Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens „Apkārt Lielezeram 2022” | Saraksts

600 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa RūtaSB1Āboliņi
Rīga
2.Āboliņš MartinsVB2Āboliņi
Rīga
3.Ādamsons JurģisVB1Limbaži SKRIEN
Limbaži
4.Baumane AnnijaSB1Valmiera
5.  Baumane PaulaSB2VALMIERA
6.Brojevs AndrisVB2Limbažu pagasts
7.Brojevs KristapsVB2Limbažu pagasts
8.Cīrulis ErnestsVB1Green&White
Limbaži
9.  Drozda Artūrs-GabrielsVB2Rīga
10.  Drozda Daniels-GvidoVB2Rīga
11.Griķe ElzaSB2Rubene
12.Griķs ErnestsVB1Rubene
13.Groma DiānaSB2Limbaži Skrien
Limbaži
14.Kļaviņa Evelīna-EstereSB2valmiera
15.Konošonoka ĢertrūdeSB2Limbaži
16.Krilova DārtaSB1Cēsis
17.Krilovs RaulsVB1Cēsis
18.Lācis HaraldsVB1Aloja
19.Lācis HugoVB2Aloja
20.Lielais MiķelisVB2Limbaži
21.Ludboržs ReinisVB2Rēzekne
22.Olengoviča MartaSB2#pupolegles
Priekuļi
23.Plūme Dominiks-DanielsVB2valmiera
24.  Purviņa PaulaSB1Salaspils
25.Putrāle ElzaSB2Smiltenes BJSS
Smiltene
26.Rubenis KārlisVB2Limbaži
27.Ručs PēterisVB2Priekuļi
28.Rudzītis TeodorsVB1Limbaži
29.Rukkalne EvitaSB2Sigulda
Sigulda
30.Ruskule ReičelaSB1Limbaži SKRIEN
Rīga
31.Straubergs ErnestsVB2Limbaži SKRIEN
Limbaži
32.  Zariņš KrišsVB2Rubene

1200 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aumeistere AneteSB3Valkas SIENA
Valka
2.Aumeistere NikolaSB3Valkas SIENA
Valka
3.Aumeisters JurisVB3Valkas SIENA
Valka
4.Bojans LinardsVB4Limbaži
5.Bojans RihardsVB3Limbaži
6.Budjko MaratsVB3Skriešanas skola
Rīga
7.Budjko NelliSB3Skriešanas skola
Rīga
8.  Groma MartaSB4Limbaži Skrien
Limbaži
9.Kārkliņš KristiansVB3Limbaži
10.  Konošonoks SigurdsVB3Limbaži
11.Krieviņa KerijaSB3Limbaži
12.Krieviņš KlāvsVB3Limbaži
13.  Lipskis GustavsVB3Limbažu pagasts
14.Maļinausks ReinisVB4Rīga
15.Maļinausks TomsVB3Rīga
16.Purviņa RūtaSB4Salaspils
17.Putrālis JānisVB3Smiltenes BJSS
Smiltene
18.Ramis RobinsVB3Limbaži
19.Rostoka EmīlijaSB4Limbaži
20.Ruča ZaneSB3Priekuli
21.Ručs JānisVB3Priekuli
22.  Rudzītis TomassVB3Limbaži
23.  Rukkalns MārtiņšVB3Sigulda
Sigulda
24.  Šņore MārtiņšVB4Limbaži
25.  Zviedre LoretaSB3Limbaži

6 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsone Agnija6-S30Limbaži SKRIEN
Limbaži
2.Ādamsons Jēkabs6-JVLimbaži SKRIEN
Limbaži
3.Arbidāns Dāvis-Roberts6-JVLimbaži
4.  Aumeistere Ivita6-S40+Valkas SIENA
Valka
5.Barkovskis Artūrs-Jānis6-JVLimbaži
6.  Bočkovs Deniss6-V30Mežezeri Sporto/Žolneroviča SK
Salaspils
7.Demeško Jekaterina6-S40+Fiksiki
Rīga
8.Derbitskaja Ksenija6-S30Carnikava
9.  Dmitrijevs Andrejs6-V30Piramida Triathlon Club
Jelgava
10.  Dzene Inga6-S40+individuāli
Limbažu novads
11.  Galeniece Ieva6-S30Ievas
Rīga
12.  Hazenfusa Dagnija6-S30Rīgas rajons
13.Ieviņa Anita6-S50+Noskrien Cēsis
Cēsis
14.Jakubaite Baiba6-S30Limbaži
15.Jakubaitis Edvīns6-V30Limbaži
16.  Kravalis Ainārs6-V50+Sigulda
17.  Kravalis Jānis6-JVSiguldas Sporta skola
Sigulda
18.Kristberga Evija6-S40+Rīga
19.Kukes Timurs6-JVTriatlona Akadēmija
Rīga
20.  Kuzmane Santa-Nikija6-SCēsis
21.  Lagzdina Margita6-S50+-
Riga
22.  Lipska Liene6-S40+Limbažu pagasts
23.Lozbergs Daniels6-JVLimbaži
Limbaži
24.Lozbergs Gatis6-V50+Limbaži Skrien
Limbaži
25.Lūkina Alise6-S30Limbaži SKRIEN
Cēsu novads
26.Mauris Žans6-V40+TRITANS TRIATHLON TEAM
Sigulda
27.Mežgaile Baiba6-S40+Limbaži Skrien
Limbaži
28.  Misirovs Rašads6-V30Umurga 4ever
Umurga
29.  Neuss-Lucs Tomass6-VFolkmaņi
Jelgava
30.Pērkone Una6-JSSmiltene
31.  Potrubeiko Tatjana6-S30Ievas
Riga
32.  Purviņš Anatolijs6-V30Salaspils
33.Romanovs Gatis-Kristiāns6-JVLīvānu BJSS
Līvāni
34.  Ručs Andris6-V30Priekuļi
35.  Rukkalns Aivars6-V40+Sigulda
Sigulda
36.  Ruskule Dace6-S30Limbaži SKRIEN
Rīga
37.  Ruskulis Andis6-V30Limbaži SKRIEN
Rīga
38.Svirkste Evelīna-Žanete6-JSLīvānu BJSS
Līvāni
39.  Terliņš Oskars6-V40+Limbaži
40.Tumulis Normunds6-V50+Cēsis
41.  Vectirāne Elīza-Astra6-SKarro Team
Priekuļi
42.Veide Laura6-S30Sēlija
Jēkabpils
43.  Zauls Niks6-VLimbaži SKRIEN
LImbaži
44.  Zeltiņš Lauris6-VRP SIA Rīgas satiksme
Rīga
45.  Zviedris Adrians6-JVLimbaži

13,7 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Aumeisters Normunds14-V40+Valkas SIENA
Valka
2.  Bogdanovs Jānis14-V50+ZVOC
Valmiera
3.  Bogdanovs Jānis14-VLValmiera
4.  Braslava Māra14-S30Puikule
5.Butāns Ēvalds14-V40+Limbaži SKRIEN
Limbaži
6.  Čerkovskis Timurs14-V30Rekuņenko OCR
Jelgava
7.  Čuhalovs Dmitrijs14-V40+Tottenham Hotspur FC
Rīga
8.  Demeško Andrejs14-V40+Fiksiki
Rīga
9.  Dmitrijevs Andrejs14-V30Piramida Triathlon Club
Jelgava
10.  Gailis Andis14-V40+VALMIERA
11.  Gaugers Pēteris14-V40+Limbaži
12.Groma Oksana14-S40+Limbaži Skrien
Limbaži
13.  Kapture Dace14-S40+Daba mūs sauc!
Mazsalaca
14.  Klints Raimonds14-V50+LSK
Ikšķile
15.  Korabelnikov Dmitriy14-V30Kyiv
16.Kudria Yevhen14-V30Dnipro
17.  Lērme Ritvars14-V40+M 42
Valmiera
18.Lielā Emilija14-S30Limbaži
19.Liepiņa Dace14-V40+Rubene
20.  Liepiņa Iveta14-S50+SK "METROONS"
Riga
21.Ludboržs Ainārs14-V30Rēzekne
22.  Maļinausks Spodris14-V40+ASK Patria
Rīga
23.Meldere Lauma14-S30Vilzēni
24.  Melgalvis Gatis14-V40+Valmiera
Valmiera
25.Melkurts Ēriks14-V50+Zilaiskalns/Valmiera
26.  Mežgailis Andris14-V40+Limbaži Skrien
Limbaži
27.Olengovičs Jānis14-V30#pupolegles
Priekuļi
28.  Onckule Vineta14-S30Rīga
29.  Petruševica Mārīte14-S30Limbaži skrien
Limbaži
30.Rubenis Roberts14-V30Limbaži
31.  Saklaure Lita14-SLLimbaži
32.  Siugale Ieva14-S40+Iecava
33.Skrastiņš Kaspars14-V40+Bērzaine
Valmiera
34.Skrīvelis Elvis14-VLSēlija
Rīga
35.  Straubergs Ainārs14-V30Limbaži SKRIEN
Limbaži
36.  Stulpinskis Agnis14-VLValmieras Vieglatlētikas klubs
Valmiera
37.  Stūrīte Iveta14-S40+Sigulda
38.  Stūrītis Jānis14-V40+Sigulda
39.  Vanags Kaspars14-V30Cēsis
40.  Veidemanis Lauris14-V30Rauna
41.  Vēveris Artūrs14-V40+Ragana
Ragana
42.  Zlaugotne Līga14-SLYoung Folks LV
Staicele

Kopā pieteikušies: 144