Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Rojas pusmaratona festivāls 2024 | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975km (sertificēta trase)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Arāja-Mazure LauraS30Jūrmala
2.  Austrums RaitisV30Rīga
3.  Berezņovs DenissV40Tritans
RĪGA
4.  Bērziņš GatisV40Stāmeriena
5.  Borovska DinaS30Ādaži
6.  Borovskis GvidoV40FRAGO
Ādaži
7.  Brucis AndisV50Jūrmala
8.  Dauburs RojsV50Riga
9.  Dovidaviciene LauraS30Kaunas
10.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
11.  Ermansons Jānis-EdgarsV20Mērsrags
12.  Fjodorovs AleksandrsV60---
Jūrmala
13.  Frīdenvalds TomsV30Roja
14.  Frišenbrūdere BaibaS40Lielais Ciems
Tukums
15.  Geidāne SintijaS30VVK Novadnieki
Kadaga
16.  Grazys JustinasV30Vilnius
17.  Grīnbergs-Zaļkalns KasparsV20Mērsrags
18.  Gruncka ArnitaS50Noskrien Cēsis
Cēsis
19.  Jakševicius AndriusV40Vegan Running Club
sidabravas
20.  Jermolova SarmīteS30Rīga
21.  Kantemyr AnastasiiaS30Dobele
22.  Klips HaraldsV20Rīga
23.  Kopmanis JānisV60Maratona klubs
Rīga
24.  Lazdiņš AndrisV50Run2024Run
Langstiņi
25.  Liepiņš VilnisV60Maratona klubs
Carnikava
26.  Limanāns DainisV40RIEKSTI
Biksti
27.  Livcane RitaS30Londona
28.  Livčāns KasparsV30gpspro
Rīga
29.  Mackeviča KatrīnaS20Brīvdienu Atlēti
Riga
30.  Martinsons ElmārsV40El&Za
Rīga
31.  Mazurs KārlisV30VSK Noskrien
Jūrmala
32.  Melkurts ĒriksV60Valmieras Sporta klubs
Valmiera
33.  Mežiels JānisV30mySport
Ogre
34.  Mičulis EdmundsV50Jūrmala
35.  Mičulis TomassV20Jūrmala
36.  Moļņika IevaS20Rīga
37.  Neija GuntaS30Pēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
38.  Novaks MaksimsV30gpspro
Rīga
39.  Ņikiforovs AndrejsV30ADVSR
Rīga
40.  Ozoliņa ElīnaS20-
Rīga
41.  Paula ZaneS30Rīga
42.  Pētersons JānisV30Brīvdienu atlēti
Rīga
43.  Pirtnieks BretsV50Riga
44.  Priedols ValdisV30Liepāja
45.  Prokopena KaterinaS30ALOHA!
Ogre
46.  Ragovskis DainisV60LDz
Salaspils
47.  Rīts TomsV30Rīga
48.  Rokanskis NerijusV40Spilve
49.  Rozentāls ValdisV50Ziepniekkalns
Rīga
50.  Rozis RobertsV50Rīga
51.  Sarma ĢirtsV40Valmiera
Valmiera
52.  Semenkovs DzintarsV30BORN2WIN
Liepāja
53.  Skārda DzintraS30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
54.  Skudris MārtiņšV30Olaine
55.  Sniegs KasparsV40FOLKMAŅI
Jelgava
56.  Stavro AliseS30Stavro
Rīga
57.  Strelkovs VasilijsV40Kauguri Team
Jūrmala
58.  Stumbris MareksV40Pelči
59.  Šale IvitaS30SSK Bebra
Skrīveri
60.  Šimkovs EduardsV30VIA-S Running Division
Liepāja
61.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
62.  Šteinberga BeateS30Talsi
63.  Šulcs DidzisV50Individuāli
Rīga
64.  Tīģere-Bernharde MadaraS30Sabile
65.  Urnikyte SolveigaS50Klaipėda
66.  Vanags VladislavsV20Riga
67.  Vasiļjevs RenārsV20SK BULTA
Jēkabpils
68.  Vilkaste DaigaS50ASK Patria
Rīga
69.  Višņevskis MārisV50Riga
70.  Zariņš LotārsV20Rīga
71.  Zemīte NikolaS20BRĪVDIENU ATLĒTI
Rīga

12,3km Skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa TatjanaSN40Maratona klubs
Talsi
2.  Āboliņš GuntarsVN50Maratona klubs
Talsi
3.  Āboliņš MarkussVNJMaratona klubs
Talsi
4.  Āboliņš MārtiņšVNJMaratona klubs
Talsi
5.  Aleksandrova DianaSN40ADVSR
Rīga
6.  Auza MatīssVN30WURTH
Jaunpils
7.  Barkāne BaibaSN20Rīga
8.  Bočkovs DenissVN40Žolneroviča SK
Salaspils
9.  Brauns OskarsVN40Jelgava
10.  Burkovska RūtaSN20ADVSR
Rīga
11.  Caics ArtūrsVN30---
Rīga
12.  Demme-Vimba DaceSN40Valmiera
13.  Dobele KristīneSN30Marupe
14.  Drāke MārtiņšVN30ASK Patria
Rīga
15.  Eglīts ErnestsVNJBabīte
16.  Feldmane PaulaSN15Roja
17.  Fjodorovs ArtjomsVN20Ogre
18.  Fomčenkova NatālijaSN40ALOHA!
Ogre
19.  Gieta EdīteSN30Astarte-Nafta
Jelgava
20.  Grinberga DiānaSN30Talsi
21.  Grīnberga ZinaidaSN60RVSK
Rīga
22.  Jāvalde AnnaSN30Rīga
23.  Jogure LīvaSN30Rīga
24.  Juhno BaibaSN30BORN2WIN
Liepāja
25.  Kairišs JānisVN40Astarte-Nafta
Jelgava
26.  Kangro Kalvis-EmīlsVN30Vijciems
27.  Kokorēvičs ArtūrsVN30Individuāli
Liepāja & Rīga
28.  Korsukova NataļjaSN30Rīga
29.  Kovaļevs RaimondsVN40Supervaroņi
Ogre
30.  Krastiņa MarinaSN40Maratona klubs
Jaunolaine
31.  Kronberga IlzeSN40Tukums
Tukums
32.  Kuts AndrejsVN30RĪGA
33.  Lagzdina MargitaSN50-
Riga
34.  Laizāne AnnijaSN30Talsi
35.  Lēmanis KlāvsVN20Roja
36.  Lībeka InaSN50Talsi
37.  Liepiņa IlzeSN40Swych
Valmiera
38.  Liepiņš DainisVN40SWYCH
Valmiera
39.  Lokmanis ArtursVN40BORN2WIN
Liepāja
40.  Lūse InāraSN60Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
41.  Malova IrinaSN30ADVSR
Rīga
42.  Martinone ZaneSN40El&Za
Rīga
43.  Morjakova SanitaSN20Astarte-Nafta
Tukums
44.  Mostovojs RobertsVN20ADVSR
Rīga
45.  Mūrēna RūtaSN40Nīca
46.  Mūrēns GuntisVN40Nīca
47.  Neuss-Lucs TomassVN20Folkmaņi
Jelgava
48.  Ņikiforova TamāraSN30ADVSR
Rīga
49.  Paņičevs EduardsVN30Riga
50.  Persidskis AndrisVNJMD Yacht solutions
Ķekava
51.  Pilenieks EgilsVN40Ķekava
52.  Pilenieks RaimondsVNJĶekava
53.  Putrāle IritaSN40Rīga
54.  Ragovska EvitaSN20LDz
Salaspils
55.  Rūmniece-Pakule KatrīnaSN20Rīga
56.  Saliņa IneseSN30Madona
57.  Samuševs RuslansVN40Rīga
58.  Sandere KetijaSN30Born2win
Liepāja
59.  Stupiņš DeividsVN20Kuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
60.  Sūna KristapsVN40Sk Katrīna/Kuldīga
Alsunga
61.  Šabāns KasparsVN50SK Katrīna
Kuldīga
62.  Šaldere LāsmaSN40Roja
63.  Šals EmīlsVN30Aizkraukle
Skrīveri
64.  Šteinberga RūtaSN30Roja
65.  Štelmahers KrišjānisVN20Folkmaņi
Jelgava
66.  Tēra GuntaSN30Rīga
67.  Vaļkera KaterinaSN30ADVSR
Rīga
68.  Vimba OskarsVN40Valmiera
Valmiera
69.  Vinakmens AgrisVN20Astarte-Nafta
Tukums
70.  Vītoliņš ArvisVN40Vērgale Racing Team
Vērgale
71.  Zabeļina-Mežance LudmilaSN30ADVSR
Rīga
72.  Ziediņa AnceSN40Talsi
73.  Zuters ValdisVN30Augšciema kooperatīvs
Ropaži

3km skrējiens (sertificēta trase)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Avdejevs GuntarsVT50gpspro
Ogre
2.  Bah LeilaST15Stende
3.  Balama OksanaST30Astarte-Nafta
Jelgava
4.  Balams DominiksVT10Astarte-Nafta
Jelgava
5.  Bērziņa LienīteST30Stendes Saule
Stende
6.  Bērziņa SabīneSTJStendes Saule
Stende
7.  Bērziņa SamantaST15Stendes Saule
Stende
8.  Bulkina MarinaST40Stendes saule
Stende
9.  Caics JānisVT60Rīga.LVVA.RSVK.
Rīga
10.  Češenoka DaceST40Talsi
11.  Danne LindaST30Talsi
12.  Eglīts PatriksVTJBabīte
13.  Juhno SergejsVT40BORN2WIN
Liepāja
14.  Kairiša EvelīnaST15Astarte-Nafta
Jelgava
15.  Kapustāns JānisVT50SK TĒRAUDS
Rīga
16.  Krjanins AigarsVT30Jūrmala
17.  Krūmiņa RitaST40Roja
18.  Krūmiņš AnrijsVT15Roja
19.  Liepa SidnijsVT15Jūrmala
20.  Loca AijaST40DR
Daugavpils
21.  Loca SintijaST20tipu-tapu
Daugavpils
22.  Locmels ImantsVT60Tētis ar meitām
ROJA
23.  Locs LinardsVT15Tipu-tapu
Daugavpils
24.  Ločmele ElīnaST30Tētis ar meitām
Roja
25.  Lūsis HaraldsVT10Babīte
26.  Ļisovskis AleksandrsVTJVentspils džudo klubs
Ventspils
27.  Ļisovskis SergejsVT30Ventspils
28.  Mellenberga RūtaST15Talsi
29.  Mičulis PaulsVT10Jūrmala
30.  Miroshin NikitaVT10Salaspils
31.  Miroshina NataliaST40Salaspils
32.  Misiņa VeronikaST20Katlakalns
33.  Neija GuntaST30Pēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
34.  Otto AneteST30Kuldīga
35.  Peļņika AnitaST50Tipu-tapu
Rīga
36.  Pileniece LaimaST10Ķekava
37.  Puncule AdrianaST20Ogre
38.  Rafelde DeizijaST10Ventspils
39.  Rafelde IngaST40Ventspils
40.  Reinholds VilnisVT40Roja
41.  Rumjanceva TatjanaST40Skriesana
Riga
42.  Salatkovs RaiensVTJgpspro
Rīga
43.  Samuševs EtjēnsVT10Rīga
44.  Seržante AgateST20Folkmaņi
Jelgava
45.  Skudrīte AndželikaST15Astarte-Nafta
Jelgava
46.  Spade SanijaST15Rīga
47.  Strēlniece AnceST30Tētis ar meitām
Talsi
48.  Vārna KristapsVT20Folkmaņi
Talsi
49.  Vārna MārtiņšVT20FOLKMAŅI
Talsi
50.  Vārna PēterisVT15FOLKMAŅI
Talsi
51.  Vārslavāns UģisVT50Rīga
52.  Zabrockis KonstantīnsVT40Katlakalns
53.  Zanders ĢirtsVT40Roja
54.  Zariņa EmīlijaST10Rīga
55.  Zariņa HelēnaST10Rīga
56.  Zariņš PēterisVT10Rīga
57.  Zemīte TatjanaST40FOLKMAŅI
Jelgava
58.  Zuļķis NormundsVT30Roja

Nūjošana 12,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Kraģe IneseSNUJRīga
2.  Kronberga KristīneSNUJVentspils
3.  Lastovskis RomansVNUJRīga
4.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
5.  Rudaks IlgonisVNUJPole Pole
Rīga
6.  Sakeris RimantasVNUJVictoria
Gargždai
7.  Salna IlzeSNUJRIX Rīgas lidosta
Ikšķile
8.  Skudris AinārsVNUJOlaine
9.  Teteruks VitalijsVNUJMaratona Klubs
Ventspils
10.  Zieberga MadaraSNUJAstarte-Nafta
Jelgava
11.  Žižina NatālijaSNUJALOHA!
OGRE
12.  Žižina VladislavaSNUJALOHA!
OGRE

Bērnu skrējiens, 400m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Baha LeilaSBStendes saule
Stende
2.  Bernharde Emma-AnnaSBRopaži
3.  Danne TailersVBTalsi
4.  Grinbergs BrunoVBTalsi
5.  Kožemjakina KiraSBSalaspils
6.  Kronberga EmīlijaSBTukums
Tukums
7.  Leivalds TomassVBRīga
8.  Liepa MarlēnaSBJūrmala
9.  Lūsis GustavsVBBabīte
10.  Mellenbergs EdvardsVBTalsi
11.  Muradimovs RalfsVBLiepāja
12.  Neijs AtvarsVBPēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
13.  Neijs ErnestsVBPēdējās vietas pavēlnieki
Rīga
14.  Pētersons-Birzlejs MarkussVBRīga
15.  Skudra LuīzeSBOlaine
16.  Zuļķe EmīlijaSBRīga

Kopā pieteikušies: 230



Rojas pusmaratona festivals 2024