Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas 18. pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš EdgarsVLiepāja
2.  Abols VilnisVKuldīga
3.  Aksenoks AivarsV60CSDD
Rīga
4.  Aksenoks RūdolfsVRīga
5.Aleksandravičus ArtūrsVStiga RM
Kuldīga
6.  Alksne LindaSLiepāja
7.  Alksnis RegnārsVLiepāja
8.  Andersons DaumantsVBrocēni
9.  Antonovs AleksandrsV40SK BULTA/BALTAIS
Riga
10.Arikawa YasunoriV40Minsk
11.Aunins GirtsV50Jelgava
12.  Ausmanis JānisV50SK Katrīna
Kuldīga
13.  Auziņš MārtiņšV40Rīga
14.  Babkins MārtiņšVSK BULTA/BALTAIS
Rīga
15.  Balunovs EdgarsVeSYS PRO
Olaine
16.  Bambāns VjačeslavsV40Žolneroviča skriešanas klubs
Rīga
17.  Behmanis-Bergmanis JanisVMārupe
18.  Beķeris PēterisV40Kuldīga
19.Benjamiņš ElvijsVKuldīga
20.  Bergers IgorsV50SK BULTA/BALTAIS
Rīga
21.  Bernāne NatālijaSRēzeknes novads
22.Bērziņš AigarsV40BALTAIS
Tukums
23.  Bērziņš KristapsVASK Patria Sportland
Kuldīga
24.Bigats OskarsVSK Ozolnieki
Jelgava
25.  Birģelis JānisV50Jūrmala
26.  Biruma ArtaS50Rīga
27.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
28.  Blūms EndijsVFolkmaņi
Kuldīga
29.  Boriss KasparsV40Happy_To_Move
Jūrmala
30.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
31.  Buks JurisV40PAVEIKS
Kuldīga
32.  Buls RaimondsV50Jūrmala
33.  Būmans GuntarsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
34.  Būmans KārlisVMatisons Runner’s Club
Liepāja
35.  Caics ArtūrsV---
Rīga
36.  Cakuls KārlisVStiga RM
Tukums
37.  Cakuls RaivisV40Stiga RM
Tukums
38.  Ceriņa ZaneSLiepāja
39.  Čekanauskis AigarsV40Troja
Rīga
40.  Čerpinskis JurisVSk pūre
Tukums
41.Čurkste AliseSRīga
42.Dambis EdgarsV40Liepāja
43.  Dāvidnieks ArtisV40Valmiera
44.  Dazarts MārisVKuldīga
45.Dervinika SandraSRēzekne
46.  Dobele AgneseS40Mārupe
47.  Dobelis MartinsVLiepāja
48.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
49.  Dūda NormundsV50galerija Istaba
Rīga
50.  Dundurs AgrisV50Maratona klubs , Saldus 1.vsk.
Rīga
51.  Dzirkalis ViestursV50Talsu jūdze
Talsi
52.  Else AsnateSValmieras VK
Mazsalaca
53.Fedotova SvetlanaS40Rīga
54.  Fisenkova AlīnaSRiga Trail Runners
Rīga
55.  Frišenbrūdere BaibaS40Lielais Ciems
Tukums
56.  Frolovs PavelsVSalaspils
57.Gaubiene EgleS40Rīga
58.Gavare AnitaSMaratona klubs
Riga
59.  Geidāne SintijaSVVK Novadnieki
Kadaga
60.  Gošs AinoV50Maratona klubs
Tārgale
61.  Grīniņš LaurisVASK Patria Sportland
Kuldīga
62.Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
63.  Grunckis ErlensV40Valmiera
64.Gulbe IevaSJuno Runners
Rīga
65.Gusakovs DmitrijsV40Rīga
66.  Gūtmane AnnijaSLiepaja
67.Gūtmanis MārtiņšVKuldīga
68.  Hansons ArnisVRīga
69.  Holsta AnnaSRīga
70.  Holštroms KristapsVVSK Noskrien
Riga
71.Yakovliuk VitalyVMukachevo
72.  Jakovļevs OļegsVRīga
73.Jansons MārtiņšVJaunmārupe skrien
Jaunmārupe
74.  Jaunķierpis AndisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
75.  Jēkabsone SigneSTukums
76.  Jēkabsons SandijsVTukums
77.  Jerofejevs JānisVSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
78.  Jespars AinārsVSaulkrasti
79.  Ješkevics MārtiņšV40LMD.LV/ISOSTAR
Rīga
80.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
81.  Judkins AleksandrsVRiga
82.Kalashnikova VeronikaSKharkiv
83.  Kalniņš ArmandsVLocalhost
Ape
84.Kaltnieks ArtūrsVKuldīga
85.  Kirilova VivianaS40Medrull runners
Rīga
86.  Klints EdgarsV50Rīga
87.Kļaviņa LaineSRīga
88.  Kļavnieks VladimirsV60Baltais
Rīga
89.  Komass TomsVJelgavas vieglatlētikas klubs / FOLKMAŅI
JELGAVA
90.  Kondratjevs KasparsV40Dynotech
Baloži
91.  Kopmanis JānisV60LSC
Rīga
92.  Korabelnikov DmitriyVBabīte
93.  Kosilo AndrijsVMaratona klubs
Dunalka
94.Kostjukova EvijaS40Riga Adventure Team
Rīga
95.  Kostjukovs KārlisV40Riga Adventure Team
Rīga
96.  Krastiņa MarinaSMaratona klubs
Jaunolaine
97.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
98.  Kreinerte ZitaSLiepāja
99.  Krievs MadarsVRūjiena / Rīga
100.  Kristiansone OfēlijaS40Rīga
101.  Kristiansons HokansV40Rīga
102.Krūmiņa AmandaSASK Patria Sportland
Rīga
103.  Krūms EdmundsVLiepāja
104.  Kuļešovs AndrejsVRīga
105.  Kurme BaibaSSELGA
Rīga
106.Kursiša StefānijaSIM run club
Rīga
107.Kuznetsov VitaliiVKharkiv
108.Lacane Monta-AleksandraSMarupe
109.  Laipnieks ViestursVLiepāja
110.Laizāne Anna-PaulaSMārupe
111.Laube JānisVKuldīga
112.  Laube MāraSSK Katrīna
Kuldīga
113.Lauris JānisV40Kuldīga
114.  Liepiņš DāvisVSilver Engine
Rīga
115.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
116.  Limanāns AndrisV40Limanāni
Dobele
117.Lister Jacob-RussellVWild Ox Track Club
Homewood
118.  Logins GuntarsVAlpha Partners - Pārdošanas apmācības
Rīga
119.  Ļežaņina JekaterinaS40Rīga
120.  Macuks AnatolijsV40Jēkabpils sporta centrs
Jēkabpils
121.  Mahonins AndrejsV50Jelgava
122.Mainulis RaivisVRīga
123.  Matisons AigarsV50Matisons Runner`s Club
Piltene
124.  Mauerzaka AneteSLiepāja
125.  Meiers RainersV60MARATONA KLUBS
Kazdanga
126.  Melkurte GintaSVentspils
127.Mezhenina JulijaSSK BULTA/BALTAIS
Rīga
128.  Mickus JurģisVINDIVIDUAL
Aizpute
129.  Mihkelsoo ValloVRiga
130.  Moisejeva IngaS40Rīga
131.  Mozulis EduardsVTukums
132.  Muško DainisV40Kartavkalnu buki
Jaunpils
133.  Naumočkins SvensVSparta jooksuklubi
Liepāja
134.  Ņilovs ValdisV40My Sport
Ogre
135.  Onzuls JānisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
136.  Osovijs SimonsVJelgava
Jelgava
137.Ozolins EdgarsV60Peldēšanas klubs Champions
Rīga
138.  Ozoliņš RingoldsV50Maratona klubs
Ventspils
139.  Ozols JānisVRiga Trail Runners
Rīga
140.  Pakārklis MārisV40Maratona Klubs/Nike
Rīga
141.Pakula DanielaSBarcelona
142.Pavelko AndriiVKharkiv
143.Petrovics NikolajsVHOOKAH Runners
Daugavpils
144.  Petrovs DzintarsV40MARATONA KLUBS
Rīga
145.  Platā SandraS50SK Ozolnieki
Jelgava
146.  Pozdņakovs AleksejsV50Maratona klubs
Ventspils
147.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
148.  Prelgauskis AgrisVMARATONA KLUBS
Ventspils
149.Punculs VladislavsVSK BULTA/BALTAIS
Rīga
150.Putnina MaijaSPutniņi
Cesvaine
151.  Putniņa LaumaSPutniņi
Cesvaine
152.Putniņa MaijaSPutniņi
CESVAINE
153.Ravins TomassVSigulda
154.  Ražinskis Alekss-JānisVRīga
155.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
156.  Romanova ValentīnaSRTR / Supervaroņu treniņi
Rīga
157.Roze NataļjaS40Jūrmala
158.  Rozentālbergs AndrisVTET
Rīga
159.  Rozentāls ValdisV50Ziepniekkalns
Rīga
160.  Rubīns ElvisVSigulda
161.  Rusmanis AgrisVSaldus
162.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
163.  Salms RaitisV40Bez komandas
RENNES
164.  Sauka SandisV40Run With Anita
Rīga
165.  Savickis KasparsVKGTeam
Kandava
166.Sāvičs EdijsVKuldīga
167.Seidel GerdaS40London
168.  Serjogins DmitrijsVSK BULTA / Baltais
Mārupe
169.  Silgals JānisVRīga
170.  Siliņa AnitaSRunWithAnita
Sigulda
171.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
172.Smočs JānisVRīga
173.  Sniegs KasparsV40Folkmaņi
Jelgava
174.Sokolova MadaraSRīga
175.  Sondors JānisVSK Ozolnieki
Jelgava
176.  Strazdiņš AinisVJēkabpils
177.  Stumbris MareksVPelči
178.  Stūrmanis MārisV40Rīga
179.  Suborins ViktorsV60Maratona klubs
Riga
180.Sukuts SandisVKNSS
Kuldīga
181.  Sūna KristapsVSk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
182.  Svetlovs AndrejsVRiga
183.  Svilpe KlāvsVKuldīgas novada Dome
Kuldīga
184.Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
185.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
186.  Šķēle SabīneSBrīvdienu atlēti
Rīga
187.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
188.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
189.Tarasova ArtaS40Rīga
190.  Taube KristapsVRiga
191.  Teteruks VitalijsVMARATONA KLUBS
Ventspils
192.  Timonins SergejsVRīga
193.Tomsone EgijaS40MARATONA KLUBS
Kazdanga
194.  Tupesis DariaSLiepāja
195.  Tupesis MārisVLiepāja
196.  Vāce SigitaS40Rīga
197.  Valtere KitijaSSK BULTA/BALTAIS
Līvāni
198.  Vecvagaris MatīssV40Liepāja
199.  Veits NaurisV40Durbe
200.  Venters GustavsVSusliki
Rīga
201.  Veseris MārtiņšVMežaparka Republika
Rīga
202.Vīgants RalfsVKuldīga
203.  Vilks IntsV40Rīga
204.  Višķers JānisVSK”TĒRAUDS”, TEAMJV
Koknese
205.  Višņevskis MārisV50Riga
206.  Vītola IlzeS40Liepāja
207.Vītoliņš AinarsV40Liepāja
208.  Vizulis JānisV40Liepāja
209.  Vjaksa RaivisVKuldīga
210.  Vu-Huu ToanV40Paris
211.  Zāģeris OskarsV40SK Katrīna
Kuldīga
212.Zaķis OskarsVApe
213.Zālmane IlonaSŽolneroviča skriešanas klubs
214.  Zimackis ViestursVRīga
215.  Žilinsks RomsVSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
216.  Žuburs DainisV50MARATONA KLUBS
Dunalka
217.Žuks RomansVRīga

Kuldīga, 10km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abolins GintersVN20Talsi
2.  Abražuns IntarsVN40Rīga
3.  Akelāns ŅikitaVN20FOLKMAŅI
Rīga
4.  Akmeņkalns EdgarsVN30MARATONA KLUBS
Rīga
5.  Alksne DanaSN40LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
6.  Alminas RimvydasVN20TOP EXCHANGE
Vilnius
7.Amoliņa MairaSN40Baloži
8.  Ananičs Maikls-NiksVNJ.Anaņiči
Tukums
9.  Andersons Rūdolfs-RičardsVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
10.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds
Jūrmala
11.Araja KristianaSN30Liepaja
12.  Arpa OlgaSN20Rīga
13.  Arseņikovs JānisVN30ASK Patria Sportland
Rīga
14.  Auznieks ImantsVN30Liepāja
15.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
16.Benjamiņa LīgaSN30Kuldīga
17.  Bērziņa AustraSN30Rīga
18.Bleive Līva-LuīzeSN20Kuldīga
19.  Bočkovs DenissVN30Žolneroviča skriešanas klubs
20.  Bolgzda BaibaSN50Mežaparka republika
Rīga
21.Brauns IvarsVN40Lynxdojo
Sigulda
22.  Brežinskis EdgarsVNJ.Talsi
23.  Brics KristapsVN20SK Bulta
Rīga
24.Bružāns EdgarsVN20Stiga RM
Kuldīga
25.  Bukšs AndrisVN30VSK Noskrien
Saldus
26.  Cīrulis MārtiņšVN30SK Katrīna
Kuldīga
27.  Corbus StefanVN40Lejas Dzirkaļi
Jena
28.  Čerņadjevs JurisVN50Ropažu nov.
29.  Davidovska LieneSN40Riga
30.Dazarts AndrisVN50Kuldīga
31.  Demeško AlīnaSNJ.Sporta skola Arkādija
Rīga
32.Derbitskaia KseniiaSN30Žolneroviča skriešanas klubs
33.  Didrihsone DaceSN30jelgava
34.  Dmitrijevs AndrejsVN30Riga
35.  Dobele KristīneSN30Mārupe
36.  Dobele MāraSN30Liepāja
37.  Drozdova IlzeSN20SK BULTA/BALTAIS
Madona
38.  Druviete ViktorijaSN30Rīga
39.  Eglija IvetaSN30Mana labākā komanda
Durbe
40.  Eglijs MārtiņšVN30Mana labākā komanda
Durbe
41.  Eglītis IvarsVN60Kuldīga
42.Eidons MatīssVN30Talsi
43.Esmite LauraSN30Riga
44.Fatkin DenisVN20IM run club
Rīga
45.Freimane IlonaSN50SDK Lielupe
Jelgava
46.  Freimanis OskarsVN60SK Ozolnieki
Vircavas pag.
47.  Frēliha MadaraSN30MARATONA KLUBS
Staldzene
48.  Gailīte EmīlijaSNJ.Ikšķile
49.  Galeniece IevaSN30Rīga
50.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
51.Giets AustrisVN20Jelgavas nov.,Eleja
52.  Gruberte ZaneSN40Rīga
53.  Grundmane LilijaSN50Maratona klubs
Kuldīga
54.Hromovskihs ArtemijsVN20Liepāja
55.  Jankavs PaulsVN30Liepāja
56.Jansone EniaSNJLiepāja
57.  Jefimovs PāvelsVN30Schindler
Rīga
58.  Jēkabsons EdgarsVN30Remte
59.Jermacāne IlonaSN40Dobele
60.  Jerofejevs KristersVNJ.Eleja
61.Juhnevics EdgarsVN40IM run club
Rīga
62.  Juhno BaibaSN30BORN2WIN
Liepāja
63.Kapteine ZaneSN30Riga
64.  Kapteinis ValdisVN30Riga
65.Kareckis ViktorsVN40Liepāja
66.Karule KarīnaSN30Kuldīga
67.  Kaspere ZaneSN30FOLKMAŅI
Bauska
68.Kēnigsvalds AkselsVNJ.Talsi
69.  Klimov MaximVN3042195.ua
Jurmala
70.  Krastiņa IngaSN40Babīte
71.  Kronberga IlzeSN40TUKUMS
Tukums
72.Krūze TomsVN20Stiga RM
Tukums
73.  Kuļikausks RaivoVN40Grobiņa
74.  Kuzmina ElīnaSN30Kandava
75.  Kuznecovs AleksandrsVN40Maratona Clubs
Ventspils
76.Ķēde JānisVN30RE_LJ
Kuldīga
77.  Ķude LauraSN30Liepāja
78.  Lācis JurisVN30Mērsrags
79.  Lasko DmitrijsVN30United Medals
Riga
80.  Leja AndrisVN50Ziemeļkurzeme OK
Talsi
81.  Lībeka InaSN40Talsi
82.Liepina ZitaSN40Running Nurses
Rīga
83.  Liepiņa IvetaSN50SK Metroons
Rīga
84.  Liepiņa ZitaSN40Running Nurses
Rīga
85.  Liepiņš RolandsVN50SK Metroons
Rīga
86.Limonovs ArtjomsVN30Ventspils
87.Lodiņš ElvisVN30Saldus
88.  Lūse InāraSN50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
89.  Mačevskis AndrisVN40Machinji
Jelgava
90.  Malančuka ZandaSN30Jūrmala
91.  Maslobojevs SergejsVN30KengaRunners
Rīga
92.  Maula AnnaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
93.  Medina GenerVN20Riga
94.  Medveds Artūrs-NiklāvsVN20MARATONA KLUBS
Aizpute
95.Mendriķe AnitaSN30Liepāja
96.  Mežiels JānisVN30mySport
Ogre
97.  Mežulis AnsisVN50Jūrmala
98.  Mežvēvere MāraSN30Mežiņi
Lielvārde
99.  Mickēviča DiānaSN30Rīg
100.  Miteniece Alise-GabrielaSNJ.Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
101.  Morjakova SanitaSN20Tukums
102.Mors-Zemītis OlafsVNJ.KULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
103.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
104.Muižniece IlzīteSN50Smiltene
105.  Mūrēna RūtaSN40Nīca
106.  Mūrēns GuntisVN40Nīca
107.Neimanis GatisVN30Kuldīga
108.  Neimanis JānisVN40Gymbus.Club
Rīga
109.  Nikolajevs OļegsVN20Rīgas sēņotāji
Rīga
110.Norenbergs SandrisVN20Sigulda
111.  Odriņa KitijaSN40Kandava
112.Oleksivs OskarsVN40Iecava
113.Ozola IevaSN30Rīga
114.  Paceris JānisVN30Stiga RM
Tukums
115.Paegle-Šenberga AliseSN20Ropažu novads
116.Patmalnieks ReinisVN20Stiga RM
Tukums
117.Pavasare KatrīnaSN30Rīga
118.  Pekkonen KirillVN20Tallinn
119.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki
Ozolnieki
120.  Pence JolantaSNJ.Jaunsardze
Lejasciems
121.  Pētersons MairisVN30Ilzenes pag.
122.Pīpītis RalfsVNJKuldīga
123.Prokopeņa KaterinaSN30Ogre
124.  Prūsis ViestursVN40Cēsis
125.  Puriņa LīvaSNJ.VSK Burkānciems & Co
Ainaži
126.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
127.Raiskuma SandraSN30Liepaja
128.Raiskums MarisVN40Liepaja
129.Raitums-Šāvējs ElansVNJKuldīga
130.Rāviņa KristīneSN20Sigulda
131.  Rezgale-Kalpmane KetlinaSN20Talsi
132.Rezgals-Kalpmanis LaurisVN30Talsi
133.  Rjabuha AnastasijaSN30Rīga
134.Rjabuha Māris-AleksisVNJ.Rīga
135.  Romanovska EstereSN20Olaine
136.Rove AinārsVN30Penkule
Dobele
137.  Rove ZintisVN30Penkule
Penkule
138.  Rozenbergs MikusVN40DeskTime
Mārupe
139.Rozentāls RinoldsVN40Liepāja
140.  Rozīte-Novicka DaceSN30Gymbus
Rīga
141.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Riga
142.  Samcovs AgrisVN40KengaRunners
Riga
143.  Sandere KetijaSN30Liepāja
144.  Seid-Zade EriksVN30Riga
145.  Serdants RaimondsVN50SIA "Simra"
Kuldīga
146.  Serovs AleksandrsVN40Rīga
147.Sičevs GenādijsVN50Tu Vari
Kuldīga
148.  Sidorova SvetlanaSN50Jelgava
149.  Sifers KimsVN50Rīga
150.Silenieks RaimondsVN40Jūrmala
151.  Silgale EvitaSN20Rīga
152.  Silkāne ArtaSN50Rīga
153.  Sils AivisVN20Vērgale
154.Sinicins JevgēnijsVN30Jelgava
155.Sivickis MareksVN40Individuali
Bauska
156.  Slaide IlzeSN40Rīga
157.Slavinskis Edvards-RičardsVN20Rīga
158.  Smirnova AigaSN40Pūre
159.  Sondors SandrisVN60Rīga
160.  Sozinovs VjačeslavsVN30Sozinoff family
Riga
161.Spaliņa DaceSN30Rīga
162.  Spaliņa LailaSN40Rīga
163.  Strads DzintarsVN50Sigulda
164.  Strēlis JānisVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
165.Strode IlzeSN50Jaunpils skrien un nūjo.
Jaunpils
166.  Stungrevica LittaSN30Mārupe
167.  Supe JānisVN60Tirza
168.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna
Kuldīga
169.Šeluhins IļdarsVNJ.Jelgava
170.  Šenbergs ArvīdsVN30Matisons Runner's Club
Piltene
171.  Šņoriņš JānisVN20Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
172.  Šteinberga IevaSN50SK Katrīna
Kuldīga
173.  Šukteris ElvisVN20Liepāja
174.  Šustikova MelitaSN50RĪGA
175.Tarasovs EmīlsVNJ.Rīga
176.Tarasovs MarkussVNJ.Riga
177.Terliņš MārtiņšVN40Kuldīga
178.Tomaša AnnijaSN20BORN2WIN
Liepāja
179.  Trukšis ViestursVNJ.Bārtas pag.
180.  Urtāns RaimondsVN30Rīdzes badmintons
Rīga
181.  Ustinova MadaraSN30iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
182.  Vačiļa KevinsVNJ.SIA "KORP"
Kuldīga
183.  Vasiļevskis AndrisVN30Kreisais krasts
Rīga
184.  Vecgailis DmitrijsVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
185.  Veidemane IevaSN30Riga
186.Veita AndaSN30Durbe
187.Veits GustavsVNJ.Durbes Karaliste
188.Vengers AnatolijsVN30Rīga
189.Vēvere JūlijaSN40Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
190.  Vinakmens AgrisVN20Tukums
191.  Virga MārisVN40Liepāja
192.Višķere SantaSN30SK”Tērauds”
Rīga
193.Vītoliņš MārcisVNJ.Liepāja
194.  Vītols RonaldsVN30IM run club
Rīga
195.Zavicka VitaSN50Jelgava
196.  Zeps RaimondsVN30IM run club
Rīga
197.  Zuters DidzisVN30Jaunceplīši
Mālpils
198.  Zvirbulis AndisVN40SK Katrīna
Kuldīga
199.  Zvirs LaurisVN30Liepāja
200.Žabinskis RomānsVN20SK Vikings
Ventspils
201.Žižins MarksVNJ.Ogre
202.  Žunda MārisVN50Saldus Boksa Klubs
Saldus

Kuldīga, 5km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa TatjanaSTMaratona klubs
TALSI
2.Āboliņa VinetaSTVārme
3.  Āboliņš GuntarsVTMaratona klubs
TALSI
4.  Āboliņš MarkussVTBMaratona klubs
Ventspils
5.  Āboliņš MārtiņšVTBMaratona klubs
TALSI
6.Akimovs AlbertsVTAJelgava
7.Aleksandrova SabīneSTTalsi
8.  Alsvika KlintaSTES Performance
Liepāja
9.Anaņiča ElzaSTBTukums
10.Ancāns KārlisVTASporta skola Arkādija
Rīga
11.  Andersone ZaneSTKuldīga
12.  Andrejevska KarinaSTJūrmala
13.Andže SandraSTLimbaži
14.  Ansberga LizeteSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Ansberga OdrijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Ansbergs AigarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Ansbergs RobertsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
18.  Antonova AliseSTASK BULTA /BALTAIS
Rīga
19.  Astaševska IneseSTKuldīga
20.Aunins RūdolfsVTJelgava
21.Aurēlijs MarksVTROMA
Kuldīga
22.  Avina NatālijaSTVizuālā diagnostika
Saldus
23.  Badun AnastasiyaSTUnited Medals
Riga
24.  Baiža DiānaSTRiga
25.  Balčis RičardsVTLiepāja
26.  Balkovskis PavelsVTsk Vikings
Vārve,Ventspils novads
27.Barlovskaya EkaterinaSTVentspils
28.Barone ElīnaSTARīga
29.Barons KristapsVTRiga
30.  Belovs AleksandrsVTTeam JV
Rīga
31.  Berga LindaSTPiltene
32.  Bernāns OjārsVTBRēzeknes novads
33.  Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
34.  Bērziņa SabīneSTBStendes saule
Stende
35.  Bērziņa SamantaSTBStendes saule
Stende
36.  Bērziņš IngusVTRīga
37.Bieriņš RihardsVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
38.  Birzniece UnaSTKuldīga
39.  Birznieks AndrisVTSK Katrīna
Kuldīga
40.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
41.  Bišofs MiksVTBSpars SAMBO DŽUDO
Ventspils
42.  Bleive Ieva-KristiānaSTKuldīga
43.Blūms DanielsVTBTalsi
44.  Bogdanova IzabellaSTABogdanov’s running wxrld
Riga
45.Bogdanovs AigarsVTRīga
46.Bolzane-Vasiļevska KetijaSTRīga
47.  Borisovs IvarsVTFolkmani
Jelgava
48.  Brēdiķe IneseSTMARATONA KLUBS
Rīga
49.Brēdiķe ZandaSTKuldīga
50.  Brice-Matisone ElīnaSTRīga
51.  Briede Lorēna-AnnaSTBSS"Arkādija"
Rīga
52.  Briģis AldisVTŽolneroviča skriešanas klubs
53.  Bulkina MarinaSTStendes saule
Stende
54.  Cakuls JurģisVTBStiga RM
Tukums
55.  Corbus KristīneSTLejas Dzirkaļi
Aizpute
56.  Corbus Līna-GundegaSTBLejas Dzirkaļi
Jena
57.Čakstiņš EdgarsVTRīga
58.Čaure MāraSTSK BULTA/BALTAIS
Madona
59.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
60.Černovskis ArtisVTTalsi
61.  Češenoka DaceSTTalsi
62.Čīče IneseSTLiepāja
63.  Dadzis MārisVTSK Katrīna
Kuldīga
64.  Dāldere-Ozoliņa AntraSTMARATONA KLUBS
Talsi
65.  Dambīte ZaneSTLiepāja
66.Dazarts KristapsVTBKuldīga
67.Deiders Toms-RobertsVTBLiepāja
68.  Dementjevs GunārsVTASK Patria
Rīga
69.Drullis LaurisVTStiga RM
Kuldīga
70.Duburs KrišsVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
71.  Dukse IevaSTPiņķi
72.  Dumbrovska AntraSTTukums
73.Dzērve IvoVTSK Katrīna
Kuldīga
74.Egliņa AltaSTVentspils
75.  Egliņš DainisVTVentspils
76.  Ēķe ElzaSTBĒdole
77.  Ēķe SandraSTKuldīga
78.Ešenberga MarikaSTJūrmala
79.Ferstere AnnaSTBKNSS
Kuldīga
80.Ferstere ZaneSTKuldīga
81.Fogelis RaitisVTSaldus
82.  Fokerota-Šīmane AnnaSTBSK Katrīna
Kuldīga
83.  Fomčenkova NatālijaSTALOHA!
Ogre
84.  Frāms RodrigoVTBKuldīga
85.Freimane DaigaSTJelgava
86.  Freimane IngrīdaSTVizuālā diagnostika
Saldus
87.Freimanis RobertsVTAFreimanis
Raņķi
88.  Gailis ElmārsVTKuldīga
89.  Gailītis ArnisVTKuldīga
90.  Galašins DmitrijsVTSK BULTA/BALTAIS
Rīga
91.  Galiņa RutaSTVizuālā diagnostika
Saldus
92.  Gieta EdīteSTJelgavas nov.,Eleja
93.  Grandāns EmīlsVTBSS Arkādija
Rīga
94.  Graudiņa LarisaSTVentspils
95.Graudiņš ViestursVTBKuldīga
96.  Greivule ŠarloteSTATalsi
97.Grīnbergs RaivisVTRīga
98.  Gutāns EdmundsVTRēzekne
99.Gūtmane DinaSTBKuldīga
100.Gūtmane IlonaSTJelgava
101.  Gūtmanis EgilsVTBauska
102.  Gūtmanis MārisVTJelgava
103.Ģirkale TeiksmaSTBauska
104.  Hāna-Valtasa SandraSTSK Metroons
Mārupe
105.  Hansone SilvijaSTRīga
106.Hermers KonrādsVTLiepāja
107.Hillermanis EnnoVTBKuldiga
108.Hillermanis LukassVTBKuldiga
109.Hillermanis MariussVTKuldiga
110.  Hulzinga LuīzeSTBAizpute
111.Istratova AnnaSTVentspils
112.Ivanovs EmīlsVTBAizpute
113.  Ivanovska AnnijaST-
Kuldīga
114.  Jākobsone LīgaSTRīga
115.  Jansons KasparsVTStiga RM
Liepāja
116.Jefimiva VladlenaSTALiepāja
117.  Jefimova VladlenaSTALiepāja
118.Jēkabsone IlzeSTMatisons Runner’s Club
Piltene
119.Jēkabsons IngussVTBKuldīga
120.Jēkabsons RihardsVTBTukums
121.  Jespere MartaSTFOLKMAŅI
Ozolnieki
122.  Jocis UģisVTPatria
Kuldīga
123.  Juhnevics AlbertsVTBRīga
124.  Junghāne LindaSTLiepāja
125.  Junghāns UģisVTLiepāja
126.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
127.Kairo LoretaSTLiepāja
128.  Kāknēna DaceSTDebesmanna
Kuldīga
129.  Kalnenieks RaitisVTLiepāja
130.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
131.Kalniņa GunitaSTKuldīga
132.Kalniņš MārtiņšVTKuldīga
133.  Kamela DaceSTVentspils muzejs
Ventspils
134.  Karabaca JelenaSTVFKStaldzene
ventspils
135.  Karabača JeļenaSTVFK Staldzene
Ventspils
136.Kārkliņa SimonaSTLiesma
Saldus
137.  Klaiva ZandaSTSIA "Liepājas reģionālā slimnīca"
Grobiņa
138.  Kleinbergs AivisVTKuldīga
139.Kļaviņa NellijaSTBJelgavas nov.,Eleja
140.Kobaļeva AnastasijaSTBKuldīga
141.Kobeļeva AlisijaSTBKuldīga
142.  Kolotiļins DaniilsVTBMaratona klubs
Ventspils
143.  Konrāde AijaSTRīga
144.  Kozlovska Simona-LauraSTIM run club
Ventspils
145.  Krastiņa LāsmaSTBauska
146.Krastiņš EmīlsVTBBauska
147.Krastiņš GustavsVTBBauska
148.Krastiņš MārisVTBauska
149.Krauja GundegaSTRīga
150.Kreidere EvijaSTPikucīni
Salaspils
151.Kreiders NiksVTPikucīni
Salaspils
152.Krēvics ViestursVTStiga RM
Kuldīga
153.  Krevņeva EvitaSTOlaine
154.  Krūmiņš FrancisVTBRīga
155.Kukes TimursVTATriatlona Akadēmija
Rīga
156.  Kviatkovskis EdgarsVTStiga RM
Tukums
157.  Ķepals DanielsVTBAizpute
158.  Lāce DaceSTMērsrags
159.  Lācis ĒriksVTBMērsrags
160.  Laizāne AnnijaSTTalsi
161.  Lange GatisVTIdeal Install
Rīga
162.  Laube Jāns-PaulsVTBSK Katrīna
Kuldīga
163.Laukagale LieneSTLiepāja
164.  Lavrentjeva AlīnaSTRīga
165.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
166.  Legzdiņš NormundsVTRīga
167.Lendele Anna-AgapeSTLiepāja
168.  Lešinskis MareksVTBSK Katrīna
Kuldīga
169.Lībeks VilnisVTTalsi
170.  Liekmanis RaivoVTANīkrāce
171.Liepiņa AmandaSTBStiga RM
Kuldīga
172.Liepiņa NīnaSTBSilver Engine
Rīga
173.  Liepiņš AndrisVTASK Metroons
Rīga
174.  Liepiņš RaulsVTASK Metroons
Rīga
175.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
176.  Lulle KatrīnaSTKuldīga
177.Ļaudams GuntarsVTAizpute
178.Mačevska Ieva-MartaSTBMachinji
Jelgava
179.  Mačevska Paula-MarijaSTBMachinji
Jelgava
180.Mačuks EmīlsVTJumprava
181.Matisone Karla-KarolīnaSTAMatisons Runner’s Club
Piltene
182.  Matisons AinārsVTMatisons Runner’s Club
Piltene
183.Matjušina RadaSTGymbus.Club
Rīga
184.  Mauls NiksVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
185.Mauriņa IvetaSTSigulda
186.Mērfijs Lauris-StefansVTBKNSS
Kuldīga
187.Mertens RolandsVTBauska
188.  Mickus JurģisVTMickus Fitness
Aizpute
189.  Mickus SantaSTMickus Fitness
Aizpute
190.Miezere GintaSTRīga
191.Miksone AgneseSTStiga RM
Kuldīga
192.  Miksons GirtsVTStiga RM
Kuldīga
193.  Minčionoks MārisVTLiepāja
194.Mishan Gurpreet-SinghVTPunjab
195.  Muško ĒriksVTBKartavkalnu Buki
Jaunpils
196.Nāckalne SandijaSTRīga
197.  Naglis AinārsVTRīga
198.Neilands KristersVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
199.Neimane Monika-MartaSTBGymbus.Club
Rīga
200.  Odiņš Niks-RičardsVTAMatisons Runner’s Club
Piltene
201.Osis JānisVTStiga RM
Kuldīga
202.  Ostašovs AndrisVTBSaldus
203.  Otto RihardsVTTeamDingo
Kuldīga
204.  Palsāns RodžersVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
205.Paškeviča EnijaSTBBauska
206.Pechenkin AleksandrVTVentspils
207.Peholte InitaSTLiesma
Saldus
208.Peliha MarinaSTRīga
209.Pelihs DmitrijsVTRīga
210.Pērkons Toms-HorensVTBKuldīga
211.Pētersone AijaSTTalsi
212.  Pētersons MatīssVTBRīga
213.Petrovs ArnoldsVTStiga RM
Kuldīga
214.Pikeringa AleksandraSTAPatstāvīga
Rīga
215.  Pikmanis RalfsVTBRīga
216.  Pileniece KarlīnaSTSK Katrīna
Kuldīga
217.  Pilvere AijaSTDobele
218.  Prikulis AntonsVTŽolneroviča skriešanas klubs
219.Princis JurisVTKuldīga
220.Prokopčuka JeļenaSTJeļenas Prokopčukas skriešanas skola
Jūrmala
221.Prokopčuks ViktorsVTBJeļenas Prokopčukas skriešanas skola
Jūrmala
222.  Pulture ElīnaSTAKuldīga
223.  Pūpola IvetaSTAizpute
224.Pūpola MaijaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
225.  Rafaela-Mačevska DzintraSTMachinji
Jelgava
226.Reimanis RolandsVTkuldīga
227.  Remerte IlzeSTVentspils
228.Remerts KristapsVTVentspils
229.Ribaks GustavsVTAJVTEAM
Rīga
230.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
231.  Robežniece IngaSTKuldīga
232.  Roga ElisaSTBJelgava
233.  Romanova JūlijaSTMAH THAI
Rīga
234.  Rove MārīteSTindividuāli
Dobele region
235.  Rozītis IngussVTKuldīga
236.  Rumjanceva TatjanaSTSkriesana
Riga
237.Rungevica NellijaSTBVentava, Ventspils novads
238.Rungevics OlafsVTBVentava, Ventspils novads
239.Salnāja SimonaSTVentspils
240.Samsonovs ŅikitaVTFolkmaņi
Jelgavas novads
241.  Seņins ArtjomsVTFOLKMAŅI
Jelgava
242.  Serdante KristaSTBSIA "Simra"
Kuldīga
243.  Serdante RebekaSTBSIA "Simra"
Kuldīga
244.Sietiņa AnnaSTKuldīga
245.Silenieks EduardsVTBJūrmala
246.  Silkalna SolveigaSTJūrmala
247.  Simaitis EdgarsVTES Performance
Liepāja
248.  Sincovs AntonsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
249.Siņicina IevaSTJelgava
250.Skadiņa ElīnaSTLiepāja
251.  Slaide RalfsVTBRīga
252.Sliede AdriansVTBJūrmala
253.  Sliede VinetaSTLiepāja
254.Smilga GustavsVTBRīga
255.  Smilga KasparsVTRīga
256.Sokolovskis EdvardsVTAKNSS
Kuldīga
257.Solodkovs SemjonsVTRiga
258.  Sozinova OlgaSTThe Sozinoff family
RĪGA
259.Spāģe BeāteSTBAizpute
260.Sproģe LauraSTSaldus
261.Stepānovs LūkassVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
262.  Stiprais EmīlsVTSk Tērauds
Madona
263.  Stivriņa KristīneSTSalaspils
264.  Stola JeļenaSTJelgava
265.  Stumbre AnnaSTBKuldīga
266.  Stumbris MareksVTPelči
267.Stumbris MiķelisVTBKNSS
Kuldīga
268.  Sulutaura IevaSTRīga
269.  Šals EmīlsVTAizkraukle
Skrīveri
270.  Šenhofa DārtaSTBKNSS
Kuldīga
271.  Šenhofa ElīnaSTKuldīga
272.  Šenhofs RūdolfsVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
273.  Šišlovs MarksVTBGymbus.Club
Rīga
274.Škoļina MaijaSTLiepāja
275.Šteimane AnitaSTPUTNIŅI
Jelgava
276.Šteina ZaneSTKuldīga
277.  Šteinerts DāvisVTRīga
278.  Šteinerts MārisVTMārupe
279.  Šternbergs ArtūrsVTKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
280.Šternbergs RalfsVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
281.Štrauss JurisVTGrobiņas pag.
282.Šube SanitaSTZinzino
Liepāja
283.  Timbere AleksandraSTAKuldīga
284.Tomsone LauraSTRīgad Stradiņu Universitāte
Tukums
285.Trēde ErnestsVTBRemte
286.Tropiņa AnnaSTBKuldīga
287.  Tropiņš EdijsVTSK Bulta
Dundaga
288.  Trukše KarīnaSTBBārtas pag.
289.  Trukšis IndarsVTBārtas pag.
290.Turka BaibaSTLiepāja
291.Ulpe EdgarsVTBKuldīga
292.Upenieks JānisVTBKNSS
Vārme
293.  Urtāns DonatsVTASkrien Jēkabpils!
Jēkabpils novads
294.  Vahere-Abražune ElīnaSTBRīga
295.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
296.Vaičuna AmandaSTLiepāja
297.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
298.  Vaivods GustavsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
299.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
300.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
301.  Valerte IlzeSTVentspils Maratona klubs
Ventspils
302.  Valtass IvarsVTSK Metroons
Mārupe
303.Van-Slogteren EvelinaSTBRhoon
304.Van-Slogteren ReinisVTARhoon
305.Vanaga GintaSTTervuren
306.Vanags MiksVTVanagi
Grobina
307.Vārna MārtiņšVTFOLKMAŅI
Talsi
308.  Vārna PēterisVTBFOLKMAŅI
Talsi
309.  Veisberga VinetaSTSaldus boksa klubs
Saldus
310.Veržihovskis AlekssVTBKULDĪGAS FUTBOLA SKOLA
Kuldīga
311.  Vicinska Rūta-AlmaSTABrocēnu cilpotājas
Brocēni
312.Vicvagaris RobertsVTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
313.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTFOLKMAŅI
Jelgava
314.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
315.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
316.  Vilks IntsVTRīga
317.  Vilks KrišjānisVTBRīga
318.  Vilks OtoVTBRīga
319.  Viļumovs OttoVTBEVELO TEAM
Rīga
320.  Vindača AgritaSTRēzekne
321.Voita AgritaSTTukums
322.  Vrubļevska IngaSTPadures Pagasts
323.  Vucāns IgorsVTDaugavpils
324.  Zāģere AnnijaSTRīga
325.Zaķis JānisVTVārme
326.Zēberga Leila-LeldeSTBKazdanga
327.  Zeltiņš LaurisVTRīga
328.Zīberga MadaraSTBKuldīga
329.Zingbergs AgrisVTIndividuālais
Kuldīga
330.Zīverts RūdolfsVTStiga RM
Tukums
331.  Zvirbulis AlensVTBSK Katrīna
Kuldīga
332.  Zvirbulis EmīlsVTBSK Katrīna
Kuldīga
333.  Žižina NatālijaSTOgre
334.  Žižina VladislavaSTBOgre

Kuldīga, Bērnu Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Āboliņa AliseSB3Vārme
2.Āboliņa AnceSB3Vārme
3.Āboliņa SāraSB4Vārme
4.Āboliņš RodrigoVB3Liepāja
5.  Akmeņkalne SofijaSB4Mārupe
6.  Akmeņkalns ViljamsVB3Mārupe
7.Aleksandravičūte NikolaSB3Kuldīga
8.Alsbergs ErnestsVB3Savējie
Alsunga
9.  Anaņiča AliseSB2Tukums
10.  Anaņičs HugoVB3Tukums
11.Aniņa KarlīnaSB3Kuldīga
12.Aniņš TeodorsVB1Kuldīga
13.Arājs RobertsVB3Kuldīga
14.Arājs RūdolfsVB2Kuldīga
15.Auziņa ElzaSB2kuldīga
16.  Auziņa EvaSB4Rīga
17.  Auziņa RūtaSB3Rīga
18.Auziņš BrunoVB2Rīga
19.Auziņš KrišjānisVB1Kuldīga
20.Bādere Rebeka-MarijaSB3KNSS
Kuldīga
21.  Baha LeilaSB1Stendes saule
Stende
22.Baiks AdriansVB2Kuldīga
23.Baltaiskalns KurtsVB1Kuldīga
24.Behmanis-Bergmanis EdgarsVB1Mārupe
25.Bendzika LieneSB4Alsungas pag.
26.Bendziks ArvisVB2Alsungas pag.
27.Benjamiņš EdgarsVB3Kuldīga
28.Benjamiņš Teodors-RodrigoVB1Kuldīga
29.  Bergholde PaulaSB4SIA "KORP"
Kuldīga
30.Bergholds EmīlsVB2SIA "KORP"
Kuldīga
31.Bērziņš FricisVB1Kuldīga
32.Bērziņš KlāvsVB2Kuldīga
33.Bērziņš KnutsVB1Kuldīga
34.  Bērziņš KrišjānisVB1Kuldīga
35.Bērziņš RalfsVB3Kuldīga
36.Birznieks MiķelisVB3Kuldīga
37.Blūma Leila-MartaSB3Talsi
38.Brasle EmīlijaSB3KNSS
Kuldīga
39.  Brēdiķis RihardsVB3SIA "KORP"
Kuldīga
40.Bružāns MiķelisVB2Stiga RM
Kuldīga
41.Bukša ElzaSB2Saldus
42.Bukša GabrielaSB1Saldus
43.Bukšs AleksisVB3Saldus
44.Cickovska AliseSB1Kuldīga
45.Cickovskis KristapsVB3Kuldīga
46.Cinis PatriksVB1Kuldīga
47.Corbus Anna-MadaraSB3Jena
48.Dadzis KrišjānisVB1Kuldīga
49.Danenberga SāraSB2Kuldīga
50.Danenbergs RičardsVB1Kuldīga
51.Danenbergs TomassVB2Kuldīga
52.Dāvida GabrielaSB3Kuldīga
53.Deidere Rūta-TerēzeSB4Liepāja
54.Dermane ElzaSB3Mārupe
55.Derzāvis JansVB3Kuldīga
56.Didžus AlekssVB2Kuldīga
57.Djačoks DominiksVB2Rīga
58.Dobrovoļskis RojsVB1Jelgava
59.Dreimanis AdriansVB1Saldus
60.Drullis MārcisVB3KNSS
Kuldīga
61.Druvaskalns RenārsVB4KNSS
Kuldīga
62.Druvietis ValtersVB2Rīga
63.  Dukse UndīneSB4Skriešanas skola
Piņķi
64.  Duksis KurtsVB2Skriešanas skola
Piņķi
65.Egle AlbertsVB1SIA "Grassmaster"
Kuldīga
66.Egle ErnestsVB3SIA "Grassmaster"
Kuldīga
67.Eglijs KristapsVB1Mana labākā komanda
Durbe
68.Ferstere AnnaSB4KNSS
Kuldīga
69.Fogelis ArnoVB3Saldus
70.Fogelis ErnestsVB4Saldus
71.  Freimanis RalfsVB3Jelgava
72.Frēliha KatrīnaSB2VFK Staldzene / Maratona Klubs
Ventspils
73.Fricsone SabīneSB1Stiga RM
Kuldīga
74.Futraks RobertsVB2Kazdanga
75.Gašpuitis EdvardsVB2Riga
76.Gašpuitis KārlisVB4Riga
77.Gebauera AleksandraSB2SIA "KORP"
Kuldīga
78.Goiča SofijaSB3Liepāja
79.Goičs EndrūVB1Liepāja
80.Golibeva DiānaSB3Kuldīga
81.Grābants KārlisVB1SK Katrīna
Kuldīga
82.Grīnberga KristīneSB4Kuldīga
83.Grīniņa OlīvijaSB2Kuldīga
84.Gūtmanis DansVB4Kuldīga
85.Herings DāvidsVB3Kuldīga
86.Hermere AgateSB2Liepāja
87.Inovska AliseSB4Ventspils
88.Ivanovska LoteSB2Kuldīgas novada Dome
Kuldīga
89.Ivanovskis RenārsVB1Kuldīga
90.Jacobs LarsVB2Tervuren
91.  Jakšts Emīls-GustavsVB3Jelgava
92.Jakšts Miķelis-TomsVB2Jelgava
93.Jansone KarlīnaSB2Kuldīga
94.Jansons JānisVB3Kuldīga
95.Jēkabsone PatrīcijaSB2Tukums
96.  Juhno ElizabeteSB4Born2win
Liepāja
97.Jūrmale Sāra-MagdalēnaSB2Kuldīga
98.Jūrmalis Adrians-DuraisamiVB3Kuldīga
99.Kadiķe Marta-MāraSB2Jaunpils
100.Kadiķis KārlisVB1Jaunpils
101.Kaire Eva-AnnikaSB2Liepāja
102.Kāknēna ElzaSB2Kuldiga
103.Kalmane KarlīnaSB1Kuldīga
104.Kalmanis KārlisVB2Kuldīga
105.Kalna MadaraSB4Kuldīga
106.Kalniņa AgateSB1Kuldīga
107.Kalniņa AneteSB3Kuldīga
108.Kalniņa DārtaSB1Kuldīga
109.Kalniņa EmmaSB2Kuldīga
110.Kalniņa Emma-EmīlijaSB2Kuldīga
111.Kalniņa KatrīnaSB3Kuldīga
112.Kalniņš EmīlsVB2Stiga RM
Kuldīga
113.Kalns DidzisVB3Kuldīga
114.Kārkliņa UndīneSB3Kuldīga
115.Kārkliņs TomassVB4Kuldīga
116.Karule EmmaSB1Kuldīga
117.Karulis GustavsVB2Kuldīga
118.Karulis MiķelisVB1Kuldīga
119.Keišs GustavsVB3Vārme
120.Keišs OskarsVB2Vārme
121.Kēnigsvalds ViestursVB3Talsi
122.Kiršteins AkselsVB3Kuldīga
123.Klavniece Mia-JasmineSB3Baltais
Riga
124.  Kleinberga EmīlijaSB3Kuldīga
125.Kleinbergs ErnestsVB1Kuldīga
126.  Kļavnieks Nils-GabrielsVB4Baltais
Rīga
127.  Kolotiļins DaniilsVB4Maratona klubs
Ventspils
128.Komisārs RobertsVB4Kuldīga
129.Konrāde KatrīnaSB3Liepāja
130.  Koverzņeva GabrielaSB2Kuldīga
131.Koverzņevs GatisVB2Kuldīga
132.Kravcenko DaņilaVB2Rīga
133.Kreicbergs KevinsVB1Ventspils
134.Kreidere ElzaSB1Pikucīni
Salaspils
135.  Kronberga EmīlijaSB1TUKUMS
TUKUMS
136.Ķēde ElīzaSB1Kuldīga
137.Ķēde Ričards-JānisVB2RE_LJ
Kuldīga
138.Ķepale SeidijaSB3Aizpute
139.  Ķepals DilansVB2Aizpute
140.  Lāce ElīzaSB3Mērsrags
141.Lakstīgals GustsVB4KNSS
Kuldīga
142.  Lange LoteSB4LiVelo / Zelta Zeme
Rīga
143.Lapsiņa AgateSB3KNSS
Kuldīga
144.Legzdiņš MariussVB2bērnu skrējiens
Kuldīga
145.Leimane LeilaSB2Kuldīga
146.Lerhis JānisVB3Zaķi
Zaķumuiža
147.Liekmanis MārcisVB3Kuldīga
148.Liekniņš JurģisVB1Kuldīga
149.Liekniņš JurisVB3Kuldīga
150.Liepājnieks AdriansVB1Kuldīga
151.Liepiņa PatrīcijaSB3Stiga RM
Kuldīga
152.Liepiņa UllaSB2Silver Engine
Rīga
153.Liepiņš AdriansVB2Kuldīga
154.Linde ReinisVB1Kuldīga
155.Lubiņš KasparsVB3Kuldīga
156.Lukševica KatrīnaSB3Kuldīga
157.Lūsena EstereSB4Liepāja
158.Ļaudama EvelīnaSB3Liepāja
159.Ļaudama ViktorijaSB4Liepāja
160.Māliņš TomsVB3Stiga RM
Kuldīga
161.Mauerzaks RūdolfsVB1Liepāja
162.Mauerzaks ValtersVB2Liepāja
163.Mazzariņš RaimondsVB3Kuldīgas novads
164.Meiere EimijaSB3Kuldīga
165.Melnis OliversVB3KNSS
Kuldīga
166.Melnis PaulsVB4KNSS
Kuldīga
167.  Meļņikova SendijaSB4Saldus Sporta skola
Saldus
168.Menģele HelēnaSB2Kuldīga
169.Menģele SamantaSB4Kuldīga
170.Mertens RodrigoVB2Bauska
171.Mētelis MatejsVB1Kuldīga
172.Mickus ViktorijaSB1Mickus Fitness
Aizpute
173.Mihailova EmīlijaSB1Saldus
174.Mihaļevičs RomansVB4Ventspils
175.Mijičs MarkoVB4SIA "KORP"
Kuldīga
176.Miksone LoretaSB2Stiga RM
Kuldīga
177.  Miksons MarksVB3Stiga RM
Kuldīga
178.Millere NoraSB1Valmiera
179.Millers RenārsVB2Valmiera
180.  Mironovs AleksejsVB3Salaspils
181.Misiņa AijaSB2Rīga
182.Nagle KristīneSB1Rīga
183.Neimane ElzaSB3Gymbus.Club
Rīga
184.Neimane MaijaSB2Gymbus.Club
Rīga
185.Nelsone FrīdaSB2Kuldīga
186.Nelsone KlāraSB2Kuldīga
187.Novicka ElīzaSB2Rīga
188.Novickis AleksisVB3Rīga
189.Ose EvelīnaSB3Stiga RM
Kuldīga
190.Ozola ElīzaSB4Kuldīga
191.Ozola ElizabeteSB4Ozoli
Liepaja
192.Ozola EvelīnaSB3Ozoli
Liepaja
193.Ozoliņa AmandaSB2Kuldīga
194.Ozoliņa AmēlijaSB1Kuldīga
195.Ozoliņš KrišjānisVB1Kuldīga
196.Ozols EinārsVB2Ozoli
Liepaja
197.Ozols FricisVB2Rīga
198.Palsāns RalfsVB4Vārme
199.Paškevics EgīlsVB2Bauska
200.Paškeviča EstereSB2Bauska
201.Paškevičs EndijsVB1Bauska
202.Pavasare ElizabeteSB2Rīga
203.Pavasare MelānijaSB1Rīga
204.Pavasaris ErnestsVB2Rīga
205.Pētersone ElzaSB2Kuldīga
206.Pētersone MarijaSB2Kuldīga
207.Petrēvics AugustsVB2Vārme
208.Petrēvics GustavsVB3Vārme
209.Pirins PatriksVB2SIA "KORP"
Kuldīga
210.Pitkevics MarkussVB3Kuldiga
211.Pogrebnija AliseSB3Kuldīga
212.Pogrebnijs MarkussVB1Kuldīga
213.Polmane NoraSB1Rīga
214.Poriņa HannaSB1Jelgava
215.Prokopčuks VladislavsVB2Jeļenas Prokopčukas skriešanas skola
Jūrmala
216.Pulture Elizabete-TatjanaSB2Kuldīga
217.  Pūpola LoteSB3Aizpute
218.Raļanu KeilijaSB3Kuldīga
219.  Reimane AustraSB4Kuldīga
220.Reimane LaimaSB1Kuldīga
221.Reimanis RegnārsVB3Kuldīga
222.Reimanis ValdisVB3Kuldīga
223.Reķe AmēlijaSB2Kuldīga
224.Reķis PatriksVB3KNSS
Kuldīga
225.Rezgale-Kalpmane KetrionaSB1Talsi
226.Rimovics AlekssVB4Kuldīga
227.Rozentāls OskarsVB3KNSS
Kuldīga
228.Rozentāls PēterisVB3KNSS
Kuldīga
229.  Rozītis LeonardsVB2Vizuālā diagnostika
Kuldīga
230.Rungevica OdrijaSB2Ventava, Ventspils novads
231.Saulssērde ArloSB1Kuldīga
232.Seņins AdriansVB1FOLKMAŅI
Jelgava
233.Serjogina ElzaSB1SK BULTA/BALTAIS
Rīga
234.Silenieks Ernests-KlemenssVB4Jūrmala
235.Silenieks JānisVB2Jūrmala
236.Siņicina Šarlote-SofijaSB4Jelgava
237.Siņicins RihardsVB3Jelgava
238.Skiteckis MakssVB1Riga
239.Skuja ElīnaSB2Kuldīga
240.  Slaide HūbertsVB3Rīga
241.Smirnova PaulaSB1Kuldīga
242.Solomahina AmēlijaSB3Kuldīga
243.Solomahina OlīvijaSB2Kuldīga
244.Sozinovs Boriss-TeoVB1Sozinoff family
Riga
245.Sproģis PaulsVB2Kuldīga
246.Stepe MartaSB3Kuldīga
247.Stivriņa ValērijaSB3Salaspils
248.  Stola MartaSB3Jelgava
249.Stolbovs KrišsVB2Kuldīga
250.Stols IntarsVB3Jelgava
251.Strautiņa EvelīnaSB3Jelgava
252.Stukuls ĀdamsVB2Kuldīga
253.Stukuls IndriķisVB1Kuldīga
254.Svilpe HannaSB2Kuldīgas novada Dome
Kuldīga
255.Svilpe KristapsVB3Kuldīgas novada Dome
Kuldīga
256.Svilpe ViestursVB3Kuldīgas novada Dome
Kuldīga
257.Šēlis EmīlsVB3Kuldīga
258.Šeluhina ElīnaSB3Jelgava
259.Šeluhins Marks-MarkussVB2Jelgava
260.Šenhofa LīvijaSB2Kuldīga
261.Šķuburs AnsisVB3Kuldīga
262.Šterna DanielaSB3Kuldīga
263.Šveicere EmīlijaSB2Kuldīga
264.Šveicere PaulaSB3Kuldīga
265.Tāramē LeonardsVB1Skrunda
266.  Terentjeva Sofija-ElizabeteSB3Rīga
267.  Tilgale BilleSB2BTA
Kuldīga
268.Ūdre AgateSB2Kuldīga
269.Ukstiņa MadeSB1Ēdole
270.  Upīte LinnaSB3Talsi
271.Upītis GustsVB1Talsi
272.Uzars RaivisVB4Kuldīga
273.Vačiļa Evans-ElisijsVB2Kuldīga
274.Vačiļa KarimsVB1SIA "KORP"
Kuldīga
275.  Vačiļa KirilsVB2SIA "KORP"
Kuldīga
276.  Vahere-Abražune ElīnaSB4Rīga
277.Valaks ReinisVB2Kuldīga
278.Valkovska ElizabeteSB1Kuldīga
279.Vanaga DārtaSB3Vanagi
Grobina
280.  Vanaga MadaraSB4Kuldīga
281.Vanags ValtersVB3Kuldīga
282.  Veidemane FrīdaSB3Riga
283.Verņicka GabrielaSB3Kuldīga
284.Vicinskis Roberts-KristapsVB2BROCĒNI
285.Vīksna Alise-AnnijaSB1Maratona klubs
Tukums
286.Vilnīte EnijaSB4Kuldīga
287.Višķere AnnijaSB2SK”Tērauds”
Rīga
288.  Vītoliņš GustavsVB3Kuldīga
289.  Votēna EmmaSB2Kuldīga
290.  Zaķe ElzaSB4Kuldīga
291.Zaķe MartaSB1Kuldīga
292.Zandersons DominiksVB3Ventspils
293.Zernevics AlansVB1Stiga RM
Kuldīga
294.Zernevics Daniels-DāvidsVB4Stiga RM
Kuldīga
295.Zonenberga MadaraSB2Kuldīga
296.Zvagulis AdriansVB2Kuldīga
297.Zvagulis RobertsVB2Kuldīga
298.  Žabinska PatrīcijaSB1SK Vikings
Ventspils
299.Žilinsks JēkabsVB1Skrien Jēkabpils!
Jēkabpils
300.Žuka DarjaSB2Rīga

Kuldīga, Nūjošana 10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Alkšnuzara InāraSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
2.  Dīce RutaSNUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
3.  Dīcis UldisVNUJ-10Gausā jūdze
Klapkalnciems
4.Eidemane KsenijaSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
5.Freiberga DaigaSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
6.Graudina AidaSNUJ-10Ezere
7.Indriksone JudīteSNUJ-10Talsi
8.Lerhe DaceSNUJ-10Zaķi
Zaķumuiža
9.Liepiņa LaineSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
10.Miezīte JeļenaSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
11.Vainovskis MārisVNUJ-10Rīga
12.Veisa HelmīSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
13.  Vicinska DainaSNUJ-10Liepāja
14.  Vicinska LiesmaSNUJ-10Brocēnu cilpotājas
Brocēni
15.Vilsone DaceSNUJ-10Viva fitness
Kuldīga
16.Žabinska LieneSNUJ-10SK Vikings
Ventspils

Kuldīga, Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bebriša DaigaSNUJ-5SK Katrīna
Kuldīga
2.  Bebriša GerdaSNUJ-5SK Katrīna
Kuldīga
3.  Boriseviča OlgaSNUJ-5Jelgava
4.Cekule BaibaSNUJ-5Riga
5.  Čakstiņa GuntaSNUJ-5Rīga
6.  Čekanauskis AigarsVNUJ-5Troja
Rīga
7.  Daukste AleksandrsVNUJ-5SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
8.  Gūtmane VelgaSNUJ-5Bauska
9.  Kalniņa EvijaSNUJ-5Stiga RM
Kuldīga
10.Pastare VitaSNUJ-5Ogre
11.Petrovs AldisVNUJ-5Stiga RM
Kuldīga
12.Ramoliņa AnnaSNUJ-5Stiga RM
Kuldīga
13.Ramoliņš AndrisVNUJ-5Stiga RM
Kuldīga
14.Sneidere GuntaSNUJ-5Liepāja
15.  Sondore VijaSNUJ-5Rīga
16.Šneiders EdgarsVNUJ-5Liepāja
17.Štāla IlvaSNUJ-5Stiga RM
Tukums
18.Štrausa DaceSNUJ-5Grobiņas pag.
19.Štrauss Valters-EdgarsVNUJ-5Grobiņas pag.
20.  Vicinska DaceSNUJ-5Alsungas novads

Kopā pieteikušies: 1089



Iksķiles MTB