Sportlat Valmieras maratons | Saraksts
Valmiera, Maratona skrējiens 42,195 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Andersons Jānis | VM50 | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Ārons Voldemārs | VM | Jensen Metal Liepāja | ||
3. | Artemjevs Sergejs | VM | Rīga | ||
4. | Aukmanis Nauris | VM | PATRIA NUTRITION Olaine | ||
5. | Baķis Juris | VM40 | WOOD ART.LV Kadaga | ||
6. | Balunovs Edgars | VM | Rīga | ||
7. | Baranovskis Valērijs | VM40 | Daugavpils | ||
8. | Bēniķis Jānis | VM40 | The best Rīga | ||
9. | Berķis Māris | VM | pulsometrs.lv Rīga | ||
10. | Bertmanis Nauris | VM | |||
11. | Bērziņš Kristaps | VM | SPORTLAND/NIKE | ||
12. | Bērziņš Raitis | VM | VSK NOSKRIEN Valmiera | ||
13. | Bikšis Ritvars | VM | socktoys.lv Ādaži | ||
14. | Birks Aivars | VM50 | VSK Noskrien Rīga | ||
15. | Brahmanis Ainārs | VM40 | SK Katrīna Kuldīga | ||
16. | Brakovskis Vilnis | VM40 | Wood ART.LV Ādaži | ||
17. | Brasavs Salvis | VM40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
18. | Brauns Didzis | VM | Rīga | ||
19. | Briedis Dainis | VM40 | Tukums | ||
20. | Brokāns Eduards | VM | Daugavpils | ||
21. | Būmans Guntars | VM50 | Liepāja | ||
22. | Būmans Kārlis | VM | VSK Noskrien Liepāja | ||
23. | Burcevs Ģirts | VM | Kocēni Kocēnu nov. | ||
24. | Cābulis Pēteris | VM40 | VSK Noskrien | ||
25. | Caics Artūrs | VM | Rīga | ||
26. | Cibuļskis Žanis | VM | Mans 1 MARATONS Rīga | ||
27. | Čipričs Andrejs | VM | Dzērbene | ||
28. | Danevičs Jānis | VM | ZS 22.KB Valmiera | ||
29. | Dauksts Imants | VM | Parketa Sala Ogre | ||
30. | Dudelis Aigars | VM50 | VSK Noskrien Rīga | ||
31. | Dudels Andris | VM50 | da-marathon Daugavpils novads | ||
32. | Dūka Jānis | VM | Algon Invest Cēsis | ||
33. | Erbs Guntis | VM50 | Dobele | ||
34. | Garla Vytautas | VM50 | BM Panevezys Panevezys | ||
35. | Geidāne Sintija | SM | Baltezers | ||
36. | Gržibovskis Edmunds | VM50 | VSK Noskrien Kākciems | ||
37. | Gržibovskis Raitis | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
38. | Gudēvics Ainārs | VM | VSK Noskrien | ||
39. | Gudēvics-Liepiņš Juris | VM | VSK Noskrien | ||
40. | Heinols Māris | VM40 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
41. | Heinsbergs Kristaps | VM | SPORTLAND Rīga | ||
42. | Helmane-Soročenkova Karīna | SM | SPORTLAND/NIKE | ||
43. | Huik Aare | VM40 | OK Võru Võru | ||
44. | Ielītis Ivo | VM | Kurpnīca Rīga | ||
45. | Jakštas Rolandas | VM50 | LSUMet. Kaišiadorys | ||
46. | Jegorovs Valerijs | VM50 | LSC RIGA | ||
47. | Jeļisejevs Sergejs | VM40 | X Infotech Jūrmala | ||
48. | Kaimiņš Kristaps | VM | Adidas Ogres novads | ||
49. | Kalniņš Jānis | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
50. | Kalniņš Ritvars | VM40 | Skrienam kopā Valmiera | ||
51. | Kāpiņš Arturs | VM40 | VSK Noskrien Rīga | ||
52. | Kauliņš Dainis | VM60 | LSC Rīga | ||
53. | Kauliņš Jānis | VM | Deloitte Rīga | ||
54. | Kazmins Ģirts | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
55. | Kaže Raimonds | VM | Auces Aeroklubs Rīga | ||
56. | Kilēvics Marts | VM | Rīga | ||
57. | Kirilova Viviana | SM40 | SPORTLAND Rīga | ||
58. | Kirkham Adie | VM40 | Badgers Measham | ||
59. | Kisļakovs Mihails | VM | Rīga | ||
60. | Kitova Evija | SM | Rīga | ||
61. | Kļaviņš Uldis | VM | VSK Noskrien Rieksti Sigulda | ||
62. | Kokorevičs Edgars | VM | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
63. | Koļesņikovs Toms | VM | Salaspils | ||
64. | Konnula Margus | VM40 | UKS Urvaste | ||
65. | Koskaru Meelis | VM40 | Sport Tallinn | ||
66. | Košinskis Kristiāns | VM | LATTELECOM Rīga | ||
67. | Kozlovs Niks-Aleksis | VM | Valmiera | ||
68. | Krastiņa Jolanta | SM | VSK Noskrien Vecpiebalga | ||
69. | Krastiņš Egīls | VM50 | Burtnieku novads | ||
70. | Kravets Andrei | VM | Riga | ||
71. | Kristiansone Ofēlija | SM | Riga | ||
72. | Kristiansons Hokans | VM | Kuldiga | ||
73. | Kuģenieks Kristers | VM | Rīga | ||
74. | Kuliks Viktors | VM50 | Salaspils | ||
75. | Kumpiņš Ainārs | VM | PaBaso.lv / VSK Noskrien Rīga | ||
76. | Kupriša Daniela | SM | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
77. | Kuzmins Sergejs | VM50 | SK MAGNEN Rēzekne | ||
78. | Laucis Normunds | VM50 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
79. | Leišiene Agne | SM | Lithuania Lithuania | ||
80. | Leja Iveta | SM40 | VSK Noskrien Liepāja | ||
81. | Lejasmeiers Gints | VM50 | Matisons Runner’s Club Liepāja | ||
82. | Lērme Ritvars | VM40 | M 42 Amsterdam | ||
83. | Linē Aija | SM40 | VSK Noskrien Rīga | ||
84. | Logins Artis | VM | Rekova Balvi | ||
85. | Lujāns Edgars | VM | VSK Noskrien | ||
86. | Marčinkus Jānis | VM60 | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
87. | Maslobojevs Sergejs | VM | Riga | ||
88. | Medeikis Algirdas | VM | Bėgimo klubas Šiauliai | ||
89. | Meier Ergo | VM40 | Tallinn | ||
90. | Meiers Rainers | VM50 | VSK Noskrien Kazdanga, Aizputes novads | ||
91. | Melvers Frenks | VM | Fans AP-Print Rīga | ||
92. | Miezītis Valdis | VM40 | VSK Noskrien Rīga | ||
93. | Millers Jānis | VM | Cēsis | ||
94. | Misāne Randa | SM | Liepāja | ||
95. | Mūrnieks Arnis | VM40 | individuāli Ropažu novads | ||
96. | Neimane Liene | SM | VEIKALS MARATONS & Asics Rīga | ||
97. | Neško Egita | SM | Skriešanas Akadēmija Ķekava | ||
98. | Ničipors Dmitrijs | VM | Kocēni Kocēnu nov. | ||
99. | Niedre Iveta | SM40 | MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien Rīga | ||
100. | Nikonovs Intars | VM | Veselīga slodzīte Rīga | ||
101. | Nore Zane | SM | Ikšķile | ||
102. | Ozoliņš Gunārs | VM | SPORTLAND/NIKE | ||
103. | Pakārklis Māris | VM40 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
104. | Panfjorovs Valentīns | VM60 | |||
105. | Perevoznikova Natalija | SM | I love running Riga Riga | ||
106. | Perunovs Juris | VM40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
107. | Pētersone Vineta | SM40 | VSKnoskrien Rīga | ||
108. | Petrovs Dzintars | VM40 | Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC Rīga | ||
109. | Pocket Paully | VM40 | RIGA | ||
110. | Poliņš Dāvis | VM | VSK Noskrien | ||
111. | Porietis Rolands | VM | Veselīga Slodzīte Madona | ||
112. | Poskute Jovita | SM | Lsu.Met Vilnius | ||
113. | Pūga Mārtiņš | VM | Veselīga Slodzīte Rīga | ||
114. | Puriņa Santa | SM40 | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
115. | Rancāne Kristīne | SM | Vanaga zobārstniecības klīnika Rīga | ||
116. | Redisons Juris | VM40 | Latvijas valsts meži Tērvete | ||
117. | Roberts Andris | VM | LLU ITF Jelgava | ||
118. | Rodionovs Viktors | VM60 | LSC Olaine | ||
119. | Roga Antra | SM40 | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
120. | Rozenbahs Roberts | VM | VSK noskrien Ozolnieki | ||
121. | Rozenfelds Raimonds | VM40 | Rīga | ||
122. | Rozitis Normunds | VM | VALMIERA | ||
123. | Rusiņa Līga | SM | Preiļi | ||
124. | Saulītis Nikolajs | VM50 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
125. | Saveļjevs Viktors | VM | VSK Noskrien Rīga | ||
126. | Savitska Justīne | SM | Rīga | ||
127. | Sējējs Mārtiņš | VM | Liepāja | ||
128. | Senapaty Gurudatta | VM | Rēzekne | ||
129. | Seņko Igors | VM | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
130. | Serjogins Dmitrijs | VM | Līvānu VK/ ASICS | ||
131. | Siliņš Raimonds | VM40 | SPORTLAT Alūksne-Jaunanna | ||
132. | Sirmais Mārtiņš | VM40 | VisionSerpent Rīga | ||
133. | Siupiniene Greta | SM | RSK FENIKSAS Rokiskis | ||
134. | Skārda Dzintra | SM | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Aizkraukle, Jaunjelgava | ||
135. | Smalovijs Nikolajs | VM60 | MARATONA KLUBS/ LSC Rīga | ||
136. | Smolonskis Ruslans | VM | MARATONA KLUBS/DionSportLab Ventspils | ||
137. | Sopins Aleksejs | VM40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
138. | Sparāne Sanita-Ieva | SM | SPORTLAND Preiļi | ||
139. | Staune Sergey | VM50 | BIM Moscow | ||
140. | Strautnieks Salvis | VM40 | Saulkrasti | ||
141. | Suborins Viktors | VM60 | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
142. | Suveizda Imants | VM40 | Da-marathon Daugavpils novads | ||
143. | Sviridova Tatiana | SM50 | Dinamo SPb Sosnoviy Bor | ||
144. | Šmidlers Andulis | VM50 | VSK Noskrien / LSC Salaspils, Rīga | ||
145. | Šmits Artis | VM40 | Rīga | ||
146. | Štrehers Rolands | VM | VSK Noskrien Liepāja | ||
147. | Šulcs Rubens-Pāvils | VM | Smiltene | ||
148. | Tohvs Raimonds | VM40 | vsk noskrien Riga | ||
149. | Topecs Artūrs | VM | Rīga | ||
150. | Treulande Natālija | SM | VSK Noskrien Ventspils | ||
151. | Trumars Andris | VM | |||
152. | Tučs Uldis | VM | ĀRPRĀC AR MANI Valmiera | ||
153. | Tupp Ain-Ivar | VM50 | haanjamatkad.ee Veri | ||
154. | Ūdris Arne | VM40 | 100KM RĪGA | ||
155. | Upenieks Arturs | VM40 | Olaine Olaine | ||
156. | Urtāne Sandra | SM | SK MAGNEN Rēzekne | ||
157. | Vaidelinskiene Kristina | SM | Bėgimo klubas Šiauliai | ||
158. | Valužis Aļģirts | VM40 | Priekules veloklubs Priekule | ||
159. | Vedeikis Ernestas | VM40 | Kasciukai Šiauliai | ||
160. | Vietnieks Miķelis | VM | Cēsis | ||
161. | Vilsons Miks | VM40 | VSK Noskrien Upesciems | ||
162. | Viļuma Ginta | SM | |||
163. | Vinogradov Boris | VM50 | IRC Pskov | ||
164. | Vītiņš Aigars | VM50 | Rīga | ||
165. | Vītols Uldis | VM | Vālodzes | ||
166. | Zalsters Magnus | VM | Iecava | ||
167. | Zārdiņa Agnese | SM | SK Brekti Vecpiebalga | ||
168. | Zentelis Ernestas | VM | Bėgimo klubas Jonava | ||
169. | Ziemelis Kristaps | VM | one one Rīga | ||
170. | Zimackis Viesturs | VM | Rīga | ||
171. | Zvaigzne Oskars | VM40 | ZVAIGZNES Jaunmārupe | ||
172. | Zvirbule Zaiga | SM50 | VSK Noskrien Rīga | ||
173. | Žodziņš Aigars | VM50 | Ezere | ||
174. | Žogla Ēvalds | VM50 | Rēzekne | ||
175. | Žukauskas Antanas | VM | Maratonas Jonava |
Valmiera, Pusmaratona skrējiens 21,0975 km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Āboliņa Lāsma | S40 | VSK Noskrien Rīga | ||
2. | Āboliņš Sandis | V | Vaidava Kocēnu nov. | ||
3. | Āboliņš-Ābols Ronalds | V40 | Brāļi Āboļi Rīga | ||
4. | Āboliņš-Ābols Sandijs | V40 | Brāļi Āboļi Rīga | ||
5. | Āboltiņš Ilgvars | V60 | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Rūjiena | ||
6. | Ādamsons Māris | V | Limbaži | ||
7. | Aģe Elīna | S | STK Valmiera | ||
8. | Allere Liene | S | Kocēni Kocēnu novads | ||
9. | Amatniece Elīna | S | viesatas | ||
10. | Andersons Aigars | V | VSK Noskrien Skaņkalne | ||
11. | Ansons-Jansons Māris | V | VSK Noskrien Rīga | ||
12. | Apine Baiba | S40 | Rīga | ||
13. | Apinis Ilgvars | V40 | Rīga | ||
14. | Apsīts Mairis | V | Valmiera | ||
15. | Arājs Māris | V | SPORTLAND Rīga | ||
16. | Arnicāne Aļona | S40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Jūrmala | ||
17. | Arnicāns Ainārs | V40 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Dagda | ||
18. | Asars Māris | V | IMPOSSIBLE IS NOTHING Liepāja | ||
19. | Atslēga Andris | V | 666 Valmiermuiža | ||
20. | Atteka Arnis | V | Rīga | ||
21. | Audere Silva | S | Priekuļi | ||
22. | Auziņa Elīza | S | Rīga | ||
23. | Auziņš Mārtiņš | V40 | VEIKALS MARATONS & Asics Rīga | ||
24. | Baikova Olesja | S | |||
25. | Bajaruns Mārcis | V | Rīga | ||
26. | Balodis Aleksandrs | V40 | MARATONA KLUBS Kuldīga | ||
27. | Baltiņa Evita | S | |||
28. | Bandurins Pēteris | V | Rīga | ||
29. | Baranovskis Andris | V | Valmiera | ||
30. | Barkanova Diāna | S | AM Dojo Dagda | ||
31. | Batalauskis Agris | V | Rīga | ||
32. | Baukerts Jānis | V | Bigbank Rīga | ||
33. | Baumanis Imants | V | SDDomina Rīga | ||
34. | Baumeisters Jurģis | V | Bez cīņas nav uzvaras Cēsis | ||
35. | Bebrītis Jānis | V | Wunder Latvia Valmiera | ||
36. | Bednostins Sergejs | V50 | Maratonu klub Ventspils Ventspils | ||
37. | Belevičs Juris | V40 | Ogre | ||
38. | Belousovs Vadims | V | |||
39. | Beļajeva Jūlija | S | Barbados Rīga | ||
40. | Beļajevs Genādijs | V | SPORTLAND Rīga | ||
41. | Bēms Gundars | V | Jelgava | ||
42. | Bergmanis Ilvars | V | |||
43. | Bernovskis Artūrs | V | Efectio.com Riga | ||
44. | Bērziņa Ilvija | S | Rīga | ||
45. | Bērziņa Terēze | S | LATE Valmiera | ||
46. | Bērziņš Juris | V60 | SK Ozolnieki 60+ | ||
47. | Bescennaja Jeļena | S50 | Rīga | ||
48. | Biedrīte Ieva | S | Jelgava | ||
49. | Biktimirovs Konstantīns | V | VSK Noskrien Rīga | ||
50. | Birģele Santa | S | Rīga | ||
51. | Birums Mārtiņš | V | STK Valmiera | ||
52. | Bišs Madars | V | Rūjiena | ||
53. | Biteniece Linda | S | Riga | ||
54. | Blaus Oskars | V | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
55. | Blumbergs Normunds | V40 | LNB Saulkrasti | ||
56. | Boldāne Ilze | S50 | Gulbene | ||
57. | Brasliņš Oskars | V | VSK noskrien komanda Valmiera | ||
58. | Bratka Raitis | V | VSK NOSKRIEN Riga | ||
59. | Braučs-Jusupovs Aivars | V | NIKE+ RUN CLUB Rīga | ||
60. | Bremze Normunds | V50 | OGRE | ||
61. | Brencis Jānis | V | Trikāta | ||
62. | Brenneris Matīss | V | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
63. | Broks Raivis | V | SPORTLAND Rīga | ||
64. | Bruņeniece Sandra | S | VSK Noskrien Braunschweig | ||
65. | Bukonts Andis | V50 | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
66. | Buls Raimonds | V40 | Jūrmala | ||
67. | Buonte Rasa | S50 | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
68. | Bušs Aldis | V | SK Tērauds Rīga | ||
69. | Butkevičs Jānis | V40 | Rīga | ||
70. | Caics Jānis | V60 | Rīga | ||
71. | Ceika Laila | S50 | Valmiera | ||
72. | Cepītis Aivars | V60 | ____ Valmiera | ||
73. | Ceriņš Didzis | V50 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
74. | Cifersons Edvīns | V50 | Rīgas piensaimnieks Rīga | ||
75. | Cimdiņa Monta | S | Ineši | ||
76. | Cīmure Inta | S | Cīmurēni Rīga | ||
77. | Cipulis Emīls | V | Rīga | ||
78. | Circens Jānis | V | Viļakas novads | ||
79. | Ciukmacis Aldis | V40 | Rēzeknes novads Ozolaine | ||
80. | Cukurs Artūrs | V | Smiltene | ||
81. | Čerkovskis Edgars | V | Ekonomikas un kultūras augstskola Rīga | ||
82. | Čerņadjevs Juris | V50 | Ropažu nov. | ||
83. | Dainauskas Vidas | V | Jonavos BK Maratonas Jonava | ||
84. | Dainis Jānis | V60 | Vaidava Kocēnu nov. | ||
85. | Dapkuviene Laura | S | Jonava | ||
86. | Davidovs Guntis | V | Gersicania Dzērbene | ||
87. | Dāvidsons Imants | V40 | DEPO Aloja | ||
88. | Dāvidsons Ivars | V40 | ALOJA Aloja | ||
89. | Dazarts Māris | V | VSK Noskrien Kuldīga | ||
90. | Deičmane Justīne | S | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
91. | Dejus Girts | V | VSK Noskrien Marupe | ||
92. | Deksnis Jānis | V | Swedbank Jūrmala | ||
93. | Deruma Ilze | S | Rīga | ||
94. | Dēze Andis | V | MARATONA KLUBS/DionSportLab Rīga | ||
95. | Didrihsons Toms | V | Riga | ||
96. | Dimas Panagiotis | V | Accenture Latvia 1 Corinth | ||
97. | Domkins Edmunds | V | MARATONA KLUBS Rīga | ||
98. | Doveiks Andris | V40 | Ikšķile | ||
99. | Dovgaņuks Andrejs | V | Rīga | ||
100. | Dovnarovičs Ēriks | V | nav Rīga | ||
101. | Dremin Semen | V | Accenture Latvia 2 | ||
102. | Driņķis Dainis | V50 | DzSK "Lokomotīve" Rīga | ||
103. | Dzelme Jānis | V | A/S UPB Cēsis | ||
104. | Dzelme Lita | S40 | Rīga | ||
105. | Dzenīte Kristīne | S | SPORTLAND Rīga | ||
106. | Dzenītis Agris | V | SPORTLAND Rīga | ||
107. | Dzērve Juris | V | Auce | ||
108. | Dziļuma Zane | S | Riga | ||
109. | Dzirvinskis Gintars | V | Ductus Valdemārpils | ||
110. | Eglijs Toms | V | Mana labākā komanda Jelgava | ||
111. | Eglītis Ivars | V50 | Kuldīga | ||
112. | Eglītis Mārtiņš | V40 | Mārupe | ||
113. | Eglīts Ivars | V40 | Zilaiskalns Kocenu nov. | ||
114. | Einbergs Iraidis | V40 | Valmiera | ||
115. | Ekholm Elmar | V50 | Laguja | ||
116. | Else Asnate | S | Mazsalaca | ||
117. | Ērmanis Gints | V40 | ironman.lv Adazi | ||
118. | Esītis Mareks | V | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
119. | Fārenhorste Elīna | S | Umlej marathon team Talsi | ||
120. | Fārenhorsts Mārtiņš | V | |||
121. | Fell Julie | S40 | Brighton | ||
122. | Flint-Ely Emma | S40 | Brighton | ||
123. | Freimane Elīna | S | Rubene Kocēnu nov. | ||
124. | Frisfelds Marcis | V | Koceni | ||
125. | Gaidelis Juris | V60 | Maratona klubs Cēsis | ||
126. | Gaile Santa | S | Jelgava | ||
127. | Gaile Solvita | S | Gaiļu ģimene (Rīga) Rīga | ||
128. | Gailis Andis | V40 | Kocēni Kocēnu novads | ||
129. | Gailis Mārtiņš | V | Rubene Kocēnu novads | ||
130. | Galašina Anita | S | SPORTLAND Rīga | ||
131. | Galauliņš Didzis | V40 | Es un es pats. Valmiera | ||
132. | Galeniece Ieva | S | Rīga | ||
133. | Galvāns Emīls | V | Rīga | ||
134. | Gaumigs Andrejs | V50 | Olaine | ||
135. | Ginters Eduards | V | Zoorbagan Riga | ||
136. | Girgensons Jānis | V | SK Metroons/ Nike Dobele | ||
137. | Goldmane Elīna | S | SPORTLAND Rīga | ||
138. | Golubevs Mihails | V | Rīga | ||
139. | Grava Madara | S | Līgatne | ||
140. | Greiškāne Daiga | S40 | SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien Jelgava | ||
141. | Grickus Daiga | S | SK Tērauds/Nike/Sportland Rīga | ||
142. | Grinberga Jūlija | S | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
143. | Grinbergs Aivars | V60 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
144. | Grīnbergs Ventis | V50 | individuāli Piņķi | ||
145. | Grīnvalds Guntis | V | MARATONA KLUBS/DionSportLab Ventspils | ||
146. | Grodnis Juris | V50 | Jēkabpils Lūši Jēkabpils | ||
147. | Gronskis Andris | V | LLU Vides un būvzinātņu fakultāte Jelgava | ||
148. | Gruseckis Germans | V | Accenture Latvia 1 | ||
149. | Guitāne Maruta | S40 | LUDZA Ludza | ||
150. | Gutāne Inga | S40 | Garkalne | ||
151. | Gūtmanis Māris | V | Run and feel better Rīga | ||
152. | Hartmane Kristīne | S | Rīga | ||
153. | Hutchins Victor | V60 | Gloucester Athletic club London | ||
154. | Ieleja Agra | S40 | Rīga | ||
155. | Ielejs Kārlis | V40 | Rīga | ||
156. | Iknere Una | S | Valmiera | ||
157. | Indriks Ivars | V | Stiprinieki Valmiera | ||
158. | Indriksons Renārs | V | PATRIA NUTRITION Jelgava | ||
159. | Ivanāne Zane | S | VSK Noskrien Rīga | ||
160. | Ivanova Jolanta | S | Vsk Noskrien Piņķi | ||
161. | Ivulis Jāzeps | V | Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija Rēzekne | ||
162. | Ivzāns Roberts | V50 | OGRE Ogres novads | ||
163. | Jākobsone-Viškere Linda | S | Murexplorer Rīga | ||
164. | Jakovļevs Vitālijs | V | www.endo.lv Cēsis | ||
165. | Jakušenoka Zane | S | Rīga | ||
166. | Janovičs Pāvels | V | LCS Riga | ||
167. | Jansone Ilze | S40 | Ādaži | ||
168. | Jansons Einārs | V | Matisons Runner’s Club | ||
169. | Jēkabsons Andris | V | Vaidava Kocēnu nov. | ||
170. | Jēkabsons Mārtiņš | V | Kocēni Kocēnu nov. | ||
171. | Jēkabsons Renārs | V | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
172. | Jenerts Jānis | V | janis.lv Valmiera | ||
173. | Jerofejevs Jānis | V | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
174. | Jevsejčika Inese | S | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
175. | Jevsejevs Vladimirs | V60 | Rīga | ||
176. | Jevtuhs Mareks | V | SPORTLAND Rīga | ||
177. | Judkins Aleksandrs | V | Riga | ||
178. | Jurašs Juris | V40 | Dreiliņi | ||
179. | Jurēvica Ieva | S | Rīga | ||
180. | Juvčenko Oksana | S | Liepāja | ||
181. | Kaldre Imants | V | VSK Noskrien Rīga | ||
182. | Kalniņš Didzis | V50 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
183. | Kalniņš Mārcis | V | CBL Salacgrīva | ||
184. | Kalniņš Marts | V40 | Vidzemes Būvserviss Valmiera | ||
185. | Kaļass Ervīns | V60 | SK Ozolnieki 60+ Jelgava | ||
186. | Kamenders Agris | V | In Dust We Trust Rīga | ||
187. | Kanderāts Valdis | V | Rīga | ||
188. | Kāpiņa Inga | S40 | VSK Noskrien Vāveres Rīga | ||
189. | Kārkliņš Arnis | V40 | Aloja Starkelsen | ||
190. | Kataja Baiba | S40 | Rīga | ||
191. | Kaufmanis Toms | V | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Brenguļi | ||
192. | Kazaka Una | S | Smiltene | ||
193. | Kiesners Kaspars | V | Jelgava | ||
194. | Kiršteina Monta | S | Ādaži | ||
195. | Kivkulis Agris | V50 | Mangaļsala Rīga | ||
196. | Kliesmets Jānis | V | Cido | ||
197. | Klucis Valts | V50 | Langstiņi | ||
198. | Kļava Pēteris | V40 | Moller Auto Ventspils Jūrmala | ||
199. | Kļaviņa Laura | S | Rugāju novads | ||
200. | Kļaviņš Edgars | V50 | SK MAGNEN Rēzekne | ||
201. | Kļaviņš Valdis | V40 | Magnen Rēzekne | ||
202. | Knets Jānis | V | Accenture Latvia 1 Liepāja | ||
203. | Kokarevics Gundars | V | Cesis | ||
204. | Kokoreviča Inese | S | FOOD UNION Rīga | ||
205. | Kondrāte Elīna | S | Cido Rīga | ||
206. | Kopmanis Jānis | V50 | LSC Rīga | ||
207. | Korabo Olga | S | Focus Fitnes Riga | ||
208. | Kore Ivars | V40 | Talsi | ||
209. | Korneja Ineta | S40 | VSK Noskrien Rīga | ||
210. | Kozačkovs Andris | V40 | Ludza | ||
211. | Kraslovskis Raitis | V | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
212. | Krasovskis Guntars | V40 | Rīga | ||
213. | Kravčenko Valentins | V60 | Rīga | ||
214. | Krīgers Didzis | V60 | valmiera | ||
215. | Krilova Kamilla | S | Swedbank Rīga | ||
216. | Kronbergs Dainis | V40 | TUKUMS | ||
217. | Krumholca Evisa | S | Langstiņi | ||
218. | Kudrjaševs Mihails | V40 | Fizmati Rīga | ||
219. | Kuģis Ralfs | V | Kocēni Kocēnu nov. | ||
220. | Kukuļinskis Guntars | V | VSK Noskrien Allaži, Siguldas novads | ||
221. | Kurps Arnis | V | Skrienam kopā Valmiera | ||
222. | Kuzmane Laine | S | Valmiera | ||
223. | Kvasovs Konstantins | V | |||
224. | Ķeģis Gunārs | V50 | Lī Sporta klubs Rīga | ||
225. | Lapiņa Marta | S | Riga | ||
226. | Lapsa Gvido | V50 | |||
227. | Lauska Klinta | S | Siguldas Maratona klubs Rīga | ||
228. | Lazda Madara | S | Dari ko mīli, mīli ko dari. | ||
229. | Lazda Mareks | V | |||
230. | Lazovska Signe | S | Rīga | ||
231. | Ledaunieks Igors | V40 | BAN Rīga | ||
232. | Legzdiņa Laura | S | Rīga | ||
233. | Lepiksons Alvis | V40 | Auseklis Valmiera | ||
234. | Lepiksons Valdis | V40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
235. | Lērme Gunita | S40 | M 42 Valmiera | ||
236. | Lērme Henrijs | V | M 42 Valmiera | ||
237. | Liaudenskas Gintaras | V50 | OGB Šiauliai | ||
238. | Liaudenskiene Lina | S50 | RUDUGYS Šiauliai | ||
239. | Līce-Krūze Santa | S40 | Rīga | ||
240. | Liepa Andrejs | V40 | Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv Rīga | ||
241. | Liepa Juris | V50 | Latvijas Banka Rīga | ||
242. | Liepa Lauris | V40 | COBALT Rīga | ||
243. | Liepa Māris | V40 | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
244. | Liepiņš Gatis | V | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
245. | Liepiņš Vilnis | V60 | CSC Carnikava | ||
246. | Līgate Kitija | S | ZS 22.KB Valmiera | ||
247. | Linde Madara | S | Talsi | ||
248. | Livčāns Kaspars | V | Ikšķile | ||
249. | Lorence Dace | S | Rīga | ||
250. | Luguzis Artis | V | Lī Sporta klubs Gulbene | ||
251. | Lukins Andrejs | V | Rīga | ||
252. | Lukošiene Dalia | S40 | BK Šiauliai | ||
253. | Lūsa Vieda | S | SK Tērauds/Nike/Sportland Cēsis | ||
254. | Lūsis Dzintars | V50 | ind. Rīga | ||
255. | Madžiņš Gatis | V40 | SK "Kenijas brieži" Sigulda, Valmiera | ||
256. | Maksimenko Mihails | V60 | Valmieras vieglatletikas klubs Valmiera | ||
257. | Malacanova Ruta | S40 | Swedbank Riga | ||
258. | Malacanovs Aivars | V40 | Jelgava | ||
259. | Malihins Viktors | V | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
260. | Mālkalns Ingus | V40 | Probild Uijā uijā Smiltene | ||
261. | Mālniece Ruta | S | Riga | ||
262. | Maļikena Marta | S | Valmiera | ||
263. | Mamedovs Ruslans | V | Binitex Daugavpils | ||
264. | Mandelis Ronalds | V | RASELI Rīga | ||
265. | Maņkovskis Nikolajs | V40 | Daugavpils | ||
266. | Marcinkus Elvija | S | Liepāja | ||
267. | Marhele Ilona | S | Adidas Alūksne | ||
268. | Martinsons Elmārs | V40 | Rīga | ||
269. | Martuzāns Oskars | V | Jelgava | ||
270. | Maskala Svetlana | S40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
271. | Matisons Aigars | V40 | Matisons Runer`s Club Piltene | ||
272. | Meisters Armīns | V40 | RĪGA | ||
273. | Melbārdis Artūrs | V | Cēsis | ||
274. | Melne Ilga | S | SPORTLAND Rīga | ||
275. | Melngailis Arvils | V | Riga | ||
276. | Melnis Andris | V | SPORTLAND Rīga | ||
277. | Menniks Mārtiņš | V | pulsometrs.lv Rīga | ||
278. | Mihailova Zane | S | Riga | ||
279. | Miķelsons Andis | V40 | vidrizi | ||
280. | Miķelsons Mārtiņš | V40 | www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s Club Rīga | ||
281. | Millers Artūrs | V | ABC software Rīga | ||
282. | Miņins Ainārs | V40 | Žīguri MRS VIĻAKAS NOV. | ||
283. | Mironova Jeļena | S | Līvānu VK Līvāni | ||
284. | Morgunovs Igors | V | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
285. | Muralis Virgilijus | V50 | Maratonas Jonava | ||
286. | Murīsa Kristiāna | S | Valmiera | ||
287. | Mūrnieks Agnis | V | OVI Rīga | ||
288. | Muzika Vitālijs | V50 | PaBaso.lv/ VSK Noskrien Jumprava | ||
289. | Neimande Lelde | S | SPORTLAND/NIKE | ||
290. | Nikiforovs Rihards | V | Rīga | ||
291. | Noveičuks Arnis | V | LOV Antūži | ||
292. | Novika Inga | S40 | Aloja Starkelsen | ||
293. | Novika Līga | S | SK Magnen Rēzekne | ||
294. | Noviks Ivars | V40 | SK MAGNEN Rēzekne | ||
295. | Odziņš Dāvis | V | Berry Riga | ||
296. | Ozers Jānis | V50 | Jelgava | ||
297. | Ozolins Edgars | V50 | PK Champions Riga | ||
298. | Ozoliņa Ieva | S | Jelgava | ||
299. | Ozoliņš Oskars | V | Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
300. | Ozoliņš Sandris | V | SPORTLAND Rīga | ||
301. | Ozols Jānis | V | Rīga | ||
302. | Ozols Māris | V | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
303. | Ozols Toms | V | Bite Rīga | ||
304. | Pagano Andrea-Jonathan | V | Riga | ||
305. | Palmakovskis Kristaps | V | Rīga | ||
306. | Paškevičs Arnis | V | Bigbank Rīga | ||
307. | Pelēce Ilze | S50 | SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien Ozolnieki | ||
308. | Peļņa Guntis | V | SK Magnen Rēzekne | ||
309. | Pērkone Eleonora | S | KNAUF Ikšķile | ||
310. | Pērkons Dāvis | V | Swedbank Rīga | ||
311. | Pētersone Laura | S | VSK Noskrien Kocēnu novads | ||
312. | Pētersons Juris | V40 | Rūjiena | ||
313. | Pētersons Kaspars | V | VSK Noskrien Kocēnu nov. | ||
314. | Pētersons Sandis | V | SWEDBANK Valmiera | ||
315. | Petrovs Jurijs | V | Rīga | ||
316. | Petrovs Nikolajs | V50 | LUDZA Ludza | ||
317. | Pilmanis Māris | V40 | w.simosis.lv Ogre | ||
318. | Pilmanis Mārtiņš | V | VSK Noskrien Gulbene | ||
319. | Pinne Elīna | S | Valmieras SOS BC | ||
320. | Pirtnieks Brets | V40 | Rīga | ||
321. | Poikans Ritvars | V | Smuki Sportot Cesis | ||
322. | Pozdņakovs Aleksejs | V40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
323. | Pranckūnas Petras | V40 | Na, pagauk! Vilnius | ||
324. | Preimanis Valters | V40 | Daivings.lv Riga | ||
325. | Priedītis Jānis | V | STK Valmiera | ||
326. | Priščepovs Deniss | V | Zoorbagan Riga | ||
327. | Pūce Ilmārs | V | IeM VUGD Sigulda Sigulda | ||
328. | Pūcītis Gatis | V | Swedbank / Lī Sporta klubs Mārupe | ||
329. | Pupause Ilona | S40 | Cesvaine | ||
330. | Pūpola Iveta | S40 | MARATONA KLUBS/DionSportLab Aizpute | ||
331. | Purgailis Jurģis | V | VSK Noskrien Ādaži | ||
332. | Purmalis Mārtiņš | V | Rīga | ||
333. | Purviņš Patriks | V | SK Katrīna Kuldīga | ||
334. | Pužulis Sandis | V | Rīga | ||
335. | Radvils Alfrēds | V | SKAIDA Rīga | ||
336. | Ragainis Mārtiņš | V | Rīga | ||
337. | Raits Sandis | V | Jelgavas novads | ||
338. | Rakūne Lāsma | S | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
339. | Rasims Guntis | V | SK Magnen Rēzeknes novads | ||
340. | Rēders Andris | V | Rēderu banda Tīraine | ||
341. | Reinolds Māris | V | LATTELECOM Rīga | ||
342. | Rencis Ainars | V50 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
343. | Rieksta Ance | S | |||
344. | Riņķe Līga | S | Salacgrīva | ||
345. | Rizgis Edgars | V | madona | ||
346. | Robalts Andris | V | Dikļu pamatsk. Kocēnu nov. | ||
347. | Rodionovs Veniamins | V | Riga | ||
348. | Rogāle Aija | S40 | Jēkabpils Lūši Krustpils novads | ||
349. | Romagnoli Francesco | V40 | Riga | ||
350. | Romanovska Elīna | S | Valmiera | ||
351. | Roze Renārs | V | Adidas Ogres novads | ||
352. | Rozenbahs Edgars | V60 | Aizpute | ||
353. | Rozenberga Dace | S | |||
354. | Rozenštoks Andris | V40 | Sporta laboratorija Rīga | ||
355. | Rozentālbergs Andris | V | Rīga | ||
356. | Rozenvalde Paula | S | Kocēni Kocēnu novads | ||
357. | Rozis Roberts | V40 | Rīga | ||
358. | Rubīns Elvis | V | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
359. | Rublis Aigars | V40 | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
360. | Rudzītis Dzintars | V60 | LSC, Valmiera Valmiera | ||
361. | Ruģelis Mārtiņš | V | SPORTLAND Rīga | ||
362. | Rumpe Māris | V | Rīga | ||
363. | Runčs Normunds | V | OGRE Ogre | ||
364. | Rūtiņš Edgars | V40 | MARATONA KLUBS/BALTA Ogresgals | ||
365. | Rutko Valters | V | Deaf fox Smiltene | ||
366. | Rutks Gundars | V50 | Valmiera | ||
367. | Rutmane Jana | S | Jumprava | ||
368. | Sabājevs Sandis | V | SPORTLAND Valmiera | ||
369. | Sadovskis Janis | V | Valmiera | ||
370. | Safutins Viktors | V60 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
371. | Sakalausks Dainis | V | Vudlande Smiltene | ||
372. | Sakne Benita | S | Rīgas Centrālcietums Rīga | ||
373. | Saldaks Ivars | V50 | Jēkabpils Lūši Jēkabpils | ||
374. | Salenieks Aigars | V40 | Preiļi | ||
375. | Salmiņš Kaspars | V | Dobele | ||
376. | Salnīte Elīna | S40 | Valmiera | ||
377. | Samcovs Agris | V | Nike+ Run Club Riga Riga | ||
378. | Samtiņš Roberts | V | nav Rīga | ||
379. | Sankauskas Dovydas | V | Ilginuotoliai.lt Vilnius | ||
380. | Saulīte Ineta | S40 | Bigbank Rīga | ||
381. | Savicka Anita | S | Rīga | ||
382. | Serdants Raimonds | V50 | Kuldīga | ||
383. | Seremetjeva-Grudule Marina | S | International Maritime Sport Community Riga | ||
384. | Shcherbatykh Sergei | V50 | DINAMO SPb Leningrad region Sosnoviy Bor | ||
385. | Siliņa Anita | S | Adidas Preiļi | ||
386. | Siliņš Guntars | V40 | Jēkabpils Lūši Jēkabpils | ||
387. | Siliņš Ingus | V | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
388. | Silkalns Aigars | V | colorlib.com Lapmežciems | ||
389. | Simanovičs Edgars | V | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
390. | Siminaitis Dāvis | V | Cēsis | ||
391. | Sinkēviča Ilva | S | Jelgava | ||
392. | Siupinis Nauris | V | RSK FENIKSAS ROKISKIS | ||
393. | Skrastiņa Daiga | S50 | Riga | ||
394. | Skuja Gunta | S | GS Grāmatvedība Babītes novads | ||
395. | Skuja Tālis | V | GS Grāmatvedība Babītes novads | ||
396. | Skujevskis Māris | V | Edgar, skrien! Saldus | ||
397. | Skulte Agris | V | Rīga | ||
398. | Smirnova Santa | S | Valmieras SOS BC | ||
399. | Sokolovs Aleksandrs | V | PATRIA-Mmēbeles Rīga | ||
400. | Sondors Jānis | V | SPORTLAND Jelgava | ||
401. | Sopina Jelena | S40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
402. | Sovetovs Vadims | V40 | I Love Running Riga | ||
403. | Stafecka Katrīna | S | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
404. | Stahovskis Ēvalds | V40 | Ikšķile | ||
405. | Stalberga Megija | S | Valmieras bērnu sporta skola Valmiera | ||
406. | Stallītis Emīls | V | DNB banka Rīga | ||
407. | Stare Lama | S40 | Rīga | ||
408. | Stepančuks Andžejs | V | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
409. | Straukmanis Jānis | V | Euronics Rīga | ||
410. | Straume Guntars | V50 | MARATONA KLUBS/BALTA Rīga | ||
411. | Strazdiņš Kristaps | V | SPORTLAND Rīga | ||
412. | Strižko Vjačeslavs | V | Maxima Latvija Rīga | ||
413. | Strunga Zanda | S | Wunder Latvia Rīga | ||
414. | Strungs Vilis | V | |||
415. | Stūrīte-Svolaka Sabīne | S | Valmiera | ||
416. | Suveizda Elena | S40 | Ropažnieki Ropažu novads | ||
417. | Svarinskis Sandis | V40 | Valmiera | ||
418. | Svetiņina Zane | S | Rīga | ||
419. | Šakelis Valērijs | V40 | Līvānu VK/ ASICS Līvāni | ||
420. | Šakena Ieva | S40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
421. | Ščedrovs Aleksandrs | V | Supercompensation Katlakalns | ||
422. | Ščedrovs Valentīns | V40 | Supercompensation Ķekavas nov., Valdlauči | ||
423. | Šefanovskis Arvīds | V60 | SK Katrīna Kuldīga | ||
424. | Šehtels Juris | V50 | SIA Rīgas Ūdens Ādaži | ||
425. | Šilde Kārlis | V | Valmiera | ||
426. | Šīmans Nauris | V40 | SK Katrīna Kuldīga | ||
427. | Šīrants Mareks | V40 | Adidas Jelgava | ||
428. | Šķipare Ruta | S40 | Jēkabpils Lūši Sala | ||
429. | Šmite Dace | S40 | Lielvārde | ||
430. | Šmite Renāte | S | Lielvārde | ||
431. | Šnikvalde Daina | S | Talsi | ||
432. | Šnipaitis Regimantas | V40 | Ukmerge | ||
433. | Šņoriņa Baiba | S | SPORTLAT Jēkabpils | ||
434. | Šņoriņš Jānis | V | SPORTLAT Talsi | ||
435. | Špūle Agnese | S | RSU Valmiera | ||
436. | Šrams Otto | V40 | CF-Jelgava Jelgavas novads | ||
437. | Šroms Romans | V | Kā es šeit nokļuvu ? Rīga | ||
438. | Štāle Sintija | S | OMD Rīga | ||
439. | Šulmanis Arilds | V60 | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
440. | Šuļga Ruslans | V | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Liepāja | ||
441. | Tareila Arvīds | V60 | SK Ozolnieki 60+ Jelgava | ||
442. | Tata Kl | V | tarttu | ||
443. | Taurene Evija | S | Noskrien Cēsis Cēsis | ||
444. | Taurenis Arvis | V | Riga | ||
445. | Terentjevs Nikolajs | V50 | Preiļi | ||
446. | Tigane Ivi | S | Põdrala | ||
447. | Tiltiņš Ingars | V40 | Eleja | ||
448. | Tilts Valdis | V50 | Vaidava Kocēnu nov. | ||
449. | Tohters Aigars | V | Saulkrasti | ||
450. | Tomsone Signe | S40 | Rīga | ||
451. | Tops Reinis | V | Veikals 42km.lv-adidas Rīga | ||
452. | Treilone Agnese | S | Rīga | ||
453. | Trēziņš Gints | V40 | Valmieras SOS BC | ||
454. | Trūlis Modris | V | Lipuški | ||
455. | Tūbelis Egils | V40 | Ģeogrāfu mafija Rīga | ||
456. | Turkins Jevgēnijs | V | SK Tērauds/Nike/Sportland Aiviekste | ||
457. | Ukass Jānis | V | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
458. | Umanska Marija | S | Zoorbagan Rīga | ||
459. | Unt Ivar | V40 | Valga | ||
460. | Upans Kaspars | V40 | SPORTA KLUBS WENDI Cēsis | ||
461. | Upenieks Ivars | V50 | - Feimaņi | ||
462. | Upenieks Normunds | V40 | SK Tērauds Ādaži | ||
463. | Urtāne Ērika | S | VANAGI Jēkabpils novads | ||
464. | Urtāns Jurģis | V | VANAGI Jēkabpils novads | ||
465. | Ustinovs Valerijs | V50 | da-marathon/ Spars-MK Daugavpls | ||
466. | Utāne Vija | S40 | SK Magnen Rēzekne | ||
467. | Vabalis Marts | V | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
468. | Vaivods Kaspars | V | DOTE Rīga | ||
469. | Valaine Lāsma | S | LATE Rīga | ||
470. | Valdmane Līga | S | Dikļi Kocēnu nov. | ||
471. | Valtere Kitija | S | Līvānu VK/ ASICS Līvāni | ||
472. | Vaļceva Anna | S | Signature Wines Riga | ||
473. | Vanaga Zane | S | VSK Noskrien Ikšķile | ||
474. | Vanaga Žanna | S40 | VSK Noskrien/Skrien un nūjo Cēsis Cēsis | ||
475. | Vanags Nils | V40 | PANATTA Rīga | ||
476. | Vancāne Gundega | S | SK Tērauds Rīga | ||
477. | Vanders Sandis | V | - Rīga | ||
478. | Vasiljevs Igors | V | Euronics Rīga | ||
479. | Vasiļjevs Raimonds | V50 | IRONMAN.LV Rīga | ||
480. | Vasko Anastasija | S | Jaunmārupe | ||
481. | Veidemanis Lauris | V | Pavasars Rauna | ||
482. | Veinberga Baiba | S | Valmiera | ||
483. | Veinbergs Didzis | V | Valmiera | ||
484. | Veipāns Agris | V50 | Maratona klubs Cēsis | ||
485. | Veipāns Valters | V | Priekuļi | ||
486. | Veipāns Varis | V50 | Priekuli | ||
487. | Vējiņš Andris | V | Swedbank Rīga | ||
488. | Vērdiņa Jeļena | S | Riga | ||
489. | Vernera Justīne | S | Rīga | ||
490. | Verza Andrejs | V | Ādaži | ||
491. | Vīksna Imārs | V | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
492. | Vīksne Kārlis | V | Veikals 42km/Saucony Cēsis | ||
493. | Vilemsons Mārtiņš | V | VSK Noskrien Rīga | ||
494. | Vilks Uldis | V | Valmieras stikla šķiedra Valmiera | ||
495. | Vilūns Raivis | V | Rīga | ||
496. | Viļums Roberts | V | Ogre | ||
497. | Višķers Jānis | V | SPORTLAND/NIKE | ||
498. | Vītiņš Zigmunds | V40 | Riga | ||
499. | Vladimirovs Dmitrijs | V | Accenture Latvia 2 Riga | ||
500. | Volkovs Uģis | V | Ralfs Rīga | ||
501. | Wojcik Maciej | V | Lodz | ||
502. | Zaicevs Edgars | V | Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija Rēzekne | ||
503. | Zālīte Inga | S40 | Veikals 42 km / Saucony Ikšķile | ||
504. | Zālīte Zane | S | Smiltene | ||
505. | Zālītis Guntis | V50 | Kadiķi Rīga | ||
506. | Zaļais Miķelis | V | Wunder Latvia Valmiera | ||
507. | Zariņš Guntars | V50 | individuāli Priekuļu novads | ||
508. | Zauers Reinis | V | Kailcirte Riga | ||
509. | Zēbergs Ainars | V40 | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
510. | Zebuliņa Lāsma | S40 | Rīga | ||
511. | Zemešs Mārtiņš | V | Valmiera kustas Kocēni | ||
512. | Zemturis Jānis | V50 | Rīga | ||
513. | Ziediņa Laima | S | OMD Rīga | ||
514. | Ziediņš Roberts | V | Valmiera | ||
515. | Zīle Uldis | V50 | VSK Noskrien | ||
516. | Zinkevičs Igors | V40 | Valmiera | ||
517. | Zubovs Sergejs | V | Valmiera | ||
518. | Zunda Antis | V50 | SPORTLAT Gulbene | ||
519. | Žolnerovičs Valērijs | V | Veikals Maratons/ASICS Ventspils | ||
520. | Žuburs Dainis | V40 | MARATONA KLUBS Dunalka | ||
521. | Žuolys Mantas | V | Begimo klubas Marijampolė | ||
522. | Žuselis Vitālijs | V | BINITEX Daugavpils |
Valmiera, 10,55km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Ģirts-Emīls | VNJ | Vaidava Kocēnu nov. | ||
2. | Āboliņš Andris | VN50 | Vaidava Kocēnu nov. | ||
3. | Āboliņš Kritaps | VNJ | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
4. | Ābols Jānis | VN30 | PaBaso.lv/ Vsk Noskrien Madona - Rīga | ||
5. | Adamenko Antra | SN20 | . | ||
6. | Adamoviča Ieva | SNJ | Preili | ||
7. | Adamovičs Mārcis | VNJ | Preiļu kraukļi Preiļi | ||
8. | Adijāne Viktorija | SNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
9. | Aizupe Elīna | SN20 | Valmiera | ||
10. | Akmentiņa Linda | SN20 | Valmiera | ||
11. | Alberinga Vilma | SNJ | ZVOC Valmiera | ||
12. | Andersone Lauma | SN20 | Riga | ||
13. | Andersons Rūdolfs | VN20 | 13 Ventspils | ||
14. | Andrējevs Jānis | VN30 | Rīga | ||
15. | Antons Mareks | VN30 | Valmiera | ||
16. | Aņikejevs Juris | VN20 | SPORTLAND Jūrmala | ||
17. | Aņikejevs Valdis | VN30 | SK Tērauds/Nike/Sportland Jūrmala | ||
18. | Apinis Alfrēds | VNJ | Asics/ Maratons Rīga | ||
19. | Apinis Atvars | VNJ | Rīga | ||
20. | Apinis Edgars | VN30 | PATRIA-Mmēbeles Lapmežciems | ||
21. | Arkliņa Anda | SN20 | Valmiera | ||
22. | Arnicāne Amanda-Agnese | SN20 | A2 Sigulda | ||
23. | Ārniece Ilze | SN30 | Accenture Latvia 1 Rīga | ||
24. | Astaševska Anete | SN30 | SK Katrīna Kuldīga | ||
25. | Babre Elga | SN40 | Ādaži | ||
26. | Bairaševskis Valerijs | VN20 | SK Tērauds Riga | ||
27. | Balanasa Kristīne | SN30 | Virsotne/MARMOT Sigulda | ||
28. | Balgalvis Niks | VNJ | Vaidava Kocēnu nov. | ||
29. | Balins Andis | VN30 | FOOD UNION Rīga | ||
30. | Bāliņa Linda | SN40 | Valmiera | ||
31. | Balode Elīna | SN20 | Rīga | ||
32. | Balode Gunta | SN30 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
33. | Balode Līga | SNJ | Rubene Kocēnu nov. | ||
34. | Balodis Sandis | VN40 | Valmiera | ||
35. | Baltais Māris | VN60 | VSK Noskrien Ogre | ||
36. | Bankovskis Mārtiņš | VN30 | Upeslejas | ||
37. | Baranovska Nora | SN40 | Valmiera | ||
38. | Baranovskis Aleksejs | VNJ | Daugavpils | ||
39. | Bardjukovs Kristaps | VN20 | Rīga | ||
40. | Barkāns Kārlis | VN20 | |||
41. | Batalauska Jūlija | SN30 | Rīga | ||
42. | Beleviča Jolanta | SN40 | Ogre | ||
43. | Belevičs Jēkabs | VNJ | Ogre | ||
44. | Belousova Anna | SN20 | FOOD UNION Rīga | ||
45. | Bēniņa Inga | SN30 | Rīga | ||
46. | Bergholde Kitija | SNJ | Valka | ||
47. | Bergholds Dāvis | VNJ | Valka | ||
48. | Bērziņa Inga | SN30 | Valmiera | ||
49. | Bērziņa Iveta | SN30 | Rīga | ||
50. | Bērziņa Līga | SN30 | valmiera kustas Valmiera | ||
51. | Bērziņa Marta | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
52. | Bērziņa Sigita | SN30 | SPORTLAND Salaspils | ||
53. | Bikše Līga | SN20 | Valmiera | ||
54. | Biktimirov Stanislav | VN50 | VSK Noskrien Rīga | ||
55. | Birģelis Jānis | VN50 | Rīga | ||
56. | Birkmanis Arvis | VN40 | Rīga | ||
57. | Birnbauma Līga | SN40 | LNB Rīga | ||
58. | Birša Laura-Linda | SNJ | Valmiera | ||
59. | Birums Kristaps | VN20 | Valmiera | ||
60. | Bite Rūriks | VN60 | Babītes sp.k. Rīga | ||
61. | Blaumanis Aivars | VN50 | Iecava | ||
62. | Blokins Maksims | VNJ | ABC software Rīga | ||
63. | Bobrovs Raivis | VN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
64. | Bočkovs Deniss | VN30 | SPORTLAND Rīga | ||
65. | Bogdane Līga | SNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
66. | Boiko Kirils | VN30 | |||
67. | Boiko Yuliya | SN20 | I LOVE RUNNING Rīga | ||
68. | Boltans Andris | VN20 | Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
69. | Boltāns Rinalds | VNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
70. | Boļšijs Agris | VN20 | Latgalīšu_Mafiozniki Rēzekne | ||
71. | Bome Krista | SN20 | Jelgava | ||
72. | Bondarevs Andrejs | VN40 | Līvānu VK/ ASICS Līvāni | ||
73. | Bormane Zane | SN30 | nordic by nature | ||
74. | Bormanis Jānis | VN40 | nordic by nature | ||
75. | Bormanis Mairis | VN20 | SKONTO PLAN Smiltene | ||
76. | Boroduļina Liāna | SN20 | Dubulttreniņš Aizkraukle | ||
77. | Borskoviča Sintija | SN20 | Accenture Latvia 3 | ||
78. | Brakovska Brenda | SNJ | WOOD ART.LV Ādaži | ||
79. | Brantiņš Artis | VNJ | Valmiera | ||
80. | Brezinska Solvita | SN20 | Gulbene Gulbene | ||
81. | Brēža Raimonds | VN30 | Valmiera | ||
82. | Brikmane Irina | SN30 | Valmiera | ||
83. | Brokāne Sanita | SN20 | Jelgava | ||
84. | Brokāne Zane | SN30 | Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
85. | Brokans Aivars | VN30 | Jelgava | ||
86. | Brusova Inga | SN30 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
87. | Bruševics Jānis | VN20 | Skriešanas klubs SALASPILS Salaspils | ||
88. | Bullītis Mārtiņš | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
89. | Bušmane Dana | SN20 | |||
90. | Bušmanis Arvils | VN50 | Līvānu VK Līvāni | ||
91. | Bušmanis Askolds | VN50 | Salaspils Salaspils | ||
92. | Celms Matīss | VNJ | Kocēni Kocēnu nov. | ||
93. | Ceplīte Diāna | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
94. | Ceplīte Elīna | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
95. | Cera Zane | SN20 | Smiltene | ||
96. | Ciguzis Dainis | VN30 | ACDC Valmiera | ||
97. | Cinate Kristine | SN30 | Valmiera | ||
98. | Cunskis Edgars | VN20 | JDK SADANCIS Valmiera | ||
99. | Čakle Laura | SN30 | MARATONA KLUBS/DionSportLab Ventspils | ||
100. | Čavare Laura | SN20 | PATRIA Jelgava | ||
101. | Čevere-Veinberga Gerda | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
102. | Dābols-Freijs Jānis | VN40 | SIA "Maxima Latvija" Mārupe | ||
103. | Dagile Linda | SN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
104. | Dainis Andris | VN60 | ZIEMEĻLATVIJA Valka | ||
105. | Dainis Māris | VN30 | Rīga | ||
106. | Damberga Baiba | SN30 | Rīga | ||
107. | Dambergs Dāvis | VNJ | Rīga | ||
108. | Daugavietis Kārlis | VN30 | Wunder Latvia Cēsis | ||
109. | Daukšis Pēteris | VN20 | Saldus | ||
110. | Dāvidsone Zane | SN20 | Valmiera | ||
111. | Dedumietis Renārs | VNJ | Cēsis | ||
112. | Dombrovskis Juris | VN40 | Rēzeknes novads Malta | ||
113. | Domburs Guntis | VN20 | Individual Rīga | ||
114. | Domburs Jānis | VN20 | Valmiera | ||
115. | Donis Edgars | VN20 | KRASTMALI.LV Dunalka | ||
116. | Drozdovs Viktors | VNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
117. | Drukmanis Linards | VN20 | Burtnieki | ||
118. | Drumea Adina | SN20 | Smieklīgie jūrnieki Branesti | ||
119. | Dveselitis Kristaps | VN20 | Ogre | ||
120. | Dzelzkalne Natālija | SN40 | Rīga | ||
121. | Dzerkale Žanete | SNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
122. | Dzirkale Ilze | SN20 | |||
123. | Eberhards Renārs | VNJ | Blome | ||
124. | Eglīte Inese | SN30 | Zilaiskans Kocēnu nov. | ||
125. | Eglīte Kristaps | VN30 | BKP Priekuļi | ||
126. | Eglītis Edgars | VN30 | Valmiera | ||
127. | Ehvalde Jūlija | SN30 | SIA Joker Ltd. Jelgava | ||
128. | Eižvertiņš Edgars | VN30 | Rīga | ||
129. | Elbergs Edgars | VN30 | Bar Department Rīga | ||
130. | Elksnis Raivis | VNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
131. | Eriņa Maruta | SN20 | -individ. Madona | ||
132. | Erts Edgars | VN40 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
133. | Ervika Silvija | SN50 | Aizpute | ||
134. | Eškins Ivars | VN50 | BE44 Valmiera | ||
135. | Ešmits Toms | VN20 | SPORTLAND Rīga | ||
136. | Felce-Kaipšteina Rita | SN20 | Accenture Latvia 2 Rīga | ||
137. | Felcis-Kaipšteins Ingmārs | VN20 | Jelgavas nov., Līvbērzes pag. | ||
138. | Feldmanis Aigars | VN50 | Ērģeme | ||
139. | Filatova Zane | SN30 | Valka | ||
140. | Fjodorova Svetlana | SN30 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
141. | Freibergs Kaspars | VN30 | Saldus | ||
142. | Freibergs Mārtiņš | VN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
143. | Freija Džanita | SN40 | Moller Auto Ventspils Turlava | ||
144. | Freimanis Roberts | VNJ | 5F Running team Jelgava | ||
145. | Frīzendorfa Elīna | SN30 | NIKE RIGA CLUB Rīga | ||
146. | Gabrāne Helēna | SN20 | |||
147. | Gabrans Jānis | VN20 | RK "Fēniks" Valmiera | ||
148. | Gaile Egita | SN20 | Cēsis | ||
149. | Gaile Gunita | SN20 | Cēsis | ||
150. | Gaile Sandra | SN30 | OGRE Ogres novads | ||
151. | Gailis Dainis | VN40 | Sigulda | ||
152. | Gailis Guntis | VN60 | Cēsis | ||
153. | Gailis Jānis | VN40 | Veikals Maratons & Asics Ogresgals | ||
154. | Gailis Juris | VN30 | Gaiļu ģimene (Rīga) Rīga | ||
155. | Gailīte Daiga | SN30 | Siguldaq | ||
156. | Gailītis Jānis | VNJ | Smiltene | ||
157. | Gailuma Kristīne | SNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
158. | Galkausks Aldas | VN30 | SIA "Maxima Latvija" Rīga | ||
159. | Gasjūns Armīns | VN30 | Jelgava | ||
160. | Gaspars Edgars | VN20 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
161. | Gavare Guna | SN30 | Jēkabpils | ||
162. | Geraseva Anastasija | SNJ | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
163. | Girgensone Līga | SN20 | SK Metroons/ Nike Dobele | ||
164. | Glāzers Aldis | VN50 | Vecpiebalga | ||
165. | Gobiņa Annija | SN20 | Mazsalaca | ||
166. | Godiņš Kaspars | VN30 | Ragaciems | ||
167. | Golta-Grospiņa Laura | SN20 | Ikšķile | ||
168. | Gončarovs Pāvels | VN30 | InfoStrategy Rīga | ||
169. | Gorškova Nataļja | SN40 | NRC Jelgava Jelgava | ||
170. | Goša Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
171. | Gošs Aino | VN40 | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Ventspils | ||
172. | Gredzens Mikus-Matīss | VNJ | vaidava | ||
173. | Grencberga Evita | SN20 | Rīga | ||
174. | Gridina Līva | SN30 | Bigbank Rīga | ||
175. | Grīnberga Zinaida | SN50 | LSC Rīga | ||
176. | Grintāls Mārcis | VNJ | SPORTLAND Ventspils | ||
177. | Griņevičs Viktors | VN40 | ABC Software Baloži | ||
178. | Grīsle Ilze | SN30 | Jelgava | ||
179. | Grīslis Oskars | VN40 | Jelgava | ||
180. | Groma Gundega | SN40 | Valmiera | ||
181. | Groma Kristīne | SN20 | Valmiera | ||
182. | Grundmane Lilija | SN50 | individuāli Kuldīga | ||
183. | Gruševs Salvis | VN20 | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
184. | Gulbinska Egija | SN30 | Rīga | ||
185. | Gustovskis Artis | VN50 | Kuldiga | ||
186. | Ģelze Baiba | SN40 | Noķer mani ja vari Rīga | ||
187. | Ģērmane Guna | SN30 | Adidas | ||
188. | Hartmanis Reinis | VN20 | SPORTLAND/NIKE | ||
189. | Hasani Līva | SN30 | VALMIERA | ||
190. | Heinols Māris | VNJ | Kocēni Kocēnu nov. | ||
191. | Hemmelis Edijs | VN30 | Valmiera | ||
192. | Heringa Marta | SN20 | SPORTLAND Liepāja | ||
193. | Hudorožkovs Jevgenijs | VN40 | SPORTLAND Rīga | ||
194. | Iļkeviča Linda | SN20 | SIA Joker Ltd. Jelgava | ||
195. | Im Hwije | VN20 | BUSAN | ||
196. | Irbīte Agnese | SN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
197. | Īsonis Klāvs | VN30 | Valmiera | ||
198. | Ivanova Zane | SN20 | Gulbene | ||
199. | Ivanovs Jevgenijs | VNJ | LATC Daugavpils | ||
200. | Janītis Eduards | VNJ | Valmiera | ||
201. | Janītis Ilvars | VN20 | Eži Valmiera | ||
202. | Jansone Inga | SN30 | VSK Noskrien Madona | ||
203. | Jansons Artūrs | VN30 | MARATONA KLUBS/BALTA Kapsēde | ||
204. | Jansons Haralds | VN40 | Carnikava | ||
205. | Jansons Indulis | VN60 | individuāli Jūrmala | ||
206. | Jansons Jānis | VN20 | Valmiera | ||
207. | Jansons Madars-Jēkabs | VNJ | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
208. | Jaunslaviete Ieva | SN20 | Jelgava | ||
209. | Jefremova Tamara | SNJ | Daugavpils Daugavpils | ||
210. | Jēgere Inese | SN30 | Sigulda | ||
211. | Jēkabsone Zane | SN20 | SPORTLAND Saldus | ||
212. | Jēkabsons Ints | VN30 | |||
213. | Jermaļonoks Vladimirs | VN60 | Da-marathon Daugavpils novads Daugavpils novads | ||
214. | Jesko Žanis | VN30 | Dzipšļu medus Nagļi | ||
215. | Jevsins Juris | VN50 | SK Ozolnieki A Jelgava, Ozolnieku novads | ||
216. | Joce Ludmila | SN50 | Matisons Runer`s Club Turlava | ||
217. | Jonīte Linda | SN20 | Rīga | ||
218. | Jubelis Andris | VN20 | Veikals Maratons & Asics . | ||
219. | Juhnevics Edgars | VN30 | ČapŽakEži Rīga | ||
220. | Junkurs Andris | VN20 | Alūksne Alūksne | ||
221. | Jurkevičs Artūrs | VN20 | SDDomina Jelgava | ||
222. | Jurovska Anna | SN30 | Riga | ||
223. | Jurovskis Aleksejs | VN30 | Rīga | ||
224. | Jursone Laura | SN30 | Valmiera | ||
225. | Kadiķe Marita | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
226. | Kaksis Mārcis | VN30 | JDK Sadancis Valmiera | ||
227. | Kalēja Iveta | SN30 | Tukums | ||
228. | Kalējs Kristers | VNJ | Tukums | ||
229. | Kalējs Zigmārs | VN30 | Ekers Valmiera | ||
230. | Kaljusaar Aivar | VN50 | Viljandi | ||
231. | Kallase Zlata | SN40 | Gulbene | ||
232. | Kallass Kaspars | VN40 | Gulbene | ||
233. | Kalnbērzs Kaspars | VN30 | PATRIA NUTRITION Rīga | ||
234. | Kalniņa Laura | SN40 | Ramirent Ventspils | ||
235. | Kalniņa Lelde | SN30 | Kombucha Veselības studija Rīga | ||
236. | Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga | SN40 | VSK NOSKRIEN Rīga | ||
237. | Kalniņš Andris | VN30 | |||
238. | Kalniņš Gvido | VN20 | Sk Tērauds Smiltene/Rīga | ||
239. | Kalniņš Kaspars | VN40 | Ramirent Ventspils | ||
240. | Kalugina Ina | SN20 | Madona | ||
241. | Kaļiņina Inese | SN20 | Daugavpils dome Daugavpils | ||
242. | Kantāne-Indrika Dagne | SN20 | Stiprinieki Valmiera | ||
243. | Kantoris Jānis | VN40 | Ādaži | ||
244. | Kaņģezeris Juris | VN60 | Mālpils | ||
245. | Kaņģīzeris Juris | VN60 | Mālpils | ||
246. | Kapustāns Jānis | VN40 | SK TĒRAUDS Rīga | ||
247. | Karamiševa Kristīne | SN20 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
248. | Karasenko Dmitrijs | VN40 | Salaspils | ||
249. | Kārkliņa Annija | SN20 | Jelgava | ||
250. | Kārkliņš Mārcis | VN20 | Vaidava Kocēnu novads | ||
251. | Karole Iveta | SN50 | Valka Valka | ||
252. | Katajs Mārcis | VN50 | Rīga | ||
253. | Kaupe Ieva | SN30 | Valmiera | ||
254. | Kaupe Māris | VN30 | Valmiera | ||
255. | Kazāka Laura | SNJ | Ogres novada Sporta Centrs Ogre | ||
256. | Keino Līga | SN30 | Riga | ||
257. | Kezika Sindija | SNJ | Valmiera | ||
258. | Kitnere Alīna | SN20 | Kocēni Kocēnu novads | ||
259. | Kivkule Katrīna | SNJ | Mangaļsala Rīga | ||
260. | Kivkule Marta | SNJ | LaTS Rīga | ||
261. | Kižla Dmitrijs | VN20 | BINITEX Daugavpils | ||
262. | Klapars Ritvars | VN40 | VSK Noskrien Valmiera | ||
263. | Klapenkovs Igors | VN40 | British Embassy Riga Valmiera | ||
264. | Klinklāva Elīna | SNJ | Liepas pagasts | ||
265. | Kļaviņa Rita | SN40 | Magnen Rēzekne | ||
266. | Kļaviņš Ruslans | VN30 | LUDZA Ludza | ||
267. | Kļavpurs Jurģis | VN20 | VSK Noskrien Alūksne | ||
268. | Kokenberga Lāsma | SN20 | Electric Lady Valmiera | ||
269. | Kolomicevs Sergejs | VN30 | Lumilord Sport Team Riga | ||
270. | Kolomicevs Sergejs | VN50 | Lumilord Sport Team Riga | ||
271. | Konavko Dmitrijs | VN30 | NRC Jelgava Jelgavas novads, Vircava | ||
272. | Korčagins Edgars | VN40 | Darba rūķi un draugi Rīga | ||
273. | Korņejevs Arnis | VN20 | Rīga | ||
274. | Kosmačeva Katrīna | SN20 | Saulkrasti | ||
275. | Kotāne Dagnija | SN20 | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
276. | Kovaļevska Dace | SN30 | LSC-SK Ozolnieki A Ozolnieki | ||
277. | Kozačkovs Imants | VN30 | LUDZA Ludza | ||
278. | Kozlovs Igors | VN50 | Olaines nov. | ||
279. | Krampe Jānis | VN30 | Rīga | ||
280. | Krastiņa Inga | SN30 | Babīte | ||
281. | Krastiņš Agris | VN30 | Limbaži | ||
282. | Krauklis Vairis | VN60 | Privātbūve Smiltene | ||
283. | Krauze Jānis | VN30 | Rīga | ||
284. | Kravalis Kaspars | VN20 | Pļaviņām-90 Pļaviņas | ||
285. | Kravaļs Jānis | VN50 | noskrien Rēzekne | ||
286. | Kricka Inese | SN30 | SIA "Maxima Latvija" Rīga | ||
287. | Krieviņš Edijs-Rihards | VNJ | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
288. | Krīgale Karlīna | SN20 | Madona | ||
289. | Krīgalis Kārlis | VN20 | Barkava | ||
290. | Kronberga Inga | SN30 | Matisons Runner’s Club Mārupe | ||
291. | Kronbergs Normunds | VN20 | Tukums | ||
292. | Kronbergs Uģis | VN40 | Matisons Runer`s Club/Isoreflect Mārupe | ||
293. | Kronpuša Alise | SN20 | Bigbank Rīga | ||
294. | Krūmiņa Anita | SN30 | Jelgava | ||
295. | Krūmiņa Maruta | SN30 | Tukums | ||
296. | Krūmiņš Emīls | VNJ | Jelgava | ||
297. | Krūmiņš Māris | VN30 | Jelgava | ||
298. | Krupins Vjačeslavs | VNJ | Spars-MK Preiļi | ||
299. | Krutovs Genādijs | VN20 | Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija Rēzekne | ||
300. | Krutovs Jānis | VN20 | Valmiera | ||
301. | Krūzkope Ieva | SN30 | Valmiera | ||
302. | Kučerova Evita | SN30 | vsk noskrien Rīga / Ventspils | ||
303. | Kuduma Elina | SN30 | VSK NOSKRIEN Jūrmala | ||
304. | Kuģe Madara | SN20 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
305. | Kukjans Igors | VN30 | JUNIKO Rīga | ||
306. | Kūla Līga | SN30 | Skrienam Ikskile | ||
307. | Kuprišs Mikus | VN30 | ZS 22.bataljons Valmiera | ||
308. | Kušakovs Jevgeņijs | VN30 | Rēzeknes novads Lūznava | ||
309. | Kutukovs Vadims | VN50 | Riga | ||
310. | Kuunemae Katlin | SN30 | Tallinn | ||
311. | Kuzņecovs Lauris | VN30 | Wunder Latvia Valmiera | ||
312. | Ķerubiņš Valdis | VN40 | SK Metroons/ Nike Ozolnieki | ||
313. | Ķikuts Jānis-Dans | VNJ | Kocēni Kocēnu nov. | ||
314. | Labsvīra Liene | SN30 | Sigulda | ||
315. | Labsvīrs Jānis | VN40 | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
316. | Lāce Aija | SN50 | Valka | ||
317. | Lāce Enija | SN20 | Swedbank Rīga | ||
318. | Lāce Velga | SN40 | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
319. | Lagzdina Margita | SN40 | - Riga | ||
320. | Laicāne Sanita | SN30 | SK Tērauds Baltezers | ||
321. | Lapiņa Zanda | SN20 | JDK Sadancis Valmiera | ||
322. | Lazdiņa Dace | SN40 | Rīga | ||
323. | Lazdiņš Pēteris | VN20 | Jēkabpils Lūši Jēkabpils | ||
324. | Leiburga Agnese | SN40 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
325. | Leimane Kristīne | SN30 | Bigbank Rīga | ||
326. | Leimanis Salvis | VN30 | GC Alūksne | ||
327. | Leitlands Artūrs | VN20 | Jelgava | ||
328. | Leitlands Kristers | VN20 | Valmiera | ||
329. | Lejniece Kristīne-Krista | SN20 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
330. | Levins Artūrs | VN20 | VSK Noskrien Olaine | ||
331. | Liepiņa Dace | SN40 | Rubene Kocēnu nov. | ||
332. | Liepiņa Gundega | SN40 | Individu Valmiera | ||
333. | Liepiņš Ēriks | VN20 | Rīga | ||
334. | Liepiņš Jānis | VN20 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
335. | Liepiņš Jānis | VN30 | SIA "Maxima Latvija" Rīga | ||
336. | Liepkauls Kārlis | VN40 | SK Tērauds Rīga | ||
337. | Līpacis Juris | VN40 | Sigulda | ||
338. | Ločmele Dace | SN20 | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
339. | Ločmele Monta | SN30 | Matisons Runner’s Club Rīga | ||
340. | Ločmele Sanita | SN30 | Wunder Latvia Valmiera | ||
341. | Ločmelis Aigars | VN40 | Valmiera | ||
342. | Ločmelis Artūrs | VN30 | PATRIA NUTRITION Rīga | ||
343. | Ločmelis Jēkabs | VNJ | ZVOC Burkānciems | ||
344. | Lorence Santa | SN50 | Ozolnieki Jelgava | ||
345. | Lotkova Jeļena | SN30 | GQ Consult Jūrmala | ||
346. | Lūciņa Vita | SN40 | BALTA Rīga | ||
347. | Lūse Ināra | SN50 | Matisons Runer`s Club Carnikava | ||
348. | Ļisicinska Diana | SN30 | Slow and curious Riga | ||
349. | Macuks Anatolijs | VN30 | SK Tērauds/Nike/Sportland Jēkabpils | ||
350. | Magone Mārcis | VNJ | Salacgrīva | ||
351. | Mahmudovs Čingizs | VN20 | El marathon Riga | ||
352. | Mahmudovs Igors | VN20 | El Marlaton Riga | ||
353. | Maile Juris | VN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
354. | Majors Juris | VN20 | Cido | ||
355. | Majors Miķelis | VN30 | Jaunpiebalga | ||
356. | Makārovs Kristaps | VNJ | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
357. | Maksims Artis | VN20 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
358. | Maķevica Kristīne | SN30 | SIA "Maxima Latvija" Mārupe | ||
359. | Maķevics Gatis | VN30 | SIA "Maxima Latvija" Mārupe | ||
360. | Mālniece Liene | SNJ | Valmiera | ||
361. | Matvejeva Vineta | SN30 | Valmiera | ||
362. | Mazurs Atis | VN30 | Valmiera | ||
363. | Mazurs Pavels | VN40 | Rīga | ||
364. | Medne Inga | SN40 | Bigbank Rīga | ||
365. | Medne Madara | SN20 | Bigbank Rīga | ||
366. | Mednis Jānis | VN20 | Bigbank Rīga | ||
367. | Mednis Juris | VNJ | Bigbank Rīga | ||
368. | Mednis Valters | VNJ | Latvenergo Garkalne | ||
369. | Meijere Ieva | SN30 | Ogre | ||
370. | Meijere Ilze | SN20 | PATRIA-Mmēbeles Rīga | ||
371. | Meimere Renāte | SN20 | Bauska | ||
372. | Melbārdis Gints | VN20 | Liepāja | ||
373. | Melkerts Edmunds | VN20 | Valmiera | ||
374. | Mellēns Rūdolfs | VN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
375. | Melnis Krišjānis | VN20 | Mazsalaca | ||
376. | Mergina Kristīne | SN30 | Valmiera | ||
377. | Mežiels Jānis | VN20 | PATRIA NUTRITION Koknese | ||
378. | Mikanova Nelda | SN20 | Sigulda | ||
379. | Miksone Anita | SN30 | Nīkrāces pamatskola Skrundas nov. | ||
380. | Mikulova Olga | SN30 | VSK Noskrien Rīga | ||
381. | Miķelsone Gunita | SN20 | AIZKRAUKLE Aizkraukle/Skrīveri | ||
382. | Milberga Ilona | SNJ | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
383. | Millere Signe | SN30 | Sigulda | ||
384. | Miltiņa Gunita | SN30 | Miltiņi Liepāja | ||
385. | Miltiņš Gundars | VN40 | Miltiņi Vērgale | ||
386. | Minickis Romualds | VN60 | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
387. | Misāns Vladimirs | VN40 | Ādaži | ||
388. | Mjaliks Aleksejs | VN30 | Sigulda | ||
389. | Močs Dzintars | VN40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
390. | Moroza Zane | SN20 | Rīga | ||
391. | Muceniece Amanda | SN20 | Ozolnieki | ||
392. | Muižniece-Zariņa Dace | SN30 | Rīga | ||
393. | Muzika Elīza | SNJ | VSK Noskrien Jumprava | ||
394. | Naab Erik | VN40 | Tallinn | ||
395. | Narvaišs Gatis | VN30 | Valmiera | ||
396. | Neščerecka Alīna | SN20 | Rīga | ||
397. | Nolle Ģints | VNJ | Rīga | ||
398. | Nolle Jānis | VN40 | Rīga | ||
399. | Novikovs Jānis | VN40 | SIA "Maxima Latvija" Līvāni | ||
400. | Nunes Flavio | VN20 | Portugal Gulbene | ||
401. | Ņikiforovs Danīls | VNJ | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
402. | Ņilovs Valdis | VN40 | VSK Noskrien Ogre | ||
403. | Olberkyte Erika | SNJ | Alūksnes BJSS Alūksne | ||
404. | Ozola Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
405. | Ozoliņa Ieva | SN20 | Jelgava | ||
406. | Ozoliņš Aleksandrs | VN30 | Cido Rīga | ||
407. | Paegle Elīna | SN20 | Bigbank Rīga | ||
408. | Pallo Ingrīda | SN30 | Ķekava | ||
409. | Pāže Andis | VN50 | SK Ozolnieki B-LSC Jelgava | ||
410. | Pažemecks Ričards | VN20 | Bauska | ||
411. | Permina Sigita | SN20 | Jelgava | ||
412. | Petere Ieva | SN30 | Adazi | ||
413. | Pētersone Linda | SN30 | Valmiera | ||
414. | Pētersone Maija | SN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
415. | Petrovs Mārtiņš | VNJ | Cēsis | ||
416. | Petrunins Nikita | VN20 | Rīga | ||
417. | Petrusa Renāte | SN20 | Rīga | ||
418. | Pienis Raivo | VN30 | PATRIA Jelgava | ||
419. | Piese Alise | SNJ | Valmiera | ||
420. | Pildava Santa | SN30 | Rīga | ||
421. | Pilecka Jovita | SN20 | LLU Vides un būvzinātņu fakultāte Jelgava | ||
422. | Pinkule Dinija | SNJ | Pinkuļi Valmiera | ||
423. | Plakanis Ričards | VNJ | Zibens Cēsis | ||
424. | Platā Sandra | SN40 | Jelgava | ||
425. | Pleika Aigars | VN30 | Rīga | ||
426. | Plots Māris | VN20 | Rīga | ||
427. | Plužmo Sandra-Ināra | SNJ | Rīga | ||
428. | Pļavinska Sintija | SN20 | Brocēni | ||
429. | Pļavniece Laura | SN20 | Bigbank Rīga | ||
430. | Podniece Vineta | SN20 | Cido | ||
431. | Podnieks Arvis | VN20 | Cido | ||
432. | Poļskihs Antons | VN30 | Riga | ||
433. | Pomeranceva Agnese | SN20 | Rīga | ||
434. | Pomerancevs Juris | VN20 | Ludza | ||
435. | Pometko Lāsma | SN20 | Cēsis | ||
436. | Pometko Lāsma | SN30 | Valmiera | ||
437. | Poplavska Olita | SN40 | SK Magnen Komanda | ||
438. | Potrubeiko Tatjana | SN20 | Riga | ||
439. | Prauliņš Kārlis | VN30 | OSK Sēlijas Mežs Valmiera | ||
440. | Preimane Inga | SN40 | Baltikums Bank AS Rīga | ||
441. | Priede Inita | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
442. | Priedītis Andrejs | VN50 | VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc. Rīga | ||
443. | Priedītis Ralfs | VN20 | Labās Mantas Valmiera | ||
444. | Prince Kristīne | SN20 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
445. | Pūce Ginta | SN50 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
446. | Pūga Jānis | VN40 | Auto Racing Team Ķekava | ||
447. | Pujāte Linda | SN20 | valmiera | ||
448. | Pukite Janis | VN30 | riga | ||
449. | Pūle Ēriks | VN60 | Rīga | ||
450. | Pūlis Atis | VN20 | Vaidava Kocēnu nov. | ||
451. | Pūpola Maija | SN40 | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Aizpute | ||
452. | Puriņš Raitis | VN50 | VSK Noskrien/Zemgales Ziņas Smiltene | ||
453. | Pušpure Rasma | SN20 | Riga | ||
454. | Putniņa Linda | SN30 | LATTELECOM Rīga | ||
455. | Puzāns Vadims | VN30 | LUDZA Ludza | ||
456. | Rabkeviča Kristīne | SN20 | Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
457. | Rajunčus Toms | VN20 | Riga | ||
458. | Rakūne Madara | SNJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
459. | Ramza Artūrs | VN20 | Jelgava | ||
460. | Ramza Jūlija | SN20 | Jelgava | ||
461. | Rasa Reinis | VN40 | reinis.77@inbox.lv Ventspils | ||
462. | Ratniece Kristīne | SN30 | Cēsis | ||
463. | Raudziņa Viola | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
464. | Raudziņš Eglons | VN20 | SPORTLAND Preiļi | ||
465. | Rea Juri | VN40 | Parnu | ||
466. | Rēdere Līga | SN30 | Rēderu banda Tīraine | ||
467. | Reinvalde Ieva | SN20 | Jelgava | ||
468. | Rencis Edgars | VN30 | PaBaso.lv / VSK Noskrien Valmiera, Rīga | ||
469. | Repse Dārta | SN20 | Swedbank Olaine | ||
470. | Rēvele Linda | SN30 | Valmiera | ||
471. | Ribakovs Valērijs | VN40 | Rīga | ||
472. | Rībenieks Kaspars | VN30 | Jūrmalas slimnīca Rīga | ||
473. | Rieksta Sandra | SN40 | Rīga | ||
474. | Rimicans Arturs | VN20 | PATRIA Rīga | ||
475. | Rītere Inga | SN20 | Ogre | ||
476. | Rītere Mudīte | SN50 | Ogres Slēpotāju Klubs Ogres novads | ||
477. | Romančuks Ilmārs | VN50 | Rīga | ||
478. | Romanovska Jana | SN30 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
479. | Rombaha Santa | SN20 | SIA "Maxima Latvija" Rīga | ||
480. | Rose Craig | VN30 | FOOD UNION Rīga | ||
481. | Rozguls Juris | VN60 | JRE Riga | ||
482. | Rožkalns Andis | VN30 | Rīga | ||
483. | Rube Ināra | SN50 | SK Katrīna Kuldīga | ||
484. | Rudzīte Santa | SN30 | Bērzaine Kocēnu nov. | ||
485. | Rukmanis Jānis | VN30 | 3D Running Cēsis | ||
486. | Ruseckis Artūrs | VN20 | Cido | ||
487. | Ruskule Dace | SN20 | Rīga | ||
488. | Ruskulis Andis | VN20 | Rīga | ||
489. | Rusmanis Kārlis | VN40 | Mazsalaca | ||
490. | Rutkovska Simona | SN20 | Rīga | ||
491. | Sakne Andis | VN20 | Bigbank Rīga | ||
492. | Saliņa Anda | SN40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
493. | Saulīte Rita | SN40 | Riga Adventure Team Valmiera | ||
494. | Saveļjevs Nauris | VN20 | Valmiera | ||
495. | Sebre-Rudzīte Monta | SN30 | Valka | ||
496. | Sedlova Zane | SN30 | - valmiera | ||
497. | Sedlovs Valdis | VN30 | Swedbank Valmiera | ||
498. | Seiga Līga | SN30 | SPORTLAND Rīga | ||
499. | Semjonovs Valters | VNJ | Limbaži | ||
500. | Seraja Jekaterina | SN20 | Rīga | ||
501. | Sermolīte Ilze | SN40 | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
502. | Sifers Kims | VN50 | Rīga | ||
503. | Silauniece Signija | SN20 | SiSi Cēsis | ||
504. | Sileniece Kaiva | SNJ | OK AZIMUTS smiltene | ||
505. | Siliņa Marija | SN20 | Riga | ||
506. | Siliņš Arvīds | VN40 | Ogres sləpotāju klubs Rīga | ||
507. | Sīpols Ainis | VN20 | Valmiera | ||
508. | Sirmais Dāvis | VN30 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
509. | Sirmais Gundars | VNJ | Rīgas 25.vidusskola Rīga | ||
510. | Sirmais Oskars-Jānis | VN20 | Dobele | ||
511. | Sirmais-Hreškova Jaroslava | SN30 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
512. | Siugale Ieva | SN30 | Iecava | ||
513. | Skrastiņa Vineta | SN40 | Cesis | ||
514. | Skujiņa Inese | SN30 | Valmiera | ||
515. | Skujiņa Sarmīte | SN30 | Rīga | ||
516. | Skujiņš Mareks | VN40 | Veikals 42km Rīga | ||
517. | Spalis Ivars | VN40 | Rīga | ||
518. | Spalva Dace | SN30 | Rubene Kocēnu nov. | ||
519. | Spicins Sergejs | VN50 | Toyota team Cēsis | ||
520. | Sprancis Aldis | VN60 | Valmiera | ||
521. | Sproģis Sandis | VN40 | Lattelecom Rīga | ||
522. | Stāmers Oskars | VN30 | SK Tērauds/Nike/Sportland Jelgava | ||
523. | Stanevičs Elvis | VN20 | SPORTLAND Dobele | ||
524. | Staune Elita | SN40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
525. | Steinberga Ieva | SN20 | Valmiera | ||
526. | Stendzeniece Kristīne | SN20 | LLU Vides un būvzinātņu fakultāte Jelgava | ||
527. | Stolarovs Jurijs | VN60 | Daugavpils | ||
528. | Strautiņš Guntis | VN20 | Liepājas Vieglatlētikas klubs Liepāja | ||
529. | Strekalovskis Rolands | VN20 | Valmiera | ||
530. | Strode Līva | SN20 | Valmieras BSS Valmiera | ||
531. | Stūrmane Zane | SN30 | SIA "Maxima Latvija" Olaine | ||
532. | Suhareva Svetlana | SN20 | Valmiera | ||
533. | Sūna Kristaps | VN30 | Rīga | ||
534. | Supe Jānis | VN60 | Tirza | ||
535. | Suseja Ruta | SN30 | Rēzekne | ||
536. | Susejs Renārs | VNJ | Rēzekne | ||
537. | Suta Anna-Emīlija | SNJ | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
538. | Suta-Zute Santa | SN40 | SK Tērauds Carnikava | ||
539. | Sviklāne Iveta | SN40 | Mēs varam Saulkrasti | ||
540. | Svīķis Jānis | VN20 | Sadancis Valmiera | ||
541. | Svitka Jānis | VN20 | Valmieras Pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
542. | Šadinovs Armands | VN40 | Rīga | ||
543. | Šaķis Arvils | VN40 | Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
544. | Šapurovs Aleksejs | VN40 | Rīga | ||
545. | Šaudiņš Jānis | VN20 | Rēzeknes novads Malta | ||
546. | Šenbergs Arvīds | VN20 | VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA Piltene | ||
547. | Šķirus Dace | SN30 | Jelgava | ||
548. | Šmukste Arta | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
549. | Šmuksts Agris | VN50 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
550. | Šnepsts Helvijs | VN20 | Divas pēdas Rīga | ||
551. | Špilbergs Niks | VNJ | Zibens Cēsis | ||
552. | Štamers Kārlis-Eduards | VNJ | Rīga | ||
553. | Šteinberga Ieva | SN50 | MARATONA KLUBS/BALTA Saldus | ||
554. | Šteinbergs Jānis | VN30 | SDDomina Rīga | ||
555. | Šterna Aiga | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
556. | Šterna Arita | SN20 | SPORTLAND Rīga | ||
557. | Šulca Laura | SN30 | Rīga | ||
558. | Šulcs Oskars | VN20 | HERBALIFE Valmiera | ||
559. | Šustiks Nauris | VN30 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
560. | Tabore Ieva | SN40 | Skriešanas akadēmija Carnikava | ||
561. | Tālmane Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Rīga | ||
562. | Terasvili Lela | SN50 | Riga | ||
563. | Teteris Armands | VN30 | Teteri Ulbroka | ||
564. | Tīsiņa Monta | SN20 | Bigbank Rīga | ||
565. | Tīss Tomass-Reinis | VNJ | Jelgava | ||
566. | Tokareviča Kristīne | SN30 | Rīga | ||
567. | Tolvaiša Sauļus | VN30 | Rīga | ||
568. | Trapāne Maira | SN30 | Valmiera | ||
569. | Trēziņa Aija-Denija | SNJ | Valmieras SOS BC | ||
570. | Tropiņš Edijs | VN20 | VSK Noskrien Dundaga | ||
571. | Trubačs Pēteris | VN50 | Līvānu VK Preiļi | ||
572. | Tuča Zane | SN30 | ĀRPRĀC AR MANI Rīga | ||
573. | Turčina Aiga | SN20 | SDDomina Rīga | ||
574. | Turka Mārīte | SN20 | Kuldīga | ||
575. | Turka Odeta | SN50 | Kuldīga | ||
576. | Turuna Anastasija | SN20 | CBL | ||
577. | Ulmanis Intars | VN30 | FOOD UNION Rīga | ||
578. | Uļčugačevs Vadims | VN20 | LLU Vides un būvzinātņu fakultāte Jelgava | ||
579. | Umlejs Mārtiņš | VN20 | Umlej marathon team Rīga | ||
580. | Upenieks Dainis | VN40 | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
581. | Urbāne Ilze | SN40 | VSK Noskrien | ||
582. | Urtāns Raimonds | VN20 | Accenture Latvia 1 Rīga | ||
583. | Vaicis Uldis | VN30 | LATTELECOM Rīga | ||
584. | Vaitužis Ģirts | VN30 | Swedbank/ Run, Forest, Run. Rīga | ||
585. | Vaivode Inese | SN30 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
586. | Vaivods Jānis | VN40 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
587. | Valainis Edijs | VNJ | SPARS-MK Preiļi | ||
588. | Valerte Ilze | SN40 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
589. | Valtasa Sabīne | SNJ | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
590. | Valuže Laura | SN20 | Rīga | ||
591. | Vanags Mārtiņš | VN30 | Ādaži | ||
592. | Vanters Edgars | VN30 | VSK Noskrien/Rieksti Rīga | ||
593. | Vasele Laura | SNJ | PATRIA Jelgava | ||
594. | Vaselis Alens | VNJ | PATRIA Jelgava | ||
595. | Vaska Monta | SN20 | Veselības Fabrika Rīga | ||
596. | Vasks Kalvis | VN20 | Rīga | ||
597. | Vēbers Mārtiņš | VN30 | TDK Liedags Ventspils | ||
598. | Vecgailis Dmitrijs | VN30 | Rīga | ||
599. | Veinberga Maruta | SN40 | 10 km salacgriva | ||
600. | Veipāne Daniela | SN20 | Rīga | ||
601. | Veipāne Inta | SN40 | Cēsis | ||
602. | Veipāne-Purmale Krista | SN20 | Rīga | ||
603. | Vējš-Āboliņš Kristaps | VN20 | SPORTLAND/NIKE | ||
604. | Vekša Baiba | SN20 | Saldus | ||
605. | Vektere Undīne | SN20 | Valmiera | ||
606. | Veļiks Girts | VN40 | Mārupe | ||
607. | Veļķere Līva | SN30 | Rīga | ||
608. | Veļķeris Jānis | VN20 | Alūksne Alūksne | ||
609. | Veselova Dana | SN20 | Rēzeknes novads Rēzekne | ||
610. | Vesere Elīna | SN20 | Rīga | ||
611. | Vesere Sandra | SN20 | Skriešanas Akadēmija Rīga | ||
612. | Vētra Zane | SN30 | Rīga | ||
613. | Vēvere Liene | SN30 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
614. | Vēveris Ģirts | VN40 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
615. | Vēveris Jānis | VN30 | Rīga | ||
616. | Vēzīte Daina | SN20 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
617. | Vībāns Intars | VN40 | Valmiera | ||
618. | Vīgante Paula | SNJ | Ropažnieki Ropažu novads | ||
619. | Vikmane Santa | SN30 | FOOD UNION Rīga | ||
620. | Vīksna Inga | SN50 | Vaidava Kocēnu nov. | ||
621. | Vīksne Didzis | VN20 | Rīga | ||
622. | Vīksne Kaspars | VN20 | Veikals 42km/Saucony Cēsis | ||
623. | Vilciņa Zane | SN40 | Rīga | ||
624. | Vilka Elvita | SNJ | Iļžukolns Rēzeknes novads | ||
625. | Vilka Inga | SN40 | Rauna | ||
626. | Vilka Laura | SN30 | Rīga | ||
627. | Vilks Ints | VN40 | Rīga | ||
628. | Vills Igors | VN30 | Valmiera | ||
629. | Vilnis Dairis | VN40 | Valmiera | ||
630. | Vilsdorfs Raitis | VN30 | Raicha Kuldīga | ||
631. | Vilumsone Lauma | SN20 | MARATONA KLUBS Sigulda | ||
632. | Vilūns Normunds | VN50 | vsk noskrien riga | ||
633. | Visocka Annija | SN20 | Valka | ||
634. | Visocka Marta | SNJ | Valka | ||
635. | Visockis Andrejs | VN40 | Valka | ||
636. | Visockis Eduards | VNJ | Valka | ||
637. | Visockis Haralds | VNJ | Valka | ||
638. | Visockis Rihards | VN20 | Valka | ||
639. | Vitmanis Andris | VN60 | Valmiera | ||
640. | Vītols Emīls | VNJ | Vaidava Kocēnu nov. | ||
641. | Vītuma-Jaunzeme Inga | SN40 | VSK Noskrien Olaine | ||
642. | Voino Aleksandrs | VN40 | Rīga | ||
643. | Vrubļevska Nora | SN30 | Rīga | ||
644. | Vucāns Helmūts | VN20 | PREIĻI PREIĻI | ||
645. | Vucina Alīna | SN20 | Lielvārde | ||
646. | Zabarovska Linda | SN20 | SIA Joker Ltd. Jelgava | ||
647. | Zaķis Aivars | VN50 | LSC Rīga | ||
648. | Zālīte Alise | SN20 | Rīga | ||
649. | Zālītis Mareks | VN30 | AIZKRAUKLE / VSK Noskrien Ķekava | ||
650. | Zandberga Anda | SN20 | |||
651. | Zaprivoda Aleksandrs | VNJ | Hokeja Skola RĪGA Rīga | ||
652. | Zaprivoda Maksims | VN30 | Rīga | ||
653. | Zariņa Kristīne | SN30 | Valmiera | ||
654. | Zariņš Artis | VN50 | OTRĀ ELPA Rīga | ||
655. | Zariņš Endijs | VN30 | Zemgales Ziņas Jelgava | ||
656. | Zelmenis Dāvis | VN20 | Maratona klubs Ventspils | ||
657. | Zeltzaķe Vita | SN30 | Lī Sporta klubs Ventspils | ||
658. | Zeļenkova Kristīne | SN20 | Valmiera | ||
659. | Zeme Sanita | SN40 | DNB banka Valmiera | ||
660. | Zemeca Marta-Lība | SNJ | Kocēni Kocēnu nov. | ||
661. | Zemīte Linda | SN30 | Tukums | ||
662. | Zemītis Dainis | VN40 | Tonus Valmiera | ||
663. | Zeps Āris | VN30 | Divas pēdas Rīga | ||
664. | Ziedone Zane | SNJ | Valmieras SOS BC | ||
665. | Zīlīte Agnese | SN30 | - Kuldīga | ||
666. | Zimba Evita | SN20 | Rūjiena | ||
667. | Zimba Vivita | SN20 | Rūjiena | ||
668. | Zīmele Agnese | SN20 | SK Tērauds Rēzekne | ||
669. | Zūdiņa Dina | SN40 | Tukums | ||
670. | Zvaigzne Sigita | SN30 | Cēsis | ||
671. | Zvirbulis Gatis | VN30 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
672. | Žēperis Raivo | VN20 | Rīga | ||
673. | Žirnova Dana | SN20 | LUDZA Ludza | ||
674. | Žoludeva Ņina | SN40 | Pro Cosmetics Baltezers | ||
675. | Žoludevs Eduards | VN40 | |||
676. | Žubulis Emīls | VNJ | Rīga | ||
677. | Žukure Elīna | SN20 | Madona | ||
678. | Žuselis Vladislavs | VN30 | Bukulti |
Valmiera, BTA 6,2km skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Enzo | VTB | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
2. | Ābele Raivis | VT | Valmiera | ||
3. | Ābele Sabīne | ST | Valmiera | ||
4. | Ābele Santa | STB | Valmiera | ||
5. | Ābeltiņa Ilze | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
6. | Ābeltiņš Ingus | VTB | Jēkabpils | ||
7. | Āboliņa Anna | ST | Ventspils | ||
8. | Āboliņa Anna-Rēzija | STB | SPORTLAND Rīga | ||
9. | Āboltiņa Zita | ST | SPORTLAND Rīga | ||
10. | Ādamsone Paula | STB | Valmiera | ||
11. | Ādamsone Sanita | ST | Sundin Mežs Valmiera | ||
12. | Adamsons Elvis | VT | Liepa | ||
13. | Ādamsons Guntis | VT | Sundin Mežs Valmiera | ||
14. | Agrums Jānis | VT | BALTMA Valmiera | ||
15. | Agule Nika | ST | SK Magnen Rēzekne | ||
16. | Akmentiņa Elīna | STB | Valmiera | ||
17. | Akmentiņa Līga | ST | ABC software Rīga | ||
18. | Āķis Mārcis | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
19. | Alecka Madara | STA | MARATONA KLUBS/BALTA Aizpute | ||
20. | Aleksandroviča Aleksa | STB | Rīga | ||
21. | Aleksandroviča Alise | STB | Rīga | ||
22. | Aleksejevs Vitalijs | VT | International Maritime Sport Community Riga | ||
23. | Alne Ilze | ST | Skrienam kopā Valmiera | ||
24. | Alne Melānija | STB | Skrienam kopā Valmiera | ||
25. | Alpeus Andris | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
26. | Ameļčenko Oskars | VTB | Gaujiena | ||
27. | Andrejsone Inita | ST | SIA "Maxima Latvija" Salaspils | ||
28. | Andžāne Santa | ST | |||
29. | Antone Ieva | ST | Valmiera | ||
30. | Apsīte Antra | ST | Rīga | ||
31. | Apsīte Diāna | STB | Jēkabpils | ||
32. | Apsītis Endijs | VTB | Valmiera | ||
33. | Arājums Gints | VT | Valmiera Valmiera | ||
34. | Are Alens | VTB | olaine pag.PURINI | ||
35. | Āre Ilze | ST | Salaspils | ||
36. | Āre Uldis | VT | olaine pag.PURINI | ||
37. | Ārents Pauls | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
38. | Ariko Dmitrijs | VT | Rīga | ||
39. | Āriņa Antra | ST | adventisti.lv Rīga | ||
40. | Āriņa Arnolds | VT | Metroons/Nike Rīga | ||
41. | Āriņa Līga | ST | adventisti.lv Rīga | ||
42. | Āriņš Andis | VT | adventisti.lv Rīga | ||
43. | Artejevs Kristers | VTB | Skrienam kopā Valmiera | ||
44. | Ašmane Līva | STB | VSK Noskrien Jelgava | ||
45. | Augstkalne Vineta | ST | Valmieras SOS BC | ||
46. | Augstkalns Raimonds | VT | Valmieras SOS BC | ||
47. | Augule Ilze | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
48. | Augule Selīna | STB | Saulkrasti | ||
49. | Augulis Emīls | VTB | Saulkrasti | ||
50. | Aukšmuksts Dāvids | VTB | Rīga | ||
51. | Ausmane Renāte | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
52. | Auziņa Laima | ST | SPORTLAND/NIKE | ||
53. | Avdevičs Arturs | VT | Jelgava | ||
54. | Avlasina-Zavadska Marina | ST | Daugavpils | ||
55. | Babris Inga | ST | SDDomina Rīga | ||
56. | Babris Kristīne | ST | Daugavpils | ||
57. | Babul Semen | VTB | SPARS - MK Daugavpils | ||
58. | Bādere Marta | STA | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
59. | Baikovs Sergejs | VT | Gulbene | ||
60. | Bajārs Matīss | VT | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
61. | Balanasa Adele | STB | Sigulda | ||
62. | Balanasa Marta | STB | Siguldas sporta skola Sigulda | ||
63. | Baldone Zigita | ST | Herbalife Valmiera | ||
64. | Balode Kristīne | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
65. | Balode-Šilde Aija | ST | Valmiera | ||
66. | Baranovska Tīna-Sonora | STB | Valmiera | ||
67. | Batkovska Liene-Katrīna | STA | ] Jelgava | ||
68. | Bauers Ēriks | VT | Cēsis | ||
69. | Baukerte Evita | ST | Bigbank Rīga | ||
70. | Baumanis Dainis | VT | |||
71. | Bebre-Kondrāte Diāna | ST | Aizkraukle | ||
72. | Beikmanis Elvijs | VT | Valmiera | ||
73. | Beinaroviča Ilze | ST | Rīga | ||
74. | Beitika Ksenija | STB | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
75. | Beķere Luīze | STB | Mežinieku psk. Jaunbērze | ||
76. | Belevičs Justs | VTB | Ogre | ||
77. | Berga Beatrise-Sofija | STB | Riga | ||
78. | Berga Linda | ST | Saldus | ||
79. | Berga Nadīna | STA | Skrienam kopā Valmiera | ||
80. | Berga Vineta | ST | Sigulda | ||
81. | Bergholde Daniela | STB | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
82. | Bergholde Līga | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
83. | Bergs Dāvis | VTB | Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
84. | Bergs Guntis | VT | Old Crabs Kocēnu novads | ||
85. | Bērtule Anta | ST | Blome | ||
86. | Bērza Agita | ST | Mārupe | ||
87. | Bērziņa Alise | ST | SPORTLAND Rīga | ||
88. | Bērziņa Alise | STB | Rīga | ||
89. | Bērziņa Annija | STB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
90. | Bērziņa Arta | STB | Cēsis | ||
91. | Bērziņa Ieva | STB | Rīga | ||
92. | Bērziņa Justīne | STB | Valmiera | ||
93. | Bērziņa Vendija | STB | Valmiera | ||
94. | Bērziņš Arnis | VT | SPORTLAND Salaspils | ||
95. | Bērziņš Edmunds | VT | Riga | ||
96. | Bērziņš Ģirts | VT | Valmiera | ||
97. | Bērziņš Jānis | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
98. | Bērziņš Nils | VTB | Rubene Kocēnu nov. | ||
99. | Bērziņš Ritvars | VTB | Rīga | ||
100. | Bezdelīga Baiba | ST | Valmiera Valmiera | ||
101. | Bezdelīga Elīna | ST | Valmiera Valmiera | ||
102. | Bezdelīga Kristīne | ST | Valmiera Valmiera | ||
103. | Bičevskis Marts | VTB | Strenči | ||
104. | Bidiņa Agija-Dace | STA | Mārupe | ||
105. | Biezuma Kristiāna | STB | Rīga | ||
106. | Bigača Betija | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
107. | Bigāte Santa | STA | Daugavpils Daugavpils | ||
108. | Bilders Agris | VT | Ikšķiles novads | ||
109. | Birģele Elīna | ST | Rīga | ||
110. | Bistrovs Vadims | VT | Daugavpils | ||
111. | Bitka Simona | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
112. | Bitmanis Kārlis | VTB | Kocēni Kocēnu nov. | ||
113. | Bizauska Amanda | STA | MP Jaunbērze | ||
114. | Bluķis Kārlis | VT | Rīga | ||
115. | Blūma Anete | ST | Valmiera | ||
116. | Blumbahs Daniels | VTB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
117. | Bobrovs Ivo | VT | Valmiera | ||
118. | Bogdanova Izabella | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
119. | Bogdanova Viktorija | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
120. | Bogdanovs Ingus | VTA | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
121. | Bogdanovs Jevgeņijs | VT | SK Metroons/ Nike Tukums | ||
122. | Bole Renārs | VT | Bigbank Rīga | ||
123. | Bondere Ieva-Beāte | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
124. | Boša Agate | ST | Valmiera | ||
125. | Boša Līna | ST | Bošu ģimene valmiera | ||
126. | Bošs Renārs | VT | Valmiera | ||
127. | Brante Evija | ST | SIA Joker Ltd. Cēsis | ||
128. | Brauna Aija | ST | Rīga | ||
129. | Bričs Ainis | VT | adventisti.lv Baldone | ||
130. | Brīdaks Gatis | VT | Valmiera | ||
131. | Briede Agnese | ST | Inčukalns | ||
132. | Briede-Bērziņa Laima | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
133. | Briedis Janeks | VT | INCUKALNS | ||
134. | Briedis Uldis | VT | Sporta klubs 2BE1ST Riga | ||
135. | Brisele Kristīne | STA | Valmiera | ||
136. | Briša Tīna-Roberta | STA | Cēsis | ||
137. | Brižaka Vineta | ST | SK Katrīna Liepāja | ||
138. | Brokāne Anita | ST | Sundin Mežs Valmiera | ||
139. | Brokere Baiba | ST | Swedbank Rīga | ||
140. | Brūdere Iveta | ST | Kuldīga | ||
141. | Bruders Aivis | VT | Ogres Slepotaju Klubs Kuldiga | ||
142. | Bruževica Anete | ST | Nordea Rīga | ||
143. | Buhrote Elizabete | STB | jelgava | ||
144. | Buhrote Līga | ST | jelgava | ||
145. | Buhrots Dainis | VT | jelgava | ||
146. | Buhrots Dans | VTA | jelgava | ||
147. | Bujanovska Svetlana | STA | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
148. | Bukšs Kristers | VTB | PII Buratino Valmiera | ||
149. | Bule Olga | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
150. | Bulis Normunds | VT | Swedbank Rīga | ||
151. | Bumbiere Kristīne | STB | Jelgava | ||
152. | Bumbiers Kristers | VTB | Jelgava | ||
153. | Buņģe Elīza-Marta | STB | Valmiera | ||
154. | Buračevskis Salvis | VTB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
155. | Burceva Ilze | ST | Rīga | ||
156. | Bušmane Lāsma | STA | |||
157. | Cābule Dzintra | ST | Beverīnas novads | ||
158. | Cakare Evija | ST | Valmiera | ||
159. | Cakars Nils | VTB | Valmiera | ||
160. | Caune Agate | STB | Valmieras Valsts ģimnāzija Valmiera | ||
161. | Caune Iveta | ST | OGRE Ogre | ||
162. | Cauņa Linda | ST | SK Magnen Rēzekne | ||
163. | Celmina Inese | ST | Valmiera | ||
164. | Ciguze Amanda | ST | Strenči | ||
165. | Cīmurs Linards-Rihards | VTB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
166. | Cinglers Kristers | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
167. | Cinglers Mārtiņš | VTB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
168. | Cinglers Uģis | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
169. | Cīrule Līva | ST | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
170. | Čakstiņa Gunta | ST | Rīga | ||
171. | Čākure Paula-Kate | STB | Rūjiena | ||
172. | Čalova Anna | ST | Daugavpils | ||
173. | Čekriževa Anastasija | ST | Sk Tērauds Rīga | ||
174. | Čerešņeva Jūlija | ST | SK Katrīna Liepāja | ||
175. | Čermenjevs Daniels | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
176. | Černecova Liāna | ST | Rēzekne | ||
177. | Červinska Sindija | ST | Singh\\'s Riga Riga | ||
178. | Dābola Daiga | ST | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
179. | Dāboliņa Jete | STB | Jelgava | ||
180. | Dābols Dāvis | VTB | Rīga | ||
181. | Dālberga Dace | STA | Valmiera | ||
182. | Dāldere-Ozoliņa Antra | ST | Ventspils | ||
183. | Dalka Amanda-Una | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
184. | Dalka Dārta | STB | Valmiera | ||
185. | Dalka Ketija-Megija | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
186. | Dalka Mairita | ST | FOOD UNION Rīga | ||
187. | Daļeckis Robins | VTB | Saldus | ||
188. | Dambe Dace | ST | SK Magnen Rēzekne | ||
189. | Dambergs Valts | VT | Rīga | ||
190. | Danenberga Agita | ST | VSK Noskrien Rīga | ||
191. | Danilovs Romans | VT | Riga | ||
192. | Daņilovs Daniels | VTA | Valmiera | ||
193. | Darģele Gunita | ST | VVBIVS-AC Valmiera | ||
194. | Darša Zane | ST | Rubene Kocēnu nov. | ||
195. | Dārziņš Emīls | VT | Liepāja | ||
196. | Daugulis Elvis | VTA | Valmiera | ||
197. | Daukste Aleksandrs | VT | SK Ozolnieki 60+ Jūrmala | ||
198. | Daukste Valters | VT | Rīga | ||
199. | Dejus Gunta | ST | Swedbank Rīga | ||
200. | Demidko Adriāna | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
201. | Demitere Rūta-Renate | STB | Valmiera | ||
202. | Deņisova Ieva | ST | |||
203. | Derkača Valerija | ST | Jūrmala | ||
204. | Dīce Laura | STB | Gausā Jūdze Olaine | ||
205. | Didžus Līva-Luīze | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
206. | Dmitrijeva Sofija | STA | Valmiera | ||
207. | Dorukova Aļona | ST | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
208. | Dredžuls Kristers | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
209. | Dreimane Zanda | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
210. | Driņķis Dainis | VT | DzSK Lokomotīve Rīga | ||
211. | Drozds Alvis | VT | Cesis | ||
212. | Dundere Paula | STA | Smaidiņi Valmiera | ||
213. | Dzirkale Džeina-Krista | STA | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
214. | Egle Arta | ST | Blome | ||
215. | Eglīte Anete-Līga | STA | Valmiera | ||
216. | Eglīte Džeina | ST | Cēsis | ||
217. | Eglīte Vita | ST | Cēsis | ||
218. | Eglītis Artūrs | VT | Valmiera | ||
219. | Eglītis Gustavs | VTB | Vai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei Valmiera | ||
220. | Eglītis Kristaps | VTB | Rubene Kocēnu nov. | ||
221. | Eglītis Ralfs-Dāvis | VTB | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
222. | Eiduka Dinija | STA | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
223. | Eižvertiņa Diāna | ST | Rīga | ||
224. | Ekkerte Linda | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
225. | Ekšteta Nadīna | ST | Carnikava | ||
226. | Elksne Zane | ST | Valmiera | ||
227. | Elstiņš Artūrs | VT | Alūksne Alūksne | ||
228. | Eniņš Kārlis-Raimonds | VT | Ugāle | ||
229. | Ērgle Emīlija | STB | Valmiera | ||
230. | Ērglis Roberts | VTA | Valmiera | ||
231. | Ērmane Zane | ST | SIA Joker Ltd. Rīga | ||
232. | Ešenvalde Inara | ST | SPARS-MK Daugavpils | ||
233. | Ēvele Lāsma | STA | Kocēni Kocēnu nov. | ||
234. | Eversone Ina | ST | SPORTLAND Saldus | ||
235. | Evertovskis Juris | VT | Glaive.pro Rīga | ||
236. | Fatejeva Karīna | ST | Kocēni Kocēnu nov. | ||
237. | Fecers Edgars | VTA | SPORTLAND Jūrmala | ||
238. | Fedčenko Elizabete | STB | Olaine | ||
239. | Fedorenkova Kristīne | ST | Rēzeknes novads Verēmi | ||
240. | Feldmane Sanija-Reičela | STB | Smiltenes BJSS Smiltene | ||
241. | Feldmanis Reinis | VTB | Ērģeme | ||
242. | Feteris Aigars | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
243. | Filippovs Matīss-Oto | VTB | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
244. | Fisenkova Alīna | ST | AVIA Team Rīga | ||
245. | Fisenkovs Vitālijs | VT | AVIA Team Riga | ||
246. | Fjodorovs Oļegs | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
247. | Flaksmane Ņina | ST | Riga | ||
248. | Fomenko Aļona | ST | Jelgavas Sporta servisa centrs Jelgava | ||
249. | Francs Dāvids | VT | PATRIA NUTRITION Limbaži | ||
250. | Freibergs Sandis | VTA | Valka | ||
251. | Freiborns Gvido | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
252. | Freimane Iveta | ST | 5F Running team Jelgava | ||
253. | Freimane Nikola | STB | 5F Running team Jelgava | ||
254. | Freimanis Jānis | VTB | 5F Running team Jelgava | ||
255. | Freivalde Monta | ST | Valmiera | ||
256. | Frīdberga Antra | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
257. | Fridrihsons Ilmārs | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
258. | Frīdvalds Ralfs | VTB | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
259. | Frinde Ance | STB | Burtnieku nov. | ||
260. | Fučadži Natālija | ST | Accenture Latvia 2 Riga | ||
261. | Gabalis Rainers | VTB | Valmiera | ||
262. | Gabrāns Pēteris | VT | |||
263. | Gaiduks Andrejs | VT | Valmiera | ||
264. | Gaile Līna | STB | SSS Sigulda | ||
265. | Gailis Reinis | VTB | Gaiļu ģimene (Rīga) Rīga | ||
266. | Gailis Ritvars | VTB | Gaiļu ģimene (Rīga) Rīga | ||
267. | Galauliņš Jānis | VT | Valmiera | ||
268. | Galauliņš Lauris | VTB | Valmiera | ||
269. | Galvanovska Anna | STA | SPORTLAND Lielvārde | ||
270. | Garā Elīna | ST | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
271. | Garanča Ieva | ST | Rīga | ||
272. | Garsele Dana | ST | Valmiera | ||
273. | Gaspersons Roberts | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
274. | Gaugere Laura | STA | Kocēni Kocēnu nov. | ||
275. | Gavrilovs Dāvis-Roberts | VTB | Līči | ||
276. | Geidāne Agita | ST | Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija Rēzekne | ||
277. | Gekišs Juris | VT | ABC software Rīga | ||
278. | Gercāns Visvaldis | VT | Jāņa sēta Sigulda | ||
279. | Glazkina Lolita | ST | Rīga | ||
280. | Goba Dace | ST | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
281. | Goba Juris | VT | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
282. | Golmeistere Olga | ST | Riga | ||
283. | Golmeisters Intars | VT | Riga | ||
284. | Golubova Olga | ST | Riga | ||
285. | Golubovska Maruta | ST | Beverīnas novads | ||
286. | Gorjačevs Rainers | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
287. | Gornava Kate | STB | S/K Sigulda Sigulda | ||
288. | Gornavs Ansis | VT | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
289. | Goša Anna | STB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
290. | Goša Sabīne | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
291. | Grāpēna Anda | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
292. | Grase Elīna | ST | Mazsalaca | ||
293. | Grasmanis Ingus | VT | Jelgava | ||
294. | Graudins Armands | VT | Valmiera | ||
295. | Grebūna Madara-Ilze | STB | Kocēni Kocēni | ||
296. | Greidāns Artūrs | VT | Binitex Daugavpils | ||
297. | Greiškāns Mārtiņš | VT | Aloja Starkelsen | ||
298. | Gricika Dana | ST | Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Rēzekne | ||
299. | Griķe Alise | ST | We love running Daugavpils | ||
300. | Griķis Jānis | VT | We love running Daugavpils | ||
301. | Grīnberga Sniedze-Marta | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
302. | Grīva Margarita | ST | Valmiera | ||
303. | Grīviņš Kristians-Deivs | VTB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
304. | Grocs Andris | VT | Rēzekne | ||
305. | Grosa Guna | ST | SK Ozolinieki B Ozolnieki | ||
306. | Grugule Jolanta | ST | Jēkabpils | ||
307. | Gubāts Dailis | VT | Gubāti Kalngale | ||
308. | Gudina Ieva | ST | EŽI Valmiera | ||
309. | Gulbe Dace | ST | SK KATRĪNA Kuldīga | ||
310. | Gulbe Elīna | ST | Rīga | ||
311. | Gulbis Kaspars | VT | 2B1ST Ventspils novads | ||
312. | Gulbis Lūkass | VTB | Valmiera | ||
313. | Gulbis Patriks | VTB | Valmiera | ||
314. | Gurejeva Jeļena | ST | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
315. | Gurejeva Paula | STA | Ilmājas Kojoti Rīga | ||
316. | Gūtmane Marta | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
317. | Gžibovskis Arnis | VT | Rēzekne | ||
318. | Ģelzis Normunds | VT | |||
319. | Ģērmanis Jānis | VT | Stāmeriena/SPORTLAT Gulbene | ||
320. | Heidemane Inga | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
321. | Heidingere Gundega | ST | Veikals Maratons & Asics Ogre | ||
322. | Heinsberga Elita | ST | Jūrmala | ||
323. | Hemmelis Everts | VTB | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
324. | Holšteins Guntars | VT | Valmiera | ||
325. | Holštroma Gunta | ST | Matisons Runer`s Club Ventspils | ||
326. | Immurs Roberts | VTB | Kuldīga | ||
327. | Irbe Edgars | VTB | Ungurpils | ||
328. | Isajeva Jekaterina | ST | PREIĻI PREIĻI | ||
329. | Ivanova Aļona | ST | Hadronu kolaidera pavēlnieki Daugavpils | ||
330. | Ivanova Viktorija | ST | Rīga | ||
331. | Ivanovs Jānis | VTA | Valmieras SOS BC | ||
332. | Jablonskis Deniss | VT | Jelgava | ||
333. | Jākobsone-Šņepste Guna | ST | Rīga | ||
334. | Jakovļevs Aleksejs | VTA | Valmieras SOS BC | ||
335. | Jakovļevs Andrejs | VTA | Valmieras SOS BC | ||
336. | Jandavs Ričards | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
337. | Jankava Arta | STB | Gulbenes BJSS Gulbene | ||
338. | Jankeviča Egita | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
339. | Jankevičs Mārtiņš | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
340. | Jansone Aivija | ST | Jelgava | ||
341. | Jansone Anna | ST | Glaive.pro Rīga | ||
342. | Jansone Elīna | ST | Sundin Mežs Valmiera | ||
343. | Jansone Rita | ST | Carnikava Carnikava | ||
344. | Jansone Saila | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
345. | Jansons Jānis | VT | AQUATICS Dobele | ||
346. | Janstoviča Eva | STB | Valmieras SOS BC | ||
347. | Janstovičs Dzintars | VTA | Valmieras SOS BC | ||
348. | Janstovičs Oskars | VTB | Valmieras SOS BC | ||
349. | Janševska Laura | ST | Jaunbērze | ||
350. | Jasinska Patrīcija | STB | nav Rīga | ||
351. | Jauga Dana | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
352. | Jaunzemnieks Roberts-Pauls | VTA | Rīga | ||
353. | Jēce Ilona | ST | SK Katrīna Liepāja | ||
354. | Jēgers Andrejs | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
355. | Jermacāne Liene | ST | Valmiera | ||
356. | Jerofejeva Ineta | ST | Pļaviņām-90 Rīga | ||
357. | Jesko Andrejs | VT | Nagļi, Rēzeknes novads | ||
358. | Jevsins Reinis | VTB | Jelgava | ||
359. | Jevsins Žanis | VTA | Jelgava | ||
360. | Jirgensone Elīza-Paula | STB | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
361. | Jukšinska Kristīne | ST | Mārupe | ||
362. | Jurkāne Samanta | STB | Valmiera | ||
363. | Jurkus Viktorija | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
364. | Justamente Ilze | ST | Rīga | ||
365. | Kacena Juta | ST | Valmiera | ||
366. | Kairišs Mārcis | VTB | Jūrmala | ||
367. | Kallase Gabriella | ST | Gulbene | ||
368. | Kallass Vladimirs | VT | Gulbene | ||
369. | Kalniete Inese | ST | Cēsis Cēsis | ||
370. | Kalnina Samanta-Sonora | STB | Jēkabpils Lūši Jekabpils | ||
371. | Kalniņa Agita | ST | SK Sigulda Loja | ||
372. | Kalniņa Ērika | STB | Skrienam kopā Valmiera | ||
373. | Kalniņa Erita | ST | SK Ozolnieki B Jelgava | ||
374. | Kalniņa Krista | STA | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
375. | Kalniņš Andris | VT | Inčukalns | ||
376. | Kalniņš Normunds | VT | SK Sigulda Loja | ||
377. | Kaļiņins Raivis | VTA | Moller Auto Ventspils Jūrmala | ||
378. | Kapture Amanda | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
379. | Kapustāns Krišjānis-Kristaps | VTB | SK TĒRAUDS Rīga | ||
380. | Karahona Karīna | STB | Aloja Starkelsen | ||
381. | Karāne Baiba | ST | SPORTLAND Lielvārde | ||
382. | Karāne Kristīne | ST | SPORTLAND Lielvārde | ||
383. | Karāns Kārlis | VT | valmiera | ||
384. | Karklina Ligita | ST | Nav Riga | ||
385. | Kārkliņa Elīna | ST | PATRIA NUTRITION Madona | ||
386. | Kārkliņa Ilona | ST | Siguldas Maratona klubs Sigulda | ||
387. | Kārkliņš Aleksis | VTB | Aloja Starkelsen | ||
388. | Karlsons Mārtiņš | VT | SPORTLAND/NIKE Rīga | ||
389. | Karpika Betija | STB | Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Valmiera | ||
390. | Kataja Agnese | STB | Rīga | ||
391. | Kataja Laura | STB | Rīga | ||
392. | Katkevičs Rolands | VT | Mārupe | ||
393. | Katlapa Anna | ST | Jelgava | ||
394. | Kaulakans Renārs | VT | Valmiera | ||
395. | Kaupuža Signe | ST | Cēsis | ||
396. | Kaužēna Anna | STB | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
397. | Kaužēns Egīls | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
398. | Kazāka Sanita | ST | SG Team last run Jelgava | ||
399. | Keiša Samanta | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
400. | Kezika Mairita | ST | Bērzaine Kocēnu nov. | ||
401. | Kiriloviča Simona | STB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
402. | Kirilovs Toms | VT | Ieriki | ||
403. | Kiršbaums Andis | VT | Smiltene | ||
404. | Kiršteine Anda | ST | Cēsis | ||
405. | Kisļakovs Artjoms | VTB | SSK Arkadija Riga | ||
406. | Kisļakovs Dmitrijs | VTA | Mindpv Riga | ||
407. | Klapare Ingrīda | ST | VSK Noskrien Valmiera | ||
408. | Klapars Klāvs | VTB | VSK Noskrien Valmiera | ||
409. | Klapars Rinalds | VT | Jaunpiebalga | ||
410. | Kleins Pēteris | VTB | Strenču novada vidusskola Strenči | ||
411. | Kločko Svetlana | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
412. | Klodža Sigita | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
413. | Klodžs Ivo | VT | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
414. | Klodžs Ralfs | VTB | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
415. | Klūga Baiba | ST | Valmiera | ||
416. | Klūga Ieva | STA | Valmiera | ||
417. | Kļava Dace | ST | SPORTLAND Alūksne | ||
418. | Kļava Jolanta | ST | Cēsis | ||
419. | Kļaviņa Maija | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
420. | Kļaviņa Māra | ST | SK MAGNEN Rēzekne | ||
421. | Kļaviņš Edvards-Toms | VTB | Valmiera | ||
422. | Kmetjuks Andrejs-Dāvis | VTA | Jaunbērze | ||
423. | Kmetjuks Elvis | VTB | Jaunbērze | ||
424. | Knižonoks Artjoms | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
425. | Knoks Māris | VT | Rīga | ||
426. | Knospiņa Loreta | STB | Skrienam kopā Valmiera | ||
427. | Kņuipis Roberts | VTA | Rīga | ||
428. | Kociņa Linda | ST | Valmiera | ||
429. | Kokorite Evija | ST | Dikļu p-sk. Valmiera | ||
430. | Kolčs Aigars | VT | Valmiera | ||
431. | Kolužs Jānis | VT | Da-marathon Daugavpils | ||
432. | Kondratjeva Anastasija | STA | MEDVED riga | ||
433. | Konovalova Anna | ST | A2 Sigulda | ||
434. | Kozačenko Ludmila | ST | Rīga | ||
435. | Kozlovs Francis | VTB | Franči Olaines nov. | ||
436. | Kozmeijere Elizabete-Līga | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
437. | Kramiņa Inga | ST | Cēsis Cēsis | ||
438. | Krasovska Velga | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
439. | Krastiņa Elizabete-Elīna | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
440. | Krastiņa Ginta | ST | valmiera | ||
441. | Kravalis Ainārs | VT | Sigulda | ||
442. | Kravalis Emīls | VTB | Siguldas Sporta Skola Sigulda | ||
443. | Kravalis Guntis | VT | Jelgava | ||
444. | Kravalis Jānis | VTB | Siguldas Sporta skola Sigulda | ||
445. | Kraze Kristofers | VTB | Rīga | ||
446. | Krēsliņš Kārlis | VT | Rīga | ||
447. | Krievāne Līva | STB | Valmieras Valsts ģimnāzija Valmiera | ||
448. | Krieviņa Arnita | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
449. | Kriķis Andrejs | VTB | Valmieras SOS BC | ||
450. | Krilova Ilona | ST | SIA Joker Ltd. Cēsis | ||
451. | Krilova Paula-Valerija | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
452. | Kristapsone Agate | ST | PATRIA-Mmēbeles Liepāja | ||
453. | Kristapsons Dēvids | VTA | Ātrie vilki Rīga | ||
454. | Kristapsons Gundars | VT | Ātrie vilki Rīga | ||
455. | Krivens Dainis | VT | Jelgava | ||
456. | Krūka Agnese | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
457. | Krūka Iveta | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
458. | Krūmiņa Aigija | ST | Valmiera | ||
459. | Krupina Natālija | ST | SPARS-MK Preiļi | ||
460. | Krutova Jana | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
461. | Krūzēna Ginta | STA | MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks Aizpute | ||
462. | Kudeļkina Valentīna | STB | SPARS-MK Daugavpils | ||
463. | Kukjāne Laura | ST | Bērzaine Kocēnu nov. | ||
464. | Kukmilka Jolanta | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
465. | Kungurcevs Oļegs | VT | Sk Tērauds Rīga | ||
466. | Kuzmane Santa | ST | Cēsis | ||
467. | Kuzmenoks Kristaps | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
468. | Kvedaravičs Ainārs | VT | AIZKRAUKLE Aizkraukle | ||
469. | Ķelpa Gunita | ST | Rīga | ||
470. | Ķēniņa Katrīna | STB | Saulkrasti | ||
471. | Ķimens Adrians | VTA | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
472. | Ķipure Dace | ST | Valmiera | ||
473. | Ķipure Unda | ST | Valmiera | ||
474. | Labanovska Andra | ST | Jelgava | ||
475. | Lācis Krišjanis | VTA | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
476. | Lācis Viesturs-Loids | VTA | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
477. | Laizāns Eduards-Kristiāns | VTA | Rīga | ||
478. | Lamberts Raivo | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
479. | Lapoška Linda | ST | SPORTLAND Rīga | ||
480. | Lase Elīna | ST | SPORTLAND Rīga | ||
481. | Lasmane Liene | ST | Valmiera | ||
482. | Laškovs Elvis | VTB | VHK Naukšēni | ||
483. | Laure-Rudīte Ilona | ST | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
484. | Laurenova Estere | STB | Valmiera | ||
485. | Laurova Linda | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
486. | Laursons Sarmis | VT | Laursoni Valmiera | ||
487. | Lauskiniece Anna | ST | Rīga | ||
488. | Laviņa Linda | ST | Rīga | ||
489. | Lazare Ginta | STA | Rēzeknes Valsts 1.gimnāzija Rēzekne | ||
490. | Lāzare Sandra | ST | Valmiera | ||
491. | Legzdiņa Zane | ST | AD REM AUTO Valmiera | ||
492. | Legzdiņš Normunds | VT | Rīga | ||
493. | Lelde Anna | STB | Bērzaine Valmiera | ||
494. | Lēnerte Alisa | STB | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
495. | Leoke Ērika | STA | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
496. | Leoke Ivo | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
497. | Leoke Kristīne | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
498. | Liberte Laine | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
499. | Liekmane Dzintra | ST | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
500. | Liekmanis Raivo | VTB | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
501. | Lielā Kristiāna | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
502. | Liepa Artūrs | VTB | Carnikavas sporta centrs Kalngale | ||
503. | Liepiņa Ance | ST | BALTMA Valmiera | ||
504. | Liepiņa Ieva | STA | Valmiera | ||
505. | Liepiņa Ilvita | STB | Ropažnieki Ropažu novads | ||
506. | Liepiņa Zinta | ST | Kocēni Kocēnu nov. | ||
507. | Liepiņš Rolands | VT | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
508. | Liepiņš Uldis | VT | Kocēni Kocēnu nov. | ||
509. | Ligers Valdis | VT | Cēsis | ||
510. | Limane Egita | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
511. | Linde Rihards | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
512. | Linde Sintija | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
513. | Linga-Berzina Baiba | ST | LATVIAN LIGHTS riga | ||
514. | Linkevics Aivars | VT | Rīga | ||
515. | Livčāne Ieva | ST | Stopiņu novads | ||
516. | Līviņa Evija | STB | Valmiera | ||
517. | Loce Kristīne | ST | Tukums | ||
518. | Ločmele Amanda | STB | Valmiera | ||
519. | Ločmele Līga | ST | Rīga | ||
520. | Ločmelis Gustavs | VTB | Burkānciems Burkānciems | ||
521. | Logins Guntars | VT | Balvi | ||
522. | Lokmanis Atis | VT | Valmiera | ||
523. | Lorence Signe | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
524. | Lote Antra | ST | Sweet coconuts Dobele | ||
525. | Luca Līga | ST | Rīga | ||
526. | Lūciņa Indra | ST | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
527. | Lūciņš Viktors | VT | Rēzekne | ||
528. | Lučko Monta | STB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
529. | Ludvika Anna-Elena | STA | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
530. | Lukaševs Jurijs | VT | Rēzekne Rēzekne | ||
531. | Lūse Baiba | ST | Rīga | ||
532. | Luste Anna | ST | Mazsalaca | ||
533. | Luste Ingus | VTB | Mazsalaca | ||
534. | Luste Zane | ST | Mazsalaca | ||
535. | Lužinska Paula | STB | Valmieas 5. vidusskola Burtnieku novads | ||
536. | Ļaksa Kristers-Artis | VTA | Mežinieku psk. Jaunbērze | ||
537. | Mača Ieva | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
538. | Mača Zinta | ST | Cēsis | ||
539. | Mačevska Dace | ST | VSK Noskrien Tērvete | ||
540. | Magone Adrians-Aleksandrs | VTA | Valmieras SOS BC | ||
541. | Majors Jekabs | VT | Accenture Latvia 1 Saulkrasti | ||
542. | Māliņš Gustavs | VTB | MP Jaunbērze | ||
543. | Mališeva Jeļena | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
544. | Mališeva Viktorija | ST | Rēzekne | ||
545. | Mālkalne Anete | STA | Probild Uijā uijā Smiltene | ||
546. | Malkalne Anete | STA | Probuild Uijä uijä Smiltene | ||
547. | Mālkalne Emīlija | STB | Probild Uijā uijā Smiltene | ||
548. | Malnača Signe | STB | BJC Laimīte Rīga | ||
549. | Mālniece Aiga | ST | Valmiera | ||
550. | Mālnieks Roberts | VT | Līvānu VK Līvāni | ||
551. | Maļinovskis Jānis | VT | Valmiera | ||
552. | Mandele Marta | ST | RASELI Rīga | ||
553. | Mandele Tomass | VTB | RASELI Rīga | ||
554. | Marenis Roberts | VTB | Strenči | ||
555. | Markuss Mārcis | VT | Valmiera | ||
556. | Mārtiņjēkaba Klinta | STA | Cēsis | ||
557. | Mastiņa Marita | ST | Rubene Kocēnu nov. | ||
558. | Mastiņš Imants | VT | Rubene Kocēnu nov. | ||
559. | Mastiņš Laimiņš | VTB | Rubene Kocēnu nov. | ||
560. | Mateusa Kristīne | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
561. | Matvejevs Alekss-Rihards | VTA | Valmiera | ||
562. | Maurīte-Šmite Sanita | ST | Rīga | ||
563. | Māziņa Linda | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
564. | Mazure Ameli | STB | Rīga | ||
565. | Mazurs Tomass | VTB | Rīga | ||
566. | Medisone Sindija | STB | Tukums | ||
567. | Medne Dārta-Arta | ST | Alūksnes novads | ||
568. | Mednieks Zigmunds | VT | Aloja Starkelsen | ||
569. | Mednis Artis | VT | wAlts Cēsis | ||
570. | Mednis Kaspars | VT | Valmiera | ||
571. | Mednis Vilis | VT | individuāli Smiltene | ||
572. | Medvedeva Zane | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
573. | Medveds Artūrs-Niklāvs | VTA | MARATONA KLUBS/DionSportLab Aizpute | ||
574. | Meijere Monta-Veronika | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
575. | Melbārde Adelīna | STB | Eži Valmiera | ||
576. | Melbārdis Jānis | VT | Eži Valmiera | ||
577. | Meldere Kate | STB | Cēsis | ||
578. | Meldere-Zute Lauma | ST | Alojas Novads | ||
579. | Melne Velta | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
580. | Melngalve Silva | ST | SIA Joker Ltd. Sigulda | ||
581. | Melngārša Vineta | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
582. | Meščerikova Jūlija | ST | Rīga | ||
583. | Metums Ainārs | VT | |||
584. | Metums Mārtiņš | VTA | |||
585. | Metums Nauris | VTB | |||
586. | Metus Agnese | ST | Rīga | ||
587. | Mežavilka Inga | ST | SPORTLAND Sigulda | ||
588. | Mickēvičs Māris | VT | ___ Valmiera | ||
589. | Mickevičš Reinis | VTB | Vaidava Kocēnu nov. | ||
590. | Mickus Jurģis | VT | Skrunda Skrunda | ||
591. | Mieze Nadežda | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
592. | Mihalevs Igors | VT | Jekabpils | ||
593. | Mihejevs Andrejs | VT | Andrupene | ||
594. | Mika Egija | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
595. | Miķe Edīte | ST | Valmiera | ||
596. | Miķelsone Aiva | ST | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
597. | Miķelsone Diāna | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
598. | Miķelsone Marita | ST | |||
599. | Miķelsone Monika | ST | Valmiera | ||
600. | Miķelsons Arnolds | VT | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
601. | Miķelsons Kristaps | VTB | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
602. | Miķis Emīls | VTB | ZVOC-VBSS Valmiera | ||
603. | Mīlberga Anete | ST | |||
604. | Millere Jevgenija | ST | ABC software Rīga | ||
605. | Millere Sarmīte | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
606. | Miltiņa Elīna | STB | Miltiņi Vērgale | ||
607. | Miltiņš Renārs | VTA | Miltiņi Vērgale | ||
608. | Misāne Evelīna | STB | Ādaži | ||
609. | Misāne Ira | ST | Ādaži | ||
610. | Mizāne Anda | ST | Jēkabpils | ||
611. | Molotkova Alīna | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
612. | Morozova Lāsma | ST | SPORTLAND Rīga | ||
613. | Movļaiko Andrejs | VT | Riga | ||
614. | Muiznieks Martins | VT | Riga | ||
615. | Muižniece Kristīne | ST | Rīga | ||
616. | Muska Ivita | ST | Valmiera | ||
617. | Muša Līvija | ST | Jūrmala | ||
618. | Muzikante Samanta | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
619. | Nākuma Una | ST | Gribu Slēpot Bauska | ||
620. | Nākums Jēkabs | VT | www.justinfitness.lv Rīga | ||
621. | Narbs Niks-Artūrs | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
622. | Neija Gunta | ST | VSK Noskrien Rīga | ||
623. | Neļķe Ināra | ST | Rīga | ||
624. | Neļķe Liene | ST | Valmiera | ||
625. | Neuss-Lucs Rainers | VTA | Jelgava | ||
626. | Neuss-Lucs Tomass | VTA | Jelgava | ||
627. | Nīgalis Normunds | VT | Valmiera | ||
628. | Nikitina Irina | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
629. | Nikolaisone Justīne | ST | SPORTLAND Riga | ||
630. | Nikolajeva Santa | ST | Valmiera | ||
631. | Norberte Baiba | ST | Zilaiskalns Kocēnu nov. | ||
632. | Novickis Roberts | VTB | Z Rīga | ||
633. | Noviks Krišjānis | VTA | Aloja Starkelsen | ||
634. | Nukša Ingrīda | ST | Swedbank Rīga | ||
635. | Ņikišins Staņislavs | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
636. | Ņilova Sandra | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
637. | Ņukša Olesja | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
638. | Oļļa Iveta | ST | Valmiera | ||
639. | Opss Mareks | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
640. | Ošs Dāvids | VT | Adventisti.lv Rīga | ||
641. | Ozola Baiba | ST | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
642. | Ozola Inga | ST | Cēsis | ||
643. | Ozola Marta | STB | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
644. | Ozoliņa Laura | STA | Valmiera | ||
645. | Ozoliņa Monta | STA | Valmiera | ||
646. | Ozoliņa Sanda | ST | Valka | ||
647. | Ozoliņa Sandija | ST | LLU Vides un būvzinātņu fakultāte Jelgava | ||
648. | Ozoliņš Arnis | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
649. | Ozols Jēkabs | VT | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
650. | Ozols Kārlis | VTB | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
651. | Ozols Māris | VT | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
652. | Ozols Matīss | VTA | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
653. | Paidere Emīlija-Marta | STB | Valmiera | ||
654. | Pāķe Gundega | ST | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
655. | Pāķis Eduards | VT | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
656. | Pālens Kristiāns | VTB | Jelgava | ||
657. | Pamilovs Edžus | VTB | Valmieras SOS BC | ||
658. | Pantejevs Valerijs | VT | Valmiera | ||
659. | Pāpe Ģirts | VT | Valmiera | ||
660. | Pāpe Kristīne | ST | Valmiera | ||
661. | Parfjonova Alīna | STA | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
662. | Pastare Agnese | ST | Adidas Ogre | ||
663. | Paškeviča Ieva | STB | Rēzekne | ||
664. | Paškeviča Linda | ST | Rēzekne | ||
665. | Pažusa Anete | ST | Rīga | ||
666. | Peipe Kintija | STB | VVV VALMIERA | ||
667. | Pelšs Gvido | VTB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
668. | Peļņa Leons | VT | 30draugi.lv Smiltene | ||
669. | Perovs Juris | VT | Valmiera | ||
670. | Pētersone Kristīne | STB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
671. | Pētersone Marta-Luize | STB | VSK Noskrien Kocēnu novads | ||
672. | Pētersone Milana | STB | Valmieras SOS BC | ||
673. | Pētersone Sonora | STB | Valmieras SOS BC | ||
674. | Pētersons Edijs | VT | Valmieras SOS BC | ||
675. | Pētersons Toms | VTB | Vaidava Kocēnu nov. | ||
676. | Petraško Inga | ST | Valmiera | ||
677. | Petzāle Mārcis | VTA | Cēsis | ||
678. | Pinka Iveta | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
679. | Pinka Sigita | ST | Valmiera | ||
680. | Pinkulis Jānis | VT | Baltic Events Valmiera | ||
681. | Platace Laura | ST | Rēzekne | ||
682. | Platacis Jānis | VTB | Rēzekne | ||
683. | Pleša Madara | STB | Valmiera | ||
684. | Plešs Emīls-Normunds | VTB | Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Valmiera | ||
685. | Plīkša Daina | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
686. | Plīkšis Nils-Erlends | VTB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
687. | Ploriņa Ieva | ST | Valmiera | ||
688. | Ploriņa Marta | STB | Valmiera | ||
689. | Ploriņš Roberts | VTB | Valmiera | ||
690. | Pluģe Līga | ST | Valmiera | ||
691. | Plūme Inese | ST | VSK Noskrien Rīga | ||
692. | Plūme Oskars | VT | Līgatne | ||
693. | Plusniņa Dina | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
694. | Pohodņevs Fjodors | VT | Accenture Latvia 2 Rīga | ||
695. | Poļevikova Kristīne | ST | Valmiera | ||
696. | Potops Oskars | VTB | Valmiera | ||
697. | Priede Anita | ST | Limbaži | ||
698. | Priede Dagnija | ST | Jelgava | ||
699. | Priedītis Ģirts | VT | Labās Mantas Valmiera | ||
700. | Prišlova Aiva | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
701. | Prusakova Veronika | STB | Skrienam kopā Valmiera | ||
702. | Pūcis Raimonds | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
703. | Pūga Adrians | VTA | Auto Racing Team Ķekava | ||
704. | Pūga Olita | ST | Auto Racing Team Ķekava | ||
705. | Pugačs Kristaps | VT | SPORTLAND Gulbene | ||
706. | Puķīte Gundega | ST | |||
707. | Puķīte Līva | STB | Rīga | ||
708. | Pumpiša Tīna | ST | Aloja Starkelsen | ||
709. | Pundurs Klāvs | VTB | Cesvaine | ||
710. | Punka Nikola | STB | Valmiera | ||
711. | Pupiņa Irina | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
712. | Pūpola Ieva | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
713. | Pūpola Madara | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
714. | Purgaile Elīza-Roberta | STB | Ādaži | ||
715. | Purgaile Liene | ST | ACTIVIA Rīga | ||
716. | Puriņa Sanita | ST | Valmiera | ||
717. | Puriņš Aigars | VT | Cēsis | ||
718. | Puriņš Andis | VT | Valmiera | ||
719. | Puriņš Māris | VT | Puriņi Cēsis | ||
720. | Purviņš Anatolijs | VT | SIA "Maxima Latvija" Salaspils | ||
721. | Putniņa Dinija-Anna | STB | Rubene Kocēnu nov. | ||
722. | Putniņa Monta | ST | SPORTLAND Gulbene | ||
723. | Putniņš Jānis | VT | Putnini.lv Ragana | ||
724. | Puzāne Jeļizaveta | ST | LUDZA Ludza | ||
725. | Puzānovs Ingus | VT | Jelgava | ||
726. | Radžabova-Cinovska Alla | ST | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
727. | Raibacis Ralfs | VT | Cèsis | ||
728. | Raimo Rikards | VTA | Sporta skola Rīga | ||
729. | Rasa Helmuts | VT | SDDomina Saldus | ||
730. | Raščevskis Aleksandrs | VT | Rēzekne | ||
731. | Rauska Sanija | STB | Valmiera | ||
732. | Razgalis Jānis | VT | SPORTLAND/NIKE | ||
733. | Reča Madara | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
734. | Rēdere Evelīna | STB | Rēderu banda Tīraine | ||
735. | Reikmane Liana | ST | Zilaiskalns Kocēnu nov. | ||
736. | Reine Santa | ST | SPORTLAND Sigulda | ||
737. | Reinfelds Gvido-Toms | VTA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
738. | Reinis Juris | VT | SPORTLAND Sigulda | ||
739. | Reinsons Dāvis-Lūkass | VTB | Valmieras SOS BC | ||
740. | Rencis Dairis-Anrijs | VTB | Valmieras SOS BC | ||
741. | Retigs Alekss | VTB | Ādaži | ||
742. | Riba Ričards | VTB | Valmiera | ||
743. | Ribnere Kristīne | ST | Jēkabpils | ||
744. | Ribozola Aiva | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
745. | Ritiņa Lauma | STA | Rēzeknes Katoļu vsk Rēzekne | ||
746. | Ritiņš Roberts | VTB | Austrumlatvijas tehnoloģiju vsk Rēzekne | ||
747. | Riža Jēkabs | VTB | VSS Valmiera | ||
748. | Rogaļevs Ralfs | VT | Jelgava | ||
749. | Ronis Viesturs | VT | Gulbene | ||
750. | Rozenblate Anna-Laura | STB | Valmiera | ||
751. | Rozenfelde Sanda | ST | Dobele | ||
752. | Rozenšteina Laine | ST | Liepāja | ||
753. | Rozentāls Andris | VT | AR Rīga | ||
754. | Rudītis Tomass | VTB | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
755. | Rudzusieka Dace | ST | SPORTLAND Rīga | ||
756. | Rūja Kristīne | ST | S/K Sigulda Sigulda | ||
757. | Rūja Raiens | VTB | S/K Sigulda Sigulda | ||
758. | Ruks Andrievs | VTB | Valmieras sākumskola, 1.d Valmiera | ||
759. | Rulle Santa | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
760. | Rumba Artūrs | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
761. | Rusmane Vita | ST | Mazsalaca | ||
762. | Rusmanis Kārlis-Krišjānis | VTA | Mazsalaca | ||
763. | Rusmanis Martins-Edvards | VTB | valmiera | ||
764. | Rustants Emīls-Toms | VT | TDK Liedags Ventspils | ||
765. | Rustants Matīss | VT | Ventspils | ||
766. | Ruzule-Jaudzeme Agnija | ST | Jūrmala | ||
767. | Saktiņa Liene | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
768. | Salmiņa Simona-Alise | STA | PATRIA-Mmēbeles Līvāni | ||
769. | Salmiņš Edgars | VTB | Valmieras SOS BC | ||
770. | Sausais Kaspars | VT | Swedbank/Lī Sporta klubs Rīga | ||
771. | Savčenko Arvis | VT | Rīga | ||
772. | Savčenko Līva | ST | Rīga | ||
773. | Sebeža Anita | ST | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
774. | Sedvalde Agija | ST | Valmiera | ||
775. | Semerova Krista | STB | Valmiera | ||
776. | Semjonova Vika | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
777. | Senkāne Ineta | ST | Swedbank Rēzekne | ||
778. | Senkāns Lauris | VTB | Rēzekne | ||
779. | Seržants Austris | VT | Rēzeknes novads Verēmi | ||
780. | Siameshchanka Sviatlana | ST | BINITEX Daugavpils | ||
781. | Sidabrs Aivis | VT | Lēdurga | ||
782. | Sidorova Svetlana | ST | Jelgava | ||
783. | Sīdre Raivis | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
784. | Sildare Annija | STB | Sigulda | ||
785. | Sileniece Monta | STA | Smiltene | ||
786. | Siliņa Lueta | STB | Valmiera | ||
787. | Siliņš Mareks | VT | Valmiera | ||
788. | Sīlīte Līga | ST | Cēsis | ||
789. | Siljāne Sabīne-Sanita | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
790. | Sīmanis Edijs | VT | Ugāle/Niedrāji MR Ugāle | ||
791. | Skadiņš Kaspars | VT | CSDD Rīga | ||
792. | Skoreja Līva | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
793. | Skrastiņa Zane-Alvīne | STB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
794. | Skrastiņš Lauris | VT | Cido | ||
795. | Skrebelis Arturs | VT | Sundin Mežs Valmiera | ||
796. | Skudrītis Rolands | VTA | Grobiņa | ||
797. | Skujina Agnese | ST | Accenture Latvia 2 Rīga | ||
798. | Skutāns Kārlis | VTA | Valka | ||
799. | Slikšāne Kristīne | ST | VSK Noskrien Olaine | ||
800. | Smagare Lauma | ST | Rīga | ||
801. | Smeiļa Viktors | VT | Andrupene | ||
802. | Smirnova Inese | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
803. | Smirnova Viktorija | STB | Valmieras SOS BC | ||
804. | Sniega Annija | STB | Rūjiena | ||
805. | Sokunova Alīna | STB | Līvanu VK Salaspils | ||
806. | Sokunova Jekaterina | ST | Līvānu VK Salaspils | ||
807. | Spiridonova Marita | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
808. | Stankeviča Vanesa | STB | Valmiera | ||
809. | Staškeviča Megija-Paula | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
810. | Staune Sergei | VT | БИМ Moscow | ||
811. | Stepanova Lāsma | STA | Valmieras SOS BC | ||
812. | Stepanova Lolita | STB | Valmieras SOS BC | ||
813. | Stepanova Rita | STB | Valmieras SOS BC | ||
814. | Stepanovs Edgars | VTB | Valmieras SOS BC | ||
815. | Stepe Dainis | VT | SK Tērauds/Nike/Sportland | ||
816. | Stieģelis Artūrs-Ralfs | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
817. | Stiprais Emīls | VTA | Madona | ||
818. | Stolbovs Gvido | VT | kmsbp.lv Jūrmala | ||
819. | Strādnieks Rihards | VTA | Saldus | ||
820. | Strazdiņš Mārcis | VT | Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA) Rīga | ||
821. | Streistermane Laura | STB | Rīga | ||
822. | Striķe Līga | ST | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
823. | Strožs Aldis | VT | Auseklis IK Piņķi | ||
824. | Strožs Mārtiņš | VTB | Piņķi | ||
825. | Stulpinskis Agnis | VT | Valmieras VK Valmiera | ||
826. | Subbota Pēteris | VT | Rīga | ||
827. | Subbota Rūdolfs-Sebastians | VTB | Rīga | ||
828. | Sūce Baiba | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
829. | Suharževskis Matvejs | VTB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
830. | Suharževskis Savelijs | VTA | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
831. | Sumins Denis | VT | Valmiera | ||
832. | Supe Daniela | STB | Supes dzimta Valmiera | ||
833. | Supe Jānis | VT | Supes dzimta Valmiera | ||
834. | Suseja Dagnija | STB | Rēzekne | ||
835. | Susejs Dainis | VT | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
836. | Suvorovs Aleksandrs | VT | Bilderlings Pay Riga | ||
837. | Svincovs Madis | VT | Valmiera | ||
838. | Šakena Anna | STB | Aloja Starkelsen | ||
839. | Šakens Andris | VT | Aloja Starkelsen | ||
840. | Šaķis Toms-Martins | VTB | Moller Auto Ventspils Ventspils | ||
841. | Šale Ivita | ST | AIZKRAUKLE Skrīveri | ||
842. | Šapirovs Endijs | VTB | Valmiera | ||
843. | Šarigina Mairita | ST | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
844. | Šarigins Aleksandrs | VTB | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
845. | Šaripo Santa | ST | Jelgava | ||
846. | Šarkovska Agita | ST | Saldus | ||
847. | Šarkovskis Raitis | VT | Aloja Starkelsen | ||
848. | Ščerbaks Kristaps | VT | Rīga | ||
849. | Ščukina Natālija | ST | Valmiera | ||
850. | Ščukins Arturs | VT | Valmiera | ||
851. | Ševčenko Romans | VT | SPORTLAND Rīga | ||
852. | Šice Samanta | STB | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
853. | Šimaņecs Daniels | VTB | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
854. | Šīrante Gunita | ST | VVBIVS-AC Valmiera | ||
855. | Šķesters Normunds | VT | Lattelecom Rīga | ||
856. | Šķirus Rūta | STB | JSPS Jelgava | ||
857. | Šmeiksts Linards | VT | Preiļi | ||
858. | Šmite Kristīne | ST | Valmiera | ||
859. | Šmite Sabīne | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
860. | Šmits Dainis | VT | Liepāja | ||
861. | Šnipaityte Aiste | ST | Ukmerge | ||
862. | Štalts Arvis | VTB | Moller Auto Ventspils Jūrmala | ||
863. | Šteics Jānis-Ralfs | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
864. | Šteins Raimonds | VT | Sk Tērauds Rīga | ||
865. | Štelce Sindija-Ieva | STB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
866. | Štelcs Jānis-Ralfs | VTB | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
867. | Šterns Miks-Jānis | VTB | Aizputes pagasta pamatskola Aizpute | ||
868. | Štulbergs Gatis | VT | Maratona klubs/Dionsportlab Rīga | ||
869. | Šulcs Juris | VT | SIA Joker Ltd. Cēsis | ||
870. | Šupolnieks Romāns | VTB | ANTONOVKA ANTONOVKA | ||
871. | Šupolnieks Vitālijs | VTA | ANTONOVKA ANTONOVKA | ||
872. | Švalbe Tomass | VTB | Dikļi Kocēnu nov. | ||
873. | Švarca Eva-Monika | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
874. | Tabeļevs Mihails | VT | Rīga | ||
875. | Taimiņa Anna | ST | Rīga | ||
876. | Tālere Barbara | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
877. | Tatarinova Irina | ST | Skandi Motors Rīga | ||
878. | Taube Arta-Megija | STB | Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija Valmiera | ||
879. | Taukule Juta | ST | GQ Consult Limbaži | ||
880. | Taurene Evita | ST | KSMR Fitness Gulbene | ||
881. | Tērauds Viktors | VT | Rezeknes novads | ||
882. | Tetere Agate | STA | Cēsis | ||
883. | Tetere Krista | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
884. | Teterovskis Krists | VTB | Jelgava | ||
885. | Teterovskis Uģis | VT | Jelgava | ||
886. | Tilena Madara | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
887. | Tiltiņa Megija-Šarlote | STA | Jelgava | ||
888. | Tiltiņš Ralfs-Raitis | VTA | Rīga | ||
889. | Tima Baiba | ST | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
890. | Timofejeva Agnese | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
891. | Tinkuse Danute | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
892. | Tīruma Ieva | ST | Jūrmala | ||
893. | Tohva Rebeka | STB | RCHV Riga | ||
894. | Trapāne Jolanta | ST | HERBALIFE Valmiera | ||
895. | Trēziņš Eduards-Aleksandrs | VTB | Valmieras Valsts ģimnāzija Valmiera | ||
896. | Trēziņš Kristaps | VTB | Valmieras SOS BC | ||
897. | Trokmanis Sergejs | VTA | AIZKRAUKLE AIZKRAUKLE | ||
898. | Tropa Ilona | ST | BJK 'Gauja' Valmiera | ||
899. | Trubačs Rainers | VTA | Līvānu VK/ ASICS Preiļi | ||
900. | Turčina Zane | ST | SDDomina Rīga | ||
901. | Ūbele Inguna | ST | SDDomina Rīga | ||
902. | Ūburgs Mārtiņš | VTB | Strenči | ||
903. | Ulase Aiva | ST | Jelgava | ||
904. | Ulmanis Rūdis-Rūdolfs | VTB | Valmiera | ||
905. | Ulmanis Uģis | VT | Valmiera | ||
906. | Ungere Una-Undīne | STA | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
907. | Upe Roberts | VTB | Aloja Starkelsen | ||
908. | Upeniece Anete | STB | SK Tērauds Ādaži | ||
909. | Upenieks Jānis | VT | Saeima Valmiera | ||
910. | Upenieks Kristiāns | VTA | SK Tērauds Ādaži | ||
911. | Upesjuris Egons | VTB | valmiera | ||
912. | Upesjuris Jānis-Kristiāns | VTB | Valmiera | ||
913. | Urbāne Terēze | STA | SK Tērauds/Veikals 42km - Saucony Rīga | ||
914. | Urtāns Donats | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
915. | Urtāns Markus | VTB | VANAGI Jēkabpils novads | ||
916. | Ušpele Vēsma | ST | Manly Wylky Maltas vidusskola | ||
917. | Utake Svetlana | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
918. | Uzmane Santa | ST | SPORTLAND Cēsis | ||
919. | Vagale Ija | ST | Rīga | ||
920. | Vagale Svetlana | ST | Jelgava | ||
921. | Vahere-Abražune Anita | ST | Rīga | ||
922. | Vahere-Abražune Emīlija | STB | Rīga | ||
923. | Vaivads Rihards | VTA | Aizkraukles novada sporta skola Aizkraukle | ||
924. | Vaivods Roberts | VTB | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
925. | Vaktere Elīna | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
926. | Valtasa Amanda | STB | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
927. | Valtere Ginta | ST | Līvānu VK/ ASICS Līvāni | ||
928. | Vanaga Lauma-Amanda | STB | BJSS Jelgava Jelgava | ||
929. | Vancāne Sandra | ST | SK Tērauds Ķekava | ||
930. | Vāpa Kitija | ST | Cēsis | ||
931. | Vargule Aiga | ST | VRK Rēzekne | ||
932. | Varlamovs Andrejs | VT | SPORTLAND Līvāni | ||
933. | Varniene Loreta | ST | Ukmergė | ||
934. | Vaselis Artūrs | VT | PATRIA Jelgava | ||
935. | Vasiļjevs Nikolajs | VT | SK Magnen Rēzekne | ||
936. | Vazdiķis Anrijs | VT | Vaidava Kocēnu nov. | ||
937. | Vazdiķis Ralfs | VTB | Valmiera | ||
938. | Vdovičenko Madara | ST | Rūjiena | ||
939. | Vebruāle Iveta | ST | Valmiera | ||
940. | Vebruālis Armands | VT | Valmiera | ||
941. | Veilande Madara-Juta | ST | Accenture Latvia 2 Rīga | ||
942. | Veips Jānis | VT | Stopiņš Saurieši | ||
943. | Vēja-Āboliņa Astrīda | ST | Gulbene | ||
944. | Vēja-Āboliņa Līga | ST | Smiltene | ||
945. | Velde Vilnis | VT | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
946. | Veļika Felicita | STB | Mārupe | ||
947. | Venškēvics Edgars | VT | Ventspils | ||
948. | Veremeja Jūlija | STA | Valmiera | ||
949. | Vergins Matīss-Tomass | VTB | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
950. | Vergins Sandris | VT | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
951. | Verpakovska Dace | STB | SK Katrīna Kuldīga | ||
952. | Verpakovska Zane | STB | SK Katrīna Kuldīga | ||
953. | Veseris Mārtiņš | VT | Rīga | ||
954. | Vesmane Kintija | ST | FOOD UNION Rīga | ||
955. | Vesmanis Sandis | VT | Valmiera | ||
956. | Vēvere Indra | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
957. | Vēveris Renārs | VT | Valmiera | ||
958. | Vēveris Roberts | VTB | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
959. | Vidončikova Anastasija | STA | SK Ozolnieki A Jelgava | ||
960. | Viekale-Gasjūne Elīza | STB | Jelgava | ||
961. | Viekale-Gasjūne Sandra | ST | Jelgava | ||
962. | Viekals-Gasjūns Toms | VTB | Jelgava | ||
963. | Vīgante Annija | STA | Ropažu novads | ||
964. | Vijups Marcis | VT | Reaktīvie gliemeži Cēsis | ||
965. | Vīksne Kārlis | VT | Rīga | ||
966. | Vilcāne Mārīte | ST | Līvānu VK Līvāni | ||
967. | Vilensone Gita | ST | SPORTLAND/NIKE | ||
968. | Vilka Dagne | ST | Rīga | ||
969. | Vilka Megija | STB | MARATONA KLUBS Aizpute | ||
970. | Vilks Normunds | VT | Valmiera | ||
971. | Vilnis Olivers-Pēteris | VTB | Valmiera | ||
972. | Viļuma Estere | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
973. | Vimba Gita | ST | Valmiera | ||
974. | Vimba Monta | STA | Valmieras SOS BC | ||
975. | Vimba Oskars | VT | Valmiera | ||
976. | Visnevskis Ralfs | VTB | Valmiera | ||
977. | Visocka Maija | ST | Cēsis | ||
978. | Viša Linda | ST | Kocēni Kocēnu nov. | ||
979. | Viškere Dainuvīte | ST | Valmiera | ||
980. | Vitenbergs Armands | VT | Valmiera | ||
981. | Vitkovska Diāna | ST | SK Katrīna Kuldīga | ||
982. | Vītola Gunita | ST | Sigulda | ||
983. | Vītola Sanija | ST | SPORTLAND Lielvārde | ||
984. | Vītoliņa Aija | ST | SIA Joker Ltd. Valka | ||
985. | Vītols Toms | VTB | Sigulda | ||
986. | Volcīte Jana | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
987. | Volmane Agnese | STB | Jaunpiebalga | ||
988. | Volmanis Sandis | VT | Jaunpiebalga | ||
989. | Vorpe Diāna | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
990. | Vorslava Gundega | ST | Rīga | ||
991. | Zaharāne Tatjana | ST | SIA Joker Ltd. Balvi | ||
992. | Zaķe Anna-Marija | STB | LSC Rīga | ||
993. | Zaķe Lolita | ST | Valmieras mūzikas skola Valmiera | ||
994. | Zālīte Linda | ST | Rīga | ||
995. | Zaļā Dārta | ST | Cēsis | ||
996. | Zarins Andis | VT | jelgava | ||
997. | Zariņa Iluta | ST | Apes nov | ||
998. | Zariņa Zita | ST | Riga | ||
999. | Zariņš Andis | VT | Jelgava | ||
1000. | Zariņš Jānis | VT | Valmiera | ||
1001. | Zariņš Raivis | VT | Sporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports Mazsalaca | ||
1002. | Zaščerinska Marija | ST | Rēzekne | ||
1003. | Zavadskis Jevgenijs | VT | Daugavpils | ||
1004. | Zēberga Dženifera | STB | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
1005. | Zēbergs Arkādijs | VT | VSK Noskrien Liepāja Liepāja | ||
1006. | Zebuliņš Rihards | VTB | Rīga | ||
1007. | Zēģele Laila | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
1008. | Zeibote Vita | ST | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
1009. | Zeltiņa Keta-Keita | STB | Sigulda | ||
1010. | Zeltiņš Lauris | VTA | RP SIA RIGAS SATIKSME Rīga | ||
1011. | Zēmele Gustavs | VTA | Kocēni Kocēnu nov. | ||
1012. | Zemītis Kārlis | VTB | Bērzaine Valmiera | ||
1013. | Zemture Santa | STA | MARATONA KLUBS/BALTA Aizpute | ||
1014. | Zēvalde Zane | ST | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
1015. | Ziediņa Inga | ST | MARATONA KLUBS / VSK Noskrien Rīga | ||
1016. | Zīlītis Aivis | VT | DAMBJI RUN RANKA | ||
1017. | Zinovatnaja Iveta | ST | Rīga | ||
1018. | Zlotņikova Inese | ST | SIA Joker Ltd. Rēzekne | ||
1019. | Zūle Amanda | STA | Valmiera | ||
1020. | Zuza Daniels | VTB | Strenči | ||
1021. | Zviedris Rainers | VTB | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
1022. | Zvirbule Anita | ST | Riga | ||
1023. | Zvirbule Samanta | STA | Valmieras tehnikums Valmiera | ||
1024. | Zvirbulis Mārtiņš | VT | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
1025. | Zvirbulis Tomass | VTB | Rīga | ||
1026. | Žubeckis Dainis | VT | LATTELECOM Rīga | ||
1027. | Žurjāne Viktorija | STA | Dikļu p-sk. Kocēnu nov. | ||
1028. | Žusele Kristina | ST | Daugavpils | ||
1029. | Žusele Violeta | STB | Daugavpils |
Valmiera, 7,5km nūjošanas distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelīte Dace | SNUJ | Wunder Latvia Valmiera | ||
2. | Ābelīte-Medne Zane | SNUJ | Wunder Latvia Valmiera | ||
3. | Āboliņa Sandra | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
4. | Alksne Ērika | SNUJ | Beverīnas novads | ||
5. | Alsberga Renāte | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
6. | Andiņa Inese | SNUJ | Daugavpils dome Daugavpils | ||
7. | Anšmite Ieva | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
8. | Atslēga Daiga | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
9. | Auziņa Baiba | SNUJ | SIA Joker Ltd. Balvi | ||
10. | Auziņa Inga | SNUJ | Auzas Smārde | ||
11. | Bajāre Gunita | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
12. | Baldiņa Elīna | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
13. | Balševica Valentīna | SNUJ | Vāzoj vasals Rēzeknī! Rēzekne | ||
14. | Baumanis Zigfrids | VNUJ | Sigulda Sigulda | ||
15. | Belova Olga | SNUJ | Rēzekne | ||
16. | Beļakova Ligita | SNUJ | Nūjo vesels Rēzeknē! Rēzekne | ||
17. | Bērtulsone Ilona | SNUJ | Eco Baltia Rīga | ||
18. | Bilaka Inga | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
19. | Biša Ludmila | SNUJ | Rūjiena | ||
20. | Briča Ieva | SNUJ | adventisti.lv Baldone | ||
21. | Brizga Dace | SNUJ | SIA Joker Ltd. Madona | ||
22. | Budris Rimants | VNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
23. | Čikule Ilze | SNUJ | Rīga | ||
24. | De-Kopē Brigita | SNUJ | Carnikava | ||
25. | Dīce Ruta | SNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
26. | Dīcis Uldis | VNUJ | Gausā jūdze Klapkalnciems | ||
27. | Dimante Dace | SNUJ | Rīga | ||
28. | Dreimane Aiva | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
29. | Dreimane Monta | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
30. | Eglīte Elizabete | SNUJ | Zilaiskalns Kocēnu nov. | ||
31. | Eglītis Tālis | VNUJ | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
32. | Ēvele Sanita | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
33. | Fesenko Irina | SNUJ | Fryazino | ||
34. | Fetlere Iveta | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
35. | Gergenredere Diāna | SNUJ | SIA Joker Ltd. Balvi | ||
36. | Grandava Ieva | SNUJ | Valmiera | ||
37. | Greble Daina | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
38. | Gredzena Zaiga | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
39. | Grundmane Velga | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
40. | Heiberga Aina | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
41. | Iesalniece Sandra | SNUJ | Eco Baltia Rīga | ||
42. | Ikauniece Līga | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
43. | Ikaunieks Irēna | SNUJ | Rēzekne | ||
44. | Jaunsproģe Zanda | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
45. | Jukāms Ēriks | VNUJ | Valka Valka | ||
46. | Juste Indra | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
47. | Kalniņa Dzintra | SNUJ | Skrienam kopā Valmiera | ||
48. | Kalniņa Vlada | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
49. | Kelmere Viktorija | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
50. | Klagiša Lolita | SNUJ | SIA Joker Ltd. Madona | ||
51. | Kļava Liene | SNUJ | Moller Auto Ventspils Jūrmala | ||
52. | Kovaļčuka Inga | SNUJ | Rēzekne | ||
53. | Kovnacka Iveta | SNUJ | Rīga | ||
54. | Koziņeca Tatjana | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
55. | Krancāne Rita | SNUJ | Rēzekne | ||
56. | Krasovska Santa | SNUJ | Rubene Kocēnu nov. | ||
57. | Krauze Antra | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
58. | Kuka Kristīne | SNUJ | Lēdmane | ||
59. | Ķirse Ilona | SNUJ | Valmiera | ||
60. | Ķīse Egita | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
61. | Laganovska Līga | SNUJ | AD Fitness Lēdmane, Lielvārdes novads | ||
62. | Laganovskis Dzintars | VNUJ | AD FITNESS Lēdmane | ||
63. | Leimane Tamāra | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valka | ||
64. | Liepkalne Laura | SNUJ | Eco Baltia Rīga | ||
65. | Lietiņa Melita | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
66. | Linde Elita | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
67. | Lūsis Jānis | VNUJ | Carnikava Carnikava | ||
68. | Lūsīte Sintija | SNUJ | Valmiera | ||
69. | Madžule Genovefa | SNUJ | Vāzoj vasals Rēzeknī! Rēzekne | ||
70. | Malahova Diāna | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valka | ||
71. | Martinkeviča Kristīne | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
72. | Martinsone Monta | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
73. | Medniece Brigita | SNUJ | Aloja Starkelsen | ||
74. | Meiere Ilze | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
75. | Melbārde Dace | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
76. | Mikanova Svetlana | SNUJ | Rēzeknes tehnikums Rēzekne | ||
77. | Mironovska Anna | SNUJ | Valmiera | ||
78. | Morozova Jeļena | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
79. | Muzika Rasma | SNUJ | VPDK Jumprava | ||
80. | Novoseļska Laura | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
81. | Ortlova Rudīte | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
82. | Ozola Skaidrīte | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
83. | Ozoliņa Marita | SNUJ | Nūjo priekam Rīga | ||
84. | Pāne Inese | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
85. | Pāruma Baiba | SNUJ | Stalbe | ||
86. | Pāvala Solvita | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
87. | Pelce Signe | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
88. | Pērkone Laura | SNUJ | Nūjo ar vēju Liepāja | ||
89. | Petrova Anda | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
90. | Pīrāga Lilija | SNUJ | Rēzekne | ||
91. | Pitura Stanislavs | VNUJ | BE44 Valmiera | ||
92. | Pitura Zeltīte | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
93. | Pūle Aija | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
94. | Pūlmane Jautrīte | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
95. | Puriņa Aija | SNUJ | Puriņi Cēsis | ||
96. | Putniņa Sanita | SNUJ | Cēsis | ||
97. | Ragevičiusa Vineta | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
98. | Rasa Ināra | SNUJ | Valmiera | ||
99. | Reinerte Anita | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
100. | Rieksta Sanita | SNUJ | RĪGA | ||
101. | Rimkeviča Madara | SNUJ | SIA Joker Ltd. Valmiera | ||
102. | Roberga Natālija | SNUJ | Cēsis Cēsis | ||
103. | Rusanova Žanna | SNUJ | Rīga | ||
104. | Saulīte Ance | SNUJ | Eco Baltia Rīga | ||
105. | Sedlova Baiba | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
106. | Silava Kristīne | SNUJ | SIA Joker Ltd. Madona | ||
107. | Sīle Inta | SNUJ | Rēzekne Rēzekne | ||
108. | Silova Larisa | SNUJ | Daugavpils | ||
109. | Soročina Evija | SNUJ | indiv Valmiera | ||
110. | Suharževska Olga | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
111. | Svilāne-Dūda Valentīna | SNUJ | Nūjo vesels Rēzeknē! Rēzekne | ||
112. | Šarlāne Olita | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
113. | Šēnberga Benita | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
114. | Šibeika Irēna | SNUJ | Nūjo priekam Rīga | ||
115. | Šibeiks Normunds | VNUJ | Nūjo priekam Rīga | ||
116. | Šimko Tatjana | SNUJ | SIA "Maxima Latvija" Vakmiera | ||
117. | Šteinberga Ina | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
118. | Šteinberga Mirdza | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
119. | Šulca Vēsma | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
120. | Šulmeistare Ina | SNUJ | Valmiera | ||
121. | Tauriņa Asja | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
122. | Tetere Dace | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
123. | Timčenko Ieva | SNUJ | Rīga | ||
124. | Tūtina Baiba | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
125. | Upeniece Anita | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
126. | Upīte Sanita | SNUJ | Kocēni | ||
127. | Urbanoviča Iluta | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
128. | Valova Astrīda | SNUJ | Ventspils | ||
129. | Vanaga Dace | SNUJ | Jelgava | ||
130. | Vāne Rūta | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
131. | Vasiļevska Ligita | SNUJ | VVBIVS-AC Valmiera | ||
132. | Vikštrēma Marika | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
133. | Vilka Inguna | SNUJ | HERBALIFE Valmiera | ||
134. | Vincēviča Astrīda | SNUJ | Rēzekne | ||
135. | Vītola Ilze | SNUJ | Eco Baltia Rīga | ||
136. | Zaiceva Nila | SNUJ | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
137. | Zaščerinska Elita | SNUJ | Rēzekne | ||
138. | Zelča Līga | SNUJ | SIA Joker Ltd. Balvi | ||
139. | Zemīte Liene | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
140. | Zīverte Ilze | SNUJ | PILTENES NŪJOTĀJU KLUBS Piltene | ||
141. | Žusele Anna | SNUJ | Daugavpils | ||
142. | Žusele Irina | SNUJ | Bukulti |
Valmiera, bērnu skrējiens
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābele Bruno | VB1 | PII Burtiņš Vaidava | ||
2. | Ābele Guna | SB3 | Valmiera | ||
3. | Ādamsons Kristers | VB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
4. | Agejeva Anastasija | SB3 | V.2.V. Valmiera | ||
5. | Agrums Rodrigo | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
6. | Akmentiņa Alise | SB3 | Valmiera | ||
7. | Akmentiņa Annija | SB1 | VALMIERA | ||
8. | Akmentiņš Alekss | VB1 | Valmiera | ||
9. | Alekseja Denīze | SB1 | Valmiera | ||
10. | Aleksejevs Artjoms | VB3 | Riga 88 Secondary School Riga | ||
11. | Aleksejevs Nikita | VB2 | Riga 88 Secondary School Riga | ||
12. | Aleksejs Emīls | VB3 | Valmiera | ||
13. | Allere Katalina | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
14. | Allere Sofija | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
15. | Allika Marija | SB1 | Valmiera | ||
16. | Allika Sellija-Estere | SB4 | Valmiera | ||
17. | Alpeuss Olivers | VB1 | Valmiera | ||
18. | Aļeksējevs Aleksandrs | VB2 | V.2.V. Valmiera | ||
19. | Amoliņa Līva | SB1 | Valmiera | ||
20. | Andrejeva Angelina | SB2 | Rēzekne | ||
21. | Andrjuhina Agnese | SB4 | Valmieras SOS BC | ||
22. | Andžejevskis Edvards-Augusts | VB2 | Valmiera | ||
23. | Andžejevskis Rūdolfs | VB1 | Valmiera | ||
24. | Antužāne Lienīte | SB1 | Valmieras SOS BC | ||
25. | Apine Rūta | SB1 | Rīga | ||
26. | Apsīte Kate-Hermīne | SB1 | Valmiera | ||
27. | Arājuma Laura-Keita | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
28. | Āriņa Kerolaina | SB1 | Rīga | ||
29. | Āriņa Madaleina | SB1 | Rīga | ||
30. | Āriņš Adrians | VB1 | adventisti.lv Rīga | ||
31. | Āriņš Gabriels | VB1 | adventisti.lv Rīga | ||
32. | Asarīte Dārta | SB3 | Bērnu skrējiens Valmiera | ||
33. | Astaševska Elza | SB1 | SK Katrīna Kuldīga | ||
34. | Atslēga Elīza | SB4 | ZVOC Valmiera | ||
35. | Augusts Gabriels-Janis | VB1 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
36. | Auziņa Eva | SB1 | Auzas Smārde | ||
37. | Auziņa Rūta | SB1 | Auzas Smārde | ||
38. | Aužele Anna-Elizabete | SB3 | Valmiera | ||
39. | Aužele Sanita | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
40. | Avotina Elina | SB3 | VPS3E Valmiera | ||
41. | Balanass Toms | VB3 | Sigulda | ||
42. | Baldiņa Lote | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
43. | Baldiņa Rūta | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
44. | Bāliņa Alise | SB1 | Valmiera | ||
45. | Bāliņš Dāvis | VB3 | Valmiera | ||
46. | Bāliņš Emīls | VB3 | Valmiera | ||
47. | Bāliņš Mārtiņš | VB2 | Valmiera | ||
48. | Bāliņš Renārs | VB1 | Valmiera | ||
49. | Balode Keidija | SB1 | Valmiera | ||
50. | Balode Keita | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
51. | Balode Kerlīna | SB2 | Valmiera | ||
52. | Balode Līga | SB4 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
53. | Balodis Kaspars | VB2 | Valmiera | ||
54. | Balodis Kristers | VB3 | Valmiera | ||
55. | Balodis Stefans | VB4 | Valmiera | ||
56. | Baranovska Ksenija | SB3 | Daugavpils | ||
57. | Baruna Sindija-Marta | SB2 | Cēsis | ||
58. | Baruna Unda-Marī | SB1 | Cēsis | ||
59. | Barutina Emilija | SB3 | Valmiera | ||
60. | Baslika Alīna | SB4 | Valmiera | ||
61. | Baškere Krista | SB1 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
62. | Baškers Roberts | VB3 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
63. | Baukerte Railija | SB2 | Bigbank Rīga | ||
64. | Baukerte Sofija | SB1 | Bigbank Rīga | ||
65. | Bebre Airisa | SB1 | Rīga | ||
66. | Bebre Karlīna | SB2 | Rīga | ||
67. | Bebrītis Ronalds | VB1 | Valmiera | ||
68. | Beitika Zane | SB4 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
69. | Beitiks Artūrs | VB3 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
70. | Belasovs Artūrs | VB1 | Viršu iela Valmiera | ||
71. | Belasovs Sebastians | VB2 | Viršu iela Valmiera | ||
72. | Belkovskis Jānis | VB3 | VVV 4c VALMIERA | ||
73. | Belova Katrīna | SB1 | PII Pienenīte Valmiera | ||
74. | Belovs Kristofers | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
75. | Beļajeva Patrīcija-Paula | SB2 | Valmiera | ||
76. | Bendika Paula | SB2 | Valmiera | ||
77. | Bendiks Patriks | VB1 | valmeira | ||
78. | Berga Unda | SB2 | Saldus | ||
79. | Bergholde Amanta | SB2 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
80. | Bērtulsone Anna | SB3 | Valmiera | ||
81. | Bērtulsone Marta | SB4 | Valmiera | ||
82. | Bērziņa Agate | SB2 | Valmiera | ||
83. | Bērziņa Diāna | SB1 | Mazsalaca | ||
84. | Bērziņa Estere-Rebeka | SB3 | Valmiera | ||
85. | Bērziņa Sofija | SB1 | Valmiera | ||
86. | Bērziņs Eduards-Arvis | VB2 | Salaspils | ||
87. | Bērziņš Agris | VB2 | Valmiera | ||
88. | Bērziņš Dāvids | VB4 | Valmieras sākumslola Valmiera | ||
89. | Bērziņš Edvards | VB1 | Valmiera | ||
90. | Bērziņš Everts-Jānis | VB1 | Valmiera | ||
91. | Bērziņš Jēkabs | VB1 | Valmiera | ||
92. | Bērziņš Mārtiņš-Kristaps | VB2 | Valmiera | ||
93. | Bērziņš Miķelis | VB2 | Valmiera | ||
94. | Bērziņš Patriks-Viktors | VB3 | Valmiera | ||
95. | Bērziņš Rafaels | VB1 | Valmiera | ||
96. | Bērziņš Roberts-Markuss | VB3 | Salaspils | ||
97. | Bibikova Viktorija | SB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
98. | Bičevska Lauma-Emīlija | SB2 | Strenči | ||
99. | Bičevskis Druvis | VB4 | Strenči | ||
100. | Bielska Nikole | SB3 | Rīga | ||
101. | Bikovskis Roberts | VB2 | Valmiera | ||
102. | Bilsēna Marta-Elizabete | SB3 | Valmiera | ||
103. | Birjukovs Gļebs | VB3 | V.2.V. Valmiera | ||
104. | Birnbauma Madara | SB1 | Rīga | ||
105. | Biruma Nikija | SB4 | ZVOC Valmiera | ||
106. | Birzgalis Kristers | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
107. | Bisniece Kristīne | SB4 | Valmiera | ||
108. | Bišs Roberts | VB1 | Vālodzīte Valmiera | ||
109. | Bitmanis Gusts | VB1 | Valmiera | ||
110. | Bitmanis Jānis-Miķelis | VB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
111. | Blaua Alise | SB2 | Jelgava Jelgava | ||
112. | Blaua Beāte | SB1 | - JELGAVA | ||
113. | Blaua Marta | SB3 | Rīga | ||
114. | Bludens Alekss | VB2 | V.2.V. Valmiera | ||
115. | Bludens Nikolass | VB2 | V.2.V. Valmiera | ||
116. | Bludens Timurs | VB4 | V.2.V. Valmiera | ||
117. | Blūms Kārlis | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
118. | Bobeihins Ņikita | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
119. | Bobrovs Roberts | VB3 | Valmiera | ||
120. | Bogdanova Emīlija | SB1 | Valmiera | ||
121. | Boikova Alise-Anna | SB3 | Valmiera | ||
122. | Boldasevics Kristers | VB2 | Adazi Adazi | ||
123. | Bondarevs Nikita | VB4 | Līvānu VK Līvāni | ||
124. | Bormane Laura-Līga | SB1 | Valmiera | ||
125. | Bormane Madara | SB2 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
126. | Bormanis Markuss | VB3 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
127. | Boževnieks Daniels | VB1 | Valmiera | ||
128. | Brakovska Britnija | SB2 | WOOD ART.LV Ādaži | ||
129. | Brakovskis Breds | VB1 | WOOD ART.LV Ādaži | ||
130. | Brants Matīss | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
131. | Brauna Paula | SB1 | Rīga | ||
132. | Brauns Ričards | VB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
133. | Brēde Patrīcija | SB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
134. | Brence Beāte | SB3 | VVV Valmiera | ||
135. | Brence Marta | SB1 | BD Burtiņš Burtnieku novads | ||
136. | Brencis Rodrigo | VB3 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
137. | Brente-Mieze Reneta | SB4 | Valmiera | ||
138. | Breške Agate | SB1 | Umurgas pag. | ||
139. | Brēža Annija | SB1 | Valmiera | ||
140. | Brēža Annika | SB1 | Valmiera | ||
141. | Brēža Evelīna | SB1 | Valmiera | ||
142. | Brēža Samanta-Liena | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
143. | Bričs Estere | SB1 | adventisti.lv Baldone | ||
144. | Bričs Samuels | VB2 | adventisti.lv Baldone | ||
145. | Brīdaka Elīza | SB1 | Valmiera | ||
146. | Briede Dita-Egita | SB2 | VVV Valmiera | ||
147. | Brikmanis Emīls | VB1 | Valmiera | ||
148. | Brīkše Emīlija | SB4 | Valmiera | ||
149. | Brugemanis Magnuss | VB1 | Valmiera | ||
150. | Brugemanis Rodrigo-Rauls | VB3 | Valmiera | ||
151. | Bruševics Adrians | VB1 | Salaspils | ||
152. | Brūvere Ance | SB3 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
153. | Brūveris Rihards | VB4 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
154. | Buhrots Māris | VB3 | Jelgava | ||
155. | Burceva Anete | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
156. | Burcevs Kristers-Jānis | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
157. | Bušs Gustavs-Edvards | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
158. | Caune Asnate | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
159. | Cauņa Ailins | VB4 | SK Magnen Rēzekne | ||
160. | Cauņa Betija-Elizabete | SB3 | Rēzeknes 5.vsk. Rēzekne | ||
161. | Cēbers Roberts | VB3 | Valmiera | ||
162. | Celms Arvīds-Bruno | VB1 | Valmiera | ||
163. | Cepeļevs Daniils | VB3 | V.2.V. Valmiera | ||
164. | Cera Elīza | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
165. | Cera Kate | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
166. | Ceriņš Aksels | VB2 | Valmiera | ||
167. | Ciguze Aivija | SB1 | ACDC Valmiera | ||
168. | Cīmurs Kārlis | VB2 | cīmurēni Rīga | ||
169. | Cīmurs Viesturs | VB1 | cīmurēni Rīga | ||
170. | Cinis Marks | VB3 | Valmiera | ||
171. | Cīrule Aleksandra | SB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
172. | Cīrulis Oto | VB2 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
173. | Cīrulis Raiens | VB1 | MARATONA KLUBS Valmiera | ||
174. | Čečiņa Annija | SB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
175. | Čečiņš Emīls | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
176. | Čerņavskis Ričards-Aleksis | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
177. | Čerņevskis Kristiāns | VB3 | Kocēni | ||
178. | Dāboliņš Roberts | VB1 | Straupe | ||
179. | Dābols Gatis | VB3 | Rīga | ||
180. | Dalka Liene | SB2 | Bernu skrejiens Valmiera | ||
181. | Dambergs Justs | VB1 | Rīga | ||
182. | Dambergs Mārcis | VB1 | Rīga | ||
183. | Dambis Kristaps | VB1 | Cēsis | ||
184. | Dambītis Dāvis-Kristers | VB4 | BMX Valmieras puikas Valmiera | ||
185. | Dambītis Gustavs | VB1 | BMX Valmieras puikas Valmiera | ||
186. | Danilovskis Vladimirs | VB1 | rīga | ||
187. | Daņilovskis Vladimirs | VB1 | Rīga | ||
188. | Darbinieks Rihards | VB2 | Sigulda | ||
189. | Dārziņa Elizabete | SB3 | Stalbe | ||
190. | Davidovs Kristers | VB2 | Valmiera | ||
191. | Dazarts Miķelis | VB1 | Rīga | ||
192. | Dekmeijers Ralfs | VB1 | SPII Burtiņš Valmiera | ||
193. | Dinga Ralfs | VB1 | Valmiera | ||
194. | Dmitrijevs Marks | VB3 | Valmiera | ||
195. | Doveika Emīls | VB3 | Matisons Runner’s Club Mārupe | ||
196. | Dreijere Megija | SB4 | Valka | ||
197. | Dreimane Elīna | SB1 | Jelgava | ||
198. | Dreimanis Reinis | VB3 | Jelgava | ||
199. | Driksna Gvido | VB2 | Valmiera | ||
200. | Dubova Paula-Evelīna | SB4 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
201. | Dubovs Roberts | VB1 | Valmiera | ||
202. | Duksis Oto | VB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
203. | Dūmiņš Emils | VB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
204. | Dūmiņš Kārlis | VB4 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
205. | Dzedone Elīna-Estere | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
206. | Dziļums Toms | VB2 | Adazu novads | ||
207. | Dzinēja Arta-Daniela | SB3 | SPII Bitīte Valmiera | ||
208. | Eglīte Anna-Luīze | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
209. | Eglīte Elza | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
210. | Eglīte Keita | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
211. | Eglītis Edvards | VB1 | PII Valmiera | ||
212. | Eglītis Miks-Rainers | VB3 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
213. | Eglītis Reinis-Rūdolfs | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
214. | Eglītis Roberts | VB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
215. | Einberga Mairita | SB3 | Valmiera | ||
216. | Ekštets Marco-Dilans | VB1 | Carnikava | ||
217. | Ekure Elizabete | SB3 | Valmieras Viestura vidusskola 4c klase Valmiera | ||
218. | Ēķe Karlīna | SB1 | Valmiera | ||
219. | Elbrete Estere | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
220. | Elksnis Marats | VB1 | Valmiera | ||
221. | Elksnis Rinalds | VB1 | Valmiera | ||
222. | Elstina Emma | SB1 | Sprīdītis Alūksne | ||
223. | Ērenfrīde Elīza | SB2 | Rīga | ||
224. | Ērglis Edvards | VB3 | Valmiera | ||
225. | Esītis Roberts | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
226. | Ešmita Daniela | SB1 | Valmieras SOS BC | ||
227. | Ešmite Evelīna | SB1 | Valmieras SOS BC | ||
228. | Feimane Kleopatra | SB4 | Riga | ||
229. | Feimane Veronika | SB1 | RIGA | ||
230. | Fiļipčuka Marija | SB2 | V.2.V. Valmiera | ||
231. | Fokerota-Šīmane Anna | SB3 | SK Katrīna Kuldīga | ||
232. | Freiberga Sofija | SB1 | Saldus | ||
233. | Freibergs Markuss | VB4 | Saldus | ||
234. | Freija Rouza | SB1 | FOOD UNION Rīga | ||
235. | Freimane Linda | SB3 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
236. | Frīdvalde Marta | SB2 | Valmiera | ||
237. | Frinde Tīna-Luīze | SB1 | Burtnieku nov. | ||
238. | Frinds Adrians | VB3 | Burtnieku nov. | ||
239. | Gaiduka Anete | SB3 | Valmiera | ||
240. | Gaile Lote-Lea | SB3 | Sigulda | ||
241. | Gailis Gustavs | VB2 | Burkānciems OK Valmiera | ||
242. | Gaiļuša Amanda | SB1 | bernu skrejiens Valmiera | ||
243. | Gaiļuša Evelina | SB3 | bernu skrejiens Valmiera | ||
244. | Galauliņa Madara | SB1 | Valmiera | ||
245. | Gavare Dita | SB3 | Jēkabpils | ||
246. | Gavare Zane | SB2 | Jēkabpils | ||
247. | Geļevs Hugo | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
248. | Geļevs Klāvs | VB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
249. | Gerhards Kalvis | VB3 | Valmiera | ||
250. | Gerhards Luka | VB3 | Valmiera | ||
251. | Gerliņš Rinalds | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
252. | Gilučs Olivers | VB1 | Rīga | ||
253. | Glika Karmena | SB1 | Valmiera | ||
254. | Gliks Henrijs | VB1 | Valmiera | ||
255. | Gornovs Jēkabs | VB1 | S/K Sigulda Sigulda | ||
256. | Gornovs Kārlis | VB2 | S/K Sigulda Sigulda | ||
257. | Gračevs Gustavs | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
258. | Grase Gabriela | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
259. | Grasis Rodrigo | VB4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
260. | Graudiņa Amanda | SB1 | Valmiera | ||
261. | Graudiņa Karīna | SB4 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
262. | Graudiņš Linards | VB3 | Valmiera | ||
263. | Grava Everts | VB1 | KOCĒNI Valmiera | ||
264. | Grava Jānis | VB1 | Valmiera | ||
265. | Grava Olivers | VB1 | KOCĒNI Valmiera | ||
266. | Grebūna Ieva-Kristīne | SB2 | Kocēni Kocēni | ||
267. | Griķe Amanda | SB4 | We love running Daugavpils | ||
268. | Griķe Elza | SB1 | Rubene | ||
269. | Grīslis Ričards | VB2 | Jelgava | ||
270. | Grocs Ilja | VB1 | Rezekne | ||
271. | Grūbe Alens | VB1 | Valmiera | ||
272. | Grūbe Lote | SB3 | Cēsis | ||
273. | Grugule Katrina | SB2 | Jēkabpils | ||
274. | Grundzemniece Liene | SB4 | Valmiera | ||
275. | Grunte Artūrs | VB1 | Valmiera | ||
276. | Gubāte Danija | SB1 | Māsiņas Kalngale | ||
277. | Gubāte Megija | SB3 | Māsiņas Kalngale | ||
278. | Gubāts Miks | VB1 | Kalngale | ||
279. | Gudēvics Gusts | VB1 | VSK Noskrien Jelgava | ||
280. | Gudēvics Linards | VB1 | VSK Noskrien Jelgava | ||
281. | Gudēvics Mārcis | VB1 | VSK Noskrien Jelgava | ||
282. | Gulāns Henrijs-Miks | VB2 | Sigulda | ||
283. | Hamčanovska Paula | SB4 | Līgatne | ||
284. | Hasani Henrijs-Niko | VB1 | Valmiera | ||
285. | Hasani Luīze | SB2 | VALMIERA | ||
286. | Hemmele Brenda | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
287. | Hlizovs Raens | VB2 | Valmiera | ||
288. | Hlizovs Roberts | VB1 | Valmiera | ||
289. | Holšteina Laura | SB4 | Jurmala | ||
290. | Holšteine Keitija | SB3 | Valmiera | ||
291. | Iesalniece Elīna | SB1 | Eco Baltia Rīga | ||
292. | Iesalniece Elīza | SB1 | Eco Baltia Rīga | ||
293. | Iesalniece Elza | SB2 | Eco Baltia Rīga | ||
294. | Igaune Annija | SB4 | Vērēmu psk. Rēzeknes nov. | ||
295. | Ikauniece Elīza | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
296. | Irbe Ralfs | VB3 | Valmieras Sākumskola Valmiera | ||
297. | Isaksena Nora | SB2 | Mārupe | ||
298. | Isaksens Rolfs | VB1 | Mārupe | ||
299. | Ivanova Anete | SB1 | noskrien Pierīga | ||
300. | Ivanova Aurēlija | SB2 | Valmiera | ||
301. | Ivanova Viktorija | SB3 | Valmiera | ||
302. | Jagža Ģirts | VB2 | Rīga | ||
303. | Jagža Rēzija | SB1 | Rīga | ||
304. | Jakobsone Monta | SB4 | Cēsis | ||
305. | Jakušenoka Elīza | SB2 | Rīga | ||
306. | Jankeviča Emīlija-Lība | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
307. | Jansone Beate | SB3 | AQUATICS Dobele | ||
308. | Jansone Laura | SB1 | AQUATICS Dobele | ||
309. | Jansons Roberts | VB3 | Valmiera | ||
310. | Jansons Ronalds | VB3 | VPS3E Valmiera | ||
311. | Jaudzems Adrians | VB4 | Jūrmala | ||
312. | Jēgers Rihards | VB3 | Valmiera | ||
313. | Jēkabsone Lote | SB1 | |||
314. | Jēkabsons Deivids | VB2 | Valmiera | ||
315. | Jēkabsons Kārlis | VB2 | Bitīte Valmiera | ||
316. | Jeparovs Nikita | VB1 | Denals Riga | ||
317. | Jerofejeva Felicita | SB1 | Rīga | ||
318. | Jerofejeva Selīna | SB1 | Rīga | ||
319. | Ješila Roze | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
320. | Jirjena Nellija | SB1 | Rīga | ||
321. | Jocis Kristiāns | VB3 | Matisons Runner’s Club | ||
322. | Jocis Valters | VB3 | Matisons Runner’s Club | ||
323. | Jubelis Kaspars | VB3 | Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI'' Rīga | ||
324. | Juhnevics Alberts | VB1 | ČapŽakEži Rīga | ||
325. | Jundze Annija | SB3 | Valmiera | ||
326. | Junghāne Nora | SB1 | Rīga | ||
327. | Junghāns Edvards | VB2 | Rīga | ||
328. | Junghāns Pauls | VB2 | Rīga | ||
329. | Junghāns Rihards | VB1 | Rīga | ||
330. | Jurka Dārta | SB1 | Beverīnas novads | ||
331. | Jurovskis Artemijs | VB1 | Riga | ||
332. | Kaģis Mārcis-Andris | VB2 | VB 2 -2009g Valmiera | ||
333. | Kājiņš Reinis | VB2 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
334. | Kalītis Artūrs | VB3 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
335. | Kallase Laura | SB2 | Gulbene | ||
336. | Kalniņa Rēzija | SB2 | Rēzekne | ||
337. | Kalniņš Edgars-Kristers | VB1 | Smieklīgie jūrnieki Valmiera | ||
338. | Kalniņš Nauris | VB3 | VPS3E Valmiera | ||
339. | Kalniņš Ralfs | VB1 | Rēzekne | ||
340. | Kalniņš Ralfs-Ričards | VB2 | Jēkabpils | ||
341. | Kalniņš Toms-Oskars | VB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
342. | Kāpostiņš Valts | VB2 | Valmiera | ||
343. | Karāns Valters | VB1 | LV Valmiera | ||
344. | Karitons Dāvis | VB4 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
345. | Karitons Kristiāns | VB3 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
346. | Kārkliņš Ivo | VB2 | Carnikava | ||
347. | Kārkliņš Kristians | VB1 | Brīvzemnieku pag. | ||
348. | Kārkliņš Raivo | VB1 | Carnikava | ||
349. | Karnāte Aleksandra | SB1 | Ēveles pagasts | ||
350. | Karnāte Arta | SB4 | Ēveles pagasts | ||
351. | Karole Enija | SB1 | Smiltene | ||
352. | Kāta Emīlija-Katrīne | SB3 | Jelgava | ||
353. | Katana Dārta | SB2 | Valmiera | ||
354. | Katkeviča Kristiāna | SB1 | Mārupe | ||
355. | Kaufmanis Emīls | VB1 | Valmiera | ||
356. | Kaupe Ance | SB1 | Valmiera | ||
357. | Kaupe Toms | VB2 | Valmiera | ||
358. | Kaupe Valters | VB1 | Valmiera | ||
359. | Kaupuža Amanta-Kristiāna | SB3 | Cēsis | ||
360. | Kaveckis Daniels | VB1 | Valmiera | ||
361. | Kavīte Keita | SB3 | individuāli Valmiera | ||
362. | Kavītis Toms-Paulis | VB2 | Bitīte Valmiera | ||
363. | Kezika Annija | SB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
364. | Keziks Valters | VB1 | Bērzaine Kocēnu nov. | ||
365. | Kīna Agnese | SB1 | Kocēni | ||
366. | Klagišs Fēlikss | VB1 | www.datuspecialists.lv Valmiera | ||
367. | Klapere Līva | SB2 | ČapŽakEži Babīte | ||
368. | Klaperis Mikus | VB3 | ČapŽakEži Babīte | ||
369. | Klauža Kate | SB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
370. | Klaužs Arvis | VB1 | PII Pienenīte Valmiera | ||
371. | Kleina Letīcija | SB1 | Minkāns Strenči | ||
372. | Kleins Mārcis | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
373. | Klētnieks Kristofs | VB3 | Valmiera | ||
374. | Kliņģeris Arvils-Ādams | VB3 | Valmiera | ||
375. | Klodža Ance-Lote | SB2 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
376. | Klūga Anna | SB2 | Valmiera | ||
377. | Klūga Elīna | SB2 | valmiera | ||
378. | Knoka Lauma | SB1 | Rīga | ||
379. | Knoks Kārlis | VB2 | Rīga | ||
380. | Kņuipe Marija | SB3 | Rīga | ||
381. | Kobjakovs Gastons | VB2 | Mazsalaca | ||
382. | Kočkeris Mārcis | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
383. | Kočs Edvards | VB1 | Valmiera | ||
384. | Kodacka Gabriela | SB3 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
385. | Kodacka Vanesa-Dženija | SB4 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
386. | Kopeika Ralfs | VB2 | Valmiera | ||
387. | Kopeika Tomass | VB1 | Valmiera | ||
388. | Korotko Elizabete | SB1 | Valmiera | ||
389. | Kozačkovs Einārs | VB3 | Ludzas muzikanti Ludza | ||
390. | Krapāne Linda | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
391. | Krasovskis Kaspars | VB2 | Valmiera | ||
392. | Krasta Katrina-Anna | SB1 | valmiera | ||
393. | Krastiņš Madars | VB1 | Valmiera | ||
394. | Krasts Rodžers | VB3 | valmiera | ||
395. | Krauklis Markuss | VB3 | Valmieras puikas Valmiera | ||
396. | Krauze Gustavs | VB2 | Baloži | ||
397. | Krauze Līva | SB3 | Baloži | ||
398. | Kravale Everita | SB1 | Pļaviņas | ||
399. | Kreslina Laura | SB3 | valmiera | ||
400. | Krieviņa Kate | SB3 | - Valmiera | ||
401. | Krieviņa Sindija | SB3 | Valmiera | ||
402. | Kronpušs Miks | VB1 | Bigbank Rīga | ||
403. | Krūmiņa Elza | SB2 | Jelgava | ||
404. | Krūmiņš Klāvs | VB4 | Jelgava | ||
405. | Krūskopa Elizabete | SB1 | b/d Valmiera | ||
406. | Krūskopa Liliāna | SB2 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
407. | Kugis Daniels-Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
408. | Kūkojs Gustavs | VB3 | Valmiera | ||
409. | Kuplā Simona | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
410. | Kuple Elīza | SB3 | Valmiera | ||
411. | Kuple Estere | SB4 | Valmiera | ||
412. | Kurbatovs Daniils | VB3 | V.2.V. Valmiera | ||
413. | Kužuma Daniela | SB1 | Valmiera | ||
414. | Kvēps Eduards | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
415. | Kviesīte Baiba | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
416. | Kviesītis Ričards | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
417. | Ķepis Kārlis | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
418. | Ķepīte Elizabete | SB2 | Valmiera | ||
419. | Ķerpe Līva | SB4 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
420. | Ķīkule Anete | SB2 | Valmiera | ||
421. | Ķīkulis Adrians | VB3 | Valmiera | ||
422. | Ķikute Kristiāna-Anna | SB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
423. | Ķipurs Edvards | VB1 | Valmiera | ||
424. | Ķipurs Henrijs | VB3 | valmiera | ||
425. | Ķipurs Ralfs | VB2 | Valmiera | ||
426. | Labsvīra Eleonora-Kristiana | SB3 | Sigulda | ||
427. | Labsvīrs Atis-Regnārs | VB4 | Sigulda | ||
428. | Laiva Elīza | SB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
429. | Laiva Elza | SB1 | Rīga | ||
430. | Laiva Karlīna | SB4 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
431. | Laizāns Dainis | VB2 | Rēzeknes 5.vidusskola Rēzekne | ||
432. | Lapiņa Rūta | SB2 | PII Valmiera | ||
433. | Lapiņa Sofija | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
434. | Lapiņš Daniels | VB3 | Valmiera | ||
435. | Lapiņš Krists | VB4 | Valmiera | ||
436. | Lastenieks-Kikučs Raivo | VB1 | Rīga | ||
437. | Laurenova Patrīcija | SB4 | Valmiera | ||
438. | Laursone Andželīna | SB1 | Laursoni Valmiera | ||
439. | Laursone Elizabeta | SB2 | Laursoni Valmiera | ||
440. | Laursone Patrīcija | SB1 | Laursoni Valmiera | ||
441. | Lauzis Hermanis | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
442. | Lauzis Leonards | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
443. | Lazdiņš Roberts | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
444. | Leiboma Žanete | SB2 | HERBALIFE Valmiera | ||
445. | Leimane Selinda | SB1 | PII "Ezītis" Valmiera | ||
446. | Leoke Betija | SB4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
447. | Leoke Patriks | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
448. | Leoke Toms | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
449. | Leonidovs Artjoms | VB4 | Daugavpils | ||
450. | Leons Kristers | VB1 | Cēsis | ||
451. | Lesiņa Anna-Izabella | SB2 | Valmiera | ||
452. | Levica Nikola | SB2 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
453. | Lezdiņa Laura | SB2 | Valmiera | ||
454. | Līcis Artūrs | VB1 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
455. | Līcis Emīls | VB1 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
456. | Licitis Kristians | VB2 | Valmieras sporta skola valmiera | ||
457. | Liekniņa Paula | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
458. | Lielmane Evelīna-Kate | SB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
459. | Liepa Jēkabs | VB1 | Mazsalaca | ||
460. | Liepa Keita | SB1 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
461. | Liepa Kellija | SB3 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
462. | Liepa Miķelis | VB3 | Mazsalaca | ||
463. | Liepiņa Agnese | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
464. | Liepiņa Annija | SB3 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
465. | Liepiņa Ieva | SB1 | BALTMA Valmiera | ||
466. | Liepiņš Andris | VB4 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
467. | Liepiņš Orlando | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
468. | Liepiņš Rauls | VB4 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
469. | Linde Anna | SB1 | SK Katrīna Kuldīga | ||
470. | Lintere Elizabete | SB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
471. | Līva Ance | SB3 | VVV Valmiera | ||
472. | Līvens Lauris | VB3 | VPS3E Valmiera | ||
473. | Ločmele Loreta-Anna | SB4 | Valmiera | ||
474. | Ločmele Mārieta | SB1 | Rīga | ||
475. | Ločmelis Ralfs | VB1 | Valmiera | ||
476. | Logina Sofija-Izabella | SB1 | Valmiera | ||
477. | Lohina Dana | SB2 | Valmiera | ||
478. | Loseva Aleksandra | SB1 | Smiltene | ||
479. | Lozbergs Eduards | VB2 | Valmiera | ||
480. | Lubāne Rebeka | SB1 | Valmiera | ||
481. | Lubāne Signija | SB1 | Valmiera | ||
482. | Lukaševics Niks | VB3 | Valmiera | ||
483. | Lukaševs Igors | VB3 | Rēzeknes sākumskola Rēzekne | ||
484. | Lukaševs Kirills | VB1 | Rēzeknes PII Rēzekne | ||
485. | Lukša Rihards | VB2 | PII Valmiera | ||
486. | Lūsis Mārtiņš | VB1 | Valmiera | ||
487. | Luste Lelde | SB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
488. | Mača Laura | SB2 | HERBALIFE Valmiera | ||
489. | Mačs Ridrogo | VB1 | HERBALIFE Valmiera | ||
490. | Mačs Toms-Gabriels | VB1 | HERBALIFE Valmiera | ||
491. | Magrics Rendijs | VB4 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
492. | Majors Lauris | VB2 | V5V Valmiera | ||
493. | Maksimova Samanta | SB3 | VPS3E Valmiera | ||
494. | Malihina Margarita | SB1 | Infinity Rēzekne | ||
495. | Malihins Romans | VB2 | Infinity Rēzekne | ||
496. | Malnača Signe | SB4 | BJC Laimīte Rīga | ||
497. | Mālniece Binnija-Amanda | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
498. | Mālnieks Andris | VB1 | Valmiera | ||
499. | Marena Marta | SB3 | Strenči | ||
500. | Martinsons Artis | VB1 | KOKO Team Valmiera | ||
501. | Mastiņš Gustavs | VB1 | Rubene Kocēnu nov. | ||
502. | Matvejeva Rēzija-Žermēna | SB2 | Valmiera | ||
503. | Matvejevs Regnārs-Niks | VB3 | Valmiera | ||
504. | Matvijuka Viktorija | SB1 | Valmiera | ||
505. | Maurins Rinalds | VB2 | Saldus | ||
506. | Medne Moda | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
507. | Mednis Teodors | VB1 | wAlts Cēsis | ||
508. | Megnis Dāvis | VB2 | Kocēni | ||
509. | Meiere Tina | SB4 | Valmiera | ||
510. | Meise Evelīna | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
511. | Melkerts Ralfs | VB3 | Valmiera | ||
512. | Meļķis Rihards | VB2 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
513. | Mežīte Daiga | SB3 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
514. | Migliniece Rūta | SB3 | Valmiera | ||
515. | Mihailovska Kira | SB2 | Valmiera | ||
516. | Mikaljūna Sofija | SB1 | VSK Noskrien Ogre | ||
517. | Mikaljūns Kārlis-Viljams | VB1 | OMD Rīga | ||
518. | Mikelsone Annija | SB4 | Riga | ||
519. | Miklajūna Sofija | SB1 | OMD Rīga | ||
520. | Miksone Līga | SB3 | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
521. | Miksons Emīls | VB1 | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
522. | Miķelsone Annija | SB4 | Rīga | ||
523. | Milere Keita | SB3 | Valmiera | ||
524. | Millers Mārcis | VB4 | Strenči | ||
525. | Millers Martins | VB1 | Valmiera | ||
526. | Miltiņa Ance | SB2 | Miltiņi Vērgale | ||
527. | Mincāns Jānis | VB4 | SIA "Maxima Latvija" Valmiera | ||
528. | Mincāns Pauls | VB1 | Dikļi | ||
529. | Mirošņičenko Elīze-Elizabete | SB4 | Valmiera | ||
530. | Miruškins Alekss | VB1 | Beverīnas novads | ||
531. | Miruškins Markuss | VB4 | Beverīnas novads | ||
532. | Misāns Austris | VB2 | Liepāja | ||
533. | Misika Daniela-Marta | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
534. | Muķiele Nikola | SB3 | Aloja Starkelsen | ||
535. | Mulere Evelīna | SB1 | PII Sprīdītis Valmiera | ||
536. | Mulers Ralfs | VB4 | Valmiera Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
537. | Murāne Luīze-Heidija | SB2 | Valmiera | ||
538. | Murāns Ernests | VB1 | Valmiera | ||
539. | Muska Līga | SB2 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
540. | Mušperts Alekss | VB3 | Valmiera | ||
541. | Nākuma Anna | SB1 | Bauska | ||
542. | Nākums Pauls | VB1 | Bauska | ||
543. | Narvaišs Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
544. | Neļķe Gunārs | VB1 | Valmiera | ||
545. | Neļķe Kriss-Emīls | VB4 | Valmiera | ||
546. | Neļķe Kristena | SB1 | Valmiera | ||
547. | Ničipore Elizabete | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
548. | Ničipore Katrīne | SB1 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
549. | Nikels Adrians | VB4 | Strenči | ||
550. | Nikolajeva Laura | SB3 | VPS3E Valmiera | ||
551. | Nolberga Loreta-Nikola | SB3 | Valmiera | ||
552. | Nolbergs Daniels-Svens | VB1 | Valmiera | ||
553. | Nolbergs Emīls-Justs | VB1 | Valmiera | ||
554. | Novikova Elīna | SB1 | SIA "Maxima Latvija" Līvāni | ||
555. | Novikovs Emīls | VB1 | SIA "Maxima Latvija" Līvāni | ||
556. | Noviks Matīss | VB2 | Valmiera | ||
557. | Ņilova Madara | SB1 | HERBALIFE Valmiera | ||
558. | Ose Alise-Nikola | SB3 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
559. | Ošiņš Emīls | VB2 | valmiera | ||
560. | Ozola Anna-Marija | SB4 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
561. | Ozola Austra | SB1 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
562. | Ozola Dinija | SB2 | ozoli Valmiera | ||
563. | Ozola Rūta | SB1 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
564. | Ozoliņa Dana | SB3 | V.2.V. Valmiera | ||
565. | Ozoliņa Elza | SB1 | Valmiera | ||
566. | Ozoliņa Kate | SB2 | Valmiera | ||
567. | Ozoliņa Marta-Luīze | SB1 | Riga Adventure Team Valmiera | ||
568. | Ozoliņa Paula | SB1 | Matisons Runner’s Club Ventspils | ||
569. | Ozoliņš Valters | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
570. | Ozollapa Valters | VB3 | Sporta un atpūtas komplekss "Zemgale" Valmiera | ||
571. | Ozols Ernests | VB3 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
572. | Ozols Gustavs | VB1 | Vienā skrējienā vesela ģimene Jelgava | ||
573. | Ozols Kārlis | VB2 | Bitīte Valmiera | ||
574. | Ozols Kristers | VB2 | Valmiera | ||
575. | Ozols Markuss | VB4 | Valmiera Valmiera | ||
576. | Ozols Ričards | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
577. | Ozols Valentīns | VB3 | Valmieras SOS BC | ||
578. | Ozols Valters | VB1 | b/d Pienenīte Valmiera | ||
579. | Packeviča Katrina | SB3 | V.2.V. Valmiera | ||
580. | Paiders Jēkabs-Emīls | VB3 | Valmiera | ||
581. | Pāķe Lelde | SB4 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
582. | Pāķe Madara | SB2 | Saulkrasti SRT Saulkrasti | ||
583. | Palma Marta | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
584. | Paulicāns Roberts | VB1 | Valmiera | ||
585. | Pavītols Gabriels | VB1 | Valmiera | ||
586. | Pavītols Markuss | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
587. | Pavlenko Timurs | VB3 | Ģimenes mafija Jelgava | ||
588. | Peipe Monta | SB3 | Valmiera | ||
589. | Pētersone Anete | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
590. | Pētersone Dārta | SB1 | Valmiera | ||
591. | Pētersone Leila-Anna | SB2 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
592. | Pētersons Dāvis | VB3 | VVV Valmiera | ||
593. | Pētersons Dominiks | VB1 | Kocēni Kocēnu novads | ||
594. | Pētersons Reinis | VB2 | Valmiera | ||
595. | Petrila Linards | VB2 | Riga | ||
596. | Petrusa Tīna | SB2 | Dobele | ||
597. | Petruseviča Elīza | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
598. | Pīlēna Amanda | SB4 | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
599. | Plastikovs Aleksandrs | VB1 | Riga | ||
600. | Plaude Madara | SB2 | Valmiera | ||
601. | Plaudis Mārtiņš | VB4 | Valmiera | ||
602. | Pleša Kristīne | SB2 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
603. | Plīkšis Modris | VB1 | Valmiera | ||
604. | Plūme Luīze | SB3 | Mazsalacas vidusskola Mazsalaca | ||
605. | Podniece Enija | SB3 | Valmiera | ||
606. | Podnieks Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
607. | Podojahins Roberts | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
608. | Pozdņihovs Valters | VB2 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
609. | Prauliņš Olafs | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
610. | Puidīte Beatrise-Liene | SB3 | Aloja | ||
611. | Puidītis Kārlis | VB2 | Ungurpils | ||
612. | Puleksis Markuss | VB1 | Valmiera | ||
613. | Puleksis Rinalds | VB2 | Valmiera | ||
614. | Purgailis Artūrs | VB1 | Ādaži | ||
615. | Puriņš Kaspars | VB1 | Puriņi Cēsis | ||
616. | Puriņš Matīss-Kristians | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
617. | Purmalis Ralfs | VB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
618. | Putnina Keita | SB2 | Valmiera | ||
619. | Putnina Kristiāna | SB1 | Valmiera | ||
620. | Putninš Regnārs | VB4 | Valmiera | ||
621. | Putniņa Laura-Marija | SB3 | Valmiera | ||
622. | Putniņš Edgars | VB2 | Valmiera | ||
623. | Putniņš Kārlis | VB1 | Valmiera | ||
624. | Puzinkeviča Grēta | SB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
625. | Pužule Katrīna | SB1 | Rīga | ||
626. | Račiks Emīls | VB4 | Swedbank Valmiera | ||
627. | Ramane Natalija | SB1 | Rīga | ||
628. | Rasa Betija | SB3 | Valmiera | ||
629. | Rasa Ketija | SB3 | Valmiera | ||
630. | Rašmane Kerija | SB2 | - Jelgava | ||
631. | Ratniece Elza | SB1 | Sportlat Rīga | ||
632. | Rauska Dāvis | VB3 | Valmiera | ||
633. | Rebinka Markuss-Raivo | VB4 | Olaine | ||
634. | Reima Gustavs | VB1 | Valmiera | ||
635. | Reima Kārlis | VB2 | Valmiera | ||
636. | Reinfelde Helēna | SB3 | Liepāja | ||
637. | Reinfelds Emīls-Matiass | VB3 | SK Metroons/ Nike Rīga | ||
638. | Reingolde Alise | SB3 | Privātbūve Smiltene | ||
639. | Riba Renārs | VB1 | Valmiera | ||
640. | Rieksta Dārta | SB3 | Rīga | ||
641. | Rieksta Laura | SB2 | Individuāli Valmiera | ||
642. | Rieksta Rūta | SB1 | Rīga | ||
643. | Rināss Rinalds | VB1 | Cēsis | ||
644. | Riseva Elizabete | SB3 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
645. | Ronis Niks | VB2 | Gulbene | ||
646. | Rozentāle Amanda | SB1 | Iecava | ||
647. | Rozītis Rolands | VB3 | Valmiera | ||
648. | Rožlapa Evelīna | SB3 | VSK Noskrien Valmiera | ||
649. | Rožlapa Raivo | VB2 | Strenči | ||
650. | Rožņoja-Sunāksle Agija | SB1 | Valmiera | ||
651. | Rožņoja-Sunāksle Amanda | SB2 | Valmiera | ||
652. | Rudītis Lukass | VB1 | MARATONA KLUBS Ventspils | ||
653. | Rudzīte Madara | SB1 | Burtnieku novads | ||
654. | Rudzīte Zane-Rēzija | SB3 | Valmieras Pārgaujas sākumskola Valmiera | ||
655. | Rudzītis Kristers | VB2 | Burtnieku novads | ||
656. | Rudzītis Mārtiņš | VB1 | Valmiera | ||
657. | Rudzītis Martins | VB3 | Valka | ||
658. | Rudzītis Miks | VB1 | Valka | ||
659. | Rugāja Rota | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
660. | Rulle Elena-Dārta | SB3 | Valmiera | ||
661. | Ruska Mikus | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
662. | Rutkovska Alise | SB1 | Tukums | ||
663. | Sakne Denis | VB1 | Rīga | ||
664. | Saliņa Luīze-Linda | SB2 | Valmieras 5. vidusskola Valmiera | ||
665. | Salmiņa Žozefīne | SB1 | Valmiera | ||
666. | Salnīte Denīze | SB3 | Valmiera | ||
667. | Salnīte Elīza | SB1 | Valmiera | ||
668. | Saltais Haralds | VB1 | Valmiera | ||
669. | Saltais Teodors | VB3 | Valmiera | ||
670. | Saltais Uģis | VB1 | Valmiera | ||
671. | Saulīte Rūta | SB2 | Valmiera | ||
672. | Saulīte Sabīne | SB4 | Valmiera | ||
673. | Sauša Adele | SB1 | Sigulda | ||
674. | Segliņa Anna | SB3 | Valmiera | ||
675. | Segliņš Jurģis | VB4 | Valmiera | ||
676. | Segliņš Rūdolfs | VB4 | Valmiera | ||
677. | Semjonova Alise | SB1 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
678. | Semjonova Katrīna | SB3 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
679. | Semjonova Valerija | SB2 | V.2.V. Valmiera | ||
680. | Semjonovs Ilja | VB1 | Ģimenes mafija Jelgava | ||
681. | Semjonovs Jānis | VB1 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
682. | Serdceva Keita | SB2 | Valmiera | ||
683. | Sijāte Elīna | SB2 | Valmiera | ||
684. | Silanža Beatrise | SB3 | Valmiera | ||
685. | Silanžs Kārlis | VB2 | Valmiera | ||
686. | Silava Adelīna | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
687. | Silava Nora | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
688. | Siliņš Gustavs | VB2 | Valmiera | ||
689. | Siminaite Dārta | SB2 | Cēsis | ||
690. | Singhs Dzastins | VB3 | Valmiera | ||
691. | Sirmais Anna | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
692. | Sirmais Vestards | VB3 | Dikļi | ||
693. | Sjarki Samanta | SB3 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
694. | Skadiņš Markuss | VB1 | Skadiņi Rīga | ||
695. | Skadiņš Martins | VB1 | Skadiņi Rīga | ||
696. | Skrastiņa Sabīne | SB2 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
697. | Skripsts Mārcis | VB1 | Cēsis | ||
698. | Skujevska Ieva-Aleksandra | SB1 | Smieklīgie jūrnieki Valmiera | ||
699. | Skujiņa Elīza | SB1 | Valka | ||
700. | Slesarenoka Angelina | SB2 | Riga | ||
701. | Slokenbergs Roberts | VB2 | Valmiera | ||
702. | Sokova Dārta-Annika | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
703. | Soročins Kristofers | VB3 | Valmiera | ||
704. | Spiridonovs Markuss | VB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
705. | Srode Elizabete | SB4 | Jaunburtnieku p-sk. Kocēnu nov. | ||
706. | Stolbovs Ralfs | VB1 | Jurmala | ||
707. | Strādere Enija | SB2 | Valmiera | ||
708. | Strads Kristaps | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
709. | Strads Markuss-Renārs | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
710. | Streiba Ralfs | VB3 | Valmiera | ||
711. | Stulpāns Gustavs | VB2 | GRAVIS Ogre | ||
712. | Stulpāns Kārlis | VB1 | Gravis Ogre | ||
713. | Suneps Filips | VB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
714. | Supe Evelīna | SB2 | Supes dzimta Valmiera | ||
715. | Šakale Beatrise | SB1 | Valmiera | ||
716. | Šakuns Mairis | VB2 | Valmiera | ||
717. | Šaramigina Sofija | SB2 | V.2.V. Valmiera | ||
718. | Šarpio Toms | VB3 | - Rīga | ||
719. | Ščukins Maksims | VB1 | Valmiera | ||
720. | Šeļepina Marija | SB4 | V.2.V. Valmiera | ||
721. | Šilde Lūkass-Armands | VB1 | Valmiera | ||
722. | Šimanska Anna-Aleksandra | SB2 | Valmiera | ||
723. | Škeļonoka Jelizaveta | SB2 | V.2.V. Valmiera | ||
724. | Šķipore Arta | SB3 | Valmiera | ||
725. | Šmite Keita | SB2 | Olaine | ||
726. | Šmits Edžus | VB4 | Nike Matīši | ||
727. | Šmits Mārcis | VB3 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
728. | Šmits Ričards | VB3 | Rīga | ||
729. | Štauers Kristers | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
730. | Štauers Maksimiljans | VB4 | Valmiera apkārt Zemeslodei Valmiera | ||
731. | Šteinarte Paula-Emīlija | SB2 | Valmiera | ||
732. | Šteinberga Marta | SB1 | Valmiera | ||
733. | Šteinbergs Markuss | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
734. | Šteinbergs Oskars | VB2 | Valmiera | ||
735. | Šteindāls Edvards | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
736. | Šulca Luīze | SB2 | Valmiera | ||
737. | Šulmeistare Amanda | SB2 | Valmieras Viestura vidusskola Valmiera | ||
738. | Šurma Markuss-Janis | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
739. | Šuvcane Paula | SB3 | Kocēni | ||
740. | Švalbe Ričards | VB1 | PII "Sprīdītis" Valmiera | ||
741. | Švalbe Roberts | VB3 | Valmieras Sākumskola Valmiera | ||
742. | Tauriņa-Bluķe Rendija | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
743. | Teicis Kārlis | VB2 | Valmiera | ||
744. | Teicis Toms | VB3 | Valmiera | ||
745. | Tesļa Endija | SB3 | Beverīnas novads Beverīnas novads | ||
746. | Tetere Amanda | SB3 | Valmiera | ||
747. | Teteris Edgars | VB1 | Valmiera | ||
748. | Teteris Jēkabs | VB1 | Teteri Ulbroka | ||
749. | Tīlena Tija-Beatrise | SB2 | Valmiera | ||
750. | Tīlens Haralds | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
751. | Tiļugs Daniels | VB1 | Valmiera | ||
752. | Tims Āris | VB4 | Nīkrāces pamatskola Skrunda | ||
753. | Tinkuss Ralfs | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
754. | Tokareviča Veronika | SB1 | Rīga | ||
755. | Toms Markuss | VB3 | Valmiera | ||
756. | Trēziņš Edmunds-Rūdolfs | VB1 | Buratīno Valmiera | ||
757. | Tute Alens | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
758. | Ubeiko Otto | VB1 | PII Sprīdītis Valmiera | ||
759. | Ubeiko Tīna | SB4 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
760. | Ūburga Estere | SB1 | Strenči | ||
761. | Ulase Naomi | SB1 | Jelgava | ||
762. | Ulmanis Rendijs | VB1 | Valmiera | ||
763. | Upeniece Beāte | SB1 | Valmiera | ||
764. | Upesjure-Lukša Parisa | SB4 | SB4 Beverīnas novads | ||
765. | Urbanoviča Sofija | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
766. | Urbanovičs Domeniks | VB4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
767. | Utkina Karlīna | SB3 | SPORTLAND/NIKE | ||
768. | Vahere-Abražune Elīna | SB1 | Rīga | ||
769. | Vaivods Gustavs | VB2 | Jūrmalas Rūķīši Jūrmala | ||
770. | Valdmanis Niks-Kārlis | VB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
771. | Valeskalns Eduards | VB1 | Valmiera | ||
772. | Valeskalns Krišjānis-Kristers | VB3 | Valmiera | ||
773. | Valta Milāna | SB3 | Rēzekne | ||
774. | Valtass Hermanis | VB2 | SK Metroons/ Nike Mārupe | ||
775. | Valtiņš Olivers | VB1 | Trikāta | ||
776. | Vanadziņš Kristaps | VB1 | Valmiera | ||
777. | Vanters Miks | VB1 | Valmiera | ||
778. | Vanters Tomass | VB3 | Valmiera | ||
779. | Vasiļausks Aleksandrs | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
780. | Vasiļausks Maksims | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
781. | Vasiļjevs Mihaels-Artūrs | VB1 | Valmiera | ||
782. | Vazdiķe Felicita | SB1 | Valmiera | ||
783. | Vazdiķe Madara | SB1 | Valmiera | ||
784. | Veide Linards | VB4 | Valmieras.5. Vidusskola Valmiera | ||
785. | Veidemane Alise | SB3 | Valmiera | ||
786. | Veidemanis Aivis | VB4 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
787. | Veidemanis Alens-Uldis | VB1 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
788. | Veikšāne Annija | SB1 | Valmiera | ||
789. | Veikšāns Rendijs | VB4 | VVV Valmiera | ||
790. | Veinberga Avelīna-Estere | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
791. | Veinberga Elza | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
792. | Veinberga Karlīna | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
793. | Vējiņa Paula | SB1 | Jaunmārupe | ||
794. | Vējš-Āboliņš Daniels | VB2 | Smiltene | ||
795. | Vektere Dārta | SB4 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
796. | Vektere Elza | SB2 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
797. | Velcere-Jonīte Kristena | SB1 | Cēsis | ||
798. | Velcers-Jonītis Ralfs | VB1 | Cēsis | ||
799. | Vesmane Estere | SB2 | Pienenīte Valmiera | ||
800. | Vesmane Laura | SB1 | Pienenīte Valmiera | ||
801. | Vestbergs Emīls | VB4 | Valmiera | ||
802. | Vēveris Eduards | VB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
803. | Videmane Līva-Evelīna | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
804. | Vihrova Anastasija | SB3 | V.2.V. Valmiera | ||
805. | Vīksna Amēlija-Nikola | SB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
806. | Vīksna Letīcija-Alma | SB1 | Valmiera | ||
807. | Vīksna Luīze-Anna | SB1 | Jelgava | ||
808. | Vīksna Mārcis | VB3 | Valmiera | ||
809. | Vīlands Kaspars-Dāniels | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
810. | Vīlands Markuss | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
811. | Vīlands Nauris | VB1 | Bitīte Valmiera | ||
812. | Vīlands Rainers | VB2 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
813. | Vilcāns Andrejs | VB4 | SIA "Maxima Latvija" Līvāni | ||
814. | Vīlipa Diāna | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
815. | Vīlips Gvido | VB3 | Valmiera | ||
816. | Vilka Adriana | SB3 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
817. | Vilks Krišjānis | VB1 | Rīga | ||
818. | Vilks Oto | VB2 | Rīga | ||
819. | Vilks Ralfs | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
820. | Vilks Svens-Gustavs | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
821. | Vilmane Keita | SB1 | Bitīte Valmiera | ||
822. | Vilne Kerija | SB1 | Valmiera | ||
823. | Vilnis Roberts-Arvīds | VB1 | Valmiera | ||
824. | Viļums Kalvis | VB1 | Valmiera | ||
825. | Viļums Kārlis | VB3 | Valmiera | ||
826. | Viļumsone Luize-Lote | SB1 | Limbaži | ||
827. | Vimba Gundega | SB1 | Valmiera | ||
828. | Vimba Madara | SB1 | Valmiera | ||
829. | Vinters Kristiāns | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
830. | Vinters Lauris | VB3 | Valmieras sākumskola Valmiera | ||
831. | Virskūna Alise-Anna | SB1 | Valmiera | ||
832. | Virskūna Elīza-Marta | SB2 | Valmiera | ||
833. | Vītoliņa Simona | SB4 | VVV Valmiera | ||
834. | Vītols Olivers | VB1 | Anglija | ||
835. | Volkolakova Elizabete | SB1 | Volkolakovi rullē Saulkrasti | ||
836. | Volkolakovs Jānis | VB4 | Volkolakovi rullē Saulkrasti | ||
837. | Volkolakovs Valters | VB3 | Volkolakovi rullē Saulkrasti | ||
838. | Vorslavs Gustavs | VB3 | Rīga | ||
839. | Vucina Elizabete | SB1 | Valmiera | ||
840. | Zadorožnijs Romass | VB3 | Valmiera | ||
841. | Zaķe Ance | SB1 | Cēsis | ||
842. | Zālīte Annika | SB2 | SS Arkādija Rīga | ||
843. | Zālīte Loreta | SB3 | SS Arkādija Rīga | ||
844. | Zālīte Melānija | SB3 | Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
845. | Zālītis Jānis | VB1 | Rīga | ||
846. | Zālītis Markuss | VB1 | Baldones vieglatlētikas nodaļa Ķekava | ||
847. | Zalsters Luka | VB1 | Iecava | ||
848. | Zaneribs Artis | VB4 | Nīkrāces pamatskola Nīkrāce | ||
849. | Zāns Tālis | VB2 | Rīga | ||
850. | Zariņa Karlīna | SB1 | Valmiera | ||
851. | Zariņa Katrīna | SB3 | Apes novads | ||
852. | Zariņa Monta | SB4 | Valmiera apkārt Zemeslodei Valmiera | ||
853. | Zariņa Zane | SB3 | VPS3E VALMIERA | ||
854. | Zariņš Dāvis | VB3 | Vaidava | ||
855. | Zariņš Krišs | VB1 | Kocēni | ||
856. | Zariņš Miķelis | VB1 | Apes nov | ||
857. | Zariņš Rafaels | VB2 | Z-gimene Valmiera | ||
858. | Zeibarte Samanta | SB2 | Valmiera | ||
859. | Zekants Kārlis-Henrijs | VB3 | Valmiera | ||
860. | Zelčs Olivers | VB2 | Ņiperie no VPS Valmiera | ||
861. | Zelčs Rinalds | VB3 | VPS3E Valmiera | ||
862. | Zeļenkovs Marats | VB1 | Sigulda | ||
863. | Zēmelis Jēkabs | VB2 | Kocēni Kocēnu nov. | ||
864. | Zenovičs Aleksandrs | VB4 | Valmieras 2.vsk. Valmiera | ||
865. | Zepa Paula-Megija | SB2 | Valmiera | ||
866. | Ziemane Paula | SB1 | Valmiera | ||
867. | Ziemane Tīna | SB3 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
868. | Zinkevičs Toms | VB3 | Valmiera | ||
869. | Ziplāne-Viļuma Madara | SB2 | Valmiera | ||
870. | Zolmanis Ritvars | VB1 | PII Valmiera | ||
871. | Zubkova Angelina | SB2 | |||
872. | Zujevs Maksims | VB3 | V.2.V. Valmiera | ||
873. | Zurģe Alise | SB2 | Valmiera | ||
874. | Zutis Kārlis | VB1 | Alojas Novads | ||
875. | Zuza Toms | VB2 | Strenči | ||
876. | Zvirgzde Kristiāna | SB1 | Valmieras pilsētas pašvaldība Valmiera | ||
877. | Žarčenko Daniela | SB2 | V.2.v. Valmiera | ||
878. | Žirne Laura | SB4 | Valmiera | ||
879. | Žirne Līga | SB3 | Valmiera | ||
880. | Žuselis Dmitrijs | VB2 | Bukulti | ||
881. | Žuselis Kristiāns | VB1 | Daugavpils |