Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Labās mantas
Sportlat

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaRumpeMārisVRīga
2LatviaŠurhoveckisŅikitaVDaugavpils
3Russian FederationPetrovAleksandrV60АкронWelikij Nowgorod
4LatviaRunčsNormundsVOgre
5LatviaSakalausksDainisVVudlandeSmiltene
6LatviaSalenieksAigarsV40Preiļi
7LithuaniaSankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
8LatviaŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
9LatviaSeremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
10LatviaBurockinsAndrejsVRun with dreadlocksDaugavpils
11LatviaSiameshchankaSviatlanaSBINITEXDaugavpils
12LatviaSilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
13LatviaLoginsArtisVRekovaBalvi
14LatviaSiminaitisDāvisVCēsis
15LatviaSkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
16LatviaBērziņšJurisV60SK Ozolnieki 60+
17LithuaniaŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
18LatviaKaspereZaneSBauska
19LatviaSovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
20LatviaSaldaksIvarsV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
21LatviaŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
22LatviaTareilaArvīdsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
23LatviaŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
24LatviaStahovskisĒvaldsV40Ikšķile
25LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
26LatviaŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
27LatviaStrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
28LatviaSvetiņinaZaneSRīga
29LithuaniaKanišauskasRičardasV40Šiauliai
30LatviaTohtersAigarsVSaulkrasti
31LatviaAlferenkovsSergejsV40Rīga
32LatviaTomsoneSigneS40Rīga
33LatviaGaņģītisGatisVeBIOpowerKuldīga
34LatviaGuļkevičaJutaSVSK NoskrienDagda
35LatviaTreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
36LatviaUpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
37LatviaUstinovsValerijsV50da-marathonDaugavpls
38LatviaVaskoAnastasijaSJaunmārupe
39LatviaVeinbergsDidzisVValmiera
40LatviaVerneraJustīneSRīga
41LatviaBormanisMairisVSmiltene
42LatviaVilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
43LatviaViļumaGintaS
44LatviaViļumsRobertsVOgre
45LatviaVilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
46LatviaBirģeleSantaSRīga
47LatviaZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
48LatviaŠmiteRenāteSLielvārde
49LatviaJerofejevsJānisVPļaviņām-90Pļaviņas
50Russian FederationPostnovVasilyVYekaterinburg
51LatviaZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
52LatviaZebuliņaLāsmaS40Rīga
53LatviaZeltzaķeVitaSLī Sporta klubsVentspils
54LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
55LatviaZīleUldisV50VSK Noskrien
56LatviaRēdersAndrisVRēderu bandaTīraine
57LatviaBukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
58LatviaZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
59LatviaGuitāneMarutaS40LUDZALudza
60LatviaKozačkovsAndrisV40Ludza
61LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
62LatviaRuskihsEduardsVRīga
63LatviaMihailovaZaneSRiga
64LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
65LatviaGinovskaAgneseSVSK NoskrienRīga
66LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
67LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
68LatviaKozanoginsSergejsVDaugavpils
69LatviaSokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
70LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
71LatviaOsisGatisVOšu TeamValmiera
72LatviaAdijānsKasparsVVichyViļāni
73LatviaValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
74LatviaZimackisViestursVRīga
75LatviaVagalsVadimsVDaugavpils
76LatviaKolužsJānisVVSK NoskrienDaugavpils
77LatviaIvanovaLudmilaSDaugavpilsDaugavpils
78LatviaKažemākaAnitaSAdidasPreiļi
79LatviaIelejaAgraS40Rīga
80LatviaKraujaAndrisVZB FizkultūraOgre
81LatviaIelejsKārlisV40Rīga
82LatviaVaļulisAivisVVSK NoskrienDaugavpils
83LatviaTiltiņšIngarsV40Eleja
84LatviaGailisJānisV40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
85LatviaTālumsArmandsVVeikals Maratons & AsicsBērvircava
86LatviaMatisāneSantaSDaugavpils
87LatviaPogorelovaSvetlanaSPOGAS
88LatviaUlanovaZandaSVeikals Maratons & AsicsJūrmala
89LatviaPogorelovsSergejsV40POGASRiga
90United States of AmericaKoontzJustineSBaltimore
91LatviaValdonisLeonīdsV50Preiļu kraukļiPreiļi
92LatviaPaisumsAndrejsVValsts policija
93LatviaStallītisEmīlsSRīga
94LatviaVanagsNilsV40PANATTARīga
95LatviaKņaževaZojaS40Daugavpils
96LatviaRuskovaEvitaSVSK NoskrienRīga
97LatviaĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
98LatviaGlentonMartinV40Daugavpils
99LithuaniaSedereviciusLaurynasVSkogranVilnius
100LatviaZemčugovsIgorsVDaugavpils
101LatviaKļaviņšValdisV40MagnenRēzekne
102LatviaJankovskisVladimirsV50Daugavpils
103LatviaGarkelsVjačeslavsVDaugavpils
104LatviaSidorenkoAndrejsVDaugavpils
105LatviaJanensJevgenijsVAlkopartyDaugavpils
106LatviaGlodsVitālijsVAlkopartyDaugavpils
107LatviaVasileMontaS50Liepāja
108LatviaSeņkoIgorsVVSK Noskrien LiepājaLiepāja
109LatviaLīce-KrūzeSantaS40Rīga
110LatviaGolubevsMihailsVRīga
111LatviaZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
112LatviaJakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
113LatviaMamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
114LatviaŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
115LatviaSaušsArvīdsVDaugavpils
116LatviaBairaševskisValerijsVRiga
117LithuaniaMuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
118LatviaJanovičsPāvelsVLCSRiga
119LatviaPetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
120LatviaMarčinkusJānisV60SK Ozolnieki AJelgava
121LatviaVīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
122LatviaLiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
123LatviaVaivodsKasparsVDOTERīga
124LatviaBrokānsEduardsVDaugavpils
125LatviaJevsejevsVladimirsV60Rīga
126LatviaNeijaGuntaSVSK NoskrienRīga
127LithuaniaKilbauskasDariusVSK "Šiurpys"Zarasai
128LatviaBednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
129LatviaRodionovsViktorsV60LSCOlaine
130LatviaAuziņšMārtiņšV40IndividuāliRīga
131LatviaPužulisSandisVRīga
132LatviaAsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
133LithuaniaŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
134LatviaMaksimovsAndrejsVLATCDaugavpils
135LatviaSkulteAgrisVRīga
136LatviaTrūlisModrisVLipuški
137LatviaGaileSantaSJelgava
138LatviaMaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
139LatviaKrasovskisGuntarsV40Rīga
140LatviaSiņicinsMaksimsVDaugavpils
141LatviaTopsReinisVRīga
142LatviaMartinsonsElmārsV40Rīga
143LatviaZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
144LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
145LatviaMiķelsonsAndisV40vidrizi
146LatviaDoveiksAndrisV40Ikšķile
147LatviaŠilkovaDaigaSRīga
148LatviaŽodziņšAigarsV50Ezere
149LithuaniaDapkuvienėLauraSJonava
150LatviaPilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
151LatviaBormanisMairisVSmiltene
152LatviaUrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
153LithuaniaDainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
154LatviaVeidemanisLaurisVPavasarsRauna
155LatviaElseAsnateSMazsalaca
156LatviaRozeRenārsVAdidasOgres novads
157LatviaMarheleIlonaSAdidasAlūksne
158LatviaŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
159LatviaKnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
160LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
161LatviaSivkoAntonijsV40Ventspils
162GreeceDimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
163LatviaJakovlevsIljaVDaugavpils
164LatviaDreminSemenVAccenture Latvia 2
165LatviaKudlānsKristapsVRīga
166LatviaVladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
167LatviaGruseckisGermansVAccenture Latvia 3
168LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
169LatviaZālītisGuntisV50LVSRīga
170LatviaMihailovaZaneSRiga
171LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
172LatviaPetrovsNikolajsV50LUDZALudza
173LatviaŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
174LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
175LatviaSerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
176LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
177LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
178LatviaZimackisViestursVRīga
179LatviaJansonsJurisV60Līvānu VKLīvāni
180LatviaĀdamsonsMārisVLimbaži
181LatviaMinajevsDmitrijsVRudzupuķu spēksRiga
182LatviaAnsons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
183LatviaRudzīteKateSRudzupuķu spēksMurjāņi
184LatviaĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
185LatviaAttekaArnisVRīga
186LatviaPašķevičsArnisVDaugavpils
187LithuaniaMitkaDeimantasV40Na, pagauk!Vilnius
188LatviaŠmitsArtisV40Rīga
189LatviaBandurinsPēterisVRīga
190LatviaUljanovsJurijsV50Daugavpils
191LatviaBelevičsJurisV40Ogre
192LatviaTimofejevsValdemārsV50Daugavpils
193LatviaBelousovsVadimsV
194LatviaVidemanisMārisVOgre
195LatviaBergmanisIlvarsV
196LatviaBescennajaJeļenaS50Rīga
197LatviaBiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
198LatviaBlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
199LatviaVidemanisDidzisVTalsi
200LatviaBoikoKirilsV
201LatviaBoldāneIlzeS50Gulbene
202LatviaBraučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
203LatviaRjabuhaAnastasijaSRīga
204LatviaBremzeNormundsV50OGRE
205LatviaBulsRaimondsV40Jūrmala
206LatviaBūmansGuntarsV50Liepāja
207LatviaBūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
208LatviaCaicsArtūrsV---Rīga
209LatviaCeikaLailaS50Valmiera
210LatviaČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
211EstoniaEkholmElmarV50Laguja
212LatviaCifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
213LatviaĶeģisGunārsV50Lī Sporta klubsRīga
214LatviaCiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
215LatviaAntonovsIgorsVAlkopartyRiga
216LatviaDejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
217LatviaDriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
218LatviaTitovičsAleksejsVTK SniegpulkstenīteDaugavpils
219LatviaDzelmeJānisVA/S UPBCēsis
220LithuaniaDaugmaudisGiedriusVŠviesos KariaiVilnius
221LatviaDzelmeLitaS40Rīga
222LatviaCircensJānisVViļakas novads
223LatviaDzeneEgijaS
224LithuaniaSederevičiusLaurynasVSkogranVilnius
225LatviaElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
226LatviaGaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
227LatviaGaumigsAndrejsV50Olaine
228LatviaGintersEduardsVZoorbaganRiga
229LatviaGrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
230LatviaGronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
231LatviaGržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
232LatviaGūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
233LatviaVažņevičsJānisV50Līvānu VKLīvāni
234LatviaIvzānsRobertsV50OGREOgres novads
235LatviaJurašsJurisV40Dreiliņi
236LatviaKaldreImantsVVSK NoskrienRīga
237LithuaniaNekrašasNerijusV40Vilnius
238LatviaKalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
239LatviaKalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
240LatviaRuskovsDmitrijsVVSKRīga
241LatviaKalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
242LatviaRuskovaEvitaSVSKRīga
243LatviaVorobjovsAleksejsVILOVERUNNINGRīga
244LatviaKāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
245LatviaPenceDzintraS40Talsi
246LatviaKauliņšDainisV60LSCRīga
247LatviaKiršteinaMontaSĀdaži
248LatviaLejasmeiersGintsV50VSK NoskrienLiepāja
249LatviaKopmanisJānisV50LSCRīga
250LatviaZariņšArvīdsVReir DobeleDobele
251LatviaKoreIvarsV40Talsi
252LatviaKrīgersDidzisV60valmiera
253LatviaKumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
254LatviaKuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
255LatviaKvasovsKonstantinsV
256LatviaLapsaGvidoV50
257LatviaSinkēvičaIlvaSJelgava
258LatviaLejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
259LithuaniaLiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
260LithuaniaLiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
261LatviaLivčānsKasparsVIkšķile
262LithuaniaLukošienėDaliaS40BKŠiauliai
263LatviaMeņšikovsMareksV40SUSLIKIĀgenskalna Priedes
264LatviaLūsisDzintarsV50ind.Rīga
265LatviaMadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
266LatviaMalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
267LithuaniaSedereviciusLaurynasVSkogranVilnius
268LatviaMaslobojevsSergejsVRiga
269LithuaniaMedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
270LatviaMeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
271LatviaPanfjorovsValentīnsV60Rīga
272LatviaMillersArtūrsVABC softwareRīga
273LatviaUpenieksIvarsV50-Feimaņi
274LatviaMironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
275LatviaMisāneRandaSLiepāja
276LatviaMūrnieksAgnisVOVIRīga
277LatviaMuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
278LatviaNiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
279LatviaNolleJānisV40Rīga
280LatviaKudrjavskisMarisVHookah MastersDaugavpils
281LatviaOzolsJānisVRīga
282LatviaGiptersMarksVHookah MastersDaugavpils
283LatviaMarkulisJānisV40
284LatviaPētersonsJurisV40Rūjiena
285LatviaPetrovsJurijsVRīga
286LatviaPilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
287LithuaniaPranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
288LatviaPurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
289LatviaRobertsAndrisVLLU ITFJelgava
290LatviaGrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
291LatviaKarpikovsAleksandrsVRiga
292LatviaRozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
293LatviaLukinsAndrejsVRīga
294LatviaRozenbergaDaceS
295LatviaRogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
296LatviaRozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
297LatviaSiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
298LatviaŽugrisAivarsV50PreiļiPreiļi
299LatviaBergmanisAivarsV40VSK NoskrienRīga
300LatviaRozisRobertsV40Rīga
301LatviaŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala

Daugavpils, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaLazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
2LatviaVētraZaneSN30Rīga
3LatviaLabsvīraLieneSN30Sigulda
4LatviaAksenoksKasparsVN40CSDDRiga
5LatviaAksenoksKristapsVNJRiga
6LatviaGailītisJānisVNJSmiltene
7LatviaKaspersGuntarsVN30Bauska
8LatviaBulkinaMarinaSN40CHARLOTTalsi
9LatviaPelēceIlzeSN50SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienOzolnieki
10LatviaSusejaRutaSN30Rēzekne
11LatviaSusejsRenārsVNJRēzekne
12LatviaErvikaSilvijaSN50Aizpute
13LatviaBurboKarīnaSN20Daugavpils
14LatviaRupeikaOlgaSN30Salaspils
15LatviaStieciņšArtisVN30SD TradingRīga
16LatviaLabsvīrsJānisVN40Sigulda
17LatviaProščenkoMaksimsVN20Daugavpils
18LatviaGrigorjevsPāvelsVN20Daugavpils
19LatviaIvanovaJūlijaSN20Daugavpils
20LatviaIvanovsIngvarsVN30DTC JaunībaDaugavpils
21LatviaJerofejevaInetaSN30Pļaviņām-90Rīga
22LatviaŠmiteDaceSN40Lielvārde
23LatviaRēdereLīgaSN30Rēderu bandaTīraine
24LatviaAndersoneLaumaSN20Riga
25LatviaArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
26LatviaAusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
27LatviaBalodeElīnaSN20Rīga
28LatviaBankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
29LatviaLiepiņaRasaSN40SUSLIKIRīga
30LatviaBaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
31LatviaBaranovskisValērijsVN40Daugavpils
32LatviaBelevičaJolantaSN40Ogre
33LatviaBelevičsJēkabsVNJOgre
34LatviaBēniņaIngaSN30Rīga
35LatviaVeidenbaumaZaneSN20Riga
36LatviaBiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
37LatviaBirģelisJānisVN50Rīga
38LatviaBirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
39LatviaBlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
40LatviaBaikovaOlesjaSN30
41LatviaBočkovsDenissVN30
42LatviaBoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
43LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
44LatviaBormaneZaneSN30nordic by nature
45LatviaKļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
46LatviaBormanisJānisVN40nordic by nature
47LatviaKozačkovsImantsVN30LUDZALudza
48LatviaBoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
49LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
50LatviaBrokāneSanitaSN20Jelgava
51LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
52LatviaBrokansAivarsVN30Jelgava
53LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
54LatviaBušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
55LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
56LatviaCaicsJānisVN60---Rīga
57LatviaOzola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
58LatviaDanenbergaEvitaSN20Rīga
59LatviaGiptereNadeždaSN40Daugavpils
60LatviaPāžeAndisVN50SK OzolniekiB-LSCJelgava
61LatviaDombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
62LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
63LatviaEižvertiņšEdgarsVN30Rīga
64LatviaGabrāneHelēnaSN20
65LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
66LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
67LatviaGaileSandraSN30OGREOgres novads
68LatviaTrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
69LatviaĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
70LatviaFreibergaAneteSN20Rēzekne
71LatviaGončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
72LatviaMaltaLāsmaSN40ViļāniViļāni
73LatviaZālīteAliseSN20Rīga
74LatviaGriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
75LatviaIvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
76LatviaJansonsHaraldsVN40Carnikava
77EstoniaKaljusaarAivarVN50Viljandi
78LatviaKalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
79LatviaKapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
80LatviaKlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
81LatviaKonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
82LatviaVilumsoneLaumaSN20Sigulda
83LatviaKozlovsIgorsVN50Olaines nov.
84LatviaBusmaneDanaSN20
85LatviaKrauzeJānisVN30Rīga
86LatviaJevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
87LatviaKravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
88LatviaTolvaišaSauļusVN30Rīga
89LatviaKrūmiņaMarutaSN30Tukums
90LatviaMucenieceZaneSN20Ikšķile
91LatviaKušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
92LatviaHeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & AsicsOgre
93LatviaLagzdinaMargitaSN40-Riga
94LatviaJubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
95LatviaLaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
96LatviaZaicevaStefānijaSN20IndividuāliDaugavpils
97LatviaLazdiņaDaceSN40Rīga
98LatviaLīpacisJurisVN40Sigulda
99LatviaĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
100LatviaLočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
101LatviaMjaliksAleksejsVN30Sigulda
102LatviaNeščereckaAlīnaSN20Rīga
103LatviaGrīnbergaZinaidaSN50GrimpiRīga
104LatviaNolleĢintsVNJRīga
105LatviaPļavinskaSintijaSN20Brocēni
106LatviaPomerancevaAgneseSN20Rīga
107LatviaPīnupsMarisVNJDaugavpils
108LatviaPotrubeikoTatjanaSN20Riga
109LatviaPriedītisVilnisVN40SPORTLATRīga
110LatviaLazdiņšJēkabsVNJDaugavpils
111LatviaPūleĒriksVN60Rīga
112LatviaPodjavoAlisaSNJDaugavpils
113LatviaGuļbinovsDanielsVNJDaugavpils
114LatviaVīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
115LatviaRasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
116LatviaFranckevičaAnitaSN40Daugavpils
117LatviaPavlovsKonstantīnsVNJDaugavpils
118LatviaŠadinovsArmandsVN40Rīga
119LatviaKucinsEdgarsVN20Biedrība BisonDaugavpils
120LatviaLuriņšHaraldsVNJDaugavpils
121LatviaŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
122LatviaRozenštokaIngaSN20Biedrība "ERFOLG"Daugavpils
123LatviaNikolajevaEvelīnaSNJDaugavpils
124LatviaŠaleIvitaSN30AIZKRAUKLESkrīveri
125LatviaRižakovsNikitaVN20Daugavpils
126LatviaLogāneSanitaSNJDaugavpils
127LatviaŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
128LatviaGribusteLauraSNJDaugavpils
129LatviaSokolovsAleksandrsSNJDaugavpils
130LatviaSermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
131LatviaLavrenkoAļonaSNJDaugavpils
132LatviaMihailovaValērijaSNJDaugavpils
133LatviaSiugaleIevaSN30Iecava
134LatviaMarcinkevičaViktorijaSNJDaugavpils
135LatviaPolitajevaJeļizavetaSNJDaugavpils
136LatviaSkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
137LatviaVasiļjevaEvelīnaSNJDaugavpils
138LatviaUtkinaLuīzeSNJDaugavpils
139LatviaSpalisIvarsVN40Rīga
140LatviaVērdiņšDainisVNJDaugavpils
141LatviaSproģisSandisVN40LattelecomRīga
142LatviaŅikifarovsSergejsVNJDaugavpils
143LatviaStendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
144LatviaKļaviņaRitaSN40SK MagnenRēzekne
145LatviaLociksArnisVNJDaugavpils
146LatviaBaranovskaIlonaSN20Daugavpils
147LatviaTeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
148LatviaKlavinsAndrisVN20LabkieDaugavpils
149LatviaEšenvaldsSergejsVNJDaugavpils
150LatviaTīssTomass-ReinisVNJJelgava
151LatviaKucinsĒrikaVNJDaugavpils
152LatviaTropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
153LatviaPeskovsArtursVNJDaugavpils
154LatviaTurkaMārīteSN20Kuldīga
155LatviaĻahsArmandsVNJDaugavpils
156LatviaTurkaOdetaSN50Kuldīga
157LatviaMaslovskisEdgarsVNJDaugavpils
158LatviaUļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
159LatviaDēdelisArtūrsVNJDaugavpils
160LatviaPolonskaMaritaSNJDaugavpils
161LatviaVanagsMārtiņšVN30Ādaži
162LatviaVērdiņšKristersVNJDaugavpils
163LatviaVantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
164LatviaPavlovsEdgarsVNJDaugavpils
165LatviaVeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
166LatviaBulisEriksVNJDaugavpils
167LatviaVoinoAleksandrsVN40Rīga
168LatviaIvanovsKārlisVNJDaugavpils
169LatviaVucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
170LatviaSargunsErvīnsVNJDaugavpils
171LatviaZālītisMareksVN30AIZKRAUKLEĶekava
172LithuaniaVarkulevičiusSteponasVN30Bėgimo klubasVilnius
173LatviaŽēperisRaivoVN20Rīga
174LatviaŽubulisEmīlsVNJRīga
175LatviaBoreikoEdmundsVN50Preiļi
176LatviaRadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
177LatviaPildavaSantaSN30Rīga
178LatviaSupeJānisVN60Tirza
179LatviaDieviņaDaceSN30Liepāja
180LatviaTretjakovsMaksimsVN20BINITEXDaugavpils
181LatviaMisjunsJurijsVN30Da-maratonsDaugavpils
182LatviaDjatloJānisVN20Daugavpils
183LatviaBriceKristīneSN20Jelgava
184LatviaPriedīteLīgaSN20Valmiera
185LatviaBlaumanisAivarsVN50Iecava
186LatviaMamedovaSabinaSN20
187LatviaUpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
188LatviaMikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
189LatviaRožkalnsAndisVN30Rīga
190LatviaSuta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
191LatviaAdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
192LatviaĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
193LatviaBogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
194LatviaBoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
195LatviaDrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
196BelarusBenvenutiPaoloVN40golubiozikminsk
197LatviaDzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
198LatviaElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
199LatviaBaikovaOlesjaSN30
200LatviaGailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
201LatviaBušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
202LatviaKotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
203LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
204LatviaLāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
205LatviaVilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
206LatviaTurunaAnastasijaSN20CBL
207LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
208LatviaSiliņaMarijaSN20Riga
209LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
210LatviaUrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
211LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
212LatviaBiteRūriksVN60Babītes sp.k.Rīga
213LatviaŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
214LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
215LatviaZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
216LatviaOzoliņaIevaSN20Jelgava
217LatviaGasjūnsArmīnsVN30Jelgava
218LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
219LatviaKrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
220LatviaPuzānsVadimsVN30LUDZALudza
221LatviaSifersKimsVN50Rīga
222LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
223LatviaSviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
224LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
225LatviaMikanovaNeldaSN20Sigulda
226LatviaĢērmaneGunaSN30Adidas
227LatviaValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
228LatviaKaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
229LatviaZālīteAliseSN20Rīga
230LatviaUrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
231LatviaŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
232LatviaAnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
233LatviaBorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
234LatviaPiterāneLindaSNJDaugavpils
235LatviaKižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
236LatviaLindānsMārtiņšVN20
237LatviaVilumsoneLaumaSN20Sigulda
238LatviaSergejevaIrinaSNJDaugavpils
239LatviaKalpišaAlīnaSNJDaugavpils
240LatviaSukonkinaĒrikaSNJDaugavpils
241LatviaPtašņuksArtūrsVNJDaugavpils
242LatviaPutāneIlonaSNJDaugavpils
243LatviaMihailovaMelisaSNJDaugavpils
244LatviaPolonskaLauraSNJDaugavpils
245LatviaZaķisAivarsVN50
246LatviaRumjancevsAleksandrsVNJDaugavpils
247LatviaBrodovsKrists-SandisVNJDaugavpils
248LatviaZilisAleksandrsVN40Daugavpils
249LatviaBelovsRostislavsVNJLATC DaugavpilsDaugavpils
250LatviaJansoneIngaSN30VSK NoskrienMadona
251LatviaKozlovskaRutaSN50Madona
252LatviaPūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava
253LatviaPetkunsEdgarsVN20
254LatviaMaļkevičaIlzeSN20Dagda
255LatviaSkorodihinsJurijsVN30Rēzeknes novads
256LatviaIvanovsAndrejsVN30Salaspils
257LatviaJonīteLindaSN20Rīga
258LatviaBabiskoEdgarsVN50daugavpils
259LatviaPlečkenaMārīteSNJDaugavpils
260LatviaStolarovsJurijsVN60Daugavpils

Daugavpils, Tautas skrējiens 5-7km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaLeonidovsArtjomsVTBDaugavpils
2LatviaAgafonovaEvaSTSwedbankDaugavpils
3LatviaKalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
4LatviaSkadiņšKasparsVTCSDDRīga
5LatviaPliskaGeorgijsVTDaugavpils
6LatviaPliskaGeorgijsVTDaugavpils
7LatviaSusejsDainisVTRēzeknes tehnikumsRēzekne
8LatviaZeltiņšEmīlsVTBRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne
9LatviaSetkovskisSantisVTABebrene
10LatviaSetkovskisEdmundsVTBebrene
11LatviaDzervinikaEvitaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne
12LatviaSusejaDagnijaSTBRēzekne
13LatviaDzervinikaVeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne
14LatviaRēdereEvelīnaSTBRēderu bandaTīraine
15LatviaLocaAijaSTDaugavpils
16LatviaDzerviniksJānisVTRēzekne
17LatviaNovicksRomsVTASK Ozolnieki AJelgava
18LatviaDrozdovsAntonsVTDaugavpils
19LatviaRuskuleAnna LuīzeSTADaugavpils Vienības pamatskola ; Daugavpils pilsētas Jauniešu domeDaugavpils
20LatviaUpenieksKristiānsVTASK TēraudsĀdaži
21LatviaUpenieceAneteSTBSK TēraudsĀdaži
22LatviaIvanovaAļonaSTHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpils
23LatviaJonāneIlzeSTHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpils
24LatviaAvdijanovaSandraSTRēzekne
25LatviaGriķeAliseSTDaugavpils
26LatviaGriķisJānisVTDaugavpils
27United Kingdom (Great Britain)HarlapaAlinaSTPeterborough
28LatviaBriedeLauraSTDaugavpils
29LatviaJaunzemnieksRoberts-PaulsVTARīga
30LatviaČamaneIlzeSTPreiļi
31LatviaUrbāneTerēzeSTASK TēraudsRīga
32LatviaRodčenkoAleksandrsVTDaugavpils
33LatviaSoboļevskaOļesjaSTDaugavpils
34LatviaSmirnovaJekaterinaSTDaugavpils
35LatviaLatkovskaRitaSTRITAVarakļāni
36LatviaLatkovskisJānisVTRITARiga
37LatviaLūciņšViktorsVTRēzekne
38LatviaUpenieksGundarsVTSPORTLATRīga
39AlgeriaGabrānsPēterisVT
40LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
41LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
42LatviaPuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
43LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
44LatviaTrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
45LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
46LatviaMiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
47LatviaLukaševsJurijsVTRēzekneRēzekne
48LatviaMiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
49LatviaLinkevicsAivarsVTRīga
50LatviaĻaksaKatrīnaSTBKrāslava
51LatviaPaškevičaLindaST
52LatviaTimmaDanielaSTBKrāslava
53LatviaMikulovsRuslansVTMIKDaugavpils
54LatviaMikulovsIljaVTBMIKDaugavpils
55LatviaKoroļkevičsVadimsVTDaugavpils
56LatviaKozlovskisVladislavsVTDaugavpils
57LatviaLoginovsVadimsVT"Mārīte"Daugavpils
58LatviaBidiņaAgija-DaceSTAMārupe
59LatviaPetrovsSergejsVT"Mārīte"Daugavpils
60LatviaLipinskaJuliannaSTDaugavpils
61LatviaŠalkovskisAleksnadrsVT"Mārīte"Daugavpils
62LatviaTarasovaTatjanaSTRēzekne
63LatviaKimbersJurijsVT"Mārīte"Daugavpils
64LatviaZaicevsAndrejsVTDaugavpils
65LatviaDruzsAleksandrsVT"Mārīte"Daugavpils
66LatviaKarpovsViktorsVTDaugavpils
67LatviaPoltarjonoksDmitrijsVT"Mārīte"Daugavpils
68LatviaStepanovsLaurisVTADaugavpils
69LatviaPukinsAlensVTADaugavpils
70LatviaBesedinsAndrejsVTADaugavpils
71LatviaTropaIlonaSTBJK 'Gauja'Valmiera
72LatviaKedaRomānsVTA"Mārīte"Daugavpils
73LatviaGolubevsValentīnsVTADaugavpils
74LatviaŠinkevičsSergejsVTADaugavpils
75LatviaKovoļovsArtjomsVTBDaugavpils
76LatviaPūķisArtūrsVTADaugavpils
77LatviaVencelsIljaVTBDaugavpils
78LatviaSusejsValdisVTADaugavpils
79LatviaZaicevsGlebsVTBDaugavpils
80LatviaMizāneAndaSTJēkabpils
81LatviaŠaušaPaulisVTADaugavpils
82LatviaKrūmgoldeVeronikaSTDaugavpils
83LatviaŽaldevskisRičardsVTADaugavpils
84LatviaTjanveLuīzeSTADaugavpils
85LatviaSuvoravsVladislavsVTADaugavpils
86LatviaLizunovsValērijsVTADaugavpils
87LatviaLazdovskisEduardsVTDaugavpils
88LatviaČernišenkoRaimondsVTADaugavpils
89LatviaJakovelsSandijsVTADaugavpils
90LatviaSiļčonoksAntonsVTADaugavpils
91LatviaKorenkovskaAnnaST
92LatviaAkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
93LatviaSnarskisArmandsVTADaugavpils
94LatviaStankevičsRenātsVTBDaugavpils
95LatviaAndžāneSantaST
96LatviaSkrindaRaivisVTADaugavpils
97LatviaGrosbergsArmandsVTBDaugavpils
98LatviaBelevičsJustsVTBOgre
99LatviaJermaševičsAndrejsVTADaugavpils
100LatviaSamburgsAnrijsVTBDaugavpils
101LatviaDukšinskisJānisVTdomeDaugavpils
102LatviaBirģeleElīnaSTRīga
103LatviaKinašsAleksisVTADaugavpils
104LatviaKozlovsArtjomsVTBDaugavpils
105LatviaBistrovsVadimsVTDaugavpils
106LatviaZaicevsArnoldsVTADaugavpils
107LatviaGladiševArtjomVTBDaugavpils
108LatviaBruževicaAneteSTNordeaRīga
109LatviaKaufmansAleksandrsVTBDaugavpils
110LatviaBaklažanovsArtjomsVTBDaugavpils
111LatviaBušmaneLāsmaSTA
112LatviaMaļinaImantsVTBDaugavpils
113LatviaJahimovičsMareksVTBDaugavpils
114LatviaKlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
115LatviaČalovaAnnaSTDaugavpils
116LatviaBurcevsAntonsVTBDaugavpils
117LatviaGaiļevskisVladislavsVTBDaugavpils
118LatviaCauneIvetaSTOGREOgre
119LatviaSkvorcovaDiānaSTAšās zebiekstesDaugavpils
120LatviaBlinovsArtisVTBDaugavpils
121LatviaMeščerikovaJūlijaSTRīga
122LatviaVecelisSarmisVTB"Mārīte"Daugavpils
123LatviaBabrisKristīneSTDaugavpils
124LatviaDāldereAntraSTVentspils
125LatviaJefremkinsAleksejsVTBDaugavpils
126LatviaGaraisEdgarsVTBDaugavpils
127LatviaOzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
128LatviaKapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
129LatviaDārziņšEmīlsVTLiepāja
130LatviaBeļskisArtūrsVTBDaugavpils
131LatviaVasjukevičšKonstantīnsVTBDaugavpils
132LatviaOzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
133LatviaDerkačaValerijaSTJūrmala
134LatviaĻublinsMaksimsVTBDaugavpils
135LatviaIvanovsArtomsVTBDaugavpils
136LatviaOzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
137LatviaEižvertiņaDiānaSTRīga
138LatviaAmosovsDmitrijsVTBDaugavpils
139LatviaVeceleSvetlanaST"Mārīte"Daugavpils
140LatviaOzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
141LatviaFedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
142LatviaRustakovsIvansVTBDaugavpils
143LatviaBringuleOlgaST"Mārīte"Daugavpils
144LatviaOzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
145LatviaFučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
146LatviaKamenskisArtursVTBDaugavpils
147LatviaSuhanovskaVijaST"Mārīte"Daugavpils
148LatviaOzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
149LatviaGarančaIevaSTRīga
150LatviaJefremkinsEmīlsVTBDaugavpils
151LatviaŠušarteĒrikaST"Mārīte"Daugavpils
152LatviaGekišsJurisVTABC softwareRīga
153LatviaLazdovskisRafaelsVTBDaugavpils
154LatviaFadejevaNatālijaST"Mārīte"Daugavpils
155LatviaZālītisLaurisVTRīga
156LatviaĢelzisNormundsVT
157LatviaKondratjevaŅinaSTDaugavpils
158LatviaFadejevaNataļjaST"Mārīte"Daugavpils
159LatviaIsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
160LatviaKosihaNatalijaSTDaugavpils
161LatviaŠvedeSnežanaST"Mārīte"Daugavpils
162LatviaKarklinaLigitaSTNavRiga
163LatviaLazdovskaGuntaSTDaugavpils
164LatviaKrasnobokajaKristīnaST"Mārīte"Daugavpils
165LatviaKlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
166LatviaKuharokovaInāraSTDaugavpils
167LatviaKoļcovaKarīnaST"Mārīte"Daugavpils
168LatviaKrivensDainisVTJelgava
169LatviaJacenukaTatjanaSTDaugavpils
170LatviaJermaļonokaAgneseST"Mārīte"Daugavpils
171LatviaLabanovskaAndraSTJelgava
172LatviaKurtišaTatjanaSTDaugavpils
173LatviaGrigorjevaTatjanaSTADaugavpils
174LatviaLivčāneIevaSTStopiņu novads
175LatviaAndrejevaOksanaSTDaugavpils
176LatviaFiļimanovaValērijaSTADaugavpils
177LatviaMillereJevgenijaSTABC softwareRīga
178LatviaKarabeškaIvetaSTDaugavpils
179LatviaPeseckaValērijaSTADaugavpils
180LatviaOzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
181LatviaRubīneKristīneSTRiga
182LatviaČehovičaIngaSTDaugavpils
183LatviaBočkarjovsAleksejsVTADaugavpils
184LatviaKucinaLāsmaSTADaugavpils
185LatviaPāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
186LatviaVulāneJolantaSTDaugavpils
187LatviaJonāneLigitaSTADaugavpils
188LatviaPāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
189LatviaPopovičevaSanitaSTDaugavpils
190LatviaStivriņaInetaSTADaugavpils
191LatviaPāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
192LatviaGalilejevaArīnaSTADaugavpils
193LatviaParfenaLīgaSTADaugavpils
194LatviaPažusaAneteSTRīga
195LatviaMaksimovaRūtaSTADaugavpils
196LatviaCervinskaValērijaSTBDaugavpils
197LatviaPileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
198LatviaGorbikaEvitaSTADaugavpils
199LatviaPetrovaDanielaSTB"Mārīte"Daugavpils
200LatviaPlataceLauraSTRēzekne
201LatviaGeibeEleonoraSTADaugavpils
202LatviaVatekaiteDanielaSTBDaugavpils
203LatviaPlatacisJānisVTBRēzekne
204LatviaMeinarteValērijaSTADaugavpils
205LatviaZupkovaViktorijaSTBDaugavpils
206LatviaPohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
207LatviaMasaļskaEvaSTADaugavpils
208LatviaHostaKarīnaSTBDaugavpils
209LatviaPuķīteGundegaST
210LatviaMaliņaEvitaSTADaugavpils
211LatviaVasiļjevaEvelīnaSTBDaugavpils
212LatviaPuķīteLīvaSTBRīga
213LatviaVišņevskaViktorijaSTADaugavpils
214LatviaMatisāneĒrikaSTBDaugavpils
215LatviaVanagaLauma-AmandaSTBBJSS JelgavaJelgava
216LatviaPurgaileLieneSTACTIVIARīga
217LatviaSomaMadaraSTADaugavpils
218LatviaRozenšteinaLaineSTLiepāja
219LatviaKuharonokaArinaSTBDaugavpils
220LatviaSeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
221LatviaVasiļjevaAnnaSTBDaugavpils
222LatviaSidorovaSvetlanaSTJelgava
223LatviaRageleJuliānaSTBDaugavpils
224LatviaŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
225LatviaZaharovaAnastasijaSTBDaugavpils
226LatviaSkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
227LatviaMaliņaIneseSTBDaugavpils
228LatviaŠmiteKristīneSTValmiera
229LatviaFranckevičaEvitaSTBDaugavpils
230LithuaniaŠnipaityteAisteSTUkmerge
231LatviaLazdaneAritaSTDAUGAVPILS
232LatviaKoršenkovaDanaSTRēzekne
233LatviaMinajevsVasīlijsVTRiga
234LatviaPopovičevaViktorijaSTBDaugavpils
235LatviaTaimiņaAnnaSTRīga
236LatviaPaidereJanaSTDaugavpils
237LatviaMinčenkoValērijaSTBDaugavpils
238LatviaTēraudsViktorsVTRezeknes novads
239LatviaMaļinaSolvitaSTBDaugavpils
240LatviaVahere-AbražuneAnitaSTRīga
241LatviaFranckevičaJanaSTBDaugavpils
242LatviaVahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
243LatviaMēneseSamantaSTAAiviekste
244LatviaVancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
245LatviaVīčaIneseST
246LithuaniaVarnienėLoretaSTUkmergė
247LatviaVīčsMārtiņšVT
248LatviaVeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
249LatviaVeipsJānisVTStopiņšSaurieši
250BelarusWarcholakNatashaSTgolubiozikminsk
251LatviaPriedeDagnijaSTJelgava
252LatviaVenškēvicsEdgarsVTVentspils
253LatviaVeserisMārtiņšVTRīga
254LatviaVijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
255LatviaŽigarkovaLauraSTDaugavpils
256LatviaVilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
257LatviaVanagaSintijaSTADaugavpils
258LatviaŠčolokaJekaterinaSTBDaugavpils
259LatviaMaurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
260LatviaLapiņšIvarsVTSPORTLATLiepāja
261LatviaOlehnovicaIlonaSTDaugavpils
262LatviaLūciņšViktorsVTRēzekne
263LatviaAvlasina-ZavadskaMarinaSTDaugavpils
264LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
265LatviaMēneseIngūnaSTAiviekste
266LatviaBondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
267LatviaZavadskisJevgenijsVTDaugavpils
268LatviaGasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
269LatviaBildersAgrisVTIkšķiles novads
270LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
271LatviaTeterovskisKristsVTBJelgava
272LatviaMālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
273LatviaTeterovskisUģisVTJelgava
274LatviaSokunovaAlīnaSTBSalaspils
275LatviaTiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
276LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
277LatviaBiezumaKristiānaSTBRīga
278LatviaBeinarovičaIlzeSTRīga
279LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
280LatviaViekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
281LatviaMetumsAinārsVT
282LatviaMetumsMārtiņšVTA
283LatviaŠiļūnaKristīneSTrīga
284LatviaMaļķevičaEvitaSTADagda
285LatviaSparānsMārisVTKrustpils
286LatviaMetumsNaurisVTB
287LatviaPastareAgneseSTAdidasOgre
288LatviaMajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
289LatviaJasinskaJanaSTADaugavpils
290LatviaGrigorjevaLauraSTADaugavpils
291LatviaLazukoAlīnaSTADaugavpils
292LatviaFraņkovaElvīraSTADaugavpils
293LatviaSvokoBaibaSTADaugavpils
294LatviaPenceMontaSTLU karsējmeitenesRīga
295LatviaPetrovaAnastasijaSTADaugavpils
296LatviaBogdanovaSvetlanaSTADaugavpils
297LatviaAstamonovsVladimirsVTDaugavpils
298LatviaVasiļevskaSņežanaSTADaugavpils
299LatviaAsorovskaViktorijaSTDaugavpils
300LatviaFiloņenkoViktorijaSTADaugavpils
301LatviaMasjukaVeronikaSTBDaugavpils
302LatviaBaranovskaNadeždaSTADaugavpils
303LatviaKrūmiņaEdīteSTJēkabpils
304LatviaRižanovsAivisVTBalvi
305LatviaGeidāneAgitaSTRēzekne
306LatviaPūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
307LatviaPūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
308LatviaPopkoAnnaSTDaugavpils
309LatviaPopkoDenissVTOgre
310LatviaKoroļkevičsVadimsVTDaugavpils
311LatviaAvdevičsArtursVTJelgava
312LatviaZeltiņaEmīlijaSTRēzekne
313LatviaBagrovaTatjanaST15.piiDaugavpils
314LatviaAugulisEmīlsVTBSaulkrasti
315LatviaMamedovsRafaelsVT15.piiDaugavpils
316LatviaAuguleSelīnaSTBSaulkrasti
317LatviaPotašenkoVadimsVTDaugavpils

Daugavpils, Nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaIsateNataļjaSNUJMana MāriteDaugavpils
2LatviaSivačovaJūlijaSNUJMana MārīteDaugavpils
3LatviaHarūneSandraSNUJMana MārīteDaugavpils
4LatviaNikonovaDanutaSNUJMana MārīteDaugavpils
5LatviaKohaneNataļjaSNUJMana MārīteDaugavpils
6LatviaGerasinaJeļenaSNUJMana MārīteDaugavpils
7LatviaMasāneOksanaSNUJMana MārīteDaugavpils
8LatviaŽuseleKristinaSNUJ
9LatviaAnaņjevsSergejsVNUJMana MārīteDaugavpils
10LatviaŠiļinaOlgaSNUJMana MārīteDaugavpils
11LatviaSilovaLarisaSNUJDaugavpils nūjotājiDaugavpils
12LatviaAfanasjevaKiraSNUJMana MārīteDaugavpils
13LatviaKorņilovaEvijaSNUJDaugavpils
14LatviaSemjonovaIlonaSNUJAVIA TeamRiga
15LatviaBeļakovaLigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
16LatviaSvilāne-DūdaValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
17LatviaDīriņaMāraSNUJNūjo priekamRīga
18LatviaLūciņaIndraSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
19LatviaMikanovaSvetlanaSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
20LatviaBalševicaValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
21LatviaMinajevaTatjanaSNUJRiga
22LatviaVanagaDaceSNUJJelgava
23LatviaRundzāneLarisaSNUJDaugavpils
24LatviaPanovskaijaTatjanaSNUJDaugavpils
25LatviaKoļesņikaIrinaSNUJDaugavpilsDaugavpils
26LatviaLūciņaIndraSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
27LatviaAndiņaIneseSNUJDaugavpils NūjotājiDaugavpils
28LatviaUpīteSantaSNUJDaugavpils
29LatviaJerofejevaLudmilaSNUJVentspils
30LatviaKovnackaIvetaSNUJRīga
31LatviaSaveljevaTatjanaSNUJMana MārīteDaugavpils
32LatviaMaklakovaValentīnaSNUJ15.piiDaugavpils
33LatviaVīlipsMārisVNUJSalaspils
34LatviaVeikšaSvetlanaSNUJ15.piiDaugavpils

Daugavpils, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaZaņevskisDamiansVB2Daugavpils
2LatviaKirčenkoDamirVB1Daugavpils
3LatviaKirčenkoAlisaSB1Daugavpils
4LatviaČamaneLoretaSB4Līvānu BJSSLīvāni
5LatviaLazdāneAliseSB2Daugavpils
6LatviaLisinaAleksandraSB3Līvānu BJSSLīvāni
7LatviaStieciņšMarksVB2SD TradingRīga
8LatviaStieciņšKristersVB1SD TradingRīga
9LatviaGaņģītisLinardsVB2eBIOpowerKuldīga
10LatviaDonikaLuīzeVB4Daugavpils
11LatviaJerofejevaFelicitaSB1Rīga
12LatviaJerofejevaSelīnaSB1Rīga
13LatviaPūdžsValtersVB4Preiļi
14LatviaOsisKurtsVB1OšuTeamRiga
15LatviaZepaEvitaSB3Līvānu BJSSLīvāni
16LatviaSiminaiteDārtaSB2Cēsis
17LatviaVasiļjevaAlīnaSB3Līvānu BJSSLīvāni
18LatviaRogaAnnaSB3Līvānu BJSSLīvāni
19LatviaMarcinkevičsMihailsVB3Līvānu BJSSLīvāni
20LatviaBaškoRalfsVB4Daugavpils
21LatviaTihanovičsMilānsVB4Daugavpils
22LatviaTraškoIngaSB4Daugavpils
23LatviaDimitrijevsArtjomsVB3Daugavpils
24LatviaZelenkovsMaksimsVB2Daugavpils
25LatviaDanilovskisVladimirsVB1rīga
26LatviaJarockisAndisVB2Daugavpils
27LatviaMihailovsJegorsVB2Daugavpils
28LatviaKudrjašovsIvansVB2Daugavpils
29LatviaSivačovsArtjomsVB2Daugavpils
30LatviaDorožkoIvansVB2Daugavpils
31LatviaLukjaņecsMihailsVB1Daugavpils
32LatviaVarslavānsVladsVB1Daugavpils
33LatviaMiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
34LatviaKozlovskaLaimaSB3Daugavpils
35LatviaMarkovaAliseSB3Daugavpils
36LatviaKozlovskaLolitaSB2Daugavpils
37LatviaLavrenovaVarvaraSB2"Mārīte"Daugavpils
38LatviaGeikoAlisaSB2Daugavpils
39LatviaDobeEvelīnaSB2Daugavpils
40LatviaLavrenovaAnnaSB1"Mārīte"Daugavpils
41LatviaGrlovaSofijaSB1Daugavpils
42LatviaMikulovsFilipsVB4Daugavpils BJSSDaugavpils
43LatviaTeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
44LatviaAncāneElizabeteSB4Līvānu BJSSLīvāni
45LatviaJermolajevaAlisaSB3Līvānu BJSSLīvāni
46LatviaJermolajevsArtjomsVB2Līvānu BJSSLīvāni
47LatviaRašmaneKerijaSB2
48LatviaBondarevsNikitaVB4Līvānu BJSSDaugavpils
49LatviaBulsDaniilsVB3Daugavpils
50LatviaDuškevičsĒriksVB2Daugavpils
51LatviaMedvedevsJaroslavsVB2Daugavpils
52LatviaAstamonovsArtūrsVB2Daugavpils
53LatviaJeršovsAdriansVB2Daugavpils
54LatviaIgnatjevsVladislavsVB2Daugavpils
55LatviaKarpovsIgorsVB4Daugavpils
56LatviaMedvedevaSofijaSB4Daugavpils
57LatviaGriķeAmandaSB4Daugavpils
58LatviaZimovaAgnetaSB3Daugavpils
59LatviaKalniņaRebekaSB4Līvānu BJSSLīvāni
60LatviaZimovaKarolinaSB1Daugavpils
61LatviaVoroncovaKsenijaSB1Daugavpils
62LatviaKārkliņšIvoVB2
63LatviaOzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
64LatviaKārkliņšRaivoVB1Rīga
65LatviaOzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
66LatviaOzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
67LatviaOzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
68LatviaZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
69LatviaLazdāneAliseSB2Daugavpils
70LatviaZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
71LatviaZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
72LatviaMalihinaMargaritaSB1Rēzekne
73LatviaMalihinsRomansVB2Rēzeknes PIIRēzekne
74LatviaZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
75LatviaKņaževaSofjaSB3Daugavpils
76LatviaZālītisJānisVB1Rīga
77LatviaLukaševsKirillsVB1Rēzeknes PIIRēzekne
78LatviaPētersonsMārisVB3Daugavpils
79LatviaLukaševsIgorsVB3Rēzeknes sākumskolaRēzekne
80LatviaMinajevaKaterinaSB3Riga
81LatviaKoršenkovaAnastasijaSB1Rēzekne
82LatviaKoršenkovaNadeždaSB1Rēzekne
83LatviaKoršenkovaVeraSB3Rēzekne
84LatviaViļkelisDenissVB1Daugavpils
85LatviaKoršenkovsJurijsVB4Rēzekne
86LatviaKosihsDenissVB1Daugavpils
87LatviaLaurenovaVarvaraSB2Daugavpils
88LatviaLavrenovaAnnaSB1Daugavpils
89LatviaMihailovaJelizavetaSB1Daugavpils
90LatviaAndrejevaSimonaSB1Daugavpils
91LatviaUļjanovaKsenijaSB3Daugavpils
92LatviaTamojevaLijaSB2daugavpils
93LatviaStašķevičaMilanaSB2Vienā skrējienā vesela ģimeneDaugavpils
94LatviaVidemaneEvitaSB1Rīga
95LatviaVasiļjevaAlīnaSB3Līvānu BJSSLīvāni
96LatviaZakarevičsAndrisVB4Līvānu BJSSLīvāni
97LatviaŠmitsRičardsVB3Rīga
98LatviaRogaAnnaSB3Līvānu BJSSLīvāni
99LatviaLaksaArlina-AnikoSB2Daugavpils
100LatviaZilisIļjaVB4Daugavpils
101LatviaGubinaDarjaSB2Olaine
102LatviaZilisGļebsVB3Daugavpils
103LatviaGubinaMarijaSB4Olaine
104LatviaBagrovaInnaSB4Daugavpils
105LatviaZaštofteViktorijaSB4Daugavpils
106LatviaTraškoIngaSB4Daugavpils
107LatviaZiediņaEnijaSB2Daugavpils
108LatviaDerevjankoGļebsVB2Daugavpils
109LatviaZaķeAnna MarijaSB3RCHVRīga
110LatviaKrūmiņaDārtaSB1Jēkabpils
111LatviaRozentāleAmandaSB1Iecava
112LatviaRupeikaLuīzaSB2Salaspils
113LatviaZebuliņšRihardsVB3Rīga
114LatviaPriedīteLauraSB3Daugavpils
115LatviaPopkoTomassVB1Ogre

Kopā pieteikušies: 1027

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas