Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Rozentāla skriešanas svētki 2023 | Saraksts

400m Bērnu skrējiens, BEZ laika kontroles

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Avdeviča AdrijaSB9SP Dartija
Iecava
2.Avdeviča DārtaSB7Iecava
3.Bāča KurtsVB7PĀĶU FLEXĒTAVA
Saldus
4.Berovska Liene-AuceSB9SIA SkorpionsVS
Auce
5.Čampere AivitaSB9SALDUS
6.Davidāne MartaSB7Saldus
7.Dobkeviča AliseSB9Saldus
8.Dreimanis RonaldsVB7Saldus
9.Fiņķe KatrīnaSB7Jelgava
10.Fiņķe KristiānaSB9Jelgava
11.Groskopa LīvaSB7Saldus
12.Gurska LūcijaSB9Saldus
13.Gurskis MaksisVB7Saldus
14.Kampenusa SigneSB7Ezere
Ezere
15.Kampenuss MikelisVB9Ezeres pamatskola
Ezere
16.Kandavnieks GundarsVB9Saldus
17.Kārkliņš RalfsVB9Biedrība Liesma
Saldus
18.Kupše MārtiņšVB9Saldus
19.Lejniece Enia-EmīlijaSB9Iecava
20.Lejnieks EdvardsVB7Iecava
21.Lokmane AmandaSB7Liepaja
22.Mednis NamejsVB7Kuldīga
23.Miezītis GabrielsVB7PII Sienāzītis
Saldus
24.Mihailova EmīlijaSB7Saldus
25.Millers BraijensVB7Saldus
26.Millers FēlikssVB7Brocēni
27.Mukāne Elija-Anna-MukāneSB7Saldus
28.Ošenieks UģisVB9Saldus
29.Poļaka EstereSB7Saldus
30.Poļaks MiksVB7Saldus
31.Prauliņš MārcisVB7Saldus
32.Rieksta SabīneSB7Saldus
33.Rimkus BeāteSB9400m bērnu skrējiens
Saldus
34.Rudevics RalfsVB9Saldus
35.Sevastjanovs KristiansVB7Iecava
36.Simsone AdeleSB7Saldus
37.Sīpols JurģisVB7Rīga
38.Sirmā HannaSB7Saldus Sporta skola
Saldus
39.Sulce MelānijaSB7Jelgava
40.Suseklis DāvidsVB7Saldus
41.Šimetava MelānijaSB7Bērnu
Saldus
42.Štāls AlbertsVB7Saldus džudo klubs
Saldus
43.Štīgnere LotaSB7Saldus
44.Veisbergs EdvardsVB7Saldus
45.  Vilmane PatrīcijaSB9Saldus
46.Vilmane-Meženiece LaimaSB9Saldus
47.Vilmane-Meženiece MāraSB9Saldus
48.Zagorska AliseSB7Jelgava
49.Zemītis Mārtiņš-KristapsVB9Saldus
50.Zīle RalfsVB7Saldus
51.Zolmane PaulaSB9Liesma
Saldus

1000m bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Dobkeviča AnceSB11Saldus
2.Gustiņa MartaSB11Dobele
Dobele
3.Kampenuss OliversVB11Ezeres pamatskola
Ezere
4.Ķīšenieks KrišjānisVB11Saldus
5.  Lokmanis KārlisVB11Liepāja
6.Markava LaimaSB11Saldus sporta skola
Saldus
7.  Meļņikova SendijaSB11Saldus Sporta skola
Saldus
8.Onišenko JaroslavsVB11Kalni
Saldus
9.Siliņa NikolaSB11Saldus

2km Tautas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVT40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Albīne KlāraSTSaldus tehnikums
Saldus
3.  Belovs VjačeslavsVT40SIA SkorpionsVS
Saldus
4.  Blumberga InetaSTJelgava
5.  Blumbergs KristersVTJelgava
6.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
7.Brazdovska BaibaSTSaldus
8.Cāzere EvelīnaSTSaldus
9.Čampers AnrijsVTSALDUS
10.  Grīnvalde-Ozola KarīnaST40Aizkraukle
11.Gustiņa ElīzaST14Dobele
Dobele
12.Holšteine KitijaSTSaldus novada sporta skola - Brocēni
Brocēni
13.Kolerts IlgonisVTViens pats
Skrunda
14.Miezītis SebastiansVT14Saldus pamatskolas jaunsardze
Saldus
15.Ošeniece PaulaST14Saldus
16.Ozoliņš RinaldsVTSaldus
17.Peholte InitaSTLiesma
Saldus
18.Štīgners MartinsVTSaldus sporta skola
Saldus
19.  Zalkovska RēzijaSTSaldus Sporta skola
Saldus

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa Tatjana5S40Maratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš Guntars5V50Maratona klubs
TALSI
3.  Āboliņš Markuss5VMaratona klubs
Talsi
4.Āboliņš Mārtiņš5VMaratona klubs
TALSI
5.Andersone Annija5SBrocēni
6.Birkenberga Signe5VLiesma
Saldus
7.Freimanis Māris5VAnnenieki
8.Grīnvalds-Ozols Adriāns5V18Aizkraukle
9.Grīnvalds-Ozols Lorenss5V18Aizkraukle
10.Gustiņš Artūrs5VDobele
Dobele
11.  Kasparoviča Agnese5SSC Raķēte
Rīga
12.  Krone Lūcija5S50Rīga
13.  Krūmkalna Gunita5S40Saldus
14.  Lagzdina Margita5S50-
Riga
15.Lasmane Inta5SSlampe, Tukuma nov.
16.Leskovičs Gatis5V40Tukums
17.Lipskis Roberts5VSkrīveri
18.Lokmanis Arturs5VMARATONA KLUBS
Liepaja
19.  Luberts Māris5VSuunto Team Latvija
Rīga
20.Markava Māra5SSaldus
21.Onischenko Jaroslavs5V18Kalni
Saldus
22.Ozols Andris5VKalni
Saldus
23.  Pauliņš Jānis5VTalsi
24.Pečaks Gundars5VSaldus
25.  Rakšte Līga5SMaratona klubs
Rīga
26.  Rekalo Aiga5S40Tukums
27.  Roga Madars5VSaldus novada sporta skola
Saldus
28.  Seņins Artjoms5VFOLKMAŅI
Jelgava
29.  Vancāne Sandra5SSK Tērauds
Ķekava
30.  Vicinska Liesma5S50Brocēnu cilpotājas
Brocēni
31.  Vicinska Rūta-Alma5SBrocēnu cilpotājas
Brocēni

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Akmentiņa Santa10SIM Team
Rīga
2.Auziņš Edgars10V40Matisons Runner’s Club
Rīga
3.Bāča Jānis10VPĀĶU FLEXĒTAVA
Saldus
4.  Bogdane Zlata10SRīga
5.  Dreimanis Kristers10VSaldus
6.Fiļipovs Oļegs10VBaloži
7.  Gustiņa Liene10SDobele
Dobele
8.  Jankavs Jānis10VRīga
9.Kārkliņa Simona10SBiedrība Liesma
Saldus
10.  Kiriļenko Kseņja10SRiga
11.  Kopmanis Jānis10V50LSC
Rīga
12.Korņeva Natālija10SRīga
13.  Korsukova Nataļja10SRīga
14.Krastiņa Marina10SMaratona klubs
Jaunolaine
15.  Kursišs Rolands10V40Jelgava
16.  Lore Viesturs10VEn8
Rīga
17.  Markavs Andris10VSaldus virves vilkšanas klubs
Saldus
18.Muižniece Ilzīte10S50Smiltene
19.  Ozoliņš Ringolds10V50Maratona klubs
Ventspils
20.  Tauberis Jānis10VSaldus
21.  Vējš-Āboliņš Kristaps10VJelgava
22.Vītols Mārtiņš10VC I F E R B L A T S
Grobiņa
23.  Vitrungs Elmārs10VTeam WoodPro/Lugarde
Mālpils
24.Zaluma Astra10SLiesma
Saldus

Kopā pieteikušies: 134