Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Rēzeknes pusmaratons | Saraksts

Rēzekne, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abanin VadzimV40Victoria
Minsk
2.  Āboliņa LāsmaS40VSK Noskrien
Rīga
3.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
4.  Adamovich IrynaS40Victoria
Minsk
5.  Ādamsons MārisVLimbaži
6.  Adijāns KasparsVVichy
Viļāni
7.  Alksne LīgaSSportland
Rīga
8.  Androsova AlinaSZoorbagan
Riga
9.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
10.  Antonovs IgorsVRiga
11.  Apfelbaums IlgonisV50MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
12.  Apinis EdgarsVPATRIA Mmēbeles
Lapmežciems
13.  Apsītis MairisVSpēka Pasaule
Valmiera
14.  Arājs MārisVSportland
Rīga
15.  Armans AustrisVPATRIA Mmēbeles
Rīga
16.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
17.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
18.  Atteka ArnisVVSK Noskrien
Rīga
19.  Aukmanis NaurisVPATRIA NUTRITION
Olaine
20.  Ausmanis KristapsVSportland
21.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
22.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
23.  Bandurins PēterisVRīga
24.  Basins OstapsVRīga
25.  Baukerts JānisVRiga
26.  Baumanis ImantsVSportland
Rīga
27.  Becchi CarloV40Riga
28.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
29.  Belevičs JurisV40Ogre
30.  Belousovs VadimsV
31.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
32.  Beļajevs GenādijsVSportland
Rīga
33.  Benvenuti PaoloV40golubiozik
minsk
34.  Bergmanis IlvarsV
35.  Bērziņš MārisVSportland
Rīga
36.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
37.  Bībers ZigmundsVBīberi
Ulbroka
38.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
39.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
40.  Bohan DzmitryVVictoria
Minsk
41.  Boiko KirilsV
42.  Boldāne IlzeS50Gulbene
43.  Borozdins AleksisVSportland
Salacgrīva
44.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
45.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
46.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
47.  Bremze NormundsV50OGRE
48.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
49.  Brizga KitijaSLiepāja
50.  Brokāns EduardsVBINITEX
Daugavpils
51.  Broks KristapsVVSK Noskrien
Rīga
52.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
53.  Buko DanielsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
54.  Buls JānisV
55.  Buls RaimondsV40Jūrmala
56.  Būmans GuntarsV50Liepāja
57.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
58.  Caics ArtūrsV---
Rīga
59.  Cakuls RaivisV40Cakuli
Rīga
60.  Ceika LailaS50Valmiera
61.  Cepītis AivarsV60Valmiera
62.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
63.  Circens JānisVViļakas novads
64.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
65.  Cvetkovs ŽansV
66.  Čerņevska LaumaSVSK Noskrien
Rīga
67.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
68.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
69.  Dapkuviene LauraSJonava
70.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
71.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzeknes novads
72.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
73.  Didriķe LīgaSSportland
Rīga
74.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
75.  Dopolskas ValdasVSK Metroons/ Nike
Lietuva
76.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
77.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
78.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
79.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
80.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
81.  Dzelme LitaS40Rīga
82.  Dzene EgijaS
83.  Džuls ĒriksVNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
84.  Eisaks GuntarsVOgre
85.  Ekholm ElmarV50Laguja
86.  Else AsnateSMazsalaca
87.  Fiļovs ValdisV40Jēkabpils
88.  Freimanis DāvisVSportland
Rīga
89.  Gabruševa DanaSBarbados
Rīga
90.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
91.  Gaile SantaSJelgava
92.  Gailis ElmārsV50RSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
93.  Gailis MārtiņšV
94.  Galašina AnitaSSportland
Rīga
95.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
96.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
97.  Glods VitālijsVAlkoparty
Daugavpils
98.  Golubeckis VitālijsVVSk Noskrien
Rīga
99.  Golubevs MihailsVRīga
100.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
101.  Grigorjeva TatjanaSLATC
Daugavpils
102.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
103.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
104.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
105.  Gromovs ArnisV50IRONLAT
Rīga
106.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
107.  Grunckis ErlendsV40Valmiera
108.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 3
109.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
110.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
111.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
112.  Gurejevs OļegsV40Ilmājas Kojoti
Rīga
113.  Guščins PāvelsV50Rēzekne
114.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
115.  Heinsbergs KristapsVSportland
Jūrmala
116.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
117.  Ivanova JolantaSnoskrien
Pierīga
118.  Ivanova LudmilaSDaugavpils
Daugavpils
119.  Ivanovs DmitrijsVRiga
120.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
121.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
122.  Jakstas RolandasV50Kaisiadorys
123.  Janens JevgenijsVAlkoparty
Daugavpils
124.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
125.  Jansons JurisV60Līvānu VK
Līvāni
126.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
127.  Joce LudmilaS50Matisons Runner's Club
Turlava
128.  Judkins AleksandrsVRiga
129.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
130.  Kalasouski YuryVViktoria
Mahiliou
131.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
132.  Kalējs MārtiņšVRīga
133.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
134.  Kalniņš GvidoV-
Rīga/ Smiltene
135.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
136.  Kalniņš KasparsV404 brāļi
Ogre
137.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
138.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
139.  Kalniņš RitvarsV40Skrienam kopā
Valmiera
140.  Kaļiņins PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
141.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
142.  Karpenko ZaneSSwedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
143.  Kaspere ZaneSBauska
144.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
145.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
146.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
147.  Kirejevs AndrisV40SK Magnen
Rēzekne
148.  Kirhners RaivisVTukums
149.  Kirilova VivianaS40Sportland
Rīga
150.  Kiršteina MontaSĀdaži
151.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
152.  Kļaviņš ValdisV40SK Magnen
Rēzekne
153.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
154.  Kolužs JānisVDa-Marathon
Daugavpils
155.  Kondrāte ElīnaSCido
156.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
157.  Kore IvarsV40Talsi
158.  Kormiļcevs EduardsVRēzekne
159.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
160.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
161.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
162.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
163.  Krīgers DidzisV60valmiera
164.  Krilova KamillaSSwedbank
165.  Kristlībs ArtūrsVPiņķi
166.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
167.  Kuģenieks KristersV
168.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
169.  Kuršinskis JānisVKuldīga
170.  Kuzmins SergejsV50RSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
171.  Kvasovs KonstantinsV
172.  Ķeģis GunārsV50Lī Sporta klubs
Rīga
173.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
174.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
175.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
176.  Lapsa GvidoV50
177.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
178.  Lauska KlintaSSiguldas maratona klubs
Rīga
179.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
180.  Lepse KristianaSSportland
Rīga
181.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
182.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
183.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
184.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
185.  Livčāns KasparsVIkšķile
186.  Lizbovskis LaurisV40Space Jungle Team
Ventspils
187.  Lotko DmitrijsVRezekne
188.  Luguzis ArtisVLī sporta klubs
Gulbene
189.  Lujāns EdgarsVLabi būs!/VSK Noskrien
Bauska
190.  Lukins AndrejsVRīga
191.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
192.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
193.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
194.  Maksimovs AndrejsVLATC
Daugavpils
195.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
196.  Malinouskaya NatalliaS40Victoria
Minsk
197.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
198.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
199.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
200.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
201.  Marnauza MārtiņšVRīga
202.  Martinsons ElmārsV40Rīga
203.  Maslobojevs SergejsVRiga
204.  Mazurs KārlisVJūrmala
205.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
206.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
207.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
208.  Menniks MārtiņšVpulsometrs.lv
Rīga
209.  Meņšikovs MareksV40SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
210.  Mežeņina JūlijaSRīga
211.  Mihailova ZaneSRiga
212.  Mikučionis NerijusVKauno BMK
Kaunas
213.  Miķelsons AndisV40vidrizi
214.  Miķelsons MārtiņšV40VSK Noskrien
Rīga
215.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
216.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
217.  Misāne RandaSLiepāja
218.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
219.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
220.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
221.  Namnieks MārtińšV
222.  Narnickis KristapsVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
223.  Neilande NeldaSVSK Noskrien
Smiltene
224.  Nekrašas NerijusV40Vilnius
225.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
226.  Nolle JānisV40Rīga
227.  Noviks IvarsV40SK MAGNEN
Rēzekne
228.  Nunes FlavioVPortugal
Gulbene
229.  Ņilovs ValdisV40SK Ozolnieki A
Ogres novads
230.  Osovija JelizavetaSSportland
Rīga
231.  Ozerovs KonstantīnsVesteria.lv
Rīga
232.  Ozers JānisV50Jelgava
233.  Ozoliņš SandrisVSportland
Rīga
234.  Ozols JānisVRīga
235.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
236.  Paisums AndrejsVValsts policija
237.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/ Nike
Rīga
238.  Pauniņa IlvijaSRēzekne
239.  Pavļukevičs ValērijsV40RSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
240.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
241.  Pētersons JurisV40Rūjiena
242.  Pētersons SandisVSWEDBANK
Valmiera
243.  Petrov AleksandrV60Акрон
Welikij Nowgorod
244.  Petrovs AndrisVSIA
Ventava
245.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
246.  Petrovs JurijsVRīga
247.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
248.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
249.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
250.  Platonenko AleksandrsVRunLepraRun
Riga, Latvia
251.  Poskute JovitaSVilnius
252.  Požarnovs LaurisVRiga
253.  Požarnovs ValtersVRiga
254.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
255.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
256.  Pužulis SandisVRīga
257.  Radčenko AleksandrsVCido
258.  Rasa HelmutsVSportland
Saldus
259.  Rassa GintaS40Matisons Runner's Club
Ventspils
260.  Razminovičs DainisV40Viļakas novads
261.  Remezau MaksimVVictoria
Minsk
262.  Rizgis EdgarsVmadona
263.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
264.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
265.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
266.  Roze RenārsVAdidas
Ogres novads
267.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
268.  Rozenberga DaceS
269.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
270.  Rozis RobertsV40Rīga
271.  Rubīns JānisVSedna
Rēzekne
272.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
273.  Ruģelis MārtiņšVSportland
Rīga
274.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
275.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
276.  Rutko ValtersV
277.  Sabājevs SandisVSportland
Valmiera
278.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
279.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
280.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
281.  Salenieks AigarsV40Preiļi
282.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
283.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
284.  Saulgriezis RaivoVSportland
Bauska
285.  Saveļjevs ViktorsVVSK Noskrien
Rīga
286.  Semendjajevs DmitrijsV50Zoorbagan
Rīga
287.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
288.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
289.  Sidorenko AndrejsVDaugavpils
290.  Sigajevs AleksandrsVMarupe
291.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
292.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
293.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
294.  Siminaitis DāvisVCēsis
295.  Sinkēviča IlvaSJelgava
296.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
297.  Skulte AgrisVRīga
298.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
299.  Smane EvijaS
300.  Sondors JānisVSportland
Jelgava
301.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
302.  Sparāne Sanita-IevaSSportland
Rīga
303.  Stafeckis AndrisV
304.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
305.  Staris JānisV50LATVIJAS FINIERIS
Rēzeknes novads
306.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
307.  Sukhinin MaksimV40Victoria
Minsk
308.  Sultanovs EdgarsVRiga
309.  Suveizda ImantsV40Da-marathon
Daugavpils novads
310.  Svetiņina ZaneSRīga
311.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
312.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
313.  Šits ArtūrsVRīga
314.  Šķibelis IngusVMARATONA KLUBS
Ventspils
315.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
316.  Šmite RenāteSLielvārde
317.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
318.  Šņepsts KristapsV
319.  Špeļkovs SergejsVRēzekne
320.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
321.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
322.  Štalte LieneSMoller Auto Ventspils
Jūrmala
323.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
324.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
325.  Šūpols MārisV50VSK Noskrien/SVK Madona
Madona
326.  Šurhoveckis ŅikitaVDaugavpils
327.  Tālums ArmandsVVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
328.  Tene DārtaSSportland
Rīga
329.  Tene IrbeSSportland
Rīga
330.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
331.  Tīsa SolveigaSRīga
332.  Titovičs AleksejsVTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
333.  Tohters AigarsVSaulkrasti
334.  Tolokonceva ElīnaSVSK Noskrien
Salaspils
335.  Tomsone SigneS40Rīga
336.  Topecs ArtūrsVSportland
Rīga
337.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
338.  Trūlis ModrisVLipuški
339.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
340.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
341.  Upenieks IvarsV50-
Feimaņi
342.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
343.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
344.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon
Daugavpls
345.  Uzols AivarsV50DTC Jaunība
Daugavpils
346.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
347.  Valtere AndaSDNS
Rīga
348.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
349.  Vaļulis AivisVVSK Noskrien
Daugavpils
350.  Vanaga DiānaSSportland
Rīga
351.  Vanaga ŽannaS40VSK Noskrien
Cēsis
352.  Vardanyan ChristineSViktoria
Minsk
353.  Varkulevičius SteponasVBėgimo klubas
Vilnius
354.  Vasile MontaS50Liepāja
355.  Vasiļjevs NikolajsV50SK Magnen
Rēzeknes novads
356.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
357.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
358.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
359.  Veinbergs DidzisVValmiera
360.  Veipāns VarisV50Priekuli
361.  Vernera JustīneSRīga
362.  Vikmanis KārlisVSportland
Rīga
363.  Vīksne KasparsVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
364.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
365.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
366.  Vilka LīgaSSPORTLAND/NIKE-2
Rīga
367.  Viļuma GintaS
368.  Viļums RobertsVOgre
369.  Vircavs IngussV40Salaspils
370.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
371.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
372.  Zālīte MarikaSVSK Noskrien
Ķekava
373.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
374.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
375.  Zariņš GuntarsV50individuāli
Priekuļu novads
376.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
377.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
378.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
379.  Ziediņa IngaS40MARATONA KLUBS
Aizkraukle
380.  Ziemele DaceSSportland
381.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
382.  Zimackis ViestursVRīga
383.  Zīverte AgateSPaula Stradiņa KUS
Rīga
384.  Znak MaksimVVictoria
Minsk
385.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
386.  Zvejnieks RolandsVJūrmala
387.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
388.  Žodziņš AigarsV50Ezere
389.  Žogla ĒvaldsV50Rēzekne
390.  Žolnerovičs ValērijsVAdidas / OC Ventspils
Ventspils
391.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka
392.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi
393.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
394.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Rēzekne, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk noskrien
Madona - Rīga
2.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
3.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Ādmidiņš ValērijsVN50Rēzekne
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.  Aksenoks KristapsVNJRiga
7.  Aļijeva LīgaSN20Preiļi
8.  Ančs KasparsVNJRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
9.  Andersone LaumaSN20Riga
10.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia 2
Rīga
11.  Antons MareksVN30Valmiera
12.  Apinis AlfrēdsVNJMaratons/Asics
Rīga
13.  Apsīte ElīnaSN30Rīga
14.  Apšenieks ĒriksVN60
15.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
16.  Babre ElgaSN40Rīgas raj.
17.  Baikova OlesjaSN30
18.  Bairaševskis ValerijsVN20Riga
19.  Balode ElīnaSN20Rīga
20.  Baltace BaibaSN20Rēzekne
21.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
22.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
23.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
24.  Beimo GintaSN20Sportland
Bauska
25.  Beleviča JolantaSN40Ogre
26.  Belevičs JēkabsVNJOgre
27.  Belorags JānisVN20Matisons Runner's Club
Ventspils
28.  Beļevičs OskarsVN20VRK
Rēzekne
29.  Bēniņa IngaSN30Rīga
30.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
31.  Bērziņa JanaSN30VSK Noskrien,Outdoor Training Club
Rīga
32.  Bērziņš EdijsVN20Sportland
Viesīte
33.  Bērziņš ErlendsVNJSportland
Viesīte
34.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
35.  Binduks LaurisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
36.  Birģelis JānisVN50Rīga
37.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
38.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
39.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
40.  Blūms ElmārsVN20Rīga
41.  Bobrovskis ArtūrsVN30Tiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
42.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Rīga
43.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
44.  Bogdanova ElenaSN30
45.  Boiko RolandsVN30VRK
Rēzekne
46.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
47.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
48.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
49.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
50.  Bondars JānisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
51.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
52.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
53.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
54.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
55.  Bratka RaitisVN30VSK NOSKRIEN
Riga
56.  Briedis JaneksVN40
57.  Brīvers AndrisVN40Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
58.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
59.  Brokans AivarsVN30Jelgava
60.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
61.  Bulāns JānisVN30Sportland
Baloži
62.  Bullītis MārtiņšVN20Sportland
Rīga
63.  Bušmane DanaSN20
64.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
65.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
66.  Caics JānisVN60---
Rīga
67.  Capa ViktorijaSN20Sportland
Viesīte
68.  Cesnakovs AidasVNJRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
69.  Ciukmacis AldisVN40Rēzeknes novads
Ozolaine
70.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
71.  Čepuļonoka InesaSN30Rīga
72.  Čereškevičs RuslansVNJKaunata
Rēzeknes novads
73.  Čoiča RasmaSN20
74.  Danenberga EvitaSN20Rīga
75.  Daukšta ĒrikaSN30Be Active
Daugavpils
76.  Deksne Kristiāna-AnnijaSN20Rēzekne
77.  Dobrecova ValērijaSNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
78.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
79.  Dovidaitis ArsēnijsVNJRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
80.  Drizļionoks AleksandrsVN30TK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
81.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
82.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
83.  Dudels AndrisVN50da-marathon
Daugavpils novads
84.  Dundurs Kārlis-KristiānsVNJRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
85.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
86.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
87.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
88.  Ekholm HeliSN40Laguja küla
89.  Elbergs EdgarsVN30Bar Department
Rīga
90.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
91.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
92.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
93.  Ešmits TomsVN20Sportland
Rīga
94.  Fecers EdgarsVNJSportland
Jūrmala
95.  Fisenkova AlīnaSN30AVIA Team
Rīga
96.  Freiberga AneteSN20Rēzekne
97.  Fremberga LindaSN30Jelgava
98.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
99.  Gabrāne HelēnaSN20
100.  Gaile IvetaSN50Rēzeknes 5 .vidusskola
Rēzekne
101.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
102.  Gaile SolvitaSN30Rīga
103.  Gailis DainisVN40Sigulda
104.  Gailis JānisVN40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
105.  Gailītis JānisVNJSmiltene
106.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
107.  Garančs DanielsVN20Sportland
Varakļāni
108.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
109.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
110.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
111.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
112.  Glaudiņš OļegsVN30Infinity
Rēzekne
113.  Goldmane ElīnaSN20Sportland
Rīga
114.  Golubovskis StaņislavsVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
115.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
116.  Gorina LindaSN20Daugavpils
117.  Gornavs AnsisVN40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
118.  Gorņevs NormundsVN30Rīga
119.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
120.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
121.  Grava KristersVNJJelgava
122.  Grigorjeva JeļenaSN30Be active
Daugavpils
123.  Grīnberga ZinaidaSN50Grimpi
Rīga
124.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
125.  Gritāne KlintaSN20Rīga
126.  Gruševs SalvisVN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
127.  Gudkovs ArnoldsVNJRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
128.  Gutāns EdmundsVN20Rēzekne
129.  Gutāns SandisVNJNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
130.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
131.  Ģērmane GunaSN30Adidas
132.  Heringa MartaSN20Sportland
Liepāja
133.  Hvalõnski RomanVN20SPARTA
Tallinn
134.  Ikaunieks ArnoVNJRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
135.  Indričāns VadimsVN20
136.  Ivankins OļegsVN30Rīga
137.  Ivanovs EdgarsVN20Makašēnu arodvsk.
Rēzeknes novads
138.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
139.  Ivanovska Jana-MartaSNJSmiltene
140.  Ivanovskis IngemārsVN30
141.  Ivulāns ArmandsVNJNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
142.  Ivulis JāzepsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
143.  Jansone IngaSN30VSK Noskrien
Madona
144.  Jansone Linda-MarijaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
145.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
146.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
147.  Jemeļjanovs ErvīnsVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
148.  Jermaļonoks VladimirsVN60Da-marathon
Daugavpils novads
149.  Jermolovs ArtūrsVN20VSK Noskrien
Kuldīga
150.  Jesko JurijsVN30Stūrīši
Nagļi
151.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
152.  Jonīte LindaSN20Rīga
153.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
154.  Juferovs AndrejsVN40Da-marathon
Daugavpils novads
155.  Jurtajeva JūlijaSN20Riga
156.  Kaimiņš KristapsVN30Adidas
Ogres novads
157.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
158.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
159.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
160.  Kalvāne SantaSNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
161.  Kantoris JānisVN40Rīgas raj
162.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
163.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas maratona klubs
Sigulda
164.  Kasiachenka SiarheiVN40Viktoria
Minsk
165.  Kaspers GuntarsVN30Bauska
166.  Kaša IngaSN20Rēzekne
167.  Kauškals JānisVN20Sportland
Smiltene
168.  Kaverskis KasparsVN20Sportland
Lubāna
169.  Kaziņa DiānaSN20Sportland
Jaunolaine
170.  Keidāne LīgaSNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
171.  Keidāns AndrisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
172.  Keiša AnastasijaSN20Ludza
173.  Kiļupa MaritaSN20Madonas BJSS
Madona
174.  Kirejevs RegnārsVNJRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
175.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
176.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
177.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
178.  Klibiķis ValtsVN20Sportland
Nereta
179.  Kļaviņa RitaSN40SK Magnen
Rēzekne
180.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
181.  Kobaļs DānielsVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
182.  Kolomicevs SergejsVN30
183.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
184.  Kopasovs JurijsVN60Da-marathon
Daugavpils novads
185.  Korabo OlgaSN30KEOR
Riga
186.  Korņenkova LīgaSN30Savam priekam
Rēzekne
187.  Koroševskis JānisVNJRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
188.  Korozhan AliaksandrVN40Viktoria
Minsk
189.  Korozhan NataliaSN40Viktoria
Minsk
190.  Korsaks AndrisVN40Gaišais ceļš
Rēzekne
191.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
192.  Koval AnastasiaSN20Viktoria
Minsk
193.  Koval NinaSN50Viktoria
Minsk
194.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
195.  Kozačkovs ElmārsVNJLudza
Ludza
196.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
197.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
198.  Kozlovska RutaSN50Madona
199.  Kozlovskis AigarsVN20Rēzekne
200.  Krauklis AigarsVN30Koknese
201.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
202.  Krauze JānisVN30Rīga
203.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
204.  Krīgalis KārlisVN20Barkava
205.  Kristapsone AgateSN20PATRIA Mmēbeles
Liepāja
206.  Kryvou YuryVN50sk kayak
borisov
207.  Kroičs KasparsVN30
208.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
209.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
210.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner's Club / isoreflect
Mārupe
211.  Kronentāle PaulaSN20Sportland
Skrīveri
212.  Kronentāls ArtūrsVN20Sportland
Saldus
213.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
214.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preiļi
215.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
216.  Kučerova EvitaSN30VSK NOSKRIEN
Rīga / Ventspils
217.  Kukurs AinārsVNJNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
218.  Kundziņš ĀrisVN40EsiAktivs.lv / Kundziņi
Rīga
219.  Kupra SandraSN40VSK Noskrien
Rēzekne
220.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
221.  Kuziks VitālijsVNJRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
222.  Kuzņecova TatjanaSN20Ludza
223.  Ķirsone DiānaSN30LĢIA
Rēzekne
224.  Ķirsons AndrisVN30LĢIA
Rēzekne
225.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
226.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
227.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
228.  Lāčaunieks RaimondsVN40SK Magnen
Rēzeknes novads
229.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
230.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
231.  Laizāns EdgarsVN40
232.  Lamaks LaurisVN20Ātrais torņu serviss
Rīga
233.  Lauskiniece AnnaSN20Sportland
Rīga
234.  Lazda MadaraSN20Dari ko mīli, mīli ko dari.
235.  Lazdiņa BaibaSN20Cido
236.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
237.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
238.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
239.  Leimane ZitaSN30Rīga
240.  Lelis EdgarsVN20
241.  Leontjevs RingoldsVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
242.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
243.  Liekniņa KristiānaSN20Sportland
Gulbene
244.  Liepiņa IvetaSN40SK Metroons/ Nike
Rīga
245.  Liepiņa RasaSN40SUSLIKI
Rīga
246.  Lindāns MārtiņšVN20
247.  Linuža IvetaSN50Annasmuiža
248.  Linuža LīgaSN20VSK Noskrien
Rēzekne
249.  Līpacis JurisVN40Sigulda
250.  Līpurs Linards-DaniilsVNJRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
251.  Lisovs AleksandrsVN50Rēzekne
252.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
253.  Ločmelis ArtūrsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
254.  Ločmelis ĢirtsVNJRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
255.  Logina LindaSN30
256.  Logina SantaSN20Jelgava
257.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
258.  Lūks Mārtiņš-FrīdisVNJJēkabpils
259.  Lūse InāraSN50Matisons Runner`s Club
Carnikava
260.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
261.  Ļubimovs JānisVNJATV
Rēzeknes novads
262.  Ļubka JānisVN20Salnava Skrien
Kārsavas novads
263.  Makarevičs KirilsVN30BINITEX
Medumi
264.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
265.  Malta LāsmaSN40Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
266.  Maļkeviča IlzeSN20
267.  Martinsons MiksVN20
268.  Maslabojevs RomānsVNJTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
269.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner's Club
Piltene
270.  Matvejs JurisVN50Latvijas finieris
Rēzekne
271.  Matvejs TomassVNJLatvijas finieris
Rēzekne
272.  Mediniks JānisVN40Rēzekne
273.  Meimere LaumaSN20Sportland
Bauska
274.  Meimere RenāteSN20Sportland
Rīga
275.  Melihova JekaterinaSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
276.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
277.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
278.  Miklaševica IlzeSN30Sportland
279.  Miklaševics ArtisVN30Sportland
280.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
281.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
282.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
283.  Miņins AinārsVN40
284.  Misiņš EdgarsVN20PATRIA Mmēbeles
Rīga
285.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
286.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
287.  Narvaiša IlzeSN20Rīga
288.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
289.  Nolle ĢintsVNJRīga
290.  Novika IngaSN40ALOJA-STARKELSEN
rīga
291.  Noviks KasparsVN20
292.  Obermans KristapsVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
293.  Onučins IļjaVNJRīga
294.  Oraševskis IvarsVN50ZAS Pārgauja
Pārgaujas novads
295.  Orlovska SantaSN20Rēzekne
296.  Orlovskis RinaldsVNJRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
297.  Ostrovska SantaSN30Rēzeknes novads
298.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
299.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
Rīga
300.  Panteleiko MartaSN20Sportland
Bauska
301.  Pastars UldisVN50Da-marathon
Daugavpils novads
302.  Paškevičs ViktorsVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
303.  Pavloviča NataļjaSN30Rēzekne
304.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
305.  Pelcis RihardsVN20Sportland
Rīga
306.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
307.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Saurieši
308.  Pētersone LauraSN30VSK Noskrien
Kocēnu novads
309.  Petkuns EdgarsVN20Daugavpils
310.  Petrovskis AleksandrsVN40Rēzekne
311.  Petrunins NikitaVN20Sportland
Rīga
312.  Pienis RaivoVN30Jelgava
313.  Pildava SantaSN30Rīga
314.  Pimucāne DitaSN20
315.  Pitrāns ArtūrsVN20Dagda
316.  Plots MārisVN20Rīga
317.  Pluša AivaSN20Rēzekne
318.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
319.  Poddubnijs KristapsVN20Ilkņi
Riga
320.  Podniece VinetaSN20Cido
321.  Podnieks ArvisVN20Cido
322.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
323.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
324.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
325.  Pridāns DeņissVNJATV
Rēzeknes novads
326.  Priede LīvaSN20Rīga
327.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
328.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
329.  Pūle ĒriksVN60Rīga
330.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
331.  Puriņa SantaSN40skriesanasakademija.lv
Rīga
332.  Pušņakovs FeoktistsVN60Active AP
Aglona
333.  Pušpurs RaivisVN20Rīga
334.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
335.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
336.  Radžabova OlgaSN30Arkan Workout
Rīga
337.  Rancāne AijaSN40SK Magnen
RĒZEKNES NOVADS
338.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
339.  Raudziņa ViolaSN30Sportland
Rīga
340.  Razgale MontaSN20Vecpiebalgas nov. Dzerbene
341.  Reinvalde IevaSN20
342.  Repša SolvitaSN20Rēzekne
343.  Ribušs IlgvarsVN30Vsk noskrien
Rīga
344.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
345.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
346.  Romanovskis NikitaVNJKaunata
Rēzeknes novads
347.  Rosickis ViktorsVNJRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
348.  Rožkalns AndisVN30Rīga
349.  Rumjancevs AdriansVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
350.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
351.  Rusakovs VisvaldisVNJKaunata
Rēzeknes novads
352.  Ruskule DaceSN20Sportland
Rīga
353.  Ruskulis AndisVN20Sportland
Rīga
354.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
355.  Sakne LīgaSN30Cido
356.  Salmiņš ValdisVN20Rīga
357.  Saukāns KasparsVN30Rēzekne
358.  Seifullajevs RolandsVN20
359.  Seiga LīgaSN30Sportland
Rīga
360.  Semjonovs UldisVN30Cido
361.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
362.  Sergejevs IvansVNJKaunata
Rēzeknes novads
363.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
364.  Serovs AleksandrsVN30Rīga
365.  Siameshchanka SviatlanaSN30BINITEX
Daugavpils
366.  Sifers KimsVN50Rīga
367.  Sileniece KaivaSNJOK azimuts
smiltene
368.  Siliņa MarijaSN20Riga
369.  Siugale IevaSN30Iecava
370.  Skabe IneseSN30
371.  Skorodihins JurisVN30VRK
Rēzekne
372.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
373.  Skutelis EdgarsVN30Daugavpils
374.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
375.  Smirnovs GvidoVNJRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
376.  Sočņev SergejVN60Rēzekne
377.  Sokolovs AleksandrsVN30PATRIA Mmēbeles
Rīga
378.  Sondors DainisVNJRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
379.  Spalis IvarsVN40Rīga
380.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
381.  Stanevics ElvisVN20Sportland
Dobele
382.  Staris    JēkabsVNJRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
383.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
384.  Stepanovs IļjaVNJRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
385.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
386.  Strazds KasparsVN30Rīga
387.  Strižko VjačeslavsVN30Maxima Latvija
Rīga
388.  Supe JānisVN60Tirza
389.  Suseja RutaSN30Rēzekne
390.  Susejs RenārsVNJRēzekne
391.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
392.  Sutins ZigmārsVN30Dricānu vsk
Rēzeknes novads
393.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
394.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
395.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
396.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
397.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
398.  Šarigins GuntarsVN40RSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
399.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
400.  Šimanovskis VoldemārsVN30Viļaka
401.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
402.  Šķirus DaceSN30Jelgava
403.  Šmite DaceSN40Lielvārde
404.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
405.  Šteinbergs JānisVN30Sportland
Rīga
406.  Šteinbergs MārisVN30Sportland
Rīga
407.  Štotaks RaitisVN30Žīguri
408.  Šulcs UlvisVN20Sportland
Rīga
409.  Švecs ElvisVN20Rīga
410.  Tālmane IlzeSN40MARATONA KLUBS
Rīga
411.  Tarasovs JurijsVN50KOMKON
Vilanu novads
412.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
413.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
414.  Tjarve LuīzeSNJnav
Daugavpils
415.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
416.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
417.  Tretjakovs MaksimsVN20BINITEX
Daugavpils
418.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
419.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
420.  Tuča AnitaSN40Rīga
421.  Turčina AigaSN20Sportland
Rīga
422.  Turka MārīteSN20Kuldīga
423.  Turka OdetaSN50Kuldīga
424.  Turuna AnastasijaSN20CBL
425.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
426.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
427.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
428.  Urtāne ĒrikaSN30VANAGI
Jēkabpils novads
429.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
430.  Uzulnīks EduardsVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
431.  Uzuls AinārsVN30LĢIA
Rēzekne
432.  Vadzišs ElvisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
433.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
434.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
435.  Valdonis LeonīdsVN50Preiļu kraukļi
Preiļi
436.  Valtass IvarsVN40SK Metroons/ Nike
Mārupe
437.  Valtere GintaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
438.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
439.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
440.  Varnagirytė ViktorijaSN20
441.  Vasiļjevs RodionsVNJRēzeknes sākumskola
Rēzekne
442.  Veipāne DanielaSN20Rīga
443.  Veipāne IntaSN40Priekuļi
444.  Veirihs IvarsVN40Jēkabpils
445.  Vērdiņš ArtūrsVN20Sportland
Rīga
446.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
447.  Vespers JānisVNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
448.  Vētra ZaneSN30Rīga
449.  Vīksne KārlisVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
450.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
451.  Vilsdorfs RaitisVN30
452.  Vilumsone LaumaSN20Sigulda
453.  Vilūns NormundsVN50vsk noskrien
riga
454.  Visockis AleksandrsVN30Be active
Daugavpils
455.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40VSK Noskrien
Olaine
456.  Vjakse GundarsVN20
457.  Vociša SolvitaSN20Rezekne
458.  Voino AleksandrsVN40Rīga
459.  Voitkāns AivarsVN30RSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
460.  Volkovs ViktorsVN20Sportland
Rīga
461.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
462.  Vucāns JurisVN30Bez PVN
Preiļi
463.  Vucāns ValdisVN30Bez PVN
Daugavpils
464.  Zaicevs EdgarsVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
465.  Zālīte AliseSN20Rīga
466.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE
Ķekava
467.  Zariņa AurēlijaSNJDricānu vsk
Rēzeknes novads
468.  Zariņa IevaSN20Valmiera
469.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
470.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
471.  Ziemelis MārtiņšVN20Sportland
Riga
472.  Zuša InitaSN20Balvu novads, Bērzpils
473.  Zvjagintsev DmitriVN30PROFIL
Mārupe
474.  Žēperis RaivoVN20Rīga
475.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
476.  Žubulis EmīlsVNJRīga
477.  Žukovska SantaSN20Rēzekne

Rēzekne, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abajevs RadvilsVTBKaunata
Rēzeknes novads
2.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
3.  Ābeltiņš MārtiņšVTARēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
4.  Āboliņa Anna-RēzijaSTBSportland
Rīga
5.  Āboliņa ZitaSTSportland
Rīga
6.  Abramova AnastasijaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
7.  Abramova AnnaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
8.  Adamāns Arvils-DāvisVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
9.  Adijāne KatrīnaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
10.  Adijāns AntonsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
11.  Agafonovs GustsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
12.  Agejevs MihailsVTRēzekne
13.  Akmentiņa IritaST
14.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
15.  Akmentiņš AnrijsVTARēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
16.  Albužis PaulsVTSportland
Rīga
17.  Aldiņa IlvijaSTBSportland
Viesīte
18.  Aldiņš SandisVTASportland
Viesīte
19.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
20.  Aleksandroviča DinaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
21.  Aleksandrovičs EinārsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
22.  Aleksandrovičs RihardsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
23.  Aliks GermansVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
24.  Aliks ViktorsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
25.  Aljabjevs AleksandrsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
26.  Alks PatriksVTBLudza
27.  Ambrosovs ImantsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
28.  Ameļčenkova IevaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
29.  Ameļko DaceSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
30.  Ančs ArmandsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
31.  Ančs JānisVTSloka
Jūrmala
32.  Andrejevs PāvelsVTALiepu pmsk.
Rēzeknes novads
33.  Andžāne SantaST
34.  Antāne LauraSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
35.  Antonova DiānaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
36.  Antonova SofijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
37.  Antonovs SergejsVT
38.  Anufrijevs ArnoldsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
39.  Apeināne KatrīnaSTRēzeknes 5 vsk
Rēzekne
40.  Apeins LeoVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
41.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
42.  Arbidāns ArtūrsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
43.  Arbidāns RalfsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
44.  Arcihovska NataļjaSTRēzekne
45.  Arcihovskis VladislavsVTARēzekne
46.  Arhipova ĻubovaSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
47.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Rēzekne
48.  Augstāre DagnijaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
49.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
50.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
51.  Aukselis VytautasVTBMK Vejas
Pakruojis
52.  Aukšmuksts DāvidsVTBSportland
Rīga
53.  Ausmane RenāteSTBAizputes vidusskola
Aizpute
54.  Auziņa DiānaSTARēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
55.  Avdejeva ViktorijaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
56.  Avdijanova SandraST-
Rēzekne
57.  Avišāne MāraSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
58.  Avišāne VitaSTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
59.  Avišāns MārtiņšVTRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
60.  Ažušele BaibaSTSPORTLAT
Jēkabpils
61.  Babris IngaSTSportland
Rīga
62.  Babris KristīneSTSportland
Daugavpils
63.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
64.  Bačkars KasparsVTBKaunatas vsk
Rēzeknes novads
65.  Bačkure JolantaSTBKaunata
Rēzeknes novads
66.  Bādere MartaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
67.  Baikovs DanielsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
68.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
69.  Baklāns ArtūrsVTSportland
Ludza
70.  Bakurovs RuslansVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
71.  Balabkins DenissVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
72.  Barinovs EdgarsVTBGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
73.  Barisovskis AleksandrsVTAViļānu NSS
Viļānu novads
74.  Barišņikovs MihailsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
75.  Barkanovs MaksimsVTRezekne
76.  Barkāns KristapsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
77.  Barkāns RolandsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
78.  Bartarevska LeilaSTBKaunatas vsk
Rēzeknes novads
79.  Bartaševičs AleksandrsVTRēzekne
80.  Baukerte EvitaSTRīga
81.  Bauska LāsmaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
82.  Bauska LilitaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
83.  Bauska VanessaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
84.  Bazarina AlisaSTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
85.  Bazulis RaivisVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
86.  Bedrikovs ŅikitaVTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
87.  Beinaroviča IlzeSTRīga
88.  Beinarovičs RaivisVTBKaunata
Rēzeknes novads
89.  Belevičs JustsVTBOgre
90.  Belousova JekaterinaSTRīga
91.  Belova NataļjaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
92.  Belova OlgaSTViļānu NSS
Viļānu novads
93.  Belova ViktorijaSTARēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
94.  Belovs MaksimsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
95.  Beļusovs MaksimsVTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
96.  Benislavska PatrīcijaSTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
97.  Berezovskis JurisVTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
98.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Rēzekne
99.  Berga VinetaSTSigulda
100.  Berjoza SintijaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
101.  Berķe AijaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
102.  Berķe ArinaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
103.  Berngarde SintijaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
104.  Bērziņa AgritaSTBRēzeknes internātpam-attīstības centrs
Rēzekne
105.  Bērziņa AliseSTSportland
Rīga
106.  Bērziņa MadaraSTJelgava
107.  Bērziņš ArnisVTSportland
Salaspils
108.  Bērziņš IvarsVTARēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
109.  Bērziņš RobertsVTSportland
Limbaži
110.  Bībere LeilaSTBīberi
Ulbroka
111.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
112.  Biezuma KristiānaSTBRīga
113.  Bigača BetijaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
114.  Bigāte SantaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
115.  Bikovska BeatriseSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
116.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
117.  Bilinskis MatīssVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
118.  Bilinskis RalfsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
119.  Biļeviča IneseSTSaulkrasti
120.  Binduks RaivisVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
121.  Birģele ElīnaSTRīga
122.  Birkenfelds NiksVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
123.  Bistrova SantaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
124.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
125.  Bitane AnastasijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
126.  Blaus OskarsVTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
127.  Blinova DiānaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
128.  Blinovs EdgarsVTRēzekne
129.  Blūma ViktorijaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
130.  Boburovs ArnisVTBKaunata
Rēzeknes novads
131.  Bogdanova ElīzeSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
132.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
133.  Bogdanova MarijaSTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
134.  Bogdanovs ArnisVTBViļānu NSS
Viļānu novads
135.  Bogdanovs IvansVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
136.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
137.  Bogdanovs KirilsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
138.  Bogdanovs ŅikitaVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
139.  Bogdanovs ValdisVTMARATONA KLUBS
Ventspils
140.  Bogdans AldisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
141.  Bokiševa KristīneSTBIlzeskalns
Rēzeknes novads
142.  Boldova ArinaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
143.  Bolmane EvijaSTBGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
144.  Bolšija IneseSTDricānu vsk
Rēzeknes novads
145.  Boltāns ArvisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
146.  Boļšakovs AleksandrsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
147.  Bondarenko AleksandrsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
148.  Bondarenko EvelīnaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
149.  Borbole IlzeSTAPreiļu novada BJSS
Preiļi
150.  Borisovs ValdisVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
151.  Bortaščonoka KamilaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
152.  Brēdiķis TomsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
153.  Brinkeviča ViktorijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
154.  Brizgalova IrinaSTAKaunata
Rēzeknes novads
155.  Brokāne Evija-AlvīneSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
156.  Brokāns ArtisVTBSalaspils
Rēzekne
157.  Brokāns ArtūrsVTDagda
158.  Brokāns MārisVTRēzekne
159.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
160.  Brūveris DenijsVTSportland
Liepāja
161.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
162.  Buks RainersVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
163.  Bulāne ElīnaSTSportland
Baloži
164.  Bulavskis KevinsVTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
165.  Bulduris SandisVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
166.  Bule IlānaSTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
167.  Buls ValentīnsVTVRK
Rēzekne
168.  Burceva IlzeSTRīga
169.  Burmeisters IvoVTASK Kuorsova
Kārsava
170.  Burovs AndrejsVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
171.  Burovs IļjaVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
172.  Bušmane LāsmaSTA
173.  Cakuls RobertsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
174.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
175.  Caunītis-Augstkalns DairisVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
176.  Cauņa AilinsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
177.  Cauņa Betija-ElizabeteSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
178.  Cepurītis ArtūrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
179.  Cercens HaraldsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
180.  Cinovska Marta-LīgaSTBAizpute
181.  Circis RolandsVTRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
182.  Cirša ValērijaSTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
183.  Ciukmacis MārtiņšVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
184.  Cjunskis NikitaVTBKaunata
Rēzeknes novads
185.  Cvetkova AnneliaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
186.  Cvetkovs JānisVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
187.  Cvetkovs Matīss-AleksandrsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
188.  Cvetkovs ŅikitaVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
189.  Čačka Einhards-AleksandrsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
190.  Čalova AnnaSTDaugavpils
191.  Čamane IlzeSTPreiļi
192.  Čāmāns EinārsVTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
193.  Čebatarovičs MārisVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
194.  Čepuris DinarsVTSportland
Rīga
195.  Čerkovskis MaksimsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
196.  Černecova LiānaSTPoligrāfserviss
Rēzekne
197.  Černiškovs VitālijsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
198.  Černovs SergejsVTAViļānu NSS
Viļānu novads
199.  Červjakovs ArtjomsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
200.  Čigons AndrejsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
201.  Čonka ArtjomsVTBKaunata
Rēzeknes novads
202.  Daiders AustrisVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
203.  Dakuļs LaurisVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
204.  Dāldere AntraSTVentspils
205.  Daļecka VikaSTAjēkabpils
206.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
207.  Danilova DanielaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
208.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
209.  Daugulis EdvardsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
210.  Daukste-Saleniece RamonaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
211.  Dauksts ArtūrsVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
212.  Davidova DiānaSTZemgales Ziņas
Jelgava
213.  Degle DanielaSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
214.  Deikina ElisabeteSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
215.  Dekšņa PaulaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
216.  Dembovskis IvoVTRēzekne
217.  Deņisova DiānaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
218.  Derkača ValerijaSTJūrmala
219.  Desjatova SimonaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
220.  Dimpere RenāteSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
221.  Dimzulis ĒriksVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
222.  Dmitračenoka JeļenaSTSalaspils
223.  Dmitračenoka ViktorijaSTBSalaspils
224.  Dmitrijevs AleksandrsVTARēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
225.  Dmitrijevs IlvisVTDricānu vsk
Rēzeknes novads
226.  Dobre LindaSTR\\'iga
227.  Dobrecovs SergejsVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
228.  Donāne SarmaSTRēzekne
229.  Doroškeviča NadeždaST
230.  Doroško AleksanrdsVTRēzekne
231.  Dreļs MartsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
232.  Drobševska ValērijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
233.  Duangsupha JasminSTAVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
234.  Dudareva JūlijaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
235.  Dumina AnželaSTARēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
236.  Dzene AgneseSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
237.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes 1.vsk
Rēzekne
238.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
239.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
240.  Elksnis AigarsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
241.  Elksnis ReinisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
242.  Erte AnnijaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
243.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
244.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
245.  Fedotovs AndrejsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
246.  Filatovs DenissVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
247.  Filatovs IvansVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
248.  Filimonova ViktorijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
249.  Filippovs DmitrijsVTSigulda
250.  Filippovs Matīss-OtoVTBSSS
Sigulda
251.  Fiļipova SnežanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
252.  Fjodorova KristīneSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
253.  Fjodorovs ArtisVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
254.  Fomins AleksandrsVTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
255.  Fomins VladislavsVTBViļānu NSS
Viļānu novads
256.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
257.  Francuzēvičs Augusts-ElmārsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
258.  Freibergs KasparsVTSaldus
259.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
260.  Gabranovs EdgarsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
261.Gabrāns PēterisVT
262.  Gaide ĢertrūdeSTRēzekne
263.  Gaidlazda MadaraSTValka
264.  Gaigale AlīnaSTALiepu pmsk.
Rēzeknes novads
265.  Gaigale KarinaSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
266.  Gaile EstereSTBOgres Sporta Centrs
Ogres novads
267.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
268.  Gailis JurisVTapm.
29617317
269.  Gailis ReinisVTBRĪGA
270.  Gailis RitvarsVTBRĪGA
271.  Gailišs MārisVTBKrāslavas rajons
272.  Gailuma AlīnaSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
273.  Gailuma AnastasijaSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
274.  Gailuma DanielaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
275.  Gailume NatālijaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
276.  Gailums RitvarsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
277.  Galuzo VladaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
278.  Galvanovska IneseSTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
279.  Garanča IevaSTRīga
280.  Garanča KintijaSTSportland
Rīga
281.  Garanča SofijaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
282.  Garaņina AlvīneSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
283.  Garēviča-Jurēviča AnnemarijaSTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
284.  Garolis MārtiņšVTSportland
Rīga
285.  Gaveika MārisVTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
286.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
287.  Geidāns NiklāvsVTRēzekne
288.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
289.  Girss SandisVTAJaunsardze/da-marathon
Aglona
290.  Glušņova VanessaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
291.  Gļauda ArtisVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
292.  Golovņova KsenijaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
293.  Golubeva JekaterinaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
294.  Golubevs ŅikitaVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
295.  Golubevs ŅikitaVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
296.  Golubevs PjotrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
297.  Gopanenko DanielsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
298.  Gorbunovs NilsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
299.  Gorodeckis IgorsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
300.  Gorodničijs ArtisVTVRK
Rēzekne
301.  Goršanova AnastasijaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
302.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
303.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
304.  Grabovščiks SergejsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
305.  Grabuste GuntaSTRēzekne
306.  Grappa ValērijaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
307.  Grāvelis AigarsVT
308.  Greckis DainisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
309.  Greidāne DagnijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
310.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
311.  Greiškāne LauraSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
312.  Gribuste DaceSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
313.  Gribusts EdgarsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
314.  Grickis AleksandrsVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
315.  Gridņovs SergejsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
316.  Grietiņš RūdisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
317.  Grigorjevs JegorsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
318.  Grigorjevs RaimondsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
319.  Grigorjevs RomānsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
320.  Grins AlbersVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
321.  Grišāne-Pinkule EvijaSTSportland
Rīga
322.  Grišule ElvitaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
323.  Grišulis GuntarsVTRīga
324.  Gromova EvaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
325.  Gromovs JevgenijsVTAKaunata
Rēzeknes novads
326.  Grosa GunaST
327.  Groševa MargaritaSTBRēzeknes Valsts 1.g
Rēzekne
328.  Grudinskis ReinisVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
329.  Gruznova JekaterinaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
330.  Gruznovs JevgēnijsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
331.  Gudele ViktorijaSTAMakašēnu arodvsk.
Rēzeknes novads
332.  Guļbinskis MaksimsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
333.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
334.  Gurejeva PaulaSTAIlmājas Kojoti
Rīga
335.  Guseva DiānaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
336.  Guščina AllaSTRēzekne
337.  Guščina ViktorijaSTB
338.  Gutāne AnnaSTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
339.  Guzijs AinārsVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
340.  Guziks DaniilsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
341.  Gvozdevs VadimsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
342.  Ģelzis NormundsVT
343.  Halipajevs KarimsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
344.  Hāna-Valtasa SandraSTSK Metroons/ Nike
Mārupe
345.  Harčenko MareksVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
346.  Harlamova NadeždaSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
347.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
348.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner's Club
Ventspils
349.  Horovecs DenissVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
350.  Hudorožkov JevgenijVTSportland
Rīga
351.  Iesalniece KarīnaSTBSporta iela
Jēkabpils
352.  Iesalnieks AndrisVTSporta iela
Jēkabpils
353.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
354.  Ieviņš DāvisVTMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
355.  Igaune LauraSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
356.  Ignatjeva InāraSTRēzekne
357.  Ikstena AgneseSTABalvi
358.  Iļjins IļjaVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
359.  Iļjins JurijsVTLĢIA
Rēzekne
360.  Iļjins VasilijsVTLĢIA
Rēzekne
361.  Indāne ViktorijaSTViļānu NSS
Viļānu novads
362.  Indriksone LoretaSTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
363.  Irbīte LāsmaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
364.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
365.  Isajevs OļegsVTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
366.  Isakovs ValentīnsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
367.  Ivanova AlinaSTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
368.  Ivanova AnastasijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
369.  Ivanova ViktorijaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
370.  Ivanovs AntonsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
371.  Ivanovs JānisVTBRikavas pmsk.
Rēzeknes novads
372.  Ivanovs JevģenijsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
373.  Ivanovs JurisVTARēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
374.  Ivanovs MairisVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
375.  Ivanovs MaksimsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
376.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
377.  Ivdris-Arbidāns AdriansVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
378.  Ivenkovs AndrejsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
379.  Izotova SofijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
380.  Jackevičs DmitrijsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
381.  Jackevičs KirilsVTBJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
382.  Jagža ElīnaSTRīga
383.  Jakovļeva AnnaSTAMakašēnu arodvsk.
Rēzeknes novads
384.  Jakušenoks ArtūrsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
385.  Jakuškina ValērijaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
386.  Jakušonoka ValērijaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
387.  Janēvičs RenārsVTRiga
388.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
389.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
390.  Jansons AgrisVTTukums
391.  Jareca JulijaSTB
392.  Jaudzema LarisaSTRēzekne
393.  Jaudzems NikitaVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
394.  Jaundzems VadimsVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
395.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTA
396.  Jefimova ValērijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
397.  Jefimova ViktorijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
398.  Jegorova KarīnaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
399.  Jegorovs ErvīnsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
400.  Jegorovs KristapsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
401.  Jekimovs VladislavsVTALiepu pmsk.
Rēzeknes novads
402.  Jemeļjanovs MaksisVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
403.  Jermakovs DaniilsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
404.  Jetsignejeva AleksandraSTBViļānu NSS
Viļānu novads
405.  Ježkovs IļjaVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
406.  Jirgensone KristaSTSportland
Rīga
407.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
408.  Jonikāne ValērijaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
409.  Jonikāne ViktorijaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
410.  Jonikāns EduardsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
411.  Jonikāns EinārsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
412.  Jonina AnastasijaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
413.  Jonins ValdisVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
414.  Judina IneseSTRēzekne
415.  Jukna EdgarsVTMakašēnu arodvsk.
Rēzeknes novads
416.  Jurāne LauraSTATV
Rēzeknes novads
417.  Jurčs VitālijsVTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
418.  Jurdža ArnitaSTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
419.  Jurkevičs ArtūrsVTSportland
Jelgava
420.  Kablanovs MairisVTBKaunata
Rēzeknes novads
421.  Kairiša LudmilaSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
422.  Kairišs DmitrijsVTALiepu pmsk.
Rēzeknes novads
423.  Kairišs KristiānsVTBMežvidu pamatskola
Rēzekne
424.  Kairišs KristofersVTBMežvidu pamatskola
Rēzekne
425.  Kairova ĒrikaST
426.  Kallass VladimirsVTGulbene
427.  Kalnbērzs KasparsVTPATRIA NUTRITION
Rīga
428.  Kalneja AmandaSTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
429.  Kalneja EvitaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
430.  Kalnejs KārlisVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
431.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
432.  Kalniņa AgneseSTLudza
433.  Kalniņa ĒrikaSTBSkrienam kopā
Rēzekne
434.  Kalniņa IevaSTBMARATONA KLUBS
Rīga
435.  Kalniņš AinārsVTAMakašānu arodvidusskola
Rēzeknes novads
436.  Kalniņš KasparsVTMARATONA KLUBS
Rīga
437.  Kalniņš TomassVTBLudzas muzikanti
Ludza
438.  Kalnroze EvaSTSportland
Rīga
439.  Kalvāne SidnijaSTAATV
Rēzeknes novads
440.  Kalvāns MarkussVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
441.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils
Daugavpils
442.  Kaļiņina IvetaST
443.  Kaļiņins DmitrijsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
444.  Kanaška AndrisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
445.  Kanaška IlārijaSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
446.  Kaņepons          AivisVTAMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
447.  Kapacis EmīlsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
448.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
449.  Karklina LigitaSTNav
Riga
450.  Kārkliniece AnnijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
451.  Kārkliniece RebekaSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
452.  Kārkliņa MadaraSTVSK Noskrien
Rīga
453.  Karnilova AnastasijaSTBDa-marathon
Daugavpils novads
454.  Karpovs RalfsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
455.  Karzinins VladislavsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
456.  Kašs ZigmārsVTSportland
Rīga
457.  Katkovska KintijaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
458.  Katkovskis NaurisVTBKaunatas vsk
Rēzeknes novads
459.  Katkovskis ŽanisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
460.  Kaulakans NormundsVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
461.  Kaupers AndrejsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
462.  Kaupužs AivarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
463.  Kaupužs RainersVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
464.  Kazāka LauraSTA
465.  Kazāka SanitaST
466.  Kazuševs DanielsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
467.  Kedrins NikolajsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
468.  Keidāns JurisVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
469.  Keišs KristersVTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
470.  Keišs LaurisVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
471.  Kijaha ElizabeteSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
472.  Kijahs DominiksVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
473.  Kijaško AnnaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
474.  Kijaško MihailsVTRēzekne
475.  Kipluks AleksandrsVT
476.  Kirejeva RiandaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
477.  Kirilovs GirtsVTBRoja
478.  Kirilovs IntarsVTMatisons Runner’s Club
Rude
479.  Kise Rūdolfs-KristiansVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
480.  Kitajeva JulijaSTrezekne
481.  Kitajevs AleksejsVTRēzekne
482.  Kivkule KatrīnaSTBMangaļsala
Rīga
483.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
484.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
485.  Klapars RinaldsVTJaunpiebalga
486.  Klapins AleksandrsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
487.  Klibā LīgaSTAPreiļu BJSS
Preiļi
488.  Klidzeja InitaSTRēzekne
489.  Klimovs DenissVTASakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
490.  Klindžāns RolandsVTRīga
491.  Kļava DaceSTSportland
Alūksne
492.  Kļaviņa JolantaSTSportland
Rīga
493.  Kļaviņš ElvisVTAMalnavas koledža
Rēzekne
494.  Knospiņa LoretaSTBSkrienam kopā
Rēzekne
495.  Kobaļs VadimsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
496.  Kojāne IneseSTRēzekne
497.  Kokins Daniels-ArnoldsVTBTērvete
498.  Kolosova DiānaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
499.  Kolosova SofijaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
500.  Kolosova ViktorijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
501.  Kolosovs DmitrijsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
502.  Koļesņikova AnnaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
503.  Komlajeva AļesjaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
504.  Komuls RaivoVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
505.  Kondrats SergejsVTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
506.  Kononova ViktorijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
507.  Kononovs ValērijsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
508.  Kopasova JelenaSTDaugavpils
509.  Kopela RasaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
510.  Kopels RalfsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
511.  Kopilovs VladislavsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
512.  Kopštāls KasparsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
513.  Koroševska AmandaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
514.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
515.  Korsaks ImantsVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
516.  Koršenkova DanaSTRēzekne
517.  Kotāne ElvitaSTIlzeskalns
Rēzeknes novads
518.  Kotovs DeņissVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
519.  Kovalenko-Lozda SabineSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
520.  Kovalevskis RaivisVTBKaunata
Rēzeknes novads
521.  Kovaļenko-Lozda SamantaSTRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
522.  Kozačkovs EinārsVTBLudzas muzikanti
Ludza
523.  Kozlova Sintija-KristiānaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
524.  Kozlovs OtomārsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
525.  Kozlovs TomsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
526.  Kozule EvitaSTRēzekne
527.  Krama ElīnaSTSportland
Rīga
528.  Krasnoboja Loreta-DeinaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
529.  Krasnonosovs MaksimsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
530.  Krasutina IrīnaSTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
531.  Kravalis AinārsVTSigulda
532.  Kravalis EmīlsVTB
533.  Kravalis JānisVTB
534.  Kravaļs AntonsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
535.  Kremeņš UģisVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
536.  Krievāne MarinaSTRēzeknes BJSS
Rēzekne
537.  Krievāns DanielsVTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
538.  Krilova DarjaSTAMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
539.  Krivens DainisVTJelgava
540.  Kroičs ArtūrsVTLĢIA
Rēzekne
541.  Kručāne AnnaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
542.  Krūmiņa EdīteSTJēkabpils
543.  Krūmiņš OskarsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
544.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
545.  Ksendzovs SergejsVTTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
546.  Kubecka ViktorijaSTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
547.  Kučerovs DmitrijsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
548.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
549.  Kudļa ElgarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
550.  Kudrjavceva ViktorijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
551.  Kudrjavcevs AleksandrsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
552.  Kukarels AndrisVTARikavas pmsk.
Rēzeknes novads
553.  Kuļikova RutaSTRēzekne
554.  Kuļikovs RostislavsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
555.  Kundziņa AmandaSTB
556.  Kundziņa IndraST
557.  Kupičs ŅikitaVTBRēzekne
558.  Kupre LauraSTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
559.  Kuprijanovs AigarsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
560.  Kuprovska LiānaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
561.  Kuprovska VioletaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
562.  Kurdeko ElmārsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
563.  Kurdeko MarijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
564.  Kurilina ValērijaSTBGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
565.  Kurmeļova SvetlanaSTRēzekne
566.  Kurpniece DanaSTVingrotava
Valmiera
567.  Kušnere DainaSTRēzekne
568.  Kuzmina AļonaSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
569.  Kuzmina ElīzaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
570.  Kuzminska EnijaSTBKaunata
Rēzeknes novads
571.  Kuzņecova ĒrikaSTBKaunata
Rēzeknes novads
572.  Kuzņecova KristīneSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
573.  Kuzņecovs DaniilsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
574.  Kuzņecovs ViktorsVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
575.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
576.  Ķikure KatrīnaSTSportland
Rīga
577.  Labanovska AndraSTJelgava
578.  Labanovska BrigitaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
579.  Lāce ViktorijaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
580.  Lāčaunieks JānisVTBSK Magnen / Rēzeknes 5. vsk.
Rēzeknes novads
581.  Laduse LindaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
582.  Laganovska KristiāneSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
583.  Laiduse JekaterinaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
584.  Laizāne BeāteSTSportland
Jēkabpils
585.  Laizāne DainaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
586.  Laizāne EvijaSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
587.  Laizāne IngaSTSportland
Jēkabpils
588.  Laizāne MilanaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
589.  Laizāns DainisVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
590.  Laizāns NormundsVTBSportland
Jēkabpils
591.  Landsberga ĀrijaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
592.  Lapiņa SigitaSTAMaratons/Asics
Sigulda
593.  Lapoško LindaSTSportland
Rīga
594.  Larionova AnželaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
595.  Larionovs StaņislavsVTARēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
596.  Lase ElīnaSTSportland
Rīga
597.  Lasmane AivitaSTGulbene
598.  Laškova VivianaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
599.  Latiševa VijaSTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
600.  Laurecka DagmāraSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
601.  Lavrinoviča JūlijaST
602.  Lazare GintaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
603.  Lazareva JeļizavetaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
604.  Lazovskis AndrejsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
605.  Lazovskis RaivoVTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
606.  Lebedeva DianaSTRezekne
607.  Lebedevs RomansVTRezekne
608.  Lebeds Daniels-AleksandrsVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
609.  Leitāne JolantaSTRēzekne
610.  Lejiņa SabīneSTBKaunatas vsk
Rēzeknes novads
611.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
612.  Leonova NatālijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
613.  Leonovs RihardsVTATiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
614.  Lepmets NikitaVTARēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
615.  Lesniece SintijaSTRugāju novads
616.  Leuta AnastasijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
617.  Libiņš AdriānsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
618.  Līce SabīneSTRēzekne
619.  Liepiņš AndrisVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
620.  Liepiņš RaulsVTBSK Metroons/ Nike
Rīga
621.  Liepiņš RonaldsVTSK Metroons/ Nike
Rīga
622.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
623.  Linde AleksaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
624.  Linkevics AivarsVTRīga
625.  Lipska LauraSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
626.  Lisova ĒrikaSTARēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
627.  Litauniece AustraSTBJAKAS
Rēzekne
628.  Liuķe MargaritaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
629.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
630.  Livdāne MaijaSTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
631.  Loca AijaSTDaugavpils
632.  Ločmele IlarijaSTASK Kuorsova
Kārsava
633.  Ločmele SofijaSTASK Kuorsova
Kārsava
634.  Logina AgnijaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
635.  Logina KatrīnaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
636.  Logina SamantaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
637.  Loginova ViktorijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
638.  Logins ArtisVTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
639.  Lončs AleksandrsVTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
640.  Lontone LīnaSTRēzekne
641.  Lopsa MatīssVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
642.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
643.  Lote JānisVTSweet Cocconuts
Dobele
644.  Lucatnieks ArmandsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
645.  Lucijanova BaibaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
646.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
647.  Lučina MarinaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
648.  Ludboržs            RalfsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
649.  Ludboržs RinaldsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
650.  Ludvigsons RendijsVTBSkrienam kopā
Rēzekne
651.  Ludvika AnnaSTALiepājas rajona sporta skola
Aizpute
652.  Luhmirins RomansVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
653.  Lukaševa AnastasijaSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
654.  Lukaševa JevgeņijaSTRēzekne
655.  Lukaševiča AneteSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
656.  Lukaševiča ZigrīdaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
657.  Lukaševičs RudolfsVTAJaunsardze/da-marathon
Višķu pag.
658.  Lukaševičs ZigfrīdsVTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
659.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
660.  Lukjancea AlinaSTRiga
661.  Lukša ArvisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
662.  Lukša OļegsVTBKaunata
Rēzeknes novads
663.  Lukšāns NaurisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
664.  Lupika InetaSTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
665.  Lūse BaibaSTRīga
666.  Ļeonova DiānaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
667.  Ļubaņeca KarīnaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
668.  Macāns MārtiņšVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
669.  Macovs MaksimsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
670.  Mačevska DaceSTTērvete
671.  Madžule AijaSTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
672.  Madžule KsenijaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
673.  Madžulis RaitisVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
674.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
675.  Makejeva ValērijaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
676.  Malahovska Neļa-KristīneSTBViļānu NSS
Viļānu novads
677.  Malahovskis VadimsVTARēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
678.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
679.  Maļavko KristīneSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
680.  Maļķeviča EvitaSTADagda
681.  Mamajeva DiānaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
682.  Mangulsone IevaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
683.  Marčenko Anna-MarijaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
684.  Marjanovs AleksandrsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
685.  Marjanovs AndrisVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
686.  Martinovs NormundsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
687.  Martinovs VadimsVTALīvānu BJSS
Līvāni
688.  Martinovs ValdisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
689.  Maruščaka ValērijaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
690.  Maslabojeva VeronikaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
691.  Maslovska TīnaSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
692.  Matvejeva LolitaSTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
693.  Mauriņš RinaldsVTBSaldus
694.  Mazure AlīnaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
695.  Mazure AliseSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
696.  Mazurs AivarsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
697.  Mazžuhins RomānsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
698.  Mažeikaitė VaidaSTVilnius
699.  Medne AgnijaSTGulbene
700.  Mednis ValtersVTLatvenergo
Garkalne
701.  Mednis VilisVTindividuāli
Smiltene
702.  Medvedevs VitālijsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
703.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
704.  Meiere AmandaSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
705.  Meleško EdgarsVTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
706.  Melnis KristapsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
707.  Meņšikovs ViktorsVTBSUSLIKI
Viļāni
708.  Meščerikova JūlijaSTRīga
709.  Metums AinārsVT
710.  Metums MārtiņšVTA
711.  Metums NaurisVTB
712.  Mežajeva DiānaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
713.  Mežavilka IngaSTSportland
Sigulda
714.  Mičule BaibaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
715.  Miders ReinisVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
716.  Miglinieks AlvisVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
717.  Mihailova JolantaSTPreiļi
718.  Mihailova MarijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
719.  Mihailova MarijaSTAATV
Rēzeknes novads
720.  Mihalevs IgorsVTJekabpils LAT
Jekabpils
721.  Mihejevs AleksandrsVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
722.  Mihejevs SergejsVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
723.  Miklaševiča VeronikaSTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
724.  Mikloševičs RostislavsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
725.  Mikulenas ArunasVTVilnius
726.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
727.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
728.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
729.  Minčonoks RainsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
730.  Miņins JurisVTLielsunstiprs.com/LMC
Rēzekne
731.  Miridonovs MareksVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
732.  Mironova LailaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
733.  Mironovs VadimsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
734.  Misāns AdriansVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
735.  Misniks KristiānsVTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
736.  Miščenko DansVTMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
737.  Miščuka KatrīnaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
738.  Mitčenkova TatjanaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
739.  Mitčenkovs DanielsVTASakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
740.  Molodcovs JuliānsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
741.  Molotkova AnnaSTARīga
742.  Morozova LāsmaSTSportland
Baldone
743.  Morozova ViktorijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
744.  Morozovs KirilsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
745.  Mošerenoks DanielsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
746.  Mozga LaumaSTADricānu vsk
Rēzeknes novads
747.  Mozga Maija-MarijaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
748.  Muižniece SantaSTJelgava
749.  Mukāne EmīlijaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
750.  Mukasējevs MareksVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
751.  Mukstiņa DainaSTDnA
Alūksne
752.  Muktuvpāvels EdgarsVTSportland
Rīga
753.  Munda Elgars-JānisVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
754.  Munda LinardsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
755.  Mūrniece VinetaSTAVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
756.  Mūrnieks ArtūrsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
757.  Naglinska PatrīcijaSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
758.  Nainiša KristīneSTAKaunata
Rēzeknes novads
759.  Nainiša SandraSTBKaunata
Rēzeknes novads
760.  Naļimovs DžonatansVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
761.  Narnickis MārisVTLudza
762.  Naumkovs ArtjomsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
763.  Nazarovs NikitaVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
764.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
765.  Neparts ReinholdsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
766.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
767.  Nikolaisone JustīneSTSportland
Rīga
768.  Nikolajeva ViktorijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
769.  Nikonova JelizavetaSTAViļānu NSS
Viļānu novads
770.  Nikonova ViktorijaSTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
771.  Nipers LorensVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
772.  Nizina EveritaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
773.  Novicks RomsVTASK Ozolnieki A
Jelgava
774.  Novika Katrīna-DārtaSTBALOJA-STARKELSEN
Valmiera
775.  Novika LāsmaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
776.  Novikova AnnaSTAKaunata
Rēzeknes novads
777.  Novikova KarīnaSTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
778.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
779.  Noviks KristapsVTBSK MAGNEN
Rēzekne
780.  Noviks MarkussVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
781.  Novožilova AliseSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
782.  Ņičipurova LadaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
783.  Ņikiforovska IrinaSTLudza
784.  Obermane SamantaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
785.  Ogorodnikova AļesjaSTBKaunata
Rēzeknes novads
786.  Ogriņa Paula-SanijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
787.  Olutnika SinijaSTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
788.  Olutniks SantisVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
789.  Oļševskis RičardsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
790.  Onževa KatrīnaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
791.  Orlova DiānaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
792.  Orlova JūlijaSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
793.  Orlova LilijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
794.  Orlovs MaksimsVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
795.  Ostrovska SintijaSTSportland
Rīga
796.  Ostrovska ViktorijaSTRīga
797.  Otaņķe AliseSTBAizputes vidusskola
Aizpute
798.  Ovsjankins MaksimsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
799.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
800.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
801.  Ozola PaulaSTBIRONLAT
Rīga
802.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
803.  Ozoliņš JānisVTValka
804.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
805.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
806.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
807.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
808.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
809.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
810.  Paķeviča IevaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
811.  Paķeviča LindaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
812.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
813.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
814.  Pastare DailaSTNRC Jelgava
Jelgava
815.  Paškevičs AleksandrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
816.  Pašķeviča LindaSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
817.  Patenko SanitaSTLudza
818.  Paura ArtūrsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
819.  Pavārniece OlgaSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
820.  Pāvarnieks  KristapsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
821.  Pavlova MargaritaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
822.  Pavlova RasmaST
823.  Pavloviča MonaSTRēzeknes BJSS
Rēzekne
824.  Pavlovs RomansVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
825.  Pažusa AneteSTRīga
826.  Pekša JūlijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
827.  Pentjuša LīgaSTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
828.  Pertņikovs DenissVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
829.  Pētersone KristīneSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
830.  Petersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu Novads
831.  Petinena MegijaSTKārsava
832.  Petrova AnastasijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
833.  Petrovs AntonsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
834.  Petrovs DāvidsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
835.  Petrunina DiānaSTAJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
836.  Petruņina DiānaSTASportland
Rīga
837.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
838.  Piļka DinārsVTDricānu vsk
Rēzeknes novads
839.  Piļka ErvīnsVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
840.  Piļka ŽaneteSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
841.  Pinka OskarsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
842.  Pinka SintijaSTPreiļi
843.  Pinkulis SandijsVTSportland
Rīga
844.  Piskunovs MaksimsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
845.  Piveks JānisVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
846.  Pizičs RaitisVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
847.  Piziks VarisVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
848.  Platace LauraSTRēzekne
849.  Platacis JānisVTBRēzekne
850.  Platova ŽannaSTBKaunata
Rēzeknes novads
851.  Plaunova AminaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
852.  Pleškāns IļjaVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
853.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
854.  Poišs RūdolfsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
855.  Poļakovs ŅikitaVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
856.  Poplavska OlitaSTRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
857.  Pranča EvelīnaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
858.  Pranče AriannaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
859.  Prančs ArmandsVTAKaunata
Rēzeknes novads
860.  Prančs DaniilsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
861.  Prančs KasparsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
862.  Preobraženska MarinaSTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
863.  Priede DagnijaSTJelgava
864.  Prikule SimonaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
865.  Priževoite SigitaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
866.  Prokofjevs RuslansVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
867.  Proveja EvaSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
868.  Provejs EmīlsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
869.  Prudniks IljaVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
870.  Pučka DeividsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
871.  Pudulis RaivisVTPVĢ
Preiļi
872.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
873.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
874.  Pugačs KristapsVTSportland
Gulbene
875.  Pujats IvarsVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
876.  Puķīte GundegaST
877.  Puķīte LīvaSTBRīga
878.  Puķīte RenāteSTSigulda
879.  Pumpurs AndrejsVTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
880.  Punculis MārisVTLudza
881.  Puncuļs LinardsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
882.  Pundure KatrīnaSTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
883.  Pūpola IevaSTBAizputes vidusskola
Aizpute
884.  Pūpola MadaraSTBAizputes vidusskola
Aizpute
885.  Pūre IrinaSTJūrmala
886.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
887.  Pūris IvoVTJūrmala
888.  Purmale KristīneSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
889.  Purvinska DiānaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
890.  Putniņa LindaSTPutniņi.lv
Ragana
891.  Putniņa MontaSTSportland
Gulbene
892.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
893.  Rabkeviča KristīneSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
894.  Radziņa IlvaSTTukums
895.  Ragozins JegorsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
896.  Ramkovičs VadimsVTBKaunata
Rēzeknes novads
897.  Rancāne AgneseSTRēzekne
898.  Rancāne InetaSTRēzekne
899.  Rancāne KristiānaSTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
900.  Rancāne KristīneSTSportland
Ludza
901.  Rancāne SintijaSTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
902.  Rancāns ArvīdsVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
903.  Rancāns EdvardsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
904.  Rapša JānisVT
905.  Rasims AndžejsVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
906.  Rastopčina LīgaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
907.  Rastopčins GatisVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
908.  Ratnika SandraSTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
909.  Ratnika Sintija-ElizabeteSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
910.  Raudovičs ArtūrsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
911.  Razgalis ElgarsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
912.  Razgalis IlvarsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
913.  Razgalis JānisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
914.  Razguļajeva AliseSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
915.  Razguļajevs JurisVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
916.  Razumejeva JekaterinaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
917.  Reble SintijaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
918.  Reble ViktorijaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
919.  Reidzāns AnatolijsVT
920.  Reiguls ArtūrsVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
921.  Reine SantaSTSportland
Sigulda
922.  Reinis JurisVTSportland
Sigulda
923.  Rēķis DanielsVTRīga
924.  Rēriha PaulaSTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
925.  Rešetnikovs IgorsVTTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
926.  Rešetnikovs VadimsVTBTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
927.  Rešetnikovs ViktorsVTTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
928.  Rešetņikovs VadimsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
929.  Ribakova GaļinaSTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
930.  Ribakovs MaksimsVTBViļānu NSS
Viļānu novads
931.  Ribakovs NikitaVTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
932.  Ribakovs VjačeslavsVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
933.  Rieksta Gerda-AnceSTASmiltene
934.  Rimicāne MārīteSTADa-marathon
Daugavpils novads
935.  Rimicans AndrejsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
936.  Rimorova VijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
937.  Rimovičs ArmandsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
938.  Rimša AnnijaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
939.  Rimša RenārsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
940.  Rinža IgorsVTADricānu vsk
Rēzeknes novads
941.  Rinža KristiānaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
942.  Riters JānisVTSportland
Rīga
943.  Ritiņa LaumaSTARēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
944.  Ritiņa LiānaSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
945.  Ritiņš RobertsVTBRēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
946.  Rižanovs AivisVT
947.  Rjumina KsenijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
948.  Rogovs IļjaVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
949.  Rogozins MaksimsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
950.  Rogozova KristīneSTARēzeknes Valsts 1 ģimnāzija
Rēzekne
951.  Rogozovs KristersVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
952.  Romanova ArinaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
953.  Romanovs EndijsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
954.  Romanovs NikitaVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
955.  Romanovs RaitisVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
956.  Romanovskis DmitrijsVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
957.  Romāns EdžusVTRēzekne
958.  Rone ReičelaSTBAizpute
959.  Roščupkins VladislavsVTJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
960.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
961.  Rubene KristiānaSTKuldīga
962.  Rubļova AlīnaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
963.  Ručevskis EdgarsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
964.  Rudzinskis JānisVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
965.  Rudzīte AivaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
966.  Rudzusieka DaceSTSportland
Rīga
967.  Ruhmane AijaSTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
968.  Rukovska JolantaSTAMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
969.  Rumbiniece IrinaSTRēzekne
970.  Rumjanceva ValērijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
971.  Rumpis DeividsVTA
972.  Rupainis KārlisVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
973.  Rusakova SamantaSTBKaunata
Rēzeknes novads
974.  Ruskuls RaivisVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
975.  Ruskuls RenātsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
976.  Rutkovska KristīneSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
977.  Rutmane JanaSTJumprava
978.  Rutuļs DainisVTAGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
979.  Ružāns DaņilaVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
980.  Rževska AnastasijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
981.  Safronova ArinaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
982.  Safronova KarīnaSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
983.  Safronovs GunārsVTRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
984.  Sakne PaulaSTA
985.  Sakne SamantaSTBGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
986.  Sala DiānaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
987.  Salaka AnitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
988.  Saldons AndrisVTJūrmala
989.  Salenieks ReinisVTBPreiļu 1.pamatskola
Preili
990.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA Mmēbeles
Līvāni
991.  Samkova JekaterinaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
992.  Samovičs StanislavsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
993.  Samsonovs ArtemijsVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
994.  Sandore IvetaSTNVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
995.  Sandors MatīssVTB
996.  Sandors ReinisVTANVA Rēzeknes filiāle
Rēzekne
997.  Sarmins SergejsVTprivat
Rēzekne
998.  Sarnovičs JānisVTBGaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
999.  Saruls AleksandrsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1000.  Saruls RomansVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1001.  Saruls SurensVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1002.  Saveļjeva LauraSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1003.  Saveļjevs AndrejsVTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
1004.  Saveļjevs ĢirtsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1005.  Savicka AlīnaSTARēzekne
1006.  Savickis VladislavsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
1007.  Sazonovs MihailsVTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
1008.  Seleckis MatīssVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1009.  Selicka AlīnaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1010.  Selina DarjaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1011.  Semeikina ArinaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1012.  Semenecs NikolajsVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1013.  Semenova AnastasijaSTARēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1014.  Semjonova MaijaSTSportland
Jaunolaine
1015.  Semjonova NadeždaSTBJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
1016.  Semjonova ŠastinaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1017.  Semulis IlgonisVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1018.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
1019.  Seņkāns    JānisVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1020.  Seņkova OksanaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1021.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
1022.  Shavelo AleksandraSTRezekne
1023.  Sidenko AleksandrsVTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1024.  Sidorova MarinaSTViļānu NSS
Viļānu novads
1025.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
1026.  Sigajevs TihonsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1027.  Silauniece ArtaSTLī sporta klubs
Rīga
1028.  Sileniece MontaSTASmiltene
1029.  Silineviča DarjaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1030.  Siliņš AndrisVT
1031.  Siņavskis AntonsVTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1032.  Siņicina SņežanaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1033.  Sjakste SofijaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1034.  Sjomkāns AndrisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1035.  Skaba BaibaST
1036.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
1037.  Skangalis KasparsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
1038.  Skoreja LīvaSTBLiepājas rajona sporta skola
Aizpute
1039.  Skrauce EvitaSTViļānu NSS
Viļānu novads
1040.  Skride GuntisVTRēzekne
1041.  Skudra GuntarsVTRēzeknes novads
1042.  Skudra SigvardsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
1043.  Skudra SimonaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1044.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 3
Rīga
1045.  Skutele KatrīnaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1046.  Sļadzevska VeronikaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1047.  Sļadzevskis RuslansVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1048.  Smagars DmitrijsVTLĢIA
Rēzekne
1049.  Smirnova DiānaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1050.  Smirnova KarīnaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1051.  Smirnova MarikaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1052.  Smirnova VeraSTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1053.  Smirnovs RomānsVTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
1054.  Smirnovs VečeslavsVTBViļānu NSS
Viļānu novads
1055.  Smorigo ValērijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1056.  Smuļova KristīneSTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1057.  Smuļovs DanielsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1058.  Sniedze KristineSTVecpiebalga
1059.  Solovjova ArinaSTARēzekne
1060.  Sondore SamantaSTRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1061.  Spaļs RaivisVTAFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
1062.  Spangers AlvisVTSportland
Vecumnieki
1063.  Spriņģe JūlijaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1064.  Sprukts Alens-DanielsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1065.  Sprukts DainisVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
1066.  Stafecka AgneseSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
1067.  Stalidzāne IlzeSTRēzeknes nov.
1068.  Starodumovs ĒriksVTASK Korsova
1069.  Stepanova SigneSTSportland
Sigulda
1070.  Stepiņa DiānaSTBKaunata
Rēzeknes novads
1071.  Stepiņš EdgarsVTRēzekne
1072.  Stikute SandaSTRēzekne
1073.  Stikute Viktorija-DiānaSTALiepu pmsk.
Rēzeknes novads
1074.  Stirāne LigitaSTARēzeknes tehnikums
Rēzeknes nov.
1075.  Stirane ViktorijaSTrezekne
1076.  Stirāne ViktorijaSTRezekne
1077.  Stirāns AleksandrsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1078.  Stirans IgorsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1079.  Stirans VladislavsVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
1080.  Stivriņš Dāvis-RalfsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1081.  Stoders JānisVTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1082.  Stoļerova KristīneSTBLiepu pmsk.
Rēzeknes novads
1083.  Stoļerovs GrafsVTBTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
1084.  Stoļerovs NikolajsVTATiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
1085.  Strādnieks RičardsVTAVārme
1086.  Strādnieks RihardsVTAKuldīga
1087.  Straupeniece RendijaSTBAizpute
1088.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
1089.  Strazds RičardsVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1090.  Stripkāne ĒrikaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1091.  Strods MārtiņšVTSaldie
Rēzekne
1092.  Strods OskarsVTBRēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
1093.  Strogonova AnastasijaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1094.  Strožs KasparsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1095.  Studena MairitaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1096.  Stupinska ViktorijaSTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
1097.  Stutāne LauraSTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1098.  Sučkovs IļjaVTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1099.  Suhobokovs AleksandrsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1100.  Suhovs EdgarsVTAJaunsardze/da-marathon
Biķernieku pag.
1101.  Suitiņš RolandsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
1102.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
1103.  Sutina IevaSTBKaunatas vsk.
Rēzeknes novads
1104.  Suveiza OlitaSTVRK
Rēzekne
1105.  Svalbs AndrisVTRēzekne
1106.  Svalbs MārtiņšVTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
1107.  Svelpe AinārsVTRēzekne
1108.  Svikle MārīteSTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1109.  Svikša LauraSTBViļānu NSS
Viļānu novads
1110.  Šablinska MadaraSTAJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
1111.  Šablinska SnežanaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1112.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
1113.  Šantareva ArinaSTBKaunata
Rēzeknes novads
1114.  Šarigina ViktorijaSTARēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1115.  Šarkovska IndraSTViļāni
1116.  Šarkovskis RenārsVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1117.  Ščeglova IneseSTSaurieši
1118.  Šemeņevs MaksimsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1119.  Šemeņevs ViktorsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1120.  Šenbergs ArvīdsVT
1121.  Šeršņova ValentīnaSTBRēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
1122.  Šeslers OļegsVTRēzekne
1123.  Ševčuka IlārijaSTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1124.  Šilovs MareksVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
1125.  Šilovs OļegsVTASakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
1126.  Šilovs ValerijsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
1127.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
1128.  Šišovs VjačeslavsVTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1129.  Škapars EdgarsVTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
1130.  Škaste SantaSTRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1131.  Škņarovs VečeslavsVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
1132.  Škuškauniece LiānaSTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
1133.  Škuškaunieks SalvisVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
1134.  Šķēle-Brokāne LīgaSTRēzekne
1135.  Šķenders JānisVTAMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
1136.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
1137.  Šmite Estere-KarolīnaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1138.  Šmite KristīneSTValmiera
1139.  Šnevele DarijaSTAKaunata
Rēzeknes novads
1140.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
1141.  Šņepste ElīnaSTPreiļi
1142.  Šņoriņš JānisVTSPORTLAT
Talsi
1143.  Špāks RingoldsVTBaloži
1144.  Šteinberga RitaSTSportland
Ludza
1145.  Šterns Miks-JānisVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1146.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
1147.  Šumeiko ArkādijsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1148.  Šupiņa SantaSTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
1149.  Šutova ŽannaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1150.  Šutovs ArtjomsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1151.  Švilpa AndaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1152.  Švilpa NiksVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1153.  Tadeuševs MārisVTBRēzeknes internātpam-attīstības centrs
Rēzekne
1154.  Taimiņa AnnaSTRīga
1155.  Talapins ArtjomsVTBRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1156.  Tarakanovs EdgarsVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1157.  Taranda LaimonisVTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1158.  Tarasova TatjanaSTRēzekne
1159.  Tāraude KristaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
1160.  Tārauds ĒriksVTARikavas pmsk.
Rēzeknes novads
1161.  Tārauds ErvīnsVTARikavas pmsk.
Rēzeknes novads
1162.  Taškāne ArmandaSTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1163.  Teilāne-Batņa LauraSTBRēzeknes sākumskola
Rēzekne
1164.  Teilāns ArtūrsVTVarakļāni
1165.  Teilāns DāvidsVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1166.  Teivāne BoženaSTLīvānu BJSS
Līvāni
1167.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
1168.  Terehovs AleksejsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1169.  Terehovs JurisVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1170.  Tereskina SofijaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1171.  Teterovskis KristsVTBJelgava
1172.  Teterovskis UģisVTJelgava
1173.  Tihomirova DarjaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1174.  Tihomirova KarinaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
1175.  Tihomirova NikaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
1176.  Tihomirova SabinaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1177.  Tihomirovs SergejsVTARēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
1178.  Tihonovs AivarsVTMikroķirurģijas centrs
Rīga
1179.  Tihonovs RalfsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
1180.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
1181.  Timofejevs EmīlsVTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1182.  Titovs DmitrijsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1183.  Tohva RebekaSTBRiga
1184.  Tokareva TatjanaSTRēzeknes IP
Rēzekne
1185.  Tolkaņica LuīzaSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1186.  Tolstovs IgorsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1187.  Tomiņa-Stare IlzeSTkrustpils novads
1188.  Toropovs DenissVTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
1189.  Trauberga RamonaSTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1190.  Trimalnieks ArtūrsVTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1191.  Tripane AgneseSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1192.  Tripane AneteSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1193.  Tripāne SandijaSTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
1194.  Trokmanis SergejsVTAAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
1195.  Tropa IlonaSTBJK
Valmiera
1196.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
1197.  Truboviča ViktorijaSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1198.  Trušele NadeždaSTRēzekne
1199.  Tuče DagneSTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1200.  Tučs ArmandsVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1201.  Tučs MarksVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1202.  Tučs VilnisVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1203.  Tumaševičs AleksandrsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1204.  Tumaševska SintijaSTBRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
1205.  Turčina ZaneSTSportland
Rīga
1206.  Turlajs VladislavsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1207.  Turonoks VitālijsVTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1208.  Tutina BeatriseSTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
1209.  Tutins AndrejsVTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1210.  Tutins SandisVTBVerēmu pmsk.
Rēzeknes novads
1211.  Ūbele IngunaSTSportland
Rīga
1212.  Udalova SofijaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1213.  Ūdre MadaraSTARēzekne
1214.  Ūdris AugustsVTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1215.  Ulass VladsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1216.  Uljanova Diāna-AnnaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
1217.  Uljanova Marika-ValdaSTBJaunstrūžānu pmsk.
Rēzeknes novads
1218.  Uljanovs LeontijsVTARikavas pmsk.
Rēzeknes novads
1219.  Upe RūdolfsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1220.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
1221.  Upeniece LilitaSTRSEZ VEREMS
Rēzeknes novads
1222.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
1223.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
1224.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds
Rīga
1225.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
1226.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
1227.  Urtāns NiksVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1228.  Urža ValentīnsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1229.  Ušpele VēsmaSTMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1230.  Ušpelis JumisVTAMākslas un dizaina vsk.
Rēzekne
1231.  Ūzula ArīnaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1232.  Vagina SamantaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1233.  Vāgule LīvaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
1234.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
1235.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
1236.  Vaičulis MārtiņšVTAndrupene
1237.  Vaivads RihardsVTAAizkraukle
Aizkraukle
1238.  Vaivere SintijaSTARēzekne
1239.  Vaivode IneseSTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1240.  Vaivode KarīnaSTLīvānu novads
1241.  Vaivods ArtūrsVTRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1242.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1243.  Valtasa SabīneSTASK Metroons/ Nike
Mārupe
1244.  Valujeva JanaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1245.  Valujeva ViktorijaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1246.  Vaļuma MarijaSTBKaunatas vsk.
Rēzeknes novads
1247.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
1248.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
1249.  Vančenko JekaterinaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1250.  Vančenko MarijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1251.  Vargule AigaSTVRK
Rēzekne
1252.  Varniene LoretaSTUkmergė
1253.  Vasile JanaSTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1254.  Vasiļevskis ModrisVTARēzeknes tehnikums
Rēzekne
1255.  Vasiļjevs DaniilsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1256.  Važa IvitaST
1257.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 3
Rīga
1258.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
1259.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSTSportland
Gulbene
1260.  Vēja-Āboliņa LīgaSTSportland
Smiltene
1261.  Vēkšēja BeāteSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1262.  Vēkšēja RenāteSTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1263.  Vēkšējs ArmandsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1264.  Vēkšējs RaitisVTRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
1265.  Veldums ValtersVTSportland
Baltezers
1266.  Velme DiānaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1267.  Veļika FelicitaSTB
1268.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
1269.  Verčinskis EmīlsVTBFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
1270.  Verjovkina NadeždaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1271.  Veseris MārtiņšVTRīga
1272.  Vēvere AmandaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1273.  Vēvere EgijaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1274.  Vīča IneseSTDekšāres
1275.  Vīčs MārtiņšVTACTIVIA RUN
Viļāni
1276.  Vīdmanis JānisVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1277.  Vidončikova AnastasijaSTA
1278.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
1279.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
1280.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
1281.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
1282.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
1283.  Vilciņa DaceSTRēzekne
1284.  Vilciņa IlzeSTRēzekne
1285.  Vilipsone AļonaSTBAudriņu pmsk.
Rēzeknes novads
1286.  Vincukova JekaterinaSTBKaunata
Rēzeknes novads
1287.  Vindača AgritaSTRēzekne
1288.  Vinogradovs IļjaSTARēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1289.  Visocka TamāraSTRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1290.  Viša-Gaisiņa SantaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
1291.  Višnevskis AivisVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
1292.  Višņakovs DaniilsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1293.  Vitmane SkaraSTValmiera
1294.  Vitmanis AndrisVTValmiera
1295.  Vogule GerdaSTRezekne
1296.  Volkova DiānaSTRēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1297.  Volkovs AleksandrsVTBRēznas pmsk.
Rēzeknes novads
1298.  Volmane AgneseSTBJaunpiebalga
1299.  Volmanis SandisVTJaunpiebalga
1300.  Vonoga RūtaSTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1301.  Voronova ViktorijaSTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1302.  Vosils JurijsVTBSakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
1303.  Vucāne RūtaSTPreiļi
1304.  Vuguls KristapsVTBDricānu vsk
Rēzeknes novads
1305.  Vulāne MaritaSTBViļānu NSS
Viļānu novads
1306.  Warcholak NatashaSTgolubiozik
mink
1307.  Zabarovska AnnaSTTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
1308.  Zabulajeva AlīnaSTAFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
1309.  Zaics EinārsVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
1310.  Zakutajevs AliksVTAViļānu NSS
Viļānu novads
1311.  Zālīte ElīnaSTSportland
Rīga
1312.  Zālīte LindaSTRīga
1313.  Zaļā LauraSTARēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1314.  Zaļlapa DagnijaSTSportland
Salacgrīva
1315.  Zaļūksne ElīnaSTRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1316.  Zaremba OksanaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1317.  Zariņa JekaterinaSTRēzekne
1318.  Zariņa ZitaSTRiga
1319.  Zaščerinska ElitaSTRēzekne
1320.  Zbitkovskis EdvīnsVTAATV
Rēzeknes novads
1321.  Zdanovskis ElvisVTBViļānu NSS
Viļānu novads
1322.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
1323.  Zēbergs AinarsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
1324.  Zeiļuka JūlijaSTBRēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1325.  Zeiļuks JurisVTBRēzeknes internātpam-attīstības centrs
Rēzekne
1326.  Zeiza SamantaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1327.  Zelča KristīneSTANautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1328.  Zeltiņa EmīlijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1329.  Zeltiņa EmīlijaSTRēzekne
1330.  Zeltiņš EmīlsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1331.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
1332.  Zepa SanijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1333.  Ziemele DiānaSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1334.  Ziemele KristīneSTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1335.  Zimackis HubertsVTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1336.  Zimarska IngridaSTRezekne
1337.  Zīmele EmīlijaSTRēzekne
1338.  Zimovs MaksimsVTBTiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1339.  Zīra MārīteSTBRēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
1340.  Zirne AneteSTSportland
Salacgrīva
1341.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
1342.  Zubkovs DaņilaSTBRēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
1343.  Zunda LindaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1344.  Zutis DagnisVTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
1345.  Zutis RaimondsVTRēzekne
1346.  Zvidriņš Raitis-DanielsVTBMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1347.  Zvirbulis PaulsVTSportland
Rīga
1348.  Zvonkovs VasilijsVTATiskādu vsk.
Rēzeknes novads
1349.  Žavoronkova MilānaSTARēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1350.  Žigunovs ArtēmijsVTAMaltas vsk.
Rēzeknes novads
1351.  Žitars RaivisVTBPreiļi
1352.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
1353.  Žukovs ŽanisVTBNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1354.  Žukovska OlgaSTTiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
1355.  Žuravļova AnastasijaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne

Rēzekne, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andrejeva-Kozlova OlgaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rezekne
2.  Balševica ValentīnaSNUJRēzekne
3.  Bastrikina ZinaīdaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
4.  Beļakova LigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
5.  Benislavska    SanitaSNUJRēzekne
6.  Boltāne IlgaSNUJIlzeskalns
Rēzeknes novads
7.  Boltāne IneseSNUJIlzeskalns
Rēzeknes novads
8.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
9.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
10.  Deksne SandraSNUJRēzekne
11.  Drelings ArnoldsVNUJRēzeknes IP
Rēzekne
12.  Gailiša InāraSNUJKrāslavas rajons
13.  Geidāne RutaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
14.  Kārkliniece TatjanaSNUJSIA
Rēzekne
15.  Klagiša LolitaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
16.  Kločko SvetlanaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
17.  Kovalovs ViktorsVNUJRuzina
18.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
19.  Krauze ElīnaSNUJRīga
20.  Lūciņa IndraSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
21.  Madžule GenovefaSNUJRēzekne
22.  Melne VeltaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
23.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
24.  Miķīte BaibaSNUJ
25.  Miķītis ĒriksVNUJ
26.  Mjalika NataļjaSNUJSigulda
27.  Murašova JeļenaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
28.  Muškina ErikaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
29.  Nikitina IrinaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
30.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
31.  Ozola IntaSNUJBalvi
32.  Panfilova SvetlanaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
33.  Peipiņa NatālijaSNUJRēzeknes IP
Rēzekne
34.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
35.  Pikša NatālijaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
36.  Pīrāga LilijaSNUJRēzekne
37.  Platpīre IlzeSNUJIlzeskalns
Rēzeknes novads
38.  Pudule IrēnaSNUJSUSLIKI
Viļāni
39.  Putka InāraSNUJRīga
40.  Romanovska-Aleksejeva DagnijaSNUJDaugavpils
41.  Semjonova IlonaSNUJAVIA Team
Riga
42.  Sīle IntaSNUJRēzekne
43.  Silova LarisaSNUJDaugavpils
44.  Sprūdže ValentīnaSNUJRēzekne
45.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē
Rēzekne
46.  Ševčenko SnežanaSNUJRēzekne
47.  Švarce ElgaSNUJRēzeknes IP
Rēzekne
48.  Talipina GaļinaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
49.  Trimalniece BirutaSNUJRēzeknes Izgl.Pārvalde
Rēzekne
50.  Upeniece InetaSNUJFeimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
51.  Upīte SanitaSNUJKocēni
52.  Upīte SantaSNUJDaugavpils
53.  Vanaga DaceSNUJJelgava
54.  Vīlips MārisVNUJSalaspils
55.  Vilmane IngrīdaSNUJDaugavpils
56.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils
57.  Žusele KristinaSNUJ

Rēzekne, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aborkins RuslansVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
2.  Abramova EstereSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
3.  Adiāns ArtūrsVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
4.  Adijāne SantaSB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
5.  Adijāns MārtiņšVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
6.  Adijāns RaneksVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
7.  Adricka AnnijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
8.  Afanasjevs ArtēmijsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
9.  Afanasjevs OlegsVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
10.  Agajeva AminaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
11.  Aguls RihardsVB1SK Magnen
Rēzekne
12.  Ahverdjanca AnnaSB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
13.  Aitovs JegorsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
14.  Akmentiņš MatīssVB1Sakstagals
Rēzeknes novads
15.  Ākule SintijaSB3Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
16.  Aleksa ArtursVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
17.  Aleksandrova AnastasijaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
18.  Aleksandroviča SanitaSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
19.  Aleksāns RaivisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
20.  Aleksejevs ViktorsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
21.  Alibekovs DžamalsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
22.  Altans AleksandrsVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
23.  Ameļko KitijaSB4Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
24.  Ameļkovs ŅikitaVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
25.  Ancāne ElizabeteSB4Līvānu BJSS
Līvāni
26.  Anča RuslanaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
27.  Ančs ArtisVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
28.  Andins ArmandsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
29.  Andrejeva ElīzaSB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
30.  Andrejeva NatellaSB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
31.  Andrejevs VladimirsVB4Liepu pmsk.
Rēzeknes novads
32.  Andruss FēlikssVB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
33.  Andžāns MakarsVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
34.  Antoneviča AnastasijaSB1PII "Namiņš"
Rēzekne
35.  Antropova AliseSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
36.  Apeināns JurģisVB2PII "Māriņa"
Rēzekne
37.  Apeine AliseSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
38.  Apeins RudolfsVB3Rēzekne
39.  Aperāne EmīlijaSB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
40.  Apīnis GatisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
41.  Apšenieks MarkussVB3Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
42.  Arbidāne LauraSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
43.  Arbidāne MadaraSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
44.  Arbidāne RainaSB2Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
45.  Arcihovska KatrīnaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
46.  Arhipovs ArtemijsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
47.  Arikāns BraiensVB1PII
Rēzekne
48.  Arutjunovs ŅikitaVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
49.  Astašova Selīna-MarijaSB1Viļānu PII
Viļānu novads
50.  Astašova SindijaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
51.  Astičs Alens-AdriansVB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
52.  Augstkalne AlmaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
53.  Augstkalne GerdaSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
54.  Augstkalne IevaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
55.  Augstkalne NoraSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
56.  Augšpūls RihardsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
57.  Auziņš IngusVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
58.  Babiņins IvansVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
59.  Baboviča AleksandraSB2Rēzekne
60.  Babre AlīnaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
61.  Babre RenāteSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
62.  Babris GintsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
63.  Babris RaivisVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
64.  Babrovs IļjaVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
65.  Baculis Austris-KristersVB4Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
66.  Baiko AnastāsijaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
67.  Baiko NikolaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
68.  Baikova ElizabeteSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
69.  Baklāns MihaelsVB1Sportland
Ludza
70.  Balabkina KristaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
71.  Balabolins MaksimsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
72.  Balčune ElīzaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
73.  Balčūne KristiānaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
74.  Balodis MarkussVB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
75.  Baltalksne RēzijaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
76.  Balujeva NadeždaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
77.  Baranovska BeatriseSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
78.  Baranovska BeatriseSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
79.  Baranovska PaulaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
80.  Barkāne ElīzeSB3Rēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
81.  Barkāne JustīneSB2Rēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
82.  Barkāne KatrīnaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
83.  Barkanova ValērijaSB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
84.  Barkans RaivisVB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
85.  Baroha VitālijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
86.  Bartkevičs GļebsVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
87.  Bartuļevs ArtūrsVB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
88.  Bastrikina AdriānaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
89.  Bastrikins DamiānsVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
90.  Batars GustavsVB2Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
91.  Baukerte RailijaSB2Riga
92.  Baukerte SofijaSB1Riga
93.  Bazilevs IvansVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
94.  Baziļevs AdriānsVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
95.  Bažanova AnnaSB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
96.  Beilo VladislavsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
97.  Beitāne AmēlijaSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
98.  Bekļešovs DmitrijsVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
99.  Bekļešovs MaksimsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
100.  Beķeris LaurisVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
101.  Belasovs MārtiņšVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
102.  Beleviča JeteSB1Ogre
103.  Belobokovs ŅikitaVB2Ludza
104.  Belokurova ValērijaSB1PII "Pasaka"
Rēzekne
105.  Belova MarijaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
106.  Belova OlgaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
107.  Belovs MaksimsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
108.  Beļajevs IvansVB2Bitīte PII
Rēzekne
109.  Benislavskis  RičardsVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
110.  Bernāne BetijaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
111.  Bernāne LaineSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
112.  Berns RitvarsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
113.  Berņevs AdriānsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
114.  Bērtulis LaurisVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
115.  Betlers ArvisVB3Viļānu NSS
Viļānu novads
116.  Beziks MārtiņšVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
117.  Bībere LaumaSB1Bīberi
Ulbroka
118.  Bībers FilipsVB3Bīberi
Ulbroka
119.  Bielska NikoleSB3Sportland
Rīga
120.  Bikerniece KatrīnaSB4Līvāni
121.  Bikovs VladislavsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
122.  Bikovska ElizabeteSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
123.  Birkhāns MartinsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
124.  Birnika TīnaSB2individuāli
LUDZA
125.  Birstiņš DāvisVB2Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
126.  Birze NaurisVB4Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
127.  Birzniece AgneseSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
128.  Bistrova AgneseSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
129.  Bitane MarijaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
130.  Blinova LauraSB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
131.  Bļinkova GabrieraSB1PII "Pasaka"
Rēzekne
132.  Boboviča ViktorijaSB2PII "Laimiņa"
Rēzekne
133.  Bobovičs StepansVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
134.  Bobrovskis BrunoVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
135.  Boburovs MaksimsVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
136.  Bogdanova EmīlijaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
137.  Bogdanova MilanaSB2Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
138.  Bogdanova SabinaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
139.  Bogdanovs AlensVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
140.  Bogdanovs AndrejsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
141.  Bogdanovs DaniilsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
142.  Bogdanovs DmitrijsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
143.  Bogdanovs KirilsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
144.  Bogdanovs KirilsVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
145.  Bogdanovs KonstontinsVB1Rezekne
146.  Bogdanovs MatvejsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
147.  Bogdanovs RomānsVB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
148.  Bogdanovs VladislavsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
149.  Bogdans GalajsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
150.  Bogoļubovs RostislavsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
151.  Bogoļubovs RustamsVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
152.  Boičenko DiānaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
153.  Boiko GunitaSB3Rēzekne
154.  Boiko MilanaSB1Rēzekne
155.  Bojāre EvelīnaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
156.  Bokotejs StepansVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
157.  Boltāne TerēzeSB4Ilzeskalns
Rēzeknes novads
158.  Boltāns ArtojmsVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
159.  Boļšijs AdriansVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
160.  Bondare EgijaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
161.  Bondare KatrīneSB2PII "Māriņa"
Rēzekne
162.  Bondarevs AtrjomsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
163.  Bondarevs NikitaVB4Līvānu VK
Līvāni
164.  Bondars DmitrijsVB3Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
165.  Bondars RihardsVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
166.  Bondars VladislavsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
167.  Bonka LoretaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
168.  Bonka RinaldsVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
169.  Borga BonijaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
170.  Borga Sofija-ŠarloteSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
171.  Borise LīgaSB2Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
172.  Borisova AnnsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
173.  Borisova DominikaSB2Rēzekne
174.  Borovikovs MaksimsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
175.  Bovkans MaksimsVB2PII "Bitīte"
Rēzekne
176.  Bozovičs MārtiņšVB1Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
177.  Brasla EvelīnaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
178.  Breidaks OtoVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
179.  Brence ElizabeteSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
180.  Brencis EinardsVB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
181.  Brenčs GuntisVB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
182.  Brenčs RobertsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
183.  Bricika AgneseSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
184.  Briciks ValtersVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
185.  Briga KirilsVB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
186.  Brokāns Ralfs-JānisVB2Salaspils
187.  Brovčenko VladislavaSB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
188.  Bruģe SindijaSB3Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
189.  Bufale KristīneSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
190.  Bufals DmitrijsVB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
191.  Buldure IngūnaSB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
192.  Bule KristīneSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
193.  Buls DanielsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
194.  Buls EdvīnsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
195.  Buravceva AgneseSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
196.  Buravceva Ērika-LeilaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
197.  Buravceva IneseSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
198.  Burcevs RuslansVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
199.  Burova EvelīnaSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
200.  Burova JekaterinaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
201.  Burova VeronikaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
202.  Butkeviča RamonaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
203.  Butlers MarkussVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
204.  Cakule EvijaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
205.  Cakuls RičardsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
206.  Carjova TatjanaSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
207.  Caune SalvisVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
208.  Ceicans KristapsVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
209.  Ceirulis DanielsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
210.  Ceirulis DāvisVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
211.  Ceļapītere EgijaSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
212.  Cibulina KamilaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
213.  Civkore EllaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
214.  Cvetkova KamilaSB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
215.  Cvetkovs AlensVB1Viļānu PII
Viļānu novads
216.  Cvetkovs MaksimsVB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
217.  Čamane LoretaSB4Līvānu BJSS
Līvāni
218.  Čaplinskis IļjaVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
219.  Čehovičs ArtursVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
220.  Čeire AnnijaSB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
221.  Čelnova DarjaSB1Rēzekne
222.  Čerkovskis AntonsVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
223.  Černobrovs DaniilsVB1PII "Pasaka"
Rēzekne
224.  Černoguzovs MaksimsVB2PII "Māriņa"
Rēzekne
225.  Čerņavskis MaksimsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
226.  Čerņavskis ŅikitaVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
227.  Červiņska VasilisaSB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
228.  Česlis MairisVB2
229.  Čevere MadaraSB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
230.  Čevers KritapsVB2Viļānu vidusskola
Viļāni
231.  Čigāne ZuzannaSB3Rēzekne
232.  Čigāns EinārsVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
233.  Čistjakovs NikolajsVB4
234.  Čiževska AneteSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
235.  Čiževskis-Piļščikovs ArtūrsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
236.  Čubare ElīnaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
237.  Čubare SanijaSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
238.  Čubare ValentīnaSB1PII "Bitīte"
Rēzekne
239.  Čudare DiānaSB2PII "Rukītis"
Rēzekne
240.  Čudars LaurisVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
241.  Čulkova VladislavaSB1PII "Pasaka"
Rēzekne
242.  Dambe LauraSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
243.  Danilova AnastasijaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
244.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
245.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
246.  Dargevičs ArtisVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
247.  Daugerts ArtjomsVB1Rēzekne
248.  Daugerts MaksimsVB1Rēzekne
249.  Daugule BaibaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
250.  Daugule ElizabeteSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
251.  Dauksne ViktorijaSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
252.  Degle LindaSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
253.  Deksne ArīnaSB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
254.  Deksne KristīneSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
255.  Dekšnis ValentīnsVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
256.  Dektere SvetlanaSB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
257.  Dekters ValērijsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
258.  Dembovskis AigarsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
259.  Deņisovs AlensVB2Rēzekne
260.  Dervinieks Roberts-RaulsVB3Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
261.  Deržnikeļs ArtūrsVB1Rezekne
262.  Diklabs NikitaVB4
263.  Dimpers Ermīns-JānisVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
264.  Dimzule DiānaSB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
265.  Dmitračenoks SergejsVB3Salaspils
266.  Dmitrijevs MatvejsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
267.  Dobriņina DarinaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
268.  Domule NikolaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
269.  Doroščonoka AgneseSB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
270.  Dorša AļonaSB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
271.  Dragune ElizabeteSB2Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
272.  Drebeinieka EvijaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
273.  Drebeinieks ArvisVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
274.  Drebeinieks ElvisVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
275.  Dreļa AgateSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
276.  Drikovs MarksVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
277.  Drozdova AleksandraSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
278.  Drozdovs ArmandsVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
279.  Drulis MartinsVB2Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
280.  Drunka DžesikaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
281.  Dubins ArsenījsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
282.  Dubkevičs GabrielsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
283.  Dubovska JelizavetaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
284.  Dudarenoka SofijaSB1PII "Bitīte"
Rēzekne
285.  Dudniks EduardsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
286.  Duguškina AnnaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
287.  Duguškins ArtūrsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
288.  Dukaļska PaulaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
289.  Dukaļskis MatīssVB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
290.  Dukšta AnastasijaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
291.  Dukšta DitmārsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
292.  Dukšta EvelīnaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
293.  Dukšta JānisVB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
294.  Duļbinskis EmīlsVB2PII "Māriņa"
Rēzekne
295.  Duļkevičs MaksimsVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
296.  Dumurāns OskarsVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
297.  Dunajeva ViktorijaSB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
298.  Dunda MārtiņšVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
299.  Dundure ElīzaSB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
300.  Dunskis ArsenijsVB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
301.  Dzerviniks EinārsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
302.  Egle EvelīnaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
303.  Eisaks DanielsVB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
304.  Elksne MadaraSB4Ilzeskalns
Rēzeknes novads
305.  Elksne NikolaSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
306.  Elksnis ArtisVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
307.  Elksnis DāvidsVB3Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
308.  Elksnis OskarsVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
309.  Elksnis RendijsVB3Rēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
310.  Elksnis RihardsVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
311.  Elksnis RitvarsVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
312.  Elksnītis ErvīnsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
313.  Erts MadisVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
314.  Fedorenkovs RenārsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
315.  Fedotova AnastasijaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
316.  Fedotova SabīneSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
317.  Fedotovs ArtisVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
318.  Fedotovs DainisVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
319.  Feldmanis ErvīnsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
320.  Filipenoks AdriansVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
321.  Filippovs ArtjomsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
322.  Filippovs RuslansVB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
323.  Fillippova ValērijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
324.  Fiļipova ElizaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
325.  Finagejeva KamillaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
326.  Fjodorova AgritaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
327.  Fjodorova AlesjaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
328.  Fjodorova LiānaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
329.  Fjodorova LiānaSB2"Katoļu" PII
Rēzekne
330.  Fjodorova SofijaSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
331.  Fjodorovs ArsenijsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
332.  Fjodorovs IljaVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
333.  Fjodorovs MihailsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
334.  Fomičova JanaSB1Rēzekne
335.  Fomins EduardsVB3Viļānu NSS
Viļānu novads
336.  Francs GļebsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
337.  Freibergs MarkussVB2Saldus
338.  Frolovs ŅikitaVB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
339.  Gabranova JanaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
340.  Gabrusāns ŽanisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
341.  Gaidis BožensVB1Rēzekne
342.  Gaidis EdvardsVB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
343.  Gaidis ZbigņevsVB1Rezekne
344.  Gaidule SintijaSB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
345.  Gaigulova AdrīanaSB1PII "Bitīte"
Rēzekne
346.  Gailis RenārsVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
347.  Gailums AlbertsVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
348.  Gailums KirilsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
349.  Gailums KonstantīnsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
350.  Gailums RaitisVB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
351.  Gaisiņš AgrisVB1rēzekne
352.  Gaisiņš AndžejsVB1rēzekne
353.  Gaņejevs ArtjomsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
354.  Garā LindaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
355.  Garjans AigarsVB2PII "Māriņa"
Rēzekne
356.  Garjonova DainuvīteSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
357.  Garoščaka AdrianaSB2"Katoļu" PII
Rēzekne
358.  Garoščaks MatīssVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
359.  Gavars DānielsVB3Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
360.  Gavars JurisVB2Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
361.  Gaveika GunitaSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
362.  Gavrilovs ArtjomsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
363.  Gecevičs RomānsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
364.  Gedroica-Jurago AndželaSB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
365.  Geļvičs VladislavsVB1PII "Pasaka"
Rēzekne
366.  Gendele SamantaSB1Rēzekne
367.  Gibzuns PāvilsVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
368.  Gladkijs RihardsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
369.  Golovņova MilanaSB2Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
370.  Golubevs JaroslavsVB2PII "Pasaka"
Rēzekne
371.  Gončarenko ArtjomsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
372.  Gorbunovs ŅikitaVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
373.  Gorņevs GeraldsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
374.  Gorsāns MatīssVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
375.  Goršanova NatalijaSB4Tiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
376.  Goršanovs ArtjomsVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
377.  Gorūza JuliānaSB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
378.  Grapps TimursVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
379.  Grava AdrianaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
380.  Grebeža AmēlijaSB1
381.  Grecka VinetaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
382.  Grehova SamantaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
383.  Greiškalns RenārsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
384.  Gribovska KrisīneSB3Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
385.  Grigale MadaraSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
386.  Grigalis ArmandsVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
387.  Grigorjeva AnastasijaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
388.  Grigorjeva OlgaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
389.  Grigorjevs RendelsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
390.  Griķe AmandaSB4Daugavpils
391.  Grina ViktorijaSB1Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
392.  Grins GustavsVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
393.  Grīnvalde MadaraSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
394.  Grišina NikolaSB2
395.  Grocs AndrejsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
396.  Grocs IljaVB1Rezekne
397.  Gromova AlisaSB4Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
398.  Grudinskis RenārsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
399.  Grudule AneteSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
400.  Grudulis EmīlsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
401.  Gruzniņš SandrisVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
402.  Gubina DarjaSB2Olaine
403.  Gubina MarijaSB4Olaine
404.  Guda JulianaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
405.  Gudkova DarjaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
406.  Gudkovs RenārsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
407.  Gudreniks DairisVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
408.  Guitāne AngelinaSB1PII "Bitīte"
Rēzekne
409.  Guļbinska ValērijaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
410.  Gusareva JeļizavetaSB4Feimaņu pmsk.
Rēzeknes novads
411.  Gusevs KarīnaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
412.  Guskis NaurisVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
413.  Gutāne AnnijaSB2PII "Varaviksne"
Rēzekne
414.  Gutāne SintijaSB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
415.  Gvozdeva VeronikaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
416.  Ģipslis JēkabsVB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
417.  Halafovs TimursVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
418.  Harčenko ViktorijaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
419.  Hess AlekssVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
420.  Hmirova TamaraSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
421.  Hodjuks TimursVB2PII "Laimiņa"
Rēzekne
422.  Hofmane LīnaSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
423.  Hofmanis AndisVB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
424.  Holma ValērijaSB4Viļānu NSS
Viļānu novads
425.  Hrenova AļeksandraSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
426.  Hudabčonoka LuīzeSB3Jūrmalas sporta skola
Rīga
427.  Hudobčonoks OskarsVB1
428.  Igaune AnnijaSB4Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
429.  Igaune JūlijaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
430.  Igavens GustavsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
431.  Indriksone LieneSB1Rēzekne
432.  Irišins ArtisVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
433.  Isačenko SofijaSB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
434.  Ivančukova AdrianaSB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
435.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
436.  Ivanova Darja-SofijaSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
437.  Ivanova ElizabeteSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
438.  Ivanova GlorijaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
439.  Ivanova ValērijaSB4rezekne
440.  Ivanovs ArtēmijsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
441.  Ivanovs NikitaVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
442.  Ivone SamantaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
443.  Ivons OskarsVB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
444.  Ivsiņa AgneseSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
445.  Ivsiņa KatrīnaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
446.  Izvekovs TimursVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
447.  Jablonskis VitālijsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
448.  Jačuks AinarsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
449.  Jakovenko ArtjomsVB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
450.  Jakovļeva AleksandraSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
451.  Jakovļevs MatvejsVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
452.  Jakovļevs TimursVB1PII "Namiņš"
Rēzekne
453.  Jakubovs MaratsVB2Rēzekne
454.  Jakušāne SintijaSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
455.  Jakušenoka AlekandraSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
456.  Jakušenoka ViviannaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
457.  Jakuškina KristīneSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
458.  Jakušonoka KsenijaSB4Viļānu NSS
Viļānu novads
459.  Jaskevičs ĒriksVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
460.  Jaudzema AdrianaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
461.  Jaudzema AliseSB4Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
462.  Jaudzems MarkussVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
463.  Jefimova AliseSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
464.  Jefimova KristīneSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
465.  Jefimovs BorissVB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
466.  Jefimovs JegorsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
467.  Jegoruškins DaniilsVB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
468.  Jekimjonoka VladaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
469.  Jekimovs ArtjomsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
470.  Jekimovs JevgenijsVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
471.  Jekimovs VladislavsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
472.  Jemeļjanova JustīneSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
473.  Jemeļjanovs IvansVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
474.  Jepifanovs MatvejsVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
475.  Jermakoviča SigneSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
476.  Jermolaevs DmitrijsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
477.  Jermolajeva AlisaSB3Līvānu BJSS
Līvāni
478.  Jermolajeva OlgaSB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
479.  Jermolajevs ArtjomsVB2Līvānu BJSS
Līvāni
480.  Jesko MartaSB1Martas Maratona Skola
Cesvaine
481.  Jesko ValtersVB1Stūrīši
Cesvaine
482.  Jubale KristiānaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
483.  Judins MaksimsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
484.  Judins NikitaVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
485.  Jugane AgnetaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
486.  Jugans RodrigoVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
487.  Junkure ElizabeteSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
488.  Junkurs VladislavsVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
489.  Jurča NikolaSB2Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
490.  Jurčenko DiānaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
491.  Jurdžs RenārsVB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
492.  Jurdžs RolandsVB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
493.  Jurevičs KristiansVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
494.  Jurkāne Laura-LīgaSB3mežvisu pamatskola
mežvidi
495.  Jurkans AriansVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
496.  Juškeviča BaibaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
497.  Južnaja ĒrikaSB1Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
498.  Kačkāns Jānis-AndrisVB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
499.  Kačnova SofijaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
500.  Kairiša DarjaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
501.  Kairiša MarijaSB2PII "Laimiņa"
Rēzekne
502.  Kairišs RaitisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
503.  Kairovs MaksimsVB3
504.  Kakaulina AnželikaSB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
505.  Kalašņikova MarijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
506.  Kaliņins ĀronsVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
507.  Kalnačs AigarsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
508.  Kalnejs ArtisVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
509.  Kalnejs ĢirtsVB2STRŪŽĀNI
510.  Kalniņa RebekaSB4Līvānu BJSS
Līvāni
511.  Kalniņa RēzijaSB2
512.  Kalniņš RalfsVB1
513.  Kalniņš TomassVB3
514.  Kalvāne ZandaSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
515.  Kanaška SamantaSB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
516.  Kančs ArmandsVB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
517.  Kančs LaurisVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
518.  Kapača EstereSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
519.  Kapačs KristersVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
520.  Kapiška ViktorijaSB2Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
521.  Karčevska Laura-ElizabeteSB2Rezekne
522.  Karnilovs EdgarsVB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
523.  Karņilovs ArtūrsVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
524.  Karpačova AnastasijaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
525.  Karpauskaite ValerijaSB1rezekne
526.  Kaspere EstereSB3Bauska
527.  Kaspers OskarsVB1Bauska
528.  Kaškare ViktorijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
529.  Katkovska ElvitaSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
530.  Kaupers DmitrijsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
531.  Kaupers MareksVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
532.  Kavļišs DaniilsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
533.  Kazakeviča DiānaSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
534.  Kazinieks ArmandsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
535.  Kaziniks NiksVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
536.  Kazulis Rinalds-DamiansVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
537.  Kedrina AnastasijaSB4Liepu pmsk.
Rēzeknes novads
538.  Kedrins DanielsVB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
539.  Kedrins VladislavsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
540.  Keidāne MegijaSB2Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
541.  Keidāns Arnolds-EmanuelsVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
542.  Keišs JānisVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
543.  Kijaško IvansVB1PII "Bitīte"
Rēzekne
544.  Kindzule LauraSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
545.  Kindzuls ArmandsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
546.  Kirejevs JorensVB1Rēzekne
547.  Kirgzovs TimursVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
548.  Kirijenko MarijaSB2PII "Bitīte"
Rēzekne
549.  Kirilovs GlebsVB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
550.  Kiseļnikova AnastasijaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
551.  Kitajeva MilānaSB2Rēzekne
552.  Kitoks IļjaVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
553.  Kitova AliseSB4Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
554.  Kitovs KonstantīnsVB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
555.  Kivlis IlmārsVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
556.  Kizika AnastasijaSB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
557.  Kizika SofjaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
558.  Kižla SanitaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
559.  Klapins ArmandsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
560.  Klapins JānisVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
561.  Klauga DairisVB2Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
562.  Kleončika DanielaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
563.  Klimentjeva VeronikaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
564.  Kluša KatrīneSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
565.  Kluša LuizeSB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
566.  Kluša ŽaneteSB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
567.  Kļepikovs ŅikitaVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
568.  Kokars ArtursVB1rezekne
569.  Kokina KristaSB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
570.  Kolendoviča LaimaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
571.  Kolosova DiānaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes nov.
572.  Koļcova IzabellaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
573.  Komule SantaSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
574.  Kondrovs RaivoVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
575.  Kondrovs RenātsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
576.  Kopela KristiānaSB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
577.  Korenika LailaSB2Bitīte PII
Rēzekne
578.  Koroļkovs ArtisVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
579.  Koroševska EgitaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
580.  Koroševska EvelīnaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
581.  Koroševska OlesjaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
582.  Koroševska ViktorijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
583.  Koroševskis EdgarsVB4Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
584.  Korsaka AgneseSB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
585.  Korsaks AgrisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
586.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
587.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
588.  Koršenkova VeraSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
589.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
590.  Kosarevs AndrejsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
591.  Kosnikovska AnnaSB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
592.  Kostins DanielsVB1PII "Pasaka"
Rēzekne
593.  Kotāns ElgarsVB1Rēzeknes novads
594.  Kotāns ValtersVB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
595.  Kotovs SergejsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
596.  Kovaļeviča ArinaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
597.  Kovaļevskis RolandsVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
598.  Kovaļonoks MarkussVB1PII "Pasaka"
Rēzekne
599.  Kovaļovs ArtjomsVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
600.  Kozačkova ElzaSB4Ludzas muzikanti
Ludza
601.  Kozačkovs EinārsVB3Ludzas muzikanti
Ludza
602.  Kozlova DagmāraSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
603.  Kozlova ValerijaSB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
604.  Kozlova ViktorijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
605.  Kozlova ViolettaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
606.  Kozlovs MarkussVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
607.  Kozlovskis DainartsVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
608.  Kozlovskis MatīssVB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
609.  Kožemjakins RomansVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
610.  Krasjukovs NaurisVB2Ilzeskalns
Rēzeknes novads
611.  Krasnovs VasīlijsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
612.  Krauja AlinaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
613.  Kravale ElizabeteSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
614.  Kravaļs EdvardsVB2Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
615.  Kravcenko DominiksVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
616.  Kravčenko ArtursVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
617.  Kreicberga LīvaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
618.  Krievāne ElīnaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
619.  Krievāne IlvaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
620.  Krievāns DairisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
621.  Kristiņa ArianaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
622.  Krišāne AliseSB1Rēzekne
623.  Krišāns DzintarsVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
624.  Krivenko ArtjomsVB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
625.  Krivošeja LijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
626.  Krivteža EstereSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
627.  Krivtežs JānisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
628.  Krivtežs ValdisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
629.  Kroiča GuntaSB4Vilani
630.  Kroiče SantaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
631.  Kroičs AivisVB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
632.  Kroičs EmīlsVB1Vilani
633.  Kroičs JānisVB3Vilani
634.  Kronīte LieneSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
635.  Kronītis KārlisVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
636.  Krupenko ReičelaSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
637.  Krupnovs TimofejsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
638.  Krusts AleksandrsVB2Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
639.  Krusts DānielsVB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
640.  Krusts EgilsVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
641.  Krutikova KatrīnaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
642.  Ksendzova KarīnaSB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
643.  Kubeckis RitvarsVB4Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
644.  Kučāns ArtisVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
645.  Kudravcevs VladimirsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
646.  Kudrjavceva RimmaSB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
647.  Kupcova OksanaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
648.  Kupča GabrielaSB2"Katoļu" PII
Rēzekne
649.  Kupičs DaņilaVB3Rēzekne
650.  Kuprijanovs ArtūrsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
651.  Kuprijanovs MatvejsVB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
652.  Kuprijanovs VasilijsVB2PII "Bitīte"
Rēzekne
653.  Kupris AivisVB3Viļānu NSS
Viļānu novads
654.  Kurmeļovs ArtjomsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
655.  Kušners MārisVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
656.  Kuzmina AlijaSB4
657.  Kuzmina ValērijaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
658.  Kuzmins GabrielsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
659.  Kuznecova NiksijaSB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
660.  Kuzņecova DenitaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
661.  Kuzņecova VitalinaSB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
662.  Kuzņecovs DmitrijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
663.  Kuzņecovs DzintarsVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
664.  Kuzņecovs NiķitaVB3Viļānu NSS
Viļānu novads
665.  Kuzņecovs RostislavsVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
666.  Kvitovs AleksandrsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
667.  Ķirsons GustavsVB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
668.  Labanovska RitaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
669.  Lāce AneteSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
670.  Lāčauniece AijaSB2
671.  Lāčauniece MaijaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
672.  Ladusāne LeldeSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
673.  Ladusāns TomsVB3Viļānu NSS
Viļānu novads
674.  Laganovska ĒrikaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
675.  Laganovska LauraSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
676.  Laganovska ValērijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
677.  Laganovskis ArmandsVB2PII "Pasaka"
Rēzekne
678.  Lagzdiņa KatrīnaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
679.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
680.  Lamerts VladislavsVB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
681.  Lankovska MarikaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
682.  Laškova OlgaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
683.  Laškovs ArtjomsVB4Audriņu pmsk.
Rēzeknes novads
684.  Laškovs DenissVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
685.  Latiševs-Čudars    ArmandsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
686.  Latišonoka MilanaSB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
687.  Latišonoks AntonsVB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
688.  Lavre KatrīneVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
689.  Lavrentjeva EndijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
690.  Lazareva AliseSB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
691.  Lazarevs ĒriksVB3Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
692.  Lazdiņš ArkādijsVB3Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
693.  Lazovska LiānaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
694.  Lazovskis LaurisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
695.  Lazovskis RaivisVB2PII "Varaviksne"
Rēzekne
696.  Lebedeva VeronikaSB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
697.  Lebedevs DariansVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
698.  Lebedevs RodionsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
699.  Legajeva ValērijaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
700.  Leiāns Matīss-DanielsVB4Rēzekne
701.  Leitāns RenārsVB3Maltas vsk.
Rēzeknes novads
702.  Leitāns SebastiansVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
703.  Lempa EstereSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
704.  Lempa SintijaSB3Rēzekne
705.  Leonidovs ArtjomsVB4Daugavpils
706.  Leonovs ArtjomsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
707.  Lesčinska AgnijaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
708.  Liepkalne ElīnaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
709.  Līksniņa EvelīnaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
710.  Linkevičs AleksandrsVB4Rikavas pmsk.
Rēzeknes novads
711.  Linķeviča SabrinaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
712.  Līpāns AleksandrsVB2Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
713.  Līpenīte ElizabeteSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
714.  Lipska EmīlijaSB2"Katoļu" PII
Rēzekne
715.  Lipskis AivisVB4Dricānu vsk
Rēzeknes novads
716.  Lipskis DanielsVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
717.  Lisenko ArtjomsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
718.  Litaunieks ĒriksVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
719.  Litaunieks SīmanisVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
720.  Litovnika MarikaSB2"Katoļu" PII
Rēzekne
721.  Litvinova MartaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
722.  Livkiša ValērijaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
723.  Lizdika PatrīcijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
724.  Lizdiks HaraldsVB2PII "Varaviksne"
Rēzekne
725.  Lizinska ElīzaSB2PII "Māriņa"
Rēzekne
726.  Lobanova VeronikaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
727.  Ločmelis RihardsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
728.  Ločmelis VairisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
729.  Logina LoretaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
730.  Logins DanielsVB2Balvi
731.  Logins LorensVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
732.  Logins RitvarsVB4Ilzeskalns
Rēzeknes novads
733.  Lomanovska EstereSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
734.  Lomanovskis RaitisVB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
735.  Lontone AgateSB1Rēzekne
736.  Lopsa ErvīnsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
737.  Lopsa Marts-JānisVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
738.  Lozda-Manučarovs DominiksVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
739.  Lucatniece AgateSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
740.  Lucatnika EstereSB1Rezeknes novads
741.  Lucatnika SamantaSB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
742.  Lucijanovs EndijsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
743.  Ludborža AmandaSB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
744.  Ludboržs ArvisVB1Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
745.  Lukašenkova AnastasijaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
746.  Lukaševa SofjaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
747.  Lukaševs IgorsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
748.  Lukaševs KirillsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
749.  Lukaševs ValtersVB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
750.  Lukša DeņissVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
751.  Lukša IngusVB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
752.  Lupiks JānisVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
753.  Lurzals AdamsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
754.  Luters GabrielsVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
755.  Ļagušniks DanielsVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
756.  Ļahoviča AnastasijaSB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
757.  Macāne EvitaSB3Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
758.  Mačuļskis MarksVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
759.  Maģiča EvaSB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
760.  Majorova AlikaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
761.  Makarovs VladislavsVB42. vidusskola 4 a klass
Rēzekne
762.  Maksimova AriannaSB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
763.  Maksimova LilianaSB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
764.  Malejevs RuslansVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
765.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
766.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
767.  Malinovkis EdgarsVB4Viļānu NSS
Viļānu novads
768.  Malinovska LieneSB1Viļānu PII
Viļānu novads
769.  Malinovska LindaSB1Viļānu PII
Viļānu novads
770.  Māliņš TomsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
771.  Mališeva VikaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
772.  Mališevs AdriānsVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
773.  Malta ValtersVB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
774.  Maļiņņikovs VladislavsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
775.  Mamedova DamiraSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
776.  Marcinkevičs AntonsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
777.  Marcinkevičs MihailsVB3Līvānu BJSS
Līvāni
778.  Maričs DenissVB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
779.  Marjuščenko DmitrijsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
780.  Markelova AnastasijaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
781.  Marmiļova KarolīnaSB1Jaunstrūžāni
Rēzeknes novads
782.  Martinova JulianaSB1PII "Namiņš"
Rēzekne
783.  Martinovs AndrisVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
784.  Maruščaka KsenijaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
785.  Maslabojeva SolvitaSB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
786.  Maslobojevs AleksisVB2PII "Rukītis"
Rēzekne
787.  Maslobojevs ArtjomsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
788.  Mazure AnnijaSB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
789.  Mazūre ElizabeteSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
790.  Mazurs AndrisVB4Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
791.  Mazūrs EdvardsVB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
792.  Medne MāraSB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
793.  Medvedeva BeāteSB2Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
794.  Medvedeva StellaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
795.  Medvedevs SergejsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
796.  Meikulovs DāvisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
797.  Meirāns IvoVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
798.  Meļka StefānijaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
799.  Metlāne Krista-EstereSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
800.  Metlāns RainersVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
801.  Mežale HertaSB1Vinnijs Pūks PII
Rēzekne
802.  Mežale MartaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
803.  Mičule DiānaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
804.  Mičule LauraSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
805.  Mičulis DairisVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
806.  Mihailovs AlensVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
807.  Mihailovs PāvelsVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
808.  Mihasenko ArīnaSB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
809.  Mihins JegorsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
810.  Mikažāne SamantaSB1Rēzekne
811.  Mikažāns GuntarsVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
812.  Mikažāns MārtiņšVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
813.  Mikažāns ValtersVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
814.  Mikučs EduardsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
815.  Mikučs RenātsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
816.  Milovidovs DenisVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
817.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
818.  Mirdonovs PatriksVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
819.  Mironova MarinaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
820.  Misāns AustrisVB2Liepāja
821.  Mivreniks NaurisVB4Ilzeskalns
Rēzeknes novads
822.  Mohova JulijaSB1PII "Namiņš"
Rēzekne
823.  Moisejeva OlgaSB1vadīs mamma vai tētis
Rēzekne
824.  Moroza AliseSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
825.  Morozovs JānisVB1Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
826.  Mozumačs ValtersVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
827.  Muhins ŽanisVB1PII "Pasaka"
Rēzekne
828.  Mukāns VladislavsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
829.  Mulers RolandsVB3Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
830.  Munda EdgarsVB2Tiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
831.  Muratova AngelinaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
832.  Mūrniece LindaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
833.  Mūrnieks RihardsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
834.  Nadžafova DiānaSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
835.  Nagle EnijaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
836.  Nagle KitijaSB2Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
837.  Naglis AleksandrsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
838.  Nahodkina AlinaSB2Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
839.  Naidjonoks AleksandrsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
840.  Naumkova MilanaSB2PII "Bitīte"
Rēzekne
841.  Nazarovs DenissVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
842.  Nazarovs MaksimsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
843.  Nazarovs SergejsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
844.  Nazarovs VladimirsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
845.  Nesterova MarijaSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
846.  Neščerinska LindaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
847.  Nikitins ViktorsVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
848.  Nikolajeva KatrīnaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
849.  Nikolajevs Fēlikss-OliversVB2PII "Māriņa"
Rēzekne
850.  Nikonova EstereSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
851.  Nikonova VarvaraSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
852.  Nikonovs AdriansVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
853.  Nikuļins ArtjomsVB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
854.  Nipers RinaldsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
855.  Nizins RaivisVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
856.  Novgorodova DiānaSB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
857.  Novika AgateSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
858.  Novikova SabīneSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
859.  Noviks RinaldsVB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
860.  Ņedušenko SintijaSB3Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
861.  Ņesterovs ŅikitaVB2Rēzekne
862.  Ņukša EinārsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
863.  Ņukšs ErlendsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
864.  Oborenko ArmandsVB1Sakstagals
Rēzeknes novads
865.  Olenoviča DiānaSB2Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
866.  Oļševskis DeņissVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
867.  Ondžuļs AleksandrsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
868.  Opincāne AgateSB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
869.  Opincāne NikolaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
870.  Opolais NormundsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
871.  Orlova DianaSB3Sakstagala pmsk.
Rēzeknes novads
872.  Orlovs EdvinsVB1Rēzekne
873.  Orlovs ErvinsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
874.  Orlovska AdriānaSB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
875.  Orlovska AriānaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
876.  Orlovska ElizabeteSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
877.  Ornicāns RinaldsVB4Viļānu NSS
Viļānu novads
878.  Osipova SantaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
879.  Osipovs DāvidsVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
880.  Ostafijs LukaVB2PII "Namiņš"
Rēzekne
881.  Ovečkina SofijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
882.  Ozere RūtaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
883.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
884.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
885.  Ozoliņš ArmandsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
886.  Ozoliņš ArtūrsVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
887.  Ozoliņš KristapsVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
888.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
889.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
890.  Pakers DeinsVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
891.  Pančenko AļesjaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
892.  Pankova AnastasijaSB2PII "Namiņš"
Rēzekne
893.  Pankova JanaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
894.  Panova AnželikaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
895.  Paņins MatvejsVB2PII "Bitīte"
Rēzekne
896.  Paņko SofijaSB1PII "Pasaka"
Rēzekne
897.  Paramonova ArinaSB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
898.  Paramonovs AndrejsVB3Tiskādu spec.isk.
Rēzeknes novads
899.  Parfenova JelizavetaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
900.  Pastars ArmandsVB4Kārsava
901.  Patmalniece Daniela-DiānaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
902.  Patmalniece PaulaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
903.  Paura AndrisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
904.  Paura ArīnaSB1PII "Rukītis"
Rēzekne
905.  Paura LaineSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
906.  Paura SanitaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
907.  Paura SarmisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
908.  Pavksto MartaSB1Rezekne
909.  Pavkšto JanaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
910.  Pavkšto MilaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
911.  Pavlāns DmitrijsVB2Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
912.  Pavlenko ŅikitaVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
913.  Pavlova SamantaSB4Rēznas pmsk.
Rēzeknes novads
914.  Pavlovičs DāvidsVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
915.  Pavlovičs JānisVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
916.  Pavlovičs StanislavsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
917.  Pavlovičs TomsVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
918.  Pavlovska RobertaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
919.  Pavlovskis RobertsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
920.  Pavlovskis RolandsVB2PII "Rotaļa"
Rēzekne
921.  Pecka AgnijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
922.  Pecka KristānaSB2Viļānu pagasta PII Bitīte
Viļānu novads
923.  Pečkovs ĢirtsVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
924.  Pedāne GunaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
925.  Pegasova DarjaSB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
926.  Pegasova SofijaSB1PII "Namiņš"
Rēzekne
927.  Pegasovs KirillsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
928.  Pegasovs MatvejsVB1"Katoļu" PII
Rēzekne
929.  Peiners TimursVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
930.  Peipiņa ElīnaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
931.  Peirāgs Roberts-RolandsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
932.  Pekšs MarkussVB3Verēmu pmsk.
Rēzeknes novads
933.  Peļņa EvijaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
934.  Peļņa LiānaSB2PII "Auseklītis"
Rēzekne
935.  Perehožovs DmitrijsVB1Rēzekne
936.  Perepeča MariannaSB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
937.  Petinena AdrijaSB4Kārsava
938.  Petkeviča JanaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
939.  Petrova DarjaSB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
940.  Petrova KamillaSB1Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
941.  Petrova OļesjaSB3Viļānu NSS
Viļānu novads
942.  Petrovičs ViktorsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
943.  Petrovs DaniilsVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
944.  Petrovs DmitrijsVB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
945.  Petrovs ĒriksVB3Rēzekne
946.  Petrovs RomansVB3Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
947.  Petrovs TimursVB1Namiņš PII
Rezekne
948.  Piebalga PaulaSB1Rēzekne
949.  Piebalgs RobertsVB1Rēzekne
950.  Pīgoznis ElgarsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
951.  Piļščikovs ArtjomsVB3Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
952.  Pimanova AmālijaSB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
953.  Pimanovs TimursVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
954.  Pismennijs MaksimsVB4Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
955.  Pismennijs-Mareckis IļjaVB3Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
956.  Piterāne LauraSB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
957.  Pitka LindaSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
958.  Platpirs EdvardsVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
959.  Platpīrs PatriksVB2Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
960.  Plaunovs EdgarsVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
961.  Plaunovs NikitaVB4Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
962.  Pleikšne JulianaSB2Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
963.  Pleikšnis Jānis-EmīlsVB1PII "Varaviksne"
Rēzekne
964.  Pleikšnis VitālijsVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
965.  Plesanovs StepansVB1Struzhani
966.  Plešanova ViktorijaSB1Rēzekne
967.  Plešanovs IgorsVB2Dricānu vsk
Rēzeknes novads
968.  Plociņa AnnaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
969.  Plociņa IevaSB1PII "Māriņa"
Rēzekne
970.  Plotka EvitaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
971.  Plotka RenārsVB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
972.  Poča ElīnaSB2Gaigalavas pmsk.
Rēzeknes novads
973.  Počkajeva JeļzavetaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
974.  Poikāne KatrīneSB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
975.  Pokule MereditaSB2Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
976.  Pokuļa KristiānaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
977.  Poļakova ViktorijaSB2Tiskādu vsk.
Rēzeknes novads
978.  Poplavskis GeorgsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
979.  Pošeiko KristiānsVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
980.  Pranča AliseSB1Rēzeknes novads
981.  Pranča UnaSB2Rēzeknes novads
982.  Pranče SigneSB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
983.  Prančs ArtisVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
984.  Pridans EdvardsVB1PII "Rukītis"
Rēzekne
985.  Pridans MareksVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
986.  Priedīts Eliass-JānisVB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
987.  Princova KeitaSB1PII "Auseklītis"
Rēzekne
988.  Princova NikolaSB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
989.  Prohorovs AntonsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
990.  Prohovskaja AnastasijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
991.  Prosolova AlbinaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
992.  Proščenko DenissVB3Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
993.  Pučeite LaumaSB3Dricānu vsk
Rēzeknes novads
994.  Pudenko ArtisVB1PII "Māriņa"
Rēzekne
995.  Pudenko ZigmārsVB3Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
996.  Pūdžs ValtersVB4Preiļi
997.  Pujats Kristers-SandisVB4Rēzeknes Katolu vidusskola
Rēzekne
998.  Puļaho MilanaSB2Rēzeknes 4.vidusskola
Rēzekne
999.  Puncule NellijaSB1PII "Laimiņa"
Rēzekne
1000.  Pundure PaulaSB4Kārsava
1001.  Puriškevičs ViestursVB4Rēzeknes internātpamatskola-attīstības centrs
Rēzekne
1002.  Purmale SindijaSB4Rēzeknes 6.vidusskola
Rēzekne
1003.  Pušmucāne ElizabeteSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
1004.  Pušmucāns NorbertsVB1PII "Rotaļa"
Rēzekne
1005.  Putāne LoretaSB3Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
1006.  Putāns ArmandsVB2"Katoļu" PII
Rēzekne
1007.  Puzāne AliseSB3Puzanjata
Ludza
1008.  Puzāne DanaSB2Puzanjata
Ludza
1009.  Puzanovs ArtjomsVB4Rēzeknes 2.vidusskola
Rēzekne
1010.  Radionova EvaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
1011.  Radionova ViktorijaSB1"Katoļu" PII
Rēzekne
1012.  Rancāne ElīzaSB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads
1013.  Rancāns JānisVB4Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
1014.  Rancāns LaurisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1015.  Rancāns MārtiņšVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
1016.  Rancāns RobertsVB3Nautrēnu vsk
Rēzeknes novads