Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils triatlons, LK 8. posms | Saraksts

0,1km+2km+0,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Belovs MatiassM9Piramida Triathlon Club
Mārupe
2.Caune PaulaF9Ķekava
3.Gubina EkaterinaF9Piramida Triathlon Club
Olaine
4.  Irbe OdrijaF9RA TEAM
Rīga
5.Sajenko VeronikaF9Piramida Triathlon Club
Olaine

0,2km+6km+1,25km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bogdanova LadaF13Babītes sporta kompleks
Piņķi
2.Gushchin SvyatoslavM11Triatlona AKADEMIJA
Riga
3.Gustiņa MartaF11Triatlona akadēmija
Dobele
4.Inkins GustavsM13Babītes sporta kompleks
Piņķi
5.  Juhno ElizabeteF11BORN2WIN
Liepāja
6.  Klestrovs RojsM13Ventspils BMX aģentūra
Ventspils
7.Kolesniks MarksM13SHARKY
Riga
8.  Kolotiļins DaniilsM11Ventspils Judo Klubs
Ventspils
9.  Ničipore ElizabeteF11Valmieras sporta skola
Kocēni
10.Sajenko PoļinaF11Piramida Triathlon Club
Olaine
11.Sloka NoraF13Piramida triathlon club”
Jelgava
12.Vakuļiča AnastasijaF13SHARKY
Rīga

0,75km+20km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelniece AneteFJaunpiebalga
2.  Abramova ĻubomilaF17DTC "Jaunība"
Daugavpils
3.  Avens EdijsMNBS triatlona komanda
Liepāja
4.  Barker HugoM60.Great Britain
5.  Bindere SofijaF19Babītes sporta kompleks
Piņķi
6.  Demko AleksejsM40LSC/tripower.lv
Saulkrasti
7.Gelbergs Emīls-DāvisM17Rīga
8.Grasmanis DzintarsM50-
Rīga
9.  Irbe IvoMRA TEAM
Riga
10.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
11.  Juhno SergejsM40NBS TRIATLONA KOMANDA
Liepāja
12.  Kārklis ĒriksM40Lielvārde
13.  Keišs JurisM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
14.  Keišs LūkassM19Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
15.  Kņaževs ValerijsM40DTC "Jaunība"
Daugavpils
16.Kravalis NilsM17TRIRUNPRO
Rīga
17.Kukes TimursM17Babītes sporta kompleks
Babīte
18.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
19.  Leitāne EvitaF40TRI KAN
Rīga
20.  Lipskis EduardsMRīga
21.  Ļedovskojs DairisM17DTC Jaunība
Daugavpils
22.  Maskava KristiānaFRīga
23.  Mežulis AnsisM50Jūrmala
24.  Morins ArsensM40Riga
25.  Nikels EdgarsM40Virsotne/MARMOT
Rīga
26.Pauniņa IevaFPiramida Triathlon club
Jūrmala
27.  Ponomarenko AndrisMRīga
28.  Pūce IevaF40Rīga
29.Radsone KiraFTriatlona akadēmija
Riga
30.  Serovs AleksandrsM40Rīga
31.  Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
32.  Sīmanis EdijsMVentspils
Ventspils
33.  Skringa LinardsM17DTC "Jaunība"
Jaunība
34.  Šipkova ElzaF19Energy Racing Team
Jūrmala
35.  Titova JeļenaFRīga
36.  Uzols AivarsM60.DTC Jaunība
Daugavpils
37.  Žigarkovs SebastiansM17DTC Jaunība
Daugavpils
38.  Žunda VjačeslavsM40Piramīda tri team
Riga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Belovs MarselssVBPiramida Triathlon Club
Mārupe
2.Caune ElzaSBĶekava
3.Vakuļiča AnnaSBSHARKY
Rīga
4.  Žideņš HaraldsVBDobele

0,375km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Antonovičs AntonsMO.Sk Vikings
Ventspils
2.  Bižāns ŅikitaM15DTC Jaunība
Daugavpils
3.  Bombina KatrīnaF15Babītes sporta komplekss
Piņķi
4.  Bulko KarolinaF15TRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele
5.Gustiņa ElīzaF15Triatlona akadēmija
Dobele
6.  Klestrova KristiānaFO.NJ Racing
Ventspils
7.  Krūmiņš SandrisMO.Maratona klubs
Ventspils
8.  Maula AnnaFO.Maratona klubs Ventspils
Ventspils
9.  Mednis VilisM70individuāli
Smiltene
10.Murnikovs TimursM15DTC "Jaunība"
Daugavpils
11.  Ņevostrujeva NataļjaFO.Ventspils Jūras lauvas
Ventspils
12.  Punculis MārisMO.Ludza
13.  Reimanis ArkādijsMO.Talsu Biatlona Klubs
Talsi
14.  Serovs PēterisM70Cēsis
15.  Sīle LindaFO.Reliģija
Rīga
16.Sulaine NadeždaF15DTC "Jaunība"
Daugavpils
17.Vakuļičs DaniilsM15SHARKY
Rīga
18.  Žideņš RūdolfsM15Triatlona Akadēmija
Dobele

Kopā pieteikušies: 77



Stafete: 3 dalībnieki (vismaz 1 sieviete)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Ventspils Triatlona klubs / Maratona klubs1. Aleksejs Pozdņakovs
2. Mārtiņš Trautmanis
3. Ilze Valerte
2Enerģija RT1. Diāna Rožkalne-Šipkova
2. Agris Šipkovs
3. Matīss-Toms Jurgensons
Kopā komandas: 2
Rojas pusmaratons