Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Jelgavas pilsētā deklarēto iedzīvotāju reģistrēšanās skrējienam "Sportland Jelgavas nakts pusmaratons" | Saraksts

Jelgavā deklarētie, Pusmaratons 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisV50Atlētika
Jelgava
2.  Andersone InitaSJelgava
3.  Andersons IvoVVSK Noskrien
Jelgava
4.  Balabka DianaS
5.  Balabka ViktorsVJelgava
6.  Bāliņš AndrisVVSK Noskrien
Jelgava
7.Bārdiņa DaceSEs 42km maratons
JELGAVA
8.  Bartuševics OskarsVVentilators
Jelgava
9.Belajevs JevģenijsV60Jelgava
10.  Bēms GundarsVSaulgrieži
Jelgava
11.  Bensone IlvijaSJelgava
12.  Berjozkins RomānsVJelgava
13.  Bērziņa AntraS40Jelgava
14.  Bērziņš JurisV60SK Ozolnieki 60+
15.  Bērziņš MārisV40Jelgava
16.Bodnieks MārtiņšVRīga
17.  Borisevičs JevgēnijsVNav
Jelgava
18.  Brasavs SalvisV40Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
19.  Brasavs-Muižnieks ZintisV40OK Alnis
Jelgava
20.  Brazauska GuntaSJelgava
21.  Brīvmanis ĒriksVJelgava
22.  Bukšs EdgarsVSIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate""
Jelgava
23.  Burmeisters OskarsVRīga
24.  Butāne EvitaSJelgava
25.  Butāne GunitaS40
26.  Butāns JānisVĢIMENE
Jelgava
27.  Cabija DiānaSJelgava
28.  Cabija MarikaS40Jelgava
29.  Cimža AlvisVJelgava
30.  Cirsis AskoldsV40MARATONA KLUBS
Jelgava
31.  Cunskis JānisVJelgava
32.  Dreimane AgitaSJelgava
33.  Duge LindaSJelgava
34.  Dzalbe SabīneSJelgava
35.  Dzirkale ZaneSpavingrosim.lv
Jelgava
36.  Eglijs TomsVMana labākā komanda
Jelgava
37.  Fišere AnitaSDobele
38.  Fišers ĢirtsVJelgava
39.  Francuzevica DianaSJelgava
40.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
41.  Gedrovica AgneseSjelgava
42.Gem TuncayV40Sakarya
43.  Geste AndisVVSK Noskrien
Jelgava
44.  Gorškovs IgorsV40NRC Jelgava
Jelgava
45.  Graudiņa InaSVSK Noskrien Vāveres
Jelgava
46.  Grava NormundsV40OK Alnis
Jelgava
47.  Greiškāne DaigaS40SK Ozolnieki B/ VSK Noskrien
Jelgava
48.  Grigorijevs JegorsVJelgava
49.  Gudeļonoks VladimirsVJelgava
50.  Gudēvics AinārsVVSK Noskrien
Jelgava
51.  Gutnika LīgaS40Jelgava
52.  Ģīrupnieks ĢirtsVpiktie opji
Jelgava
53.  Jansons ValērijsV40Jelgava
54.  Jurevics AinisVBauska
55.  Jurševica LīgaSzakitis_bizotajs
Jelgava
56.  Jurševskis JānisVjelgava
57.  Kalns EgilsVJelgava
58.  Kaļass ErvīnsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
59.  Kārkliņa EvitaSJelgava
60.  Kiesners KasparsVJelgava
61.  Kļaviņš JurisV50Jelgava
62.  Koks MārtiņšV
63.  Kondratjeva JevgēnijaSJelgava
64.  Koreckis AndrejsVJelgava
65.  Krivko DmitriyVJelgava
66.  Krūklis AndrisVBišulācis Bulmeisters
Mālpils
67.  Krūmiņš MareksVJelgava
68.  Kukša ElvijsVVSK Noskrien
Jelgava
69.  Kūms SandisVjelgava
70.  Kuzmenko ViktorijaSJelgava
71.  Ķikulis JurģisVKukainīši
Jelgava
72.  Ķirse GunaSJelgava
73.  Lapiņa LauraSJelgava
74.  Lazda MareksVRīga
75.  Lisovskis KasparsVJelgava
76.  Mačevskis AndrisV40Jelgava
77.  Malacanovs AivarsV40
78.  Marčinkus KristīneSOZOLNIEKI
JELGAVA
79.  Matvejevs RodžersVJelgavas KC
Jelgava
80.  Mesters JānisV40Folkmaņi
Jelgava
81.  Mēters DainisV40Jelgava
82.  Miklaševica IlzeSJELGAVA
83.  Miklaševics ArtisVJELGAVA
84.  Naglis ValdisV
85.  Namnieks MārtiņšVJelgavas Krekli
Jelgava
86.  Ostelis MārisVVSK Noskrien
Jelgava
87.  Patmalniece VitaSJelgava
88.  Patmalnieks KasparsVAlpu Jumti
Jelgava
89.  Pētersons GundarsV40Fortum
Jelgava
90.  Platā SandraS40Jelgava
91.  Plavgo RaimondsV
92.  Poiša IvetaSJelgava
93.  Prielgauskas SauliusVPenki Kalnai
Mažeikiai
94.  Pundors NaurisVJelgava
95.  Pūpols JānisV
96.  Puris Tomass-DenielsVSusurs
Jelgava
97.  Reinicāne GuntaSJelgava
98.  Roga RaimondsVR komanda
Jelgava
99.  Ronis RaimondsVJelgava
100.  Rozīte ElīnaSROMAT FOREST
Jelgava
101.  Rozīte LailaSJelgava
102.  Rube-Šteinharde LīgaS2 Šteinhardi skrien
Jelgava
103.  Rudzītis EdgarsVDHL Latvia
Jelgava
104.  Rumbenieks KasparsVJelgava
105.Shuklin SergiiVTopRunners
Kyiv
106.  Sinkēviča IlvaSJelgava
107.Smans SandisVJelgava
108.  Sondors JānisVSk Ozolnieki
Jelgava
109.  Šika KatrīnaSAtlētika
Jelgava
110.  Šilo VitālijsVJelgava
111.  Širaks RaivisV40Jelgava
112.  Šteinhards ValdisV2 Šteinhardi skrien
Jelgava
113.  Tareila ArvīdsV60SK Ozolnieki 60+
Jelgava
114.Tellez-Mutis JorgeVKadaga
115.  Timbors JānisVNovators
Jelgava
116.  Timofejeva KristīneSK2+
Sigulda
117.  Tomsone AinaSLLU ITF
Jelgava
118.  Vaicjanoks ArtisVCF Jelgava/MNL
Jelgava
119.  Vaitaite SanitaSJelgava
120.  Veiss AndrisVTRI Family
Jelgava
121.  Vērmels ArnisV50s/k Ozolnieki
Jelgava
122.  Verza UģisV
123.  Vīgants EmīlsV
124.  Vilmanis JānisVJelgava
125.  Zālīte ElīnaSJelgava
126.  Zeidmanis AndisVAdventureLab.lv
Jelgava
127.  Zenfs KārlisVJelgava
128.  Zihmanis KasparsV402
Jelgava
129.  Zonenbergs RaivisVJelgava
130.  Zviedris IvarsVJelgava

Jelgavā deklarētie, skrējiens 10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš MatīssVN20Jelgava
2.  Adamovičs-Rāts JānisVN60Ozolnieki
Jelgava
3.Amstere-Zelgalve AgneseSN30Jelgava
4.  Amsters JānisVN20Jelgava
5.  Anitena AigaSN40Jelgava
6.  Anitens UldisVN40Jelgava
7.  Āns KristapsVN30MNL Jelgava
Jelgava
8.  Anševics RaitisVN30Jelgava
9.  Ažondenis DariusVN40Lietuva
10.  Badaeva AnnaSN20Jelgava
11.  Baltiņa MairitaSNJJelgava
12.  Baltrūna AnitaSN30Jelgava
13.  Banders JānisVN30Jelgava
14.  Batņa UnaSN20Jelgava
15.  Batņa UnaSN20Jelgava
16.  Belovs AinārsVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
17.  Berga EvitaSN30
18.  Bernharde BeatriseSNJJelgava
19.  Bernikovs VadimsVN30Jelgava
20.  Birzmale DaceSN40Jelgava
21.  Bišere MonikaSN20Jelgava
22.  Bišers JānisVN30Jelgava
23.  Blaus OskarsVN30Jelgavas Sporta servisa centrs
JELGAVA
24.  Blumbergs Ričards-TomassVNJJelgava
25.  Bome KristaSN20Jelgava
26.  Bondarenko JevgeņijsVN20Fiksie pulverīši
Jelgava
27.  Bondarenko SergejsVN20Jelgava
28.  Borisova AļonaSN20Olaine
29.  Borisovs IvarsVN30Jelgava
30.  Bože IngusVN30Jelgava
31.  Brakovskis JānisVN30Jelgava
32.  Bresskis AndrejsVN20Jelgava
33.  Buša SantaSNJJelgava
34.Butkus-Putina EvijaSN30Jelgava
35.  Caune IlzeSN30Jelgava
36.Čābūts RuslansVN30Jelgava
37.  Čerņavska LauraSN20Jelgava
38.  Daubure DaceSN30Jelgava
39.  Daubure LindaSN20Jelgava
40.Demjanoviča SamantaSNJJelgava
41.  Derbins AleksandrsVN20Riga
42.  Dobroserdovs VjacešeslavsVN30Jelgava
43.  Dombrovska DaceSN30Jelgava
44.  Dombrovskis AivarsVN30Jelgava
45.  Dombrovskis AlekssVNJJelgava
46.  Donika MarutaSN30Jelgavas novads
47.  Dorbe SandisVN30SK Ozolnieki
Jelgava
48.  Drusta-Gulbe IlzeSN40Jelgava
49.  Dude DiānaSNJAšās fiksītes
Jelgava
50.  Dzirkale BaibaSN20Jelgava
51.  Dzirkale LindaSN20Jelgava
52.  Eliņa AneteSN20Jelgava
53.  Eltermanis MārtiņšVN30Bet-man
Jelgava
54.Fiļimonovs AlvisVNJJelgava
55.  Fišers RūdolfsVNJJelgava
56.France LauraSN30Jelgava
57.  Gabrūns EdgarsVN20
58.Gailis AldisVN20Jelgava
59.  Gailītis DāvidsVNJJelgava
60.  Gailums JānisVN40Jelgava
61.  Gasjūns ArmīnsVN30Jelgava
62.  Gelvere KristīneSN30Jelgava
63.  Gintere Ieva-MartaSNJJelgava
64.  Grava KristersVNJJelgava
65.  Grigorjevs EduardsVN30Fortum
Jelgava
66.Grišāne SelīnaSNJJelgava
67.  Grudulis KristiānsVNJJelgava
68.Gruġe AiraSN30Jelgava
69.  Gruģe Anna-MarijaSN20Jelgava
70.  Gurejeva EllaSNJSporto visa klase
Jelgava
71.  Heimane IevaSN30Jelgava
72.Hercs RobertsVN20Jelgava
73.  Iļkeviča Anna-EmīlijaSNJJelgavas 4. Vidusskola
JELGAVA
74.  Ivanāne IngaSN30Mazie huļigāni
Jelgava
75.  Ivanova IngaSN20Jelgava
76.  Ivbulis EdijsVN20Jelgava
77.  Jansons AgrisVN40Jelgava
Jelgava
78.  Jaunzems ArnoldsVN20Jelgava
79.Jaunzems KasparsVN30Jelgavā
80.  Jēkabsons RaitisVN30Džeikabsoni
Jelgava
81.  Jermanova KristīneSN40Jelgava
82.  Jubalte StellaSN20Jelgava
83.Jurkevica IngaSN30Jelgava
84.  Kalinks AndrisVN40Jelgava
85.  Kalniņa EritaSN40SK Ozolnieki B
Jelgava
86.  Kalnišķe SelīnaSNJjelgava
87.  Kalns AldisVNJ
88.  Kalns GundarsVN20Jelgava
89.  Kalugina InaSN20jelgava
90.Kaļiņina OlgaSN30Jelgava
91.  Kaprāne IlzeSN30Fortum
Jelgava
92.  Kavecka JekaterinaSN20Jelgava
93.  Kazāka LauraSNJJelgava
Jelgava
94.  Kikiņovs ŅikitaVNJJelgava
95.  Kiršteine ZandaSN30
96.  Klīve JānisVN40Purva bridējs
Jelgava
97.  Klovane IndraSN50Jelgava
98.Kolodejevs IntarsVN30Jelgava
99.  Komasa-Dorbe EdīteSN30SK Ozolnieki
Jelgava
100.Kondrašova EvaSNJJelgava
101.  Kondratjevs AleksandrsVN30Елгава
102.  Kosta LāsmaSN20Jelgava
103.  Kovaļenko EgijaSN30Jelgava
104.  Krakope MariteSN30Jelgava
105.  Krauze KasparsVN20elektrons
Jelgava
106.  Kreptoviča IlzeSN20Rīga
107.  Krūmiņa AnitaSN30Jelgava
108.  Krūmiņa KristīneSN40Jelgava
109.  Krumiņš EdgarsVN30Jelgava
110.  Krūmiņš EmīlsVNJJelgava
111.  Krūmiņš MārisVN30Jelgava
112.  Krūmiņš SandisVN30Jelgava
113.  Kuligins IgorsVN40Jelgava
114.  Kuzins ArtjomsVNJFortum
Jelgava
115.  Kuzins VladislavsVN40NRC Jelgava
Jelgava
116.  Ķikule IevaSN30Kukainīši
Jelgava
117.  Labanoviča MadaraSN20Jelgava
118.  Lāce AgitaSN40AUTOSKOLA RULLĒ
Jelgava
119.  Lāce MaijaSN20Jelgava
120.  Lāce UnaSN20AUTOSKOLA UNAMIKS RULLĒ
Jelgava
121.Legzdiņa LiliānaSN20Jelgava
122.  Leitāns AndrisVN30Jelgava
123.  Leja MaijaSN30Jelgava
124.  Lejniece Kristīne-KristaSN20Zemgales Ziņas
Jelgava
125.  Lellis KristapsVNJSporto visa klase
Jelgava
126.  Levica LeldeSN20Jelgava
127.  Liepniece IevaSN20Jelgava
128.  Liflands ArtūrsVN20Jelgava
129.  Līkansis EdijsVN40Jelgava
130.  Līsmanis KristapsVN20Jelgava
131.  Līvzemnieks AigarsVN20VSK Noskrien
Liepāja
132.  Lucis EdgarsVN20Lauķi rullē
Jelgava
133.  Lucs DanielsVNJSporto visa klase
Jelgava
134.  Lucs DeividsVNJSporto visa klase
Jelgava
135.Marčenko VladimirsVN40Jelgava
136.  Marčinkus RaisaSN50S/K Ozolnieki
Jelgava
137.  Maško SamantaSNJJelgavas sporta skola
138.  Matisone LīgaSN20Jelgava
139.  Matulēns JānisVN30Jelgava
140.  Mazurs ArtūrsVN20Jelgava
141.  Mednis AndrisVN50Zabbix
Jelgava
142.Melngailis ArmandsVN30Jelgava
143.  Mickevičs MārtiņšVN20Jelgava
144.  Miezītis JānisVN20Jelgava
145.  Mirzajanova VeronikaSNJ
146.  Murāns KristiānsVN20Jelgava
147.  Nartišs RūdolfsVN20Jelgava
148.  Neimanis KasparsVN20Jelgava
149.  Novikova ViktorijaSN20NRC Jelgava
Jelgava
150.Olavs AigarsVN30Jelgava
151.Oleškeviča SabīneSN20Jelgava
152.  Opincāns JānisVN20zakitis_bizotajs
Jelgava
153.  Ozols MārisVN30Jelgava
154.  Patupa LīgaSN20Lauķi rullē
Jelgava
155.  Pauliņš ArtisVN20vienotība
Jelgava
156.  Pauliņš JānisVN40Jelgava - Vienotība
Jelgava
157.  Paupers LinardsVN30Jelgava
158.  Pecka AldisVN30Jelgava
159.Perez RodolfoVN20Mexico city
160.  Permina SigitaSN20Jelgava
161.  Pētersone IlzeSN30GLIEMEŽI
jELGAVA
162.  Poikāne IlzeSN50Jelgava
163.  Poikāne IneseSN20Jelgava
164.  Prikulis VairisVN30Jelgava
165.Putins JurisVN30Jelgava
166.  Putnieks KārlisVN20Jelgava
167.  Rafaela-Mačevska DzintraSN40Jelgava
168.  Ratniece LindaSN30Jelgava
169.  Reinicāns UldisVN40Jelgava
170.  Reins GintsVN40Sporto visa klase
Jelgava
171.  Riekstiņa LauraSN20Jelgava
172.  Romule IvetaSN30Jelgava
173.  Ronis ArtūrsVN30
174.  Rostoka LīvaSN20Jelgava
175.  Rozenberga KetijaSN30Turbo
Jelgava
176.  Rozenbergs Raens-MarkoVNJSporto visa klase
Jelgava
177.  Rulle LīgaSN30Jelgava
178.  Rullis KasparsVN40Ruļļi
Jelgava
179.  Rumjanceva AiraSN30Jelgava
180.Rums VasilijsVN50lattelecom
Jelgava
181.  Rusecka DanielaSNJ10km
Jelgava
182.  Rutka AinārsVN30Jelgava
183.  Rutka DaigaSN20Jelgava
184.  Rutka GitaSN20Jelgava
185.  Rutka KristīneSN20Jelgava
186.  Sadkovaja NadīnaSN20Jelgava
187.  Sapats JānisVN20
188.  Sapats MārtiņšVN20Jelgava
189.  Sauka SanitaSN30Jelgava
190.  Saukitens JānisVNJSporto visa klase
Jelgava
191.  Saulīts ValdisVN20jelgava
192.  Savicka KristīneSN20Jelgava
193.  Silins AndrejsVN30Jelgava
194.  Simanovičs KārlisVN20Cloud Enterprise Systems
Jelgava
195.  Sirmis Kristers-RalfsVNJJelgava
196.  Skrinda RaivisVN20Jelgava
197.  Skrodele KatrīnaSNJSporto visa klase
Jelgava
198.  Slāģis JānisVN30Jelgava
199.  Smirnova AllaSN20Jelgava
200.  Smirnova JanaSN20Jelgava
201.  Stinka KristapsVNJJelgava
202.  Stolarovs JurijsVN60daugavpils
203.  Strāders ReinisVN30Jelgava
204.  Strautnieks MārisVN20Jelgava
205.  Strazdiņa LieneSN20NRC Jelgava
Jelgava
206.  Strēlnieks RaivisVN20Jelgava
207.  Stronova EvitaSN20Nr 1 !
Jelgava
208.Stūrmanis IvarsVN20Jelgava
209.  Sturme AleksandrsVN30C.T.Co
Jelgava
210.  Šanceva SvetlanaSN30Nike+Run Jelgava
Jelgava
211.  Šeļegovskis GuntisVN20
212.  Šeļegovskis JānisVN20Jelgava
213.  Šķirus DaceSN30Jelgava
214.  Štāls MārtiņšVN30Cloud Enterprise Systems
Jelgava
215.Šteinburgs JēkabsVNJJelgava
216.  Tabuns OttoVN20Jelgava
217.Timermanis GunārsVN40Timermaņa foto
Jelgava
218.Timermanis TomassVNJTimermaņa foto
Jelgava
219.Trimailoviene JurateSN40Herbalife
Mažeikiai
220.  Trukšāne AliseSN20Jelgava
221.  Ulase DiānaSN30
222.  Undzena JustineSN20
223.  Upīte IneseSN20Jelgava
224.  Upmalis NaurisVN30VONDARSOUN
225.  Urtāns RenārsVN20jelgava
226.  Vācers ArmandsVN30Jelgava
227.  Vanaga MadaraSN20Jelgava
228.  Vāravs Henrijs-ReinisVNJSporto visa klase
Jelgava
229.  Vasiļevska SintijaSN20
230.  Vasiļjeva LāsmaSNJJelgava(Jelgavas Valsts ģimnāzija)
231.  Vēbere LauraSN20Jelgava
232.  Veidemanis TomsVN20Lauķi rullē
Jelgava
233.  Veļika BaibaSN30Jelgava
234.  Vilaus Edvards-KristapsVNJSporto visa klase
Jelgava
235.  Viļums MārtiņšVN30
236.  Vītola MaritaSN30
237.  Vītoliņš EdgarsVN30Sellit
Jelgava
238.Volodins GeorgijsVN20Jelgava
239.  Zaķis DāvisVN20Madona
240.Zālītis IngusVN30Jelgava
241.  Zavinska IevaSN30
242.Zelgalvis RaimondsVN40Jelgava
243.  Zemīte SanitaSN40
244.  Zemītis AigarsVN40jelgava
245.  Zemītis ĢirtsVN20
246.  Zīriņa DaceSN30Bambino
Jelgava
247.  Zīriņa EvijaSN20Bambino
Jelgava
248.  Zvirgzdiņa DaceSN30

Jelgavā deklarētie, BTA 5-7km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņa MartaSTBJelgava
2.  Agafonovs IgorsVTBJelgava
3.  Aizsilniece AdīnaSTJelgava
4.  Akšanova VanesaSTBSporto visa klase
Jelgava
5.  Aleksandrova SigitaSTSALIŅA
Jelgava
6.  Ansviesule IevaSTMēs
Ozolnieki
7.  Ansviesulis RaivisVTAMēs
Ozolnieki
8.  Apaļā EvaSTJelgava
9.  Apsīte MelānijaSTBJelgava
10.  Apsītis AndrisVTBJelgava
11.  Apsītis MarksVTBJelgava
12.  Asme DaceSTAJelgava
13.  Atmane EndijaSTJELGAVA
14.  Avdevičs ArtursVTJelgava
15.  Bāliņa LīvaSTBJelgava
16.  Baltraite IlzeSTJelgava
17.  Baltraitis EdgarsVTBJelgava
18.  Baranovska ElīnaSTJelgava
19.  Barčevskis RobertsVTBJelgava
20.  Barkāne AnnikaSTBJelgava
21.  Barkāns JānisVTJelgava
22.  Bartuševics DāvisVTBJelgava
23.  Bartuševics KārlisVTBJelgava
24.  Batkovska Liene-KatrīnaSTAJelgavas BJSS
Jelgava
25.  Batkovskis EdgarsVTJelgava
26.  Batņa RaimondaSTJelgava
27.  Baumane IngaSTJelgava
28.  Berjozkina ArinaSTJelgava
29.  Berkolde KristīneSTjelgava
30.  Berkolds KristiānsVTBjelgava
31.  Berķe-Berga AgitaSTMēs
Jelgava
32.  Berķis-Bergs AldisVTMēs
Ozolnieki
33.  Berķis-Bergs AlekssVTBMēs
Jelgava
34.  Berķis-Bergs Andress-TomsVTBMēs
Jelgava
35.  Bērziņa AneteSTAJelgava
36.  Bērziņa LieneSTJelgava
37.  Bērziņa MadaraSTACTIVIA RUN
Jelgava
38.  Birzmale Anete-PaulaSTAJaunā Jelgava
Jelgava
39.  Birzmale Rūta-EvelīnaSTBJelgava
40.  Bistrova ViktorijaSTJelgava
41.  Blumberga InetaSTJelgava
42.  Blumbergs KristiānsVTJelgava
43.  Bogdanova KlavdijaSTJelgava
44.  Bogdanova ĻubovaSTJelgava
45.  Bogdanova NatālijaSTJelgava
46.  Bogdanova OlgaSTJelgava
47.  Boreiko IngaSTJelgava
48.  Bože BruklinsVTBBožiki
Jelgava
49.  Brasavs ArtūrsVTBJelgava
50.  Brauns KristersVTBJelgavas ledus sporta skola
Jelgava
51.  Budze AmandaSTBJelgava
52.  Budze RenāteSTBJelgava
53.  Budzin AlexanderVTJelgava
54.  Buhrote LīgaSTjelgava
55.  Buhrots DainisVTjelgava
56.  Bukalders RobertsVTBSporto visa klase
Jelgava
57.Bullītis KasparsVTJelgava
58.  Burgarte MarijaSTJaunā Jelgava
Jelgava
59.  Cabijs DansVTBJelgava
60.  Ceplis VasilijsVTJelgava
61.  Cimermanis MarksVTBSporto visa klase
Jelgava
62.  Cimermanis RalfsVTBJaunā Jelgava
Jelgava
63.Cinovskis ZigmārsVTBJelgava
64.  Čābūte JeteSTBJelgava
65.  Dambrāns ArtisVTBjelgava
66.  Dambrāns ĒriksVTJelgava
67.  Damkova NikolaSTBSporto visa klase
Jelgava
68.  Damlica AliseSTJelgava
69.Daukule AnnaSTAJelgava
70.  Davidova DiānaSTZemgales Ziņas
Jelgava
71.  Dobroserdova OlgaSTJelgava
72.  Dobrovoļskis AgrisVTJelgava
73.  Donova Baiba-ItaSTBJelgava
74.  Donova IngaSTJelgava
75.  Donovs Emīls-NiksVTBJelgava
76.  Dreimane ElizabeteSTAJaunā Jelgava
Jelgava
77.  Drusts ValtersVTBJelgava
78.  Dubrovs MihailsVTČau, Patrik!
jelgava
79.  Dumpe DaigaSTJelgava
80.  Dundure LeilaSTNRC + Jelgava
Jelgava
81.  Dundure MārjaSTBNRC + Jelgava
Jelgava
82.  Dundurs MārcisVTBNRC + Jelgava
Jelgava
83.  Dundurs ZigmundsVTNRC + Jelgava
Jelgava
84.  Dzirkale ElīnaSTBpavingrosim.lv
Jelgava
85.  Dzirkale LieneSTJelgava
86.  Eglāja Krista-AnnijaSTBJelgava
87.  Eglājs JānisVT
88.  Eihvalds AndrejsVTJelgava
89.  Ekerte PaulaSTBsporto visa klase
Jelgava
90.  Ekša AigarsVTJelgava
91.  Ekša JekaterinaST
92.  Eltermane DaceSTJelgava
93.  Eltermane IngaSTPingu
Jelgava
94.  Fedotova NadeždaSTĢimene
Jelgava
95.  Freiberga NatālijaSTJelgava
96.  Gailīte-Ribčinska EdīteSTJelgava
97.  Gedrovica IevaSTBJelgava
98.  Gelvere DanielaSTAJelgava
99.  Gelvere PaulaSTBJelgava
100.  Gerasimčiks VeniaminsVTAJelgava
101.  Goljadinecs ViktorsVTBALTCOLD
Jelgava
102.  Goljadiņecs KirilsVTBBALTCOLD
Jelgava
103.  Gorškova NataļjaSTSporto visa klase
Jelgava
104.  Gorškova VeronikaSTAJSPS
Jelgava
105.  Grabuža DagnijaSTAjelgava
106.  Grava MatīssVTBJelgava
107.  Greiškāne SannijaSTBJelgava
108.  Greiškāns NormundsVTJelgava
109.  Gricenko AnastasijaST
110.  Gricenko AndrejsVTB
111.  Gridjuško JeļizavetaSTA
112.  Gridjuško SofjaSTA
113.  Grigorjeva MilenaSTJelgava
114.  Grinberga KristineSTJelgava
115.  Gudēvica SandraSTVSK Noskrien
Jelgava
116.  Gulbe EvelīnaSTBSporto visa klase
Jelgava
117.  Gutniks DaniēlsVTBJelgava
118.  Gutniks MarkussVTBJelgava
119.  Ģeņģergailis AinisVTJelgava
120.  Ģeņģergailis RenardsVTBJelgava
121.  Herberts KārlisVTBJelgava
122.  Hofmane LīgaSTJelgava
123.  Iesmiņa BaibaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
124.Ignate ModraSTJelgavas BJSS
Jelgava
125.  Isajevs ArtūrsVTBJelgavas BJSS
Jelgava
126.  Ivanāns RalfsVTBMazie huļigāni
Jelgava
127.  Jablonskis ArtūrsVTJelgava
128.  Jablonskis DenissVTJelgava
129.  Jakovļeva ElīnaSTJelgava
130.  Jansone AivijaSTJelgava
131.  Jegorovs EdmundsVTBJelgava
132.  Jeršovs VladimirsVT
133.  Jevsins ReinisVTBJelgava
134.  Jevsins ŽanisVTAJelgava
135.  Jodgude SantaSTJelgava
136.  Jodguds EdgarsVT
137.  Jungfermane EnijaSTB
138.  Jungfermane RitaSTJelgava
139.  Jungfermanis GotfrīdsVT
140.  Jurasova KristineSTJelgava
141.  Jurševica InaSTJelgava
142.  Kalažs MareksVTJelgava
143.  Kalbanovs ArtūrsVTJelgava
144.  Kalna LindaSTJelgava
145.  Kārkle KatrīnaSTA
146.  Kārkle LauraSTA
147.  Kārklis KristapsVTB
148.  Kazāka SanitaSTJelgava
Jelgava
149.  Kaže Elizabete-ElīzeSTBSporto visa klase
Jelgava
150.  Klūga ElīnaSTJelgava
151.  Kohūts SamuelsVTBjelgava
152.  Konderko Artūrs-ViestardsVTBJelgava
153.  Korotkovs MaksimsVTANRC Jelgava
Jelgava
154.  Korsaka Aleksa-AleksandraSTAJelgava
155.  Kovaļevska-Eglāja AgneseSTJelgava
156.  Kozlovs RolandsVTBSporto visa klase
Jelgava
157.  Kreidikova JelenaSTtautas 5km
jelgava
158.  Krieviņa LīgaSTĢimenīte
Jelgava
159.  Krieviņa Līna-KarlīnaSTBĢimenīte
Jelgava
160.  Križanauska IneseSTNRC Jelgava
Jelgava
161.  Krujele ElīnaSTBjelgava
162.  Kubliņš OttoVTBSporto visa klase
Jelgava
163.  Kuligina IlzeSTJelgava
164.  Kupste IevaSTJELGAVA
165.  Kursiša ViktorijaSTBJelgava
166.  Kursišs JurisVTJelgava
167.  Kuznecova IlanaSTJelgava
168.  Kuzņecova IngaSTJelgava
169.  Ķergalvis ArtisVTBJelgava
170.  Ķergalvis JānisVTBJelgava
171.  Ķergalvis UldisVTJELGAVA
172.  Ķikule Patrīcija-PaulaSTBJelgava
173.  Ķīsele DaceSTJelgava
174.  Ķīsele SanitaSTBJelgava
175.  Ķīselis KasparsVTJelgava
176.  Labanovska SigitaSTStatoil Extra
Jelgava
177.  Ladiga-Korobkova Luīze-ElizabeteSTAJelgava
178.  Lastovskis AlekssVTBSporto visa klase
Jelgava
179.  Latiša ZaigaSTJelgava
180.  Laure EgitaSTAjelgava
181.  Laure SindijaSTjelgava
182.  Leibus IngunaSTJelgava
183.  Leķe IngaSTJelgava
184.  Lelle KristīneSTJelgava
185.  Lešinska Adriana-ElizabeteSTBJelgava
186.  Līcītis ReinisVTBJaunā Jelgava
Jelgava
187.  Liepa AnnaSTB
188.  Liepa KatrīnaSTBJELGAVA
189.  Linde SanijaSTBJelgava
190.  Locs JānisVTJelgava
191.  Ločmele AgneseSTJelgava
192.  Ločmele LidijaSTJelgava
193.  Lūciņa GunitaSTJelgava
194.  Lucs ErvinsVTJelgava
195.  Lucs KasparsVTJelgava
196.  Lulle BaibaSTJelgavas skvoša klubs
Jelgava
197.  Lūsis KasparsVTSkrāpele.lv
Jelgava
198.  Malēja SanitaSTNoskrien
Jelgava
199.  Maļika-Popova ŅinaSTJelgava
200.  Markuss GutniksVTBJelgava
201.  Matvejeva KristaSTJelgava
202.  Meija GunaSTJelgava
203.  Melderis KalvisVTJelgavas novads
204.  Melngaile IngaSTJelgava
205.  Menska LindaSTJelgava
206.  Mesters NiksVTBJelgava
207.  Mickeviča SolvitaSTJelgava
208.  Midre AliseSTJelgava
209.  Miķelsone MāraST
210.  Miķilpa SofijaSTBSporto visa klase
Jelgava
211.  Mironova AļonaSTJelgava
212.  Muižniece SantaSTJelgava
213.  Neusa-Luca LoretaSTBJelgava
214.  Nikiforovs VladislavsVTA
215.  Nikolaeva NataļjaSTJelgava
216.  Novicks RomsVTASK Ozolnieki A
Jelgava
217.  Novika DzintraST"Sporto visa klase"
Jelgava
218.  Omeļusiks VitālijsVTJelgava
219.  Osipova JanaSTJelgava
220.  Osipova SofijaSTBSporto visa klase
Jelgava
221.  Osīte IlzeSTJelgava
222.  Ozola AnceSTAJelgava
223.  Ozola BaibaSTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
224.  Ozola IngaSTJelgava
225.  Ozola MartaSTBJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
226.  Ozola MartaSTBVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
227.  Ozola SanijaSTBJelgavas BJSS
Jelgava
228.  Ozoliņa GuntaSTAKG-Thermotechnik
Jelgava
229.  Ozols JēkabsVTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
230.  Ozols KārlisVTBVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
231.  Ozols MārisVTVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
232.  Ozols MatīssVTAVisos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
233.  Paegle ZaigaSTBJelgava
234.  Palijs PāvelsVTJaunā Jelgava
Jelgava
235.  Palijs VjačeslavsVTJaunā Jelgava
Jelgava
236.  Pastare DailaSTNRC Jelgava
Jelgava
237.  Pastere LindaSTJelgava
238.  Pētersons JānisVTBJelgava
239.  Pirogs RihardsVTBsporto visa klase
Jelgava
240.  Poliņņikova KristīneSTJelgava
241.  Poliņņikovs ArtūrsVTA
242.  Popoka AnnaSTJelgava
243.  Popoks DmitrijsVTJelgava
244.Popova NinaSTJelgava
245.  Popova Ņina-MaļikaSTJelgava
246.  Priede DagnijaSTJelgava
247.  Redko ČeslavsVTJelgava
248.  Redko RitvarsVTA
249.  Reinicāne IneseSTJelgava
250.  Reinicāns DeinsVTAJelgava
251.  Reins MareksVTBSporto visa klase
Jelgava
252.  Ribčinskis AleksandrsVT
253.  Rīdere EvaST
254.  Rinkeviča AnastasijaSTJelgava
255.  Rinkeviča MilenaSTAJelgava
256.Rjabova AlīnaSTJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
257.  Roga ElisaSTBJelgava
258.  Romanovs DimitrijsVTANRC Jelgava
Jelgava
259.  Romanovskis RobertsVTJelgava
260.Rudakovs AleksandrsVTJelgava
261.  Rudakovs KonstantīnsVTJelgava
262.  Rulle AliseSTBRuļļi
Jelgava
263.  Rullis Patriks-PaulsVTBRuļļi
Jelgava
264.  Rumba NatālijaSTB
265.  Rutka IrēnaSTJelgava
266.  Rutka MareksVTBJelgava
267.  Salcēviča MartaSTBJelgava
268.  Salcēvičs MikusVT
269.  Salzirne LauraSTBJelgava
270.  Salzirne MaijaSTBJelgava
271.  Salzirnis EdgarsVTJelgava
272.  Sarajevs OlegsVTJelgava
273.  Semchenkov RomanVTJelgava
274.  Semjonova Anna-MarijaSTAJelgava
275.  Semjonovs MaksimsVTAJelgava
276.  Silina TatjanaSTJelgava
277.  Siliņš DzintarsVTJelgava
278.  Siliņš HelmutsVTBJelgava
279.  Skrickis MārcisVTJELGAVA
280.  Skrodele SigitaSTBJelgava
281.  Skudra MaritaSTJelgava
282.  Slišāne AmandaSTAJelgava
283.  Slivjuka LenijaSTBSporto visa klase
Jelgava
284.  Smirnovs VolodarsVTBJelgava
285.  Sokolova OlgaSTJelgava
286.  Sokolovs ArtūrsVTAJelgava
287.  Stāmers MarkussVTBJelgava
288.  Stikuts ArmīnsVTB
289.  Studente RasmaSTJelgava
290.  Studente VitaST
291.  Studente ZitaSTjelgava
292.  Stūrmane ZandaSTJelgava
293.  Suboča EvelīnaSTBJelgava
294.  Sutika MarksVTBJelgava
295.Šafika Elisa-FatihaSTBJelgava
296.  Šalājeva AliseSTBSporto visa klase
Jelgava
297.  Šekštelo ViktorijaSTJelgava
298.  Šiliņa GundegaSTJelgavas pisēta
Jelgava
299.  Širaks RalfsVTBJelgava
300.  Šķirus JānisVTJelgava
301.  Šķirus RūtaSTBJelgava
302.  Šmite ElīnaSTJelgava
303.  Šteina-Lūciņa LieneSTStatoil Extra
Jelgava
304.  Šteinberga MarijaSTRiga
305.  Šteinerte DiānaSTBĢimene
Jelgava
306.  Taubenbergs DeividsVTB
307.  Tihonovs RuslansVTJelgava
308.  Tiltiņa SintijaSTJelgava
309.  Tiltiņš JānisVTJelgava
310.  Tramdaks MarkussVTBSporto visa klase
Jelgava
311.  Trankale Anna-MarijaSTBsporto visa klase
jelgava
312.  Trankale LauraST
313.  Trankalis EinārsVT
314.  Ukše Annija-SantaSTAJelgavas BJSS
Jelgava
315.  Ulase AivaSTJelgava
316.  Ulchugachev ValerijsVTjelgava
317.  Uļjanova RegīnaSTJelgavas skvoša klubs
Jelgava
318.  Upeniece MartaSTBJelgava
319.  Upenieks RobertsVTBJelgava
320.  Upīte InitaSTVārnas lasās baros, ērglis lido viens
Jelgava
321.  Upmale EmīlijaSTBVONDARSOUN
Jelgava
322.  Ūtēns ĢirtsVTAJelgava
323.  Uzlovs RomānsVTJelgava
324.  Vagale SvetlanaSTJelgava
325.  Vazdiķe AndaSTJelgava
326.  Važa IngaST
327.  Vecels MārtiņšVTBSporto visa klase
Jelgava
328.  Vēveris KristiānsVTJelgava
329.  Vidiņa LiānaSTJelgava
330.  Vidončikova AnastasijaSTASK Ozolnieki A/ Folkmaņi
Jelgava
331.  Viekale-Gasjūne ElīzaSTBJelgava
332.  Viekale-Gasjūne SandraSTJelgava
333.  Viekals-Gasjūns TomsVTBJelgava
334.  Vilnīte AntraSTJelgava
335.  Vilnītis RobertsVTBJelgava
336.  Vītoliņa LīgaSTSellit
Jelgava
337.  Vītols MārtiņšVTB
338.  Zakrepskis IgorsVTJelgava
339.  Zborovska IevaSTJelgava
340.  Zborovskis KasparsVTBJelgava
341.  Ziediņa-Budze RasaSTJelgava
342.  Zihmane Dārta-HenrieteSTBJelgava
343.  Zīle Raivis-RainersVTBJelgava
344.  Zīle SimonaSTJelgava
345.  Zīmeca BaibaSTOzolnieki
346.  Zinovičs LeonīdsVTJelgava
347.Zīverte SamantaSTB1
jelgava
348.  Zviedre EvitaSTbizes taisnas
Jelgava
349.  Žuža RaimondsVTBJelgava

Jelgavā deklarētie, bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Agafonova NikaSB1Jelgava
2.  Alksnis MarkussVB2Jelgava
3.Andersone LieneSB3Jelgava
4.Andersone Liene-TīnaSB3Jelgava
5.  Andersons AdriansVB1Jelgava
6.  Anitena MadaraSB3Jelgava
7.  Antāns ElvisVB4
8.  Aure AleksaSB4Jelgava
9.  Auziņš MārcisVB1Jelgava
10.Avdejeva AnnaSB1Jelgava
11.Avdejeva AnnaVB1Jelgava
12.  Azondenis NojusVB1Skuodas
13.  Balabka ValērijaSB4Jelgava
14.  Bāliņa KateSB1Jelgava
15.  Bāliņa LīvaSB1Jelgava
16.  Bāra AntuaneteSB4Jelgava
17.  Bartuševica MadeSB1Jelgava
18.  Bartuševics MikusVB1Bullis
Jelgava
19.  Baškirovs BrunoVB1PII "Rotaļa"
Jelgava
20.Baugers HenrijsVB2Jelgava
21.Belinova AmelijaSB3Jelgava
22.Belozuba EvaSB2Jelgava
23.  Bēms GundarsVB2Jelgava
24.  Bēms KārlisVB1Jelgava
25.  Berķis-Bergs Aldis-MiķelisVB1Mēs
jelgava
26.Bērziņa Evelīna-EsmeraldaSB1-
Jelgava
27.  Bērziņš RobertsVB3-
Jelgava
28.  Bikova EvelīnaSB1Jelgava
29.  Bila LeilaSB2Jelgava
30.  Blumbergs KristersVB1Jelgava
31.  Boka KarlīnaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
32.  Bondaļuks SeverinsVB4Jelgava
33.  Brahmanis Adrians-MartsVB3Jelgava
34.  Brakovska AnnaSB2Jelgava
35.  Brancs AlensVB2J4vsk.Sporto visa klase 1.C
Jelgava
36.  Brīdags MārtiņšVB4Jelgava
37.  Brigmanis-Briģis Ričards-AugustsVB2Jelgava
38.Bruja NatālijaSB4Jelgava
39.  Budze BeāteSB1Jelgava
40.  Buglakovs ArtjomsVB3Jelgava
41.  Buglakovs TimursVB3Jelgava
42.  Buhrots MārisVB3Jelgava
43.  Bullītis RaiensVB4Jelgava
44.  Bušmane AnnijaSB4Jelgava
45.  Bušmane KristiānaSB3Jelgava
46.  Butāne Luīze-GabrielaSB1Jelgava
47.  Butkus KristiānaSB4Jelgava
48.Butkus SamantaSB3Jelgava
49.  Cabijs DansVB4Jelgava
50.  Cabijs DominiksVB1Jelgava
51.  Caunīte Estere-LauraSB3J4V
JELGAVA
52.  Cēsniece AleksaSB2Jelgava
53.  Cielava AdriansVB3JELGAVA
54.  Cielavs EmīlsVB2Jelgava
55.Cirša AmandaSB3Jelgava
56.  Čābūte ElīzaSB1Jelgava
57.  Čābūts RūdolfsVB2Jelgava
58.  Černuho ElzaSB2Jelgava
59.  Čirkunovs KārlisVB3J4V
JELGAVA
60.Dalbiņš KristersVB4Jelgava
61.  Daņilovska SigitaSB1Rīga
62.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
63.  Davidčuks RalfsVB2Jelgava
64.  Degaine AmandaSB3JELGAVA
65.  Dobroserdova VladaSB1Jelgava
66.Dombrovskis Ģirts-GustavsVB2Jelgava
67.  Dorbe EvaSB1KODO
Jelgava
68.  Dorbe SāraSB1KODO
Jelgava
69.  Dreimane ElīnaSB1Jelgava
70.  Dreimanis ReinisVB3Jelgava
71.  Dumpis ErnestsVB1Jelgava
72.  Dumpis MarkussVB2Jelgava
73.  Egle AmandaSB3Jelgava
74.  Eglīte KristīneSB3J4V
JELGAVA
75.Eltermanis MarkoVB2Jelgava
76.  Fišere DiānaSB2Dobele
77.  Fišers RalfsVB3Jaunpils
78.  Fjodorova KatrīnaSB1Jelgava
79.  Fjodorovs KirilsVB2Jelgava
80.  Fomenko AnastasijaSB2Jelgavas LSS
Jelgava
81.  Freiberga SamantaSB2Jelgava
82.  Freiberga SindijaSB1Jelgava
83.  Freibergs AlensVB1
84.  Freibergs MarkosVB1Jelgava
85.  Freimane JanaSB2Jelgava
86.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
87.  Gaile SintijaSB3J4V
Jelgava
88.  Gasners ArtussVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
89.Gedrovica Elīza-AnnaSB2Jelgava
90.Gedrovica Tīna-AnnijaSB44.vidusskola
Jelgava
91.  Geiba KristiānsVB1Jelgava
92.  Gerhards-Vrubeļs RuslansVB3Jelgava
93.  Gicevičs ArtjomsVB1Jelgava
94.Goba ElīnaSB4Jelgava
95.  Goljadiņecs IļjaVB3BALTCOLD
Jelgava
96.  Gorbunova RebekaSB4sporto visa klase
jelgava
97.  Gorska JūlijaSB2Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
98.  Grava MartaSB1Jelgava
99.  Grava MatīssVB3Jelgava
100.  Grāvis DeividsVB3J4V
JELGAVA
101.  Grigorjevs RolandsVB1Fortum
Jelgava
102.Grīnbergs SandisVB4abc
Jelgava
103.Grīnbergs SandisVB3Jelgava
104.Grinsons EdvardsVB3Jelgava
105.Grinsons OlafsVB1Jelgava
106.Grinsons PatriksVB1Jelgava
107.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
108.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
109.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
110.  Gulbis JēkabsVB2Jelgava
111.  Gutnika DeboraSB2Jelgava
112.Gutniks DanielsVB4Jelgava
113.  Gutniks Marks-MarkussVB3Jelgava
114.Ģeņģergaile NellaSB1Jelgava
115.  Hoļme EvaSB1Jelgava
116.Ieviņa Anna-MartaSB3Jelgava
117.  Ivanāne LindaSB3Mazie huļigāni
Jelgava
118.Ivanova KatrinaSB3jelgava
119.  Ivanovs RinaldsVB2Jelgava
120.Jakšts Emīls-GustavsVB1Jelgava
121.  Jakšts Emīls-GustavsVB1Jelgava
122.Jansons AlensVB2Jelgava
123.  Jansons ErnestsVB1Jelgava
124.Jasine DaniilsVB3Jelgava
125.Jasine DarjaSB1Jelgava
126.  Jaunzems Raens-MārcisVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
127.  Jemeļjanova EmīlijaSB2Jelgava
128.  Jungfermane EstereSB3
129.  Jungfermane JustīneSB1
130.Kabaka MarkussVB3Jelgava
131.Kabaks JēkabsVB1Jelgava
132.  Kalaža AnnaSB4Jelgava
133.  Kalniņš KlāvsVB3J4V
JELGAVA
134.  Kalniņš MiķelisVB1Jelgava
135.  Kalniņš RenārsVB1Jelgava
136.  Katajevs EdgarsVB2Jelgava
137.  Kazāka EvelīnaSB2
138.  Kazāka KarlīnakSB3Jelgava
139.  Keišs KristapsVB2Jelgava
140.  Klīve EmīlijaSB4Jelgava
141.  Klīve KlāvsVB1Jelgava
142.  Kokars RaivisVB3J4V
JELGAVA
143.Konovs ArvīdsVB2Jelgava
144.Korecka AlīnaSB2Jelgava
145.Koreckis ArtūrsVB3Jelgava
146.  Koridze NikolaSB3jelgava
147.  Korotkova DarjanaSB3Korotkov TEAM
Jelgava
148.  Korotkovs DmitrijsVB2Korotkov TEAM
Jelgava
149.  Kozlovs FrancisVB2Olaines nov.
150.  Kravcovs EdvardsVB1Jelgava
151.  Kravcovs EmīlsVB2Jelgava
152.  Kristapsons MarksVB3JELGAVA
153.  Kristapsons TomassVB3JELGAVA
154.  Krūklīte RenāteSB4Jelgava
155.  Krūmiņa ElzaSB2Jelgava
156.  Krūmiņa LīvaSB1Jelgava
157.  Krūmiņš ErnestsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
158.  Krūmiņš KlāvsVB4Jelgava
159.  Kudrašova DinijaSB3J4V
JELGAVA
160.  Kuksa LindaSB3Jelgava
161.  Kunigs DomeniksVB3Jelgava
162.Kurpnieks MatīssVB2Jelgava
163.Kurpnieks RaivisVB2Jelgava
164.  Kursišs HenrijsVB2Jelgava
165.  Kuzina VitālijaSB2Fortum
Jelgava
166.Kuzņecova AlinaSB4Jelgava
167.Kuzņecova MelānijaSB4Jelgava
168.Kuzņecova NatālijaSB4Jelgava
169.  Ķemlers JēkabsVB2Jelgava
170.  Ķergalve MaijaSB1Jelgava
171.  Ķergalve MāraSB1JELGAVA
172.  Ķergalve MartaSB1Jelgava
173.  Ķikulis KristapsVB1Kukainīši
Jelgava
174.Ķīsele MadaraSB3Jelgava
175.  Labanoviča AnnaSB2Jelgava
176.  Labanovičs MārisVB1Jelgava
177.  Laivenieks KristofersVB3J4V
JELGAVA
178.  Lapiņa SofijaSB2Jelgava
179.  Lavrova EvelīnaSB2Jelgava
180.  Leitis MarkussVB1Jelgava
181.  Lejavs EduardsVB3Jelgava
182.Liepiņa RebekaSB1Jelgava
183.  Lietiņa AnnijaSB1Bernu sk
Jelgava
184.  Lietiņa KintijaSB3Bērnu skrējiens
Jelgava
185.  Linde EvelīnaSB3Jelgava
186.  Ločmelis EduardsVB3Jelgava
187.  Lūciņa NikolaSB4Jelgava
188.  Lukaševičs MiksVB2Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
189.  Lukina AliseSB1Lukinu ģimene
Jelgava
190.  Lukina JūlijaSB1Lukinu ģimene
Jelgava
191.  Macevska Ieva-MartaSB1Jelgava
192.  Mačevska Paula-MarijaSB1Jelgava
193.  Majore KeitaSB3J4V
JELGAVA
194.Marchenko ArtjomsVB2Jelgava
195.Maskovskaja AlinaSB4Jelgava
196.Maskovskis DmitrijsVB4Jelgava
197.  Mateiko LīnaSB2Jelgava
198.  Mateiko MiaSB1Jelgava
199.Medne EstereSB2Jelg.4.vsk
Jelgava
200.  Meija AnnaSB1Jelgava
201.  Meija EmīlsVB2Jelgava
202.  Meija EvelīnaSB2Jelgava
203.  Melngaile MadaraSB1Jelgava
204.  Mengots DominiksVB3Jelgava
205.  Menska MikusVB3Jelgava
206.  Mestere ArtaSB3Jelgava
207.  Mestere DārtaSB4Jelgava
208.  Mētere AneteSB3Jelgava
209.  Mēters KārlisVB2Jelgava
210.Mētra ElīzaSB2Jelgava
211.Mētra EmīlsVB3Jelgava
212.Mētra RūdolfsVB1Jelgava
213.  Mihailovs MiķelisVB1Jelgava
214.  Miklaševics RalfsVB1Jelgava
215.  Miksone Paula-AnnaSB1Jelgava
216.  Močaļina IevaSB2Jelgava
217.  Mūrnieks DāvisVB4Jelgava
218.  Nastevičs Egons-KrišjānisVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
219.  Neilande KeitaSB2Jelgava
220.  Neilands RobertsVB4Jelgava
221.  Nikolaeva KsenijaSB4Jelgava
222.  Olehnovičs RaivoVB2Raivo
Jelgava
223.  Orlova HelēnaSB2Jelgav
224.  Osipova SofijaSB4Jelgava
225.Osītis RūdolfsVB1Jelgava
226.  Osīts GustavsVB2Jelgava
227.  Ošāne MelisaSB2vinteko.lv
Jelgava
228.  Ošāns MatīssVB4vinteko.lv
Jelgava
229.  Ozola Anna-MarijaSB3Visos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
230.  Ozola AustraSB1Visos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
231.  Ozola AvroraSB1Jelgava
232.Ozoliņa AmandaSB3SB3
Jelgava
233.  Ozoliņa SignijaSB2Ozo-klans
Jelgava
234.  Ozoliņš ValtersVB2Ozo-klans
Jelgava
235.  Ozols ErnestsVB3Visos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
236.  Ozols GustavsVB1Visos skrējienos vieno ģimene
Jelgava
237.  Ozols TomassVB3Jelgava
238.  Paegle ViestursVB3Jelgava
239.Pafrāte KatrīnaSB1Jelgava
240.  Pafrāts KristsVB2Jelgava
241.Pafrāts MarkussVB2Jelgava
242.  Pagora AļonaSB3Jelgava
243.  Pagors SergejsVB1Jelgava
244.Paškeviča EmīlijaSB2Jelgava
245.  Patmalniece ElizabeteSB1Jelgava
246.  Pecka MartaSB1Jelgava
247.  Peksis EndijsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
248.  Pētersone AnnaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
249.  Petersone ViktorijaSB1Jelgava
250.  Pētersons GvidoVB1Gliemeži
Jelgava
251.  Podolska KarolinaSB1jelgava
252.  Poiša AmandaSB4Jelgava
253.  Poišs RobertsVB2Jelgava
254.Popoks AleksandrsVB1Jelgava
255.  Pūpola BeāteSB1
256.  Radziņa AnabellaSB3Anabella
Jelgava
257.  Ribčinska ArinaSB1
258.  Ribčinska EvelīnaSB3
259.  Riekstiņš Artūrs-RobertsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
260.  Roga RenārsVB2R komanda
Jelgava
261.  Roga RihardsVB2R komanda
Jelgava
262.  Romanova EvelīnaSB2
263.Rozenberga AmelijaSB12015
Jelgava
264.  Rozenberga EgijaSB4gliemezi
jelgava
265.  Rozenberga KateSB12014
Jelgava
266.  Rozenštrauhs EliassVB2Sporto visa klase, Jelgavas 4. vidusskola
Jelgava
267.  Rozītis EmīlsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
268.  Rubļevskis ArtūrsVB1Jelgava
269.  Rutka SandisVB1Jelgava
270.  Rutkopa IevaSB2Jelgava
271.  Rutkops JānisVB3Jelgava
272.Ruzga MelānijaSB1Jelgava
273.  Salcēviča ElīzaSB1Jelgava
274.  Salenieks DanielsVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
275.Salenieks OttoVB1Jelgava
276.  Salzirne BeāteSB1Jelgava
277.  Sams ArtisVB2
278.  Saulīte EmīlsVB1Saulīte
Jelgava
279.  Saulīte IevaSB1Saulīte
Jelgava
280.  Saulite TomsVB2j4.vsk 1.c
Jelgava
281.  Savnere ViktorijaSB4Rīga
282.  Seklitis KristapsVB4Jelgava
283.Semjonovs IljaVB1Saulstariņs
Jelgava
284.  Sergijevičs MarksVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
285.Siliņa ElīzaSB1Jelgava
286.Siliņa LuīzaSB2Jelgava
287.  Sipenieks KristersVB3Jelgava
288.  Sipenieks MarkussVB1Jelgava
289.  Smirnova LadaSB1Jelgava
290.  Smirnovs DemjansVB3Jelgava
291.  Sokolova DiānaSB3Jelgava
292.  Stablinieks DanielsVB2Jelgava
293.Stārasts Kristers-RoisVB1Jelgava
294.  Stikute AsnateSB1
295.  Stinka JēkabsVB1Jelgava
296.Stokmane EstereSB3Jelgava
297.Stokmanis EduardsVB3Jelgava
298.  Stonkus EstereSB3J4V
JELGAVA
299.  Strazds EmīlsVB4Jelgava
300.Strīķis DāvisVB3Jelgava
301.  Sturme ElīzaSB3C.T.Co
Jelgava
302.  Stūrniece EmmaSB1Jelgava
303.  Stūrnieks EmīlsVB2Jelgava
304.Šafika Keita-DanielaSB3Jelgava
305.Šeimane ElinaSB3Jelgava
306.Šeimane VeronikaSB3Jelgava
307.Šiļvjane BellaSB1Jelgava
308.Šiļvjane MadaraSB2Jelgava
309.  Šķirus SalvisVB1Jelgava
310.  Šlanka ViktorijaSB3J4V
JELGAVA
311.  Šmēdiņa KateSB3Jelgava
312.  Šteimane LindaSB1
313.  Šteimanis ReinisVB2Jelgava
314.  Švāne MartaSB1
315.  Tiltiņa Emīlija-MartaSB2
316.  Tiltiņa EnijaSB1Jelgava
317.  Tjurins PatriksVB3J4V
JELGAVA
318.  Tomass RobertsVB3Jelgava
319.  Tomass RolandsVB1Jelgava
320.  Trankalis MarkussVB3Jelgava
321.  Trizna AnastasijaSB2
322.  Trizns JegorsVB1Jelgava
323.  Učelniece ElizabeteSB3Jelgava
324.  Ulase NaomiSB1Jelgava
325.  Uldriķis MarkussVB4Jelgava
326.  Upeniece MartaSB3Jelgava
327.Upītis ArtisVB3Jelgavas 4.vsk.
Jelgava
328.  Upmale ElizabeteSB1Jelgava
329.  Upmale ElizabeteSB1VONDARSOUN
Jelgava
330.  Uzlovs MakarsVB3Jelgava
331.  Vaciks-Bumbieris MarkussVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
332.  Vagale Viktorija-PaulaSB3J4V
JELGAVA
333.  Vagele AdrianaSB1Jelgava
334.  Veisa LotaSB3TRI Family
Jelgava
335.  Veiss EduardsVB1TRI Family
Jelgava
336.  Vētra LauraSB3J4V
JELGAVA
337.  Viatere LaineSB2Jelgava
338.  Vidiņa SamantaSB3Jelgava
339.  Vidiņš MārisVB2Jelgava
340.Vīksna Luīze-AnnaSB1Jelgava
341.  Viksna Toms-KristiansVB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
342.  Vilima MartaSB3J4V
JELGAVA
343.  Vilnīte MāraSB1Jelgava
344.  Vilnītis GustavsVB2
345.Vilnovics KristapsVB1berns
Jelgava
346.  Vītola Melora-MadraSB3J4V
JELGAVA
347.  Vitola Viktorija-LauraSB4Sporto visa klase
Jelgava
348.  Vītols JānisVB1
349.  Vizbule PaulaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
350.Voldeks RobertsVB1Jelgava
351.  Vuškārniece ElīzaSB2Jelgava
352.  Vuškārniece EmīlijaSB4Jelgava
353.  Zakrepska ValerijaSB4Jelgava
354.  Zālīte AnceSB1Jelgava
355.  Zālītis MartinsVB1Jelgava
356.  Zborovskis MārtiņšVB4Jelgava
357.  Zelle KeitaSB3J4V
JELGAVA
358.  Zelmene GabrielaSB3Jelgavas 4.vidusskola
Jelgava
359.  Zemturs KlāvsVB3J4V
JELGAVA
360.  Zīberte MadaraSB2Jelgava
361.  Zīberts RičardsVB4Jelgava
362.Ziediņa BeāteSB2Jelgava
363.  Ziediņš KristiānsVB3J4V
JELGAVA
364.Zihmanis HelmutsVB1Jelgava
365.  Zīle MartinsVB1Jelgava
366.  Zīle RainersVB2Jelgava
367.  Zīle RitvarsVB1Jelgava
368.  Zimele MadaraSB1
369.  Zimelis RaivoVB2
370.  Zvirbule LauraSB3J4V
JELGAVA
371.  Žiriņš-Dudurs EdgarsVB1Jelgava
372.Žuža Melanija-AliseSB1jelgava

Jelgavā deklarētie, Nūjošanas distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Apsīte AelitaSNUJJelgava
2.  Berķe IngrīdaSNUJJelgava
3.  Dombrovska-Baškirova DaceSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
4.  Gintere DārtaSNUJJelgava
5.  Grava ZaneSNUJJelgava
6.  Hermansone LieneSNUJJelgava
7.Jefimovs OlegsVNUJJelgava
8.Kalugina MarinaSNUJjelgava
9.  Karla AgneseSNUJJelgava
10.  Karls OskarsVNUJJelgava
11.Klāva IlzeSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
12.  Kramiņš MatīssVNUJJelgava
13.  Kuksa MāraSNUJJelgava
14.  Logina SantaSNUJ"Zemgales Ziņas"
Jelgava
15.  Mikolone EvitaSNUJOgres nov. Taurupe
16.  Nevlana LīgaSNUJSpridzīgās Dullītes (Jelgavas 4,vidusskola)
Jelgava
17.Pereligina DianaSNUJJelqava
18.  Pētersone EgijaSNUJGLIEMEŽI
jELGAVA
19.  Podiņa EvijaSNUJJelgava
20.  Puriņa ĀrijaSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
21.  Rocēna JasmīnaSNUJVSK Noskrien
Jelgava
22.  Rocēna JolantaSNUJVSK Noskrien
Jelgava
23.  Rocēns HaraldsVNUJVSK Noskrien
Jelgava
24.  Roga RenāteSNUJR komanda
Jelgava
25.Siliņa NoraSNUJJelgava
26.Siliņš IntarsVNUJJelgava
27.  Sitņikova IrēnaSNUJJelgavas 4.vidusskola
Jelgava
28.  Spirta TatjanaSNUJJelgava
29.  Stinka IneseSNUJJelgava
30.  Šnepe SilvijaSNUJ
31.Valdmane KatrīnaSNUJJelgava
32.Vaļģe RamonaSNUJJelgava
33.Zālmane LieneSNUJJelgava
34.Zīberte IvetaSNUJJelgava
35.Zihmane DaceSNUJJelgava

Kopā pieteikušies: 1134