Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Aizkraukles novada 4. pusmaratons 2017 | Saraksts

Pusmaratons 21,0975km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābrams ModrisV60
2.  Auziņš RaimondsV50
3.  Auziņš RaimondsV50Liepāja
4.  Boļšijs AgrisVRēzekne
5.  Bondars AivarsV50Jēkabpils
6.  Čuplaka EvijaS
7.  Dibaņins ElvisVJūrmala
8.  Gulbis IngarsV50Aizkraukle
Jaunjelgava
9.  Ivanova SarmīteSUzvara
Bauska
10.  Jēkabsons JānisVRīga
11.  Jerofejevs JānisVPļaviņām-90
Pļaviņas
12.  Kvedaravičs AinārsV40AIZKRAUKLE
Nereta
13.  Ķēpulis ArnisV
14.  Laucis NormundsV50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
15.  Leine JekaterīnaSAizkraukle
16.  Liepiņš VilnisV60CSC
Carnikava
17.  Livčāns KasparsVIkšķile
18.  Mežiels JānisV50Ogres novads
19.  Mikelsons AndisV40Vidrizi
20.  Pakārklis MārisV40SK
Rīga
21.  Panteļejeva AngelikaS40Skrīveri
22.  Pārums JānisVProjekts Etiopietis
Iecava
23.  Pētersons MārisVOTTO
Rīga
24.  Pilmanis MārisV40
25.  Reidzāns ArtūrsVAizkraukle
26.  Rublis AigarsV40Aizkraukle
Aizkraukle
27.  Sivko AntonijsV40Ventspils
28.  Skārda DzintraSAIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Aizkraukle
29.  Šakelis ValērijsV40Līvānu VK/ ASICS
Līvāni
30.  Šale GunitaSAIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
31.  Šale IvitaSAIZKRAUKLE
Skrīveri
32.  Varakājs DāvisVRīga
33.  Važņevičs JānisV50Līvānu VK
Līvāni
34.  Žuburs DainisV40MARATONA KLUBS
Dunalka

Tautas skrējiens 5,3km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Amtmanis Jānis-LinardsVTARĪGA
2.  Baufale KitijaSTOlaine
3.  Baumanis DainisVT
4.  Girkale TeiksmaVTBauska
5.  Govore EvitaSTAizkraukle
6.  Grīnvalde LeldeSTRīga
7.  Gruševs SalvisVTSkriešanas Akadēmija
Rīga
8.  Jerofejeva InetaSTRīga
9.  Jugāne MadaraST
10.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaSTVSK NOSKRIEN
Rīga
11.  Kravalis KasparsVTPļaviņām-90
Pļaviņas
12.  Krievāns AlvisVTBGārsene
13.  Kuprejevs AleksejsVTOgre
14.  Melnacis ArtisVT
15.  Mežiels Krišs-JānisVTOgre
16.  Mūrnieks JānisVT
17.  Rancāns KristapsVTB
18.  Stolbovs GvidoVT
19.  Švarca SintijaSTAizkraukle
20.  Trokmanis SergejsVTAAIZKRAUKLE
AIZKRAUKLE
21.  Vītola IngaSTAizkraukle
AIZKRAUKLE

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bondare NikaSB4Pļaviņām-90
Pļaviņas
2.  Bunka KeitaSB2Aizkraukle
3.  Daņilovska SigitaVB1Rīga
4.  Dišereite Karlīna-NikolaSB1Aizkraukle
Skrīveri
5.  Eglītis MartinsVB1Ikšķile
6.  Eglītis MiksVB1Ikšķile
7.  Ertmane AdrijaSB1Rīga
8.  Fjodorova JekaterinaSB2Olaine
9.  Fjodorovs DmitrijsVB3Olaine
10.  Grīnvalds-Ozols AdriānsVB3Ogre
11.  Gubina DarjaSB2Olaine
12.  Gubina MarijaSB4Olaine
13.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
14.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
15.  Kaķis MārtiņšVB3
16.  Kaķis MārtiņšVB1Aizkraukle
17.  Karpušenkova AlīnaSB3
18.  Klaniņa DiānaVB1Bērziņs
Aizkrauklē
19.  Krišjānis RūdolfsVB1Rīga
20.  Kuprejevs DominiksVB1Ogre
21.  Leiduma MartaSB1Aizkraukle
22.  Leinis Markss-StassVB2Aizkraukle
23.  Leoparde LeldeSB2Rīga
24.  Liepiņš RobertsVB1Aizkraukle
25.  Mažajeva AlinaSB4Olaine
26.  Mažajevs AleksejsVB3Olaine
27.  Meinarts GustavsVB1Riga
28.  Mellace KarīnaSB4ss Arkādija
Rīga
29.  Misa RaivoVB1Bauska-Uzvara
30.  Misa SabīneSB2Uzvara/Bauska
31.  Morevs ViktorsVB3Aizkraukle
32.  Mūrnieks PēterisVB4Lielvārde
33.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
34.  Padoms ValtersVB3Aizkraukles sporta centrs
Aizkraukle
35.  Panteļejeva EnijaSB3Skrīveri
36.  Rode RobertsVB1Aizkraukle
37.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
38.  Skulte MadaraSB1
39.  Skulte RūdolfsVB3
40.  Stabrovska ElīnaSB2Aizkraukle
41.  Talmane Anna-GrietaSB1Lielvārde
42.  Tālmanis RobertsVB3Lielvārde
43.  Tirmizi GabrielsVB1Koknese
44.  Tirmizi KatrīnaSB1Koknese
45.  Trupa Amanda-ZitaSB1Aizkraukle
46.  Trupa Amanda-ZitaSB1Aizkraukle
47.  Valbergs GustavsVB1Salaspils
48.  Vegmanis Emīls-EdvardsVB4Individuāli
Jelgava
49.  Zubko JūlijaSB3Rīga

Kopā pieteikušies: 104



Daugavpils PM 2018