Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas 19. pusmaratons | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.  Actiņa ElīzaSDzegužkalna alpīnisti
Rīga
3.  Actiņš JānisV50Dzegužkalna alpīnisti
Rīga
4.  Alksne SintijaSLSC
Cēsis
5.  Andersons DaumantsVBrocēni
6.Apermane LīvaSRoikijs
Rīga
7.  Audere SilvaSPriekuļi
8.  Austrums RaitisVRīga
9.Auziņš KārlisVGada dindālis 2025
Riga
10.  Babicevs DmitrijsVLIepaja
11.  Balmaka BaibaSRīga
12.Balmaks ReinisVRīga
13.  Belousovs VadimsVRīga
14.Bērziņš JurisVstiprie
Aizpute
15.  Boriss KasparsV40Happy_To_Move
Jūrmala
16.  Ceriņa ZaneSLiepāja
17.Dāvids EmīlsVCARNIKAVA
18.  Demeško AndrejsV40Fiksi-Ki
Rīga
19.Diabate SintijaSLSC
Rīga
20.  Dūda Sandis-LinardsVJelgava
21.  Dūka JānisVpurenn.com
Cēsis
22.Eisāns ValdisVLielvārde
23.  Freibergs AndisVIkšķile
24.  Frišenbrūdere BaibaS40Lielais Ciems
Tukums
25.  Galbāliņš UldisVSuiti
Alsunga
26.  Hansons ArnisVRīga
27.Januševskis JēkabsV40Rīga
28.  Jirgensons RaitisVNoskrien Cēsis
Cēsis
29.  Judkins AleksandrsVRiga
30.  Junda EdvardV50Sky10
Vilnius
31.  Keišs SandrisV40NAMEIZ
Rīga
32.  Kirilova VivianaS40Swiss`Ovit
Rīga
33.  Kovaļevs RaimondsV40Supervaroņi
Ogre
34.  Kovaļevskis DenissV40Triatlona Akadēmija
Valmiera
35.  Krasovskis GuntarsV50Rīga
36.  Krēķis JānisVBaldone
37.Kūkajs ArmandsVPillar
Rīga
38.  Kūlainis DanielsV1865
Liepāja
39.Lauris JānisV40Kuldīga
40.Lazdiņš MārcisVRīga
41.  Liepiņš DāvisVSilver Engine
Rīga
42.  Limanāns DainisV40RIEKSTI
Biksti
43.  Līvzemnieks AigarsVLiepāja
44.  Logins GuntarsVAlpha Partners - Pārdošanas apmācības
Balvi
45.  Mackeviča KatrīnaSBrīvdienu Atlēti
Riga
46.  Mackēvičs MārtiņšVInnorental
Rīga
47.Majore-Stonane NellijaSCarnikava
48.Malančuka ZandaSFOLKMAŅI
Jūrmala
49.  Maļinausks SpodrisV40ASK Patria
Rīga
50.  Mickus JurģisVMFDH
Aizpute
51.  Ozoliņa ElīnaS-
Rīga
52.Petersone SamantaSAlsunga
53.  Pētersons EdgarsVRun With Anita
Rīga
54.  Pirtnieks BretsV40Riga
55.  Platā SandraS50Jelgava
56.  Pranckūnas PetrasV50Na, pagauk!
Vilnius
57.  Prikulis DenisVŽolneroviča SK
Sigulda
58.  Prokopena KaterinaSALOHA!
Ogre
59.  Salms RaitisV40Bez komandas
Rennes
60.  Sankauskas DovydasV40Ilginuotoliai.lt
Vilnius
61.  Skore ĢirtsV40Kuldīga
62.  Sniegs KasparsV40FOLKMAŅI
Jelgava
63.  Spaliņa LailaS40Rīga
64.Stepiņa-Gauja DiānaS40Langstiņi
65.  Stivrinieks KristapsVEkoTīrīŝana.lv / ReBalt.lv
Engure
66.  Strazdiņš AinisV40Lieliskais piecinieks
Dobele
67.Strušels MārtiņšVDIEZVAI NOSKRIESIM
Jēkabpils
68.  Suborins ViktorsV60Maratona klubs
Riga
69.  Sukaruks JānisV40FOLKMAŅI
Priekuļi
70.  Šarapovs AndrisVRīga
71.  Šimkovs EduardsVVIA-S Running Division
Liepāja
72.  Šnipaitis RegimantasV50Ukmerge
73.Špūle DanaS40Braslava
74.Šutovs ArtjomsVRīga
75.  Vilkaste DaigaS50ASK Patria
Rīga
76.  Vilks IntsV40Rīga
77.  Volners AndrisV40Rīga
78.  Zālītis HenrijsV"DIEZVAI NOSKRIESIM"
Rīga
79.  Zars ReinisV1865
Rīga
80.  Zeberliņš EdgarsV50Kuldīga
81.  Zemīte NikolaSBRĪVDIENU ATLĒTI
Rīga
82.  Zimackis ViestursVRīga
83.  Zvaigzne JēkabsVRīga
84.Zvaigzne KristīneSRiga
85.Žižin MarksVALOHA!
OGRE

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bahce MertVN20Riga
2.Belerts EdgarsVN40Dreiliņi
3.Birzniece KateSNJ.Kuldīga
4.Birznieks JānisVN40Rīga
5.  Borisovs IvarsVN40FOLKMANI
Jelgava
6.  Brante GitaSN40MRC
Saldus
7.  Brants DidzisVN50MRC
Brocēni
8.Bruzgule VijaSN20Rīga
9.Bubenkova OļesjaSN30ALOHA!
OGRE
10.  Dārzniece ModestaSN20Kuldīga
11.  Dobele KristīneSN30Mārupe
12.  Eižvertiņa DiānaSN30Rīga
13.  Fecers Andris-EdgarsVN20Tupeļdīzelis
Jūrmala
14.  Gagaine BeāteSN30Liepāja
15.  Gasjūns ArmīnsVN40FOLKMAŅI
Jelgava
16.  Jankavs PaulsVN30Liepāja
17.  Jansone AleksandraSN20Mārupe
18.Jermacāne IlonaSN40Auri
19.  Kārkliņa SantaSN30Rīga
20.Karlsone EvijaSN40Liepāja
21.Katinaite AusraSN20Kaunas
22.Khusid KyrylVN20-
Kyiv
23.  Kopmanis JānisVN60Maratona klubs
Rīga
24.  Laurinaitienė RūtaSN30OK Versme
Plungė
25.  Laurinaitis RaimondasVN40OK Versme
Plunge
26.  Maslobojevs SergejsVN30KengaRunners
Rīga
27.  Mickus SantaSN30MFDH
Aizpute
28.  Mikāns ArnoldsVN30RĪGA
29.  Minalko SergejsVN30Ventspils
30.  Moisejeva IngaSN40Rīga
31.  Mūrēna RūtaSN40Nīca
32.  Mūrēns GuntisVN40Nīca
33.  Naumočkins SvensVN20Tiidrek Nurme Team Estonia
Liepāja
34.  Okate KristīneSN30Brocēni
35.Pavlovskis AldisVN40Kuldīga
36.Rozenberga SintijaSNJ.FOLKMAŅI
Eleja
37.Rozenbergs-Dārznieks JurisVN40Kuldīga
38.  Ručevskis-Rucevics JānisVN30saldus
saldus
39.  Samcovs AgrisVN40KengaRunners
Riga
40.  Sandere KetijaSN30Born2win
Liepāja
41.Savoņi Gabriela-KarolinaSNJ.FOLKMAŅI
Brocēni
42.Sedlovska JulijaSN30Jurmala
43.  Siecenieks UldisVN40Mēs ar Diānu
Salaspils
44.  Slaide IlzeSN40Rīga
45.  Smirnova AigaSN40Pūre
46.Spaliņa DaceSN30Rīga
47.  Stolniece-Permaņicka DiānaSN40FOLKMAŅI
Salaspils
48.Stonka JānisVN40Ādaži
49.  Šals EmīlsVN30Aizkraukle
Skrīveri
50.  Šustikova MelitaSN50RĪGA
51.Trofimovs SergejsVN30ALOHA!
OGRE
52.  Vačiļa KevinsVNJ.Sia Korp
Kuldīga
53.  Vārna KristapsVN20FOLKMAŅI
Talsi
54.  Veisberga VinetaSN50Saldus boksa klubs
Saldus
55.Vērdiņa GerdaSNJ.Liepāja
56.  Viekale-Gasjūne SandraSN40FOLKMAŅI
Jelgava
57.  Vīksne DaceSN40VSK noskrien
Liepāja
58.Viļums MārisVN30Groningena
59.  Vītoliņš ArvisVN30Vērgale Racing Team
Vērgale
60.  Volkova KristīneSN40Riga
61.Žabinskis RomānsVN20MFDH
Ventspils
62.Ždanovs DenissVN20Rīga
63.  Žigis EdgarVN30Vilnius

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVTMARATONA KLUBS
Madona - Rīga
2.Andersone JugitaSTKuldīga
3.Andersons GabrielsVTBAlsunga
4.  Arpa OlgaSTRīga
5.  Avdejevs GuntarsVTSvansport
Ogre
6.Bačinska AgneseSTGulbene
7.  Baha LeilaSTBStendes saule
Stende
8.Barkovska LauraSTALimbaži
9.Barkovskis Artūrs-JānisVTBLimbaži
10.Belerte ViktorijaSTDreiliņi
11.Bērziņa FrederikaSTRīga
12.  Bērziņa LienīteSTStendes Saule
Stende
13.Bērziņa SabīneSTBStendes Saule
Stende
14.Bērziņa SabīneSTBStendes saule
Stende
15.  Bērziņa SamantaSTBStendes Saule
Stende
16.  Bidiņa Agija-DaceSTMārupe
17.Birzniece AijaSTRīga
18.Bogdanovs AigarsVTRīga
19.Bottere VinetaSTStendes saule
Ventspils
20.Botters MattisVTAStendes saule
Ventspils
21.  Brics KristapsVTSK BULTA / Baltais
Rīga
22.Brikmane NikolaSTBFOLKMAŅI
Jelgava
23.  Bruzgule DaigaSTRĪGA
24.  Bulkina MarinaSTStendes saule
Stende
25.Bumbērs RičardsVTAFOLKMAŅI
Jelgava
26.Čegauska KristīneST-
Grobiņa
27.  Danilovs RomansVTRiga
28.Deiders Toms-RobertsVTBLiepāja
29.  Demeško AndrejsVTFiksi-Ki
Rīga
30.Demeško JekaterinaSTFiksi-Ki
Rīga
31.Dmytrenko ArsieniiVTRīga
32.Dubrovs ArtursVTJūrmala
33.  Dumbrovska AntraSTTUKUMS
34.  Jākobsone LīgaSTRīga
35.  Jespere MartaSTFOLKMAŅI
Ozolnieki
36.Kalna MadaraSTBKuldīga
37.Kārkle SabīneSTTalsi
38.Kārkliņa SimonaSTBiedrība Liesma
Saldus
39.  Kazaka DagnijaSTAMFDH
Ventspils
40.Kazakevičs DanielsVTAFOLKMAŅI
Dagda
41.  Kolotilins DaniilsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
42.Korneliuss GustavsVTBRīga
43.  Košeļevs ElansVTAMFDH
Ventspils
44.  Krastiņa LāsmaSTBauska
45.Krastiņš GustavsVTBBauska
46.Krastiņš MārisVTBauska
47.  Kudiņa LoretaSTAJūrmala
48.  Laviņa LindaSTRīga
49.  Lazdiņa-Gudeļonoka SandraSTRīga
50.Logina SantaSTAlpha Partners - Pārdošanas apmācības
Rūjiena
51.Ļaudams GuntarsVTAizpute
52.Mauriņa IvetaSTSigulda
53.Meļņikova AnnijaSTBLiesma
Saldus
54.  Meļņikova SendijaSTBSaldus Sporta skola
Saldus
55.Mertens RolandsVTBauska
56.  Minčionoks MārisVTLiepāja
57.Mishan Gurpreet-SinghVTRīga
58.  Naglis AinārsVTRīga
59.Ozola LanaSTAJelgava
60.Paškeviča EnijaSTBBauska
61.Pavlovska LīgaSTKuldīga
62.  Pavlovska MadaraSTAKuldīga
63.Pavlovska MartaSTBKuldīga
64.Peholte InitaSTLiesma
Saldus
65.Peliha MarinaSTRīga
66.Pētersone AivaSTKuldīga
67.Pētersone SimonaSTInnorental
Rīga
68.  Poņemecka DiānaSTLiepāja
69.  Poņemeckis UldisVTLiepāja
70.  Puķīte LīvaSTRīga
71.Rasmane DžesikaVTVīrs
Priedaine
72.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
73.Rozenberga SintijaSTAFOLKMAŅI
Jelgava
74.  Rozītis IngussVTKuldīga
75.Rungevica NellijaSTAVentava
76.Rungevica ŅinaSTVentava
77.Rungevics OlafsVTBVentava
78.Savoņi Gabriela-KarolinaSTAFOLKMAŅI
Brocēni
79.Savoņi Nikola-PatrīcijaSTBFOLKMAŅI
Brocēni
80.  Seņins ArtjomsVTSK Mitauer
Jelgava
81.  Skrinda RaivisVTFOLKMAŅI
Jelgava
82.  Slaide RalfsVTBRīga
83.Sullivan RobVTManchester
84.  Svēte KristapsVTKuldīga
85.Šarka SantaSTBauska
86.Šulcs ArmandsVTZinzino
Liepāja
87.  Tihonovičs VladislavsVTĀdaži
88.  Vārna MārtiņšVTFolkmaņi
Talsi
89.  Vārna PēterisVTAFOLKMAŅI
Talsi
90.  Vicinska DainaSTLiepāja
91.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTFOLKMAŅI
Jelgava
92.  Viekals-Gasjūns TomsVTBFOLKMAŅI
Jelgava
93.  Vilks IntsVTRīga
94.Viluma LauraSTGroningena
95.  Volnere ViktorijaSTBRīga
96.  Zemīte TatjanaSTFOLKMAŅi
Jelgava
97.  Zīverts KristiānsVTFOLKMAŅI
Jelgava
98.Žabinska LieneSTMFDH
Ventspils
99.  Žabinskis RonaldsVTMFDH
Ventspils
100.  Žižina NatālijaSTALOHA!
OGRE
101.  Žižina VladislavaSTBALOHA!
OGRE

Stiga RM bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrianovs GabrielsVB3Ventspils
2.Babiceva ArinaSB1Liepaja
3.Babiceva KsenijaSB3Liepaja
4.  Baha LeilaSB1Stendes saule
Stende
5.Baltaiskalns KurtsVB2Kuldīga
6.Barkovskis Artūrs-JānisVB4Limbaži
7.  Bērziņa SabīneSB3Stendes Saule
Stende
8.Deidere Rūta-TerēzeSB4Liepāja
9.  Dukse UndīneSB4Skriešanas skola
Piņķi
10.Duksis KurtsVB3Skriešanas skola
Piņķi
11.Ernstsone AnnaSB3Kuldīga
12.  Jonase IevaSB3Liepāja
13.Jūrmale Sāra-MagdalēnaSB3Kuldīga
14.Jūrmalis Adrians-DuraisamiVB3Kuldīga
15.Kaire Eva-AnnikaSB3FK Kurši
Liepāja
16.Kalmane KarlīnaSB1Kuldīga
17.Kalmanis KārlisVB2Kuldīga
18.Kalmanis KlāvsVB1Kuldīga
19.Kalns DidzisVB3Kuldīga
20.Kārkls ArvisVB2Talsi
21.  Koverzņeva GabrielaSB3STIGA RM
Kuldīga
22.Koverzņevs GatisVB2STIGA RM
Kuldīga
23.Krastiņš EmīlsVB3Bauska
24.Kreidere ElzaSB1Pikucīni
Salaspils
25.Krītiņš MarkussVB4Talsi
26.Laurinaitis AretasVB1OK Versme
Plunge
27.Laurinaitis ArijusVB3OK Versme
Plunge
28.Legzdiņš MariussVB3bērnu skrējiens
Kuldīgas Novads
29.Leimane MontaSB3Kuldīgas novads
30.Liepiņa NīnaSB3Silver Engine
Rīga
31.Liepiņa UllaSB2Silver Engine
Rīga
32.Ļaudama EvelīnaSB3Liepāja
33.Ļaudama ViktorijaSB4Liepāja
34.Ļaudams RičardsVB1Liepāja
35.Mertens RodrigoVB2Bauska
36.Mickus ViktorijaSB1MFDH
Aizpute
37.Mihailova EmīlijaSB1Saldus
38.Mironova AnastasijaVB2Salaspils
39.  Mironovs AleksejsVB4Salaspils
40.Paškevics EgīlsVB2Bauska
41.Paškeviča EstereSB3Bauska
42.Paškevičs EndijsVB1Bauska
43.Perševica RēzijaSB2Kuldīga
44.Pētersone ElzaSB3Kuldīga
45.Pētersone MarijaSB2Kuldīga
46.Pētersons OliversVB2Kuldīga
47.Pētersons ValtersVB1Kuldīga
48.Plaude TerēzeSB2Kuldīga
49.Plaudis RihardsVB1Kuldīga
50.Pogrebnija AliseSB3Kuldīga
51.Pogrebnijs MarkussVB1Kuldīga
52.Ponomarenko EmilijaSB3Ādaži
53.Rungevica OdrijaSB2Ventava
54.Seņins AdriansVB2SK Mitauer
Jelgava
55.Sergeja MadaraSB3GirlPowerTeika
Rīga
56.Sinepe PaulaSB2Ventspils
57.Sineps ArtūrsVB4Ventspils
58.  Slaide HūbertsVB3Rīga
59.Stolbovs KrišsVB2Renda
60.Šiškunovs DemīdsVB2Salaspils
61.Tāramē LeonardsVB1Skrunda
62.Tāramē LilianaSB1Skrunda
63.Tidmane DartaSB2Kuldiga
64.Vačiļa KarimsVB1Sia Korp
Kuldīga
65.Vačiļa KirilsVB3Sia Korp
Kuldīga
66.Valkovska ElizabeteSB2Kuldīga
67.  Vrubļevska GabrielaSB3Liepāja
68.Zandere NikolaSB2Kuldīga
69.Zemīte DenijaSB3FOLKMAŅI
Jelgava
70.Zvagulis AdriansVB3Kuldīga
71.Zvagulis RobertsVB2Kuldīga
72.Žabinska EstereSB1MFDH
Ventspils
73.  Žabinska PatrīcijaSB2MFDH
Ventspils

Nūjošana 5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Lastovskis RomansVNUJRīga
2.Olehno IjaSNUJSigulda
3.Rozenberga SintijaSNUJFOLKMAŅI
Eleja

Kopā pieteikušies: 325



Rojas pusmaratona festivals 2024