Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Labās mantas

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas pusmaratons | Saraksts

Sigulda, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀboliņaLāsmaS40VSK NoskrienRīga
2. ĀdamsonsMārisVLimbaži
3. Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
4. ĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
5. AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
6. AttekaArnisVRīga
7. AuziņšMārtiņšV40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
8. BaikovaOlesjaS
9. BairaševskisValerijsVSK TēraudsRiga
10. BandurinsPēterisVRīga
11. BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
12. BelevičsJurisV40Ogre
13. BelousovsVadimsV
14. BergmanisAivarsV40VSK NoskrienRīga
15. BergmanisIlvarsV
16. BērziņšJurisV60SK Ozolnieki 60+
17. BescennajaJeļenaS50Rīga
18. BiedrīteIevaSJelgava
19. BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
20. BlausOskarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
21. BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
22. BoikoKirilsV
23. BoldāneIlzeS50Gulbene
24. BrasavsSalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
25. BratkaRaitisVVSK NOSKRIENRiga
26. Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
27. BremzeNormundsV50OGRE
28. BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
29. BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
30. BruņenieceSandraSVSK NoskrienBraunschweig
31. BukoDanielsVLīvānu VK/ ASICSLīvāni
32. BulsRaimondsV40Jūrmala
33. BūmansGuntarsV50Liepāja
34. BūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
35. CaicsArtūrsV---Rīga
36. CeikaLailaS50Valmiera
37. CifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
38. CircensJānisVViļakas novads
39. CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
40. ČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
41. ČopaIvetaSRīga
42. DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
43. DapkuvienėLauraSJonava
44. DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
45. DimasPanagiotisVAccenture Latvia 1Corinth
46. DoveiksAndrisV40Ikšķile
47. DovnarovičsĒriksVRiga
48. DreminSemenVAccenture Latvia 2
49. DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
50. DūmiņaSantaSMālpils novads
51. DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
52. DzelmeLitaS40Rīga
53. DzeneEgijaS
54. ElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
55. ElseAsnateSMazsalaca
56. FedotovaKristīneSRīga
57. FedotovsTomassVRīga
58. GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
59. GaileSantaSJelgava
60. GailisJānisV40Veikals Maratons & AsicsOgresgals
61. GaumigsAndrejsV50Olaine
62. GerasevaAnastasijaSJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
63. GintersEduardsVZoorbaganRiga
64. GladstoneMichaelV40London
65. GolubevsMihailsVRīga
66. GravaNormundsV40OK AlnisJelgava
67. GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
68. GrodnisJurisV50Jēkabpils LūšiJēkabpils
69. GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
70. GruseckisGermansVAccenture Latvia 3
71. GržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
72. GuitāneMarutaS40LUDZALudza
73. GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
74. HolštromsKristapsVVSK NoskrienRiga
75. IelejaAgraS40Rīga
76. IelejsKārlisV40Rīga
77. IvzānsRobertsV50OGREOgres novads
78. JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
79. JanovičsPāvelsVLCSRiga
80. JevsejevsVladimirsV60Rīga
81. JonesPhilipV60Baildon RunnersBradford
82. JurašsJurisV40Dreiliņi
83. JuvčenkoOksanaSLiepāja
84. JuvčenkoOksanaSLiepāja
85. KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
86. KalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
87. KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
88. KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
89. KāpiņaIngaS40VSK Noskrien VāveresRīga
90. KāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
91. KauliņšDainisV60LSCRīga
92. KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
93. KellyMarkV40London
94. KiesnersKasparsVJelgava
95. KillenMichaelV40London
96. KillenMikeV40London
97. KiršteinaMontaSĀdaži
98. KnetsJānisVAccenture Latvia 1Liepāja
99. KolužsJānisVDa-MarathonDaugavpils
100. KondrāteElīnaSCidoRīga
101. KopmanisJānisV50LSCRīga
102. KoreIvarsV40Talsi
103. KozačkovsAndrisV40Ludza
104. KraslovskisRaitisVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
105. KrasovskisGuntarsV40Rīga
106. KravčenkoValentinsV60Rīga
107. KravčenkoValentinsV60Rīga
108. KrīgersDidzisV60valmiera
109. KuikNathanVBerlin
110. KumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
111. KuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
112. KvasovsKonstantinsV
113. LapiņšIvarsV40SPORTLATLiepāja
114. LapsaGvidoV50
115. LaucisNormundsV50AIZKRAUKLEAizkraukle
116. LazdaMareksV
117. LejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
118. LejaPēterisV60Rīga
119. LērmeGunitaS40M 42Valmiera
120. LērmeHenrijsVM 42Valmiera
121. LērmeRitvarsV40M 42Amsterdam
122. LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
123. LiaudenskienėLinaS50RUDUGYSŠiauliai
124. Līce-KrūzeSantaS40Rīga
125. LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
126. LivčānsKasparsVIkšķile
127. LukinsAndrejsVRīga
128. LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
129. LūsisDzintarsV50ind.Rīga
130. MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
131. MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
132. MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
133. MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
134. MarčinkusJānisV60SK Ozolnieki AJelgava
135. MarheleIlonaSAdidasAlūksne
136. MartinsonsElmārsV40Rīga
137. MaslobojevsSergejsVRiga
138. MedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
139. MednisEinārsV50PaBaso.lvMarupes nov.
140. MeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
141. MelbārdisArtūrsVCēsis
142. MelbārdisArtūrsVCēsis
143. MihailovaZaneSRiga
144. MihailovaZaneSRiga
145. MiķelsonsAndisV40vidrizi
146. MiķelsonsMārtiņšV40www.lmp.lvRīga
147. MillersArtūrsVABC softwareRīga
148. MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
149. MisāneRandaSLiepāja
150. MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
151. MūrnieksAgnisVOVIRīga
152. MuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
153. NagleLaumaSRīga
154. NaricaIneseSRīga
155. NiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
156. NolleJānisV40Rīga
157. OzoliņšAnsisVRīga
158. OzolsJānisVRīga
159. OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
160. OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
161. PalmakovskisKristapsVRīga
162. PavelVasilevVSebezh
163. PelēceIlzeS50SK Ozolnieki B/ VSK NoskrienOzolnieki
164. PētersonsJurisV40Rūjiena
165. PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
166. PetrovsJurijsVRīga
167. PetrovsNikolajsV50LUDZALudza
168. PildavaSantaSRīga
169. PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
170. PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
171. PirtnieksBretsV40Rīga
172. PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
173. PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
174. PužulisSandisVRīga
175. RobertsAndrisVLLU ITFJelgava
176. RodionovsViktorsV60LSCOlaine
177. RogāleAijaS40Jēkabpils LūšiKrustpils novads
178. RozeRenārsVAdidasOgres novads
179. RozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
180. RozenbergaDaceS
181. RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
182. RozentālbergsAndrisVRīga
183. RozisRobertsV40Rīga
184. RubezisEdvardsVDžuglaRiga
185. RublisAigarsV40AIZKRAUKLEAizkraukle
186. RumpeMārisVRīga
187. RunčsNormundsVOGREOgre
188. SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
189. SalenieksAigarsV40Preiļi
190. SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
191. SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
192. SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
193. SaulīteInetaS40BigbankRīga
194. SemjonovaGunaSVentspils
195. SeņkoIgorsVVSK Noskrien LiepājaLiepāja
196. Seremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
197. SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
198. SiameshchankaSviatlanaSBINITEXDaugavpils
199. SiliņšGuntarsV40Jēkabpils LūšiJēkabpils
200. SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
201. SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
202. SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
203. SimanovičsEdgarsVJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
204. SiminaitisDāvisVCēsis
205. SīpolsAinisVValmiera
206. SivkoAntonijsV40Ventspils
207. SkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
208. SkulteAgrisVRīga
209. SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
210. SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
211. StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
212. StraukmanisJānisVEuronicsRīga
213. StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
214. StrungsVilisV
215. SvetiņinaZaneSRīga
216. ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
217. ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
218. ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
219. ŠķipareRutaS40Jēkabpils LūšiSala
220. ŠmitsArtisV40Rīga
221. ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
222. ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
223. ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
224. ŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
225. TālumsArmandsVVeikals Maratons & AsicsBērvircava
226. TareilaArvīdsV60SK Ozolnieki 60+Jelgava
227. TiltiņšIngarsV40Eleja
228. TitovičsAleksejsVTK SniegpulkstenīteDaugavpils
229. TohtersAigarsVSaulkrasti
230. TolokoncevaElīnaSVSK NoskrienSalaspils
231. TomsoneSigneS40Rīga
232. TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
233. TreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
234. TrūlisModrisVLipuški
235. UlanovaZandaSVeikals Maratons & AsicsJūrmala
236. UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
237. UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
238. UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
239. UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
240. UstinovsValerijsV50da-marathon/ Spars-MKDaugavpls
241. VaivodsKasparsVDOTERīga
242. ValtereKitijaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
243. VanagsNilsV40PANATTARīga
244. VasileMontaS50Liepāja
245. VaskoAnastasijaSJaunmārupe
246. VeicsRobertsV
247. VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
248. VeinbergsDidzisVValmiera
249. VerneraJustīneSRīga
250. VerzaAndrejsVĀdaži
251. VietnieksMiķelisVCēsis
252. VīksneKārlisVVeikals 42km/SauconyCēsis
253. VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
254. VilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
255. ViļumaGintaS
256. ViļumsRobertsVOgre
257. VītiņšAigarsV50Rīga
258. VladimirovsDmitrijsVAccenture Latvia 2Riga
259. ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
260. ZālītisGuntisV50KadiķiRīga
261. ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
262. ZariņšGuntarsV50individuāliPriekuļu novads
263. ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LiepājaLiepāja
264. ZebuliņaLāsmaS40Rīga
265. ZeltzaķeVitaSLī Sporta klubsVentspils
266. ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
267. ZīleUldisV50VSK Noskrien
268. ZimackisViestursVRīga
269. ZimackisViestursVRīga
270. ZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
271. ŽodziņšAigarsV50Ezere
272. ŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
273. ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils

Sigulda, skrējiens 10-12 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbolsJānisVN30PaBaso.lv/ Vsk NoskrienMadona - Rīga
2. AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
3. AndersoneLaumaSN20Riga
4. AnisimovsDainisVN20Accenture Latvia 2Rīga
5. ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
6. ĀrnieceIlzeSN30Accenture Latvia 1Rīga
7. AusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
8. BabreElgaSN40Ādaži
9. BalodeElīnaSN20Rīga
10. BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
11. BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
12. BaranovskisValērijsVN40Daugavpils
13. BarkānsKārlisVN20
14. BelevičaJolantaSN40Ogre
15. BelevičsJēkabsVNJOgre
16. BēniņaIngaSN30Rīga
17. BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
18. BirģelisJānisVN50Rīga
19. BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
20. BlaumanisAivarsVN50Iecava
21. BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
22. BočkovsDenissVN30
23. BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
24. BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
25. BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
26. BormaneZaneSN30nordic by nature
27. BormanisJānisVN40nordic by nature
28. BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
29. BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia 3
30. BrokāneSanitaSN20Jelgava
31. BrokansAivarsVN30Jelgava
32. BušmaneDanaSN20
33. BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
34. BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
35. CaicsJānisVN60---Rīga
36. CimureLīvaSN30Sigulda
37. DanenbergaEvitaSN20Rīga
38. DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
39. DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
40. DundursRaivoVN20Pope
41. DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
42. EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
43. ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
44. ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
45. ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
46. GabrāneHelēnaSN20
47. GaileSandraSN30OGREOgres novads
48. GailīteIngūnaSN30Aizkraukle
49. GailītisJānisVNJSmiltene
50. GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
51. GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
52. GavareGunaSN30Jēkabpils
53. GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
54. GorškovaNataļjaSN40NRC JelgavaJelgava
55. GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
56. ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
57. ĢērmaneGunaSN30Adidas
58. HeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & AsicsOgre
59. IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
60. JansoneIngaSN30VSK NoskrienMadona
61. JansonsHaraldsVN40Carnikava
62. JevsinsJurisVN50SK Ozolnieki AJelgava, Ozolnieku novads
63. JonīteLindaSN20Rīga
64. JubelisAndrisVN20Veikals Maratons & Asics.
65. KaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
66. KaljusaarAivarVN50Viljandi
67. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
68. KantorisJānisVN40Ādaži
69. KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
70. KilupaIlonaSN40Rīga
71. KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
72. KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
73. KļaviņšRuslansVN30LUDZALudza
74. KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
75. KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
76. KozačkovsImantsVN30LUDZALudza
77. KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
78. KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
79. KrauzeJānisVN30Rīga
80. KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
81. KronpušaAliseSN20BigbankRīga
82. KrūmiņaMarutaSN30Tukums
83. KuļikovskisRainersVNJRīga
84. KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
85. ĶelpaKristaSNJSmiltenes BJSSSmiltene
86. LabsvīraLieneSN30Sigulda
87. LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
88. LagzdinaMargitaSN40-Riga
89. LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
90. LazdiņaDaceSN40Rīga
91. LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils LūšiJēkabpils
92. LeimaneKristīneSN30BigbankRīga
93. LīpacisJurisVN40Sigulda
94. LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
95. LoginaMontaSN20Sigulda
96. LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
97. LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
98. ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
99. MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
100. MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
101. MikanovaNeldaSN20Sigulda
102. MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
103. MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
104. MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
105. MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
106. MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
107. MjaliksAleksejsVN30Sigulda
108. MucenieceZaneSN20Ikšķile
109. NeilandsRobertsVN40Dzērbenes stacijaDzērbene
110. NeščereckaAlīnaSN20Rīga
111. NolleĢintsVNJRīga
112. Ozola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
113. OzoliņaIevaSN20Jelgava
114. OzoliņšAleksandrsVN30CidoRīga
115. PāžeAndisVN50SK Ozolnieki B-LSCJelgava
116. PļavinskaSintijaSN20Brocēni
117. PļavnieceLauraSN20BigbankRīga
118. PomerancevaAgneseSN20Rīga
119. PomerancevsJurisVN20Ludza
120. PomerancevsJurisVN20Ludza
121. PotrubeikoTatjanaSN20Riga
122. PūgaJānisVN40Auto Racing TeamĶekava
123. PūleĒriksVN60Rīga
124. PuzānsVadimsVN30LUDZALudza
125. RadvilsAlfrēdsVN30SKAIDARīga
126. RasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
127. RožkalnsAndisVN30Rīga
128. RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
129. RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
130. SerajaJekaterinaSN20Rīga
131. SerajaJekaterinaSN20Rīga
132. SergejevsAndrejsVN20Latvijas FinierisRīga
133. SermolīteIlzeSN40Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
134. SifersKimsVN50Rīga
135. SiliņaMarijaSN20Riga
136. SiugaleIevaSN30Iecava
137. SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
138. SpalisIvarsVN40Rīga
139. SproģisSandisVN40LattelecomRīga
140. StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
141. SupeJānisVN60Tirza
142. Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
143. SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
144. ŠadinovsArmandsVN40Rīga
145. ŠaleGunitaSN20AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
146. ŠaleIvitaSN30AIZKRAUKLESkrīveri
147. ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
148. ŠlikaiteMāraSN20Pope
149. ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
150. TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
151. TiltsValdisVN50Vaidava
152. TīssTomass-ReinisVNJJelgava
153. TolvaišaSauļusVN30Rīga
154. TretjakovsMaksimsVN20BINITEXDaugavpils
155. TrokmanisSergejsVNJAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
156. TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
157. TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
158. TurkaMārīteSN20Kuldīga
159. TurkaOdetaSN50Kuldīga
160. TurunaAnastasijaSN20CBL
161. UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
162. UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki BJelgava
163. UrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
164. UrtānsRaimondsVN20Accenture Latvia 1Rīga
165. ValainisEdijsVNJSPARS-MKPreiļi
166. ValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
167. VanagsMārtiņšVN30Ādaži
168. VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
169. VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
170. VētraZaneSN30Rīga
171. VīksneKasparsVN20Veikals 42km/SauconyCēsis
172. VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
173. VilksIntsVN40Rīga
174. VoinoAleksandrsVN40Rīga
175. VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
176. ZālīteAliseSN20Rīga
177. ZālīteAliseSN20Rīga
178. ZālītisMareksVN30AIZKRAUKLEĶekava
179. ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
180. ZuļģisKalvisVN20Baltijas SportsIkšķile
181. ZvaigzneSigitaSN30Cēsis
182. ZviedreMadaraSN20navBauska
183. ŽēperisRaivoVN20Rīga
184. ŽirnovaDanaSN20LUDZALudza
185. ŽubulisEmīlsVNJRīga

Sigulda, BTA 5-7km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
2. AlneIlzeSTSkrienam kopāValmiera
3. AlneMelānijaSTBSkrienam kopāValmiera
4. AndžāneSantaST
5. AvdevičsArtursVTJelgava
6. BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
7. BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
8. BeinarovičaIlzeSTRīga
9. BelevičsJustsVTBOgre
10. BēraMonikaSTLiepāja
11. BidiņaAgija-DaceSTAMārupe
12. BiezumaKristiānaSTBRīga
13. BildersAgrisVTIkšķiles novads
14. BirģeleElīnaSTRīga
15. BistrovsVadimsVTDaugavpils
16. BizauskaAmandaSTAMPJaunbērze
17. BondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ ASICSLīvāni
18. BruževicaAneteSTNordeaRīga
19. BušmaneLāsmaSTA
20. CauneIvetaSTOGREOgre
21. ČalovaAnnaSTDaugavpils
22. DābolaDaigaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
23. DāldereAntraSTVentspils
24. DārziņšEmīlsVTLiepāja
25. DerkačaValerijaSTJūrmala
26. EižvertiņaDiānaSTRīga
27. EšenvaldeInaraSTSPARS-MKDaugavpils
28. FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
29. FomenkoAļonaSTJelgavas Sporta servisa centrsJelgava
30. FučadžiNatālijaSTAccenture Latvia 2Riga
31. GabrānsPēterisVT
32. GarančaIevaSTRīga
33. GasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
34. GekišsJurisVTABC softwareRīga
35. GercānsVisvaldisVTJāņa sētaSigulda
36. ĢelzisNormundsVT
37. IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
38. JanševskaLauraSTDobeles novads
39. JaunzemnieksRoberts-PaulsVTARīga
40. JukšinskaKristīneSTMārupe
41. KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils LūšiJekabpils
42. KaļiņinaIneseSTDaugavpils DomeDaugavpils
43. KapustānsKrišjānis-KristapsVTBSK TĒRAUDSRīga
44. KarklinaLigitaSTNavRiga
45. KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
46. KlaparsKlāvsVTBVSK NoskrienValmiera
47. KmetjuksAndrejs-DāvisVTAJaunbērze
48. KmetjuksElvisVTBJaunbērze
49. KrivensDainisVTJelgava
50. KudeļkinaValentīnaSTBSPARS-MKDaugavpils
51. KvedaravičsAinārsVTAIZKRAUKLEAizkraukle
52. LabanovskaAndraSTJelgava
53. LaiviņaLīvaSTB-Jelgava
54. LaiviņšValtersVTB-Jelgava
55. LaviņaLindaSTRīga
56. LinkevicsAivarsVTRīga
57. LivčāneIevaSTStopiņu novads
58. LoteAntraSTSweet coconutsDobele
59. LoteAntraSTSweet coconutsDobele
60. MačaZintaSTCēsis
61. MajorsJekabsVTAccenture Latvia 1Saulkrasti
62. MāliņšGustavsVTBMPJaunbērze
63. MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
64. Maurīte-ŠmiteSanitaSTRīga
65. MetumsAinārsVT
66. MetumsMārtiņšVTA
67. MetumsNaurisVTB
68. MiķelsoneMaritaST
69. MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
70. MiltiņaElīnaSTBMiltiņiVērgale
71. MiltiņšRenārsVTAMiltiņiVērgale
72. NeijaGuntaSTVSK NoskrienRīga
73. OnskuleAgnetaST
74. OzolaBaibaSTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
75. OzolaMartaSTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
76. OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
77. OzolsJēkabsVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
78. OzolsKārlisVTBVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
79. OzolsMārisVTVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
80. OzolsMatīssVTAVienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
81. PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
82. PāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
83. PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
84. PastareAgneseSTAdidasOgre
85. PažusaAneteSTRīga
86. PileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
87. PlataceLauraSTRēzekne
88. PlatacisJānisVTBRēzekne
89. PohodņevsFjodorsVTAccenture Latvia 2Rīga
90. PriedeDagnijaSTJelgava
91. PūgaAdriansVTAAuto Racing TeamĶekava
92. PūgaOlitaSTAuto Racing TeamĶekava
93. PuķīteGundegaST
94. PuķīteLīvaSTBRīga
95. PurgaileLieneSTACTIVIARīga
96. PuzāneJeļizavetaSTLUDZALudza
97. RozenšteinaLaineSTLiepāja
98. RudzusiekaDaceSTSPORTLANDRīga
99. SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
100. SidorovaSvetlanaSTJelgava
101. SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
102. SkujinaAgneseSTAccenture Latvia 3Rīga
103. StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
104. StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
105. ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
106. ŠmiteKristīneSTValmiera
107. ŠnipaityteAisteSTUkmerge
108. TaimiņaAnnaSTRīga
109. TēraudsViktorsVTRezeknes novads
110. TeterovskisKristsVTBJelgava
111. TeterovskisUģisVTJelgava
112. TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
113. TiscenkoVladimirsVTVSK NoskrienRīga
114. TokarevičsAndrejsVT
115. TokarevičsAndrejsVT
116. TropaIlonaSTBJK 'Gauja'Valmiera
117. TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
118. Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
119. Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
120. VanagaDaceSTJelgava
121. VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
122. VarnienėLoretaSTUkmergė
123. VeilandeMadaraSTAccenture Latvia 3Rīga
124. VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
125. VenškēvicsEdgarsVTVentspils
126. VeserisMārtiņšVTRīga
127. Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
128. VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
129. VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
130. ZembergaMaritaSTCesis
131. ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga

Sigulda, bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ČudnovsRičardsVB3Liepāja
2. DanilovskisVladimirsVB1rīga
3. DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
4. ErtmaneAdrijaSB1Rīga
5. KirilovsRolandsVB1navLielvārde
6. MalihinaMargaritaSB1InfinityRēzekne
7. MalihinsRomansVB2InfinityRēzekne
8. MiltiņaAnceSB2MiltiņiVērgale
9. OzolaAnna-MarijaSB4Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
10. OzolaAustraSB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
11. OzolsErnestsVB3Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
12. OzolsGustavsVB1Vienā skrējienā vesela ģimeneJelgava
13. ReingoldeAliseSB3PrivātbūveSmiltene
14. RozentāleAmandaSB1Iecava
15. SiminaiteDārtaSB2Cēsis
16. ŠmitsRičardsVB3Rīga
17. TeterisJēkabsVB1TeteriUlbroka
18. ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
19. ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
20. ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
21. ZālītisJānisVB1Rīga
22. ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava

Kopā pieteikušies: 611



Sportlat lojalitātes CashBack karte