Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Sportlat Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratona skrējiens 42,195 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons JānisVM50VSK Noskrien
Rīga
2.  Ārons VoldemārsVMJensen Metal
Liepāja
3.  Artemjevs SergejsVMRīga
4.  Aukmanis NaurisVMPATRIA NUTRITION
Olaine
5.  Baķis JurisVM40WOOD ART.LV
Kadaga
6.  Balunovs EdgarsVMRīga
7.  Baranovskis ValērijsVM40Daugavpils
8.  Bēniķis JānisVM40The best
Rīga
9.  Berķis MārisVMpulsometrs.lv
Rīga
10.  Bertmanis NaurisVM
11.  Bērziņš KristapsVMSPORTLAND/NIKE
12.  Bērziņš RaitisVMVSK NOSKRIEN
Valmiera
13.  Bikšis RitvarsVMsocktoys.lv
Ādaži
14.  Birks AivarsVM50VSK Noskrien
Rīga
15.  Brahmanis AinārsVM40SK Katrīna
Kuldīga
16.  Brakovskis VilnisVM40Wood ART.LV
Ādaži
17.  Brasavs SalvisVM40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
18.  Brauns DidzisVMRīga
19.  Briedis DainisVM40Tukums
20.  Brokāns EduardsVMDaugavpils
21.  Būmans GuntarsVM50Liepāja
22.  Būmans KārlisVMVSK Noskrien
Liepāja
23.  Burcevs ĢirtsVMKocēni
Kocēnu nov.
24.  Cābulis PēterisVM40VSK Noskrien
25.  Caics ArtūrsVMRīga
26.  Cibuļskis ŽanisVMMans 1 MARATONS
Rīga
27.  Čipričs AndrejsVMDzērbene
28.  Danevičs JānisVMZS 22.KB
Valmiera
29.  Dauksts ImantsVMParketa Sala
Ogre
30.  Dervinika SandraSMSK MAGNEN
Rēzekne
31.  Dudelis AigarsVM50VSK Noskrien
Rīga
32.  Dudels AndrisVM50da-marathon
Daugavpils novads
33.  Dūka JānisVMAlgon Invest
Cēsis
34.  Erbs GuntisVM50Dobele
35.Garla VytautasVM50BM Panevezys
Panevezys
36.  Geidāne SintijaSMBaltezers
37.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
38.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
39.  Gudēvics AinārsVMVSK Noskrien
40.  Gudēvics-Liepiņš JurisVMVSK Noskrien
41.  Heinols MārisVM40Kocēni
Kocēnu nov.
42.  Heinsbergs KristapsVMSPORTLAND
Rīga
43.  Helmane-Soročenkova KarīnaSMSPORTLAND/NIKE
44.  Huik AareVM40OK Võru
Võru
45.  Ielītis IvoVMKurpnīca
Rīga
46.  Jakštas RolandasVM50LSUMet.
Kaišiadorys
47.  Jegorovs ValerijsVM50LSC
RIGA
48.Jeļisejevs SergejsVM40X Infotech
Jūrmala
49.  Kaimiņš KristapsVMAdidas
Ogres novads
50.  Kalniņš JānisVMVSK Noskrien
Rīga
51.  Kalniņš RitvarsVM40Skrienam kopā
Valmiera
52.  Kāpiņš ArtursVM40VSK Noskrien
Rīga
53.  Kauliņš DainisVM60LSC
Rīga
54.Kauliņš JānisVMDeloitte
Rīga
55.  Kazmins ĢirtsVMVSK Noskrien
Rīga
56.  Kaže RaimondsVMAuces Aeroklubs
Rīga
57.  Kilēvics MartsVMRīga
58.  Kirilova VivianaSM40SPORTLAND
Rīga
59.  Kirkham AdieVM40Badgers
Measham
60.  Kisļakovs MihailsVMRīga
61.Kitova EvijaSMRīga
62.  Kļaviņš UldisVMVSK Noskrien Rieksti
Sigulda
63.  Kokorevičs EdgarsVMValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
64.  Koļesņikovs TomsVMSalaspils
65.  Konnula MargusVM40UKS
Urvaste
66.Koskaru MeelisVM40Sport
Tallinn
67.  Košinskis KristiānsVMLATTELECOM
Rīga
68.  Kozlovs Niks-AleksisVMValmiera
69.  Krastiņa JolantaSMVSK Noskrien
Vecpiebalga
70.  Krastiņš EgīlsVM50Burtnieku novads
71.  Kravets AndreiVMRiga
72.  Kristiansone OfēlijaSMRiga
73.  Kristiansons HokansVMKuldiga
74.  Kuģenieks KristersVMRīga
75.  Kuliks ViktorsVM50Salaspils
76.  Kumpiņš AinārsVMPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
77.  Kupriša DanielaSMValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
78.  Kuzmins SergejsVM50SK MAGNEN
Rēzekne
79.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
80.  Leišiene AgneSMLithuania
Lithuania
81.  Leja IvetaSM40VSK Noskrien
Liepāja
82.  Lejasmeiers GintsVM50Matisons Runner’s Club
Liepāja
83.  Lērme RitvarsVM40M 42
Amsterdam
84.  Linē AijaSM40VSK Noskrien
Rīga
85.  Logins ArtisVMRekova
Balvi
86.  Lujāns EdgarsVMVSK Noskrien
87.  Marčinkus JānisVM60SK Ozolnieki A
Jelgava
88.  Maslobojevs SergejsVMRiga
89.  Medeikis AlgirdasVMBėgimo klubas
Šiauliai
90.  Meier ErgoVM40Tallinn
91.  Meiers RainersVM50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
92.  Melvers FrenksVMFans AP-Print
Rīga
93.  Miezītis ValdisVM40VSK Noskrien
Rīga
94.  Millers JānisVMCēsis
95.  Misāne RandaSMLiepāja
96.  Muceniece ZaneSMIkšķile
97.  Mūrnieks ArnisVM40individuāli
Ropažu novads
98.Neimane LieneSMVEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
99.  Neško EgitaSMSkriešanas Akadēmija
Ķekava
100.  Ničipors DmitrijsVMKocēni
Kocēnu nov.
101.  Niedre IvetaSM40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
102.  Nikonovs IntarsVMVeselīga slodzīte
Rīga
103.  Ozoliņš GunārsVMSPORTLAND/NIKE
104.  Pakārklis MārisVM40SK Metroons/ Nike
Rīga
105.  Panfjorovs ValentīnsVM60
106.  Perevoznikova NatalijaSMI love running Riga
Riga
107.  Perunovs JurisVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
108.  Pētersone VinetaSM40VSKnoskrien
Rīga
109.  Petrovs DzintarsVM40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
110.Pocket PaullyVM40RIGA
111.  Poliņš DāvisVMVSK Noskrien
112.  Porietis RolandsVMVeselīga Slodzīte
Madona
113.  Poskute JovitaSMLsu.Met
Vilnius
114.  Pūga MārtiņšVMVeselīga Slodzīte
Rīga
115.  Puriņa SantaSM40Skriešanas Akadēmija
Rīga
116.  Rancāne KristīneSMVanaga zobārstniecības klīnika
Rīga
117.  Redisons JurisVM40Latvijas valsts meži
Tērvete
118.  Roberts AndrisVMLLU ITF
Jelgava
119.  Rodionovs ViktorsVM60LSC
Olaine
120.  Roga AntraSM40Skriešanas Akadēmija
Rīga
121.  Rozenbahs RobertsVMVSK noskrien
Ozolnieki
122.  Rozenfelds RaimondsVM40Rīga
123.  Rozitis NormundsVMVALMIERA
124.  Rusiņa LīgaSMPreiļi
125.  Saulītis NikolajsVM50Kocēni
Kocēnu nov.
126.  Saveļjevs ViktorsVMVSK Noskrien
Rīga
127.  Savitska JustīneSMRīga
128.  Sējējs MārtiņšVMLiepāja
129.Senapaty GurudattaVMRēzekne
130.  Seņko IgorsVMVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
131.  Serjogins DmitrijsVMLīvānu VK/ ASICS
132.  Siliņš RaimondsVM40SPORTLAT
Alūksne-Jaunanna
133.  Sirmais MārtiņšVM40VisionSerpent
Rīga
134.  Siupiniene GretaSMRSK FENIKSAS
Rokiskis
135.  Skārda DzintraSMAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
136.  Smalovijs NikolajsVM60MARATONA KLUBS/ LSC
Rīga
137.  Smolonskis RuslansVMMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
138.  Sopins AleksejsVM40MARATONA KLUBS
Ventspils
139.  Sparāne Sanita-IevaSMSPORTLAND
Preiļi
140.  Staune SergeyVM50BIM
Moscow
141.  Strautnieks SalvisVM40Saulkrasti
142.  Suborins ViktorsVM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
143.  Suveizda ImantsVM40Da-marathon
Daugavpils novads
144.  Sviridova TatianaSM50Dinamo SPb
Sosnoviy Bor
145.  Šmidlers AndulisVM50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
146.  Šmits ArtisVM40Rīga
147.  Štrehers RolandsVMVSK Noskrien
Liepāja
148.Šulcs Rubens-PāvilsVMSmiltene
149.  Tohvs RaimondsVM40vsk noskrien
Riga
150.  Topecs ArtūrsVMRīga
151.  Treulande NatālijaSMVSK Noskrien
Ventspils
152.  Trumars AndrisVM
153.Tučs UldisVMĀRPRĀC AR MANI
Valmiera
154.  Tupp Ain-IvarVM50haanjamatkad.ee
Veri
155.  Ūdris ArneVM40100KM
RĪGA
156.  Upenieks ArtursVM40Olaine
Olaine
157.Vaidelinskiene KristinaSMBėgimo klubas
Šiauliai
158.  Valužis AļģirtsVM40Priekules veloklubs
Priekule
159.Vedeikis ErnestasVM40Kasciukai
Šiauliai
160.  Vietnieks MiķelisVMCēsis
161.  Vilsons MiksVM40VSK Noskrien
Upesciems
162.  Viļuma GintaSM
163.  Vinogradov BorisVM50IRC
Pskov
164.  Vītiņš AigarsVM50Rīga
165.  Vītols UldisVMVālodzes
166.  Zalsters MagnusVMIecava
167.  Zārdiņa AgneseSMSK Brekti
Vecpiebalga
168.  Zentelis ErnestasVMBėgimo klubas
Jonava
169.  Ziemelis KristapsVMone one
Rīga
170.  Zimackis ViestursVMRīga
171.  Zvaigzne OskarsVM40ZVAIGZNES
Jaunmārupe
172.  Zvirbule ZaigaSM50VSK Noskrien
Rīga
173.  Žodziņš AigarsVM50Ezere
174.  Žogla ĒvaldsVM50Rēzekne
175.  Žukauskas AntanasVMMaratonas
Jonava

Valmiera, Pusmaratona skrējiens 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa LāsmaS40VSK Noskrien
Rīga
2.  Āboliņš SandisVVaidava
Kocēnu nov.
3.  Āboliņš-Ābols RonaldsV40Brāļi Āboļi
Rīga
4.  Āboliņš-Ābols SandijsV40Brāļi Āboļi
Rīga
5.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
6.  Ādamsons MārisVLimbaži
7.  Aģe ElīnaSSTK
Valmiera
8.  Allere LieneSKocēni
Kocēnu novads
9.  Amatniece ElinaSviesatas
10.  Andersons AigarsVVSK Noskrien
Skaņkalne
11.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
12.  Apine BaibaS40Rīga
13.  Apinis IlgvarsV40Rīga
14.  Apsītis MairisVValmiera
15.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
16.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Jūrmala
17.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
18.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
19.  Atslēga AndrisV666
Valmiermuiža
20.  Atteka ArnisVRīga
21.  Audere SilvaSPriekuļi
22.  Auziņa ElīzaSRīga
23.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
24.  Ažušele BaibaSSPORTLAT
Jēkabpils
25.  Baikova OlesjaS
26.Bajaruns MārcisVRīga
27.  Balodis AleksandrsV40MARATONA KLUBS
Kuldīga
28.  Baltiņa EvitaS
29.  Bandurins PēterisVRīga
30.  Baranovskis AndrisVValmiera
31.  Barkanova DiānaSAM Dojo
Dagda
32.  Batalauskis AgrisVRīga
33.  Baukerts JānisVBigbank
Rīga
34.  Baumanis ImantsVSDDomina
Rīga
35.  Baumeisters JurģisVBez cīņas nav uzvaras
Cēsis
36.  Bebrītis JānisVWunder Latvia
Valmiera
37.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
38.  Belevičs JurisV40Ogre
39.  Belousovs VadimsV
40.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
41.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
42.  Bēms GundarsVJelgava
43.  Bergmanis IlvarsV
44.  Bernovskis ArtūrsVEfectio.com
Riga
45.  Bērziņa TerēzeSLATE
Valmiera
46.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
47.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
48.  Biedrīte IevaSJelgava
49.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
50.  Birģele SantaSRīga
51.  Birums MārtiņšVSTK
Valmiera
52.  Bišs MadarsVRūjiena
53.  Biteniece LindaSRiga
54.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
55.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
56.  Boldāne IlzeS50Gulbene
57.  Brasliņš OskarsVVSK noskrien komanda
Valmiera
58.  Bratka RaitisVVSK NOSKRIEN
Riga
59.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
60.  Bremze NormundsV50OGRE
61.  Brencis JānisVTrikāta
62.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
63.Broks RaivisVSPORTLAND
Rīga
64.  Bruņeniece SandraSVSK Noskrien
Braunschweig
65.  Bukonts AndisV50Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
66.  Buls RaimondsV40Jūrmala
67.  Buonte RasaS50Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
68.  Bušs AldisVSK Tērauds
Rīga
69.  Butkevičs JānisV40Rīga
70.  Caics JānisV60Rīga
71.  Ceika LailaS50Valmiera
72.  Cepītis AivarsV60____
Valmiera
73.  Ceriņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Valmiera
74.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
75.  Cimdiņa MontaSIneši
76.  Cīmure IntaSCīmurēni
Rīga
77.Cipulis EmīlsVRīga
78.  Circens JānisVViļakas novads
79.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
80.  Cukurs ArtūrsVSmiltene
81.  Čerkovskis EdgarsVEkonomikas un kultūras augstskola
Rīga
82.  Čerņadjevs JurisV50Ropažu nov.
83.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
84.  Dainis JānisV60Vaidava
Kocēnu nov.
85.  Dapkuviene LauraSJonava
86.  Davidovs GuntisVGersicania
Dzērbene
87.  Dāvidsons ImantsV40DEPO
Aloja
88.  Dāvidsons IvarsV40ALOJA
Aloja
89.  Dazarts MārisVVSK Noskrien
Kuldīga
90.  Deičmane JustīneSValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
91.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
92.  Deksnis JānisVSwedbank
Jūrmala
93.  Deruma IlzeSRīga
94.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
95.  Didrihsons TomsVRiga
96.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
97.  Domkins EdmundsVMARATONA KLUBS
Rīga
98.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
99.  Dovgaņuks AndrejsVRīga
100.  Dovnarovičs ĒriksVnav
Rīga
101.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
102.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
103.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
104.  Dzelme LitaS40Rīga
105.  Dzenīte KristīneSSPORTLAND
Rīga
106.  Dzenītis AgrisVSPORTLAND
Rīga
107.  Dzērve JurisVAuce
108.  Dziļuma ZaneSRiga
109.  Dzirvinskis GintarsVDuctus
Valdemārpils
110.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Jelgava
111.  Eglītis IvarsV50Kuldīga
112.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
113.  Eglīts IvarsV40Zilaiskalns
Kocenu nov.
114.Einbergs IraidisV40Valmiera
115.  Ekholm ElmarV50Laguja
116.  Else AsnateSMazsalaca
117.  Ērmanis GintsV40ironman.lv
Adazi
118.  Esītis MareksVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
119.  Fārenhorste ElīnaSUmlej marathon team
Talsi
120.  Fārenhorsts MārtiņšV
121.  Fell JulieS40Brighton
122.  Flint-Ely EmmaS40Brighton
123.Freimane ElīnaSRubene
Kocēnu nov.
124.Frisfelds MarcisVKoceni
125.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
126.  Gaile SantaSJelgava
127.  Gaile SolvitaSGaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
128.  Gailis AndisV40Kocēni
Kocēnu novads
129.  Gailis MārtiņšVRubene
Kocēnu novads
130.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
131.  Galauliņš DidzisV40Es un es pats.
Valmiera
132.  Galeniece IevaSRīga
133.  Galvāns EmīlsVRīga
134.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
135.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
136.  Girgensons JānisVSK Metroons/ Nike
Dobele
137.  Goldmane ElīnaSSPORTLAND
Rīga
138.  Golubevs MihailsVRīga
139.  Grava MadaraSLīgatne
140.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
141.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
142.  Grinberga JūlijaSSkriešanas Akadēmija
Rīga
143.  Grinbergs AivarsV60Beverīnas novads
Beverīnas novads
144.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
145.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
146.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
147.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
148.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 1
149.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
150.  Gutāne IngaS40Garkalne
151.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
152.  Hartmane KristīneSRīga
153.  Hutchins VictorV60Gloucester Athletic club
London
154.  Ieleja AgraS40Rīga
155.  Ielejs KārlisV40Rīga
156.  Iknere UnaSValmiera
157.  Indriks IvarsVStiprinieki
Valmiera
158.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
159.  Ivanāne ZaneSVSK Noskrien
Rīga
160.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
161.  Ivulis JāzepsVRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
162.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
163.  Jākobsone-Viškere LindaSMurexplorer
Rīga
164.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
165.Jakušenoka ZaneSRīga
166.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
167.  Jansone IlzeS40Ādaži
168.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
169.  Jēkabsons AndrisVVaidava
Kocēnu nov.
170.  Jēkabsons MārtiņšVKocēni
Kocēnu nov.
171.  Jēkabsons RenārsVValmieras tehnikums
Valmiera
172.  Jenerts JānisVjanis.lv
Valmiera
173.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
174.  Jevsejčika IneseSMARATONA KLUBS
Ventspils
175.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
176.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
177.  Judkins AleksandrsVRiga
178.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
179.  Jurēvica IevaSRīga
180.  Juvčenko OksanaSLiepāja
181.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
182.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
183.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
184.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
185.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
186.  Kaļiņins PēterisV40Moller Auto Ventspils
Jūrmala
187.  Kamenders AgrisVIn Dust We Trust
Rīga
188.  Kanderāts ValdisVRīga
189.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
190.  Kārkliņš ArnisV40Aloja Starkelsen
191.  Kataja BaibaS40Rīga
192.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
193.Kazaka UnaSSmiltene
194.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
195.  Kiesners KasparsVJelgava
196.  Kiršteina MontaSĀdaži
197.  Kivkulis AgrisV50Mangaļsala
Rīga
198.  Kliesmets JānisVCido
199.  Klucis ValtsV50Langstiņi
200.  Kļaviņa LauraSRugāju novads
201.  Kļaviņš EdgarsV50SK MAGNEN
Rēzekne
202.  Kļaviņš ValdisV40Magnen
Rēzekne
203.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
204.  Kokarevics GundarsVCesis
205.  Kokoreviča IneseSFOOD UNION
Rīga
206.  Kondrāte ElīnaSCido
Rīga
207.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
208.  Korabo OlgaSFocus Fitnes
Riga
209.  Kore IvarsV40Talsi
210.  Korneja InetaS40VSK Noskrien
Rīga
211.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
212.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
213.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
214.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
215.  Krīgers DidzisV60valmiera
216.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
217.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
218.  Krumholca EvisaSLangstiņi
219.  Kudrjaševs MihailsV40Fizmati
Rīga
220.  Kuģis RalfsVKocēni
Kocēnu nov.
221.  Kukuļinskis GuntarsVVSK Noskrien
Allaži, Siguldas novads
222.Kurps ArnisVSkrienam kopā
Valmiera
223.  Kuzmane LaineSValmiera
224.  Kvasovs KonstantinsV
225.  Ķeģis GunārsV50Lī Sporta klubs
Rīga
226.  Lapiņa MartaSRiga
227.  Lapsa GvidoV50
228.  Lauska KlintaSSiguldas Maratona klubs
Rīga
229.  Lazda MadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
230.  Lazda MareksV
231.Lazovska SigneSRīga
232.  Ledaunieks IgorsV40BAN
Rīga
233.  Legzdiņa LauraSRīga
234.  Lepiksons AlvisV40Auseklis
Valmiera
235.  Lepiksons ValdisV40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
236.  Lērme GunitaS40M 42
Valmiera
237.  Lērme HenrijsVM 42
Valmiera
238.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
239.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
240.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
241.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
242.  Liepa JurisV50Latvijas Banka
Rīga
243.  Liepa LaurisV40COBALT
Rīga
244.  Liepa MārisV40Carnikavas sporta centrs
Kalngale
245.  Liepiņš GatisVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
246.  Liepiņš VilnisV60CSC
Carnikava
247.  Līgate KitijaSZS 22.KB
Valmiera
248.  Linde MadaraSTalsi
249.  Livčāns KasparsVIkšķile
250.Lorence DaceSRīga
251.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
252.  Lukins AndrejsVRīga
253.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
254.  Lūsa ViedaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Cēsis
255.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
256.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
257.  Maksimenko MihailsV60Valmieras vieglatletikas klubs
Valmiera
258.  Malacanova RutaS40Swedbank
Riga
259.  Malacanovs AivarsV40Jelgava
260.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
261.  Mālkalns IngusV40Probild Uijā uijā
Smiltene
262.  Mālniece RutaSRiga
263.  Maļikena MartaSValmiera
264.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
265.  Mandelis RonaldsVRASELI
Rīga
266.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
267.  Marcinkus ElvijaSLiepāja
268.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
269.  Martinsons ElmārsV40Rīga
270.  Martuzāns OskarsVJelgava
271.  Maskala SvetlanaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
272.  Matisons AigarsV40Matisons Runer`s Club
Piltene
273.  Meisters ArmīnsV40RĪGA
274.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
275.  Melne IlgaSSPORTLAND
Rīga
276.  Melngailis ArvilsVRiga
277.  Melnis AndrisVSPORTLAND
Rīga
278.  Menniks MārtiņšVpulsometrs.lv
Rīga
279.  Mihailova ZaneSRiga
280.  Miķelsons AndisV40vidrizi
281.  Miķelsons MārtiņšV40 www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s Club
Rīga
282.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
283.  Miņins AinārsV40Žīguri MRS
VIĻAKAS NOV.
284.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
285.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
286.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
287.Murīsa KristiānaSValmiera
288.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
289.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
290.  Neimande LeldeSSPORTLAND/NIKE
291.  Nikiforovs RihardsVRīga
292.  Noveičuks ArnisVLOV
Antūži
293.  Novika IngaS40Aloja Starkelsen
294.  Novika LīgaSSK Magnen
Rēzekne
295.  Noviks IvarsV40SK MAGNEN
Rēzekne
296.  Odziņš DāvisVBerry
Riga
297.  Ozers JānisV50Jelgava
298.Ozolins EdgarsV50PK Champions
Riga
299.  Ozoliņa IevaSJelgava
300.  Ozoliņš OskarsVMoller Auto Ventspils
Ventspils
301.  Ozoliņš SandrisVSPORTLAND
Rīga
302.  Ozols JānisVRīga
303.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
304.  Ozols TomsVBite
Rīga
305.Pagano Andrea-JonathanVRiga
306.  Palmakovskis KristapsVRīga
307.  Pašķevičs ArnisVBigbank
Rīga
308.  Pelēce IlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
309.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
310.  Pērkone EleonoraSKNAUF
Ikšķile
311.  Pērkons DāvisVSwedbank
Rīga
312.  Pētersone LauraSVSK Noskrien
Kocēnu novads
313.  Pētersons JurisV40Rūjiena
314.  Pētersons KasparsVVSK Noskrien
Kocēnu nov.
315.  Pētersons SandisVSWEDBANK
Valmiera
316.  Petrovs JurijsVRīga
317.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
318.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
319.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
320.  Pinne ElīnaSValmieras SOS BC
321.  Pirtnieks BretsV40Rīga
322.  Poikans RitvarsVSmuki Sportot
Cesis
323.  Pozdņakovs AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
324.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
325.  Preimanis ValtersV40Daivings.lv
Riga
326.  Priedītis JānisVSTK
Valmiera
327.Priščepovs DenissVZoorbagan
Riga
328.  Pūce IlmārsVIeM VUGD Sigulda
Sigulda
329.  Pūcītis GatisVSwedbank / Lī Sporta klubs
Mārupe
330.  Pukste IlvijaSRīga
331.  Pupause IlonaS40Cesvaine
332.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
333.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
334.  Purmalis MārtiņšVRīga
335.  Purviņš PatriksVSK Katrīna
Kuldīga
336.  Pužulis SandisVRīga
337.  Radvils AlfrēdsVSKAIDA
Rīga
338.  Ragainis MārtiņšVRīga
339.  Raits SandisVJelgavas novads
340.  Rakūne LāsmaSValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
341.  Rasims GuntisVSK Magnen
Rēzeknes novads
342.  Rēders AndrisVRēderu banda
Tīraine
343.  Reinolds MārisVLATTELECOM
Rīga
344.  Rencis AinarsV50Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
345.  Rieksta AnceS
346.  Riņķe LīgaSSalacgrīva
347.  Rizgis EdgarsVmadona
348.Robalts AndrisVDikļu pamatsk.
Kocēnu nov.
349.Rodionovs VeniaminsVRiga
350.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
351.Romagnoli FrancescoV40Riga
352.  Romanovska ElīnaSValmiera
353.  Roze RenārsVAdidas
Ogres novads
354.Rozenbahs EdgarsV60Aizpute
355.  Rozenberga DaceS
356.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
357.  Rozentālbergs AndrisVRīga
358.  Rozenvalde PaulaSKocēni
Kocēnu novads
359.  Rozis RobertsV40Rīga
360.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
361.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
362.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
363.  Ruģelis MārtiņšVSPORTLAND
Rīga
364.  Rumpe MārisVRīga
365.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
366.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
367.  Rutko ValtersVDeaf fox
Smiltene
368.Rutks GundarsV50Valmiera
369.  Rutmane JanaSJumprava
370.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
371.Sadovskis JanisVValmiera
372.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS
Rīga
373.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
374.  Sakne BenitaSRīgas Centrālcietums
Rīga
375.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
376.  Salenieks AigarsV40Preiļi
377.  Salmiņš KasparsVDobele
378.  Salnīte ElīnaS40Valmiera
379.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
380.  Samtiņš RobertsVnav
Rīga
381.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
382.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
383.  Savicka AnitaSRīga
384.  Serdants RaimondsV50Kuldīga
385.  Seremetjeva-Grudule MarinaSInternational Maritime Sport Community
Riga
386.Shcherbatykh SergeiV50DINAMO SPb
Leningrad region Sosnoviy Bor
387.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
388.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
389.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
390.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
391.  Siminaitis DāvisVCēsis
392.  Sinkēviča IlvaSJelgava
393.Siupinis NaurisVRSK FENIKSAS
ROKISKIS
394.Skrastiņa DaigaS50Riga
395.  Skuja GuntaSGS Grāmatvedība
Babītes novads
396.  Skuja TālisVGS Grāmatvedība
Babītes novads
397.  Skujevskis MārisVEdgar, skrien!
Saldus
398.  Skulte AgrisVRīga
399.  Smirnova SantaSValmieras SOS BC
400.  Sokolovs AleksandrsVPATRIA-Mmēbeles
Rīga
401.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
402.  Sopina JelenaS40MARATONA KLUBS
Ventspils
403.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
404.  Stafecka KatrīnaSValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
405.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
406.  Stalberga MegijaSValmieras bērnu sporta skola
Valmiera
407.  Stallītis EmīlsVDNB banka
Rīga
408.Stare LamaS40Rīga
409.  Stepančuks AndžejsVNoskrien Cēsis
Cēsis
410.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
411.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
412.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
413.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
414.Strunga ZandaSWunder Latvia
Rīga
415.  Strungs VilisV
416.Stūrīte-Svolaka SabīneSValmiera
417.  Suveizda ElenaS40Ropažnieki
Ropažu novads
418.  Svarinskis SandisV40Valmiera
419.  Svetiņina ZaneSRīga
420.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
421.  Šakena IevaS40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
422.  Ščedrovs AleksandrsVSupercompensation
Katlakalns
423.  Ščedrovs ValentīnsV40Supercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
424.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
425.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
426.Šilde KārlisVValmiera
427.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
428.  Šīrants MareksV40Adidas
Jelgava
429.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
430.  Šmite DaceS40Lielvārde
431.  Šmite RenāteSLielvārde
432.  Šnikvalde DainaSTalsi
433.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
434.  Šņoriņš JānisVSPORTLAT
Talsi
435.  Špūle AgneseSRSU
Valmiera
436.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
437.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
438.  Štāle SintijaSOMD
Rīga
439.  Šulmanis ArildsV60Valmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
440.  Šuļga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Liepāja
441.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
442.Tata KlVtarttu
443.  Taurene EvijaSNoskrien Cēsis
Cēsis
444.Taurenis ArvisVRiga
445.  Terentjevs NikolajsV50Preiļi
446.Tigane IviSPõdrala
447.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
448.  Tilts ValdisV50Vaidava
Kocēnu nov.
449.  Tohters AigarsVSaulkrasti
450.  Tomsone SigneS40Rīga
451.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
452.  Treilone AgneseSRīga
453.  Trēziņš GintsV40Valmieras SOS BC
454.  Trūlis ModrisVLipuški
455.  Tūbelis EgilsV40Ģeogrāfu mafija
Rīga
456.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
457.  Ukass JānisVValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
458.  Umanska MarijaSZoorbagan
Rīga
459.  Unt IvarV40Valga
460.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
461.  Upenieks IvarsV50-
Feimaņi
462.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
463.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
464.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
465.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
466.  Utāne VijaS40SK Magnen
Rēzekne
467.  Vabalis MartsVSkriešanas Akadēmija
Rīga
468.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
469.  Valaine LāsmaSLATE
Rīga
470.  Valdmane LīgaSDikļi
Kocēnu nov.
471.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
472.  Vaļceva AnnaSSignature Wines
Riga
473.  Vanaga ZaneSVSK Noskrien
Ikšķile
474.  Vanaga ŽannaS40VSK Noskrien/Skrien un nūjo Cēsis
Cēsis
475.  Vanags NilsV40PANATTA
Rīga
476.  Vancāne GundegaSSK Tērauds
Rīga
477.  Vanders SandisV-
Rīga
478.  Vasiljevs IgorsVEuronics
Rīga
479.  Vasiļjevs RaimondsV50IRONMAN.LV
Rīga
480.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
481.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
482.  Veinberga BaibaSValmiera
483.  Veinbergs DidzisVValmiera
484.  Veipāns AgrisV50Maratona klubs
Cēsis
485.  Veipāns ValtersVPriekuļi
486.  Veipāns VarisV50Priekuli
487.  Vējiņš AndrisVSwedbank
Rīga
488.  Vērdiņa JeļenaSRiga
489.  Vernera JustīneSRīga
490.  Verza AndrejsVĀdaži
491.  Vīksna ImārsVValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
492.  Vīksne KārlisVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
493.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
494.  Vilks UldisVValmieras stikla šķiedra
Valmiera
495.  Vilūns RaivisVRīga
496.  Viļums RobertsVOgre
497.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
498.  Vītiņš ZigmundsV40Riga
499.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
500.  Volkovs UģisVRalfs
Rīga
501.  Wojcik MaciejVLodz
502.  Zaicevs EdgarsVRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
503.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
504.  Zālīte ZaneSSmiltene
505.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
506.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
507.  Zariņš GuntarsV50individuāli
Priekuļu novads
508.  Zauers ReinisVKailcirte
Riga
509.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
510.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
511.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
512.  Zemturis JānisV50Rīga
513.  Ziediņa LaimaSOMD
Rīga
514.  Ziediņš RobertsVValmiera
515.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
516.  Zinkevičs IgorsV40Valmiera
517.  Zubovs SergejsVValmiera
518.  Zunda AntisV50SPORTLAT
Gulbene
519.  Žolnerovičs ValērijsVVeikals Maratons/ASICS
Ventspils
520.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka
521.Žuolys MantasVBegimo klubas
Marijampolė
522.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Valmiera, 10,55km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Ģirts-EmīlsVNJVaidava
Kocēnu nov.
2.  Āboliņš AndrisVN50Vaidava
Kocēnu nov.
3.  Āboliņš KritapsVNJValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
4.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
5.Adamenko AntraSN20.
6.  Adamoviča IevaSNJPreili
7.  Adamovičs MārcisVNJPreiļu kraukļi
Preiļi
8.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
9.Aizupe ElīnaSN20Valmiera
10.  Akmentiņa LindaSN20Valmiera
11.  Alberinga VilmaSNJZVOC
Valmiera
12.  Andersone LaumaSN20Riga
13.  Andersons RūdolfsVN2013
Ventspils
14.  Andrējevs JānisVN30Rīga
15.  Antons MareksVN30Valmiera
16.  Aņikejevs JurisVN20SPORTLAND
Jūrmala
17.  Aņikejevs ValdisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
18.  Apinis AlfrēdsVNJAsics/ Maratons
Rīga
19.  Apinis AtvarsVNJRīga
20.  Apinis EdgarsVN30PATRIA-Mmēbeles
Lapmežciems
21.  Arkliņa AndaSN20Valmiera
22.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
23.  Ārniece IlzeSN30Accenture Latvia 1
Rīga
24.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
25.  Babre ElgaSN40Ādaži
26.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Riga
27.  Balanasa KristīneSN30Virsotne/MARMOT
Sigulda
28.  Balgalvis NiksVNJVaidava
Kocēnu nov.
29.  Balins AndisVN30FOOD UNION
Rīga
30.  Bāliņa LindaSN40Valmiera
31.  Balode ElīnaSN20Rīga
32.  Balode GuntaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
33.  Balode LīgaSNJRubene
Kocēnu nov.
34.  Balodis SandisVN40Valmiera
35.  Baltais MārisVN60VSK Noskrien
Ogre
36.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
37.  Baranovska NoraSN40Valmiera
38.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
39.Bardjukovs KristapsVN20Rīga
40.  Barkāns KārlisVN20
41.  Batalauska JūlijaSN30Rīga
42.  Beleviča JolantaSN40Ogre
43.  Belevičs JēkabsVNJOgre
44.  Belousova AnnaSN20FOOD UNION
Rīga
45.  Bēniņa IngaSN30Rīga
46.Bergholde KitijaSNJValka
47.Bergholds DāvisVNJValka
48.Bērziņa IngaSN30Valmiera
49.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
50.  Bērziņa LīgaSN30valmiera kustas
Valmiera
51.Bērziņa MartaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
52.  Bērziņa SigitaSN30SPORTLAND
Salaspils
53.  Bikše LīgaSN20Valmiera
54.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
55.  Birģelis JānisVN50Rīga
56.  Birkmanis ArvisVN40Rīga
57.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
58.Birša Laura-LindaSNJValmiera
59.  Birums KristapsVN20Valmiera
60.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
61.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
62.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
63.  Bobrovs RaivisVN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
64.  Bočkovs DenissVN30SPORTLAND
Rīga
65.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
66.  Boiko KirilsVN30
67.  Boiko YuliyaSN20I LOVE RUNNING
Rīga
68.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
69.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
70.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
71.  Bome KristaSN20Jelgava
72.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
73.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
74.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
75.  Bormanis MairisVN20SKONTO PLAN
Smiltene
76.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
77.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
78.  Brakovska BrendaSNJWOOD ART.LV
Ādaži
79.  Brantiņš ArtisVNJValmiera
80.Brezinska SolvitaSN20Gulbene
Gulbene
81.  Brēža RaimondsVN30Valmiera
82.  Brikmane IrinaSN30Valmiera
83.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
84.  Brokāne ZaneSN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
85.  Brokans AivarsVN30Jelgava
86.  Brusova IngaSN30Kocēni
Kocēnu nov.
87.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
88.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
89.  Bušmane DanaSN20
90.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
91.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
92.  Celms MatīssVNJKocēni
Kocēnu nov.
93.  Ceplīte DiānaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
94.  Ceplīte ElīnaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
95.  Cera ZaneSN20Smiltene
96.  Ciguzis DainisVN30ACDC
Valmiera
97.  Cinate KristineSN30Valmiera
98.  Cunskis EdgarsVN20JDK SADANCIS
Valmiera
99.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
100.  Čavare LauraSN20PATRIA
Jelgava
101.  Čevere GerdaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
102.  Dābols-Freijs JānisVN40SIA "Maxima Latvija"
Mārupe
103.  Dagile LindaSN30VSK Noskrien
Rīga
104.  Dainis AndrisVN60ZIEMEĻLATVIJA
Valka
105.  Dainis MārisVN30Rīga
106.  Damberga BaibaSN30Rīga
107.  Dambergs DāvisVNJRīga
108.  Danenberga EvitaSN20Rīga
109.  Daugavietis KārlisVN30Wunder Latvia
Cēsis
110.  Daukšis PēterisVN20Saldus
111.  Dāvidsone ZaneSN20Valmiera
112.Dedumietis RenārsVNJCēsis
113.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
114.  Domburs GuntisVN20Individual
Rīga
115.  Domburs JānisVN20Valmiera
116.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
117.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
118.  Drukmanis LinardsVN20Burtnieki
119.Drumea AdinaSN20Smieklīgie jūrnieki
Branesti
120.  Dveselitis KristapsVN20Ogre
121.  Dzelzkalne NatālijaSN40Rīga
122.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
123.  Dzirkale IlzeSN20
124.  Eberhards RenārsVNJBlome
125.  Eglīte IneseSN30Zilaiskans
Kocēnu nov.
126.  Eglīte KristapsVN30BKP
Priekuļi
127.Eglītis EdgarsVN30Valmiera
128.  Ehvalde JūlijaSN30SIA Joker Ltd.
Jelgava
129.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
130.  Elbergs EdgarsVN30Bar Department
Rīga
131.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
132.  Eriņa MarutaSN20-individ.
Madona
133.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
134.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
135.  Eškins IvarsVN50BE44
Valmiera
136.  Ešmits TomsVN20SPORTLAND
Rīga
137.  Felce-Kaipšteina RitaSN20Accenture Latvia 2
Rīga
138.  Felcis-Kaipšteins IngmārsVN20Jelgavas nov., Līvbērzes pag.
139.  Feldmanis AigarsVN50Ērģeme
140.  Filatova ZaneSN30Valka
141.  Fjodorova SvetlanaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
142.  Freibergs KasparsVN30Saldus
143.  Freibergs MārtiņšVN30VSK Noskrien
Rīga
144.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
145.  Freimanis RobertsVNJ5F Running team
Jelgava
146.  Frīzendorfa ElīnaSN30NIKE RIGA CLUB
Rīga
147.  Gabrāne HelēnaSN20
148.  Gabrans JānisVN20RK "Fēniks"
Valmiera
149.Gaile EgitaSN20Cēsis
150.Gaile GunitaSN20Cēsis
151.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
152.  Gailis DainisVN40Sigulda
153.Gailis GuntisVN60Cēsis
154.  Gailis JānisVN40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
155.  Gailis JurisVN30Gaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
156.Gailīte DaigaSN30Siguldaq
157.  Gailītis JānisVNJSmiltene
158.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
159.  Galkausks AldasVN30SIA "Maxima Latvija"
Rīga
160.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
161.  Gaspars EdgarsVN20Beverīnas novads
Beverīnas novads
162.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
163.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
164.  Girgensone LīgaSN20SK Metroons/ Nike
Dobele
165.  Glāzers AldisVN50Vecpiebalga
166.  Gobiņa AnnijaSN20Mazsalaca
167.  Godiņš KasparsVN30Ragaciems
168.  Golta-Grospiņa LauraSN20Ikšķile
169.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
170.  Gorškova NataļjaSN40NRC Jelgava
Jelgava
171.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
172.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
173.  Gredzens Mikus-MatīssVNJvaidava
174.Gridina LīvaSN30Bigbank
Rīga
175.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
176.  Grintāls MārcisVNJSPORTLAND
Ventspils
177.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
178.  Grīsle IlzeSN30Jelgava
179.  Grīslis OskarsVN40Jelgava
180.  Groma GundegaSN40Valmiera
181.  Groma KristīneSN20Valmiera
182.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
183.  Gruševs SalvisVN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
184.  Gulbinska EgijaSN30Rīga
185.  Gustovskis ArtisVN50Kuldiga
186.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
187.  Ģērmane GunaSN30Adidas
188.  Hartmanis ReinisVN20SPORTLAND/NIKE
189.  Hasani LīvaSN30VALMIERA
190.  Heinols MārisVNJKocēni
Kocēnu nov.
191.  Hemmelis EdijsVN30Valmiera
192.  Heringa MartaSN20SPORTLAND
Liepāja
193.  Hudorožkovs JevgenijsVN40SPORTLAND
Rīga
194.  Iļkeviča LindaSN20SIA Joker Ltd.
Jelgava
195.Im HwijeVN20BUSAN
196.  Irbīte AgneseSN30VSK Noskrien
Rīga
197.Īsonis KlāvsVN30Valmiera
198.  Ivanova ZaneSN20Gulbene
199.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
200.  Janītis EduardsVNJValmiera
201.Janītis IlvarsVN20Eži
Valmiera
202.  Jansone IngaSN30VSK Noskrien
Madona
203.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
204.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
205.  Jansons IndulisVN60individuāli
Jūrmala
206.  Jansons JānisVN20Valmiera
207.  Jansons Madars-JēkabsVNJValmieras tehnikums
Valmiera
208.  Jaunslaviete IevaSN20Jelgava
209.  Jefremova TamaraSNJDaugavpils
Daugavpils
210.  Jēgere IneseSN30Sigulda
211.  Jēkabsone ZaneSN20SPORTLAND
Saldus
212.  Jēkabsons IntsVN30
213.  Jermaļonoks VladimirsVN60Da-marathon Daugavpils novads
Daugavpils novads
214.  Jesko ŽanisVN30Dzipšļu medus
Nagļi
215.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
216.  Joce LudmilaSN50Matisons Runer`s Club
Turlava
217.  Jonīte LindaSN20Rīga
218.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
219.Juhnevics EdgarsVN30ČapŽakEži
Rīga
220.  Junkurs AndrisVN20Alūksne
Alūksne
221.  Jurkevičs ArtūrsVN20SDDomina
Jelgava
222.  Jurovska AnnaSN30Riga
223.  Jurovskis AleksejsVN30Rīga
224.  Jursone LauraSN30Valmiera
225.  Kadiķe MaritaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
226.  Kaksis MārcisVN30JDK Sadancis
Valmiera
227.  Kalēja IvetaSN30Tukums
228.  Kalējs KristersVNJTukums
229.  Kalējs ZigmārsVN30Ekers
Valmiera
230.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
231.  Kallase ZlataSN40Gulbene
232.  Kallass KasparsVN40Gulbene
233.  Kalnbērzs KasparsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
234.  Kalniņa LauraSN40Ramirent
Ventspils
235.  Kalniņa LeldeSN30Kombucha Veselības studija
Rīga
236.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
237.  Kalniņš AndrisVN30
238.  Kalniņš GvidoVN20Sk Tērauds
Smiltene/Rīga
239.  Kalniņš KasparsVN40Ramirent
Ventspils
240.  Kalugina InaSN20Madona
241.  Kaļiņina IneseSN20Daugavpils dome
Daugavpils
242.Kantāne-Indrika DagneSN20Stiprinieki
Valmiera
243.  Kantoris JānisVN40Ādaži
244.  Kaņģezeris JurisVN60Mālpils
245.Kaņģīzeris JurisVN60Mālpils
246.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
247.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
248.  Karasenko DmitrijsVN40Salaspils
249.Kārkliņa AnnijaSN20Jelgava
250.  Kārkliņš MārcisVN20Vaidava
Kocēnu novads
251.  Karole IvetaSN50Valka
Valka
252.  Katajs MārcisVN50Rīga
253.  Kaupe IevaSN30Valmiera
254.  Kaupe MārisVN30Valmiera
255.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
256.  Keino LīgaSN30Riga
257.  Kezika SindijaSNJValmiera
258.  Kitnere AlīnaSN20Kocēni
Kocēnu novads
259.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
260.  Kivkule MartaSNJLaTS
Rīga
261.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
262.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
263.  Klapenkovs IgorsVN40British Embassy Riga
Valmiera
264.  Klinklāva ElīnaSNJLiepas pagasts
265.  Kļaviņa RitaSN40Magnen
Rēzekne
266.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
267.  Kļavpurs JurģisVN20VSK Noskrien
Alūksne
268.Kokenberga LāsmaSN20Electric Lady
Valmiera
269.Kolomicevs SergejsVN50Lumilord Sport Team
Riga
270.  Kolomicevs SergejsVN30Lumilord Sport Team
Riga
271.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
272.  Korčagins EdgarsVN40Darba rūķi un draugi
Rīga
273.Korņejevs ArnisVN20Rīga
274.  Kosmačeva KatrīnaSN20Saulkrasti
275.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
276.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
277.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
278.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
279.  Krampe JānisVN30Rīga
280.  Krastiņa IngaSN30Babīte
281.  Krastiņš AgrisVN30Limbaži
282.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
283.  Krauze JānisVN30Rīga
284.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
285.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
286.  Kricka IneseSN30SIA "Maxima Latvija"
Rīga
287.  Krieviņš Edijs-RihardsVNJSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
288.  Krīgale KarlīnaSN20Madona
289.  Krīgalis KārlisVN20Barkava
290.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
291.  Kronbergs NormundsVN20Tukums
292.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runer`s Club/Isoreflect
Mārupe
293.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
294.  Krumins MarisVN30Jelgava
295.  Krūmiņa AnitaSN30Jelgava
296.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
297.  Krūmiņš EmīlsVNJJelgava
298.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preiļi
299.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
300.  Krutovs JānisVN20Valmiera
301.  Krūzkope IevaSN30Valmiera
302.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
303.  Kuduma ElinaSN30VSK NOSKRIEN
Jūrmala
304.  Kuģe MadaraSN20Kocēni
Kocēnu nov.
305.  Kukjans IgorsVN30JUNIKO
Rīga
306.  Kūla LīgaSN30Skrienam
Ikskile
307.  Kuprišs MikusVN30ZS 22.bataljons
Valmiera
308.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
309.Kutukovs VadimsVN50Riga
310.Kuunemae KatlinSN30Tallinn
311.  Kuzņecovs LaurisVN30Wunder Latvia
Valmiera
312.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
313.  Ķikuts Jānis-DansVNJKocēni
Kocēnu nov.
314.  Labsvīra LieneSN30Sigulda
315.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
316.  Lāce AijaSN50Valka
317.  Lāce EnijaSN20Swedbank
Rīga
318.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
319.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
320.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
321.  Lapiņa ZandaSN20JDK Sadancis
Valmiera
322.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
323.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
324.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
325.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
326.  Leimanis SalvisVN30GC
Alūksne
327.Leitlands ArtūrsVN20Jelgava
328.Leitlands KristersVN20Valmiera
329.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
330.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
331.  Liepiņa DaceSN40Rubene
Kocēnu nov.
332.  Liepiņa GundegaSN40Individu
Valmiera
333.  Liepiņš ĒriksVN20Rīga
334.  Liepiņš JānisVN20SK Metroons/ Nike
Rīga
335.  Liepiņš JānisVN30SIA "Maxima Latvija"
Rīga
336.  Liepkauls KārlisVN40SK Tērauds
Rīga
337.  Līpacis JurisVN40Sigulda
338.  Ločmele DaceSN20Valmieras tehnikums
Valmiera
339.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
340.  Ločmele SanitaSN30Wunder Latvia
Valmiera
341.  Ločmelis AigarsVN40Valmiera
342.  Ločmelis ArtūrsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
343.  Ločmelis JēkabsVNJZVOC
Burkānciems
344.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
345.  Lotkova JeļenaSN30GQ Consult
Jūrmala
346.  Lūciņa VitaSN40BALTA
Rīga
347.  Lūse InāraSN50Matisons Runer`s Club
Carnikava
348.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
349.  Macuks AnatolijsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jēkabpils
350.  Magone MārcisVNJSalacgrīva
351.  Mahmudovs ČingizsVN20El marathon
Riga
352.  Mahmudovs IgorsVN20El Marlaton
Riga
353.  Maile JurisVN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
354.  Majors JurisVN20Cido
355.  Majors MiķelisVN30Jaunpiebalga
356.  Makārovs KristapsVNJValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
357.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
358.  Maķevica KristīneSN30SIA "Maxima Latvija"
Mārupe
359.  Maķevics GatisVN30SIA "Maxima Latvija"
Mārupe
360.  Mālniece LieneSNJValmiera
361.  Matvejeva VinetaSN30Valmiera
362.  Mazurs AtisVN30Valmiera
363.  Mazurs PavelsVN40Rīga
364.  Medne IngaSN40Bigbank
Rīga
365.  Medne MadaraSN20Bigbank
Rīga
366.Mednis JānisVN20Bigbank
Rīga
367.  Mednis JurisVNJBigbank
Rīga
368.  Mednis ValtersVNJLatvenergo
Garkalne
369.  Meijere IevaSN30Ogre
370.  Meijere IlzeSN20PATRIA-Mmēbeles
Rīga
371.  Meimere RenāteSN20Bauska
372.Melbārdis GintsVN20Liepāja
373.Melkerts EdmundsVN20Valmiera
374.  Mellēns RūdolfsVN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
375.Melnis KrišjānisVN20Mazsalaca
376.  Mergina KristīneSN30Valmiera
377.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
378.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
379.  Miksone AnitaSN30Nīkrāces pamatskola
Skrundas nov.
380.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
381.  Milberga IlonaSNJValmieras tehnikums
Valmiera
382.  Millere SigneSN30Sigulda
383.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
384.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
385.  Minickis RomualdsVN60SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
386.  Misāns VladimirsVN40Ādaži
387.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
388.  Močs DzintarsVN40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
389.  Moroza ZaneSN20Rīga
390.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
391.  Muižniece-Zariņa DaceSN30Rīga
392.  Muzika ElīzaSNJVSK Noskrien
Jumprava
393.Naab ErikVN40Tallinn
394.Narvaišs GatisVN30Valmiera
395.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
396.  Nolle ĢintsVNJRīga
397.  Nolle JānisVN40Rīga
398.  Novikovs JānisVN40SIA "Maxima Latvija"
Līvāni
399.  Nunes FlavioVN20Portugal
Gulbene
400.  Ņikiforovs DanīlsVNJValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
401.  Ņilovs ValdisVN40VSK Noskrien
Ogre
402.  Olberkyte ErikaSNJAlūksnes BJSS
Alūksne
403.  Ozola IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
404.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
405.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
Rīga
406.  Paegle ElīnaSN20Bigbank
Rīga
407.  Pallo IngrīdaSN30Ķekava
408.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
409.Pažemecks RičardsVN20Bauska
410.  Permina SigitaSN20Jelgava
411.Petere IevaSN30Adazi
412.  Pētersone LindaSN30Valmiera
413.  Pētersone MaijaSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
414.  Petrovs MārtiņšVNJCēsis
415.  Petrunins NikitaVN20Rīga
416.  Petrusa RenāteSN20Rīga
417.  Pienis RaivoVN30PATRIA
Jelgava
418.  Piese AliseSNJValmiera
419.  Pildava SantaSN30Rīga
420.  Pilecka JovitaSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
421.  Pinkule DinijaSNJPinkuļi
Valmiera
422.Plakanis RičardsVNJZibens
Cēsis
423.  Platā SandraSN40Jelgava
424.  Pleika AigarsVN30Rīga
425.  Plots MārisVN20Rīga
426.  Plužmo Sandra-InāraSNJRīga
427.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
428.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
429.  Podniece VinetaSN20Cido
430.  Podnieks ArvisVN20Cido
431.  Polskihs AntonsVN30Riga
432.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
433.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
434.Pometko LāsmaSN30Valmiera
435.  Pometko LāsmaSN20Cēsis
436.  Poplavska OlitaSN40SK Magnen
Komanda
437.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
438.  Prauliņš KārlisVN30OSK Sēlijas Mežs
Valmiera
439.  Preimane IngaSN40Baltikums Bank AS
Rīga
440.  Priede InitaSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
441.  Priedītis AndrejsVN50VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.
Rīga
442.  Priedītis RalfsVN20Labās Mantas
Valmiera
443.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
444.  Pūce GintaSN50Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
445.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
446.Pujāte LindaSN20valmiera
447.  Pukite JanisVN30riga
448.  Pūle ĒriksVN60Rīga
449.  Pūlis AtisVN20Vaidava
Kocēnu nov.
450.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
451.  Puriņš RaitisVN50VSK Noskrien/Zemgales Ziņas
Smiltene
452.  Pušpure RasmaSN20Riga
453.  Putniņa LindaSN30LATTELECOM
Rīga
454.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
455.  Rabkeviča KristīneSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
456.  Rajunčus TomsVN20Riga
457.  Rakūne MadaraSNJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
458.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
459.  Ramza JūlijaSN20Jelgava
460.  Rasa ReinisVN40reinis.77@inbox.lv
Ventspils
461.Ratniece KristīneSN30Cēsis
462.  Raudziņa ViolaSN30SPORTLAND
Rīga
463.  Raudziņš EglonsVN20SPORTLAND
Preiļi
464.Rea JuriVN40Parnu
465.  Rēdere LīgaSN30Rēderu banda
Tīraine
466.  Reinvalde IevaSN20Jelgava
467.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
468.  Repse DārtaSN20Swedbank
Olaine
469.  Rēvele LindaSN30Valmiera
470.  Ribakovs ValērijsVN40Rīga
471.  Rībenieks KasparsVN30Jūrmalas slimnīca
Rīga
472.  Rieksta SandraSN40Rīga
473.  Rimicans ArtursVN20PATRIA
Rīga
474.  Rītere IngaSN20Ogre
475.  Rītere MudīteSN50Ogres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
476.  Romančuks IlmārsVN50Rīga
477.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
478.  Rombaha SantaSN20SIA "Maxima Latvija"
Rīga
479.  Rose CraigVN30FOOD UNION
Rīga
480.  Rozguls JurisVN60JRE
Riga
481.  Rožkalns AndisVN30Rīga
482.  Rube InāraSN50SK Katrīna
Kuldīga
483.Rudzite SantaSN30Bērzaine
Kocēnu nov.
484.  Rukmanis JānisVN303D Running
Cēsis
485.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
486.  Ruskule DaceSN20Rīga
487.  Ruskulis AndisVN20Rīga
488.  Rusmanis KārlisVN40Mazsalaca
489.  Rutkovska SimonaSN20Rīga
490.  Sakne AndisVN20Bigbank
Rīga
491.  Saliņa AndaSN40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
492.  Saulīte RitaSN40Riga Adventure Team
Valmiera
493.  Saveļjevs NaurisVN20Valmiera
494.  Sebre-Rudzīte MontaSN30Valka
495.  Sedlova ZaneSN30-
valmiera
496.  Sedlovs ValdisVN30Swedbank
Valmiera
497.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
498.  Semjonovs ValtersVNJLimbaži
499.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
500.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
501.  Sifers KimsVN50Rīga
502.  Silauniece SignijaSN20SiSi
Cēsis
503.  Sileniece KaivaSNJOK AZIMUTS
smiltene
504.  Siliņa MarijaSN20Riga
505.  Siliņš ArvīdsVN40Ogres sləpotāju klubs
Rīga
506.  Sīpols AinisVN20Valmiera
507.  Sirmais DāvisVN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
508.  Sirmais GundarsVNJRīgas 25.vidusskola
Rīga
509.  Sirmais Oskars-JānisVN20Dobele
510.  Sirmais-Hreškova JaroslavaSN30Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
511.  Siugale IevaSN30Iecava
512.  Skrastiņa VinetaSN40Cesis
513.Skujiņa IneseSN30Valmiera
514.  Skujiņa SarmīteSN30Rīga
515.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
516.  Spalis IvarsVN40Rīga
517.  Spalva DaceSN30Rubene
Kocēnu nov.
518.  Spicins SergejsVN50Toyota team
Cēsis
519.  Sprancis AldisVN60Valmiera
520.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
521.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
522.  Stanevičs ElvisVN20SPORTLAND
Dobele
523.  Staune ElitaSN40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
524.Steinberga IevaSN20Valmiera
525.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
526.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
527.  Strautiņš GuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
528.Strekalovskis RolandsVN20Valmiera
529.  Strode LīvaSN20Valmieras BSS
Valmiera
530.  Stūrmane ZaneSN30SIA "Maxima Latvija"
Olaine
531.Suhareva SvetlanaSN20Valmiera
532.  Sūna KristapsVN30Rīga
533.  Supe JānisVN60Tirza
534.  Suseja RutaSN30Rēzekne
535.  Susejs RenārsVNJRēzekne
536.  Suta Anna-EmīlijaSNJValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
537.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
538.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
539.  Svīķis JānisVN20Sadancis
Valmiera
540.  Svitka JānisVN20Valmieras Pilsētas pašvaldība
Valmiera
541.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
542.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
543.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
544.  Šapurovs AleksejsVN40Rīga
545.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
546.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
547.  Šķirus DaceSN30Jelgava
548.  Šmukste ArtaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
549.  Šmuksts AgrisVN50Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
550.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
551.Špilbergs NiksVNJZibens
Cēsis
552.Štamers Kārlis-EduardsVNJRīga
553.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
554.  Šteinbergs JānisVN30SDDomina
Rīga
555.  Šterna AigaSN20SPORTLAND
Rīga
556.  Šterna AritaSN20SPORTLAND
Rīga
557.  Šulca LauraSN30Rīga
558.  Šulcs OskarsVN20HERBALIFE
Valmiera
559.  Šustiks NaurisVN30Beverīnas novads
Beverīnas novads
560.  Tabore IevaSN40Skriešanas akadēmija
Carnikava
561.  Tālmane IlzeSN40MARATONA KLUBS
Rīga
562.Terasvili LelaSN50Riga
563.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
564.  Tīsiņa MontaSN20Bigbank
Rīga
565.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
566.  Tokareviča KristīneSN30Rīga
567.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
568.Trapāne MairaSN30Valmiera
569.  Trēziņa Aija-DenijaSNJValmieras SOS BC
570.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
571.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
572.Tuča ZaneSN30ĀRPRĀC AR MANI
Rīga
573.  Turčina AigaSN20SDDomina
Rīga
574.  Turka MārīteSN20Kuldīga
575.  Turka OdetaSN50Kuldīga
576.  Turuna AnastasijaSN20CBL
577.  Ulmanis IntarsVN30FOOD UNION
Rīga
578.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
579.  Umlejs MārtiņšVN20Umlej marathon team
Rīga
580.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
581.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
582.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
583.  Vaicis UldisVN30LATTELECOM
Rīga
584.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
585.  Vaivode IneseSN30Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
586.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
587.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
588.  Valerte IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
589.  Valtasa SabīneSNJSK Metroons/ Nike
Mārupe
590.  Valuže LauraSN20Rīga
591.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
592.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
593.  Vasele LauraSNJPATRIA
Jelgava
594.  Vaselis AlensVNJPATRIA
Jelgava
595.  Vaska MontaSN20Veselības Fabrika
Rīga
596.Vasks KalvisVN20Rīga
597.  Vēbers MārtiņšVN30TDK Liedags
Ventspils
598.  Vecgailis DmitrijsVN30Rīga
599.  Veinberga MarutaSN4010 km
salacgriva
600.  Veipāne DanielaSN20Rīga
601.  Veipāne IntaSN40Cēsis
602.  Veipāne-Purmale KristaSN20Rīga
603.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20SPORTLAND/NIKE
604.  Vekša BaibaSN20Saldus
605.  Vektere UndīneSN20Valmiera
606.  Veļiks GirtsVN40Mārupe
607.Veļķere LīvaSN30Rīga
608.  Veļķeris JānisVN20Alūksne
Alūksne
609.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
610.  Vesere ElīnaSN20Rīga
611.  Vesere SandraSN20Skriešanas Akadēmija
Rīga
612.  Vētra ZaneSN30Rīga
613.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
614.  Vēveris ĢirtsVN40Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
615.  Vēveris JānisVN30Rīga
616.  Vēzīte DainaSN20Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
617.Vībāns IntarsVN40Valmiera
618.Vīgante PaulaSNJRopažnieki
Ropažu novads
619.  Vikmane SantaSN30FOOD UNION
Rīga
620.  Vīksna IngaSN50Vaidava
Kocēnu nov.
621.  Vīksne DidzisVN20Rīga
622.  Vīksne KasparsVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
623.  Vilciņa ZaneSN40Rīga
624.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
625.  Vilka IngaSN40Rauna
626.  Vilka LauraSN30Rīga
627.  Vilks IntsVN40Rīga
628.  Vills IgorsVN30Valmiera
629.  Vilnis DairisVN40Valmiera
630.  Vilsdorfs RaitisVN30Raicha
Kuldīga
631.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
632.  Vilūns NormundsVN50vsk noskrien
riga
633.  Visocka AnnijaSN20Valka
634.Visocka MartaSNJValka
635.  Visockis AndrejsVN40Valka
636.  Visockis EduardsVNJValka
637.  Visockis HaraldsVNJValka
638.  Visockis RihardsVN20Valka
639.  Vitmanis AndrisVN60Valmiera
640.  Vītols EmīlsVNJVaidava
Kocēnu nov.
641.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40VSK Noskrien
Olaine
642.  Voino AleksandrsVN40Rīga
643.  Vrubļevska NoraSN30Rīga
644.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
645.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
646.  Zabarovska LindaSN20SIA Joker Ltd.
Jelgava
647.  Zaķis AivarsVN50LSC
Rīga
648.  Zālīte AliseSN20Rīga
649.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
650.  Zandberga AndaSN20
651.  Zaprivoda AleksandrsVNJHokeja Skola RĪGA
Rīga
652.  Zaprivoda MaksimsVN30Rīga
653.Zariņa KristīneSN30Valmiera
654.  Zariņš ArtisVN50OTRĀ ELPA
Rīga
655.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
656.  Zelmenis DāvisVN20Maratona klubs
Ventspils
657.  Zeltzaķe VitaSN30Lī Sporta klubs
Ventspils
658.  Zeļenkova KristīneSN20Valmiera
659.  Zeme SanitaSN40DNB banka
Valmiera
660.  Zemeca Marta-LībaSNJKocēni
Kocēnu nov.
661.  Zemīte LindaSN30Tukums
662.  Zemītis DainisVN40Tonus
Valmiera
663.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
664.  Ziedone ZaneSNJValmieras SOS BC
665.  Zīlīte AgneseSN30-
Kuldīga
666.  Zimba EvitaSN20Rūjiena
667.  Zimba VivitaSN20Rūjiena
668.  Zīmele AgneseSN20SK Tērauds
Rēzekne
669.  Zūdiņa DinaSN40Tukums
670.  Zvaigzne SigitaSN30Cēsis
671.  Zvirbulis GatisVN30Beverīnas novads
Beverīnas novads
672.  Žēperis RaivoVN20Rīga
673.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
674.  Žoludeva ŅinaSN40Pro Cosmetics
Baltezers
675.  Žoludevs EduardsVN40
676.  Žubulis EmīlsVNJRīga
677.  Žukure ElīnaSN20Madona
678.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Valmiera, BTA 6,2km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele EnzoVTBValmieras Viestura vidusskola
Valmiera
2.  Ābele RaivisVTValmiera
3.  Ābele SabīneSTValmiera
4.  Ābele SantaSTBValmiera
5.  Ābeltiņa IlzeSTHERBALIFE
Valmiera
6.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
7.  Āboliņa AnnaSTVentspils
8.  Āboliņa Anna-RēzijaSTBSPORTLAND
Rīga
9.  Āboltiņa ZitaSTSPORTLAND
Rīga
10.  Ādamsone PaulaSTBValmiera
11.  Ādamsone SanitaSTSundin Mežs
Valmiera
12.  Adamsons ElvisVTLiepa
13.  Ādamsons GuntisVTSundin Mežs
Valmiera
14.  Agrums JānisVTBALTMA
Valmiera
15.  Agule NikaSTSK Magnen
Rēzekne
16.  Akmentiņa ElīnaSTBValmiera
17.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
18.  Āķis MārcisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
19.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
20.Aleksandroviča AleksaSTBRīga
21.Aleksandroviča AliseSTBRīga
22.Aleksejevs VitalijsVTInternational Maritime Sport Community
Riga
23.  Alne IlzeSTSkrienam kopā
Valmiera
24.  Alne MelānijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
25.  Alpeus AndrisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
26.  Ameļčenko OskarsVTBGaujiena
27.  Andrejsone InitaSTSIA "Maxima Latvija"
Salaspils
28.  Andžāne SantaST
29.  Antone IevaSTValmiera
30.  Apsīte AntraSTRīga
31.  Apsīte DiānaSTBJēkabpils
32.  Apsītis EndijsVTBValmiera
33.Arājums GintsVTValmiera
Valmiera
34.  Are AlensVTBolaine pag.PURINI
35.  Āre IlzeSTSalaspils
36.  Are UldisVTolaine pag.PURINI
37.  Ārents PaulsVTSPORTLAND/NIKE
38.Ariko DmitrijsVTRīga
39.  Āriņa AntraSTadventisti.lv
Rīga
40.  Āriņa ArnoldsVTMetroons/Nike
Rīga
41.  Āriņa LīgaSTadventisti.lv
Rīga
42.  Āriņš AndisVTadventisti.lv
Rīga
43.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Valmiera
44.  Ašmane LīvaSTBVSK Noskrien
Jelgava
45.  Augstkalne VinetaSTValmieras SOS BC
46.  Augstkalns RaimondsVTValmieras SOS BC
47.  Augule IlzeSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
48.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
49.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
50.  Aukšmuksts DāvidsVTBRīga
51.  Ausmane RenāteSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
52.  Auziņa LaimaSTSPORTLAND/NIKE
53.  Avdevičs ArtursVTJelgava
54.  Avlasina-Zavadska MarinaSTDaugavpils
55.  Babris IngaSTSDDomina
Rīga
56.  Babris KristīneSTDaugavpils
57.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
58.  Bādere MartaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
59.  Baikovs SergejsVTGulbene
60.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
61.  Balanasa AdeleSTBSigulda
62.  Balanasa MartaSTBSiguldas sporta skola
Sigulda
63.  Baldone ZigitaSTHerbalife
Valmiera
64.  Balode KristīneSTSIA Joker Ltd.
Valka
65.  Balode-Šilde AijaSTValmiera
66.  Baranovska Tīna-SonoraSTBValmiera
67.  Barauska IvetaSTValmiera
68.  Batkovska Liene-KatrīnaSTA]
Jelgava
69.  Bauers ĒriksVTCēsis
70.  Baukerte EvitaSTBigbank
Rīga
71.  Baumanis DainisVT
72.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
73.  Beikmanis ElvijsVTValmiera
74.  Beinaroviča IlzeSTRīga
75.  Beitika KsenijaSTBSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
76.  Beķere LuīzeSTBMežinieku psk.
Jaunbērze
77.  Belevičs JustsVTBOgre
78.  Berga Beatrise-SofijaSTBRiga
79.  Berga LindaSTSaldus
80.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Valmiera
81.  Berga VinetaSTSigulda
82.  Bergholde DanielaSTBSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
83.  Bergholde LīgaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
84.  Bergs DāvisVTBPārgaujas sākumskola
Valmiera
85.  Bergs GuntisVTOld Crabs
Kocēnu novads
86.  Bērtule AntaSTBlome
87.  Bērza AgitaSTMārupe
88.  Bērziņa AliseSTSPORTLAND
Rīga
89.  Bērziņa AliseSTBRīga
90.  Bērziņa AnnijaSTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
91.Bērziņa ArtaSTBCēsis
92.  Bērziņa IevaSTBRīga
93.  Bērziņa JustīneSTBValmiera
94.  Bērziņa VendijaSTBValmiera
95.  Bērziņš ArnisVTSPORTLAND
Salaspils
96.Bērziņš EdmundsVTRiga
97.  Bērziņš ĢirtsVTValmiera
98.  Bērziņš JānisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
99.Bērziņš NilsVTBRubene
Kocēnu nov.
100.  Bērziņš RitvarsVTBRīga
101.  Bezdelīga BaibaSTValmiera
Valmiera
102.Bezdelīga ElīnaSTValmiera
Valmiera
103.Bezdelīga KristīneSTValmiera
Valmiera
104.  Bičevskis MartsVTBStrenči
105.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
106.  Biezuma KristiānaSTBRīga
107.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
108.  Bigāte SantaSTADaugavpils
Daugavpils
109.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
110.  Birģele ElīnaSTRīga
111.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
112.  Bitka SimonaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
113.  Bitmanis KārlisVTBKocēni
Kocēnu nov.
114.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
115.Blaumane AigaSTValmiera
116.Bluķis KārlisVTRīga
117.  Blūma AneteSTValmiera
118.  Blumbahs DanielsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
119.  Bobrovs IvoVTValmiera
120.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
121.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
122.  Bogdanovs IngusVTAMARATONA KLUBS
Ventspils
123.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
124.  Bole RenārsVTBigbank
Rīga
125.  Bondere Ieva-BeāteSTAValmieras tehnikums
Valmiera
126.  Boša AgateSTValmiera
127.Boša LīnaSTBošu ģimene
valmiera
128.  Bošs RenārsVTValmiera
129.  Brante EvijaSTSIA Joker Ltd.
Cēsis
130.  Brauna AijaSTRīga
131.  Bričs AinisVTadventisti.lv
Baldone
132.  Brīdaks GatisVTValmiera
133.  Briede AgneseSTInčukalns
134.  Briede-Bērziņa LaimaSTValmieras tehnikums
Valmiera
135.  Briedis JaneksVTINCUKALNS
136.  Briedis UldisVTSporta klubs 2BE1ST
Riga
137.  Brisele KristīneSTAValmiera
138.  Briša Tīna-RobertaSTACēsis
139.  Brižaka VinetaSTSK Katrīna
Liepāja
140.  Brokāne AnitaSTSundin Mežs
Valmiera
141.  Brokere BaibaSTSwedbank
Rīga
142.Brūdere IvetaSTKuldīga
143.  Bruders AivisVTOgres Slepotaju Klubs
Kuldiga
144.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
145.  Buhrote ElizabeteSTBjelgava
146.  Buhrote LīgaSTjelgava
147.  Buhrots DainisVTjelgava
148.  Buhrots DansVTAjelgava
149.  Bujanovska SvetlanaSTASIA "Maxima Latvija"
Valmiera
150.  Bukšs KristersVTBPII Buratino
Valmiera
151.  Bule OlgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
152.Bulis NormundsVTSwedbank
Rīga
153.Bumbiere KristīneSTBJelgava
154.Bumbiers KristersVTBJelgava
155.  Buņģe Elīza-MartaSTBValmiera
156.Buračevskis SalvisVTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
157.  Burceva IlzeSTRīga
158.  Bušmane LāsmaSTA
159.  Cābule DzintraSTBeverīnas novads
160.  Cakare EvijaSTValmiera
161.  Cakars NilsVTBValmiera
162.  Caune AgateSTBValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
163.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
164.Cauņa LindaSTSK Magnen
Rēzekne
165.  Celmina IneseSTValmiera
166.  Ciguze AmandaSTStrenči
167.Cīmurs Linards-RihardsVTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
168.  Cinglers KristersVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
169.  Cinglers MārtiņšVTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
170.  Cinglers UģisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
171.  Cīrule LīvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
172.  Čakstiņa GuntaSTRīga
173.Čākure Paula-KateSTBRūjiena
174.  Čalova AnnaSTDaugavpils
175.  Čekriževa AnastasijaSTSk Tērauds
Rīga
176.  Čerešņeva JūlijaSTSK Katrīna
Liepāja
177.Čermenjevs DanielsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
178.  Černecova LiānaSTRēzekne
179.  Červinska SindijaSTSingh\\'s Riga
Riga
180.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
181.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
182.  Dābols DāvisVTBRīga
183.Dālberga DaceSTAValmiera
184.  Dāldere AntraSTVentspils
185.Dalka Amanda-UnaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
186.  Dalka DārtaSTBValmiera
187.Dalka Ketija-MegijaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
188.  Dalka MairitaSTFOOD UNION
Rīga
189.Daļeckis RobinsVTBSaldus
190.  Dambe DaceSTSK Magnen
Rēzekne
191.  Dambergs ValtsVTRīga
192.  Danenberga AgitaSTVSK Noskrien
Rīga
193.  Danilovs RomansVTRiga
194.  Daņilovs DanielsVTAValmiera
195.  Darģele GunitaSTVVBIVS-AC
Valmiera
196.  Darša ZaneSTRubene
Kocēnu nov.
197.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
198.  Daugulis ElvisVTAValmiera
199.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
200.Daukste ValtersVTRīga
201.Dejus GuntaSTSwedbank
Rīga
202.  Demidko AdriānaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
203.  Demitere Rūta-RenateSTBValmiera
204.  Deņisova IevaST
205.  Derkača ValerijaSTJūrmala
206.  Dīce LauraSTBGausā Jūdze
Olaine
207.  Didžus Līva-LuīzeSTAValmieras tehnikums
Valmiera
208.Dmitrijeva SofijaSTAValmiera
209.  Dorukova AļonaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
210.  Dredžuls KristersVTValmieras tehnikums
Valmiera
211.Dreimane ZandaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
212.  Driņķis DainisVTDzSK Lokomotīve
Rīga
213.  Drozds AlvisVTCesis
214.  Dundere PaulaSTASmaidiņi
Valmiera
215.  Dzirkale Džeina-KristaSTASIA "Maxima Latvija"
Valmiera
216.Egle ArtaSTBlome
217.Eglīte Anete-LīgaSTAValmiera
218.  Eglīte DžeinaSTCēsis
219.  Eglīte VitaSTCēsis
220.  Eglītis ArtūrsVTValmiera
221.  Eglītis GustavsVTBVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodei
Valmiera
222.Eglītis KristapsVTBRubene
Kocēnu nov.
223.  Eglītis Ralfs-DāvisVTBValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
224.  Eiduka DinijaSTAValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
225.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
226.  Ekkerte LindaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
227.  Ekšteta NadīnaSTCarnikava
228.  Elksne ZaneSTValmiera
229.  Elstiņš ArtūrsVTAlūksne
Alūksne
230.  Eniņš Kārlis-RaimondsVTUgāle
231.  Ērgle EmīlijaSTBValmiera
232.  Ērglis RobertsVTAValmiera
233.  Ērmane ZaneSTSIA Joker Ltd.
Rīga
234.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
235.Ēvele LāsmaSTAKocēni
Kocēnu nov.
236.  Eversone InaSTSPORTLAND
Saldus
237.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
238.  Fatejeva KarīnaSTKocēni
Kocēnu nov.
239.  Fecers EdgarsVTASPORTLAND
Jūrmala
240.  Fedčenko ElizabeteSTBOlaine
241.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
242.  Feldmane Sanija-ReičelaSTBSmiltenes BJSS
Smiltene
243.  Feldmanis ReinisVTBĒrģeme
244.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
245.  Filippovs Matīss-OtoVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
246.  Fisenkova AlīnaSTAVIA Team
Rīga
247.  Fisenkovs VitālijsVTAVIA Team
Riga
248.  Fjodorovs OļegsVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
249.  Flaksmane ŅinaSTRiga
250.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
251.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
252.Freibergs SandisVTAValka
253.  Freiborns GvidoVTValmieras tehnikums
Valmiera
254.  Freimane IvetaST5F Running team
Jelgava
255.  Freimane NikolaSTB5F Running team
Jelgava
256.  Freimanis JānisVTB5F Running team
Jelgava
257.  Freivalde MontaSTValmiera
258.  Frīdberga AntraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
259.  Fridrihsons IlmārsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
260.  Frīdvalds RalfsVTBValmieras Viestura vidusskola
Valmiera
261.  Frinde AnceSTBBurtnieku nov.
262.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
263.  Gabalis RainersVTBValmiera
264.Gabrāns PēterisVT
265.  Gaiduks AndrejsVTValmiera
266.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
267.  Gailis ReinisVTBGaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
268.  Gailis RitvarsVTBGaiļu ģimene (Rīga)
Rīga
269.  Galauliņš JānisVTValmiera
270.  Galauliņš LaurisVTBValmiera
271.  Galvanovska AnnaSTASPORTLAND
Lielvārde
272.  Garā ElīnaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
273.  Garanča IevaSTRīga
274.  Garsele DanaSTValmiera
275.  Gaspersons RobertsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
276.  Gaugere LauraSTAKocēni
Kocēnu nov.
277.Gavrilovs Dāvis-RobertsVTBLīči
278.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
279.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
280.  Gercāns VisvaldisVTJāņa sēta
Sigulda
281.  Glazkina LolitaSTRīga
282.  Goba DaceSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
283.  Goba JurisVTSIA Joker Ltd.
Valmiera
284.Golmeistere OlgaSTRiga
285.Golmeisters IntarsVTRiga
286.  Golubova OlgaSTRiga
287.  Golubovska MarutaSTBeverīnas novads
288.  Gorjačevs RainersVTAValmieras tehnikums
Valmiera
289.  Gornova KateSTBS/K Sigulda
Sigulda
290.  Gornovs AnsisVTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
291.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
292.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
293.  Grāpēna AndaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
294.  Grase ElīnaSTMazsalaca
295.  Grasmanis IngusVTJelgava
296.Graudins ArmandsVTValmiera
297.Grebūna Madara-IlzeSTBKocēni
Kocēni
298.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
299.  Greiškāns MārtiņšVTAloja Starkelsen
300.Gricika DanaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
301.  Griķe AliseSTWe love running
Daugavpils
302.  Griķis JānisVTWe love running
Daugavpils
303.Grīnberga Sniedze-MartaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
304.  Grīva MargaritaSTValmiera
305.  Grīviņš Kristians-DeivsVTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
306.Grocs AndrisVTRēzekne
307.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
308.Grugule JolantaSTJēkabpils
309.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
310.  Gudina IevaSTEŽI
Valmiera
311.  Gulbe DaceSTSK KATRĪNA
Kuldīga
312.  Gulbis KasparsVT2B1ST
Ventspils novads
313.  Gulbis LūkassVTBValmiera
314.  Gulbis PatriksVTBValmiera
315.  Gurejeva JeļenaSTIlmājas Kojoti
Rīga
316.  Gurejeva PaulaSTAIlmājas Kojoti
Rīga
317.  Gūtmane MartaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
318.Gžibovskis ArnisVTRēzekne
319.  Ģelzis NormundsVT
320.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
321.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
322.  Heidingere GundegaSTVeikals Maratons & Asics
Ogre
323.  Heinsberga ElitaSTJūrmala
324.  Hemmelis EvertsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
325.Holšteins GuntarsVTValmiera
326.  Holštroma GuntaSTMatisons Runer`s Club
Ventspils
327.  Immurs RobertsVTBKuldīga
328.Irbe EdgarsVTBUngurpils
329.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
330.  Ivanova AļonaSTHadronu kolaidera pavēlnieki
Daugavpils
331.  Ivanova ViktorijaSTRīga
332.  Ivanovs JānisVTAValmieras SOS BC
333.  Jablonskis DenissVTJelgava
334.  Jagža ElīnaSTRīga
335.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
336.  Jakovļevs AleksejsVTAValmieras SOS BC
337.  Jakovļevs AndrejsVTAValmieras SOS BC
338.  Jandavs RičardsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
339.  Jankava ArtaSTBGulbenes BJSS
Gulbene
340.  Jankeviča EgitaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
341.  Jankevičs MārtiņšVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
342.  Jansone AivijaSTJelgava
343.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
344.Jansone ElīnaSTSundin Mežs
Valmiera
345.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
346.  Jansone RitaSTCarnikava
Carnikava
347.  Jansone SailaSTSK Katrīna
Kuldīga
348.  Jansons JānisVTAQUATICS
Dobele
349.  Janstoviča EvaSTBValmieras SOS BC
350.  Janstovičs DzintarsVTAValmieras SOS BC
351.  Janstovičs OskarsVTBValmieras SOS BC
352.  Janševska LauraSTJaunbērze
353.  Jasinska PatrīcijaSTBnav
Rīga
354.Jauga DanaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
355.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
356.  Jēce IlonaSTSK Katrīna
Liepāja
357.  Jēgers AndrejsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
358.  Jermacāne LieneSTValmiera
359.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
360.  Jesko AndrejsVTNagļi, Rēzeknes novads
361.  Jevsins ReinisVTBJelgava
362.  Jevsins ŽanisVTAJelgava
363.  Jirgensone Elīza-PaulaSTBValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
364.  Jukšinska KristīneSTMārupe
365.  Jurkāne SamantaSTBValmiera
366.  Jurkus ViktorijaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
367.  Justamente IlzeSTRīga
368.  Kacena JutaSTValmiera
369.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
370.  Kallase GabriellaSTGulbene
371.  Kallass VladimirsVTGulbene
372.  Kalniete IneseSTCēsis
Cēsis
373.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
374.  Kalniņa AgitaSTSK Sigulda
Loja
375.  Kalniņa ĒrikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
376.  Kalniņa EritaSTSK Ozolnieki B
Jelgava
377.  Kalniņa KristaSTADikļu p-sk.
Kocēnu nov.
378.  Kalniņš AndrisVTInčukalns
379.Kalniņš NormundsVTSK Sigulda
Loja
380.  Kaļiņins RaivisVTAMoller Auto Ventspils
Jūrmala
381.  Kapture AmandaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
382.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
383.  Karahona KarīnaSTBAloja Starkelsen
384.  Karāne BaibaSTSPORTLAND
Lielvārde
385.  Karāne KristīneSTSPORTLAND
Lielvārde
386.Karāns KārlisVTvalmiera
387.  Karklina LigitaSTNav
Riga
388.  Kārkliņa ElīnaSTPATRIA NUTRITION
Madona
389.  Kārkliņa IlonaSTSiguldas Maratona klubs
Sigulda
390.  Kārkliņš AleksisVTBAloja Starkelsen
391.  Karlsons MārtiņšVTSPORTLAND/NIKE
Rīga
392.  Karpika BetijaSTBValmieras Pārgaujas ģimnāzija
Valmiera
393.  Kataja AgneseSTBRīga
394.  Kataja LauraSTBRīga
395.Katkevičs RolandsVTMārupe
396.  Katlapa AnnaSTJelgava
397.Kaulakans RenārsVTValmiera
398.Kaupuža SigneSTCēsis
399.  Kaužēna AnnaSTBValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
400.  Kaužēns EgīlsVTValmieras tehnikums
Valmiera
401.  Kazāka SanitaSTSG Team last run
Jelgava
402.  Keiša SamantaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
403.Kezika MairitaSTBērzaine
Kocēnu nov.
404.Kiriloviča SimonaSTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
405.Kirilovs TomsVTIeriki
406.Kiršbaums AndisVTSmiltene
407.  Kiršteine AndaSTCēsis
408.  Kisļakovs ArtjomsVTBSSK Arkadija
Riga
409.  Kisļakovs DmitrijsVTAMindpv
Riga
410.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
411.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
412.  Klapars RinaldsVTJaunpiebalga
413.  Kleins PēterisVTBStrenču novada vidusskola
Strenči
414.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
415.  Klodža SigitaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
416.  Klodžs IvoVTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
417.  Klodžs RalfsVTBSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
418.Klūga BaibaSTValmiera
419.Klūga IevaSTAValmiera
420.  Kļava DaceSTSPORTLAND
Alūksne
421.  Kļava JolantaSTCēsis
422.  Kļaviņa MaijaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
423.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
424.Kļaviņš Edvards-TomsVTBValmiera
425.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
426.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
427.  Knižonoks ArtjomsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
428.  Knoks MārisVTRīga
429.Knospiņa LoretaSTBSkrienam kopā
Valmiera
430.Kņuipis RobertsVTARīga
431.Kociņa LindaSTValmiera
432.  Kokorite EvijaSTDikļu p-sk.
Valmiera
433.Kolčs AigarsVTValmiera
434.  Kolužs JānisVTDa-marathon
Daugavpils
435.  Kondratjeva AnastasijaSTAMEDVED
riga
436.  Konovalova AnnaSTA2
Sigulda
437.  Kozačenko LudmilaSTRīga
438.  Kozlovs FrancisVTBFranči
Olaines nov.
439.  Kozmeijere Elizabete-LīgaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
440.  Kramiņa IngaSTCēsis
Cēsis
441.  Krasovska VelgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
442.Krastiņa Elizabete-ElīnaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
443.  Krastiņa GintaSTvalmiera
444.  Kravalis AinārsVTSigulda
445.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
446.Kravalis GuntisVTJelgava
447.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
448.  Kraze KristofersVTBRīga
449.  Krēsliņš KārlisVTRīga
450.  Krievāne LīvaSTBValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
451.  Krieviņa ArnitaSTValmieras tehnikums
Valmiera
452.  Kriķis AndrejsVTBValmieras SOS BC
453.  Krilova IlonaSTSIA Joker Ltd.
Cēsis
454.Krilova Paula-ValerijaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
455.  Kristapsone AgateSTPATRIA-Mmēbeles
Liepāja
456.  Kristapsons DēvidsVTAĀtrie vilki
Rīga
457.  Kristapsons GundarsVTĀtrie vilki
Rīga
458.  Krivens DainisVTJelgava
459.  Krūka AgneseSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
460.  Krūka IvetaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
461.Krūmiņa AigijaSTValmiera
462.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
463.  Krutova JanaSTHERBALIFE
Valmiera
464.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
465.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
466.  Kukjāne LauraSTBērzaine
Kocēnu nov.
467.  Kukmilka JolantaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
468.  Kungurcevs OļegsVTSk Tērauds
Rīga
469.  Kuzmane SantaSTCēsis
470.  Kuzmenoks KristapsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
471.  Kvedaravičs AinārsVTAIZKRAUKLE
Aizkraukle
472.  Ķelpa GunitaSTRīga
473.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
474.  Ķimens AdriansVTAValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
475.  Ķipure DaceSTValmiera
476.  Ķipure UndaSTValmiera
477.  Labanovska AndraSTJelgava
478.  Lācis KrišjanisVTASIA "Maxima Latvija"
Valmiera
479.Lācis Viesturs-LoidsVTADikļu p-sk.
Kocēnu nov.
480.Laizāns Eduards-KristiānsVTARīga
481.  Lamberts RaivoVTValmieras tehnikums
Valmiera
482.  Lapoška LindaSTSPORTLAND
Rīga
483.  Lase ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
484.Lasmane LieneSTValmiera
485.  Laškovs ElvisVTBVHK
Naukšēni
486.  Laure-Rudīte IlonaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
487.  Laurenova EstereSTBValmiera
488.  Laurova LindaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
489.  Laursons SarmisVTLaursoni
Valmiera
490.  Lauskiniece AnnaSTRīga
491.  Laviņa LindaSTRīga
492.  Lazare GintaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzija
Rēzekne
493.  Lāzare SandraSTValmiera
494.  Legzdinš NormundsVTRīga
495.  Legzdiņa ZaneSTAD REM AUTO
Valmiera
496.Lelde AnnaSTBBērzaine
Valmiera
497.  Lēnerte AlisaSTBValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
498.  Leoke ĒrikaSTAValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
499.  Leoke IvoVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
500.  Leoke KristīneSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
501.Liberte LaineSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
502.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
503.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
504.  Lielā KristiānaSTValmieras tehnikums
Valmiera
505.  Liepa ArtūrsVTBCarnikavas sporta centrs
Kalngale
506.  Liepiņa AnceSTBALTMA
Valmiera
507.  Liepiņa IevaSTAValmiera
508.Liepiņa IlvitaSTBRopažnieki
Ropažu novads
509.  Liepiņa ZintaSTKocēni
Kocēnu nov.
510.  Liepiņš RolandsVTSK Metroons/ Nike
Rīga
511.  Liepiņš UldisVTKocēni
Kocēnu nov.
512.  Ligers ValdisVTCēsis
513.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
514.  Linde RihardsVTSPORTLAND/NIKE
515.  Linde SintijaSTSK Katrīna
Kuldīga
516.  Linga-Berzina BaibaSTLATVIAN LIGHTS
riga
517.  Linkevics AivarsVTRīga
518.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
519.  Līviņa EvijaSTBValmiera
520.Loce KristīneSTTukums
521.  Ločmele AmandaSTBValmiera
522.Ločmele LīgaSTRīga
523.Ločmelis GustavsVTBBurkānciems
Burkānciems
524.  Logins GuntarsVTBalvi
525.Lokmanis AtisVTValmiera
526.  Lorence SigneSTSIA Joker Ltd.
Valka
527.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
528.  Luca LīgaSTRīga
529.  Lūciņa IndraSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
530.  Lūciņš ViktorsVTRēzekne
531.Lučko MontaSTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
532.  Ludvika Anna-ElenaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
533.  Lukaševs JurijsVTRēzekne
Rēzekne
534.  Lūse BaibaSTRīga
535.  Luste AnnaSTMazsalaca
536.Luste IngusVTBMazsalaca
537.  Luste ZaneSTMazsalaca
538.  Lužinska PaulaSTBValmieas 5. vidusskola
Burtnieku novads
539.  Ļaksa Kristers-ArtisVTAMežinieku psk.
Jaunbērze
540.  Mača IevaSTHERBALIFE
Valmiera
541.  Mača ZintaSTCēsis
542.  Mačevska DaceSTVSK Noskrien
Tērvete
543.  Magone Adrians-AleksandrsVTAValmieras SOS BC
544.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
545.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
546.  Mališeva JeļenaSTSIA Joker Ltd.
Valka
547.  Mališeva ViktorijaSTRēzekne
548.  Mālkalne AneteSTAProbild Uijā uijā
Smiltene
549.Malkalne AneteSTAProbuild Uijä uijä
Smiltene
550.  Mālkalne EmīlijaSTBProbild Uijā uijā
Smiltene
551.  Malnača SigneSTBBJC Laimīte
Rīga
552.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
553.Maļinovskis JānisVTValmiera
554.  Mandele MartaSTRASELI
Rīga
555.  Mandele TomassVTBRASELI
Rīga
556.  Marenis RobertsVTBStrenči
557.  Markuss MārcisVTValmiera
558.  Mārtiņjēkaba KlintaSTACēsis
559.  Mastiņa MaritaSTRubene
Kocēnu nov.
560.Mastiņš ImantsVTRubene
Kocēnu nov.
561.  Mastiņš LaimiņšVTBRubene
Kocēnu nov.
562.  Mateusa KristīneSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
563.  Matvejevs Alekss-RihardsVTAValmiera
564.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
565.  Māziņa LindaSTValmieras tehnikums
Valmiera
566.Mazure AmeliSTBRīga
567.Mazurs TomassVTBRīga
568.  Medisone SindijaSTBTukums
569.Medne Dārta-ArtaSTAlūksnes novads
570.  Mednieks ZigmundsVTAloja Starkelsen
571.  Mednis ArtisVTwAlts
Cēsis
572.  Mednis KasparsVTValmiera
573.  Mednis VilisVTindividuāli
Smiltene
574.  Medvedeva ZaneSTHERBALIFE
Valmiera
575.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
576.  Meijere Monta-VeronikaSTValmieras tehnikums
Valmiera
577.  Melbārde AdelīnaSTBEži
Valmiera
578.  Melbārdis JānisVTEži
Valmiera
579.  Meldere KateSTBCēsis
580.Meldere-Zute LaumaSTAlojas Novads
581.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
582.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
583.  Melngārša VinetaSTValmieras tehnikums
Valmiera
584.  Meščerikova JūlijaSTRīga
585.  Metums AinārsVT
586.  Metums MārtiņšVTA
587.  Metums NaurisVTB
588.  Metus AgneseSTRīga
589.  Mežavilka IngaSTSPORTLAND
Sigulda
590.  Mickēvičs MārisVT___
Valmiera
591.Mickevičš ReinisVTBVaidava
Kocēnu nov.
592.  Mickus JurģisVTSkrunda
Skrunda
593.  Mieze NadeždaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
594.  Mihalevs IgorsVTJekabpils
595.  Mihejevs AndrejsVTAndrupene
596.  Mika EgijaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
597.  Miķe EdīteSTValmiera
598.  Miķelsone AivaSTValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
599.  Miķelsone DiānaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
600.  Miķelsone MaritaST
601.  Miķelsone MonikaSTValmiera
602.  Miķelsons ArnoldsVTValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
603.  Miķelsons KristapsVTBValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
604.  Miķis EmīlsVTBZVOC-VBSS
Valmiera
605.  Mīlberga AneteST
606.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
607.  Millere SarmīteSTHERBALIFE
Valmiera
608.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
609.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
610.  Misāne EvelīnaSTBĀdaži
611.  Misāne IraSTĀdaži
612.  Mizāne AndaSTJēkabpils
613.  Molotkova AlīnaSTValmieras pilsētas pašvaldība 
Valmiera
614.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Rīga
615.  Movļaiko AndrejsVTRiga
616.Muiznieks MartinsVTRiga
617.Muižniece KristīneSTRīga
618.  Muižniece SantaSTJelgava
619.  Muska IvitaSTValmiera
620.  Muša LīvijaSTJūrmala
621.Muzikante SamantaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
622.  Nākuma UnaSTGribu Slēpot
Bauska
623.  Nākums JēkabsVTwww.justinfitness.lv
Rīga
624.  Narbs Niks-ArtūrsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
625.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
626.  Neļķe InāraSTRīga
627.  Neļķe LieneSTValmiera
628.  Neuss-Lucs RainersVTAJelgava
629.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
630.  Nīgalis NormundsVTValmiera
631.  Nikitina IrinaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
632.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Riga
633.Nikolajeva SantaSTValmiera
634.Norberte BaibaSTZilaiskalns
Kocēnu nov.
635.  Novickis RobertsVTBZ
Rīga
636.  Noviks KrišjānisVTAAloja Starkelsen
637.Nukša IngrīdaSTSwedbank
Rīga
638.  Ņikišins StaņislavsVTValmieras tehnikums
Valmiera
639.Ņilova SandraSTHERBALIFE
Valmiera
640.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
641.Oļļa IvetaSTValmiera
642.  Opss MareksVTAValmieras tehnikums
Valmiera
643.Ošs DāvidsVTAdventisti.lv
Rīga
644.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
645.Ozola IngaSTCēsis
646.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
647.  Ozoliņa LauraSTAValmiera
648.  Ozoliņa MontaSTAValmiera
649.  Ozoliņa SandaSTValka
650.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
651.  Ozoliņš ArnisVTSPORTLAND/NIKE
652.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
653.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
654.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
655.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
656.  Paidere Emīlija-MartaSTBValmiera
657.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
658.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
659.  Pālens KristiānsVTBJelgava
660.  Pamilovs EdžusVTBValmieras SOS BC
661.  Pantejevs ValerijsVTValmiera
662.  Pāpe ĢirtsVTValmiera
663.Pāpe KristīneSTValmiera
664.  Parfjonova AlīnaSTASIA "Maxima Latvija"
Valmiera
665.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
666.  Paškeviča IevaSTBRēzekne
667.  Paškeviča LindaSTRēzekne
668.  Pažusa AneteSTRīga
669.  Peipe KintijaSTBVVV
VALMIERA
670.Pelšs GvidoVTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
671.  Peļņa LeonsVT30draugi.lv
Smiltene
672.  Perovs JurisVTValmiera
673.Pētersone KristīneSTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
674.  Petersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu novads
675.  Pētersone MilanaSTBValmieras SOS BC
676.  Pētersone SonoraSTBValmieras SOS BC
677.  Pētersons EdijsVTValmieras SOS BC
678.  Pētersons TomsVTBVaidava
Kocēnu nov.
679.  Petraško IngaSTValmiera
680.  Petzāle MārcisVTACēsis
681.  Pinka IvetaSTHERBALIFE
Valmiera
682.  Pinka SigitaSTValmiera
683.  Pinkulis JānisVTBaltic Events
Valmiera
684.  Platace LauraSTRēzekne
685.  Platacis JānisVTBRēzekne
686.  Pleša MadaraSTBValmiera
687.  Plešs Emīls-NormundsVTBValmieras Pārgaujas ģimnāzija
Valmiera
688.  Plīkša DainaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
689.  Plīkšis Nils-ErlendsVTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
690.  Ploriņa IevaSTValmiera
691.  Ploriņa MartaSTBValmiera
692.  Ploriņš RobertsVTBValmiera
693.Pluģe LīgaSTValmiera
694.Plūme OskarsVTLīgatne
695.  Plusniņa  DinaSTValmieras pilsētas pašvaldība    Valmiera
696.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
697.Poļevikova KristīneSTValmiera
698.  Potops OskarsVTBValmiera
699.  Priede AnitaSTLimbaži
700.  Priede DagnijaSTJelgava
701.  Priedītis ĢirtsVTLabās Mantas
Valmiera
702.Prišlova AivaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
703.  Prusakova VeronikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
704.  Pūcis RaimondsVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
705.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
706.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
707.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Gulbene
708.  Puķīte GundegaST
709.  Puķīte LīvaSTBRīga
710.  Pumpiša TīnaSTAloja Starkelsen
711.  Pundurs KlāvsVTBCesvaine
712.  Punka NikolaSTBValmiera
713.  Pupiņa IrinaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
714.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
715.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
716.  Purgaile Elīza-RobertaSTBĀdaži
717.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
718.  Puriņa SanitaSTValmiera
719.  Puriņš AigarsVTCēsis
720.  Puriņš AndisVTValmiera
721.Puriņš MārisVTPuriņi
Cēsis
722.  Purviņš AnatolijsVTSIA "Maxima Latvija"
Salaspils
723.  Putniņa Dinija-AnnaSTBRubene
Kocēnu nov.
724.  Putniņa MontaSTSPORTLAND
Gulbene
725.  Putniņš JānisVTPutnini.lv
Ragana
726.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
727.Puzānovs IngusVTJelgava
728.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
729.  Raibacis RalfsVTCèsis
730.  Raimo RikardsVTASporta skola
Rīga
731.  Rasa HelmutsVTSDDomina
Saldus
732.Raščevskis AleksandrsVTRēzekne
733.  Rauska SanijaSTBValmiera
734.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/NIKE
735.  Reča MadaraSTHERBALIFE
Valmiera
736.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Tīraine
737.Reikmane LianaSTZilaiskalns
Kocēnu nov.
738.  Reine SantaSTSPORTLAND
Sigulda
739.  Reinfelds Gvido-TomsVTAValmieras tehnikums
Valmiera
740.  Reinis JurisVTSPORTLAND
Sigulda
741.  Reinsons Dāvis-LūkassVTBValmieras SOS BC
742.  Rencis Dairis-AnrijsVTBValmieras SOS BC
743.  Retigs AlekssVTBĀdaži
744.  Riba RičardsVTBValmiera
745.  Ribnere KristīneSTJēkabpils
746.  Ribozola AivaSTValmieras tehnikums
Valmiera
747.  Ritiņa LaumaSTARēzeknes Katoļu vsk
Rēzekne
748.  Ritiņš RobertsVTBAustrumlatvijas tehnoloģiju vsk
Rēzekne
749.  Riža JēkabsVTBVSS
Valmiera
750.  Rogaļevs RalfsVTJelgava
751.Ronis ViestursVTGulbene
752.Rozenblate Anna-LauraSTBValmiera
753.  Rozenfelde SandaSTDobele
754.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
755.Rozentāls AndrisVTAR
Rīga
756.  Rudītis TomassVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
757.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
758.  Rūja KristīneSTS/K Sigulda
Sigulda
759.  Rūja RaiensVTBS/K Sigulda
Sigulda
760.  Ruks AndrievsVTBValmieras sākumskola, 1.d
Valmiera
761.  Rulle SantaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
762.Rumba ArtūrsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
763.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
764.  Rusmane VitaSTMazsalaca
765.  Rusmanis Kārlis-KrišjānisVTAMazsalaca
766.  Rusmanis Martins-EdvardsVTBvalmiera
767.  Rustants Emīls-TomsVTTDK Liedags
Ventspils
768.  Rustants MatīssVTVentspils
769.  Ruzule-Jaudzeme AgnijaSTJūrmala
770.  Saktiņa LieneSTValmieras tehnikums
Valmiera
771.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA-Mmēbeles
Līvāni
772.  Salmiņš EdgarsVTBValmieras SOS BC
773.  Sausais KasparsVTSwedbank/Lī Sporta klubs
Rīga
774.Savčenko ArvisVTRīga
775.Savčenko LīvaSTRīga
776.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
777.  Sedvalde AgijaSTValmiera
778.Semerova KristaSTBValmiera
779.  Semjonova VikaSTSIA Joker Ltd.
Valka
780.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
781.  Senkāns LaurisVTBRēzekne
782.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
783.  Sevčenko RomānsVTSPORTLAND
Rīga
784.  Siameshchanka SviatlanaSTBINITEX
Daugavpils
785.Sidabrs AivisVTLēdurga
786.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
787.Sīdre RaivisVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
788.  Sildare AnnijaSTBSigulda
789.  Sileniece MontaSTASmiltene
790.  Siliņa LuetaSTBValmiera
791.Siliņš MareksVTValmiera
792.Sīlīte LīgaSTCēsis
793.  Siljāne Sabīne-SanitaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
794.  Sīmanis EdijsVTUgāle/Niedrāji MR
Ugāle
795.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
796.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
797.Skrastiņa Zane-AlvīneSTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
798.  Skrastiņš LaurisVTCido
799.  Skrebelis ArtursVTSundin Mežs
Valmiera
800.Skudrītis RolandsVTAGrobiņa
801.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 2
Rīga
802.Skutāns KārlisVTAValka
803.  Slikšāne KristīneSTVSK Noskrien
Olaine
804.Smagare LaumaSTRīga
805.  Smeiļa ViktorsVTAndrupene
806.  Smirnova IneseSTSIA Joker Ltd.
Valka
807.  Smirnova ViktorijaSTBValmieras SOS BC
808.  Sniega AnnijaSTBRūjiena
809.  Sokunova AlīnaSTBLīvanu VK
Salaspils
810.  Sokunova JekaterinaSTLīvānu VK
Salaspils
811.  Spiridonova MaritaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
812.  Stankeviča VanesaSTBValmiera
813.  Staškeviča Megija-PaulaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
814.Staune SergeiVTБИМ
Moscow
815.  Stepanova LāsmaSTAValmieras SOS BC
816.  Stepanova LolitaSTBValmieras SOS BC
817.  Stepanova RitaSTBValmieras SOS BC
818.  Stepanovs EdgarsVTBValmieras SOS BC
819.  Stepe DainisVTSK Tērauds/Nike/Sportland
820.Stieģelis Artūrs-RalfsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
821.  Stiprais EmīlsVTAMadona
822.  Stolbovs GvidoVTkmsbp.lv
Jūrmala
823.  Strādnieks RihardsVTASaldus
824.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
825.Streistermane LauraSTBRīga
826.  Strožs AldisVTAuseklis IK
Piņķi
827.  Strožs MārtiņšVTBPiņķi
828.  Stulpinskis AgnisVTValmieras VK
Valmiera
829.  Subbota PēterisVTRīga
830.Subbota Rūdolfs-SebastiansVTBRīga
831.  Sūce BaibaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
832.  Suharževskis MatvejsVTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
833.  Suharževskis SavelijsVTAValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
834.Sumins DenisVTValmiera
835.  Supe DanielaSTBSupes dzimta
Valmiera
836.  Supe JānisVTSupes dzimta
Valmiera
837.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
838.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
839.  Suvorovs AleksandrsVTBilderlings Pay
Riga
840.  Svincovs MadisVTValmiera
841.  Šakena AnnaSTBAloja Starkelsen
842.  Šakens AndrisVTAloja Starkelsen
843.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
844.  Šale IvitaSTAIZKRAUKLE
Skrīveri
845.  Šapirovs EndijsVTBValmiera
846.  Šarigina MairitaSTSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
847.  Šarigins AleksandrsVTBSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
848.  Šarkovska AgitaSTSaldus
849.  Šarkovskis RaitisVTAloja Starkelsen
850.Ščerbaks KristapsVTRīga
851.  Ščukina NatālijaSTValmiera
852.  Ščukins ArtursVTValmiera
853.Šice SamantaSTBJaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
854.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
855.  Šīrante GunitaSTVVBIVS-AC
Valmiera
856.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
857.  Šķirus RūtaSTBJSPS
Jelgava
858.Šmeiksts LinardsVTPreiļi
859.  Šmite KristīneSTValmiera
860.  Šmite SabīneSTValmieras tehnikums
Valmiera
861.  Šmits DainisVTLiepāja
862.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
863.  Štalts ArvisVTBMoller Auto Ventspils
Jūrmala
864.Šteics Jānis-RalfsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
865.  Šteins RaimondsVTSk Tērauds
Rīga
866.Štelce Sindija-IevaSTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
867.Štelcs Jānis-RalfsVTBDikļu p-sk.
Kocēnu nov.
868.  Šterns Miks-JānisVTBAizputes pagasta pamatskola
Aizpute
869.  Štulbergs GatisVTMaratona klubs/Dionsportlab
Rīga
870.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
871.Šupolnieks RomānsVTBANTONOVKA
ANTONOVKA
872.  Šupolnieks VitālijsVTAANTONOVKA
ANTONOVKA
873.Švalbe TomassVTBDikļi
Kocēnu nov.
874.  Švarca Eva-MonikaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
875.  Tabeļevs MihailsVTRīga
876.  Taimiņa AnnaSTRīga
877.  Tālere BarbaraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
878.  Tatarinova IrinaSTSkandi Motors
Rīga
879.  Taube Arta-MegijaSTBValmieras Pārgaujas Ģimnāzija
Valmiera
880.  Taukule JutaSTGQ Consult
Limbaži
881.  Taurene EvitaSTKSMR Fitness
Gulbene
882.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
883.Tetere AgateSTACēsis
884.  Tetere KristaSTSIA Joker Ltd.
Valka
885.  Teterovskis KristsVTBJelgava
886.  Teterovskis UģisVTJelgava
887.  Tilena MadaraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
888.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
889.  Tiltiņš Ralfs-RaitisVTARīga
890.  Tima BaibaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
891.  Timofejeva AgneseSTSIA Joker Ltd.
Valka
892.  Tinkuse DanuteSTAValmieras tehnikums
Valmiera
893.Tiruma IevaSTJūrmala
894.  Tohva RebekaSTBRCHV
Riga
895.  Trapāne JolantaSTHERBALIFE
Valmiera
896.  Trēziņš Eduards-AleksandrsVTBValmieras Valsts ģimnāzija
Valmiera
897.  Trēziņš KristapsVTBValmieras SOS BC
898.  Trokmanis SergejsVTAAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
899.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
900.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
901.  Turčina ZaneSTSDDomina
Rīga
902.  Ūbele IngunaSTSDDomina
Rīga
903.  Ūburgs MārtiņšVTBStrenči
904.  Ulase AivaSTJelgava
905.  Ulmanis Rūdis-RūdolfsVTBValmiera
906.  Ulmanis UģisVTValmiera
907.  Ungere Una-UndīneSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
908.  Upe RobertsVTBAloja Starkelsen
909.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
910.  Upenieks JānisVTSaeima
Valmiera
911.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
912.  Upesjuris EgonsVTBvalmiera
913.  Upesjuris Jānis-KristiānsVTBValmiera
914.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds/Veikals 42km - Saucony
Rīga
915.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
916.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
917.  Ušpele VēsmaSTManly Wylky
Maltas vidusskola
918.  Utake SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Valka
919.  Uzmane SantaSTSPORTLAND
Cēsis
920.  Vagale IjaSTRīga
921.  Vagale SvetlanaSTJelgava
922.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
923.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
924.  Vaivads RihardsVTAAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
925.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
926.  Vaktere ElīnaSTValmieras tehnikums
Valmiera
927.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
928.  Valtere GintaSTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
929.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
930.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
931.  Vāpa KitijaSTCēsis
932.  Vargule AigaSTVRK
Rēzekne
933.  Varlamovs AndrejsVTSPORTLAND
Līvāni
934.  Varniene LoretaSTUkmergė
935.  Vaselis ArtūrsVTPATRIA
Jelgava
936.  Vasiļjevs NikolajsVTSK Magnen
Rēzekne
937.  Vazdiķis AnrijsVTVaidava
Kocēnu nov.
938.  Vazdiķis RalfsVTBValmiera
939.  Vdovičenko MadaraSTRūjiena
940.  Vebruālis ArmandsVTValmiera
941.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 2
Rīga
942.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
943.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSTGulbene
944.  Vēja-Āboliņa LīgaSTSmiltene
945.  Velde VilnisVTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
946.  Veļika FelicitaSTBMārupe
947.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
948.Veremeja JūlijaSTAValmiera
949.  Vergins Matīss-TomassVTBValmieras tehnikums
Valmiera
950.  Vergins SandrisVTValmieras tehnikums
Valmiera
951.  Verpakovska DaceSTBSK Katrīna
Kuldīga
952.  Verpakovska ZaneSTBSK Katrīna
Kuldīga
953.  Veseris MārtiņšVTRīga
954.  Vesmane KintijaSTFOOD UNION
Rīga
955.Vesmanis SandisVTValmiera
956.  Vēvere IndraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
957.Vēveris RenārsVTValmiera
958.  Vēveris RobertsVTBValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
959.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A
Jelgava
960.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
961.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
962.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
963.Vīgante AnnijaSTARopažu novads
964.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
965.  Vīksne KārlisVTRīga
966.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
967.  Vilensone GitaSTSPORTLAND/NIKE
968.  Vilka DagneSTRīga
969.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
970.  Vilks NormundsVTValmiera
971.  Vilnis Olivers-PēterisVTBValmiera
972.  Viļuma EstereSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
973.  Vimba GitaSTValmiera
974.  Vimba MontaSTAValmieras SOS BC
975.  Vimba OskarsVTValmiera
976.  Visnevskis RalfsVTBValmiera
977.  Visocka MaijaSTCēsis
978.  Viša LindaSTKocēni
Kocēnu nov.
979.Viškere DainuvīteSTValmiera
980.  Vitenbergs ArmandsVTValmiera
981.  Vitkovska DiānaSTSK Katrīna
Kuldīga
982.  Vītola GunitaSTSigulda
983.  Vītola SanijaSTSPORTLAND
Lielvārde
984.  Vītoliņa AijaSTSIA Joker Ltd.
Valka
985.  Vītols TomsVTBSigulda
986.  Volcīte JanaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
987.  Volmane AgneseSTBJaunpiebalga
988.  Volmanis SandisVTJaunpiebalga
989.  Vorpe DiānaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
990.  Vorslava GundegaSTRīga
991.  Zaharāne TatjanaSTSIA Joker Ltd.
Balvi
992.Zaķe Anna-MarijaSTBLSC
Rīga
993.  Zaķe LolitaSTValmieras mūzikas skola
Valmiera
994.  Zālīte LindaSTRīga
995.  Zaļā DārtaSTCēsis
996.Zarins AndisVTjelgava
997.Zariņa IlutaSTApes nov
998.  Zariņa ZitaSTRiga
999.  Zariņš AndisVTJelgava
1000.Zariņš JānisVTValmiera
1001.Zariņš RaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo Sports
Mazsalaca
1002.  Zaščerinska MarijaSTRēzekne
1003.  Zavadskis JevgenijsVTDaugavpils
1004.  Zēberga DženiferaSTBVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
1005.  Zēbergs ArkādijsVTVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
1006.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
1007.  Zēģele LailaSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
1008.  Zeibote VitaSTValmieras tehnikums
Valmiera
1009.  Zeltiņa Keta-KeitaSTBSigulda
1010.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RIGAS SATIKSME
Rīga
1011.  Zēmele GustavsVTAKocēni
Kocēnu nov.
1012.  Zemītis KārlisVTBBērzaine
Valmiera
1013.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
1014.  Zēvalde ZaneSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
1015.  Ziediņa IngaSTMARATONA KLUBS / VSK Noskrien
Rīga
1016.  Zīlītis AivisVTDAMBJI RUN
RANKA
1017.  Zinovatnaja IvetaSTRīga
1018.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
1019.  Zūle AmandaSTAValmiera
1020.  Zuza DanielsVTBStrenči
1021.  Zviedris RainersVTBValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
1022.Zvirbule AnitaSTRiga
1023.Zvirbule SamantaSTAValmieras tehnikums
Valmiera
1024.  Zvirbulis MārtiņšVTBeverīnas novads
Beverīnas novads
1025.Zvirbulis TomassVTBRīga
1026.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
1027.  Žurjāne ViktorijaSTADikļu p-sk.
Kocēnu nov.
1028.  Žusele KristinaSTDaugavpils
1029.  Žusele VioletaSTBDaugavpils

Valmiera, 7,5km nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte DaceSNUJWunder Latvia
Valmiera
2.  Ābelīte-Medne ZaneSNUJWunder Latvia
Valmiera
3.  Āboliņa SandraSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
4.Alksne ĒrikaSNUJBeverīnas novads
5.  Alsberga RenāteSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
6.  Andiņa IneseSNUJDaugavpils dome
Daugavpils
7.  Anšmite IevaSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
8.  Atslēga DaigaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
9.  Auziņa BaibaSNUJSIA Joker Ltd.
Balvi
10.  Auziņa IngaSNUJAuzas
Smārde
11.  Bajāre GunitaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
12.  Baldiņa ElīnaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
13.  Balševica ValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
14.  Baumanis ZigfridsVNUJSigulda
Sigulda
15.Belova OlgaSNUJRēzekne
16.  Beļakova LigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
17.  Bērtulsone IlonaSNUJEco Baltia
Rīga
18.  Bilaka IngaSNUJHERBALIFE
Valmiera
19.Biša LudmilaSNUJRūjiena
20.  Briča IevaSNUJadventisti.lv
Baldone
21.  Brizga DaceSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
22.  Budris RimantsVNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
23.  Čikule IlzeSNUJRīga
24.  De-Kopē BrigitaSNUJCarnikava
25.  Dīce RutaSNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
26.  Dīcis UldisVNUJGausā jūdze
Klapkalnciems
27.  Dimante DaceSNUJRīga
28.  Dreimane AivaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
29.  Dreimane MontaSNUJHERBALIFE
Valmiera
30.  Eglīte ElizabeteSNUJZilaiskalns
Kocēnu nov.
31.  Eglītis TālisVNUJSIA "Maxima Latvija"
Valmiera
32.  Ēvele SanitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
33.Fesenko IrinaSNUJFryazino
34.  Fetlere IvetaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
35.  Gergenredere DiānaSNUJSIA Joker Ltd.
Balvi
36.Grandava IevaSNUJValmiera
37.  Greble DainaSNUJHERBALIFE
Valmiera
38.  Gredzena ZaigaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
39.  Grundmane VelgaSNUJHERBALIFE
Valmiera
40.  Heiberga AinaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
41.  Iesalniece SandraSNUJEco Baltia
Rīga
42.  Ikauniece LīgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
43.Ikaunieks IrēnaSNUJRēzekne
44.Jaunsproģe ZandaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
45.  Jukāms ĒriksVNUJValka
Valka
46.  Juste IndraSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
47.Kalniņa DzintraSNUJSkrienam kopā
Valmiera
48.  Kalniņa VladaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
49.  Kelmere ViktorijaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
50.  Klagiša LolitaSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
51.Kovaļčuka IngaSNUJRēzekne
52.  Kovnacka IvetaSNUJRīga
53.  Koziņeca TatjanaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
54.Krancāne RitaSNUJRēzekne
55.  Krasovska SantaSNUJRubene
Kocēnu nov.
56.  Krauze AntraSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
57.  Kuka KristīneSNUJLēdmane
58.Ķirse IlonaSNUJValmiera
59.  Ķīse EgitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
60.  Laganovska LīgaSNUJAD Fitness
Lēdmane, Lielvārdes novads
61.  Laganovskis DzintarsVNUJAD FITNESS
Lēdmane
62.  Leimane TamāraSNUJSIA Joker Ltd.
Valka
63.  Liepkalne LauraSNUJEco Baltia
Rīga
64.  Lietiņa MelitaSNUJHERBALIFE
Valmiera
65.  Linde ElitaSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
66.  Lūsis JānisVNUJCarnikava
Carnikava
67.  Lūsīte SintijaSNUJValmiera
68.  Madžule GenovefaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!
Rēzekne
69.  Malahova DiānaSNUJSIA Joker Ltd.
Valka
70.  Martinkeviča KristīneSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
71.  Martinsone MontaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
72.  Medniece BrigitaSNUJAloja Starkelsen
73.  Meiere IlzeSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
74.  Melbārde DaceSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
75.  Mikanova SvetlanaSNUJRēzeknes tehnikums
Rēzekne
76.  Mironovska AnnaSNUJValmiera
77.  Morozova JeļenaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
78.  Muzika RasmaSNUJVPDK
Jumprava
79.  Novoseļska LauraSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
80.  Ortlova RudīteSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
81.  Ozola SkaidrīteSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
82.  Ozoliņa MaritaSNUJNūjo priekam
Rīga
83.  Pāne IneseSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
84.  Pāruma BaibaSNUJStalbe
85.  Pāvala SolvitaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
86.  Pelce SigneSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
87.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
88.  Petrova AndaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
89.  Pīrāga LilijaSNUJRēzekne
90.  Pitura StanislavsVNUJBE44
Valmiera
91.  Pitura ZeltīteSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
92.  Pūle AijaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
93.  Pūlmane JautrīteSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
94.Puriņa AijaSNUJPuriņi
Cēsis
95.  Putniņa SanitaSNUJCēsis
96.  Ragevičiusa VinetaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
97.  Rasa InāraSNUJValmiera
98.  Reinerte AnitaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
99.  Rieksta SanitaSNUJRĪGA
100.  Rimkeviča MadaraSNUJSIA Joker Ltd.
Valmiera
101.  Roberga NatālijaSNUJCēsis
Cēsis
102.  Rusanova ŽannaSNUJRīga
103.  Saulīte AnceSNUJEco Baltia
Rīga
104.  Sedlova BaibaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
105.  Silava KristīneSNUJSIA Joker Ltd.
Madona
106.  Sīle IntaSNUJRēzekne
Rēzekne
107.  Silova LarisaSNUJDaugavpils
108.Soročina EvijaSNUJindiv
Valmiera
109.  Suharževska OlgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
110.  Svilāne-Dūda ValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!
Rēzekne
111.  Šarlāne OlitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
112.  Šēnberga BenitaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
113.  Šibeika IrēnaSNUJNūjo priekam
Rīga
114.  Šibeiks NormundsVNUJNūjo priekam
Rīga
115.  Šimko TatjanaSNUJSIA "Maxima Latvija"
Vakmiera
116.  Štalte LieneSNUJMoller Auto Ventspils
Jūrmala
117.  Šteinberga InaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
118.  Šteinberga MirdzaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
119.  Šulca VēsmaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
120.Šulmeistare InaSNUJValmiera
121.  Tauriņa AsjaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
122.  Tetere DaceSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
123.  Timčenko IevaSNUJRīga
124.  Tūtina BaibaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
125.  Upeniece AnitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
126.  Upīte SanitaSNUJKocēni
127.  Urbanoviča IlutaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
128.Valova AstrīdaSNUJVentspils
129.  Vanaga DaceSNUJJelgava
130.  Vāne RūtaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
131.  Vasiļevska LigitaSNUJVVBIVS-AC
Valmiera
132.  Vikštrēma MarikaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
133.  Vilka IngunaSNUJHERBALIFE
Valmiera
134.  Vincēviča AstrīdaSNUJRēzekne
135.  Vītola IlzeSNUJEco Baltia
Rīga
136.  Zaiceva NilaSNUJValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
137.  Zaščerinska ElitaSNUJRēzekne
138.  Zelča LīgaSNUJSIA Joker Ltd.
Balvi
139.  Zemīte LieneSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
140.  Zīverte IlzeSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBS
Piltene
141.  Žusele AnnaSNUJDaugavpils
142.Žusele IrinaSNUJBukulti

Valmiera, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele BrunoVB1PII Burtiņš
Vaidava
2.  Ābele GunaSB3Valmiera
3.  Ādamsons KristersVB1Kocēni
Kocēnu nov.
4.  Agejeva AnastasijaSB3V.2.V.
Valmiera
5.  Agrums RodrigoVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
6.  Akmentiņa AliseSB3Valmiera
7.Akmentiņa AnnijaSB1VALMIERA
8.  Akmentiņš AlekssVB1Valmiera
9.  Alekseja DenīzeSB1Valmiera
10.Aleksejevs ArtjomsVB3Riga 88 Secondary School
Riga
11.Aleksejevs NikitaVB2Riga 88 Secondary School
Riga
12.  Aleksejs EmīlsVB3Valmiera
13.  Allere KatalinaSB1Kocēni
Kocēnu nov.
14.  Allere SofijaSB1Kocēni
Kocēnu nov.
15.Allika MarijaSB1Valmiera
16.  Allika Sellija-EstereSB4Valmiera
17.  Alpeuss OliversVB1Valmiera
18.  Aļeksējevs AleksandrsVB2V.2.V.
Valmiera
19.  Amoliņa LīvaSB1Valmiera
20.Andrejeva AngelinaSB2Rēzekne
21.  Andrjuhina AgneseSB4Valmieras SOS BC
22.  Andžejevskis Edvards-AugustsVB2Valmiera
23.  Andžejevskis RūdolfsVB1Valmiera
24.  Antužāne LienīteSB1Valmieras SOS BC
25.  Apine RūtaSB1Rīga
26.Apsīte Kate-HermīneSB1Valmiera
27.  Arājuma Laura-KeitaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
28.  Āriņa KerolainaSB1Rīga
29.  Āriņa MadaleinaSB1Rīga
30.  Āriņš AdriansVB1adventisti.lv
Rīga
31.Āriņš GabrielsVB1adventisti.lv
Rīga
32.  Asarīte DārtaSB3Bērnu skrējiens
Valmiera
33.  Astaševska ElzaSB1SK Katrīna
Kuldīga
34.  Atslēga ElīzaSB4ZVOC
Valmiera
35.  Augusts Gabriels-JanisVB1SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
36.  Auziņa EvaSB1Auzas
Smārde
37.  Auziņa RūtaSB1Auzas
Smārde
38.Aužele Anna-ElizabeteSB3Valmiera
39.  Aužele SanitaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
40.Avotina ElinaSB3VPS3E
Valmiera
41.  Balanass TomsVB3Sigulda
42.  Baldiņa LoteSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
43.  Baldiņa RūtaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
44.  Bāliņa AliseSB1Valmiera
45.  Bāliņš DāvisVB3Valmiera
46.  Bāliņš EmīlsVB3Valmiera
47.Bāliņš MārtiņšVB2Valmiera
48.  Bāliņš RenārsVB1Valmiera
49.  Balode KeidijaSB1Valmiera
50.  Balode KeitaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
51.  Balode KerlīnaSB2Valmiera
52.Balode LīgaSB4Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
53.  Balodis KasparsVB2Valmiera
54.  Balodis KristersVB3Valmiera
55.  Balodis StefansVB4Valmiera
56.  Baranovska KsenijaSB3Daugavpils
57.Baruna Sindija-MartaSB2Cēsis
58.Baruna Unda-MarīSB1Cēsis
59.  Barutina EmilijaSB3Valmiera
60.  Baslika AlīnaSB4Valmiera
61.  Baškere KristaSB1SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
62.  Baškers RobertsVB3SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
63.  Baukerte RailijaSB2Bigbank
Rīga
64.  Baukerte SofijaSB1Bigbank
Rīga
65.  Bebre AirisaSB1Rīga
66.  Bebre KarlīnaSB2Rīga
67.  Bebrītis RonaldsVB1Valmiera
68.  Beitika ZaneSB4SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
69.  Beitiks ArtūrsVB3SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
70.  Belasovs ArtūrsVB1Viršu iela
Valmiera
71.  Belasovs SebastiansVB2Viršu iela
Valmiera
72.  Belkovskis JānisVB3VVV 4c
VALMIERA
73.Belova KatrīnaSB1PII Pienenīte
Valmiera
74.  Belovs KristofersVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
75.  Beļajeva Patrīcija-PaulaSB2Valmiera
76.  Bendika PaulaSB2Valmiera
77.  Bendiks PatriksVB1valmeira
78.Berga UndaSB2Saldus
79.  Bergholde AmantaSB2SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
80.  Bērtulsone AnnaSB3Valmiera
81.  Bērtulsone MartaSB4Valmiera
82.  Bērziņa AgateSB2Valmiera
83.Bērziņa DiānaSB1Mazsalaca
84.  Bērziņa Estere-RebekaSB3Valmiera
85.  Bērziņa SofijaSB1Valmiera
86.  Bērziņs Eduards-ArvisVB2Salaspils
87.  Bērziņš AgrisVB2Valmiera
88.  Bērziņš DāvidsVB4Valmieras sākumslola
Valmiera
89.  Bērziņš EdvardsVB1Valmiera
90.  Bērziņš Everts-JānisVB1Valmiera
91.Bērziņš JēkabsVB1Valmiera
92.  Bērziņš Mārtiņš-KristapsVB2Valmiera
93.  Bērziņš MiķelisVB2Valmiera
94.  Bērziņš Patriks-ViktorsVB3Valmiera
95.  Bērziņš RafaelsVB1Valmiera
96.  Bērziņš Roberts-MarkussVB3Salaspils
97.  Bibikova ViktorijaSB2Ņiperie no VPS
Valmiera
98.  Bičevska Lauma-EmīlijaSB2Strenči
99.  Bičevskis DruvisVB4Strenči
100.  Bielska NikoleSB3Rīga
101.  Bikovskis RobertsVB2Valmiera
102.  Bilsēna Marta-ElizabeteSB3Valmiera
103.  Birjukovs GļebsVB3V.2.V.
Valmiera
104.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
105.  Biruma NikijaSB4ZVOC
Valmiera
106.  Birzgalis KristersVB1Bitīte
Valmiera
107.  Bisniece KristīneSB4Valmiera
108.  Bišs RobertsVB1Vālodzīte
Valmiera
109.Bitmanis GustsVB1Valmiera
110.  Bitmanis Jānis-MiķelisVB2Kocēni
Kocēnu nov.
111.  Blaua AliseSB2Jelgava
Jelgava
112.  Blaua BeāteSB1-
JELGAVA
113.  Blaua MartaSB3Rīga
114.  Bludens AlekssVB2V.2.V.
Valmiera
115.  Bludens NikolassVB2V.2.V.
Valmiera
116.  Bludens TimursVB4V.2.V.
Valmiera
117.  Blūms KārlisVB1Bitīte
Valmiera
118.  Bobeihins ŅikitaVB1Bitīte
Valmiera
119.  Bobrovs RobertsVB3Valmiera
120.  Bogdanova EmīlijaSB1Valmiera
121.  Boikova Alise-AnnaSB3Valmiera
122.  Boldasevics KristersVB2Adazi
Adazi
123.  Bondarevs NikitaVB4Līvānu VK
Līvāni
124.Bormane Laura-LīgaSB1Valmiera
125.  Bormane MadaraSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
126.  Bormanis MarkussVB3Ņiperie no VPS
Valmiera
127.  Boževnieks DanielsVB1Valmiera
128.  Brakovska BritnijaSB2WOOD ART.LV
Ādaži
129.  Brakovskis BredsVB1WOOD ART.LV
Ādaži
130.  Brants MatīssVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
131.  Brauna PaulaSB1Rīga
132.Brauns RičardsVB2Kocēni
Kocēnu nov.
133.  Brēde PatrīcijaSB2Ņiperie no VPS
Valmiera
134.  Brence BeāteSB3VVV
Valmiera
135.  Brence MartaSB1BD Burtiņš
Burtnieku novads
136.  Brencis RodrigoVB3Beverīnas novads
Beverīnas novads
137.Brente-Mieze RenetaSB4Valmiera
138.Breške AgateSB1Umurgas pag.
139.Brēža AnnijaSB1Valmiera
140.  Brēža AnnikaSB1Valmiera
141.  Brēža EvelīnaSB1Valmiera
142.  Brēža Samanta-LienaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
143.  Bričs EstereSB1adventisti.lv
Baldone
144.  Bričs SamuelsVB2adventisti.lv
Baldone
145.  Brīdaka ElīzaSB1Valmiera
146.  Briede Dita-EgitaSB2VVV
Valmiera
147.  Brikmanis EmīlsVB1Valmiera
148.  Brīkše EmīlijaSB4Valmiera
149.  Brugemanis MagnussVB1Valmiera
150.  Brugemanis Rodrigo-RaulsVB3Valmiera
151.  Bruševics AdriansVB1Salaspils
152.  Brūvere AnceSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
153.  Brūveris RihardsVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
154.  Buhrots MārisVB3Jelgava
155.  Burceva AneteSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
156.  Burcevs Kristers-JānisVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
157.  Bušs Gustavs-EdvardsVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
158.  Caune AsnateSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
159.  Cauņa AilinsVB4SK Magnen
Rēzekne
160.  Cauņa Betija-ElizabeteSB3Rēzeknes 5.vsk.
Rēzekne
161.Cēbers RobertsVB3Valmiera
162.Celms Arvīds-BrunoVB1Valmiera
163.  Cepeļevs DaniilsVB3V.2.V.
Valmiera
164.  Cera ElīzaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
165.  Cera KateSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
166.Ceriņš AkselsVB2Valmiera
167.  Ciguze AivijaSB1ACDC
Valmiera
168.  Cīmurs KārlisVB2cīmurēni
Rīga
169.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
170.  Cinis MarksVB3Valmiera
171.  Cīrule AleksandraSB2Ņiperie no VPS
Valmiera
172.  Cīrulis OtoVB2SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
173.  Cīrulis RaiensVB1MARATONA KLUBS
Valmiera
174.  Čečiņa AnnijaSB2Valmieras sākumskola
Valmiera
175.  Čečiņš EmīlsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
176.  Čerņavskis Ričards-AleksisVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
177.  Čerņevskis KristiānsVB3Kocēni
178.Dāboliņš RobertsVB1Straupe
179.  Dābols GatisVB3Rīga
180.  Dalka LieneSB2Bernu skrejiens
Valmiera
181.  Dambergs JustsVB1Rīga
182.  Dambergs MārcisVB1Rīga
183.Dambis KristapsVB1Cēsis
184.  Dambītis Dāvis-KristersVB4BMX Valmieras puikas
Valmiera
185.  Dambītis GustavsVB1BMX Valmieras puikas
Valmiera
186.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
187.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
188.  Darbinieks RihardsVB2Sigulda
189.  Dārziņa ElizabeteSB3Stalbe
190.  Davidovs KristersVB2Valmiera
191.Dazarts MiķelisVB1Rīga
192.  Dekmeijers RalfsVB1SPII Burtiņš
Valmiera
193.  Dinga RalfsVB1Valmiera
194.  Dmitrijevs MarksVB3Valmiera
195.  Doveika EmīlsVB3Matisons Runner’s Club
Mārupe
196.  Dreijere MegijaSB4Valka
197.  Dreimane ElīnaSB1Jelgava
198.  Dreimanis ReinisVB3Jelgava
199.  Driksna GvidoVB2Valmiera
200.  Dubova Paula-EvelīnaSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
201.Dubovs RobertsVB1Valmiera
202.  Duksis OtoVB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
203.  Dūmiņš EmilsVB3Kocēni
Kocēnu nov.
204.  Dūmiņš KārlisVB4Kocēni
Kocēnu nov.
205.  Dzedone Elīna-EstereSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
206.  Dziļums TomsVB2Adazu novads
207.  Dzinēja Arta-DanielaSB3SPII Bitīte
Valmiera
208.  Eglīte Anna-LuīzeSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
209.  Eglīte ElzaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
210.  Eglīte KeitaSB1Kocēni
Kocēnu nov.
211.  Eglītis EdvardsVB1PII
Valmiera
212.  Eglītis Miks-RainersVB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
213.  Eglītis Reinis-RūdolfsVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
214.  Eglītis RobertsVB2Kocēni
Kocēnu nov.
215.Einberga MairitaSB3Valmiera
216.Ekštets Marco-DilansVB1Carnikava
217.  Ekure ElizabeteSB3Valmieras Viestura vidusskola 4c klase
Valmiera
218.Ēķe KarlīnaSB1Valmiera
219.  Elbrete EstereSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
220.  Elksnis MaratsVB1Valmiera
221.  Elksnis RinaldsVB1Valmiera
222.  Elstina EmmaSB1Sprīdītis
Alūksne
223.  Ērenfrīde ElīzaSB2Rīga
224.  Ērglis EdvardsVB3Valmiera
225.  Esītis RobertsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
226.  Ešmita DanielaSB1Valmieras SOS BC
227.  Ešmite EvelīnaSB1Valmieras SOS BC
228.  Feimane KleopatraSB4Riga
229.  Feimane VeronikaSB1RIGA
230.  Fiļipčuka MarijaSB2V.2.V.
Valmiera
231.  Fokerota-Šīmane AnnaSB3SK Katrīna
Kuldīga
232.Freiberga SofijaSB1Saldus
233.Freibergs MarkussVB4Saldus
234.Freimane LindaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
235.Frīdvalde MartaSB2Valmiera
236.  Frinde Tīna-LuīzeSB1Burtnieku nov.
237.  Frinds AdriansVB3Burtnieku nov.
238.  Gaiduka AneteSB3Valmiera
239.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
240.  Gailis GustavsVB2Burkānciems OK
Valmiera
241.  Gaiļuša AmandaSB1bernu skrejiens
Valmiera
242.  Gaiļuša EvelinaSB3bernu skrejiens
Valmiera
243.  Galauliņa MadaraSB1Valmiera
244.  Gavare DitaSB3Jēkabpils
245.  Gavare ZaneSB2Jēkabpils
246.  Geļevs HugoVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
247.  Geļevs KlāvsVB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
248.  Gerhards KalvisVB3Valmiera
249.  Gerhards LukaVB3Valmiera
250.  Gerliņš RinaldsVB1Bitīte
Valmiera
251.  Gilučs OliversVB1Rīga
252.  Glika KarmenaSB1Valmiera
253.  Gliks HenrijsVB1Valmiera
254.  Gornovs JēkabsVB1S/K Sigulda
Sigulda
255.  Gornovs KārlisVB2S/K Sigulda
Sigulda
256.  Gračevs GustavsVB1Bitīte
Valmiera
257.  Grase GabrielaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
258.  Grasis RodrigoVB4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
259.  Graudiņa AmandaSB1Valmiera
260.Graudiņa KarīnaSB4Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
261.  Graudiņš LinardsVB3Valmiera
262.  Grava EvertsVB1KOCĒNI
Valmiera
263.  Grava JānisVB1Valmiera
264.Grava OliversVB1KOCĒNI
Valmiera
265.Grebūna Ieva-KristīneSB2Kocēni
Kocēni
266.  Griķe AmandaSB4We love running
Daugavpils
267.Griķe ElzaSB1Rubene
268.Grīslis RičardsVB2Jelgava
269.  Grocs IljaVB1Rezekne
270.  Grūbe AlensVB1Valmiera
271.  Grūbe LoteSB3Cēsis
272.  Grugule KatrinaSB2Jēkabpils
273.  Grundzemniece LieneSB4Valmiera
274.Grunte ArtūrsVB1Valmiera
275.  Gubāte DanijaSB1Māsiņas
Kalngale
276.  Gubāte MegijaSB3Māsiņas
Kalngale
277.  Gubāts MiksVB1Kalngale
278.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
279.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
280.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
281.  Gulāns Henrijs-MiksVB2Sigulda
282.  Hamčanovska PaulaSB4Līgatne
283.  Hasani Henrijs-NikoVB1Valmiera
284.  Hasani LuīzeSB2VALMIERA
285.  Hemmele BrendaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
286.  Hlizovs RaensVB2Valmiera
287.  Hlizovs RobertsVB1Valmiera
288.  Holsteina LauraSB4Jurmala
289.  Holšteine KeitijaSB3Valmiera
290.  Iesalniece ElīnaSB1Eco Baltia
Rīga
291.  Iesalniece ElīzaSB1Eco Baltia
Rīga
292.  Iesalniece ElzaSB2Eco Baltia
Rīga
293.  Igaune AnnijaSB4Vērēmu psk.
Rēzeknes nov.
294.  Ikauniece ElīzaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
295.  Irbe RalfsVB3Valmieras Sākumskola
Valmiera
296.  Isaksena NoraSB2Mārupe
297.Isaksens RolfsVB1Mārupe
298.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
299.  Ivanova AurēlijaSB2Valmiera
300.  Ivanova ViktorijaSB3Valmiera
301.  Jagža ĢirtsVB2Rīga
302.  Jagža RēzijaSB1Rīga
303.Jakobsone MontaSB4Cēsis
304.  Jakušenoka ElīzaSB2Rīga
305.  Jankeviča Emīlija-LībaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
306.  Jansone BeateSB3AQUATICS
Dobele
307.  Jansone LauraSB1AQUATICS
Dobele
308.Jansons RobertsVB3Valmiera
309.Jansons RonaldsVB3VPS3E
Valmiera
310.  Jaudzems AdriansVB4Jūrmala
311.  Jēgers RihardsVB3Valmiera
312.  Jēkabsone LoteSB1
313.  Jēkabsons DeividsVB2Valmiera
314.  Jēkabsons KārlisVB2Bitīte
Valmiera
315.Jeparovs NikitaVB1Denals
Riga
316.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
317.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
318.  Ješila RozeSB1Bitīte
Valmiera
319.  Jirjena NellijaSB1Rīga
320.  Jocis KristiānsVB3Matisons Runner’s Club
321.  Jocis ValtersVB3Matisons Runner’s Club
322.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
323.  Juhnevics AlbertsVB1ČapŽakEži
Rīga
324.Jundze AnnijaSB3Valmiera
325.Junghāne NoraSB1Rīga
326.Junghāns EdvardsVB2Rīga
327.Junghāns PaulsVB2Rīga
328.Junghāns RihardsVB1Rīga
329.Jurka DārtaSB1Beverīnas novads
330.Jurovskis ArtemijsVB1Riga
331.  Kaģis Mārcis-AndrisVB2VB 2 -2009g
Valmiera
332.  Kājiņš ReinisVB2Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
333.  Kalītis ArtūrsVB3Beverīnas novads
Beverīnas novads
334.  Kallase LauraSB2Gulbene
335.  Kalniņa RēzijaSB2Rēzekne
336.Kalniņš Edgars-KristersVB1Smieklīgie jūrnieki
Valmiera
337.Kalniņš NaurisVB3VPS3E
Valmiera
338.  Kalniņš RalfsVB1Rēzekne
339.Kalniņš Ralfs-RičardsVB2Jēkabpils
340.Kalniņš Toms-OskarsVB3Kocēni
Kocēnu nov.
341.  Kāpostiņš ValtsVB2Valmiera
342.Karāns ValtersVB1LV
Valmiera
343.  Karitons DāvisVB4SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
344.  Karitons KristiānsVB3SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
345.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
346.Kārkliņš KristiansVB1Brīvzemnieku pag.
347.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
348.Karnāte AleksandraSB1Ēveles pagasts
349.Karnāte ArtaSB4Ēveles pagasts
350.  Karole EnijaSB1Smiltene
351.  Kāta Emīlija-KatrīneSB3Jelgava
352.  Katana DārtaSB2Valmiera
353.Katkeviča KristiānaSB1Mārupe
354.  Kaufmanis EmīlsVB1Valmiera
355.  Kaupe AnceSB1Valmiera
356.  Kaupe TomsVB2Valmiera
357.Kaupe ValtersVB1Valmiera
358.Kaupuža Amanta-KristiānaSB3Cēsis
359.  Kaveckis DanielsVB1Valmiera
360.  Kavīte KeitaSB3individuāli
Valmiera
361.  Kavīte Toms-PaulisVB2Bitīte
Valmiera
362.Kezika AnnijaSB3Kocēni
Kocēnu nov.
363.Keziks ValtersVB1Bērzaine
Kocēnu nov.
364.  Kīna AgneseSB1Kocēni
365.  Klagišs FēlikssVB1www.datuspecialists.lv
Valmiera
366.Klapere LīvaSB2ČapŽakEži
Babīte
367.Klaperis MikusVB3ČapŽakEži
Babīte
368.  Klauža KateSB2Valmieras sākumskola
Valmiera
369.Klaužs ArvisVB1PII Pienenīte
Valmiera
370.  Kleina LetīcijaSB1Minkāns
Strenči
371.  Kleins MārcisVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
372.Klētnieks KristofsVB3Valmiera
373.  Kliņģeris Arvils-ĀdamsVB3Valmiera
374.  Klodža Ance-LoteSB2SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
375.  Klūga AnnaSB2Valmiera
376.  Klūga ElīnaSB2valmiera
377.  Knoka LaumaSB1Rīga
378.  Knoks KārlisVB2Rīga
379.Kņuipe MarijaSB3Rīga
380.  Kobjakovs GastonsVB2Mazsalaca
381.  Kočkeris MārcisVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
382.Kočs EdvardsVB1Valmiera
383.  Kodacka GabrielaSB3SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
384.  Kodacka Vanesa-DženijaSB4SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
385.  Kopeika RalfsVB2Valmiera
386.  Kopeika TomassVB1Valmiera
387.Korotko ElizabeteSB1Valmiera
388.  Kozačkovs EinārsVB3Ludzas muzikanti
Ludza
389.  Krapāne LindaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
390.  Krasovskis KasparsVB2Valmiera
391.Krasta Katrina-AnnaSB1valmiera
392.Krastiņš MadarsVB1Valmiera
393.  Krasts RodžersVB3valmiera
394.  Krauklis MarkussVB3Valmieras puikas
Valmiera
395.Krauze GustavsVB2Baloži
396.Krauze LīvaSB3Baloži
397.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
398.Kreslina LauraSB3valmiera
399.  Krieviņa KateSB3-
Valmiera
400.Krieviņa SindijaSB3Valmiera
401.  Kronpušs MiksVB1Bigbank
Rīga
402.  Krūmiņa ElzaSB2Jelgava
403.  Krūmiņš KlāvsVB4Jelgava
404.Krūskopa ElizabeteSB1b/d
Valmiera
405.  Krūskopa LiliānaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
406.Kugis Daniels-GustavsVB1Valmiera
407.  Kūkojs GustavsVB3Valmiera
408.  Kuplā SimonaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
409.  Kuple ElīzaSB3Valmiera
410.  Kuple EstereSB4Valmiera
411.  Kurbatovs DaniilsVB3V.2.V.
Valmiera
412.Kužuma DanielaSB1Valmiera
413.  Kvēps EduardsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
414.  Kviesīte BaibaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
415.  Kviesītis RičardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
416.  Ķepis KārlisVB1Bitīte
Valmiera
417.  Ķepīte ElizabeteSB2Valmiera
418.  Ķerpe LīvaSB4Kocēni
Kocēnu nov.
419.  Ķīkule AneteSB2Valmiera
420.  Ķīkulis AdriansVB3Valmiera
421.  Ķikute Kristiāna-AnnaSB3Kocēni
Kocēnu nov.
422.  Ķipurs EdvardsVB1Valmiera
423.  Ķipurs HenrijsVB3valmiera
424.  Ķipurs RalfsVB2Valmiera
425.  Labsvīra Eleonora-KristiSB3Sigulda
426.  Labsvīrs Artis-RegnārsVB4Sigulda
427.  Laiva ElīzaSB2Valmieras sākumskola
Valmiera
428.Laiva ElzaSB1Rīga
429.  Laiva KarlīnaSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
430.  Laizāns DainisVB2Rēzeknes 5.vidusskola
Rēzekne
431.  Lapiņa RūtaSB2PII
Valmiera
432.  Lapiņa SofijaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
433.Lapiņš DanielsVB3Valmiera
434.  Lapiņš KristsVB4Valmiera
435.Lastenieks-Kikučs RaivoVB1Rīga
436.  Laurenova PatrīcijaSB4Valmiera
437.  Laursone AndželīnaSB1Laursoni
Valmiera
438.  Laursone ElizabetaSB2Laursoni
Valmiera
439.  Laursone PatrīcijaSB1Laursoni
Valmiera
440.  Lauzis HermanisVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
441.  Lauzis LeonardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
442.  Lazdiņš RobertsVB1Bitīte
Valmiera
443.  Leiboma ŽaneteSB2HERBALIFE
Valmiera
444.  Leimane SelindaSB1PII "Ezītis"
Valmiera
445.  Leoke BetijaSB4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
446.  Leoke PatriksVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
447.  Leoke TomsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
448.  Leonidovs ArtjomsVB4Daugavpils
449.  Leons KristersVB1Cēsis
450.  Lesiņa Anna-IzabellaSB2Valmiera
451.  Levica NikolaSB2Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
452.  Lezdiņa LauraSB2Valmiera
453.Līcis ArtūrsVB1Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
454.Līcis EmīlsVB1Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
455.  Licitis KristiansVB2Valmieras sporta skola
valmiera
456.  Liekniņa PaulaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
457.  Lielmane Evelīna-KateSB2Ņiperie no VPS
Valmiera
458.  Liepa JēkabsVB1Mazsalaca
459.  Liepa KeitaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
460.  Liepa KellijaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
461.  Liepa MiķelisVB3Mazsalaca
462.  Liepiņa AgneseSB1Kocēni
Kocēnu nov.
463.  Liepiņa AnnijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
464.  Liepiņa IevaSB1BALTMA
Valmiera
465.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
466.  Liepiņš OrlandoVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
467.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
468.  Linde AnnaSB1SK Katrīna
Kuldīga
469.  Lintere ElizabeteSB2Ņiperie no VPS
Valmiera
470.  Līva AnceSB3VVV
Valmiera
471.Līvens LaurisVB3VPS3E
Valmiera
472.Ločmele Loreta-AnnaSB4Valmiera
473.Ločmele MārietaSB1Rīga
474.  Ločmelis RalfsVB1Valmiera
475.  Logina Sofija-IzabellaSB1Valmiera
476.  Lohina DanaSB2Valmiera
477.Loseva AleksandraSB1Smiltene
478.  Lozbergs EduardsVB2Valmiera
479.  Lubāne RebekaSB1Valmiera
480.  Lubāne SignijaSB1Valmiera
481.  Lukaševics NiksVB3Valmiera
482.  Lukaševs IgorsVB3Rēzeknes sākumskola
Rēzekne
483.  Lukaševs KirillsVB1Rēzeknes PII
Rēzekne
484.  Lukša RihardsVB2PII
Valmiera
485.  Lūsis MārtiņšVB1Valmiera
486.  Luste LeldeSB3Kocēni
Kocēnu nov.
487.  Mača LauraSB2HERBALIFE
Valmiera
488.  Mačs RidrogoVB1HERBALIFE
Valmiera
489.  Mačs Toms-GabrielsVB1HERBALIFE
Valmiera
490.  Magrics RendijsVB4Valmieras sākumskola
Valmiera
491.  Majors LaurisVB2V5V
Valmiera
492.  Maksimova SamantaSB3VPS3E
Valmiera
493.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
494.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
495.  Malnača SigneSB4BJC Laimīte
Rīga
496.  Mālniece Binnija-AmandaSB1Bitīte
Valmiera
497.  Mālnieks AndrisVB1Valmiera
498.  Marena MartaSB3Strenči
499.  Martinsons ArtisVB1KOKO Team
Valmiera
500.  Mastiņš GustavsVB1Rubene
Kocēnu nov.
501.  Matvejeva Rēzija-ŽermēnaSB2Valmiera
502.  Matvejevs Regnārs-NiksVB3Valmiera
503.  Matvijuka ViktorijaSB1Valmiera
504.Maurins RinaldsVB2Saldus
505.  Medne ModaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
506.Mednis TeodorsVB1wAlts
Cēsis
507.  Megnis DāvisVB2Kocēni
508.Meiere TinaSB4Valmiera
509.  Meise EvelīnaSB1Bitīte
Valmiera
510.Melkerts RalfsVB3Valmiera
511.  Meļķis RihardsVB2Beverīnas novads
Beverīnas novads
512.  Mežīte DaigaSB3Beverīnas novads
Beverīnas novads
513.  Migliniece RūtaSB3Valmiera
514.Mihailovska KiraSB2Valmiera
515.Mikaljūna SofijaSB1VSK Noskrien
Ogre
516.Mikaljūns Kārlis-ViljamsVB1OMD
Rīga
517.Mikelsone AnnijaSB4Riga
518.  Miklajūna SofijaSB1OMD
Rīga
519.  Miksone LīgaSB3Nīkrāces pamatskola
Skrunda
520.  Miksons EmīlsVB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
521.  Miķelsone AnnijaSB4Rīga
522.Milere KeitaSB3Valmiera
523.  Millers MārcisVB4Strenči
524.  Millers MartinsVB1Valmiera
525.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
526.  Mincāns JānisVB4SIA "Maxima Latvija"
Valmiera
527.Mincāns PaulsVB1Dikļi
528.  Mirošņičenko Elīze-ElizabeteSB4Valmiera
529.  Miruškins AlekssVB1Beverīnas novads
530.  Miruškins MarkussVB4Beverīnas novads
531.  Misāns AustrisVB2Liepāja
532.  Misika Daniela-MartaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
533.  Muķiele NikolaSB3Aloja Starkelsen
534.  Mulere EvelīnaSB1PII Sprīdītis
Valmiera
535.  Mulers RalfsVB4Valmiera Pārgaujas sākumskola
Valmiera
536.  Murāne Luīze-HeidijaSB2Valmiera
537.  Murāns ErnestsVB1Valmiera
538.  Muska LīgaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
539.Mušperts AlekssVB3Valmiera
540.Nākuma AnnaSB1Bauska
541.  Nākums PaulsVB1Bauska
542.Narvaišs GustavsVB1Valmiera
543.Neļķe GunārsVB1Valmiera
544.  Neļķe Kriss-EmīlsVB4Valmiera
545.  Neļķe KristenaSB1Valmiera
546.  Ničipore ElizabeteSB1Kocēni
Kocēnu nov.
547.  Ničipore KatrīneSB1Kocēni
Kocēnu nov.
548.  Nikels AdriansVB4Strenči
549.  Nikolajeva LauraSB3VPS3E
Valmiera
550.  Nolberga Loreta-NikolaSB3Valmiera
551.  Nolbergs Daniels-SvensVB1Valmiera
552.  Nolbergs Emīls-JustsVB1Valmiera
553.  Novikova ElīnaSB1SIA "Maxima Latvija"
Līvāni
554.  Novikovs EmīlsVB1SIA "Maxima Latvija"
Līvāni
555.  Noviks MatīssVB2Valmiera
556.  Ņilova MadaraSB1HERBALIFE
Valmiera
557.  Ose Alise-NikolaSB3MARATONA KLUBS
Ventspils
558.Ošiņš EmīlsVB2valmiera
559.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
560.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
561.  Ozola DinijaSB2ozoli
Valmiera
562.  Ozola RūtaSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
563.  Ozoliņa DanaSB3V.2.V.
Valmiera
564.  Ozoliņa ElzaSB1Valmiera
565.  Ozoliņa KateSB2Valmiera
566.  Ozoliņa Marta-LuīzeSB1Riga Adventure Team
Valmiera
567.  Ozoliņa PaulaSB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
568.  Ozoliņš ValtersVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
569.  Ozollapa ValtersVB3Sporta un atpūtas komplekss "Zemgale"
Valmiera
570.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
571.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
572.  Ozols KārlisVB2Bitīte
Valmiera
573.Ozols KristersVB2Valmiera
574.  Ozols MarkussVB4Valmiera
Valmiera
575.  Ozols RičardsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
576.  Ozols ValentīnsVB3Valmieras SOS BC
577.  Ozols ValtersVB1b/d Pienenīte
Valmiera
578.  Packeviča KatrinaSB3V.2.V.
Valmiera
579.  Paiders Jēkabs-EmīlsVB3Valmiera
580.  Pāķe LeldeSB4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
581.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
582.  Palma MartaSB1Bitīte
Valmiera
583.  Paulicāns RobertsVB1Valmiera
584.  Pavītols GabrielsVB1Valmiera
585.  Pavītols MarkussVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
586.Pavlenko TimursVB3Ģimenes mafija
Jelgava
587.  Peipe MontaSB3Valmiera
588.  Pētersone AneteSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
589.  Pētersone DārtaSB1Valmiera
590.  Pētersone Leila-AnnaSB2MARATONA KLUBS
Ventspils
591.  Pētersons DāvisVB3VVV
Valmiera
592.  Pētersons DominiksVB1Kocēni
Kocēnu novads
593.  Pētersons ReinisVB2Valmiera
594.  Petrila LinardsVB2Riga
595.Petrusa TīnaSB2Dobele
596.  Petruseviča ElīzaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
597.  Pīlēna AmandaSB4Nīkrāces pamatskola
Skrunda
598.Plastikovs AleksandrsVB1Riga
599.  Plaude MadaraSB2Valmiera
600.  Plaudis MārtiņšVB4Valmiera
601.  Pleša KristīneSB2Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
602.  Plīkšis ModrisVB1Valmiera
603.  Plūme LuīzeSB3Mazsalacas vidusskola
Mazsalaca
604.  Podniece EnijaSB3Valmiera
605.Podnieks KārlisVB1Valmiera
606.Podojahins RobertsVB1Bitīte
Valmiera
607.  Pozdņihovs ValtersVB2Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
608.  Prauliņš OlafsVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
609.  Puidīte Beatrise-LieneSB3Aloja
610.Puidītis KārlisVB2Ungurpils
611.  Puleksis MarkussVB1Valmiera
612.  Puleksis RinaldsVB2Valmiera
613.  Purgailis ArtūrsVB1Ādaži
614.Puriņš KasparsVB1Puriņi
Cēsis
615.  Puriņš Matīss-KristiansVB1Bitīte
Valmiera
616.  Purmalis RalfsVB2Kocēni
Kocēnu nov.
617.Putnina KeitaSB2Valmiera
618.Putnina KristiānaSB1Valmiera
619.Putninš RegnārsVB4Valmiera
620.Putniņa Laura-MarijaSB3Valmiera
621.  Putniņš EdgarsVB2Valmiera
622.  Putniņš KārlisVB1Valmiera
623.  Puzinkeviča GrētaSB2Kocēni
Kocēnu nov.
624.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
625.  Račiks EmīlsVB4Swedbank
Valmiera
626.Ramane NatalijaSB1Rīga
627.  Rasa BetijaSB3Valmiera
628.  Rasa KetijaSB3Valmiera
629.  Rašmane KerijaSB2-
Jelgava
630.  Ratniece ElzaSB1Sportlat
Rīga
631.  Rauska DāvisVB3Valmiera
632.  Rebinka Markuss-RaivoVB4Olaine
633.  Reima GustavsVB1Valmiera
634.  Reima KārlisVB2Valmiera
635.  Reinfelde HelēnaSB3Liepāja
636.  Reinfelds Emīls-MatiassVB3SK Metroons/ Nike
Rīga
637.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
638.  Riba RenārsVB1Valmiera
639.Rieksta DārtaSB3Rīga
640.  Rieksta LauraSB2Individuāli
Valmiera
641.Rieksta RūtaSB1Rīga
642.  Rināss RinaldsVB1Cēsis
643.Riseva ElizabeteSB3Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
644.Ronis NiksVB2Gulbene
645.  Rouza FreijaSB1FOOD UNION
Rīga
646.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
647.  Rozītis RolandsVB3Valmiera
648.  Rožlapa EvelīnaSB3VSK Noskrien
Valmiera
649.  Rožlapa RaivoVB2Strenči
650.  Rožņoja-Sunāksle AgijaSB1Valmiera
651.  Rožņoja-Sunāksle AmandaSB2Valmiera
652.  Rudītis LukassVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
653.  Rudzīte MadaraSB1Burtnieku novads
654.  Rudzīte Zane-RēzijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
655.  Rudzītis KristersVB2Burtnieku novads
656.Rudzītis MārtiņšVB1Valmiera
657.  Rudzītis MartinsVB3Valka
658.  Rudzītis MiksVB1Valka
659.  Rugāja RotaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
660.  Rulle Elena-DārtaSB3Valmiera
661.  Ruska MikusVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
662.  Rutkovska AliseSB1Tukums
663.  Sakne DenisVB1Rīga
664.  Saliņa Luīze-LindaSB2Valmieras 5. vidusskola
Valmiera
665.  Salmiņa ŽozefīneSB1Valmiera
666.  Salnīte DenīzeSB3Valmiera
667.  Salnīte ElīzaSB1Valmiera
668.Saltais HaraldsVB1Valmiera
669.Saltais TeodorsVB3Valmiera
670.Saltais UģisVB1Valmiera
671.  Saulīte RūtaSB2Valmiera
672.  Saulīte SabīneSB4Valmiera
673.  Sauša AdeleSB1Sigulda
674.  Segliņa AnnaSB3Valmiera
675.  Segliņš JurģisVB4Valmiera
676.  Segliņš RūdolfsVB4Valmiera
677.Semjonova AliseSB1Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
678.  Semjonova KatrīnaSB3Ņiperie no VPS
Valmiera
679.  Semjonova ValerijaSB2V.2.V.
Valmiera
680.Semjonovs IljaVB1Ģimenes mafija
Jelgava
681.Semjonovs JānisVB1Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
682.Serdceva KeitaSB2Valmiera
683.  Sijāte ElīnaSB2Valmiera
684.  Silanža BeatriseSB3Valmiera
685.  Silanžs KārlisVB2Valmiera
686.  Silava AdelīnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
687.  Silava NoraSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
688.  Siliņš GustavsVB2Valmiera
689.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
690.Singhs DzastinsVB3Valmiera
691.  Sirmais AnnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
692.  Sirmais VestardsVB3Dikļi
693.  Sjarki SamantaSB3Beverīnas novads
Beverīnas novads
694.  Skadiņš MarkussVB1Skadiņi
Rīga
695.  Skadiņš MartinsVB1Skadiņi
Rīga
696.Skrastiņa SabīneSB2Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
697.  Skripsts MārcisVB1Cēsis
698.Skujevska Ieva-AleksandraSB1Smieklīgie jūrnieki
Valmiera
699.  Skujiņa ElīzaSB1Valka
700.Slesarenoka AngelinaSB2Riga
701.  Slokenbergs RobertsVB2Valmiera
702.  Sokova Dārta-AnnikaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
703.  Soročins KristofersVB3Valmiera
704.  Spiridonovs MarkussVB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
705.Srode ElizabeteSB4Jaunburtnieku p-sk.
Kocēnu nov.
706.  Stolbovs RalfsVB1Jurmala
707.  Strādere EnijaSB2Valmiera
708.  Strads KristapsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
709.  Strads Markuss-RenārsVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
710.  Streiba RalfsVB3Valmiera
711.  Stulpāns GustavsVB2GRAVIS
Ogre
712.Stulpāns KārlisVB1Gravis
Ogre
713.  Suneps FilipsVB3Kocēni
Kocēnu nov.
714.  Supe EvelīnaSB2Supes dzimta
Valmiera
715.  Šakale BeatriseSB1Valmiera
716.  Šakuns MairisVB2Valmiera
717.  Šaramigina SofijaSB2V.2.V.
Valmiera
718.  Šarpio TomsVB3-
Rīga
719.  Ščukins MaksimsVB1Valmiera
720.  Šeļepina MarijaSB4V.2.V.
Valmiera
721.  Šilde Lūkass-ArmandsVB1Valmiera
722.  Šimanska Anna-AleksandraSB2Valmiera
723.  Škeļonoka JelizavetaSB2V.2.V.
Valmiera
724.  Šķipore ArtaSB3Valmiera
725.  Šmite KeitaSB2Olaine
726.  Šmits EdžusVB4Nike
Matīši
727.  Šmits MārcisVB3Kocēni
Kocēnu nov.
728.  Šmits RičardsVB3Rīga
729.  Štauers KristersVB1Bitīte
Valmiera
730.  Štauers MaksimiljansVB4Valmiera apkārt Zemeslodei
Valmiera
731.  Šteinarte Paula-EmīlijaSB2Valmiera
732.Šteinberga MartaSB1Valmiera
733.  Šteinbergs MarkussVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
734.  Šteinbergs OskarsVB2Valmiera
735.  Šteindāls EdvardsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
736.  Šulca LuīzeSB2Valmiera
737.  Šulmeistare AmandaSB2Valmieras Viestura vidusskola
Valmiera
738.  Šurma Markuss-JanisVB1Bitīte
Valmiera
739.Šuvcane PaulaSB3Kocēni
740.  Švalbe RičardsVB1PII "Sprīdītis"
Valmiera
741.  Švalbe RobertsVB3Valmieras Sākumskola
Valmiera
742.  Tauriņa-Bluķe RendijaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
743.  Teicis KārlisVB2Valmiera
744.  Teicis TomsVB3Valmiera
745.  Tesļa EndijaSB3Beverīnas novads
Beverīnas novads
746.  Tetere AmandaSB3Valmiera
747.  Teteris EdgarsVB1Valmiera
748.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Ulbroka
749.  Tīlena Tija-BeatriseSB2Valmiera
750.  Tīlens HaraldsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
751.  Tiļugs DanielsVB1Valmiera
752.  Tims ĀrisVB4Nīkrāces pamatskola
Skrunda
753.  Tinkuss RalfsVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
754.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
755.  Toms MarkussVB3Valmiera
756.  Trēziņš Edmunds-RūdolfsVB1Buratīno
Valmiera
757.  Tute AlensVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
758.  Ubeiko OttoVB1PII Sprīdītis
Valmiera
759.  Ubeiko TīnaSB4Valmieras sākumskola
Valmiera
760.  Ūburga EstereSB1Strenči
761.  Ulase NaomiSB1Jelgava
762.Ulmanis RendijsVB1Valmiera
763.Upeniece BeāteSB1Valmiera
764.Upesjure-Lukša ParisaSB4SB4
Beverīnas novads
765.  Urbanoviča SofijaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
766.  Urbanovičs DomeniksVB4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
767.  Utkina KarlīnaSB3SPORTLAND/NIKE
768.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
769.  Vaivods GustavsVB2Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
770.  Valdmanis Niks-KārlisVB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
771.Valeskalns EduardsVB1Valmiera
772.  Valeskalns Krišjānis-KristersVB3Valmiera
773.Valta MilānaSB3Rēzekne
774.  Valtass HermanisVB2SK Metroons/ Nike
Mārupe
775.  Valtiņš OliversVB1Trikāta
776.  Vanadziņš KristapsVB1Valmiera
777.  Vanters MiksVB1Valmiera
778.  Vanters TomassVB3Valmiera
779.  Vasiļausks AleksandrsVB1Bitīte
Valmiera
780.  Vasiļausks MaksimsVB1Bitīte
Valmiera
781.  Vasiļjevs Mihaels-ArtūrsVB1Valmiera
782.  Vazdiķe FelicitaSB1Valmiera
783.Vazdiķe MadaraSB1Valmiera
784.  Veide LinardsVB4Valmieras.5. Vidusskola
Valmiera
785.  Veidemane AliseSB3Valmiera
786.Veidemanis AivisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
787.Veidemanis Alens-UldisVB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
788.Veikšāne AnnijaSB1Valmiera
789.  Veikšāns RendijsVB4VVV
Valmiera
790.  Veinberga Avelīna-EstereSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
791.  Veinberga ElzaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
792.  Veinberga KarlīnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
793.Vējiņa PaulaSB1Jaunmārupe
794.  Vējš-Āboliņš DanielsVB2Smiltene
795.  Vektere DārtaSB4Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
796.  Vektere ElzaSB2Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
797.  Velcere-Jonīte KristenaSB1Cēsis
798.  Velcers-Jonītis RalfsVB1Cēsis
799.  Vesmane EstereSB2Pienenīte
Valmiera
800.  Vesmane LauraSB1Pienenīte
Valmiera
801.  Vestbergs EmīlsVB4Valmiera
802.  Vēveris EduardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
803.  Videmane Līva-EvelīnaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
804.  Vihrova AnastasijaSB3V.2.V.
Valmiera
805.  Vīksna Amēlija-NikolaSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
806.  Vīksna Letīcija-AlmaSB1Valmiera
807.Vīksna Luīze-AnnaSB1Jelgava
808.  Vīksna MārcisVB3Valmiera
809.  Vīlands Kaspars-DānielsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
810.  Vīlands MarkussVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
811.  Vīlands NaurisVB1Bitīte
Valmiera
812.  Vīlands RainersVB2Valmieras sākumskola
Valmiera
813.  Vilcāns AndrejsVB4SIA "Maxima Latvija"
Līvāni
814.  Vīlipa DiānaSB1Bitīte
Valmiera
815.  Vīlips GvidoVB3Valmiera
816.  Vilka AdrianaSB3Ņiperie no VPS
Valmiera
817.  Vilks KrišjānisVB1Rīga
818.  Vilks OtoVB2Rīga
819.  Vilks RalfsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
820.  Vilks Svens-GustavsVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
821.  Vilmane KeitaSB1Bitīte
Valmiera
822.  Vilne KerijaSB1Valmiera
823.  Vilnis Roberts-ArvīdsVB1Valmiera
824.  Viļums KalvisVB1Valmiera
825.  Viļums KārlisVB3Valmiera
826.Viļumsone Luize-LoteSB1Limbaži
827.Vimba GundegaSB1Valmiera
828.  Vimba MadaraSB1Valmiera
829.  Vinters KristiānsVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
830.  Vinters LaurisVB3Valmieras sākumskola
Valmiera
831.Virskūna Alise-AnnaSB1Valmiera
832.  Virskūna Elīza-MartaSB2Valmiera
833.  Vītoliņa SimonaSB4VVV
Valmiera
834.  Vītols OliversVB1Anglija
835.  Volkolakova ElizabeteSB1Volkolakovi rullē
Saulkrasti
836.  Volkolakovs JānisVB4Volkolakovi rullē
Saulkrasti
837.  Volkolakovs ValtersVB3Volkolakovi rullē
Saulkrasti
838.Vorslavs GustavsVB3Rīga
839.  Vucina ElizabeteSB1Valmiera
840.  Zadorožnijs RomassVB3Valmiera
841.  Zaķe AnceSB1Cēsis
842.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
843.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
844.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
845.  Zālītis JānisVB1Rīga
846.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
847.  Zalsters LukaVB1Iecava
848.Zaneribs ArtisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
849.  Zāns TālisVB2Rīga
850.Zariņa KarlīnaSB1Valmiera
851.  Zariņa KatrīnaSB3Apes novads
852.  Zariņa MontaSB4Valmiera apkārt Zemeslodei
Valmiera
853.Zariņa ZaneSB3VPS3E
VALMIERA
854.  Zariņš DāvisVB3Vaidava
855.  Zariņš KrišsVB1Kocēni
856.Zariņš MiķelisVB1Apes nov
857.  Zariņš RafaelsVB2Z-gimene
Valmiera
858.  Zeibarte SamantaSB2Valmiera
859.  Zekants Kārlis-HenrijsVB3Valmiera
860.  Zelčs OliversVB2Ņiperie no VPS
Valmiera
861.  Zelčs RinaldsVB3VPS3E
Valmiera
862.  Zeļenkovs MaratsVB1Sigulda
863.  Zēmelis JēkabsVB2Kocēni
Kocēnu nov.
864.  Zenovičs AleksandrsVB4Valmieras 2.vsk.
Valmiera
865.Zepa Paula-MegijaSB2Valmiera
866.Ziemane PaulaSB1Valmiera
867.  Ziemane TīnaSB3Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
868.  Zinkevičs TomsVB3Valmiera
869.  Ziplāne-Viļuma MadaraSB2Valmiera
870.  Zolmanis RitvarsVB1PII
Valmiera
871.  Zubkova AngelinaSB2
872.  Zujevs MaksimsVB3V.2.V.
Valmiera
873.  Zurģe AliseSB2Valmiera
874.Zutis KārlisVB1Alojas Novads
875.  Zuza TomsVB2Strenči
876.  Zvirgzde KristiānaSB1Valmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
877.  Žarčenko DanielaSB2V.2.v.
Valmiera
878.  Žirne LauraSB4Valmiera
879.  Žirne LīgaSB3Valmiera
880.  Žuselis DmitrijsVB2Bukulti
881.  Žuselis KristiānsVB1Daugavpils

Kopā pieteikušies: 3427