Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Bigbank Skrien Latvija 2017. gada sezonas abonementi | Saraksts

Abonements Pusmaratonam 21,0975 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons MārisVLimbaži
2.  Ansons-Jansons MārisVVSK Noskrien
Rīga
3.  Ārons VoldemārsVJensen Metal
Liepāja
4.  Asars MārisVIMPOSSIBLE IS NOTHING
Liepāja
5.  Atteka ArnisVRīga
6.  Auziņš MārtiņšV40Individuāli
Rīga
7.  Bairaševskis ValerijsVRiga
8.  Bandurins PēterisVRīga
9.  Bednostins SergejsV50Maratonu klub Ventspils
Ventspils
10.  Belevičs JurisV40Ogre
11.  Belousovs VadimsV
12.  Bendikaitė RūtaSLTU
Kaunas
13.  Bergmanis IlvarsV
14.  Bescennaja JeļenaS50Rīga
15.  Biktimirovs KonstantīnsVVSK Noskrien
Rīga
16.  Blumbergs NormundsV40LNB
Saulkrasti
17.  Boiko KirilsV
18.  Boldāne IlzeS50Gulbene
19.  Braučs-Jusupovs AivarsVNIKE+ RUN CLUB
Rīga
20.  Bremze NormundsV50
21.  Brenneris MatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
22.  Buko DanielsVLīvanu VK/ ASICS
Līvāni
23.  Buls RaimondsV40Jūrmala
24.  Būmans GuntarsV50Liepāja
25.  Būmans KārlisVVSK Noskrien
Liepāja
26.  Caics ArtūrsV---
Rīga
27.  Ceika LailaS50Valmiera
28.  Cifersons EdvīnsV50Rīgas piensaimnieks
Rīga
29.  Ciukmacis AldisV40Rēzeknes novads
Ozolaine
30.  Červjakovs PjotrsV60Daugavpils
31.  Dainauskas VidasVJonavos BK Maratonas
Jonava
32.  Dapkuviene LauraSJonava
33.  Dejus GirtsVVSK Noskrien
Marupe
34.  Dimas PanagiotisVAccenture Latvia
Corinth
35.  Doveiks AndrisV40Ikšķile
36.  Dremin SemenVAccenture Latvia
37.  Driņķis DainisV50DzSK "Lokomotīve"
Rīga
38.  Dzelme JānisVA/S UPB
Cēsis
39.  Dzelme LitaS40Rīga
40.  Dzene EgijaS
41.  Elbergs EdgarsVBar Department
Rīga
42.  Else AsnateSMazsalaca
43.  Fedorjana MarianaSDzelzceļa Sporta Klubs Lokomotīve
Rīga
44.  Gaidelis JurisV60Maratona klubs
Cēsis
45.  Gaile SantaSJelgava
46.  Gailis JānisV40Veikals Maratons&Asics
Ogresgals
47.  Gaumigs AndrejsV50Olaine
48.  Ginters EduardsVZoorbagan
Riga
49.  Golubevs MihailsVRīga
50.  Grīnbergs VentisV50individuāli
Piņķi
51.  Grodnis JurisV50Jēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
52.  Gronskis AndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
53.  Gruseckis GermansVAccenture Latvia
54.  Gržibovskis RaitisVVSK Noskrien
Rīga
55.  Guitāne MarutaS40Ludza
56.  Gūtmanis MārisVRun and feel better
Rīga
57.  Ivzāns RobertsV50Ogres novads
58.  Jakovļevs VitālijsVwww.endo.lv
Cēsis
59.  Janovičs PāvelsVLCS
Riga
60.  Jevsejevs VladimirsV60Rīga
61.  Jurašs JurisV40Dreiliņi
62.  Jurevica ElzaSOgre
63.  Kaldre ImantsVVSK Noskrien
Rīga
64.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
65.  Kalniņš MārcisVCBL
Salacgrīva
66.  Kalniņš MartsV40Vidzemes Būvserviss
Valmiera
67.  Kāpiņš ArtursV40VSK Noskrien
Rīga
68.  Kauliņš DainisV60LSC
Rīga
69.  Kažemāka AnitaSAdidas
Preiļi
70.  Kiršteina MontaSĀdaži
71.  Knets JānisVAccenture Latvia
Liepāja
72.  Kopmanis JānisV50LSC
Rīga
73.  Kore IvarsV40Talsi
74.  Kozačkovs AndrisV40Ludza
75.  Krasovskis GuntarsV40Rīga
76.  Kravčenko ValentinsV60Rīga
77.  Krīgers DidzisV60valmiera
78.  Kumpiņš AinārsVPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
79.  Kuzmins SergejsV50SK MAGNEN
Rēzekne
80.  Kvasovs KonstantinsV
81.  Lapsa GvidoV50
82.  Leja IvetaS40VSK Noskrien
Liepāja
83.  Liaudenskas GintarasV50OGB
Šiauliai
84.  Liaudenskiene LinaS50RUDUGYS
Šiauliai
85.  Līce-Krūze SantaS40Rīga
86.  Liepa AndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lv
Rīga
87.  Livčāns KasparsVIkšķile
88.  Lorence AgneseS
89.  Lukins AndrejsVRīga
90.  Lukošienė DaliaS40BK
Šiauliai
91.  Lūsis DzintarsV50ind.
Rīga
92.  Ļaksa MārcisVDobele
93.  Madžiņš GatisV40SK "Kenijas brieži"
Sigulda, Valmiera
94.  Malihins ViktorsVRēzeknes novads
Rēzekne
95.  Mamedovs RuslansVBinitex
Daugavpils
96.  Maņkovskis NikolajsV40Daugavpils
97.  Marčinkus JānisV60Ozolnieki
Jelgava
98.  Marhele IlonaSAdidas
Alūksne
99.  Martinsons ElmārsV40Rīga
100.  Maslobojevs SergejsVRiga
101.  Medeikis AlgirdasVBėgimo klubas
Šiauliai
102.  Meiers RainersV50VSK Noskrien
Kazdanga, Aizputes novads
103.  Melbārdis ArtūrsVCēsis
104.  Mihailova ZaneSRiga
105.  Miķelsons AndisV40vidrizi
106.  Millers ArtūrsVABC software
Rīga
107.  Mironova JeļenaSLīvānu VK
Līvāni
108.  Misāne RandaSLiepāja
109.  Muralis VirgilijusV50Maratonas
Jonava
110.  Mūrnieks AgnisVOVI
Rīga
111.  Muzika VitālijsV50VSK Noskrien
Jumprava
112.  Neija GuntaSVSK Noskrien
Rīga
113.  Niedre IvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
114.  Nolle JānisV40Rīga
115.  Ozols JānisVRīga
116.  Ozols MārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
117.  Pētersons JurisV40Rūjiena
118.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
119.  Petrovs JurijsVRīga
120.  Petrovs NikolajsV50Ludza
121.  Pildava SantaSRīga
122.  Pilmanis MārisV40w.simosis.lv
Ogre
123.  Pilmanis MārtiņšVVSK Noskrien
Gulbene
124.  Pojonisevs RuslansVRiga
125.  Poliņš DāvisVVSK Noskrien
Rīga, Gulbene
126.  Pranckūnas PetrasV40Na, pagauk!
Vilnius
127.  Purgailis JurģisVVSK Noskrien
Ādaži
128.  Pužulis SandisVRīga
129.  Roberts AndrisVLLU ITF
Jelgava
130.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
131.  Rogāle AijaS40Jēkabpils sporta centrs
Krustpils novads
132.  Roze RenārsVAdidas
Ogres novads
133.  Rozenbahs RobertsVVSK noskrien
Ozolnieki
134.  Rozenberga DaceS
135.  Rozenštoks AndrisV40Sporta laboratorija
Rīga
136.  Rozis RobertsV40Rīga
137.  Rumpe MārisVRīga
138.  Runčs NormundsVOgre
139.  Sakalausks DainisVVudlande
Smiltene
140.  Salenieks AigarsV40Preiļi
141.  Samcovs AgrisVNike+ Run Club Riga
Riga
142.  Sankauskas DovydasVIlginuotoliai.lt
Vilnius
143.  Seņko IgorsVLiepāja
144.  Seremetjeva-Grudule MarinaSMARITIME SPORT COMMUNITY
Riga
145.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
146.  Siameshchanka SviatlanaSDaugavpils
147.  Siliņš GuntarsV40Jēkabpils Sporta centrs
Jēkabpils
148.  Siliņš IngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
149.  Silkalns AigarsVcolorlib.com
Lapmežciems
150.  Siminaitis DāvisVCēsis
151.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle, Jaunjelgava
152.  Skulte AgrisVRīga
153.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
154.  Sovetovs VadimsV40I Love Running
Riga
155.  Stahovskis ĒvaldsV40Ikšķile
156.  Strižko VjačeslavsVMaxima Latvija
Rīga
157.  Svetiņina ZaneSRīga
158.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
159.  Šehtels JurisV50SIA Rīgas Ūdens
Ādaži
160.  Šīrants MareksV40Adidas
Jelgava
161.  Šķipare RutaS40Salas novads
Sala
162.  Šnipaitis RegimantasV40Ukmerge
163.  Šrams OttoV40CF-Jelgava
Jelgavas novads
164.  Šroms RomansVKā es šeit nokļuvu ?
Rīga
165.  Štrehers RolandsVVSK Noskrien
Liepāja
166.  Tālums ArmandsVVeikals Maratons/Asics
Bērvircava
167.  Tiltiņš IngarsV40Eleja
168.  Timofejevs SergejsV40101
Riga
169.  Tohters AigarsVSaulkrasti
170.  Tomsone SigneS40Rīga
171.  Tops ReinisVRīga
172.  Treulande NatālijaSVSK Noskrien
Ventspils
173.  Trūlis ModrisVLipuški
174.  Ulanova ZandaSVeikals Maratons & ASICS
Jūrmala
175.  Upans KasparsV40SPORTA KLUBS WENDI
Cēsis
176.  Upenieks NormundsV40SK Tērauds
Ādaži
177.  Urtāns JurģisVVANAGI
Jēkabpils novads
178.  Ustinovs ValerijsV50da-marathon
Daugavpls
179.  Utāne KristīneSRīga
180.  Vaivods KasparsVDOTE
Rīga
181.  Valtere KitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICS
Līvāni
182.  Vasile MontaS50Liepāja
183.  Vasko AnastasijaSJaunmārupe
184.  Veidemanis LaurisVPavasars
Rauna
185.  Veinbergs DidzisVValmiera
186.  Vernera JustīneSRīga
187.  Vilemsons MārtiņšVVSK Noskrien
Rīga
188.  Vilūns NormundsV50vsk noskrien
riga
189.  Viļuma GintaS
190.  Viļums RobertsVOgre
191.  Vladimirovs DmitrijsVAccenture Latvia
Riga
192.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
193.  Zālītis GuntisV50LVS
Rīga
194.  Zaļais MiķelisVWunder Latvia
Valmiera
195.  Zēbergs AinarsV40VSK Noskrien Latvenergo
Liepāja
196.  Zebuliņa LāsmaS40Rīga
197.  Zeltzaķe VitaSVSK Noskrien
Ventspils
198.  Zemešs MārtiņšVValmiera kustas
Kocēni
199.  Zīle UldisV50VSK Noskrien
200.  Zimackis ViestursVRīga
201.  Zvirbule ZaigaS50VSK Noskrien
Rīga
202.  Žodziņš AigarsV50Ezere
203.  Žukauskas AntanasVMaratonas
Jonava
204.  Žuselis VitālijsVBINITEX
Daugavpils

Abonements skrējienam 10 - 12 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābols JānisVN30Vsk noskrien
Madona - Rīga
2.  Adijāne ViktorijaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
3.  Andersone LaumaSN20Riga
4.  Anisimovs DainisVN20Accenture Latvia
Rīga
5.  Arnicāne Amanda-AgneseSN20A2
Sigulda
6.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
7.  Baikova OlesjaSN30
8.  Balode ElīnaSN20Rīga
9.  Bankovskis MārtiņšVN30Upeslejas
10.  Baranovskis AleksejsVNJDaugavpils
11.  Baranovskis ValērijsVN40Daugavpils
12.  Beleviča JolantaSN40Ogre
13.  Belevičs JēkabsVNJOgre
14.  Bēniņa IngaSN30Rīga
15.  Biktimirov StanislavVN50VSK Noskrien
Rīga
16.  Birģelis JānisVN50Rīga
17.  Birnbauma LīgaSN40LNB
Rīga
18.  Blaumanis AivarsVN50Iecava
19.  Blokins MaksimsVNJABC software
Rīga
20.  Bočkovs DenissVN30
21.  Bogdane LīgaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
22.  Boltāns RinaldsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
23.  Boļšijs AgrisVN20Latgalīšu_Mafiozniki
Rēzekne
24.  Bormane ZaneSN30nordic by nature
25.  Bormanis JānisVN40nordic by nature
26.  Boroduļina LiānaSN20Dubulttreniņš
Aizkraukle
27.  Borskoviča SintijaSN20Accenture Latvia
28.  Brokāne SanitaSN20Jelgava
29.  Brokans AivarsVN30Jelgava
30.  Bušmane DanaSN20
31.  Bušmanis ArvilsVN50Līvānu VK
Līvāni
32.  Bušmanis AskoldsVN50Salaspils
Salaspils
33.  Caics JānisVN60---
Rīga
34.  Danenberga EvitaSN20Rīga
35.  Dombrovskis JurisVN40Rēzeknes novads
Malta
36.  Drozdovs ViktorsVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
37.  Dzerkale ŽaneteSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
38.  Dzirkale IlzeSNJ
39.  Eižvertiņš EdgarsVN30Rīga
40.  Elksnis RaivisVNJIļžukolns
Rēzeknes novads
41.  Erts EdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
42.  Freibergs MārtiņšVN30VSK Noskrien
Rīga
43.  Gabrāne HelēnaSN20
44.  Gaile SandraSN30Ogres novads
45.  Gailuma KristīneSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
46.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
47.  Golubova JutaSN20
48.  Gončarovs PāvelsVN30InfoStrategy
Rīga
49.  Griņevičs ViktorsVN40ABC Software
Baloži
50.  Ģelze BaibaSN40Noķer mani ja vari
Rīga
51.  Ģērmane GunaSN30Adidas
52.  Heidingere GundegaSN30Veikals Maratons & ASICS
Ogre
53.  Ivanovs JevgenijsVNJLATC
Daugavpils
54.  Jansons HaraldsVN40Carnikava
55.  Jevsins JurisVN50SK Ozolnieki
Jelgava, Ozolnieku novads
56.  Jubelis AndrisVN20Maratons - Asics
.
57.  Kaimiņš KristapsVN30Adidas
Ogres novads
58.  Kaljusaar AivarVN50Viljandi
59.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSN40VSK NOSKRIEN
Rīga
60.  Kapustāns JānisVN40SK TĒRAUDS
Rīga
61.  Kašina AnnaSN30Upesciems
62.  Kižla DmitrijsVN20BINITEX
Daugavpils
63.  Klapars RitvarsVN40VSK Noskrien
Valmiera
64.  Kļaviņš RuslansVN30Ludza
65.  Konavko DmitrijsVN30NRC Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
66.  Kondrāts RihardsVN20Rēzekne
67.  Kotāne DagnijaSN20Iļžukolns
Rēzeknes novads
68.  Kozačkovs ImantsVN30Ludza
69.  Kozlovs IgorsVN50Olaines nov.
70.  Krauklis VairisVN60Privātbūve
Smiltene
71.  Krauze JānisVN30Rīga
72.  Kravaļs JānisVN50noskrien
Rēzekne
73.  Kraze IvetaSN30Rīga
74.  Krūmiņa MarutaSN30Tukums
75.  Kučerova EvitaSN30VSK Noskrien / nike + run club
Rīga / Ventspils
76.  Kušakovs JevgeņijsVN30Rēzeknes novads
Lūznava
77.  Lāce VelgaSN40Iļžukolns
Rēzeknes novads
78.  Lagzdina MargitaSN40-
Riga
79.  Laicāne SanitaSN30SK Tērauds
Baltezers
80.  Lazdiņa DaceSN40Rīga
81.  Lazdiņš PēterisVN20Jēkabpils Sporta skola
Jēkabpils
82.  Līpacis JurisVN40Sigulda
83.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
84.  Lorence SantaSN50Ozolnieki
Jelgava
85.  Ļisicinska DianaSN30Slow and curious
Riga
86.  Maksims ArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
87.  Mikanova NeldaSN20Sigulda
88.  Mikulova OlgaSN30VSK Noskrien
Rīga
89.  Miltiņa GunitaSN30Miltiņi
Liepāja
90.  Miltiņš GundarsVN40Miltiņi
Vērgale
91.  Mjaliks AleksejsVN30Sigulda
92.  Muceniece ZaneSN20Ikšķile
93.  Neščerecka AlīnaSN20Rīga
94.  Niedra AnceSNJ
95.  Nolle ĢintsVNJRīga
96.  Ozola-Ozoliņa SolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICS
Līvāni
97.  Ozoliņa IevaSN20Jelgava
98.  Patmalnieks KasparsVN30Alpu Jumti
Jelgava
99.  Pāže AndisVN50SK Ozolnieki-LSC
Jelgava
100.  Pļavinska SintijaSN20Brocēni
101.  Pomeranceva AgneseSN20Rīga
102.  Pomerancevs JurisVN20Ludza
103.  Potrubeiko TatjanaSN20Riga
104.  Prizeva KateSN20Ventspils
105.  Pūle ĒriksVN60Rīga
106.  Puzāns VadimsVN30Ludza
107.  Rasims GuntisVN30SK Magnen
Rēzeknes novads
108.  Rožkalns AndisVN30Rīga
109.  Rūsa IneseSN30VSK Noskrien
Rīga
110.  Seraja JekaterinaSN20Rīga
111.  Sermolīte IlzeSN40Jelgava
112.  Sifers KimsVN50Rīga
113.  Siliņa MarijaSN20Riga
114.  Siugale IevaSN30Iecava
115.  Skujiņš MareksVN40Veikals 42km
Rīga
116.  Spalis IvarsVN40Rīga
117.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
118.  Stendzeniece KristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
119.  Supe JānisVN60Tirza
120.  Suta-Zute SantaSN40SK Tērauds
Carnikava
121.  Sviklāne IvetaSN40Mēs varam
Saulkrasti
122.  Šadinovs ArmandsVN40Rīga
123.  Šale GunitaSN20Aizkraukle/Skrīveri
124.  Šale IvitaSN30Skrīveri
125.  Šaudiņš JānisVN20Rēzeknes novads
Malta
126.  Šnepsts HelvijsVN20Divas pēdas
Rīga
127.  Teteris ArmandsVN30Teteri
Ulbroka
128.  Tīss Tomass-ReinisVNJJelgava
129.  Tolvaiša SauļusVN30Rīga
130.  Tormane IlzeSN30Kultūras ministrija Latvijas valsts simtgades birojs
Rīga
131.  Tropiņš EdijsVN20VSK Noskrien
Dundaga
132.  Trubačs PēterisVN50Līvānu VK
Preiļi
133.  Turka MārīteSN20Kuldīga
134.  Turka OdetaSN50Kuldīga
135.  Turuna AnastasijaSN20CBL
136.  Uļčugačevs VadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
137.  Upenieks DainisVN40SK Ozolnieki II
Jelgava
138.  Urbāne IlzeSN40VSK Noskrien
139.  Urtāns RaimondsVN20Accenture Latvia
Rīga
140.  Valtere GintaSN20Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
141.  Vanags MārtiņšVN30Ādaži
142.  Vanters EdgarsVN30VSK Noskrien/Rieksti
Rīga
143.  Veselova DanaSN20Rēzeknes novads
Rēzekne
144.  Vētra ZaneSN30Rīga
145.  Vilka ElvitaSNJIļžukolns
Rēzeknes novads
146.  Voino AleksandrsVN40Rīga
147.  Vucāns HelmūtsVN20PREIĻI
PREIĻI
148.  Zālīte AliseSN20Rīga
149.  Zālītis MareksVN30VSK Noskrien/Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
150.  Zeps ĀrisVN30Divas pēdas
Rīga
151.  Žēperis RaivoVN20Rīga
152.  Žirnova DanaSN20Ludza
153.  Žubulis EmīlsVNJRīga

Abonements Tautas skrējienam 5 - 7 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa LīgaSTABC software
Rīga
2.  Andžāne SantaST
3.  Bajārs MatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
4.  Barkauskis LinardsVTJelgava
5.  Beinaroviča IlzeSTRīga
6.  Belevičs JustsVTBOgre
7.  Biezuma KristiānaSTBRīga
8.  Bilders AgrisVTIkšķiles novads
9.  Birģele ElīnaSTRīga
10.  Bistrovs VadimsVTDaugavpils
11.  Bondarevs AndrejsVTLīvānu VK/ASICS
Līvāni
12.  Bruževica AneteSTNordea
Rīga
13.  Bušmane LāsmaSTA
14.  Caune IvetaSTOGRE-10
Ogre
15.  Celnokova JelizavetaSTRīga
16.  Čalova AnnaSTDaugavpils
17.  Dāldere AntraSTVentspils
18.  Dārziņš EmīlsVTLiepāja
19.  Derkača ValerijaSTJūrmala
20.  Eižvertiņa DiānaSTRīga
21.  Elmers JānisVT
22.  Fedorenkova KristīneSTRēzeknes novads
Verēmi
23.  Frāms NiksVTSporta klubs
Kuldīga
24.  Fučadži NatālijaSTReaktīvie Gliemeži
Riga
25.Gabrāns PēterisVT
26.  Garanča IevaSTRīga
27.  Gasperovičs ValērijsVTLīvānu VK
Līvāni
28.  Gekišs JurisVTABC software
Rīga
29.  Greidāns ArtūrsVTBinitex
Daugavpils
30.  Grosa GunaSTOzolnieki
Ozolnieki
31.  Ģelzis NormundsVT
32.  Isajeva JekaterinaSTPREIĻI
PREIĻI
33.  Kalnina Samanta-SonoraSTBJēkabpils Sporta centrs
Jekabpils
34.  Karklina LigitaSTNav
Riga
35.  Klapare IngrīdaSTVSK Noskrien
Valmiera
36.  Krivens DainisVTJelgava
37.  Kuka KristīneSTLēdmane Lielvārdes novads
38.  Labanovska AndraSTJelgava
39.  Labanovska SigitaSTStatoil Extra
Rīga
40.  Linga-Berzina BaibaSTLATVIAN LIGHTS
riga
41.  Linkevics AivarsVTRīga
42.  Livčāne IevaSTStopiņu novads
43.  Lote AntraSTSweet coconuts
Dobele
44.  Majors JekabsVTAccenture Latvia
Saulkrasti
45.  Mālnieks RobertsVTLīvānu VK
Līvāni
46.  Metums AinārsVT
47.  Metums MārtiņšVTA
48.  Metums NaurisVTB
49.  Millere JevgenijaSTABC software
Rīga
50.  Ozoliņa SandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
51.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
52.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
53.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
54.  Pastare AgneseSTAdidas
Ogre
55.  Pažusa AneteSTRīga
56.  Pilecka JovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāte
Jelgava
57.  Platace LauraSTRēzekne
58.  Platacis JānisVTBRēzekne
59.  Pohodņevs FjodorsVTReaktīvie gliemeži
Rīga
60.  Puķīte GundegaST
61.  Puķīte LīvaSTBRīga
62.  Purgaile LieneSTACTIVIA
Rīga
63.  Puzāne JeļizavetaSTLudza
64.  Ribikauska DaigaSTBauska
65.  Rozenšteina LaineSTLiepāja
66.  Rozentāle IneseSTLiepāja
67.  Seržants AustrisVTRēzeknes novads
Verēmi
68.  Sidorova SvetlanaSTJelgava
69.  Skadiņš KasparsVTCSDD
Rīga
70.  Skujina AgneseSTReaktīvie gliemeži
Rīga
71.  Sokova SolvitaSTNIKE RIGA RAN
Ādaži
72.  Strazdiņš MārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)
Rīga
73.  Šķesters NormundsVTLattelecom
Rīga
74.  Šmite KristīneSTValmiera
75.  Šnipaityte AisteSTUkmerge
76.  Taimiņa AnnaSTRīga
77.  Tērauds ViktorsVTRezeknes novads
78.  Teterovskis KristsVTBJelgava
79.  Teterovskis UģisVTJelgava
80.  Tiltiņa Megija-ŠarloteSTAJelgava
81.  Trubačs RainersVTALīvānu VK/ ASICS
Preiļi
82.  Vahere-Abražune AnitaSTRīga
83.  Vahere-Abražune EmīlijaSTBRīga
84.  Vanaga DaceSTJelgava
85.  Vancāne SandraSTSK Tērauds
Ķekava
86.  Varniene LoretaSTUkmergė
87.  Veilande Madara-JutaSTReaktīvie gliemeži
Rīga
88.  Veips JānisVTStopiņš
Saurieši
89.  Venškēvics EdgarsVTVentspils
90.  Veseris MārtiņšVTRīga
91.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki
Daugavpils novads
92.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
93.  Vijups MarcisVTReaktīvie gliemeži
Cēsis
94.  Vilcāne MārīteSTLīvānu VK
Līvāni
95.  Žubeckis DainisVTLATTELECOM
Rīga

Kopā pieteikušies: 452



Madona akcija