Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Bigbank Skrien Latvija 2017. gada sezonas abonementi | Saraksts

Abonements Pusmaratonam 21,0975 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀdamsonsMārisVLimbaži
2. Ansons-JansonsMārisVVSK NoskrienRīga
3. ĀronsVoldemārsVJensen MetalLiepāja
4. AsarsMārisVIMPOSSIBLE IS NOTHINGLiepāja
5. AttekaArnisVRīga
6. AuziņšMārtiņšV40IndividuāliRīga
7. BairaševskisValerijsVRiga
8. BandurinsPēterisVRīga
9. BednostinsSergejsV50Maratonu klub VentspilsVentspils
10. BelevičsJurisV40Ogre
11. BelousovsVadimsV
12. BendikaitėRūtaSLTUKaunas
13. BergmanisIlvarsV
14. BescennajaJeļenaS50Rīga
15. BiktimirovsKonstantīnsVVSK NoskrienRīga
16. BlumbergsNormundsV40LNBSaulkrasti
17. BoikoKirilsV
18. BoldāneIlzeS50Gulbene
19. Braučs-JusupovsAivarsVNIKE+ RUN CLUBRīga
20. BremzeNormundsV50
21. BrennerisMatīssVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
22. BukoDanielsVLīvanu VK/ ASICSLīvāni
23. BulsRaimondsV40Jūrmala
24. BūmansGuntarsV50Liepāja
25. BūmansKārlisVVSK NoskrienLiepāja
26. CaicsArtūrsV---Rīga
27. CeikaLailaS50Valmiera
28. CifersonsEdvīnsV50Rīgas piensaimnieksRīga
29. CiukmacisAldisV40Rēzeknes novadsOzolaine
30. ČervjakovsPjotrsV60Daugavpils
31. DainauskasVidasVJonavos BK MaratonasJonava
32. DapkuvieneLauraSJonava
33. DejusGirtsVVSK NoskrienMarupe
34. DimasPanagiotisVAccenture LatviaCorinth
35. DoveiksAndrisV40Ikšķile
36. DreminSemenVAccenture Latvia
37. DriņķisDainisV50DzSK "Lokomotīve"Rīga
38. DzelmeJānisVA/S UPBCēsis
39. DzelmeLitaS40Rīga
40. DzeneEgijaS
41. ElbergsEdgarsVBar DepartmentRīga
42. ElseAsnateSMazsalaca
43. FedorjanaMarianaSDzelzceļa Sporta Klubs LokomotīveRīga
44. GaidelisJurisV60Maratona klubsCēsis
45. GaileSantaSJelgava
46. GailisJānisV40Veikals Maratons&AsicsOgresgals
47. GaumigsAndrejsV50Olaine
48. GintersEduardsVZoorbaganRiga
49. GolubevsMihailsVRīga
50. GrīnbergsVentisV50individuāliPiņķi
51. GrodnisJurisV50Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
52. GronskisAndrisVLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
53. GruseckisGermansVAccenture Latvia
54. GržibovskisRaitisVVSK NoskrienRīga
55. GuitāneMarutaS40Ludza
56. GūtmanisMārisVRun and feel betterRīga
57. IvzānsRobertsV50Ogres novads
58. JakovļevsVitālijsVwww.endo.lvCēsis
59. JanovičsPāvelsVLCSRiga
60. JevsejevsVladimirsV60Rīga
61. JurašsJurisV40Dreiliņi
62. JurevicaElzaSOgre
63. KaldreImantsVVSK NoskrienRīga
64. KalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
65. KalniņšMārcisVCBLSalacgrīva
66. KalniņšMartsV40Vidzemes BūvservissValmiera
67. KāpiņšArtursV40VSK NoskrienRīga
68. KauliņšDainisV60LSCRīga
69. KažemākaAnitaSAdidasPreiļi
70. KiršteinaMontaSĀdaži
71. KnetsJānisVAccenture LatviaLiepāja
72. KopmanisJānisV50LSCRīga
73. KoreIvarsV40Talsi
74. KozačkovsAndrisV40Ludza
75. KrasovskisGuntarsV40Rīga
76. KravčenkoValentinsV60Rīga
77. KrīgersDidzisV60valmiera
78. KumpiņšAinārsVPaBaso.lv / VSK NoskrienRīga
79. KuzminsSergejsV50SK MAGNENRēzekne
80. KvasovsKonstantinsV
81. LapsaGvidoV50
82. LejaIvetaS40VSK NoskrienLiepāja
83. LiaudenskasGintarasV50OGBŠiauliai
84. LiaudenskieneLinaS50RUDUGYSŠiauliai
85. Līce-KrūzeSantaS40Rīga
86. LiepaAndrejsV40Liepājas vieglatlētikas klubs, Noskrien.lvRīga
87. LivčānsKasparsVIkšķile
88. LorenceAgneseS
89. LukinsAndrejsVRīga
90. LukošienėDaliaS40BKŠiauliai
91. LūsisDzintarsV50ind.Rīga
92. ĻaksaMārcisVDobele
93. MadžiņšGatisV40SK "Kenijas brieži"Sigulda, Valmiera
94. MalihinsViktorsVRēzeknes novadsRēzekne
95. MamedovsRuslansVBinitexDaugavpils
96. MaņkovskisNikolajsV40Daugavpils
97. MarčinkusJānisV60OzolniekiJelgava
98. MarheleIlonaSAdidasAlūksne
99. MartinsonsElmārsV40Rīga
100. MaslobojevsSergejsVRiga
101. MedeikisAlgirdasVBėgimo klubasŠiauliai
102. MeiersRainersV50VSK NoskrienKazdanga, Aizputes novads
103. MelbārdisArtūrsVCēsis
104. MihailovaZaneSRiga
105. MiķelsonsAndisV40vidrizi
106. MillersArtūrsVABC softwareRīga
107. MironovaJeļenaSLīvānu VKLīvāni
108. MisāneRandaSLiepāja
109. MuralisVirgilijusV50MaratonasJonava
110. MūrnieksAgnisVOVIRīga
111. MuzikaVitālijsV50VSK NoskrienJumprava
112. NeijaGuntaSVSK NoskrienRīga
113. NiedreIvetaS40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
114. NolleJānisV40Rīga
115. OzolsJānisVRīga
116. OzolsMārisVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
117. PētersonsJurisV40Rūjiena
118. PetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
119. PetrovsJurijsVRīga
120. PetrovsNikolajsV50Ludza
121. PildavaSantaSRīga
122. PilmanisMārisV40w.simosis.lvOgre
123. PilmanisMārtiņšVVSK NoskrienGulbene
124. PojonisevsRuslansVRiga
125. PoliņšDāvisVVSK NoskrienRīga, Gulbene
126. PranckūnasPetrasV40Na, pagauk!Vilnius
127. PurgailisJurģisVVSK NoskrienĀdaži
128. PužulisSandisVRīga
129. RobertsAndrisVLLU ITFJelgava
130. RodionovsViktorsV60LSCOlaine
131. RogāleAijaS40Jēkabpils sporta centrsKrustpils novads
132. RozeRenārsVAdidasOgres novads
133. RozenbahsRobertsVVSK noskrienOzolnieki
134. RozenbergaDaceS
135. RozenštoksAndrisV40Sporta laboratorijaRīga
136. RozisRobertsV40Rīga
137. RumpeMārisVRīga
138. RunčsNormundsVOgre
139. SakalausksDainisVVudlandeSmiltene
140. SalenieksAigarsV40Preiļi
141. SamcovsAgrisVNike+ Run Club RigaRiga
142. SankauskasDovydasVIlginuotoliai.ltVilnius
143. SeņkoIgorsVLiepāja
144. Seremetjeva-GruduleMarinaSMARITIME SPORT COMMUNITYRiga
145. SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
146. SiameshchankaSviatlanaSDaugavpils
147. SiliņšGuntarsV40Jēkabpils Sporta centrsJēkabpils
148. SiliņšIngusVNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
149. SilkalnsAigarsVcolorlib.comLapmežciems
150. SiminaitisDāvisVCēsis
151. SkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle, Jaunjelgava
152. SkulteAgrisVRīga
153. SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
154. SovetovsVadimsV40I Love RunningRiga
155. StahovskisĒvaldsV40Ikšķile
156. StrižkoVjačeslavsVMaxima LatvijaRīga
157. SvetiņinaZaneSRīga
158. ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
159. ŠehtelsJurisV50SIA Rīgas ŪdensĀdaži
160. ŠīrantsMareksV40AdidasJelgava
161. ŠķipareRutaS40Salas novadsSala
162. ŠnipaitisRegimantasV40Ukmerge
163. ŠramsOttoV40CF-JelgavaJelgavas novads
164. ŠromsRomansVKā es šeit nokļuvu ?Rīga
165. ŠtrehersRolandsVVSK NoskrienLiepāja
166. TālumsArmandsVVeikals Maratons/AsicsBērvircava
167. TiltiņšIngarsV40Eleja
168. TimofejevsSergejsV40101Riga
169. TohtersAigarsVSaulkrasti
170. TomsoneSigneS40Rīga
171. TopsReinisVRīga
172. TreulandeNatālijaSVSK NoskrienVentspils
173. TrūlisModrisVLipuški
174. UlanovaZandaSVeikals Maratons & ASICSJūrmala
175. UpansKasparsV40SPORTA KLUBS WENDICēsis
176. UpenieksNormundsV40SK TēraudsĀdaži
177. UrtānsJurģisVVANAGIJēkabpils novads
178. UstinovsValerijsV50da-marathonDaugavpls
179. UtāneKristīneSRīga
180. VaivodsKasparsVDOTERīga
181. ValtereKitijaSLīvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
182. VasileMontaS50Liepāja
183. VaskoAnastasijaSJaunmārupe
184. VeidemanisLaurisVPavasarsRauna
185. VeinbergsDidzisVValmiera
186. VerneraJustīneSRīga
187. VilemsonsMārtiņšVVSK NoskrienRīga
188. VilūnsNormundsV50vsk noskrienriga
189. ViļumaGintaS
190. ViļumsRobertsVOgre
191. VladimirovsDmitrijsVAccenture LatviaRiga
192. ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
193. ZālītisGuntisV50LVSRīga
194. ZaļaisMiķelisVWunder LatviaValmiera
195. ZēbergsAinarsV40VSK Noskrien LatvenergoLiepāja
196. ZebuliņaLāsmaS40Rīga
197. ZeltzaķeVitaSVSK NoskrienVentspils
198. ZemešsMārtiņšVValmiera kustasKocēni
199. ZīleUldisV50VSK Noskrien
200. ZimackisViestursVRīga
201. ZvirbuleZaigaS50VSK NoskrienRīga
202. ŽodziņšAigarsV50Ezere
203. ŽukauskasAntanasVMaratonasJonava
204. ŽuselisVitālijsVBINITEXDaugavpils

Abonements skrējienam 10 - 12 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbolsJānisVN30Vsk noskrienMadona - Rīga
2. AdijāneViktorijaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
3. AndersoneLaumaSN20Riga
4. AnisimovsDainisVN20Accenture LatviaRīga
5. ArnicāneAmanda-AgneseSN20A2Sigulda
6. AusmanisJānisVN50SK KatrīnaKuldīga
7. BaikovaOlesjaSN30
8. BalodeElīnaSN20Rīga
9. BankovskisMārtiņšVN30Upeslejas
10. BaranovskisAleksejsVNJDaugavpils
11. BaranovskisValērijsVN40Daugavpils
12. BelevičaJolantaSN40Ogre
13. BelevičsJēkabsVNJOgre
14. BēniņaIngaSN30Rīga
15. BiktimirovStanislavVN50VSK NoskrienRīga
16. BirģelisJānisVN50Rīga
17. BirnbaumaLīgaSN40LNBRīga
18. BlaumanisAivarsVN50Iecava
19. BlokinsMaksimsVNJABC softwareRīga
20. BočkovsDenissVN30
21. BogdaneLīgaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
22. BoltānsRinaldsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
23. BoļšijsAgrisVN20Latgalīšu_MafioznikiRēzekne
24. BormaneZaneSN30nordic by nature
25. BormanisJānisVN40nordic by nature
26. BoroduļinaLiānaSN20DubulttreniņšAizkraukle
27. BorskovičaSintijaSN20Accenture Latvia
28. BrokāneSanitaSN20Jelgava
29. BrokansAivarsVN30Jelgava
30. BušmaneDanaSN20
31. BušmanisArvilsVN50Līvānu VKLīvāni
32. BušmanisAskoldsVN50SalaspilsSalaspils
33. CaicsJānisVN60---Rīga
34. DanenbergaEvitaSN20Rīga
35. DombrovskisJurisVN40Rēzeknes novadsMalta
36. DrozdovsViktorsVNJIļžukolnsRēzeknes novads
37. DzerkaleŽaneteSNJIļžukolnsRēzeknes novads
38. DzirkaleIlzeSNJ
39. EižvertiņšEdgarsVN30Rīga
40. ElksnisRaivisVNJIļžukolnsRēzeknes novads
41. ErtsEdgarsVN40Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
42. FreibergsMārtiņšVN30VSK NoskrienRīga
43. GabrāneHelēnaSN20
44. GaileSandraSN30Ogres novads
45. GailumaKristīneSNJIļžukolnsRēzeknes novads
46. GasjūnsArmīnsVN30Jelgava
47. GolubovaJutaSN20
48. GončarovsPāvelsVN30InfoStrategyRīga
49. GriņevičsViktorsVN40ABC SoftwareBaloži
50. ĢelzeBaibaSN40Noķer mani ja variRīga
51. ĢērmaneGunaSN30Adidas
52. HeidingereGundegaSN30Veikals Maratons & ASICSOgre
53. IvanovsJevgenijsVNJLATCDaugavpils
54. JansonsHaraldsVN40Carnikava
55. JevsinsJurisVN50SK OzolniekiJelgava, Ozolnieku novads
56. JubelisAndrisVN20Maratons - Asics.
57. KaimiņšKristapsVN30AdidasOgres novads
58. KaljusaarAivarVN50Viljandi
59. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSN40VSK NOSKRIENRīga
60. KapustānsJānisVN40SK TĒRAUDSRīga
61. KašinaAnnaSN30Upesciems
62. KižlaDmitrijsVN20BINITEXDaugavpils
63. KlaparsRitvarsVN40VSK NoskrienValmiera
64. KļaviņšRuslansVN30Ludza
65. KonavkoDmitrijsVN30NRC JelgavaJelgavas novads, Vircava
66. KondrātsRihardsVN20Rēzekne
67. KotāneDagnijaSN20IļžukolnsRēzeknes novads
68. KozačkovsImantsVN30Ludza
69. KozlovsIgorsVN50Olaines nov.
70. KrauklisVairisVN60PrivātbūveSmiltene
71. KrauzeJānisVN30Rīga
72. KravaļsJānisVN50noskrienRēzekne
73. KrazeIvetaSN30Rīga
74. KrūmiņaMarutaSN30Tukums
75. KučerovaEvitaSN30VSK Noskrien / nike + run clubRīga / Ventspils
76. KušakovsJevgeņijsVN30Rēzeknes novadsLūznava
77. LāceVelgaSN40IļžukolnsRēzeknes novads
78. LagzdinaMargitaSN40-Riga
79. LaicāneSanitaSN30SK TēraudsBaltezers
80. LazdiņaDaceSN40Rīga
81. LazdiņšPēterisVN20Jēkabpils Sporta skolaJēkabpils
82. LīpacisJurisVN40Sigulda
83. LočmeleMontaSN30Matisons Runner’s ClubRīga
84. LorenceSantaSN50OzolniekiJelgava
85. ĻisicinskaDianaSN30Slow and curiousRiga
86. MaksimsArtisVN20Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
87. MikanovaNeldaSN20Sigulda
88. MikulovaOlgaSN30VSK NoskrienRīga
89. MiltiņaGunitaSN30MiltiņiLiepāja
90. MiltiņšGundarsVN40MiltiņiVērgale
91. MjaliksAleksejsVN30Sigulda
92. MucenieceZaneSN20Ikšķile
93. NeščereckaAlīnaSN20Rīga
94. NiedraAnceSNJ
95. NolleĢintsVNJRīga
96. Ozola-OzoliņaSolveigaSN20Līvānu vieglatlētikas klubs/ASICSLīvāni
97. OzoliņaIevaSN20Jelgava
98. PatmalnieksKasparsVN30Alpu JumtiJelgava
99. PāžeAndisVN50SK Ozolnieki-LSCJelgava
100. PļavinskaSintijaSN20Brocēni
101. PomerancevaAgneseSN20Rīga
102. PomerancevsJurisVN20Ludza
103. PotrubeikoTatjanaSN20Riga
104. PrizevaKateSN20Ventspils
105. PūleĒriksVN60Rīga
106. PuzānsVadimsVN30Ludza
107. RasimsGuntisVN30SK MagnenRēzeknes novads
108. RožkalnsAndisVN30Rīga
109. RūsaIneseSN30VSK NoskrienRīga
110. SerajaJekaterinaSN20Rīga
111. SermolīteIlzeSN40Jelgava
112. SifersKimsVN50Rīga
113. SiliņaMarijaSN20Riga
114. SiugaleIevaSN30Iecava
115. SkujiņšMareksVN40Veikals 42kmRīga
116. SpalisIvarsVN40Rīga
117. SproģisSandisVN40LattelecomRīga
118. StendzenieceKristīneSN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
119. SupeJānisVN60Tirza
120. Suta-ZuteSantaSN40SK TēraudsCarnikava
121. SviklāneIvetaSN40Mēs varamSaulkrasti
122. ŠadinovsArmandsVN40Rīga
123. ŠaleGunitaSN20Aizkraukle/Skrīveri
124. ŠaleIvitaSN30Skrīveri
125. ŠaudiņšJānisVN20Rēzeknes novadsMalta
126. ŠnepstsHelvijsVN20Divas pēdasRīga
127. TeterisArmandsVN30TeteriUlbroka
128. TīssTomass-ReinisVNJJelgava
129. TolvaišaSauļusVN30Rīga
130. TormaneIlzeSN30Kultūras ministrija Latvijas valsts simtgades birojsRīga
131. TropiņšEdijsVN20VSK NoskrienDundaga
132. TrubačsPēterisVN50Līvānu VKPreiļi
133. TurkaMārīteSN20Kuldīga
134. TurkaOdetaSN50Kuldīga
135. TurunaAnastasijaSN20CBL
136. UļčugačevsVadimsVN20LLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
137. UpenieksDainisVN40SK Ozolnieki IIJelgava
138. UrbāneIlzeSN40VSK Noskrien
139. UrtānsRaimondsVN20Accenture LatviaRīga
140. ValtereGintaSN20Līvānu VK/ ASICSLīvāni
141. VanagsMārtiņšVN30Ādaži
142. VantersEdgarsVN30VSK Noskrien/RiekstiRīga
143. VeselovaDanaSN20Rēzeknes novadsRēzekne
144. VētraZaneSN30Rīga
145. VilkaElvitaSNJIļžukolnsRēzeknes novads
146. VoinoAleksandrsVN40Rīga
147. VucānsHelmūtsVN20PREIĻIPREIĻI
148. ZālīteAliseSN20Rīga
149. ZālītisMareksVN30VSK Noskrien/Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
150. ZepsĀrisVN30Divas pēdasRīga
151. ŽēperisRaivoVN20Rīga
152. ŽirnovaDanaSN20Ludza
153. ŽubulisEmīlsVNJRīga

Abonements Tautas skrējienam 5 - 7 km. Līdz 25.novembrim supercena + līdz 31.decembrim DĀVANA!

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AkmentiņaLīgaSTABC softwareRīga
2. AndžāneSantaST
3. BajārsMatīssVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
4. BarkauskisLinardsVTJelgava
5. BeinarovičaIlzeSTRīga
6. BelevičsJustsVTBOgre
7. BiezumaKristiānaSTBRīga
8. BildersAgrisVTIkšķiles novads
9. BirģeleElīnaSTRīga
10. BistrovsVadimsVTDaugavpils
11. BondarevsAndrejsVTLīvānu VK/ASICSLīvāni
12. BruževicaAneteSTNordeaRīga
13. BušmaneLāsmaSTA
14. CauneIvetaSTOGRE-10Ogre
15. CelnokovaJelizavetaSTRīga
16. ČalovaAnnaSTDaugavpils
17. DāldereAntraSTVentspils
18. DārziņšEmīlsVTLiepāja
19. DerkačaValerijaSTJūrmala
20. EižvertiņaDiānaSTRīga
21. ElmersJānisVT
22. FedorenkovaKristīneSTRēzeknes novadsVerēmi
23. FrāmsNiksVTSporta klubsKuldīga
24. FučadžiNatālijaSTReaktīvie GliemežiRiga
25. GabrānsPēterisVT
26. GarančaIevaSTRīga
27. GasperovičsValērijsVTLīvānu VKLīvāni
28. GekišsJurisVTABC softwareRīga
29. GreidānsArtūrsVTBinitexDaugavpils
30. GrosaGunaSTOzolniekiOzolnieki
31. ĢelzisNormundsVT
32. IsajevaJekaterinaSTPREIĻIPREIĻI
33. KalninaSamanta-SonoraSTBJēkabpils Sporta centrsJekabpils
34. KarklinaLigitaSTNavRiga
35. KlapareIngrīdaSTVSK NoskrienValmiera
36. KrivensDainisVTJelgava
37. KukaKristīneSTLēdmane Lielvārdes novads
38. LabanovskaAndraSTJelgava
39. LabanovskaSigitaSTStatoil ExtraRīga
40. Linga-BerzinaBaibaSTLATVIAN LIGHTSriga
41. LinkevicsAivarsVTRīga
42. LivčāneIevaSTStopiņu novads
43. LoteAntraSTSweet coconutsDobele
44. MajorsJekabsVTAccenture LatviaSaulkrasti
45. MālnieksRobertsVTLīvānu VKLīvāni
46. MetumsAinārsVT
47. MetumsMārtiņšVTA
48. MetumsNaurisVTB
49. MillereJevgenijaSTABC softwareRīga
50. OzoliņaSandijaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
51. PāķeGundegaSTSaulkrasti SRTSaulkrasti
52. PāķeLeldeSTBSaulkrasti SRTSaulkrasti
53. PāķisEduardsVTSaulkrasti SRTSaulkrasti
54. PastareAgneseSTAdidasOgre
55. PažusaAneteSTRīga
56. PileckaJovitaSTLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgava
57. PlataceLauraSTRēzekne
58. PlatacisJānisVTBRēzekne
59. PohodņevsFjodorsVTReaktīvie gliemežiRīga
60. PuķīteGundegaST
61. PuķīteLīvaSTBRīga
62. PurgaileLieneSTACTIVIARīga
63. PuzāneJeļizavetaSTLudza
64. RibikauskaDaigaSTBauska
65. RozenšteinaLaineSTLiepāja
66. RozentāleIneseSTLiepāja
67. SeržantsAustrisVTRēzeknes novadsVerēmi
68. SidorovaSvetlanaSTJelgava
69. SkadiņšKasparsVTCSDDRīga
70. SkujinaAgneseSTReaktīvie gliemežiRīga
71. SokovaSolvitaSTNIKE RIGA RANĀdaži
72. StrazdiņšMārcisVTNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)Rīga
73. ŠķestersNormundsVTLattelecomRīga
74. ŠmiteKristīneSTValmiera
75. ŠnipaityteAisteSTUkmerge
76. TaimiņaAnnaSTRīga
77. TēraudsViktorsVTRezeknes novads
78. TeterovskisKristsVTBJelgava
79. TeterovskisUģisVTJelgava
80. TiltiņaMegija-ŠarloteSTAJelgava
81. TrubačsRainersVTALīvānu VK/ ASICSPreiļi
82. Vahere-AbražuneAnitaSTRīga
83. Vahere-AbražuneEmīlijaSTBRīga
84. VanagaDaceSTJelgava
85. VancāneSandraSTSK TēraudsĶekava
86. VarnieneLoretaSTUkmergė
87. VeilandeMadara-JutaSTReaktīvie gliemežiRīga
88. VeipsJānisVTStopiņšSaurieši
89. VenškēvicsEdgarsVTVentspils
90. VeserisMārtiņšVTRīga
91. VidončikovaAnastasijaSTASK OzolniekiDaugavpils novads
92. Viekale-GasjūneElīzaSTBJelgava
93. VijupsMarcisVTReaktīvie gliemežiCēsis
94. VilcāneMārīteSTLīvānu VKLīvāni
95. ŽubeckisDainisVTLATTELECOMRīga

Kopā pieteikušies: 452



Sportlat lojalitātes CashBack karte