Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Daugavpils pusmaratons | Saraksts

Daugavpils, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LāsmaS40VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
3.  Ādamsons MārisVLimbaži
4.  Adijāns KasparsVVichy
Viļāni
5.  Aizpurietis AinārsVABLV Bank, AS
Rīga
6.  Alferenkovs SergejsV40Rīga
7.  Alksne LīgaSSportland
Rīga
8.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
9.  Antonovs IgorsVAlkoparty
Riga
10.  Apinis EdgarsVPATRIA-Mmēbeles
Lapmežciems
11.  Arājs MārisVSportland
Rīga
12.  Armans AustrisVPATRIA-Mmēbeles
Rīga
13.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
14.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
15.  Atteka ArnisVRīga
16.  Aukmanis NaurisVPATRIA NUTRITION
Olaine
17.  Ausmanis KristapsVSportland
18.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
19.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Rembate
20.  Baliko NellijaSIsostar
Rīga
21.  Bambis ImantsVĶekava
22.  Bandurins PēterisVRīga
23.  Baumanis ImantsVSportland
Rīga
24.  Bautris DainisVjurmalasture.lv
Rīga
25.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
26.  Belevičs JurisV40Ogre
27.  Belousovs VadimsV
28.  Beļajevs GenādijsVSportland
Rīga
29.  Bergmanis AivarsV40VSK Noskrien
Rīga
30.  Bergmanis IlvarsV
31.  Bergs AigarsVAQUA
Riga
32.  Bērziņš GatisVVSK Noskrien
Mārupe
33.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
34.  Bērziņš KristapsVSPORTLAND/ NIKE
35.  Bērziņš MārisVSportland
Rīga
36.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
37.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
38.  Birģele SantaSRīga
39.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
40.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
41.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
42.  Bobileva OlgaS40
43.  Boiko KirilsV
44.  Boldāne IlzeS50Gulbene
45.  Bonar RodionVTRSTYLE
Minska
46.  Borozdins AleksisVSportland
Salacgrīva
47.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
48.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
49.  Braunfelds UvisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
50.  Brēdiķis JurisV40MARATONA KLUBS
Rīga
51.  Bremze NormundsV50OGRE
52.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
53.  Brokāne AnnaS
54.  Brokāns EduardsVBinitex
Daugavpils
55.  Bruss KristapsVVSK Noskrien
Tērvete
56.  Brūvers IvoVSIA Ceram Optec
Līvāni
57.  Buko DanielsVLīvanu VK/ ASICS
Līvāni
58.  Buls JānisVNOOK
Rēzekne
59.  Buls RaimondsV40Jūrmala
60.  Būmans GuntarsV50Liepāja
61.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
62.  Buročkins AndrejsVRun with dreadlocks
Daugavpils
63.  Butkevičs JānisV40Rīga
64.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
65.  Caics ArtūrsV---
Rīga
66.  Ceika LailaS50Valmiera
67.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
68.  Circens JānisVViļakas novads
69.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
70.  Černovs RobertsVAS
Rīga
71.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
72.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
73.  Dapkuviene LauraSJonava
74.  Daugmaudis GiedriusVŠviesos Kariai
Vilnius
75.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
76.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
77.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
78.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
79.  Domkins EdmundsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
80.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
81.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
82.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
83.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
84.  Drizļionoks AleksandrsVTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
85.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
86.  Dzelme LitaS40Rīga
87.  Dzene EgijaS
88.  Egerton JamesV
89.  Ekholm ElmarV50Laguja
90.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
91.  Else AsnateSMazsalaca
92.  Feldhūne ElīnaSMārupe
93.  Freimanis DāvisVSportland
Rīga
94.  Gabaliņš-Briška KasparsVSK Metroons/ Nike
Ķekava
95.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
96.  Gaile SantaSJelgava
97.  Galašina AnitaSSportland
Rīga
98.  Galeniece IevaSRīga
99.  Galperin MichaelVTRSTYLE
Minska
100.  Garkels VjačeslavsVDaugavpils
101.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
102.  Ginovska AgneseSVSK Noskrien
Rīga
103.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
104.  Gipters MarksVHookah Masters
Daugavpils
105.  Girgensons JānisVSK Metroons/ Nike
Dobele
106.  Glenton MartinV40Daugavpils
107.  Glods VitālijsVAlkoparty
Daugavpils
108.  Golubeckis VitālijsVVSK Noskrien
Rīga
109.  Golubevs MihailsVRīga
110.  Grasis ArnisV40Auseklis-LSPA
Rīga
111.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
112.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
113.  Grickus DaigaSSK Tērauds/ Nike/ Sportland
Rīga
114.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
115.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
116.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
117.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 3
118.  Gruševs SalvisVSkriešanas Akadēmija
Rīga
119.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
120.  Gudens NormundsV40
121.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
122.  Guļkeviča JutaSVSK Noskrien
Dagda
123.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
124.  Haritonovs MatīssVSalomon | Taku Skrējējs
Rīga
125.  Heinsbergs KristapsVSportland
Jūrmala
126.  Hess RihardsVRēzekne
127.  Holmanovs AleksandrsV40
128.  Ieleja AgraS40Rīga
129.  Ielejs KārlisV40Rīga
130.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
131.  Ivankins OļegsVRīga
132.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
133.  Ivanova LudmilaSDaugavpils
Daugavpils
134.  Ivanovs DmitrijsVRiga
135.  Ivanovs SandrisVRīga
136.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
137.  Jakovlevs IljaVDaugavpils
138.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
139.  Janens JevgenijsVAlkoparty
Daugavpils
140.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
141.  Janovskis VladimirsV50Daugavpils
142.  Jansons JurisV60Līvānu VK
Līvāni
143.  Jaunzems SergejsVDaugavpils
144.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
145.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
146.  Joce LudmilaS50Matisons Runner's Club
Turlava
147.  Judkins AleksandrsVRiga
148.  Juferovs AndrejsV40Da-marathon
Daugavpils novads
149.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
150.  Jurkevičs DmitrijsVSPORTLAND/ NIKE
151.  Kaimiņš KristapsVAdidas
Ogres novads
152.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
153.  Kalniņš GvidoVRīga
154.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
155.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
156.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
157.  Kalniņš RitvarsV40Skrienam kopā
Valmiera
158.  Kanišauskas RičardasV40Šiauliai
159.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
160.  Kārkliņš ArtūrsV
161.  Karpikovs AleksandrsVRiga
162.  Kaspere ZaneSBauska
163.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
164.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
165.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
166.  Kibaļņika OlgaSI LOVE RUNNING
Riga
167.  Kilbauskas DariusVSK "Šiurpys"
Zarasai
168.  Kirejevs AndrisV40SK Magnen
Rēzekne
169.  Kirhners RaivisVTukums
170.  Kirilova VivianaS40Sportland
Rīga
171.  Kiršteina MontaSĀdaži
172.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
173.  Kļava LieneSMoller Auto Ventspils
Jūrmala
174.  Kļava PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
175.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
176.  Kļaviņš ValdisV40Magnen
Rēzekne
177.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
178.  Kņaževa ZojaS40Daugavpils
179.  Kolužs JānisVDa-Marathon
Daugavpils
180.  Kondrāte ElīnaSCido
181.  Koontz JustineSBaltimore
182.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
183.  Kore IvarsV40Talsi
184.  Kormiļcevs EduardsVVRK
Rēzekne
185.  Kornijenko AleksandrsV40
186.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
187.  Kozanogins SergejsVDaugavpils
188.  Kozlovskis JānisVRīga
189.  Krasovska ZaneSRīga
190.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
191.  Krastiņš JēkabsV40SK Metroons/ Nike
Rīga
192.  Krauja AndrisVZB Fizkultūra
Ogre
193.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
194.  Krīgers DidzisV60valmiera
195.  Kristapsone AgateSPATRIA-Mmēbeles
Liepāja
196.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
197.  Kudlāns KristapsVRīga
198.  Kudrjavskis MarisVHookah Masters
Daugavpils
199.  Kuģenieks KristersV
200.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
201.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
202.  Kvasovs KonstantinsV
203.  Ķeģis GunārsV50Lī Sporta klubs
Rīga
204.  Ķerubiņš ValdisV40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
205.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
206.  Laktionov JurijVTRSTYLE
Minska
207.  Lapsa GvidoV50
208.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
209.  Lazarevs MaksimsVDaugavpils
210.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
211.  Lejasmeiers GintsV50VSK Noskrien
Liepāja
212.  Lepse KristianaSSportland
Rīga
213.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
214.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
215.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
216.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
217.  Linde LolitaSRīga
218.  Livčāns KasparsVIkšķile
219.  Ločmelis ArtūrsVPATRIA NUTRITION
Rīga
220.  Logins ArtisVRekova
Balvi
221.  Lomako DmitrijsVDaugavpils
222.  Ludriks AndrisV40VSK Noskrien Rieksti
Rīga
223.  Lukins AndrejsVRīga
224.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
225.  Lukša OlgaSironman.lv
Rīga
226.  Lukša RobertsVironman.lv
Rīga
227.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
228.  Macuks AnatolijsVSK Tērauds/ Nike/ Sportland
Jēkabpils
229.  Mačtama DanaSMatisons Runner's Club
Ventspils
230.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
231.  Maksimovs AndrejsVLATC
Daugavpils
232.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
233.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
234.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
235.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
236.  Markeviča KristīnaSDaugavpils
237.  Markulis JānisV40
238.  Martinsons ElmārsV40Rīga
239.  Maslobojevs SergejsVRiga
240.  Matisāne SantaSDaugavpils
241.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
242.  Medvedevs VadimsVI LOVE RUNNING
Rīga
243.  Medvedevs VitalijsVI LOVE RUNNING
Rīga
244.  Meiere IevaS40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
245.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
246.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
247.  Melbergs ReinisVCēsis ECO Trail
Sabile
248.  Melniks DmitrijsV40I LOVE RUNNING
Riga
249.  Mennika MalvīneSpulsometrs.lv
Rīga
250.  Menniks MārtiņšVpulsometrs.lv
Rīga
251.  Meņšikovs MareksV40SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
252.  Mihailova ZaneSRiga
253.  Miķelsons AndisV40vidrizi
254.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
255.  Minajevs DmitrijsVRudzupuķu spēks
Riga
256.  Misa SamuelsVRiga
257.  Misāne RandaSLiepāja
258.  Mitka DeimantasV40Na, pagauk!
Vilnius
259.  Mlokita DarjaSI LOVE RUNNING
Riga
260.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
261.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
262.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
263.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
264.  Narnickis KristapsVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
265.  Naumenko LindaSDaugavpils
266.  Neilande IneseS40vsk noskrien
rīga
267.  Neimande LeldeSSPORTLAND/ NIKE
268.  Nekrašas NerijusV40Vilnius
269.  Nereta InitaS40Jēkabpils
270.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
271.  Nolle JānisV40Rīga
272.  Novika IngaS40ALOJA-STARKELSEN
rīga
273.  Noviks IvarsV40SK MAGNEN
Rēzekne
274.  Ņilovs ValdisV40SK Ozolnieki A
Ogres novads
275.  Osis GatisVOšu Team
Valmiera
276.  Osovija JelizavetaSSportland
Rīga
277.  Ozers JānisV50Jelgava
278.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/ NIKE
279.  Ozoliņš JurisVRīga
280.  Ozols JānisVRīga
281.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
282.  Paisums AndrejsVValsts policija
283.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/ Nike
Rīga
284.  Panfjorovs ValentīnsV60Rīga
285.  Pārums JānisVProjekts Etiopietis
Iecava
286.  Pašķevičs ArnisVDaugavpils
287.  Pavlovs DenissVSIA Ceram Optec
Līvāni
288.  Pavļukevičs ValērijsV40SK Magnen
Rēzekne
289.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
290.  Pence DzintraS40Talsi
291.  Pētersons JurisV40Rūjiena
292.  Petrov AleksandrV60Акрон
Welikij Nowgorod
293.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
294.  Petrovs JurijsVRīga
295.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
296.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
297.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
298.  Plodunov ZakharVTRSTYLE
Minska
299.  Pogorelova SvetlanaSPOGAS
300.  Pogorelovs SergejsV40POGAS
Riga
301.  Pormanis KrišjānisVpormanis
riga
302.  Postnov VasilyVYekaterinburg
303.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
304.  Pūcītis GatisVSwedbank/ Lī Sporta klubs
305.  Pujāte AijaSFitnesa klubs F1
Rīga
306.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
307.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
308.  Pužulis SandisVRīga
309.  Radčenko AleksandrsVCido
Rīga
310.  Ragainis MārtiņšVRīga
311.  Rasa HelmutsVSportland
Saldus
312.  Rēders AndrisVRēderu banda
Tīraine
313.  Rjabuha AnastasijaSRīga
314.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
315.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
316.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
317.  Rozenberga DaceS
318.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
319.  Rozentālbergs AndrisVRīga
320.  Rozis RobertsV40Rīga
321.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
322.  Rudzīte KateSRudzupuķu spēks
Murjāņi
323.  Rudzītis ArnisVI LOVE RUNNING
Riga
324.  Rumiancev ViačeslavV40SK Favoritas
Visaginas
325.  Rumpe MārisVRīga
326.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
327.  Ruskihs EduardsVRīga
328.  Ruskova EvitaSVSK
Rīga
329.  Ruskovs DmitrijsVVSK
Rīga
330.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
331.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS/LSC
Rīga
332.  Saharovs DmitrijsVSIA Ceram Optec
Līvāni
333.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
334.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
335.  Salenieks AigarsV40Preiļi
336.  Salova IrinaS40I LOVE RUNNING
Riga
337.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
338.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
339.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
340.  Saušs ArvīdsVDaugavpils
341.  Savica IntaS50Riga
342.  Sederevicius LaurynasVSkogran
Vilnius
343.  Seifullajevs RolandsV
344.  Sējējs MārtiņšVLiepāja
345.  Semenenko IljaV
346.  Semjonovs UldisVCido
347.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
348.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
349.  Settarovs AleksandrsV40Daugavpils 12.vsk- komanda
Daugavpils
350.  Sidorenko AndrejsVDaugavpils
351.  Sigajevs AleksandrsV24
Marupe
352.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
353.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
354.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
355.  Siminaitis DāvisVCēsis
356.  Sinkēviča IlvaSJelgava
357.  Siņicins MaksimsVDaugavpils
358.  Sīpols JānisVStaicele
359.  Sivko AntonijsV40Ventspils
360.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
361.  Skorodihins JurijsVVRK
Rēzekne
362.  Skujenieks MārtiņšV
363.  Skulte AgrisVRīga
364.  Smalovijs NikolajsV60MARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
365.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
366.  Sondors JānisVSportland
Jelgava
367.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
368.  Sparāne Sanita-IevaSSportland
Rīga
369.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
370.  Stallītis EmīlsVRīga
371.  Staņevičs ElvisVSportland
Dobele
372.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
373.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
374.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
375.  Suveizda ImantsV40Da-marathon
Daugavpils novads
376.  Svetiņina ZaneSRīga
377.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
378.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
379.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
380.  Šilkova DaigaSRīga
381.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
382.  Šits ArtūrsVRīga
383.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
384.  Šmidlers AndulisV50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
385.  Šmite RenāteSLielvārde
386.  Šmits ArtisV40Rīga
387.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
388.  Šņepsts KristapsVValmiera
389.  Špeļkovs SergejsVRēzekne
390.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
391.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
392.  Šterna AigaSSportland
Rīga
393.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
394.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
395.  Šurhoveckis ŅikitaVDaugavpils
396.  Tālums ArmandsVVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
397.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
398.  Tene DārtaSSportland
Rīga
399.  Tene IrbeSSportland
Rīga
400.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
401.  Timofejevs ValdemārsV50Daugavpils
402.  Titovičs AleksejsVTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
403.  Tohters AigarsVSaulkrasti
404.  Tomsone SigneS40Rīga
405.  Topecs ArtūrsVSportland
Rīga
406.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
407.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
408.  Trūlis ModrisVLipuški
409.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & Asics
Jūrmala
410.  Uljanovs JurijsV50Daugavpils
411.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
412.  Upenieks IvarsV50-
Feimaņi
413.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
414.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
415.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
416.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
417.  Ušackis JurisV40Vālodzes
418.  Uzols AivarsV50DTC Jaunība
Daugavpils
419.  Vagals VadimsVDaugavpils
420.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
421.  Valerts AndrisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
422.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
423.  Vaļulis AivisVVSK Noskrien
Daugavpils
424.  Vanags NilsV40PANATTA
Rīga
425.  Vasile MontaS50Liepāja
426.  Vasilevich AleksandrsVMinsk
Minsk
427.  Vasiļjevs NikolajsV50SK Magnen
RĒZEKNES NOVADS
428.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
429.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
430.  Vecvanaga VitaSPANATTA
Rīga
431.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
432.  Veinbergs DidzisVValmiera
433.  Veinbergs OskarsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
434.  Vējš-Āboliņš KristapsVSPORTLAND/ NIKE
435.  Veliks GirtsV40
436.  Veriks AndrisVRīga
437.  Vernera JustīneSRīga
438.  Vesere SandraSSkriešanas Akadēmija
Rīga
439.  Vēsma ĢirtsV60Daugavpils
440.  Videmanis DidzisVTalsi
441.  Videmanis MārisVOgre
442.  Vidiņš GundarsVValmiera
443.  Vikmanis KārlisVSportland
Rīga
444.  Vīksne KasparsVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
445.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
446.  Viļuma GintaS
447.  Viļums RobertsVOgre
448.  Vircavs IngussV40Salaspils
449.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
450.  Volkovs UģisV
451.  Vorobjovs AleksejsVILOVERUNNING
Rīga
452.  Vucāns ValdisVBez PVN
Daugavpils
453.  Wojcik MaciejVHajnówka
454.  Wright BrianVDaugavpils
455.  Zagorskis DāvisVSportland
Rīga
456.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
457.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
458.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
459.  Zariņa IevaSValmiera
460.  Zariņš ArvīdsVReir Dobele
Dobele
461.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
462.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
463.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
464.  Zemčugovs IgorsVDaugavpils
465.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
466.  Zemītis MārtiņšVSPORTLAT
Rīga
467.  Ziediņa IngaS40MARATONA KLUBS/ VSK Noskrien
Aizkraukle
468.  Ziemele DaceSSportland
469.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
470.  Zimackis ViestursVRīga
471.  Zundāns MārisVBaloži
472.  Zvingēvica-Kalniņa KristīneS40Rīga
473.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
474.  Žeibe IlgaS50Skrienu uz bibliotēku
Rīga
475.  Žodziņš AigarsV50Ezere
476.  Žugris AivarsV50Preiļi
Preiļi
477.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
478.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Daugavpils, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
2.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
3.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Ādmidiņš ValērijsVN50Rēzekne
5.  Aguls VitālijsVN20VRK
Rēzekne
6.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
7.  Aksenoks KristapsVNJRiga
8.  Alika IlgaSN20Daugavpils
9.  Alika MarutaSN20Daugavpils
10.  Aļabjeva LiliānaSNJDaugavpils
11.  Aļijeva LīgaSN20LEJA
Preiļi
12.  Andersone LaumaSN20Riga
13.  Andrejevs JurijsVN30Liepāja
14.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia 2
Rīga
15.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/ Nike/ Sportland
Jūrmala
16.  Apinis AlfrēdsVNJMaratons/Asics
Rīga
17.  Apsīte ElīnaSN30Rīga
18.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
19.  Astaševska AneteSN30SK
Kuldīga
20.  Auziņa ZaneSN30Ogre
21.  Babiško EdgarsVN50daugavpils
22.  Babjuka DiānaSN20Sportland
Daugavpils
23.  Babris KristīneSN20Sportland
Daugavpils
24.  Baikova OlesjaSN30
25.  Bairaševskis ValerijsVN20Riga
26.  Baldone RenāteSN30
27.  Baldridge BrackVN20Daugavpils
28.  Balode ElīnaSN20Rīga
29.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
30.  Baranovska IlonaSN20Daugavpils
31.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
32.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
33.  Basmanovs MihailsVN40Rīga
34.  Behmanis MārtiņšVN20Sportland
Rīga
35.  Beimo GintaSN20Sportland
Bauska
36.  Beleviča JolantaSN40Ogre
37.  Belevičs JēkabsVNJOgre
38.  Belorags JānisVN20Matisons Runner's Club
Ventspils
39.  Belovs RostislavsVNJLATC Daugavpils
Daugavpils
40.  Bēniņa IngaSN30Rīga
41.  Benvenuti PaoloVN40golubiozik
minsk
42.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
43.  Bērziņš EdijsVN20Sportland
Viesīte
44.  Bērziņš ErlendsVNJSportland
Viesīte
45.  Bērziņš JurisVN40
46.  Biezuma GitaSN40Rīga
47.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
48.  Birģelis JānisVN50Rīga
49.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
50.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
51.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
52.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
53.  Blūms ElmārsVN20Rīga
54.  Bočkovs DenissVN30Sportland
Rīga
55.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
56.  Bogdanova IvetaSN30SIA Ceram Optec
Līvāni
57.  Bokučava DianaSN30Pinki
58.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
59.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
60.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
61.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
62.  Boreiko EdmundsVN50Preiļi
63.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
64.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
65.  Bormanis MairisVN20Smiltene
66.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
67.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
68.  Bratka RaitisVN30VSK NOSKRIEN
Riga
69.  Brizga KitijaSN20Liepāja
70.  Brodovs Krists-SandisVNJDaugavpils
71.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
72.  Brokāne ZaneSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
73.  Brokans AivarsVN30Jelgava
74.  Brokāns JānisVN20Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
75.  Broomfield DanielaSN20Daugavpils
76.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
77.  Bulis EriksVNJDaugavpils
78.  Bulkina MarinaSN40CHARLOT
Talsi
79.  Bullītis MārtiņšVN20Sportland
Rīga
80.  Burbo KarīnaSN20Daugavpils
81.  Bušmane DanaSN20
82.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
83.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
84.  Bušs AldisVN30SK Tērauds
Rīga
85.  Caics JānisVN60---
Rīga
86.  Capa ViktorijaSN20Sportland
Viesīte
87.  Ciukmacis AldisVN40Rēzeknes novads
Ozolaine
88.  Cvetkovs DmitrijsVN30Daugavpils
89.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
90.  Čibulis EdijsVN20Sportland
Viesīte
91.  Dadzis MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
92.  Dakstiņš RolandsVN20Rīga
93.  Danenberga EvitaSN20Rīga
94.  Dēdelis ArtūrsVNJDaugavpils
95.  Dedelis NikolajsVN30Daugavpils
96.  Dieviņa DaceSN30Liepāja
97.  Dindune Ilze-IzabellaSN20Sportland
Rīga
98.  Djatlo JānisVN20Daugavpils
99.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
100.  Draudiņš KristapsVN20Sportland
Riga
101.  Drozdovs GunārsVN30Daugavpils
102.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
103.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
104.  Dudels AndrisVN50Da-marathon
Daugavpils novads
105.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
106.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
107.  Džeriņš ArtūrsVN30Daugavpils Dome
Daugavpils
108.  Eglīte KristiānaSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
109.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
110.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
111.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
112.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
113.  Ešenvalds SergejsVNJDaugavpils
114.  Ešmits TomsVN20Sportland
Rīga
115.  Fisenkova AlīnaSN30AVIA Team
Rīga
116.  Fisenkovs VitālijsVN20AVIA Team
Riga
117.  Fomin MaksimVNJVisaginas
118.  Franckeviča AnitaSN40Daugavpils
119.  Freiberga AneteSN20Rēzekne
120.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
121.  Freimane LauraSN20Liepāja
122.  Fremberga LindaSN30Bauska
123.  Fridrihsone DiānaSN30Liepāja
124.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
125.  Gabrāne HelēnaSN20
126.  Gaile MartaSN20Rīga
127.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
128.  Gaile SolvitaSN30Rīga
129.  Gailis DainisVN40Sigulda
130.  Gailis JānisVN40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
131.  Gailītis JānisVNJSmiltene
132.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
133.  Gaņģītis GatisVN30eBIOpower
Kuldīga
134.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
135.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
136.  Gavrilovs RovoamsVNJDaugavpils
137.  Geidāns VladislavsVN20Daugavpils
138.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
139.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
140.  Glaudiņš OļegsVN30Infinity
Rēzekne
141.  Gobrusanovs RuslansVNJDaugavpils
142.  Goldmane ElīnaSN20Sportland
Rīga
143.  Golovenkina MarijaSNJDaugavpils
144.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
145.  Gornavs AnsisVN40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
146.  Gorņevs NormundsVN30Rīga
147.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
148.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
149.  Goža JānisVN20
150.  Grāvelis AigarsVN20
151.  Graviņš ReinisVN20Sportland
Staicele
152.  Grebeža KarīnaSN20
153.  Greibo EvgenijsVN20DGT
Daugavpils
154.  Gribuste LauraSNJDaugavpils
155.  Grigorjeva JeļenaSN30Daugavpils
156.  Grigorjevs PāvelsVN20Daugavpils
157.  Grīnberga ZinaidaSN50Grimpi
Rīga
158.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
159.  Guļbinovs DanielsVNJDaugavpils
160.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
161.  Ģērmane GunaSN30Adidas
162.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20SPORTLAND/ NIKE
163.  Heringa MartaSN20Sportland
Liepāja
164.  Horužonoks EdgarsVNJDaugavpils
165.  Indričāns VadimsVN20Kārsava
166.  Ivanāne KristīneSN20Jelgava
167.  Ivanāns MārisVN20Baldone
168.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
169.  Ivanova ZaneSN20Sportland
Gulbene
170.  Ivanovs AndrejsVN30Salaspils
171.  Ivanovs IngvarsVN30DTC Jaunība
Daugavpils
172.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
173.  Ivanovs KārlisVNJDaugavpils
174.  Jakovļeva AnastasijaSNJDaugavpils
175.  Jakštas RolandasVN50su draugais
Kaišiadorys
176.  Jansone IngaSN30VSK Noskrien
Madona
177.  Jansone SailaSN50SK Katrīna
Kuldīga
178.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
179.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
180.  Jekimenko ĢirtsVN20Sportland
Rīga
181.  Jermaļonoks VladimirsVN60Da-marathon
Daugavpils novads
182.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
183.  Jonīte LindaSN20Rīga
184.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
185.  Juhņevičs ArtūrsVN20Rīga
186.  Jurtajeva JūlijaSN20Rīga
187.  Kacs GeorgijsVNJDaugavpils
188.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
189.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
190.  Kalniņa LīgaSN20
191.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
192.  Kalniņš KārlisVN20Riga
193.  Kalpiša AlīnaSNJDaugavpils
194.  Kaļiņina EvitaSN20Ilūkste
195.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
196.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
197.  Kaspers GuntarsVN30Bauska
198.  Kauškals JānisVN20Sportland
Smiltene
199.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
200.  Kaziņa DiānaSN20Sportland
Jaunolaine
201.  Ketova KristīneSN20Rīga
202.  Kidulis ArtjomsVN20Daugavpils
203.  Kijaško MihailsVN30Infinity
Rēzekne
204.  Kimbers JurijsVN30"Mārīte"
Daugavpils
205.  Kivkule MartaSNJLaTS
Rīga
206.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
207.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
208.  Klavins AndrisVN20Labkie
Daugavpils
209.  Kleinberga LīvaSN20SK
Kuldīga
210.  Klibiķis ValtsVN20Sportland
Nereta
211.  Klidzeja InitaSN20Daugavpils
212.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
213.  Kļaviņš Zigmārs-JāzepsVN20SK MAGNEN
Rēzekne
214.  Kokins AlfrēdsVN50Daugavpils
215.  Kolomicevs SergejsVN30
216.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
217.  Kopasova JelenaSN30Daugavpils
218.  Kopasovs JurijsVN60da-marathon
Daugavpils novads
219.  Korabo OlgaSN30KEOR
Riga
220.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
221.  Korņilovs MihailsVN40LATS
Daugavpils
222.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
223.  Kovaļevska DaceSN30SK Ozolnieki A
Ozolnieki
224.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
225.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
226.  Kozlovska RutaSN50Madona
227.  Krama ElīnaSN20Sportland
Rīga
228.  Krams RonaldsVN20Daugavpils
229.  Kraslovskis RaitisVN20Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
230.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
231.  Krauze JānisVN30Rīga
232.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
233.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
234.  Krīgalis KārlisVN20Barkava
235.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
236.  Kronbergs NormundsVN20Tukums
237.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner's Club
Mārupe
238.  Kronentāls ArtūrsVN20Sportland
Saldus
239.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
240.  Krukovskis EduardsVN50Daugavpils
241.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
242.  Krupins VjačeslavsVNJDaugavpils
243.  Krutovs GenādijsVN20Rēzekne
244.  Kucins EdgarsVN20Biedrība Bison
Daugavpils
245.  Kucins ĒriksVNJDaugavpils
246.  Kučerova EvitaSN30VSK NOSKRIEN
Rīga / Ventspils
247.  Kukk Kaidi-KeirSN20Salomon | Taku Skrējējs
Parnu
248.  Kumpiņa IlzeSN30VSK Noskrien
Rīga
249.  Kurpniece DanaSN30Vingrotava
Valmiera
250.  Kursišs KasparsVN30PODNIEKI
Rīga
251.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
252.  Ķirsone DiānaSN30Sportland
Rēzekne
253.  Ķirsons AndrisVN30Sportland
Rēzekne
254.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
255.  Labsvīrs JānisVN40Sigulda
256.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
257.  Lāčaunieks RaimondsVN40SK Magnen
Rēzeknes novads
258.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
259.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
260.  Lankups EdgarsVN30SK Metroons/ Nike
Rīga
261.  Lapiņa LauraSN40Maratons/Asics
sigulda
262.  Lasmane OlgaSNJDaugavpils
263.  Lavrenova AļonaSNJDaugavpils
264.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
265.  Lazdiņš JēkabsVNJDaugavpils
266.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
267.  Lāže RolandsVN30Sportland
Daugavpils
268.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
269.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
270.  Leimane ZitaSN30Rīga
271.  Leitlande LigitaSN40VSK Noskrien
Jelgava
272.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
273.  Lelis EdgarsVN20
274.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien/ALLE HOP
Olaine
275.  Liekniņa KristiānaSN20Sportland
Gulbene
276.  Liepiņa IvetaSN40SK Metroons/ Nike
Rīga
277.  Liepiņa RasaSN40SUSLIKI
Rīga
278.  Liepiņš JānisVN20Rīga
279.  Liepiņš RolandsVN50SK "Metroons"/ Nike-2
Rīga
280.  Lieskins RenārsVNJDaugavpils
281.  Lindāns MārtiņšVN20
282.  Linde SintijaSN30S/K Katrīna
Kuldīga
283.  Līpacis JurisVN40Sigulda
284.  Lociks ArnisVNJDaugavpils
285.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
286.  Logāne SanitaSNJDaugavpils
287.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
288.  Luguzis ArtisVN20Lī Sporta klubs
Gulbene
289.  Luriņš HaraldsVNJDaugavpils
290.  Lūsa ViedaSN20SK Tērauds/ Nike/ Sportland
Cēsis
291.  Lūse InāraSN50Matisons Runner's Club
Carnikava
292.  Ļahs ArmandsVNJDaugavpils
293.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
294.  Madžuls LaurisVN20Baltic Events
Rēzekne
295.  Majors JurisVN20Cido
296.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
297.  Malta LāsmaSN40Viļāni
Viļāni
298.  Maļkeviča IlzeSN20Dagda
299.  Mamedova SabinaSN20
300.  Maņkovskis NikolajsVN40Daugavpils
301.  Marcinkeviča ViktorijaSNJDaugavpils
302.  Maslovskis EdgarsVNJDaugavpils
303.  Matisone AgneseSN40Moller Auto Ventspils
Piltene
304.  Matjuhins KirilsVNJDaugavpils
305.  Matvijenko JūlijaSN20ZS34ArtBN
Daugavpils
306.  Meijere IevaSN30Ogre
307.  Meimere RenāteSN20Sportland
Rīga
308.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
309.  Mihailova JolantaSN30Preiļi
310.  Mihailova MelisaSNJDaugavpils
311.  Mihailova ValērijaSNJDaugavpils
312.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
313.  Miklaševica IlzeSN30Sportland
314.  Miklaševics ArtisVN30Sportland
315.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
316.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
317.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
318.  Minickis RomualdsVN60SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
319.  Mironova JeļenaSN20Līvānu VK
Līvāni
320.  Misa KristīneSN40Rīga
321.  Misiņš EdgarsVN20PATRIA-Mmēbeles
Rīga
322.  Misjuns JurijsVN30Da-maratons
Daugavpils
323.  Mitenieks AivisVN30JĒKABPILS
324.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
325.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
326.  Mukāns ErvīnsVN30ZS34ArtBN
Daugavpils
327.  Mukāns SandisVN20ZS34ArtBN
Daugavpils
328.  Murray MollySN20Riga
329.  Narvik SilviaSN50Haabneeme
330.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
331.  Nikolajeva EvelīnaSNJDaugavpils
332.  Nolle ĢintsVNJRīga
333.  Nunes FlavioVN20SPORTLAND/ NIKE
334.  Ņeverovs JevgenijsVN30Riga
335.  Ņikifarovs SergejsVNJDaugavpils
336.  Onučins IļjaVNJ3 VELO PLUS
Rīga
337.  Orbidāns LaurisVNJDaugavpils
338.  Osipovs NikitaVN20Daugavpils
339.  Ozers KasparsVN30Rīga
340.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
341.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
342.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
343.  Pancerko PavelsVN20Daugavpils novads
Daugavpils novads
344.  Panteļejeva AngelikaSN40Skrīveri
345.  Pastars UldisVN50Da-marathon
Daugavpils novads
346.  Pavlovs EdgarsVNJDaugavpils
347.  Pavlovs KonstantīnsVNJDaugavpils
348.  Pāže AndisVN50SK OzolniekiB-LSC
Jelgava
349.  Pelcis RihardsVN20Sportland
Rīga
350.  Pelēce IlzeSN50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
351.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Saurieši / Ikšķile
352.  Peskovs ArtursVNJDaugavpils
353.  Pētersone MaijaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
354.  Petkuns EdgarsVN20
355.  Petrakova Anna-MarijaSNJDaugavpils
356.  Petrenko DenissVN20Dion Sportlab
Spilve
357.  Petrunins NikitaVN20Sportland
Rīga
358.  Pienis RaivoVN30Jelgava
359.  Pildava SantaSN30Rīga
360.  Pīnups MarisVNJDaugavpils
361.  Piterāne LindaSNJDaugavpils
362.  Platā SandraSN40
363.  Platačs AigarsVN20Daugavpils
364.  Platkājis ArdisVN50Rīga
365.  Plečkena MārīteSNJDaugavpils
366.  Pleika-Ižiks AigarsVN30
367.  Plots MārisVN20Rīga
368.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
369.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
370.  Poddubnijs KristapsVN20Sportland
Rīga
371.  Podjavo AlisaSNJDaugavpils
372.  Podniece VinetaSN20Cido
373.  Podnieks ArvisVN20Cido
374.  Pole KristiānaSN20Cēsis
375.  Poligalovs AleksejsVNJDaugavpils
376.  Politajeva JeļizavetaSNJDaugavpils
377.  Polonska LauraSNJDaugavpils
378.  Polonska MaritaSNJDaugavpils
379.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
380.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
381.  Poplavska OlitaSN40SK Magnen
Komanda
382.  Potaša DainaSN20Daugavpils
383.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
384.  Presnijs ArtūrsVN30ZS34ArtBN
Daugavpils
385.  Priedīte LīgaSN20Valmiera
386.  Priedītis VilnisVN40SPORTLAT
Rīga
387.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
388.  Proščenko MaksimsVN20Daugavpils
389.  Ptašņuks ArtūrsVNJDaugavpils
390.  Pūce GintaSN50Valmiera
391.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
392.  Pūle ĒriksVN60Rīga
393.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
394.  Puriņš RaitisVN50
395.  Putāne IlonaSNJDaugavpils
396.  Putniņa LindaSN30Putniņi.lv
Ragana
397.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
398.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
399.  Rancāne AijaSN40SK Magnen
RĒZEKNE
400.  Rankin ViktoriaSN20Daugavpils
401.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
402.  Raudziņa ViolaSN30Sportland
Rīga
403.  Razgale MontaSN20Sportland
Rīga
404.  Reča-Lāže JolantaSN20Sportland
Daugavpils
405.  Rēdere LīgaSN30Rēderu banda
Tīraine
406.  Reinberga ViktorijaSN20Daugavpils
407.  Reine EvijaSN20SK Metroons/ Nike
Liepāja
408.  Reinvalde IevaSN20
409.  Repša SolvitaSN20Rēzekne
410.  Rižakovs NikitaVN20Daugavpils
411.  Roberts AndrisVN20LLU ITF
Jelgava
412.  Romanova ValentīnaSN30Būvniecības ABC
Rīga
413.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
414.  Romanovska KristīneSN20Daugavpils
415.  Roze RenārsVN30Adidas
Ogres novads
416.  Rozenštoka IngaSN20Biedrība "ERFOLG"
Daugavpils
417.  Rožkalns AndisVN30Rīga
418.  Rūja KristīneSN40Sporta klubs Sigulda
Sigulda
419.  Rūja MārīteSN30
420.  Rukmans Jēkabs-OlafsVN20Rēzekne
421.  Rumjancevs AleksandrsVNJDaugavpils
422.  Rupeika OlgaSN30Salaspils
423.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
424.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
425.  Rusiņa LīgaSN20Preiļi
426.  Ruskule DaceSN20Sportland
Rīga
427.  Ruskulis AndisVN20Sportland
Rīga
428.  Rutmane JanaSN20
429.  Samijlovskis ArnoldsVNJDaugavpils
430.  Sarguns ErvīnsVNJDaugavpils
431.  Sauleviča InāraSN30SIA Ceram Optec
Līvāni
432.  Seiga LīgaSN30Sportland
Rīga
433.  Seļskis AleksejsVN40VIRŠI-A
Daugavpils
434.  Semjonovs ArtjomsVN30
435.  Sengiļejevs ValentīnsVN20Daugavpils
436.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
437.  Sergejeva IrinaSNJDaugavpils
438.  Sergejevs AndrejsVN20Sportland
Daugavpils
439.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
440.  Setarovs VilmārsVNJDaugavpils
441.  Siameshchanka SviatlanaSN30BINITEX
Daugavpils
442.  Sifers KimsVN50Rīga
443.  Sileniece KaivaSNJsmiltene
444.  Siliņa MarijaSN20Riga
445.  Siugale IevaSN30Iecava
446.  Skudra AinārsVN40Daugavpils
447.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
448.  Skutelis EdgarsVN30Daugavpils
449.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
450.  Sokolovs AleksandrsVNJDaugavpils
451.  Sokolovs AleksandrsVN30PATRIA-Mmēbeles
Rīga
452.  Soročenkovs ArtūrsVN20SPORTLAND/ NIKE
453.  Spalis IvarsVN40Rīga
454.  Sprance AnnaSNJDaugavpils
455.  Sprance OlgaSNJDaugavpils
456.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
457.  Sprūds EdgarsVN20Bigbank
Rīga
458.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/ Nike/ Sportland
Jelgava
459.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
460.  Stepe DainisVN30SK Tērauds/ Nike/ Sportland
461.  Stieciņš ArtisVN30SD Trading
Rīga
462.  Stivriņš KasparsVN20DTC „Jaunība”
Daugavpils
463.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
464.  Strautiņš GuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
465.  Strazds KasparsVN30Rīga
466.  Sukonkina ĒrikaSNJDaugavpils
467.  Sūna KristapsVN30Sportland
Alsunga
468.  Supe JānisVN60Tirza
469.  Suseja RutaSN30Rēzekne
470.  Susejs RenārsVNJRēzekne
471.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
472.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
473.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
474.  Šagunovs JurijsVN40SK
Kuldīga
475.  Šaķels GlebsVNJDaugavpils
476.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
477.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
478.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
479.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
480.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
481.  Šimanskis JurisVN30
482.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
483.  Šķirus DaceSN30Jelgava
484.  Šmite DaceSN40Lielvārde
485.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
486.  Šņepste ElīnaSN20Preiļi
487.  Šteinbergs JānisVN30Sportland
Rīga
488.  Šteinbergs MārisVN30Sportland
Rīga
489.  Šulcs UlvisVN20Sportland
Rīga
490.  Švecs ElvisVN20Rīga
491.  Tatarinova IrinaSN20Rīga
492.  Taulīna AigaSN20Saldus Boksa klubs
Brocēni
493.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
494.  Tihonovs AivarsVN40Mikroķirurģijas centrs
Rīga
495.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
496.  Tjarve LuīzeSNJDaugavpils
497.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
498.  Tretjakovs MaksimsVN20BINITEX
Daugavpils
499.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
500.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
501.  Turčina AigaSN20Sportland
Rīga
502.  Turčins MārtiņšVN30Sportland
Rīga
503.  Turka MārīteSN20Kuldīga
504.  Turka OdetaSN50Kuldīga
505.  Turkins JevgēnijsVN30SK Tērauds/ Nike/ Sportland
Aiviekste
506.  Turuna AnastasijaSN20CBL
507.  Ulinskas VladasVN20Run for Science (Vilnius)
Vilnius
508.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
509.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
510.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
511.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
512.  Utkina LuīzeSNJDaugavpils
513.  Ūzuliņa EvitaSN20Rīga
514.  Ūzuliņa JolantaSN20Daugavpils Dome
Daugavpils
515.  Vahramejeva SofijaSN20Riga
516.  Vainio DaceSN50
517.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
518.  Vaivods LaurisVN20Rīga
519.  Valainis EdijsVNJDaugavpils
520.  Vanaga DiānaSN20Sportland
Rīga
521.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
522.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
523.  Varakula ViktorijaSNJDaugavpils
524.  Varkulevičius SteponasVN30Bėgimo klubas
Vilnius
525.  Varnagirytė ViktorijaSN20
526.  Vasiļjeva EvelīnaSNJDaugavpils
527.  Vasiļjevs AndrejsVN20
528.  Vasiļkova AnastasijaSN20Daugavpils
529.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
530.  Vērdiņš ArtūrsVN20Sportland
Liepāja
531.  Vērdiņš DainisVNJDaugavpils
532.  Vērdiņš KristersVNJDaugavpils
533.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
534.  Vētra ZaneSN30Rīga
535.  Vīksna Eduards-AlbertsVN20n
Daugavpils
536.  Vīksne KārlisVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
537.  Vilciņa VitaSN30Daugavpils
538.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
539.  Vilka LīgaSN20Sportland
Rīga
540.  Vilsdorfs RaitisVN30
541.  Vilumsone LaumaSN20Sigulda
542.  Vircava VivitaSN40Salaspils
543.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40VSK Noskrien
Olaine
544.  Voino AleksandrsVN40Rīga
545.  Volkovs ViktorsVN20Sportland
Valka
546.  Voroņko EriksVN20Salienas pagasts
Salienas pagasts
547.  Vorotincevs AleksejsVN30Daugavpils
548.  Vostroilovs AntonsVN30Pinki
549.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
550.  Zaiceva StefānijaSN20ZS34ArtBN
Daugavpils
551.  Zaķis AivarsVN50
552.  Zālīte AliseSN20Rīga
553.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE/ VSK Noskrien
Ķekava
554.  Zanjatins VladimirsVNJDaugavpils
555.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
556.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
557.  Ziemelis JurisVN20SPORTLAND/NIKE
Jelgava
558.  Zilis AleksandrsVN40Daugavpils
559.  Zīmele AgneseSN20SK Tērauds
Rēzekne
560.  Zvejniece LīgaSN20Valmiera
561.  Žaldovkskis RičardsVNJDaugavpils
562.  Žeibe ArtūrsVN30
563.  Žeibe ŽaneteSN20Riga
564.  Žēperis RaivoVN20Rīga
565.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
566.  Žubulis EmīlsVNJRīga

Daugavpils, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
2.  Āboltiņa Anna-RēzijaSTBSportland
Rīga
3.  Āboltiņa ZitaSTSportland
Rīga
4.  Abrazevičs AndrejsVTBSalienas pagasts
Salienas pagasts
5.  Afanasjevs ArtjomsVTADaugavpils
6.  Afoničs IgorsVTBDaugavpils
7.  Agafonova EvaSTSwedbank
Daugavpils
8.  Aizbalts MārisVTGkmL
Daugavpils
9.  Aizbalts VitālijsVTGkmL
Daugavpils
10.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
11.  Aksenoka KristiānaSTSportland
Rīga
12.  Albužis PaulsVTSportland
Rīga
13.  Aldiņš SandisVTASportland
Viesīte
14.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
15.  Aleksejeva DiānaSTASalienas vidusskola
Saliena
16.  Alešnevičs AigarsVTADaugavpils
17.  Aļabjevs AleksandrsVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
18.  Amosovs DmitrijsVTBDaugavpils
19.  Ancāne LigitaSTLīvāni
20.  Andrejeva OksanaSTDaugavpils
21.  Andžāne SantaST
22.  Apeināne KatrīnaSTRēzeknes 5 vsk
Rēzekne
23.  Apīne DagnijaSTB
24.  Apsīte ArletaSTBSportland
Jelgava
25.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
26.  Arefjevs ŅikitaVTBjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
27.  Aristovs NikitaVTBDaugavpils
28.  Artejevs Andris-EdgarsVTBSkrienam kopā
Valmiera
29.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Valmiera
30.  Asorovska ViktorijaSTDaugavpils
31.  Astamonovs VladimirsVTDaugavpils
32.  Aširovs MarksVTADaugavpils
33.  Atrahmovičs RomansVTBDaugavpils
34.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
35.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
36.  Aukšmuksts DāvidsVTBSportland
Rīga
37.  Avdevičs ArtursVTJelgava
38.  Avdijanova SandraSTRēzekne
39.  Avlasina-Zavadska MarinaSTDaugavpils
40.  Avotiņš Niklāvs-JānisVTAPļaviņas
41.  Azarova AnastasijaSTDaugavpils
42.  Babris IngaSTSportland
Rīga
43.  Babuls SemenVTBDaugavpils
44.  Bādere MartaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
45.  Bagrova TatjanaST15.pii
Daugavpils
46.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
47.  Baklāns ArtūrsVTSportland
Ludza
48.  Baklažanovs ArtjomsVTBDaugavpils
49.  Balabovskis DanielsVTBDaugavpils
50.  Baleiko ElīzaSTDaugavpils
51.  Baranauska SantaSTKekavas novads
52.  Baranovska JūlijaSTBDaugavpils
53.  Baranovska NadeždaSTADaugavpils
54.  Baranovskis StefansVTBDaugavpils
55.  Barkāns RolandsVTB
56.  Barsevska KatrinaSTn
Daugavpils
57.  Baukerte EvitaSTRīga
58.  Baukerts JānisVTRiga
59.  Baumanis DainisVT
60.  Bautris DāvisVTBjurmalasture.lv
Rīga
61.  Bedņiks IljaVTBDaugavpils
62.  Beinaroviča IlzeSTRīga
63.  Beinarovičs AleksejsVTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
64.  Belevičs JustsVTBOgre
65.  Belousova JekaterinaSTRiga
66.  Belova KsenijaSTDaugavpils
67.  Belova TatjanaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
68.  Beļašovs Etjens-ViktorsVTBDaugavpils
69.  Beļskis ArtūrsVTBDaugavpils
70.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Valmiera
71.  Berga VinetaSTSigulda
72.  Bernāne GitaSTADaugavpils
73.  Bērziņa AliseSTSportland
Rīga
74.  Bērziņa MadaraSTJelgava
75.  Bērziņš ArnisVTSportland
Salaspils
76.  Bērzņa Annija-KristaSTPāvilosta
77.  Besedins AndrejsVTADaugavpils
78.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
79.  Biezuma KristiānaSTBRīga
80.  Biezuma NikolaSTBRīga
81.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
82.  Bikauniece BožēnaSTADaugavpils
83.  Bikerniece LieneSTLīvāni
84.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
85.  Birģele ElīnaSTRīga
86.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
87.  Blinovs ArtisVTBDaugavpils
88.  Blum GermanVTADaugavpils
89.  Bočkarjovs AleksejsVTADaugavpils
90.  Bogdanova MarijaSTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
91.  Bogdanova SvetlanaSTADaugavpils
92.  Bogdanovs BogdansVTBDaugavpils
93.  Bogdanovs IvansVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
94.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
95.  Bogdanovs JevģenijsVTADaugavpils
96.  Bogdāns MaksimsVTBDaugavpils
97.  Boltruks VitālijsVTDDZKSU
Daugavpils
98.  Boluža LauraSTADaugavpils
99.  Bondere TatjanaSTDaugavpils
100.  Borbale IlzeSTAPreiļu BJSS
Preiļi
101.  Borodovko IngaSTSalienas pagasts
Salienas pagasts
102.  Boroņenko TimursVTADaugavpils
103.  Božno RuslansVTBDaugavpils
104.  Bresava DaigaSTRīga
105.  Brezinska IneseSTSPORTLAND/ NIKE
106.  Briede LauraSTDaugavpils
107.  Bringule OlgaST"Mārīte"
Daugavpils
108.  Brjuhovecka DaceSTn
Daugavpils
109.  Bruņeniece LauraSTLaismeņa
Daugavpils
110.  Brūveris DenijsVTSportland
Liepāja
111.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
112.  Būka MārisVTSportland
Daugavpils
113.  Bulaša DiānaSTADaugavpils
114.  Burbe ĒrikaSTDaugavpils
115.  Burceva IlzeSTRīga
116.  Burcevs AntonsVTBDaugavpils
117.  Bušmane LāsmaSTA
118.  Butāne IngaSTDaugavpils
119.  Butkeviča LieneSTDaugavpils
120.  Butkevičs AgrisVTDaugavpils
121.  Cakuls RobertsVTBRēzekne
122.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
123.  Cauņa AilinsVTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
124.  Cauņa Betija-ElizabeteSTBRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
125.  Cepurītis ArtūrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
126.  Cervinska ValērijaSTBDaugavpils
127.  Čalova AnnaSTDaugavpils
128.  Čamane IlzeSTPreiļi
129.  Čehoviča IngaSTDaugavpils
130.  Čerkovskis EdgarsVTEKA
Rīga
131.  Černecova LiānaST
132.  Černišenko RaimondsVTADaugavpils
133.  Čirkins AigarsVTADaugavpils
134.  Čubreviča KristinaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
135.  Čubrevičs SergejsVTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
136.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
137.  Dacjuks ArtjomsVTBDaugavpils
138.  Dacjuks GļebsVTBDaugavpils
139.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
140.  Dāldere AntraSTVentspils
141.  Daļecka VikaSTAJēkabpils
142.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
143.  Daņilova SabinaSTBDaugavpils
144.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
145.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
146.  Dedele JeļenaSTDaugavpils
147.  Dembovskis IvoVTRēzekne
148.  Demenkovs SergejsVTDDZKSU
Daugavpils
149.  Derkača ValerijaSTJūrmala
150.  Diāna ApsīteSTBJēkabpils
151.  Dimitrjevs ArtjomsVTBDaugavpils
152.  Domaņins AndrejsVTDaugavpils Dome
Daugavpils
153.  Driņģis AivarsVTZS34ArtBN
Daugavpils
154.  Drozdovs AntonsVTDaugavpils
155.  Druzs AleksandrsVT"Mārīte"
Daugavpils
156.  Dudevičs SeverīnsVTDaugavpils
157.  Dukšinska InetaSTBDaugavpils
158.  Dukšinskis JānisVTDaugavpils Dome
Daugavpils
159.  Dvorjanikova LidijaSTBSalienas vidusskola
Saliena
160.  Dzalbe PēterisVTDaugavpils Dome
Daugavpils
161.  Dzalbe RaulsVTBDaugavpils
162.  Dzervinika EvitaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
163.  Dzervinika VeltaSTRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
164.  Dzerviniks JānisVTRēzekne
165.  Džeriņa LīgaSTAglona
166.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
167.  Elksne DiānaSTSportland
Rīga
168.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
169.  Fadejeva NatālijaST"Mārīte"
Daugavpils
170.  Fadejeva NataļjaST"Mārīte"
Daugavpils
171.  Fareņuks Alekss-ArtūrsVTBDaugavpils
172.  Fareņuks Lūkass-SandijsVTBDaugavpils
173.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
174.  Fedosova LudmilaSTDDZKSU
Daugavpils
175.  Fedotava JanaSTBDaugavpils
176.  Fedotova ElīzaSTADaugavpils
177.  Feldhūne BaibaSTRīga
178.  Feldhūns MihailsVT
179.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/ NIKE
180.  Filatova JekaterinaSTBDaugavpils
181.  Filippovs Matīss-OtoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
182.  Filoņenko ViktorijaSTADaugavpils
183.  Fiļimanova ValērijaSTADaugavpils
184.  Fjodorova JekaterinaSTBDaugavpils
185.  Fjodorovs ArtisVTBJaunsardze/da-marathon
Ilūkstes novads
186.  Fjodorovs IļjaVTADaugavpils
187.  Fjodorovs ŅikitaVTADaugavpils
188.  Fogele MadaraSTASportland
Rēzekne
189.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
190.  Franckeviča EvitaSTBDaugavpils
191.  Franckeviča JanaSTBDaugavpils
192.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
193.  Fraņkova ElvīraSTADaugavpils
194.  Freibergs KasparsVTnav
Saldus
195.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
196.Gabrāns PēterisVT
197.  Gagunovs VitālijsVTBDaugavpils
198.  Gaidele IntaSTDaugavpils
199.  Gaile EstereSTBOgres Sporta Centrs
Ogres novads
200.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
201.  Gailis JurisVTRīga
202.  Gailis ReinisVTBRĪGA
203.  Gailis RitvarsVTBRĪGA
204.  Gaiļevskis VladislavsVTBDaugavpils
205.  Galilejeva ArīnaSTADaugavpils
206.  Ganins AleksandrsVTASalienas vidusskola
Saliena
207.  Garais EdgarsVTBDaugavpils
208.  Garanča IevaSTRīga
209.  Garkuls MārisVTDDZKSU
Daugavpils
210.  Garolis MārtiņšVTSportland
Rīga
211.  Gasparovičs EriksVTBDaugavpils
212.  Geiba EleonoraSTADaugavpils
213.  Geidāne AgitaSTRēzekne
214.  Geidāne KatrīnaSTBRēzeknes 5.vsk
Rēzekne
215.  Geidāns NiklāvsVTRēzekne
216.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
217.  Gerasimova KarinaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
218.  Gerasimova KristinaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
219.  Giptere NadeždaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
220.  Girss SandisVTAJaunsardze/da-marathon
Aglona
221.  Girucka DiānaSTDDZKSU
Daugavpils
222.  Gladišev ArtjomVTBDaugavpils
223.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
224.  Golovļovs ĒriksVTBDaugavpils
225.  Golubevs ŅikitaVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
226.  Golubevs PjotrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
227.  Golubevs ValentīnsVTADaugavpils
228.  Gorbika EvitaSTADaugavpils
229.  Gorbunovs NikolajsVTDDZKSU
Daugavpils
230.  Gorniks DinārsVTJCI Latgale
Daugavpils
231.  Gorodničijs ArtisVTValsts Robežsardzes koledža
Rēzeknes nov.
232.  Goršantova JekaterinaSTADaugavpils
233.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
234.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
235.  Gradkovska SandraSTRīga
236.  Gradkovskis RolandsVTda-marathon
Daugavpils novads
237.  Gradkovskis VitālijsVTda-marathon
Daugavpils novads
238.  Graudiņa AnastasijaSTBDaugavpils
239.  Greidāne DagnijaSTBRēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
240.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
241.  Gribuška IlvijaSTRēzekne
242.  Gribute ArinaSTBSalienas pagasts
Salienas pagasts
243.  Grietiņš DanielsVTRēzekne
244.  Grigorjeva LauraSTADaugavpils
245.  Grigorjeva TatjanaSTADaugavpils
246.  Griķe AliseSTDaugavpils
247.  Griķis JānisVTDaugavpils
248.  Grosa GunaST
249.  Grosbergs ArmandsVTBDaugavpils
250.  Gruduls LaurisVTDaugavpils
251.  Grunda GrētaSTADaugavpils
252.  Grunda MadaraSTADaugavpils
253.  Gubina JeļenaSTDDZKSU
Daugavpils
254.  Gudulis ElvisVTDaugavpils
255.  Gurova MartaSTADaugavpils
256.  Ģelzis NormundsVT
257.  Ģerķe NataljaSTDaugavpils
258.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
259.  Hadakovs EdvīnsVTBDaugavpils
260.  Harlapa AlinaSTPeterborough
261.  Hazrjatova TatjanaSTBLāču pamatskola
Daugavpils novads
262.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
263.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
264.  Hmeļnickis VladislavsVTBDaugavpils
265.  Hodanenoka AndaSTSIA Ceram Optec
Līvāni
266.  Hosta KarīnaSTBDaugavpils
267.  Iesalniece EvitaSTBsporta iela
Jēkabpils
268.  Iesalnieks AndrisVTSporta iela
Jēkabpils
269.  Iesalnieks KristsVTBSporta iela
Jēkabpils
270.  Isajeva AnastasijaSTZS34ArtBN
Daugavpils
271.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
272.  Isajevs RenātsVTJCI Latgale
Daugavpils
273.  Ivanova AļonaSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
274.  Ivanova IrinaSTADaugavpils
275.  Ivanova JūlijaSTBDaugavpils
276.  Ivanova NadeždaSTDaugavpils
277.  Ivanovs AleksejsVTBDaugavpils
278.  Ivanovs ArtomsVTBDaugavpils
279.  Ivanovs IļjaVTADaugavpils
280.  Ivanovs MaksimsVTGkmL
Daugavpils
281.  Ivanovs OlegsVTDaugavpils
282.  Ivanovs OļegsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
283.  Ivanovs SergejsVTDDZKSU
Daugavpils
284.  Ivanovs VjačeslavsVTADaugavpils
285.  Ivanovs VladimirsVTBDaugavpils
286.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
287.  Izotova ViktorijaSTDaugavpils
288.  Jablonska AurēlijaSTALīvāni
289.  Jacenuka TatjanaSTDaugavpils
290.  Jackevičs DenissVTBDaugavpils
291.  Jackevičs DmitrijsVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
292.  Jackevičs KirilsVTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
293.  Jagža ElīnaSTRīga
294.  Jahimovičs MareksVTBDaugavpils
295.  Jakovels SandisVTADaugavpils
296.  Jakovļeva OlgaSTBDaugavpils
297.  Janovskis JānisVTDaugavpils
298.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
299.  Jansons EdvardsVTB
300.  Jansons IntarsVTSportland
Ance
301.  Januzis RenārsVTBDaugavpils
302.  Japiņš ArnoldsVTDaugavpils novada SS
Daugavpils
303.  Jasinska JanaSTADaugavpils
304.  Jaskevičs ĒriksVTBRēzeknes novads
Rēzekne
305.  Jaudzems EdvīnsVTSportland
Rīga
306.  Jaundzems ElvisVTBDaugavpils
307.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
308.  Jefanovs DenielsVTBDaugavpils
309.  Jefremkins AleksejsVTBDaugavpils
310.  Jefremkins EmīlsVTBDaugavpils
311.  Jefremova TamaraSTADaugavpils
312.  Jegorovs ViktorsVTBDaugavpils
313.  Jerimejevs ValerijansVTGkml
Daugavpils
314.  Jerjomenko AlinaSTADaugavpils
315.  Jermaļonoka AgneseST"Mārīte"
Daugavpils
316.  Jermaševičs AndrejsVTADaugavpils
317.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
318.  Jerošonoka ArinaSTBDaugavpils
319.  Jesse OlgaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
320.  Jevdokimova ViktorijaSTBDaugavpils
321.  Jirgensone KristaSTSportland
Rīga
322.  Jodčiks ErvīnsVTADaugavpils
323.  Jonāne IlzeSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
324.  Jonāne LigitaSTADaugavpils
325.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
326.  Jordans TomasVTBDaugavpils
327.  Juhno BaibaSTLiepāja
328.  Juhno SergejsVTLiepāja
329.  Jukša KristaSTBDaugavpils
330.  Jukšs AivarsVTDaugavpils
331.  Jurkevičs ArtūrsVTSportland
Jelgava
332.  Kairova ĒrikaST
333.  Kalnbērzs KasparsVTPATRIA NUTRITION
Rīga
334.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
335.  Kalniņa ĒrikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
336.  Kalniņa LindaSTDaugavpils
337.  Kalniņš RalfsVTBJēkabpils
338.  Kalniņš RičardsVTBJēkabpils
339.  Kalnroze EvaSTSportland
Rīga
340.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils Dome
Daugavpils
341.  Kaļiņins DmitrijsVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
342.  Kamenskis ArtursVTBDaugavpils
343.  Kandrašovs IļjaVTBDaugavpils
344.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
345.  Karabeška IvetaSTJCI Latgale
Daugavpils
346.  Karklina LigitaSTNav
Riga
347.  Karlaps MaksimsVTDaugavpils
348.  Karlsons MārtiņšVTSPORTLAND/NIKE
Rīga
349.  Karnilova AnastasijaSTBDa-marathon
Daugavpils novads
350.  Karpovs ViktorsVTDaugavpils
351.  Kartenko NikodemsVTADagda
352.  Kaša IngaSTRēzekne
353.  Kašs ZigmārsVTSportland
Rīga
354.  Kaufmans AleksandrsVTBDaugavpils
355.  Kazāka SanitaST
356.  Keda RomānsVTA"Mārīte"
Daugavpils
357.  Keišs LaurisVTBRēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
358.  Kijaško AnnaSTBInfinity
Rēzekne
359.  Kijaško DaniilsVTBInfinity
Rēzekne
360.  Kinašs AleksisVTADaugavpils
361.  Kiseļevska IlonaSTDaugavpils
362.  Kivkule KatrīnaSTBMangaļsala
Rīga
363.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
364.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
365.  Klesjune-Mežule AnitaSTBDaugavpils
366.  Klibā LīgaSTAPreiļu BJSS
Preiļi
367.  Kļava DaceSTSportland
Alūksne
368.  Kļaviņa Nika-VeronikaSTSK Magnen
Rēzekne
369.  Kļaviņš ElvisVTAMalnavas koledža
Rēzekne
370.  Knospiņa LoretaSTBSkrienam kopā
Valmiera
371.  Kokina NataļjaSTDaugavpils
372.  Kokins EriksVTDaugavpils
373.  Kokins RenātsVTDaugavpils
374.  Kolosova SofijaSTBRēzeknes 3.vsk.
Rēzekne
375.  Koļcova KarīnaST"Mārīte"
Daugavpils
376.  Koļesnika JeļizabetaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
377.  Kondratjeva ŅinaSTDaugavpils
378.  Korabļova Santa-LuīzaSTDaugavpils
379.  Korenkovska AnnaST
380.  Kornijenko SandisVTBDaugavpils
381.  Kornilova EvijaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
382.  Koroļkevičs VadimsVTDaugavpils
383.  Koroļova AllaSTDDZKSU
Daugavpils
384.  Koroļovs RuslansVTDaugavpils
385.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
386.  Koršenkova DanaSTRēzekne
387.  Kosiha NatalijaSTDaugavpils
388.  Kovalāne IneseSTDDZKSU
Daugavpils
389.  Kovaļevskis DāvidsVTDaugavpils Dome
Daugavpils
390.  Kovaļovs ArtjomsVTBDaugavpils
391.  Kozlova SvetlanaSTDaugavpils
392.  Kozlovs ArtjomsVTBDaugavpils
393.  Kozlovskis PāvelsVTADaugavpils
394.  Kozlovskis StanislavsVTBSalienas pagasts
Salienas pagasts
395.  Kozlovskis VladislavsVTDaugavpils
396.  Koževķinova VeraSTBDaugavpils
397.  Koževķinovs ŅikitaVTDaugavpils
398.  Krasjukovs ArtisVTARēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
399.  Krasnobokaja KristīnaST"Mārīte"
Daugavpils
400.  Kravalis AinārsVTSigulda
401.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
402.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
403.  Kravčonoks JurijsVTDDZKSU
Daugavpils
404.  Kreile MadaraSTSk Tērauds
Aiviekste
405.  Krievāne MarinaST
406.  Kriškijāne IlutaSTJCI Latgale
Daugavpils
407.  Krivens DainisVTJelgava
408.  Kroičs ArtūrsVTSportland
Rēzekne
409.  Krūmgolde VeronikaSTDaugavpils
410.  Krūmiņa EdīteSTJēkabpils
411.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
412.  Kucina LāsmaSTADaugavpils
413.  Kučinskis JurisVTVišķi
414.  Kudeļkina ValentīnaSTBDaugavpils
415.  Kudļa ElgarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
416.  Kuharokova InāraSTDaugavpils
417.  Kuharonoka ArinaSTBDaugavpils
418.  Kulakova ŽannaSTDaugavpils
419.  Kūliņa LauraSTADaugavpils
420.  Kuļikovs ĒvaldsVTADaugavpils
421.  Kumpiņš LaurisVTBDaugavpils
422.  Kunakovs TomsVTSportland
Rīga
423.  Kuplovs-Oginskis VitoldsVTBDaugavpils
424.  Kuroša LīgaSTBDaugavpils
425.  Kurošs GuntisVTBDaugavpils
426.  Kursišs AndrisVTADaugavpils
427.  Kurtiša TatjanaSTDaugavpils
428.  Kvedaravičs AinārsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
429.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
430.  Ķikure KatrīnaSTSportland
Rīga
431.  Ķipure AnnaSTBDaugavpils
432.  Ķipure PaulaSTADaugavpils
433.  Labanovska AndraSTJelgava
434.  Lāce KristīneSTBTA
Cēsis
435.  Lāčaunieks JānisVTBSK Magnen
Rēzekne
436.  Lagodskis ImantsVTDaugavpils Dome
Daugavpils
437.  Laizāne BeāteSTSportland
Jēkabpils
438.  Laizāne DainaSTViesīte
439.  Laizāns NormundsVTBSportland
Jēkabpils
440.  Lapa AnatolijsVTZS34ArtBN
Daugavpils
441.  Lapiņa SigitaSTAMaratons/Asics
Sigulda
442.  Lapiņš IvarsVTSPORTLAT
Liepāja
443.  Lapušenska JekaterinaSTADaugavpils
444.  Lapušenskis DaņilaVTBDaugavpils
445.  Lapušenskis KonstantīnsVTDaugavpils
446.  Larionova AlīnaSTADaugavpils
447.  Lase ElīnaSTSportland
Rīga
448.  Laškovskis MišeļsVTBDaugavpils
449.  Latkovska RitaSTRITA
Varakļāni
450.  Latkovskis JānisVTRITA
Riga
451.  Laurene MarinaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
452.  Lauskiniece AnnaSTSportland
Rīga
453.  Lavrinoviča JūlijaSTBTA
Jēkabpils
454.  Lazare GintaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
455.  Lazdane AritaSTDAUGAVPILS
456.  Lazdovska GuntaSTDaugavpils
457.  Lazdovskis EduardsVTDaugavpils
458.  Lazdovskis JurisVTADaugavpils
459.  Lazdovskis RafaelsVTBDaugavpils
460.  Lazuko AlīnaSTADaugavpils
461.  Lebedevs RomansVTRezekne
462.  Leikuss EdgarsVTJCI Latgale
Daugavpils
463.  Leitāns DanielsVTBDaugavpils
464.  Leķe IngaST
465.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
466.  Lesniece SintijaSTVRK
Rugāju novads
467.  Libiņš AdriānsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
468.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
469.  Linkevics AivarsVTRīga
470.  Lipinska JuliannaSTDaugavpils
471.  Lisovecs AleksejsVTSportland
Ludza
472.  Litauniece AivaSTJAKAS
Rēzekne
473.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
474.  Lizunovs ValērijsVTADaugavpils
475.  Loca AijaSTDaugavpils
476.  Loca SintijaSTADaugavpils
477.  Loginovs VadimsVT"Mārīte"
Daugavpils
478.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
479.  Lozda RaimondsVTBDaugavpils
480.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
481.  Ludvika AnnaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
482.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
483.  Lungeviča SintijaSTSportland
Madona
484.  Lūse BaibaSTRīga
485.  Luzgins DmitrijsVTFunnyland.lv
Daugavpils
486.  Ļaksa KatrīnaSTBKrāslava
487.  Ļeščovs ViktorsVTDaugavpils Dome
Daugavpils
488.  Ļitvinova ValentinaSTDaugavpils
489.  Ļublins MaksimsVTBDaugavpils
490.  Ļuļs AleksandrsVTJCI Latgale
Daugavpils
491.  Mackevičs AleksejsVTBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
492.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
493.  Makarovs ŽansVTDaugavpils
494.  Maksimčika IlonaSTDaugavpils
495.  Maksimova ArianaSTBDaugavpils
496.  Maksimova RūtaSTADaugavpils
497.  Malina RostislavsVTGKml
Daugavpils
498.  Maliņa EvitaSTADaugavpils
499.  Maliņa IneseSTBDaugavpils
500.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
501.  Maļčeva AlisaSTBDaugavpils
502.  Maļina ImantsVTBDaugavpils
503.  Maļina SolvitaSTBDaugavpils
504.  Maļķeviča EvitaSTADagda
505.  Mamedovs RafaelsVT15.pii
Daugavpils
506.  Marcinkevičs AleksandrsVTADaugavpils
507.  Markovs PāvelsVTDDZKSU
Daugavpils
508.  Masaļska EvaSTADaugavpils
509.  Masjuka VeronikaSTBDaugavpils
510.  Maslo DmitrijsVTDDZKSU
Daugavpils
511.  Massaļska KristīnaSTSportland
Rīga
512.  Matisāne ĒrikaSTBDaugavpils
513.  Matisons AigarsVTMatisons Runner's Club
Piltene
514.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
515.  Mažēns MārtiņšVTDDZKSU
Daugavpils
516.  Medvedevs ArtjomsVTDaugavpils
517.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
518.  Meinarte ValērijaSTADaugavpils
519.  Meirāne KristīneSTA
520.  Melle RūtaSTSportland
Lielvārde
521.  Mellis DidzisVTSportland
Lielvārde
522.  Meluškāne EvijaSTARiebiņi
Riebiņi
523.  Meļņika JūlijaSTDaugavpils
524.  Meļņikova AlisaSTBDaugavpils
525.  Memļuks EdgarsVTDaugavpils
526.  Mēnese IngūnaSTAiviekste
527.  Mēnese SamantaSTAAiviekste
528.  Menicka LindaSTDaugavpils
529.  Meščerikova JūlijaSTRīga
530.  Meškovska VijaSTDaugavpils 21. pirmskolas izglītības iestāde
Daugavpils
531.  Metums AinārsVT
532.  Metums MārtiņšVTA
533.  Metums NaurisVTB
534.  Mickevičs RaivisVTSportland
Daugavpils
535.  Miezava ElēnaSTSK Tērauds/ Nike/ Sportland
536.  Miglāne EvitaSTda-marathon
Daugavpils novads
537.  Miglāns EdgarsVT
538.  Mikulanece AnnaSTVIRŠI-A
Daugavpils
539.  Mikulovs IljaVTBDaugavpils
540.  Mikulovs RuslansVTDaugavpils
541.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
542.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
543.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
544.  Minajevs VasīlijsVTRiga
545.  Minčenko ValērijaSTBDaugavpils
546.  Mironovs VladimirsVTBINITEX
Daugavpils
547.  Mitrofonova AnnaSTSPARS - MK
Daugavpils
548.  Mitrofonovs KirilsVTBSPARS - MK
Daugavpils
549.  Mizāne AndaSTJēkabpils
550.  Molotkova NikaSTBDaugavpils
551.  Monska EvelīnaSTBDaugavpils
552.  Morozova LāsmaSTSportland
Baldone
553.  Morozs JurijsVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
554.  Muižniece SantaSTJelgava
555.  Muzika ElīzaSTBVSK Noskrien
Jumprava
556.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
557.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
558.  Niedra AnceSTABTA
Ikšķile
559.  Nikitina MartaSTADaugavpils
560.  Nikolaisone JustīneSTSportland
Rīga
561.  Novicāns JurijsVTBeActiv
Daugavpils
562.  Novicka MarijaSTBDaugavpils
563.  Novicks RomsVTA
564.  Novika Katrīna-DārtaSTBALOJA-STARKELSEN
Valmiera
565.  Novika LāsmaSTBRēzekne
566.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
567.  Noviks KristapsVTBSK MAGNEN
Rēzekne
568.  Ņeverovs RodionsVTBRīga
569.  Ņikitina IevaSTBDaugavpils
570.  Odnoralis JānisVTValmiera
571.  Olehnovica IlonaSTDaugavpils
572.  Oļenovs JevgeņijsVTDDZKSU
Daugavpils
573.  Omule SandraSTZS34ArtBN
Daugavpils
574.  Omuļs OskarsVTZS34ArtBN
Daugavpils
575.  Oparejs MaksimsVTDaugavpils
576.  Ostrovkskis ArtūrsVTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
577.  Ostrovska LauraSTADaugavpils
578.  Ostrovska SintijaSTSportland
Rīga
579.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
580.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
581.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
582.  Ozoliņš SandrisVTSportland
Rīga
583.  Ozols HarijsVTSportland
Saulkrasti
584.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
585.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
586.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
587.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
588.  Pabēržs MarksVTADaugavpils
589.  Paidere JanaSTDaugavpils
590.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
591.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
592.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
593.  Pancerko ZlataSTBDaugavpils novads
Daugavpils novads
594.  Pankeviča JeļenaSTDaugavpils
595.  Panteļejeva DiānaSTDDZKSU
Daugavpils
596.  Paramanovs DenissVTGkml
Daugavpils
597.  Parfena LīgaSTADaugavpils
598.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
599.  Pastare MartaSTDaugavpils
600.  Paškeviča IevaSTBRēzekne
601.  Paškeviča LindaSTRēzekne
602.  Paškevičs AleksandrsVTAJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
603.  Pavlova MargaritaSTRēzekne
604.  Pāvulēna DārtaSTBRīga
605.  Pāvulēna LauraSTSportland
Rīga
606.  Pažusa AneteSTRīga
607.  Pence MontaSTLU karsējmeitenes
Rīga
608.  Pesecka ValērijaSTADaugavpils
609.  Petaško ArmandsVTBDaugavpils
610.  Petenko EvitaSTADaugavpils
611.  Petkevičs NikolajsVTDDZKSU
Daugavpils
612.  Petrova AnastasijaSTADaugavpils
613.  Petrova DanielaSTB"Mārīte"
Daugavpils
614.  Petrova EvelīnaSTBDaugavpils
615.  Petrova ValērijaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
616.  Petrovs SergejsVT"Mārīte"
Daugavpils
617.  Petruņina DiānaSTASportland
Rīga
618.  Pikuma SantaSTSportland
Madona
619.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
620.  Pilinovics OlegsVTDaugavpils
621.  Pilipeca DianaSTBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
622.  Piļāns DagnisVTVIRŠI-A
Daugavpils
623.  Piļdika NataļjaSTADaugavpils
624.  Pimanovs AleksejsVTSIA Ceram Optec
Līvāni
625.  Pinka SintijaSTPreiļi
626.  Platace LauraSTRēzekne
627.  Platacis JānisVTBRēzekne
628.  Platonova DarjaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
629.  Pliska GeorgijsVTDaugavpils
630.  Podiņš AlvisVTEuronics
Rīga
631.  Podkolzins IļjaVTDaugavpils
632.  Pogule SandaSTJaunpiebalga
633.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
634.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
635.  Poltarjonoks DmitrijsVT"Mārīte"
Daugavpils
636.  Poļakovs AndrejsVTADaugavpils
637.  Popko AnnaSTDaugavpils
638.  Popko DenissVTOgre
639.  Popovičeva SanitaSTDaugavpils
640.  Popovičeva ViktorijaSTBDaugavpils
641.  Pormane AnnaSTMenky
Rīga
642.  Potapova MelisaSTBDaugavpils
643.  Potašenko VadimsVTDaugavpils
644.  Priede DagnijaSTJelgava
645.  Priede RutaSTJCI Latgale
Daugavpils
646.  Prikule-Pastare LindaSTBDaugavpils
647.  Prikuļis-Pastars RihardsVTBDaugavpils
648.  Proms SandisVTADaugavpils
649.  Proščinko AlisaSTBDaugavpils
650.  Proščinko DanilaVTBDaugavpils
651.  Pudāne LindaSTBDaugavpils
652.  Pudulis RaivisVTPreiļu BJSS
Preiļi
653.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
654.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
655.  Pugačs KristapsVTSportland
Gulbene
656.  Pukins AlensVTADaugavpils
657.  Pūķis ArtūrsVTADaugavpils
658.  Puķīte GundegaST
659.  Puķīte LīvaSTBRīga
660.  Puķīte RenāteSTInčukalns
Sigulda
661.  Puļļa OskarsVTSportland
Alūksne
662.  Punculis MārisVT
663.  Pundurs ArvilsVTDaugavpils novads
Daugavpils novads
664.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
665.  Purvinskis NormundsVTDaugavpils
666.  Purvinskis ŽanisVTDaugavpils
667.  Puškarjova AnnaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
668.  Puškarjovs DanilsVTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
669.  Putniņa MontaSTSportland
Gulbene
670.  Putniņš MiksVTSportland
Rīga
671.  Putroma LindaSTBDaugavpils
672.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
673.  Puzāns ViktorsVTpuzanjata
Daugavpils
674.  Raciņa IneseSTADaugavpils
675.  Radziņa IlvaSTTukums
676.  Ragele JuliānaSTBDaugavpils
677.  Ramanauskaite-Kidule KristīnaSTDaugavpils
678.  Rancāne KristīneSTSportland
Ludza
679.  Rasčevska ElīnaSTADaugavpils
680.  Raspopovs MaratsVTBDaugavpils
681.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/ NIKE
682.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Tīraine
683.  Reine SantaSTSportland
Sigulda
684.  Reinfelde HelēnaSTBLiepāja
685.  Reinis JurisVTSportland
Sigulda
686.  Reke LauraSTBDaugavpils
687.  Rēķis DanielsVTRīga
688.  Rēriha Nikola-PaulaSTARēzekne
689.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
690.  Rimicāne AnastasijaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
691.  Rimicāne MārīteSTADa-marathon
Daugavpils novads
692.  Rimicāne TatjanaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
693.  Rimicans AndrejsVTABiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
694.  Rimvide-Mickeviča DanaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
695.  Rinķeviča JanīnaSTDDZKSU
Daugavpils
696.  Ritiņa LaumaSTARēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
697.  Ritiņš RobertsVTBRēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
698.  Rižanovs AivisVTBalvi
699.  Rižija VeronikaSTADaugavpils
700.  Rižovs RihardsVTVALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Rēzekne
701.  Rodčenko AleksandrsVTDaugavpils
702.  Rodčenko RimantsVTADaugavpils
703.  Roģis GustsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
704.  Romanovs EndijsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
705.  Romanovs StepansVTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
706.  Romanovskis AivisVTSportland
Rīga
707.  Romanovskis OlegsVTADaugavpils
708.  Rone ReičelaSTBAizpute
709.  Roščupkins VladislavsVTJaunsardze/da-marathon
Daugavpils novads
710.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
711.  Rubīne KristīneSTRiga
712.  Rudenko VitālijsVTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
713.  Rudins IļjaVTBDaugavpils
714.  Rudka IvetaSTADaugavpils
715.  Rudzusieka DaceSTSportland
Rīga
716.  Ruks AndrievsVTBValmieras sākumskola, 5.d
Valmiera
717.  Ruļuka NatālijaSTJCI Latgale
Daugavpils
718.  Rusecka JūlijaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
719.  Ruskule Anna-LuīzeSTADaugavpils
720.  Rustakovs IvansVTBDaugavpils
721.  Rutkovska LoretaSTBTukums
722.  Rutkovskis RainersVTBTukums
723.  Rutkovskis VladislavsVT
724.  Saleniece LīvaSTBJāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija
Preiļi
725.  Salenieks ReinisVTBPreiļu 1.pamatskola
Preili
726.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA-Mmēbeles
Līvāni
727.  Samarins AleksandrsVTDaugavpils
728.  Samburgs AnrijsVTBDaugavpils
729.  Samorodova ValērijaSTADaugavpils
730.  Sausais KasparsVTSwedbank/ Lī Sporta klubs
Rīga
731.  Saušs RomualdsVTDa-marathon
Daugavpils novads
732.  Savčenko TatjanaSTDaugavpils
733.  Saveļjeva NadeždaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
734.  Saviča TatjanaSTDDZKSU
Daugavpils
735.  Seleho AleksandrVTBeActive
Daugavpils
736.  Sell AleVTer
Daugavpils
737.  Seļskis AleksejsVTAVIRŠI-A
Daugavpils
738.  Semjonova MaijaSTSportland
Jaunolaine
739.  Semjonova NadeždaSTBBiķernieku pamatskola
Daugavpils novads
740.  Semjonovs AleksejsVTGKml
Daugavpils
741.  Semjonovs VadimsVTADaugavpils
742.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
743.  Sergejevs MaksimsVTDaugavpils
744.  Sergičeva OlgaSTBDaugavpils
745.  Serjogins DmitrijsVTLīvānu VK/ ASICS
746.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
747.  Setkovskis EdmundsVTBebrene
748.  Setkovskis SantisVTABebrene
749.  Sevčenko RomānsVTSportland
Rīga
750.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
751.  Sidorovs ViktorsVTkraslava
752.  Silauniece ArtaSTLī Sporta klubs
Gulbene
753.  Sileniece MontaSTASmiltene
754.  Siliņa AnnijaSTABēne
755.  Siļčonoks AntonsVTADaugavpils
756.  Simanoviča KarolīnaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
757.  Simsone SanitaSTmaratons
Jelgava
758.  Sitnika LaumaSTBDaugavpils
759.  Sivačova JeļizavetaSTBDaugavpils
760.  Sizovs OlegsVTBJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
761.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
762.  Skļomiņš OskarsVT
763.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
764.  Skrinda RaivisVTADaugavpils
765.  Skudra SņežanaSTADaugavpils
766.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 3
Rīga
767.  Skvorcova DiānaSTAšās zebiekstes
Daugavpils
768.  Sķinča IvetaSTADaugavpils
769.  Smagars ArtūrsVTDDZKSU
Daugavpils
770.  Smans IvarsVTDaugavpils novads
Daugavpils novads
771.  Smeiļa ViktorsVTAndrupene
772.  Smirnova JekaterinaSTDaugavpils
773.  Smirnovs AigarsVTRVK
Rēzekne
774.  Smuļko DmitrijsVTBDaugavpils
775.  Snarskis ArmandsVTADaugavpils
776.  Soboļevska OļesjaSTDaugavpils
777.  Soika IlgaSTDagda
778.  Sokolovs EmīlsVTBDaugavpils
779.  Sokolovs VasilijsVTDDZKSU
Daugavpils
780.  Sokunova AlīnaSTBSalaspils
781.  Soma DinaSTADaugavpils
782.  Soma MadaraSTADaugavpils
783.  Spalāne DainaSTRīga
784.  Sparāns MārisVTKrustpils
785.  Stalidzāne IlzeSTRēzeknes nov.
786.  Stankevičs RenātsVTBDaugavpils
787.  Stašāne MadaraSTAda-marathon
Daugavpils
788.  Stašķeviča ĒrikaSTDDZKSU
Daugavpils
789.  Stehnovskis-Slavskis ViktorsVTADaugavpils
790.  Stepanova DarījaSTBDaugavpils
791.  Stepanovs LaurisVTADaugavpils
792.  Stivriņa InetaSTADaugavpils
793.  Stivriņš RaivisVTDDZKSU
Daugavpils
794.  Strādnieks RičardsVTASaldus
795.  Strādnieks RihardsVTASaldus
796.  Strakute EveritaSTBDaugavpils
797.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
798.  Streike LindaSTADaugavpils
799.  Streikuss Nils-ReinisVTBDaugavpils
800.  Strelkova OlgaSTDDZKSU
Daugavpils
801.  Strode RebekaSTADaugavpils
802.  Strods ArtisVTADaugavpils
803.  Strods LinardsVTB
804.  Subanovs DanilaVTBjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
805.  Suhanovska VijaST"Mārīte"
Daugavpils
806.  Suhovilo GrigorijsVTDaugavpils
807.  Surmoviča ViolaSTBDaugavpils
808.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
809.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
810.  Susejs ValdisVTADaugavpils
811.  Suveiza OlitaSTVRK
Rēzekne
812.  Suvorovs VladislavsVTADaugavpils
813.  Svabs AdamsVTBDaugavpils
814.  Svikle MārīteSTA
815.  Svoko BaibaSTADaugavpils
816.  Svoks JurisVTBDaugavpils
817.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
818.  Šalkovskis AleksnadrsVT"Mārīte"
Daugavpils
819.  Šarkovska LindaSTRēzekne
820.  Šauša PaulisVTADaugavpils
821.  Ščoloka JekaterinaSTBDaugavpils
822.  Ščukina NatālijaSTValmiera
823.  Ščukins ArtursVTValmiera
824.  Šeļeho AleksandrsVTBe Active
Daugavpils
825.  Šeršņova AnnaSTASalienas vidusskola
Saliena
826.  Šikarjova SabinaSTBDaugavpils
827.  Šiļūna KristīneSTrīga
828.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
829.  Šinkevičs SergejsVTADaugavpils
830.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
831.  Šmite Estere-KarolīnaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
832.  Šmite KristīneSTValmiera
833.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
834.  Šņepste SabīneSTDaugavpils Dome
Daugavpils
835.  Špakovs OļegsVTDaugavpils
836.  Špoģis RaimondsVTBDaugavpils
837.  Štalts ArvisVTBMoller Auto Ventspils
Jūrmala
838.  Šteinberga AgitaSTAAIZKRAUKLE
Aizkraukle
839.  Šteinberga RitaSTSportland
Ludza
840.  Šteins RaimondsVTSk Tērauds
Rīga
841.  Šterns Miks-JānisVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
842.  Štrausa AigaSTSportland
Alsunga
843.  Štulbergs GatisVTMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
844.  Šušarte ĒrikaST"Mārīte"
Daugavpils
845.  Švede SnežanaST"Mārīte"
Daugavpils
846.  Taimiņa AnnaSTRīga
847.  Tamane LauraSTBDaugavpils
848.  Tarasova TatjanaSTRēzekne
849.  Taukelis TadasVTUtena
850.  Taukuļs EmīlsVTBRēzekne
851.  Teilis GatisVTSportland
Madona
852.  Teivāne BoženaSTLīvānu BJSS
Līvāni
853.  Teivāne BoženaSTLīvānu BJSS
Līvāni
854.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
855.  Terentjevs AleksandrsVTBDaugavpils
856.  Teterovskis KristsVTBJelgava
857.  Teterovskis UģisVTJelgava
858.  Tihanova SantaSTBDaugavpils
859.  Tihanovs AigarsVTBDaugavpils
860.  Tihanovs LeonidsVTDaugavpils
861.  Tihonovičs VladislavsVTZS34ArtBN
Daugavpils
862.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
863.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVTARīga
864.  Timma DanielaSTBKrāslava
865.  Titova AnnaSTJūrmala-LSC
Jūrmala
866.  Tjanve LuīzeSTADaugavpils
867.  Tokareva TatjanaST
868.  Tolstiks RobertsVTDDZKSU
Daugavpils
869.  Trafimoviča MartaSTDaugavpils
870.  Traine SvetlanaSTDaugavpils
871.  Trejge ElvīraSTDaugavpils
872.  Trimalnieks ArtūrsVTNautrēnu vsk
Rēzeknes novads
873.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
874.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
875.  Tumanova NataļjaSTBJaunsardze/da-marathon
Daugavpils
876.  Turčina ZaneSTSportland
Rīga
877.  Ūbele IngunaSTSportland
Rīga
878.  Udre JūlijaSTASalienas vidusskola
Saliena
879.  Ūdre-Rizga LindaSTSportland
Madona
880.  Ulpe SanitaSTZS34ArtBN
Daugavpils
881.  Umbrasa ReanaSTADaugavpils
882.  Unzule AnnaSTBDaugavpils
883.  Unzule LidijaSTBDaugavpils
884.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
885.  Upenieks GundarsVTSPORTLAT
Rīga
886.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
887.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds
Rīga
888.  Urbāne ValērijaSTAjaunsardze/da-marathon
Daugavpils
889.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
890.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
891.  Ušaka TerezaSTDaugavpils
892.  Ušpele VēsmaST
893.  Utāns EdgarsVTDaugavpils Dome
Daugavpils
894.  Ūzuliņa AneteSTBJēkabpils
895.  Ūzuliņa ArtaSTAJēkabpils
896.  Ūzuliņa GunitaSTAJēkabpils
897.  Vagale IjaST
898.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
899.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
900.  Vaišnerovičs ArtjomsVTBDaugavpils
901.  Vaitjulevičs MaksimsVTADaugavpils
902.  Vaivads RihardsVTAAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
903.  Vaivode KarīnaSTLīvānu novads
904.  Valdonis LeonīdsVTPreiļu kraukļi
Preiļi
905.  Valtasa SabīneSTASK Metroons/ Nike
Mārupe
906.  Valtass IvarsVTSK Metroons/ Nike
Mārupe
907.  Vaļuma-Talkiu MariaSTBDaugavpils
908.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
909.  Vanaga MadaraSTJelgava
910.  Vanaga SintijaSTADaugavpils
911.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Ķekava
912.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
913.  Vargule AigaSTVRK
Rēzekne
914.  Varniene LoretaSTUkmergė
915.  Vasile JanaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
916.  Vasiljevs ArtjomsVTADaugavpils
917.  Vasiljevs NikitaVTBDaugavpils
918.  Vasiļevska SņežanaSTADaugavpils
919.  Vasiļjeva AnnaSTBDaugavpils
920.  Vasiļjeva ElīnaSTADaugavpils
921.  Vasiļjeva EvelīnaSTBDaugavpils
922.  Vasiļjeva KristīnaSTADaugavpils
923.  Vasjukevičš KonstantīnsVTBDaugavpils
924.  Vatekaite DanielaSTBDaugavpils
925.  Vavilova AngelinaSTADaugavpils
926.  Vavilovs AntonsVTBDaugavpils
927.  Vecele SvetlanaST"Mārīte"
Daugavpils
928.  Vecelis SarmisVTB"Mārīte"
Daugavpils
929.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 3
Rīga
930.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
931.  Veisbuka IngrīdaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
932.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSTSportland
Gulbene
933.  Vēja-Āboliņa LīgaSTSportland
Smiltene
934.  Veldums ValtersVTSportland
Baltezers
935.  Velika UnaSTBDaugavpils
936.  Veļika FelicitaSTBMarupe
937.  Vencels IljaVTBDaugavpils
938.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
939.  Veseris MārtiņšVTRīga
940.  Vīča IneseST
941.  Vīčs MārtiņšVT
942.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A/ Folkmaņi
Jelgava
943.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
944.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
945.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
946.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
947.  Vilcāne AijaSTDaugavpils Dome
Daugavpils
948.  Vilcāne MargaritaSTADaugavpils
949.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
950.  Vilcāne UnaSTBDaugavpils
951.  Vilcāns GatisVTBLīvāni
952.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
953.  Visockis AleksandrsVTADaugavpils
954.  Visockis JurijsVTDaugavpils Centra vidusskola
955.  Višņevska ViktorijaSTADaugavpils
956.  Višņevskis DmitrijsVTBDaugavpils
957.  Vogule GerdaSTRezekne
958.  Volkovs AleksandrsVTGKml
Daugavpils
959.  Volmane AgneseSTBJaunpiebalga
960.  Volmanis SandisVTJaunpiebalga
961.  Vostrjakovs RūdolfsVTSportland
Daugavpils
962.  Vucāne JolantaSTDaugavpils
963.  Vucena LauraSTBDaugavpils
964.  Warcholak NatashaSTgolubiozik
minsk
965.  Zaharova AnastasijaSTBDaugavpils
966.  Zaharovs SergejsVTDDZKSU
Daugavpils
967.  Zaicevs AndrejsVTDaugavpils
968.  Zaicevs ArnoldsVTADaugavpils
969.  Zaicevs GlebsVTBDaugavpils
970.  Zālīte ElīnaSTSportland
Rīga
971.  Zālīte MarikaSTVSK Noskrien/ Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
972.  Zālītis LaurisVTRīga
973.  Zalivska RenāteSTDDZKSU
Daugavpils
974.  Zalviņš TomsVTSportland
Talsi
975.  Zaļlapa DagnijaSTSportland
Salacgrīva
976.  Zaranovskis MihailsVTADaugavpils
977.  Zariņa ZitaSTRiga
978.  Zavadska AnastasijaSTBSalienas vidusskola
Saliena
979.  Zavadskis JevgenijsVTDaugavpils
980.  Zdanovska RenāteSTDaugavpils
981.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
982.  Zēbergs ArkādijsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
983.  Zeltiņa EmīlijaSTRēzekne
984.  Zeltiņš EmīlsVTBRēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
985.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
986.  Ziobrovskis RainersVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
987.  Zirne AneteSTSportland
Salacgrīva
988.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
989.  Zunda LindaSTBRēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
990.  Zupkova ViktorijaSTBDaugavpils
991.  Zutis RaimondsVTRēzekne
992.  Zvirgzdiņš AnsisVTRīga
993.  Žaldevskis RičardsVTADaugavpils
994.  Žigarkova LauraSTDaugavpils
995.  Žihars RaivisVTBPreiļu BJSS
Preiļi
996.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
997.  Žuks JevgenijsVTKrāslava

Daugavpils, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abarsa AldonaSNUJdaugavpils
2.  Afanasjeva KiraSNUJMana Mārīte
Daugavpils
3.  Afoniča LarisaSNUJDaugavpils
4.  Anaņjevs SergejsVNUJMana Mārīte
Daugavpils
5.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils Nūjotāji
Daugavpils
6.  Anspoka SvetlanaSNUJDaugavpils
7.  Balševica ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
8.  Beļakova LigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
9.  Beļavska MarinaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
10.  Bergs ArmandsVNUJValmiera
11.  Biezuma KristīneSNUJRīga
12.  Boltāne IneseSNUJilzeskalns
Rēzeknes novads
13.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
14.  Černieko LeonidsVNUJDaugavpils
15.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
16.  Dargele IngūnaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
17.  Deksne SandraSNUJVāzoj vasals Rēzeknē !
Rēzekne
18.  Deruka OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
19.  Dīce RutaSNUJ
20.  Dīcis UldisVNUJ
21.  Dīriņa MāraSNUJNūjo priekam
Rīga
22.  Dukčinska AllaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
23.  Esko RutaSNUJ
24.  Filipova LolitaSNUJDaugavpils
25.  Gaticka OksanaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
26.  Geidāne RutaSNUJRēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
27.  Gerasina JeļenaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
28.  Golovana BernardetaSNUJDaugavpils
29.  Goromagina OksanaSNUJDaugavpils
30.  Grazule InāraSNUJDaugavpils
31.  Griņeviča OksanaSNUJABC software
Baloži
32.  Groško IneseSNUJDaugavpils
33.  Gulina VandaSNUJd
Daugavpils
34.  Harūne SandraSNUJMana Mārīte
Daugavpils
35.  Hodosovska EvelīnaSNUJDDZKSU
Daugavpils
36.  Hrapāne VeraSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
37.  Isate NataļjaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
38.  Jakovicka NelliSNUJDDZKSU
Daugavpils
39.  Jerofejeva LudmilaSNUJVentspils
40.  Junele IngaSNUJDaugavpils 21. pirmskolas izglītības iestāde
Daugavpils
41.  Kazaka JulianaSNUJSIA Joker Ltd.
Jēkabpils
42.  Kejviš MarinaSNUJDaugavpils
43.  Klesčova TatjanaSNUJDaugavpils
44.  Kločko SvetlanaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
45.  Kohane NataļjaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
46.  Kokina-Voitenkova IlzeSNUJSIA Joker Ltd.
Jēkabpils
47.  Koļesņika IrinaSNUJDaugavpils
Daugavpils
48.  Korņilova EvijaSNUJDaugavpils
49.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
50.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
51.  Krauze ElīnaSNUJRīga
52.  Kurmelova ŽannaSNUJDaugavpils
53.  Lahtionova DanaSNUJNuJoMe2017
Krāslava
54.  Lapiņa GintaSNUJSIA Joker Ltd.
Jēkabpils
55.  Legajeva AnastasijaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
56.  Legajeva ValērijaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
57.  Liepniece SandraSNUJSIA Joker Ltd.
Līvāni
58.  Lūciņa IndraSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
59.  Lukša AnželaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
60.  Lukša KarīnaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
61.  Lukša VitālijsVNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
62.  Madžule GenovefaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
63.  Maklakova ValentīnaSNUJ15.pii
Daugavpils
64.  Masāne OksanaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
65.  Melne VeltaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
66.  Mihailova NatālijaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
67.  Mihejeva TatjanaSNUJDDZKSU
Daugavpils
68.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
69.  Minajeva TatjanaSNUJRiga
70.  Mizere LīnaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
71.  Motivāne NadeždaSNUJDaugavpils
72.  Muškina ErikaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
73.  Navickaja AndželaSNUJDaugavpils
74.  Nikiforovska IrinaSNUJLUDZA
75.  Nikitina IrinaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
76.  Nikonova DanutaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
77.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
78.  Ozola IntaSNUJBalvi
79.  Pajreta-Saura NadeždaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
80.  Panovskaija TatjanaSNUJDaugavpils
81.  Pāvila LīgaSNUJDaugavpils
82.  Pikša NatālijaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
83.  Poņatovskis ArtūrsVNUJd
Daugavpils
84.  Reinvalde ZandaSNUJKaut kādi radi
Jelgavas novads
85.  Reinvalds UldisVNUJKaut kādi radi
Jelgavas novads
86.  Rundzāne LarisaSNUJDaugavpils
87.  Saveljeva TatjanaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
88.  Semjonova IlonaSNUJAVIA Team
Riga
89.  Sīle IntaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
90.  Silova LarisaSNUJDaugavpils nūjotāji
Daugavpils
91.  Sivačova JūlijaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
92.  Staneviča RitaSNUJDaugavpils
93.  Stogova MarijaSNUJd
Daugavpils
94.  Suhanova InetaSNUJDDZKSU
Daugavpils
95.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
96.  Šerste InnaSNUJDDZKSU
Daugavpils
97.  Šiļina OlgaSNUJMana Mārīte
Daugavpils
98.  Šnaidere JekaterīnaSNUJDaugavpils
99.  Tihomirova AlinaSNUJDaugavpils
100.  Upeniece AijaSNUJSIA Joker Ltd.
Līvāni
101.  Upīte SantaSNUJDaugavpils
102.  Vaļums JurisVNUJDaugavpils
103.  Vanaga DaceSNUJJelgava
104.  Vansoviča SvetlanaSNUJDDZKSU
Daugavpils
105.  Vasiljeva ErikaSNUJDaugavpils
106.  Vasiljeva ŽannaSNUJDaugavpils
107.  Veikša SvetlanaSNUJ15.pii
Daugavpils
108.  Verdiņa IrēnaSNUJDaugavpils
109.  Vīlips MārisVNUJSalaspils
110.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
111.  Višķere NadeždaSNUJdaugavpils
112.  Voskresenska MarinaSNUJSIA Joker Ltd.
Līvāni
113.  Vucēns IlmārsVNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
114.  Zabolocka SvetlanaSNUJSIA Joker Ltd.
Daugavpils
115.  Zamjatina InnaSNUJDaugavpils
116.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils 21. pirmskolas izglītības iestāde
Daugavpils
117.  Žusele KristinaSNUJ

Daugavpils, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaSB4DTC
Daugavpils
2.  Abramova StanislavaSB1Daugavpils
3.  Ādamsons JēkabsVB1Limbaži
4.  Agapova ViktorijaSB3Daugavpils
5.  Aizbalta PatricijaSB3Daugavpils
6.  Aizbalts BrunoVB1Daugavpils
7.  Aizbalts NorbertsVB3Daugavpils
8.  Akmentiņa AliseSB2ABC Software
Rīga
9.  Akmentiņš ArtisVB2ABC Software
Rīga
10.  Aksenoks KristofersVB1CSDD
Rīga
11.  Aldiņš LinardsVB3Sportland
Viesīte
12.  Aleksejeva KeitaSB2Daugavpils
13.  Aleksejevs Ralfs-MarkoVB1Daugavpils
14.  Aļhimenko GļebsVB3Daugavpils
15.  Ancāne ElizabeteSB4Līvānu BJSS
Līvāni
16.  Ancāns EdvardsVB2Līvāni
17.  Andrejeva AnastasijaSB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
18.  Andrejeva SimonaSB1Daugavpils
19.  Anuļviča MarijaSB3Daugavpils
20.  Apīnis GatisVB4Rēzeknes Sākumsskola
Rēzekne
21.  Arhipovs PāvelsVB4Daugavpils
22.  Astamonovs ArtūrsVB2Daugavpils
23.  Astaševska ElzaSB1SK
Kuldīga
24.  Bagrova InnaSB4Daugavpils
25.  Baikovs NikitaVB3Riebiņi
Riebiņi
26.  Balaško IļjaVB4Daugavpils
27.  Balinskijs AleksejsVB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
28.  Baranauska AmandaSB1Katlakalns
29.  Baranausks RolandsVB1Katlakalns
30.  Baranovska KsenijaSB3Daugavpils
31.  Baško RalfsVB4Daugavpils
32.  Batalovs MaksimsVB4Lāču pamatskola
Daugavpils novads
33.  Baumane Alise-ElizabeteSB2Daugavpils
34.  Baumane Alise-ElizabeteSB2Daugavpils
35.  Beleviča JeteSB1Bigbank
Rīga
36.  Belobokovs ŅikitaVB2Ludza
37.  Beļašovs EduardsVB4Daugavpils
38.  Bescennijs DmitrijsVB3Daugavpils
39.  Bielska NikoleSB3Sportland
Rīga
40.  Bikerniece KatrīnaSB4Līvāni
41.  Bobiļeva MilanaSB4Daugavpils
42.  Bogdanova ValērijaSB1Daugavpils
43.  Bogdanova VeronikaSB3Daugavpils
44.  Bogdanovs DarijsVB1Daugavpils
45.  Bogdanovs DzintarsVB4Daugavpils
46.  Bogdanovs EldarsVB3Daugavpils
47.  Bogdanovs JurisVB3Daugavpils
48.  Bogdanovs VadimsVB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
49.  Bondare NikaSB4Pļaviņām-90
Pļaviņas
50.  Bondarevs NikitaVB4Līvānu BJSS
Daugavpils
51.  Bonders RenaldsVB4Daugavpils
52.  Borisova ValērijaSB1Daugavpils
53.  Borovika ViktorijaSB4Daugavpils
54.  Božkovs KirillsVB3Daugavpils
55.  Breliks MaksimsVB3Daugavpils
56.  Breļs NikolajsVB4Daugavpils
57.  Briška GabrielaSB2Daugavpils
58.  Bruševics AdriansVB1Salaspils
59.  Brūvere ElīzaSB1Daugavpils
60.  Buls DaniilsVB3Daugavpils
61.  Burels Mihaels-AleksandrsVB1Rēzekne
62.  Cakuls RičardsVB2Rēzekne
63.  Ciberte OlgaSB4Daugavpils
64.  Cvečkovska ViktorijaSB1Daugavpils
65.  Cvetkovs DarjaSB2Daugavpils
66.  Čamane LoretaSB4Līvānu BJSS
Līvāni
67.  Čamāns HaraldsVB1Daugavpils
68.  Čemodanovs VladislavsVB2Bērnu skrējiens
Daugavpils
69.  Čerņecova MilanaSB4Daugavpils
70.  Čitalkins RičardsVB3Daugavpils
71.  Čubreviča MarijaSB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
72.  Čubrevičs ValērijsVB3Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
73.  Čumakovs DmitrijsVB3Daugavpils
74.  Čumiks AleksejsVB3Salienas pagasts
Salienas pagasts
75.  Danika LuīzeSB4Daugavpils
76.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
77.  Daņilova ViktorijaSB2Lāču pamatskola
Daugavpils novads
78.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
79.  Dedele LianaSB2Daugavpils
80.  Dembovskis AigarsVB2
81.  Derevjanko GļebsVB2Daugavpils
82.  Dimitrijevs ArtjomsVB3Daugavpils
83.  Dobe EvelīnaSB2Daugavpils
84.  Donika LuīzeSB4Daugavpils
85.  Dorožko IvansVB2Daugavpils
86.  Drako NikitaVB4Daugavpils
87.  Dubovs GustavsVB3RKV
Rīga
88.  Dudarjonoks ArtjomsVB1Daugavpils
89.  Duškevičs ĒriksVB2Daugavpils
90.  Dzanuškāne EvitaSB4Daugavpils
91.  Elksnis KristersVB2Jēkabpils
92.  Ērgle AmandaSB1Daugavpils
93.  Ezītis ArtjomsVB1Daugavpils
94.  Fedotova MartaSB3Daugavpils
95.  Fedotova NadeždaSB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
96.  Fedotovs DmitrijsVB4Daugavpils
97.  Filatova MilanaSB2Lāču pamatskola
Daugavpils novads
98.  Fiļimonovs Artūrs-DanielsVB4Daugavpils
99.  Fjodorovs AndrejsVB4Daugavpils
100.  Fokina KarolinaSB3Daugavpils
101.  Fokins NilsVB2Daugavpils
102.  Formanickis SebastiansVB3Daugavpils
103.  Freibergs MarkussVB2Saldus
104.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
105.  Gailums EmīlsVB4Daugavpils
106.  Gailums RaitisVB1PII
Rēzekne
107.  Galkins NikitaVB4Daugavpils
108.  Galvāns PēterisVB3Daugavpils
109.  Galvāns VitautisVB4Daugavpils
110.  Gaņģītis LinardsVB2eBIOpower
Kuldīga
111.  Gasparovičs NikolajsVB4Daugavpils
112.  Geiko AlisaSB2Daugavpils
113.  Germane SofijaSB2Daugavpils
114.  Gīmis HenrijsVB2
115.  Glaudiņa AnitaSB1Infinity
Rēzekne
116.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
117.  Godune KristīneSB3Daugavpils
118.  Golovataja KsenijaSB4Daugavpils
119.  Golubevs GrigorijsVB4Daugavpils
120.  Gordijenko AnastasijaSB3Daugavpils
121.  Gorkina AnastasijaSB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
122.  Gorlova AlisaSB1Daugavpils
123.  Gornovska AļbīnaSB4Daugavpils
124.  Gribašovs AleksejsVB4Daugavpils
125.  Grigass ArtjomsVB3Daugavpils
126.  Grigorjeva ArinaSB3Daugavpils
127.  Griķe AmandaSB4Daugavpils
128.  Grineviča ElīnaSB1Daugavpils
129.  Griņeviča AnnaSB3Daugavpils
130.  Grlova SofijaSB1Daugavpils
131.  Grocs IljaVB1
132.  Gruziņš SandrisVB4RĒZEKNE
133.  Gubāte DanijaSB1Māsiņas
Kalngale
134.  Gubāte MegijaSB3Māsiņas
Kalngale
135.  Gubina DarjaSB2Olaine
136.  Gubina MarijaSB4Olaine
137.  Guzenko DanielsVB4Daugavpils
138.  Guzenko SebastiansVB2Daugavpils
139.  Harūns AnrijsVB3Daugavpils
140.  Hoseņeviča DarjaSB3Daugavpils
141.  Igaune AnnijaSB4Vērēmu psk.
Rēzeknes nov.
142.  Ignatjevs VladislavsVB2Daugavpils
143.  Inkina AnastasijaSB4Daugavpils
144.  Isupova AlisaSB3Daugavpils
145.  Ivanova EnijaSB4Daugavpils
146.  Ivanovs ArtjomsVB3Daugavpils
147.  Ivanovs DmitrijsVB3Daugavpils
148.  Ivanovs DmitrijsVB3Daugavpils
149.  Ivanovs ŅikitaVB3Daugavpils
150.  Ivanovs RomansVB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
151.  Ivaņinoks AndrejsVB3Daugavpils
152.  Jacenko MilanaSB1Daugavpils
153.  Jakšta AirisaSB3Menky
Rīga
154.  Jakšta Airisa-DanielaSB3Menky
Rīga
155.  Jakuševičs DmitrijsVB3Daugavpils
156.  Jakuševičs RomansVB4Daugavpils
157.  Januškeviča JekaterinaSB3Daugavpils
158.  Jarockis AndisVB2Daugavpils
159.  Jermolajeva AlisaSB3Līvānu BJSS
Līvāni
160.  Jermolajevs ArtjomsVB2Līvānu BJSS
Līvāni
161.  Jermolajevs JevgeņijsVB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
162.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
163.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
164.  Jeršovs AdriansVB2Daugavpils
165.  Jonāns DāvidsVB3Daugavpils
166.  Juhno ElizabeteSB1Liepāja
167.  Jurdžs RenārsVB4
168.  Jurdžs RolandsVB4
169.  Kahakova PolinaSB3Daugavpils
170.  Kaigorodova IsabellaSB3Daugavpils
171.  Kalniņa IevaSB3Rīga
172.  Kalniņa RebekaSB4Līvānu BJSS
Līvāni
173.  Kaļiņina KiraSB3Daugavpils
174.  Kārkliņš IvoVB2
175.  Kārkliņš RaivoVB1Rīga
176.  Karloviča JolantaSB3Daugavpils
177.  Karpačovs MarkussVB4Daugavpils
178.  Karpovs IgorsVB4Daugavpils
179.  Kaspere EstereSB3Bauska
180.  Kaspers OskarsVB1Bauska
181.  Kaurova LolitaSB1Daugavpils
182.  Kažoha JelizavetaSB4Salienas vidusskola
Saliena
183.  Kijaško IvansVB1Infinity
Rēzekne
184.  Kirčenko AlisaSB1Daugavpils
185.  Kirčenko DamirVB1Daugavpils
186.  Kirillovs NikitaVB3Daugavpils
187.  Kirilovs IgorsVB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
188.  Klūga MegijaSB1Sportland
Preiļi
189.  Klūga NellijaSB1Sportland
Preiļi
190.  Kluša KatrīneSB1Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
191.  Kluša LuizeSB3Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
192.  Kluša ŽaneteSB3Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
193.  Kņaževa SofjaSB3Daugavpils
194.  Kokina-Zeļenko ViktorijaSB1Daugavpils
195.  Konisčuka ArinaSB4Daugavpils
196.  Konisčuks OļegsVB4Daugavpils
197.  Kopilovs AleksandrsVB4Daugavpils
198.  Korņilovs StefansVB4Daugavpils
199.  Koroļkova VioletaSB4Daugavpils
200.  Korsiete ElzaSB2Daugavpils
201.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
202.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
203.  Koršenkova VeraSB3Rēzekne
204.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzekne
205.  Kosihs DenissVB1Daugavpils
206.  Kostigova KristīneSB3Daugavpils
207.  Kostins StanislavsVB3Daugavpils
208.  Kotoviča AlisaSB3Daugavpils
209.  Kozačkova ElzaSB4Ludzas muzikanti
Ludza
210.  Kozačkovs EinārsVB3Ludzas muzikanti
Ludza
211.  Kozlova KsenijaSB3Daugavpils
212.  Kozlova MarijaSB1Daugavpils
213.  Kozlovs FrancisVB2
214.  Kozlovska LaimaSB3Daugavpils
215.  Kozlovska LolitaSB2Daugavpils
216.  Kozlovskis KasparsVB4Daugavpils
217.  Krakts JurisVB1Bigbank
Rīga
218.  Kralika ViktorijaSB2Daugavpils
219.  Krauze DemijaSB4Mežciema pamatskola
Rīga
220.  Krauze RenārsVB2Skonto FS
Rīga
221.  Kravale KamillaSB1Daugavpils
222.  Krīviņa SintijaSB4Daugavpils
223.  Krīviņš KristersVB3Daugavpils
224.  Krjukova ViktorijaSB1
225.  Kronpušs MiksVB1Bigbank
Rīga
226.  Krūmiņa DārtaSB1Jēkabpils
227.  Krutogolova KsenijaSB1Daugavpils
228.  Kudrjašovs IvansVB2Daugavpils
229.  Kuharonons TimofejsVB2Daugavpils
230.  Kurčiganova KarolinaSB4Daugavpils
231.  Kurpniece MarijaSB1Daugavpils
232.  Kurpnieks JānisVB1Daugavpils
233.  Kuzovatkins DaniilsVB3Daugavpils
234.  Lācis ArmīnsVB4Līvāni
235.  Lahtionova MaijaSB3Semjoški
236.  Lahtionova TulsiSB1NūJoMe
Semjoški
237.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
238.  Laksa Arlina-AnikoSB2Daugavpils
239.  Larionova JūlijaSB3Daugavpils
240.  Laurenova VarvaraSB2Daugavpils
241.  Lavrenova AnnaSB1"Mārīte"
Daugavpils
242.  Lavrenova VarvaraSB2"Mārīte"
Daugavpils
243.  Lazdāne AliseSB2Daugavpils
244.  Lazovskis LaurisVB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
245.  Lazovskis RaivisVB2PII
Rēzekne
246.  Lebedevs DariansVB3
247.  Lebedevs RodionsVB3Rezekne
248.  Leitāns SandisVB4Daugavpils
249.  Lempa SintijaSB3Rēzekne
250.  Leonidovs ArtjomsVB4Daugavpils
251.  Leonovs RomansVB2Daugavpils
252.  Leščuks MaksimiljansVB3Daugavpils
253.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
254.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
255.  Lietaunieks AdriansVB3Daugavpils
256.  Ligeris AivisVB3Daugavpils
257.  Lisina AleksandraSB3Līvānu BJSS
Līvāni
258.  Litaunieks JēkabsVB3JAKAS
Rēzekne
259.  Litaunieks SīmanisVB1JAKAS
Rēzekne
260.  Locs LinardsVB4Daugavpils
261.  Lomilova ViktorijaSB4Daugavpils
262.  Lozda LinardsVB2Daugavpils
263.  Lukaševs IgorsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
264.  Lukaševs KirillsVB1Rēzeknes PII
Rēzekne
265.  Lukjaņecs MihailsVB1Daugavpils
266.  Luzgina MilaSB3Funnyland.lv
Daugavpils
267.  Ļedovskoi DairisVB3Daugavpils
268.  Ļeonova AlīnaSB3Lāču pamatskola
Daugavpils novads
269.  Mackevičs AndrejsVB2Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
270.  Mackevičs IljaVB2Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
271.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
272.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
273.  Malnača SigneSB4Rīga
274.  Malta ValtersVB3Viļāni
275.  Marcinkevičs MihailsVB3Līvānu BJSS
Līvāni
276.  Marcinkēvičs SandisVB2Daugavpils
277.  Markova AliseSB3Daugavpils
278.  Markoviča ViktorijaSB4Daugavpils
279.  Martinkevičs RuslansVB4Daugavpils
280.  Maslovs KirilsVB2Daugavpils
281.  Matule VioletaSB3Daugavpils
282.  Matuļa LiānaSB1Rēzekne
283.  Matvejevs KonstantīnsVB2Daugavpils
284.  Mauriņš RinaldsVB4Saldus
285.  Medvedeva SofijaSB4Daugavpils
286.  Medvedevs JaroslavsVB2Daugavpils
287.  Mihailova JelizavetaSB1Daugavpils
288.  Mihailovs JegorsVB2Daugavpils
289.  Mikulovs AleksandrsVB1Daugavpils
290.  Mikulovs FilipsVB4Daugavpils
291.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
292.  Minajeva KaterinaSB3Riga
293.  Misāns AustrisVB2Liepāja
294.  Miteniece Alise-GabrielaSB3Jēkabpils
295.  Muntjanu MartinsVB3Daugavpils
296.  Naidina KarīnaSB4Daugavpils
297.  Nemerovska DarijaSB3Daugavpils
298.  Nenišķis KristersVB2Salas vsk.
SALA
299.  Nenišķis MikusVB4Salas vsk.
Sala
300.  Novicāne AurēlijaSB1Daugavpils
301.  Novicka ArtaSB2Daugavpils
302.  Novika DarijaSB4Daugavpils
303.  Ņevļevs AndžejsVB1Daugavpils
304.  Ņevļevs DomeniksVB1Daugavpils
305.  Ņikitina AlisaSB1Daugavpils
306.  Ņikitina KristinaSB4Daugavpils
307.  Ņikitina OlgaSB2Daugavpils
308.  Oladjko MaksimsVB3daugavpils
309.  Osipovs ArtjomsVB4Daugavpils
310.  Osis KurtsVB1OšuTeam
Riga
311.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
312.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
313.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
314.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
315.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
316.  Pāķe LeldeSB4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
317.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
318.  Pankeviča SofijaSB3Daugavpils
319.  Papšs VitalijsVB4Daugavpils
320.  Paskeviča AnastasijaSB3Daugavpils
321.  Pauliņš DominiksVB1Daugavpils
322.  Pauliņš TomsVB3Daugavpils
323.  Peipiņš NiksVB2Preiļi
324.  Pētersons MārisVB3Daugavpils
325.  Petkuns MartinsVB3Daugavpils
326.  Petlahs Artūrs-ReinārsVB1Daugavpils
327.  Petrila LinardsVB2Riga
328.  Petrova AnastasijaSB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
329.  Petrovs DmitrijsVB4Lāču pamatskola
Daugavpils novads
330.  Petrovs JevgēnijsVB3Daugavpils
331.  Petrovs MaksimsVB3Lāču pamatskola
Daugavpils novads
332.  Petrovs SavelijsVB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
333.  Pimanovs RihardsVB4Daugavpils
334.  Pivens DaniilsVB4Daugavpils
335.  Plociņa AnnaSB1Rēzeknes PII
Rēzekne
336.  Plociņa IevaSB1Rēzeknes PII
Rēzekne
337.  Podkolzins AleksandrsVB3Daugavpils
338.  Pokšāns ArnisVB2Riebiņi
Preiļi
339.  Pokšāns GatisVB3Riebiņi
Preiļi
340.  Pokule MereditaSB2Rēzekne
341.  Popko TomassVB1Ogre
342.  Potašova MarijaSB3Daugavpils
343.  Priedīte LauraSB3Daugavpils
344.  Prikulis-Pastars RitvarsVB4Daugavpils
345.  Prozore MarijaSB3Daugavpils
346.  Pūdžs ValtersVB4Preiļi
347.  Pūga AndžejsVB4Daugavpils
348.  Pukins KirilsVB3Daugavpils
349.  Pukinskis RomansVB3Daugavpils
350.  Pundure Zane-ElizabeteSB4Daugavpils
351.  Puzāne AliseSB3Puzanjata
Ludza
352.  Puzāne DanaSB2Puzanjata
Ludza
353.  Puzāns MareksVB3puzanjata
Daugavpils
354.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
355.  Radionova ArīnaSB3Daugavpils
356.  Radivanovičs PēterisVB3Daugavpils
357.  Rašmane KerijaSB2
358.  Ratnieks EdgarsVB1Daugavpils
359.  Ratnieks GuntarsVB2Daugavpils
360.  Raudvē RobertsVB3Daugavpils
361.  Rečs RenātsVB1Bērnu
Daugavpils
362.  Ribņikova AlisaSB1Daugavpils
363.  Ribņikovs IvansVB3Daugavpils
364.  Rimicāne NatālijaSB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
365.  Rizga EstereSB1Sportland
Madona
366.  Roga AnnaSB3Līvānu BJSS
Līvāni
367.  Rogožina AnastasijaSB3Daugavpils
368.  Rogožins MaksimsVB3Daugavpils
369.  Rogožins PāvelsVB4Daugavpils
370.  Romanova JekaterinaSB4Daugavpils
371.  Romanova Samanta-JustīneSB3Līvānu BJSS
Līvāni
372.  Roščenko JolantaSB4DTC Jaunība
Daugavpils
373.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
374.  Rukšāns VladislavsVB3Daugavpils
375.  Rupeika LuīzaSB2Salaspils
376.  Rutkovska AliseSB1Tukums
377.  Sakalauska Melānija-ElzaSB1VUDLANDE
Smiltene
378.  Sakalausks Rauls-KristersVB4Vudlande
Smiltene
379.  Savčenko JaroslavaSB2Daugavpils
380.  Savickis NikitaVB2Daugavpils
381.  Semjonova KsenijaSB2Lāču pamatskola
Daugavpils novads
382.  Semjonovs KonstantīnsVB2Daugavpils
383.  Sidorenko DanilaVB1Daugavpils
384.  Silkāne EgitaSB4Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
385.  Silkāns GintsVB2Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
386.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
387.  Simonovs MaksimsVB3Daugavpils
388.  Siņevičs KristapsVB1Daugavpils
389.  Sivačovs ArtjomsVB2Daugavpils
390.  Skorodihins LinardsVB2Rēzeknes novads
Rēzeknes novads
391.  Skrupska EstereSB2Daugavpils novads
392.  Skuķis MarkussVB1Daugavpils
393.  Smagars MarkussVB3Daugavpils
394.  Sokolovs KirillsVB2Daugavpils
395.  Some ĒrikaSB2
396.  Soms MarkussVB3Soms
397.  Spalāne PaulaSB4Rīga
398.  Sprukts IngussVB1Rēzekne
399.  Stagoršne MarikaSB4Daugavpils
400.  Starkus MarkussVB3Daugavpils
401.  Stašķeviča MilanaSB2Vienā skrējienā vesela ģimene
Daugavpils
402.  Statute MaijaSB4Salienas pagasts
Salienas pagasts
403.  Stepanovs VladislavsVB4Daugavpils
404.  Stieciņš KristersVB1SD Trading
Rīga
405.  Stieciņš MarksVB2SD Trading
Rīga
406.  Stivriņš RihardsVB2Daugavpils
407.  Suhanovskis TomassVB2Daugavpils
408.  Šaliņš KristersVB3Daugavpils
409.  Ščerbakova VeronikaSB1Daugavpils
410.  Ščukins MaksimsVB1Valmiera
411.  Šilovs ArtjomsVB3Daugavpils
412.  Šilovs PāvelsVB3Rēzekne
413.  Šimanskis MarksVB2Daugavpils
414.  Šmits RičardsVB3Rīga
415.  Špaks DanielsVB2Daugavpils
416.  Šverniks MakarsVB2Daugavpils
417.  Tamojeva LijaSB2daugavpils
418.  Taukuļs EmīlsVB3Rēzekne
419.  Tavkina AngelinaSB1Daugavpils
420.  Terentjvs JegorsVB4Daugavpils
421.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Ulbroka
422.  Tihanovičs MilānsVB4Daugavpils
423.  Tihomirovs OļegsVB4Daugavpils
424.  Tihonoviča MaijaSB1Daugavpils
425.  Timofejevs ArtursVB3Daugavpils
426.  Traško IngaSB4Daugavpils
427.  Treiko JelizavetaSB4Salienas vidusskola
Saliena
428.  Trošimovs DānielsVB3Daugavpils
429.  Uļjanova KsenijaSB3Daugavpils
430.  Ungurs EdijsVB4Daugavpils
431.  Vagele ViktorijaSB3Daugavpils
432.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
433.  Vahere-Abražune EvelīnaSB4Rīga
434.  Vaišņerovičs RomualdsVB4Daugavpils
435.  Valeinis AigarsVB2Daugavpils
436.  Valeinis ArmandsVB4Daugavpils
437.  Valtasa AmandaSB4SK Metroons/ Nike
Mārupe
438.  Valtass HermanisVB2SK Metroons/ Nike
Mārupe
439.  Vaļkovs DominiksVB2Daugavpils
440.  Vaļuma-Talkiu AnnaSB2Daugavpils
441.  Vaļums-Talkiu RenārsVB3Daugavpils
442.  Vanaga JasmīneSB1Riga
443.  Vanaģele VilmaSB3Daugavpils
444.  Vanaģelis AivisVB2Daugavpils
445.  Varslavāns VladsVB1Daugavpils
446.  Vasilis RomansVB3Daugavpils
447.  Vasilovs ŅikitaVB3Daugavpils
448.  Vasiļjeva AlīnaSB3Līvānu BJSS
Līvāni
449.  Vasiļjevs MaksimsVB3Daugavpils
450.  Vavilova AlinaSB4J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola
Daugavpils
451.  Videmane EvitaSB1Rīga
452.  Vīksne ĒdvinsVB2Daugavpils
453.  Vīksne KristīneSB1Daugavpils
454.  Viļčinskis DanielsVB4Biķernieku pamatskola
Daugavpils novads
455.  Viļkelis DenissVB1Daugavpils
456.  Viļums AlekssVB1Rēzekne
457.  Vingris JānisVB3Daugavpils
458.  Višņevskis VjačeslavsVB4Daugavpils
459.  Vitjazeva JūlijaSB2Daugavpils
460.  Vjatere RebekaSB2Dagda
461.  Vogule EstereSB1Rēzekne
462.  Vogulis DāvidsVB3Rēzekne
463.  Voino MārtiņšVB3Mārupe
464.  Voitkevičs GabrielsVB1Daugavpils
465.  Voitkevičs RobertsVB3Daugavpils
466.  Volkova AdelīnaSB1Daugavpils
467.  Vorfolomejeva MarijaSB4Daugavpils
468.  Voroncova KsenijaSB1Daugavpils
469.  Vorotincevs AleksejsVB1Daugavpils
470.  Vronskis ArtūrsVB3Daugavpils
471.  Zaičenkovs DenissVB3Daugavpils
472.  Zaičikovs AleksandrsVB4Daugavpils
473.  Zakarevičs AndrisVB3Līvānu BJSS
Līvāni
474.  Zaķe Anna-MarijaSB3RCHV
Rīga
475.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
476.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
477.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
478.  Zālītis JānisVB1Rīga
479.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
480.  Zamjatins NikolajsVB3Daugavpils
481.  Zaņevskis DamiansVB2Daugavpils
482.  Zaštofte ViktorijaSB4Daugavpils
483.  Zebuliņš RihardsVB3Rīga
484.  Zelenkovs MaksimsVB2Daugavpils
485.  Zepa EvitaSB3Līvānu BJSS
Līvāni
486.  Ziediņa EnijaSB2Daugavpils
487.  Zilis GļebsVB3Daugavpils
488.  Zilis IļjaVB4Daugavpils
489.  Zimova AgnetaSB3Daugavpils
490.  Zimova KarolinaSB1Daugavpils
491.  Ziņenko ViktorijaSB3Daugavpils
492.  Zlotņikova EllaSB4Rēzeknes valsts polu gimnāzija
Rēzekne
493.  Zlotņikova ViktorijaSB2Rēzeknes PII
Rēzekne
494.  Zubkova AngelinaSB2
495.  Zunda ŽaneteSB4
496.  Žarkeviča JekaterinaSB3Daugavpils
497.  Žigarkovs SebastiansVB3DTC Jaunība
Daugavpils
498.  Žukovskis NilsVB2Rēzekne
499.  Žusele VioletaSB4Daugavpils
500.  Žuselis KristiānsVB1Daugavpils
501.  Žvirbļa ElīnaSB3Daugavpils

Kopā pieteikušies: 2659



Daugavpils PM 2018