Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Valmieras maratons 2017

Statistika

eXTReMe Tracker

36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleĢirts-EmīlsV18VaidavaVaidava
2. AntonsMārcisV30Rubene
3. AntonsMareksV35Valmiera
4. AtslēgaAndrisV30666Valmiermuiža
5. Balode-PacereLieneS30SIA OTIS LATVIATukums
6. BaumaneSandraS22Valmiera
7. BelasovsAigarsV30VaidavaValmiera
8. BergaNadīnaS16SKRIENAM KOPĀKocēni
9. BergsGuntisV40Old CrabsKocēnu novads
10. BērziņaZandaS22KSKKocēni
11. BērziņšArnisV40BērziņiRīga
12. BērziņšEdvīnsV55indRīga
13. BērziņšRaitisV30VSK NoskrienValmiera
14. BirumsMārtiņšV30STKValmiera
15. BremzeNormundsV50OGRERīga
16. Brice-MatisoneElīnaS30Rīga
17. BrokaIngaS35Vidzemes logiBurtnieku novads
18. BroksErvīnsV35Vidzemes logiBurtnieku novads
19. BruževicaAneteS40Rīga
20. CepītisAivarsV60____Valmiera
21. CīmureIntaS30CīmurēniRīga
22. ČerņadjevsJurisV50Bajāri
23. DāvidsoneZaneS22ValmieraValmiera
24. DemeškoAndrejsV35Rīga
25. DenovsArtisV30STKKocēni
26. EglīteMadaraS22Valmiera
27. EškinsIvarsV55BE44Valmiera
28. EškinsKristapsV22BE44Valmiera
29. FeldmanisAigarsV50Ērģeme
30. GaileLīnaS14SSSSigulda
31. GailisAndisV40VALMIERA
32. GailisDainisV45Sigulda
33. GredzensMikus-MatīssV16Vaidava
34. HeinolsMārisV40Kocēnu MTBKocēni
35. JakovļevsAndrejsV35Rīga
36. JakovļevsVitālijsV35www.endo.lvCēsis
37. JansoneIngaS35VSK NoskrienMadona
38. JaudzemeIevaS40Turaida
39. JēgersOļģertsV18VaidavaVaidava
40. JerofejevaInetaS30Pļaviņām-90Rīga
41. JerofejevsJānisV22Pļaviņām-90Pļaviņas
42. JukšinskaKristīneS30Mārupe
43. KalējaAgneseS22Rīga
44. KalniņaLieneS30SKRIENAM KOPĀValmiera
45. KalniņšRitvarsV40SKRIENAM KOPĀValmiera
46. KaņepeDagnisV45MeridiānsCēsis
47. KārkliņšArtūrsV30Vaidava
48. KārkliņšMārcisV22Kocēnu novads
49. KārklīteAgitaS22Rīga
50. KārklītisJānisV22IndividuāliValmiera
51. KlaparsRitvarsV40VSK NoskrienValmiera
52. KleinsPēterisV14StrenčiStrenči
53. KļaviņšAivarsV60Rollerblade LatviaRīga
54. KļaviņšArnisV45Rīga
55. KļavnieceKristaS18Dzīve bez glutēnaRīga
56. KļavnieksVladimirsV65Rīga
57. KrauklisVairisV60PrivātbūveSmiltene
58. KravalisKasparsV22Pļaviņām-90Pļaviņas
59. KrīgersDidzisV65valmiera
60. KrjačkoKonstantīnsV35RonakoRīga
61. KūmsJānisV22Inov-8|OSveikals.lv|IsostarGaujiena
62. ĶēpulisArnisV22ezereriga
63. LērmeGunitaS40M 42Valmiera
64. LērmeRitvarsV40M 42Amsterdam
65. LiepiņšRonaldsV50MetroonsRīga
66. LiepiņšVilnisV60CSCCarnikava
67. LīgateKitijaS30ZVOCValmiera
68. LīgatsJānisV35ZVOCValmiera
69. LočmeleMontaS30Matisons Runner’s ClubRīga
70. LočmelisAigarsV40Valmiera
71. LočmelisArtūrsV30ASK PATRIARīga
72. MadžiņšGatisV40SKSigulda, Valmiera
73. MaslobojevsSergejsV30NRC RigaRiga
74. MelbārdisJānisV35EžiValmiera
75. MickevicsReinisV14Rubenevaidava
76. MikulovaOlgaS30VSK NoskrienRīga
77. MiķelsonsAndisV45Vidrizi
78. MuižnieksPēterisV30BlomeBlome
79. MūrnieksJānisV22Lielvārde
80. OzersJānisV55Jelgava
81. OzersKasparsV30Rīga
82. OzoliņšAinarsV55Ripo autocentrsValmiera
83. OzolsKristapsV22Kocēnu novadsVaidava
84. PacerisJānisV30IedvesmaTukums
85. PērkoneEleonoraS30KNAUFIkšķile
86. PometkoLāsmaS22Cēsis
87. PriedītisAndrejsV55VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.Rīga
88. PupauseIlonaS45Cesvaine
89. PurgaileLieneS30Ādaži
90. PurgailisJurģisV35VSK NoskrienĀdaži
91. PurviņaSandaS35Rīga
92. PutānsArtisV22Cesvaine
93. PutraimaIngaS22Limbaži ActivePārgaujas novads
94. RautmanisJānisV30Es to varuLizums
95. ReinholdeKristīneS40Sigulda
96. ReinholdsAivisV45Siguldas maratona klubsSigulda
97. RobaldsAndrisV22Jura Neikena Dikļu pamatskolaDikļi
98. RutkauskaKristīnaS22Rīga
99. SamcovsAgrisV35Nike+ Run Club RigaRiga
100. SaulītisNikolajsV50Limbaži
101. SkreitulisSandrisV40Smalkais stilsValmiera
102. SmerliņšArtisV50LaiksCeltLiepa
103. SpalvaDaceS30Kocēnu novadsRiga
104. SproģisSandisV40LattelecomRīga
105. SupeJānisV65Tirza
106. SvileIevaS35Inčukalns
107. TamaneMartaS22Valmiera
108. TurkinsJevgēnijsV30SK TēraudsAiviekste
109. UlmanisIntarsV35vsk noskrienvalmiera
110. UlmanisIntsV45IK AuseklisVecumnieki
111. UrbāneIlzeS45VSK NoskrienRīga
112. UrbāneTerēzeS16SK TēraudsRīga
113. UstinovaMadaraS22iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.vlmiera
114. VaļskaIngaS45TRX CēsisPriekuļi
115. VanagsPēterisV55Ķekava
116. VīksneKārlisV22Meridiāns OKCēsis
117. VīksneKasparsV22Veikals 42km/SauconyCēsis
118. VitmaneSkaraS50Valmiera
119. VitmanisAndrisV60Valmiera
120. VītolsEmīlsV16Vaidava
121. VolodinaSandraS45GulbeneGulbene
122. ZālīteIngaS40Veikals 42 km / SauconyIkšķile
123. ZālīteLindaS35Rīga
124. ZālīteMarikaS30VSK NoskrienĶekava
125. ZālītisLaurisV35Rīga
126. ZelčsAlvisV30Kocēnu novadsVaidava
127. ZeļenkovaKristīneS22Valmiera
128. ZepsViestursV35Rīga
129. ZubovsSergejsV22Valmiera
130. ZundaAntisV55SPORTLATGulbene
131. ŽukovskaSantaS22Rīga
132. Žunna-VeličkoIvoV30Kocēnu novadsVaidava

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AtslēgaElīzaSB3ZVOCValmiera
2. BelasovsArtūrsVB1VaidavaValmiera
3. BelasovsSebastiansVB2VaidavaValmiera
4. BergsDāvisVB2Pārgaujas sākumskolaValmiera
5. BērziņaPaulaSB2BērziņiRīga
6. BērziņaSandijaSB3BērziņiRīga
7. BērziņaUndīneSB1BērziņiRīga
8. BirumaNikijaSB3ZVOCValmiera
9. BrikmaneSabīneSB3Priekuļi
10. CīmursKārlisVB2CīmurēniRīga
11. CīmursViestursVB1CīmurēniRīga
12. ČerņevskisKristiānsVB3Kocēni
13. DemeškoAlīnaSB3Rīga
14. GaileLote-LeaSB3Sigulda
15. JakovļevsArtjomsVB2Rīga
16. JakovļevsArtūrsVB3Rīga
17. JerofejevaFelicitaSB1Rīga
18. JerofejevaSelīnaSB1Rīga
19. JubelisKasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''Rīga
20. KļaviņaKristiānaSB1Rīga
21. KļavnieceElza-AnnaSB3Carnikavas SCRīga
22. KļavnieceMadaraSB3Carnikavas SCRīga
23. KļavnieceMia-JasmīnaSB1Rīga
24. KļavnieksNils-GabrielsVB2Dzīve bez glutēnaRīga
25. KūmaDārtaSB1Super fast bunniesRīga
26. LiepiņšAndrisVB3MetroonsRīga
27. LiepiņšRaulsVB3MetroonsRīga
28. LočmelisRalfsVB1Valmiera
29. MuižnieksRalfsVB3BlomeBlome
30. OzersArnoldsVB1Rīga
31. ReingoldeAliseSB3SmilteneSmiltene
32. RozentāleAmandaSB2Iecava
33. SkreitulisErnestsVB1Smalkais stilsValmiera
34. VaļskisĢirtsVB3TRX CēsisPriekuļi
35. VējiņšVernersVB2BlomeSmiltene
36. ZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
37. ZālīteLoretaSB3SS ArkādijaRīga
38. ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
39. ZālītisJānisVB1Rīga
40. ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
41. ZēmelisJēkabsVB2KocēniKocēnu novads

Kopā pieteikušies: 173



Vecāķu skrējiens