Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ventspils krostriatlons 2024, Latvijas Čempionāts Krostriatlonā, LK | Saraksts

Bērnu simboliskā distance, 0,3km skrējiens

FB.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balčūna TīnaBORN2WIN
Liepāja
2.Budava EleonoraVentspils
3.Inkina GerdaMārupes novada Sporta skola
Piņķi
4.Rozentāle MiriamaRīga
5.Sajenko MišelleOlaine

MB.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Belovs MarselsParamida triatlon club
Mārupe
2.  Ļisovskis AleksandrsVentspils džudo klubs
Ventspils

Bērni 0,1km + 2,1km + 0,6km

F9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Sajenko VeronikaPiramida Triathlon Club
Jelgava

M9

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Belovs MatiassPiramida Triathlon Club
Jelgava
2.Mikhieiev FilippidTritan
Rīga
3.Rozentāls AronsRīga

F11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Sajenko PoļinaPiramida Triathlon Club
Jelgava

M11

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Beinerts AlfrēdsMārupes novada Sporta skola
Jaunmārupe
2.  Budavs ElmarsVentspils
3.Kolesniks EdvardsSHARKY
Riga

M9.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Mikhieiev ElefteriosTritans Triathlon Team
Riga

Bērni 0,1km + 4,2km + 0,6km

F13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Vakuļiča AnastasijaSHARKY
Rīga

M13

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Budavs EduardsVentspils
2.Inkins GustavsMārupes novada Sporta skola
Piņķi
3.  Ints PatriksMārupes novada sporta skola
Babītes pagasts
4.  Kolotilins DaniilsMARATONA KLUBS
Ventspils

Supersprints 0,325km + 8,9km + 2,2km

M15

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Kolesniks MarksSHARKY
Riga
2.Markūns AdriansSHARKY
Nītaure
3.  Pikšēns EvertsPiramida Triathlon Club
Jelgava

M70

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Mednis Vilisindividuāli
Smiltene

FO.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Balčūna AnnijaBORN2WIN
Liepāja
2.  Zaļaiskalna Annija-AnnaIK Auseklis
Rīga

MO.

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Antonovičs AntonsSk Vikings
Ventspils
2.  Belorags JānisMatisons Runner`s Club
Ventspils
3.  Buks JurisMARATONA KLUBS
Kuldīga
4.Gibietis GirtsVentspils
5.  Grīnvalds GuntisMaratona klubs/Dionsportlab
Ventspils
6.  Krūmiņš SandrisMaratona klubs
Ventspils
7.  Lipskis EduardsRīga
8.  Punculis MārisLudza

Sprints 0,65km + 17,8km + 4,4km

F17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaTRIATLONA AKADĒMIJA
Dobele

M17

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Celmārs JurisJēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
2.Vakuļičs DaniilsSHARKY
Rīga
3.  Vīksne GustavsPiramida Triathlon Club
Jelgava

M19

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Kukes TimursMārupes novada Sporta skola
Rīga

F60

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaTriKan
Kolka

F50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Lemese MonikaLSC/tripower.lv 
Riga
2.  Pūce IevaRīga

M50

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Gorba DenissLSC/tripower.lv
Riga
2.Grasmanis Dzintars-
Rīga
3.  Keišs JurisVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
4.  Ķeņģis OlafsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
5.  Mežulis AnsisJūrmala
6.  Pikšēns TomsPiramida Triathlon Club
Jelgava
7.  Reimanis ArkādijsSK ASI
SIgulda

M40

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Hermann JacekRīga
2.  Juhno SergejsBORN2WIN
Liepāja
3.  Kārklis ĒriksTri Q
Lielvārde
4.  Nudiens IvarsVentspils Triatlona Klubs
Ventspils
5.  Rozentāls AndrisRīga
6.  Sīlis ViestursLMT
Rīga
7.  Žunda VjačeslavsPiramīda tri team
Riga

F

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.Maskava-Pudāne KristiānaTRI KAN
Rīga
2.Pauniņa IevaPiramida Triathlon club
Jūrmala

M

Npk. Uzvārds / VārdsKomanda / Pilsēta 
1.  Avens EdijsBORN2WIN
Liepāja
2.  Cimermanis OskarsRiga Ironman Team
Smiltene
3.  Irbe IvoRA TEAM
Riga
4.  Jankovskis TomsRīga
5.  Ponomarenko AndrisRīga
6.  Radčenko ĢirtsVecbebri
7.  Troksa PeterisSalaspils
8.  Vaģelis KristapsSaldus
Saldus
9.  Vidovskis OskarsMazsalaca

Kopā pieteikušies: 68



Stafete, 2007.g.dz un vec.: 3 dalībnieki (vismaz 1 sieviete)

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Ventspils Jūras Lauvas1. Nataļja Ņevostrujeva
2. Elīna Budava
3. Agris Prelgauskis
2Kuldīgas trio1. Ringolds Miezitis
2. Ieva Gaile
3. Lilija Grundmane
Kopā komandas: 2
Iksķiles MTB