Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

43. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš SandisVVaidava
Vaidava
2.  Ābols JānisV40MARATONA KLUBS
Madona - Rīga
3.Antone ZandaS30Valmiera
4.  Audere SilvaS30Priekuļi
5.  Auziņš ValtsVMārsnēnu Pagasts
6.Avotiņš PēterisV30Mārupe
7.  Balode-Pacere LieneS35Tukums
8.Bērziņa AnnijaSValmieras novas, Kocēnu pagasts
9.  Bērziņa IneseS55Kocēnu pagasts
10.  Bērziņš EdvīnsV65Klanaveļķi
Vaidava
11.  Bērziņš ModrisV55Pusdienlaika gulētāju asociācija
Rīga
12.  Bogdanovs JānisVValmiera
13.  Brice-Matisone ElīnaS35Rīga
14.  Broks ArmandsV40Valmiera, Valmieras nov.
15.  Cepītis AivarsV65Valmiera
16.  Čehovičs KristapsV35Daba mūs sauc!
Ramata
17.  Demeško AlīnaS16Sporta Skola Arkādija
Rīga
18.Eiduks MārtiņšV45Ikšķile
19.  Gailuma KristaS30Kocēni
20.  Jēkabsons MārtiņšV30KSK
Vaidava
21.  Jyrisoo RihoV35Team Kehtna
Viljandi
22.Kukaine ZaneSRīga
23.  Kuzmanis ArnisV45Dievs Daba Sports
Riga
24.  Markevics KārlisV14Kovārnis
Vaidava
25.Mercalova IevaS35Sigulda
26.  Paceris JānisV40Iedvesma
Tukums
27.  Rogainis AgrisVFBK Valmiera
Valmiera
28.  Sirmā EvelīnaSVaidava
29.  Tamužs JānisV30Ozons
Lagasti
30.  Tilta-Kūma ZaneS35Vaidava
31.  Treijs MārtiņšV40Putekļu rijēji
Valmiera
32.  Tumulis NormundsV60Noskrien Cēsis
Cēsis
33.  Vasiļevskis KlāvsV35Valmiera
34.  Vintēns RičardsV14PRIEKUĻU STRIKERS
Valmiera

0,23km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Antons RaulsVB1Kocēnu sporta skola
Valmiera
2.Griķe MatildeSB1Rubene
3.Jēkabsone GabrielaSB1KSK
Vaidava
4.Kūms KārlisVB1Rīga

0,6km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Antons KārlisVB2Kocēnu sporta skola
Valmiera
2.Demeško EleonoraSB2Fiksi-Ki
Rīga
3.Griķis ErnestsVB2Rubene
4.Kaņeps RūdisVB2Valmiera
5.  Kūma DārtaSB2Rīga
6.Samuļs RodrigoVB2Valmiera
7.Šīrante KateSB2Rubene

1,2km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Batarāga LoteSB3Valmieras sporta skola
Valmiera
2.Bimbers Volframs-KārlisVB3Sigulda
3.Griķe ElzaSB3Rubene
4.Tensone DanielaSB3Valmieras novads
5.Treija EstereSB3Putekļu rijēji
Valmiera

Kopā pieteikušies: 50



Rojas pusmaratona festivals 2024