pūpola IvetaS40Aizpute
81.  Putniņa SandaSRiga
82.Roķis EdijsVLiepāja
83.  Rose CraigV40Jelgava
84.  Roze JurisV50LSSK
Liepāja
85.  Sakne BenitaSValmiera
86.  Samohvalovs AleksandrsVRīga
87.  Saulius TiminskasV50Penki kalnai
Lietuva
88.Sevcenko KonstantinsV40Rezekne
89.  Siguta DmitrijsV40Liepaja
90.  Sniega IlzeSFOLKMAŅI
Jelgava
91.  Stonis AivisVLiepāja
92.  Sūna DainisV60Mezgls
Rīga
93.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
94.  Šits ArtūrsVRun With Anita
Rīga
95.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
96.  Špaks DanielsVLiepāja
97.  Šukteris GintsV50Liepāja
98.  Timpa EdgarsVZS 17.kaujas atbalsta bataljons
Rīga
99.  Tretjakovs AndrejsVRīga
100.  Urtāne IndraSRīga
101.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
102.Vaivods MārisV40Liepāja
103.  Vecvagars ArtūrsVLiepaja
104.  Veliks IgorsV40Marupe Luxury Village
Mārupe
105.  Vesperis GuntisV40Liepāja
106.  Vikse LīgaSValmiera
107.  Vilks IntsV40Rīga
108.  Vilks JurijsV40ZOMBIES,RUN!!!
Riga
109.  Vilsons MiksV50VSK Noskrien
Upesciems
110.  Zauka DanielsVAutoStils-L
liepāja
111.Ziediņa SkaidrīteSRK Mītava
Jelgava
112.  Zīverte ElīnaSLiepāja
113.  Zumberga MartaSDundaga
114.  Zuze JānisVRīga

Liepāja, 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS / Viesnīca-Vecais Pasts
Madona - Rīga
2.  Andersone ZaneSN20Kuldīga
3.  Apse ViktorijaSN20Liepāja
4.  Bairaševskis ValerijsVN30SK Tērauds
Rīga
5.  Bardulis MārtiņšVNJ..Liepāja
6.Bezruka-Jākobsone TerēzeSN40Liepāja
7.Bikova JekaterinaSN30Liepāja
8.  Buinova JulijaSN20inpace.run
Riga
9.  Bunka IvarsVN40JURECKIS UN KO
LIEPĀJA
10.Cesnauskiene AstaSN50Begimo klubas
Plunge
11.  Cukure SintijaSN30Liepāja
12.Culnovs SergejsVN30TRITANS
Riga
13.  Dambīte-Polīte IevaSN30SK Ozolnieki
Jelgava
14.Domarkiene NeringaSN40Begimo klubas
Skuodas
15.  Dragunova TatjanaSN30Riga
16.  Egliņš DainisVN40Jūrkalne
17.  Ekholm HeliSN50Laguja
18.  Else AsnateSN20Valmieras vieglatlētikas klubs
Mazsalaca
19.Eltermane IngaSN50Liepāja
20.Fjodorova VitaSN30Jūrmala
21.Fjodorovs AndrejsVN30Jūrmala
22.  Freimane LauraSN30Liepāja
23.Grasis RaitisVN30Valmiera
24.Grigorjevs JevgenijsVN20Rīga
25.  Gromule AliseSN30Rīga
26.Grudula MontaSN20Gruduli
Liepāja
27.Gruduls EdmonsVN30Gruduli
Liepāja
28.  Heinola IlzeSN40VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
29.  Ilgauds DainisVN30Saldus
30.  Yakupova YuliaSN30Riga
31.  Jākobsone-Šņepste GunaSN30Rīga
32.  Janopulo AleksejsVN30Riga
33.Jawdo-Dco-Sac SahidhfcsVN50Jelgava
34.  Jesers IntarsVN20Matisons Runner's Club
Liepāja
35.  Kainova OksanaSNJ.Rīga
36.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
37.  Kalniņš-Vindedzkalns KārlisVN50VSK NOSKRIEN
Rīga
38.Kareckis ViktorsVN40Liepāja
39.Kareckis ViktorsVN40Liepaja
40.  Krēsliņš JānisVN30Swedbank
Rīga
41.  Krupins VjačeslavsVNJ..Matisons Runner's Club / Spars - MK
Preiļi
42.  Kubiliene NomedaSN40Mazeikiai
43.  Kuplais UldisVN50VSK Noskrien
Liepāja
44.  Kurovs JevgēņijsVN30RISEBA
Rīga
45.  Ķikāne IneseSN30Jelgava
46.  Lagzdiņa AgeneseSN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
47.Lībeka InaSN40Talsi
48.  Līne ZandaSN40Liepāja
49.  Lisovskis JānisVN50Individuāli
Jelgava
50.Lozbergs GatisVN50Limbaži Skrien
Limbaži
51.  Malta LāsmaSN50Viļāni
Viļāni
52.  Maļčenkova ArinaSN30Rīga
53.  Matveeva EleonoraSNJ..skola 7
Liepāja
54.  Mickus JurģisVN30VAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
55.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
56.  Muižniece Una-SelīnaSN20Smiltene
57.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
58.  Odriņa KitijaSN40Kandava
59.  Ogorceva MarikaSN30Rucava
60.Osītis JānisVN20Limbaži SKRIEN
Limbaži
61.Paņičevs EduardsVN30Riga
62.  Parfjonova AijaSN30WestCoast
Liepāja
63.  Pētersons MairisVN30Alūksne
64.  Pinne ElīnaSN20Valmiera
65.  Porcika AijaSN30Skrienam Liepājā
Liepāja
66.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
67.  Protopopovs AleksejsVN30Rīga
68.Puķe MārtiņšVN30Valmiera
69.  Purvīte ArtaSN40Maratona klubs
Rīga
70.  Rakšte LīgaSN30Maratona klubs
Rīga
71.  Rozenberga LauraSN40Jēkabpils
72.  Salna BaibaSN40Mārupe
73.Salnāja LauraSN40Liepāja
74.Sausiņa IlzeSN50SUHARIKI
LIEPĀJA
75.  Savvina DaceSN50??????
???????-???????
76.  Sivko AntonijsVN40Ventspils
77.  Sliede VinetaSN40Liepāja
78.  Smertjevs ArtjomsVN30Elektrika
Riga
79.Strautniece KatrīnaSN20Ozolnieki
80.  Strautnieks KārlisVNJ..Ozolnieki
81.  Sutris-Adijāns RenārsVN40??????
???????-???????
82.  Šanceva SvetlanaSN30Musliks
Jelgava
83.  Šestakova KarinaSN40Liepāja
84.Štarka SvetlanaSN50Liepāja
85.Štarks EdijsVN20Liepāja
86.  Terliņš OskarsVN40Ventspils
87.  Timbra IvetaSN30viesu nams
Liepāja
88.  Titova JeļenaSN20Rīga
89.  Tokarevičs AndrejsVN30Rīga
90.  Tukuma-Sileniece BaibaSN40Liepaja
91.Vaivode IngaSN30Liepaja
92.  Veinbergs AivisVN20Liepāja
93.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
94.  Vīksne DaceSN30VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
95.  Viršila EgidijusVN30Klaipėda
96.  Vītiņa MaijaSN20Valmiera
97.  Zdanovskis ArtursVN30Riga
98.  Zlaugotne LīgaSNJ.Young Folks LV
Staicele
99.  Ždaņenko JeļenaSN30Liepāja
100.  Živula IngaSN30Rīga

Liepāja, 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsVTBLimbaži SKRIEN
Limbaži
2.  Alne IlzeSTSkrienam kopā
Valmiera
3.Andersone LīvaSTLiepāja
4.  Ansberga OdrijaSTBAnsbergi
Ventspils
5.  Ansbergs RobertsVTBAnsbergi
Ventspils
6.Antans AgrisVTAJūrkalne
7.Auzinš AivisVTJelgava
8.Birze KitijaSTKuldīga
9.  Bitāne MadaraSTSPORTLAT
Saldus
10.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
11.  Brižaka VinetaSTMaratona klubs
liepaja
12.  Brucis-Meiris KristiansVTBPelmeņi
Liepāja
13.  Bušs ArmandsVTFolkmaņi
Bauska
14.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
15.Deiders Toms-RobertsVTBLiepāja
16.  Demeško AlīnaSTBRīga
17.  Djačoka AlīnaSTRīga
18.  Egle BaibaSTVentspils
19.Egliņa AltaSTAJūrkalne
20.Elksne IngaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
21.  Elksne KitijaSTAVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
22.  Elksnis KristersVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
23.Ernsone LauraSTLiepāja
24.  Freimane MadaraSTLiepāja
25.  Freimanis AlansVTBLiepāja
Liepāja
26.  Grīniņš LaurisVTAKuldīga
27.Huyy GggVTMaskava
28.Ivanova OlgaSTJelgava
29.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTRīga
30.Kalniņa Samanta-SonoraSTAKrustpils
31.  Kirsānova JogitaSTRīga
32.  Krastiņa GuntaSTliepaja
33.  Krone LūcijaSTOlaine
34.  Krūma-Mudele KristiānaSTRīga
35.  Kunce ElīnaSTIkšķile
36.  Kuža MārtiņšVTVeselības grupa
Druva
37.Ķēniņa IneseSTLiepāja
38.  Lagzdiņa RandijaSTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
39.  Lankupa MarikaSTBLiepāja
40.  Laugale-Veilande LaineSTLiepāja
41.Laukagale LieneSTLiepaja
42.  Lazdāns GregorsVTLiepāja
43.  Lescinska KristinaSTRīga
44.Lescinska ViktorijaSTRīga
45.Lībeks VilnisVTTalsi
46.  Liekmanis RaivoVTAMARATONA KLUBS
Nīkrāce
47.Liepiņš UldisVTLiepiņi
Liepāja
48.Liubins RobertsVTBLiepāja
49.Lozbergs Daniels-AdriansVTBLimbaži Skrien
Limbaži
50.  Ļaudama MartaSTBAizpute
51.Ļaudams GuntarsVTAizpute
52.Malacanovs FilipsVTAJelgava
53.  Maļavko Laura-ElizabeteSTBOzolnieki
54.  Metla LauraSTSaldus
55.  Mickus SantaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
56.Mizēna AnceSTLiepāja
57.  Pāvulēna LauraSTPāvulēni
Rīga
58.  Pence JolantaSTAJaunsardze
Lejasciems
59.  Pence KristīneSTAJaunsardze
Lejasciems
60.  Porciks EdgarsVTVSK Noskrien
Liepāja
61.Poriņš RalfsVTB-
Grobiņa
62.Salnāja AneteSTBLiepāja
63.Sausiņa LindaSTLiepāja
64.  Seņins ArtjomsVTJelgava
65.Siliņa LīnaSTFolkmaņi
Bauska
66.  Skindulis RihardsVTBLiepāja
67.  Stirna GuntaSTVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
68.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
69.  Sudmale Estere-PaulaSTBLiepāja
70.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
71.  Taimiņa AnnaSTLiepāja
72.  Upesjure IngaSTBeverīna
73.  Vasiļevska KristīneSTDaugavpils novads
74.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
75.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
76.  Virbickis ArtūrsVTLiepāja
77.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
78.Zabors ĢirtsVTBVAS Latvijas autoceļu uzturētājs
Rīga
79.  Zalāns DāvidsVTwww.davidszalans.lv
Limbaži
80.  Zauka KitijaSTBAutoStils-L
Liepāja
81.  Zeltiņš LaurisVTRP SIA RĪGAS SATIKSME
Rīga
82.Zīverte DaigaSTLiepāja
83.  Zīverte LaumaSTALiepāja
84.  Zīverte SabīneSTPriekule
85.  Zvaigzne ElīnaSTSPORTLAND
Liepāja

Liepāja, Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abersone KeitijaSB2Liepāja
2.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
3.Aigare GitaSB4Liepāja
4.  Aksenoks KristofersVB2CSDD
Rīga
5.Aleksejeva Anna-ĪrisaSB3Saldus
6.Allena Elizabete-AnnaSB3Labs starts
Rīga
7.Atamuradova AdrianaSB4Liepāja
8.Atamuradova NellijaSB2Liepāja
9.Babiceva KsenijaSB1Liepaja
10.Balode PaulaSB3Liepāja
11.Bormane Laura-LīgaSB2Valmiera
12.  Briedis RalfsVB4Sigulda
13.  Brucis-Meiris RūdolfsVB3Pelmeņi
Liepāja
14.Burkovska ElzaSB2Liepāja
15.Burkovska EnijaSB4Liepāja
16.Burkovska RēzijaSB1Liepāja
17.Ceplenieks OliversVB2Liepāja
18.Ceriņš RodrigoVB1Liepāja
19.  Daņilovskis VladimirsVB2Rīga
20.  Dasko BogdansVB2Liepāja
21.  Dasko EmilijaSB3Liepāja
22.Deidere Rūta-TerēzeSB3Liepāja
23.Freimanis RobertsVB3Evitinjsh2@inbox.lv
Liepāja
24.Galdika EstereSB3Dubeņi
25.  Gaņģītis GustavsVB2eBIOpower
Kuldīga
26.  Gaņģītis LinardsVB4eBIOpower
Kuldīga
27.  Gilučs OliversVB1Rīga
28.Glužģis RinaldsVB1Liepāja
29.  Griņevičs EļdarsVB3ABC software
Baloži
30.  Gruduls Edmons-MarkussVB3Gruduli
Liepāja
31.Gruduls Kristofs-JānisVB1Gruduli
Liepāja
32.  Gruduls Pīters-ViestursVB1Gruduli
Liepāja
33.Ilsters DāvidsVB1Durbe
34.  Jonase IevaSB2Liepāja
35.Klass RafailsVB1Klasu ģimene
Rīga
36.Konrāde KatrīnaSB2Liepāja
37.Kreidere ElizabeteSB2Liepāja
38.Krūmiņš ViestursVB2Liepāja
39.  Lankupa DitaSB3Liepāja
40.Lankups RobertsVB1Liepāja
41.Liepina-Matharu OlīvijaSB1CSR Warriors
Reading
42.Liepiņš GustavsVB2CSR Warriors
Grobina
43.Ludboržs ReinisVB1Rēzekne
44.Lutere AgneseSB2Liepāja
45.Lutere AnnijaSB1Liepāja
46.Ļaudams JānisVB1Aizpute
47.  Ļaudams KārlisVB2Aizpute
48.  Ļaudups TimotejsVB3Liepāja
49.  Ļežaņina JeļenaSB4Rīga
50.Mačevska Ieva-MartaSB3jelgava
51.  Mačevska Paula-MarijaSB2Jelgava
52.Malacanova AnnijaSB3Jelgava
53.Mednis NamejsVB1Kabiles pagasts
54.  Meļķis MārcisVB4Liepāja
55.  Miltiņa AnceSB4Miltiņi
Vērgale
56.Mizēna KatrīnaSB2Liepāja
57.Mizēna LīvaSB1Liepāja
58.Neija KerolaSB1Tukums
59.  Nikovskis Orlando-OstinsVB4Liepāja
60.  Ozers ArnoldsVB2Rīga
61.Ozola ElizabeteSB3Ozoli
Liepāja
62.Ozola EmīlijaSB1Ozoli
Liepāja
63.Ozola EvelīnaSB2Ozoli
Liepāja
64.Ozola MontaSB2Liepāja
65.  Pakula GrigorijsVB3Rīga
66.Priekulis MartinsVB1Liepaja
67.Purvīte KatrīnaSB2Rīga
68.Rouza FreijaSB1Jelgava
69.Rouzs FrancisVB1Jelgava
70.Salnāja KateSB2Liepāja
71.Saulītis JānisVB2Nicas pagasts
72.  Skerse MegijaSB2Liepāja
73.Sniega PaulaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
74.Staševics RodrigoVB1Liepāja
75.Straubergs ErnestsVB1Limbaži
76.  Tenisons Darens-KristofersVB3Liepāja
77.  Tokareviča VeronikaSB3Rīga
78.Vasiļjevs OskarsVB3Daugavpils
79.  Veita SolveigaSB4Liepāja
80.  Vilks KrišjānisVB3Rīga
81.  Vilks OtoVB4Rīga
82.  Zīverte MartaSB3Liepāja
83.  Žvagulis RalfsVB1Liepāja

Liepāja, Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Domaille DaceSNUJVSK NOSKRIEN
Rīga

Kopā pieteikušies: 383



8. Ezerkauliņi Salaspils pusmaratons 2022