Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ezerkauliņu Salaspils pilsētas pusmaratons 2017 | Saraksts

Pusmaratons, 21,0975 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisV60
2.  Ādamsons MārisV30Limbaži
3.  Arnicāne AļonaS40
4.  Arnicāns AinārsV40
5.  Audere SilvaV20Priekuļi
6.  Ažušele BaibaS20SPORTLAT-1
Jēkabpils
7.  Barkanova DiānaS20Dagda
8.  Bērziņš KristapsV20Kuldīga
9.  Bescennaja JeļenaS60Rīga
10.  Biedrīte IevaS30Jelgava
11.  Biezuma GitaS40Rīga
12.  Boldāne IlzeS50Gulbene
13.  Boļšijs AgrisV20Rēzekne
14.  Bondars NaurisV20Salaspils
15.  Bruševics JānisV20Skriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
16.  Bušs ArmandsV30Ogres novads
Ogres novads
17.  Butkēvičus JānisV30Salacgrīva
18.  Caics ArtūrsV30---
Rīga
19.  Cimoška BaibaS20Salaspils
20.  Čopa IvetaS30Rīga
21.  Dervinika SandraS20SK MAGNEN
Rēzekne
22.  Devjatņikova VitaS30Rīga
23.  Dovbišs DenissV30Vālodzes
24.  Driņķis DainisV50DzSK Lokomotīve
Rīga
25.  Drozdova DainaS30VSK Noskrien
Gulbenes novads
26.  Eglītis GintsV40Salaspils
27.  Fedorjana MarianaS20Dzelzceļa Sporta Klubs Lokomotīve
Rīga
28.  Fišere DainaS40Salaspils
29.  Gabaliņš-Briška KasparsV20SK Metroons/ Nike
Ķekava
30.  Gaiziņa IeviņaS40VSK Noskrien
Jelgava
31.  Grickeviča OlgaS50I love running
Riga
32.  Gūtmanis MārisV30
33.  Holmanovs AleksandrsV40
34.  Ivanova JolantaS30Vsk Noskrien
Piņķi
35.  Jakovļevs VitālijsV30www.endo.lv
Cēsis
36.  Jurševica LīgaS20zakitis_bizotajs
Rīga
37.  Kaimiņš KristapsV30Ogres novads
38.  Kalniņa LeldeS30Rīga
39.  Kalniņš JānisV30VSK Noskrien
Rīga
40.  Kalniņš KasparsV404 brāļi
Ogre
41.  Kalugina InaS20
42.  Kirilova VivianaS40Medrull runners
Rīga
43.  Košinskis KristiānsV20
44.  Krasikovs AndrejsV30Banda
Rīga
45.  Krīgalis KārlisV20Barkava
46.  Kristapsone AgateS20ASK PATRIA
Rīga
47.  Kronbergs DainisV40TUKUMS
48.  Krutovs SandisV30cedric.lv
Dreiliņi
49.  Kuliks ViktorsV50Salaspils
50.  Kumpiņš AinārsV30PaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
51.  Ķeģis GunārsV50VSK Noskrien/LSC
Rīga
52.  Lērme RitvarsV40M 42
Amsterdam
53.  Livčāns KasparsV30Ikšķile
54.  Lubejs AndrisV40Maratona klubs/Dobeles dzirnavnieks
Rīga
55.  Lulle ŽanisV30Baltais
Rīga
56.  Malderis DidzisV20Salaspils frisbija klubs/Salaspils zīriņi
Salaspils
57.  Marhele IlonaS30Adidas
Alūksne
58.  Maslobojevs SergejsV30NRC Riga
Riga
59.  Mihailova ZaneS20
60.  Mikelsons AndisV40Vidrizi
61.  Miķelsons MārtiņšV40www.lmp.lv / VSK Noskrien
Rīga
62.  Misukovskis DmitrijsV20Salaspils
63.  Muceniece ZaneS20Izturība
Ikšķile
64.  Mūrnieks AgnisV30OVI
Rīga
65.  Muzika VitālijsV50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
66.  Onzuls ArtursV20Rīga
67.  Ozoliņš AnsisV20Rīga
68.  Petrovs DzintarsV40Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
69.  Petrovskis HenrihsV30VSK Noskrien
Salaspils
70.  Pilāts EdgarsV40Salaspils
71.  Pormanis KrišjānisV30Menky
Rīga
72.  Rūdulis NaurisV40TVK
Tukums
73.  Sankauskas DovydasV30Ilginuotoliai.lt
Vilnius
74.  Saulīte SigitaS30Rīga
75.  Semenenko IljaV30
76.  Semjonovs AndrejsV30Salaspils Siltums
Salaspils
77.  Serjogins DmitrijsV20Rīga
78.  Skārda DzintraS20AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
79.  Skidanova JekaterinaS40
80.  Smalovijs NikolajsV60
81.  Sokunova JekaterinaS30Līvanu VK
Salaspils
82.  Straukmanis JānisV20Sportland
Rīga
83.  Strēlnieks ValtersV20Ogre
84.  Supe ModrisV30
85.  Šroms RomansV20VSK Noskrien
Rīga
86.  Tolokonceva ElīnaS30VSK Noskrien
Salaspils
87.  Tops ReinisV20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
88.  Uļģis DāvisV20izturiba.lv
Ikšķile
89.  Valtere KitijaS20Rīga
90.  Vaseņins ValerijsV50Garkalnes nov.
91.  Vecvanaga VitaS30PANATTA
Rīga
92.  Veiss AivarsV50VSK Noskrien
Salaspils
93.  Videmanis DidzisV30Mežsusuri
Talsi
94.  Videmanis MārisV30Mežsusuri
Ogre
95.  Vidiņš AigarsV30
96.  Vircavs IngussV40Salaspils
97.  Zālītis GuntisV50Kadiķi
Rīga

Skrējiens, 10,55 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraSK30Salaspils
Salaspils
2.  Ābeltiņš TomsVK30Salaspils
3.  Anspaka MarutaSK40Salaspils
4.  Avakjana SolvitaSK30FitDance
Riga
5.  Bairaševskis ValerijsVK20SK Tērauds
Riga
6.  Bānis AndrejsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
7.  Beķeris ValtersVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
8.  Belajevs GenadijsVK20Riga
9.  Beļajeva JūlijaSK30Barbados
Rīga
10.  Beļinskis MārtiņšVK30Baldone
11.  Berežnojs LeonardsVK20
12.  Bergmanis IlvarsVK30Tukums
13.  Bērziņa LīgaSK30
14.  Betkers AnvarsVK20Mazie Svētki
RĪGA
15.  Blanka KsenijaSK30Salaspils
16.  Blokins MaksimsVKJABC software
Rīga
17.  Bogdanovs IngusVKJBogdanovu ģimene
Aizpute
18.  Bogustovs ĒvaldsVK40Rīga-Ogre-Piltene
19.  Boroduļina LiānaSK20
20.  Brokāns JānisVK20Swedbank
Rīga
21.  Bu'ss AldisVK30sk tērauds
Rīga
22.  Bulāns JānisVK30Sportland
Baloži
23.  Bušmane DanaSK20Salaspils
24.  Bušmanis ArvilsVK50Rīga
25.  Bušmanis AskoldsVK50Rīga
26.  Caics EdgarsVK30Rīga
27.  Caics JānisVK60---
Rīga
28.  Cepurītis OskarsVK30KNAUF
Salaspils
29.  Čudars MatīssVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
30.  Daldere GunitaSK30Rīga
31.  Damroze DarjaSK30Damroze family/ VSK Noskrien
Rīga
32.  Dīriņa PaulaSK20Rīga
33.  Dveselitis KristapsVK20Ogre
34.  Freibergs MārtiņšVK30VSK Noskrien
Rīga
35.  Gabruševa DanaSK30Barbados
Rīga
36.  Gailis DainisVK40Sigulda
37.  Gailīte ElgaSK30E-komanda
Salaspils
38.  Gailuma KristīneSKJIlzeskalna pag.
39.  Gasane NataļjaSK30Salaspils
40.  Gasjuls ViktorsVK30Salaspils
41.  Geraseva AnastasijaSKJJelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
42.  Grava KristīneSK30
43.  Griestiņa IevaSK20Salaspils
44.  Griņevičs ViktorsVK40ABC Software
Baloži
45.  Ieleja AgraSK40Rīga
46.  Ielejs KārlisVK40
47.  Indriksons IntsVK30Salaspils
48.  Jansons RaimondsVK40Rīga
49.  Jaunkalns ArmandsVK30Salaspils
50.  Jegorovs ValerijsVK50LSC
RIGA
51.  Jerofejevs JānisVK20Pļaviņām-90
Pļaviņas
52.  Jeršova SandraSK20Barbados
Rīga
53.  Jonīte LindaSK20Rīga
54.  Juhnevica MarinaSK30M&M
Riga
55.  Kairiša AgneseSKJJaunolaine
56.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSK40VSK NOSKRIEN
Rīga
57.  Kalveršs JosifsVK60Salaspils Zīriņi
Salaspils
58.  Karasenko DmitrijsVK40Salaspils
59.  Karasenko OlgaSK30Salaspils
60.  Kaspere ZaneSK30Bauska
61.  Kiore-Kučiere MartaSK30Salaspils
62.  Klapars RitvarsVK40VSK Noskrien
Valmiera
63.  Korabo OlgaSK30KEOR
Riga
64.  Krafts IvarsVK40
65.  Kravalis AinārsVK40Sigulda
66.  Kravčenko MartaSK30Liepāja
67.  Kraze IvetaSK30
68.  Krēsliņš OskarsVK20Salaspils
69.  Krūmiņš KasparsVK20Salaspils
70.  Kuprejevs AleksejsVK30
71.  Kvēpe SilvaSK40KNAUF
Salaspils
72.  Ķikure MairaSK30Sportland
Rīga
73.  Ķikusts TomsVK30Salaspils
74.  Lagzdina MargitaSK40-
Riga
75.  Lagzdiņš EndijsVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
76.  Lakovica ZentaSK30Salaspils
77.  Lepere IvitaSK20Salaspils
78.  Lērme HenrijsVKJM 42
Valmiera
79.  Liepiņš VilnisVK60CSC
Carnikava
80.  Liepniece LieneSK30Salaspils
81.  Lindekrona DenilsVKJEzerkauliņi
Salaspils
82.  Lubinecka DianaSK30Salaspils
83.  Lukjanska Anna-ViktorijaSK20salaspils
84.  Maksima IlzeSK40Salaspils
85.  Maksimenko MaksimsVK30
86.  Marčenkovs ArmandsVK20Salaspils
87.  Marčenkovs RaivisVK20Salaspils
88.  Mateisons AtisVK20
89.  Meistere ZandaSK20
90.  Miezītis AndisVK30Rīga
91.  Mironova JeļenaSK20Rīga
92.  Muceniece AmandaSK20Ozolnieki
93.  Mūrnieks JānisVK20
94.  Naglis MaksimsVK30Salaspils
95.  Niedre IvetaSK40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
96.  Ņilovs ValdisVK40VSK Noskrien
Ogres novads
97.  Onučins IļjaVKJ3 Velo Plus
Rīga
98.  Ozers JānisVK50Jelgava
99.  Ozoliņa IevaSK20Kandava
100.  Ozols MarkussVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
101.  Pallo IngrīdaSK30Ķekava
102.  Panteļejeva AngelikaSK40Skrīveri
103.  Pelcis RihardsVK20salaspils
104.  Pērkone EleonoraSK30KNAUF
Salaspils
105.  Pinta MareksVK30Salaspils
106.  Pļavinska SintijaSK20Brocēni
107.  Pole KristiānaSK20Cēsis
108.  Poļikarpova IlzeSK20Salaspils Siltums
Salaspils
109.  Popko AnnaSK30Salaspils
110.  Popko DenissVK30Ogre
111.  Radziņš JānisVK20Radziņi
Kusa
112.  Radžabova OlgaSK30Par sportisku sabiedrību
Rīga
113.  Ragovska EvitaSK20LDz
Salaspils
114.  Ragovskis DainisVK50LDz
Salaspils
115.  Ramka DianaSK20salaspils
116.  Rencis MārtiņšVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
117.  Rimša EveritaSK30Ogre
118.  Rozenbaha LeonoraSKJSalaspils
119.  Runčs JānisVK40
120.  Rupeika OlgaSK30Salaspils
121.  Rutmanis JānisVK30
122.  Ruttule LieneSK30Salaspils
123.  Ruttulis MārtiņšVK30Rīga
124.  Samcovs AgrisVK30
125.  Samohina IlzeSK30Ilzīte Milzīte
Rīga
126.  Sarikins JurijsVK40
127.  Siliņa MarijaSK20Riga
128.  Solovjovs ĒriksVKJSalaspils sporta skola
Salaspils
129.  Spalis IvarsVK40Rīga
130.  Sperga MārisVK30Salaspils
131.  Spruženiece IevaSK30
132.  Stolniece-Permaņicka DiānaSK30
133.  Stūriška IndraSK30Salaspils
134.  Supe DaceSK30Susurīši
Ogre
135.  Supe JānisVK60Tirza
136.  Šale GunitaSK20AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
137.  Šale IvitaSK30AIZKRAUKLE
Skrīveri
138.  Šķesters NormundsVK20Lattelecom
Rīga
139.  Tīss Tomass-ReinisVKJJelgava
140.  Tkačenko AigaSK30
141.  Tolvaiša SauļusVK30Rīga
142.  Urbāne IlzeSK40VSK Noskrien
Riga
143.  Vasjoha JekaterinaSK30
144.  Vecgailis DmitrijsVK30Rīga
145.  Vidiņš GundarsVK20Valmiera
146.  Vilcāne AgneseSK30Salaspils
147.  Vircava AneteSKJSalaspils
148.  Vircava VivitaSK40Salaspils
149.  Vītlola-Biedre UnaSK30Ikšķile
150.  Vītols AtisVK20Rīga
151.  Vizžačaja MarijaSK20Salaspils
152.  Zālītis MareksVK30VSK Noskrien
Ķekava
153.  Zēberga GintaSK30Salaspils
154.  Žezlova AlīnaSKJJaunolaine
155.  Žukovska MaritaSK50VSK Noskrien
Ogre

Skrējiens, 5,27 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akula Biruta5S
2.  Aleksejeva Viktorija1SSalaspils sporta skola
Salaspils
3.  Alkšere Anete1SRīga
4.  Alkšere Diāna4SRīga
5.  Alkšere Simona3SRīga
6.  Alkšers Rolands4VSalaspils
7.  Alne Ilze1SValmiera
8.  Alne Melānija1SValmiera
9.  Anaņjeva Anastasija3S
10.  Anaņjevs Deniss4VSalaspils
11.  Andrejevs Danils2VSalaspils
12.  Anspaks Ēriks1VSalaspils sporta skola
Salaspils
13.  Anufrijeva Kristīne4S
14.  Aņetko Jekaterina4SSalaspils
15.  Apse Līva2SSalaspils sporta skola
Salaspils
16.  Armanovs Kristiāns1VIMSS
Salaspils
17.  Artimovičs Artjoms3V
18.  Augustauska Evelīna1SSalaspils sporta skola
Salaspils
19.  Aveniņa Katrīna3SSalaspils sporta skola
Salaspils
20.  Avota Marija1SSalaspils
21.  Bahšteina Signe4SSalaspils novads
22.  Baranova Līna4SBalozi
23.  Baufale Kitija4SOlaine
24.  Bebre Vineta6SSalaspils
25.  Bendrāte Liene4SSalaspils
26.  Beņislavskis Klāvs3VEzerkauliņi
Salaspils
27.  Beņislavskis Kristers1VEzerkauliņi
Salaspils
28.  Berga Beatrise-Sofija2SRiga
29.  Bērziņa Sigita4SSportland
Salaspils
30.  Bērziņs Māris4VSportland
Rīga
31.  Bērziņš Andrejs3VEzerkauliņi
Salaspils
32.  Biezuma Kristiāna2SRīga
33.  Bikina-Burkite Ilze4SEzerkauliņi
Salaspils
34.  Birģele Mudīte4SSalaspils
35.  Birzāks Mareks3VEzerkauliņi
Salaspils
36.  Blanka Aksels3VSalaspils
37.  Bleidels Roberts1VSalaspils sporta skola
Salaspils
38.  Bogdanova Izabella1SBogdanovu ģimene
Aizpute
39.  Bojāre Vineta2SEzerkauliņi
Salaspils
40.  Bondare Kristīne4SSalaspils
41.  Bondarevs Andrejs4VRīga
42.  Bormane Emīlija1S
43.  Bražinska Renāte4SSalaspils Siltums
Salaspils
44.  Broka Baiba4SSK Tērauds
Ādaži
45.  Brokāns Artis1VSalaspils sporta skola
Salaspils
46.  Brunovska Karlīna2SEzerkauliņi
Salaspils
47.  Brunovska Kristīne4SEzerkauliņi
Salaspils
48.  Budreika Māriņš1VSalaspils sporta skola
Salaspils
49.  Bulāne Elīna4SSportland
Baloži
50.  Buldere Elza2STallink
Rīga
51.  Burkits Aleksis2VEzerkauliņi
Salaspils
52.  Burkits Gustavs1VEzerkauliņi
Salaspils
53.  Bušmane Lāsma4SSalaspils
54.  Bušs Aigars4VSalaspils Siltums
Salaspils
55.  Carjova Oksana4SSalaspils
56.  Caune Malda5S
57.  Cimmermane Natalja4SSalaspils
58.  Cunskis Armands2VSalaspils sporta skola
Salaspils
59.  Čekmarjova Katrīna1SSalaspils
60.  Čekriževa Anastasija4SSK Tērauds
Rīga
61.  Čops Rihards1V
62.  Čuhnovs Mārtiņš2VSalaspils sporta skola
Salaspils
63.  Dābols Dāvis2VRīga
64.  Danenberga Evita4SRīga
65.  Daņilovsks Ksenija1SRīga
66.  Davidova Samanta-Aleksandra2SSalaspils sporta skola
Salaspils
67.  Dmitračenoka Jeļena4SSalaspils
68.  Dmitračenoka Viktorija1SSalaspils
69.  Dobriks Toms1VIM Sports
Salaspils
70.  Doroškeviča Margarita4SRīga
71.  Dosberga Agate1S
72.  Dosbergs Dainis4V
73.  Dosbergs Gustavs1V
74.  Druva Aleksis3VEzerkauliņi
Salaspils
75.  Eglītis Raivo1V
76.  Elksnītis Emīls4VSalaspils sporta skola
Salaspils
77.  Feifers Māris4VSalaspils
78.  Feifers Markuss1VIM Sports
Salaspils
79.  Feldmane Sintija1SSalaspils
80.  Felšus Kristaps4VSalaspils
81.  Feteris Aigars4VSalaspils sporta skola
Salaspils
82.  Fjodorovs Aleksandrs1V
83.  Foka Iveta4SSalaspils
84.  Fraktniece Gunita4SSalaspils
85.  Freidenfelde Madara3SSalaspils
86.  Freimanis Ģirts3VSalaspils sporta skola
Salaspils
87.  Frīdenbergs Aleksandrs3VEzerkauliņi
Salaspils
88.  Fridrihsons Ričards1VIM Sports
Salaspils
89.  Gaile Līna2SSSS
Sigulda
90.  Gailīte Elizabete1SE-komanda
Salaspils
91.  Ganzuļa Georgijs2VSalaspils sporta skola
Salaspils
92.  Goldmane Elīna4SSportland
Rīga
93.  Gorbačova Inna5SRīga
94.  Gorbačovs Sergejs5VV45
Rīga
95.  Grava Roberts1V
96.  Grencbergs Arvis4VSK Tērauds
Rīga
97.  Gulbe Marta1SSalaspils
98.  Holmanovs Artjoms1V
99.  Istjagina Iveta3SRiga
100.  Janišs Ričards1VIM Sports
Salaspils
101.  Jansone Marta1S
102.  Jansons Bruno1V
103.  Jasinska Patrīcija2Snav
Rīga
104.  Jukšinska Kristīne4SMārupe
105.  Kalniņš Gvido4VSK Tērauds
Rīga/ Smiltene
106.  Kervane Nellija4S
107.  Kļaviņa Eva-Evelīna1SSalaspils
108.  Kļaviņa Laura4SEzerkauliņi
Salaspils
109.  Kļaviņš Kristers3VEzerkauliņi
Salaspils
110.  Knope Roberts3VEzerkauliņi
Salaspils
111.  Koroļkova Anastasija4SSalaspils
112.  Korotkovs Maksims3VNRC Jelgava
Jelgava
113.  Kovaļonoka Anna3SSalaspils sporta skola
Salaspils
114.  Kovaļova Melisa1SSalaspils
115.  Kovaļovs Sergejs4SSalaspils
116.  Krasnais Edvards1V
117.  Krastiņa Ilona4SSalaspils Siltums
Salaspils
118.  Krastiņš Valts1V
119.  Krauja Reinis1V
120.  Kravalis Emīls2VSiguldas Sporta Skola
Sigulda
121.  Kravalis Jānis1VSiguldas Sporta skola
Sigulda
122.  Kravalis Kaspars4VPļaviņām-90
Pļaviņas
123.  Krēsliņa Arta4SSalaspils
124.  Krumina Maruta4STukums
125.  Kungurcevs Oļegs4VSK Tērauds
Rīga
126.  Ķīkule Zane4SSalaspils sporta skola
Salaspils
127.  Ķikuste Anete4SSalaspils
128.  Ķikuste Loreta2SSalaspils sporta skola
Salaspils
129.  Ķikusts Lūkass1VSalaspils sporta skola
Salaspils
130.  Ķiploka Kristena2SEzerkauliņi
Salaspils
131.  Laicāne Sanita4SSK Tērauds
Baltezers
132.  Lapaine Inga4SEzerkauliņi
Salaspils
133.  Lapainis Arnolds3VEzerkauliņi
Salaspils
134.  Lapainis Guntars4VEzerkauliņi
Salaspils
135.  Lapina Erika1SSalaspils
136.  Laviņa Linda4SRīga
137.  Lejiņš Artūrs2VSalaspils sporta skola
Salaspils
138.  Liepiņš Kaspars4VSalaspils
139.  Ligeris Edgars4VSalaspils
140.  Ligeris Kristiāns1VIM Sports
Salaspils
141.  Ligers Valdis5VCēsis
142.  Ločmele Agnese4SJelgava
143.  Ločmele Lidija4SJelgava
144.  Ločmelis Eduards1VJelgava
145.  Lucika Anna-Laura1SSalaspils Sporta skola
Salaspils
146.  Lunts Raiens1VSporta skola
Salaspils
147.  Lūse Sindija-Paula1SSalaspils
148.  Magdisjuka Roksana3SSalaspils sporta skola
Salaspils
149.  Maldere Digna3SSalaspils sporta skola
Salaspils
150.  Marinaki Oto2VEzerkauliņi
Salaspils
151.  Mateisone Nelda4SIM Sports
Salaspils
152.  Matīss Gregors4VSalaspils sporta skola
Salaspils
153.  Mellace Karīna1Sss Arkādija
Rīga
154.  Mežiels Jānis4VASK PATRIA
Koknese
155.  Mežvēvere Sarmīte4SSPORTLAND
Ogre
156.  Mežvēvers Aivars4VSPORTLAND
Ogre
157.  Migla Raivis1VSalaspils sporta skola
Salaspils
158.  Mikolone Evita4S
159.  Millersone Regīna6SSalaspils
160.  Misukovska Darja4SSalaspils
161.  Mitrofonovs Daniils2VSalaspils sporta skola
Salaspils
162.  Moļvinska Anastasija4SRīga
163.  Moorlata Estere4S
164.  Mozins Jurijs4VSalaspils
165.  Mūrniece Agnese4Sstopiņu novads
166.  Mūrnieks Pēteris1VLielvārde
167.  Mūrnieks Renārs4Vstopiņu novads
168.  Muzika Elīza1SVSK Noskrien
Jumprava
169.  Neiburga Gundega4S
170.  Nikolajeva Dace4SRiga
171.  Nikolajeva Elīna4SĶekava
172.  Oliņa Daniela2SEzerkauliņi
Salaspils
173.  Osīte Tīna1S
174.  Ozerskis Artūrs2VSalaspils sporta skola
Salaspils
175.  Ozoliņa Kristiāna1SSalaspils sporta skola
Salaspils
176.  Pāķe Gundega4SSaulkrasti SRT
Saulkrasti
177.  Pāķe Lelde1SSaulkrasti SRT
Saulkrasti
178.  Pāķis Eduards4VSaulkrasti SRT
Saulkrasti
179.  Parings Ervīns4VST
Salaspils
180.  Patenko Andrejs4VSalaspils
181.  Petrovskis Emīls1VVSK Noskrien
Salaspils
182.  Pilāte Sofija1SSalaspils sporta skola
Salaspils
183.  Pinkulis Jānis4VSportland
Rīga
184.  Pitrāns Deivids2VSalaspils sporta skola
Salaspils
185.  Poļakovs Artemijs1VSalaspils sporta skola
Salaspils
186.  Poļiščuks Rihards2VSalaspils sporta skola
Salaspils
187.  Priževoite Anna-Katrīna1SAK un Co
Salaspils
188.  Puriņa Sanija2SEzerkauliņi
Salaspils
189.  Putne-Priževoite Evija4SAK un Co
Salaspils
190.  Putniņš Edijs2VSalaspils sporta skola
Salaspils
191.  Racina Linda4SEzerkauliņi
Salaspils
192.  Radkovska Kristīne4S
193.  Razumovskis Valdis4V
194.  Rudzītis Ritvars3VEzerkauliņi
Salaspils
195.  Salmanis Kristaps2VSalaspils sporta skola
Salaspils
196.  Semenenko Viktorija4SGO!Team
Riga
197.  Smilga Solvita4SSalaspils
198.  Sokolova Saiva4SSalaspils
199.  Sokunova Alīna1SSalaspils
200.  Spalāne Daina4S
201.  Sparāne Sanita-Ieva4SSportland
Preiļi
202.  Sperga Markuss1VIM Sports
Salaspils
203.  Spilva Rūdolfs3VEzerkauliņi
Salaspils
204.  Stepurova Elizabete1SSalaspils sporta skola
Salaspils
205.  Strautiņa Jana4SSportland
Salaspils
206.  Strautiņš Rihards1VIMSPORTS
Salaspils
207.  Stroža Alise2SEzerkauliņi
Salaspils
208.  Suta-Zute Santa4SSK Tērauds
Carnikava
209.  Šauva Zane4S
210.  Šeļagova Daniela1SSalaspils sporta skola
Salaspils
211.  Šepeļova Jana1SSalaspils sporta skola
Salaspils
212.  Ševcova Jana4SOlaine
213.  Šnepste Evija4SSaulkalne
214.  Šņoriņš Jānis4VSPORTLAT
Talsi
215.  Štamers Oskars1VSportland
Rīga
216.  Šteins Raimonds4VSk Tērauds
Rīga
217.  Šukalo Anna2SSalaspils sporta skola
Salaspils
218.  Šukalo Marija3SSalaspils sporta skola
Salaspils
219.  Tereščuks Deniss2VSalaspils sporta skola
Salaspils
220.  Tihonova Iveta4SSalaspils
221.  Titova Anna4SJūrmala-LSC
Jūrmala
222.  Toča Alise-Evelīna1SSalaspils sporta skola
Salaspils
223.  Tomiņa Jolanta4S
224.  Tupe Aivars1V
225.  Turkins Jevgēnijs4VSK Tērauds
Aiviekste
226.  Tuvikene Linda4SSwedbank
Salaspils
227.  Ūdris Emīls3VEzerkauliņi
Salaspils
228.  Ulmanis Domeniks2VSalaspils sporta skola
Salaspils
229.  Umanecs Nils2VRiga
230.  Umanecs Nils2VRīga
231.  Unāma Marta-Dženifera1SSalaspils
232.  Ungure Alise2SEzerkauliņi
Salaspils
233.  Urbāne Terēze3SSK Tērauds
Rīga
234.  Urbanovičs Aleksejs4VSalaspils
235.  Vaičeulena Kristīne4Srīga
236.  Valainis Valdis2VSalaspils sporta skola
Salaspils
237.  Vancāne Sandra5SSK Tērauds
ķekava
238.  Vasiļjeva Anastasija2SSalaspils sporta skola
Salaspils
239.  Vēveris Ralfs2VSalaspils sporta skola
Salaspils
240.  Vīksne Estere2SSigulda
241.  Vīlips Ernests2VSalaspils sporta skola
Salaspils
242.  Virsnītis Reinis2VEzerkauliņi
Salaspils
243.  Vītola Gita1SEzerkauliņi
Salaspils
244.  Vītola Taive4SEzerkauliņi
Salaspils
245.  Vītols Edvards1VIM Sports
SALASPILS
246.  Vītols Ēriks3VEzerkauliņi
Salaspils
247.  Vītols Uldis4VEzerkauliņi
Salaspils
248.  Volkovs Sergejs4VRīga
249.  Zagorskis Edgars4VSK Tērauds
Upeslejas
250.  Zaķis Mārtiņš1VSalaspils sporta skola
Salaspils
251.  Zalamane Venita4SEzerkauliņi
Salaspils
252.  Zalamanis Daniels2VEzerkauliņi
Salaspils
253.  Zariņa Zita4SRiga
254.  Zēberga Zanda4SSalaspils sporta nams
Salaspils
255.  Zelčs Emīls3VEzerkauliņi
Salaspils
256.  Ziediņa Viktorija1SSalaspils sporta skola
Salaspils
257.  Zuja Iveta5SSalaspils
258.  Žihars Kristiāns1VSalaspils sporta skola
Salaspils
259.  Žubeckis Dainis4VLattelecom
Rīga
260.  Žubulis Emīls3VRīga

Bērnu skrējiens, 700 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ādamsons JēkabsZ1Limbaži
2.  Akmene AliseM2Salaspils sporta skola
Salaspils
3.  Anaņjevs ArsēnijsZ3
4.  Anspaka ElizabeteM1
5.  Arbidāns EmīlsZ3Salaspils
6.  Arbidāns EmīlsZ3Salaspils
7.  Aspere AnceM2Jasperi
Rīga
8.  Aspers ĀdamsZ2Jasperi
Rīga
9.  Austruma AnnijaM2Salaspils
10.  Avots NikolajsZ2Salaspils
11.  Badaļans NilsZ2
12.  Baltpurviņa RūtaM2
13.  Baltrusevics ArtjomsZ1Salaspils
14.  Barabanova MargaritaM3Saurieši
15.  Barabanovs TimursZ2Saurieši
16.  Baranauska AmandaM1Katlakalns
17.  Baranausks RolandsZ1Katlakalns
18.  Baranovs ArtjomsZ2Salaspils
19.  Barišņikova MilenaM1Rīga
20.  Bašaka DarinaM1Saurieši
21.  Bašaka SofijaM2Saurieši
22.  Belavina MilanaM2
23.  Berezņevs AkimsZ1www.karateskola.lv
Salaspils
24.  Bērtiņa LeldeM1Rīga
25.  Bērziņa JustīneM3Ķekava
26.  Biedris JēkabsZ2Ezerkauliņi
Salaspils
27.  Birnbauma MadaraM1Rīga
28.  Blanks ErnestsZ1Salaspils
29.  Blažēvica MaijaM1Salaspils
30.  Bogdanova KatrīnaM1Bogdanovu ģimene
Aizpute
31.  Bogdanova VeronikaM2Bogdanovu ģimene
Aizpute
32.  Bogdanova ViktorijaM3Bogdanovu ģimene
Aizpute
33.  Bogdanovs AleksisZ1Bogdanovu ģimene
Aizpute
34.  Boldasevics KristersZ2Adazu novads
35.  Bondare ElīzaM1Salaspils
36.  Bondars DanielsZ2Salaspils
37.  Brokāne AmandaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
38.  Brokāns Ralfs-JānisZ2Salaspils sporta skola
Salaspils
39.  Budetskyi BogdanZ3Salaspils
40.  Burunova KarīnaM3Ogre
41.  Buša KateM2
42.  Butorina AnastasijaM3Upeslejas
43.  Caevskis AleksZ3Riga
44.  Caics AugustsZ1TMNT
Rīga
45.  Celms RihardsZ1
46.  Cimmermans EmilsZ1
47.  Citajeva KsenijaM3
48.  Daņilovskis VladimirsZ1Rīga
49.  Daņilovskis VladimirsZ1Rīga
50.  Dmitračenoks SergejsZ3Salaspils
51.  Dulmanis Daniels-SantisZ3Salaspils
52.  Feifers LiamssZ1Salaspils
53.  Feimane KleoM3Riga
54.  Feimane VeronikaM1RIGA
55.  Feldmane EstereM3Salaspils
56.  Feldmane UlrikaM3Salaspils
57.  Felšus KārlisZ2Salaspils
58.  Fjodorova JekaterinaM2Olaine
59.  Fjodorovs DmitrijsZ3Olaine
60.  Fogele ElzaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
61.  Fraktnieks RobertsZ1Salaspils
62.  Fridrihsone AnnijaZ2Salaspils
63.  Gaile Lote-LeaM3Sigulda
64.  Gailīte EstereM3Salaspils sporta skola
Salaspils
65.  Gailītis ElijsZ1E-komanda
Salaspils
66.  Gasane NailaM1Salaspils
67.  Golubevs GlebsZ1Salaspils
68.  Graudužis RihardsZ1Salaspils
69.  Gribs DanielsZ3Salaspils sporta skola
Salaspils
70.  Gribs RičardsZ1Salaspils
71.  Grīna AliseM3Kekava
72.  Grīnberga RasaM3Cukurčiki
Rīga
73.  Grīns RihardsZ1Kekava
74.  Grīns RobertsZ2Kekava
75.  Groznaja EleonoraM2Salaspils
76.  Gubina DarjaM2Dzeguzes
Olaine
77.  Gudena LauraM1Riga
78.  Heidemane GabrielaM1Rīga
79.  Hmeļņika ZaneM2Ezer
Salaspils
80.  Holmanova JūlijaM2
81.  Hripčenko RodionsZ2Salaspils
82.  Hudabčonoka LuīzeM3Jūrmalas sporta skola
Rīga
83.  Hudobčonoks OskarsZ1
84.  Izotovs ArtemijsZ1Rìga
85.  Jakovleva SamantaM1Salaspils
86.  Jaks GustavsZ2Salasils novads
87.  Jerofejeva FelicitaM1Rīga
88.  Jerofejeva SelīnaM1Rīga
89.  Jubelis KasparsZ3Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskola
Rīga
90.  Juraka ViolaM1Rīga
91.  Jušēns Toms-RūdolfsZ3Rīga
92.  Kalniņa DžesikaM2Vecumnieki
93.  Kalniņa KeitaM1
94.  Kalniņš TomassZ2Vecumnieki
95.  Kaļverša ElzaM1Salaspils Zīriņi
Salaspils
96.  Kaļveršs RalfsZ1Salaspils Zīriņi
Salaspils
97.  Karašova SamantaM2Salaspils
98.  Kārkliņš IvoZ2Carnikava
99.  Kārkliņš RaivoZ1Carnikava
100.  Kaspere EstereM3Bauska
101.  Kaspers OskarsZ1Bauska
102.  Kirilova SandraM3Salaspils sporta skola
Salaspils
103.  Kiseļevs MarkussZ2
104.  Kļaviņa EstereM3Salaspils sporta skola
Salaspils
105.  Kļaviņa RebekaM1Salaspils
106.  Kokins RičardsZ3Salaspils sporta skola
Salaspils
107.  Kolosova DarjaM3Saurieši
108.  Konrāde IevaM2
109.  Konrāds AldisZ2Baldone
110.  Korols DanielsZ1Riga
111.  Krasikova AmēlijaM1Banda
Riga
112.  Krasikova GlorijaM2Riga
113.  Krasikovs RobertsZ1Banda
Riga
114.  Krasnā ElizabeteM3
115.  Krasula MarksZ1salaspils
116.  Kravale EveritaM1Pļaviņas
117.  Krilovska LaimdotaM2Izturība
Ikšķile
118.  Krišjānis RūdolfsZ1Rīga
119.  Kupreviča ŠarloteM1-
Salaspils
120.  Ķikure NoraM1Sportland
Rīga
121.  Lapiņa ĒrikaM3Salaspils
122.  Laseviča NikoletaM1Rīga
123.  Laukazīle LinardsZ1Salaspils
124.  Lazda TomsZ1Salaspils
125.  Leoparde LeldeM2Rīga
126.  Līcītis EmīlsZ3Salaspils
127.  Līcītis OskarsZ2Salaspils
128.  Liepa SidnijsZ3Jūrmala
129.  Liepiņa KasandraM2
130.  Liepiņš EmīlsZ1Salaspils
131.  Ligere ElīzaM2Salaspils
132.  Ligere LuīzeM1Salaspils
133.  Līpenītis HenrijsZ1Salaspils
134.  Līpenīts GustavsZ3Salaspils
135.  Ločmelis EduardsZ3Jelgava
136.  Losāne SamantaM1Salaspils
137.  Ļubarte LaimaM1Salaspils
138.  Ļvovs DanielsZ1Saulkalne
139.  Makojeds RuslansZ3
140.  Maļinovskis TimursZ2Salaspils
141.  Mandelis ArnoZ1Raseli
Rīga
142.  Mandelis TomassZ3Raseli
Rīga
143.  Matusevičs TomassZ340 v.skola
Rīga
144.  Mažajevs AleksejsZ3Olaine
145.  Medne KristaM1Rīga
146.  Mednis ArtisZ1Rīga
147.  Medvedevs RičardsZ1Ikšķile
148.  Meinarts GustavsZ1Riga
149.  Melins MarksM3Salaspils sporta skola
Salaspils
150.  Mendelsone AlīnaM2Rīga
151.  Mendelsons Marks-SimonsZ1Rīga
152.  Mežvēvers MartinsZ1SPORTLAND
Ogre
153.  Mežvēvers TomassZ1SPORTLAND
Ogre
154.  Mickāne LauraM3Ezerkauliņi
Salaspils
155.  Mickans EdijsZ2
156.  Miņkovs SvjatoslavsZ1
157.  Mjagkova AgateM2Ogre
158.  Mūrniece MadaraM2stopiņu novads
159.  Murnieks MarkussZ1
160.  Niedra Artūrs-GerogsZ3Salaspils
161.  Novika DārtaM3Salaspils
162.  Ogorodnikovs DainisZ3Salaspils
163.  Ogorodnikovs RičardsZ1Salaspils
164.  Opolā IevaM3Salaspils
165.  Opolais ErvīnsZ1Salaspils
166.  Orniņa EstereM2Ķekava
167.  Ozers ArnoldsZ1Rīga
168.  Ozoliņa Elīza-AndraM3BANDANA.LV
Salaspils
169.  Ozoliņš GustavsZ1
170.  Ozoliņš TomsZ1
171.  Pāķe MadaraM2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
172.  Patenko LauraM3Salaspils
173.  Pelcis EdvardsZ3salaspils
174.  Permaņicka KeitaM3Salaspils
175.  Permaņicka LorēnaM1Salaspils
176.  Pičurovs MaksimsZ2
177.  Pinta FilipsZ1Salaspils
178.  Pinta Paula-MarijaM2Salaspils
179.  Podoroga ArsenijsZ1Riteņvasara
Salaspils
180.  Poļakova ArinaM1
181.  Popko TomassZ1Ogre
182.  Prokofjeva EmmaM2Salaspils
183.  Prokudins KirillsZ2Ādažu novads
184.  Pronausks AntonsZ3Rīga
185.  Raboviča RasaM1Salaspils
Salaspils
186.  Rabovičs AudrisZ1Salaspils
Salaspils
187.  Riekstiņa Anna-OlīvijaM2Rīga
188.  Rilss FilipsZ3Salaspils
189.  Romanovskis IvansZ1Salaspils
190.  Ropšs MārtiņšZ2Salaspils
191.  Ropšs ViestursZ1Salaspils
192.  Rozentāle AmandaM1Iecava
193.  Rudene AleksandraM2Salaspils
194.  Rūdulis MārtiņšZ1Tukums
195.  Runča KateM3Salaspils
196.  Rupeika LuīzaM2Salaspils
197.  Rutkis AdriansZ3
198.  Saulītis GustavsZ1Salaspils
199.  Savo Lamins-RobertsZ2Baltais
Rīga
200.  Slaidiņš MārtiņšZ3
201.  Slokenberga ElīzaM3
202.  Slokenbergs OskarsZ2
203.  Smalovijs ArtursZ2
204.  Smilga LeldeM3Salaspils sporta skola
Salaspils
205.  Sokorovs PatriksZ3Salaspils
206.  Sola KrišjānisZ1Salaspils
207.  Sperga TomassZ2Salaspils
208.  Stabiņš RaimondsZ2
209.  Stalidzāne Emīlija-PaulaM1Salaspils
210.  Strautiņa PaulaM3Sportland
Salaspils
211.  Strēlnieks MatīssZ1Ogre
212.  Stūriška EvelīnaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
213.  Šarovs AleksejsZ1Salaspils
214.  Šaškovs ArsenijsZ2M3A
Salaspils
215.  Šaškovs ArtemijsZ1M3A
Salaspils
216.  Ščipakova SvetlanaM2
217.  Ščipakovs GeorgijsZ3
218.  Šileiko RaivisZ1Salaspils
219.  Šīrante DarjaM1Rīga
220.  Šīrante JelizavetaM1Rīga
221.  Šmukiņš-Primaks BrunoZ3Salaspils novads
222.  Šmukiņš-Primaks EnrikoZ3Salaspils novads
223.  Šnepste DžastīneM3
224.  Šnepste SabīneM1
225.  Šnepsts KristersZ1Saulkalne
226.  Štrauhmanis Kristers-BrunoZ2Salaspils sporta skola
Salaspils
227.  Štrauhmanis OskarsZ1Riteņvasara
Salaspils
228.  Švalkovskis MarksZ1
229.  Terehovs Ralfs-AtisZ1Salaspils
230.  Tkačenko AlīnaM1Salaspils
231.  Točs HaraldsZ1Salaspils
232.  Tupe AleksandrsZ2Salaspils
233.  Valbergs GustavsZ1Salaspils
234.  Valbergs GustavsZ1Salaspils
235.  Vasilenko TimursZ3Salaspils
236.  Veslopolovs DaniilsZ1Riga
237.  Veslopolovs JaroslavsZ1
238.  Vīksne KecijaM2Sigulda
239.  Volkovs DenissZ3Rīga
240.  Zaharova ŽaneteM3Salaspils sporta skola
Salaspils
241.  Zaicevs ŅikitaZ2
242.  Zālīte AnnikaM2SS Arkādija
Rīga
243.  Zālīte LoretaM3SS Arkādija
Rīga
244.  Zālītis JānisZ1Rīga
245.  Zariņš ĒriksZ3Rīga
246.  Zēberga UmeM3
247.  Zēbergs ErnestsZ1
248.  Ziemelis DāvisZ1
249.  Zubko JūlijaM3Rīga
250.  Zvaigzne EvelīnaM3Salaspils sporta skola
Salaspils
251.  Zvēra AmandaM1Ikšķile
252.  Zvēra ElizabeteM1Ikšķile
253.  Zviedre KeitaM2Saulkalne
254.  Žihars MarksZ3salaspils
255.  Žinko ArtūrsZ1Liepāja
256.  Žinko TimursZ1Liepāja

Kopā pieteikušies: 768