Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils maratons 2023 | Saraksts

Ventspils, 42,195km

SM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Andersone AneteVentspils
2.  Buharova Vlada
3.  Fisenkova AlīnaRiga Trail Runners
Rīga
4.  Fomenko OlenaMARATONA KLUBS
Rīga
5.Gavare AnitaMARATONA KLUBS
Rīga
6.  Geidāne SintijaVVK Novadnieki
Kadaga
7.Korņeva NatālijaRīga
8.  Linde LindaVentspils novads
9.  Litvine JustinaVilnius
10.  Muceniece GitaMARATONA KLUBS
Rundāle
11.  Petakova SamantaRīga
12.  Roze SanitaMARATONA KLUBS
Rīga

VM

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersson JonatanRöjdyk If
Askerön
2.  Aņikejevs ValdisSK Tērauds
Jūrmala
3.  Bērziņš KristapsASK Patria Sportland
Kuldīga
4.  Boiko RolandsRēzekne
5.Brezinskis Aivars
6.  Dūka Jānispurenn.com
Cēsis
7.  Dundurs Dāvis-JurģisMARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Juodviršis Andrius
9.  Kalnenieks RaitisLiepāja
10.  Kravcuks JevgenijsJurmala
11.  Kristapsons DēvidsASK PATRIA
Salaspils
12.  Kriviņš ArtūrsValka
13.  Kukša Elvijs
14.Liepa IvarsOgre
15.  Logins-Vilkaste VladimirsTRIRUNPRO
Jelgava
16.  Marnauza MārtiņšTRIRUNPRO
Ozolnieki
17.  Maslobojevs SergejsKengaRunners
Rīga
18.  Puķītis DāvisRīga
19.  Roze RenārsJRK
Ogres novads
20.  Seņko IgorsMARATONA KLUBS
Liepāja
21.  Silgals JānisRīga
22.Sinicins RihardsNoskrien Cēsis
Cēsis
23.  Solops AndrejsRīga
24.  Stankevics Klāvs
25.Stankevičs KlāvsTT
.
26.Stasiukaitis Simas
27.  Stumbris MareksKuldīga
28.  Šķēle Kārlis
29.  Teteruks VitalijsMARATONA KLUBS
Ventspils
30.  Vašuks RihardsVT
Ventspils

SM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Abromaityte-Smaize Lina100 marathon club Lithuania
Vilnius
2.  Abu-Dema IngaBauska
3.Batrushtai LiudmylaKit
Kharkiv
4.  Biksiniece Sanita
5.  Ļežaņina JekaterinaRīga
6.  Purvīte ArtaMARATONA KLUBS
Rīga
7.  Slikšāne KristīneRiga Trail Runners
Olaine
8.  Stolniece-Permaņicka DiānaSalaspils
9.  Suvorova IvetaMARATONA KLUBS
Rīga
10.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneLepsky Tri Coaching Systems
Tumšupe

VM40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aitovs MaksimsRezeknes novads
REZEKNE
2.  Antonovs AleksandrsBALTAIS/SK BULTA
Riga
3.  Brēdiķis JurisMARATONA KLUBS
Rīga
4.  Cābulis Pēteris
5.  Dubinskas ArūnasUm Bongo
Vilnius
6.  Griķis JānisBALTAIS/SK BULTA
Daugavpils
7.  Gurejevs OļegsIlmājas Koijoti
Ventspils
8.  Jaunķierpis AndisMARATONA KLUBS
Pope
9.  Kaimiņš KristapsOgres novads
10.  Kalniņš ĢirtsLepsky Tri Coaching Systems
Tumšupe
11.  Kondratjevs Kasparsbaruh Ješua
Baloži
12.  Lērme RitvarsM 42
Valmiera
13.  Medeikis AlgirdasKauno BMK
Šiauliai
14.  Muško DainisKartavkalnu Buki
Jaunpils
15.  Pētersons GundarsJūrmala
16.  Petrovs DzintarsMARATONA KLUBS
Rīga
17.  Siecenieks UldisSalaspils
18.  Sirmais MārtiņšFēnikss
Rīga
19.  Šmaižys Valdas
20.Timoņins JurijsRiga
21.  Vītiņš ZigmundsNoskrien Cēsis
Riga

VM50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Birks AivarsVSK Noskrien 703
Rīga
2.  Budilovics AleksandrsSALAM
Ventspils
3.  Budilovics Salihs-AleksandrsVentspils Maratona klubs
Ventspils
4.  Dūda Normundsgalerija Istaba
Rīga
5.  Dundurs AgrisMARATONA KLUBS
Rīga
6.  Pētersons AndrisMARATONA KLUBS
Rīga
7.  Vaitkevičs AigarsJelgava
8.  Višņevskis MārisRiga
9.  Žuburs DainisMARATONA KLUBS
Dunalka

VM60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Jaunžeikars ValdisRīga
2.  Jegorovs ValerijsMARATONA KLUBS
Rīga
3.  Kopmanis JānisLSC
Rīga
4.  Meiers RainersMARATONA KLUBS
Kazdanga
5.  Suborins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga

Ventspils, 21,0975km

S

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele JeļenaMaratona klubs/abele.runners
Rīga
2.  Alksne LindaLiepāja
3.Bičuka AnceRīga
4.  Bome Krista
5.  Brante GitaSaldus
6.  Brice LauraTalsi
7.  Demeško AlīnaSporta skola Arkādija
Rīga
8.  Ernstsone AgneseMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Frēliha MadaraMaratona klubs/VFK Staldzene
Staldzene
10.  Geidāne KitijaSaldus
11.Gogina AnastasijaVentspils
12.  Holsta AnnaRīga
13.Kalashnikova Veronika4F Kharkiv
Kharkiv
14.Kleinberga ZaneVentspils
15.  Krastiņa MarinaMARATONA KLUBS
Jaunolaine
16.  Laube MāraSK Katrīna
Kuldīga
17.  Lindenberga SandraMatisons Runner’s Club
Piltene
18.  Mačtama DanaMatisons Runner’s Club
Piltene
19.  Malančuka ZandaJūrmala
20.  Mauerzaka AneteLiepāja
21.  Ozoliņa SintijaMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Putniņa LīgaMySport Ogre
Ogre
23.  Skārda DzintraAIZKRAUKLE
Aizkraukle
24.  Sterba KristinaMARATONA KLUBS
Ventspils
25.Šmite SindijaOlaine
26.Vītola KristīneZKRS
Ventspils
27.  Zvejniece ZaneBucher Municipal SIA
Ventspils

V

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Alksnis RegnārsLiepāja
2.  Andersons DaumantsBrocēni
3.  Babicevs DmitrijsLIepaja
4.Baura MatasLukas
Šiaulių rajonas
5.  Bērziņš MatīssMTB Talsi
Talsi
6.Biņkovskis RomansRiga
7.  Blāze DāvisVentspils Novads
Ventspils
8.  Blūms EndijsFOLKMAŅI
.
9.  Būmans KārlisMatisons Runner’s Club
Liepāja
10.  Caics Artūrs---
Rīga
11.  Dobelis MartinsLiepāja
12.  Drāke MārtiņšASK Patria
Rīga
13.  Dūda Sandis-LinardsJelgava
14.  Eniņš Raitis-
Ventspils
15.  Ermansons Jānis-EdgarsMērsrags
16.  Garbaciunas VaidasKauno BMK
Kaišiadorys
17.Garbačiūnas VaidasKaišiadorys
18.  Hansons ArnisRīga
19.  Holštroms KristapsVSK Noskrien
Riga
20.Hoļavko PēterisVentspils
21.  Jakovļevs OļegsRīga
22.  Jansons AtisTrain2Win
Rīga
23.  Jansons EinārsMatisons Runner’s Club
Piltene
24.  Jespars AinārsSaulkrasti
25.  Judkins AleksandrsRiga
26.  Kalniņš ArmandsLochalhost
Ape
27.Kuchyn YuriiKyev
28.Kuznetsov Vitalii4F Kharkiv
Kharkiv
29.Laube JānisKuldīga
30.Marszalkowski KamilGdynia
31.  Mickus JurģisMickus Fitness
Aizpute
32.Ondzuls Valdis6. kabinets
Daugavpils
33.Pavelko Andrii4F Kharkiv
Kharkiv
34.  Prelgauskis AgrisMARATONA KLUBS
Ventspils
35.  Prikulis AntonsŽolneroviča skriešanas klubs
Rīga
36.Rastokas DeividasLukas
Šiaulių rajonas
37.  Šenbergs ArvīdsMatisons Runner’s Club
Piltene
38.  Timonins SergejsRīga
39.  Vārna KristapsFOLKMAŅI
.
40.  Vīksna AigarsRīga
41.  Višķers JānisSK Tērauds
Rīga
42.  Vitrungs ElmārsTeam WoodPro/Lugarde
Mālpils
43.Volkoveckis MaksimsRiga
44.Znotins AigarsSalaspils

S40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa TatjanaMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Graudiņa AijaVentspils
3.  Griķe AliseBALTAIS/SK BULTA
Daugavpils
4.  Meiere IevaOK Ziemeļkurzeme
Ugāle
5.  Moisejeva IngaRīga
6.Ozola-Limberga Evita
7.  Sopina JelenaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.  Sūna VitaLaubere
9.  Volkova KristīneRiga

V40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisMaratona klubs/abele.runners
Rīga
2.Berzins DainisRīga
3.Brunovskis EdmundsRĪGA
4.  Dāvidnieks ArtisValmiera
5.  Demeško AndrejsFiksi-Ki
Rīga
6.  Fišers ĢirtsFOLKMAŅI/MRC
Jaunpils
7.  Garčinskas DariusBegimo klubas
Kaunas
8.  Grīnvalds GuntisMARATONA KLUBS
Ventspils
9.  Kasesalu HardoTallinn
10.  Keišs JurisMARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Konnula MargusUKS
Urvaste
12.Lazdāns NaurisLiepāja
13.  Mūrnieks AgnisOVI
Rīga
14.  Neimanis JānisGymbus.Club
Rīga
15.  Ņilovs ValdisMy Sport
Ogre
16.  Rozentāls AndrisRosenthal
Rīga
17.  Samcovs AgrisKengaRunners
Riga
18.Sarkans ĢirtsRīga
19.  Skore ĢirtsKuldīga
20.  Sniegs KasparsFOLKMAŅI
.
21.  Sopins AleksejsMARATONA KLUBS
Ventspils
22.  Stūrmanis MārisRīga
23.Tsimafeyeu SiarheiVentspils
24.Vainovskis MārisGymBus.Club
Rīga
25.  Veits NaurisDurbe
26.  Zāģeris OskarsSK Katrīna
Kuldīga

S50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Indriksone JudīteTalsi
2.  Platā SandraJelgava
3.  Silgale DainaRīga

V50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Balinskis SandrisMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Bergers IgorsBALTAIS/ SK BULTA
Rīga
3.  Braunfelds UvisMatisons Runner’s Club
Piltene
4.  Būmans GuntarsMatisons Runner’s Club
Liepāja
5.  Driņķis DainisDzSK Lokomotīve
Rīga
6.  Irklis GuntisVentspils
7.  Klints EdgarsMK tadenava
Rīga
8.  Matisons AigarsMatisons Runner’s Club
Piltene
9.  Ozoliņš RingoldsMARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Šenbergs GintsLiepāja
11.  Šnipaitis RegimantasUkmerge

V60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņš ImantsMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Birznieks AldisMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Liepiņš VilnisMaratona klubs
Carnikava
4.  Onzuls JānisMARATONA KLUBS
Ventspils
5.Ozolins EdgarsPeldēšanas klubs Champions
Rīga

Ventspils, 10km

VNJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Montvilas MikasLukas
Šiaulių rajonas

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akmane ElēnaBucher Municipal SIA
Ventspils
2.Burša-Daldere ElīnaVentspils
3.  Java KintijaMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Morjakova SanitaASTARTE-NAFTA
Ventspils
5.  Ošiņa AntaTukums
6.  Pisukova SamantaSigulda
7.  Telegina MarijaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Tomaša AnnijaBORN2WIN
Liepāja
9.  Vēbere AgneseBucher Municipal SIA
Ventspils
10.Zaķīte SanaVentspils
11.Zvirgzdina GerdaTalsi

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Akelāns ŅikitaFOLKMAŅI
.
2.  Jocis UģisKuldīga
3.  Krūmiņš VernersMARATONA KLUBS
Ventspils
4.Martinovs DanielsRoja
5.  Medina GenerRiga
6.Mednieks EdgarsRīga
7.Rībens ElvisMaratona klubs
Ventspils
8.  Silgals ArtūrsIM run club
Mārupe
9.  Siņicins KristsSK Tērauds
Liepāja
10.  Strazdiņš EndijsBucher Municipal SIA
Ventspils
11.  Šepte KristofersVentspils
12.  Tauberis JānisSaldus
13.  Tropiņš EdijsSK BULTA/BALTAIS
Rīga
14.  Viļumovs ĢirtsMatisons Runner's Club
Ventspils
15.  Vinakmens AgrisASTARTE-NAFTA
Ventspils
16.  Zelmenis DāvisMARATONA KLUBS
Ventspils
17.Žabinskis RomānsSK VIKINGS
Ventspils

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Astaševska AneteSK Katrīna
Kuldīga
2.Bačinska AgneseRīga
3.Berzina SabineRiga
4.Bogdanovica Sandraventspils
5.Derbitskaia KseniiaŽolneroviča skriešanas klubs
.
6.Ernstreite SintijaVentspils
7.  Gagaine BeāteLiepāja
8.  Grīnerte SabīneMatisons Runner’s Club
Piltene
9.  Jēkabsone AgneseVentspils
10.  Juhno BaibaBORN2WIN
Liepāja
11.  Kaspere ZaneFOLKMAŅI
.
12.  Krīgere IlzeVentspils
13.  Krūziņa AgateVFK Staldzene
Ventspils
14.Logina-Vilkaste AgneseSupervaroņu teniņi
Jelgava
15.Meija LīgaBucher Municipal SIA
Ventspils
16.  Melkurte GintaVentspils
17.  Nudiena IneseVentspils
18.  Ozoliņa IneseVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
19.Ponomarenko TetianaVentspils
20.  Potrubeiko TatjanaRiga
21.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
22.Rībena LaumaMaratona klubs
Ventspils
23.  Romanova ValentīnaRiga Trail Runners / Supervaroņu Treniņi
Rīga
24.  Sandere KetijaLiepāja
25.  Stankevica AliseRīga
26.  Tīde LīgaVentspils
27.Veita AndaDurbe

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ādams RaimondsVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
2.  Babkins MārtiņšSK BULTA/BALTAIS
Rīga
3.  Balčis RičardsLiepāja
4.Buršs-Dalderis AndisVentspils
5.Černovskis ArtisTalsi
6.  Fisenkovs VitālijsRiga
7.  Gaimovičs PāvelsRīga
8.  Kižlo ČeslavsSK BULTA/BALTAIS
Rīga
9.Kleinbergs ArmīnsVentspils
10.  Komass TomsFOLKMAŅI
.
11.  Konavko DmitrijsFOLKMAŅI
.
12.  Lasko DmitrijsUnited Medals
Riga
13.Limonovs ArtjomsVentspils
14.  Maksimenkovs AntonsVentspils
15.  Māls GuntarsVentspils
16.  Mežiels JānismySport
Ogre
17.  Miksons GirtsSK Katrīna
Kuldīga
18.  Pečaks GundarsSALDUS
19.  Pētersons MairisIlzenes pag.
20.  Putniņš AldisZiemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Ventspils
21.  Rimšāns VladimirsRīga
22.  Sincovs AntonsMARATONA KLUBS
Ventspils
23.  Siņicins JevgēnijsJelgava
24.Skrebelis UģisĀdaži
25.  Skuja MārtiņšLiepāja
26.  Stivrinieks KristapsTukuma Brāļi
Engure
27.  Sūna KristapsSK Katrīna
Kuldīga
28.  Šaknys SvajūnasRokiškis
29.  Šals EmīlsAizkraukle
Skrīveri
30.Šambaras AdomasLukas
Šiaulių rajonas
31.  Vecgailis DmitrijsBALTAIS/SK BULTA
Rīga
32.Vītols MārtiņšMONARCH
Grobiņa
33.  Vītols Ronalds
34.  Zuters DidzisJaunceplīši
Mālpils
35.  Zvirgzdiņš ĢirtsBucher Municipal
Ventspils

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Briede SantaSigulda
2.  Fišere AnitaTukums
3.  Frišenbrūdere BaibaLielais Ciems
Tukums
4.  Grinberga MārīteMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Gruberte ZaneRīga
6.Hansone IntaMARATONA KLUBS
Dobele
7.  Heidemane IngaSK Katrīna
Kuldīga
8.  Kronberga IlzeTUKUMS
Tukums
9.  Leitāne EvitaTRI KAN
Rīga
10.  Lībeka InaTalsi
11.  Mūrēna RūtaNīca
12.  Ošeniece AgitaVentspils
13.  Ozola IlzeVentspils domes administrācija
Ventspils
14.  Putra MaijaLiepāja
15.  Radžabova-Cinovska AllaMARATONA KLUBS
Aizpute
16.  Rusakova LidijaSkrien Jēkabpils!
Jēkabpils
17.  Sermolīte IlzeJelgava
18.  Skunstiņa ItijaLiepāja
19.  Slaide IlzeRīga
20.  Višņauskiene Nataļja
21.  Zēberga IlzeVFK Staldzene
Ventspils
22.  Žakova KamilaASTARTE-NAFTA
Ventspils

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisMadona - Rīga
2.  Baibekovs EriksMARATONA KLUBS
Ventspils
3.  Bergmanis AivarsRīga
4.  Galindoms           AustrisVentspils domes administrācija
Ventspils
5.  Gamble CharlesVentspils
6.Gertmanis MareksRīga
7.  Gibašovs IgorsMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Indriksons RenarsOzolnieki
9.  Ivanovs OļegsSIA Ceram Optec
Līvāni
10.Kārkliņš AndrisNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
11.  Kozlovs NaurisVentspils
12.  Kreicbergs DainisVentspils
13.  Kreislers EgīlsVentspils
14.  Krūmiņš SandrisMARATONA KLUBS
Ventspils
15.  Lagzdiņš UģisMaratona klubs
Ventspils
16.Lukošaitis ArnasLukas
Šiaulių rajonas
17.  Mačevskis AndrisMachinji
Jelgava
18.  Mihalkov OlegRiga
19.  Mūrēns GuntisNīca
20.  Pisarevs IgorsAS Olainfarm
Dobele
21.Sinicins IvoVentspils
22.  Skunstiņš Guntisindividuāli
Liepāja
23.Štrauhmanis KasparsSigulda
24.  Terliņš OskarsVentspils
25.Veselis DzintarsVentspils
26.  Višņausks Andrejs
27.  Vjugins NikolajsMatisons Runner’s Club
Piltene
28.Zavickis MareksVentspils

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa JeļenaMARATONA KLUBS
Ventspils
2.Freimane IlonaJelgava
3.  Hansone SilvijaRīga
4.  Joce LudmilaMatisons Runner’s Club
Kuldīgas nov.
5.  Judko ZannaMARATONA KLUBS
Ventspils
6.  Ķīkule IlzeLatvijas Farmaceitu Biedrība
Ventspils
7.  Lūse InāraCarnikavas Sporta centrs
Carnikava
8.  Štalte IndraTalsi
9.  Šteinberga IevaSK Katrīna
Kuldīga
10.  Šustikova MelitaRīga
11.Zavicka VitaJelgava

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bardukovs SergejsVK Tranzīts, SIA
Ventspils
2.  Bodnieks DairisOgre
3.  Budilovics Salihs-AleksandrsMARATONA KLUBS Ventspils
Ventspils
4.  Gošs AinoMARATONA KLUBS
Tārgale
5.  Ielejs KārlisDivplākšņi
Rīga
6.Kibildis Ricardas*
Šiauliai
7.  Legzdiņš NormundsRīga
8.  Ludriks AndrisRIEKSTI
Rīga
9.  Plūmiņš MārisMatisons Runner’s Club
Piltene
10.  Tūbelis KasparsVSK Noskrien, Liepājas vieglatlētikas klubs
Liepāja
11.  Upenieks DainisSK Ozolnieki B
Jelgava
12.  Žunda MārisSaldus Boksa Klubs
Saldus

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Apfelbaums IlgonisMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Safutins ViktorsMARATONA KLUBS
Rīga
3.  Sondors SandrisRīga

SNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Prūse LaimaVNBJSS
Ventspils novads
2.  Puriņa LīvaVSK Burkānciems & Co
Ainaži
3.Sproģe Gabriela-GaismaVentspils
4.Timoņina MilanaRiga

VNJ.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņičs Maikls-NiksTukums
2.  Bakanauskis JurģisVentspils tehnikums
Ventspils
3.  Šišlovs MarksGymbus.Club
Rīga
4.  Vašuks HenrijsVT
Rīga
5.Veits GustavsDurbe
6.Zaporozhets AndriiVentspils

Ventspils, Nūjošana 10km

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Alčauska IneseVentspils
2.  Aļeksejeva BaibaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
3.  Anaņiča InaTukums
4.Boļezina IrinaVentspils domes administrācija
Ventspils
5.  Brenča IlvaTukums
6.  Dīce RutaGausā jūdze
Klapkalnciems
7.  Endzele InitaTukums
8.  Galauska DaigaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
9.Graudina AidaEzere
10.  Grinberga InutaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
11.  Grīnvalde GunaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
12.Ikše LindaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
13.Indriksone AnnaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
14.Kambute DanaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
15.  Krūze SandraTukums
16.  Līmeža SkaidrīteNŪJO AR VĒJU
LIEPĀJA
17.  Puriņa KristīneNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
18.  Radziņa IlvaTukums
19.Reihmane AndraOlaine
20.Rungule SintijaZinzino
Rīga
21.Rupeika AivaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
22.Saule IneseZINZINO
Jūrmala
23.Skromane GuntaTukums
24.  Snepste IlzeNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
25.Sverkovska LāsmaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
26.  Štromberga EvaNūjošana sportam un atpūtai
Ventspils
27.  Teteruka ĻubovaVentspils
28.Visocka LieneRiga
29.Zīberga EvijaZinzino
Jūrmala
30.Žabinska LieneSK VIKINGS
Ventspils

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Azarevičs AleksandrsLSC
Riga
2.  Būmanis AivarsVentspils
Ventspils
3.  Dīcis UldisGausā jūdze
Klapkalnciems
4.Kronbergs AivarsTUKUMS
TUKUMS
5.  Prikulis VairisJelgava
6.  Reinholds LeonidsRiga
7.  Ronis MārtiņšEngure
8.  Videmanis DidzisLSM
Ventspils

Ventspils, 5km

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Anaņiča ElzaTukums
2.  Ansberga OdrijaMARATONA KLUBS
Ventspils
3.Bah LeilaStendes saule
Stende
4.  Balacka AļisaDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
5.  Berestova DarjaDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
6.Berga UndaPiltene
7.  Bērziņa SabīneStendes saule
Stende
8.  Bērziņa SamantaStendes saule
Stende
9.  Bogdanova KatrīnaFirma L4
Piltene
10.  Bogdanova VeronikaFirma L4
Piltene
11.  Bogdanova ViktorijaFirma L4
Piltene
12.  Budjko NelliRīga
13.  Ērenfrīde ElīzaRīga
14.  Geste EnijaIndividuāli
Aizpute
15.  Goša AnnaMARATONA KLUBS
Tārgale
16.Kleinberga KatrīnaVentspils
17.Krauča KarolinaVentspils
18.  Linde AnnaMatisons Runner’s Club
Piltene
19.Mačevska Ieva-MartaMachinji
Jelgava
20.  Mačevska Paula-MarijaMachinji
Jelgava
21.  Meiere RūtaOK Ziemeļkurzeme
Ugāle
22.Priekule AgitaVentspils domes administrācija
Ventspils
23.Reihmane LīvaOlaine
24.Rungevica NellijaVentspils novads, Ventava
25.Talle RūtaJelgava
26.  Veckāgane AliseVentspils sporta skola SPARS
Ventspils
27.  Vītola Lība-AleksandraSporta skola SPARS
Ventspils
28.  Žižina VladislavaALOHA!
OGRE

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Āboliņš MārtiņšMARATONA KLUBS
Talsi
3.  Balackis MaksimsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
4.  Berestovs ArtjomsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
5.  Bišofs MiksSpars SAMBO DŽUDO
Ventspils
6.Blūms DanielsTalsi
7.  Bogdanovs AleksisFirmaL4
Piltene
8.Botter MatisVentspils
9.  Bražins Timurs-EndrjūVentspils sporta skola SPARS
Ventspils
10.  Budjko MaratsRīga
11.Cērps Gustvasventpils
12.Dazarts KristapsKuldīga
13.Domarkas AredasLukas
Šiaulių rajonas
14.  Dūda ValtersVentspils
15.  Ezernieks Modris-JānisMARATONA KLUBS
Ventspils
16.  Gibašovs MatvejsMARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Grantiņš Kristers-KristofersVentspils
18.  Kolotiļins DaniilsMARATONA KLUBS
Ventspils
19.Krastiņš EmīlsBauska
20.Krastiņš GustavsBauska
21.  Kulevičius ArijusLukas
Šiaulių rajonas
22.  Ķepals DanielsMARATONA KLUBS
Aizpute
23.Laube Jānis-PaulsKuldīgas novads
24.  Lešinskis MareksSK Katrīna
Kuldīga
25.  Maļusevs BogdansDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
26.  Mauls NiksDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
27.  Pētersons MatīssRīga
28.Rodins ArsenijsRiga
29.Rodins Arsenijsriga
30.  Rudītis MariussVentspils FA
Ventspils
31.Rungevics OlafsVentspils novads, Ventava
32.  Samcovs ElmārsKengaRunners
Rīga
33.  Semjonovs DaniilsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
34.  Slaide RalfsRīga
35.  Šivcāns AdriansJelgava
36.Talle RobertsJelgava
37.  Upītis MārcisVentspils Pārventas pamatskola
Ventspils
38.  Vārna PēterisFOLKMAŅI
Talsi
39.  Vilciņš Maikls-GustavsVentspils
40.  Vjugins ArtursVentspils

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bogdanova IzabellaFirma L4
Piltene
2.  Dimereca ViktorijaDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
3.  Ezerniece EstereMARATONA KLUBS
Ventspils
4.  Greivule ŠarloteTalsi
5.  Griķe AmandaBALTAIS/SK BULTA
Daugavpils
6.  Pavlova ValentīnaDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
7.  Petrova AliseSkriešanas skola
Mārupe
8.  Pulture Elīnaķikuri
9.  Puriņa LīvaVSK Burkānciems & Co
Ainaži
10.  Verpakovska DaceMatisons Runner’s Club
Piltene
11.  Verpakovska ZaneMatisons Runner’s Club
Piltene

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Aleksandrova SabīneTalsi
2.  Ālīte AndraPiltene
3.  Alsvika KlintaLiepāja
4.  Andrejevska KarinaJūrmala
5.  Avina NatālijaVeselības Sporta Klubs VIP
Ventspils
6.  Badun AnastasiyaUnited Medals
Riga
7.  Balandiņa LauraVentspils domes administrācija
Ventspils
8.Baranova RudīteRīga
9.Barlovskaja EkaterinaVentspils
10.  Bebriša GerdaSK Katrīna
Kuldīga
11.  Berga LindaPiltene
12.  Bērziņa LienīteStendes saule
Stende
13.Bērziņa RitaPūre
14.  Bescennaja JeļenaMARATONA KLUBS
Rīga
15.  Birkenberga SigneLiesma
Saldus
16.  Boiko NataljaRēzekne
17.Botere VinetaStendes saule
Ventspils
18.  Bulkina MarinaStendes saule
Stende
19.  Bunce IvetaFirma L4
Piltene
20.Cionele DaigaLiepāja
21.Čegauska Kristīne-
Grobiņa
22.  Dāldere-Ozoliņa AntraMARATONA KLUBS
Talsi
23.  Dambīte ZaneLiepāja
24.Demeško JekaterinaFiksi-Ki
Rīga
25.Dreimane DainaZinzino
Rīga
26.  Egle BaibaVentspils
27.Eltermane JelenaVentspils
28.Ērenfrīde IngunaRīga
29.  Freimane IngrīnaBites
Saldus
30.  Freimane MadaraTestDevLab
Liepāja
31.Galina RutaSaldus
32.Gibala KristīneLiepāja
33.Gode LindaRĪGA
34.  Goldmane LīgaBucher Municipal SIA
Ventspils
35.  Gredzena SintijaMatisons Runner’s Club
Piltene
36.  Ieleja AgraDivplākšņi
Rīga
37.Istratova AnnaVentspils
38.Jēkabsone IlzeMatisons Runner's club
Piltene
39.  Jespere MartaFOLKMAŅI
.
40.  Jevsejčika IneseMatisons Runner’s Club
Piltene
41.  Jumatova MarinaMatisons Runner’s Club
Piltene
42.Kaibeļeva LadaRīga
43.  Kalniņa EritaSK Ozolnieki B
Jelgava
44.  Kamela DaceVentspils muzejs
Ventspils
45.  Karabača JeļenaVFK Staldzene
Ventspils
46.  Karavaičuka VēsmaMadona
47.Kārkle SabīneTalsi
48.Kirhnere AntraVENTSPILS
49.  Klestrova KristiānaLatvijas Olimpiskā komiteja
Ventspils
50.Kļevcova IngutaLiepāja
51.Koloda LīgaVentspils
52.  Konrāde AijaRīga
53.  Ladusāne IngaVentspils Maratona klubs Ventspils
Ventspils
54.Lasmane TatjanaRīga
55.  Lavrentjeva AlīnaRīga
56.  Liekmane DzintraNīkrāce
57.  Lorence IrinaJūrmala
58.  Lorence SantaOzolnieki
Jelgava
59.Matjušina RadaGymbus.Club
Rīga
60.  Mickus SantaMickus Fitness
Aizpute
61.Miksone AgneseSK Katrīna
Kuldīga
62.  Ņevostrujeva NataļjaMARATONA KLUBS
Ventspils
63.  Odriņa KitijaKandava
64.Ose ElīnaKuldīga
65.  Ozoliņa AlitaMērsrags
66.  Ozoliņa LībaVentspils
67.Peholte InitaLiesma
Saldus
68.  Pelēce IlzeSK Ozolnieki
Ozolnieki
69.  Poikāne IlzeJelgava
70.Priekule JolantaVentspils domes administrācija
Ventspils
71.  Prišmonte KristīnaVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
72.Prokopeņa KaterinaALOHA!
OGRE
73.Puhova EstereVentspils
74.  Pūpola MaijaMARATONA KLUBS
Aizpute
75.  Putniņa NataļjaENERGYM
Ventspils
76.  Rafaela-Mačevska DzintraMachinji
Jelgava
77.  Rakšte LīgaMaratona klubs
Rīga
78.  Remerte IlzeVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
79.  Ribnere KristīneJēkabpils
80.  Rūdule AivaKuldīga
81.  Rudzroga LindaZiemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Ventspils
82.Rutmane AnnaRīga
83.Siņicina IevaJelgava
84.Stalidzāne ZaneRīga
85.Sveščenoka ElīzaRīga
86.Škoļina MaijaLiepāja
87.Šube SanitaZinzino
Liepāja
88.  Talle IngaJelgava
89.  Tīrmane LīgaVentspils
90.  Vagale IjaRīga
91.  Vagale SvetlanaJelgava
92.Vaičuna AmandaLiepāja
93.Ventniece LieneZinzino
Jūrmala
94.  Vēze MargitaMatisons Runner's Club
Ventspils
95.  Zemīte TatjanaJelgava
96.  Zieberga MadaraASTARTE-NAFTA
Ventspils
97.  Zihmane LaimaVentspils
98.Zolotarjova AnastasijaRīga
99.  Zubricka SibillaVentspils muzejs
Ventspils
100.Zvane EvitaPenkule
101.  Zviedrāne TerēzeVentspils domes administrācija
Ventspils
102.Zvirgzdina SandraTalsi
103.  Žižina NatālijaALOHA!
OGRE

VTA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Adamovičs DāvidsVentspils
2.  Apfelbaums RalfsMARATONA KLUBS / SS "Spars"
Ventspils
3.  Brūnavs AdriansMatisons Runner’s Club
Piltene
4.  Ezernieks DāvidsMARATONA KLUBS
Ventspils
5.  Gerke ViestursMatisons Runner’s Club
Piltene
6.Kukes TimursTriatlona Akadēmija
Rīga
7.  Liekmanis RaivoNīkrāce
8.  Odiņš Niks-RičardsVentspils
9.Ofkants RobertsVentspils
10.Vicvagaris RobertsMatisons Runner’s Club
Ventspils

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMARATONA KLUBS
Talsi
2.  Ābols JānisMadona - Rīga
3.  Antonovičs AntonsSk Vikings
Ventspils
4.  Babkins MārtiņšSK BULTA/BALTAIS
Rīga
5.Balackis DmitrijsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
6.  Balkovskis PavelsSk Vikings
Vārve,Ventspils novads
7.  Bebrišs IlgvarsSK Katrīna
Kuldīga
8.  Bērziņš JurisOlaine
9.  Birznieks AndrisSK Katrīna
Kuldīga
10.Blumbergs MārisMatisons Runner’s Club
Piltene
11.  Borodins DmitrijsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
12.  Brants DidzisBrocēni
13.Ciganovs SergejsDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
14.  Čanižs NormundsJelgava
15.  Dauksts RitvarsVENTSPILS
16.Dazarts AndrisKuldīga
17.  Dzendžs MārtiņšRīga
18.  Egle DāvidsLiepāja
19.Ērenfrīds JānisRīga
20.  Ezernieks EdgarsMARATONA KLUBS
Ventspils
21.Fjodorovs EdgarsVentspils
22.  Freimanis OskarsSK Ozolnieki
Vircava
23.  Harkovs SergejsVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
24.  Juhno SergejsBORN2WIN
Liepāja
25.  Juhņevičs DenissRīga
26.  Kairišs JānisASTARTE-NAFTA
Ventspils
27.  Kārkliņš KasparsVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
28.Kebzers RaimondsMARATONA KLUBS
Ventspils
29.  Kleinbergs AivisSK Katrīna
Kuldīga
30.Konrads KasparsIkšķile
31.Lastovskis AigarsLiepāja
32.Lībeks VilnisTalsi
33.  Liniņš PēterisRīga
34.Ļaudams GuntarsAizpute
35.  Matisons AinārsMatisons Runner’s Club
Piltene
36.Mertens RolandsBauska
37.  Mincenbergs AivarsINDI
Ventspils
38.  Paņičevs EduardsChev
Riga
39.  Pāvelsons Vilnisprivāti
Ventspils
40.Pechenkin AleksandrVentspils
41.  Rauska KrišsRīga
42.Remerts KristapsVentspils
43.  Rūtiņš EdgarsMARATONA KLUBS
Ogre
44.  Samsonovs ŅikitaFOLKMAŅI
.
45.  Seņins ArtjomsFOLKMAŅI
Jelgava
46.  Silarājs EdgarsVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
47.  Simaitis EdgarsLiepāja
48.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
49.  Strautiņš GuntisMARATONA KLUBS
Liepāja
50.Sulcs ArmandsZinzino
Liepaja
51.  Šenbergs KārlisPiltene
52.  Šlikaitis ArtūrsMARATONA KLUBS
Ventspils
53.  Tauberis KasparsZemessardzes 45.KNB KAR
Saldus
54.  Tīrmanis AndrejsVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
55.  Upenieks Vidisind.
Ventspils
56.  Usatovs AleksandrsVentspils
57.Zīberts GuntarsVentspils
58.Ziebergs EmīlsJelgava
59.Zvanis KasparsPenkule

Ventspils, Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Anaņiča AliseTukums
2.Antonoviča Beatrisesk Vikings
ventspils
3.Babiceva ArinaLiepaja
4.Babiceva KsenijaLiepaja
5.Bah LeilaStendes saule
Stende
6.  Balacka AļisaDžudo Sambo klubs
Ventspils
7.Barahasa Laura-MarijaZinzino
Jūrmala
8.Beltiņa BeatriseKuldīga
9.  Beņislavska Letīcija-TīnaVentspils
10.  Bērziņa SabīneStendes saule
Stende
11.Demeško EleonoraFiksi-Ki
Rīga
12.Dimdiņa EnijaKuldīga
13.Doroguša EvijaVentspils
14.Fišere MartaTukums
15.Grigule EnijaVentspils
16.Halič ArinaRīga
17.Halič PoļinaRīga
18.Heistere EstereOzolnieki
19.Istratova VeronikaVentspils
20.Jēkabsone RebekaVentspils
21.Kaire Eva-AnnikaLiepāja
22.Koloda Anna-EmīlijaVentspils
23.  Kronberga EmīlijaTukums
Tukuma
24.Krūziņa RebekaVentspils
25.Ķirsone Marta-MonikaVentspils
26.Lāma EstereDžudo Sambo klubs
Ventspils
27.Landiša AdeleVentspils
28.Landmane DārtaVentspils
29.Leimane AmandaRiga Trail Runners
Rīga
30.Logina-Vilkaste LuīzeTRIRUNPRO
Jelgava
31.Lorence Agata-AgnijaJūrmala
32.Mažrima LoretaVentspils
33.Meņģele HelēnaKuldīga
34.Mickus ViktorijaMickus Fitness
Aizpute
35.Mihailova EmīlijaSaldus
36.Neimane MaijaGymbus.Club
Rīga
37.Nēliusa KlāraVentspils Maratona klubs
Ventspils
38.  Onzule AliseRīga
39.Ozola EmīlijaOzoli
Liepāja
40.Ozoliņa DārtaVentspils
41.Pakārkle DārtaVentspils
42.Pēdiņa BellaVentspils
43.Petrišina VanesaMaratona klubs
Ventspils
44.Poriņa NadīnaKuldīga
45.Priedīte MatildeVentspils
46.Prince BaibaKuldīga
47.Prince LindaKuldīga
48.  Pūce GrētaVentspils
49.Pulture Elizabete-Tatjanaķikuri
50.Rozenbaha LīvaVentspils
51.Rozenbaha MegijaVentspils
52.Rozentāls MiriamRosenthal
Rīga
53.Rungevica OdrijaVentspils novads, Ventava
54.Sinepe PaulaVentspils
55.Siņicina EmīlijaMaratona klubs Ventspils
Ventspils
56.Siņicina RebekaVentspils maratona klubs
Ventspils
57.  Sipoviča EnijaVentspils
58.  Skrāģe Esmeralda-RasaMARATONA KLUBS
Rīga
59.Sulce MelānijaJelgava
60.Šivcāne LīvaJELGAVA
61.Šulce EmmaVentspils
62.Švarca GrētaVentspils
63.Valtere AvelīnaVentspils
64.Valtere KerolainaVentspils
65.Veinberga Gabriela-AnnaVentspils
66.  Veinberga MartaVentspils
67.Vjugina AliseVentspils
68.Zandere NikolaKuldīga
69.  Zegnere DārtaPope
Ventspils novads
70.  Zihmane IlonaVentspils
71.  Zihmane RebekaVentspils
72.  Zihmane UndīneVentspils
73.Zvane MartaPenkule
74.  Žabinska PatrīcijaSk Vikings
Ventspils

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Abramovs DanielsVentspils
2.Andrejevs GļebsArkadija
Riga
3.Arājs RūdolfsKuldīga
4.  Astaševskis ErnestsSK Katrīna
Kuldīga
5.  Ašurovs DemidsDžudo Sambo klubs
Ventspils
6.Atvars EdžusVentspils
7.  Bernšteins TomsVentspils
8.  Binders-Čoders ElvisVentspils
9.Burnevics GundarsVentspils
10.Ceicāns TomsHK Ventspils
Ventspils
11.  Čikuts JānisDžudo Sambo klubs
Ventspils
12.Čoders KārlisVentspils
13.  Duļņevs KirillsVentspils domes administrācija
Ventspils
14.Eņģelis TeodorsHK Ventspils
Ventspils
15.Faterkins HenrijsHK Ventspils
Ventspils
16.Fiļippenkovs ArtūrsHK Ventspils
Ventspils
17.Gļaņenko FrenksVentspils
18.Goļevs Braiens-BrunoRīga
19.Gotlands GustavsHK Ventspils
Ventspils
20.Heinrihsons Henrijs-TeodorsVentspils
21.  Iesalnieks ReinisVentspils
22.  Ivanovs TihonsDžudo Sambo klubs
Ventspils
23.Jakšts Miķelis-TomsJelgava
24.Jakubenoks TomsMaratona klubs
Ventspil
25.  Jansons ErnestsVentspils
26.Jansons MareksVentspils
27.  Jansons RenārsJansoni
Rīga
28.Janukovičs KirillsDžudo Sambo klubs
Ventspils
29.Jefremovs ValtersHK Ventspils
Ventspils
30.Kabanovs EduardsVentspils
31.  Kadiks-Skadiņš MartsVentspils
32.Kajaks Kārlis-GustavsFS Ventspils
Ventspils
33.Kārkls ArvisTalsi
34.Kleinbergs ErnestsSk.Katrīna
Kuldīga
35.  Kleinbergs SandisVentspils
36.Klimovičs MārtiņšVentspils 2.pamatskola
Ventspils
37.Kohovecs AndrejsDžudo Sambo klubs
Ventspils
38.Koloda KristiansVentspils
39.Koloss AleksandrsVentspils
40.Krastiņš KārlisVentspils
41.Kreicbergs KevinsVentspils
42.  Kreislers BrunoVentspils
43.Krūziņa TomassVentspils
44.Kučuhidze RemiDžudo Sambo klubs
Ventspils
45.  Ķepals DilansDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
46.Lavrentjevs DominiksRīga
47.Liekniņš JurģisKuldīga
48.Linde RonaldsVentspils
49.Līvs KārlisJelgava
50.  Ļaudams JānisAizpute
51.Majors RodrigoVentspils
52.Majors RonaldoVentspils
53.Maltisovs KrišjānisHK Ventspils
Ventspils
54.Mauerzaks RūdolfsLiepāja
55.Mauerzaks ValtersLiepāja
56.Mertens RodrigoBauska
57.Mihalkovs KirillsRīga
58.  Miņins ValtersVentspils
59.  Mūrnieks MiksVentspils
60.  Nosovs TimofejsHK Ventspils
Ventspils
61.Novohatskis JegorsDžudo Sambo klubs
Ventspils
62.  Ņikoļskis MarksDžudo Sambo klubs
Ventspils
63.Ozoliņš MārcisVentspils
64.  Ozoliņš PatriksMaratona klubs
Ventspils
65.Ozols EinārsOzoli
Liepaja
66.Pakārklis LeoVentspils
67.  Pāvelsons PatriksHK Ventspils
Ventspils
68.Pūce KurtsVentspils
69.Reijers RičardsGrobiņa
70.Rižuks IvansLiepaja
71.Rojenko MihailsDžudo Sambo klubs
Ventspils
72.Rozentāls AronsRosenthal
Rīga
73.  Semjonovs KirilsDžudo Sambo klubs
Ventspils
74.Seņins AdriansFOLKMAŅI
.
75.  Sīmanis ViliamsMARATONA KLUBS
Ventspils
76.Sīpols MaiksVentspils
77.Sproģis ArtursVentspils
78.Stivriņš TrevissVentspils
79.Šenbergs TālisPiltene
80.Šersts MihailsSuperheroes
Daugavpils
81.Šķibelis MarkussVentspils
82.Šteins Roberts-AldisHK Ventspils
Ventspils
83.Švarcs JēkabsVentspils
84.Valters MikusVentspils
85.Vilcāns AlekssHK Ventspils
Ventspils
86.Vitrungs EduardsMālpils
87.Zaķītis NiklāvsVentspils
88.Zombergs EvertsAizpute
89.  Zviedrāns RalfsVentspils domes administrācija
Ventspils
90.Žvinklis RaulsHK Ventspils
Ventspils

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte EmīlijaHK Ventspils
Ventspils
2.Abramova DianaVentspils
3.Antonoviča Viktorijask Vikings
ventspils
4.Ašurova AminaDžudo Sambo klubs
Ventspils
5.Atvara KateDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
6.Atvare AliseVentspils
7.Baibekova LeisanaMARATONA KLUBS
Ventspils
8.Balkovska Nikolask Vikings
ventspils
9.  Barbāne LīnaSporta skola Spars
Ventspils
10.  Birnbauma MelānijaSporta skola “Spars”
Ventspils
11.  Bogdanova KatrīnaFirma L4
Piltene
12.Bonoparte EvelīnaVentspils
13.Feldmane JasmīnaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
14.  Ivanova MiroslavaDžudo Sambo klubs
Ventspils
15.Jēkabsone SintijaVentspils
16.Kārkliņa UndīneKuldīga
17.  Kleinberga EmīlijaSK Katrīna
Kuldīga
18.Kleinberga KatrīnaVentspils
19.Kohančika JekaterinaDžudo Sambo klubs
Ventspils
20.Kohoveca JeļizavetaDžudo Sambo klubs
Ventspils
21.  Krasovska AnnijaTukums
22.  Krūziņa NikolaVentspils Sporta skola " Spars"
Ventspils
23.Lāma AliseDžudo Sambo klubs
Ventspils
24.  Lēvita MartaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
25.Liepājniece LorenaDžudo Sambo klubs
Ventspils
26.Ļaudama EvelīnaLiepāja
27.Malikova Darjask Vikings
ventspils
28.Mūrniece DārtaVentspils
29.Neimane ElzaGymbus.Club
Rīga
30.Ozola EvelīnaOzoli
Liepaja
31.  Paipala Amanda-TerēzaVentspils
32.Pētersone Amēlija-RozeVentspils
33.  Popova MarijaDžudo Sambo klubs
Ventspils
34.  Pūce MartaVentspils
35.  Pūpola LoteDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
36.Purvīte KatrīnaMaratona klubs
Rīga
37.Semjonova ElīnaVentspils
38.  Tamuža MarijaDžudo Sambo klubs
Ventspils
39.  Tamuža SaraDžudo Sambo klubs
Ventspils
40.  Usatova KsenijaVentspils
41.Zagorska AliseJelgava
42.Zavicka PatricijaVentspils
43.Zemīte DenijaJelgava
44.  Žakova EmmaASTARTE-NAFTA
Ventspils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI
2.  Anaņičs HugoTukums
3.Arājs RobertsKuldīga
4.Bērziņš EmīlsHK Ventspils
Ventspils
5.  Blumfelds MarkussHK Ventspils
Ventspils
6.  Borodins ArtjomsDžudo Sambo klubs
Ventspils
7.  Briedis GustavsVentspils
8.Burnevics GustavsVentspils
9.Cepurītis RihardsKuldīga
10.Cionelis KristersLiepāja
11.Cionelis RobertsLiepāja
12.Čikuts OliversDžudo Sambo klubs
Ventspils
13.  Čmils GļebsDžudo Sambo klubs
Ventspils
14.  Čukovs GļebsDžudo Sambo klubs
Ventspils
15.  Dimerecs KirillsDžudo Sambo klubs
Ventspils
16.Dorogušs MārtiņšVentspils
17.  Eņģelis OliversHK Ventspils
Ventspils
18.Ērenfrīds RenārsRīga
19.Ermanis JēkabsVentspils
20.Ernstsons ValtersMaratona klubs Ventspils
Ventspils
21.Francis JēkabsHK Ventspils
Ventspils
22.Gibala GatisLiepāja
23.Glužģis RinaldsLiepāja
24.Graudužis MiksHK Ventspils
Ventspils
25.Grīnerts DinārsMatisons Runner`s Club
VENTSPILS
26.Heisters KristersOzolnieki
27.Istratovs EduardsVentspils
28.  Ivanovs RadomirsDžudo Sambo klubs
Ventspils
29.  Jakšts Emīls-GustavsJelgava
30.  Jaunzems TomsVentspils 2. pamatskola
Ventspils
31.Jope JustsVentspils
32.Kirjuhins IgorsHK Ventspils
Ventspils
33.  Kļava RobertsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
34.  Kopča BogdansDžudo Sambo klubs
Ventspils
35.  Krekovskis MiķelisHK Ventspils
Ventspils
36.  Krilovskis KārlisPiltene
37.Kūlmanis DeividsVentspils
38.  Larionovs DaniilsDžudo Sambo klubs
Ventspils
39.Logins-Vilkaste SebastiansTRIRUNPRO
Jelgava
40.  Ļepuhovs ArtemijsDžudo Sambo klubs
Ventspils
41.  Ļisovskis AleksandrsDžudo Sambo klubs
Ventspils
42.  Novikovs KonstantinsDžudo Sambo klubs
Ventspils
43.Paberzis EndijsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
44.  Plēsnieks ValdisVentspils
45.  Pozdņakovs AleksandrsVentspils
46.Priekulis RenārsHK Ventspils
Ventspils
47.Pūpols Alberts-EmilsMaratona klubs
Ventspils
48.  Rags MikusBMX
Ventspils
49.  Raikstiņš TomassHK Ventspils
Ventspils
50.Siņicins RihardsJelgava
51.  Slaide HūbertsRīga
52.  Staris ArnoldsHK Ventspils
Ventspils
53.  Šabetņikovs SavelijsDžudo Sambo klubs
Ventspils
54.Šēniņš MartinsVentspils
55.  Šulcs KristofersVentspils
56.Urbāns DeividsPiltene
57.Veinbergs KārlisSporta skola Spars
Ventspils
58.Vilcāns TomassHK Ventspils
Ventspils
59.  Vilkovs OskarsDžudo Sambo klubs
Ventspils
60.  Vītols NilsHK Ventspils
Ventspils
61.Vitrungs NikolassMālpils
62.Zandersons DominiksVentspils
63.Zēbolds KārlisSporta skola "Spars"
Ventspils
64.  Zeltagrauds MagnusDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
65.Zvanis EduardsPenkule

SB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Andersone Emilijask Vikings
ventspils
2.  Astaševska ElzaSK Katrīna
Kuldīga
3.Blūma Leila-MartaTalsi
4.Bogdanoviča KarlīneVentspils
5.  Budjko NelliRīga
6.  Daga NeldaVentspils 2. pamatskola
Ventspils
7.  Grīnberga ElzaVentspils
8.Jonkusa AdrijaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
9.  Jostmane EvelīnaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
10.  Juhno ElizabeteBORN2WIN
Liepāja
11.Kaudze DārtaVentspils
12.  Kļava PaulaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
13.  Kronberga SabīneVentspils
14.  Kūlmane LauraVentspils
15.Ķepale SeidijaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
16.  Meļņikova SendijaSaldus Sporta skola
Saldus
17.  Meņģele SamantaKuldīga
18.Morica KetlīnaHK Ventspils
Ventspils
19.Ozola ElizabeteOzoli
Liepaja
20.  Plūmīte AliseRīga
21.Safronova Alisa-DelfinaJūrmala
22.Šteina Keita-MartaHK Ventspils
Ventspils
23.  Švarca GabrielaVentspils
24.  Terentjeva Sofija-ElizabeteRīga
25.Veckāgane AmandaVentspils
26.Vilcāne GabrielaHK Ventspils
Ventspils
27.Vilciņa Mia-RebekaVentspils
28.  Zēbolde KateSporta skola "Spars"
Ventspils

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RihardsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
2.Andrejevs JegorsArkadija
Riga
3.  Bahmanis MarksDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
4.  Balackis MaksimsDžudo Sambo klubs
Ventspils
5.  Boruto TomsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
6.  Budjko MaratsRīga
7.  Burnevics PatriksDžudo Sambo klubs
Ventspils
8.  Čmils RodionsDžudo Sambo klubs
Ventspils
9.Danilovskis VladimirsRīga
10.  Doniņš Marks-MarkussDžudo Sambo klubs
Ventspils
11.  Grīnbergs GustavsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
12.  Grīnvalds MartinsMARATONA KLUBS
Ventspils
13.Hartmanis Kārlis-HaraldsVentspils
14.Indriksons RobertsVentspils
15.  Irbe MārtiņšVentspils
16.Ivanovs EmīlsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
17.Klimovičs ViestursVentspils 2.pamatskola
Ventspils
18.  Kohančiks DmitrijsDžudo Sambo klubs
Ventspils
19.  Kolotiļins DaniilsMARATONA KLUBS
Ventspils
20.  Kolotiļins DaniilsDžudo Sambo klubs
Ventspils
21.  Komass MarkussFOLKMAŅI
.
22.  Kosarevs LukaDžudo Sambo klubs
Ventspils
23.  Kovaļenko AleksejsDžudo Sambo klubs
Ventspils
24.Krilovksis Ralfs-JurisPiltene
25.  Krītiņš MarkussTalsi
26.Kuļdjaikins IvansVENTSPILS SPARS vieglatlēti
Ventspils
27.Liekniņš JurisKuldīga
28.  Liepājnieks KārlisDžudo Sambo klubs
Ventspils
29.  Muižarājs JurģisDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
30.  Pēdiņš ArmandsVentspils 2. pamatskola
Ventspils
31.  Pētersons GustavsVentspils 2. pamatskola
Ventspils
32.Pudulis-Indāns KristersVentspils
33.Sāmītis KristersVentspils
34.Sanders MareksLiepāja
35.Semjonovs TimursVentspils
36.  Slobozanjuks MironsDžudo Sambo klubs
Ventspils
37.  Sudmalis DanielsDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
38.Timoņins MaksimsRiga
39.  Zvans RalfsHK Ventspils
Ventspils

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Ābola ElīnaVentspils
2.  Berestova DarjaDžudo Sambo klubs
Ventspils
3.Bērmane ŽanetaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
4.  Bogdanova VeronikaFirma L4
Piltene
5.Ernstsone Una-RēzijaVENTSPILS
6.  Fišere DiānaTukums
7.Gorbačova Marija-EmīlijaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
8.Heniņa AneteVentspils 1.pamatskola
Ventspils
9.Inovska AliseVentspils
10.Jope AliseVentspils
11.  Kalniņa MadaraVentspils
12.  Keiša LīnaMARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Klimoviča EmmaVentspils 2. pamatskola
Ventspils
14.  Kronberga AmandaVentspils
15.Ķere AnnaDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
16.Ļaudama ViktorijaLiepāja
17.Malikova Alonask Vikings
ventspils
18.Meļņikova AnnijaLiesma
Saldus
19.Naruša Anna-KeitaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
20.  Ozoliņa PaulaMaratona klubs
Ventspils
21.  Pēdiņa LoretaVentspils 2. pamatskola
Ventspils
22.Pranča LauraVentspils 1.pamatskola
Ventspils
23.Siņicina Šarlote-SofijaJelgava
24.  Slišāne AdīnaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
25.  Stivriņa KeitaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
26.  Šēniņa GabrielaVentspils
27.  Vanaga MadaraKuldīga
28.Zača Agnese-ValērijaVentspils 1.pamatskola
Ventspils
29.  Zavicka GabrielaVentspils

VB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMaratona klubs
Ventspils
2.Baltacis MārtiņšDienvidkurzemes Sporta skola
Aizpute
3.Birze RalfsKuldīga
4.  Bogdanovs AleksisFirmaL4
Piltene
5.Burkovskis RobertsBērnu skrējiens
Ventspil
6.Dautaras KajusLukas
Šiaulių rajonas
7.Gylys EgidijusLukas
Šiaulių rajonas
8.  Grīnerts DanielsMatisons Runner`s Club
Ventspils
9.  Kirpičovs KonstantīnsDžudo Sambo klubs
Ventspils
10.  Lācbergs TomsVentspils 1.pamatskola
Ventspils
11.  Ļepuhovs MihailsVentspils
12.  Maļusevs BogdansDžudo Sambo klubs
Ventspils
13.  Mauls NiksDžudo Sambo klubs
Ventspils
14.Mihaļevičs RomansVentspils
15.Morozovs JaromirsHK Ventspils
Ventspils
16.  Ofkants Gustavs-RalfsVentspils
17.  Semjonovs DaniilsDžudo Sambo klubs
Ventspils
18.Sineps ArtūrsVentspils
19.Suharevs AleksejsHK Ventspils
Ventspils
20.  Tamužs EmīlsDžudo Sambo klubs
Ventspils
21.Ventnieks KristapsZinzino
Jūrmala
22.  Vilciņš Maikls-GustavsVentspils

Kopā pieteikušies: 1069



Stafete: 4 maratonā ar Bucher Municipal (4 dalībnieki, vismaz 1 sieviete/meitene)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1TT1. Viviana Kirilova
2. Matīss Vecvagaris
3. Dainis Limanāns
4. Mārtiņš Auziņš
2Virves vilkšanas klubs “Novadnieki”1. Mārtiņš Čampa
2. Signe Birkemberga
3. Toms Eņģelis
4. Raimonds Oliņš
3MARATONA KLUBS/Quattro1. Renāte Kalniņa
2. Lilija Grundmane
3. Aleksandrs Kuzņecovs
4. Marta-Līna Haino
4Maratona klubs1. Anna Maula
2. Igors Morgunovs
3. Edijs Sīmanis
4. Vadims Popovs
5SK Katrīna1. Anete Astaševska
2. Girts Miksons
3. Kaspars Šabāns
4. Kristaps Sūna
6SK BULTA/BALTAIS1. Mārtiņš Babkins
2. Edijs Tropiņš
3. Ilze Drozdova
4. Alvis Reinbergs
7Bucher Municipal SIA1. Inguss Salmiņš
2. Uldis Siņicins
3. Kristīne Māla
4. Lāsma Grieze
Kopā komandas: 7
Iksķiles MTB