Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas

Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2017 | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaSemenenkoIljaV30
2LatviaSkidanovaJekaterinaS40
3LatviaBoļšijsAgrisV20Rēzekne
4NetherlandsLērmeRitvarsV40M 42Amsterdam
5LatviaButkēvičusJānisV30Salacgrīva
6LatviaBiedrīteIevaS30Jelgava
7LatviaMuzikaVitālijsV50PaBaso.lv/ VSK NoskrienJumprava
8LatviaMaslobojevsSergejsV30NRC RigaRiga
9LatviaBiezumaGitaS40Rīga
10LatviaBoldāneIlzeS50Gulbene
11LatviaDevjatņikovaVitaS30Rīga
12LatviaDovbišsDenissV30Vālodzes
13LatviaŠromsRomansV20VSK NoskrienRīga
14LatviaMucenieceZaneS20IzturībaIkšķile
15LatviaVircavsIngussV40Salaspils
16LatviaLubejsAndrisV40Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieksRīga
17LatviaPormanisKrišjānisV30MenkyRīga
18LatviaPanteļejevaAngelikaS40Skrīveri
19LatviaIvanovaJolantaS30Vsk NoskrienPiņķi
20LatviaVidiņšAigarsV30
21LatviaMihailovaZaneS20
22LatviaBērziņšKristapsV20Kuldīga
23LatviaGaiziņaIeviņaS40VSK NoskrienJelgava
24LatviaBušsArmandsV30Ogres novadsOgres novads
25LatviaKalniņšJānisV30VSK NoskrienRīga
26LatviaDervinikaSandraS20SK MAGNENRēzekne
27LatviaČopsIvetaS30Rīga
28LatviaVecvanagaVitaS30PANATTARīga
29LatviaKaimiņšKristapsV30Ogres novads
30LatviaLivčānsKasparsV30Ikšķile
31LatviaAudereSilvaV20Priekuļi
32LatviaSkārdaDzintraS20AIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle
33LatviaMiķelsonsMārtiņšV40www.lmp.lv / VSK NoskrienRīga
34LatviaMalderisDidzisV20Salaspils frisbija klubs/Salaspils zīriņiSalaspils
35LatviaBruševicsJānisV20Skriešanas klubs SALASPILSSalaspils
36LatviaSaulīteSigitaS30Rīga
37LatviaKrīgalisKārlisV20Barkava
38LatviaGunārsĶeģisV50VSK Noskrien/LSCRīga
39LatviaOzoliņšAnsisV20Rīga
40LithuaniaSankauskasDovydasV30Ilginuotoliai.ltVilnius
41LatviaKošinskisKristiānsV20
42LatviaArnicāneAļonaS40
43LatviaVaseņinsValerijsV50Garkalnes nov.
44LatviaStraukmanisJānisV20StraukmanisJaunjelgava
45LatviaFedorjanaMarianaS20Dzelzceļa Sporta Klubs LokomotīveRīga
46LatviaĀdamsonsMārisV30Limbaži
47LatviaVidemanisMārisV30MežsusuriOgre
48LatviaPetrovsDzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSCRīga
49LatviaRūdulisNaurisV40TVKTukums
50LatviaVidemanisDidzisV30MežsusuriTalsi
51LatviaCaicsArtūrsV30---Rīga

Skrējiens, 10,55 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaMucenieceAmandaSK20Ozolnieki
2LatviaTolokoncevaElīnaSK30VSK NoskrienSalaspils
3LatviaPoleKristiānaSK20Cēsis
4LatviaRadziņšJānisVK20RadziņiKusa
5LatviaGravaKristīneSK30
6LatviaCaicsEdgarsVK30Rīga
7LatviaJeršovaSandraSK20BarbadosRīga
8LatviaVizžačajaMarijaSK20Salaspils
9LatviaLērmeHenrijsVKJM 42Valmiera
10LatviaČekriževaAnastasijaSK20SK TēraudsRīga
11LatviaPļavinskaSintijaSK20Brocēni
12LatviaGailisDainisVK40Sigulda
13LatviaIelejsKārlisVK40
14LatviaVītolsAtisVK20Rīga
15LatviaŠķestersNormundsVK20LattelecomRīga
16LatviaBairaševskisValerijsVK20SK TēraudsRiga
17LatviaBogustovsĒvaldsVK40Rīga-Ogre-Piltene
18LatviaLesiņaIlzeSK30Ilzīte MilzīteRīga
19LatviaJegorovsValerijsVK50LSCRIGA
20LatviaKravalisAinārsVK40Sigulda
21LatviaKlaparsRitvarsVK40VSK NoskrienValmiera
22LatviaBrokānsJānisVK20SwedbankRīga
23LatviaIelejaAgraSK40Rīga
24LatviaBeļinskisMārtiņšVK30Baldone
25LatviaJansonsRaimondsVK40Rīga
26LatviaKairišaAgneseSKJJaunolaine
27LatviaRagovskaEvitaSK20LDzSalaspils
28LatviaMarčenkovsArmandsVK20Salaspils
29LatviaTolvaišaSauļusVK30Rīga
30LatviaGailumaKristīneSKJIlzeskalna pag.
31LatviaMiezītisAndisVK30Rīga
32LatviaZēbergaGintaSK30Salaspils
33LatviaLiepnieceLieneSK30Salaspils
34LatviaNiedreIvetaSK40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
35LatviaDamrozeDarjaSK30Damroze family/ VSK NoskrienRīga
36LatviaBeļajevaJūlijaSK30BarbadosRīga
37LatviaBoroduļinaLiānaSK20
38LatviaKoraboOlgaSK30KEORRiga
39LatviaDveselitisKristapsVK20Ogre
40LatviaJonīteLindaSK20Rīga
41LatviaSupeJānisVK60Tirza
42LatviaLagzdinaMargitaSK40-Riga
43LatviaKrazeIvetaSK30
44LatviaPopkoAnnaSK30Ogre
45LatviaPopkoDenissVK30Ogre
46LatviaŽukovskaMaritaSK50VSK NoskrienOgre
47LatviaGailīteElgaSK30E-komandaSalaspils
48LatviaMateisonsAtisVK20
49LatviaGabruševaDanaSK30BarbadosRīga
50LatviaKalniņa-VīndedzkalnaDaigaSK40VSK NOSKRIENRīga
51LatviaMarčenkovsRaivisVK20Salaspils
52LatviaUrbāneIlzeSK40VSK NoskrienRiga
53LatviaRuttuleLieneSK30Salaspils
54LatviaRuttulisMārtiņšVK30Rīga
55LatviaŅilovsValdisVK40VSK NoskrienOgres novads
56LatviaCaicsJānisVK60---Rīga
57LatviaŽezlovaAlīnaSKJJaunolaine
58LatviaVasjohaJekaterinaSK30

Skrējiens, 5,27 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaLaviņaLinda4SRīga
2LatviaDanenbergaEvita4SRīga
3LatviaUmanecsNils2VRīga
4LatviaGrencbergsArvis4VSK TēraudsRīga
5LatviaGravaRoberts1V
6LatviaNikolajevaDace4SRiga
7LatviaLaicāneSanita4SSK TēraudsBaltezers
8LatviaTomiņaJolanta4S
9LatviaMellaceKarīna1Sss ArkādijaRīga
10LatviaGaileLīna2SSSSSigulda
11LatviaSuta-ZuteSanta4SSK TēraudsCarnikava
12LatviaKravalisEmīls2VSiguldas Sporta SkolaSigulda
13LatviaKravalisJānis1VSiguldas Sporta skolaSigulda
14LatviaKorotkovsMaksims3VNRC JelgavaJelgava
15LatviaZagorskisEdgars4VSK TēraudsUpeslejas
16LatviaMūrnieceAgnese4Sstopiņu novads
17LatviaŽubeckisDainis4VLattelecomRīga
18LatviaMūrnieksRenārs4Vstopiņu novads
19LatviaBiezumaKristiāna2SRīga
20LatviaAnufrijevaKristīne4S
21LatviaLočmeleLidija4SJelgava
22LatviaLočmelisEduards1VJelgava
23LatviaLočmeleAgnese4SJelgava
24LatviaFraktnieceGunita4SSalaspils
25LatviaJanišsRičards1VIM SportsSalaspils
26LatviaJansoneMarta1S
27LatviaŠauvaZane4S
28LatviaJansonsBruno1V
29LatviaZēbergaZanda4SSalaspils sporta namsSalaspils
30LatviaPāķisEduards4VSaulkrasti SRTSaulkrasti
31LatviaMežielsJānis4VASK PATRIAKoknese
32LatviaTitovaAnna4SJūrmala-LSCJūrmala
33LatviaVancāneSandra5SSK Tēraudsķekava
34LatviaAņetkoJekaterina4SSalaspils
35LatviaČopsRihards1V
36LatviaBaufaleKitija4SOlaine
37LatviaPāķeGundega4SSaulkrasti SRTSaulkrasti
38LatviaFreidenfeldeMadara3SSalaspils
39LatviaAlkšereDiāna4SRīga
40LatviaPatenkoAndrejs4VSalaspils
41LatviaAlkšereSimona3SRīga
42LatviaDābolsDāvis2VRīga
43LatviaAlkšereAnete1SRīga
44LatviaDosbergsDainis4V
45LatviaDosbergaAgate1S
46LatviaDosbergsGustavs1V
47LatviaFjodorovsAleksandrs1V
48LatviaTurkinsJevgēnijs4VSK TēraudsAiviekste
49LatviaLigersValdis5VCēsis
50LatviaTihonovaIveta4SSalaspils
51LatviaStrautiņšRihards1VIMSPORTSSalaspils
52LatviaPutne-PriževoiteEvija4SAK un CoSalaspils
53LatviaKervaneNellija4S
54LatviaFokaIveta4SSalaspils
55LatviaUmanecsNils2VRiga
56LatviaGailīteElizabete1SE-komandaSalaspils
57LatviaŠnepsteEvija4SSaulkalne
58LatviaVaičeulenaKristīne1Srīga
59LatviaPāķeLelde1SSaulkrasti SRTSaulkrasti
60LatviaNikolajevaElīna4SĶekava
61LatviaDoroškevičaMargarita4SRīga
62LatviaMoļvinskaAnastasija4SRīga
63LatviaBormaneEmīlija1S
64LatviaUrbāneTerēze3SSK TēraudsRīga
65LatviaNeiburgaGundega4S

Bērnu skrējiens, 700 m

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaMiņkovsSvjatoslavsZ1
2LatviaZiemelisDāvisZ1
3LatviaBurunovaKarīnaM3Ogre
4LatviaStabiņšRaimondsZ2
5LatviaDaņilovskisVladimirsZ1Rīga
6LatviaKuprevičaŠarloteM1-Salaspils
7LatviaZēbergsErnestsZ1
8LatviaZvēraAmandaM1Ikšķile
9LatviaZvēraElizabeteM1Ikšķile
10LatviaBlažēvicaMaijaM1Salaspils
11LatviaKārkliņšIvoZ2Carnikava
12LatviaKārkliņšRaivoZ1Carnikava
13LatviaZaharovaŽaneteM3Salaspils sporta skolaSalaspils
14LatviaVeslopolovsJaroslavsZ1
15LatviaVeslopolovsDaniilsZ1Riga
16LatviaFeifersLiamssZ1Salaspils
17LatviaValbergsGustavsZ1Salaspils
18LatviaPronausksAntonsZ3Rīga
19LatviaBarišņikovaMilenaM1Rīga
20LatviaKiseļevsMarkussZ2
21LatviaGaileLote-LeaM3Sigulda
22LatviaMažajevsAleksejsZ3Olaine
23LatviaFjodorovaJekaterinaM2Olaine
24LatviaFjodorovsDmitrijsZ3Olaine
25LatviaZubkoJūlijaM3Rīga
26LatviaArbidānsEmīlsZ3Salaspils
27LatviaBarabanovsTimursZ2Saurieši
28LatviaBarabanovaMargaritaM3Saurieši
29LatviaRabovičaRasaM1SalaspilsSalaspils
30LatviaRabovičsAudrisZ1SalaspilsSalaspils
31LatviaBušaKateM2
32LatviaMickāneLauraM3EzerkauliņiSalaspils
33LatviaMickansEdijsZ2
34LatviaLasevičaNikoletaM1Rīga
35LatviaMūrnieceMadaraM2stopiņu novads
36LatviaHmeļņikaZaneM2EzerSalaspils
37LatviaCelmsRihardsZ1
38LatviaValbergsGustavsZ1Salaspils
39LatviaGribsRičardsZ1Salaspils
40LatviaLočmelisEduardsZ3Jelgava
41LatviaGrīnaAliseM3Kekava
42LatviaOzoliņšGustavsZ1
43LatviaGrīnsRobertsZ2Kekava
44LatviaGrīnsRihardsZ1Kekava
45LatviaJakovlevaSamantaM1Salaspils
46LatviaGribsDanielsZ3Salaspils sporta skolaSalaspils
47LatviaOzoliņšTomsZ1
48LatviaGrīnbergaRasaM3CukurčikiRīga
49LatviaRiekstiņaAnna-OlīvijaM2Rīga
50LatviaZēbergaUmeM3
51LatviaŠvalkovskisMarksZ1
52LatviaAspereAnceM2JasperiRīga
53LatviaAspersĀdamsZ2JasperiRīga
54LatviaSaulītisGustavsZ1Salaspils
55LatviaSokorovsPatriksZ3Salaspils
56LatviaDulmanisDaniels-SantisZ3Salaspils
57LatviaJušēnsToms-RūdolfsZ3Rīga
58LatviaLiepiņaKasandraM2
59LatviaPāķeMadaraM2Saulkrasti SRTSaulkrasti
60LatviaPatenkoLauraM3Salaspils
61LatviaStalidzāneEmīlija-PaulaM1Salaspils
62LatviaSlokenbergsOskarsZ2
63LatviaNovikaDärtaM3Salaspils
64LatviaSlokenbergaElīzaM3
65LatviaGasaneNailaM1Salaspils
66LatviaŠīranteJelizavetaM1Rīga
67LatviaMaļinovskisTimursZ2
68LatviaŠīranteDarjaM1Rīga
69LatviaBaltrusevicsArtjomsZ1Salaspils
70LatviaGubinaDarjaM2DzeguzesOlaine
71LatviaMeinartsGustavsZ1Riga
72LatviaPopkoTomassZ1Ogre
73LatviaZālīteLoretaM3SS ArkādijaRīga
74LatviaŠaškovsArtemijsZ1M3ASalaspils
75LatviaZālīteAnnikaM2SS ArkādijaRīga
76LatviaZālītisJānisZ1Rīga
77LatviaŠaškovsArsenijsZ2M3ASalaspils
78LatviaGailītisElijsZ1E-komandaSalaspils
79LatviaArbidānsEmīlsZ3Salaspils
80LatviaŚnepstsKristersZ1Saulkalne
81LatviaLapiņaĒrikaM3Salaspils
82LatviaŠnepsteSabīneM1
83LatviaIzotovsArtemijsZ1Rìga
84LatviaŠnepsteDžastīneM3
85LatviaHripčenkoRodionsZ2
86LatviaMedvedevsRičardsZ1Ikšķile
87LatviaŠtrauhmanisOskarsZ1RiteņvasaraSalaspils
88LatviaLeopardeLeldeM2Rīga
89LatviaKrišjānisRūdolfsZ1Rīga
90LatviaRutkisAdriansZ3
91LatviaKrilovskaLaimdotaM2IzturībaIkšķile
92LatviaBaltpurviņaRūtaM2
93LatviaZvaigzneEvelīnaM3BērnuSalaspils
94LatviaBašakaDarinaM1Saurieši
95LatviaBašakaSofijaM2Saurieši
96LatviaĀdamsonsJēkabsZ1Limbaži
97LatviaZviedreKeitaM2Saulkalne
98LatviaCaicsAugustsZ1TMNTRīga
99LatviaOgorodnikovsDainisZ3Salaspils
100LatviaOgorodnikovsRičardsZ1Salaspils
101LatviaLīpenītsGustavsZ3Salaspils
102LatviaRozentāleAmandaM1Iecava
103LatviaLīpenītisHenrijsZ1Salaspils
104LatviaProkofjevaEmmaM2Salaspils
105LatviaRopšsMārtiņšZ2Salaspils
106LatviaRopšsViestursZ1Salaspils

Kopā pieteikušies: 280



Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas