Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

9. skrējiens Piltene, Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10km skrējiens

SN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brūvere Daido-DagneIM run club
Priekuļi
2.  Ragovska EvitaLDz
Salaspils
3.  Voina KristaPiltene

VN20

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Naumočkins SvensTiidrek Nurme Team Estonia
Liepāja

SN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Braseviciene MigleMillion Steps
Vilnius
2.Strāķe AgneseMatisons Runner’s Club
Ventspils

VN30

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Dūka Jānispurenn.com
Cēsis
2.  Ilgauds DainisDžudo klubs Saldus
Saldus
3.Vaivods MatīssRīga
4.  Vancāns IvoTeam JV
Rīga
5.Vasiļevskis VitālijsJūrmala
6.Zeilis RihardsIM run club
Rīga

SN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Fišere AnitaTukums

VN40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brasevičius IgnasMillionSteps
Vilnius
2.  Demeško AndrejsFiksi-Ki
Rīga
3.  Fišers ĢirtsMRC
Dobele
4.  Jirgensons RaitisNoskrien Cēsis
Cēsis
5.  Kursišs RolandsJelgava
6.  Skuja MārtiņšLiepāja
7.  Vecvagaris Matīssultrataka.lv
Liepāja

SN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Veisberga VinetaSaldus boksa klubs
Saldus

VN50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Brasavs SalvisJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
2.  Višņevskis MārisRiga

VN60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Kopmanis JānisMaratona klubs
Rīga
2.  Ragovskis DainisLDz
Salaspils

5km skrējiens

STB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Bah LeilaStendes saule
Stende
2.  Bērziņa SabīneStendes Saule
Stende

VTB

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussMaratona klubs
Ventspils
2.  Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI
3.Botters MattisStendes saule
Ventspils
4.  Pūlmanis RobertsVentspils

STA

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa SamantaStendes Saule
Stende

ST

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa TatjanaMaratona klubs
TALSI
2.  Berga LindaPiltene
3.  Bērziņa LienīteStendes Saule
Stende
4.Bottere VinetaStendes saule
Ventspils
5.  Bulkina MarinaStendes saule
Stende
6.Demeško JekaterinaFiksi-Ki
Rīga
7.  Dumbrovska AntraTUKUMS
8.Lindenblate LauraVentspils
9.  Vasiļevska ViktorijaJūrmala

VT

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš GuntarsMaratona klubs
TALSI
2.  Ābols JānisMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.  Gailišs ArtūrsRīga
4.  Lindenblats KristsVentspils
5.  Rose CraigJelgava
6.  Stolbovs Gvidokmsbp.lv
Jūrmala
7.  Šenbergs KārlisPiltene
8.  Upenieks Vidisind.
Ventspils

Bērnu skrējiens

SB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābele Kimberlija-KatePiltene
2.Bah LeilaStendes saule
Stende
3.Kalmane KarlīnaKuldīga

VB1

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Ābele Eliass-TomsPiltene
2.Čaupals GvidoVentspils
3.Kalmanis KārlisKuldīga
4.Kalmanis KlāvsKuldīga
5.Mārtiņsons Tomass-EliassPiltene
6.Šenbergs TālisPiltene
7.Veipe Juris-ArtūrsVentspils
8.Zafarovs ErnestsPiltene
9.Zafarovs KārlisPiltene

SB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bērziņa SabīneStendes Saule
Stende
2.Koloda Anna-EmīlijaVentspils

VB2

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mārtiņsons MaiklsPiltene
2.Vasiļevskis ArtjomsJūrmala
3.Zafarovs MarksPiltene

VB3

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MārtiņšMaratona klubs
TALSI

SB4

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņa SanijaPiltene

5km Nūjošana

SNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Barovska GabriellaRīga
2.  Heiberga AinaNūjošanas klubs Piltene
Piltene
3.  Prišmonte KristīnaVeselības sporta klubs Vip
Ventspils
4.Pūlmane IneseVentspils
5.  Rutkovska Monta-TīnaVentspils

VNUJ

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Būmanis AivarsVentspils
Ventspils
2.  Lastovskis RomansRīga

Kopā pieteikušies: 75



Iksķiles MTB