Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils pusmaratons 2024 | Saraksts

Pusmaratons - 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīts ModrisVTīreļi
2.  Āboliņa TatjanaS40Maratona klubs
TALSI
3.Anaņičs Maikls-NiksVTukums
4.  Andersons DaumantsVBrocēni
5.  Ansbergs AigarsV50Maratona klubs / abele.runner
Ventspils
6.  Apfelbaums IlgonisV60Maratona klubs
Ventspils
7.Askerovs ElvinsV40Liepaja
8.  Austrums RaitisVRīga
9.  Auziņš ImantsV60MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Balinskis SandrisV50MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Balodis JānisV40Kuldīga
12.  Bambāns VjačeslavsV40Žolneroviča skriešanas klubs
Daugavpils
13.  Baranovskis ValērijsV50Daugavpils runners
Daugavpils
14.  Bergmanis AndrisVSigulda
15.  Bērziņš KasparsV40Ādaži
16.  Bērziņš KristapsVPATRIA SPORTLAND
Kuldīga
17.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS\VSK Noskrien
Ventspils
18.  Bitenieks LaurisV40Powerslide - Laimīte
Rīga
19.  Bogdanovs ValdisVBogdanov’s running wxrld
Piltene/ Rīga
20.  Borozdins AleksisVSalacgrīva
21.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
22.  Budilovics Salihs-AleksandV50MARATONA KLUBS Ventspils
Ventspils
23.  Caics ArtūrsV---
Rīga
24.  Caics JānisV60Rīga.LVVA.RSVK.
Rīga
25.  Doniņš GundarsV50MARATONA KLUBS
Roja
26.Driņķis DainisV50Riga
27.  Drungilas MārtiņšV40Closer Coffee
Ventspils
28.  Dūda Sandis-LinardsVJelgava
29.  Dundurs AgrisV50Maratona klubs
Rīga
30.  Dundurs Dāvis-JurģisVMARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Endole LaineSSK BULTA/BALTAIS
Rīga
32.  Ernestovskis ReinisVVentspils
33.  Ernstsone AgneseSMaratona klubs Ventspils
Ventspils
34.Felss KristapsVTalsu novads, Vandzene
35.  Fjodorovs ArtjomsVOgre
36.  Freidenfelds AndrisV40Rīga
37.  Fricberga ZaneSVentspils domes administrācija
Ventspils
38.Goša EvitaS40Rīga
39.  Gošs AinoV50Maratona klubs
Tārgale
40.  Gotlands DāvisVSK Katrīna
Kuldīga
41.  Grants RaimondsVRG
Garciems
42.Grīnblats JānisVTalsi
43.  Grīnvalds GuntisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
44.Gusars ReinisVRG
Luxembourg
45.  Hansons ArnisVRīga
46.Janovskis ReinisVDublina
47.  Jansons ArtūrsV40Maratona klubs
Kapsēde
48.  Jansons EinārsVVentspils nov.
49.Jaunķierpis AndisV50Maratona klubs
Pope, Ventspils nov.
50.Jaunsproģis DanielsVVentspils
51.  Jirgensone KristaSKuldīga
52.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Kuldīgas nov.
53.Jones XavierVNew York
54.  Judko ZannaS50Maratona klubs
Ventspils
55.  Juhno BaibaSBORN2WIN
Liepāja
56.  Kacēns JānisVRīga
57.Kalashnikova VeronikaS4F Kharkiv
Kharkiv
58.  Kalniņš ArmandsVMARATONA KLUBS
Ape
59.  Kalvāns MatīssVMK
Rīga
60.Karele KristīneS50Iecava
61.  Kižlo ČeslavsVSK BULTA/BALTAIS
Rīga
62.Klavnieks VladimirsV60Baltais
Riga
63.  Klints EdgarsV50MK tadenava
Rīga
64.  Kļavnieks VladimirsV60Baltais
Rīga
65.  Kņaževa ZojaS40SIA FIZIOFIT
Daugavpils
66.  Kņaževs ValerijsV40Daugavpils runners
Daugavpils
67.  Kozlovskis RaitisV50Veterānu klubs
Ventspils
68.  Krastiņa MarinaSMaratona klubs
Jaunolaine
69.Kraule EduardsVVentspils
70.  Kravčuks JevgēnijsVJūrmala
71.  Kristāls SandisVFavorīts
Ventspils
72.Kromāne LolitaS40Ventspils
73.  Krūms EdmundsVLiepāja
74.Kuznetsov VitaliiV4F Kharkiv
Kharkiv
75.  Ķīkule IlzeS50MARATONA KLUBS
Ventspils
76.  Lasko DmitrijsVUnited Medals
Riga
77.Laube JānisVKuldīga
78.  Laube MāraSSK Katrīna
Kuldīga
79.  Lauska KlintaSIM run club
Rīga
80.  Lejnieks VoldemārsVRigaTrailRunners
Rīga
81.  Liepiņa DiānaSSK BULTA/BALTAIS
Rīga
82.  Liepiņš DāvisVSilver Engine
Rīga
83.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
84.  Lizbovskis LaurisV50SAEIMA SKRIEN
Ventspils
85.  Ļuļļa MārtiņšVCF Rīga
Ķekava
86.Malančuka ZandaSFOLKMAŅI
Jūrmala
87.Megnis GunārsV50Kuldīga
88.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
89.  Meiers RainersV60MARATONA KLUBS
Kazdanga
90.  Melnis AndrisVAS Olainfarm
Olaine
91.  Mežiels JānisVmySport
Ogre
92.  Muceniece GitaSMaratona klubs
Rundāles novads
93.  Neimanis JānisV40Rīga
94.Ņesterovičs ArtursVBogdanovs Running Wxrld
Rīga
95.  Onzuls JānisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
96.  Ošeniece AgitaS40Ventspils
97.  Ozola IlzeS40Ventspils domes administrācija
Ventspils
98.  Ozoliņa ElīnaS-
Rīga
99.Ozoliņa KristaSBogdanovs running Wxrld
Rīga
100.Ozols MārtiņšV40Rundāle
101.  Pakārklis MārisV40Maratona Klubs/Rīga
Rīga
102.  Paklenkovs ArtursVValdo
Rīga
103.  Paškevics ArnisVDaugavpils
104.Pavelko AndriiV4F Kharkiv
Kharkiv
105.  Petrovs DzintarsV50MARATONA KLUBS
Rīga
106.Pikeringa AleksandraSRīga
107.  Pirktiņa IvetaS50VSK Noskrien
Grobiņa
108.  Platā SandraS50Jelgava
109.Pļaviņš MārisVVentspils
110.  Popovs VadimsV40Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
111.  Pozdņakovs AleksejsV50Maratona klubs
Ventspils
112.Prindulis MārtiņšVRīga
113.  Puķītis DāvisVRīga
114.  Rakšte LīgaSMaratona klubs
Rīga
115.Rozenbahs EdgarsV60Aizpute
116.  Rozenbahs RobertsVVentspils
117.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS
Ogre
118.Rutkis KarlisV50Ventspils domes administrācija
Ventspils
119.Sadihovs ZaursVLiepaja
120.  Semenkovs DzintarsVBorn2win
Vērgale
121.  Seņko IgorsV40MARATONA KLUBS
Liepāja
122.  Serjogins DmitrijsVSK BULTA/BALTAIS
Rīga
123.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
124.  Sniegs KasparsV40FOLKMAŅI
Jelgava
125.  Solops AndrejsVRīga
126.  Sprukulis RonaldsVBubļiki
Rīga
127.  Stivrinieks KristapsVEkoTīrīŝana.lv / ReBalt.lv
Engure
128.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS
Jēkabpils
129.  Strazdiņš AinisV40Lieliskais piecinieks
Dobele
130.  Strēlis JānisVSK Bulta
Rīga
131.  Stumbris MareksVKuldīga
132.  Sukaruks JānisV40FOLKMAŅI
Priekuļi
133.  Suvorova IvetaS40Maratonaklubs
Riga
134.  Šenbergs ArvīdsVMatisons Runner's Club
Piltene
135.  Šica EvijaSDusmīgie Turbovelaceraptori
Rauna
136.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
137.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
138.  Šperliņš DāvidsVRīga
139.  Šuļga RuslansV40Maratona klubs
Liepāja
140.  Tamsone EgijaS40Maratonaklubs
Aizpute
141.Tsimafeyeu SiarheiV40Ventspils
142.Vaivods RenārsVRožkalnu pagasts
143.  Vārna KristapsVFOLKMAŅI
Talsi
144.  Vārpiņš AndrisV40Matisons Runner's Club
Vārve
145.  Vasile MontaS50Liepāja
146.  Veinbergs OskarsV40Ādaži
147.Veita AndaSDurbes Karaliste
148.  Vējš-Āboliņš KristapsVSK Mitauer
Gulbene
149.Vigule LeldeSRīga
150.  Višņevskis MārisV50Riga
151.  Vītols RonaldsV
152.Zacepins AleksejsVJelgava
153.Zaķīte SanaSVentspils
154.Zjugins ValentīnsVVentspils
155.Zommers PēterisV40Liepāja
156.Žabinskis RomānsVVentspils
157.  Žuburs DainisV50MARATONA KLUBS
Dunalka

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Abromaitis KęstutisVN60PAKRUOJIS "VĖJAS"
Pakruojis
3.  Akmane ElēnaSN20Bucher Municipal SIA
Ventspils
4.  Aleksejevs SergejsVN30Honey badgers
Rīga
5.  Ancāns AigarsVN30Dobele
6.  Andrejevska KarinaSN40Jūrmala
7.Antonevičs SandisVN30Jaunmārupe
8.  Babicevs DmitrijsVN30LIepaja
9.Bačinska AgneseSN30Gulbene
10.  Baibekova OlgaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
11.  Baibekovs EriksVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
12.  Bardukovs SergejsVN50Ventspils
13.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
14.Belahs KirilsVN30Ventspils
15.  Berga LindaSN40Piltene
16.Berga UndaSNJ.Piltene
17.Berzina SabineSN30Riga
18.  Bērziņa LāsmaSN20-
Ventspils
19.  Blūms EndijsVN30SK Mitauer
Kuldīga
20.Bogdanovica SandraSN30VFK Staldzene
ventspils
21.  Borisovs IvarsVN40Folkmani
Jelgava
22.  Brante GitaSN40MRC
Saldus
23.  Brants DidzisVN50MRC
Brocēni
24.  Bražins Timurs-EndrjūVNJ.Ventspils sporta skola SPARS, Matisona club, Ventspils 2.pamatskola
Ventspils
25.  Brēdiķe IneseSN40MARATONA KLUBS
Rīga
26.  Brucis ArnisVN30Liepāja
27.  Cepurītis AivisVN40Kuldīga
28.  Cielēns JustsVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
29.Cinis IntarsVN40Ventspils
30.Čaure MāraSN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
31.  Daģe IlonaSN30SK Mitauer
.
32.Daškova SantaSN40MARATONA KLUBS
Rīga
33.Denavs KristersVN20Ventspils
34.  Dīce RutaSN50Gausā jūdze
Klapkalnciems
35.  Dīcis UldisVN60Gausā jūdze
Klapkalnciems
36.Dobrovoļskis GeorgijsVN30Zhme
Rīga
37.  Drāke MārtiņšVN30ASK Patria
Rīga
38.  Dūda ValtersVNJ.Ventspils 2. pamatskola
Ventspils
39.Eidejus KristīneSN30Liepāja
40.  Endols EdijsVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
41.Ērkšķis GuntarsVN40Ventspils
42.  Ērkšķis RalfsVN20Ventspils
43.  Ezernieks EdgarsVN60Maratona klubs
Ventspils
44.  Feldmane PaulaSNJ.Roja
45.  Frēliha MadaraSN30Maratona Klubs / VFK Staldzene
Ventspils
46.  Frišenbrūdere BaibaSN40Lielais Ciems
Tukums
47.  Gaile SanitaSN30Tukums
48.  Gaimovičs PāvelsVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
49.  Galauliņš DidzisVN40Es un es pats.
Valmiera
50.  Galeniece IevaSN30Rīga
51.  Gamble CharlesVN40Ventspils
52.  Gibašovs IgorsVN40Maratona klubs
Ventspils
53.  Gieta EdīteSN30Astarte-Nafta
Jelgava
54.  Goldmane LauraSN30Salaspils
55.  Graikste GuntisVN30Liepāja
56.Grante ElitaSN50Garciems
57.Griķītis NormundsVN40Liepāja
58.  Haino MartaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
59.  Hāna-Valtasa SandraSN50SK "METROONS"/ Nike-2
Mārupe
60.  Hansone SilvijaSN50Rīga
61.Hegedus Zoltan-SzilveszterVN40Hegedusek
Salgotarjan
62.Hegeduss ValdisVNJ.Hegedusek
Salgotarjan
63.Hoļavko PēterisVN30Ventspils
64.  Irklis GuntisVN60Ventspils
65.Jablanscek PatrickVN50SALASPILS
SALASPILS
66.  Jankavs PaulsVN30Liepāja
67.  Jegorova SolveigaSN20
68.  Jēka IngrīdaSN40Rīga
69.  Jevsejčika IneseSN30Ventspils
70.Kalenda EmīlsVN20Rīga
71.Kārkliņš AndrisVN40Ziemeļkurzemes Reģionālā slimnīca
Ventspils
72.  Karlovskis GatisVN40Ventspils
73.  Keišs JurisVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
74.  Kilmite ElizabeteSN20Ventspils brīvostas pārvalde
Ventspils
75.  Komass TomsVN30SK Mitauer
Jelgava
76.  Konavko DmitrijsVN30FOLKMAŅI
Jaunsvirlaukas pagasts
77.  Kopmanis JānisVN60Maratona klubs
Rīga
78.Korotkijs KristsVN20Saldus
79.Kovalcik AusraSN30Šiauliai
80.  Kozlovska Simona-LauraSN20IM run club
Ventspils
81.  Kreislers EgīlsVN40Ventspils
82.  Kronberga IlzeSN40TUKUMS
Tukums
83.  Kronbergs DainisVN40TUKUMS
TUKUMS
84.  Kronbergs NormundsVN30Rīga
Tukums
85.  Krupina NatālijaSN40Preiļi
Preiļi
86.  Krūziņa AgateSN30VFK Staldzene
Ventspils
87.  Kuģis RalfsVN20Maratona klubs
Kocēnu nov.
88.Kuzmins OskarsVNJ.Ventspils
89.  Kvecko Florians-PatriksVNJ.Nav
Piltene
90.  Ķeņģis OlafsVN50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
91.  Lagzdiņš ElansVNJ.Ventspils
92.  Lagzdiņš UģisVN40Maratona klubs
Ventspils
93.  Laizāne AnnijaSN30Talsi
94.Laizāns SandisVN30Rīga
95.  Lastovskis RomansVN30Riga
96.Lehaci MihaiVN2050 Minutes
Riga
97.  Lībeka InaSN50Talsi
98.  Liepiņa IvetaSN50SK "METROONS"
Riga
99.  Liepiņš RonaldsVN50Metroons
Rīga
100.Ludviks-Pitkin KasparsVNJ.50 minutes
Toronto
101.  Lūse InāraSN50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
102.  Lūsis AndisVN40Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
103.  Maksimenkovs AntonsVN30Ventspils
104.  Māla KristīneSN30Bucher Municipal SIA
Ventspils
105.  Mantrova DženesaSN40Ventspils
106.Marmišs ValerijsVN50Ventspils
107.  Maslobojevs SergejsVN30KengaRunners
Rīga
108.Matjušina RadaSN40Rīga
109.  Matvejevs AleksandrsVN40VUGD
Riga
110.  Maula AnnaSN40Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
111.Meija LīgaSN30Bucher Municipal SIA
Ventspils
112.  Mežulis AnsisVN50Jūrmala
113.  Minalko SergejsVN30Ventspils
114.  Mitens ValtersVN20SIA “”Ventspils nafta” termināls”
Ventspils
115.  Morjakova SanitaSN20Astarte-Nafta
Tukums
116.  Muceniece LaumaSN30Ķekava
117.  Mūrēna RūtaSN40Nīca
118.  Mūrēns GuntisVN40Nīca
119.  Niedola JanitaSN30Ventspils
120.  Nudiena IneseSN30Ventspils
121.  Oliņš RaimondsVN30Ventspils
122.  Oniščuks PāvelsVN20Bucher Municipal SIA
Ventspils
123.  Ozols MārisVN30Ozoli nelūzt
Jelgava
124.Pavlovskis AldisVN40Kuldīga
125.  Pečaks GundarsVN30Džudo klubs Saldus
SALDUS
126.Pilipivs VadimsVN30Ventspils
127.  Plūmiņš MārisVN50Ventspils
128.  Pļavarāja SolvitaSN30Ventspils
129.Podolskaia MariiaSN30Carnikava
130.Ponomarenko TetianaSN30Ventspils
131.  Poriete KristīneSN20Sports ikvienam
.
132.Potapenko ViktorijaSN20Rīga
133.  Potrubeiko TatjanaSN30Riga
134.  Pupšis ArtursVN40Ventspils
135.  Puriņa LīvaSNJ.VSK Burkānciems&Co
Ainaži
136.  Putniņš AldisVN30Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca
Ventspils
137.  Puzurs LinardsVNJ.
138.  Radziņa IlvaSN40Tukums
139.  Rapša LauraSN30Terra
Cesvaine
140.  Remerte IlzeSN40Maratona klubs/ Ventspils brīvostas pārvalde
Ventspils
141.Rībena LaumaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
142.Rībens ElvisVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
143.Rimšāns VladimirsVN30Rīga
144.Roderte ArtaSN20Rīga
145.  Rove ZintisVN30SEB
Penkule
146.  Rūtenberga AneteSN30Ventspils
147.  Safutins ViktorsVN60MARATONA KLUBS
Rīga
148.Saknys SvajūnasVN30Rokiskis
149.  Samcovs AgrisVN40KengaRunners
Riga
150.  Sandere KetijaSN30Liepāja
151.  Sēnelis JurisVN20Seenelitofit
Mazsalaca
152.  Sermolīte IlzeSN40Jelgava
153.  Siecenieks UldisVN40Salaspils
154.  Sifers KimsVN50Rīga
155.  Silgals ArtūrsVN20IM run club
Mārupe
156.  Siliņš AndrisVN30Ventspils brīvostas pārvalde
Ventspils
157.  Siliņš EdgarsVN30
158.  Siminaitis DāvisVN40Sports ikvienam
Cēsis
159.  Sincovs AntonsVN30Maratona klubs Ventspils
Ventspils
160.Skrabe JutaSN30Tārgales pagasts
161.  Skuja MārtiņšVN40Liepāja
162.  Slaide IlzeSN40Rīga
163.Slisane LauraSN40Rīga
164.Smans GundarsVN30IM run club
Rīga
165.  Sondors SandrisVN60Rīga
166.Sprogis AndrisVN40Ventspils Nov. Puzes Pag.
167.  Stāmers OskarsVN30SK Mitauer
Jelgava
168.Statulevicius CeslovasVN30Rokiškis
169.Statulevičius ČeslovasVN30Rokiškis
170.  Stolniece-Permaņicka DiānaSN40FOLKMAŅI
Salaspils
171.Strade SintijaSN30Dignāja
172.Stupiņš DeividsVN20Kuldīga
173.  Sūna KristapsVN30Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
174.  Suveizda ImantsVN50Daugavpils
175.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna
Kuldīga
176.  Šaknys SvajūnasVN30Rokiskis
177.  Šals EmīlsVN30Aizkraukle
Skrīveri
178.  Štromberga EvaSN30Ventspils
179.  Šukteris ElvisVN20Liepāja
180.Taube RūdolfsVN20Ventspils
181.  Tauberis JānisVN20Saldus
182.Vaitiekiene RimaSN50lukas
Pakruojis
183.  Valtass IvarsVN50LOF
Mārupe
184.  Vancāns IvoVN30Team JV
Rīga
185.Vārna Marks-GustavsVN20KAZENE
Rīga
186.Vasilevskis VitalijsVN30Jurmala
187.  Vēbere AgneseSN20Bucher Municipal SIA
Ventspils
188.  Vecgailis DmitrijsVN30SK BULTA/BALTAIS
Rīga
189.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
190.  Veits NaurisVN40Durbes Karaliste
191.Vēveris EmīlsVN20Talsi
192.  Viļumovs ĢirtsVN20Matisons Runner's Club
Ventspils
193.  Vinakmens AgrisVN20Astarte-Nafta
Tukums
194.Višķere SantaSN30MARATONA KLUBS
Rīga
195.  Višņauskiene NataļjaSN40
196.  Višņausks AndrejsVN40
197.  Vītoliņš ArvisVN30Vērgale Racing Team
Vērgale
198.  Vizulis NaurisVN30Trakie lāči
Smiltene
199.  Vjugins NikolajsVN40Matisons Runner's Club
Ventspils
200.  Volkova KristīneSN40Riga
201.Zaure DiānaSN50-
Talsi
202.  Zēberga IlzeSN40Ventspils
203.  Zelmene Kristīne-KristaSN20Ventspils
204.  Zelmenis DāvisVN20Matisons Runner’s Club
Ventspils
205.  Zuters DidzisVN30Juno Runners
Mālpils
206.  Zuters ValdisVN30Ceplīšu bizotāji
Ropaži
207.  Žakova KamilaSN40Astarte-Nafta
Ventspils
208.  Žube SolvitaSN40SK Katrīna
Kuldīga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsVTMaratona klubs
TALSI
2.  Āboliņš MarkussVTBMaratona klubs
Ventspils
3.  Āboliņš MārtiņšVTBMaratona klubs
TALSI
4.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
5.  Akelāns ŅikitaVTSK Mitauer
6.  Albiņa EveritaSTVSK Noskrien
Rīga
7.Aleksandrova SabīneSTTalsi
8.  Ālīte AndraSTPiltene
9.Ambaine BaibaSTĀdaži
10.Anaņiča ElzaSTBTukums
11.Anaņičs HugoVTBTukums
12.Andersone AgitaSTTDK Liedags
Ventspils
13.  Ansberga LizeteSTBMaratona klubs
Ventspils
14.  Ansberga OdrijaSTAMaratona klubs
Ventspils
15.  Ansbergs AigarsVTMaratona klubs / abele.runner
Ventspils
16.  Ansbergs RobertsVTBMaratona klubs
Ventspils
17.  Antonovičs AntonsVTSk Vikings
Ventspils
18.Apsīte ZaneSTTalsi
19.Avagjans MesropsVTArnis power
Rīga
20.  Babkins MārtiņšVTSK BULTA/BALTAIS
Rīga
21.  Badun AnastasiyaSTUnited Medals
Riga
22.  Baha LeilaSTBStendes Saule
Stende
23.  Balacka AļisaSTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
24.  Balackis DmitrijsVTDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
25.  Balackis MaksimsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
26.  Balandiņa LauraSTVentspils domes administrācija
Ventspils
27.  Bāliņš MarkussVTASuper Markuss Bros
Ventspils
28.Balkovskis AleksejsVTBSk Vikings
Ventspils
29.  Balkovskis PavelsVTSk Vikings
Vārve,Ventspils novads
30.  Barakauska ArtaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
31.Barlovskaya EkaterinaSTVentspils
32.Bebriša DaigaSTSK Katrīna
Kuldīga
33.  Bebriša GerdaSTSK Katrīna
Kuldīga
34.  Belovs AleksandrsVTTeam JV
Rīga
35.  Bernats JanisVTRiga
36.  Bernšteina LīvaSTVentspils
37.Bērziņa LeldeSTVentspils
38.  Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
39.  Bērziņa SabīneSTBStendes Saule
Stende
40.  Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
41.  Bescennaja JeļenaSTMARATONA KLUBS
Rīga
42.Bezrukova SofijaSTBVentspils
43.  Bidiņa Agija-DaceSTMārupe
44.  Birģelis JānisVTJūrmala
45.  Birkenberga SigneSTLiesma
Saldus
46.  Birznieks AndrisVTSK Katrīna
Kuldīga
47.  Bišofs MiksVTBSpars SAMBO DŽUDO
Ventspils
48.Biteniece AsnāteSTBBJC Laimīte
Rīga
49.  Bogdanova IzabellaSTAPiltene
50.  Bogdanova VeronikaSTBFirma L4
Ventspils
51.  Bogdanova ViktorijaSTAFirma L4
Ventspils
52.  Bogdanovs AleksisVTBFirma L4
Ventspils
53.  Borodins ArtjomsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
54.  Borodins DmitrijsVTBucher Municipal SIA
Ventspils
55.Bottere VinetaSTStendes saule
Ventspils
56.Botters MattisVTBStendes saule
Ventspils
57.  Bragina SamantaSTJelgava
58.  Brēdiķis KristersVTBMARATONA KLUBS
Rīga
59.  Brūklis RūdolfsVTJūrkalne
60.  Buiķis Markuss-TomassVTASuper Markuss Bros
Ventspils
61.  Bulkina MarinaSTStendes Saule
Stende
62.Bumbērs RičardsVTAFOLKMAŅI
Jelgava
63.  Bunce IvetaSTFirma L4
Ventspils
64.Cera LindaSTLiepaja
65.  Cikota JurisVTRiga
66.Cikota JurisVTRiga
67.Cikota OliversVTBRiga
68.Cikota PaulaSTBRiga
69.Čače SintijaSTVentspils
70.Čače TomsVTVentspils
71.  Čeporjus AndisVTVentspils
72.  Češenoka DaceSTTalsi
73.  Daģis SalvisVTSK Mitauer
Jelgava
74.  Dāldere-Ozoliņa AntraSTMARATONA KLUBS
Talsi
75.  Dambīte ZaneSTLiepāja
76.  Danne LindaSTTalsi
77.  Dauksts RitvarsVTVENTSPILS
78.Dazarts AndrisVTKuldīga
79.Dazarts KristapsVTBKuldīga
80.Demiters ĒriksVTRīga
81.Dinsberga DagnijaSTVentspils
82.  Drāke MārtiņšVTASK Patria
Rīga
83.Dreijere-Smane VitaSTIM run club
Rīga
84.Dubrovs ArtursVTJūrmala
85.  Dukse IevaSTSkriešanas skola
Piņķi
86.  Dūrējs HaraldsVTBjelgava
87.  Dzene IngvildaSTVentspils novads
88.Endzele InitaSTTukuma smukie
Tukums
89.  Ezerniece EstereSTAMARATONA KLUBS
Ventspils
90.  Ezernieks EdgarsVTMaratona klubs
Ventspils
91.  Ezernieks Modris-JānisVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
92.  Fedjakins ViktorsVTRīga
93.  Freibergs AndisVTIkšķile
94.  Freimane MadaraSTLiepāja
95.  Freimanis OskarsVTOberstnieki
Dobele
96.  Frēlihs EdijsVTSaldus
97.  Gasjūns ArmīnsVTFOLKMAŅI
Jelgava
98.  Gibašovs MatvejsVTBMaratona klubs
Ventspils
99.  Goša AnnaSTBMaratona klubs
Tārgale
100.  Grantiņš Kristers-KristofersVTAVentspils
101.Grīnerts DanielsVTBMatisons Runner's club
Ventspils
102.Grīniņa AijaSTKuldīga
103.  Grīnvalds MartinsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
104.Grishunina NataljaSTVentspils
105.Grisunina PolinaSTBVentspils
106.  Groša SimonaSTVentspils
107.  Grunte MartaSTAVentspils
108.Gusevs MarkussVTBVentspils 2. pamatskola
Ventspils
109.  Gūtmane ElīnaSTBVentspils 2. pamatskola
Ventspils
110.Ģirkale TeiksmaSTBauska
111.  Harkovs SergejsVTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
112.  Hartmanis ReinisVTMatisons Runner’s Club
Grobiņa
113.  Heidene LaimdotaSTind.
Ventspils
114.Igare MegijaSTBSkVikings
Ventspils
115.  Igošina VeronikaSTAVentspils Sporta skola "Spars"
Ventspils
116.  Irbe KasparsVTVentspils
117.Istratova AnnaSTVentspils
118.  Ivaško GustavsVTBVentspils
119.Jankova LindaSTBaloži
120.Jaunķierpis AndisVTMaratona klubs
Pope, Ventspils novads
121.Jēkabsone IlzeSTMatisons Runner's Club
Piltene
122.  Jespere MartaSTFOLKMANI
Ozolnieki
123.  Juhno SergejsVTBORN2WIN
Liepāja
124.Kaire Eva-AnnikaSTBFK Kurši
Liepāja
125.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
126.Kairo LoretaSTLiepāja
127.  Kalēja EstereSTBBaltais
Rīga
128.  Kalējs KārlisVTBaltais
Rīga
129.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
130.Kalniņš JānisVTTukuma smukie
Tukums
131.  Kalvīte SantaSTSalaspils
132.Kaptelijs RobertsVTĻuciks
Ventspils
133.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
134.Kārkle SabīneSTTalsi
135.Kārkliņa IevaSTAVenstpils
136.Kārkliņa MartaSTVentspils
137.  Kārkliņa-Bāliņa IneseSTVentspils
138.  Kārkliņš KasparsVTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
139.Kārkliņš OskarsVTSk Vikings
Ventspils
140.  Kārkls KristapsVTĻuciks
Liepāja
141.Karnupe LailaSTJelgava
142.Kazakevičs DanielsVTAFOLKMAŅI
Dagda
143.Kēnigsvalds AkselsVTBTalsi
144.Kēnigsvalds ViestursVTBTalsi
145.  Kerliņš Daniels-MārcisVTĀdažu nov.
146.  Kirpičovs AndrejsVTDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
147.  Kirpičovs JegorsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
148.  Kirpičovs KonstantīnsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
149.  Kiršteine KētaSTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
150.  Klaiva ZandaSTGrobiņa
151.Klavniece Mia-JasmineSTBBaltais
Riga/Carnikava
152.Kleinberga KatrīnaSTBLēnie divplākšņi
Ventspils
153.  Klimoviča AgneseSTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
154.  Klimoviča EmmaSTBVentspils
155.Klimovičs MārtiņšVTBVentspils
156.  Kļavniece Mia-JasmīnaSTBBaltais
Rīga
157.  Kļavnieks Nils-GabrielsVTBBaltais
Rīga
158.  Kolotilins DaniilsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
159.  Konopacka GunitaSTLiepāja
160.Konopackis DāvisVTLiepāja
161.  Krasņicka IlzeSTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
162.  Krastiņa LāsmaSTBauska
163.Krastiņš EmīlsVTBBauska
164.Krastiņš GustavsVTBBauska
165.Krastiņš MārisVTBauska
166.  Kreica LoretaSTĶekava
167.  Kreicbergs DainisVTVentspils
168.  Krevņeva EvitaSTOlaine
169.  Kristkalns AdriansVTBSalaspils
170.  Kronberga KristīneSTVentspils
171.Kucuhidze NanaSTBVentspils
172.  Kudiņa LoretaSTAJūrmala
173.  Ķēpulis ArnisVTsaldus
174.Laptinova AlenaSTAVentspils
175.Laptinova AļonaSTAVentspils
176.Laube Jānis-PaulsVTBKuldīga
177.Laver SofiiaSTRiga
178.  Lavrentjeva AlīnaSTRīga-Imanta
179.Leinis RobertsVTAS Olainfarm
Olaine
180.  Lešinskis MareksVTBSK Katrīna
Kuldīga
181.  Liepājniece KristīneSTVentspils
182.Liepiņa EgitaSTBaltais
Saurieši
183.Liepiņa NīnaSTBSilver Engine
Rīga
184.  Liepiņš JānisVTSK BULTA/BALTAIS
Rīga
185.  Linkovskis OskarsVTSK Katrīna
Kuldīga
186.Logina SantaSTAlpha Partners - pārdošanas apmācības
Rīga
187.  Logins GuntarsVTAlpha Partners - pārdošanas apmācības
Rīga
188.  Lorence SantaSTOzolnieki
Jelgava
189.Lūsis MartinsVTBTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
190.  Lūsis RalfsVTBTalsu pakalnu sporta klubs
Talsi
191.Ļaudams GuntarsVTAizpute
192.  Ļepuhovs ArtemijsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
193.  Ļepuhovs MihailsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
194.Ļubka KārlisVTSigulda
195.  Maizīte AliseSTBVentspils
196.Maizīte VitaSTVentspils
197.Maizītis IvarsVTVentspils
198.  Maizītis KārlisVTBVentspils
199.  Maļusevs BogdansVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
200.  Markavs AndrisVTSK Mitauer
Saldus
201.  Matisons AinārsVTMatisons Runner's Club
Piltene
202.Maulica SintijaSTBNākotne
203.Mauls NiksVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
204.  Meiere RūtaSTBOK Ziemeļkurzeme
Ugāle
205.Meļņikova AnnijaSTBLiesma
Saldus
206.  Meļņikova SendijaSTBSaldus Sporta skola
Saldus
207.  Meņģele SamantaSTBKuldīga
208.Mertens RolandsVTBauska
209.  Mihailova OlgaSTSkriešanas skola
Rīga
210.Miksone AgneseSTKuldīga
211.Miksons NiksVTBKuldīga
212.  Minčionoks MārisVTLiepāja
213.  Neilande KristellaSTPatria race
Jelgava
214.Neimane ElzaSTBRīga
215.Neimane MaijaSTBRīga
216.  Niedola JanitaSTVentspils
217.Ņečvaļs RomansVTAVentspils
218.  Okate KristīneSTBrocēni
219.  Ostašovs AndrisVTBSaldus
220.  Ostvalde ElīzaST-
ventspils
221.Ovsjaniks AleksejsVTBVentspils Nov. Puzes Pag.
222.Ozola LanaSTAJelgava
223.Ozoliņa AlitaSTMērsrags
224.  Ozoliņš RičardsVTBSporta skola
Salaspils
225.Ozoliņš VladimirsVTRīga
226.  Paņičevs EduardsVTRiga
227.Paškeviča EnijaSTBBauska
228.  Pavlova ValentīnaSTADžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
229.Pavlovska LīgaSTKuldīga
230.  Pavlovska MadaraSTAKuldīga
231.Pavlovska MartaSTBKuldīga
232.  Pečaka ElenaSTDžudo klubs SALDUS
Saldus
233.Peholte InitaSTLiesma
Saldus
234.  Pelēce IlzeSTOberstnieki
Ozolnieki
235.  Pētersons MairisVTIlzenes pag.
236.Petrišina OlgaSTVentspils
237.  Petrova JūlijaSTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
238.Pintāne KristīneSTVentspils
239.Pīpītis RalfsVTKuldīga
240.  Poga RobertsVTBOgre
241.Poriete SkaidrīteSTSports ikvienam
.
242.  Priede SantaSTVentspils
243.Priekule AgitaSTBVentspils domes administrācija
Ventspils
244.Priekule JolantaSTVentspils domes administrācija
Ventspils
245.  Priekule LīvaSTMārupe
246.  Prišmonte KristīnaSTVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
247.Puhova EstereSTVentspils maratonklubs
Ventspils
248.  Pulture ElīnaSTAkuldiga
249.Punculs VladislavsVTSK BULTA/BALTAIS
Mārupe
250.  Puriņa LīvaSTAVSK Burkānciems&Co
Ainaži
251.  Purviņš AnatolijsVTSalaspils
252.  Radionovs KristapsVTOgre
253.  Raitums-Šāvējs ElansVTFirma L4
Ventspils
254.  Rauska KrišsVTRīga
255.  Rikorde AgnijaSTVentspils
256.  Romanova ValentīnaSTRiga Trail Runners/ Supervaroņu treniņi
Rīga
257.  Ronča LudmilaSTVK Tranzīts
Ventspils
258.  Rove DzintarsVTPenkule
Penkule
259.  Rove MārīteSTPenkule
Dobele
260.Rozenberga SintijaSTAFOLKMAŅI
Eleja
261.  Rozītis IngussVTKuldīga
262.  Rožkalne Anete-DārtaSTRīga
263.Rubina SandraSTOGRE
264.  Ručevskis-Rucevics JānisVTsaldus
saldus
265.Rudņeva AlbertīnaSTSK Mitauer
.
266.Rungevica NellijaSTAVentava, Ventspils novads
267.Rungevics OlafsVTBVentspils novads
268.Sanders MareksVTB
269.  Savo Lamins-RobertsVTBBaltais
Saurieši
270.Savoņi Gabriela-KarolinaSTAFOLKMAŅI
Brocēni
271.Savoņi Nikola-PatrīcijaSTBFOLKMAŅI
Brocēni
272.  Seņins ArtjomsVTSK Mitauer
Jelgava
273.  Siminaite DārtaSTBSports ikvienam
.
274.Sineps ArtūrsVTBVentspils
275.  Slaide RalfsVTBRīga
276.Sokolovs JevgenijsVTCembra Latvia
Lapenieki
277.  Sondars RalfsVTASS Spars
Ventspils
278.Sondore KristaSTBauska
279.Sproge EnijaSTBVentspils Nov. Puzes Pag.
280.Sproģe Adriana-MereditaSTBUžava
281.Sproģe AndreaSTAVentspils
282.Sproģis Andrejs-KristiansVTBUžava
283.Sproģis Niklāvs-KālebsVTBUžava
284.  Stiene LīgaSTSports ikvienam
.
285.  Stienis MareksVTASports ikvienam
.
286.  Strautiņš GuntisVTMARATONA KLUBS
Liepāja
287.  Striķe LīgaSTSporta klubs "Metroons"
Ropažu novads
288.  Suhaņenkova IevaSTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
289.  Šaknys SvajūnasVTRokiškis
290.Šargorodskis NikitaVTJūrmala
291.  Šenbergs KārlisVTPiltene
292.  Šilberga AnželikaST2.pamatskola
Ventspils
293.Šimkus MontaSTVentspils
294.  Štulbergs GatisVTMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
295.Švarce KeitaSTBVentspils
296.  Tamužs EmīlsVTBDžudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
297.  Taulīna AigaSTSK Mitauer
Saldus
298.  Terliņš OskarsVTVentspils
299.  Teteruks VitalijsVTMaratona Klubs
Ventspils
300.  Tīrmanis AndrejsVTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
301.Trautmane AnnaSTĀdaži
302.  Tropiņš EdijsVTSK BULTA/BALTAIS
Rīga
303.  Upenieks DainisVTSK Ozolnieki B
Jelgava
304.  Upenieks VidisVTind.
Ventspils
305.  Usatovs AleksandrsVTVentspils
306.Vadjuhina IrinaSTASkVikings
Ventspils
307.  Vagale IjaSTRīga
308.  Vārna MārtiņšVTFolkmaņi
Talsi
309.Vārpiņa IngaSTVentspils
310.Vasilevska ViktorijaSTJurmala
311.  Vasiļevska ViktorijaSTJūrmala
312.Vegnere Loreta-HelēnaSTRīga
313.Veinberga SigneSTVentspils
314.  Veinbergs AlbertsVTBVentspils
315.  Veinbergs EdijsVTVentspils
316.Vērdiņa GerdaSTBLiepāja
317.Vēvere ZaneSTTalsi
318.Vicvagaris RobertsVTAMatisons Runner’s Club
Ventspils
319.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTFOLKMAŅI
Jelgava
320.  Viekale-Gasjūne SandraSTFOLKMAŅI
Jelgava
321.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
322.Vieško ValtersVTAVentspils
323.Vītola Lība-AleksandraSTBVentspils
324.  Vjugins ArtursVTBVentspils
Ventspils
325.Vjugins EgorsVTBVentspils
Ventspils
326.  Zablovskis AinarsVTVentspils brīvostas pārvalde
Ventspils
327.  Zālītis JānisVTTDK Liedags
Ventspils
328.Ziediņš AinārsVTFOLKMAŅI
Jelgava
329.Zihmane LaimaSTVentspils
330.Zihmane ZitaSTVentspils
331.  Zīverts KristiānsVTFolkmaņi
Jelgava
332.Zolotarjova AnastasijaSTRīga
333.  Zuters DidzisVTJuno Runners
Mālpils
334.  Zviedrāne TerēzeSTVentspils domes administrācija
Ventspils
335.  Žaimis MārtiņšVTVentspils
336.Žerdeva GabrielaSTBVentspils 2 pamatskola
Ventspils
337.  Žerdeva KeitaSTBVentspils 2 pamatskola
Ventspils

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MārtiņšVB3Maratona klubs
TALSI
2.Ambaine Sofija-ŽizeleSB3Ādaži
3.Anaņiča AliseSB2Tukums
4.Anaņičs HugoVB3Tukums
5.Andrianova MelānijaSB1Ventspils
6.Andrianovs GabrielsVB2Ventspils
7.Antonoviča KateSB2Ventspils
8.  Baha LeilaSB1Stendes Saule
Stende
9.Baibekova LeisanaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
10.  Balacka AļisaSB2Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
11.  Balackis MaksimsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
12.Balkovska NikolaSB3Sk Vikings
Ventspils
13.Baranovska KarinaSB1Daugavpils Runners
Daugavpils
14.  Baranovskis VadimsVB2Daugavpils Runners
Daugavpils
15.  Barbāne LīnaSB3Sporta skola Spars
Ventspils
16.  Belovs PaulsVB1Ventspils
17.Benhene AliseSB1ventspils
18.Benhens AdriansVB2ventspils
19.Beņislavska Letīcija-TīnaSB2Ventspils
20.Bernšteins TomsVB2Ventspils
21.Bertāns KārlisVB1Ventspils
22.Bertāns ReinisVB1Ventspils
23.  Bērziņa SabīneSB2Stendes Saule
Stende
24.Bezrukovs MihailsVB3Ventspils
25.Binders-Čoders ElvisVB1Ventspils
26.  Birnbauma MelānijaSB3Ventspils Spars
Ventspils
27.  Bogdanova KatrīnaSB3Firma L4
Ventspils
28.Bogdanoviča GabijaSB2ventspils
29.  Bogdanovičs ArsenijsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
30.Bogdanovičs GastonsVB1ventspils
31.Bonoparte EvelīnaSB3Ventspils
32.  Briedis GustavsVB3Ventspils
33.Burnevics GundarsVB2Ventspils domes administrācija
Ventspils
34.Burnevics GustavsVB3Ventspils domes administrācija
Ventspils
35.Burņevics PatriksVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
36.Caune KristofersVB1Caunes
Jūrmala
37.Caune LindijaSB3Jūrmala
38.Cepurītis RihardsVB3Kuldīga
39.Cērpiņa EnijaSB1Ventspils
40.Cērpiņš EliotsVB1Ventspils
41.Cikota HetijaSB2Riga
42.Cikota OliversVB3Riga
43.Cildermane EstereSB1Ventspils
44.Čače KristofersVB1Ventspils
45.  Čikuts JānisVB2Ventspils
46.Čikuts OliversVB3Ventspils
47.Čoders KārlisVB1Ventspils
48.  Čukovs GļebsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
49.  Danilovskis VladimirsVB3rīga
50.  Danne TailersVB2Talsi
51.Devjatko EvaSB2Ventspils
52.Devjatko PolīnaSB3Ventspils
53.  Dimerecs KirillsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
54.Dobrovoļskis RobertsVB1Super varoņi
Riga
55.Drančuks RobertsVB2Ventspils
56.Duksis KurtsVB2Skriešanas skola
Piņķi
57.  Duļņevs KirillsVB2Ventspils domes administrācija
Ventspils
58.Ermanis JēkabsVB3Ventspils
59.Ernstsons ValtersVB3Maratona klubs Ventspils
Ventspils
60.  Feldmane AgateSB3Maratona klubs
Ventspils
61.Glužģis GustavsVB3Liepāja
62.Glužģis RinaldsVB3Liepāja
63.Grauds-Grots AlekssVB1Ventspils
64.Grauds-Grots MarksVB2Ventspils
65.Grīnberga ElizabeteSB3Rīga
66.Grīnerts DinārsVB3Matisons Runner's club
Ventspils
67.Hablovs MarksVB3Ventspils
68.Harkovs EdžusVB2Ventspils
69.Heinrihsons Everts-ValtsVB1Ventspils
70.Heinrihsons Henrijs-TeodorsVB2Ventspils
71.Helmane Dārta-EmīlijaSB1Ventspils domes administrācija
Ventspils
72.  Helmane Grēta-AmēlijaSB1Ventspils domes administrācija
Ventspils
73.  Hutska AlianaSB2Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
74.Istratova VeronikaSB2Ventspils
75.Istratovs EduardsVB3Ventspils
76.  Ivanovs RadomirsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
77.Ivaško AliseSB2Ventspils
78.  Ivaško RūtaSB3Ventspils
79.Jakubenoks TomsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
80.  Jansons ErnestsVB1Ventspils nov.
81.Jansons MareksVB1Ventspils
82.Jarmoca AnnijaSB2Ventspils
83.Jarohnovics IvansVB1Ventspils
84.  Jaunzems TomsVB3Ventspils 2. pamatskola
Ventspils
85.Jefremovs ValtersVB2Ventspils
86.  Jēkabsone AliseSB3FK Ventspils
Ventspils
87.Jēkabsone RebekaSB2Ventspils
88.Jēkabsone SintijaSB3Ventspils
89.Juhno RojsVB1BORN2WIN
Liepāja
90.Jurševics HugoVB1Talsi
91.  Kadiks-Skadiņš MartsVB1Ventspils
92.Kaire Eva-AnnikaSB2FK Kurši
Liepāja
93.Kāknēna ElzaSB2Debessmanna
Kuldiga
94.  Kalniņš Kristians-PaulsVB3Ventspils 2. pamatskola
Ventspils
95.Kalniņš RinaldsVB1Ventspils
96.Kantiņa MadaraSB3Ventspils domes administrācija
Ventspils
97.  Karabačs DmitrijsVB1Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
98.Kārkls ArvisVB1Talsi
99.Karnups EmīlsVB1Jelgava
100.Karnups MārisVB1Jelgava
101.Kēnigsvalds ViestursVB3Talsi
102.  Kilmite MatildeSB1Ventspils
103.  Kirjuhina MilaslavaSB1Ventspils
104.Kirjuhins IgorsVB3Ventspils
105.Klavniece Mia-JasmineSB3Baltais
Riga/Carnikava
106.  Kleinbergs SandisVB2Lēnie divplākšņi
Ventspils
107.Klimovičs MārtiņšVB2Ventspils
108.Klimovičs ViestursVB3Ventspils
109.  Kļavniece Mia-JasmīnaSB3Baltais
Rīga
110.Kohancika JekaterinaSB3SkVikings
Ventspils
111.Kohanciks DmitrijsVB3SkVikings
Ventspils
112.Koloda Anna-EmīlijaSB2Ventspils
113.Koloss AleksandrsVB2Ventspils
114.Kovaļa LīgaSB1Ventspils
115.Kovaļova KarolinaSB3Ventspils
116.Kovaļs JānisVB1Ventspils
117.  Kožemjakina KiraSB1Salaspils
118.  Kožemjakins KirilsVB2Salaspils
119.Krastiņš KārlisVB1Maratonaklubs
Ventspils
120.Krauze VladimirsVB3Ventspils
121.Kreicbergs KevinsVB1Ventspils
122.  Kreislers BrunoVB2Ventspils
123.  Kreislers EmīlsVB3Ventspils
124.Krītiņš MarkussVB3Talsi
125.  Kronberga EmīlijaSB1TUKUMS
Tukums
126.  Kronberga SabīneSB3Ventspils
127.  Krūziņa NikolaSB3Sporta skola Spars
Ventspils
128.Krūziņa RebekaSB2Ventspils
129.Krūziņa TomassVB1Ventspils
130.Kuldjaikins IvansVB3Ventspils
131.Kūlmanis DeividsVB3Ventspils
132.Ķēniņš GabrielsVB1Ventspils
133.Ķēpule Amēlija-KristaSB1saldus
134.Ķēpule OlīvijaSB1saldus
135.Ķirķe MartaSB2Ventspils
136.Ķirsone Marta-MonikaSB1Ventspils
137.Laizāns LinardsVB1Bauska
138.Laizāns ViestursVB1Bauska
139.  Landmane AnceSB3Ventspils
140.Landmane DārtaSB1Ventspils
141.Landmane NoraSB1Ventspils
142.  Laufmane ElīsaSB3Ventspils
143.  Laufmanis LorensVB1Ventspils
144.  Laufmanis LūkassVB3Ventspils
145.  Laufmanis RūbensVB2Ventspils
146.Lavrentjevs DominiksVB1Rīga
147.Lepe MiaSB1Ventspils
148.Lerha Jūlija-AnnijaSB1Ventspils
149.Liepājniece LorenaSB3Ventspils
150.Liepājnieks TomassVB1Ventspils
151.  Liepiņa AmēlijaSB1SK BULTA/BALTAIS
Rīga
152.Liepiņa UllaSB1Silver Engine
Rīga
153.Litkins PaulsVB3Kuldīga
154.Litkins TomsVB2Kuldīga
155.Lūsis RobertsVB3Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
156.Ļaudama EvelīnaSB3Liepāja
157.Ļaudams JānisVB1Aizpute
158.  Ļaudams KārlisVB3Aizpute
159.Ļaudams RičardsVB1Liepāja
160.Ļeonova ElīnaSB3Jelgava
161.  Ļepuhovs ArtemijsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
162.  Ļepuhovs DanilsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
163.  Ļisovskis AleksandrsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
164.Malikova DarjaSB3Sk Vikings
Ventspils
165.Maltisovs KrišjānisVB1Ventspils
166.Maltisovs MārtiņšVB1Ventspils
167.Mažrima LoretaSB2Ventspils
168.Mednis NamejsVB2Lugnvik
169.  Meļeškevičs DanielsVB3Ventspils
170.Meņģele HelēnaSB2Kuldīga
171.Mertens RodrigoVB1Bauska
172.Mickus ViktorijaSB1Mickus Fitness
Aizpute
173.Mihailova EmīlijaSB1Saldus
174.Mihailovs AmirsVB1Skriešanas skola
Rīga
175.Miksone LoretaSB2Kuldīga
176.Miksons MarksVB3Kuldīga
177.  Miltovičs KristersVB1Ventspils
178.  Miltovičs RalfsVB3Ventspils
179.  Miņins ValtersVB2Ventspils
180.Mūrniece DārtaSB3Ventspils
181.Mūrnieks KrišsVB1Ventspils
182.  Mūrnieks MiksVB2Ventspils
183.Neilande KetlinaSB3Jelgava
184.Nēliusa KlāraSB1Ventspils Maratona klubs
Ventspils
185.Niedolis TailersVB1Talsi
186.Nosovs TimofejsVB2Ventspils
187.  Novikovs KonstantinsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
188.  Novohatskis JegorsVB2Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
189.  Ņikitas MarksVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
190.Ozola EmīlijaSB2Ozoli-Liepāja
Liepaja
191.Ozola EvelīnaSB3Ozoli-Liepāja
Liepaja
192.Ozola LetīcijaSB2Ozoli nelūzt
Jelgava
193.Ozola StefānijaSB1Ozoli nelūzt
Jelgava
194.Ozoliņa DārtaSB1Ventspils
195.  Ozoliņš RičardsVB3Sporta skola
Salaspils
196.  Paipala Amanda-TerēzaSB3Ventspils nov.
197.Paulik BeateSB1ventspils
198.Paulika BeateSB1Ventspils
199.Paulika BeateVB1Bbngh
Brgb
200.Paulika EvoletaSB1Ventspils
201.Pēdiņa BellaSB1Ventspils
202.  Pēdiņš ArmandsVB3Ventspils 2. pamatskola
Ventspils
203.Petrišina VanesaSB1Ventspils
204.Pīpiķe IevaSB1Ventspils
205.Plasiņa IzabellaSB1Tukums
206.Plūmīte AliseSB3Rīga
207.  Poga RobertsVB3Ogre
208.  Popova MarijaSB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
209.  Pozdņakovs AleksandrsVB3Maratona klubs
Ventspils
210.Priede MateoVB2Ventspils
211.Priedīte MatildeSB1Ventspils
212.Priekulis AlbertsVB1Mārupe
213.Priekulis ErnestsVB1Marupe
214.  Pūce GrētaSB2Ventspils
215.Pūce KurtsVB1Ventspils
216.  Pūce MartaSB3Ventspils
217.Puriņš KristapsVB3Ventspils
218.  Purviņa PaulaSB1Salaspils
219.  Raikstiņš TomassVB3Ventspils
220.Rimšāns RagnārsVB1Rīga
221.  Rītele RēzijaSB3FK Ventspils
Ventspils
222.  Robs EldrigsVB2Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
223.  Robs RičardsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
224.Rozenbaha LīvaSB1Ventspils
225.Rozenbaha MegijaSB1Ventspils
226.Rungevica OdrijaSB1Ventspils novads, Ventava
227.Saulītis KārlisVB3Ventspils
228.Sedliņš AdriansVB1Ventspils
229.Seņins AdriansVB1SK Mitauer
Jelgava
230.  Sergejeva AgataSB3Ventspils
231.  Sergejevs ArsenijsVB3Ventspils
232.  Sincova AnfisaSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
233.  Sincovs PāvelsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
234.Sinepe PaulaSB1Ventspils
235.Siņicina EmīlijaSB2Maratona klubs
Ventspils
236.Siņicina RebekaSB1Maratona klubs Ventspils
Ventspils
237.Sīpols MaiksVB1Ventspils
238.  Sipoviča EnijaSB2Ventspils
239.  Skrāģe Esmeralda-RasaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
240.Skudra ArnoldsVB1Ventspils
241.  Slaide HūbertsVB3Rīga
242.  Slobožanjuks MironsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
243.  Smurova SofijaSB2Ventspils
244.Sproge AliseSB1Ventspils Nov. Puzes Pag.
245.Sproģis Kristaps-SamuēlsVB3Užava
246.  Sproģis LeonardsVB1Ventspils domes administrācija
Ventspils
247.  Stankus Paula-BetijaSB1Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
248.  Stare UlrikaSB2HK VENTSPILS
Ventspils
249.  Staris ArnoldsVB3HK VENTSPILS
Ventspils
250.Strujevics RalfsVB2Ventspils
251.  Sudņika MarijaSB1Ventspils
252.Sulce MelānijaSB1Jelgava
253.Suveizda ErnestsVB3Daugavpils
254.  Šabetņikovs SavelijsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
255.Šargorodskis ArtemijsVB3Jūrmala
256.Šargorodskis MarksVB1Jūrmala
257.Šenbergs TālisVB1Piltene
258.Šķibelis MarkussVB1Ventspils
259.Šķibuste DārtaSB2Mārupe
260.Šķibusts AdriansVB3Mārupe
261.Špakova Lība-MarijaSB3Ventspils
262.Šperliņš BraensVB1Rīga
263.Šteina Keita-MartaSB3Ventspils
264.Šuļga AdriansVB1Maratona klubs
Liepāja
265.Šuļga MarksVB1Maratona klubs
Liepāja
266.  Švarca GabrielaSB3Ventspils
267.Švarca GrētaSB1Ventspils
268.Švarcs JēkabsVB2Futbola skola Ventspils
Ventspils
269.  Tamuža MarijaSB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
270.  Tamuža SaraSB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
271.  Tarabanovs AlekssVB3Tukums
272.Teiss EvertsVB1Olaines Pagasts
273.  Tivončuks MatīssVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
274.Urbāns DeividsVB3Piltene
275.  Usatova KsenijaSB3Šorttreks
Ventspils
276.Valtere AvelīnaSB1Ventspils
277.Valtere KerolainaSB1Ventspils
278.Valters MikusVB2Ventspils
279.Vasilevskis ArtjomsVB2Jurmala
280.Vasiļevskis ArtjomsVB2Jūrmala
281.  Vēbers UdoVB1Ventspils
282.  Veinberga SāraSB3Ventspils
283.Veļiczko ArnoldsVB1Ventspils
284.  Vesele NovaSB1Ventspils
285.  Vilkovs OskarsVB3Džudo Sambo klubs Ventspils
Ventspils
286.Vilks KristersVB1Ventspils
287.Višķere AnnijaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
288.Vjugina AliseSB2Ventspils
289.Zacepina KarīnaSB3Jelgava
290.Zagorska AliseSB3Jelgava
291.Zaķītis NiklāvsVB1Ventspils
292.Zālītis Kurts-GustavsVB2Ventspils
293.Zandersons DominiksVB3Ventspils
294.Zēbolde ElzaSB2Ventspils
295.  Zēbolde KateSB3Ventspils 2. pamatskola
Ventspils
296.Zēbolds KārlisVB3Sporta skola "Spars"
Ventspils
297.  Zegnere DārtaSB2Ventspils
298.Zelmenis MartinsVB2Ventspils
299.Zihmane IlonaSB1Ventspils
300.Zihmane RebekaSB1Ventspils
301.Zihmane UndīneSB2Ventspils
302.Zinkeviča ArianaSB1Rīga
303.Zinkevičs MarkussVB1Rīga
304.  Zviedrāns RalfsVB1Ventspils domes administrācija
Ventspils
305.Žabinska EstereSB1Ventspils
306.  Žabinska PatrīcijaSB1SK Vikings
Ventspils
307.  Žakova EmmaSB3Astarte-Nafta
Ventspils

Kopā pieteikušies: 1009



Stafete: 21km diviem ar Bucher Municipal (vīrietis + sieviete)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Jauns Niknums-( Maratona clubs)1. Renāte Kalniņa
2. Aleksandrs Kuzņecovs
2Mickus Fitness1. Santa Mickus
2. Jurģis Mickus
3Tārgale Ugāle United1. Kārlis Kukainis
2. Paula Paegle
4LJ MARATONA KLUBS1. Lilija Grundmane
2. Juris Buks
5Netīra mute1. Sandis Priede
2. Ieva Priede
6Es un Tu1. Ieva Lazdiņa
2. Roberts Benze
7A & A1. Alma Vītola
2. Ansis Šķibusts
8Ventspils brīvostas pārvalde1. Inese Ozoliņa
2. Raimonds Ādams
9Bucher Municipal SIA/Maratona klubs1. Inga Ladusāne
2. Uldis Siņicins
10Zaķis un Vāvere1. Līga Ludborža
2. Ainārs Ludboržs
11Zaļais Kalns1. Sabīne Grīnerte
2. Māris Blumbergs
12SK BULTA/BALTAIS1. Ilze Drozdova
2. Mārtiņš Babkins
13ZiemeļZeļļi1. Kintija Java
2. Agris Prelgauskis
Kopā komandas: 13
Rojas pusmaratona festivals 2024