Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

36. skrējiens "Apkārt Vaidavas ezeram" | Saraksts

11,7 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Ģirts-EmīlsV18Vaidava
Vaidava
2.  Antons MārcisV30Rubene
3.  Antons MareksV35Valmiera
4.  Atslēga AndrisV30666
Valmiermuiža
5.  Balode-Pacere LieneS30SIA OTIS LATVIA
Tukums
6.  Baumane SandraS22Valmiera
7.  Belasovs AigarsV30Vaidava
Valmiera
8.  Berga NadīnaS16SKRIENAM KOPĀ
Kocēni
9.  Bergs GuntisV40Old Crabs
Kocēnu novads
10.  Bērziņa ZandaS22KSK
Kocēni
11.  Bērziņš ArnisV40Bērziņi
Rīga
12.  Bērziņš EdvīnsV55ind
Rīga
13.  Bērziņš RaitisV30VSK Noskrien
Valmiera
14.  Birums MārtiņšV30STK
Valmiera
15.  Bremze NormundsV50OGRE
Rīga
16.  Brice-Matisone ElīnaS30Rīga
17.  Broka IngaS35Vidzemes logi
Burtnieku novads
18.  Broks ErvīnsV35Vidzemes logi
Burtnieku novads
19.  Bruževica AneteS40Rīga
20.  Cepītis AivarsV60____
Valmiera
21.  Cīmure IntaS30Cīmurēni
Rīga
22.  Čerņadjevs JurisV50Bajāri
23.  Dāvidsone ZaneS22Valmiera
Valmiera
24.  Demeško AndrejsV35Rīga
25.  Denovs ArtisV30STK
Kocēni
26.  Eglīte MadaraS22Valmiera
27.  Eškins IvarsV55BE44
Valmiera
28.  Eškins KristapsV22BE44
Valmiera
29.  Feldmanis AigarsV50Ērģeme
30.  Gaile LīnaS14SSS
Sigulda
31.  Gailis AndisV40VALMIERA
32.  Gailis DainisV45Sigulda
33.  Gredzens Mikus-MatīssV16Vaidava
34.  Heinols MārisV40Kocēnu MTB
Kocēni
35.  Jakovļevs AndrejsV35Rīga
36.  Jakovļevs VitālijsV35www.endo.lv
Cēsis
37.  Jansone IngaS35VSK Noskrien
Madona
38.  Jaudzeme IevaS40Turaida
39.  Jēgers OļģertsV18Vaidava
Vaidava
40.  Jerofejeva InetaS30Pļaviņām-90
Rīga
41.  Jerofejevs JānisV22Pļaviņām-90
Pļaviņas
42.  Jukšinska KristīneS30Mārupe
43.  Kalēja AgneseS22Rīga
44.  Kalniņa LieneS30SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
45.  Kalniņš RitvarsV40SKRIENAM KOPĀ
Valmiera
46.  Kaņepe DagnisV45Meridiāns
Cēsis
47.  Kārkliņš ArtūrsV30Vaidava
48.  Kārkliņš MārcisV22Kocēnu novads
49.  Kārklīte AgitaS22Rīga
50.  Kārklītis JānisV22Individuāli
Valmiera
51.  Klapars RitvarsV40VSK Noskrien
Valmiera
52.  Kleins PēterisV14Strenči
Strenči
53.  Kļaviņš AivarsV60Rollerblade Latvia
Rīga
54.  Kļaviņš ArnisV45Rīga
55.  Kļavniece KristaS18Dzīve bez glutēna
Rīga
56.  Kļavnieks VladimirsV65Rīga
57.  Krauklis VairisV60Privātbūve
Smiltene
58.  Kravalis KasparsV22Pļaviņām-90
Pļaviņas
59.  Krīgers DidzisV65valmiera
60.  Krjačko KonstantīnsV35Ronako
Rīga
61.  Kūms JānisV22Inov-8|OSveikals.lv|Isostar
Gaujiena
62.  Ķēpulis ArnisV22ezere
riga
63.  Lērme GunitaS40M 42
Valmiera
64.  Lērme RitvarsV40M 42
Amsterdam
65.  Liepiņš RonaldsV50Metroons
Rīga
66.  Liepiņš VilnisV60CSC
Carnikava
67.  Līgate KitijaS30ZVOC
Valmiera
68.  Līgats JānisV35ZVOC
Valmiera
69.  Ločmele MontaS30Matisons Runner’s Club
Rīga
70.  Ločmelis AigarsV40Valmiera
71.  Ločmelis ArtūrsV30ASK PATRIA
Rīga
72.  Madžiņš GatisV40SK
Sigulda, Valmiera
73.  Maslobojevs SergejsV30NRC Riga
Riga
74.  Melbārdis JānisV35Eži
Valmiera
75.  Mickevics ReinisV14Rubene
vaidava
76.  Mikulova OlgaS30VSK Noskrien
Rīga
77.  Miķelsons AndisV45Vidrizi
78.  Muižnieks PēterisV30Blome
Blome
79.  Mūrnieks JānisV22Lielvārde
80.  Ozers JānisV55Jelgava
81.  Ozers KasparsV30Rīga
82.  Ozoliņš AinarsV55Ripo autocentrs
Valmiera
83.  Ozols KristapsV22Kocēnu novads
Vaidava
84.  Paceris JānisV30Iedvesma
Tukums
85.  Pērkone EleonoraS30KNAUF
Ikšķile
86.  Pometko LāsmaS22Cēsis
87.  Priedītis AndrejsV55VSK Noskrien.Jūrmala.Lsc.
Rīga
88.  Pupause IlonaS45Cesvaine
89.  Purgaile LieneS30Ādaži
90.  Purgailis JurģisV35VSK Noskrien
Ādaži
91.  Purviņa SandaS35Rīga
92.  Putāns ArtisV22Cesvaine
93.  Putraima IngaS22Limbaži Active
Pārgaujas novads
94.  Rautmanis JānisV30Es to varu
Lizums
95.  Reinholde KristīneS40Sigulda
96.  Reinholds AivisV45Siguldas maratona klubs
Sigulda
97.  Robalds AndrisV22Jura Neikena Dikļu pamatskola
Dikļi
98.  Rutkauska KristīnaS22Rīga
99.  Samcovs AgrisV35Nike+ Run Club Riga
Riga
100.  Saulītis NikolajsV50Limbaži
101.  Skreitulis SandrisV40Smalkais stils
Valmiera
102.  Smerliņš ArtisV50LaiksCelt
Liepa
103.  Spalva DaceS30Kocēnu novads
Riga
104.  Sproģis SandisV40Lattelecom
Rīga
105.  Supe JānisV65Tirza
106.Svile IevaS35Inčukalns
107.  Tamane MartaS22Valmiera
108.  Turkins JevgēnijsV30SK Tērauds
Aiviekste
109.  Ulmanis IntarsV35vsk noskrien
valmiera
110.  Ulmanis IntsV45IK Auseklis
Vecumnieki
111.  Urbāne IlzeS45VSK Noskrien
Rīga
112.  Urbāne TerēzeS16SK Tērauds
Rīga
113.  Ustinova MadaraS22iveta boicova,jānis kapiņš un madara ustinoa.
vlmiera
114.  Vaļska IngaS45TRX Cēsis
Priekuļi
115.  Vanags PēterisV55Ķekava
116.  Vīksne KārlisV22Meridiāns OK
Cēsis
117.  Vīksne KasparsV22Veikals 42km/Saucony
Cēsis
118.  Vitmane SkaraS50Valmiera
119.  Vitmanis AndrisV60Valmiera
120.  Vītols EmīlsV16Vaidava
121.  Volodina SandraS45Gulbene
Gulbene
122.  Zālīte IngaS40Veikals 42 km / Saucony
Ikšķile
123.  Zālīte LindaS35Rīga
124.  Zālīte MarikaS30VSK Noskrien
Ķekava
125.  Zālītis LaurisV35Rīga
126.  Zelčs AlvisV30Kocēnu novads
Vaidava
127.  Zeļenkova KristīneS22Valmiera
128.  Zeps ViestursV35Rīga
129.  Zubovs SergejsV22Valmiera
130.  Zunda AntisV55SPORTLAT
Gulbene
131.  Žukovska SantaS22Rīga
132.  Žunna-Veličko IvoV30Kocēnu novads
Vaidava

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Atslēga ElīzaSB3ZVOC
Valmiera
2.  Belasovs ArtūrsVB1Vaidava
Valmiera
3.  Belasovs SebastiansVB2Vaidava
Valmiera
4.  Bergs DāvisVB2Pārgaujas sākumskola
Valmiera
5.  Bērziņa PaulaSB2Bērziņi
Rīga
6.  Bērziņa SandijaSB3Bērziņi
Rīga
7.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
8.  Biruma NikijaSB3ZVOC
Valmiera
9.  Brikmane SabīneSB3Priekuļi
10.  Cīmurs KārlisVB2Cīmurēni
Rīga
11.  Cīmurs ViestursVB1Cīmurēni
Rīga
12.  Čerņevskis KristiānsVB3Kocēni
13.  Demeško AlīnaSB3Rīga
14.  Gaile Lote-LeaSB3Sigulda
15.  Jakovļevs ArtjomsVB2Rīga
16.  Jakovļevs ArtūrsVB3Rīga
17.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
18.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
19.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
20.  Kļaviņa KristiānaSB1Rīga
21.  Kļavniece Elza-AnnaSB3Carnikavas SC
Rīga
22.  Kļavniece MadaraSB3Carnikavas SC
Rīga
23.  Kļavniece Mia-JasmīnaSB1Rīga
24.  Kļavnieks Nils-GabrielsVB2Dzīve bez glutēna
Rīga
25.  Kūma DārtaSB1Super fast bunnies
Rīga
26.  Liepiņš AndrisVB3Metroons
Rīga
27.  Liepiņš RaulsVB3Metroons
Rīga
28.  Ločmelis RalfsVB1Valmiera
29.  Muižnieks RalfsVB3Blome
Blome
30.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
31.  Reingolde AliseSB3Smiltene
Smiltene
32.  Rozentāle AmandaSB2Iecava
33.  Skreitulis ErnestsVB1Smalkais stils
Valmiera
34.  Vaļskis ĢirtsVB3TRX Cēsis
Priekuļi
35.  Vējiņš VernersVB2Blome
Smiltene
36.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
37.  Zālīte LoretaSB3SS Arkādija
Rīga
38.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
39.  Zālītis JānisVB1Rīga
40.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
41.  Zēmelis JēkabsVB2Kocēni
Kocēnu novads

Kopā pieteikušies: 173