Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Sportlat Valmieras maratons | Saraksts

Valmiera, Maratona skrējiens 42,195 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AndersonsJānisVM50VSK NoskrienRīga
2. ĀronsVoldemārsVMJensen MetalLiepāja
3. ArtemjevsSergejsVMRīga
4. AukmanisNaurisVMPATRIA NUTRITIONOlaine
5. BaķisJurisVM40WOOD ART.LVKadaga
6. BalunovsEdgarsVMRīga
7. BaranovskisValērijsVM40Daugavpils
8. BēniķisJānisVM40The bestRīga
9. BerķisMārisVMpulsometrs.lvRīga
10. BertmanisNaurisVM
11. BērziņšKristapsVMSPORTLAND/NIKE
12. BērziņšRaitisVMVSK NOSKRIENValmiera
13. BikšisRitvarsVMsocktoys.lvĀdaži
14. BirksAivarsVM50VSK NoskrienRīga
15. BrahmanisAinārsVM40SK KatrīnaKuldīga
16. BrakovskisVilnisVM40Wood ART.LVĀdaži
17. BrasavsSalvisVM40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
18. BraunsDidzisVMRīga
19. BriedisDainisVM40Tukums
20. BrokānsEduardsVMDaugavpils
21. BūmansGuntarsVM50Liepāja
22. BūmansKārlisVMVSK NoskrienLiepāja
23. BurcevsĢirtsVMKocēniKocēnu nov.
24. CābulisPēterisVM40VSK Noskrien
25. CaicsArtūrsVMRīga
26. CibuļskisŽanisVMMans 1 MARATONSRīga
27. ČipričsAndrejsVMDzērbene
28. DanevičsJānisVMZS 22.KBValmiera
29. DaukstsImantsVMParketa SalaOgre
30. DervinikaSandraSMSK MAGNENRēzekne
31. DudelisAigarsVM50VSK NoskrienRīga
32. DudelsAndrisVM50da-marathonDaugavpils novads
33. DūkaJānisVMAlgon InvestCēsis
34. ErbsGuntisVM50Dobele
35. GarlaVytautasVM50BM PanevezysPanevezys
36. GeidāneSintijaSMBaltezers
37. GržibovskisEdmundsVM50VSK NoskrienKākciems
38. GržibovskisRaitisVMVSK NoskrienRīga
39. GudēvicsAinārsVMVSK Noskrien
40. Gudēvics-LiepiņšJurisVMVSK Noskrien
41. HeinolsMārisVM40KocēniKocēnu nov.
42. HeinsbergsKristapsVMSPORTLANDRīga
43. Helmane-SoročenkovaKarīnaSMSPORTLAND/NIKE
44. HuikAareVM40OK VõruVõru
45. IelītisIvoVMKurpnīcaRīga
46. JakštasRolandasVM50LSUMet.Kaišiadorys
47. JegorovsValerijsVM50LSCRIGA
48. JeļisejevsSergejsVM40X InfotechJūrmala
49. KaimiņšKristapsVMAdidasOgres novads
50. KalniņšJānisVMVSK NoskrienRīga
51. KalniņšRitvarsVM40Skrienam kopāValmiera
52. KāpiņšArtursVM40VSK NoskrienRīga
53. KauliņšDainisVM60LSCRīga
54. KauliņšJānisVMDeloitteRīga
55. KazminsĢirtsVMVSK NoskrienRīga
56. KažeRaimondsVMAuces AeroklubsRīga
57. KilēvicsMartsVMRīga
58. KirilovaVivianaSM40SPORTLANDRīga
59. KirkhamAdieVM40BadgersMeasham
60. KisļakovsMihailsVMRīga
61. KitovaEvijaSMRīga
62. KļaviņšUldisVMVSK Noskrien RiekstiSigulda
63. KokorevičsEdgarsVMValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
64. KoļesņikovsTomsVMSalaspils
65. KonnulaMargusVM40UKSUrvaste
66. KoskaruMeelisVM40SportTallinn
67. KošinskisKristiānsVMLATTELECOMRīga
68. KozlovsNiks-AleksisVMValmiera
69. KrastiņaJolantaSMVSK NoskrienVecpiebalga
70. KrastiņšEgīlsVM50Burtnieku novads
71. KravetsAndreiVMRiga
72. KristiansoneOfēlijaSMRiga
73. KristiansonsHokansVMKuldiga
74. KuģenieksKristersVMRīga
75. KuliksViktorsVM50Salaspils
76. KumpiņšAinārsVMPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
77. KuprišaDanielaSMValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
78. KuzminsSergejsVM50SK MAGNENRēzekne
79. LaucisNormundsVM50AIZKRAUKLEAizkraukle
80. LeišieneAgneSMLithuaniaLithuania
81. LejaIvetaSM40VSK NoskrienLiepāja
82. LejasmeiersGintsVM50Matisons Runner’s ClubLiepāja
83. LērmeRitvarsVM40M 42Amsterdam
84. LinēAijaSM40VSK NoskrienRīga
85. LoginsArtisVMRekovaBalvi
86. LujānsEdgarsVMVSK Noskrien
87. MarčinkusJānisVM60SK Ozolnieki AJelgava
88. MaslobojevsSergejsVMRiga
89. MedeikisAlgirdasVMBėgimo klubasŠiauliai
90. MeierErgoVM40Tallinn
91. MeiersRainersVM50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
92. MelversFrenksVMFans AP-PrintRīga
93. MiezītisValdisVM40VSK NoskrienRīga
94. MillersJānisVMCēsis
95. MisāneRandaSMLiepāja
96. MucenieceZaneSMIkšķile
97. MūrnieksArnisVM40individuāliRopažu novads
98. NeimaneLieneSMVEIKALS MARATONS & AsicsRīga
99. NeškoEgitaSMSkriešanas AkadēmijaĶekava
100. NičiporsDmitrijsVMKocēniKocēnu nov.
101. NiedreIvetaSM40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
102. NikonovsIntarsVMVeselīga slodzīteRīga
103. OzoliņšGunārsVMSPORTLAND/NIKE
104. PakārklisMārisVM40SK Metroons/ NikeRīga
105. PanfjorovsValentīnsVM60
106. PerevoznikovaNatalijaSMI love running RigaRiga
107. PerunovsJurisVM40MARATONA KLUBSVentspils
108. PētersoneVinetaSM40VSKnoskrienRīga
109. PetrovsDzintarsVM40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
110. PocketPaullyVM40RIGA
111. PoliņšDāvisVMVSK Noskrien
112. PorietisRolandsVMVeselīga SlodzīteMadona
113. PoskuteJovitaSMLsu.MetVilnius
114. PūgaMārtiņšVMVeselīga SlodzīteRīga
115. PuriņaSantaSM40Skriešanas AkadēmijaRīga
116. RancāneKristineSMVanaga zobārstniecības klīnikaRīga
117. RedisonsJurisVM40Latvijas valsts mežiTērvete
118. RobertsAndrisVMLLU ITFJelgava
119. RodionovsViktorsVM60LSCOlaine
120. RogaAntraSM40Skriešanas AkadēmijaRīga
121. RozenbahsRobertsVMVSK noskrienOzolnieki
122. RozenfeldsRaimondsVM40Rīga
123. RozitisNormundsVMVALMIERA
124. RusiņaLīgaSMPreiļi
125. SaulītisNikolajsVM50KocēniKocēnu nov.
126. SaveļjevsViktorsVMVSK NoskrienRīga
127. SavitskaJustīneSMRīga
128. SējējsMārtiņšVMLiepāja
129. SenapatyGurudattaVMRēzekne
130. SeņkoIgorsVMVSK Noskrien LiepājaLiepāja
131. SerjoginsDmitrijsVMLīvānu VK/ ASICS
132. SiliņšRaimondsVM40SPORTLATAlūksne-Jaunanna
133. SirmaisMārtiņšVM40VisionSerpentRīga
134. SiupinieneGretaSMRSK FENIKSASRokiskis
135. SkārdaDzintraSMAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
136. SmalovijsNikolajsVM60MARATONA KLUBS/ LSCRīga
137. SmolonskisRuslansVMMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
138. SopinsAleksejsVM40MARATONA KLUBSVentspils
139. SparāneSanita-IevaSMSPORTLANDPreiļi
140. StauneSergeyVM50BIMMoscow
141. StrautnieksSalvisVM40Saulkrasti
142. SuborinsViktorsVM60Carnikavas sporta centrsCarnikava
143. SuveizdaImantsVM40Da-marathonDaugavpils novads
144. SviridovaTatianaSM50Dinamo SPbSosnoviy Bor
145. ŠmidlersAndulisVM50VSK Noskrien / LSCSalaspils, Rīga
146. ŠmitsArtisVM40Rīga
147. ŠtrehersRolandsVMVSK NoskrienLiepāja
148. ŠulcsRubens-PāvilsVMSmiltene
149. TohvsRaimondsVM40vsk noskrienRiga
150. TopecsArtūrsVMRīga
151. TreulandeNatālijaSMVSK NoskrienVentspils
152. TrumarsAndrisVM
153. TučsUldisVMĀRPRĀC AR MANIValmiera
154. TuppAin-IvarVM50haanjamatkad.eeVeri
155. ŪdrisArneVM40100KMRĪGA
156. UpenieksArtursVM40OlaineOlaine
157. VaidelinskieneKristinaSMBėgimo klubasŠiauliai
158. ValužisAļģirtsVM40Priekules veloklubsPriekule
159. VedeikisErnestasVM40KasciukaiŠiauliai
160. VietnieksMiķelisVMCēsis
161. VilsonsMiksVM40VSK NoskrienUpesciems
162. ViļumaGintaSM
163. VinogradovBorisVM50IRCPskov
164. VītiņšAigarsVM50Rīga
165. VītolsUldisVMVālodzes
166. ZalstersMagnusVMIecava
167. ZārdiņaAgneseSMSK BrektiVecpiebalga
168. ZentelisErnestasVMBėgimo klubasJonava
169. ZiemelisKristapsVMone oneRīga
170. ZimackisViestursVMRīga
171. ZvaigzneOskarsVM40ZVAIGZNESJaunmārupe
172. ZvirbuleZaigaSM50VSK NoskrienRīga
173. ŽodziņšAigarsVM50Ezere
174. ŽoglaĒvaldsVM50Rēzekne
175. ŽukauskasAntanasVMMaratonasJonava

Valmiera, Pusmaratona skrējiens 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
2. ĀboliņšSandisVVaidavaKocēnu nov.
3. Āboliņš-ĀbolsRonaldsV40Brāļi ĀboļiRīga
4. Āboliņš-ĀbolsSandijsV40Brāļi ĀboļiRīga
5. ĀboltiņšIlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksRūjiena
6. ĀdamsonsMārisVLimbaži
7. AģeElīnaSSTKValmiera
8. AllereLieneSKocēniKocēnu novads
9. AmatnieceElinaSviesatas
10. AndersonsAigarsVVSK NoskrienSkaņkalne
11. Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
12. ApineBaibaS40Rīga
13. ApinisIlgvarsV40Rīga
14. ApsītisMairisVValmiera
15. ArājsMārisVSPORTLANDRīga
16. ArnicāneAļonaS40PaBaso.lv / VSK NoskrienJūrmala
17. ArnicānsAinārsV40PaBaso.lv / VSK NoskrienDagda
18. AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
19. AtslēgaAndrisV666Valmiermuiža
20. AttekaArnisVRīga
21. AudereSilvaSPriekuļi
22. AuziņaElīzaSRīga
23. AuziņšMārtiņšV40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
24. AžušeleBaibaSSPORTLATJēkabpils
25. BaikovaOlesjaS
26. BajarunsMārcisVRīga
27. BalodisAleksandrsV40MARATONA KLUBSKuldīga
28. BaltiņaEvitaS
29. BandurinsPēterisVRīga
30. BaranovskisAndrisVValmiera
31. BarkanovaDiānaSAM DojoDagda
32. BatalauskisAgrisVRīga
33. BaukertsJānisVBigbankRīga
34. BaumanisImantsVSDDominaRīga
35. BaumeistersJurģisVBez cīņas nav uzvarasCēsis
36. BebrītisJānisVWunder LatviaValmiera
37. BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
38. BelevičsJurisV40Ogre
39. BelousovsVadimsV
40. BeļajevaJūlijaSBarbadosRīga
41. BeļajevsGenādijsVSPORTLANDRīga
42. BēmsGundarsVJelgava
43. BergmanisIlvarsV
44. BernovskisArtūrsVEfectio.comRiga
45. BērziņaTerēzeSLATEValmiera
46. BērziņšJurisV60SK Ozolnieki 60+
47. BescennajaJeļenaS50Rīga
48. BiedrīteIevaSJelgava
49. BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
50. BirģeleSantaSRīga
51. BirumsMārtiņšVSTKValmiera
52. BišsMadarsVRūjiena
53. BitenieceLindaSRiga
54. BlausOskarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
55. BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
56. BoldāneIlzeS50Gulbene
57. BrasliņšOskarsVVSK noskrien komandaValmiera
58. BratkaRaitisVVSK NOSKRIENRiga
59. Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
60. BremzeNormundsV50OGRE
61. BrencisJānisVTrikāta
62. BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
63. BroksRaivisVSPORTLANDRīga
64. BruņenieceSandraSVSK NoskrienBraunschweig
65. BukontsAndisV50Valmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
66. BulsRaimondsV40Jūrmala
67. BuonteRasaS50Valmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
68. BušsAldisVSK TēraudsRīga
69. ButkevičsJānisV40Rīga
70. CaicsJānisV60Rīga
71. CeikaLailaS50Valmiera
72. CepītisAivarsV60____Valmiera
73. CeriņšDidzisV50MARATONA KLUBSValmiera
74. CifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
75. CimdiņaMontaSIneši
76. CīmureIntaSCīmurēniRīga
77. CipulisEmīlsVRīga
78. CircensJānisVViļakas novads
79. CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
80. CukursArtūrsVSmiltene
81. ČerkovskisEdgarsVEkonomikas un kultūras augstskolaRīga
82. ČerņadjevsJurisV50Ropažu nov.
83. DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
84. DainisJānisV60VaidavaKocēnu nov.
85. DapkuvieneLauraSJonava
86. DavidovsGuntisVGersicaniaDzērbene
87. DāvidsonsImantsV40DEPOAloja
88. DāvidsonsIvarsV40ALOJAAloja
89. DazartsMārisVVSK NoskrienKuldīga
90. DeičmaneJustīneSValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
91. DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
92. DeksnisJānisVSwedbankJūrmala
93. DerumaIlzeSRīga
94. DēzeAndisVMARATONA KLUBS/DionSportLabRīga
95. DidrihsonsTomsVRiga
96. DimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
97. DomkinsEdmundsVMARATONA KLUBSRīga
98. DoveiksAndrisV40Ikšķile
99. DovgaņuksAndrejsVRīga
100. DovnarovičsĒriksVnavRīga
101. DreminSemenVAccenture Latvia 2
102. DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
103. DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
104. DzelmeLitaS40Rīga
105. DzenīteKristīneSSPORTLANDRīga
106. DzenītisAgrisVSPORTLANDRīga
107. DzērveJurisVAuce
108. DziļumaZaneSRiga
109. DzirvinskisGintarsVDuctusValdemārpils
110. EglijsTomsVMana labākā komandaJelgava
111. EglītisIvarsV50Kuldīga
112. EglītisMārtiņšV40Mārupe
113. EglītsIvarsV40ZilaiskalnsKocenu nov.
114. EinbergsIraidisV40Valmiera
115. EkholmElmarV50Laguja
116. ElseAsnateSMazsalaca
117. ĒrmanisGintsV40ironman.lvAdazi
118. EsītisMareksVValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
119. FārenhorsteElīnaSUmlej marathon teamTalsi
120. FārenhorstsMārtiņšV
121. FellJulieS40Brighton
122. Flint-ElyEmmaS40Brighton
123. FreimaneElīnaSRubeneKocēnu nov.
124. FrisfeldsMarcisVKoceni
125. GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
126. GaileSantaSJelgava
127. GaileSolvitaSGaiļu ģimene (Rīga)Rīga
128. GailisAndisV40KocēniKocēnu novads
129. GailisMārtiņšVRubeneKocēnu novads
130. GalašinaAnitaSSPORTLANDRīga
131. GalauliņšDidzisV40Es un es pats.Valmiera
132. GalenieceIevaSRīga
133. GalvānsEmīlsVRīga
134. GaumigsAndrejsV50Olaine
135. GintersEduardsVZoorbaganRiga
136. GirgensonsJānisVSK Metroons/ NikeDobele
137. GoldmaneElīnaSSPORTLANDRīga
138. GolubevsMihailsVRīga
139. GravaMadaraSLīgatne
140. GreiškāneDaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienJelgava
141. GrickusDaigaSSK Tērauds/Nike/SportlandRīga
142. GrinbergaJūlijaSSkriešanas AkadēmijaRīga
143. GrinbergsAivarsV60Beverīnas novadsBeverīnas novads
144. GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
145. GrīnvaldsGuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
146. GrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
147. GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
148. GruseckisGermansVAccenture Latvia 1
149. GuitāneMarutaS40LUDZALudza
150. GutāneIngaS40Garkalne
151. GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
152. HartmaneKristīneSRīga
153. HutchinsVictorV60Gloucester Athletic clubLondon
154. IelejaAgraS40Rīga
155. IelejsKārlisV40Rīga
156. IknereUnaSValmiera
157. IndriksIvarsVStipriniekiValmiera
158. IndriksonsRenārsVPATRIA NUTRITIONJelgava
159. IvanāneZaneSVSK NoskrienRīga
160. IvanovaJolantaSVsk NoskrienPiņķi
161. IvulisJāzepsVRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekne
162. IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
163. Jākobsone-ViškereLindaSMurexplorerRīga
164. JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
165. JakušenokaZaneSRīga
166. JanovičsPāvelsVLCSRiga
167. JansoneIlzeS40Ādaži
168. JansonsEinārsVMatisons Runner’s Club
169. JēkabsonsAndrisVVaidavaKocēnu nov.
170. JēkabsonsMārtiņšVKocēniKocēnu nov.
171. JēkabsonsRenārsVValmieras tehnikumsValmiera
172. JenertsJānisVjanis.lvValmiera
173. JerofejevsJānisVPļaviņām-90Pļaviņas
174. JevsejčikaIneseSMARATONA KLUBSVentspils
175. JevsejevsVladimirsV60Rīga
176. JevtuhsMareksVSPORTLANDRīga
177. JudkinsAleksandrsVRiga
178. JurašsJurisV40Dreiliņi
179. JurēvicaIevaSRīga
180. JuvčenkoOksanaSLiepāja
181. KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
182. KalniņšDidzisV50MARATONA KLUBSRīga
183. KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
184. KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
185. KaļassErvīnsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
186. KaļiņinsPēterisV40Moller Auto VentspilsJūrmala
187. KamendersAgrisVIn Dust We TrustRīga
188. KanderātsValdisVRīga
189. KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
190. KārkliņšArnisV40Aloja Starkelsen
191. KatajaBaibaS40Rīga
192. KaufmanisTomsVMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksBrenguļi
193. KazakaUnaSSmiltene
194. KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
195. KiesnersKasparsVJelgava
196. KiršteinaMontaSĀdaži
197. KivkulisAgrisV50MangaļsalaRīga
198. KliesmetsJānisVCido
199. KlucisValtsV50Langstiņi
200. KļaviņaLauraSRugāju novads
201. KļaviņšEdgarsV50SK MAGNENRēzekne
202. KļaviņšValdisV40MagnenRēzekne
203. KnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
204. KokarevicsGundarsVCesis
205. KokorevičaIneseSFOOD UNIONRīga
206. KondrāteElīnaSCidoRīga
207. KopmanisJānisV50LSCRīga
208. KoraboOlgaSFocus FitnesRiga
209. KoreIvarsV40Talsi
210. KornejaInetaS40VSK NoskrienRīga
211. KozačkovsAndrisV40Ludza
212. KraslovskisRaitisVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
213. KrasovskisGuntarsV40Rīga
214. KravčenkoValentinsV60Rīga
215. KrīgersDidzisV60valmiera
216. KrilovaKamillaSSwedbankRīga
217. KronbergsDainisV40TUKUMS
218. KrumholcaEvisaSLangstiņi
219. KudrjaševsMihailsV40FizmatiRīga
220. KuģisRalfsVKocēniKocēnu nov.
221. KukuļinskisGuntarsVVSK NoskrienAllaži, Siguldas novads
222. KurpsArnisVSkrienam kopāValmiera
223. KuzmaneLaineSValmiera
224. KvasovsKonstantinsV
225. ĶeģisGunārsV50Lī Sporta klubsRīga
226. LapiņaMartaSRiga
227. LapsaGvidoV50
228. LauskaKlintaSSiguldas Maratona klubsRīga
229. LazdaMadaraSDari ko mīli, mīli ko dari.
230. LazdaMareksV
231. LazovskaSigneSRīga
232. LedaunieksIgorsV40BANRīga
233. LegzdiņaLauraSRīga
234. LepiksonsAlvisV40AuseklisValmiera
235. LepiksonsValdisV40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
236. LērmeGunitaS40M 42Valmiera
237. LērmeHenrijsVM 42Valmiera
238. LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
239. LiaudenskieneLinaS50RUDUGYSŠiauliai
240. Līce-KrūzeSantaS40Rīga
241. LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
242. LiepaJurisV50Latvijas BankaRīga
243. LiepaLaurisV40COBALTRīga
244. LiepaMārisV40Carnikavas sporta centrsKalngale
245. LiepiņšGatisVValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
246. LiepiņšVilnisV60CSCCarnikava
247. LīgateKitijaSZS 22.KBValmiera
248. LindeMadaraSTalsi
249. LivčānsKasparsVIkšķile
250. LorenceDaceSRīga
251. LuguzisArtisVLī Sporta klubsGulbene
252. LukinsAndrejsVRīga
253. LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
254. LūsaViedaSSK Tērauds/Nike/SportlandCēsis
255. LūsisDzintarsV50ind.Rīga
256. MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
257. MaksimenkoMihailsV60Valmieras vieglatletikas klubsValmiera
258. MalacanovaRutaS40SwedbankRiga
259. MalacanovsAivarsV40Jelgava
260. MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
261. MālkalnsIngusV40Probild Uijā uijāSmiltene
262. MālnieceRutaSRiga
263. MaļikenaMartaSValmiera
264. MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
265. MandelisRonaldsVRASELIRīga
266. MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
267. MarcinkusElvijaSLiepāja
268. MarheleIlonaSAdidasAlūksne
269. MartinsonsElmārsV40Rīga
270. MartuzānsOskarsVJelgava
271. MaskalaSvetlanaS40MARATONA KLUBSVentspils
272. MatisonsAigarsV40Matisons Runer`s ClubPiltene
273. MeistersArmīnsV40RĪGA
274. MelbārdisArtūrsVCēsis
275. MelneIlgaSSPORTLANDRīga
276. MelngailisArvilsVRiga
277. MelnisAndrisVSPORTLANDRīga
278. MenniksMārtiņšVpulsometrs.lvRīga
279. MihailovaZaneSRiga
280. MiķelsonsAndisV40vidrizi
281. MiķelsonsMārtiņšV40 www.lmp.lv / VSK Noskrien/Matisons Runner’s ClubRīga
282. MillersArtūrsVABC softwareRīga
283. MiņinsAinārsV40Žīguri MRSVIĻAKAS NOV.
284. MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
285. MorgunovsIgorsVMatisons Runner’s ClubVentspils
286. MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
287. MurīsaKristiānaSValmiera
288. MūrnieksAgnisVOVIRīga
289. MuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
290. NeimandeLeldeSSPORTLAND/NIKE
291. NikiforovsRihardsVRīga
292. NoveičuksArnisVLOVAntūži
293. NovikaIngaS40Aloja Starkelsen
294. NovikaLīgaSSK MagnenRēzekne
295. NoviksIvarsV40SK MAGNENRēzekne
296. OdziņšDāvisVBerryRiga
297. OzersJānisV50Jelgava
298. OzolinsEdgarsV50PK ChampionsRiga
299. OzoliņaIevaSJelgava
300. OzoliņšOskarsVMoller Auto VentspilsVentspils
301. OzoliņšSandrisVSPORTLANDRīga
302. OzolsJānisVRīga
303. OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
304. OzolsTomsVBiteRīga
305. PaganoAndrea-JonathanVRiga
306. PalmakovskisKristapsVRīga
307. PašķevičsArnisVBigbankRīga
308. PelēceIlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienOzolnieki
309. PeļņaGuntisVSK MagnenRēzekne
310. PērkoneEleonoraSKNAUFIkšķile
311. PērkonsDāvisVSwedbankRīga
312. PētersoneLauraSVSK NoskrienKocēnu novads
313. PētersonsJurisV40Rūjiena
314. PētersonsKasparsVVSK NoskrienKocēnu nov.
315. PētersonsSandisVSWEDBANKValmiera
316. PetrovsJurijsVRīga
317. PetrovsNikolajsV50LUDZALudza
318. PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
319. PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
320. PinneElīnaSValmieras SOS BC
321. PirtnieksBretsV40Rīga
322. PoikansRitvarsVSmuki SportotCesis
323. PozdņakovsAleksejsV40MARATONA KLUBSVentspils
324. PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
325. PreimanisValtersV40Daivings.lvRiga
326. PriedītisJānisVSTKValmiera
327. PriščepovsDenissVZoorbaganRiga
328. PūceIlmārsVIeM VUGD SiguldaSigulda
329. PūcītisGatisVSwedbank / Lī Sporta klubsMārupe
330. PuksteIlvijaSRīga
331. PupauseIlonaS40Cesvaine
332. PūpolaIvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLabAizpute
333. PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
334. PurmalisMārtiņšVRīga
335. PurviņšPatriksVSK KatrīnaKuldīga
336. PužulisSandisVRīga
337. RadvilsAlfrēdsVSKAIDARīga
338. RagainisMārtiņšVRīga
339. RaitsSandisVJelgavas novads
340. RakūneLāsmaSValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
341. RasimsGuntisVSK MagnenRēzeknes novads
342. RēdersAndrisVRēderu bandaTīraine
343. ReinoldsMārisVLATTELECOMRīga
344. RencisAinarsV50Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
345. RiekstaAnceS
346. RiņķeLīgaSSalacgrīva
347. RizgisEdgarsVmadona
348. RobaltsAndrisVDikļu pamatsk.Kocēnu nov.
349. RodionovsVeniaminsVRiga
350. RogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
351. RomagnoliFrancescoV40Riga
352. RomanovskaElīnaSValmiera
353. RozeRenārsVAdidasOgres novads
354. RozenbahsEdgarsV60Aizpute
355. RozenbergaDaceS
356. RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
357. RozentālbergsAndrisVRīga
358. RozenvaldePaulaSKocēniKocēnu novads
359. RozisRobertsV40Rīga
360. RubīnsElvisVPļaviņām-90Pļaviņas
361. RublisAigarsV40AIZKRAUKLEAizkraukle
362. RudzītisDzintarsV60LSC, ValmieraValmiera
363. RuģelisMārtiņšVSPORTLANDRīga
364. RumpeMārisVRīga
365. RunčsNormundsVOGREOgre
366. RūtiņšEdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTAOgresgals
367. RutkoValtersVDeaf foxSmiltene
368. RutksGundarsV50Valmiera
369. RutmaneJanaSJumprava
370. SabājevsSandisVSPORTLANDValmiera
371. SadovskisJanisVValmiera
372. SafutinsViktorsV60MARATONA KLUBSRīga
373. SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
374. SakneBenitaSRīgas CentrālcietumsRīga
375. SaldaksIvarsV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
376. SalenieksAigarsV40Preiļi
377. SalmiņšKasparsVDobele
378. SalnīteElīnaS40Valmiera
379. SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
380. SamtiņšRobertsVnavRīga
381. SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
382. SaulīteInetaS40BigbankRīga
383. SavickaAnitaSRīga
384. SerdantsRaimondsV50Kuldīga
385. Seremetjeva-GruduleMarinaSInternational Maritime Sport CommunityRiga
386. ShcherbatykhSergeiV50DINAMO SPbLeningrad region Sosnoviy Bor
387. SiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
388. SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
389. SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
390. SimanovičsEdgarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
391. SiminaitisDāvisVCēsis
392. SinkēvičaIlvaSJelgava
393. SiupinisNaurisVRSK FENIKSASROKISKIS
394. SkrastiņaDaigaS50Riga
395. SkujaGuntaSGS GrāmatvedībaBabītes novads
396. SkujaTālisVGS GrāmatvedībaBabītes novads
397. SkujevskisMārisVEdgar, skrien!Saldus
398. SkulteAgrisVRīga
399. SmirnovaSantaSValmieras SOS BC
400. SokolovsAleksandrsVPATRIA-MmēbelesRīga
401. SondorsJānisVSPORTLANDJelgava
402. SopinaJelenaS40MARATONA KLUBSVentspils
403. SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
404. StafeckaKatrīnaSValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
405. StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
406. StalbergaMegijaSValmieras bērnu sporta skolaValmiera
407. StallītisEmīlsVDNB bankaRīga
408. StareLamaS40Rīga
409. StepančuksAndžejsVNoskrien CēsisCēsis
410. StraukmanisJānisVEuronicsRīga
411. StraumeGuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTARīga
412. StrazdiņšKristapsVSPORTLANDRīga
413. StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
414. StrungaZandaSWunder LatviaRīga
415. StrungsVilisV
416. Stūrīte-SvolakaSabīneSValmiera
417. SuveizdaElenaS40RopažniekiRopažu novads
418. SvarinskisSandisV40Valmiera
419. SvetiņinaZaneSRīga
420. ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
421. ŠakenaIevaS40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
422. ŠčedrovsAleksandrsVSupercompensationKatlakalns
423. ŠčedrovsValentīnsV40SupercompensationĶekavas nov., Valdlauči
424. ŠefanovskisArvīdsV60SK KatrīnaKuldīga
425. ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
426. ŠildeKārlisVValmiera
427. ŠīmansNaurisV40SK KatrīnaKuldīga
428. ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
429. ŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala
430. ŠmiteDaceS40Lielvārde
431. ŠmiteRenāteSLielvārde
432. ŠnikvaldeDainaSTalsi
433. ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
434. ŠņoriņšJānisVSPORTLATTalsi
435. ŠpūleAgneseSRSUValmiera
436. ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
437. ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
438. ŠtāleSintijaSOMDRīga
439. ŠulmanisArildsV60Valmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
440. ŠuļgaRuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksLiepāja
441. TareilaArvīdsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
442. TataKlVtarttu
443. TaureneEvijaSNoskrien CēsisCēsis
444. TaurenisArvisVRiga
445. TerentjevsNikolajsV50Preiļi
446. TiganeIviSPõdrala
447. TiltiņšIngarsV40Eleja
448. TiltsValdisV50VaidavaKocēnu nov.
449. TohtersAigarsVSaulkrasti
450. TomsoneSigneS40Rīga
451. TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
452. TreiloneAgneseSRīga
453. TrēziņšGintsV40Valmieras SOS BC
454. TrūlisModrisVLipuški
455. TūbelisEgilsV40Ģeogrāfu mafijaRīga
456. TurkinsJevgēnijsVSK Tērauds/Nike/SportlandAiviekste
457. UkassJānisVValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
458. UmanskaMarijaSZoorbaganRīga
459. UntIvarV40Valga
460. UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
461. UpenieksIvarsV50-Feimaņi
462. UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
463. UrtāneĒrikaSVANAGIJēkabpils novads
464. UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
465. UstinovsValerijsV50da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
466. UtāneVijaS40SK MagnenRēzekne
467. VabalisMartsVSkriešanas AkadēmijaRīga
468. VaivodsKasparsVDOTERīga
469. ValaineLāsmaSLATERīga
470. ValdmaneLīgaSDikļiKocēnu nov.
471. ValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
472. VaļcevaAnnaSSignature WinesRiga
473. VanagaZaneSVSK NoskrienIkšķile
474. VanagaŽannaS40VSK Noskrien/Skrien un nūjo CēsisCēsis
475. VanagsNilsV40PANATTARīga
476. VancāneGundegaSSK TēraudsRīga
477. VandersSandisV-Rīga
478. VasiljevsIgorsVEuronicsRīga
479. VasiļjevsRaimondsV50IRONMAN.LVRīga
480. VaskoAnastasijaSJaunmārupe
481. VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
482. VeinbergaBaibaSValmiera
483. VeinbergsDidzisVValmiera
484. VeipānsAgrisV50Maratona klubsCēsis
485. VeipānsValtersVPriekuļi
486. VeipānsVarisV50Priekuli
487. VējiņšAndrisVSwedbankRīga
488. VērdiņaJeļenaSRiga
489. VerneraJustīneSRīga
490. VerzaAndrejsVĀdaži
491. VīksnaImārsVValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
492. VīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
493. VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
494. VilksUldisVValmieras stikla šķiedraValmiera
495. VilūnsRaivisVRīga
496. ViļumsRobertsVOgre
497. VišķersJānisVSPORTLAND/NIKE
498. VītiņšZigmundsV40Riga
499. VladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
500. VolkovsUģisVRalfsRīga
501. WojcikMaciejVLodz
502. ZaicevsEdgarsVRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekne
503. ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
504. ZālīteZaneSSmiltene
505. ZālītisGuntisV50KadiķiRīga
506. ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
507. ZariņšGuntarsV50individuāliPriekuļu novads
508. ZauersReinisVKailcirteRiga
509. ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
510. ZebuliņaLāsmaS40Rīga
511. ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
512. ZemturisJānisV50Rīga
513. ZiediņaLaimaSOMDRīga
514. ZiediņšRobertsVValmiera
515. ZīleUldisV50VSK Noskrien
516. ZinkevičsIgorsV40Valmiera
517. ZubovsSergejsVValmiera
518. ZundaAntisV50SPORTLATGulbene
519. ŽolnerovičsValērijsVVeikals Maratons/ASICSVentspils
520. ŽubursDainisV40MARATONA KLUBSDunalka
521. ŽuolysMantasVBegimo klubasMarijampolė
522. ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils

Valmiera, 10,55km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleĢirts-EmīlsVNJVaidavaKocēnu nov.
2. ĀboliņšAndrisVN50VaidavaKocēnu nov.
3. ĀboliņšKritapsVNJValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
4. ĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
5. AdamenkoAntraSN20.
6. AdamovičaIevaSNJPreili
7. AdamovičsMārcisVNJPreiļu kraukļiPreiļi
8. AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
9. AizupeElīnaSN20Valmiera
10. AkmentiņaLindaSN20Valmiera
11. AlberingaVilmaSNJZVOCValmiera
12. AndersoneLaumaSN20Riga
13. AndersonsRūdolfsVN2013Ventspils
14. AndrējevsJānisVN30Rīga
15. AntonsMareksVN30Valmiera
16. AņikejevsJurisVN20SPORTLANDJūrmala
17. AņikejevsValdisVN30SK Tērauds/Nike/SportlandJūrmala
18. ApinisAlfrēdsVNJAsics/ MaratonsRīga
19. ApinisAtvarsVNJRīga
20. ApinisEdgarsVN30PATRIA-MmēbelesLapmežciems
21. ArkliņaAndaSN20Valmiera
22. ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
23. ĀrnieceIlzeSN30Accenture Latvia 1Rīga
24. AstaševskaAneteSN30SK KatrīnaKuldīga
25. BabreElgaSN40Ādaži
26. BairaševskisValerijsVN20SK TēraudsRiga
27. BalanasaKristīneSN30Virsotne/MARMOTSigulda
28. BalgalvisNiksVNJVaidavaKocēnu nov.
29. BalinsAndisVN30FOOD UNIONRīga
30. BāliņaLindaSN40Valmiera
31. BalodeElīnaSN20Rīga
32. BalodeGuntaSN30Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
33. BalodeLīgaSNJRubeneKocēnu nov.
34. BalodisSandisVN40Valmiera
35. BaltaisMārisVN60VSK NoskrienOgre
36. BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
37. BaranovskaNoraSN40Valmiera
38. BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
39. BardjukovsKristapsVN20Rīga
40. BarkānsKārlisVN20
41. BatalauskaJūlijaSN30Rīga
42. BelevičaJolantaSN40Ogre
43. BelevičsJēkabsVNJOgre
44. BelousovaAnnaSN20FOOD UNIONRīga
45. BēniņaIngaSN30Rīga
46. BergholdeKitijaSNJValka
47. BergholdsDāvisVNJValka
48. BērziņaIngaSN30Valmiera
49. BērziņaIvetaSN30Rīga
50. BērziņaLīgaSN30valmiera kustasValmiera
51. BērziņaMartaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
52. BērziņaSigitaSN30SPORTLANDSalaspils
53. BikšeLīgaSN20Valmiera
54. BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
55. BirģelisJānisVN50Rīga
56. BirkmanisArvisVN40Rīga
57. BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
58. BiršaLaura-LindaSNJValmiera
59. BirumsKristapsVN20Valmiera
60. BiteRūriksVN60Babītes sp.k.Rīga
61. BlaumanisAivarsVN50Iecava
62. BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
63. BobrovsRaivisVN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
64. BočkovsDenissVN30SPORTLANDRīga
65. BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
66. BoikoKirilsVN30
67. BoikoYuliyaSN20I LOVE RUNNINGRīga
68. BoltansAndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne
69. BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
70. BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
71. BomeKristaSN20Jelgava
72. BondarevsAndrejsVN40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
73. BormaneZaneSN30nordic by nature
74. BormanisJānisVN40nordic by nature
75. BormanisMairisVN20SKONTO PLANSmiltene
76. BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
77. BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
78. BrakovskaBrendaSNJWOOD ART.LVĀdaži
79. BrantiņšArtisVNJValmiera
80. BrezinskaSolvitaSN20GulbeneGulbene
81. BrēžaRaimondsVN30Valmiera
82. BrikmaneIrinaSN30Valmiera
83. BrokāneSanitaSN20Jelgava
84. BrokāneZaneSN30Moller Auto VentspilsVentspils
85. BrokansAivarsVN30Jelgava
86. BrusovaIngaSN30KocēniKocēnu nov.
87. BruševicsJānisVN20Skriešanas klubs SALASPILSSalaspils
88. BullītisMārtiņšVN20SPORTLANDRīga
89. BušmaneDanaSN20
90. BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
91. BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
92. CelmsMatīssVNJKocēniKocēnu nov.
93. CeplīteDiānaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
94. CeplīteElīnaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
95. CeraZaneSN20Smiltene
96. CiguzisDainisVN30ACDCValmiera
97. CinateKristineSN30Valmiera
98. CunskisEdgarsVN20JDK SADANCISValmiera
99. ČakleLauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLabVentspils
100. ČavareLauraSN20PATRIAJelgava
101. ČevereGerdaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
102. Dābols-FreijsJānisVN40SIA "Maxima Latvija"Mārupe
103. DagileLindaSN30VSK NoskrienRīga
104. DainisAndrisVN60ZIEMEĻLATVIJAValka
105. DainisMārisVN30Rīga
106. DambergaBaibaSN30Rīga
107. DambergsDāvisVNJRīga
108. DanenbergaEvitaSN20Rīga
109. DaugavietisKārlisVN30Wunder LatviaCēsis
110. DaukšisPēterisVN20Saldus
111. DāvidsoneZaneSN20Valmiera
112. DedumietisRenārsVNJCēsis
113. DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
114. DombursGuntisVN20IndividualRīga
115. DombursJānisVN20Valmiera
116. DonisEdgarsVN20KRASTMALI.LVDunalka
117. DoveikaIngaSN30Matisons Runner’s ClubMārupe
118. DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
119. DrukmanisLinardsVN20Burtnieki
120. DrumeaAdinaSN20Smieklīgie jūrniekiBranesti
121. DveselitisKristapsVN20Ogre
122. DzelzkalneNatālijaSN40Rīga
123. DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
124. DzirkaleIlzeSN20
125. EberhardsRenārsVNJBlome
126. EglīteIneseSN30ZilaiskansKocēnu nov.
127. EglīteKristapsVN30BKPPriekuļi
128. EglītisEdgarsVN30Valmiera
129. EhvaldeJūlijaSN30SIA Joker Ltd.Jelgava
130. EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
131. ElbergsEdgarsVN30Bar DepartmentRīga
132. ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
133. EriņaMarutaSN20-individ.Madona
134. ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
135. ErvikaSilvijaSN50Aizpute
136. EškinsIvarsVN50BE44Valmiera
137. EšmitsTomsVN20SPORTLANDRīga
138. Felce-KaipšteinaRitaSN20Accenture Latvia 2Rīga
139. Felcis-KaipšteinsIngmārsVN20Jelgavas nov., Līvbērzes pag.
140. FeldmanisAigarsVN50Ērģeme
141. FilatovaZaneSN30Valka
142. FjodorovaSvetlanaSN30Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
143. FreibergsKasparsVN30Saldus
144. FreibergsMārtiņšVN30VSK NoskrienRīga
145. FreijaDžanitaSN40Moller Auto VentspilsTurlava
146. FreimanisRobertsVNJ5F Running teamJelgava
147. FrīzendorfaElīnaSN30NIKE RIGA CLUBRīga
148. GabrāneHelēnaSN20
149. GabransJānisVN20RK "Fēniks"Valmiera
150. GaileEgitaSN20Cēsis
151. GaileGunitaSN20Cēsis
152. GaileSandraSN30OGREOgres novads
153. GailisDainisVN40Sigulda
154. GailisGuntisVN60Cēsis
155. GailisJānisVN40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
156. GailisJurisVN30Gaiļu ģimene (Rīga)Rīga
157. GailīteDaigaSN30Siguldaq
158. GailītisJānisVNJSmiltene
159. GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
160. GalkausksAldasVN30SIA "Maxima Latvija"Rīga
161. GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
162. GasparsEdgarsVN20Beverīnas novadsBeverīnas novads
163. GavareGunaSN30Jēkabpils
164. GerasevaAnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
165. GirgensoneLīgaSN20SK Metroons/ NikeDobele
166. GlāzersAldisVN50Vecpiebalga
167. GobiņaAnnijaSN20Mazsalaca
168. GodiņšKasparsVN30Ragaciems
169. Golta-GrospiņaLauraSN20Ikšķile
170. GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
171. GorškovaNataļjaSN40NRC JelgavaJelgava
172. GošaIlzeSN40MARATONA KLUBSVentspils
173. GošsAinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspils
174. GredzensMikus-MatīssVNJvaidava
175. GridinaLīvaSN30BigbankRīga
176. GrīnbergaZinaidaSN50LSCRīga
177. GrintālsMārcisVNJSPORTLANDVentspils
178. GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
179. GrīsleIlzeSN30Jelgava
180. GrīslisOskarsVN40Jelgava
181. GromaGundegaSN40Valmiera
182. GromaKristīneSN20Valmiera
183. GrundmaneLilijaSN50individuāliKuldīga
184. GruševsSalvisVN20Skriešanas AkadēmijaRīga
185. GulbinskaEgijaSN30Rīga
186. GustovskisArtisVN50Kuldiga
187. ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
188. ĢērmaneGunaSN30Adidas
189. HartmanisReinisVN20SPORTLAND/NIKE
190. HasaniLīvaSN30VALMIERA
191. HeinolsMārisVNJKocēniKocēnu nov.
192. HemmelisEdijsVN30Valmiera
193. HeringaMartaSN20SPORTLANDLiepāja
194. HudorožkovsJevgenijsVN40SPORTLANDRīga
195. IļkevičaLindaSN20SIA Joker Ltd.Jelgava
196. ImHwijeVN20BUSAN
197. IrbīteAgneseSN30VSK NoskrienRīga
198. ĪsonisKlāvsVN30Valmiera
199. IvanovaZaneSN20Gulbene
200. IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
201. JanītisEduardsVNJValmiera
202. JanītisIlvarsVN20EžiValmiera
203. JansoneIngaSN30VSK NoskrienMadona
204. JansonsArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTAKapsēde
205. JansonsHaraldsVN40Carnikava
206. JansonsIndulisVN60individuāliJūrmala
207. JansonsJānisVN20Valmiera
208. JansonsMadars-JēkabsVNJValmieras tehnikumsValmiera
209. JaunslavieteIevaSN20Jelgava
210. JefremovaTamaraSNJDaugavpilsDaugavpils
211. JēgereIneseSN30Sigulda
212. JēkabsoneZaneSN20SPORTLANDSaldus
213. JēkabsonsIntsVN30
214. JermaļonoksVladimirsVN60Da-marathon Daugavpils novadsDaugavpils novads
215. JeskoŽanisVN30Dzipšļu medusNagļi
216. JevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
217. JoceLudmilaSN50Matisons Runer`s ClubTurlava
218. JonīteLindaSN20Rīga
219. JubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
220. JuhnevicsEdgarsVN30ČapŽakEžiRīga
221. JunkursAndrisVN20AlūksneAlūksne
222. JurkevičsArtūrsVN20SDDominaJelgava
223. JurovskaAnnaSN30Riga
224. JurovskisAleksejsVN30Rīga
225. JursoneLauraSN30Valmiera
226. KadiķeMaritaSN40MARATONA KLUBSVentspils
227. KaksisMārcisVN30JDK SadancisValmiera
228. KalējaIvetaSN30Tukums
229. KalējsKristersVNJTukums
230. KalējsZigmārsVN30EkersValmiera
231. KaljusaarAivarVN50Viljandi
232. KallaseZlataSN40Gulbene
233. KallassKasparsVN40Gulbene
234. KalnbērzsKasparsVN30PATRIA NUTRITIONRīga
235. KalniņaLauraSN40RamirentVentspils
236. KalniņaLeldeSN30Kombucha Veselības studijaRīga
237. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
238. KalniņšAndrisVN30
239. KalniņšGvidoVN20Sk TēraudsSmiltene/Rīga
240. KalniņšKasparsVN40RamirentVentspils
241. KaluginaInaSN20Madona
242. KaļiņinaIneseSN20Daugavpils domeDaugavpils
243. Kantāne-IndrikaDagneSN20StipriniekiValmiera
244. KantorisJānisVN40Ādaži
245. KaņģezerisJurisVN60Mālpils
246. KaņģīzerisJurisVN60Mālpils
247. KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
248. KaramiševaKristīneSN20Siguldas Maratona klubsSigulda
249. KarasenkoDmitrijsVN40Salaspils
250. KārkliņaAnnijaSN20Jelgava
251. KārkliņšMārcisVN20VaidavaKocēnu novads
252. KaroleIvetaSN50ValkaValka
253. KatajsMārcisVN50Rīga
254. KaupeIevaSN30Valmiera
255. KaupeMārisVN30Valmiera
256. KazākaLauraSNJOgres novada Sporta CentrsOgre
257. KeinoLīgaSN30Riga
258. KezikaSindijaSNJValmiera
259. KitnereAlīnaSN20KocēniKocēnu novads
260. KivkuleKatrīnaSNJMangaļsalaRīga
261. KivkuleMartaSNJLaTSRīga
262. KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
263. KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
264. KlapenkovsIgorsVN40British Embassy RigaValmiera
265. KlinklāvaElīnaSNJLiepas pagasts
266. KļaviņaRitaSN40MagnenRēzekne
267. KļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
268. KļavpursJurģisVN20VSK NoskrienAlūksne
269. KokenbergaLāsmaSN20Electric LadyValmiera
270. KolomicevsSergejsVN50Lumilord Sport TeamRiga
271. KolomicevsSergejsVN30Lumilord Sport TeamRiga
272. KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
273. KorčaginsEdgarsVN40Darba rūķi un draugiRīga
274. KorņejevsArnisVN20Rīga
275. KosmačevaKatrīnaSN20Saulkrasti
276. KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
277. KovaļevskaDaceSN30LSC-SK Ozolnieki AOzolnieki
278. KozačkovsImantsVN30LUDZALudza
279. KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
280. KrampeJānisVN30Rīga
281. KrastiņaIngaSN30Babīte
282. KrastiņšAgrisVN30Limbaži
283. KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
284. KrauzeJānisVN30Rīga
285. KravalisKasparsVN20Pļaviņām-90Pļaviņas
286. KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
287. KrickaIneseSN30SIA "Maxima Latvija"Rīga
288. KrieviņšEdijs-RihardsVNJSIA "Maxima Latvija"Valmiera
289. KrīgaleKarlīnaSN20Madona
290. KrīgalisKārlisVN20Barkava
291. KronbergsNormundsVN20Tukums
292. KronbergsUģisVN40Matisons Runer`s Club/IsoreflectMārupe
293. KronpušaAliseSN20BigbankRīga
294. KruminsMarisVN30Jelgava
295. KrūmiņaAnitaSN30Jelgava
296. KrūmiņaMarutaSN30Tukums
297. KrūmiņšEmīlsVNJJelgava
298. KrupinsVjačeslavsVNJSpars-MKPreiļi
299. KrutovsGenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekne
300. KrutovsJānisVN20Valmiera
301. KrūzkopeIevaSN30Valmiera
302. KučerovaEvitaSN30vsk noskrienRīga / Ventspils
303. KudumaElinaSN30VSK NOSKRIENJūrmala
304. KuģeMadaraSN20KocēniKocēnu nov.
305. KukjansIgorsVN30JUNIKORīga
306. KūlaLīgaSN30SkrienamIkskile
307. KuprišsMikusVN30ZS 22.bataljonsValmiera
308. KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
309. KutukovsVadimsVN50Riga
310. KuunemaeKatlinSN30Tallinn
311. KuzņecovsLaurisVN30Wunder LatviaValmiera
312. ĶerubiņšValdisVN40SK Metroons/ NikeOzolnieki
313. ĶikutsJānis-DansVNJKocēniKocēnu nov.
314. LabsvīraLieneSN30Sigulda
315. LabsvīrsJānisVN40Siguldas Maratona klubsSigulda
316. LāceAijaSN50Valka
317. LāceEnijaSN20SwedbankRīga
318. LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
319. LagzdinaMargitaSN40-Riga
320. LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
321. LapiņaZandaSN20JDK SadancisValmiera
322. LazdiņaDaceSN40Rīga
323. LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
324. LeiburgaAgneseSN40Zemgales ZiņasJelgava
325. LeimaneKristīneSN30BigbankRīga
326. LeimanisSalvisVN30GCAlūksne
327. LeitlandsArtūrsVN20Jelgava
328. LeitlandsKristersVN20Valmiera
329. LejnieceKristīne-KristaSN20Zemgales ZiņasJelgava
330. LevinsArtūrsVN20VSK NoskrienOlaine
331. LiepiņaDaceSN40RubeneKocēnu nov.
332. LiepiņaGundegaSN40IndividuValmiera
333. LiepiņšĒriksVN20Rīga
334. LiepiņšJānisVN20SK Metroons/ NikeRīga
335. LiepiņšJānisVN30SIA "Maxima Latvija"Rīga
336. LiepkaulsKārlisVN40SK TēraudsRīga
337. LīpacisJurisVN40Sigulda
338. LočmeleDaceSN20Valmieras tehnikumsValmiera
339. LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
340. LočmeleSanitaSN30Wunder LatviaValmiera
341. LočmelisAigarsVN40Valmiera
342. LočmelisArtūrsVN30PATRIA NUTRITIONRīga
343. LočmelisJēkabsVNJZVOCBurkānciems
344. LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
345. LotkovaJeļenaSN30GQ ConsultJūrmala
346. LūciņaVitaSN40BALTARīga
347. LūseInāraSN50Matisons Runer`s ClubCarnikava
348. ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
349. MacuksAnatolijsVN30SK Tērauds/Nike/SportlandJēkabpils
350. MagoneMārcisVNJSalacgrīva
351. MahmudovsČingizsVN20El marathonRiga
352. MahmudovsIgorsVN20El MarlatonRiga
353. MaileJurisVN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
354. MajorsJurisVN20Cido
355. MajorsMiķelisVN30Jaunpiebalga
356. MakārovsKristapsVNJValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
357. MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
358. MaķevicaKristīneSN30SIA "Maxima Latvija"Mārupe
359. MaķevicsGatisVN30SIA "Maxima Latvija"Mārupe
360. MālnieceLieneSNJValmiera
361. MatvejevaVinetaSN30Valmiera
362. MazursAtisVN30Valmiera
363. MazursPavelsVN40Rīga
364. MedneIngaSN40BigbankRīga
365. MedneMadaraSN20BigbankRīga
366. MednisJānisVN20BigbankRīga
367. MednisJurisVNJBigbankRīga
368. MednisValtersVNJLatvenergoGarkalne
369. MeijereIevaSN30Ogre
370. MeijereIlzeSN20PATRIA-MmēbelesRīga
371. MeimereRenāteSN20Bauska
372. MelbārdisGintsVN20Liepāja
373. MelkertsEdmundsVN20Valmiera
374. MellēnsRūdolfsVN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
375. MelnisKrišjānisVN20Mazsalaca
376. MerginaKristīneSN30Valmiera
377. MežielsJānisVN20PATRIA NUTRITIONKoknese
378. MikanovaNeldaSN20Sigulda
379. MiksoneAnitaSN30Nīkrāces pamatskolaSkrundas nov.
380. MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
381. MilbergaIlonaSNJValmieras tehnikumsValmiera
382. MillereSigneSN30Sigulda
383. MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
384. MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
385. MinickisRomualdsVN60SK Ozolnieki 60+Jūrmala
386. MisānsVladimirsVN40Ādaži
387. MjaliksAleksejsVN30Sigulda
388. MočsDzintarsVN40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
389. MorozaZaneSN20Rīga
390. MucenieceAmandaSN20Ozolnieki
391. Muižniece-ZariņaDaceSN30Rīga
392. MuzikaElīzaSNJVSK NoskrienJumprava
393. NaabErikVN40Tallinn
394. NarvaišsGatisVN30Valmiera
395. NeščereckaAlīnaSN20Rīga
396. NolleĢintsVNJRīga
397. NolleJānisVN40Rīga
398. NovikovsJānisVN40SIA "Maxima Latvija"Līvāni
399. NunesFlavioVN20PortugalGulbene
400. ŅikiforovsDanīlsVNJValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
401. ŅilovsValdisVN40VSK NoskrienOgre
402. OlberkyteErikaSNJAlūksnes BJSSAlūksne
403. OzolaIlzeSN40MARATONA KLUBSVentspils
404. OzoliņaIevaSN20Jelgava
405. OzoliņšAleksandrsVN30CidoRīga
406. PaegleElīnaSN20BigbankRīga
407. PalloIngrīdaSN30Ķekava
408. PāžeAndisVN50SK Ozolnieki B-LSCJelgava
409. PažemecksRičardsVN20Bauska
410. PerminaSigitaSN20Jelgava
411. PetereIevaSN30Adazi
412. PētersoneLindaSN30Valmiera
413. PētersoneMaijaSN30MARATONA KLUBSVentspils
414. PetrovsMārtiņšVNJCēsis
415. PetruninsNikitaVN20Rīga
416. PetrusaRenāteSN20Rīga
417. PienisRaivoVN30PATRIAJelgava
418. PieseAliseSNJValmiera
419. PildavaSantaSN30Rīga
420. PileckaJovitaSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
421. PinkuleDinijaSNJPinkuļiValmiera
422. PlakanisRičardsVNJZibensCēsis
423. PlatāSandraSN40Jelgava
424. PleikaAigarsVN30Rīga
425. PlotsMārisVN20Rīga
426. PlužmoSandra-InāraSNJRīga
427. PļavinskaSintijaSN20Brocēni
428. PļavnieceLauraSN20BigbankRīga
429. PodnieceVinetaSN20Cido
430. PodnieksArvisVN20Cido
431. PolskihsAntonsVN30Riga
432. PomerancevaAgneseSN20Rīga
433. PomerancevsJurisVN20Ludza
434. PometkoLāsmaSN30Valmiera
435. PometkoLāsmaSN20Cēsis
436. PoplavskaOlitaSN40SK MagnenKomanda
437. PotrubeikoTatjanaSN20Riga
438. PrauliņšKārlisVN30OSK Sēlijas MežsValmiera
439. PreimaneIngaSN40Baltikums Bank ASRīga
440. PriedeInitaSN40MARATONA KLUBSVentspils
441. PriedītisAndrejsVN50VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga
442. PriedītisRalfsVN20Labās MantasValmiera
443. PrinceKristīneSN20MARATONA KLUBSVentspils
444. PūceGintaSN50Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
445. PūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava
446. PujāteLindaSN20valmiera
447. PukiteJanisVN30riga
448. PūleĒriksVN60Rīga
449. PūlisAtisVN20VaidavaKocēnu nov.
450. PūpolaMaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute
451. PuriņšRaitisVN50VSK Noskrien/Zemgales ZiņasSmiltene
452. PušpureRasmaSN20Riga
453. PutniņaLindaSN30LATTELECOMRīga
454. PuzānsVadimsVN30LUDZALudza
455. RabkevičaKristīneSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne
456. RajunčusTomsVN20Riga
457. RakūneMadaraSNJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
458. RamzaArtūrsVN20Jelgava
459. RamzaJūlijaSN20Jelgava
460. RasaReinisVN40reinis.77@inbox.lvVentspils
461. RatnieceKristīneSN30Cēsis
462. RaudziņaViolaSN30SPORTLANDRīga
463. RaudziņšEglonsVN20SPORTLANDPreiļi
464. ReaJuriVN40Parnu
465. RēdereLīgaSN30Rēderu bandaTīraine
466. ReinvaldeIevaSN20Jelgava
467. RencisEdgarsVN30PaBaso.lv / VSK NoskrienValmiera, Rīga
468. RepseDārtaSN20SwedbankOlaine
469. RēveleLindaSN30Valmiera
470. RibakovsValērijsVN40Rīga
471. RībenieksKasparsVN30Jūrmalas slimnīcaRīga
472. RiekstaSandraSN40Rīga
473. RimicansArtursVN20PATRIARīga
474. RītereIngaSN20Ogre
475. RītereMudīteSN50Ogres Slēpotāju KlubsOgres novads
476. RomančuksIlmārsVN50Rīga
477. RomanovskaJanaSN30Zemgales ZiņasJelgava
478. RombahaSantaSN20SIA "Maxima Latvija"Rīga
479. RoseCraigVN30FOOD UNIONRīga
480. RozgulsJurisVN60JRERiga
481. RožkalnsAndisVN30Rīga
482. RubeInāraSN50SK KatrīnaKuldīga
483. RudziteSantaSN30BērzaineKocēnu nov.
484. RukmanisJānisVN303D RunningCēsis
485. RuseckisArtūrsVN20Cido
486. RuskuleDaceSN20Rīga
487. RuskulisAndisVN20Rīga
488. RusmanisKārlisVN40Mazsalaca
489. RutkovskaSimonaSN20Rīga
490. SakneAndisVN20BigbankRīga
491. SaliņaAndaSN40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
492. SaulīteRitaSN40Riga Adventure TeamValmiera
493. SaveļjevsNaurisVN20Valmiera
494. Sebre-RudzīteMontaSN30Valka
495. SedlovaZaneSN30-valmiera
496. SedlovsValdisVN30SwedbankValmiera
497. SeigaLīgaSN30SPORTLANDRīga
498. SemjonovsValtersVNJLimbaži
499. SerajaJekaterinaSN20Rīga
500. SermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
501. SifersKimsVN50Rīga
502. SilaunieceSignijaSN20SiSiCēsis
503. SilenieceKaivaSNJOK AZIMUTSsmiltene
504. SiliņaMarijaSN20Riga
505. SiliņšArvīdsVN40Ogres sləpotāju klubsRīga
506. SīpolsAinisVN20Valmiera
507. SirmaisDāvisVN30Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
508. SirmaisGundarsVNJRīgas 25.vidusskolaRīga
509. SirmaisOskars-JānisVN20Dobele
510. Sirmais-HreškovaJaroslavaSN30Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
511. SiugaleIevaSN30Iecava
512. SkrastiņaVinetaSN40Cesis
513. SkujiņaIneseSN30Valmiera
514. SkujiņaSarmīteSN30Rīga
515. SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
516. SpalisIvarsVN40Rīga
517. SpalvaDaceSN30RubeneKocēnu nov.
518. SpicinsSergejsVN50Toyota teamCēsis
519. SprancisAldisVN60Valmiera
520. SproģisSandisVN40LattelecomRīga
521. StāmersOskarsVN30SK Tērauds/Nike/SportlandJelgava
522. StanevičsElvisVN20SPORTLANDDobele
523. StauneElitaSN40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
524. SteinbergaIevaSN20Valmiera
525. StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
526. StolarovsJurijsVN60Daugavpils
527. StrautiņšGuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubsLiepāja
528. StrekalovskisRolandsVN20Valmiera
529. StrodeLīvaSN20Valmieras BSSValmiera
530. StūrmaneZaneSN30SIA "Maxima Latvija"Olaine
531. SuharevaSvetlanaSN20Valmiera
532. SūnaKristapsVN30Rīga
533. SupeJānisVN60Tirza
534. SusejaRutaSN30Rēzekne
535. SusejsRenārsVNJRēzekne
536. SutaAnna-EmīlijaSNJValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
537. Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
538. SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
539. SvīķisJānisVN20SadancisValmiera
540. SvitkaJānisVN20Valmieras Pilsētas pašvaldībaValmiera
541. ŠadinovsArmandsVN40Rīga
542. ŠaķisArvilsVN40Moller Auto VentspilsVentspils
543. ŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
544. ŠapurovsAleksejsVN40Rīga
545. ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
546. ŠenbergsArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽAPiltene
547. ŠķirusDaceSN30Jelgava
548. ŠmuksteArtaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
549. ŠmukstsAgrisVN50Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
550. ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
551. ŠpilbergsNiksVNJZibensCēsis
552. ŠtamersKārlis-EduardsVNJRīga
553. ŠteinbergaIevaSN50MARATONA KLUBS/BALTASaldus
554. ŠteinbergsJānisVN30SDDominaRīga
555. ŠternaAigaSN20SPORTLANDRīga
556. ŠternaAritaSN20SPORTLANDRīga
557. ŠulcaLauraSN30Rīga
558. ŠulcsOskarsVN20HERBALIFEValmiera
559. ŠustiksNaurisVN30Beverīnas novadsBeverīnas novads
560. TaboreIevaSN40Skriešanas akadēmijaCarnikava
561. TālmaneIlzeSN40MARATONA KLUBSRīga
562. TerasviliLelaSN50Riga
563. TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
564. TīsiņaMontaSN20BigbankRīga
565. TīssTomass-ReinisVNJJelgava
566. TokarevičaKristīneSN30Rīga
567. TolvaišaSauļusVN30Rīga
568. TrapāneMairaSN30Valmiera
569. TrēziņaAija-DenijaSNJValmieras SOS BC
570. TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
571. TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
572. TučaZaneSN30ĀRPRĀC AR MANIRīga
573. TurčinaAigaSN20SDDominaRīga
574. TurkaMārīteSN20Kuldīga
575. TurkaOdetaSN50Kuldīga
576. TurunaAnastasijaSN20CBL
577. UlmanisIntarsVN30FOOD UNIONRīga
578. UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
579. UmlejsMārtiņšVN20Umlej marathon teamRīga
580. UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
581. UrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
582. UrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
583. VaicisUldisVN30LATTELECOMRīga
584. VaitužisĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.Rīga
585. VaivodeIneseSN30Jūrmalas RūķīšiJūrmala
586. VaivodsJānisVN40Jūrmalas RūķīšiJūrmala
587. ValainisEdijsVNJSPARS-MKPreiļi
588. ValerteIlzeSN40MARATONA KLUBSVentspils
589. ValtasaSabīneSNJSK Metroons/ NikeMārupe
590. ValužeLauraSN20Rīga
591. VanagsMārtiņšVN30Ādaži
592. VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
593. VaseleLauraSNJPATRIAJelgava
594. VaselisAlensVNJPATRIAJelgava
595. VaskaMontaSN20Veselības FabrikaRīga
596. VasksKalvisVN20Rīga
597. VēbersMārtiņšVN30TDK LiedagsVentspils
598. VecgailisDmitrijsVN30Rīga
599. VeinbergaMarutaSN4010 kmsalacgriva
600. VeipāneDanielaSN20Rīga
601. VeipāneIntaSN40Cēsis
602. Veipāne-PurmaleKristaSN20Rīga
603. Vējš-ĀboliņšKristapsVN20SPORTLAND/NIKE
604. VekšaBaibaSN20Saldus
605. VektereUndīneSN20Valmiera
606. VeļiksGirtsVN40Mārupe
607. VeļķereLīvaSN30Rīga
608. VeļķerisJānisVN20AlūksneAlūksne
609. VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
610. VesereElīnaSN20Rīga
611. VesereSandraSN20Skriešanas AkadēmijaRīga
612. VētraZaneSN30Rīga
613. VēvereLieneSN30MARATONA KLUBSVentspils
614. VēverisĢirtsVN40Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
615. VēverisJānisVN30Rīga
616. VēzīteDainaSN20Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
617. VībānsIntarsVN40Valmiera
618. VīgantePaulaSNJRopažniekiRopažu novads
619. VikmaneSantaSN30FOOD UNIONRīga
620. VīksnaIngaSN50VaidavaKocēnu nov.
621. VīksneDidzisVN20Rīga
622. VīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
623. VilciņaZaneSN40Rīga
624. VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
625. VilkaIngaSN40Rauna
626. VilkaLauraSN30Rīga
627. VilksIntsVN40Rīga
628. VillsIgorsVN30Valmiera
629. VilnisDairisVN40Valmiera
630. VilsdorfsRaitisVN30RaichaKuldīga
631. VilumsoneLaumaSN20MARATONA KLUBSSigulda
632. VilūnsNormundsVN50vsk noskrienriga
633. VisockaAnnijaSN20Valka
634. VisockaMartaSNJValka
635. VisockisAndrejsVN40Valka
636. VisockisEduardsVNJValka
637. VisockisHaraldsVNJValka
638. VisockisRihardsVN20Valka
639. VitmanisAndrisVN60Valmiera
640. VītolsEmīlsVNJVaidavaKocēnu nov.
641. Vītuma-JaunzemeIngaSN40VSK NoskrienOlaine
642. VoinoAleksandrsVN40Rīga
643. VrubļevskaNoraSN30Rīga
644. VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
645. VucinaAlīnaSN20Lielvārde
646. ZabarovskaLindaSN20SIA Joker Ltd.Jelgava
647. ZaķisAivarsVN50LSCRīga
648. ZālīteAliseSN20Rīga
649. ZālītisMareksVN30AIZKRAUKLE / VSK NoskrienĶekava
650. ZandbergaAndaSN20
651. ZaprivodaAleksandrsVNJHokeja Skola RĪGARīga
652. ZaprivodaMaksimsVN30Rīga
653. ZariņaKristīneSN30Valmiera
654. ZariņšArtisVN50OTRĀ ELPARīga
655. ZariņšEndijsVN30Zemgales ZiņasJelgava
656. ZelmenisDāvisVN20Maratona klubsVentspils
657. ZeltzaķeVitaSN30Lī Sporta klubsVentspils
658. ZeļenkovaKristīneSN20Valmiera
659. ZemeSanitaSN40DNB bankaValmiera
660. ZemecaMarta-LībaSNJKocēniKocēnu nov.
661. ZemīteLindaSN30Tukums
662. ZemītisDainisVN40TonusValmiera
663. ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
664. ZiedoneZaneSNJValmieras SOS BC
665. ZīlīteAgneseSN30-Kuldīga
666. ZimbaEvitaSN20Rūjiena
667. ZimbaVivitaSN20Rūjiena
668. ZīmeleAgneseSN20SK TēraudsRēzekne
669. ZūdiņaDinaSN40Tukums
670. ZvaigzneSigitaSN30Cēsis
671. ZvirbulisGatisVN30Beverīnas novadsBeverīnas novads
672. ŽēperisRaivoVN20Rīga
673. ŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
674. ŽoludevaŅinaSN40Pro CosmeticsBaltezers
675. ŽoludevsEduardsVN40
676. ŽubulisEmīlsVNJRīga
677. ŽukureElīnaSN20Madona
678. ŽuselisVladislavsVN30Bukulti

Valmiera, BTA 6,2km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleEnzoVTBValmieras Viestura vidusskolaValmiera
2. ĀbeleRaivisVTValmiera
3. ĀbeleSabīneSTValmiera
4. ĀbeleSantaSTBValmiera
5. ĀbeltiņaIlzeSTHERBALIFEValmiera
6. ĀbeltiņšIngusVTBJēkabpils
7. ĀboliņaAnnaSTVentspils
8. ĀboliņaAnna-RēzijaSTBSPORTLANDRīga
9. ĀboltiņaZitaSTSPORTLANDRīga
10. ĀdamsonePaulaSTBValmiera
11. ĀdamsoneSanitaSTSundin MežsValmiera
12. AdamsonsElvisVTLiepa
13. ĀdamsonsGuntisVTSundin MežsValmiera
14. AgrumsJānisVTBALTMAValmiera
15. AguleNikaSTSK MagnenRēzekne
16. AkmentiņaElīnaSTBValmiera
17. AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
18. ĀķisMārcisVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
19. AleckaMadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTAAizpute
20. AleksandrovičaAleksaSTBRīga
21. AleksandrovičaAliseSTBRīga
22. AleksejevsVitalijsVTInternational Maritime Sport CommunityRiga
23. AlneIlzeSTSkrienam kopāValmiera
24. AlneMelānijaSTBSkrienam kopāValmiera
25. AlpeusAndrisVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
26. AmeļčenkoOskarsVTBGaujiena
27. AndrejsoneInitaSTSIA "Maxima Latvija"Salaspils
28. AndžāneSantaST
29. AntoneIevaSTValmiera
30. ApsīteAntraSTRīga
31. ApsīteDiānaSTBJēkabpils
32. ApsītisEndijsVTBValmiera
33. ArājumsGintsVTValmieraValmiera
34. AreAlensVTBolaine pag.PURINI
35. ĀreIlzeSTSalaspils
36. AreUldisVTolaine pag.PURINI
37. ĀrentsPaulsVTSPORTLAND/NIKE
38. ArikoDmitrijsVTRīga
39. ĀriņaAntraSTadventisti.lvRīga
40. ĀriņaArnoldsVTMetroons/NikeRīga
41. ĀriņaLīgaSTadventisti.lvRīga
42. ĀriņšAndisVTadventisti.lvRīga
43. ArtejevsKristersVTBSkrienam kopāValmiera
44. AšmaneLīvaSTBVSK NoskrienJelgava
45. AugstkalneVinetaSTValmieras SOS BC
46. AugstkalnsRaimondsVTValmieras SOS BC
47. AuguleIlzeSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
48. AuguleSelīnaSTBSaulkrasti
49. AugulisEmīlsVTBSaulkrasti
50. AukšmukstsDāvidsVTBRīga
51. AusmaneRenāteSTBMARATONA KLUBSAizpute
52. AuziņaLaimaSTSPORTLAND/NIKE
53. AvdevičsArtursVTJelgava
54. Avlasina-ZavadskaMarinaSTDaugavpils
55. BabrisIngaSTSDDominaRīga
56. BabrisKristīneSTDaugavpils
57. BabulSemenVTBSPARS - MKDaugavpils
58. BādereMartaSTAMARATONA KLUBSAizpute
59. BaikovsSergejsVTGulbene
60. BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
61. BalanasaAdeleSTBSigulda
62. BalanasaMartaSTBSiguldas sporta skolaSigulda
63. BaldoneZigitaSTHerbalifeValmiera
64. BalodeKristīneSTSIA Joker Ltd.Valka
65. Balode-ŠildeAijaSTValmiera
66. BaranovskaTīna-SonoraSTBValmiera
67. BarauskaIvetaSTValmiera
68. BatkovskaLiene-KatrīnaSTA]Jelgava
69. BauersĒriksVTCēsis
70. BaukerteEvitaSTBigbankRīga
71. BaumanisDainisVT
72. Bebre-KondrāteDiānaSTAizkraukle
73. BeikmanisElvijsVTValmiera
74. BeinarovičaIlzeSTRīga
75. BeitikaKsenijaSTBSIA "Maxima Latvija"Valmiera
76. BeķereLuīzeSTBMežinieku psk.Jaunbērze
77. BelevičsJustsVTBOgre
78. BergaBeatrise-SofijaSTBRiga
79. BergaLindaSTSaldus
80. BergaNadīnaSTASkrienam kopāValmiera
81. BergaVinetaSTSigulda
82. BergholdeDanielaSTBSIA "Maxima Latvija"Valmiera
83. BergholdeLīgaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
84. BergsDāvisVTBPārgaujas sākumskolaValmiera
85. BergsGuntisVTOld CrabsKocēnu novads
86. BērtuleAntaSTBlome
87. BērzaAgitaSTMārupe
88. BērziņaAliseSTSPORTLANDRīga
89. BērziņaAliseSTBRīga
90. BērziņaAnnijaSTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
91. BērziņaArtaSTBCēsis
92. BērziņaIevaSTBRīga
93. BērziņaJustīneSTBValmiera
94. BērziņaVendijaSTBValmiera
95. BērziņšArnisVTSPORTLANDSalaspils
96. BērziņšEdmundsVTRiga
97. BērziņšĢirtsVTValmiera
98. BērziņšJānisVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
99. BērziņšNilsVTBRubeneKocēnu nov.
100. BērziņšRitvarsVTBRīga
101. BezdelīgaBaibaSTValmieraValmiera
102. BezdelīgaElīnaSTValmieraValmiera
103. BezdelīgaKristīneSTValmieraValmiera
104. BičevskisMartsVTBStrenči
105. BidiņaAgija-DaceSTAMārupe
106. BiezumaKristiānaSTBRīga
107. BigačaBetijaSTBMARATONA KLUBSAizpute
108. BigāteSantaSTADaugavpilsDaugavpils
109. BildersAgrisVTIkšķiles novads
110. BirģeleElīnaSTRīga
111. BistrovsVadimsVTDaugavpils
112. BitkaSimonaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
113. BitmanisKārlisVTBKocēniKocēnu nov.
114. BizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
115. BlaumaneAigaSTValmiera
116. BluķisKārlisVTRīga
117. BlūmaAneteSTValmiera
118. BlumbahsDanielsVTBMARATONA KLUBSAizpute
119. BobrovsIvoVTValmiera
120. BogdanovaIzabellaSTBMARATONA KLUBSVentspils
121. BogdanovaViktorijaSTBMARATONA KLUBSVentspils
122. BogdanovsIngusVTAMARATONA KLUBSVentspils
123. BogdanovsJevgeņijsVTSK Metroons/ NikeTukums
124. BoleRenārsVTBigbankRīga
125. BondereIeva-BeāteSTAValmieras tehnikumsValmiera
126. BošaAgateSTValmiera
127. BošaLīnaSTBošu ģimenevalmiera
128. BošsRenārsVTValmiera
129. BranteEvijaSTSIA Joker Ltd.Cēsis
130. BraunaAijaSTRīga
131. BričsAinisVTadventisti.lvBaldone
132. BrīdaksGatisVTValmiera
133. BriedeAgneseSTInčukalns
134. Briede-BērziņaLaimaSTValmieras tehnikumsValmiera
135. BriedisJaneksVTINCUKALNS
136. BriedisUldisVTSporta klubs 2BE1STRiga
137. BriseleKristīneSTAValmiera
138. BrišaTīna-RobertaSTACēsis
139. BrižakaVinetaSTSK KatrīnaLiepāja
140. BrokāneAnitaSTSundin MežsValmiera
141. BrokereBaibaSTSwedbankRīga
142. BrūdereIvetaSTKuldīga
143. BrudersAivisVTOgres Slepotaju KlubsKuldiga
144. BruževicaAneteSTNordeaRīga
145. BuhroteElizabeteSTBjelgava
146. BuhroteLīgaSTjelgava
147. BuhrotsDainisVTjelgava
148. BuhrotsDansVTAjelgava
149. BujanovskaSvetlanaSTASIA "Maxima Latvija"Valmiera
150. BukšsKristersVTBPII BuratinoValmiera
151. BuleOlgaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
152. BulisNormundsVTSwedbankRīga
153. BumbiereKristīneSTBJelgava
154. BumbiersKristersVTBJelgava
155. BuņģeElīza-MartaSTBValmiera
156. BuračevskisSalvisVTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
157. BurcevaIlzeSTRīga
158. BušmaneLāsmaSTA
159. CābuleDzintraSTBeverīnas novads
160. CakareEvijaSTValmiera
161. CakarsNilsVTBValmiera
162. CauneAgateSTBValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera
163. CauneIvetaSTOGREOgre
164. CauņaLindaSTSK MagnenRēzekne
165. CelminaIneseSTValmiera
166. CiguzeAmandaSTStrenči
167. CīmursLinards-RihardsVTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
168. CinglersKristersVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
169. CinglersMārtiņšVTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
170. CinglersUģisVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
171. CīruleLīvaSTSIA Joker Ltd.Sigulda
172. ČakstiņaGuntaSTRīga
173. ČākurePaula-KateSTBRūjiena
174. ČalovaAnnaSTDaugavpils
175. ČekriževaAnastasijaSTSk TēraudsRīga
176. ČerešņevaJūlijaSTSK KatrīnaLiepāja
177. ČermenjevsDanielsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
178. ČernecovaLiānaSTRēzekne
179. ČervinskaSindijaSTSingh\\'s RigaRiga
180. DābolaDaigaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
181. DāboliņaJeteSTBJelgava
182. DābolsDāvisVTBRīga
183. DālbergaDaceSTAValmiera
184. DāldereAntraSTVentspils
185. DalkaAmanda-UnaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
186. DalkaDārtaSTBValmiera
187. DalkaKetija-MegijaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
188. DalkaMairitaSTFOOD UNIONRīga
189. DaļeckisRobinsVTBSaldus
190. DambeDaceSTSK MagnenRēzekne
191. DambergsValtsVTRīga
192. DanenbergaAgitaSTVSK NoskrienRīga
193. DanilovsRomansVTRiga
194. DaņilovsDanielsVTAValmiera
195. DarģeleGunitaSTVVBIVS-ACValmiera
196. DaršaZaneSTRubeneKocēnu nov.
197. DārziņšEmīlsVTLiepāja
198. DaugulisElvisVTAValmiera
199. DauksteAleksandrsVTSK Ozolnieki 60+Jūrmala
200. DauksteValtersVTRīga
201. DejusGuntaSTSwedbankRīga
202. DemidkoAdriānaSTAValmieras tehnikumsValmiera
203. DemitereRūta-RenateSTBValmiera
204. DeņisovaIevaST
205. DerkačaValerijaSTJūrmala
206. DīceLauraSTBGausā JūdzeOlaine
207. DidžusLīva-LuīzeSTAValmieras tehnikumsValmiera
208. DmitrijevaSofijaSTAValmiera
209. DorukovaAļonaSTSIA Joker Ltd.Rīga
210. DredžulsKristersVTValmieras tehnikumsValmiera
211. DreimaneZandaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
212. DriņķisDainisVTDzSK LokomotīveRīga
213. DrozdsAlvisVTCesis
214. DunderePaulaSTASmaidiņiValmiera
215. DzirkaleDžeina-KristaSTASIA "Maxima Latvija"Valmiera
216. EgleArtaSTBlome
217. EglīteAnete-LīgaSTAValmiera
218. EglīteDžeinaSTCēsis
219. EglīteVitaSTCēsis
220. EglītisArtūrsVTValmiera
221. EglītisGustavsVTBVai Valmiera var apskriet apkārt zemeslodeiValmiera
222. EglītisKristapsVTBRubeneKocēnu nov.
223. EglītisRalfs-DāvisVTBValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
224. EidukaDinijaSTAValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
225. EižvertiņaDiānaSTRīga
226. EkkerteLindaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
227. EkštetaNadīnaSTCarnikava
228. ElksneZaneSTValmiera
229. ElstiņšArtūrsVTAlūksneAlūksne
230. EniņšKārlis-RaimondsVTUgāle
231. ĒrgleEmīlijaSTBValmiera
232. ĒrglisRobertsVTAValmiera
233. ĒrmaneZaneSTSIA Joker Ltd.Rīga
234. EšenvaldeInaraSTSPARS-MKDaugavpils
235. ĒveleLāsmaSTAKocēniKocēnu nov.
236. EversoneInaSTSPORTLANDSaldus
237. EvertovskisJurisVTGlaive.proRīga
238. FatejevaKarīnaSTKocēniKocēnu nov.
239. FecersEdgarsVTASPORTLANDJūrmala
240. FedčenkoElizabeteSTBOlaine
241. FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
242. FeldmaneSanija-ReičelaSTBSmiltenes BJSSSmiltene
243. FeldmanisReinisVTBĒrģeme
244. FeterisAigarsVTSPORTLAND/NIKE
245. FilippovsMatīss-OtoVTBSiguldas Sporta skolaSigulda
246. FisenkovsVitālijsVTAVIA TeamRiga
247. FjodorovsOļegsVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
248. FlaksmaneŅinaSTRiga
249. FomenkoAļonaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
250. FrancsDāvidsVTPATRIA NUTRITIONLimbaži
251. FreibergsSandisVTAValka
252. FreibornsGvidoVTValmieras tehnikumsValmiera
253. FreimaneIvetaST5F Running teamJelgava
254. FreimaneNikolaSTB5F Running teamJelgava
255. FreimanisJānisVTB5F Running teamJelgava
256. FreivaldeMontaSTValmiera
257. FrīdbergaAntraSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
258. FridrihsonsIlmārsVTAValmieras tehnikumsValmiera
259. FrīdvaldsRalfsVTBValmieras Viestura vidusskolaValmiera
260. FrindeAnceSTBBurtnieku nov.
261. FučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
262. GabalisRainersVTBValmiera
263. GabrānsPēterisVT
264. GaiduksAndrejsVTValmiera
265. GaileLīnaSTBSSSSigulda
266. GailisReinisVTBGaiļu ģimene (Rīga)Rīga
267. GailisRitvarsVTBGaiļu ģimene (Rīga)Rīga
268. GalauliņšJānisVTValmiera
269. GalauliņšLaurisVTBValmiera
270. GalvanovskaAnnaSTASPORTLANDLielvārde
271. GarāElīnaSTSIA Joker Ltd.Sigulda
272. GarančaIevaSTRīga
273. GarseleDanaSTValmiera
274. GaspersonsRobertsVTAValmieras tehnikumsValmiera
275. GaugereLauraSTAKocēniKocēnu nov.
276. GavrilovsDāvis-RobertsVTBLīči
277. GeidāneAgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju AkadēmijaRēzekne
278. GekišsJurisVTABC softwareRīga
279. GercānsVisvaldisVTJāņa sētaSigulda
280. GlazkinaLolitaSTRīga
281. GobaDaceSTSIA Joker Ltd.Valmiera
282. GobaJurisVTSIA Joker Ltd.Valmiera
283. GolmeistereOlgaSTRiga
284. GolmeistersIntarsVTRiga
285. GolubovaOlgaSTRiga
286. GolubovskaMarutaSTBeverīnas novads
287. GorjačevsRainersVTAValmieras tehnikumsValmiera
288. GornovaKateSTBS/K SiguldaSigulda
289. GornovsAnsisVTSiguldas Maratona klubsSigulda
290. GošaAnnaSTBMARATONA KLUBSVentspils
291. GošaSabīneSTMARATONA KLUBSVentspils
292. GrāpēnaAndaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
293. GraseElīnaSTMazsalaca
294. GrasmanisIngusVTJelgava
295. GraudinsArmandsVTValmiera
296. GrebūnaMadara-IlzeSTBKocēniKocēni
297. GreidānsArtūrsVTBinitexDaugavpils
298. GreiškānsMārtiņšVTAloja Starkelsen
299. GricikaDanaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekne
300. GriķeAliseSTWe love runningDaugavpils
301. GriķisJānisVTWe love runningDaugavpils
302. GrīnbergaSniedze-MartaSTAValmieras tehnikumsValmiera
303. GrīvaMargaritaSTValmiera
304. GrīviņšKristians-DeivsVTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
305. GrocsAndrisVTRēzekne
306. GrosaGunaSTSK Ozolinieki BOzolnieki
307. GruguleJolantaSTJēkabpils
308. GubātsDailisVTGubātiKalngale
309. GudinaIevaSTEŽIValmiera
310. GulbeDaceSTSK KATRĪNAKuldīga
311. GulbisKasparsVT2B1STVentspils novads
312. GulbisLūkassVTBValmiera
313. GulbisPatriksVTBValmiera
314. GurejevaJeļenaSTIlmājas KojotiRīga
315. GurejevaPaulaSTAIlmājas KojotiRīga
316. GūtmaneMartaSTAValmieras tehnikumsValmiera
317. GžibovskisArnisVTRēzekne
318. ĢelzisNormundsVT
319. ĢērmanisJānisVTStāmeriena/SPORTLATGulbene
320. HeidemaneIngaSTSK KatrīnaKuldīga
321. HeidingereGundegaSTVeikals Maratons & AsicsOgre
322. HeinsbergaElitaSTJūrmala
323. HemmelisEvertsVTBValmieras sākumskolaValmiera
324. HolšteinsGuntarsVTValmiera
325. HolštromaGuntaSTMatisons Runer`s ClubVentspils
326. ImmursRobertsVTBKuldīga
327. IrbeEdgarsVTBUngurpils
328. IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
329. IvanovaAļonaSTHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpils
330. IvanovaViktorijaSTRīga
331. IvanovsJānisVTAValmieras SOS BC
332. JablonskisDenissVTJelgava
333. JagžaElīnaSTRīga
334. Jākobsone-ŠņepsteGunaSTRīga
335. JakovļevsAleksejsVTAValmieras SOS BC
336. JakovļevsAndrejsVTAValmieras SOS BC
337. JandavsRičardsVTAValmieras tehnikumsValmiera
338. JankavaArtaSTBGulbenes BJSSGulbene
339. JankevičaEgitaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
340. JankevičsMārtiņšVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
341. JansoneAivijaSTJelgava
342. JansoneAnnaSTGlaive.proRīga
343. JansoneElīnaSTSundin MežsValmiera
344. JansoneLīgaSTSK Metroons/ NikeRīga
345. JansoneRitaSTCarnikavaCarnikava
346. JansoneSailaSTSK KatrīnaKuldīga
347. JansonsJānisVTAQUATICSDobele
348. JanstovičaEvaSTBValmieras SOS BC
349. JanstovičsDzintarsVTAValmieras SOS BC
350. JanstovičsOskarsVTBValmieras SOS BC
351. JanševskaLauraSTJaunbērze
352. JasinskaPatrīcijaSTBnavRīga
353. JaugaDanaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
354. JaunzemnieksRoberts-PaulsVTARīga
355. JēceIlonaSTSK KatrīnaLiepāja
356. JēgersAndrejsVTAValmieras tehnikumsValmiera
357. JermacāneLieneSTValmiera
358. JerofejevaInetaSTPļaviņām-90Rīga
359. JeskoAndrejsVTNagļi, Rēzeknes novads
360. JevsinsReinisVTBJelgava
361. JevsinsŽanisVTAJelgava
362. JirgensoneElīza-PaulaSTBValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
363. JukšinskaKristīneSTMārupe
364. JurkāneSamantaSTBValmiera
365. JurkusViktorijaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
366. JustamenteIlzeSTRīga
367. KacenaJutaSTValmiera
368. KairišsMārcisVTBJūrmala
369. KallaseGabriellaSTGulbene
370. KallassVladimirsVTGulbene
371. KalnieteIneseSTCēsisCēsis
372. KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
373. KalniņaAgitaSTSK SiguldaLoja
374. KalniņaĒrikaSTBSkrienam kopāValmiera
375. KalniņaEritaSTSK Ozolnieki BJelgava
376. KalniņaKristaSTADikļu p-sk.Kocēnu nov.
377. KalniņšAndrisVTInčukalns
378. KalniņšNormundsVTSK SiguldaLoja
379. KaļiņinsRaivisVTAMoller Auto VentspilsJūrmala
380. KaptureAmandaSTAValmieras tehnikumsValmiera
381. KapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
382. KarahonaKarīnaSTBAloja Starkelsen
383. KarāneBaibaSTSPORTLANDLielvārde
384. KarāneKristīneSTSPORTLANDLielvārde
385. KarānsKārlisVTvalmiera
386. KarklinaLigitaSTNavRiga
387. KārkliņaElīnaSTPATRIA NUTRITIONMadona
388. KārkliņaIlonaSTSiguldas Maratona klubsSigulda
389. KārkliņšAleksisVTBAloja Starkelsen
390. KarlsonsMārtiņšVTSPORTLAND/NIKERīga
391. KarpikaBetijaSTBValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera
392. KatajaAgneseSTBRīga
393. KatajaLauraSTBRīga
394. KatkevičsRolandsVTMārupe
395. KatlapaAnnaSTJelgava
396. KaulakansRenārsVTValmiera
397. KaupužaSigneSTCēsis
398. KaužēnaAnnaSTBValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
399. KaužēnsEgīlsVTValmieras tehnikumsValmiera
400. KazākaSanitaSTSG Team last runJelgava
401. KeišaSamantaSTAValmieras tehnikumsValmiera
402. KezikaMairitaSTBērzaineKocēnu nov.
403. KirilovičaSimonaSTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
404. KirilovsTomsVTIeriki
405. KiršbaumsAndisVTSmiltene
406. KiršteineAndaSTCēsis
407. KisļakovsArtjomsVTBSSK ArkadijaRiga
408. KisļakovsDmitrijsVTAMindpvRiga
409. KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
410. KlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
411. KlaparsRinaldsVTJaunpiebalga
412. KleinsPēterisVTBStrenču novada vidusskolaStrenči
413. KločkoSvetlanaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
414. KlodžaSigitaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
415. KlodžsIvoVTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
416. KlodžsRalfsVTBSIA "Maxima Latvija"Valmiera
417. KlūgaBaibaSTValmiera
418. KlūgaIevaSTAValmiera
419. KļavaDaceSTSPORTLANDAlūksne
420. KļavaJolantaSTCēsis
421. KļaviņaMaijaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
422. KļaviņaMāraSTSK MAGNENRēzekne
423. KļaviņšEdvards-TomsVTBValmiera
424. KmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
425. KmetjuksElvisVTBJaunbērze
426. KnižonoksArtjomsVTAValmieras tehnikumsValmiera
427. KnoksMārisVTRīga
428. KnospiņaLoretaSTBSkrienam kopāValmiera
429. KņuipisRobertsVTARīga
430. KociņaLindaSTValmiera
431. KokoriteEvijaSTDikļu p-sk.Valmiera
432. KolčsAigarsVTValmiera
433. KolužsJānisVTDa-marathonDaugavpils
434. KondratjevaAnastasijaSTAMEDVEDriga
435. KonovalovaAnnaSTA2Sigulda
436. KozačenkoLudmilaSTRīga
437. KozlovsFrancisVTBFrančiOlaines nov.
438. KozmeijereElizabete-LīgaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
439. KramiņaIngaSTCēsisCēsis
440. KrasovskaVelgaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
441. KrastiņaElizabete-ElīnaSTAValmieras tehnikumsValmiera
442. KrastiņaGintaSTvalmiera
443. KravalisAinārsVTSigulda
444. KravalisEmīlsVTBSiguldas Sporta SkolaSigulda
445. KravalisGuntisVTJelgava
446. KravalisJānisVTBSiguldas Sporta skolaSigulda
447. KrazeKristofersVTBRīga
448. KrēsliņšKārlisVTRīga
449. KrievāneLīvaSTBValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera
450. KrieviņaArnitaSTValmieras tehnikumsValmiera
451. KriķisAndrejsVTBValmieras SOS BC
452. KrilovaIlonaSTSIA Joker Ltd.Cēsis
453. KrilovaPaula-ValerijaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
454. KristapsoneAgateSTPATRIA-MmēbelesLiepāja
455. KristapsonsDēvidsVTAĀtrie vilkiRīga
456. KristapsonsGundarsVTĀtrie vilkiRīga
457. KrivensDainisVTJelgava
458. KrūkaAgneseSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
459. KrūkaIvetaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
460. KrūmiņaAigijaSTValmiera
461. KrupinaNatālijaSTSPARS-MKPreiļi
462. KrutovaJanaSTHERBALIFEValmiera
463. KrūzēnaGintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizpute
464. KudeļkinaValentīnaSTBSPARS-MKDaugavpils
465. KukjāneLauraSTBērzaineKocēnu nov.
466. KukmilkaJolantaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
467. KungurcevsOļegsVTSk TēraudsRīga
468. KuzmaneSantaSTCēsis
469. KuzmenoksKristapsVTAValmieras tehnikumsValmiera
470. KvedaravičsAinārsVTAIZKRAUKLEAizkraukle
471. ĶelpaGunitaSTRīga
472. ĶēniņaKatrīnaSTBSaulkrasti
473. ĶimensAdriansVTAValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
474. ĶipureDaceSTValmiera
475. ĶipureUndaSTValmiera
476. LabanovskaAndraSTJelgava
477. LācisKrišjanisVTASIA "Maxima Latvija"Valmiera
478. LācisViesturs-LoidsVTADikļu p-sk.Kocēnu nov.
479. LaizānsEduards-KristiānsVTARīga
480. LambertsRaivoVTValmieras tehnikumsValmiera
481. LapoškaLindaSTSPORTLANDRīga
482. LaseElīnaSTSPORTLANDRīga
483. LasmaneLieneSTValmiera
484. LaškovsElvisVTBVHKNaukšēni
485. Laure-RudīteIlonaSTMARATONA KLUBSVentspils
486. LaurenovaEstereSTBValmiera
487. LaurovaLindaSTAValmieras tehnikumsValmiera
488. LaursonsSarmisVTLaursoniValmiera
489. LauskinieceAnnaSTRīga
490. LaviņaLindaSTRīga
491. LazareGintaSTARēzeknes Valsts 1.gimnāzijaRēzekne
492. LāzareSandraSTValmiera
493. LegzdinšNormundsVTRīga
494. LegzdiņaZaneSTAD REM AUTOValmiera
495. LeldeAnnaSTBBērzaineValmiera
496. LēnerteAlisaSTBValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
497. LeokeĒrikaSTAValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
498. LeokeIvoVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
499. LeokeKristīneSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
500. LiberteLaineSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
501. LiekmaneDzintraSTNīkrāces pamatskolaSkrunda
502. LiekmanisRaivoVTBNīkrāces pamatskolaNīkrāce
503. LielāKristiānaSTValmieras tehnikumsValmiera
504. LiepaArtūrsVTBCarnikavas sporta centrsKalngale
505. LiepiņaAnceSTBALTMAValmiera
506. LiepiņaIevaSTAValmiera
507. LiepiņaIlvitaSTBRopažniekiRopažu novads
508. LiepiņaZintaSTKocēniKocēnu nov.
509. LiepiņšRolandsVTSK Metroons/ NikeRīga
510. LiepiņšUldisVTKocēniKocēnu nov.
511. LigersValdisVTCēsis
512. LimaneEgitaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
513. LindeRihardsVTSPORTLAND/NIKE
514. LindeSintijaSTSK KatrīnaKuldīga
515. Linga-BerzinaBaibaSTLATVIAN LIGHTSriga
516. LinkevicsAivarsVTRīga
517. LivčāneIevaSTStopiņu novads
518. LīviņaEvijaSTBValmiera
519. LoceKristīneSTTukums
520. LočmeleAmandaSTBValmiera
521. LočmeleLīgaSTRīga
522. LočmelisGustavsVTBBurkānciemsBurkānciems
523. LoginsGuntarsVTBalvi
524. LokmanisAtisVTValmiera
525. LorenceSigneSTSIA Joker Ltd.Valka
526. LoteAntraSTSweet coconutsDobele
527. LucaLīgaSTRīga
528. LūciņaIndraSTRēzeknes tehnikumsRēzekne
529. LūciņšViktorsVTRēzekne
530. LučkoMontaSTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
531. LudvikaAnna-ElenaSTAMARATONA KLUBSAizpute
532. LukaševsJurijsVTRēzekneRēzekne
533. LūseBaibaSTRīga
534. LusteAnnaSTMazsalaca
535. LusteIngusVTBMazsalaca
536. LusteZaneSTMazsalaca
537. LužinskaPaulaSTBValmieas 5. vidusskolaBurtnieku novads
538. ĻaksaKristers-ArtisVTAMežinieku psk.Jaunbērze
539. MačaIevaSTHERBALIFEValmiera
540. MačaZintaSTCēsis
541. MačevskaDaceSTVSK NoskrienTērvete
542. MagoneAdrians-AleksandrsVTAValmieras SOS BC
543. MajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
544. MāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
545. MališevaJeļenaSTSIA Joker Ltd.Valka
546. MališevaViktorijaSTRēzekne
547. MālkalneAneteSTAProbild Uijā uijāSmiltene
548. MalkalneAneteSTAProbuild Uijä uijäSmiltene
549. MālkalneEmīlijaSTBProbild Uijā uijāSmiltene
550. MalnačaSigneSTBBJC LaimīteRīga
551. MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
552. MaļinovskisJānisVTValmiera
553. MandeleMartaSTRASELIRīga
554. MandeleTomassVTBRASELIRīga
555. MarenisRobertsVTBStrenči
556. MarkussMārcisVTValmiera
557. MārtiņjēkabaKlintaSTACēsis
558. MastiņaMaritaSTRubeneKocēnu nov.
559. MastiņšImantsVTRubeneKocēnu nov.
560. MastiņšLaimiņšVTBRubeneKocēnu nov.
561. MateusaKristīneSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
562. MatvejevsAlekss-RihardsVTAValmiera
563. Maurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
564. MāziņaLindaSTValmieras tehnikumsValmiera
565. MazureAmeliSTBRīga
566. MazursTomassVTBRīga
567. MedisoneSindijaSTBTukums
568. MedneDārta-ArtaSTAlūksnes novads
569. MednieksZigmundsVTAloja Starkelsen
570. MednisArtisVTwAltsCēsis
571. MednisKasparsVTValmiera
572. MednisVilisVTindividuāliSmiltene
573. MedvedevaZaneSTHERBALIFEValmiera
574. MedvedsArtūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLabAizpute
575. MeijereMonta-VeronikaSTValmieras tehnikumsValmiera
576. MelbārdeAdelīnaSTBEžiValmiera
577. MelbārdisJānisVTEžiValmiera
578. MeldereKateSTBCēsis
579. Meldere-ZuteLaumaSTAlojas Novads
580. MelneVeltaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
581. MelngalveSilvaSTSIA Joker Ltd.Sigulda
582. MelngāršaVinetaSTValmieras tehnikumsValmiera
583. MeščerikovaJūlijaSTRīga
584. MetumsAinārsVT
585. MetumsMārtiņšVTA
586. MetumsNaurisVTB
587. MetusAgneseSTRīga
588. MežavilkaIngaSTSPORTLANDSigulda
589. MickēvičsMārisVT___Valmiera
590. MickevičšReinisVTBVaidavaKocēnu nov.
591. MickusJurģisVTSkrundaSkrunda
592. MiezeNadeždaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
593. MihalevsIgorsVTJekabpils
594. MihejevsAndrejsVTAndrupene
595. MikaEgijaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
596. MiķeEdīteSTValmiera
597. MiķelsoneAivaSTValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
598. MiķelsoneDiānaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
599. MiķelsoneMaritaST
600. MiķelsoneMonikaSTValmiera
601. MiķelsonsArnoldsVTValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
602. MiķelsonsKristapsVTBValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
603. MiķisEmīlsVTBZVOC-VBSSValmiera
604. MīlbergaAneteST
605. MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
606. MillereSarmīteSTHERBALIFEValmiera
607. MiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
608. MiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
609. MisāneEvelīnaSTBĀdaži
610. MisāneIraSTĀdaži
611. MizāneAndaSTJēkabpils
612. MolotkovaAlīnaSTValmieras pilsētas pašvaldība Valmiera
613. MorozovaLāsmaSTSPORTLANDRīga
614. MovļaikoAndrejsVTRiga
615. MuiznieksMartinsVTRiga
616. MuižnieceKristīneSTRīga
617. MuižnieceSantaSTJelgava
618. MuskaIvitaSTValmiera
619. MušaLīvijaSTJūrmala
620. MuzikanteSamantaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
621. NākumaUnaSTGribu SlēpotBauska
622. NākumsJēkabsVTwww.justinfitness.lvRīga
623. NarbsNiks-ArtūrsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
624. NeijaGuntaSTVSK NoskrienRīga
625. NeļķeInāraSTRīga
626. NeļķeLieneSTValmiera
627. Neuss-LucsRainersVTAJelgava
628. Neuss-LucsTomassVTAJelgava
629. NīgalisNormundsVTValmiera
630. NikitinaIrinaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
631. NikolaisoneJustīneSTSPORTLANDRiga
632. NikolajevaSantaSTValmiera
633. NorberteBaibaSTZilaiskalnsKocēnu nov.
634. NovickisRobertsVTBZRīga
635. NoviksKrišjānisVTAAloja Starkelsen
636. NukšaIngrīdaSTSwedbankRīga
637. ŅikišinsStaņislavsVTValmieras tehnikumsValmiera
638. ŅilovaSandraSTHERBALIFEValmiera
639. ŅukšaOlesjaSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
640. OļļaIvetaSTValmiera
641. OpssMareksVTAValmieras tehnikumsValmiera
642. OšsDāvidsVTAdventisti.lvRīga
643. OzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
644. OzolaIngaSTCēsis
645. OzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
646. OzoliņaLauraSTAValmiera
647. OzoliņaMontaSTAValmiera
648. OzoliņaSandaSTValka
649. OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
650. OzoliņšArnisVTSPORTLAND/NIKE
651. OzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
652. OzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
653. OzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
654. OzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
655. PaidereEmīlija-MartaSTBValmiera
656. PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
657. PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
658. PālensKristiānsVTBJelgava
659. PamilovsEdžusVTBValmieras SOS BC
660. PantejevsValerijsVTValmiera
661. PāpeĢirtsVTValmiera
662. PāpeKristīneSTValmiera
663. ParfjonovaAlīnaSTASIA "Maxima Latvija"Valmiera
664. PastareAgneseSTAdidasOgre
665. PaškevičaIevaSTBRēzekne
666. PaškevičaLindaSTRēzekne
667. PažusaAneteSTRīga
668. PeipeKintijaSTBVVVVALMIERA
669. PelšsGvidoVTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
670. PeļņaLeonsVT30draugi.lvSmiltene
671. PerovsJurisVTValmiera
672. PētersoneKristīneSTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
673. PetersoneMarta-LuizeSTBVSK NoskrienKocēnu novads
674. PētersoneMilanaSTBValmieras SOS BC
675. PētersoneSonoraSTBValmieras SOS BC
676. PētersonsEdijsVTValmieras SOS BC
677. PētersonsTomsVTBVaidavaKocēnu nov.
678. PetraškoIngaSTValmiera
679. PetzāleMārcisVTACēsis
680. PinkaIvetaSTHERBALIFEValmiera
681. PinkaSigitaSTValmiera
682. PinkulisJānisVTBaltic EventsValmiera
683. PlataceLauraSTRēzekne
684. PlatacisJānisVTBRēzekne
685. PlešaMadaraSTBValmiera
686. PlešsEmīls-NormundsVTBValmieras Pārgaujas ģimnāzijaValmiera
687. PlīkšaDainaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
688. PlīkšisNils-ErlendsVTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
689. PloriņaIevaSTValmiera
690. PloriņaMartaSTBValmiera
691. PloriņšRobertsVTBValmiera
692. PluģeLīgaSTValmiera
693. PlūmeOskarsVTLīgatne
694. Plusniņa DinaSTValmieras pilsētas pašvaldība    Valmiera
695. PohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
696. PoļevikovaKristīneSTValmiera
697. PotopsOskarsVTBValmiera
698. PriedeAnitaSTLimbaži
699. PriedeDagnijaSTJelgava
700. PriedītisĢirtsVTLabās MantasValmiera
701. PrišlovaAivaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
702. PrusakovaVeronikaSTBSkrienam kopāValmiera
703. PūcisRaimondsVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
704. PūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
705. PūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
706. PugačsKristapsVTSPORTLANDGulbene
707. PuķīteGundegaST
708. PuķīteLīvaSTBRīga
709. PumpišaTīnaSTAloja Starkelsen
710. PundursKlāvsVTBCesvaine
711. PunkaNikolaSTBValmiera
712. PupiņaIrinaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
713. PūpolaIevaSTBMARATONA KLUBSAizpute
714. PūpolaMadaraSTBMARATONA KLUBSAizpute
715. PurgaileElīza-RobertaSTBĀdaži
716. PurgaileLieneSTACTIVIARīga
717. PuriņaSanitaSTValmiera
718. PuriņšAigarsVTCēsis
719. PuriņšAndisVTValmiera
720. PuriņšMārisVTPuriņiCēsis
721. PurviņšAnatolijsVTSIA "Maxima Latvija"Salaspils
722. PutniņaDinija-AnnaSTBRubeneKocēnu nov.
723. PutniņaMontaSTSPORTLANDGulbene
724. PutniņšJānisVTPutnini.lvRagana
725. PuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
726. PuzānovsIngusVTJelgava
727. Radžabova-CinovskaAllaSTMARATONA KLUBSAizpute
728. RaibacisRalfsVTCèsis
729. RaimoRikardsVTASporta skolaRīga
730. RasaHelmutsVTSDDominaSaldus
731. RaščevskisAleksandrsVTRēzekne
732. RauskaSanijaSTBValmiera
733. RazgalisJānisVTSPORTLAND/NIKE
734. RečaMadaraSTHERBALIFEValmiera
735. RēdereEvelīnaSTBRēderu bandaTīraine
736. ReikmaneLianaSTZilaiskalnsKocēnu nov.
737. ReineSantaSTSPORTLANDSigulda
738. ReinfeldsGvido-TomsVTAValmieras tehnikumsValmiera
739. ReinisJurisVTSPORTLANDSigulda
740. ReinsonsDāvis-LūkassVTBValmieras SOS BC
741. RencisDairis-AnrijsVTBValmieras SOS BC
742. RetigsAlekssVTBĀdaži
743. RibaRičardsVTBValmiera
744. RibnereKristīneSTJēkabpils
745. RibozolaAivaSTValmieras tehnikumsValmiera
746. RitiņaLaumaSTARēzeknes Katoļu vskRēzekne
747. RitiņšRobertsVTBAustrumlatvijas tehnoloģiju vskRēzekne
748. RižaJēkabsVTBVSSValmiera
749. RogaļevsRalfsVTJelgava
750. RonisViestursVTGulbene
751. RozenblateAnna-LauraSTBValmiera
752. RozenfeldeSandaSTDobele
753. RozenšteinaLaineSTLiepāja
754. RozentālsAndrisVTARRīga
755. RudītisTomassVTBMARATONA KLUBSVentspils
756. RudzusiekaDaceSTSPORTLANDRīga
757. RūjaKristīneSTS/K SiguldaSigulda
758. RūjaRaiensVTBS/K SiguldaSigulda
759. RuksAndrievsVTBValmieras sākumskola, 1.dValmiera
760. RulleSantaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
761. RumbaArtūrsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
762. RūsaIneseSTVSK NoskrienRīga
763. RusmaneVitaSTMazsalaca
764. RusmanisKārlis-KrišjānisVTAMazsalaca
765. RusmanisMartins-EdvardsVTBvalmiera
766. RustantsEmīls-TomsVTTDK LiedagsVentspils
767. RustantsMatīssVTVentspils
768. Ruzule-JaudzemeAgnijaSTJūrmala
769. SaktiņaLieneSTValmieras tehnikumsValmiera
770. SalmiņaSimona-AliseSTAPATRIA-MmēbelesLīvāni
771. SalmiņšEdgarsVTBValmieras SOS BC
772. SausaisKasparsVTSwedbank/Lī Sporta klubsRīga
773. SavčenkoArvisVTRīga
774. SavčenkoLīvaSTRīga
775. SebežaAnitaSTNīkrāces pamatskolaSkrunda
776. SedvaldeAgijaSTValmiera
777. SemerovaKristaSTBValmiera
778. SemjonovaVikaSTSIA Joker Ltd.Valka
779. SemkaAlīnaSTAVIA TeamRīga
780. SenkāneInetaSTSwedbankRēzekne
781. SenkānsLaurisVTBRēzekne
782. SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
783. SevčenkoRomānsVTSPORTLANDRīga
784. SiameshchankaSviatlanaSTBINITEXDaugavpils
785. SidabrsAivisVTLēdurga
786. SidorovaSvetlanaSTJelgava
787. SīdreRaivisVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
788. SildareAnnijaSTBSigulda
789. SilenieceMontaSTASmiltene
790. SiliņaLuetaSTBValmiera
791. SiliņšMareksVTValmiera
792. SīlīteLīgaSTCēsis
793. SiljāneSabīne-SanitaSTAValmieras tehnikumsValmiera
794. SīmanisEdijsVTUgāle/Niedrāji MRUgāle
795. SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
796. SkorejaLīvaSTBMARATONA KLUBSAizpute
797. SkrastiņaZane-AlvīneSTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
798. SkrastiņšLaurisVTCido
799. SkrebelisArtursVTSundin MežsValmiera
800. SkudrītisRolandsVTAGrobiņa
801. SkujinaAgneseSTAccenture Latvia 2Rīga
802. SkutānsKārlisVTAValka
803. SlikšāneKristīneSTVSK NoskrienOlaine
804. SmagareLaumaSTRīga
805. SmeiļaViktorsVTAndrupene
806. SmirnovaIneseSTSIA Joker Ltd.Valka
807. SmirnovaViktorijaSTBValmieras SOS BC
808. SniegaAnnijaSTBRūjiena
809. SokunovaAlīnaSTBLīvanu VKSalaspils
810. SokunovaJekaterinaSTLīvānu VKSalaspils
811. SpiridonovaMaritaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
812. StankevičaVanesaSTBValmiera
813. StaškevičaMegija-PaulaSTAValmieras tehnikumsValmiera
814. StauneSergeiVTБИМMoscow
815. StepanovaLāsmaSTAValmieras SOS BC
816. StepanovaLolitaSTBValmieras SOS BC
817. StepanovaRitaSTBValmieras SOS BC
818. StepanovsEdgarsVTBValmieras SOS BC
819. StepeDainisVTSK Tērauds/Nike/Sportland
820. StieģelisArtūrs-RalfsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
821. StipraisEmīlsVTAMadona
822. StolbovsGvidoVTkmsbp.lvJūrmala
823. StrādnieksRihardsVTASaldus
824. StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
825. StreistermaneLauraSTBRīga
826. StrožsAldisVTAuseklis IKPiņķi
827. StrožsMārtiņšVTBPiņķi
828. StulpinskisAgnisVTValmieras VKValmiera
829. SubbotaPēterisVTRīga
830. SubbotaRūdolfs-SebastiansVTBRīga
831. SūceBaibaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
832. SuharževskisMatvejsVTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
833. SuharževskisSavelijsVTAValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
834. SuminsDenisVTValmiera
835. SupeDanielaSTBSupes dzimtaValmiera
836. SupeJānisVTSupes dzimtaValmiera
837. SusejaDagnijaSTBRēzekne
838. SusejsDainisVTRēzeknes tehnikumsRēzekne
839. SuvorovsAleksandrsVTBilderlings PayRiga
840. SvincovsMadisVTValmiera
841. ŠakenaAnnaSTBAloja Starkelsen
842. ŠakensAndrisVTAloja Starkelsen
843. ŠaķisTomsVTBMoller Auto VentspilsVentspils
844. ŠaleIvitaSTAIZKRAUKLESkrīveri
845. ŠapirovsEndijsVTBValmiera
846. ŠariginaMairitaSTSIA "Maxima Latvija"Valmiera
847. ŠariginsAleksandrsVTBSIA "Maxima Latvija"Valmiera
848. ŠarkovskaAgitaSTSaldus
849. ŠarkovskisRaitisVTAloja Starkelsen
850. ŠčerbaksKristapsVTRīga
851. ŠčukinaNatālijaSTValmiera
852. ŠčukinsArtursVTValmiera
853. ŠiceSamantaSTBJaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
854. ŠimaņecsDanielsVTBValmieras sākumskolaValmiera
855. ŠīranteGunitaSTVVBIVS-ACValmiera
856. ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
857. ŠķirusRūtaSTBJSPSJelgava
858. ŠmeikstsLinardsVTPreiļi
859. ŠmiteKristīneSTValmiera
860. ŠmiteSabīneSTValmieras tehnikumsValmiera
861. ŠmitsDainisVTLiepāja
862. ŠnipaityteAisteSTUkmerge
863. ŠtaltsArvisVTBMoller Auto VentspilsJūrmala
864. ŠteicsJānis-RalfsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
865. ŠteinsRaimondsVTSk TēraudsRīga
866. ŠtelceSindija-IevaSTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
867. ŠtelcsJānis-RalfsVTBDikļu p-sk.Kocēnu nov.
868. ŠternsMiks-JānisVTBAizputes pagasta pamatskolaAizpute
869. ŠtulbergsGatisVTMaratona klubs/DionsportlabRīga
870. ŠulcsJurisVTSIA Joker Ltd.Cēsis
871. ŠupolnieksRomānsVTBANTONOVKAANTONOVKA
872. ŠupolnieksVitālijsVTAANTONOVKAANTONOVKA
873. ŠvalbeTomassVTBDikļiKocēnu nov.
874. ŠvarcaEva-MonikaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
875. TabeļevsMihailsVTRīga
876. TaimiņaAnnaSTRīga
877. TālereBarbaraSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
878. TatarinovaIrinaSTSkandi MotorsRīga
879. TaubeArta-MegijaSTBValmieras Pārgaujas ĢimnāzijaValmiera
880. TaukuleJutaSTGQ ConsultLimbaži
881. TaureneEvitaSTKSMR FitnessGulbene
882. TēraudsViktorsVTRezeknes novads
883. TetereAgateSTACēsis
884. TetereKristaSTSIA Joker Ltd.Valka
885. TeterovskisKristsVTBJelgava
886. TeterovskisUģisVTJelgava
887. TilenaMadaraSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
888. TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
889. TiltiņšRalfs-RaitisVTARīga
890. TimaBaibaSTNīkrāces pamatskolaSkrunda
891. TimofejevaAgneseSTSIA Joker Ltd.Valka
892. TinkuseDanuteSTAValmieras tehnikumsValmiera
893. TirumaIevaSTJūrmala
894. TohvaRebekaSTBRCHVRiga
895. TrapāneJolantaSTHERBALIFEValmiera
896. TrēziņšEduards-AleksandrsVTBValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera
897. TrēziņšKristapsVTBValmieras SOS BC
898. TrokmanisSergejsVTAAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
899. TropaIlonaSTBJK 'Gauja'Valmiera
900. TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
901. TurčinaZaneSTSDDominaRīga
902. ŪbeleIngunaSTSDDominaRīga
903. ŪburgsMārtiņšVTBStrenči
904. UlaseAivaSTJelgava
905. UlmanisRūdis-RūdolfsVTBValmiera
906. UlmanisUģisVTValmiera
907. UngereUna-UndīneSTAMARATONA KLUBSAizpute
908. UpeRobertsVTBAloja Starkelsen
909. UpenieceAneteSTBSK TēraudsĀdaži
910. UpenieksJānisVTSaeimaValmiera
911. UpenieksKristiānsVTASK TēraudsĀdaži
912. UpesjurisEgonsVTBvalmiera
913. UpesjurisJānis-KristiānsVTBValmiera
914. UrbāneTerēzeSTASK Tērauds/Veikals 42km - SauconyRīga
915. UrtānsDonatsVTBVANAGIJēkabpils novads
916. UrtānsMarkusVTBVANAGIJēkabpils novads
917. UšpeleVēsmaSTManly WylkyMaltas vidusskola
918. UtakeSvetlanaSTSIA Joker Ltd.Valka
919. UzmaneSantaSTSPORTLANDCēsis
920. VagaleIjaSTRīga
921. VagaleSvetlanaSTJelgava
922. Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
923. Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
924. VaivadsRihardsVTAAizkraukles novada sporta skolaAizkraukle
925. VaivodsRobertsVTBJūrmalas RūķīšiJūrmala
926. VaktereElīnaSTValmieras tehnikumsValmiera
927. ValtasaAmandaSTBSK Metroons/ NikeMārupe
928. ValtereGintaSTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
929. VanagaLauma-AmandaSTBBJSS JelgavaJelgava
930. VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
931. VāpaKitijaSTCēsis
932. VarguleAigaSTVRKRēzekne
933. VarlamovsAndrejsVTSPORTLANDLīvāni
934. VarnieneLoretaSTUkmergė
935. VaselisArtūrsVTPATRIAJelgava
936. VasiļjevsNikolajsVTSK MagnenRēzekne
937. VazdiķisAnrijsVTVaidavaKocēnu nov.
938. VazdiķisRalfsVTBValmiera
939. VdovičenkoMadaraSTRūjiena
940. VebruālisArmandsVTValmiera
941. VeilandeMadara-JutaSTAccenture Latvia 2Rīga
942. VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
943. Vēja-ĀboliņaAstrīdaSTGulbene
944. Vēja-ĀboliņaLīgaSTSmiltene
945. VeldeVilnisVTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
946. VeļikaFelicitaSTBMārupe
947. VenškēvicsEdgarsVTVentspils
948. VeremejaJūlijaSTAValmiera
949. VerginsMatīss-TomassVTBValmieras tehnikumsValmiera
950. VerginsSandrisVTValmieras tehnikumsValmiera
951. VerpakovskaDaceSTBSK KatrīnaKuldīga
952. VerpakovskaZaneSTBSK KatrīnaKuldīga
953. VeserisMārtiņšVTRīga
954. VesmaneKintijaSTFOOD UNIONRīga
955. VesmanisSandisVTValmiera
956. VēvereIndraSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
957. VēverisRenārsVTValmiera
958. VēverisRobertsVTBValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
959. VidončikovaAnastasijaSTASK Ozolnieki AJelgava
960. Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
961. Viekale-GasjūneSandraSTJelgava
962. Viekals-GasjūnsTomsVTBJelgava
963. VīganteAnnijaSTARopažu novads
964. VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
965. VīksneKārlisVTRīga
966. VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
967. VilensoneGitaSTSPORTLAND/NIKE
968. VilkaDagneSTRīga
969. VilkaMegijaSTBMARATONA KLUBSAizpute
970. VilksNormundsVTValmiera
971. VilnisOlivers-PēterisVTBValmiera
972. ViļumaEstereSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
973. VimbaGitaSTValmiera
974. VimbaMontaSTAValmieras SOS BC
975. VimbaOskarsVTValmiera
976. VisnevskisRalfsVTBValmiera
977. VisockaMaijaSTCēsis
978. VišaLindaSTKocēniKocēnu nov.
979. ViškereDainuvīteSTValmiera
980. VitenbergsArmandsVTValmiera
981. VitkovskaDiānaSTSK KatrīnaKuldīga
982. VītolaGunitaSTSigulda
983. VītolaSanijaSTSPORTLANDLielvārde
984. VītoliņaAijaSTSIA Joker Ltd.Valka
985. VītolsTomsVTBSigulda
986. VolcīteJanaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
987. VolmaneAgneseSTBJaunpiebalga
988. VolmanisSandisVTJaunpiebalga
989. VorpeDiānaSTAValmieras tehnikumsValmiera
990. VorslavaGundegaSTRīga
991. ZaharāneTatjanaSTSIA Joker Ltd.Balvi
992. ZaķeAnna-MarijaSTBLSCRīga
993. ZaķeLolitaSTValmieras mūzikas skolaValmiera
994. ZālīteLindaSTRīga
995. ZaļāDārtaSTCēsis
996. ZarinsAndisVTjelgava
997. ZariņaIlutaSTApes nov
998. ZariņaZitaSTRiga
999. ZariņšAndisVTJelgava
1000. ZariņšJānisVTValmiera
1001. ZariņšRaivisVTSporta klubs Talavas Nedzirdīgo SportsMazsalaca
1002. ZaščerinskaMarijaSTRēzekne
1003. ZavadskisJevgenijsVTDaugavpils
1004. ZēbergaDženiferaSTBVSK Noskrien LiepājaLiepāja
1005. ZēbergsArkādijsVTVSK Noskrien LiepājaLiepāja
1006. ZebuliņšRihardsVTBRīga
1007. ZēģeleLailaSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
1008. ZeiboteVitaSTValmieras tehnikumsValmiera
1009. ZeltiņaKeta-KeitaSTBSigulda
1010. ZeltiņšLaurisVTARP SIA RIGAS SATIKSMERīga
1011. ZēmeleGustavsVTAKocēniKocēnu nov.
1012. ZemītisKārlisVTBBērzaineValmiera
1013. ZemtureSantaSTAMARATONA KLUBS/BALTAAizpute
1014. ZēvaldeZaneSTValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
1015. ZiediņaIngaSTMARATONA KLUBS / VSK NoskrienRīga
1016. ZīlītisAivisVTDAMBJI RUNRANKA
1017. ZinovatnajaIvetaSTRīga
1018. ZlotņikovaIneseSTSIA Joker Ltd.Rēzekne
1019. ZūleAmandaSTAValmiera
1020. ZuzaDanielsVTBStrenči
1021. ZviedrisRainersVTBValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
1022. ZvirbuleAnitaSTRiga
1023. ZvirbuleSamantaSTAValmieras tehnikumsValmiera
1024. ZvirbulisMārtiņšVTBeverīnas novadsBeverīnas novads
1025. ZvirbulisTomassVTBRīga
1026. ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga
1027. ŽurjāneViktorijaSTADikļu p-sk.Kocēnu nov.
1028. ŽuseleKristinaSTDaugavpils
1029. ŽuseleVioletaSTBDaugavpils

Valmiera, 7,5km nūjošanas distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbelīteDaceSNUJWunder LatviaValmiera
2. Ābelīte-MedneZaneSNUJWunder LatviaValmiera
3. ĀboliņaSandraSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
4. AlksneĒrikaSNUJBeverīnas novads
5. AlsbergaRenāteSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
6. AndiņaIneseSNUJDaugavpils domeDaugavpils
7. AnšmiteIevaSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
8. AtslēgaDaigaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
9. AuziņaBaibaSNUJSIA Joker Ltd.Balvi
10. AuziņaIngaSNUJAuzasSmārde
11. BajāreGunitaSNUJVVBIVS-ACValmiera
12. BaldiņaElīnaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
13. BalševicaValentīnaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!Rēzekne
14. BaumanisZigfridsVNUJSiguldaSigulda
15. BelovaOlgaSNUJRēzekne
16. BeļakovaLigitaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
17. BērtulsoneIlonaSNUJEco BaltiaRīga
18. BilakaIngaSNUJHERBALIFEValmiera
19. BišaLudmilaSNUJRūjiena
20. BričaIevaSNUJadventisti.lvBaldone
21. BrizgaDaceSNUJSIA Joker Ltd.Madona
22. BudrisRimantsVNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
23. ČikuleIlzeSNUJRīga
24. De-KopēBrigitaSNUJCarnikava
25. DīceRutaSNUJGausā jūdzeKlapkalnciems
26. DīcisUldisVNUJGausā jūdzeKlapkalnciems
27. DimanteDaceSNUJRīga
28. DreimaneAivaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
29. DreimaneMontaSNUJHERBALIFEValmiera
30. EglīteElizabeteSNUJZilaiskalnsKocēnu nov.
31. EglītisTālisVNUJSIA "Maxima Latvija"Valmiera
32. ĒveleSanitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
33. FesenkoIrinaSNUJFryazino
34. FetlereIvetaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
35. GergenredereDiānaSNUJSIA Joker Ltd.Balvi
36. GrandavaIevaSNUJValmiera
37. GrebleDainaSNUJHERBALIFEValmiera
38. GredzenaZaigaSNUJVVBIVS-ACValmiera
39. GrundmaneVelgaSNUJHERBALIFEValmiera
40. HeibergaAinaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
41. IesalnieceSandraSNUJEco BaltiaRīga
42. IkaunieceLīgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
43. IkaunieksIrēnaSNUJRēzekne
44. JaunsproģeZandaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
45. JukāmsĒriksVNUJValkaValka
46. JusteIndraSNUJVVBIVS-ACValmiera
47. KalniņaDzintraSNUJSkrienam kopāValmiera
48. KalniņaVladaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
49. KelmereViktorijaSNUJVVBIVS-ACValmiera
50. KlagišaLolitaSNUJSIA Joker Ltd.Madona
51. KovaļčukaIngaSNUJRēzekne
52. KovnackaIvetaSNUJRīga
53. KoziņecaTatjanaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
54. KrancāneRitaSNUJRēzekne
55. KrasovskaSantaSNUJRubeneKocēnu nov.
56. KrauzeAntraSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
57. KukaKristīneSNUJLēdmane
58. ĶirseIlonaSNUJValmiera
59. ĶīseEgitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
60. LaganovskaLīgaSNUJAD FitnessLēdmane, Lielvārdes novads
61. LaganovskisDzintarsVNUJAD FITNESSLēdmane
62. LeimaneTamāraSNUJSIA Joker Ltd.Valka
63. LiepkalneLauraSNUJEco BaltiaRīga
64. LietiņaMelitaSNUJHERBALIFEValmiera
65. LindeElitaSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
66. LūsisJānisVNUJCarnikavaCarnikava
67. LūsīteSintijaSNUJValmiera
68. MadžuleGenovefaSNUJVāzoj vasals Rēzeknī!Rēzekne
69. MalahovaDiānaSNUJSIA Joker Ltd.Valka
70. MartinkevičaKristīneSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
71. MartinsoneMontaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
72. MednieceBrigitaSNUJAloja Starkelsen
73. MeiereIlzeSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
74. MelbārdeDaceSNUJVVBIVS-ACValmiera
75. MikanovaSvetlanaSNUJRēzeknes tehnikumsRēzekne
76. MironovskaAnnaSNUJValmiera
77. MorozovaJeļenaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
78. MuzikaRasmaSNUJVPDKJumprava
79. NovoseļskaLauraSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
80. OrtlovaRudīteSNUJVVBIVS-ACValmiera
81. OzolaSkaidrīteSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
82. OzoliņaMaritaSNUJNūjo priekamRīga
83. PāneIneseSNUJVVBIVS-ACValmiera
84. PārumaBaibaSNUJStalbe
85. PāvalaSolvitaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
86. PelceSigneSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
87. PērkoneLauraSNUJNūjo ar vējuLiepāja
88. PetrovaAndaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
89. PīrāgaLilijaSNUJRēzekne
90. PituraStanislavsVNUJBE44Valmiera
91. PituraZeltīteSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
92. PūleAijaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
93. PūlmaneJautrīteSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
94. PuriņaAijaSNUJPuriņiCēsis
95. PutniņaSanitaSNUJCēsis
96. RagevičiusaVinetaSNUJVVBIVS-ACValmiera
97. RasaInāraSNUJValmiera
98. ReinerteAnitaSNUJVVBIVS-ACValmiera
99. RiekstaSanitaSNUJRĪGA
100. RimkevičaMadaraSNUJSIA Joker Ltd.Valmiera
101. RobergaNatālijaSNUJCēsisCēsis
102. RusanovaŽannaSNUJRīga
103. SaulīteAnceSNUJEco BaltiaRīga
104. SedlovaBaibaSNUJVVBIVS-ACValmiera
105. SilavaKristīneSNUJSIA Joker Ltd.Madona
106. SīleIntaSNUJRēzekneRēzekne
107. SilovaLarisaSNUJDaugavpils
108. SoročinaEvijaSNUJindivValmiera
109. SuharževskaOlgaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
110. Svilāne-DūdaValentīnaSNUJNūjo vesels Rēzeknē!Rēzekne
111. ŠarlāneOlitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
112. ŠēnbergaBenitaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
113. ŠibeikaIrēnaSNUJNūjo priekamRīga
114. ŠibeiksNormundsVNUJNūjo priekamRīga
115. ŠimkoTatjanaSNUJSIA "Maxima Latvija"Vakmiera
116. ŠtalteLieneSNUJMoller Auto VentspilsJūrmala
117. ŠteinbergaInaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
118. ŠteinbergaMirdzaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
119. ŠulcaVēsmaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
120. ŠulmeistareInaSNUJValmiera
121. TauriņaAsjaSNUJVVBIVS-ACValmiera
122. TetereDaceSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
123. TimčenkoIevaSNUJRīga
124. TūtinaBaibaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
125. UpenieceAnitaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
126. UpīteSanitaSNUJKocēni
127. UrbanovičaIlutaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
128. ValovaAstrīdaSNUJVentspils
129. VanagaDaceSNUJJelgava
130. VāneRūtaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
131. VasiļevskaLigitaSNUJVVBIVS-ACValmiera
132. VikštrēmaMarikaSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
133. VilkaIngunaSNUJHERBALIFEValmiera
134. VincēvičaAstrīdaSNUJRēzekne
135. VītolaIlzeSNUJEco BaltiaRīga
136. ZaicevaNilaSNUJValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
137. ZaščerinskaElitaSNUJRēzekne
138. ZelčaLīgaSNUJSIA Joker Ltd.Balvi
139. ZemīteLieneSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
140. ZīverteIlzeSNUJPILTENES NŪJOTĀJU KLUBSPiltene
141. ŽuseleAnnaSNUJDaugavpils
142. ŽuseleIrinaSNUJBukulti

Valmiera, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleBrunoVB1PII BurtiņšVaidava
2. ĀbeleGunaSB3Valmiera
3. ĀdamsonsKristersVB1KocēniKocēnu nov.
4. AgejevaAnastasijaSB3V.2.V.Valmiera
5. AgrumsRodrigoVB2Ņiperie no VPSValmiera
6. AkmentiņaAliseSB3Valmiera
7. AkmentiņaAnnijaSB1VALMIERA
8. AkmentiņšAlekssVB1Valmiera
9. AleksejaDenīzeSB1Valmiera
10. AleksejevsArtjomsVB3Riga 88 Secondary SchoolRiga
11. AleksejevsNikitaVB2Riga 88 Secondary SchoolRiga
12. AleksejsEmīlsVB3Valmiera
13. AllereKatalinaSB1KocēniKocēnu nov.
14. AllereSofijaSB1KocēniKocēnu nov.
15. AllikaMarijaSB1Valmiera
16. AllikaSellija-EstereSB4Valmiera
17. AlpeussOliversVB1Valmiera
18. AļeksējevsAleksandrsVB2V.2.V.Valmiera
19. AmoliņaLīvaSB1Valmiera
20. AndrejevaAngelinaSB2Rēzekne
21. AndrjuhinaAgneseSB4Valmieras SOS BC
22. AndžejevskisEdvards-AugustsVB2Valmiera
23. AndžejevskisRūdolfsVB1Valmiera
24. AntužāneLienīteSB1Valmieras SOS BC
25. ApineRūtaSB1Rīga
26. ApsīteKate-HermīneSB1Valmiera
27. ArājumaLaura-KeitaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
28. ĀriņaKerolainaSB1Rīga
29. ĀriņaMadaleinaSB1Rīga
30. ĀriņšAdriansVB1adventisti.lvRīga
31. ĀriņšGabrielsVB1adventisti.lvRīga
32. AsarīteDārtaSB3Bērnu skrējiensValmiera
33. AstaševskaElzaSB1SK KatrīnaKuldīga
34. AtslēgaElīzaSB4ZVOCValmiera
35. AugustsGabriels-JanisVB1SIA "Maxima Latvija"Valmiera
36. AuziņaEvaSB1AuzasSmārde
37. AuziņaRūtaSB1AuzasSmārde
38. AuželeAnna-ElizabeteSB3Valmiera
39. AuželeSanitaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
40. AvotinaElinaSB3VPS3EValmiera
41. BalanassTomsVB3Sigulda
42. BaldiņaLoteSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
43. BaldiņaRūtaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
44. BāliņaAliseSB1Valmiera
45. BāliņšDāvisVB3Valmiera
46. BāliņšEmīlsVB3Valmiera
47. BāliņšMārtiņšVB2Valmiera
48. BāliņšRenārsVB1Valmiera
49. BalodeKeidijaSB1Valmiera
50. BalodeKeitaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
51. BalodeKerlīnaSB2Valmiera
52. BalodeLīgaSB4Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
53. BalodisKasparsVB2Valmiera
54. BalodisKristersVB3Valmiera
55. BalodisStefansVB4Valmiera
56. BaranovskaKsenijaSB3Daugavpils
57. BarunaSindija-MartaSB2Cēsis
58. BarunaUnda-MarīSB1Cēsis
59. BarutinaEmilijaSB3Valmiera
60. BaslikaAlīnaSB4Valmiera
61. BaškereKristaSB1SIA "Maxima Latvija"Valmiera
62. BaškersRobertsVB3SIA "Maxima Latvija"Valmiera
63. BaukerteRailijaSB2BigbankRīga
64. BaukerteSofijaSB1BigbankRīga
65. BebreAirisaSB1Rīga
66. BebreKarlīnaSB2Rīga
67. BebrītisRonaldsVB1Valmiera
68. BeitikaZaneSB4SIA "Maxima Latvija"Valmiera
69. BeitiksArtūrsVB3SIA "Maxima Latvija"Valmiera
70. BelasovsArtūrsVB1Viršu ielaValmiera
71. BelasovsSebastiansVB2Viršu ielaValmiera
72. BelkovskisJānisVB3VVV 4cVALMIERA
73. BelovaKatrīnaSB1PII PienenīteValmiera
74. BelovsKristofersVB2Valmieras sākumskolaValmiera
75. BeļajevaPatrīcija-PaulaSB2Valmiera
76. BendikaPaulaSB2Valmiera
77. BendiksPatriksVB1valmeira
78. BergaUndaSB2Saldus
79. BergholdeAmantaSB2SIA "Maxima Latvija"Valmiera
80. BērtulsoneAnnaSB3Valmiera
81. BērtulsoneMartaSB4Valmiera
82. BērziņaAgateSB2Valmiera
83. BērziņaDiānaSB1Mazsalaca
84. BērziņaEstere-RebekaSB3Valmiera
85. BērziņaSofijaSB1Valmiera
86. BērziņsEduards-ArvisVB2Salaspils
87. BērziņšAgrisVB2Valmiera
88. BērziņšDāvidsVB4Valmieras sākumslolaValmiera
89. BērziņšEdvardsVB1Valmiera
90. BērziņšEverts-JānisVB1Valmiera
91. BērziņšJēkabsVB1Valmiera
92. BērziņšMārtiņš-KristapsVB2Valmiera
93. BērziņšMiķelisVB2Valmiera
94. BērziņšPatriks-ViktorsVB3Valmiera
95. BērziņšRafaelsVB1Valmiera
96. BērziņšRoberts-MarkussVB3Salaspils
97. BibikovaViktorijaSB2Ņiperie no VPSValmiera
98. BičevskaLauma-EmīlijaSB2Strenči
99. BičevskisDruvisVB4Strenči
100. BielskaNikoleSB3Rīga
101. BikovskisRobertsVB2Valmiera
102. BilsēnaMarta-ElizabeteSB3Valmiera
103. BirjukovsGļebsVB3V.2.V.Valmiera
104. BirnbaumaMadaraSB1Rīga
105. BirumaNikijaSB4ZVOCValmiera
106. BirzgalisKristersVB1BitīteValmiera
107. BisnieceKristīneSB4Valmiera
108. BišsRobertsVB1VālodzīteValmiera
109. BitmanisGustsVB1Valmiera
110. BitmanisJānis-MiķelisVB2KocēniKocēnu nov.
111. BlauaAliseSB2JelgavaJelgava
112. BlauaBeāteSB1-JELGAVA
113. BlauaMartaSB3Rīga
114. BludensAlekssVB2V.2.V.Valmiera
115. BludensNikolassVB2V.2.V.Valmiera
116. BludensTimursVB4V.2.V.Valmiera
117. BlūmsKārlisVB1BitīteValmiera
118. BobeihinsŅikitaVB1BitīteValmiera
119. BobrovsRobertsVB3Valmiera
120. BogdanovaEmīlijaSB1Valmiera
121. BoikovaAlise-AnnaSB3Valmiera
122. BoldasevicsKristersVB2AdaziAdazi
123. BondarevsNikitaVB4Līvānu VKLīvāni
124. BormaneLaura-LīgaSB1Valmiera
125. BormaneMadaraSB2Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
126. BormanisMarkussVB3Ņiperie no VPSValmiera
127. BoževnieksDanielsVB1Valmiera
128. BrakovskaBritnijaSB2WOOD ART.LVĀdaži
129. BrakovskisBredsVB1WOOD ART.LVĀdaži
130. BrantsMatīssVB2Ņiperie no VPSValmiera
131. BraunaPaulaSB1Rīga
132. BraunsRičardsVB2KocēniKocēnu nov.
133. BrēdePatrīcijaSB2Ņiperie no VPSValmiera
134. BrenceBeāteSB3VVVValmiera
135. BrenceMartaSB1BD BurtiņšBurtnieku novads
136. BrencisRodrigoVB3Beverīnas novadsBeverīnas novads
137. Brente-MiezeRenetaSB4Valmiera
138. BreškeAgateSB1Umurgas pag.
139. BrēžaAnnijaSB1Valmiera
140. BrēžaAnnikaSB1Valmiera
141. BrēžaEvelīnaSB1Valmiera
142. BrēžaSamanta-LienaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
143. BričsEstereSB1adventisti.lvBaldone
144. BričsSamuelsVB2adventisti.lvBaldone
145. BrīdakaElīzaSB1Valmiera
146. BriedeDita-EgitaSB2VVVValmiera
147. BrikmanisEmīlsVB1Valmiera
148. BrīkšeEmīlijaSB4Valmiera
149. BrugemanisMagnussVB1Valmiera
150. BrugemanisRodrigo-RaulsVB3Valmiera
151. BruševicsAdriansVB1Salaspils
152. BrūvereAnceSB3Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
153. BrūverisRihardsVB4Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
154. BuhrotsMārisVB3Jelgava
155. BurcevaAneteSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
156. BurcevsKristers-JānisVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
157. BušsGustavs-EdvardsVB2Ņiperie no VPSValmiera
158. CauneAsnateSB3Valmieras sākumskolaValmiera
159. CauņaAilinsVB4SK MagnenRēzekne
160. CauņaBetija-ElizabeteSB3Rēzeknes 5.vsk.Rēzekne
161. CēbersRobertsVB3Valmiera
162. CelmsArvīds-BrunoVB1Valmiera
163. CepeļevsDaniilsVB3V.2.V.Valmiera
164. CeraElīzaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
165. CeraKateSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
166. CeriņšAkselsVB2Valmiera
167. CiguzeAivijaSB1ACDCValmiera
168. CīmursKārlisVB2cīmurēniRīga
169. CīmursViestursVB1cīmurēniRīga
170. CinisMarksVB3Valmiera
171. CīruleAleksandraSB2Ņiperie no VPSValmiera
172. CīrulisOtoVB2SIA "Maxima Latvija"Valmiera
173. CīrulisRaiensVB1MARATONA KLUBSValmiera
174. ČečiņaAnnijaSB2Valmieras sākumskolaValmiera
175. ČečiņšEmīlsVB3Valmieras sākumskolaValmiera
176. ČerņavskisRičards-AleksisVB3Valmieras sākumskolaValmiera
177. ČerņevskisKristiānsVB3Kocēni
178. DāboliņšRobertsVB1Straupe
179. DābolsGatisVB3Rīga
180. DalkaLieneSB2Bernu skrejiensValmiera
181. DambergsJustsVB1Rīga
182. DambergsMārcisVB1Rīga
183. DambisKristapsVB1Cēsis
184. DambītisDāvis-KristersVB4BMX Valmieras puikasValmiera
185. DambītisGustavsVB1BMX Valmieras puikasValmiera
186. DanilovskisVladimirsVB1rīga
187. DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
188. DarbinieksRihardsVB2Sigulda
189. DārziņaElizabeteSB3Stalbe
190. DavidovsKristersVB2Valmiera
191. DazartsMiķelisVB1Rīga
192. DekmeijersRalfsVB1SPII BurtiņšValmiera
193. DingaRalfsVB1Valmiera
194. DmitrijevsMarksVB3Valmiera
195. DoveikaEmīlsVB3Matisons Runner’s ClubMārupe
196. DreijereMegijaSB4Valka
197. DreimaneElīnaSB1Jelgava
198. DreimanisReinisVB3Jelgava
199. DriksnaGvidoVB2Valmiera
200. DubovaPaula-EvelīnaSB4Valmieras sākumskolaValmiera
201. DubovsRobertsVB1Valmiera
202. DuksisOtoVB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
203. DūmiņšEmilsVB3KocēniKocēnu nov.
204. DūmiņšKārlisVB4KocēniKocēnu nov.
205. DzedoneElīna-EstereSB3Valmieras sākumskolaValmiera
206. DzilumsTomsVB2Adazu novads
207. DzinējaArta-DanielaSB3SPII BitīteValmiera
208. EglīteAnna-LuīzeSB3Valmieras sākumskolaValmiera
209. EglīteElzaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
210. EglīteKeitaSB1KocēniKocēnu nov.
211. EglītisEdvardsVB1PIIValmiera
212. EglītisMiks-RainersVB3Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
213. EglītisReinis-RūdolfsVB2Ņiperie no VPSValmiera
214. EglītisRobertsVB2KocēniKocēnu nov.
215. EinbergaMairitaSB3Valmiera
216. EkštetsMarco-DilansVB1Carnikava
217. EkureElizabeteSB3Valmieras Viestura vidusskola 4c klaseValmiera
218. ĒķeKarlīnaSB1Valmiera
219. ElbreteEstereSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
220. ElksnisMaratsVB1Valmiera
221. ElksnisRinaldsVB1Valmiera
222. ElstinaEmmaSB1SprīdītisAlūksne
223. ĒrenfrīdeElīzaSB2Rīga
224. ĒrglisEdvardsVB3Valmiera
225. EsītisRobertsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
226. EšmitaDanielaSB1Valmieras SOS BC
227. EšmiteEvelīnaSB1Valmieras SOS BC
228. FeimaneKleopatraSB4Riga
229. FeimaneVeronikaSB1RIGA
230. FiļipčukaMarijaSB2V.2.V.Valmiera
231. Fokerota-ŠīmaneAnnaSB3SK KatrīnaKuldīga
232. FreibergaSofijaSB1Saldus
233. FreibergsMarkussVB4Saldus
234. FreimaneLindaSB3Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
235. FrīdvaldeMartaSB2Valmiera
236. FrindeTīna-LuīzeSB1Burtnieku nov.
237. FrindsAdriansVB3Burtnieku nov.
238. GaidukaAneteSB3Valmiera
239. GaileLote-LeaSB3Sigulda
240. GailisGustavsVB2Burkānciems OKValmiera
241. GaiļušaAmandaSB1bernu skrejiensValmiera
242. GaiļušaEvelinaSB3bernu skrejiensValmiera
243. GalauliņaMadaraSB1Valmiera
244. GavareDitaSB3Jēkabpils
245. GavareZaneSB2Jēkabpils
246. GeļevsHugoVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
247. GeļevsKlāvsVB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
248. GerhardsKalvisVB3Valmiera
249. GerhardsLukaVB3Valmiera
250. GerliņšRinaldsVB1BitīteValmiera
251. GilučsOliversVB1Rīga
252. GlikaKarmenaSB1Valmiera
253. GliksHenrijsVB1Valmiera
254. GornovsJēkabsVB1S/K SiguldaSigulda
255. GornovsKārlisVB2S/K SiguldaSigulda
256. GračevsGustavsVB1BitīteValmiera
257. GraseGabrielaSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
258. GrasisRodrigoVB4Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
259. GraudiņaAmandaSB1Valmiera
260. GraudiņaKarīnaSB4Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
261. GraudiņšLinardsVB3Valmiera
262. GravaEvertsVB1KOCĒNIValmiera
263. GravaJānisVB1Valmiera
264. GravaOliversVB1KOCĒNIValmiera
265. GrebūnaIeva-KristīneSB2KocēniKocēni
266. GriķeAmandaSB4We love runningDaugavpils
267. GriķeElzaSB1Rubene
268. GrīslisRičardsVB2Jelgava
269. GrocsIljaVB1Rezekne
270. GrūbeAlensVB1Valmiera
271. GrūbeLoteSB3Cēsis
272. GruguleKatrinaSB2Jēkabpils
273. GrundzemnieceLieneSB4Valmiera
274. GrunteArtūrsVB1Valmiera
275. GubāteDanijaSB1MāsiņasKalngale
276. GubāteMegijaSB3MāsiņasKalngale
277. GubātsMiksVB1Kalngale
278. GudēvicsGustsVB1VSK NoskrienJelgava
279. GudēvicsLinardsVB1VSK NoskrienJelgava
280. GudēvicsMārcisVB1VSK NoskrienJelgava
281. GulānsHenrijs-MiksVB2Sigulda
282. HamčanovskaPaulaSB4Līgatne
283. HasaniHenrijs-NikoVB1Valmiera
284. HasaniLuīzeSB2VALMIERA
285. HemmeleBrendaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
286. HlizovsRaensVB2Valmiera
287. HlizovsRobertsVB1Valmiera
288. HolsteinaLauraSB4Jurmala
289. HolšteineKeitijaSB3Valmiera
290. IesalnieceElīnaSB1Eco BaltiaRīga
291. IesalnieceElīzaSB1Eco BaltiaRīga
292. IesalnieceElzaSB2Eco BaltiaRīga
293. IgauneAnnijaSB4Vērēmu psk.Rēzeknes nov.
294. IkaunieceElīzaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
295. IrbeRalfsVB3Valmieras SākumskolaValmiera
296. IsaksenaNoraSB2Mārupe
297. IsaksensRolfsVB1Mārupe
298. IvanovaAneteSB1noskrienPierīga
299. IvanovaAurēlijaSB2Valmiera
300. IvanovaViktorijaSB3Valmiera
301. JagžaĢirtsVB2Rīga
302. JagžaRēzijaSB1Rīga
303. JakobsoneMontaSB4Cēsis
304. JakušenokaElīzaSB2Rīga
305. JankevičaEmīlija-LībaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
306. JansoneBeateSB3AQUATICSDobele
307. JansoneLauraSB1AQUATICSDobele
308. JansonsRobertsVB3Valmiera
309. JansonsRonaldsVB3VPS3EValmiera
310. JaudzemsAdriansVB4Jūrmala
311. JēgersRihardsVB3Valmiera
312. JēkabsoneLoteSB1
313. JēkabsonsDeividsVB2Valmiera
314. JēkabsonsKārlisVB2BitīteValmiera
315. JeparovsNikitaVB1DenalsRiga
316. JerofejevaFelicitaSB1Rīga
317. JerofejevaSelīnaSB1Rīga
318. JešilaRozeSB1BitīteValmiera
319. JirjenaNellijaSB1Rīga
320. JocisKristiānsVB3Matisons Runner’s Club
321. JocisValtersVB3Matisons Runner’s Club
322. JubelisKasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''Rīga
323. JuhnevicsAlbertsVB1ČapŽakEžiRīga
324. JundzeAnnijaSB3Valmiera
325. JunghāneNoraSB1Rīga
326. JunghānsEdvardsVB2Rīga
327. JunghānsPaulsVB2Rīga
328. JunghānsRihardsVB1Rīga
329. JurkaDārtaSB1Beverīnas novads
330. JurovskisArtemijsVB1Riga
331. KaģisMārcis-AndrisVB2VB 2 -2009gValmiera
332. KājiņšReinisVB2Valmieras Viestura vidusskolaValmiera
333. KalītisArtūrsVB3Beverīnas novadsBeverīnas novads
334. KallaseLauraSB2Gulbene
335. KalniņaRēzijaSB2Rēzekne
336. KalniņšEdgars-KristersVB1Smieklīgie jūrniekiValmiera
337. KalniņšNaurisVB3VPS3EValmiera
338. KalniņšRalfsVB1Rēzekne
339. KalniņšRalfs-RičardsVB2Jēkabpils
340. KalniņšToms-OskarsVB3KocēniKocēnu nov.
341. KāpostiņšValtsVB2Valmiera
342. KarānsValtersVB1LVValmiera
343. KaritonsDāvisVB4SIA "Maxima Latvija"Valmiera
344. KaritonsKristiānsVB3SIA "Maxima Latvija"Valmiera
345. KārkliņšIvoVB2Carnikava
346. KārkliņšKristiansVB1Brīvzemnieku pag.
347. KārkliņšRaivoVB1Carnikava
348. KarnāteAleksandraSB1Ēveles pagasts
349. KarnāteArtaSB4Ēveles pagasts
350. KaroleEnijaSB1Smiltene
351. KātaEmīlija-KatrīneSB3Jelgava
352. KatanaDārtaSB2Valmiera
353. KatkevičaKristiānaSB1Mārupe
354. KaufmanisEmīlsVB1Valmiera
355. KaupeAnceSB1Valmiera
356. KaupeTomsVB2Valmiera
357. KaupeValtersVB1Valmiera
358. KaupužaAmanta-KristiānaSB3Cēsis
359. KaveckisDanielsVB1Valmiera
360. KavīteKeitaSB3individuāliValmiera
361. KavīteToms-PaulisVB2BitīteValmiera
362. KezikaAnnijaSB3KocēniKocēnu nov.
363. KeziksValtersVB1BērzaineKocēnu nov.
364. KīnaAgneseSB1Kocēni
365. KlagišsFēlikssVB1www.datuspecialists.lvValmiera
366. KlapereLīvaSB2ČapŽakEžiBabīte
367. KlaperisMikusVB3ČapŽakEžiBabīte
368. KlaužaKateSB2Valmieras sākumskolaValmiera
369. KlaužsArvisVB1PII PienenīteValmiera
370. KleinaLetīcijaSB1MinkānsStrenči
371. KleinsMārcisVB2Valmieras sākumskolaValmiera
372. KlētnieksKristofsVB3Valmiera
373. KliņģerisArvils-ĀdamsVB3Valmiera
374. KlodžaAnce-LoteSB2SIA "Maxima Latvija"Valmiera
375. KlūgaAnnaSB2Valmiera
376. KlūgaElīnaSB2valmiera
377. KnokaLaumaSB1Rīga
378. KnoksKārlisVB2Rīga
379. KņuipeMarijaSB3Rīga
380. KobjakovsGastonsVB2Mazsalaca
381. KočkerisMārcisVB3Valmieras sākumskolaValmiera
382. KočsEdvardsVB1Valmiera
383. KodackaGabrielaSB3SIA "Maxima Latvija"Valmiera
384. KodackaVanesa-DženijaSB4SIA "Maxima Latvija"Valmiera
385. KopeikaRalfsVB2Valmiera
386. KopeikaTomassVB1Valmiera
387. KorotkoElizabeteSB1Valmiera
388. KozačkovsEinārsVB3Ludzas muzikantiLudza
389. KrapāneLindaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
390. KrasovskisKasparsVB2Valmiera
391. KrastaKatrina-AnnaSB1valmiera
392. KrastiņšMadarsVB1Valmiera
393. KrastsRodžersVB3valmiera
394. KrauklisMarkussVB3Valmieras puikasValmiera
395. KrauzeGustavsVB2Baloži
396. KrauzeLīvaSB3Baloži
397. KravaleEveritaSB1Pļaviņas
398. KreslinaLauraSB3valmiera
399. KrieviņaKateSB3-Valmiera
400. KrieviņaSindijaSB3Valmiera
401. KronpušsMiksVB1BigbankRīga
402. KrūmiņaElzaSB2Jelgava
403. KrūmiņšKlāvsVB4Jelgava
404. KrūskopaElizabeteSB1b/dValmiera
405. KrūskopaLiliānaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
406. KugisDaniels-GustavsVB1Valmiera
407. KūkojsGustavsVB3Valmiera
408. KuplāSimonaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
409. KupleElīzaSB3Valmiera
410. KupleEstereSB4Valmiera
411. KurbatovsDaniilsVB3V.2.V.Valmiera
412. KužumaDanielaSB1Valmiera
413. KvēpsEduardsVB3Valmieras sākumskolaValmiera
414. KviesīteBaibaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
415. KviesītisRičardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
416. ĶepisKārlisVB1BitīteValmiera
417. ĶepīteElizabeteSB2Valmiera
418. ĶerpeLīvaSB4KocēniKocēnu nov.
419. ĶīkuleAneteSB2Valmiera
420. ĶīkulisAdriansVB3Valmiera
421. ĶikuteKristiāna-AnnaSB3KocēniKocēnu nov.
422. ĶipursEdvardsVB1Valmiera
423. ĶipursHenrijsVB3valmiera
424. ĶipursRalfsVB2Valmiera
425. LabsvīraEleonora-KristiSB3Sigulda
426. LabsvīrsArtis-RegnārsVB4Sigulda
427. LaivaElīzaSB2Valmieras sākumskolaValmiera
428. LaivaElzaSB1Rīga
429. LaivaKarlīnaSB4Valmieras sākumskolaValmiera
430. LaizānsDainisVB2Rēzeknes 5.vidusskolaRēzekne
431. LapiņaRūtaSB2PIIValmiera
432. LapiņaSofijaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
433. LapiņšDanielsVB3Valmiera
434. LapiņšKristsVB4Valmiera
435. Lastenieks-KikučsRaivoVB1Rīga
436. LaurenovaPatrīcijaSB4Valmiera
437. LaursoneAndželīnaSB1LaursoniValmiera
438. LaursoneElizabetaSB2LaursoniValmiera
439. LaursonePatrīcijaSB1LaursoniValmiera
440. LauzisHermanisVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
441. LauzisLeonardsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
442. LazdiņšRobertsVB1BitīteValmiera
443. LeibomaŽaneteSB2HERBALIFEValmiera
444. LeimaneSelindaSB1PII "Ezītis"Valmiera
445. LeokeBetijaSB4Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
446. LeokePatriksVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
447. LeokeTomsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
448. LeonidovsArtjomsVB4Daugavpils
449. LeonsKristersVB1Cēsis
450. LesiņaAnna-IzabellaSB2Valmiera
451. LevicaNikolaSB2Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
452. LezdiņaLauraSB2Valmiera
453. LīcisArtūrsVB1Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
454. LīcisEmīlsVB1Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
455. LicitisKristiansVB2Valmieras sporta skolavalmiera
456. LiekniņaPaulaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
457. LielmaneEvelīna-KateSB2Ņiperie no VPSValmiera
458. LiepaJēkabsVB1Mazsalaca
459. LiepaKeitaSB1Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
460. LiepaKellijaSB3Nīkrāces pamatskolaNīkrāce
461. LiepaMiķelisVB3Mazsalaca
462. LiepiņaAgneseSB1KocēniKocēnu nov.
463. LiepiņaAnnijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
464. LiepiņaIevaSB1BALTMAValmiera
465. LiepiņšAndrisVB4SK Metroons/ NikeRīga
466. LiepiņšOrlandoVB3Valmieras sākumskolaValmiera
467. LiepiņšRaulsVB4SK Metroons/ NikeRīga
468. LindeAnnaSB1SK KatrīnaKuldīga
469. LintereElizabeteSB2Ņiperie no VPSValmiera
470. LīvaAnceSB3VVVValmiera
471. LīvensLaurisVB3VPS3EValmiera
472. LočmeleLoreta-AnnaSB4Valmiera
473. LočmeleMārietaSB1Rīga
474. LočmelisRalfsVB1Valmiera
475. LoginaSofija-IzabellaSB1Valmiera
476. LohinaDanaSB2Valmiera
477. LosevaAleksandraSB1Smiltene
478. LozbergsEduardsVB2Valmiera
479. LubāneRebekaSB1Valmiera
480. LubāneSignijaSB1Valmiera
481. LukaševicsNiksVB3Valmiera
482. LukaševsIgorsVB3Rēzeknes sākumskolaRēzekne
483. LukaševsKirillsVB1Rēzeknes PIIRēzekne
484. LukšaRihardsVB2PIIValmiera
485. LūsisMārtiņšVB1Valmiera
486. LusteLeldeSB3KocēniKocēnu nov.
487. MačaLauraSB2HERBALIFEValmiera
488. MačsRidrogoVB1HERBALIFEValmiera
489. MačsToms-GabrielsVB1HERBALIFEValmiera
490. MagricsRendijsVB4Valmieras sākumskolaValmiera
491. MajorsLaurisVB2V5VValmiera
492. MaksimovaSamantaSB3VPS3EValmiera
493. MalihinaMargaritaSB1InfinityRēzekne
494. MalihinsRomansVB2InfinityRēzekne
495. MalnačaSigneSB4BJC LaimīteRīga
496. MālnieceBinnija-AmandaSB1BitīteValmiera
497. MālnieksAndrisVB1Valmiera
498. MarenaMartaSB3Strenči
499. MartinsonsArtisVB1KOKO TeamValmiera
500. MastiņšGustavsVB1RubeneKocēnu nov.
501. MatvejevaRēzija-ŽermēnaSB2Valmiera
502. MatvejevsRegnārs-NiksVB3Valmiera
503. MatvijukaViktorijaSB1Valmiera
504. MaurinsRinaldsVB2Saldus
505. MedneModaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
506. MednisTeodorsVB1wAltsCēsis
507. MegnisDāvisVB2Kocēni
508. MeiereTinaSB4Valmiera
509. MeiseEvelīnaSB1BitīteValmiera
510. MelkertsRalfsVB3Valmiera
511. MeļķisRihardsVB2Beverīnas novadsBeverīnas novads
512. MežīteDaigaSB3Beverīnas novadsBeverīnas novads
513. MiglinieceRūtaSB3Valmiera
514. MihailovskaKiraSB2Valmiera
515. MikaljūnaSofijaSB1VSK NoskrienOgre
516. MikaljūnsKārlis-ViljamsVB1OMDRīga
517. MikelsoneAnnijaSB4Riga
518. MiklajūnaSofijaSB1OMDRīga
519. MiksoneLīgaSB3Nīkrāces pamatskolaSkrunda
520. MiksonsEmīlsVB1Nīkrāces pamatskolaSkrunda
521. MiķelsoneAnnijaSB4Rīga
522. MilereKeitaSB3Valmiera
523. MillersMārcisVB4Strenči
524. MillersMartinsVB1Valmiera
525. MiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
526. MincānsJānisVB4SIA "Maxima Latvija"Valmiera
527. MincānsPaulsVB1Dikļi
528. MirošņičenkoElīze-ElizabeteSB4Valmiera
529. MiruškinsAlekssVB1Beverīnas novads
530. MiruškinsMarkussVB4Beverīnas novads
531. MisānsAustrisVB2Liepāja
532. MisikaDaniela-MartaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
533. MuķieleNikolaSB3Aloja Starkelsen
534. MulereEvelīnaSB1PII SprīdītisValmiera
535. MulersRalfsVB4Valmiera Pārgaujas sākumskolaValmiera
536. MurāneLuīze-HeidijaSB2Valmiera
537. MurānsErnestsVB1Valmiera
538. MuskaLīgaSB2Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
539. MušpertsAlekssVB3Valmiera
540. NākumaAnnaSB1Bauska
541. NākumsPaulsVB1Bauska
542. NarvaišsGustavsVB1Valmiera
543. NeļķeGunārsVB1Valmiera
544. NeļķeKriss-EmīlsVB4Valmiera
545. NeļķeKristenaSB1Valmiera
546. NičiporeElizabeteSB1KocēniKocēnu nov.
547. NičiporeKatrīneSB1KocēniKocēnu nov.
548. NikelsAdriansVB4Strenči
549. NikolajevaLauraSB3VPS3EValmiera
550. NolbergaLoreta-NikolaSB3Valmiera
551. NolbergsDaniels-SvensVB1Valmiera
552. NolbergsEmīls-JustsVB1Valmiera
553. NovikovaElīnaSB1SIA "Maxima Latvija"Līvāni
554. NovikovsEmīlsVB1SIA "Maxima Latvija"Līvāni
555. NoviksMatīssVB2Valmiera
556. ŅilovaMadaraSB1HERBALIFEValmiera
557. OseAlise-NikolaSB3MARATONA KLUBSVentspils
558. OšiņšEmīlsVB2valmiera
559. OzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
560. OzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
561. OzolaDinijaSB2ozoliValmiera
562. OzolaRūtaSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
563. OzoliņaDanaSB3V.2.V.Valmiera
564. OzoliņaElzaSB1Valmiera
565. OzoliņaKateSB2Valmiera
566. OzoliņaMarta-LuīzeSB1Riga Adventure TeamValmiera
567. OzoliņaPaulaSB1Matisons Runner’s ClubVentspils
568. OzoliņšValtersVB3Valmieras sākumskolaValmiera
569. OzollapaValtersVB3Sporta un atpūtas komplekss "Zemgale"Valmiera
570. OzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
571. OzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
572. OzolsKārlisVB2BitīteValmiera
573. OzolsKristersVB2Valmiera
574. OzolsMarkussVB4ValmieraValmiera
575. OzolsRičardsVB2Valmieras sākumskolaValmiera
576. OzolsValentīnsVB3Valmieras SOS BC
577. OzolsValtersVB1b/d PienenīteValmiera
578. PackevičaKatrinaSB3V.2.V.Valmiera
579. PaidersJēkabs-EmīlsVB3Valmiera
580. PāķeLeldeSB4Saulkrasti SRTSaulkrasti
581. PāķeMadaraSB2Saulkrasti SRTSaulkrasti
582. PalmaMartaSB1BitīteValmiera
583. PaulicānsRobertsVB1Valmiera
584. PavītolsGabrielsVB1Valmiera
585. PavītolsMarkussVB2Ņiperie no VPSValmiera
586. PavlenkoTimursVB3Ģimenes mafijaJelgava
587. PeipeMontaSB3Valmiera
588. PētersoneAneteSB3Valmieras sākumskolaValmiera
589. PētersoneDārtaSB1Valmiera
590. PētersoneLeila-AnnaSB2MARATONA KLUBSVentspils
591. PētersonsDāvisVB3VVVValmiera
592. PētersonsDominiksVB1KocēniKocēnu novads
593. PētersonsReinisVB2Valmiera
594. PetrilaLinardsVB2Riga
595. PetrusaTīnaSB2Dobele
596. PetrusevičaElīzaSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
597. PīlēnaAmandaSB4Nīkrāces pamatskolaSkrunda
598. PlastikovsAleksandrsVB1Riga
599. PlaudeMadaraSB2Valmiera
600. PlaudisMārtiņšVB4Valmiera
601. PlešaKristīneSB2Valmieras Viestura vidusskolaValmiera
602. PlīkšisModrisVB1Valmiera
603. PlūmeLuīzeSB3Mazsalacas vidusskolaMazsalaca
604. PodnieceEnijaSB3Valmiera
605. PodnieksKārlisVB1Valmiera
606. PodojahinsRobertsVB1BitīteValmiera
607. PozdņihovsValtersVB2Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
608. PrauliņšOlafsVB2Ņiperie no VPSValmiera
609. PuidīteBeatrise-LieneSB3Aloja
610. PuidītisKārlisVB2Ungurpils
611. PuleksisMarkussVB1Valmiera
612. PuleksisRinaldsVB2Valmiera
613. PurgailisArtūrsVB1Ādaži
614. PuriņšKasparsVB1PuriņiCēsis
615. PuriņšMatīss-KristiansVB1BitīteValmiera
616. PurmalisRalfsVB2KocēniKocēnu nov.
617. PutninaKeitaSB2Valmiera
618. PutninaKristiānaSB1Valmiera
619. PutninšRegnārsVB4Valmiera
620. PutniņaLaura-MarijaSB3Valmiera
621. PutniņšEdgarsVB2Valmiera
622. PutniņšKārlisVB1Valmiera
623. PuzinkevičaGrētaSB2KocēniKocēnu nov.
624. PužuleKatrīnaSB1Rīga
625. RačiksEmīlsVB4SwedbankValmiera
626. RamaneNatalijaSB1Rīga
627. RasaBetijaSB3Valmiera
628. RasaKetijaSB3Valmiera
629. RašmaneKerijaSB2-Jelgava
630. RatnieceElzaSB1SportlatRīga
631. RauskaDāvisVB3Valmiera
632. RebinkaMarkuss-RaivoVB4Olaine
633. ReimaGustavsVB1Valmiera
634. ReimaKārlisVB2Valmiera
635. ReinfeldeHelēnaSB3Liepāja
636. ReinfeldsEmīls-MatiassVB3SK Metroons/ NikeRīga
637. ReingoldeAliseSB3PrivātbūveSmiltene
638. RibaRenārsVB1Valmiera
639. RiekstaDārtaSB3Rīga
640. RiekstaLauraSB2IndividuāliValmiera
641. RiekstaRūtaSB1Rīga
642. RināssRinaldsVB1Cēsis
643. RisevaElizabeteSB3Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
644. RonisNiksVB2Gulbene
645. RouzaFreijaSB1FOOD UNIONRīga
646. RozentāleAmandaSB1Iecava
647. RozītisRolandsVB3Valmiera
648. RožlapaEvelīnaSB3VSK NoskrienValmiera
649. RožlapaRaivoVB2Strenči
650. Rožņoja-SunāksleAgijaSB1Valmiera
651. Rožņoja-SunāksleAmandaSB2Valmiera
652. RudītisLukassVB1MARATONA KLUBSVentspils
653. RudzīteMadaraSB1Burtnieku novads
654. RudzīteZane-RēzijaSB3Valmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera
655. RudzītisKristersVB2Burtnieku novads
656. RudzītisMārtiņšVB1Valmiera
657. RudzītisMartinsVB3Valka
658. RudzītisMiksVB1Valka
659. RugājaRotaSB2Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
660. RulleElena-DārtaSB3Valmiera
661. RuskaMikusVB3Valmieras sākumskolaValmiera
662. RutkovskaAliseSB1Tukums
663. SakneDenisVB1Rīga
664. SaliņaLuīze-LindaSB2Valmieras 5. vidusskolaValmiera
665. SalmiņaŽozefīneSB1Valmiera
666. SalnīteDenīzeSB3Valmiera
667. SalnīteElīzaSB1Valmiera
668. SaltaisHaraldsVB1Valmiera
669. SaltaisTeodorsVB3Valmiera
670. SaltaisUģisVB1Valmiera
671. SaulīteRūtaSB2Valmiera
672. SaulīteSabīneSB4Valmiera
673. SaušaAdeleSB1Sigulda
674. SegliņaAnnaSB3Valmiera
675. SegliņšJurģisVB4Valmiera
676. SegliņšRūdolfsVB4Valmiera
677. SemjonovaAliseSB1Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
678. SemjonovaKatrīnaSB3Ņiperie no VPSValmiera
679. SemjonovaValerijaSB2V.2.V.Valmiera
680. SemjonovsIljaVB1Ģimenes mafijaJelgava
681. SemjonovsJānisVB1Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
682. SerdcevaKeitaSB2Valmiera
683. SijāteElīnaSB2Valmiera
684. SilanžaBeatriseSB3Valmiera
685. SilanžsKārlisVB2Valmiera
686. SilavaAdelīnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
687. SilavaNoraSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
688. SiliņšGustavsVB2Valmiera
689. SiminaiteDārtaSB2Cēsis
690. SinghsDzastinsVB3Valmiera
691. SirmaisAnnaSB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
692. SirmaisVestardsVB3Dikļi
693. SjarkiSamantaSB3Beverīnas novadsBeverīnas novads
694. SkadiņšMarkussVB1SkadiņiRīga
695. SkadiņšMartinsVB1SkadiņiRīga
696. SkrastiņaSabīneSB2Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
697. SkripstsMārcisVB1Cēsis
698. SkujevskaIeva-AleksandraSB1Smieklīgie jūrniekiValmiera
699. SkujiņaElīzaSB1Valka
700. SlesarenokaAngelinaSB2Riga
701. SlokenbergsRobertsVB2Valmiera
702. SokovaDārta-AnnikaSB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
703. SoročinsKristofersVB3Valmiera
704. SpiridonovsMarkussVB3Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
705. SrodeElizabeteSB4Jaunburtnieku p-sk.Kocēnu nov.
706. StolbovsRalfsVB1Jurmala
707. StrādereEnijaSB2Valmiera
708. StradsKristapsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
709. StradsMarkuss-RenārsVB2Ņiperie no VPSValmiera
710. StreibaRalfsVB3Valmiera
711. StulpānsGustavsVB2GRAVISOgre
712. StulpānsKārlisVB1GravisOgre
713. SunepsFilipsVB3KocēniKocēnu nov.
714. SupeEvelīnaSB2Supes dzimtaValmiera
715. ŠakaleBeatriseSB1Valmiera
716. ŠakunsMairisVB2Valmiera
717. ŠaramiginaSofijaSB2V.2.V.Valmiera
718. ŠarpioTomsVB3-Rīga
719. ŠčukinsMaksimsVB1Valmiera
720. ŠeļepinaMarijaSB4V.2.V.Valmiera
721. ŠildeLūkass-ArmandsVB1Valmiera
722. ŠimanskaAnna-AleksandraSB2Valmiera
723. ŠkeļonokaJelizavetaSB2V.2.V.Valmiera
724. ŠķiporeArtaSB3Valmiera
725. ŠmiteKeitaSB2Olaine
726. ŠmitsEdžusVB4NikeMatīši
727. ŠmitsMārcisVB3KocēniKocēnu nov.
728. ŠmitsRičardsVB3Rīga
729. ŠtauersKristersVB1BitīteValmiera
730. ŠtauersMaksimiljansVB4Valmiera apkārt ZemeslodeiValmiera
731. ŠteinartePaula-EmīlijaSB2Valmiera
732. ŠteinbergaMartaSB1Valmiera
733. ŠteinbergsMarkussVB2Ņiperie no VPSValmiera
734. ŠteinbergsOskarsVB2Valmiera
735. ŠteindālsEdvardsVB2Valmieras sākumskolaValmiera
736. ŠulcaLuīzeSB2Valmiera
737. ŠulmeistareAmandaSB2Valmieras Viestura vidusskolaValmiera
738. ŠurmaMarkuss-JanisVB1BitīteValmiera
739. ŠuvcanePaulaSB3Kocēni
740. ŠvalbeRičardsVB1PII "Sprīdītis"Valmiera
741. ŠvalbeRobertsVB3Valmieras SākumskolaValmiera
742. Tauriņa-BluķeRendijaSB3Valmieras sākumskolaValmiera
743. TeicisKārlisVB2Valmiera
744. TeicisTomsVB3Valmiera
745. TesļaEndijaSB3Beverīnas novadsBeverīnas novads
746. TetereAmandaSB3Valmiera
747. TeterisEdgarsVB1Valmiera
748. TeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
749. TīlenaTija-BeatriseSB2Valmiera
750. TīlensHaraldsVB1Valmieras pilsētas pašvaldībaValmiera
751. TiļugsDanielsVB1Valmiera
752. TimsĀrisVB4Nīkrāces pamatskolaSkrunda
753. TinkussRalfsVB2Valmieras sākumskolaValmiera
754. TokarevičaVeronikaSB1