Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abad-Calavera JavierV40Huesca
2.  Ābele MārisV2BE1ST
Rīga
3.  Āboliņa LāsmaS40VSK Noskrien
Rīga
4.  Āboliņš HarijsVOK Ozons
Rīga
5.  Āboliņš SandisVKocēnu novads
Vaidava
6.  Āboliņš-Ābols RonaldsV40Brāļi Āboļi
Rīga
7.  Āboliņš-Ābols SandijsV40Brāļi Āboļi
Rīga
8.  Āboltiņš IlgvarsV60MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Rūjiena
9.  Ādamsons MārisVLimbaži
10.  Adijāns KasparsVVichy
Viļāni
11.Aguilar DavidV40Badajoz
12.  Ajausks ĒriksV3D Running
Riga
13.Alcolea-Valero CesarV40Ronda
14.Alonso-Munoz Juan-FranciscoVFresnedoso
15.  Andersons JānisV50VSK Noskrien
Rīga
16.  Anopa RitaSRīgs
17.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
18.  Aņikejevs JurisVSPORTLAND
Jūrmala
19.  Aņikejevs ValdisVSK Tērauds/Nike/Sportland
Jūrmala
20.  Apenitis SandisVFor fun
Sigulda
21.  Apfelbaums IlgonisV50MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
22.  Apsītis MairisVSpēka Pasaule
Valmiera
23.  Arājs MārisVSPORTLAND
Rīga
24.  Arājs RaimondsVRAAA
Rīga
25.Arce-Marijuan JorgeVBurgos
26.  Arnicāne AļonaS40PaBaso.lv - VSK Noskrien
Jūrmala
27.  Arnicāns AinārsV40PaBaso.lv / VSK Noskrien
Dagda
28.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
29.  Artemjevs SergejsVRīga
30.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
31.Asensio-Garulo PabloV40Zaragoza
32.  Atteka ArnisVRīga
33.  Audere SilvaSBigbank
Rīga
34.  Ausmanis KristapsVSPORTLAND
Rīga
35.  Auziņš ArmandsV40Āgenskalns
36.  Auziņš MārtiņšV40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
37.  Avens JānisV40MARATONA KLUBS
Ogre
38.  Ažušele BaibaSSPORTLAT
Jēkabpils
39.  Baikova OlesjaS
40.  Balalaiko LauraSPATRIA
Rīga
41.  Balunovs EdgarsVSPORTLAND
Rīga
42.  Bandurins PēterisVRīga
43.  Barkanova DiānaSAM Dojo
Dagda
44.  Baukerts JānisVBigbank
Rīga
45.  Baumanis ImantsVSPORTLAND
Rīga
46.  Becchi CarloV40Riga
47.Becerra-Arce Jesus-RicardoVAdazi
48.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
49.  Belajevs IljaV40Zoorbagan
Riga
50.  Belevičs JurisV40Ogre
51.  Belousovs VadimsV
52.  Beļajeva JūlijaSBarbados
Rīga
53.  Beļajevs GenādijsVSPORTLAND
Rīga
54.  Bēms GundarsVInd.
Jelgava
55.  Bents UģisVBentiņi
Rīga
56.  Benvenuti PaoloV40golubiozik
minsk
57.  Berga MadaraSStamina
Rīga
58.  Bergmanis AivarsV40VSK Noskrien
Rīga
59.  Bergmanis IlvarsV
60.  Bergs AigarsVSPORTLAND
Rīga
61.  Bergs ValdisVStamina
Rīga
62.  Bērziņa SanitaS40Swedbank
Rīga
63.  Bērziņš JānisV40LATTELECOM
Rīga
64.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
65.  Bērziņš KristapsVSPORTLAND/NIKE
66.  Bērziņš MārtiņšVTREK Racing Team
Vpils
67.  Bērziņš MikusVOK Arona
Priekuļu novads
68.  Bērziņš ValtersVJaunjelgava
69.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
70.  Bičkovs OskarsVRīga
71.  Biedrīte IevaSJelgava
72.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
73.  Birums MārtiņšVSTK
Valmiera
74.  Blaus OskarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
75.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
76.  Blūmiņš ArtūrsVVirsotne/MARMOT
Sigulda
77.  Bogdanovs SergejsVRiga
78.  Boiko KirilsV
79.  Boldāne IlzeS50Gulbene
80.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
81.  Boriss KasparsVHappy To Move
Jūrmala
82.  Borozdins AleksisVSPORTLAND
Rīga
83.  Brākmanis NaurisVVentspils
84.  Brakovskis VilnisV40Wood ART.LV
Ādaži
85.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
86.  Brasliņš OskarsVVSK Noskrien
Cēsis
87.  Bratka RaitisVVSK NOSKRIEN
Riga
88.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
89.  Braunfelds UvisV40Moller Auto Ventspils
Ventspils
90.  Bremze NormundsV50OGRE
91.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
92.Bricis TomsVRīga
93.  Briedis DainisV40Tukums
94.  Brokāne AnnaS
95.  Brokāns EduardsVDaugavpils
96.  Broks EmīlsVSK Tērauds
Ādaži
97.  Broks KristapsVVSK Noskrien
98.  Bruņeniece SandraSVSK Noskrien
Braunschweig
99.  Buko DanielsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
100.  Buls RaimondsV40Jūrmala
101.  Būmans GuntarsV50Liepāja
102.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
103.  Bunkovskis IngusV40Ogre
104.  Bunkovskis JānisVApe
105.  Butkēvičus JānisVSalacgrīva
106.  Caics ArtūrsV---
Rīga
107.Casado-Casado Juan-LuisV50Segovia
108.  Caune KristapsVGulbenes novads
109.  Ceika LailaS50Valmiera
110.  Cepītis AivarsV60Valmiera
111.  Cepurīte LauraSKuldīga
112.  Ceriņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Valmiera
113.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
114.  Cimbals DenissV40I Love Running
Mezares
115.  Cimža AlvisVJelgava
116.  Circens JānisVViļakas novads
117.  Cirjevskis ArtursVFOOD UNION
Rīga
118.  Cīrule EstereSPalidzi.lv
Jūrmala
119.  Cīrulis OskarsV40Palidzi.lv
Jūrmala
120.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
121.Curero-Pardo DavidVValladolid
122.  Čehovičs KristapsVES
Ramata
123.  Červinskis IntarsV40Smaids A
Rīga
124.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
125.  Čipričs AndrejsVDzērbene
126.  Čopa IvetaSRīga
127.  Čuhalovs DmitrijsV40Tottenham Hotspur FC
Rīga
128.  Dadzīte EvitaSRīga
129.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
130.Dāldere GintaS40Rīga
131.  Damberga BaibaSSPORTLAND
Rīga
132.  Danevičs JānisVZS 22.KB
Valmiera
133.  Danovskis AlvisVFreeway Logistics SIA
Rīga
134.Daņiļeviča AgneseSCOBALT
Rīga
135.  Dapkuviene LauraSJonava
136.  Dasko JevgenijsVIronman.lv
Liepāja
137.  Dauģis JānisVAron Cargo
Rīga
138.  Dāvidsone ZaneSValmiera
Valmiera
139.  Dedovs LeonīdsV60MARATONA KLUBS
Rīga
140.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
141.Del-Val JaimeVZamora
142.  Dervinika SandraSSK MAGNEN
Rēzekne
143.Devriendt MantenVRiga
144.  Dēze AndisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Rīga
145.  Didrihsons TomsVRiga
146.  Didriķe LīgaSSPORTLAND
Rīga
147.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia 1
Corinth
148.  Dyment JustinVeFP
Ādaži
149.  Doronkins JevgenijsV10 gadu jubileja
Rīga
150.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
151.  Dovnarovičs ĒriksVRiga
152.  Dreimane HelēnaSSPORTLAND
Valmiera
153.  Dremin SemenVAccenture Latvia 2
154.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
155.  Drozdova DainaSSK Dzervene
Gulbenes novads
156.  Dūmiņa SantaSMālpils novads
157.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
158.  Dzenis JēkabsVMTRunning
Sigulda
159.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Jelgava
160.  Eglītis IvarsV50Kuldīga
161.  Eglītis MārtiņšV40Mārupe
162.  Eglītis OjārsV40Rīga
163.  Eimane KristīneSSmiltene
164.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
165.  Else AsnateSMazsalaca
166.  Erbs GuntisV50Dobele
167.  Ezeriņš RinaldsVSiguldas saldējums
Sigulda
168.  Ezernieks EdgarsV60MARATONA KLUBS
Ventspils
169.  Fedotova KristīneSRīga
170.  Fedotovs TomassVRīga
171.Fernandez-Fernandez AntonioVkadaga
172.Fernandez-Garcia RafaelV40Badajoz
173.Fernandez-Mora Juan-JoseVTercio Viejo de Sicilia
SAN SEBASTIAN
174.  Fiļipovs StaņislavsVRīga
175.  Fisenkova AlīnaSAVIA Team
Rīga
176.Fjodorovs IgorsV40RIGA
177.  Fogelis AivarsVRīga
178.Franco-Alvarez JuanVBadajoz
179.  Freibergs KasparsVSaldus
180.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
181.  Gaile SantaSJelgava
182.  Gailis AndisV40Kocēnu novads
VALMIERA
183.  Gaišais IvoVRīga
184.  Galašina AnitaSSPORTLAND
Rīga
185.  Galdiņš UldisV40LabaDaba
Sigulda
186.  Galeniece IevaSRīga
187.  Galvāns EmīlsVSPORTLAND
Rīga
188.  Garančs EdmundsVLATTELECOM
Rīga
189.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
190.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
191.Gladstone MichaelV40London
192.  Goldmane ElīnaSSPORTLAND
Rīga
193.  Golubevs MihailsVRīga
194.Gonzalez-Garcia AlejandroVBadajoz
195.Gozalo-Pascual JavierVSegovia
196.Gragera AntonioV40español
kadaga
197.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
198.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/VSK Noskrien
Jelgava
199.  Grickevica OlgaS50I LOVE RUNNING
Rīga
200.  Grickus DaigaSSK Tērauds/Nike/Sportland
Rīga
201.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
202.  Grīnvalds GuntisVMARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
203.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
204.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
205.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia 1
206.  Gržibovskis EdmundsV50VSK Noskrien
Kākciems
207.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
208.Gudas TomasVNEKO runners
Vilnius
209.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
210.  Gudēvics-Liepiņš JurisVVSK Noskrien
211.  Guitāne MarutaS40LUDZA
Ludza
212.  Gulbis AndrejsV40Ropažu novads
Ropaži
213.  Gūtmanis ĢirtsVVentspils
214.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
215.Hawkesworth CharlieVLondon
216.Hearn ErinS40Orlando
217.Hearn RobertV50Orlando
218.  Heidingere GundegaSVeikals Maratons & Asics
Ogre
219.  Heinols MārisV40Kocēni
Valmiera
220.  Heinsbergs KristapsVSPORTLAND
Jūrmala
221.  Heiselis RaivisVRopažu novads
Ropaži
222.  Helmane-Soročenkova KarīnaSSPORTLAND/NIKE
223.Hernandez-Sosa Jose-ManuelV40Badajoz
224.  Hodžajevs AnrijsVcorefitness.lv
Rīga
225.  Holštroms KristapsVVSK Noskrien
Riga
226.  Ieleja AgraS40Rīga
227.  Ielejs KārlisV40Rīga
228.  Iknere UnaSFOOD UNION
Rīga
229.  Indriksons RenārsVPATRIA NUTRITION
Jelgava
230.  Ivanova JolantaSVsk Noskrien
Piņķi
231.  Ivulis JāzepsVRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
232.  Ivzāns RobertsV50OGRE
Ogres novads
233.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
234.  Janovs JēkabsVSiguldas Takas
Sigulda
235.Jansons AtisVSwedbank
Rīga
236.  Jansons EinārsVMatisons Runner’s Club
237.  Jansons JurisV40Swedbank
Rīga
238.Jeļisejevs SergejsV40X Infotech
Jurmala
239.  Jermacans AinarsVAkmensDizains.lv
Sigulda
240.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
241.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
242.  Jevtuhs MareksVSPORTLAND
Rīga
243.  Joce LudmilaS50Matisons Runner`s Club
Turlava
244.  Jones PhilipV60Baildon Runners
Bradford
245.  Judkins AleksandrsVRiga
246.Juodagalvis VytautasVAlkoBikers
Siauliai
247.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
248.  Jurēvica IevaSSPORTLAND
Rīga
249.  Juvčenko OksanaSLiepāja
250.  Kabaļina ElīnaSIecava
251.Kaemmerer UllrichV50LigaK
Atlanta
252.  Kaimiņš KristapsVAdidas
Ogres novads
253.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
254.Kalēja LauraSRiga
255.  Kalēja Māra-ElīzaSRīga
256.  Kalniņš DidzisV50MARATONA KLUBS
Rīga
257.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
258.Kalniņš KasparsVEnkurs
Rīga
259.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
260.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
261.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
262.  Kāpiņa IngaS40VSK Noskrien Vāveres
Rīga
263.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
264.  Karasenko DmitrijsV40Salaspils
265.  Kārkliņš GuntisVSaldus
266.Kārklis EdgarsVLīvāni
267.  Karpikovs AleksandrsVInternational Maritime Sport Community
Riga
268.  Kaspere ZaneSBauska
269.  Kaufmanis TomsVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Brenguļi
270.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
271.  Kazlas RolandasV40Na,pagauk
Vilnius
272.Kazlas RolandasV40Na pagauk
Vilnius
273.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
274.Kelly MarkV40London
275.Kempe AgneseSVainode
276.  Kiesners KasparsVJelgava
277.Killen MichaelV40London
278.Killen MikeV40London
279.  Kiršteina MontaSĀdaži
280.  Kligina KristīneS40ind.
Sigulda
281.  Klucis ValtsV50Rīga
282.  Kļaviņa IndraSRiga
283.  Kļaviņš UldisVVSK Noskrien
284.  Kļaviņš ValdisV40Magnen
Rēzekne
285.  Knets JānisVAccenture Latvia 1
Liepāja
286.  Kokarevics GundarsVCesis
287.  Kolužs JānisVDa-Marathon
Daugavpils
288.  Kondrāte ElīnaSCido
Rīga
289.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
290.  Korabo OlgaSOK
Riga
291.  Kore IvarsV40Talsi
292.Korņejevs ArnisVFreeway Logistics SIA
Rīga
293.  Košinskis KristiānsVLATTELECOM
Rīga
294.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
295.  Kozlovskis JānisVSPORTLAND
Rīga
296.  Kraslovskis RaitisVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
297.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
298.  Krastiņš AndrisV50Kaķīškalns
Sigulda
299.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
300.  Kravets AndreiVRiga
301.  Krīgers DidzisV60valmiera
302.  Krilova KamillaSSwedbank
Rīga
303.  Kronbergs VairisVSigulda
304.  Krumholca EvisaSLangstiņi
305.  Kudrjavcevs SergejsVIronman.lv
Riga
306.  Kuģenieks KristersVbullis TEAM
Rīga
307.  Kuģis RalfsVKocēni
Kocēnu nov.
308.Kuik NathanVBerlin
309.  Kukuļinskis GuntarsVVSK Noskrien
Allaži, Siguldas novads
310.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
311.Kurps ArnisVSkrienam kopā
Valmiera
312.  Kuršinskis JānisVKuldīga
313.  Kušakovs JevgeņijsVRēzeknes novads
Lūznava
314.Kuzmins PāvelsVElfa Distrelec
Rīga
315.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
316.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
317.  Ķempe AgneseSVaiņode
318.  Lācāne MontaSLatvijas Gaisa satiksme
Mārupe
319.  Lagzdiņš JānisVKRASTMALI.LV
Dunalka
320.  Lagzdiņš UģisV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ventspils
321.  Lāma DaceSRīga
322.  Lapiņa MartaSRiga
323.  Lapiņš IvarsV40SPORTLAT
Liepāja
324.  Lapsa GvidoV50
325.Larios-Leon EmilianoVHiguera de Vargas
326.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
327.  Lauska KlintaSSiguldas Maratona klubs
Rīga
328.Lazaro-Arnaiz MarioV40Burgos
329.  Lazda MareksV
330.  Leitāns JurisV40MJ Partneri
Rīga
331.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
332.  Leja PēterisV60Rīga
333.  Lērme GunitaS40M 42
Valmiera
334.  Lērme HenrijsVM 42
Valmiera
335.  Lērme RitvarsV40M 42
Amsterdam
336.  Lesiņa NatālijaSOPTIO
Rīga
337.  Leščinska IlzeSZoorbagan
Rīga
338.  Leščinskis MaksimsV40Zoorbagan
Rīga
339.  Leus ViktorijaSRīga
340.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
341.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
342.  Liberts MārtiņšVLī Sporta klubs
Rāmava
343.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
344.  Līcītis ArtisVVSK Noskrien
Lielvārde
345.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
346.  Liepa JurisV50Latvijas Banka
Rīga
347.  Liepa LaurisV40COBALT
Rīga
348.  Liepiņš JānisVSK Metroons/ Nike
Rīga
349.  Linde LolitaSSPORTLAND
Rīga
350.  Linde MadaraSTalsi
351.  Lindenberga SandraSMatisons Runner’s Club
Tārgale
352.  Liniņš PēterisVMPKV
Rīga
353.Livča EdīteSTukums
354.  Livčāns KasparsVIkšķile
355.  Lobanovskis AleksandrsVIronman.lv
Riga
356.Locāns AleksandrsVRīga
357.  Ločmele MontaSMatisons Runner’s Club
Rīga
358.  Ločmelis UldisVBirzgale
359.  Logins ArtisVRekova
Balvi
360.  Loiterstein JelenaSRiga
361.  Luguzis ArtisVLī Sporta klubs
Gulbene
362.  Lukins AndrejsVRīga
363.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
364.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
365.Macias-Munoz SergioVBadajoz
366.  Mačtama DanaSMatisons Runner`s Club
Ventspils
367.Mačtams AndrisV40Rīga
368.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
369.  Mālkalns IngusV40Probild Uijā Uijā
Smiltene
370.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
371.Manuel Fernandez-HernandezVcaminandoconyeray.com
Badajoz
372.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
373.  Marčinkus JānisV60SK Ozolnieki A
Jelgava
374.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
375.  Martin GregVeFP
Ādaži
376.  Martinsons ElmārsV40Rīga
377.  Martuzāns OskarsVJelgava
378.  Maslobojevs SergejsVRiga
379.Matosovs IgorsVVAS Latvijas gaisa satiksme
Rīga
380.  Mazurs KārlisVVSK Noskrien
Jūrmala
381.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
382.  Mednis EinārsV50PaBaso.lv
Marupes nov.
383.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
384.  Meijere IevaSOgre
385.  Meijere IlzeSPATRIA-Mmēbeles
Rīga
386.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
387.  Melnis AndrisVSPORTLAND
Rīga
388.  Menģelis UldisVRīga
389.  Mennika MalvīneSPULSOMETRS.LV
Rīga
390.  Menniks MārtiņšVPULSOMETRS.LV
Rīga
391.Miciulevičius DomasVNeko Runners
Druskininkai
392.  Mihailova ZaneSRiga
393.  Miķelsons AndisV40vidrizi
394.  Miķelsons MārtiņšV40www.lmp.lv/ VSK Noskrien
Rīga
395.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
396.  Millers JānisVRaiskums
397.  Miņins AinārsV40HK
VIĻAKAS NOV.
398.  Mirkšs AivarsV50Jaunsiliņi
Baldone
399.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
400.  Misāne RandaSLiepāja
401.Miss SamantaSriga
402.Misters JurisVRīga
403.  Moisejevs JurisVJūrmala
404.  Moisejevs SergejsV10 gadu jubileja
Rīga
405.Morcillo-Parejo Francisco-JoseVcaminandoconyeray.com
Badajoz
406.  Morgunovs IgorsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
407.  Mortuļevs AleksandrsVVAS Latvijas gaisa satiksme
Riga
408.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
409.Murillo-Ardiaca MarcosVHUESCA
410.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
411.  Mūrnieks ArnisV40individuāli
Ropažu novads
412.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
413.  Nagle LaumaSRīga
414.  Nalivaiko GuntaSSmārde
415.  Narica IneseSRīga
416.  Narnickis KristapsVBALTAIS
Rīga
417.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
418.Nieto-Blanco Luis-AntonioVBadajoz
419.  Nolle JānisV40Rīga
420.  Noviks IvarsV40LATTELECOM
Rīga
421.  Ņikiforovs Linards-NikolassVMARATONA KLUBS
Kazdanga
422.  Ņilovs ValdisV40SK Ozolnieki A
Ogres novads
423.  Oshanski ChadVeFP
Ādaži
424.  Osis GatisVOšu Team
Valmiera
425.  Otomere IneseSRīga
426.  Ozers JānisV50Jelgava
427.  Ozoliņa IevaSInd.
Jelgava
428.  Ozoliņš AnsisVRīga
429.  Ozoliņš JurisVRīga
430.  Ozoliņš OskarsVMatisons Runner’s Club
Ventspils
431.  Ozoliņš RingoldsV50MARATONA KLUBS
Ventspils
432.  Ozoliņš SandrisVSPORTLAND
Rīga
433.  Ozols JānisVRīga
434.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
435.  Ozols TomsVBigbank
Rīga
436.Palacios-Herrera FranciscoVSpain
Adāzi
437.Palomino JacoboVValencia
438.  Pavel VasilevVSebezh
439.  Pavļukevičs SandisVLiepāja
440.  Pelcis MārcisVA22B Team
Rīga
441.  Pelēce IlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Ozolnieki
442.  Pelēcis ArvīdsVSK Ozolnieki
Ozolnieki
443.  Peļņa GuntisVSK Magnen
Rēzekne
444.  Pence DzintraS40Talsi
445.  Pērkone EleonoraSKnauf
Ikšķile
446.  Pētersone MaijaSMARATONA KLUBS
Ventspils
447.  Pētersons JurisV40Rūjiena
448.  Pētersons SandisVSWEDBANK
Valmiera
449.  Petrov AleksandrV60Akron
Welikij Nowgorod
450.  Petrova TatjanaS40Rīga
451.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
452.  Petrovs JurijsVRīga
453.  Petrovs NikolajsV50LUDZA
Ludza
454.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
455.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
456.  Plaudis MārtiņšVVSK Noskrien / SK Dzērvene
Sigulda
457.  Poliņš DāvisVVSK Noskrien
458.  Poplavska OlitaS40SK Magnen
Rēzekne
459.  Pozdņakovs AleksejsV40MARATONA KLUBS
Ventspils
460.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
461.  Priede GuntarsVKoknese
462.Priede IevaSGulbene
463.  Priedols ĢirtsV40Selonija
Rīga
464.Prieto-Gonzalez Jose-ManuelVPELIGROS
465.  Pūce IlmārsVVUGD
Sigulda
466.  Pūcītis GatisVSwedbank / Lī Sporta klubs
Mārupe
467.  Pūga MārtiņšVVeselīga Slodzīte
Rīga
468.  Pugačs JānisVElfa Distrelec
Rīga
469.  Pūpola IvetaS40MARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
470.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
471.  Puriņa SantaS40Skriešanas Akadēmija
Rīga
472.  Purviņš PatriksVSK Katrīna
Kuldīga
473.  Putniņa LīgaSPP
Ogre
474.  Putraima AliseSLimbaži Active
Limbaži
475.  Pužulis SandisVRīga
476.Rācenis JurģisVAloja
477.  Ragainis MārtiņšVRīga
478.  Raits SandisVJelgavas novads
479.  Rancāne KristīneSVanaga zobārstniecības klīnika
Rīga
480.  Rasa HelmutsVSPORTLAND
Saldus
481.  Rassa GintaS40Matisons Runner`s Club
Ventspils
482.  Rāts ArnisVRīga
483.  Rēdere LīgaSRēderu banda
Tīraine
484.  Rēders AndrisVRēderu banda
Tīraine
485.  Reimanis ArkādijsV40Talsu Biatlona Klubs
Sigulda
486.  Reinholds AivisV40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
487.  Reinolds MārisVLATTELECOM
Rīga
488.  Rēriha IneseSVSK Noskrien
489.  Rērihs DzintarsVRopažu novads
Ropaži
490.  Riņķe LīgaSSPORTLAND
Salacgrīva
491.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
492.  Roberts LaurisVEvE autosports
Laidi
493.Robledo-Fararco CristobalV40BADAJOZ
494.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
495.Rodriguez-Rodriguez Francisco-JavierV40MADRID
496.  Roga AntraS40Skriešanas Akadēmija
Rīga
497.  Rogāle AijaS40Jēkabpils Lūši
Krustpils novads
498.  Rohtla IvoV40Siguldietis
Sigulda
499.  Romančuks IlmārsV50Rīga
500.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
501.  Rozenberga DaceS
502.  Rozenbergs AndrisV40SK Sigulda
Sigulda
503.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
504.  Rozentālbergs AndrisVRīga
505.  Rozentāls ValdisV40Ziepniekkalns
Rīga
506.  Rozis RobertsV40Rīga
507.  Rubezis EdvardsVDžugla
Riga
508.  Rubīns ElvisVPļaviņām-90
Pļaviņas
509.  Rublis AigarsV40AIZKRAUKLE
Aizkraukle
510.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
511.  Rudzītis DzintarsV60LSC, Valmiera
Valmiera
512.  Rudzītis KasparsVind.
Sigulda
513.  Ruģelis MārtiņšVSPORTLAND
Jūrmala
514.  Rukkalns AinārsVIMSC
Tīreļi
515.  Rukkalns AivarsVSigulda
516.  Rukkalns ArtūrsVVSK Noskrien
Ragana
517.  Rukmanis JānisV3D running
Cēsis
518.  Rumpe MārisVRīga
519.  Runčs NormundsVOGRE
Ogre
520.  Rusiņa VitaSRīga
521.  Rūsis JānisVCOBALT
Rīga
522.  Ruskulis AndisVSPORTLAND
Rīga
523.  Rūtiņš EdgarsV40MARATONA KLUBS/BALTA
Ogresgals
524.Rutkovska LigaSRīga
525.  Sabājevs SandisVSPORTLAND
Valmiera
526.  Safutins ViktorsV60MARATONA KLUBS
Rīga
527.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
528.  Saldaks IvarsV50Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
529.  Salenieks AigarsV40Preiļi
530.  Salmiņš KasparsVDobele
531.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
532.Samuševs RuslansVRīga
533.Sanchez DeograciasVTriatlon Pacense
Badajoz
534.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
535.  Sauka SandisVadidas Runners
Liepājā/Rīga
536.  Saulīte InetaS40Bigbank
Rīga
537.  Saulītis NikolajsV50Limbaži Active
Limbaži
538.  Saveļjevs ViktorsVVSK Noskrien
539.  Savitska JustīneSRīga
540.Segura-Fernandez OscarVValladolid
541.  Semjonova GunaSVentspils
542.  Seņko IgorsVVSK Noskrien Liepāja
Liepāja
543.  Serdants RaimondsV50Kuldīga
544.  Seremetjeva-Grudule MarinaSInternational Maritime Sport Community
Riga
545.  Sergejevs JevgenijsVIronman.lv
Rīga
546.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
547.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
548.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
549.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
550.  Simanovičs EdgarsVJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
551.  Siminaitis DāvisVCēsis
552.  Sincovs AntonsVMARATONA KLUBS
Ventspils
553.Singer JasonV40London
554.  Sinkēviča IlvaSJelgava
555.  Sīpols AinisVValmiera
556.  Sivko AntonijsV40Ventspils
557.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
558.  Skrastiņa VinetaS40Cesis
559.  Skuja SalvisVBigbank
Rīga
560.  Skujenieks MārtiņšVMārupe
561.  Skulte AgrisVRīga
562.  Sļadzevskis RobertsVRobbie'n'zone
Ludza/Rīga
563.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
564.  Sondors JānisVSPORTLAND
Jelgava
565.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
566.  Sparāne SanitaSSPORTLAND
Preiļi
567.  Spricis RaimondsVNike+ Run Club RIGA
Rīga
568.  Sprūds EdgarsVBigbank
Rīga
569.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
570.  Stepanovs JurijsV40Lapenieki
571.  Straukmanis JānisVEuronics
Rīga
572.  Straume GuntarsV50MARATONA KLUBS/BALTA
Rīga
573.  Strautiņš GunvaldsV50Aizkraukle
574.  Strazdiņš KristapsVSPORTLAND
Rīga
575.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
576.  Strungs VilisV
577.  Stukuls JurģisVSK Katrīna
Kuldīga
578.  Suarez-Gomez DanielVeFP BG
Burguillos del Cerro
579.  Suveizda ElenaS40Ropažnieki
Ropažu novads
580.  Suveizda ImantsV40Da-marathon
Daugavpils novads
581.  Svarinskis SandisV40Jērcēni
582.  Svetiņina ZaneSRīga
583.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
584.  Ščedrova AleksandraSSPORTLAND
Rīga
585.  Ščedrovs AleksandrsVSupercompensation
Katlakalns
586.Ščerbaks JurisVJelgava
587.  Šefanovskis ArvīdsV60SK Katrīna
Kuldīga
588.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
589.  Šimanovskis VoldemārsVHK Žīguru MRS
Viļaka
590.  Šīmans NaurisV40SK Katrīna
Kuldīga
591.  Šīrants MareksV40Adidas
Jelgava
592.  Šķipare RutaS40Jēkabpils Lūši
Sala
593.  Šmidlers AndulisV50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
594.  Šmits ArtisV40Rīga
595.  Šmits IlgvarsVPedu nav
Ērģeme
596.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
597.  Šņoriņš JānisVSPORTLAT
Talsi
598.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
599.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
600.  Šterna AigaSSPORTLAND
Rīga
601.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
602.  Šubrovska IneseS40Moller Auto Ventspils
Ventspils
603.  Šukteris VigoV40Pinki
604.  Šulga RuslansVMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Liepāja
605.  Tabore IevaS40Skriešanas akadēmija
Carnikava
606.  Tarasov VladimirVRīga
607.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
608.  Taupmana ZandaS40Matisons Runner’s Club
Rīga
609.Teivāne AnceSAizkraukle
610.Tellez-Mutis JorgeVTERCIO VIEJO DE SICILIA 67
San sebastian
611.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
612.  Timma ZaneSSK Katrīna
Kuldīga
613.  Timofejeva KristīneSK2+
Sigulda
614.  Titovičs AleksejsVTK Sniegpulkstenīte
Daugavpils
615.  Tohters AigarsVSaulkrasti
616.  Tohvs RaimondsV40vsk noskrien
Riga
617.  Tomsone SigneS40Rīga
618.  Topecs ArtūrsVSPORTLAND
Rīga
619.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
620.  Treilone AgneseSSPORTLAND
Rīga
621.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
622.  Trūlis ModrisVLipuški
623.  Tsaregorodtseva AnnaSOmsk
624.  Tuča AnitaS40Rīga
625.  Turkins JevgēnijsVSK Tērauds/Nike/Sportland
Aiviekste
626.Ullrich KaemmererV50LigaK
Atlanta
627.  Undzena JustineSJelgava
628.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
629.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
630.  Urtāne ĒrikaSVANAGI
Jēkabpils novads
631.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
632.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon/ Spars-MK
Daugavpls
633.  Vabalis MartsVSkriešanas Akadēmija
Rīga
634.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
635.  Valerte IlzeS40MARATONA KLUBS
Ventspils
636.  Valtere KitijaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
637.  Vaļulis AivisVSīkie knābuļi
Daugavpils
638.  Vanaga DiānaSSPORTLAND
Rīga
639.  Vanaga ŽannaS40VSK Nokrien
Cēsis
640.  Vanags NilsV40PANATTA
Rīga
641.  Vasile MontaS50Liepāja
642.  Vasiļevskis AndrisVVSK Noskrien Vālodzes!
Vālodzes
643.  Vasiļjeva MarijaSVSK Noskrien
Rīga
644.Vasiļjevs EdgarsVSwedbank
Rīga
645.  Vasiļjevs RaimondsV50IRONMAN.LV
Rīga
646.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
647.Vazquez-Dominguez SergioV40Badajoz
648.Vazquez-Rodriguez AlbertoVBadajoz
649.  Vecgailis DmitrijsVRīga
650.  Vecvanaga VitaSPANATTA
Rīga
651.  Veics RobertsV
652.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
653.  Veinberga BaibaSValmiera
654.  Veinberga MarutaS4010 km
Salacgriva
655.  Veinbergs DidzisVValmiera
656.  Vējš-Āboliņš KristapsVSPORTLAND/NIKE
657.  Vērdiņš JānisVSPORTLAND
Rīga
658.  Vernera JustīneSRīga
659.  Verza AndrejsVĀdaži
660.  Vēsmiņš GunvaldisV50Dunalkas pagasts
661.  Vietnieks MiķelisVCēsis
662.Vīksna IlmārsVsalacgrīva
663.Vīksna JurisVsalacgrīva
664.  Vīksne KārlisVVeikals 42km/Saucony
Cēsis
665.Vilcāns EdvīnsVVilki
Sigulda
666.  Vilčinskas RamūnasVKauno BMK
Kaunas
667.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
668.  Vilgerte DaceS40Drakulas olas
Rīga
669.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
670.  Vilūns RaivisVRīga
671.  Viļuma GintaS
672.  Viļums RobertsVOgre
673.  Viļumsons ErvīnsVSigulda
674.Vinegla-Calderon AlvaroVBadajoz
675.  Vircavs IngussV40Salaspils
676.  Visendorfa ZaneS40SPORTLAND
Rīga
677.  Višķers JānisVSPORTLAND/NIKE
678.  Vītiņš AigarsV50Rīga
679.  Vītols UldisVBulls Balls
Vālodzes
680.  Vizulis JānisVLiepāja
681.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia 2
Riga
682.  Volkenandt JohnVRSU
Rīga
683.  Zaicevs AleksandrsV40Riga
684.  Zaicevs EdgarsVRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
685.  Zaķis AivarsV50LSC
Rīga
686.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
687.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga
688.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
689.  Zariņš GuntarsV50individuāli
Priekuļu novads
690.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
691.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
692.  Zeme KasparsVMPKV
Rīga
693.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
694.  Zeps KristapsVMadona
695.  Ziediņš RobertsVValmiera
696.  Ziemele DaceSSPORTLAND
Rīga
697.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
698.  Zilvers JānisVind.
Sigulda
699.  Zimackis ViestursVRīga
700.  Zūberga IevaSRīga
701.  Zubovs SergejsVValmiera
702.  Zunda AntisV50Ind.
Gulbene
703.  Zundāns MārisVBaloži
704.  Zuters KārlisVSidgunda
705.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
706.  Žiļcovs AleksejsVVAS Latvijas gaisa satiksme
Rīga
707.  Žodziņš AigarsV50Ezere
708.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka
709.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava

Sigulda, skrējiens 10-12 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30PaBaso.lv/ Vsk Noskrien
Madona - Rīga
2.  Adamenko AntraSN20Ragaciems
3.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
4.  Aišpurs NormundsVN30Rīga
5.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
6.  Albergs KrišjānisVN20Loppet Team
Riga
7.  Alksne LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
8.  Alksne ViktorijaSN30COBALT
Rīga
9.  Amsters JānisVN20SQUALIO cloud consulting
Jelgava
10.  Ančs JānisVN30Sloka
Jūrmala
11.  Andersone LaumaSN20Riga
12.  Andrējevs JānisVN30Rīga
13.  Ankravs GustavsVNJValmiera
14.  Antons MareksVN30Valmiera
15.  Apinis EdgarsVN30PATRIA-Mmēbeles
Lapmežciems
16.  Aprubis JānisVN60Ropažu novads
Ropaži
17.Ariko DmitrijsVN30Rīga
18.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
19.  Ārniece IlzeSN30Accenture Latvia 1
Rīga
20.  Astaševska AneteSN30SK Katrīna
Kuldīga
21.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
22.  Auziņa ZaneSN30Ogre
23.  Avotins KasparsVN30
24.  Babina OlgaSN30Riga
25.  Babkins MārtiņšVN20Vsk Noskrien
Rīga
26.  Babre ElgaSN40Ādaži
27.  Bairaševskis ValerijsVN20SK Tērauds
Riga
28.  Balanasa KristīneSN30Virsotne/Marmot
Sigulda
29.  Balode ElīnaSN20Rīga
30.  Balodis KasparsVN30Piepe
Jurmala
31.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
32.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
33.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
34.  Barkāns KārlisVN20
35.  Barreto-Goncalves Jorge-AugustoVN30Riga
36.  Bebrišs IlgvarsVN50SK Katrīna
Kuldīga
37.  Beitiks ArmandsVN30Līgatne
38.  Beldava LindaSN30VSK Noskrien
39.  Beleviča JolantaSN40Ogre
40.  Belevičs JēkabsVNJOgre
41.  Bendzika IlvijaSN30Rīga
42.  Bēniņa IngaSN30Rīga
43.  Berdaškeviča ZaneSN20SPORTLAND
Salacgrīva
44.Berezins AleksandrsVN30ZAB
Rīga
45.Bermejo EnriqueVN30kadaga
46.  Bērze KristīneSN40Kristīne Bērze
Allažu pagasts, Siguldas nov.
47.  Bērziņa AnnaSN30Jaunjelgava
48.  Bērziņa IvetaSN30Rīga
49.  Bērziņš GatisVN30ind.
Sigulda
50.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
51.Biltauere NeldaSN20Manchester
52.  Birģelis JānisVN50Rīga
53.  Birkmanis ArvisVN40Rīga
54.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
55.  Bite RūriksVN60Babītes sp.k.
Rīga
56.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
57.  Bleidele AgneseSNJRopažu novads
Ropaži
58.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
59.  Boče IlzeSN40Boči
Ādaži
60.  Boče ViestursVN40Boči
Ādaži
61.  Bočkovs DenissVN30SPORTLAND
Rīga
62.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
63.  Boltans AndrisVN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
64.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
65.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
66.  Bome KristaSN20Jelgava
67.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
68.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
69.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
70.  Borozdins DāvisVN20Salacgrīva
71.  Borscevskis DmitrijsVN20Riga
72.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia 3
73.  Bots MārtiņšVNJRopažu novads
Ropaži
74.  Bračka LaurisVN30individuāli
Sigulda
75.  Brahmanis ArtūrsVN30Ironman.lv
Rīga
76.  Brakovska BaibaSN20Mālpils
77.  Brakovska BrendaSNJWOOD ART.LV
Ādaži
78.  Brālis RenārsVN30BETONS
Riga
79.Brezinska SolvitaSN20Gulbene
Gulbene
80.  Briedis IngmārsVN30Datakom
Sigulda
81.  Brikmane IrinaSN30Valmiera
82.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
83.  Brokāne ZaneSN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
84.  Brokans AivarsVN30Jelgava
85.  Brokāns GatisVN30Moller Auto Ventspils
Ventspils
86.  Brucis AndisVN40Sportlife.lv/Sqvalio
Jūrmala
87.  Bruševics JānisVN20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
88.Bukina IlzeSN30Sigulda
89.  Bukša ElfaSN20Sigulda
90.  Bullītis MārtiņšVN20SPORTLAND
Rīga
91.  Burvan TatjanaSN40ind.
Sigulda
92.  Bušmane DanaSN20
93.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
94.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
95.  Caics JānisVN60---
Rīga
96.Cardona-Ferrer Juan-VicenteVN40Spain
Badajoz
97.  Cepliša IrēnaSN50Ropažu novads
Ropaži
98.  Ceplišs AivarsVN50Ropažu novads
Ropaži
99.  Cicjura ArinaSNJRopažu novads
Ropaži
100.  Cuthbertson JenniferSN40eFP
Ādaži
101.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
102.  Čavare LauraSN20PATRIA
Jelgava
103.  Čevere GerdaSN20Valmiera
104.  Čops RihardsVNJRīga
105.  Dambe DaceSN30SK Magnen
Rēzekne
106.  Dambergs DāvisVNJSPORTLAND
Rīga
107.  Damroze IvarsVN30Damroze Family
Rīga
108.  Damroze MārisVN30Damroze Family
Rīga
109.  Damroze OskarsVN20Damroze Family
Rīga
110.  Danenberga EvitaSN20Rīga
111.  Darviņa AdelīnaSN20Rīga
112.  Dehtevičs IvarsVNJMADLIENA
MADLIENA
113.Deksnis UģisVN20Rīga
114.  Dobris AivarsVN20SPORTLAND
Rīga
115.  Dolge KristiānaSN20Rīga
116.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
117.  Domburs GuntisVN20Individual
Rīga
118.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
119.  Dragunova TatjanaSN30Riga
120.  Dremakovs EdmundsVN30Rīga
121.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
122.  Ducena AnnaSN30Rīga
123.Dūče AliseSN20Rīga
124.Dūdele SvetlanaSN30Swedbank
Rīga
125.  Dudels AndrisVN50da-marathon
Daugavpils novads
126.  Dundurs RaivoVN20Pope
127.  Dzelzkalne NatālijaSN40Rīga
128.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
129.Dzudzilo MikusVN30Mārupe
130.  Eglīte KristapsVN30BKP
Priekuļi
131.  Eglīte KristiānaSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
132.  Eglītis ArtūrsVNJValmiera
133.  Eigenfelde InaSN30Sigulda
134.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
135.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
136.  Erciņa IevaSN30Ropažu novads
Ropaži
137.  Erciņš ZigurdsVN40Ropažu novads
Ropaži
138.  Ērmane ZaneSN20SIA Joker Ltd.
Rīga
139.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
140.  Ervika SilvijaSN50Aizpute
141.  Ešmits TomsVN20SPORTLAND
Rīga
142.Fallola-Glockauer RobertoVN60MERIDA
143.  Felce-Kaipšteina RitaSN20Accenture Latvia 2
Rīga
144.  Felcis-Kaipšteins IngmārsVN20Jelgavas nov., Līvbērzes pag.
145.  Fokas SvajunasVN20Galzemji
146.  Francs EdvardsVNJLimbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola
Limbaži
147.  Freiberga AijaSN20nav
Rīga
148.  Freibergs MārtiņšVN30VSK Noskrien
Rīga
149.  Freija DžanitaSN40Moller Auto Ventspils
Turlava
150.  Frīzendorfa ElīnaSN30ind.
Rīga
151.  Fukse DiānaSN20Salaspils
152.  Gabrāne HelēnaSN20
153.  Gaile SandraSN30OGRE
Ogres novads
154.  Gailis DainisVN40Sigulda
155.  Gailis JānisVN40Veikals Maratons & Asics
Ogresgals
156.  Gailīte IngūnaSN30Aizkraukle
157.  Gailītis JānisVNJSmiltene
158.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
159.  Galauliņš DidzisVN40Es un es pats.
Valmiera
160.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
161.  Gavare GunaSN30Jēkabpils
162.  Gavariņa DaigaSN30Rīga
163.Gavrilenko NikitaVN20Riga
164.  Geraseva AnastasijaSNJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
165.Germansone IngaSN30begimo klubas
Panevezys
166.  Gianmarco SerinoVN20eFP
Ādaži
167.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
168.  Gils JānisVN30LATTELECOM
Rīga
169.  Gintere ZaneSN20Jūrmala
170.Gintere-Kikuste GitaSN30Sējas novads
171.  Glaudiņš OļegsVN30Infinity
Rēzekne
172.  Gobiņa AnnijaSN20Mazsalaca
173.  Godiņš KasparsVN30Rīga
174.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
175.Gonzalez-Fernandez Jose-ManuelVN40VALLADOLID
176.  Gorba DenissVN40LSC/tripower.lv
Riga
177.  Gorškova NataļjaSN40NRC Jelgava
Jelgava
178.  Goša IlzeSN40MARATONA KLUBS
Ventspils
179.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
180.  Grencbergs ArvisVN20SK Tērauds
Rīga
181.Gridina LīvaSN30Bigbank
Rīga
182.Grigule EvijaSN20Elfa Distrelec
Rīga
183.Grīnberga GunitaSN40Amata
184.  Grīnberga ZinaidaSN50LSC
Rīga
185.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
186.  Gruberte ZaneSN40Rīga
187.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
188.  Gulbis PatriksVNJValmiera
189.  Gūtmane LienaSN20Rīga
190.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
191.  Ģērmane GunaSN30Adidas
192.  Harrop ChrisVN40eFP
Ādaži
193.  Heinols MārisVNJKocēni
Kocēni
194.  Heisele BaibaSN30Ropažu novads
Ropaži
195.  Heringa MartaSN20SPORTLAND
Liepāja
196.  Herings MārtiņšVN30Swedbank
Rīga
197.  Hibšmane EvitaSN20SPORTLAND
Rīga
198.  Holmanskis KonstantinsVN30Riga
199.  Hudorožkovs JevgenijsVN40SPORTLAND
Rīga
200.  Iklāvs JānisVN20Latvijas skauti un gaidas
Ogresgals
201.  Irbina IevaSN30Rīga
202.  Ivanāne KristīneSN20Preiļi
203.  Ivanāne ZaneSN30VSK Noskrien
Rīga
204.  Ivanāns MārisVN20Baldone
205.  Ivanova JūlijaSN20Daugavpils
206.  Ivanova ZaneSN20SPORTLAND
Gulbene
207.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
208.Jakucevičs RitvarsVN20Manchester
209.  Jankovskis DairisVN30Rīga
210.  Janova KarīnaSN30Siguldas Takas
Sigulda
211.  Jansone DairaSN20Gulbene
212.  Jansone IngaSN30VSK Noskrien
Madona
213.  Jansone MaijaSN20Jansonu meitenes
Sigulda
214.  Jansone ZaneSN20Cēsis
215.  Jansons AinārsVN50Cēsis
Cēsis
216.  Jansons ArtūrsVN30MARATONA KLUBS/BALTA
Kapsēde
217.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
218.  Jansons IndulisVN60individuāli
Jūrmala
219.  Jansons JēkabsVNJRiga Ironman Team
Rīga
220.Jaskovska AnnaSN30Jūrmala
221.  Jaudzeme IevaSN40Turaida
222.  Jēkabsone ZaneSN20SPORTLAND
Saldus
223.  Jermaka DaigaSN30Ropažu novads
Ropaži
224.Jermalonoks VladimirsVN60Daugavpils novads
Daugavpils
225.  Jevseijčika IneseSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
226.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki A
Jelgava, Ozolnieku novads
227.Jierkiene SkaidriteSN40individuali
rezekne
228.  Jonīte LindaSN20Rīga
229.Juan-Vicente CardonaVN40Spain
Adazi
230.  Jubelis AndrisVN20Veikals Maratons & Asics
.
231.  Juhno BaibaSN30Juhno ģimene
Liepāja
232.  Juhno SergejsVN30Juhno ģimene
Liepāja
233.  Jukuma DaceSN30ind.
Sigulda
234.  Junkurs AndrisVN20Dubultzods
Alūksne
235.  Juriņejoka MarijaSN50Ropažu novads
Ropaži
236.  Jurkāns JurģisVN30Akmens Dizains
Sigulda
237.  Jurkevičs ArtūrsVN20SPORTLAND
Jelgava
238.  Jurtajeva JūlijaSN20Rīga
239.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
240.  Kallase ZlataSN40SPORTLAND
Gulbene
241.  Kallass KasparsVN40SPORTLAND
Gulbene
242.  Kalnbērzs KasparsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
243.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
244.  Kalniņš GvidoVN20SK Tērauds
Smiltene/Rīga
245.  Kalniņš UldisVN40SPORTLAND
Gulbene
246.  Kantoris JānisVN40Ādaži
247.  Kaņģizeris JurisVN60Mālpils
248.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
249.  Karamiševa KristīneSN20Siguldas Maratona klubs
Sigulda
250.  Kārkliņa DzintraSN50Sējas novads
251.  Kārkliņa SintijaSN20Rīga
252.  Karols MārtiņšVN20Riga
253.  Karu MatīssVN20Ropaži
254.Kashyrina OlenaSN30Volki!
Riga
255.  Kauliņš HarijsVNJSPORTLAND
Gulbene
256.  Kauškals JānisVN20SPORTLAND
Smiltene
257.  Kaverska IvetaSN40SPORTLAND
Lubāna
258.  Kazāka LauraSNJOgres novada Sporta Centrs
Ogre
259.  Keino LīgaSN30Riga
260.Kilupa IlonaSN40Rīga
261.  Kiļupa MaritaSN20Madonas BJSS
Madona
262.  Kivkule KatrīnaSNJMangaļsala
Rīga
263.  Kivkule MartaSNJLaTS
Rīga
264.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
265.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
266.  Klibiķis ValtsVN20SPORTLAND
Nereta
267.  Klints AgneseSN20Accenture
Rīga
268.  Kļaviņa RitaSN40Magnen
Rēzekne
269.  Kļaviņš EdgarsVN50SK MAGNEN
Rēzekne
270.  Kļaviņš RuslansVN30LUDZA
Ludza
271.  Kļavpurs JurģisVN20VSK Noskrien
Alūksne
272.  Kokina AijaSN20FOOD UNION
Rīga
273.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
274.  Kostjuka LindaSN20liepāja
275.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
276.  Kovaļevska DaceSN30LSC-SK Ozolnieki A
Ozolnieki
277.  Kozačkovs ImantsVN30LUDZA
Ludza
278.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
279.  Krastiņa IngaSN30Babīte
280.  Krastiņš AgrisVN30Limbaži
281.  Krastiņš ĢirtsVN30Rīga
282.  Kraukle KristīneSN20Riga
283.  Krauklis AinārsVN30www.balticwedding.lv
Riga
284.Krauklis TomsVN20Riga
285.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
286.  Krauze JānisVN30Rīga
287.  Kravalis KasparsVN20Pļaviņām-90
Pļaviņas
288.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
289.Krievs MadarsVN20Rūjiena
290.  Krīgalis KārlisVN20Barkava
291.  Kristapsone AgateSN20PATRIA-Mmēbeles
Liepāja
292.  Krišāns TomsVN20Elfa Distrelec
Rīga
293.  Kronberga IngaSN30Matisons Runner’s Club
Mārupe
294.  Kronbergs NormundsVN20TUKUMS
295.  Kronbergs UģisVN40Matisons Runner`s Club/Isoreflect
Mārupe
296.  Kronpuša AliseSN20Bigbank
Rīga
297.  Krumins MarisVN30Jelgava
298.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
299.  Krupins VjačeslavsVNJSpars-MK
Preiļi
300.  Krutovs GenādijsVN20Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija
Rēzekne
301.  Kučerova EvitaSN30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
302.  Kudrjašovs AndrejsVN30Cido
Rīga
303.  Kuļikovskis RainersVNJRīga
304.  Kūms SandisVN30nav
jelgava
305.  Kurmans DenissVN20SPORTLAND
Jelgava
306.  Kuzņecova JūlijaSN40Dr. Klauns
Rīga
307.Kvalberga SigneSN30Rīga
308.  Kvasovs KonstantinsVN30
309.  Ķēde-Ķēdža IevaSN30Liepāja
310.Ķēde-Ķēdža MarkussVNJLiepāja
311.  Ķēniņa SantaSN20Rīga
312.  Ķerubiņš ValdisVN40SK Metroons/ Nike
Ozolnieki
313.  Ķikure KatrīnaSN20SPORTLAND
Rīga
314.  Ķipure UndaSN20Valmiera
315.Ķipurs AndrejsVN30ind.
Sigulda
316.  Ķirsone DiānaSN30SPORTLAND
Rēzekne
317.  Labsvīra LieneSN30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
318.  Labsvīrs JānisVN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
319.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
320.Lācis EdgarsVN30Rīga
321.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
322.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
323.  Lapa MaritaSN40Ventspils
324.  Lapiņa ZitaSN20Riga
325.  Lasmanis MārtiņšVN40Ropažu novads
Ropaži
326.  Lātss RolandsVN40SIA Joker Ltd.
Rīga
327.  Laurens MatissVN20FOOD UNION
Rīga
328.  Lawrence ScottVN30eFP
Ādaži
329.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
330.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Lūši
Jēkabpils
331.  Lefevre RichardVN40eFP
Ādaži
332.  Lehtla JānisVN20SPORTLAND
Saldus
333.  Leiburga AgneseSN40Zemgales Ziņas
Jelgava
334.  Leimane KristīneSN30Bigbank
Rīga
335.  Leiskins RenārsVNJDaugavpils
336.  Lenkevičs ValdisVNJVentspils
337.Lerhe EdīteSNJRopažu novads
Ropaži
338.  Lešinskis EdgarsVN40Siguldas Maratona klubs
Turaida
339.Leškevičs AndrejsVN20Rīga
340.  Levins ArtūrsVN20VSK Noskrien
Olaine
341.  Līce LindaSN20Sk Sigulda
Sigulda
342.  Liekniņa KristiānaSN20SPORTLAND
Gulbene
343.  Liepiņš ĒriksVN20Rīga
344.  Liepiņš RolandsVN50SK Metroons/ Nike
Rīga
345.  Liflands ArtūrsVN20Jelgava
346.  Linde ValdisVN30
347.  Līpacis JurisVN40Sigulda
348.  Ločmelis ArtūrsVN30PATRIA NUTRITION
Rīga
349.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
350.  Loskutovs AleksejsVN50Rīga
351.  Lotkova JeļenaSN30GQ Consult
Jūrmala
352.  Love RyanVN30eFP
Ādaži
353.  Lubāne AnnijaSN20GQ Consult
Aizpute
354.Lucāne IneseSN30Saulkrasti
355.  Lucāns BruklinsVNJSIA Joker Ltd.
Rīga
356.  Lucāns JānisVN30SIA Joker Ltd.
Rīga
357.  Lucijanovs AivarsVNJJēkabpils
Jēkabpils
358.  Lūciņa VitaSN40BALTA
Rīga
359.Lupgina IevaSN20Elfa Distrelec
Rīga
360.  Lūse InāraSN50Matisons Runner`s Club
Carnikava
361.  Lūsiņš OskarsVN20Jelgava
362.Ļeta SergejsVN30Patria
Sigulda
363.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
364.  Macuks AnatolijsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jēkabpils
365.  Mahmudovs ČingizsVN20El marathon
Riga
366.  Mahmudovs IgorsVN20El Marlaton
Riga
367.  Makareviča LudmilaSN30Ķekava
368.Maks AndisVN20Gulbene
369.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
370.Malcenieks JānisVN30Rīga
371.  Malihins ViktorsVN30Rēzeknes novads
Rēzekne
372.  Maļavkins MihailsVN30Rīga
373.  Marauska LitaSN40SK Katrīna
Kuldīga
374.  Marauskis NiklāvsVNJSK Katrīna
Kuldīga
375.Martinelli RiccardoVN40EFP 1
Adazi
376.Martinez-Rubio FranciscoVN40Cartagena
377.  Maskale JustīnaSNJRopažu novads
Ropaži
378.  Matisons AigarsVN40Matisons Runner`s Club
Piltene
379.Mazure AmeliSNJRīga
380.  Mazurs PavelsVN40Rīga
381.Mazurs TomassVNJRīga
382.  Mcmurren JordanVN20eFP
Ādaži
383.  Meiere DagnijaSN20SQUALIO cloud consulting
Rīga
384.  Meimere RenāteSN20SPORTLAND
Bauska
385.  Mekša LīgaSN30Ropažu novads
Ropaži
386.  Mellēna IneseSN20Riga
387.  Mellēns LaurisVN30Sigulda
388.Mellēns MārtiņšVN20Sigulda
389.  Menant SylvainVN40eFP
Ādaži
390.  Mežavilka IngaSN40SPORTLAND
Sigulda
391.  Mežiels JānisVN20PATRIA NUTRITION
Koknese
392.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
393.  Miklaševica IlzeSN30SPORTLAND
Rīga
394.  Miklašēviča InitaSN30SPORTLAND
Rīga
395.  Miksone AnitaSN30Nīkrāces pamatskola
Skrundas nov.
396.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
397.  Millers ArnisVN20Certex Latvija
Olaine
398.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
399.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
400.  Minickis RomualdsVN60SK Ozolnieki 60+
Jūrmala
401.  Misāns VladimirsVN40Ādaži
402.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
403.Montalvillo-Juanes GustavoVN30AVILA
404.  Muceniece AmandaSN20Ozolnieki
405.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
406.Navarro-Tellez MariaSN30Madrid
407.  Neilands RobertsVN40Dzērbenes stacija
Dzērbene
408.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
409.  Nolle ĢintsVNJRīga
410.Norlinds ArtisVN20ĒVELE
411.  Novika LīgaSN30SK Magnen
Rēzekne
412.  Noviks KristapsVNJSK Magnen
Rēzekne
413.  Nudiena IneseSN30Ventspils
414.  Nuķis JānisVN30Rīga
415.  Nunes FlavioVN20Portugal
Gulbene
416.Orasevskis IvarsVN50zas
pargauja
417.  Orga BaibaSN30Rīga
418.Orinska IlzeSN30Liepāja
419.Orinskis JānisVN20Liepāja
420.Osmolovska AnastasijaSN20Riga
421.  Otomere RēzijaSNJRīga
422.  Otomers HeinrihsVN30Rīga
423.Ozola IngaSN40Cēsis
424.  Ozola ZaigaSN20Rīga
425.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
426.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
427.  Ozoliņš AleksandrsVN30Cido
Rīga
428.  Ozoliņš GintsVN40Dunalka
429.  Ozoliņš JānisVN40Rīga
430.  Ozols HarijsVN20SPORTLAND
Lielupe
431.  Pakārklis MārisVN40SK Metroons/ Nike
Rīga
432.  Palmakovskis KristapsVN20Rīga
433.Pardo JoseVN20Peñarroya-pueblonuevo
434.  Parfjonova AijaSN30Liepāja
435.  Parfjonova GrētaSN20Liepāja
436.  Parfjonovs IgorsVN50Liepāja
437.  Parfjonovs MārisVN30Liepāja
438.  Pārums AndrisVN30Jaunpiebalga
439.  Pauliņa KristīneSN20Rīga
440.  Pavļučkovs JevgenijsVN30Riga
441.  Pāvulēna DārtaSNJRīga
442.  Pazuha AnitaSN40Rīga
443.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki B-LSC
Jelgava
444.Pažemecks RičardsVN20Bauskas
445.  Pentjuša LīgaSNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
446.  Perevoznikova NatalijaSN30I love running Riga
Riga
447.Perez-Avila Luis-MarianoVN40VALLADOLID
448.  Pērkons DāvisVN20Swedbank
Rīga
449.  Permina SigitaSN20Jelgava
450.Petere IevaSN30Ādaži
451.  Pēterkops ArmantsVN50lowe alpine
Ogre
452.  Petrovs MārtiņšVNJCēsis
453.  Pičugina JūlijaSN30Ragana
454.  Pienis RaivoVN30PATRIA
Jelgava
455.  Pildava SantaSN30Rīga
456.  Pirtnieks BretsVN40Rīga
457.  Platā SandraSN40Jelgava
458.  Pleika AigarsVN30Rīga
459.  Plots MārisVN20Rīga
460.  Plūme RobertsVNJRopažu novads
Ropaži
461.  Plužmo Sandra-InāraSNJRīga
462.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
463.  Pļavniece LauraSN20Bigbank
Rīga
464.  Poddubnijs KristapsVN20SPORTLAND
Rīga
465.Polis OttoVN20Elfa Distrelec
Rīga
466.  Poļakovs JurisVN40SPORTLAND
Rīga
467.  Poļskihs AntonsVN30Riga
468.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
469.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
470.Pometko LāsmaSN30Valmiera
471.  Pometko LāsmaSN20Cēsis
472.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
473.  Priedītis AndrejsVN50VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.
Rīga
474.  Priedols TristansVNJ3tan
Rīga
475.  Prince KristīneSN20MARATONA KLUBS
Ventspils
476.  Proboks KārlisVN30Rīga
477.  Proščenko MaksimsVN20Daugavpils
478.  Pūga JānisVN40Auto Racing Team
Ķekava
479.  Puķe RinaldsVN30SPORTLAND
Saldus
480.  Pūle ĒriksVN60Rīga
481.  Punculis MārisVN20Ludza
482.  Pūpola MaijaSN40MARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
483.  Purniņa IevaSN20Klubs 4
Rīga
484.  Purniņš JānisVN50ind.
Rīga
485.  Pušpure RasmaSN20Riga
486.  Puzāns VadimsVN30LUDZA
Ludza
487.  Pužulis RolandsVN20Madona
488.  Rabkeviča KristīneSN20Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
489.  Radvils AlfrēdsVN30SKAIDA
Rīga
490.  Radziņš IntsVN30Kusa
491.  Rajunčus TomsVN20Riga
492.Rāms NaurisVN20Gulbene
493.Ramza ArtūrsVN20Jelgava
494.Rangel-Lopez ManuelVN20Adazi centre
495.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
496.Ratniece KristīneSN30Cēsis
497.  Raudziņa ViolaSN30SPORTLAND
Rīga
498.  Raudziņš EglonsVN20SPORTLAND
Preiļi
499.  Reinholde KristīneSN40Siguldas Maratona klubs
Sigulda
500.  Reinvalde IevaSN20Jelgava
501.  Reire ElīnaSNJSPORTLAND
Lubāna
502.  Rencis EdgarsVN30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Valmiera, Rīga
503.  Ribakovs ValērijsVN40Rīga
504.  Rībenieks KasparsVN30Jūrmalas slimnīca
Rīga
505.Ribkina TatjanaSN30Rīga
506.  Rimicans ArtursVN20PATRIA
Rīga
507.  Rinks KasparsVNJRopažu novads
Ropaži
508.  Rītere IngaSN20Ogre
509.  Roberto FalconeVN20eFP
Ādaži
510.  Robežniece MartaSNJRopažu novads
Ropaži
511.Rodriguez-Paniagua AneudisVN30Tercio Viejo de Sicilia
SAN SEBASTIAN
512.  Rollis IvoVN40Rīga
513.Romanov AndreyVN20Riga
514.  Romanova ValentīnaSN30Būvniecības ABC
Rīga
515.  Romanovska JanaSN30Zemgales Ziņas
Jelgava
516.  Rose CraigVN30FOOD UNION
Rīga
517.  Roze RenārsVN30Adidas
Ogres novads
518.  Rozenbergs MārtiņšVN20KSMR Fitness
Rīga
519.  Rozentāls ArtisVN20SPORTLAND
Rīga
520.  Rožkalns AndisVN30Rīga
521.Rudeviča SantaSN20Hamburg
522.  Rukkalns JurisVN60Ragana
523.  Ruseckis ArtūrsVN20Cido
524.  Rutmane JanaSN20Jumprava
525.  Sadovska AlīnaSN20Lī Sporta klubs
Rīga
526.  Salnikov DmitryVN50Rīga
527.  San-Juan-De-Castro Juan-LuisVN40Spain
Adazi
528.  Savčuks JānisVN30Cēsis
529.  Segliņa DaigaSN50Sigulda
530.  Segliņš KrišjānisVN20Rīga
531.  Seiga LīgaSN30SPORTLAND
Rīga
532.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
533.  Sergejevs AndrejsVN20Latvijas Finieris
Rīga
534.  Sermolīte IlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
535.Sevilla-Silva Jose-ManuelVN30Venga lo que sea
Badajoz
536.  Siameshchanka SviatlanaSN30BINITEX
Daugavpils
537.  Sifers KimsVN50Rīga
538.  Silauniece SignijaSN20SiSi
Cēsis
539.Silaunieks ArtisVN40Gulbene
540.  Sileniece KaivaSNJOK AZIMUTS
Smiltene
541.  Siliņa ElīnaSN40
542.  Siliņa MarijaSN20Riga
543.  Siliņš UldisVN50Rīga
544.  Siugale IevaSN30Iecava
545.  Skalberga-Jeske SintijaSN30Piņķi
546.  Skreitulis SandrisVN40Smalkais stils
Valmiera
547.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
548.Skuķe LauraSN20Elfa Distrelec
Rīga
549.  Slikšāne KristīneSN40VSK Noskrien
Olaine
550.  Smerliņš ArtisVN50LaiksCelt
Liepa
551.  Sokolovs AleksandrsVN30PATRIA-Mmēbeles
Rīga
552.  Sondore IngaSN30Rīga
553.Sondors JānisVN30Upeņu iela
Rīga
554.  Spalis IvarsVN40Rīga
555.  Spalva DaceSN30Kocēnu novads
Rīga
556.Spitans VjaceslavsVN20Jelgava
557.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
558.  Stāmers OskarsVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
Jelgava
559.Stenders ReinisVN20Rīga
560.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
561.  Stepanovs MaksimsVN30Riga
562.  Stepe DainisVN30SK Tērauds/Nike/Sportland
563.  Stolarovs JurijsVN60Daugavpils
564.  Stonkus SandraSN20Jelgava
565.Straume KristapsVN20Elfa Distrelec
Rīga
566.  Strautiņš GuntisVN20Liepājas Vieglatlētikas klubs
Liepāja
567.Strunga ZandaSN30Wunder Latvia
Rīga
568.  Stūrītis JānisVN40SK Turaida
Sigulda
569.  Sudraba BaibaSN30Elfa Distrelec
Rīga
570.  Supe JānisVN60Tirza
571.  Suseja RutaSN30Rēzekne
572.  Susejs RenārsVNJRēzekne
573.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
574.  Svarena IlzeSN20Brocēni
575.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
576.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
577.  Šaķis ArvilsVN40Moller Auto Ventspils
Ventspils
578.  Šale GunitaSN20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
579.  Šale IvitaSN30AIZKRAUKLE
Skrīveri
580.Šalme LauraSN20GQ Consult
Sigulda
581.  Šanceva SvetlanaSN30NRC+Jelgava
Jelgava
582.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
583.  Šķilvalts ElvisVN20Liepāja
584.  Šķirus DaceSN30Jelgava
585.  Šķudīte IlonaSN30Rīga
586.  Šlikaite MāraSN20Pope
587.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
588.Štamers Kārlis-EduardsVNJRīga
589.  Šteinberga IevaSN50MARATONA KLUBS/BALTA
Saldus
590.  Šteinberga RitaSN30SPORTLAND
Riga
591.  Šteinbergs JānisVN30SPORTLAND
Rīga
592.  Šteins RaimondsVN30SK Tērauds
Rīga
593.  Štulbergs GatisVN20MARATONA KLUBS/DionSportLab
Ventspils
594.Šuktere ElizabeteSNJPinki
595.  Šulca LauraSN30Rīga
596.  Šulmanis TomsVN30COBALT
Rīga
597.Tarrinho-Garcia Jacinto-MiguelVN30Adazi centre
598.  Taukule JutaSN20GQ Consult
Limbaži
599.  Terlanovs AleksandrsVN40ind.
Sigulda
600.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
601.  Tilta-Kūma ZaneSN20Vaidava
602.  Tilts ValdisVN50Vaidava
603.Timermanis GunārsVN40Timermaņa foto
Jelgava
604.Timermanis TomassVNJTimermaņa foto
Jelgava
605.Timko IvarsVN30Jēkabpils
Jēkabpils
606.  Timofejevs RomansVN40MARATONA KLUBS
Rīga
607.  Tirne LieneSN30LATTELECOM
Rīga
608.  Tīsiņa MontaSN20Bigbank
Rīga
609.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
610.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
611.  Tomilova-Gruntmane ElīnaSN20Liepāja
612.Torres-Bermejo MercedesSN30Adazi centre
613.  Trama InaSN20Artemis Fit
Ventspils
614.  Tregubova JūlijaSN30Ādaži
615.  Tremblay-Dion Jean-PhillippeVN30eFP
Ādaži
616.  Tretjakovs MaksimsVN20BINITEX
Daugavpils
617.  Trokmanis SergejsVNJAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
618.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
619.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
620.  Tung DanhVN20eFP
Ādaži
621.  Turčina AigaSN20SPORTLAND
Rīga
622.  Turka MārīteSN20Kuldīga
623.  Turka OdetaSN50Kuldīga
624.  Turuna AnastasijaSN20CBL
625.  Ulase DiānaSN30Jelgava
626.  Ulmanis IntarsVN30vsk noskrien
valmiera
627.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
628.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki B
Jelgava
629.  Upenieks IvarsVN50-
Feimaņi
630.  Upīte IneseSN20Jelgava
631.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
632.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia 1
Rīga
633.  Utāne VijaSN40SK Magnen
Rēzekne
634.  Uzuls AinārsVN30SPORTLAND
Sigulda
635.  Vaicis UldisVN30LATTELECOM
Rīga
636.  Vainovska ZandaSN20Cabot Latvia
Rīga
637.  Vaitužis ĢirtsVN30Swedbank/ Run, Forest, Run.
Rīga
638.  Vaivode IneseSN30Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
639.  Vaivods JānisVN40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
640.  Valainis EdijsVNJSPARS-MK
Preiļi
641.  Valtere GintaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
642.  Vaļceva AnnaSN30Signature Wines
Riga
643.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
644.  Vancāns IvoVN20Rīga
645.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
646.  Vasiļjevs NikolajsVN50SK Magnen
Rēzeknes nov.
647.  Vaškineļs ArtūrsVN20Piņķi
648.  Vēbers MārtiņšVN30TDK Liedags
Ventspils
649.  Veidenbauma ZaneSN20Riga
650.  Veispāls ArtūrsVN40SK Tērauds
Kalngale
651.  Veite AntaSN30Rīga
652.  Vekša BaibaSN20Saldus
653.  Vēkšēja RenāteSNJRēzeknes 5 vsk.
Rēzekne
654.  Veļiks GirtsVN40Mārupe
655.  Ventere UndīneSN20SPORTLAND
Valmiera
656.  Vērdiņa JeļenaSN30Riga
657.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
658.  Vesere ElīnaSN20Rga
659.  Vētra ZaneSN30Rīga
660.  Vēvere LieneSN30MARATONA KLUBS
Ventspils
661.  Vēveris JānisVN30Rīga
662.Vīgante PaulaSNJRopažu novads
Ropaži
663.  Vikmanis KārlisVN20SPORTLAND
Rīga
664.  Vīksna IngaSN50Kocēnu novads
Vaidava
665.  Vīksne DaceSN30VNK Noskrien
Liepāja
666.  Vīksne KasparsVN20Veikals 42km/Saucony
Cēsis
667.  Vilciņa BenitaSN30Ogres novads
668.Vilgerts HelmutsVNJDrakulas olas
Rīga
669.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
670.  Vilks IntsVN40Rīga
671.  Vilks JānisVNJSK
Sigulda
672.  Vilsdorfs RaitisVN30Raicha
Kuldīga
673.  Vilumsone LaumaSN20MARATONA KLUBS
Sigulda
674.Viļčinskis EdgarsVN30Limbaži
675.  Visendorfs RaivisVNJSPORTLAND
Rīga
676.  Višnevska KristīneSN20SPORTLAND
Valmiera
677.  Vītiņš JānisVN30VSK Rieksti
Rīga
678.  Vītuma-Jaunzeme IngaSN40ALLE HOP
Olaine
679.  Voino AleksandrsVN40Rīga
680.  Voitenko AldisVN30ind.
Sigulda
681.Volfa-Kirilova IlzeSN30al one
Rīga
682.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
683.  Vucina AlīnaSN20Lielvārde
684.  Zabarovska LindaSN20SIA Joker Ltd.
Jelgava
685.  Zālīte AliseSN20Rīga
686.  Zālīte ZaneSN20TRX CĒSIS
Smiltene
687.  Zālītis MareksVN30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
688.  Zandberga AndaSN20SPORTLAND
Rīga
689.Zariņa AijaSN20Rīga
690.  Zariņš ArtisVN50OTRĀ ELPA
Rīga
691.  Zariņš EndijsVN30Zemgales Ziņas
Jelgava
692.  Zeltzaķe VitaSN30Lī Sporta klubs
Ventspils
693.  Zemītis JānisVN20Elfa Distrelec
Rīga
694.  Zemturis MārtiņšVN20KSMR Fitness
Rīga
695.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
696.  Zīriņa EsēnijaSN30Nordic Homes
Riga
697.  Zukule MartaSNJRopažu novads
Ropaži
698.  Zunde ElīnaSN20Ropažu novads
Ropaži
699.  Zutere LauraSNJRopažu novads
Ropaži
700.  Zvaigzne MatīssVN30Sigulda
701.  Zvaigzne SigitaSN30Cēsis
702.  Zvicevičs VadimsVN20COBALT
Rīga
703.  Zviedre MadaraSN20nav
Bauska
704.  Zvilna SelīnaSNJRopažu novads
Ropaži
705.  Zvilna SolvitaSN30Ropažu novads
Ropaži
706.  Žeibe ArtūrsVN30Būvniecības ABC
Rīga
707.  Žēperis RaivoVN20Rīga
708.  Žirnova DanaSN20LUDZA
Ludza
709.  Žubulis EmīlsVNJRīga
710.  Žuselis VladislavsVN30Bukulti

Sigulda, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņš IngusVTBJēkabpils
2.  Āboliņa SandraSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
3.  Āboltiņa Anna-RēzijaSTBSPORTLAND
Rīga
4.  Āboltiņa ZitaSTSPORTLAND
Rīga
5.  Actiņa AneteSTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
6.  Actiņa DaceST3A
Sigulda
7.  Actiņa ElzaSTBSA PII "Saulīte"
Sigulda
8.  Actiņš RūdolfsVTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
9.  Ādamsone AgnijaSTLimbaži
10.  Ādamsone PaulaSTBValmiera
11.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
12.  Aksenoks KristapsVTBRīgas Hanzas vsk.
Riga
13.  Alecka MadaraSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
14.  Aleksejevs VitalijsVTInternational Maritime Sport Community
Riga
15.  Alne IlzeSTSkrienam kopā
Valmiera
16.  Alne MelānijaSTBSkrienam kopā
Valmiera
17.  Andžāne SantaST
18.  Anšmite IevaSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
19.  Apsīte ZaneSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
20.  Ārents PaulsVTSPORTLAND/NIKE
21.  Artejevs KristersVTBSkrienam kopā
Valmiera
22.  Augule SelīnaSTBSaulkrasti
23.  Augulis EmīlsVTBSaulkrasti
24.  Aukšmuksts DāvidsVTBSPORTLAND
Riga
25.  Ausmane RenāteSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
26.  Auziņa LaimaSTSPORTLAND/NIKE
27.  Avdevičs ArtursVTJelgava
28.Avotina LieneSTGarkalne
29.  Babris IngaSTSPORTLAND
Rīga
30.  Babris KristīneSTSPORTLAND
Daugavpils
31.  Babul SemenVTBSPARS - MK
Daugavpils
32.  Bādere MartaSTAMARATONA KLUBS
Aizpute
33.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
34.Balcers EdvardsVTRiga
35.  Baldone RenāteSTMārupe
36.  Balode KristīneSTSIA Joker Ltd.
Valka
37.  Balode RenāteSTBRīgas Hanzas vidusskola
Rīga
38.  Banga SarmīteSTbangasprivatprakse.lv
Auciems
39.  Batkovska Liene-KatrīnaSTA]
Jelgava
40.  Batkovskis EdgarsVTJelgava
41.  Baukerte EvitaSTBigbank
Rīga
42.  Baumanis DainisVTRīga
43.  Bebre-Kondrāte DiānaSTAizkraukle
44.Bedritis JanisVTRīga
45.  Beinaroviča IlzeSTRīga
46.  Beķere LuīzeSTBMežinieku psk.
Jaunbērze
47.  Belevičs JustsVTBOgre
48.  Belte MārtiņšVTKkda komanda
Ropaži
49.  Benta MillijaSTBBentiņi
Rīga
50.Bents EmīlsVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
51.Bents RenārsVTBBentiņi
Rīga
52.  Bēra MonikaSTLiepāja
53.  Berga LindaSTSaldus
54.  Berga NadīnaSTASkrienam kopā
Valmiera
55.  Berga VinetaSTSigulda
56.Bergmane AnitaSTJelgava
57.  Bērziņa AliseSTBRīga
58.  Bērziņa IevaSTBRīga
59.  Bērziņa LeldeSTind.
Sigulda
60.Bērziņa LeldeSTBsss
Sigulda
61.  Bērziņa LīgaSTind.
Sigulda
62.Bērziņa SantaSTind.
Sigulda
63.  Bērziņš ArtūrsVTBJaunjelgava
64.  Bidiņa Agija-DaceSTAMārupe
65.Bidiņa IlzeSTĶegums
66.  Bieziņa ArtaSTBigbank
Rīga
67.  Biezuma KristiānaSTBRīga
68.  Bigača BetijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
69.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
70.  Birģele ElīnaSTRīga
71.  Biseniece SindijaSTRagana
72.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
73.  Bizauska AmandaSTAMP
Jaunbērze
74.  Blumbahs DanielsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
75.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
76.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
77.  Bogdanovs JevgeņijsVTSK Metroons/ Nike
Tukums
78.  Bogdanovs MaksimsVTTVK
Tukums
79.  Bole RenārsVTBigbank
Rīga
80.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
81.  Bondarevs NikitaVTBLīvānu VK/Līvānu BJSS
Līvāni
82.Borozinskis DzintarsVTĶegums
83.Bortiņš NiksVTBSaldus motoklubs
Saldus
84.  Briede AgneseSTind.
Inčukalns
85.  Briedis JaneksVTind.
Inčukalns
86.  Briedis UldisVT2BE1ST
Rīga
87.  Brižaka VinetaSTSK Katrīna
Liepāja
88.  Brokāns ArtisVTBSalaspils
Salaspils
89.  Brokere BaibaSTSwedbank
Rīga
90.  Broks JurisVTVSK noskrien
Viļānu novads
91.Brucis ArnisVTLiepāja
92.  Bruzgule DaigaSTSK Katrīna
RĪGA
93.  Bruzgule IevaSTBSK Katrīna
RĪGA
94.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
95.  Bule OlgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
96.Bulis NormundsVTSwedbank
Rīga
97.Bumbiere KristīneSTBJelgava
98.Bumbiers KristersVTBJelgava
99.  Bušmane LāsmaSTA
100.  Cabule DaceSTCēsis
101.  Cacure LauraSTSPORTLAND
Rīga
102.  Cakuls RobertsVTBRēzekne
103.  Caune AgateSTBValmieras valsts ģimnāzija
Valmiera
104.  Caune IvetaSTOGRE
Ogre
105.  Celnokova JelizavetaSTRīga
106.Ceriņš KristapsVTRECRO/LabiMeistari.lv
Cēsis
107.  Cimure LīvaSTSigulda
108.Cirse LindaSTBSigulda
109.  Čalova AnnaSTDaugavpils
110.  Čepjolkina AnnaSTBVPS
Valmiera
111.  Čepjolkins ErvīnsVTBVPĢ
Valmiera
112.  Čerešņeva JūlijaSTSK Katrīna
Liepāja
113.Čerņavska SanitaSTVALMIERA
114.  Česka EvitaSTSkudrulāči
Rīga
115.  Čiževska LīgaSTASPORTLAND
Sigulda
116.  Čulkstena InetaSTRīga
117.  Dābola DaigaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
118.  Dāboliņa JeteSTBJelgava
119.  Dābols DāvisVTBRīga
120.  Dāldere AntraSTVentspils
121.Daļeckis RobinsVTBSaldus
122.  Dambergs ValtsVTSPORTLAND
Rīga
123.Dancis EduardsVTASigulda
124.  Danenberga AgitaSTVNK noskrien
Rīga
125.  Danilovs RomansVTRiga
126.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
127.  Dārzniece ElizabeteSTBSK Katrīna
Jelgava
128.  Daukste AleksandrsVTSK Ozolnieki 60+
Jūrmala
129.Dehteviča MonikaSTBMadliena
130.Deisons UldisVTSigulda
131.Dembergs JānisVTĀdaži
132.  Derkača ValerijaSTJūrmala
133.  Diāna ApsīteSTBJēkabpils
134.  Dīce LauraSTBGausā Jūdze
Olaine
135.  Dīce RutaSTGausā jūdze
Klapkalnciems
136.  Dīcis UldisVTGausā jūdze
Klapkalnciems
137.Doņuks AndrisVTgulbene
138.  Dorukova AļonaSTSIA Joker Ltd.
Rīga
139.  Drozds AlvisVTVSK Noskrien
Cesis
140.  Dubinska DaceSTind.
Sigulda
141.  Džeriņa SantaSTBigbank
Rīga
142.  Eglīte EdgarsVTBBKP
Priekuļi
143.Eglītis EdgarsVTValmiera
144.  Eglītis ValtersVTValmiera
145.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
146.  Elksne DiānaSTSPORTLAND
Rīga
147.  Elksne KitijaSTB-
Jēkabpils
148.  Elksne ZaneSTValmiera
149.  Eniņš Kārlis-RaimondsVTUgāle
150.Ērgle MaritaSTPreiļi
151.  Ermansone LīgaSTind.
Sigulda
152.Ermiņa KarīnaSTValmiera
153.  Ešenvalde InaraSTSPARS-MK
Daugavpils
154.  Evertovskis JurisVTGlaive.pro
Rīga
155.  Ezeriņš HugoVTBRīgas Hanzas vidusskola
Rīga
156.  Ezeriņš PatriksVTBRīgas Hanzas vidusskola
Rīga
157.  Farenhorste IevaSTSPORTLAND
Rīga
158.  Fecers EdgarsVTASPORTLAND
Jūrmala
159.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
160.Feldmane Sanija-ReičelaSTBSmiltenes BJSS
Smiltene
161.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
162.  Filippovs DmitrijsVTSigulda
163.  Fisenkovs VitālijsVTAVIA Team
Riga
164.  Fjodorova SvetlanaSTValmiera kustas
Valmiera
165.  Flaksmane ŅinaSTMatara Workout
Riga
166.  Fomenko AļonaSTJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
167.  Francs DāvidsVTPATRIA NUTRITION
Limbaži
168.Freimane DaigaSTJelgava
169.  Freimanis OskarsVTSK Ozolnieki
Jelgava
170.  Fučadži NatālijaSTAccenture Latvia 2
Riga
171.Gabranovs OskarsVTElfa Distrelec
Rīga
172.Gabrāns PēterisVT
173.  Gailāne IndraSTind.
Sigulda
174.  Gaile LīnaSTBSSS
Sigulda
175.  Gaile MartaSTHTC Nippon
Rīga
176.Gammeršmidts JurijsVTCesis
177.  Gandibula AgneseSTInčukalns
178.  Garanča IevaSTRīga
179.  Garanča KintijaSTSPORTLAND
Rīga
180.  Garolis MārtiņšVTSPORTLAND
Rīga
181.  Gasperovičs ValērijsVTLīvānu VK
Līvāni
182.  Geidāne AgitaSTRēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija
Rēzekne
183.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
184.  Gercāns VisvaldisVTJāņa sēta
Sigulda
185.  Glaudiņa IrinaSTInfinity
Rēzekne
186.  Glazkina LolitaSTRīga
187.  Goba DaceSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
188.  Goba JurisVTSIA Joker Ltd.
Valmiera
189.  Godiņa KristīneSTBRagaciems
190.Godiņš MārtiņšVTBRagaciema
191.  Golubova OlgaSTRiga
192.  Goša AnnaSTBMARATONA KLUBS
Ventspils
193.  Goša SabīneSTMARATONA KLUBS
Ventspils
194.  Grasmanis IngusVTJelgava
195.  Gražule LigitaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
196.  Greivule IngrīdaSTMARATONA KLUBS
Cēsis
197.  Gridjuško MārtiņšVTValmiera
198.  Griffiths SophieSTRiga
199.  Griķe AliseSTI love running
Daugavpils
200.  Griķis JānisVTI love running
Daugavpils
201.Grīnberga IrbeSTBAmata
202.  Grīnberga SniedzeSTAAmata
203.Grīnbergs AndisVTSigulda
204.  Grīnvalde LeldeSTRīga
205.  Grīnvalde-Ozola KarīnaSTOZO
Ogre
206.  Grosa GunaSTSK Ozolinieki B
Ozolnieki
207.Grugule JolantaSTJēkabpils
208.  Gubāts DailisVTGubāti
Kalngale
209.  Gulbe DaceSTKatrīna
Kuldīga
210.  Gulbis IlvarsVTKadaga
211.  Gulbis JohansVTBredwhiteswans
Kadaga
212.  Gulbis KasparsVT2B1ST
Ventspils novads
213.Guzika EvijaSTRopaži
214.  Ģelzis NormundsVT
215.  Ģērmanis JānisVTStāmeriena/SPORTLAT
Gulbene
216.  Hartmanis ReinisVTSPORTLAND/NIKE
217.  Heidemane IngaSTSK Katrīna
Kuldīga
218.  Holštroma GuntaSTMatisons Runner`s Club
Ventspils
219.Idermane LīgaSTValmiera
220.  Iļjanova NellijaSTJūrmala
221.  Irbīte AgneseSTVSK Noskrien
Rīga
222.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
223.Ivanova InetaSTADagda
224.  Ivanovska JūlijaSTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
225.  Jagža ElīnaSTRīga
226.  Jākobsone-Šņepste GunaSTRīga
227.  Janēvičs RenārsVTRiga
228.Janitēns DāvisVTALīgatne
229.  Jansone AnitaSTJelgava
230.  Jansone AnnaSTGlaive.pro
Rīga
231.  Jansone LīgaSTSK Metroons/ Nike
Rīga
232.  Jansone RitaSTCarnikava
Carnikava
233.  Jansone SailaSTSK Katrīna
Kuldīga
234.  Jansons IntarsVTSPORTLAND
Ance
235.  Janševska LauraSTDobeles novads
236.  Jaramišjana LauraSTASPORTLAND
Rīga
237.  Jaramišjans RobertsVTBSPORTLAND
Rīga
238.  Jaunzemnieks Roberts-PaulsVTARīga
239.  Jazņevičs Emīls-GustavsVTBSPORTLAND
Rīga
240.  Jēce IlonaSTSK Katrīna
Liepāja
241.  Jēka IngrīdaSTVentspils
242.  Jēkabsone LieneSTRīga
243.  Jēkabsons UldisVTBrocēni
244.  Jerofejeva InetaSTPļaviņām-90
Rīga
245.  Jierķis RolandsVTSPORTLAND/NIKE
246.  Jonelis AndrisVTMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Ventspils
247.  Jukšinska KristīneSTMārupe
248.  Jurevica IneseSTSIA Joker Ltd.
Saldus
249.  Jursone LauraSTValmiera
250.  Kabaļina KristīneSTAIecava
251.  Kairišs MārcisVTBJūrmala
252.  Kāle AndželikaSTGrobiņa
253.  Kalinauska SigitaSTLiepaja
254.  Kalinauskis ArtursVTLiepaja
255.  Kālis AdriansVTAGrobiņa
256.  Kālis AleksandrsVTAGrobiņa
257.  Kallase GabriellaSTSPORTLAND
Gulbene
258.  Kallass VladimirsVTSPORTLAND
Gulbene
259.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Lūši
Jekabpils
260.  Kalniņa ĒrikaSTBSkrienam kopā
Valmiera
261.  Kaļiņina IneseSTDaugavpils Dome
Daugavpils
262.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDS
Rīga
263.  Karklina LigitaSTNav
Riga
264.  Kārkliņa AliseSTBSK Katrīna
Jelgava
265.  Karlsons MārtiņšVTSPORTLAND/NIKE
Rīga
266.  Karsuma KristīneSTLielvārde
267.  Karsums AndrisVTLielvārde
268.Katkevičs RolandsVTMārupe
269.Katkovska MaijaSTMJ Partneri
MJ-Partneri
270.  Katlapa LindaSTOzons
Sigulda
271.  Kauliņš EdijsVTSPORTLAND
Lielvārde
272.  Kazāka SanitaSTSG SPORT
Ogre
273.  Kijaško AnnaSTBInfinity
Rēzekne
274.  Kijaško DaniilsVTBInfinity
Rēzekne
275.  Kijaško MihailsVTInfinity
Rēzekne
276.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
277.  Klapars KlāvsVTBVSK Noskrien
Valmiera
278.  Kleinberga LīvaSTSK Katrīna
Kuldīga
279.Klīgere ErvitaSTRīga
280.  Kločko SvetlanaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
281.Klodāne DaceSTVentspils
282.  Kļava DaceSTSPORTLAND
Alūksne
283.  Kļaviņa MāraSTSK MAGNEN
Rēzekne
284.  Kmetjuks Andrejs-DāvisVTAJaunbērze
285.  Kmetjuks ElvisVTBJaunbērze
286.Knospiņa LoretaSTBSkrienam kopā
Valmiera
287.Kolberga KlaidaSTSējas novads
288.Kolčs AigarsVTValmiera
289.  Kolomicevs SergejsVTLumilord Sport Team
Riga
290.  Kondratjeva NastenkaSTAalien
Riga
291.  Konovalova AnnaSTA2
Sigulda
292.  Konovalovs JurijsVTSigulda
293.  Korabo AndrejsVTLANEKS
Rīga
294.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
295.  Koršenkova DanaSTRēzekne
296.  Kostova SigneSTSPORTLAND
Rīga
297.  Kozlovs FrancisVTBind.
Olaine
298.  Krama ElīnaSTSPORTLAND
Rīga
299.  Krasovska VelgaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
300.  Krauja MatīssVTRīga
301.  Kravalis AinārsVTSigulda
302.  Kravalis EmīlsVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
303.  Kravalis JānisVTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
304.  Kraze KristofersVTBRīga
305.  Krievāne LīvaSTBind.
Valmiera
306.  Krīgale KristaSTMADONA
307.  Krivens DainisVTJelgava
308.  Kroičs ArtūrsVTSPORTLAND
Sigulda
309.  Kronbergs DainisVTBlueOrange Bank
TUKUMS
310.  Krupina NatālijaSTSPARS-MK
Preiļi
311.  Krūze LieneSTĀdažu novads
312.  Krūzēna GintaSTAMARATONA KLUBS/Dobeles Dzirnavnieks
Aizpute
313.  Ksenija SonoraSTBSSS
Sigulda
314.  Kudeļkina ValentīnaSTBSPARS-MK
Daugavpils
315.  Kudļa ElgarsVTRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija
Rēzekne
316.  Kurpniece DanaSTVingrotava
Valmiera
317.Kuruško MarkussVTALēdurga
318.  Kuzmane SantaSTSPORTLAND
Rīga
319.  Kuzmina AnastasijaSTBLīgatne
320.  Ķelpa GunitaSTRīga
321.  Ķelps GintersVTBGaujiena
322.  Ķēniņa KatrīnaSTBSaulkrasti
323.  Ķepītis HenrijsVTBVALMIERA
324.Ķikute IlonaSTSigulda
325.  Ķikuts MartinsVTBSigulda
326.  Ķipure DaceSTValmiera
327.  Labanovska AndraSTJelgava
328.Laiviniece LigaSTJekabpils
329.Laivinieks EdgarsVTLaivinieki
Jekabpils
330.  Laiviņa LīvaSTB-
Jelgava
331.  Laiviņš Valters-JānisVTB-
Jelgava
332.  Langins NormundsVTVSK Noskrien
Rīga
333.  Lāriņš AndrisVTRīga
334.  Laure-Rudīte IlonaSTMARATONA KLUBS
Ventspils
335.  Laviņa LindaSTRīga
336.  Lazareva SvetlanaSTJūrmala
337.  Legzdiņš NormundsVTRīga
338.Leite IlzeSTValmiera
339.  Lejiņa KristīneSTSigulda
340.  Leonidovs ArtjomsVTBDaugavpils
341.  Leščinskis RūdolfsVTBZoorbagan
Rīga
342.Levkāne KatrīnaSTBIkšķile
343.Levkāns ErnestsVTBIkšķile
344.  Līduma DaceSTind.
Sigulda
345.  Liekmane DzintraSTNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
346.  Liekmanis RaivoVTBNīkrāces pamatskola
Nīkrāce
347.Liepa EdgarsVTAAlsunga
348.  Liepa MārisVTJūrmala
349.Liepiņa IlvitaSTBRopažnieki
Ropaži
350.  Liepiņa LaineSTSPORTLAND
Jelgava
351.  Ligers ValdisVTCēsis
352.  Limane EgitaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
353.  Lindberga MartaSTBRīga
354.  Linde ElitaSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
355.  Linkevics AivarsVTRīga
356.  Lipinska JuliannaSTDaugavpils
357.Livča MārtiņšVTBTukums
358.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
359.  Ločmele KaterinaSTJelgava
360.  Ločs EduardsVTBSSS
Sigulda
361.  Logina AliseSTSigulda
362.  Logina MontaSTSigulda
363.  Lorence SigneSTSIA Joker Ltd.
Valka
364.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
365.  Luca LīgaSTRīga
366.Lūse DanaSTSigulda
367.  Lūse GabrielaSTBDarba rūķi/Rīgas 49.vidusskola
Rīga
368.  Lūsis DanielsVTBdarba rūķi/Rīgas 49.vidusskola
Rīga
369.Luste IngusVTBMazsalaca
370.  Ļaksa Kristers-ArtisVTAMežinieku psk.
Jaunbērze
371.Ļucāne BaibaSTĀdaži
372.  Mača ZintaSTCēsis
373.  Majors JekabsVTAccenture Latvia 1
Saulkrasti
374.  Malceniece Elīza-IlzeSTAllaži
375.  Malcenieks RūdolfsVTAAllaži
376.  Māliņš GustavsVTBMP
Jaunbērze
377.  Mālkalne AneteSTAProbild Uijā Uijā
Smiltene
378.  Malnača SigneSTBBJC Laimīte
Rīga
379.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
380.  Markeviča KristīnaSTRiga
381.  Martinkeviča KristīneSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
382.  Martinsons ElvisVTBgulbene
383.  Massaļska KristīnaSTSPORTLAND
Rīga
384.Masule ElīzaSTASigulda
385.Maurina VendijaSTBriga
386.Mauriņa InvidaSTBriga
387.  Maurīte-Šmite SanitaSTRīga
388.  Medina LitaSTBJelgava
389.  Medisone SindijaSTBTukums
390.  Medne GabrielaSTABigbank
Rīga
391.  Medne MadaraSTBigbank
Rīga
392.  Mednis ArtisVTwAlts
Cēsis
393.  Medveds Artūrs-NiklāvsVTAMARATONA KLUBS/DionSportLab
Aizpute
394.Meirāne EvijaSTValmiera
395.  Meistere RūtaSTBSiguldas Sporta skola
Sigulda
396.  Melne VeltaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
397.  Melngalve SilvaSTSIA Joker Ltd.
Sigulda
398.Melzobs ArtūrsVTSmiltene
399.  Metums AinārsVT
400.  Metums MārtiņšVTA
401.  Metums NaurisVTB
402.  Mičurs RaitisVTSPORTLAND
Ķekava
403.Midrijāne AmandaSTKuldīga
404.  Miezava ElēnaSTSK Tērauds/Nike/Sportland
405.Mihailova JevgēnijaSTJūrmala
406.Mihailova NadeždaSTDobele
407.  Mihalevs IgorsVTJēkabpils LAT
Jekabpils
408.  Mihejevs AndrejsVTAndrupene
409.  Mikanova SvetlanaSTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
410.  Mikāns ArnolsVTSPORTLAND
Rīga
411.  Miķelsone AnnijaSTBAizpute
Rīga
412.  Miķelsone MaritaST
413.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
414.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
415.  Miltiņš RenārsVTAMiltiņi
Vērgale
416.Miļūne NadeždaSTTimermaņa foto
Bauska
417.  Misāne EvelīnaSTBĀdaži
418.  Misāne IraSTĀdaži
419.  Morozova LāsmaSTSPORTLAND
Baldone
420.  Morozovs EdgarsVTSPORTLAND
Baldone
421.  Movļaiko AndrejsVTRiga
422.  Mozgire IevaSTNTC
Jūrmala
423.  Mūrnieks JānisVTLielvārde
424.  Muša LīvijaSTJūrmala
425.  Muzika ElīzaSTBVSK Noskrien
Jumprava
426.  Neija GuntaSTVSK Noskrien
Rīga
427.  Neilands UldisVTOZO SkrK
Sigulda
428.  Neuss-Lucs TomassVTAJelgava
429.  Nikitina IrinaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
430.  Nikolaisone JustīneSTSPORTLAND
Rīga
431.  Novika IngaSTALOJA-STARKELSEN
rīga
432.  Novika LāsmaSTBSK MAGNEN
Rēzekne
433.  Noviks KrišjānisVTAALOJA-STARKELSEN
Valmiera
434.  Novoseļska LauraSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
435.  Ņikiforovs MareksVTAMARATONA KLUBS
Kazdanga
436.  Ņukša OlesjaSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
437.Ogorodnikova JulijaSTRiga
438.Olev JaanVTTimermaņa foto
Rapla
439.  Onskule AgnetaST
440.Orinska EvelinaSTBLiepāja
441.  Orniņa AijaSTRīga
442.  Ovčarenko DenissVTARīga
443.  Ozola BaibaSTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
444.  Ozola MartaSTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
445.  Ozoliņa DanaSTBigbank
Rīga
446.Ozoliņa MildaSTBSiguldas 1.pamatskola
Sigulda
447.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
448.  Ozols AinārsVTind.
Sigulda
449.  Ozols EdvardsVTBind.
Krimulda
450.  Ozols JēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
451.  Ozols KārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
452.  Ozols MārisVTVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
453.  Ozols MatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
454.  Paidere Emīlija-MartaSTBValmiera
455.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
456.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
457.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
458.  Paspārne Kitija-KristaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
459.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
460.  Paškeviča IevaSTBRēzekne
461.  Paškeviča LindaSTRēzekne
462.Pavāre InitaSTSigulda
463.Pavāre Patrīcija-FelicitaSTBMisa
464.Pavārs Kristofers-EmanuelsVTBMisa
465.  Pažusa AneteSTRīga
466.Pelce EmilijaSTBValmiera
467.  Pelce SigneSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
468.  Peļņa LeonsVT30draugi.lv
Smiltene
469.  Pence MontaSTMGRunning
Rīga
470.Pērkone SarmīteSTValmiera
471.  Pērkons RūdolfsVTBValmiera
472.Peter JoeVTLuxembourg
473.  Pētersone LauraSTVSK Noskrien
Kocēnu novads
474.  Petersone Marta-LuizeSTBVSK Noskrien
Kocēnu Novads
475.  Pētersone VinetaSTVSK Noskrien
Rīga
476.  Pētersons DominiksVTBVSK Noskrien
Kocēnu novads
477.  Pētersons KasparsVTVSK Noskrien
Kocēnu nov.
478.  Pētersons MairisVTind.
Ilzenes pag.
479.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
480.  Pinka SigitaSTValmiera
481.  Platace LauraSTRēzekne
482.  Platacis JānisVTBRēzekne
483.  Pleša MadaraSTBALOJA-STARKELSEN
Valmiera
484.  Plīkša DainaSTValmiera
485.  Pohodņevs FjodorsVTAccenture Latvia 2
Rīga
486.  Pokšāne MārīteSTPreiļi
487.  Prančs JēkabsVTBTukums
488.  Priede DagnijaSTJelgava
489.  Priede ElīnaSTLATTELECOM
Rīga
490.  Priednieks ElmārsVTSigulda
491.  Prikulis ViestursVTOlaine
492.  Pūce ElīnaSTBMadona
Madona
493.  Pūga AdriansVTAAuto Racing Team
Ķekava
494.  Pūga OlitaSTAuto Racing Team
Ķekava
495.  Pugačs KristapsVTSPORTLAND
Gulbene
496.  Puķīte GundegaST
497.  Puķīte LīvaSTBRīga
498.Pundurs KlāvsVTACesvaine
499.  Punka NikolaSTBValmiera
500.  Pūpola IevaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
501.  Pūpola MadaraSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
502.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
503.  Puriņa AijaSTPuriņi
Cēsis
504.Puriņa GundegaSTB-
Valmiera
505.Puriņa MadaraSTA-
Valmiera
506.Puriņš MārisVTPuriņi
Cēsis
507.  Putniņa LindaSTLATTELECOM
Rīga
508.  Putniņa MontaSTSPORTLAND
Gulbene
509.  Putniņa SanitaSTCēsis
510.  Puzāne JeļizavetaSTLUDZA
Ludza
511.Puzānovs IngusVTJelgava
512.  Radžabova-Cinovska AllaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
513.  Rassa DzintarsVTMatisons Runner’s Club
Ventspils
514.  Raudziņš RūdolfsVTBInčukalna novads
515.  Razgalis JānisVTSPORTLAND/NIKE
516.  Rēdere EvelīnaSTBRēderu banda
Tīraine
517.  Rēdere IlzeSTSK Tērauds
Rīga
518.  Refbergs MārtiņšVTRīga
519.  Reine SantaSTSPORTLAND
Sigulda
520.  Reinis JurisVTSPORTLAND
Sigulda
521.  Retigs AlekssVTBĀdaži
522.  Rēvele LindaSTValmiera
523.  Rimkeviča MadaraSTSIA Joker Ltd.
Valmiera
524.  Rivest-Muir NickolasVTeFP
Ādaži
525.  Roberga NatālijaSTRifs
Cēsis
526.  Rodčenko AleksandrsVTDaugavpils
527.Romeiko FanijaSTBLimbaži
528.  Rone ReičelaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
529.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
530.Rozentāls AndrisVTAR
Riga
531.  Rudītis IntarsVTMARATONA KLUBS
Ventspils
532.  Rudītis TomassVTBMARATONA KLUBS
Ventspils
533.Rudņicka LiānaSTRiga
534.  Rudzusieka DaceSTSPORTLAND
Rīga
535.Ruģēns AndrisVTFalkors Building Industry
Rīga
536.  Rukkalns MarkussVTARīga
537.  Rūsa IneseSTVSK Noskrien
Rīga
538.  Rūsiņa GunaSTMango
Kauguru pagasts
539.  Salmiņa Simona-AliseSTAPATRIA-Mmēbeles
Līvāni
540.  Sarkane SandijaSTSPORTLAND
Rīga
541.  Sauliņš HardijsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
542.  Sausais KasparsVTSwedbank/Lī Sporta klubs
Rīga
543.  Sāviča ZaneSTDobeles novads
544.  Sebeža AnitaSTNīkrāces pamatskola
Skrunda
545.Semeņuks JurijsVTElfa Distrelec
Rīga
546.  Semjonova VikaSTSIA Joker Ltd.
Valka
547.  Senkāne InetaSTSwedbank
Rēzekne
548.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
549.  Setčikova AļesjaSTRīga
550.Sidabrs AivisVTLēdurga
551.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
552.  Sidorovs ViktorsVTKrāslava
553.  Silauniece ArtaSTLī Sporta klubs
Gulbene
554.  Sileniece MontaSTASmiltene
555.  Siliņa AnnijaSTABēne
556.  Siliņš AndrisVTRīga
557.Sinahs DmitrijsVTRiga
558.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
559.  Skoreja LīvaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
560.  Skrastiņa RitaSTSPORTLAND
Gulbene
561.  Skrastiņš AtisVTPIŅĶI
562.  Skrastiņš MārtiņšVTBBabītes novads
563.  Skripsts LaurisVTBcēsu sporta skola
cēsis
564.  Skudra Reinhards-MarkussVTBSkudrulāči
Rīga
565.  Skudra VilhelmsVTBSkudrulāči
Rīga
566.Skudrītis RolandsVTAGrobiņas novads
567.  Skujina AgneseSTAccenture Latvia 2
Rīga
568.Skutāns KārlisVTAValka
569.  Smeiļa ViktorsVTAndrupene
570.  Smirnova IneseSTSIA Joker Ltd.
Valka
571.  Sokunova AlīnaSTBLīvanu VK
Salaspils
572.  Sorokina SandijaSTADurbe
573.  Spale SigitaSTRīga
574.  Spridzāne ZaneSTSPORTLAND
Sigulda
575.  Stepiņš KlāvsVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
576.Stieģelis Artūrs-RalfsVTBZilaiskalns
577.  Stiprais EmīlsVTAMežmalas
Madona
578.  Strādnieks RihardsVTASigulda
579.  Strautnieks MārisVTJelgava
580.  Strazdinš DāvisVTBSigulda
581.Strazdiņa Raima-AnnaSTAKuldīga
582.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
583.  Stūrīte IvetaSTSK Turaida
Sigulda
584.  Stūrītis JānisVTBSiguldas Sporta Skola
Sigulda
585.  Suhanovska VijaSTLATTELECOM
Rīga
586.  Suseja DagnijaSTBRēzekne
587.  Susejs DainisVTRēzeknes tehnikums
Rēzekne
588.  Svence Elīna-AneteVTARīga
589.  Šagunovs JurijsVTSK Katrīna
Kuldīga
590.  Šakale AneteSTBRīga
591.  Šakena AnnaSTBALOJA-STARKELSEN
Valmiera
592.  Šakena IevaSTALOJA-STARKELSEN
Valmiera
593.  Šakens AndrisVTALOJA-STARKELSEN
Valmiera
594.  Šaķis TomsVTBMoller Auto Ventspils
Ventspils
595.  Šaripo SantaSTJelgava
596.  Šarkovska AgitaSTSaldus
597.  Ščukina NatālijaSTŠčukini
Valmiera
598.Šics IvarsVTRauna
599.  Šimaņecs DanielsVTBValmieras sākumskola
Valmiera
600.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
601.  Šķirus RūtaSTBJSPS
Jelgava
602.  Šmite KristīneSTValmiera
603.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
604.  Štarka Madara-KetlīnaSTACēsis
605.Šteina LāsmaSTSigulda
606.  Šterna AritaSTSPORTLAND
Rīga
607.  Šterns Miks-JānisVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
608.Šulca SigitaSTLīgatne
609.  Šulcs JurisVTSIA Joker Ltd.
Cēsis
610.  Taimiņa AnnaSTRīga
611.  Tālums ArmandsVTVeikals Maratons & Asics
Bērvircava
612.  Tālute MelānijaSTALiepāja
613.  Tene IrbeSTSPORTLAND
Rīga
614.Tērauda AigijaSTAStrazdumuižas internātvidusskola
Rīga
615.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
616.  Terentjevs NikolajsVTAtletika
Rīga
617.  Teterovskis KristsVTBJelgava
618.  Teterovskis UģisVTJelgava
619.  Tilena MadaraSTValmieras pilsētas pašvaldība
Valmiera
620.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
621.  Timermane DiānaSTTimermaņa foto
Jelgava
622.Timermane IrinaSTTimermaņa foto
Jelgava
623.Timermanis RaivoVTBTimermaņa foto
Jelgava
624.Tīruma IevaSTn
Jūrmala
625.  Tiscenko VladimirsVTVSK Noskrien
Rīga
626.  Tohva RebekaSTBRCHV
Riga
627.  Tokarevičs AndrejsVT
628.Troinova AgneseSTBTukums
629.  Tropa IlonaSTBJK 'Gauja'
Valmiera
630.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
631.  Turčina ZaneSTSPORTLAND
Rīga
632.  Ūbele IngunaSTSPORTLAND
Rīga
633.  Ulase AivaSTJelgava
634.Umalas DženetaSTRīga
635.  Upeniece AneteSTBSK Tērauds
Ādaži
636.  Upenieks KristiānsVTASK Tērauds
Ādaži
637.  Urbāne TerēzeSTASK Tērauds/Veikals 42km - Saucony
Rīga
638.Urbanoviča KateSTBKATE
Ropaži
639.Urbanoviča ĻubaSTRopaži
640.  Urtāns DonatsVTBVANAGI
Jēkabpils novads
641.  Urtāns MarkusVTBVANAGI
Jēkabpils novads
642.  Uzula EvaSTSPORTLAND
Sigulda
643.  Uzula KristīneSTSPORTLAND
Gulbene
644.  Vagale IjaSTRīga
645.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
646.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
647.  Vaivads RihardsVTAAizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
648.  Vaivods RobertsVTBJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
649.  Valaine LīnaSTSPORTLAND
Sigulda
650.  Valtasa AmandaSTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
651.  Valtasa SabīneSTASK Metroons/ Nike
Mārupe
652.  Valtass HermanisVTBSK Metroons/ Nike
Mārupe
653.  Vanaga DaceSTJelgava
654.  Vanaga Lauma-AmandaSTBBJSS Jelgava
Jelgava
655.  Vancāne GundegaSTSK Tērauds
Ķekava
656.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
657.  Varlamovs AndrejsVTSPORTLAND
Līvāni
658.  Varniene LoretaSTUkmergė
659.  Vaselis ArtūrsVTPATRIA
Jelgava
660.  Vasile JanaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
661.  Važa IvitaSTJelgava
662.  Veģeris AinārsVTind.
Sigulda
663.  Veide IvarsVTSaulkrasti
664.Veigule LieneSTSigulda
665.  Veilande Madara-JutaSTAccenture Latvia 2
Rīga
666.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
667.  Vēja-Āboliņa AstrīdaSTSPORTLAND
Gulbene
668.  Vējs-Āboliņa LīgaSTSPORTLAND
Gulbene
669.Veldre AliseSTBSigulda
670.  Veldre ĒriksVTKadaga
671.  Veļika FelicitaSTBMārupe
672.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
673.  Vērdiņš ArtūrsVTSPORTLAND
Liepāja
674.  Veseris MārtiņšVTRīga
675.  Vesmane KintijaSTFOOD UNION
Rīga
676.Vesmanis SandisVTValmiera
677.  Vestfāle Sanija-KristaSTBZAS pārgauja
Cēsis
678.  Vēze MargitaSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
679.  Vīdmanis JānisVTBMARATONA KLUBS
Aizpute
680.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A
Jelgava
681.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
682.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
683.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
684.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
685.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
686.  Vilka MegijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
687.Vilka SabīneSTCOBALT
Rīga
688.  Visocka MaijaSTCēsis
689.  Viša LindaSTKocēni
Valmiera
690.Višņevska AļonaSTRīga
691.  Vitkovska DiānaSTSK Katrīna
Kuldīga
692.  Vitmane SkaraSTValmiera
693.  Vitmanis AndrisVTValmiera
694.  Vizbulis AdriansVTBValmieras Pārgaujas sākumskola
Valmiera
695.Voitenko SandraSTind.
Sigulda
696.  Vosekalns SandisVTBSPORTLAND
Rīga
697.  Warcholak NatashaSTgolubiozik
mink
698.Weenink CatherineSTSigulda
699.  Weiman ShawnVTeFP
Ādaži
700.  Zaķe Anna-MarijaSTBLSC
Rīga
701.  Zālīte AnitaSTind.
Sigulda
702.  Zaļmežs GvidoVTSPORTLAND
Iecava
703.  Zandberga EvijaSTBungee
Sigulda
704.Zariņa IlutaSTApes nov
705.  Zariņa MargitaSTZAS Pārgauja
Cēsis
706.  Zariņa ZitaSTRiga
707.  Zebuliņš RihardsVTBRīga
708.  Zeltiņš LaurisVTARP SIA RIGAS SATIKSME
Rīga
709.  Zemberga MaritaSTCesis
710.  Zemīte LindaSTTukums
711.  Zemture AliseSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
712.  Zemture SantaSTAMARATONA KLUBS/BALTA
Aizpute
713.  Ziediņa IngaSTMARATONA KLUBS
Aizkraukle
714.  Ziemele Lelde-BeāteSTSPORTLAND
Rīga
715.  Ziemele LotaSTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
716.  Ziemelis AndisVTSiguldas Ziemeļi
Sigulda
717.  Ziemelis ValtsVTBSiguldas Ziemeļi
Sigulda
718.  Zilvers JurisVTSPORTLAND/NIKE
719.  Zirne AneteSTSPORTLAND
Salacgrīva
720.  Zlotņikova IneseSTSIA Joker Ltd.
Rēzekne
721.  Znotena-Upeniece ElvaSTSPORTLAND
Rīga
722.  Zuļģis KalvisVTBaltijas Sports
Ikšķile
723.  Zumbergs MiķelisVTMatisons Runner’s Club/VSK Noskrien
Dundaga
724.  Zvēra ElīnaSTIkšķile
725.Zvidriņa IrēnaSTADagda
726.Zvirbule AnitaSTRīga
727.Zvirbulis TomassVTBRīga
728.  Žoludevs EduardsVTPro Cosmetics
Baltezers
729.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga
730.  Žusele AnnaSTDaugavpils
731.  Žusele VioletaSTBDaugavpils
732.  Žuselis VitālijsVTBINITEX
Daugavpils

Sigulda, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RodrigoVB3Džudo klubs Kyodai
Rīga
2.  Ādamsons KristersVB1Kocēni
Valmiera
3.  Agejeva AnastasijaSB3Valmieras 2.vidusskola
Valmiera
4.  Aksenoks KristofersVB1CSDD
Rīga
5.Aleksejevs NikitaVB2Riga 88 Secondary School
Riga
6.Andrejeva AngelinaSB2Rēzekne
7.  Anops RodrigoVB1Rīga
8.  Arāja ElizabeteSB4Siguldas pilsētas vsk. 6A
Sigulda
9.  Astaševska ElzaSB1SK Katrīna
Kuldīga
10.  Balanasa AdeleSB3SSS
Sigulda
11.  Balanasa MartaSB4SSS
Sigulda
12.  Balode KeitaSB2Valmiera
13.Barkane SamantaSB4Krimuldas novads,Lēdurgas pagasts
14.  Baukerte RailijaSB2Bigbank
Rīga
15.  Baukerte SofijaSB1Bigbank
Rīga
16.Beitiks Roberts-EmīlsVB1Līgatne
17.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
18.Bents RūdolfsVB1Bentiņi
Rīga
19.  Berga UndaSB2Saldus
20.Berģis NiksVB4Gulbenes BJSS
Gulbene
21.Bidiņa LauraSB1Ķegums
22.  Bielska NikoleSB3SPORTLAND
Rīga
23.  Blūmiņs KristiānsVB2PII "Ābelīte"
Sigulda
24.  Boldasevics KristersVB2Adazi
Adazu novads
25.Brucis MareksVB1Līkā Priede
Jūrmala
26.  Brūvere AnceSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
27.  Brūveris RihardsVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
28.Buta EnijaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
29.Buta GintsVB2Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
30.Bužoks SanijsVB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
31.Cakule ElizabeteSB1Rēzekne
32.  Cakule LauraSB4Sigulda
33.  Cakuls RičardsVB2Rēzekne
34.  Cakuls UvisVB2Sigulda
35.  Caune AsnateSB3Valmieras sākumskola
Valmiera
36.Cēbers RobertsVB3Valmiera
37.Celms HugoVB1Riga
38.Cillinberga EvaSB2Sigulda
39.  Čodere LuīzeSB1Sigulda
40.  Čoders KurtsVB2Sigulda
41.  Čudnovs RičardsVB3Liepāja
42.  Dābols GatisVB3Rīga
43.  Dambergs JustsVB1SPORTLAND
Rīga
44.  Dambergs MārcisVB1SPORTLAND
Rīga
45.  Danilovskis VladimirsVB1rīga
46.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
47.  Doveika EmīlsVB3Matisons Runner’s Club
Mārupe
48.  Driksna GvidoVB2Valmiera
49.  Dunde Patrīcija-MaijaSB1Madona
50.  Dziļums TomsVB2Sigulda
51.  Eglīte KeitaSB1Kocēni
Valmiera
52.  Eglītis RobertsVB2Kocēni
Valmiera
53.  Elksnis KristersVB2Jēkabpils
54.Ermansons EdgarsVB2Mālpils
55.  Ertmane AdrijaSB1Rīga
56.  Fjodorova ValērijaSB3Sigulda
57.  Fokerota-Šīmane AnnaSB3SK Katrīna
Kuldīga
58.  Freija RouzaSB1FOOD UNION
Rīga
59.  Freimane JanaSB2Jelgava
60.Freimane LindaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
61.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
62.Frīdvalde MartaSB2Valmiera
63.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
64.Germansone StefanySB2begimo klubas
Panevezys
65.  Gibašovs MatvejsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
66.  Gilučs OliversVB1Rīga
67.  Glaudiņa AnitaSB1Infinity
Rēzekne
68.  Glaudiņš TimursVB2Infinity
Rēzekne
69.Goltiņš KevinsVB1Sigulda
70.  Griķe AmandaSB4I love running
Daugavpils
71.  Grīnvalds-Ozols AdriānsVB3OZO
Ogre
72.  Grugule KatrinaSB2Jēkabpils
73.  Gubāte DanijaSB1Gubāti
Kalngale
74.  Gubāte MegijaSB3Gubāti
Kalngale
75.  Gubāts MiksVB1Gubāti
Kalngale
76.  Gudēvica-Liepiņa LuīzeSB1Jasmīni
Cēsis
77.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
78.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
79.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
80.  Gulbis LūkassVB2Valmiera
81.  Hamčanovska PaulaSB4Ligatne
82.  Ivanova AneteSB1noskrien
Piņķi
83.  Jankava ArtaSB4Gulbenes BJSS
Gulbene
84.  Jankovska LauraSB4Lilaste
85.  Jankovska NikolaSB1Lilaste
86.  Jankovskis FilipsVB2Lilaste
87.Jeļisejeva AļonaSB2X Infotech
Jurmala
88.  Jeļisejevs DaniilsVB1X Infotech
Jūrmala
89.Jeparovs NikitaVB1Denals
Riga
90.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
91.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
92.Jeske Tims-AdriansVB1Piņķi
93.Jubelis EvertsVB1MadJubis
Madona
94.  Juhno ElizabeteSB1Juhno ģimene
Liepāja
95.  Jurjāne AnnijaSB1MARATONA KLUBS
Rīga
96.Jurpalovs VeniaminsVB1Riga
97.  Kallase LauraSB2SPORTLAND
Gulbene
98.  Kalniņa IevaSB3MARATONA KLUBS
Rīga
99.  Kalniņa IevaSB3VSK NOSKRIEN
Rīga
100.  Kalniņš OskarsVB3MARATONA KLUBS
Rīga
101.Kalniņš Ralfs-RičardsVB2Jēkkabpils LAT
Jēkabpils
102.Kalns EduardsVB4riga
103.Kanģīzeris PatriksVB1Mārupe
104.  Kanģīzeris RalfsVB3Mārupe
105.  Kanģīzeris RobertsVB2Mārupe
106.  Kaparšmite Laura-KatrīnaSB3Rīga
107.  Karele EnijaSB1SPORTLAND
Gulbene
108.Karelis NamejsVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
109.Kārkliņš KristiansVB1Brīvzemnieku pag., Alojas nov.
110.  Kaspere EstereSB3Kasperi
Bauska
111.  Kaspers OskarsVB1Bauska
112.Katkeviča KristiānaSB1Mārupe
113.  Kaupuža Amanda-KristiānaSB3Bigbank
Rīga
114.  Kijaško IvansVB1Infinity
Rezekne
115.  Kirilovs RolandsVB1nav
Lielvārde
116.Kļaviņš AndrēVB2Brāļi Kļaviņi
Sigulda
117.Kļaviņš LarnoVB1Brāļi Kļaviņi
Sigulda
118.  Kļavniece MadaraSB4Riga-Carnikava
Rīga
119.  Koršenkova AnastasijaSB1Rēzekne
120.  Koršenkova NadeždaSB1Rēzekne
121.  Koršenkova VeraSB3Rēzekne
122.  Koršenkovs JurijsVB4Rēzeknes 3.vidusskola
Rēzekne
123.Krauze GustavsVB2Baloži
124.Krauze LīvaSB3Baloži
125.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
126.  Kronpušs MiksVB1Bigbank
Rīga
127.  Kušakova KsenijaSB3Infinity
Rēzekne
128.  Ķepīte ElizabeteSB2VALMIERA
129.  Ķikute NikolaSB3Sigulda
130.  Labsvīra Eleonora-KristianaSB3Siguldas pilsētas vidusskola 3s
Sigulda
131.  Labsvīrs Atis-RegnārsVB4Siguldas pilsētas vidusskola 5c
Sigulda
132.Lāce Madara-InaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
133.Larionova AnastasijaSB1Zilaiskalns
134.  Lazdāne AnnijaSB1Siguldas bērnudārzs "ĀBELĪT"
Sigulda
135.  Leja ZaneSB2Jaunolaine
136.  Leons KristersVB1Cēsis
137.  Leščinska ElīzaSB1Zoorbagan
Rīga
138.  Levica NikolaSB2Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
139.Levkāne DārtaSB2Ikšķile
140.  Liepa KeitaSB1Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
141.  Liepa KellijaSB3Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
142.  Liepa SidnijsVB3Jūrmala
143.Liepinš JurģisVB4jūrmala
144.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
145.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
146.  Līkops MiķelisVB2ind.
Sigulda
147.  Locāns AlensVB3HK
VIĻAKAS NOV.
148.Lokotoss GlebsVB1ogre
149.  Lūse Sofija-MikaelaSB1Darba rūķi/ Lūšu ģimene
Rīga
150.  Lūsis LinardsVB2Sigulda
151.Ļucāns ĢirtsVB3Ādaži
152.Ļucāns KristersVB4Ādaži
153.  Majors LaurisVB2V5V
Valmiera
154.  Malihina MargaritaSB1Infinity
Rēzekne
155.  Malihins RomansVB2Infinity
Rēzekne
156.  Mālkalne EmīlijaSB2Probild Uijā Uijā
Smiltene
157.  Mālkalns PaulsVB1Uijā uijā
Smiltene
158.Malnaca SigneSB4BJC Laimīte
Rīga
159.Mednis TeodorsVB1wAlts
Cēsis
160.  Melnis RūdolfsVB2Līgatne
161.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
162.Meskin GrigoriVB1Baltie Vilki
Jūrmala
163.Meskin MichaelVB1Baltie vilki
New York
164.  Mihailovs RobertsVB2Sigulda
165.  Miksone LīgaSB3Nīkrāces pamatskola
Skrunda
166.  Miksons EmīlsVB1Nīkrāces pamatskola
Skrunda
167.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
168.  Misāns AustrisVB2Liepāja
169.  Niejgoda AleksVB3Sigulda
170.  Nilsons NilsVB1SPII "Pasaciņa"
Sigulda
171.Olipovs KasparsVB1Sigulda
172.  Olipovs KristapsVB2Sigulda
173.Opincāne SandijaSB3Rīga
174.  Orniņa EstereSB2Ķekava
175.  Osis KurtsVB1Ošu Team
Riga
176.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
177.  Ozola Anna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
178.  Ozola AustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
179.  Ozola RūtaSB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
180.  Ozoliņa BogdanaSB1Cido
181.  Ozoliņa Estere-IlzeSB4Dunalka
182.  Ozoliņš AleksandrsVB1Cido
183.  Ozols ErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
184.  Ozols GustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimene
Jelgava
185.  Paiders Jēkabs-EmīlsVB3Valmiera
186.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
187.  Palma MadaraSB1Rīga
188.Patmalniece PaulaSB2Sigulda
189.  Pavlenko TimursVB3Ģimenes mafija
Jelgava
190.Pavlovska PaulaSB2Skaistkalne
191.Peļņa LeonsVB2Cerību spārni
Ragana, Krimuldas nov.
192.  Peļņa TeodorsVB1Ragana
193.Petrusa TīnaSB2Dobele
194.  Pīlēna AmandaSB4Nīkrāces pamatskola
Skrunda
195.  Podnieks FrancisVB2SPORTLAND
Rīga
196.  Podnieks JurģisVB1SPORTLAND
Rīga
197.  Pokšāns ArnisVB2Preiļi
198.  Pokšāns GatisVB3Preiļi
199.  Prokudins KirillsVB2Ādažu novads
200.Puriņš KasparsVB1Puriņi
Cēsis
201.  Puškarevs ArtisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
202.  Puzāne DanaSB2Puzanjata
Ludza
203.  Pužule KatrīnaSB1Rīga
204.  Rassa AleksandraSB3Matisons Runner’s Club
Ventspils
205.  Rašmane KerijaSB2-
Jelgava
206.  Ratniece ElzaSB1Sportlat
Rīga
207.  Reinfelde HelēnaSB3Liepāja
208.  Reingolde AliseSB3Privātbūve
Smiltene
209.Rozēna DanielaSB1Sigulda
210.  Rozenberga AnnaSB1SK Sigulda
Sigulda
211.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
212.  Rubenis RūdolfsVB1Jelgava
213.  Rudītis MariussVB3MARATONA KLUBS
Ventspils
214.  Rudzīte LīvaSB2ind.
Sigulda
215.Rudzītis MārtiņšVB1Rudzīši
Valmiera
216.  Rukkalne LoretaSB1Rīga
Rīga
217.  Rukkalns MārtiņšVB1Rukkalni
Sigulda
218.  Rūsiņa ElzaSB1Mango
Kauguru pagasts
219.  Rūsiņa KateSB3Mango
Kauguru pagasts
220.  Rūsiņa LīvaSB4Mango
Kauguru pagasts
221.Semjonovs IljaVB1Ģimenes mafija
Jelgava
222.  Siliņa LeilaSB2Siguldas pilsētas vsk. 2 s
Sigulda
223.  Siminaite DārtaSB2Cēsis
224.  Skripsts MārcisVB1Cēsis
225.  Spalvēns RenārsVB1SPORTLAND
Rīga
226.Stikuts RainersVB1ind.
Sigulda
227.  Stūrītis MartinsVB2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
228.  Sudrabs MārtiņšVB2Sigulda
229.Šapa EmilsVB3Riga 88 Secondary School
Rīga
230.  Šarpio TomsVB3-
Rīga
231.  Ščukins MaksimsVB1Valmiera
232.  Šķirus SalvisVB1PII Kāpēcīši
Jelgava
233.  Šķudītis JēkabsVB1Rīga
234.  Šķudītis MiķelisVB1Rīga
235.  Šmits RičardsVB3Rīga
236.Šteina Rota-GrietaSB1Sigulda
237.  Terlanova AlesijaSB2ind.
Sigulda
238.  Teteris JēkabsVB1Teteri
Ulbroka
239.  Tīlens HaraldsVB1Valmiera
240.  Tims ĀrisVB4Nīkrāces pamatskola
Nīkrāce
241.  Tokareviča VeronikaSB1Rīga
242.Tolpežņikovs KristsVB2Siguldas nov.
243.Tolpežņikovs RobertsVB2Siguldas nov.
244.Urbanovičs JorensVB1Ropaži
245.  Vahere-Abražune ElīnaSB1Rīga
246.Veite LilitaSB1Rīga
247.  Vējš-Āboliņš DanielsVB2SPORTLAND
Gulbene
248.  Vesmane EstereSB2Pienenīte
Valmiera
249.  Vesmane LauraSB1Pienenīte
Valmiera
250.Vīksne ElīnaSB2Liepāja
251.Viša RobinsVB1Sigulda
252.  Voino MārtiņšVB3Mārupe
253.  Volkolakova ElizabeteSB1Volkolakovi rullē
Saulkrasti
254.  Volkolakovs JānisVB4Volkolakovi rullē
Saulkrasti
255.  Volkolakovs ValtersVB3Volkolakovi rullē
Saulkrasti
256.Zakss SvensVB1SPII "Pasaciņa"
Sigulda
257.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
258.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
259.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
260.  Zālītis JānisVB1Rīga
261.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
262.  Zamaičs AdriansVB1METTA
Rīga
263.  Zariņa KatrīnaSB3Apes novads
264.Zariņš JēkabsVB2Apes novads
265.Zariņš MiķelisVB1Apes nov
266.  Zeļenkovs MaratsVB1PII "Ābelīte"
Sigulda
267.  Zeļenkovs NiksVB1PII "Ābelīte"
Sigulda
268.  Zilvere LīnaSB1Bērnudārzs "Ieviņa"
Sigulda
269.  Zilvers GustavsVB1Bērnudārzs "Ieviņa"
Sigulda
270.  Zvēra AmandaSB1Ikšķile
271.  Zvēra ElizabeteSB1Ikšķile
272.  Žuselis DmitrijsVB2Bukulti

Kopā pieteikušies: 2423



Mulgi