Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada 4. pusmaratons 2017 | Saraksts

Pusmaratons 21,0975km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbramsModrisV60
2. AuziņšRaimondsV50Liepāja
3. AuziņšRaimondsV50
4. BoļšijsAgrisVRēzekne
5. BondarsAivarsV50Jēkabpils
6. ČuplakaEvijaS
7. DibaņinsElvisVJūrmala
8. GulbisIngarsV50AizkraukleJaunjelgava
9. IvanovaSarmīteSUzvaraBauska
10. JēkabsonsJānisVRīga
11. JerofejevsJānisVPļaviņām-90Pļaviņas
12. KvedaravičsAinārsV40AIZKRAUKLENereta
13. ĶēpulisArnisV
14. LaucisNormundsV50AIZKRAUKLEAizkraukle
15. LeineJekaterīnaSAizkraukle
16. LiepiņšVilnisV60CSCCarnikava
17. LivčānsKasparsVIkšķile
18. MežielsJānisV50Ogres novads
19. MikelsonsAndisV40Vidrizi
20. PakārklisMārisV40SKRīga
21. PanteļejevaAngelikaS40Skrīveri
22. PārumsJānisVProjekts EtiopietisIecava
23. PētersonsMārisVOTTORīga
24. PilmanisMārisV40
25. ReidzānsArtūrsVAizkraukle
26. RublisAigarsV40AizkraukleAizkraukle
27. SivkoAntonijsV40Ventspils
28. SkārdaDzintraSAIZKRAUKLE / VSK NoskrienAizkraukle
29. ŠakelisValērijsV40Līvānu VK/ ASICSLīvāni
30. ŠaleGunitaSAIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
31. ŠaleIvitaSAIZKRAUKLESkrīveri
32. VarakājsDāvisVRīga
33. VažņevičsJānisV50Līvānu VKLīvāni
34. ŽubursDainisV40MARATONA KLUBSDunalka

Tautas skrējiens 5,3km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AmtmanisJānis-LinardsVTARĪGA
2. BaufaleKitijaSTOlaine
3. BaumanisDainisVT
4. GirkaleTeiksmaVTBauska
5. GovoreEvitaSTAizkraukle
6. GrīnvaldeLeldeSTRīga
7. GruševsSalvisVTSkriešanas AkadēmijaRīga
8. JerofejevaInetaSTRīga
9. JugāneMadaraST
10. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaSTVSK NOSKRIENRīga
11. KravalisKasparsVTPļaviņām-90Pļaviņas
12. KrievānsAlvisVTBGārsene
13. KuprejevsAleksejsVTOgre
14. MelnacisArtisVT
15. MežielsKrišs-JānisVTOgre
16. MūrnieksJānisVT
17. RancānsKristapsVTB
18. StolbovsGvidoVT
19. ŠvarcaSintijaSTAizkraukle
20. TrokmanisSergejsVTAAIZKRAUKLEAIZKRAUKLE
21. VītolaIngaSTAizkraukleAIZKRAUKLE

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BondareNikaSB4Pļaviņām-90Pļaviņas
2. BunkaKeitaSB2Aizkraukle
3. DaņilovskaSigitaVB1Rīga
4. DišereiteKarlīna-NikolaSB1AizkraukleSkrīveri
5. EglītisMartinsVB1Ikšķile
6. EglītisMiksVB1Ikšķile
7. ErtmaneAdrijaSB1Rīga
8. FjodorovaJekaterinaSB2Olaine
9. FjodorovsDmitrijsVB3Olaine
10. Grīnvalds-OzolsAdriānsVB3Ogre
11. GubinaDarjaSB2Olaine
12. GubinaMarijaSB4Olaine
13. JerofejevaFelicitaSB1Rīga
14. JerofejevaSelīnaSB1Rīga
15. KaķisMārtiņšVB3
16. KaķisMārtiņšVB1Aizkraukle
17. KarpušenkovaAlīnaSB3
18. KlaniņaDiānaVB1BērziņsAizkrauklē
19. KrišjānisRūdolfsVB1Rīga
20. KuprejevsDominiksVB1Ogre
21. LeidumaMartaSB1Aizkraukle
22. LeinisMarkss-StassVB2Aizkraukle
23. LeopardeLeldeSB2Rīga
24. LiepiņšRobertsVB1Aizkraukle
25. MažajevaAlinaSB4Olaine
26. MažajevsAleksejsVB3Olaine
27. MeinartsGustavsVB1Riga
28. MellaceKarīnaSB4ss ArkādijaRīga
29. MisaRaivoVB1Bauska-Uzvara
30. MisaSabīneSB2Uzvara/Bauska
31. MorevsViktorsVB3Aizkraukle
32. MūrnieksPēterisVB4Lielvārde
33. OzersArnoldsVB1Rīga
34. PadomsValtersVB3Aizkraukles sporta centrsAizkraukle
35. PanteļejevaEnijaSB3Skrīveri
36. RodeRobertsVB1Aizkraukle
37. RozentāleAmandaSB1Iecava
38. SkulteMadaraSB1
39. SkulteRūdolfsVB3
40. StabrovskaElīnaSB2Aizkraukle
41. TalmaneAnna-GrietaSB1Lielvārde
42. TālmanisRobertsVB3Lielvārde
43. TirmiziGabrielsVB1Koknese
44. TirmiziKatrīnaSB1Koknese
45. TrupaAmanda-ZitaSB1Aizkraukle
46. TrupaAmanda-ZitaSB1Aizkraukle
47. ValbergsGustavsVB1Salaspils
48. VegmanisEmīls-EdvardsVB4IndividuāliJelgava
49. ZubkoJūlijaSB3Rīga

Kopā pieteikušies: 104