Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

ROJA Ultramarathon Festival 2024 | Saraksts

24h skrējiens - starts 15:00, 24.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40Madona - Rīga
2.  Abu-Dema IngaS40Bauska
3.  Actiņa ElīzaS30Dzegužkalna alpīnisti
Rīga
4.  Actiņš JānisV50Dzegužkalna alpīnisti
Rīga
5.  Andersons JanisV40Ultrabarda76
Rīga
6.  Arāja-Čistova IvitaS40Rīga
7.  Buivydas NerijusV40Vilnius
8.  Bulkšas AurimasV40Green Team
SIAULIAI
9.  Cābulis PēterisV40VSK Noskrien
Valka
10.  Cesaitiene VaivaS30Origami runners
Kaunas
11.  Dūda NormundsV50galerija Istaba
Roja/Rīga
12.  Freibergs MārtiņšV30Latvia TrailRace
Rīga
13.  Kaspere ZaneS30Bauska
14.  Kuka KristīneS40Lēdmane
Lēdmane Lielvārdes novads
15.  Laganovskis DzintarsV50Lēdmane
16.  Lērme RitvarsV40M 42
Valmiera
17.  Linde ZigmundsV30Jekabpils
18.  Menniks ElvijsV40Jūrmala
19.  Muceniece GitaS30Maratona klubs
Rundāle, Bauskas novads
20.  Muhins KristersV30Sekojiet man!
Mūrmuiža
21.  Narbutas MatasV30Vilnius
22.  Neija GuntaS30Pēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
23.  Nikolaienko ViktoriiaS30Kyiv Kozhanka
24.  Pētersons KasparsV40Matisons Runner's Club
Valmiera
25.  Roglit GanitS50ILAN BACHANA
HOD HASHARON
26.  Ruņģe VivitaS50Liepāja
27.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
28.  Šaburova AliseS30Riga
29.  Šmaižys ValdasV40Maratomanija
Vilnius
30.  Šteinerts MārisV30Mārupe
31.Tumkins MihailsV40TUSA
Medemciems
32.  Urnikyte SolveigaS40Klaipeda
33.  Vāce-Vecvagare SigitaS40ultrataka.lv / Supervaroņi
Rīga/Saldus
34.  Valkuniene IngaS30Panevezys
35.  Vanaga ŽannaS50Noskrien Cēsis
Cēsis
36.  Vietnieks MiķelisV30VSK Noskrien
Cēsis
37.  Zakarauskas MariusV30Jonavos Maratonas
Lithuania
38.  Zariņš ArtisV50Roja Marathon Festival
Rīga

12h skrējiens - starts 20:00, 24.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Cimermane SigitaS12PaSaulei O-Team
Mārupe
2.  Čereškevicius ModestasV12Vilnius
3.  Gulbis KristapsV12Rīga
4.  Krincius KestasV12Kelmė
5.  Lagzdiņa MargitaS12Rīga
6.  Lappuķe LukassV12Tri Kan
Rīga
7.  Linē AijaS12VSK Noskrien
Rīga
8.  Petzāle MārcisV12ASK
Cēsis
9.  Razminas DonatasV12Vilniaus raj.
10.  Reinfelds RaivisV12Talsu pakalnu sporta klubs
Talsi
11.  Ščegauskas TadasV12Origami Runners
Kaunas
12.  Šlikas MartynasV12Vilnius
13.  Trušins AijensV12Vieglie putni
Rīga
14.Vickers FintanV12Galway
15.  Zīle MārtiņšV12motors velk
Jūrmala

6h skrējiens - starts 09:00, 25.05.24.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Dudels AndrisV6da-marathon
Daugavpils
2.  Gecmane ValērijaS6Riga
3.  Girgensone LīgaS6Rīga
4.  Indriksons ArmandsV6ROJA
5.  Kutyrkin ViacheslavV6Sorokin Team
Vilnius
6.  Lācis JurisV6Rembate
7.  Lībeka InaS6Talsi
8.  Lore ViestursV6En8
Rīga
9.  Macevičs DenissV6Bauska
Bauska
10.  Maslobojevs SergejsV6KengaRunners
Rīga
11.  Naujokas LinasV6Tauragės bėgimo klubas
Tauragė
12.  Ozoliņš RingoldsV6Maratona klubs
Ventspils
13.  Pauls RaivisV6Ventspils
14.  Samcovs AgrisV6KengaRunners
Riga
15.  Šalaševičius LaimutisV6Bėgimo klubas
Kauno r.
16.  Upenieks VidisV6ind.
Ventspils

Kopā pieteikušies: 69



Rojas pusmaratona festivals 2024