Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
2.  Ādamsons MārisVLimbaži
3.  Adijāns KasparsVVSK Noskrien
4.  Amatniece ElinaSviesatas
5.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
6.  Apsītis MairisVSpēka Pasaule
Valmiera
7.  Apsītis OskarsV40SPORTLAND
Rīga
8.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
9.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
10.  Arseņins DenissVRīga
11.  Artemjevs SergejsVRīga
12.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
13.  Atteka ArnisVRīga
14.  Auziņš AndisVTalsi
15.  Auziņš ImantsV50Ventspils Maratona klubs
Ventspils
16.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
17.  Ažušele BaibaSSPORTLAT
Jēkabpils
18.  Baikova OlesjaS
19.  Balčis RičardsVLiepāja
20.  Balinskis SandrisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
21.  Balunovs EdgarsVSPORTLAND
Rīga
22.  Bandurins PēterisVRīga
23.  Barkanova DiānaSAM Dojo
Dagda
24.  Baukerts JānisVBigbank
Rīga
25.  Baumanis ImantsVSPORTLAND
Rīga
26.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
27.  Behmanis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
28.  Belevičs JurisV40Ogre
29.  Belousovs VadimsV
30.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
31.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
32.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
33.  Berga MadaraSStamina
Rīga
34.  Bergmanis IlvarsV
35.  Bergs MārisVRiga
36.  Bergs ValdisVStamina
Rīga
37.  Bērziņa SanitaS40Swedbank
Rīga
38.  Bērziņš AndisV40Swedbanka
Rīga
39.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
Ozolnieki
40.  Bērziņš KristapsVSPORTLAND/NIKE
41.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
42.  Biedrīte IevaSJelgava
43.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
44.  Birģele SantaSRīga
45.  Birznieks AldisV60MARATONA KLUBS
Ventspils
46.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
47.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
48.  Blūms EndijsVFolkmaņi
Kuldīga
49.Bodnieks MārtiņšVKuldīga
50.  Bogdanovs ValdisVMARATONA KLUBS
Aizpute
51.  Boiko KirilsV
52.  Boldāne IlzeS50Gulbene
53.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
54.  Borozdins AleksisVSPORTLAND
Salacgrīva
55.  Brahmanis AinārsV40SK Katrīna
Kuldīgā
56.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
57.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
58.  Braunfelds UvisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
59.  Brazauska GuntaSJelgava
60.  Bremze NormundsV50OGRE
61.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
62.  Brokāns MareksV40Ŗīga
63.Broks RaivisVRīga
64.  Buko DanielsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
65.  Buls RaimondsV40Jūrmala
66.  Būmans GuntarsV50Liepāja
67.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
68.  Cābulis UģisV50Rīga
69.  Caics ArtūrsV---
Rīga
70.  Ceika LailaS50Valmiera
71.  Cepītis AivarsV60____
Vaidavas pag.
72.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
73.  Cimbals DenissV40Zoorbagan
Mezares
74.  Circens JānisVSkriešanas Akadēmija
Viļakas novads
75.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
76.  Čerņevska LaumaSVSK Noskrien
77.  Červinskis IntarsV40Smaids A zobārstniecība
Rīga
78.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
79.  Čipričs AndrejsVDzērbene
80.  Čunčule IvetaSLiepāja
81.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
82.  Dāle PaulaSNYU
Rīga
83.  Dapkuviene LauraSJonava
84.  Dazarts MārisVVSK Noskrien
Kuldīga
85.  Debiša TatjanaSSPORTLAND
Salaspils
86.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
87.  Deksnis JānisVSwedbank
Jūrmala
88.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
89.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
90.Dičmanis KasparsVRīga
91.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
92.  Dieviņa DaceSLiepāja
93.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
94.  Doniņš MārisVVentspils
95.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
96.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
97.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
98.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
99.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
100.  Dumbrovska AntraSJurmala
101.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
102.  Dzelme LitaS40Rīga
103.Eckert MoritzVBerlīne
104.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Jelgava
105.  Eglītis IvarsV50Kuldīga
106.  Eglītis RaimondsVModhus
Liepāja
107.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
108.Elnione SintijaSRīga
109.  Else AsnateSMazsalaca
110.  Ešmits TomsVSPORTLAND
Rīga
111.  Ezernieks EdgarsV60MARATONA KLUBS
Ventspils
112.  Fabriciuss AinārsVLiepāja
113.  Fedotova KristīneSRīga
114.  Fedotovs TomassVRīga
115.  Feldmane SantaSMARATONA KLUBS
Ventspils
116.  Fogelis AivarsVSkriešanas Akadēmija
Rīga
117.  Freimanis DāvisVSPORTLAND
Rīga
118.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
119.  Gaile SantaSJelgava
120.  Gaile SolvitaSGaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
121.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
122.Gaižauskiene KristiānaSKlaipeda
123.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
124.  Galdiņš UldisV40Sigulda
125.  Galvāns EmīlsVSPORTLAND
Rīga
126.  Gaņģītis GatisVeBIOpower
Kuldīga
127.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
128.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
129.  Girbe SolvitaSGulbene
130.  Girgensons JānisVSK Metroons/ Nike
Dobele
131.  Gobechia GiorgiV40Tbilisi
132.  Goldmane ElīnaSSPORTLAND
Rīga
133.  Golubevs MihailsVRīga
134.  Gornavs AnsisV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
135.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
136.  Grickevica OlgaS50I LOVE RUNNING
Rīga
137.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
138.  Grigorjevs EdgarsVsk ASI-ski-box
Rīga
139.  Grīnbergs MārisV40Smuki sportot
Rīga
140.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
141.  Grīnfelds GuntisV50Moller Auto Ventspils
Ventspils
142.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
143.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
144.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
145.  Grunte MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
146.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 1
147.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
148.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
149.  Gudēvics-Liepiņš JurisVVSK Noskrien
150.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
151.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
152.  Hartmane KristaSKuldīga
153.  Heidingere GundegaSVeikals Maratons & Asics
Ogre
154.  Heinsbergs KristapsVSPORTLAND
Jūrmala
155.  Heringa JelenaS40Skriešanas Akadēmija
156.  Iodzevičs ĒvaldsVRīga
157.  Ivanova JolantaSVSK Noskrien
Piņķi
158.  Ivanovs SandrisVRīga
159.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
160.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
161.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
162.  Jansone IngaSVSK Noskrien
Madona
163.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
164.  Jansons JurisV40Swedbank
Rīga
165.Jara-Uribe DiegoVSarrazin & Asociados
Santjago
166.  Jēkabsons GuntisVSkrunda
167.  Jemeļičevs VasilijsVI LOVE RUNNING
Rīga
168.  Jermolovs ArtūrsVVSK Noskrien
Kuldīga
169.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
170.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
171.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
172.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Turlava
173.  Judkins AleksandrsVRiga
174.  Juhno BaibaSJuhno ģimene
Liepāja
175.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
176.  Jurgutis MindaugasV40Klaipeda
177.  Jusčuks JurijsVI LOVE RUNNING
Rīga
178.  Juvčenko OksanaSLiepāja
179.  Kaimiņš KristapsVAdidas
Ogres novads
180.Kalantai ArturV#followminsk
Minsk
181.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
182.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
183.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
184.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
185.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
186.  Kalniņš RitvarsV40Skrienam kopā
Valmiera
187.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
188.  Kaļiņins PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
189.  Kampare AneteSTukums
190.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
191.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
192.  Kārkliņš GuntisVSaldus
193.  Karnups AtisV-
Rīga
194.  Karols MārtiņšV
195.  Karpenko ZaneSSwedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
196.  Katlinskis AleksandrsV-
Rīga
197.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
198.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
199.Kazakov AnatoliiVSkobar
Pskov
200.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
201.  Kirhners RaivisVTukums
202.  Kirilova VivianaS40SPORTLAND
Rīga
203.  Kiršteina MontaSĀdaži
204.  Kisļakovs MihailsVRīga
205.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
206.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
207.  Kolužs JānisVDa-Marathon
Daugavpils
208.  Kondrāte ElīnaSCido
Rīga
209.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
210.  Kore IvarsV40Talsi
211.  Korneja InetaS40VSK Noskrien
Rīga
212.  Kosilo AndrijsVVentspils maratona klubs
Dunalka
213.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
214.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
215.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
216.  Kravets AndreiVRiga
217.  Krīgers DidzisV60valmiera
218.  Kristiansone OfēlijaSRīga
219.  Kristiansons HokansVRīga
220.  Kronbergs DainisV40BlueOrange Bank
TUKUMS
221.  Kuģenieks KristersVbullis TEAM
Rīga
222.  Kuģis RalfsVKocēni
Kocēnu nov.
223.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
224.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
225.  Kvasovs KonstantinsV
226.  Ķēpulis ArnisVezere
Riga
227.  Lācāne MontaSLatvijas Gaisa satiksme
Mārupe
228.  Laganovskis OskarsVvsk Noskrien
Rīga
229.  Lagzdiņš JānisVKRASTMALI.LV
Dunalka
230.  Lapsa GvidoV50
231.Laube JānisVSK KATRĪNA
Kuldīga
232.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
233.  Lauska KlintaSSiguldas Maratona klubs
Rīga
234.  Leja AndrisV40Ziemeļkurzeme OK
Talsi
235.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
236.  Lejasmeiers GintsV50Matisons Runner’s Club
Liepāja
237.  Lenkevičs ValdisVRīga
238.  Lepse KristianaSSPORTLAND
Rīga
239.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
240.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
241.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
242.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
243.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Nike
Rīga
244.  Liepiņš RolandsV50SK Metroons/ Nike
Rīga
245.  Liepiņš VilnisV60VSK Noskrien
Carnikava
246.  Liniņš PēterisVRīga
247.  Livčāns KasparsVIkšķile
248.  Lujāns EdgarsVLabi būs!/VSK Noskrien
Bauska
249.  Lukins AndrejsVRīga
250.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
251.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
252.  Ļvovs SergejsVRīga
253.  Mačtama DanaSMatisons Runner`s Club
Ventspils
254.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
255.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
256.  Malacanova RutaS40Swedbank
Riga
257.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
258.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
259.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
260.  Marauskis NiklāvsVSK
Kuldīga
261.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
262.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
263.Marki-Zay GellertVHodmezovasarhely
264.Marki-Zay TeodoraSHodmezovasarhely
265.Martinsens ArvisVprivati
riga
266.  Martinsons ElmārsV40Rīga
267.  Martuzāns OskarsVJelgava
268.  Maslobojevs SergejsVRiga
269.  Matkevics JurisV40Ventspils
270.  Mazurs KārlisVVSK Noskrien
Jūrmala
271.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
272.  Medne LīvaSVSK Noskrien
273.  Medvedevs VadimsVI LOVE RUNNING
Rīga
274.  Medvedevs VitalijsVI LOVE RUNNING
Rīga
275.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
276.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
277.  Mihailova ZaneSRiga
278.  Miķelsons AndisV40vidrizi
279.  Miķelsons MārtiņšV40 www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s Club
Rīga
280.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
281.  Misāne RandaSLiepāja
282.Mittelmann YvesV40Saint-Avé
283.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
284.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
285.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
286.  Neilande IneseS40vsk noskrien
rīga
287.  Neimande LeldeSSPORTLAND/NIKE
288.  Neško EgitaSSkriešanas Akadēmija
Ķekava
289.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
290.Nikolajevs PēterisVJelgava
291.  Nolle JānisV40Rīga
292.  Novika IngaS40ALOJA-STARKELSEN
rīga
293.  Noviks IvarsV40LATTELECOM
Rīga
294.  Ņikiforovs Linards-NikolassVMARATONA KLUBS
Kazdanga
295.  Ņikiforovs MareksVMARATONA KLUBS
Kazdanga
296.  Orinskis DainisVVSK Noskrien
Liepāja
297.  Ozers JānisV50Jelgava
298.  Ozoliņš GunārsVSPORTLAND/NIKE
299.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
300.  Ozols JānisVRīga
301.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
302.  Pakārklis MārisV40SK Metroons/ Nike
Rīga
303.  Pavļukevičs SandisVRīga
304.  Pavļukevičs ValērijsV40SK Magnen
Rēzekne
305.  Pelēcis ArvīdsVOzolnieki
306.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
307.  Pērkons DāvisVSwedbank
Rīga
308.  Perunovs JurisV40MARATONA KLUBS
Ventspils
309.Petersone SamantaSKuldīga
310.  Pētersons JurisV40Rūjiena
311.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
312.  Petrovs JurijsVRīga
313.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
314.  Pielēns-Pelēns ArtūrsVLattelecom
Rīga
315.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
316.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
317.  Pirtniece MadaraSVergale
318.  Poikāns AlmantsVPoikāns
Rīga
319.  Poikans RitvarsVSmuki sportot
Cēsis
320.  Pole AgitaSSPORTLAND
Rīga
321.  Požarnovs ValtersVVillaTek
Riga
322.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
323.  Priede GuntarsVKoknese
324.  Pucena MāraSSK Katrīna
Kuldīga
325.  Pucens GuntisV50SK Katrīna
Kuldīga
326.  Pūcīte KristaSSPORTLAND
327.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
328.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
329.  Puriņa SantaS40skriesanasakademija.lv
Rīga
330.  Purviņš PatriksVSK
Kuldīga
331.  Pušilovs MiķelisVKuldīga
332.  Pužulis SandisVRīga
333.  Ragainis MārtiņšVRīga
334.  Rasa HelmutsVSPORTLAND
Saldus
335.  Rassa GintaS40Matisons Runner`s Club
Ventspils
336.  Raudziņa ViolaSSPORTLAND
Rīga
337.  Reinfelds RaivisVVUGD
Talsi
338.  Reinolds MārisVLATTELECOM
Rīga
339.  Roba ĒrikaS40Saldus
340.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
341.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
342.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
343.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
344.  Rozenberga DaceS
345.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
346.  Rozentālbergs AndrisVn
Rīga
347.  Rozis RobertsV40Rīga
348.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
349.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
350.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
351.  Ruģelis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
352.  Rūja KristīneS40Sk Sigulda
Sigulda
353.  Rūja MārīteSindividuāli
Jaunolaine
354.  Rumbergs JaneksV-
Talsi
355.  Rumpe MārisVRīga
356.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
357.  Ruskihs EduardsVPreiļi
358.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
359.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
360.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS
Rīga
361.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
362.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
363.  Salenieks AigarsV40Preiļi
364.  Salmiņš KasparsVDobele
365.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
366.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
367.  Sauka SandisVadidas Runers
Liepāja/Rīga
368.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
369.  Saveļjevs ViktorsVVSK Noskrien
370.  Sējējs MārtiņšVLiepāja
371.  Semjonova GunaSVentspils
372.  Semjonova VeronikaSRiga
373.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
374.  Serdants RaimondsV50Kuldīga
375.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
376.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
377.  Servuta InaSTalsi
378.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
379.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
380.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
381.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
382.  Siminaitis DāvisVCēsis
383.  Sinkēviča IlvaSJelgava
384.  Sivko AntonijsV40Ventspils
385.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
386.  Skuja TālisVGS Grāmatvedība
Babītes novads
387.  Skulte AgrisVRīga
388.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
389.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
390.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
391.  Sparāne Sanita-IevaSSPORTLAND
Preiļi
392.  Sproģis ValdisVSaldus Boksa klubs
Saldus
393.  Spuriņš PēterisVDOMDARIS
Rīga
394.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
395.  Stalberga MegijaSValmieras bērnu sporta skola
Valmiera
396.  Standzenieks MārcisV40MARATONA KLUBS
Liepāja
397.  Stepēns AliozsV50Jelgava
398.  Stepiņš PēterisVSwedbank
Rīga
399.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
400.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
401.  Strautiņš GunvaldsV50LMSBB
Aizkraukle
402.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
403.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
404.  Stulpinskis AgnisVValmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
405.  Suborins ViktorsV60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
406.  Sulzenko IgorsV40Riga
407.  Suveizda ElenaS40Ropažu novads
408.  Svetiņina ZaneSRīga
409.  Svilpe KlāvsVKurzemes plānošanas reģions
Kuldīga
410.  Ščedrovs AleksandrsVSupercompensation
Katlakalns
411.  Ščedrovs ValentīnsV40Supercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
412.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
413.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
414.  Šemelis KasparsVMoller Auto Ventspils
Ventspils
415.  Šits ArtūrsVRīga
416.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
417.  Šmidlers AndulisV50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
418.  Šmite RenāteSLielvārde
419.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
420.  Šņoriņš JānisVSPORTLAT
Talsi
421.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
422.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
423.  Štalte LieneSMoller Auto Ventspils
Jūrmala
424.  Šterna AigaSSPORTLAND
Rīga
425.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
426.  Štromanis KasparsVCēsu Alus
Tukums
427.  Štulbergs GatisVVSK Noskrien
428.Šukteris VigoV40Pinki
429.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Liepāja
430.  Šustovs RomansVCVFR
Jūrmala
431.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
432.Taurenis GatisVRīga
433.Taurenis JānisVRīga
434.  Tene IrbeSSPORTLAND
Rīga
435.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
436.  Tohters AigarsVSaulkrasti
437.  Tohvs RaimondsV40vsk noskrien
Riga
438.  Tolmačova ElīnaSLiepāja
439.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
440.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
441.  Torimds TomsV40Vecmilgravis
442.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
443.  Trūlis ModrisVLipuški
444.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
445.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
446.  Upenieks IvarsV50-
Feimaņi
447.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
448.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
449.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
450.  Ūsele DaceSSaldus
451.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
452.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
453.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
454.  Valužis AļģirtsV40Priekules veloklubs
Priekule
455.  Vanaga DiānaSSPORTLAND
Rīga
456.  Vancāne GundegaSSK Tērauds
Ķekava
457.  Vārpiņš AndrisVMatisons Runner’s Club
Vārve
458.  Vasiljevs IgorsVEuronics
Rīga
459.  Vasiļevskis AustrisV40SPORTLAND
Rīga
460.  Vasiļjevs IgorsVBeverīnas nov.
461.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
462.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
463.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
464.  Veinbergs DidzisVValmiera
465.  Venterzute LieneSTukums
466.  Vernera JustīneSRīga
467.  Vēsmiņš GunvaldisV50LMSBB
Dunalka
468.  Vēvere EvitaS40SK Katrīna
Kuldīga
469.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
470.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
471.  Viļuma GintaS
472.  Viļums RobertsVOgre
473.Vincze FeliciaS40Hodmezovasarhely
474.  Vircavs IngussV40Salaspils
475.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
476.  Višņevskis GatisV40Tieto
Valmiera
477.  Vizulis JānisVLiepāja
478.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
479.  Vološčuks MārtiņšV40SK Katrīna
Kuldīga
480.  Zaķis EdgarsVVSK Noskrien
Rīga
481.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
482.  Zālīte MarikaSVSK Noskrien
Ķekava
483.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
484.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
485.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
486.  Zeberliņš JānisV40Kuldīga
487.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
488.  Zelča MadaraSRīga
489.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
490.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
491.  Ziediņa IngaS40MARATONA KLUBS
Aizkraukle
492.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
493.  Zimackis ViestursVRīga
494.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
495.  Zvaigznīte LitaS40Rīga
496.  Zvejnieks ArmandsVMoller Auto Ventspils
Ventspils
497.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
498.  Žodziņš AigarsV50Ezere
499.  Žolnerovičs ValērijsVVeikals Maratons/ASICS
Ventspils
500.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka
501.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
502.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Kuldīga, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks NormundsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
2.  Ābele MārisVN20Piltene
3.  Āboliņš SandisVN20Vaidava
Vaidava
4.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv
Madona - Rīga
5.Adamenko AntraSN20Ragaciems
6.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
7.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
8.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
9.  Aksenoks KristapsVNJRiga
10.  Aleckis NormundsVN40ACTIVIA RUN
Aizputes nov.
11.  Alševskis VladeksVN30VSK noskrien
Kuldīga
12.  Ancāns ArnisVN30Rīga
13.  Andersone LaumaSN20Riga
14.  Andersons RūdolfsVN2013
Ventspils
15.  Ansbergs AigarsVN40Ansbergi
Ventspils
16.  Anškens KristapsVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
17.  Antons MareksVN30Valmiera
18.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
19.  Apinis AlfrēdsVNJVeikals Maratons/Asics
Rīga
20.  Apsīte LieneSN30Rīga
21.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
22.  Ārone MarikaSN20Liepāja
23.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
24.  Astaševska IneseSN30SK Katrīna
Kuldīga
25.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
26.  Auziņa ElīzaSN20Rīga
27.Ažondeniene JolantaSN30Skuodas
28.  Ažondenis DariusVN40Lietuva
29.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Riga
30.  Balandiņa-Eklone LauraSN30Ventspils
31.  Balode ElīnaSN20Rīga
32.  Balodis AleksandrsVN40MARATONA KLUBS
Kuldīga
33.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
34.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
35.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
36.  Barkāne LauraSN30
37.  Barkāns KārlisVN20
38.Bartulāne VinetaSN30Rīga
39.Baumanis ArtisVN30Kuldīga
40.  Beimo GintaSN20SPORTLAND
Bauska
41.  Beleviča JolantaSN40Ogre
42.  Belevičs JēkabsVNJOgre
43.  Beliha EdīteSN30LATTELECOM
Rīga
44.  Bendzika IlvijaSN30Rīga
45.  Bēniņa IngaSN30Rīga
46.  Beņķe BaibaSN20Piltene
47.  Bergs KārlisVNJLiepāja
48.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
49.Bērziņš DainisVN30Rīga
50.  Bērziņš EmīlsVNJTalsi
51.  Bērziņš MārisVN30tekutaku.lv
Ēdole
52.Biezbarde LieniteSN30Talsi
53.  Biezuma GitaSN40Rīga
54.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
55.  Birģelis JānisVN50Rīga
56.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
57.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
58.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
59.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
60.  Blumbergs Ričards-TomassVNJJelgava
61.  Bočkovs DenissVN30
62.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
63.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
64.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
65.  Bome KristaSN20Jelgava
66.  Bondars TomsVN20
67.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
68.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
69.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
70.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
71.  Bramberga DainaSN30Ogre
72.  Briede AgneseSN20Inčukalns
73.  Briedis JaneksVN40INCUKALNS
74.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
75.  Brokans AivarsVN30Jelgava
76.  Bruņeniece SandraSN20VSK Noskrien
Braunschweig
77.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
78.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
79.  Bušmane DanaSN20
80.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
81.  Bušs AldisVN30SK Tērauds
Rīga
82.  Caics JānisVN60---
Rīga
83.  Caune MaldaSN50-
Salaspils
84.  Cēbere IngijaSN20Saldus boksa klubs
Saldus
85.  Cēberis EgilsVN20Saldus Boksa klubs
Saldus
86.  Celmiņa KintijaSN20SPORTLAND
Liepāja
87.  Cepurītis OskarsVN30KNAUF
Salaspils
88.Cinar MustafaSN20Antalya
89.  Cīrulis MārtiņšVN20SK Katrīna
Kuldīga
90.  Ciukmacis AldisVN40Rēzeknes novads
Ozolaine
91.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
92.  Čoiča RasmaSN20VSK Noskrien
Kārsava
93.  Čopa IvetaSN30Rīga
94.  Čops RihardsVNJRīga
95.  Dadzis MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
96.  Damberga BaibaSN30SPORTLAND
Rīga
97.  Damberga DāvisVNJSPORTLAND
Rīga
98.  Danenberga EvitaSN20Rīga
99.  Dāvidsone IlzeSN30Liepāja
100.  Dimante AnnaSN20Zīverti
Liepāja
101.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
102.  Doniņš UldisVN20Moller Auto Ventspils
Ventspils
103.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
104.  Dreija MārisVN30Valmiera
105.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
106.  Druseika BaibaSN20Rīga
107.  Druzhinina ValeriaSN20TBA
Moscow
108.  Dubrova GitaSN30Prometal Group
Ogre
109.  Ducena AnnaSN30Rīga
110.Dūdele SvetlanaSN30Swedbank
Rīga
111.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
112.Eidimtaite AgneSN20Mazeikiai
113.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
114.  Elksne LīgaSN20Salaspils
115.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
116.  Eriņa MarutaSN20-individ.
Madona
117.  Ērmane ZaneSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
118.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
119.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
120.  Evertovskis KārlisVN20Glaive.pro
Rīga
121.  Felce-Kaipšteina RitaSN20Accenture Latvia 2
Rīga
122.  Felcis-Kaipšteins IngmārsVN20Jelgavas nov., Līvbērzes pag.
123.  Fetlers EmīlsVN20Moller Auto Ventspils
Ventspils
124.  Freibergs MārtiņšVN30VSK Noskrien
Rīga
125.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
126.  Freimane LauraSN20Liepāja
127.  Friclers TimursVNJMARATONA KLUBS
Ventspils
128.  Frīzendorfa ElīnaSN30NRC Rīga
Rīga
129.  Gabrāne HelēnaSN20
130.  Gaile MartaSN20HTC Nippon
Rīga
131.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
132.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
133.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
134.  Gārbens AnrijsVN20kuldiga
135.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
136.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
137.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
138.  Girčys LaurynasVN30Cido
139.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
140.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
141.Golubevs AndrejsVN20Rīga
142.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
143.  Gorškova NataļjaSN40NRC Jelgava
Jelgava
144.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
145.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
146.Grauberga AndaSN30Ettlingen, 76275
147.  Graudiņš DainisVN20Rīga
148.  Grava KristersVNJJelgava
149.Gridina LīvaSN30Bigbank
Rīga
150.Grina LienaSN30Riga
151.Grinblate SandraSN30Rīga
152.  Grintāls MārcisVNJSPORTLAND
Rīga
153.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
154.  Grundmane LilijaSN50Kuldīga
155.  Gruševs SalvisVN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
156.  Gulbis-Švans MārtiņšVN40Priekules Veloklubs
Priekule
157.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
158.  Harčenko RitaSN20Suppermammas/tēti
Liepāja
159.  Hartmane DaceSN40individuāli
Talsi
160.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20SPORTLAND/NIKE
161.  Heringa MartaSN20SPORTLAND
Liepāja
162.  Hilipenko DmitrijsVN30LMSBB
Liepāja
163.  Horstmann VibekeSN50Lund
164.Innus DiānaSN30Rīga
165.  Ivanova ZaneSN20SPORTLAND
Gulbene
166.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
167.  Ivanovskis MārtiņšVN20TDK
Liepāja
168.  Jankovskis DairisVN30Rīga
169.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Tukums
170.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
171.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
172.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
173.  Jirgensone KristaSN20SPORTLAND
Rīga
174.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
175.  Juhnevica MarinaSN30M&M
Riga
176.  Juhno SergejsVN30Juhno ģimene
Liepāja
177.  Jurkevičs ArtūrsVN20SPORTLAND
Jelgava
178.  Kaikaris MindaugasVN30Vilnius running club
Vilniaus
179.  Kāknēna DaceSN30Debesmanna
Kuldīga
180.  Kalējs KristersVNJTukums
181.  Kālis GatisVN40Miko
Liepāja
182.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
183.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
184.  Kalniņa RenāteSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
185.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
186.  Kalniņš GvidoVN20Sk Tērauds
Smiltene/Rīga
187.  Kalniņš JurisVN40MARATONA KLUBS/LMSBB
Rīga
188.  Kalniņš KasparsVN40Ventspils
189.  Kaltniece IevaSN30SK Katrīna
Kuldīga
190.Kaltnieks AlvisVN20Kuldīga
191.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
192.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
193.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
194.  Kārkliņa RebekaSN20Sigulda
195.  Karlsone GitaSN30Saldus
196.  Karols MārtiņšVN20Riga
197.  Kasteckas MartynasVN30Ka vakare?
Vilnius
198.  Kauškals JānisVN20SPORTLAND
Smiltene
199.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
200.  Keino LīgaSN30Riga
201.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
202.  Kivkule MartaSNJMangaļsala
Rīga
203.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
204.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
205.  Klibiķis ValtsVN20SPORTLAND
Nereta
206.Kļava PēterisVN20Rīga
207.  Kļaviņa RitaSN40SK Magnen
Rēzekne
208.  Kļaviņš EdgarsVN50SK MAGNEN
Rēzekne
209.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
210.  Kļaviņš ValdisVN40Magnen
Rēzekne
211.  Kļavpurs JurģisVN20VSK Noskrien
Alūksne
212.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
213.  Korabo OlgaSN30OK
Riga
214.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
215.Korolecka EleonoraSN20Rīga
216.Kostjukov JaanVN30Tallinn
217.  Košinskis KristiānsVN20LATTELECOM
Rīga
218.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
219.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
220.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
221.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
222.  Kozlovska NataļjaSN30Liepāja
223.  Kraslovskis RaitisVN20Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
224.Krastiņš JānisVN30Jēkabpils
225.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
226.  Krauze JānisVN30Rīga
227.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
228.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
229.  Kreicbergs DanielsVNJSPORTLAND
Rīga
230.Kristinojs JānisVN20Kuldīga
231.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
232.  Kronbergs NormundsVN20Tukums
233.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner`s Club/Isoreflect
Mārupe
234.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
235.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
236.  Krūmiņa SantaSN30Rīga
237.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
238.  Krūmiņš SandrisVN40MARATONA KLUBS
Ventspils
239.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preili
240.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
241.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
242.  Kundziņš ĀrisVN40VSK Noskrien / EsiAktivs.lv / Courland.Club
Rīga
243.  Kurma RobertsVN30Dobele
244.Kurps ArnisVNJSkrienam kopā
Valmiera
245.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
246.  Kviese LanaSN30Aizpute
247.Ķēde-Ķēdža IevaSN30Liepāja
248.  Ķemeris ArtisVN30Aizpute
249.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
250.  Ķirsis IngusVN20Liepāja
251.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
252.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
253.  Lāce BaibaSN40Teikas Kalns
Rīga
254.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
255.  Lācis MikusVN40Rīga
256.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
257.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
258.  Lankups EdgarsVN30SK Metroons/ Nike
Rīga
259.  Lankups JānisVN30Liepāja
260.  Laurinaitis RaimondasVN30OK Versme
Plunge
261.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
262.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
263.  Lehtla JānisVN20SPORTLAND
Rīga
264.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
265.  Leiskins RenārsVNJDaugavpils
266.  Lelis EdgarsVN20Kārsava
267.  Liepājnieks HenrijsVN30Ziras
268.  Liepkauls KārlisVN40SK Tērauds
Rīga
269.  Lindenberga SandraSN30Matisons Runner’s Club
Tārgale
270.  Līpacis JurisVN40Sigulda
271.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
272.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
273.  Lubāne AnnijaSN20GQ Consult
Aizpute
274.  Lubāns KristapsVN20Aizpute
275.  Lūsa ViedaSN20SK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
276.  Lūsiņš OskarsVN20Jelgava
277.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
278.  Macuks AnatolijsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jēkabpils
279.  Mahmudovs ČingizsVN20El marathon
Riga
280.  Mahmudovs IgorsVN20El Marlaton
Riga
281.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
282.  Maskala SvetlanaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
283.  Matisone AgneseSN40Matisons Runner’s Club
Piltene
284.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner`s Club
Piltene
285.  Matisons AinarsVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
286.  Matrevics AndisVN40Talsi
287.Maziliauskas VytautasVN50Run for Science
Vilnius
288.  Medne KristīneSN20Kuldīga
289.  Medvedeva KristinaSN30I LOVE RUNNING
Rīga
290.  Meiere IevaSN40OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
291.  Meinards AgrisVN50Ventspils
292.Melbārdis GintsVN20Liepaja
293.  Mennika MalvīneSN30pulsometrs.lv
Rīga
294.Meškovskis ArtūrsVN20Zilupe
295.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
296.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
297.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
298.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
299.  Misāns VladimirsVN40Ādaži
300.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
301.  Morozova ElīnaSN30Liepāja
302.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
303.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
304.  Mūrniece LigitaSN30Ventspils
305.  Muzika ElīzaSNJVSK Noskrien
Jumprava
306.  Muzika VitālijsVN50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
307.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
308.  Nolle ĢintsVNJRīga
309.  Nudiena IneseSN30Ventspils
310.  Orinskis JānisVN30Liepāja
311.  Ozola IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
312.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
313.  Ozoliņa SintijaSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
314.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
Rīga
315.  Ozoliņš ArtūrsVN20Rīga
316.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
317.  Ozols HarijsVN20SPORTLAND
Lielupe
318.  Pārums JānisVN30Projekts Etiopietis
Iecava
319.  Pastare AnnijaSNJRīga
320.  Pavlovska ZaigaSN20Rēzekne
321.  Pāvulēna DārtaSNJRīga
322.  Pāvulēna LauraSN20Sportland
Rīga
323.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
324.  Peha KarīnaSN20Bauska
325.  Pelčere ZaneSN20Kuldīga
326.  Pelēce IlzeSN50VSK Noskrien
Ozolnieki
327.  Pērkone EleonoraSN30KNAUF
Ikšķile / Saurieši
328.  Pētersone MaijaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
329.  Petrunins NikitaVN20SPORTLAND
Rīga
330.  Petrusa RenāteSN20Rīga
331.  Pildava SantaSN30Rīga
332.  Platā SandraSN40Jelgava
333.  Platkājis ArdisVN50Rīga
334.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
335.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
336.  Poikāne IlzeSN50Jelgava
337.  Pole KristiānaSN20Cēsis
338.  Polskihs AntonsVN30Riga
339.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
340.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
341.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
342.  Preimane DenisaSN30Swedbank
Mārupe
343.  Preise-Šemele LeldeSN20Moller Auto Ventspils
Ventspils
344.  Prince IvetaSN30Tukums
345.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
346.  Pujāte SolvitaSN30Kuldīga
347.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Rīga
348.Puķēvics RaimondsVN40Liepāja
349.  Pūle ĒriksVN60Rīga
350.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
351.  Puriņš RaitisVN50VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
352.  Putniņa LindaSN30LATTELECOM
Rīga
353.  Putniņš MiksVN20SPORTLAND
Rīga
354.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
355.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
356.  Radžabovs IgoVNJSkrundas muiža
Skrunda
357.  Radžabovs IgorsVN50Skrundas muiža
Skrunda
358.  Ragauša LīgaSN30SPORTLAND
Liepāja
359.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
360.  Reine EvaSN20-
Aizpute
361.  Reinvalde IevaSN20Jelgava
362.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
363.Ribalko JevgēnijaSN20Riga
364.  Rieksta SandraSN40Rīga
365.Rimicāne ZaneSN30Debessmanna
Kuldiga
366.  Rjabuha AnastasijaSN30Rīga
367.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
368.  Roze RenārsVN30Adidas
Ogres novads
369.  Rožkalns AndisVN30Rīga
370.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
371.  Rubene KristiānaSN20Kuldīga
372.  Rudzītis NormundsVN30
373.  Rumbenieks MadarsVN30SK Katrīna
Kuldīga
374.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
375.  Ruskule DaceSN20SPORTLAND
Rīga
376.  Ruskulis AndisVN20SPORTLAND
Rīga
377.  Ruskulis PēterisVNJSPORTLAND
Rīga
378.  Rustants Emīls-TomsVN20TDK Liedags
Ventspils
379.  Rustants MatīssVN20LDK Liedags
Ventspils
380.Rūtenbergs AigarsVN30Aizpute
381.  Rutkauska KristīnaSN20Rīga
382.  Rutmane JanaSN20Jumprava
383.  Savčuks JānisVN30LMSBB
Cēsis
384.  Sedliņš GuntisVN50Kuldīga
385.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
386.  Semjonovs ArtjomsVN30Rīga
387.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
388.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
389.  Siameshchanka SviatlanaSN30BINITEX
Daugavpils
390.  Sifers KimsVN50Rīga
391.  Siliņa ElīnaSN20Teteri
Ulbroka
392.  Siliņa MarijaSN20Riga
393.  Silkalna SolveigaSN40Jūrmala
394.  Simaitis EdgarsVN30Liepāja
395.  Siņicins KristsVN20SPORTLAND/NIKE-Liepāja
396.  Siugale IevaSN30Iecava
397.Skabarniece IlzeSN30Londona
398.  Skrastiņa DaceSN40Stende, Talsu nov.
399.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
400.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
401.  Smiltnieks DāvisVNJLiepāja
402.  Smolonskis RuslansVN20Maratona klubs/Dionsportlab
Ventspils
403.  Sokolova MarinaSN20Rīga
404.  Sokolovska ArmandaSN40SK KATRĪNA
Kuldīga
405.  Spalis IvarsVN40Rīga
406.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
407.  Sprūds EdgarsVN20Bigbank
Rīga
408.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
409.Stankus GintautasVN40Šiauliai
410.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
411.  Stepe DainisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
412.  Strautiņš GuntisVN20VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
413.  Stulgys DainiusVN50Vilnius
414.  Stupeņa LeldeSN20Marupe
415.  Sūna KristapsVN30SPORTLAND
Rīga
416.  Supe JānisVN60Tirza
417.  Suseja RutaSN30Rēzekne
418.  Susejs RenārsVNJRēzekne
419.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
420.  Svarens KārlisVN40Brocēni
421.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
422.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
423.  Šakelis ValērijsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
424.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
425.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
426.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
427.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
428.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
429.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
430.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
431.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
432.  Šķirus DaceSN30Jelgava
433.  Šķudīte IlonaSN30Rīga
434.  Šmite DaceSN40Lielvārde
435.  Šneiders MārtiņšVN30Mārupe
436.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
437.  Šņepsts KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
438.  Šperliņš GintarsVN20
439.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
440.  Šteinbergs JānisVN30SPORTLAND
Rīga
441.  Šubrovska IneseSN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
442.  Šukteris GintsVN40kundziņš
Liepāja
443.  Tālmane IlzeSN40MARATONA KLUBS
Rīga
444.  Taupmana ZandaSN40Matisons Runner’s Club
Rīga
445.  Tēbelis EgilsVN40Kalnbadiņi
Mārupe
446.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
447.  Tilts ValdisVN50Vaidava
448.  Tīsiņa MontaSN20Bigbank
Rīga
449.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
450.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
451.  Tomsone SigneSN40Rīga
452.  Tovstuļaka ElīzaSN20Rīga
453.Trescalins AleksejsVN20Riga
454.  Tretjakovs MaksimsVN20BINITEX
Daugavpils
455.  Trokmanis SergejsVNJAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
456.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
457.  Trops MārtiņšVN30-individ.
Madona
458.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
459.Tupurītis EinārsVN40Kalnbādiņi
NY
460.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
461.  Turka MārīteSN20Kuldīga
462.  Turka OdetaSN50Kuldīga
463.  Turuna AnastasijaSN20CBL
464.  Ūdre-Rizga LindaSN30SPORTLAND
Madona
465.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
466.  Umbraška IntaSN40Kuldīga
467.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
468.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
469.  Urbāns UldisVN20Bigbank
Rīga
470.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
471.  Vaicis UldisVN30LATTELECOM
Rīga
472.  Vaitaite SanitaSN30Jelgava
473.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
474.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
475.  Valtasa SabīneSNJSK Metroons/ Nike
Mārupe
476.  Valtass IvarsVN40SK Metroons/ Nike
Mārupe
477.  Valtere GintaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
478.  Valuže LauraSN20Rīga
479.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
480.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
481.  Vasiļevska MairaSN20Vālodzes
Vālodzes
482.  Vasiļjeva LāsmaSNJJelgava
483.  Vēbers MārtiņšVN30TDK Liedags
Ventspils
484.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
485.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
486.Veinbergs ArtūrsVN30Tukums
487.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20SPORTLAND/NIKE
488.  Vekša BaibaSN20Saldus
489.  Veļiks GirtsVN40Mārupe
490.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
491.  Vērdiņš ArtūrsVN20SPORTLAND
Liepāja
492.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
493.  Vētra ZaneSN30Rīga
494.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
495.Vickackiene LinaSN40Vilnius
496.Vīgante PaulaSNJRopaži
497.  Vīksna IngaSN50Vaidava
Vaidava
498.  Vīksne DaceSN30Liepāja
499.  Vīksne KārlisVN20Meridiāns OK
Cēsis
500.  Vīksne KasparsVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
501.  Vīksniņa IngaSN30Lattelecom/SK Katrīna
Rīga
502.Vikštrems MārisVN40Kuldīga
503.  Vilciņa ZaneSN40Rīga
504.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
505.  Vilks IntsVN40Rīga
506.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
507.Viļums SandisVN30Zibenīgie
Saldus
508.  Vircava AneteSNJSalaspils
509.  Vircava VivitaSN40Salaspils
510.  Visendorfa ZaneSN40SPORTLAND
Rīga
511.  Visendorfs RaivisVNJSPORTLAND
Rīga
512.  Visocka LindaSN40Rīga
513.  Vitkovskis AigarsVN40Vitkovsky team
Rīga
514.  Voino AleksandrsVN40Rīga
515.Volfa-Kirilova IlzeSN30al one
Rīga
516.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
517.Zadovskis JānisVN40Saldus
518.  Zaķis AivarsVN50LSC
Rīga
519.  Zālīte AliseSN20Rīga
520.  Zālīte LindaSN30Rīga
521.  Zālītis JānisVN30TDK Liedags
Ventspils
522.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
523.  Zandberga AndaSN20
524.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
525.  Zeberliņš EdgarsVN40Kuldīga
526.  Zelmenis DāvisVN20MARATONA KLUBS
Ventspils
527.  Zemīte LindaSN30Tukums
528.  Zeņina NatālijaSN40Riga
529.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
530.  Zīverts ElansVN30Liepāja
Liepāja
531.Zīverts MārtiņšVN30Liepāja
532.  Zvēra ElīnaSN30Ikšķile
533.  Zvirbulis GatisVN30Zvirbuļi
Garkalne
534.  Žeibe ArtūrsVN30Rīga
535.  Žēperis RaivoVN20Rīga
536.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
537.  Žubulis EmīlsVNJRīga
538.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Kuldīga, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
2.  Abersone SandraSTKuldīga
3.Abolins ArvisVTKuldiga
4.  Āboliņa AnnaSTVentspils
5.  Āboliņa AntraSTVentspils
6.  Āboltiņa Anna-RēzijaSTBSPORTLAND
Rīga
7.  Āboltiņa ZitaSTSPORTLAND
Rīga
8.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
9.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
10.  Aleckis LaurisVTBKazdanga
11.Aleksandroviča AleksaSTBRīga
12.Aleksandroviča AliseSTBRīga
13.  Alne IlzeSTValmiera
14.  Alne MelānijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
15.Alsberga MarikaSTATalsi
16.  Alseika KalvisVTMARATONA KLUBS
Vērgale
17.  Ančs JānisVTMC Sloka
Jūrmala
18.  Andžāne SantaST
19.Antīpina JanitaSTBkuldiga
20.  Apine AnitaSTBRīga
21.  Apsīte AntraSTRīga
22.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
23.  Apsīte IevaST
24.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Valmiera
25.Asmane IlgaSTJelgava
26.  Ašmane LīvaSTBVSK Noskrien
Jelgava
27.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Rīga
28.  Babris IngaSTSPORTLAND
Rīga
29.  Babris KristīneSTSPORTLAND
Daugavpils
30.  Bādere MartaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
31.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
32.  Bakanausks DāvisVTRSU
Riga
33.  Balče KatrīnaSTLiepāja
34.  Balgalve IngaSTMazkalniņi
Zirņi
35.  Balgalvis TomsVTBMazkalniņi
Zirņi
36.  Baukerte EvitaSTBigbank
Rīga
37.  Baukerte RailijaSTBBigbank
Rīga
38.  Baumane AivaST,,Taka,,
Kuldīga
39.  Baumanis DainisVT
40.  Baumanis ZigfridsVTSigulda
Sigulda
41.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
42.  Bebriša GerdaST
43.Bedritis JanisVTLMSBB
Rīga
44.  Beģe-Begge ZaneSTMadona
45.  Beinaroviča IlzeSTRīga
46.  Belevičs JustsVTBOgre
47.  Belorags JānisVTMatisons Runner`s Club
Ventspils
48.  Bēra MonikaSTLiepāja
49.  Berga LindaSTSaldus
50.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Valmiera
51.  Bergholce KristīneSTSK Katrīna
Kuldīga
52.  Bērica MontaSTTurlava
53.  Bērica ZaneSTKuldīga
54.  Bersevica IlzeSTkuldiga
55.  Bērziņa AliseSTBRīga
56.  Bērziņa IevaSTBn
Rīga
57.  Bērziņa MadaraSTACTIVIA RUN
Jelgava
58.  Bērziņš KārlisVTBtekutaku.lv
Ēdole
59.  Bērziņš MārisVTSPORTLAND
Rīga
60.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
61.  Biezuma KristiānaSTBRīga
62.  Biezuma NikolaSTBRīga
63.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
64.  Biģele IlzeSTKuldīga
65.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
66.  Birgere EvitaSTSPORTLAND
Liepāja
67.  Birģele ElīnaSTRīga
68.  Birzniece UnaSTKuldīga
69.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
70.  Bite HelēnaSTLiepāja
71.  Bitte IevaSTBKuldīga
72.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
73.  Blajs AlbertsVTSPORTLAND/NIKE
Rīga
74.  Blūmane PaulaSTBJelgava
75.Blūmanis KārlisVTBJelgava
76.  Blumbahs DanielsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
77.  Blumberga InetaSTJelgava
78.  Blumbergs KristersVTBJelgava
79.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
80.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
81.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
82.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
83.  Brahmane DžasmīneSTBSK Katrīna
Kuldīga
84.  Brantevics ĀrisVTSK Katrīna
Turlava
85.Braslauskis ValdisVTKuldīga
86.  Brencis ArtūrsVTTeikas Kalns
Rīga
87.  Briedis UldisVT2BE1ST
Rīga
88.  Brižaka VinetaSTSK Katrīna
Liepaja
89.  Broks PēterisVTAOgres novada sporta centrs
Ogre
90.Brūdere IvetaSTKuldīga
91.  Bruders AivisVTOgres Slepotaju Klubs
Kuldiga
92.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
93.Bumbiere KristīneSTBJelgava
94.  Bumbiere MarikaSTKuldīga
95.Bumbiers KristersVTBJelgava
96.Bumbiers OskarsVTBJelgava
97.Bunclers ĒriksVTKuldīga
98.  Burceva IlzeSTRīga
99.Burmeisters MiroslavsVTBVentspils
100.  Bušmane LāsmaSTA
101.  Bušmanis ArvilsVTLīvānu VK
Līvāni
102.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
103.  Cauņa AilinsVTBSK Magnen
Rēzekne
104.  Cauņa Betija-ElizabeteSTBSK Magnen
Rēzekne
105.Cauņa LindaSTSK Magnen
Rēzekne
106.Cimbale JeļenaSTMezares
107.Cimbale MarijaSTBMezares
108.  Cinovska Marta-LīgaSTBAizpute
109.  Čakstiņa GuntaSTRīga
110.  Čalova AnnaSTDaugavpils
111.  Čerešņeva JūlijaSTSK Katrīna
Liepāja
112.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
113.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
114.  Dabra LolitaSTKuldīga
115.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
116.  Dalberga ZaneSTRīga
117.  Dāldere AntraSTVentspils
118.Dāle AnsisVTRīga
119.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
120.  Damškalne KristīneSTMāmiņu klubs
Rīga
121.  Danenberga AgitaSTVSK Noskrien
Rīga
122.  Danenberga GunitaSTRīga
123.  Danenberga SanitaSTnoskrien.lv
Rīga
124.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
125.  Daukste AleksandrsVTSK''OZOLNIEKI''
Jūrmala
126.  Davidons EdgarsVTLMSBB
Rīga
127.Davidova InnaSTVentspils
128.  Davidovs PavelsVTBVentspils
129.  Derkača ValerijaSTJūrmala
130.  Dīce LauraSTBGausā Jūdze
Olaine
131.  Djačoka AlīnaSTRīga
132.  Dovgvillo KārlisVTLiepāja
133.  Dreimanis KristersVTB
134.  Dreiškins JānisVTMĀKOŅSTŪMĒJI
Tīnūži
135.  Dumpe ElīnaST
136.  Ēdole ElīnaSTAM FOREST
Ventspils
137.  Egle BaibaSTVentspils
138.  Eglīte AgneseSTRīga
139.Eidimtas VaidotasVTMazeikiai
140.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
141.  Ēķe ElzaSTBKuldīga
142.  Ēķe SandraSTKuldīga
143.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
144.  Eniņš Kārlis-RaimondsVTUgāle/Rīga
145.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
146.  Eversone InaSTSPORTLAND
Saldus
147.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
148.  Fabriciusa LindaSTA
149.  Fecers EdgarsVTASPORTLAND
Jūrmala
150.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
151.  Feldhūns MihailsVTVUDLANDE
Smiltene
152.  Feldmane AliseSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
153.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
154.  Filippovs DmitrijsVTSigulda
155.  Filippovs Matīss-OtoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
156.  Fisenkova AlīnaSTAVIA Team
Rīga
157.  Fisenkovs VitālijsVTAVIA Team
Riga
158.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
159.  Frančenko EvitaSTNTC
Jurmala
160.  Freibergs KasparsVTSaldus
161.  Freidenfelde IevaSTSaldus
162.Freimane DaigaSTJelgava
163.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
164.Gabrāns PēterisVT
165.  Gailis JānisVTVeikals Maratons & Asics
Ogresgals
166.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene (Rīga)
RĪGA
167.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene (Rīga)
RĪGA
168.  Gailītis ArnisVTKuldīga
169.  Galviņa AneteSTALiepāja
170.  Garanča Kintija-MāraSTSPORTLAND
Priekuļi
171.  Garolis MārtiņšVTSPORTLAND
Rīga
172.  Gausmane GitaST-
Vērgale
173.  Gedmins MarkussVTAMaratona klubs/PaBaso,lv
Vērgale
174.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
175.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
176.Gintere Ieva-MartaSTAJelgava
177.  Gloka PaulaSTSPORTLAND
Cēsis
178.Golta Sāra-MartaSTBLiepāja
179.  Golta-Grospiņa LauraSTLiepāja
180.Golts MadarsVTLiepāja
181.  Gorbenko EvaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
182.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
183.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
184.Grabovske BetijaSTBkuldiga
185.  Grāmatniece AnnaSTJūrmalas veterāni
Jūrmala
186.Grasis AivarsVTKuldīga
187.  Grasmanis IngusVTJelgava
188.  Grava MatīssVTBJelgava
189.  Greiziņa ElīnaSTOlainfarm
Rīga
190.  Griķe AliseSTWe love running
Daugavpils
191.  Griķis JānisVTWe love running
Daugavpils
192.  Grīniņš LaurisVTBKuldīga
193.  Grīnvalde LeldeSTRīga
194.Grīslis KārlisVTBAdazi
195.  Grudulis KristiānsVTBJelgava
196.  Gulbe DaceSTKatrīna
Kuldīga
197.  Gulbis KasparsVTVentspils novada BJSS
Ventspils novads
198.  Gulbis-Švans RenaldsVTBFK Bandava
Priekule
199.  Gustovskis ArtisVTKuldiga
200.  Gutāns EdmundsVTRēzeknes 5. vidusskola
Rēzekne
201.  Gūža SarmīteSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
202.Gžibovskis ArnisVTRēzekne
203.  Ģelzis NormundsVT
204.  Ģērmane GunaSTAdidas
205.  Ģirkale TeiksmaSTBauska
206.  Hartmanis ReinisVTSPORTLAND/NIKE
207.  Heniņa EvijaSTSK Katrīna
Kuldīga
208.  Hoiere EvitaSTDebesmanna
kuldiga
209.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner`s Club
Ventspils
210.  Hudorožkov JevgenijVTSPORTLAND
Rīga
211.  Iļčenko JurisVTSaldus
Saldus
212.  Iļkeviča LindaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
213.  Irbīte AgneseSTVSK Noskrien
Rīga
214.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
215.  Ivanāne ZaneSTNoskrien
Rīga
216.  Ivanovska AnnijaSTA-
Cirava
217.  Jagža ElīnaSTRīga
218.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
219.Janeliukštis RimsVTRīga
220.  Jankovska GerdaSTTDK Liedags
Ventspils
221.  Jansone AivijaSTJelgava
222.Jansone AmandaSTBKuldīga
223.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
224.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
225.  Jansons EdvardsVTBEnerģija
Jaunmārupe
226.  Jansons IndulisVTindividuāli
Jūrmala
227.  Jansons JēkabsVTB-
Kuldīga
228.  Janševska LauraSTJaunbērze
229.  Jaunciems AndrisVT---
Liepāja
230.  Jaunskungs EgilsVTLiepāja
231.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
232.  Jēce IlonaSTSK Katrīna
Liepaja
233.Jēcis MārtiņšVTSK Katrīna
Liepāja
234.  Jegorovs Ernests-TimursVTBMatisons Runner’s Club
Rīga
235.  Jēkabsone LieneSTRīga
236.  Jēkabsons UldisVTBrocēni
237.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
238.  Jevsins ReinisVTBJelgava
239.Jierkiene SkaidriteSTindividuali
rezekne
240.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
241.  Junghāne LindaSTLiepāja
242.  Junghāns UģisVTLiepāja
243.  Jurberga EvijaSTliepāja
244.  Jurevica IneseSTSIA Joker Ltd.
Saldus
245.  Jurgelāne AneteSTCSDD
Rīga
246.  Jurjure LindaSTKuldīga
247.  Jurkevica EvijaSTJūrmala
248.  Kaibeļeva JūlijaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
249.Kairis ElansVTATurlava
Kuldīga
250.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
251.  Kairo IngaSTLIEPĀJA
252.  Kalinauska SigitaSTLiepaja
253.  Kalinauskis ArtursVTLiepaja
254.Kalinina TatjanaSTKinestape.com
Riga
255.  Kallnciems ArtisVTLMSBB
Tukums
256.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
257.  Kalniņa ĒrikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
258.  Kalniņa KristīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
259.  Kalniņa LauraSTMARATONA KLUBS
Rīga
260.  Kalniņš KristsVTBVentspils
261.Kalniņš Ralfs-RičardsVTBJēkabpils
262.Kalniņš RičardsVTBJēkabpils
263.  Kalnroze EvaSTSPORTLAND
Rīga
264.Kalpmane SandraSTTalsi
265.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils Dome
Daugavpils
266.Kaļiņins AndrejsVTRīga
267.  Kanopka MargitaSTLMSBB
Tukums
268.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
269.  Karabača JeļenaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
270.  Karklina LigitaSTNav
Riga
271.  Kārkliņa AliseSTBSK Katrīna
Jelgava
272.  Kārkliņa IlonaSTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
273.Kārkliņš EduardsVTBSK Katrīna
Jelgava
274.  Kārkliņš Helvijs-JānisVTBSiguldas maratona klubs
Sigulda
275.Karple KatrīnaSTAĶekava
276.Karteļevs ElvisVTBKuldīga
277.  Karuzina NataļjaSTp/i ,,Starķis,,
Liepāja
278.  Karuzins IgorsVTUSK,,Atekas sala,,
Liepāja
279.Kaupuža SigneSTCēsis
280.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
281.  Kazakova AliseSTBDebesmanna.com
Kuldīga
282.  Kirilovs GirtsVTBRoja
283.  Kirilovs IntarsVTMatisons Runner’s Club
Rude
284.  Kisļakovs DmitrijsVTA
285.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
286.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
287.Klīgere ErvitaSTLMSBB
Rīga
288.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
289.  Kļava DaceSTSPORTLAND
Alūksne
290.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
291.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
292.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
293.Knospiņa LoretaSTBSkrienam kopā
Valmiera
294.  Kodola KeinaSTkuldīga
295.  Konovs RalfsVTBFolkmaņi
Jelgava
296.  Konovs SandisVTAFolkmaņi
Jelgava
297.  Konstantinova ElīnaSTMatisons Runner’s Club
Rīga
298.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
299.Kovaļenko KatrīnaSTJelgava
300.  Kozlovs FrancisVTBOlaines nov.
301.  Kramēna EmilijaSTASaldus
302.  Krastina GuntaSTSlowRabits
Liepāja
303.Krastiņa AijaSTCēsis
304.  Kravalis AinārsVTSigulda
305.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
306.Kravalis GuntisVTJelgava
307.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
308.  Kreile MadaraSTSk Tērauds
Aiviekste
309.  Kristapsons DēvidsVTAVilki
Rīga
310.  Kristapsons GundarsVTVilki
Rīga
311.  Krivens DainisVTJelgava
312.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
313.  Krūze LieneSTĀdažu novads
314.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
315.  Kubliņa RenāteSTSK Tērauds
Liepāja
316.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
317.  Kugrēns RainersVTBNTC
Jūrmala
318.  Kukle PaulaSTAVentspils
319.  Kundziņa AmandaSTBVSK Noskrien / Kundziņi
Rīga
320.  Kuža MārtiņšVTADruvas vidusskola
Druva
321.  Kvedaravičs AinārsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
322.  Ķemeris DāvidsVTBAizpute
323.  Ķestere Vanesa-PaulaSTBŠosejas Vilki
Saldus
324.  Ķesteris DzintarsVTŠosejas Vilki
Saldus
325.  Ķevica SigitaSTKandava
326.  Ķiģelis SandrisVTBKuldīga
327.  Ķikure KatrīnaSTSPORTLAND
Rīga
328.  Labanovska AndraSTJelgava
329.  Lāce MaijaSTJelgava
330.Lagzda GatisVTTurlava
331.  Laizāne BeāteSTSPORTLAND
Jēkabpils
332.  Landere TerēzeSTcherry
Liepāja
333.  Lapa ArtisVTCloud Enterprise Systems
Jelgava
334.  Lapa MaritaSTVentspils
335.  Lapoška LindaSTSPORTLAND
Rīga
336.  Larušina IrinaSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
337.  Lase ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
338.Lasmane LauraSTJelgava
339.  Lastovskis MārtiņšVTjuraauto.lv
Kuldīga
340.  Laube MāraSTSK Katrīna
Kuldīga
341.  Lauraitis SergejsVTKuldiga
342.  Laure-Rudīte IlonaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
343.  Laurinaitienė RūtaSTVersme
Plungė
344.  Lauskiniece AnnaSTSPORTLAND
Rīga
345.  Laviņa LindaSTRīga
346.  Lāže JorensVTBVentspils novada BJSS
Piltene
347.  Leja RolandsVTBTalsi
348.  Leķe IngaSTJelgava
349.  Lepse InāraSTRīga
350.Levicka IngaSTDobele
351.  Levickis RaimondsVTBDobele
352.  Līberga SamantaSTBKuldīga
353.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
354.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
355.Liepa EdgarsVTAAlsunga
356.  Liepa GunitaSTSPORTLAND
Rīga
357.Liepiņa IlvitaSTBRopažu novads
358.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
359.  Linkevics AivarsVTRīga
360.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
361.  Lizbovskis JānisVTBRīga
362.  Lizbovskis LaurisVTLNT, MTG
Ventspils
363.  Loca AijaSTDaugavpils
364.  Loca SintijaSTADaugavpils
365.  Ločmele AgneseSTJelgava
366.  Ločmele OlitaSTSPORTLAND
Rīga
367.  Ločmelis EduardsVTBJelgava
368.  Loputeva ElīnaSTRīga
369.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
370.Lubāns MārtiņšVTJūrmala
371.  Luca LīgaSTRīga
372.  Lucenko TatjanaSTVentspils
373.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
374.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
375.  Lučina IrīnaSTLIVA
Ventspils
376.Lučina ViktorijaSTLIVA
Ventspils
377.  Lučins Artemijs-MihailsVTBLIVA
Ventspils
378.Lukošius AivarasVTAŠiauliai
379.  Mahts EduardsVTBStende, Talsu nov.
380.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
381.  Malihins ViktorsVTRēzeknes novads
Rēzekne
382.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
383.  Malnača SigneSTBBJC Laimīte
Rīga
384.Marki-Zay EmmaSTBHodmezovasarhely
385.Marskis RitvarsVTBKuldīga
386.Martinsone DagnijaSTJūrmala
387.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
388.  Matisone Karolīna-KarlaSTBMatisons Runner’s Club
Piltene
389.  Matisons Rainers-RajensVTBMatisons Runner’s Club
Piltene
390.  Matisova MartaSTBSK Piltene
Piltene
391.  Matisova RūtaSTBSK Piltene
Piltene
392.Maurins RinaldsVTBSaldus
393.  Mazurs RūdolfsVTRīga
394.  Medisone SindijaSTBTukums
395.  Mednieks ZigmundsVTALOJA-STARKELSEN
Aloja
396.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
397.  Megne SimonaSTtekutaku.lv
Ēdole
398.  Megnis RenārsVTAKuldīga
399.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
400.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
401.  Melngaile IngaSTSPORTLAND
Jelgava
402.  Meščerikova JūlijaSTRīga
403.  Metla LauraSTSaldus
404.  Metums AinārsVT
405.  Metums MārtiņšVTA
406.  Metums NaurisVTB
407.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
408.  Miezava ElēnaSTSK Tērauds/Nike/Sportland
409.  Mihailovs KonstantīnsVTAABC software
Rīga
410.  Miklašēviča InitaSTSPORTLAND
Rīga
411.  Miķelsone AnnijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
412.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
413.  Millere SantaSTSk Katrīna
Kuldiga
414.Miloša SolvitaSTKuldīga
415.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
416.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
417.  Mincenbergs AivarsVTINDI
Ventspils
418.  Miniekis RaimondsVTSK''OZOLNIEKI''
Jūrmala
419.  Misāne EvelīnaSTBĀdaži
420.  Misāne IraSTĀdaži
421.  Mistjukeviča LauraSTSPORTLAND
Dobele
422.  Mološenkovs AleksandrsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
423.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
424.  Moze GuntaSTKuldīga
425.  Muižniece SantaSTJelgava
426.  Muktupāvels EdgarsVTSPORTLAND
Rīga
427.  Mūrmanis AigarsVTSalacgrīva
428.Mūrniece LieneSTjuraauto.lv
Kuldīga
429.  Mūrniece SabīneSTKuldīga
430.  Muša LīvijaSTJūrmala
431.  Nazarovs NiksVTBĶegums
432.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
433.  Netenbergs JānisVTJelgava
434.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
435.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
436.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
437.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Riga
438.  Nikolajeva DaceSTRiga
439.  Novicks RomsVTASK Ozolnieki A
Jelgava
440.  Novika LāsmaSTBRēzekne
441.  Novika LīgaSTSK Magnen
Rēzekne
442.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
443.  Noviks KristapsVTBSK MAGNEN
Rēzekne
444.  Ņikiforova RigondaSTKazdanga
445.  Ņikišina NataļjaSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
446.  Osis RobertsVTBMilwaukee
447.  Ovčarenko DenissVTARīga
448.  Ozerovs KonstantīnsVTesteria.lv
Rīga
449.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
450.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
451.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
452.  Ozoliņš AndisVTNūjo priekam
Saulkrasti
453.  Ozoliņš ArnisVTSPORTLAND/NIKE
454.  Ozoliņš GintsVTDunalka
455.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
456.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
457.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
458.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
459.  Ozols MikusVTLMSBB
Olaine
460.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
461.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
462.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
463.  Parks EddyVTSPORTLAND
Kuldīga
464.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
465.  Paškeviča LindaSTRēzekne
466.  Pauča LindaSTSPORTLAND
Brocēni
467.  Pažusa AneteSTRīga
468.  Peļņa LeonsVT30draugi.lv
Smiltene
469.Pičs SandrisVTJurmala
470.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
471.  Platace LauraSTRēzekne
472.  Platacis JānisVTBRēzekne
473.  Plivča NikaSTBKuldīga
474.  Pluce AliseSTSPORTLAND
Iecava
475.  Pļavarāja SolvitaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
476.  Pocjus GitaSTSaldus
477.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
478.  Poikāne IneseSTJelgava
479.  Potapovs TomsVTA
480.  Priede DagnijaSTJelgava
481.  Priedēna MontaSTOzolnieki
482.  Prince KristīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
483.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
484.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
485.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Gulbene
486.  Puise-Puiše LienaSTRīga
487.  Puks RojsVTAliepājas sporta spēļu skola
Liepāja
488.  Puķīte GundegaST
489.  Puķīte LīvaSTBRīga
490.  Puļļa OskarsVTSPORTLAND
Alūksne
491.Pundurs KlāvsVTACesvaine
492.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
493.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
494.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
495.  Purgailis RonaldsVT
496.  Pūris IvoVTJūrmala
497.Putniņa IlzeSTSK Katrīna
Kuldīga
498.  Putniņa MontaSTSPORTLAND
Gulbene
499.  Putniņš JānisVTPutniņi.lv
Ragana
500.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
501.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
502.  Ramata EvitaSTSPORTLAND
Rīga
503.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/NIKE
504.  Reine SantaSTSPORTLAND
Sigulda
505.  Reinis JurisVTSPORTLAND
Sigulda
506.  Reitere AnitaSTRīga
507.  Reivitis MarkussVTAkuldiga
508.  Rēķe-Šleiva SintijaSTSwedbank
Ogre
509.  Rence AlīnaSTPaBaso.lv / VSK Noskrien vāveres
Rīga
510.  Rēriha IneseSTVSK NOSKRIEN Vāveres
Ropaži
511.  Rērihs DzintarsVTVSK Noskrien Rieksti
Ropaži
512.Riherte LailaSTSwedbank
Ogre
513.  Robežniece IngaSTKuldīga
514.  Roga ElisaSTBJelgava
515.  Roga RalfsVTBMatisons Runner’s Club/SPARS
Ventspils
516.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
517.Rozentāls DāvisVTjuraauto.lv
Kuldīga
518.  Rozītis IngussVTKuldīga
519.  Rudakova DiānaSTBjuraauto.lv
Kuldīga
520.  Rudakova KimaSTjuraauto.lv
Kuldīga
521.  Rudakovs JurisVTjuraauto.lv
Kuldīga
522.  Rudiks IljaVTBJelgava
523.  Rudītis TomassVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
524.Rudzīte Beāte-PaulaSTAKuldīga
525.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
526.  Rūja RaiensVTBSK Sigulda
Sigulda
527.  Ruks AndrievsVTBValmieras sākumskola, 6.d
Valmiera
528.  Ruņģevica PaulaSTBSK Katrīna
Kuldīga
529.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
530.  Rutkovska LīgaSTRīga
531.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
532.  Sadovska DinaSTAS Olainfarm
Rīga
533.  Saiov StanislavVTTallina
534.  Saļuka AliseSTBAVIA Team
Rīga
535.Sargune LaumaSTRīga
536.  Saveljeva OlgaSTOlainfarm
Rīga
537.  Semjonovs AnārsVTLMSBB
Liepāja
538.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
539.  Sidorova AngelinaSTBJelgava
540.  Sidorova JeļizavetaSTAJelgava
541.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
542.  Silvestrovs AndrisVTjuraauto.lv
Kuldīga
543.  Sisojeva ViktorijaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
544.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
545.  Skore GirtsVT
546.Skrastiņa MartaSTAStende, Talsu nov.
547.  Skrundenieks DzintarsVTHK Tosmare
Grobiņa
548.Skudrītis RolandsVTAGrobiņas novads
549.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 2
Rīga
550.  Slikšāne KristīneSTVSK Noskrien
Olaine
551.Smagare LaumaSTRīga
552.  Smiltāns EdgarsVTSK Katrīna
Kuldīga
553.  Smiltnieks AtisVTBLiepāja
554.  Smirnovs ValerijsVTAtletika
Rīga
555.  Sokolovskis KristersVTBSK Katrīna
Kuldīga
556.  Sokunova AlīnaSTBSalaspils
557.Spāģe KristaSTSK Katrīna
Liepāja
558.  Spakēvičs MārisVTSPORTLAND
Iecava
559.  Sparāns MārisVTKrustpils
560.  Spiridonovs ArtūrsVTLMSBB
Rīga
561.  Sproģe EgijaSTSaldus Boksa klubs
Saldus
562.  Standzēniece LīgaSTMARATONA KLUBS
Liepāja
563.  Standzeniece SandaSTAMARATONA KLUBS
Liepāja
564.  Stendze LīgaSTRucava
565.Stepanovs KristsVTBKuldīga
566.  Strādnieks RičardsVTASaldus
567.  Strādnieks RihardsVTASaldus
568.  Strakše JekaterinaSTSIA Joker Ltd.
Liepāja
569.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
570.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
571.  Strožs AldisVTAuseklis IK
Piņķi
572.  Strožs MārtiņšVTBPiņķi
573.  Strujeviča KristaSTAAlsunga
574.  Stupiņš DeividsVTKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
575.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
576.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
577.  Suveizda EduardsVTALaba daba 2013 nometne
Ropažu novads
578.  Svēte KristapsVTAKuldīga
579.Šakaite EvaSTJelgava
580.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
581.Šaltmeris MindaugasVTVersme
Plungė
582.  Šaltmerytė RimaSTKam tos geles?
Vilnius
583.  Šarkovska AgitaSTSaldus
584.  Šekštelo ViktorijaSTJelgava
585.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
586.  Šimkiva KarinaSTVentspils
587.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
588.  Šķirus RūtaSTBJelgava
589.  Šķute JolantaSTSPORTLAND
Ventspils
590.  Šmite KristīneSTValmiera
591.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
592.  Šteimanis MārtiņšVTLMSBB
Tukums
593.  Šternbergs AldisVTSK Katrīna
Kuldīga
594.  Šuļga RuslansVTMaratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Liepāja
595.  Taimiņa AnnaSTRīga
596.  Taratutins IļjaVTAFS Masters
Rīga
597.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
598.Tercana IlzeSTUnna
599.  Terentjeva LauraSTAatletika
salaspils
600.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
601.  Teterovskis KristsVTBJelgava
602.  Teterovskis UģisVTJelgava
603.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
604.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVTARīga
605.  Timbere AleksandraSTBSK Katrīna
Kuldīga
606.  Timbers RalfsVTBSK Katrīna
Kuldīga
607.Tiruma IevaSTJūrmala
608.  Tohva RebekaSTBindividuali
Riga
609.  Tokarevičs AndrejsVT
610.  Tokarevs ArtūrsVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
611.  Trama InaSTArtemis Fit
Ventspils
612.Troinova AgneseSTBTukums
613.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
614.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
615.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
616.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
617.  Ulase AivaSTJelgava
618.  Ulase DiānaSTJelgava
619.  Umbraška DāvisVTLMSBB
Kuldīga
620.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
621.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
622.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds/Veikals 42km - Saucony
Rīga
623.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
624.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
625.  Ūsiņš UģisVTMARATONA KLUBS
Ventspils
626.  Ustinova MadaraSTiveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
627.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
628.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
629.  Vaivade LīvaSTBKuldīga
630.  Vaivods JānisVTJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
631.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
632.  Valerte IlzeSTMARATONA KLUBS
Ventspils
633.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
634.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
635.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
636.  Vargule AigaSTVRK
Rēzekne
637.  Varlamovs AndrejsVTSPORTLAND
Līvāni
638.  Varniene LoretaSTUkmergė
639.  Vasele LauraSTBJelgava
640.Vaselis AlensVTBJelgava
641.  Vazdiķe AndaSTJelgava
642.  Važa IvitaSTJelgava
643.  Vecstaudža JanaSTRīga
644.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 2
Rīga
645.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
646.  Veļika FelicitaSTBMārupe
647.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
648.Vera AlenichevaSTBMoscow
649.  Verpakovska DaceSTBSK Katrīna
Kuldīga
650.  Verpakovska ZaneSTBSK Katrīna
Kuldīga
651.  Veseris MārtiņšVTRīga
652.  Vēvers RičardsVTAKuldīga
653.  Vēze MargitaSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
654.  Vicinska DainaSTLiepāja
655.  Vidiņa LiānaSTJelgava
656.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A
Jelgava
657.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
658.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
659.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
660.Vīgante AnnijaSTARopažu novads
661.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
662.  Vīksniņš Aleksis-KristapsVTBSK Katrīna
Riga
663.  Vīksniņš Alens-JānisVTALattelecom/SK Katrīna
Rīga
664.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
665.  Vilensone GitaSTSPORTLAND/NIKE
666.  Vilšķērste KsenijaSTRīga
667.  Vinceva JustīneSTBRīga
668.  Vindača AgritaSTRēzekne
669.  Virbickis ArtūrsVTASaldus sporta skola
Saldus
670.  Višņevskis ViestursVTKuldīga
671.  Vitkovska DiānaSTSK Katrīna
Skrunda
672.  Vitkovska MadaraSTAKuldīga
673.  Vitkovska MartaSTBKuldīga
674.  Vitkovska MeldraSTkuldiga
675.  Vitkovska VendijaSTBLiepāja
676.  Vitkovskis KārlisVTBVitkovsky team
Riga
677.  Vitkovskis VernersVTVitkovski team
Rīga
678.  Vitmane SkaraSTValmiera
679.  Vitmanis AndrisVTValmiera
680.  Vītola JanaSTJelgava
681.Vitolins NaurisVTBSaldus
682.Vitols MarkussVTBTalsi
683.Vizbule-Martinsena ZaneSTBkuldiga
684.  Zabarovska LindaSTSIA Joker Ltd.
Jelgava
685.  Zaiceva IlzeSTAizpute
686.  Zakovica EmīlijaSTA5km
liepāja
687.  Zakovica IevaST5km
Liepāja
688.Zaķe Anna-MarijaSTBLSC
Rīga
689.  Zaļlapa DagnijaSTSPORTLAND
Salacgrīva
690.  Zariņa LaumaST
691.  Zariņa ZitaSTRiga
692.  Zariņš VoldemārsVTBKuldīgas
693.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
694.  Zēbergs ArkādijsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
695.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
696.  Zeme LīgaSTKuldīga
697.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
698.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
699.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
700.  Ziemelis AndisVTSiguldas Ziemeļi
Sigulda
701.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
702.Zīle Raivis-RainersVTBJelgava
703.  Zīle SimonaSTJelgava
704.  Zilvers JurisVTSPORTLAND/NIKE
705.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
706.  Ziobrovskis JānisVTBKalvene
707.  Zirne AneteSTSPORTLAND
Salacgrīva
708.  Zīverte LeldaSTMiko
Liepāja
709.Zommere AleksaSTALIMBAŽU NOVADS
710.  Zvirbule BaibaSTzvirbuļi
Rīga
711.  Zvirbule LindaSTZvirbuļi
Kuldīga
712.  Zvirbulis AlensVTBZvirbuļi
Kuldīga
713.  Zvirbulis AndisVTZvirbuļi
Kuldīga
714.  Žodziņa AliseSTALiepāja
715.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga

Kuldīga, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Antone SolvitaSNUJSIA Joker Ltd.
Tukums
2.  Auziņa JeļenaSNUJVentspils
3.  Baraka AnitaSNUJi.k.,,Dzērves
Laidi
4.  Baumane AinaSNUJi.k.,,Dzērves
Kuldīga
5.Benuševica ValdaSNUJi.k.,,Dzērves
Laidi
6.  Brantevica ĀrijaSNUJi.k.,,Dzērves
Turlava
7.  Breikša AstraSNUJNūjo priekam
Rīga
8.  Bule OlgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
9.  Červjakova RegīnaSNUJDaugavpils
10.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
11.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
12.  Dīriņa MāraSNUJNūjo priekam
Rīga
13.Dzintars AldisVNUJLiepāja
14.  Eglīte LīgaSNUJSIA Joker Ltd.
Saldus
15.  Ezeriņa LolitaSNUJSIA Joker Ltd.
Saldus
16.  Garanča IevaSNUJRīga
17.  Grīnvalde ŅinaSNUJi.k.,,Dzērves
Kuldīga
18.  Grunte JolantaSNUJSIA Joker Ltd.
Talsi
19.  Hildebrante MudīteSNUJi.k.,,Dzērves
Laidi
20.  Jerofejeva LudmilaSNUJVentspils
21.  Jirgensone VigdaSNUJDžimlairūdirallallā
Saulkrasti
22.  Junkere OlgaSNUJi.k.,,Dzērves
Turlava
23.Kadiķis ArnisVNUJJaunā Konservatīvā partija
Liepāja
24.  Kalenda AlbīnaSNUJNūjo vesels
Ventspils
25.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
26.  Krasovska VelgaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
27.  Krīpere VelgaSNUJSPORTLAND
Rīga
28.  Krone LūcijaSNUJOlaine
29.  Ločmele LidijaSNUJJelgava
30.  Luģe SandraSNUJSIA Joker Ltd.
Talsi
31.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
32.  Mincenberga BaibaSNUJINDI
Ventspils
33.  Mjalika NataļjaSNUJRīga
34.Munkevica MarikaSNUJKuldīga
35.  Muzika RasmaSNUJVPDK
Jumprava
36.  Nikitina IrinaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
37.  Ņukša OlesjaSNUJSIA Joker Ltd.
Rēzekne
38.Ozola AinaSNUJi.k.,,Dzērves
Turlava
39.Ozola AnitaSNUJSPORTLAND
Rīga
40.  Ozoliņa MaritaSNUJNūjo priekam
Rīga
41.  Pavlovska SolvitaSNUJAPV
Rēzeknes nov.
42.Pšeņicina KarinaSNUJVentspils
43.  Semjonova IlonaSNUJAVIA Team
Riga
44.  Skrundeniece SniedzeSNUJVentspils
45.  Šibeika IrēnaSNUJNūjo priekam
Rīga
46.  Šibeiks NormundsVNUJNūjo priekam
Rīga
47.  Šternberga IvetaSNUJindividuāli
Kuldīga
48.Tobija MirdzaSNUJi.k.,,Dzērves
Vilgāle
49.  Upīte SantaSNUJDaugavpils nūjotāji
Daugavpils
50.Valova AstrīdaSNUJVentspils
51.  Vanaga DaceSNUJJelgava
52.  Vicinska LiesmaSNUJBrocēnu cilpotājas
Brocēni
53.  Vilīte DeinaSNUJBJC Auseklis
Jūrmala
54.Viļuma ValdaSNUJBum Puķītes
Saldus
55.  Vīnerte EvaSNUJSIA Joker Ltd.
Talsi
56.Vitkovska KristīneSNUJKuldiga
57.Vītols VarisVNUJKuldīga
58.  Zariņa KristīneSNUJSIA Joker Ltd.
Tukums
59.  Zariņa LauraSNUJSIA Joker Ltd.
Tukums
60.  Ziemele MārīteSNUJSiguldas Ziemeļi
Sigulda
61.Zīle EvitaSNUJKuldīga
62.  Zīverte ZintaSNUJNūjo vesels
Ventspils
63.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils

Kuldīga, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele AnnaSB2Piltene
2.  Āboliņš MarkussVB1Ventspils
3.Āboliņš MārtiņšVB1Talsi
4.  Akmentiņa AliseSB2ABC Software
Rīga
5.  Akmentiņš ArtisVB2ABC Software
Rīga
6.  Aksenoks KristofersVB1CSDD
Rīga
7.Alena AlenichevaSB2Moscow
8.Alševskis RolandsVB1Kuldīga
9.Ancāne PaulaSB2Rīga
10.Ancāns ElansVB1Rīga
11.  Ansbergs RobertsVB2Ansbergi
Ventspils
12.  Ansons MarkussVB1Piltene
13.Antons RūdolfsVB1Tukums
14.  Anženko AliseSB3Liepāja
15.  Apine KintijaSB1Kuldīga
16.  Apinis ArvīdsVB4Rīgas 91.pii
Rīga
17.  Apinis Madars-AndrejsVB1Rīga
18.  Apinis Madars-AndrejsVB1Rīga
19.  Astaševska ElzaSB1SK Katrīna
Kuldīga
20.Ažondenis NojusVB1Skuodas
21.Ažondenyte SauleSB3Skuodas
22.  Balinska Ieva-RebekaSB2Moller Auto Ventspils
Ventspils
23.  Baranovska KsenijaSB3Daugavpils
24.  Baukerte SofijaSB1Bigbank
Rīga
25.Beiere SamantaSB4kuldiga
26.  Beiers JēkabsVB1Kuldiga
27.Beiers ValtersVB1Kuldīga
28.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
29.  Bēms GundarsVB2Jelgava
30.Berga UndaSB2Saldus
31.  Berga UndīneSB3Rīga
32.  Bērziņa KarlīnaSB1SALDUS
33.  Bielska NikoleSB3SPORTLAND
Rīga
34.  Birgers Emīls-JānisVB1SPORTLAND
Liepāja
35.  Birkše-Kloks KristersVB3Kuldīga
36.Birze RalfsVB1kuldiga
37.  Brasla LīgaSB2kuldiga
38.Briedis FricisVB1Kuldīga
39.Brikšis DanielsVB3Tukums
40.  Brižaks MarksVB3SK Katrīna
Liepaja
41.  Brižaks MatejsVB3SK Katrīna
Liepaja
42.  Brižs PēterisVB3Kuldīga
43.Brūders RojsVB4kuldiga
44.  Bruševics AdriansVB1Salaspils
45.Bruže MegijaSB3kuldiga
46.  Bruževics ImantsVB4Rīga
47.Bružis GabrielsVB1kuldiga
48.  Buka BeateSB3Pirmaa
kuldiga
49.  Buka LuizeSB1Pirmaa
Kuldiga
50.  Burkevics RikardoVB2Liepāja
51.Burmeisters JaroslavsVB3Ventspils
52.  Bušmane AnnaSB3Kuldīga
53.  Cēbere EnijaSB1Saldus Boksa klubs
Saldus
54.  Celmiņa LuīzeSB2Piltene
55.Cickovskis KristapsVB1Kuldīga
56.Cimbale AmelijaSB1Mezares
57.Cīrule Ravella-ElvaSB3SK Katrīna
Kuldīga
58.Čaunāns ErnestsVB1Liepaja
59.Čerkašins AndrejsVB2Sauthport
60.  Čigarova GabrielaSB1Kuldīga
61.  Čigarovs ArtūrsVB4Kuldīga
62.  Čudnovs RičardsVB3Liepāja
63.  Dambergs JustsVB1SPORTLAND
Rīga
64.  Dambergs MārcisVB1SPORTLAND
Rīga
65.  Damškalne DanielaSB3Damškalni
Rīga
66.  Damškalns DariussVB1Damškalni
Rīga
67.  Damškalns EdvardsVB1Damškalni
Rīga
68.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
69.Dārznieks AdriansVB1Kuldiga
70.  Davidovs MihailsVB2Ventspils
71.Dazarts MiķelisVB1Rīga
72.Demčenko NikolaSB3kuldiga
73.  Dērics ViljamsVB2Talsi
74.Devjatņikovs RalfsVB1SK Katrīna
Kuldīga
75.Doniņa KateSB1Ventspils
76.  Doveika EmīlsVB3Mārupe
77.  Dreimane ElīnaSB1Jelgava
78.  Dreimanis ReinisVB3Jelgava
79.Dubrovska AliseSB4Tukums
80.Dubrovska KeitaSB4Tukums
81.  Egliens EdvardsVB2Liepaja
82.  Egliens JēkabsVB1Liepaja
83.Eglīte KatrīnaSB1Rīga
84.  Eklons MārcisVB1Ventspils
85.  Ērenfrīde ElīzaSB2Rīga
86.Ernstsone AnnaSB1Kuldīga
87.  Feldmane AgateSB1MARATONA KLUBS
Ventspils
88.  Frāms RodrigoVB2SK
Kuldīga
89.  Freibergs KristapsVB1Kuldiga
90.  Freibergs MarkussVB2saldus
91.Freibergs MatīssVB2Kuldīga
92.  Freimane JanaSB2Jelgava
93.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
94.Freimanis RobertsVB1Kuldīga
95.  Gailīte Anete-MirjamaSB2Kuldīga
Kuldīga
96.  Gaņģītis GustavsVB1eBIOpower
Kuldīga
97.  Gaņģītis LinardsVB2eBIOpower
Kuldīga
98.  Gekišs GrigorijsVB1ABC software
Rīga
99.  Gekišs JustinsVB2ABC software
Rīga
100.  Gemma AliseSB2SK Katrīna
Lieāja
101.  Gibašovs MatvejsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
102.  Gilučs OliversVB1Rīga
103.  Gintere DārtaSB2Jelgava
104.  Glužģis GustavsVB1Liepāja
105.  Graubergs AlekssVB2SK
Kuldīga
106.Graubergs KrišsVB2Ettlingen, 76275
107.  Griķe AmandaSB4We love running
Daugavpils
108.  Grīnvalds MartinsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
109.  Grosbards Māris-EdijsVB3Kuldīga
110.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
111.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
112.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
113.  Gustovskis JēkabsVB2Kuldīga
114.Gūtmane AliseSB3kuldīga
115.  Gūtmane AnceSB3Kuldīga
116.  Gūtmanis KārlisVB2Kuldīga
117.Ģelze EvelīnaSB3SK Katrīna
Grobiņa
118.  Hāpalainens Augusts-JoniVB1SK Katrīna
Rīga
119.  Heniņš RihardsVB3Piltene
120.  Irbe JustīneSB3Irbītes
Snēpele
121.  Irbe KintijaSB4Irbītes
Snēpele
122.  Irbe SandijaSB1Irbītes
Snēpele
123.  Ivanova AneteSB1noskrien
Piņķi
124.Ivanovs EmīlsVB1-
Aizpute
125.Jansons RalfsVB2suitiņi
Alsunga
126.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
127.Jēce MartaSB1SK Katrīna
Kuldīga
128.  Jēkabsons KristersVB2Rīga
129.Jeparovs NikitaVB1Denals
Riga
130.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
131.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
132.Jirgensons HenriksVB1Kuldīga
133.  Joce EnnijaSB4Turlava Sporta klubs Katrīna
Kuldīgas novads
134.  Juhno ElizabeteSB1Juhno ģimene
Liepāja
135.  Jurjurs RobertsVB2Kuldīga
136.Kalinauskis ĢirtsVB4Liepaja
137.  Kalniņa IevaSB3Rīga
138.Kaļiņina DarjaSB1Rīga
139.Kaļiņina SofijaSB3Rīga
140.  Kārkliņš TomassVB1Kuldīga
141.Kauliņš MiķelisVB2Rīga
142.Kaupuža Amanta-KristiānaSB3Cēsis
143.  Keino KrišsVB2Riga
144.Keistere Evelīna-AinaSB4Kuldīga
145.Keisters KārlisVB1kuldiga
146.  Kisļakovs ArtjomsVB4SSK Arkadija
Riga
147.  Kohančiks DmirtijsVB1BOGATIRI
Ventspils
148.  Korns GunārsVB4Ventspils
149.Kortaks MaksimsVB1Kuldīga
150.Kristinojs AivisVB1Kuldīga
151.  Kronpušs MiksVB1Bigbank
Rīga
152.Krūmiņa AneteSB1Saldus
153.Krūmiņš EdžusVB3Saldus
154.  Krūmiņš JēkabsVB3Kuldīga
155.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzekne
156.Kuzmica VanesaSB1Kuldiga
157.  Kviesitis KristiansVB1suitiņi
Rīga
158.  Ķiģele MontaSB1Kuldīga
159.Ķirse Eimija-PaulaSB1cherry
Liepāja
160.  Labsvīra Eleonora-KristiSB3Sigulda
161.  Labsvīrs Artis-RegnārsVB4Sigulda
162.  Lapšins KārlisVB3Jelgava
163.Lapuķis GabrielsVB1kuldiga
164.  Lavrova EvelīnaSB2Evelīna
Jelgava
165.  Letuka LuizeSB3grobina
166.  Līberga AliseSB2SK KATRĪNA
Kuldīga
167.Liekmanis GustavsVB2Skrunda
168.Liekmanis JustsVB2Skrunda
169.  Liepa KeitaSB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
170.  Liepa KellijaSB3Nīkrāces pamatskola
Skrunda
171.  Liepajniece LīvaSB1Ziras
172.  Liepājniece PaulaSB3Ziras
173.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
174.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
175.  Liepkauls MarksVB1Rīga
176.  Linde AnnaSB1SK Katrīna
Kuldīga
177.  Lizbovska Anna-LīvaSB3Rīga
178.  Locs LinardsVB4Daugavpils
179.  Lukašēvica PaulaSB1Liepāja
180.  Macneva SabrinaSB4ventspils
181.  Macnevs DmitrijsVB3ventspils
182.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
183.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
184.  Malnača SigneSB4BJC Laimīte
Rīga
185.  Markus-Narvila EvelīnaSB3Grobiņa
186.  Markus-Narvila KarolīnaSB1Grobiņa
187.Marska IevaSB3Kuldīga
188.Martinsena EnijaSB2---
riga
189.Martinsena UndineSB3----
riga
190.Martinsens JurisVB2kuldiga
191.  Mažajeva AlinaSB4Olaine
192.  Mažajevs AleksejsVB3Olaine
193.  Megnis ElvissVB2Kuldīga
194.  Meiere RūtaSB1OK Ziemeļkurzeme
Ugāle
195.Meikšāns Alekss-MartinsVB1kuldiga
196.  Melngaile MadaraSB1SPORTLAND
Jelgava
197.  Meņģele SamantaSB1Kuldīga
198.  Metla LaumaSB2Saldus
199.Miķelsone IevaSB4Jelgava
200.Miķelsons JānisVB2Jelgava
201.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
202.  Mūrnieks ErnestsVB1Ventspils
203.Neifalts RalfsVB1Talsi
204.Novicka SigitaSB2Piltene
205.  Ose Alise-NikolaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
206.Ose AnnaSB1Kuldīga
207.  Ostašovs AndrisVB3Saldus
208.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
209.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
210.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
211.  Ozola ElīzaSB1Kuldīga
212.  Ozola-Gūtpelca MadaraSB3-
Kuldīga
213.  Ozoliņa BogdanaSB1Cido
214.  Ozoliņa Estere-IlzeSB4Dunalka
215.  Ozoliņa PaulaSB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
216.  Ozoliņš AleksandrsVB1Cido
217.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
218.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
219.  Pāķe LeldeSB4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
220.  Pāķe MadaraSB2GHK Saulkrasti
Saulkrasti
221.Pavlovska LindaSB1zvirbuļi
Rīga
222.  Pētersone EmīlijaSB1TOK TAKA
Kuldīga
223.  Pētersone Leila-AnnaSB2Maratona klubs
Ventspils
224.Petrusa TīnaSB2Dobele
225.Pitkevics MarkussVB1Kuldīga
226.Plāce RenāteSB4Kursīši
227.Plācis ValtersVB4Kursīši
228.Pogrebnija ValērijaSB1Kuldīga
229.Pujāts KristapsVB2Kuldīga
230.  Pupiņa MagdalenaSB1SK
Kuldiga
231.  Pupiņš BenjaminsVB2SK
Kuldīga
232.  Pupiņš HugoVB3SK
Kuldīga
233.  Pūre JanaSB3Jūrmala
234.  Pūris NiksVB1Jūrmala
235.  Rašmane KerijaSB2-
Jelgava
236.  Reingolde AliseSB3Smiltene
Smiltene
237.  Ribakova JelizavetaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
238.  Ribakova SofijaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
239.Rimicāns RičardsVB3Kuldīga
240.  Rizga EstereSB1SPORTLAND
Madona
241.  Rizga RēzijaSB1SPORTLAND
Madona
242.  Robežniece AliseSB3Kuldīga
243.  Robežniece SanijaSB4Kuldīga
244.  Rozenfelde GabijaSB1-
kudīga
245.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
246.  Rudītis LukassVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
247.  Rudītis MariussVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
248.  Rumbeniece TīnaSB3SK Katrīna
Rīga
249.Rumbenieks KlāvsVB1Rīga
250.  Rutkovska AliseSB1Tukums
251.  Sakalauska Melānija-ElzaSB1VUDLANDE
Smiltene
252.  Sakalausks Rauls-KristersVB4VUDLANDE
Smiltene
253.  Salna KristersVB1Aizpute
254.  Salna SandrisVB1Aizpute
255.Sapiecs ValtersVB1Kuldīga
256.  Sembiņa MadaraSB1Kuldīga
257.Semjonovs IljaVB1Ģimenes mafija
KULDĪGA
258.  Serdante KristaSB1Kuldīga
259.  Serdante RebekaSB3Kuldīga
260.Sileniece ElisaSB2Kuldīga
261.Siliņa JulijaSB3Riga
262.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
263.  Skore LauraSB4Kuldīga
264.  Skore NoraSB3Kuldīga
265.  Skruruls JustsVB2SK
Kuldīga
266.  Skudika SimonaSB4Kuldīga
267.Skudiks RaivoVB1Kuldīga
268.  Sproģe NellijaSB1saldus
269.  Sproģis AkselsVB1Saldus
270.  Stalīdzāns UlvisVB1Grobiņa
271.  Stalīdzāns ValtsVB2Grobiņa
272.  Stara EnijaSB3bērnu
Kuldīga
273.  Staroveilova AleksandrsVB1BOGATIRI
Ventspils
274.  Stars AnrijsVB4bērnu
Kuldīga
275.Strade-Laktiņa AnnijaSB1Kuldīga
276.Strads SandijsVB1Kuldīga
277.Strads-Laktiņš RihardsVB2Kuldīga
278.  Strautiņa ElizabeteSB4Kuldīga
279.Stupiņa IevaSB2kuldiga
280.  Sulojeva ElizabeteSB1Kuldīga
281.  Sustrups KlāvsVB4Klāvs
Kuldīga
282.  Suveizda AdelīnaSB3Ropažu novads
283.Svilpe KristapsVB1Kuldīga
284.Svilpe ViestursVB1Kuldīga
285.  Šihaļijevs AlansVB1Bogatiri
Ventspils
286.  Šķirus SalvisVB1Jelgava
287.  Šķudītis JēkabsVB1Rīga
288.  Šķudītis MiķelisVB1Rīga
289.  Šleckus TomassVB2Kuldīga
290.  Šmite KendijaSB2Kuldīga
291.Šņore BetijaSB1Liepāja
292.  Šteinberga AdrianaSB1Saldus
293.Štobis KrišsVB2Bernu skrejiens
Kuldīga
294.  Štorha MartaSB2Kuldīga
295.  Štorhs RaivoVB4Kuldīga
296.  Štrāls RalfsVB3Kuldīga
297.  Tercana IlaidaSB3Unna
298.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Ulbroka
299.Tilgale PatrīcijaSB3Kuldīga
300.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
301.Tropiņa AnnaSB2Kuldīga
302.  Ulase NaomiSB1Jelgava
303.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
304.Vaivade AnnijaSB4Kuldīga
305.  Valtass HermanisVB2SK Metroons/ Nike
Mārupe
306.  Vanaga MadaraSB1Kuldīga
307.  Veigule ElīzaSB1Jelgava
308.Veigule PaulaSB1Jelgava
309.  Veršanska JolantaSB3individuāli
Kuldīga
310.  Veršanska KatrīnaSB3Kuldīga
311.  Vēvers EdvardsVB2SK Katrīna
Kuldīga
312.  Vidiņa SamantaSB3Jelgava
313.  Vidiņš MārisVB2Jelgava
314.Vīksna Luīze-AnnaSB1Jelgava
315.Vikštrema ElzaSB2Kuldīga
316.  Vilcmeijere AnnikaSB2Piltene
317.  Viliņš KristiānsVB3Kuldīga
318.  Vilks KrišjānisVB1Rīga
319.  Vilks OtoVB2Rīga
320.Viļuma LīvaSB2Bum Puķītes
Bauska
321.  Vītoliņš GustavsVB1Kuldīga
322.Zadovskis RenārsVB2Saldus
323.  Zalenskaite NikolaSB2Kuldīga
324.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
325.Zālīte Estere-AnastasijaSB1Ventspils
326.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
327.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
328.  Zālītis JānisVB1Rīga
329.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
330.Zandersons DominiksVB1Kuldīga
331.  Zemke RobertsVB2SK Katrīna
Kuldīga
332.  Ziemelis DāvisVB4Liepāja
333.  Zīle MartinsVB1Jelgava
334.  Zīverte LaumaSB4Liepāja
335.  Zīverte MartaSB1Liepāja
336.Zozuļa DanilsVB2Kuldīga
337.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
338.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
339.Zviedrāns TomsVB1Ventspils
340.  Zvirbulis EmīlsVB1Zvirbuļi
Kuldīga
341.  Žilinska AneteSB3Kuldīga
Kuldīga
342.  Žuselis DmitrijsVB2Bukulti

Kopā pieteikušies: 2160