Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Labās mantas
Sportlat

Kuldīgas pusmaratons | Saraksts

Kuldīga, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaMūrnieksAgnisVOVIRīga
2LatviaMuzikaVitālijsV50VSK NoskrienJumprava
3LatviaNiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
4LatviaNolleJānisV40Rīga
5LatviaOzolsJānisVRīga
6LatviaPētersonsJurisV40Rūjiena
7LatviaPetrovsJurijsVRīga
8LatviaPilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
9LithuaniaPranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
10LatviaPurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
11LatviaRobertsAndrisVLLU ITFJelgava
12LatviaRozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
13LatviaRozenbergaDaceS
14LatviaRozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
15LatviaRozisRobertsV40Rīga
16LatviaRumpeMārisVRīga
17LatviaRunčsNormundsVOgre
18LatviaSakalausksDainisVVudlandeSmiltene
19LatviaSalenieksAigarsV40Preiļi
20LithuaniaSankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
21LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
22LatviaŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
23LatviaSeremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
24LatviaSiameshchankaSvetlanaSDaugavpils
25LatviaSilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
26LatviaSiminaitisDāvisVCēsis
27LatviaSkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
28LithuaniaŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
29LatviaSovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
30LatviaŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
31LatviaŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
32LatviaStahovskisĒvaldsV40Ikšķile
33LatviaŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
34LatviaStrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
35LatviaSvetiņinaZaneSRīga
36LatviaTohtersAigarsVSaulkrasti
37LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
38LatviaTomsoneSigneS40Rīga
39LatviaBukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
40LatviaTreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
41LatviaGuitāneMarutaS40Ludza
42LatviaUpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
43LatviaKozačkovsAndrisV40Ludza
44LatviaUstinovsValerijsV50da-marathonDaugavpls
45LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
46LatviaBalčisRičardsVLiepāja
47LatviaVaskoAnastasijaSJaunmārupe
48LatviaMihailovaZaneSRiga
49LatviaVeinbergsDidzisVValmiera
50LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
51LatviaVerneraJustīneSRīga
52LatviaPetrovsNikolajsV50Ludza
53LatviaVilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
54LatviaŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
55LatviaViļumaGintaS
56LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
57LatviaViļumsRobertsVOgre
58LatviaSerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
59LatviaVilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
60LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
61LatviaZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
62LatviaSokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
63LatviaZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
64LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
65LatviaZebuliņaLāsmaS40Rīga
66LatviaValtereKitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
67LatviaZeltzaķeVitaSVSK NoskrienVentspils
68LatviaZimackisViestursVRīga
69LatviaZīleUldisV50VSK Noskrien
70LatviaZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
71LatviaBiedrīteIevaSJelgava
72LatviaDumbrovskaAntraSJurmala
73LatviaKažemākaAnitaSAdidasPreiļi
74LatviaTareilaArvīdsV60OzolniekiJelgava
75LatviaŪseleDaceSSaldus
76LatviaBirģeleSantaSRīga
77LatviaKolužsJānisVVSK NoskrienDaugavpils
78LatviaTiltiņšIngarsV40Eleja
79LatviaGailisJānisV40Veikals Maratons&AsicsOgresgals
80LatviaTālumsArmandsVVeikals Maratons/AsicsBērvircava
81LatviaUlanovaZandaSVeikals Maratons & ASICSJūrmala
82LatviaBrokānsEduardsVDaugavpils
83LatviaVasileMontaS50Liepāja
84LatviaSeņkoIgorsVLiepāja
85LatviaLīce-KrūzeSantaS40Rīga
86LatviaGolubevsMihailsVRīga
87LatviaZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
88LatviaJakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
89LatviaMamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
90LatviaŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils
91LatviaBairaševskisValerijsVRiga
92LithuaniaMuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
93LatviaJanovičsPāvelsVLCSRiga
94LatviaPetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
95LatviaMarčinkusJānisV60OzolniekiJelgava
96LatviaLiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
97LatviaVaivodsKasparsVDOTERīga
98LatviaJevsejevsVladimirsV60Rīga
99LatviaNeijaGuntaSVSK NoskrienRīga
100LatviaBednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
101LatviaSivkoAntonijsV40Ventspils
102LatviaRodionovsViktorsV60LSCOlaine
103LatviaAuziņšMārtiņšV40IndividuāliRīga
104LatviaPužulisSandisVRīga
105LatviaAsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
106LithuaniaŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
107LatviaSkulteAgrisVRīga
108LatviaPildavaSantaSRīga
109LatviaBrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
110LatviaLiepājnieksHenrijsVZiras
111LatviaTrūlisModrisVLipuški
112LatviaBukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
113LatviaGaileSantaSJelgava
114LatviaGuitāneMarutaS40Ludza
115LatviaMaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
116LatviaGrodnisJurisV50Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
117LatviaKozačkovsAndrisV40Ludza
118LatviaKrasovskisGuntarsV40Rīga
119LatviaLukinsAndrejsVRīga
120LatviaMelbārdisArtūrsVCēsis
121LatviaSemjonovaGunaSVentspils
122LatviaRogāleAijaS40Jēkabpils sporta centrsKrustpils novads
123LatviaMihailovaZaneSRiga
124LatviaTopsReinisVRīga
125LatviaSiliņšGuntarsV40Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
126LatviaOzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
127LatviaMartinsonsElmārsV40Rīga
128LatviaŠķipareRutaS40Salas novadsSala
129LatviaPetrovsNikolajsV50Ludza
130LatviaZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LatvenergoLiepāja
131LatviaŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
132LatviaKravčenkoValentinsV60Rīga
133LatviaSamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
134LithuaniaMuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
135LatviaMiķelsonsAndisV40vidrizi
136LatviaSerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
137LatviaDoveiksAndrisV40Ikšķile
138LatviaSiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
139LatviaŽodziņšAigarsV50Ezere
140LatviaSokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
141LithuaniaDapkuvienėLauraSJonava
142LatviaUpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
143LatviaPilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
144LatviaValtereKitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
145LatviaUrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
146LatviaZimackisViestursVRīga
147LithuaniaDainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
148LatviaVeidemanisLaurisVPavasarsRauna
149LatviaJuvčenkoOksanaSLiepāja
150LatviaElseAsnateSMazsalaca
151LatviaŠmiteRenāteSLielvārde
152LatviaRozeRenārsVAdidasOgres novads
153LatviaStandzenieksMārcisV40MARATONA KLUBSLiepāja
154LatviaMarheleIlonaSAdidasAlūksne
155LatviaTolmačovaElīnaSLiepāja
156LatviaĀdamsonsMārisVLimbaži
157LatviaŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
158LatviaAnsons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
159LatviaKnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
160LatviaĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
161GreeceDimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
162LatviaAttekaArnisVRīga
163LatviaDreminSemenVAccenture Latvia 2
164LatviaBandurinsPēterisVRīga
165LatviaVladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
166LatviaBelevičsJurisV40Ogre
167LatviaGruseckisGermansVAccenture Latvia 3
168LatviaBelousovsVadimsV
169LatviaZālītisGuntisV50LVSRīga
170LatviaBergmanisIlvarsV
171LatviaBescennajaJeļenaS50Rīga
172LatviaBiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
173LatviaBlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
174LatviaBoikoKirilsV
175LatviaBoldāneIlzeS50Gulbene
176LatviaBraučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
177LatviaBremzeNormundsV50
178LatviaBulsRaimondsV40Jūrmala
179LatviaBūmansGuntarsV50Liepāja
180LatviaBūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
181LatviaCaicsArtūrsV---Rīga
182LatviaCeikaLailaS50Valmiera
183LatviaČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
184LatviaCifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
185LatviaCiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
186LatviaDejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
187LatviaKāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
188LatviaDriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
189LatviaVažņevičsJānisV50Līvānu VKLīvāni
190LatviaDzelmeJānisVA/S UPBCēsis
191LatviaDzelmeLitaS40Rīga
192LatviaDzeneEgijaS
193LatviaElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
194LatviaGaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
195LatviaGaumigsAndrejsV50Olaine
196LatviaGintersEduardsVZoorbaganRiga
197LatviaGrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
198LatviaGronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
199LatviaGržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
200LatviaGūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
201LatviaCepurīteLauraSKuldīga
202LatviaIvzānsRobertsV50Ogres novads
203LatviaJurašsJurisV40Dreiliņi
204LatviaKaldreImantsVVSK NoskrienRīga
205LatviaKalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
206LatviaFedotovsTomassVRīga
207LatviaKalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
208LatviaKalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
209LatviaKāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
210LatviaFedotovaKristīneSRīga
211LatviaKauliņšDainisV60LSCRīga
212LatviaKiršteinaMontaSĀdaži
213LatviaKopmanisJānisV50LSCRīga
214LatviaKoreIvarsV40Talsi
215LatviaKrigersDidzisV60valmiera
216LatviaKumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
217LatviaKuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
218LatviaKvasovsKonstantinsV
219LatviaLapsaGvidoV50
220LatviaUpenieksIvarsV50-Feimaņi
221LatviaLejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
222LithuaniaLiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
223LithuaniaLiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
224LatviaLivčānsKasparsVIkšķile
225LithuaniaLukošienėDaliaS40BKŠiauliai
226LatviaLūsisDzintarsV50ind.Rīga
227LatviaMadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
228LatviaMalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
229LatviaMaslobojevsSergejsVRiga
230LithuaniaMedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
231LatviaMeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
232LatviaMillersArtūrsVABC softwareRīga
233LatviaMironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
234LatviaMisāneRandaSLiepāja

Kuldīga, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaGraudiņšDainisVN20Rīga
2LatviaBergsKārlisVNJLiepāja
3LatviaBaikovaOlesjaSN30
4LatviaBušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
5LatviaAndersoneLaumaSN20Riga
6LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
7LatviaArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
8LatviaKļaviņšRuslansVN30Ludza
9LatviaAusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
10LatviaKozačkovsImantsVN30Ludza
11LatviaBalodeElīnaSN20Rīga
12LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
13LatviaBankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
14LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
15LatviaBaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
16LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
17LatviaBaranovskisValērijsVN40Daugavpils
18LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
19LatviaBelevičaJolantaSN40Ogre
20LatviaOzola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
21LatviaBelevičsJēkabsVNJOgre
22LatviaPāžeAndisVN50SK Ozolnieki-LSCJelgava
23LatviaBēniņaIngaSN30Rīga
24LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
25LatviaBiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
26LatviaPuzānsVadimsVN30Ludza
27LatviaBirģelisJānisVN50Rīga
28LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
29LatviaBirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
30LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
31LatviaBlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
32LatviaTrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
33LatviaBočkovsDenissVN30
34LatviaValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
35LatviaBoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
36LatviaZālīteAliseSN20Rīga
37LatviaBormaneZaneSN30nordic by nature
38LatviaŽirnovaDanaSN20Ludza
39LatviaBormanisJānisVN40nordic by nature
40LatviaBoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
41LatviaBrokāneSanitaSN20Jelgava
42LatviaBrokansAivarsVN30Jelgava
43LatviaBušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
44LatviaCaicsJānisVN60---Rīga
45LatviaDanenbergaEvitaSN20Rīga
46LatviaDombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
47LatviaEižvertiņšEdgarsVN30Rīga
48LatviaGabrāneHelēnaSN20
49LatviaGaileSandraSN30Ogres novads
50LatviaĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
51LatviaGončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
52LatviaGriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
53LatviaIvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
54LatviaJansonsHaraldsVN40Carnikava
55LatviaBērziņšEmīlsVNJTalsi
56EstoniaKaljusaarAivarVN50Viljandi
57LatviaKalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
58LatviaKapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
59LatviaKlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
60LatviaKonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
61LatviaKozlovsIgorsVN50Olaines nov.
62LatviaKrauzeJānisVN30Rīga
63LatviaKravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
64LatviaKrūmiņaMarutaSN30Tukums
65LithuaniaLaurinaitisRaimondasVN30OK VersmePlunge
66LatviaKušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
67LatviaLagzdinaMargitaSN40-Riga
68LatviaVīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
69LatviaLaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
70LatviaLazdiņaDaceSN40Rīga
71LatviaLīpacisJurisVN40Sigulda
72LatviaĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
73LatviaBusmaneDanaSN20
74LatviaLočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
75LatviaJevsinsJurisVN50SK OzolniekiJelgava, Ozolnieku novads
76LatviaMjaliksAleksejsVN30Sigulda
77LatviaTolvaišaSauļusVN30Rīga
78LatviaNeščereckaAlīnaSN20Rīga
79LatviaMucenieceZaneSN20Ikšķile
80LatviaNolleĢintsVNJRīga
81LatviaHeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & ASICSOgre
82LatviaPehaKarīnaSN20Bauska
83LatviaPļavinskaSintijaSN20Brocēni
84LatviaJubelisAndrisVN20Maratons - Asics.
85LatviaPomerancevaAgneseSN20Rīga
86LatviaPotrubeikoTatjanaSN20Riga
87LatviaPūleĒriksVN60Rīga
88LatviaRadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
89LatviaRasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
90LatviaŠadinovsArmandsVN40Rīga
91LatviaŠaleGunitaSN20Aizkraukle/Skrīveri
92LatviaŠaleIvitaSN30Skrīveri
93LatviaŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
94LatviaSermolīteIlzeSN40Jelgava
95LatviaSiugaleIevaSN30Iecava
96LatviaSkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
97LatviaSpalisIvarsVN40Rīga
98LatviaSproģisSandisVN40LattelecomRīga
99LatviaStendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
100LatviaTeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
101LatviaTīssTomass-ReinisVNJJelgava
102LatviaTropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
103LatviaTurkaMārīteSN20Kuldīga
104LatviaTurkaOdetaSN50Kuldīga
105LatviaUļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
106LatviaVanagsMārtiņšVN30Ādaži
107LatviaVantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
108LatviaVeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
109LatviaVoinoAleksandrsVN40Rīga
110LatviaVucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
111LatviaZālītisMareksVN30VSK Noskrien/Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
112LatviaŽēperisRaivoVN20Rīga
113LatviaŽubulisEmīlsVNJRīga
114LatviaTretjakovsMaksimsVN20Daugavpils
115LatviaSupeJānisVN60Tirza
116LatviaLazdiņšPēterisVN20Jēkabpils Sporta skolaJēkabpils
117LatviaVētraZaneSN30Rīga
118LatviaAksenoksKasparsVN40CSDDRiga
119LatviaAksenoksKristapsVNJRiga
120LatviaDruseikaBaibaSN20Rīga
121LatviaĶemerisArtisVN30Aizpute
122LatviaŠperliņšGintarsVN20
123LatviaBaikovaOlesjaSN30
124LatviaBušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
125LatviaErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
126LatviaKļaviņšRuslansVN30Ludza
127LatviaKozačkovsImantsVN30Ludza
128LatviaLorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
129LatviaMaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
130LatviaMiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
131LatviaMiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
132LatviaOzola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
133LatviaPāžeAndisVN50SK Ozolnieki-LSCJelgava
134LatviaPomerancevsJurisVN20Ludza
135LatviaBlaumanisAivarsVN50Iecava
136LatviaPuzānsVadimsVN30Ludza
137LatviaUpenieksDainisVN40SK Ozolnieki IIJelgava
138LatviaRūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
139LatviaMikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
140LatviaSerajaJekaterinaSN20Rīga
141LatviaRožkalnsAndisVN30Rīga
142LatviaTrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
143LatviaSuta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
144LatviaValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
145LatviaAdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
146LatviaZālīteAliseSN20Rīga
147LatviaBogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
148LatviaŽirnovaDanaSN20Ludza
149LatviaBoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
150LatviaDrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
151LatviaDzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
152LatviaElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
153LatviaGailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
154LatviaKotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
155LatviaLāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
156LatviaTiltsValdisVN50Vaidava
157LatviaVilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
158LatviaTurunaAnastasijaSN20CBL
159LatviaSiliņaMarijaSN20Riga
160LatviaUrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
161LatviaŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
162LatviaZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
163LatviaOzoliņaIevaSN20Jelgava
164LatviaGasjūnsArmīnsVN30Jelgava
165LatviaSmiltnieksDāvisVNJLiepāja
166LatviaKrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
167LatviaSifersKimsVN50Rīga
168LatviaSviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
169LatviaMikanovaNeldaSN20Sigulda
170LatviaĢērmaneGunaSN30Adidas
171LatviaKaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
172LatviaUrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
173LatviaAnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
174LatviaBorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
175LatviaKižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
176LatviaKirsisIngusVN20Liepāja
177LatviaPūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava

Kuldīga, Tautas skrējiens 5-7km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaVītolaJanaSTJelgava
2LatviaMāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
3LatviaSkoreGirtsVT
4LatviaBalčeKatrīnaSTLiepāja
5LatviaĶevicaSigitaSTKandava
6LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
7LatviaBondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ASICSLīvāni
8LatviaGasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
9LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
10LatviaMālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
11LatviaPuzāneJeļizavetaSTLudza
12LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
13LatviaTrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
14LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
15AlgeriaGabrānsPēterisVT
16LatviaJurkevicaEvijaSTJūrmala
17LatviaMiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
18LatviaMiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
19LithuaniaLaurinaitienėRūtaSTVersmePlungė
20LatviaPotapovsTomsVTA
21LatviaTokarevičsAndrejsVT
22LatviaKodolaKeinaSTkuldīga
23LatviaDumpeElīnaST
24LatviaViekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
25LatviaLinkevicsAivarsVTRīga
26LatviaBidiņaAgija-DaceSTAMārupe
27LatviaKapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
28LatviaKmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
29LatviaKlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
30LatviaKmetjuksElvisVTBJaunbērze
31LatviaAkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
32LatviaAndžāneSantaST
33LatviaBelevičsJustsVTBOgre
34LatviaBirģeleElīnaSTRīga
35LatviaBistrovsVadimsVTDaugavpils
36LatviaBruževicaAneteSTNordeaRīga
37LatviaJanševskaLauraSTJaunbērze
38LatviaBušmaneLāsmaSTA
39LatviaČalovaAnnaSTDaugavpils
40LatviaCauneIvetaSTOGRE-10Ogre
41LatviaDāldereAntraSTVentspils
42LatviaDārziņšEmīlsVTLiepāja
43LatviaDerkačaValerijaSTJūrmala
44LatviaVazdiķeAndaSTJelgava
45LatviaEižvertiņaDiānaSTRīga
46LatviaFedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
47LatviaFučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
48LatviaGarančaIevaSTRīga
49LatviaGekišsJurisVTABC softwareRīga
50LatviaĢelzisNormundsVT
51LatviaIsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
52LatviaKarklinaLigitaSTNavRiga
53LatviaKlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
54LatviaKrivensDainisVTJelgava
55LatviaLabanovskaAndraSTJelgava
56LatviaLivčāneIevaSTStopiņu novads
57LatviaMillereJevgenijaSTABC softwareRīga
58LatviaOzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
59LatviaPāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
60LatviaPāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
61LatviaPāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
62LatviaPažusaAneteSTRīga
63LatviaĶevicaSigitaSTKandava
64LatviaPileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
65LatviaPlataceLauraSTRēzekne
66LatviaPlatacisJānisVTBRēzekne
67LatviaPohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
68LatviaPuķīteGundegaST
69LatviaPuķīteLīvaSTBRīga
70LatviaOzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
71LatviaŠimkivaKarinaSTVentspils
72LatviaPurgaileLieneSTACTIVIARīga
73LatviaOzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
74LatviaRozenšteinaLaineSTLiepāja
75LatviaOzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
76LatviaSeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
77LatviaOzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
78LatviaSidorovaSvetlanaSTJelgava
79LatviaOzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
80LatviaŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
81LatviaOzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
82LatviaSkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
83LatviaKalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils Sporta centrsJekabpils
84LatviaŠmiteKristīneSTValmiera
85LatviaSkadiņšKasparsVTCSDDRīga
86LatviaPriedeDagnijaSTJelgava
87LithuaniaŠnipaityteAisteSTUkmerge
88LatviaTaimiņaAnnaSTRīga
89LatviaTēraudsViktorsVTRezeknes novads
90LatviaVahere-AbražuneAnitaSTRīga
91LatviaVahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
92LatviaVancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
93LithuaniaVarnienėLoretaSTUkmergė
94LatviaVeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
95LatviaVeipsJānisVTStopiņšSaurieši
96LatviaEgleBaibaSTVentspils
97LatviaVenškēvicsEdgarsVTVentspils
98LatviaLauraitisSergejsVTKuldiga
99LatviaVeserisMārtiņšVTRīga
100LatviaVijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
101LatviaVilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
102LatviaBajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
103LatviaBondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ASICSLīvāni
104LatviaGasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
105LatviaLoteAntraSTSweet coconutsDobele
106LatviaMālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
107LatviaPuzāneJeļizavetaSTLudza
108LatviaStrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
109LatviaTrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
110LatviaŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
111LatviaVicinskaDainaSTLiepāja
112LatviaSmiltnieksAtisVTBLiepāja
113LatviaTokarevičsAndrejsVT
114LatviaDumpeElīnaST
115LatviaBildersAgrisVTIkšķiles novads
116LatviaTeterovskisKristsVTBJelgava
117LatviaTeterovskisUģisVTJelgava
118LatviaTiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
119LatviaBiezumaKristiānaSTBRīga
120LatviaBeinarovičaIlzeSTRīga
121LatviaViekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
122LatviaMetumsAinārsVT
123LatviaMetumsMārtiņšVTA
124LatviaMetumsNaurisVTB
125LatviaPastareAgneseSTAdidasOgre
126LatviaMajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
127LatviaPūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
128LatviaPūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
129LatviaPotapovsTomsVTA
130LatviaBizauskaAmandaSTAMPJaunbērze

Kuldīga, Nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaKroneLūcijaSNUJOlaine
2LatviaSemjonovaIlonaSNUJAVIA TeamRiga
3LatviaVanagaDaceSNUJJelgava
4LatviaJerofejevaLudmilaSNUJVentspils

Kuldīga, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaSkoreLauraSB4Kuldīga
2LatviaSkoreNoraSB3Kuldīga
3LatviaSiminaiteDārtaSB2Cēsis
4LatviaDanilovskisVladimirsVB1rīga
5LatviaMiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
6LatviaTeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
7LatviaMalihinsRomansVB2Rēzeknes PIIRēzekne
8LatviaMalihinaMargaritaSB1Rēzekne
9LatviaZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
10LatviaZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
11LatviaZālītisJānisVB1Rīga
12LatviaZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
13LatviaZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
14LatviaLiepajniecePaulaSB3Ziras
15LatviaOzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
16LatviaOzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
17LatviaOzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
18LatviaOzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
19LatviaLiepajnieceLīvaSB1Ziras
20LatviaČudnovsRičardsVB3Liepāja
21LatviaRozentāleAmandaSB1Iecava

Kopā pieteikušies: 566

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas