Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Cēsis ECO Trail 2017 | Saraksts

114+ km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņš Jānis114-M-IV
2.  Adijāns Kaspars114-M-IIIVichy
Viļānu nov.
3.  Allers Mārtiņš114-M-IVJūrmala
4.  Ārons Voldemārs114-M-IIJensen Metal
Liepāja
5.  Avotiņš Māris114-M-IVRīga
6.  Baikovs Pavels114-M-IIIKINESTAPE.com
Rīga
7.  Bāliņš Andris114-M-IIIVSK Noskrien
Jelgava
8.  Beks Aigars114-M-IVRīga
9.  Bērziņš Ēriks114-M-IIIeriksberzins.com
Rīga
10.  Bezrukovas Nerijus114-M-IIINEKO Trail Runners
Vilnius
11.  Biktimirovs Konstantīns114-M-IIVSK Noskrien
Rīga
12.  Bisenieks Ģirts114-M-IIIRīga
13.  Brauns Didzis114-M-IIRīga
14.  Broničs Ivars114-M-IIIRīga
15.  Bulāns Ģirts114-M-IIIRiga
16.  Bundzinieks Aigars114-M-IVVaive
17.  Cābulis Pēteris114-M-IVVSK Noskrien
Valka
18.  Čakle Laura114-W-III
19.  Čeksters Aigars114-M-IIIVSK noskrien
Rīga
20.  Dakša Ģirts114-M-IIITUKUMS
21.  Fogelis Aivars114-M-IIIRīga
22.  Fokerots Gusts114-M-IIIVientuļais Vilks
Upeslejas
23.  Gintauskas Arvydas114-M-IIKlaipėda
24.  Grīviņš Pēteris114-M-IIISurikati
Rauna
25.  Jakovļevs Vitālijs114-M-IIIwww.endo.lv
Cēsis
26.  Jumiķis Ralfs114-M-IISigulda
27.  Juozapaitis Džiugas114-M-IIINeko trail runners
Vilnius
28.  Kalniņš Ritvars114-M-IVSKRIENAM KOPĀ
Valmiera
29.  Kanna Kristaps114-M-IIPATRIA
Rīga
30.  Krievs Haralds114-M-IV
31.  Kudrjaševs Mihails114-M-IVFizmati
Rīga
32.  Kumpiņš Ainārs114-M-IIIPaBaso.lv / VSK Noskrien
Rīga
33.  Kurpyte-Skipitiene Vaiva114-W-IIIVilnius
34.  Lapiņš Edgars114-M-II
35.  Lepiksons Austris114-M-IV
36.  Liepa Reinis114-M-IIĢeogrāfu Mafija
Mārupe
37.  Linē Aija114-W-IVVSK Noskrien
Rīga
38.  Linuža Līga114-W-IIRēzekne
39.  Lukševica Antra114-W-IIIVSK Noskrien
40.  Lupkins Vents114-M-IISmiltene
41.  Lūsis Aigars114-M-IVTalsu Pakalnu sporta klubs
Talsi
42.  Luther Bob114-M-IVWVMTR
Ona
43.  Marčinkus Jānis114-M-IVSK Ozolnieki A
Jelgava
44.  Ničipors Dmitrijs114-M-IIISuunto Team Latvia
Kocēni
45.  Noviks Agris114-M-II
46.  Paass Einārs114-M-IIRīga
47.  Pētersons Kaspars114-M-IIIVSK Noskrien
Kocēnu nov.
48.  Pētersons Māris114-M-IIILdz
Rīga
49.  Pormeisters Uldis114-M-IIIVSK Noskrien
Valka / Rīga
50.  Pupurs Andrejs114-M-III
51.  Purmalietis Kaspars114-M-II
52.  Raits Didzis114-M-IIRiga
53.  Regelskis Rytis114-M-IIIBėgimo klubaa
Kaunas
54.  Riekstiņš Artūrs114-M-IIILīdz galam!
Rīga
55.  Rozis Roberts114-M-IVRīga
56.  Rubīns Ivo114-M-IIIVSK Noskrien
Jelgava
57.  Rusmanis Agris114-M-IIISaldus Boksa Klubs
Saldus
58.  Suborins Viktors114-M-IVCarnikavas sporta centrs
Carnikava
59.  Svarinskis Sandis114-M-IVValmiera
60.  Šutovs Igors114-M-IISuunto Latvia
Rīga
61.  Unt Toomas114-M-IVEstonian Ultrarunners Team
Saue vald
62.  Upmace-Grīviņa Ieva114-W-IIISurikati
Rauna
63.  Vāce Sigita114-W-IIIultrataka.lv
Rīga
64.  Vadzis Artūrs114-M-IIDrusti
65.  Vārna Aigars114-M-IVZiemeļkurzeme OK
Talsi
66.  Važa Ernests114-M-IIuz Mārča un Lindas kāzām jāpaspēj
Smārde
67.  Veipa Dace114-W-IIIVSK Noskrien Vāveres
Rīga
68.  Vilnis Einārs114-M-IVpaCcīnies
Cēsis
69.  Vītola Alma114-W-II
70.  Vītols Jānis114-M-IVVSK Noskrien Seniori
Rīga
71.  Zalsters Magnus114-M-III
72.  Zīriuse Inta114-W-III
73.  Zirne Ieva114-W-IIRīga
74.  Zirnis Ilmārs114-M-IVSK Tērauds
Jelgava

42+ km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aglinskas Tomas42-M-IIGoodlife
Vilnius
2.  Aļeksejevs Denis42-M-IIRush B!
Jaunpagasts
3.  Antalainen Lauri42-M-IIITartu
4.  Ārberga Ieva42-W-III
5.  Armans Austris42-M-III
6.  Audere Silva42-W-IIPriekuļi
7.  Avots Arnis42-M-IVAvots
Rīga
8.  Baliko Nellija42-W-IIIxRace
Rīga
9.  Banga Dace42-W-IIIRiga
10.Baranowski Arkadiusz42-M-IIIbeskidzkitopor.pl
Andrychowie
11.  Berga-Grinfelde Sintija42-W-NūjotājasNūjo vesels
Rīga
12.  Bickuniene Danguole42-W-IVVilnius
13.  Bisenieks Valters42-M-IISSB
Gulbene
14.  Brakovskis Vilnis42-M-IVWood ART.LV
Ādaži
15.  Brants Artūrs42-M-IIICēsis
16.  Brasliņš Oskars42-M-IIVSK Noskrien
Priekuļi
17.  Bukšs Edgars42-M-IIISIA
Jelgava
18.  Cīce Ieva42-W-NūjotājasRīga
19.  Cīrulis Ainārs42-M-IVBelimo
Mārupe
20.  Čekriževa Anastasija42-W-IISK Tērauds
Rīga
21.  Čerņevska Lauma42-W-IIIVSK Noskrien Vāveres
Rīga
22.  Dūdiņš Dzintars42-M-IVSiguldas Maratona klubs
Sigulda
23.  Dzalbs Arnis42-M-IIICēsis
24.  Dzeņkovska Aija42-W-NūjotājasNūjo vesels
Rīga
25.  Dziļuma Zane42-W-III
26.  Eglītis Niklāvs-Emīls42-M-IINeimann galdniecība
Spāre
27.  Gabrāne Baiba42-W-IIRīga
28.  Gailis Mārtiņš42-M-IIKocēnu novads
Kocēnu novads
29.Galuszka Jakub42-M-IIIHit The Trail
Zywiec
30.  Germovs Arvīds42-M-IVRīga
31.  Grizāne Agita42-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
32.  Gudens Normunds42-M-IVRīga
33.  Igaviņa Laura42-W-IISK Lejasciems
Lejasciems
34.  Jasinskij Edgaras42-M-IIBarclays Runners LT
Vilnius
35.  Jaudzems Kristaps42-M-IIISaldus OK
Rīga
36.  Jundzis Edijs42-M-IIISinoles sportistu banda
Gulbene
37.  Juozaitis Kestutis42-M-IIIVilnius
38.  Juzonis Egidijus42-M-IIIŽeimiai
39.  Kalniņš Jānis42-M-IIIVSK Noskrien
Rīga
40.  Kārkliņa Ilva42-W-IVSigulda
41.  Kārkliņš Kaspars42-M-IVVeikals 42km 195m
Rīga
42.  Ketlers Artūrs42-M-IIVSK noskrien / SK Dzērvene
Ogre
43.  Kirilova Viviana42-W-IVMedrull runners
Rīga
44.  Klētnieks Kaspars42-M-NūjotājiNūjo vesels
Rīga
45.  Klimov Maxim42-M-III42195.ua
Jurmala
46.  Kļaviņš Aivars42-M-IVRollerblade Latvia
Rīga
47.  Krastiņa Jolanta42-W-IIVecpiebalga
48.  Kuģenieks Kristers42-M-IIbullis TEAM
Rīga
49.  Kuka Kristīne42-W-NūjotājasLēdmane Lielvārdes novads
50.  Kukks Jānis42-M-IIIIndividuāli
Ādaži
51.  Kūms Jānis42-M-IISuunto Team Latvia|Inov-8
Rīga
52.  Laganovskis Dzintars42-M-NūjotājiAD FITNESS
Lēdmane
53.  Lepiksons Alvis42-M-IVAuseklis IK
Valmiera
54.  Lepiksons Valdis42-M-IVAuseklis IK
Valmiera
55.  Līcis Jānis42-M-IIIRīga
56.  Lizbovskis Lauris42-M-IVSpace Jungle Team
Ventspils
57.  Ločmelis Imants42-M-NūjotājiNūjo ar vēju
Grobiņa
58.  Lunts Armands42-M-IVVSK Noskrien
Rīga
59.  Madeira Margarida42-W-III​Pickle Films
Seia
60.  Malinauskas Kestutis42-M-IIVilnius
61.  Merirande Ilze42-W-NūjotājasRīga
62.  Miller Argo42-M-IIITallinn
63.  Mušperts Gvido42-M-IVCēsis
64.  Neijs Krišjānis42-M-IIIPēdējās vietas pavēlnieki
Jūrmala
65.  Neimanis Andris42-M-IIMeridians
Cesis
66.  Novikov Mikhail42-M-IIIFTSport
Saint-Petersburg
67.  Ohara Deivids42-M-IVOutdoor-Extreme
Tandragee
68.  Polec Tomasz42-M-IILodz
69.  Postalovskis Kirils42-M-IVRīga
70.  Pūcītis Gatis42-M-IIIRiga Ironman Team
Mārupe
71.  Radiņa-Liepkaula Iveta42-W-NūjotājasJ
Rīga
72.  Radoviča Simona42-W-IISaldus
73.  Rāta Ilze42-W-Nūjotājaskamparmazi
Salaspils
74.  Ruņģe Vivita42-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
75.  Rūtiņš Edgars42-M-IVMaratona klubs/Balta
Ogresgals
76.  Saukāns Dainis42-M-IV
77.  Sedleniece Ilona42-W-IVRīga
78.  Semis Tomas42-M-IVNeko Trail Runners
Vilnius
79.  Sirmā Inese42-W-Nūjotājas
80.  Sirmais Mārtiņš42-M-IVVisionSerprent
Rīga
81.  Smirnovs Sergejs42-M-III
82.  Stepančuks Andžejs42-M-II
83.  Stupiņš Deivids42-M-IIKuldīgas novada sporta skola
Kuldīga
84.  Sukackas Svajunas42-M-IVAdventure Runners
Klaipeda
85.  Sushchevich Maria42-W-III love running
Москва
86.  Šmidlers Andulis42-M-IVVSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
87.  Ūdris Aigars42-M-IV
88.  Urbonas Vytautas42-M-IIISakas
Vilnius
89.  Velps Uldis42-M-IVVSK Noskrien
Smiltene
90.  Vīlips Māris42-M-NūjotājiSilava
91.  Vorontsov Sergey42-W-IIIKaliningrad
92.  Zeņina Natālija42-W-IVRiga
93.  Zimackis Viesturs42-M-IIRīga
94.  Zondervan Ruben-Andreas42-M-IIIScania Road Runners
Lund
95.  Žagars Jānis42-M-IVMĀRUPE

23+ km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Alderlieste Jurriaan23-M-IIIHoorn
2.  Allere Liene23-W-IIIKocēni
Kocēnu novads
3.  Avotiņš Gatis23-M-IVSiguldas Maratona klubs
Sigulda
4.Bāliņš Ingus23-M-IIIRīga
5.  Beihmane-Veitmane Liene23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
6.  Beitiks Andis23-M-NūjotājiNūjo ar vēju
Rīga
7.  Bēniķis Jānis23-M-IVRīga
8.  Bergmanis Aivars23-M-IVVSK Noskrien
Rīga
9.  Bergmanis Ilvars23-M-IIITukums
10.  Birums Mārtiņš23-M-IIISTK
Valmiera
11.  Bulkina Marina23-W-IV-
Stende
12.  Caunītis Kārlis23-M-IVRīga
13.  Ceika Kristīna23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
14.  Cvizonas Patricijus23-M-IIVilnius
15.  Čunka Valdis23-M-IIIVichy
Rīga
16.  Damroze Darja23-W-IIISuunto Team Latvia
Rīga
17.  Damroze Oskars23-M-IIDamroze Family
LAUBERES PAG., OGRES NOV.
18.  Dīce Ruta23-W-Nūjotājas
19.  Dīcis Uldis23-M-Nūjotāji
20.  Dille Jānis23-M-III
21.  Dille Zane23-W-IV
22.  Dombrovska Baiba23-W-NūjotājasNūjo priekam
Rīga
23.  Domkins Edmunds23-M-IIIRiga
24.  Dovbišs Deniss23-M-IIIVālodzes
25.  Driņķis Dainis23-M-IVDzSK Lokomotīve
Rīga
26.  Ducmanis Miķelis23-M-IVVSK Noskrien
Jelgavas nov
27.  Dzalbs Staņislavs23-M-IVĶērpīši
Cēsis
28.  Dzelme Lita23-W-IV-
Rīga
29.  Eglīte Ieva23-W-IIIRAISKUMS
30.  Eglīte Kristaps23-M-IIIBKP
Priekuļi
31.  Eškins Ivars23-M-IVBE44
Valmiera
32.  Eškins Kristaps23-M-IIBE44
Valmiera
33.  Greiškāne Daiga23-W-IVVSK Noskrien
Jelgava
34.  Janeka Dace23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
35.  Jansone Inga23-W-III
36.  Jansons Andris23-M-IVVSK Noskrien
Saulkrasti
37.  Jurķe Daina23-W-IIRīga
38.  Kalniņš Kaspars23-M-IV4 brāļi
Ogre
39.  Kalniņš-Liberis Kārlis23-M-IIIĀTRAIS TORŅU SERVISS
RĪGA
40.  Karvele Lāsma23-W-IICēsis
41.  Komarovs Andis23-M-IIIRīga
42.  Kozlovs Igors23-M-IVOlaines nov.
43.  Krieva Iveta23-M-IVKrievi
Rīga
44.  Lākute Māra23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
45.  Lanka Andris23-M-IVSmiltene
46.  Leitlande Ligita23-W-IVVsk noskrien
Jelgava
47.  Lešinskis Edgars23-M-IVSiguldas Maratona klubs
Krimuldas nov.
48.  Liepiņš Reinis23-M-II
49.  Ločmele Benita23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Grobiņa
50.  Lukevics Gustavs23-M-IIPLEP
Rīga
51.  Lūkina Linda23-W-IIILimbaži ACTIVE
Limbaži
52.  Malinovska Gita23-W-IIILetchworth
53.Marhele Anete23-W-IIRīga
54.  Matuko Gatis23-M-IIIDelaval
Valmiera
55.  Mikulova Olga23-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
56.  Motta Mauro23-M-IIIKINESTAPE.com
Riga
57.  Mūrnieks Agnis23-M-IIIOVI
Rīga
58.  Mūrnieks Ritvars23-M-IIIRīga
59.  Oficiere Sabīne23-W-IISaldus OK
Saldus
60.Ošmjana Ksenija23-W-IIRīga
61.  Ozola Evita23-W-IIIVSK Noskrien
Bauska
62.  Ozoliņa Anna23-W-IIIRīga
63.  Ozoliņa Līga23-W-NūjotājasSporta klubs Wendi
Cēsis
64.  Paegle Lolita23-W-IIVSK Noskrien
Mazsalaca
65.  Pētersone Laura23-W-IIIVSK Noskrien
Kocēnu novads
66.  Pollard John23-M-IVBrussels
67.  Priedītis Jānis23-M-IIISTK
Valmiera
68.  Puze Jana23-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
69.  Reinholds Aivis23-M-IVSiguldas Maratona klubs
Sigulda
70.  Riekstiņa Agnese23-W-IIICēsis
71.Rutkovska Laura23-W-NūjotājasCesis
72.  Sakne Jānis23-M-III
73.  Samsonova Olga23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
74.  Sinkēviča Ilva23-W-IIIJelgava
75.  Songailiene Inga23-W-IIVUZK
Vilnius
76.  Spalviņš Agris23-M-IVRauna
77.  Sproģis Sandis23-M-IVLattelecom
Rīga
78.  Sprūde Guna23-W-IIIVSK Noskrien
Riga
79.  Straukmanis Jānis23-M-IIStraukmanis
Rīga
80.  Svikle Karīna23-W-IIIPANATTA
Rīga
81.  Šakale Jana23-W-NūjotājasNūjo ar vēju
Liepāja
82.  Šibeiks Normunds23-M-NūjotājiNūjo priekam
Rīga
83.  Šmite Dace23-W-IVLielvārde
84.  Šmite Renāte23-W-IILielvārde
85.  Šustovs Romans23-M-IIICVFR
Jūrmala
86.  Taurene Evija23-W-IINoskrien Cēsis
Cēsis
87.  Tickunas Titas23-M-IIVilnius
88.  Tilciks Andis23-M-IIISmiltene
89.  Tītmane Dace23-W-IV
90.  Treilone Agnese23-W-IIRīga
91.  Vaara Elena23-W-IIItime4run
Saint-Petersburg
92.  Vaicis Ivo23-M-IIRīga
93.  Vanaga Zane23-W-IIIVSK Noskrien
Ikšķile
94.  Vecvanaga Vita23-W-IIIPANATTA
Rīga
95.  Verseckaite Vytaute23-W-IIVilnius
96.  Vēsma Ģirts23-M-IVindividuāli
Rīga
97.  Vēveris Jānis23-M-IIIRīga
98.  Vīksne Kārlis23-M-IIMeridiāns OK
Cēsis
99.  Vītiņš Zigmunds23-M-IVRiga
100.  Zariņš Nauris23-M-III
101.  Zingis Guntis23-M-IIIguntis.zingis@gmail.com
Rīga
102.  Zondervan Eline23-W-IIIHoorn
103.Zukowski Rafal23-M-IIIWarsaw
104.  Zvonov Mykhailo23-M-IIRiga

12+ km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Adams Anthony12-M-IIBrussels
2.  Artemjevs Sergejs12-M-IIIRīga
3.  Bakāne Liene12-W-IICēsis
4.  Balanasa Kristīne12-W-IIIVirsotne/MARMOT
Sigulda
5.  Bāliņa Alise12-W-IICēsis
6.  Biezuma Gita12-W-IVRīga
7.  Biktimirov Stanislav12-M-IVVSK Noskrien
Rīga
8.  Birģelis Jānis12-M-IVIksķile
9.  Bišs Madars12-M-IIRūjiena
10.  Borisevičs Jānis12-M-IIIValmiera
11.  Bratka Raitis12-M-IIIVSK NOSKRIEN
Riga
12.  Briža Līga12-W-IITrakie Eži
Rīga
13.  Broka Diāna-Viktorija12-W-IISindiānis
Cesis
14.  Broka Sintija12-W-IISindiānis
Cesis
15.  Broks Juris12-M-IVVSK noskrien
Viļānu novads
16.  Bruževica Anete12-W-IVRīga
17.  Būcens Ralfs12-M-IRiga
18.  Buhalova Veronika12-W-IIIMārupe
19.  Buharova Vlada12-W-IIIRīga
20.  Bujāne Evelīna12-W-IIICēsis
Cēsis
21.Bujans Dzintars12-M-IVCēsis
Cēsis
22.  Bukovska Anita12-W-IIIIecava
23.Caunite Elina12-W-IIIRiga
24.  Cine Santa12-W-IISwedbank
Rīga
25.  Cirvelis Edgars12-M-IIRīga
26.  Čaiba Rihards12-M-IIVSK Noskrien, Jūrmala
Jūrmala
27.  Čipričs Andrejs12-M-IIDzērbene
28.  Čunka Ilze12-W-IIIVichy
Rīga
29.  Damroze Ivars12-M-IIIDamroze Family
Rīga
30.  Dēze Andis12-M-IIMaratona klubs/Dionsportlab
Zantes pagasts
31.  Druseika Baiba12-W-IIRīga
32.  Elbergs Edgars12-M-IIIRīga
33.  Galdiņa Zane12-W-IIISmiling runner
Rīga
34.  Galdiņš Uldis12-M-IVSigulda
35.  Gedroviča Irēna12-W-IIIVSK Noskrien
Jaunmārupe
36.  Germova Rigonda12-W-IIIMārupe
37.  Goba Ieva12-W-IVCēsis
38.  Gončaruks Jevgeņijs12-M-IIIGONCHARUK FAMILY
Jūrmala
39.Grisina Sandra12-W-IVMansardi
Sigulda
40.  Irbīte Agnese12-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
41.  Istjagina Iveta12-W-IRiga
42.  Jakobs Oskars12-M-IICēsis
43.  Jonīte Linda12-W-IIRīga
44.  Kalniņa-Vīndedzkalna Daiga12-W-IVVSK NOSKRIEN
Rīga
45.  Kalniņš Gints12-M-IVSiguldas Maratona klubs
Rīga
46.  Katlapa Elīza12-W-IIIneši
Ineši
47.  Katlaps Uldis12-M-IIIneši
Ineši
48.  Klapars Ritvars12-M-IVVSK Noskrien
Valmiera
49.  Klinklāva Elīna12-W-ILiepas pagasts
50.Krastina Agnese12-W-NūjotājasJēkabpils
51.  Krīgalis Kārlis12-M-IIBarkava
52.  Krūmiņa Maruta12-W-III
53.  Kukuļinskis Guntars12-M-IIIVSK Noskrien
Allaži, Siguldas novads
54.Kurps Arnis12-M-ISKRIENAM KOPĀ
Valmiera
55.  Ķēniņa Kristīne12-W-IIVSK Noskrien
Jūrmala
56.  Lanka Elīna12-W-IIASE
Smiltene
57.  Lauberga Linda12-W-IIIMRC
Athens
58.Leitlands Artūrs12-M-IIJelgava
59.  Līce Linda12-W-IISk Sigulda
Sigulda
60.  Mamaja Lauma12-W-IIISiguldas Maratona klubs
Sigulda
61.  Mergina Kristīne12-W-IIIVingrošanas studija
Valmiera
62.  Mota Iveta12-W-IIIRīga
63.  Muceniece Lauma12-W-IIIĶekava
64.  Mudrova Liene12-W-IIAUCE
Auce
65.  Osmane Joanna12-W-IISaulkrasti
66.  Ozoliņa Elīza12-W-IIRīga
67.  Ozoliņa Karlīna12-W-IIRīga
68.  Pažusa Anete12-W-IIRīga
69.  Petrovs Mārtiņš12-M-ICēsis
70.  Pliuskyte Jurgita12-W-NūjotājasKlaipėda
71.  Pometko Lāsma12-W-IICēsis
72.  Prūse Ārija12-W-IVVelokurjers
Rīga
73.  Prūse Dace12-W-NūjotājasCēsis
74.  Pušpure Rasma12-W-IIRiga
75.  Reiniks Renārs12-M-IVRīga
76.  Rencis Ainars12-M-IVPaBaso.lv
Valmiera
77.  Robalds Andris12-M-IIKocēnu nov.
Diklu pagasts
78.  Roberga Natālija12-W-NūjotājasRifs
Priekuļi
79.  Rozitis Normunds12-M-IIValmiera
80.  Rūsa Inese12-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
81.  Rutkauska Kristīna12-W-IIRīga
82.  Saukāne Ilze12-W-IVIkšķile
83.  Saulīte Ligita12-W-IVRīga
84.  Skabeiķis Saulis12-M-IIIMārupe
Mārupe
85.  Skrastiņa Vineta12-W-IVCesis
86.  Spalis Ivars12-M-IVRīga
87.  Spulle Dana12-W-NūjotājasJāņa sēta
Sigulda
88.  Šibeika Irēna12-W-NūjotājasNūjo priekam
Rīga
89.  Tarasov Vladimir12-M-IIIRīga
90.  Tilts Valdis12-M-IVKocēnu nov.
Vaidava
91.  Ūdre Zaiga12-W-IV
92.  Ulmanis Intars12-M-IIIvsk noskrien
valmiera
93.  Vaičius Kestutis12-M-IVSK Vėtrungė
Klaipėda
94.  Valužis Aļģirts12-M-IVPriekules veloklubs
Priekule
95.Vasiļevskis Kārlis12-M-IIICēsis
96.  Vecvagare Beāte12-W-IIITimiāns
Liepāja
97.  Veics Ervīns12-M-IVRīga
98.Velme Katrīna12-W-IICēsis
99.  Vildava Linda12-W-IISwedbank
Rīga
100.  Vilka Inga12-W-IVRauna
101.  Vizulis Māris12-M-IIITrakie Eži
Rīga
102.  Zaķis Edgars12-M-IIVSK Noskrien
Rīga

6+ km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova Anna6-W-IICēsis
2.  Aparjode Kendija6-W-IISuunto Team Latvia
Saulkrasti
3.  Bebrišs Roberts6-M-IVRĪGA
4.  Berga Nadīna6-W-ISKRIENAM KOPĀ
Valmiera
5.  Bidiņa Agija-Dace6-W-IMārupe
6.Bite Krišjānis6-M-IIICēsis
7.  Brokere Baiba6-W-IISwedbank
Rīga
8.  Brūvere Daido-Dagne6-W-IPriekuļi
9.  Bukša Dina6-W-IIISuunto Team Latvia
Riga
10.Bulis Normunds6-M-IISwedbank
Riga
11.  Cālīte Baiba6-W-IIICēsis
12.  Cālītis Ansis6-M-IVCēsis
13.Celiņa Līga6-W-IIIPiedzīvojumilv
Cēsis
14.  Ceriņš Kristaps6-M-IICēsis
15.  Drozds Alvis6-M-IICēsis
16.  Dūka Jānis6-M-IIAlgol Invest
Cēsis
17.  Eniņa Zane6-W-IVVilku ielas komanda
Cēsis
18.  Fisenkovs Vitālijs6-M-IIAVIA Team
Riga
19.  Girgensons Ricards6-M-ISiguldas Maratona klubs
Sigulda
20.  Golubova Marta6-W-IIIIndividuāli
Cēsis
21.  Groševs Oļegs6-M-IIISK Wenden
Cēsis
22.  Iknere Una6-W-IIValmiera
23.  Jaunzems Niks6-M-IIICēsis
24.  Jukšinska Kristīne6-W-IIIMārupe
25.  Juršēviča Inna6-W-IVCēsis
26.  Juršēvičs Reinis6-M-IICēsis
27.  Kallass Vladimirs6-M-IVGulbene
28.  Kalniņa Ērika6-W-ISKRIENAM KOPĀ
Valmiera
29.  Kārkliņš Gatis6-M-IIICēsis
30.  Klapars Klāvs6-M-IVSK Noskrien
Valmiera
31.Knospiņa Loreta6-W-ISKRIENAM KOPĀ
Valmiera
32.  Kokarēviča Sanita6-W-IIIcēsis
33.  Kramiņa Inga6-W-IICēsis
Cēsis
34.  Krūmiņš Māris6-M-IIIJelgava
35.  Kunrads Kristaps6-M-IIRīga
36.Ķīlis Andrejs6-M-ISK Wenden
Cēsis
37.  Ķīlis Gundars6-M-IVSK Wenden
Cēsis
38.  Lāce Kristīne6-W-IICēsis
39.Liepa Rinalda6-W-IIRīga
40.  Madžule Inga6-W-IVCēsu golga klubs
Cēsis
41.  Mamajs Ricards6-M-ISiguldas Maratona klubs
Sigulda
42.  Mizāne Anda6-W-II
43.  Movļaiko Andrejs6-M-IIIRīga
44.  Muceniece Amanda6-W-IIOzolnieki
45.  Neija Gunta6-W-IIIVSK Noskrien
Rīga
46.  Petersone Marta-Luize6-W-IVSK Noskrien
Kocēnu Novads
47.  Piķe Liene6-W-IIITukuma novads
48.  Pinka Jānis6-M-IVCēsis
49.  Puriņa Aija6-W-IIICēsis
50.  Puriņš Aigars6-M-IICēsis
51.  Puriņš Māris6-M-IICēsis
52.  Puško Irīna6-W-IIWunder Latvia
Valmiera
53.  Rieksta Madara6-W-IICēsis
54.  Ruska Irita6-W-IVCēsis
55.  Ruska Simona6-W-IICēsis
56.  Salmane Līga6-W-IIISporta klubs WENDI
Rauna
57.  Serģis Rihards6-M-IISporta klubs
Cēsis
58.  Serovs Pēteris6-M-IVCēsis
59.Sestule-Bite Ilze6-W-IIICēsis
60.  Skroderis Gints6-M-IIISuunto Team Latvia
Rīga
61.  Slikšāne Kristīne6-W-IVVSK Noskrien
Olaine
62.Soms-Tiesnesis Kristaps6-M-IISalacgrīva
63.  Strazdiņa-Jaunzema Agnese6-W-IIICēsis
64.  Stupeņa Lelde6-W-IIMarupe
65.  Tannenberga Ineta6-W-IVRĪGA
66.Tērauds Kristaps6-M-IILabāk vairāk nekā mazāk.
Sigulda
67.  Tiscenko Vladimirs6-M-IIIVSK Noskrien
Rīga
68.  Tkačuka Marika6-W-IIICēsis
69.  Tkačuks Dmitrijs6-M-IIICēsis
70.  Tropa Ilona6-W-IVBJK 'Gauja'
Valmiera
71.  Valuže Andra6-W-nūjotājasPriekules veloklubs
Priekule
72.  Vīksna Inga6-W-IVVējiem līdzi...
Vaidava
73.  Visocka Maija6-W-IICēsis
74.Voicehovska Nadežda6-W-IIRīga
75.  Zālītis Lauris6-M-IIIRīga

2,5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābelīte Jānis2500m-M-OpenCēsis
2.  Balanasa Adele2500-WB-IIISigulda
3.  Balanasa Marta2500-WB-IVSiguldas sporta skola
Sigulda
4.  Balanass Toms2500-MB-IIISigulda
5.Breikšs Ints-Eduards2500-MB-IIIBreikši
Cēsis
6.  Capars Pēteris2500-MB-IICēsis
7.  Capars Renārs2500-MB-IICēsis
8.  Cekula Marta2500-WB-IVCēsis
9.  Fisenkova Alīna2500m-W-OpenAVIA Team
Rīga
10.Gedroviča Katrīna2500-WB-IIJaunmārupe
11.  Golubovs Roberts2500-MB-IIindividuāli
Cēsis
12.  Herbsta Stella2500-WB-IIICēsis
13.Janava Daniela2500-WB-IIsporta skola
Cēsis
14.Jarohoviča Olīvija2500-WB-IICēsis
15.Jarohovičs Patriks2500-MB-IICēsis
16.  Kornets Marks2500-MB-IIICēsis
Cēsis
17.Kūla Emīls2500m-M-OpenRupuči
Ķekava
18.Kūla Gunita2500m-W-OpenRupuči
Ķekava
19.  Leona Samanta2500-WB-IVGulbene
20.Luisa Emilija2500-WB-IIRiga
21.  Nītiņš Valdis2500m-M-OpenSporta Klubs WENDI
Cēsis
22.  Pāķe Gundega2500m-W-OpenSaulkrasti SRT
Saulkrasti
23.  Pāķe Lelde2500-WB-IIISaulkrasti SRT
Saulkrasti
24.  Pāķe Madara2500-WB-IISaulkrasti SRT
Saulkrasti
25.  Pāķis Eduards2500m-M-OpenSaulkrasti SRT
Saulkrasti
26.  Postalovska Viktorija2500-WB-IIRīga
27.  Postalovskis Nikolajs2500-MB-IIIRīga
28.  Reingolde Alise2500-WB-IIPrivātbūve
Smiltene
29.  Saļuka Alise2500-WB-IIAVIA Team
Rīga
30.  Sīlis Kristers2500-MB-IICēsis
31.  Sīlis Mikus-Gustavs2500-MB-IIICēsis
32.Sirmais Rinalds2500-MB-IIICesis
33.  Sviķkalns Mārtiņš2500-MB-IICēsis
34.  Tkačenko Alekss2500-MB-IICēsis
35.  Volfa Estere2500-WB-IVCēsis
36.  Zālīte Annika2500-WB-IISS Arkādija
Rīga
37.  Zālīte Loreta2500-WB-IIISS Arkādija
Rīga

550 m

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bite Kārlis500-MB-ICēsis
2.Bite Pēteris500-MB-ICēsis
3.  Daņilovskis Vladimirs500-MB-IRīga
4.  Drēviņa Daniela500-WB-ISporta klubs Wendi
Cēsis
5.  Drēviņš Emīls500-MB-ISporta klubs Wendi
Cēsis
6.Drīveniece Estere-Elisa500-WB-ICēsis
7.  Fessa Katrīna-Silva500-WB-IFessakia
Athens
8.Gedrovičs Kārlis500-MB-IJaunmārupe
9.  Golubova Nora500-WB-IIndividuāli
Cēsis
10.  Gudena Laura500-WB-IRiga
11.  Gudēvics Gusts500-MB-IVSK Noskrien
Jelgava
12.  Gudēvics Linards500-MB-IVSK Noskrien
Jelgava
13.  Gudēvics Mārcis500-MB-IVSK Noskrien
Jelgava
14.  Kārkliņš Ivo500-MB-ICarnikava
15.  Kārkliņš Raivo500-MB-ICarnikava
16.Kleistrova Kristiāna500-WB-IRupuči
Ķekava
17.Lāce Anna-Marija500-WB-ICēsis
18.  Marskella Ava-Senna500-WB-ICēsu golfa klubs
Cēsis
19.  Marskells Oskars-Viljams500-MB-ICēsu golfa klubs
Cēsis
20.  Ničipore Elizabete500-WB-IWir Sind Das Volk!
Kocēni
21.  Ničipore Katrīne500-WB-IWir Sind Das Volk!
Kocēni
22.  Pētersons Dominiks500-MB-IVSK Noskrien
Kocēnu novads
23.  Puriņš Kaspars500-MB-ICēsis
24.Raiska Rinalds500-MB-IPārgaujas novads, Raiskuma pagasts
25.Raiska Viktorija500-WB-IPārgaujas novads, Raiskuma pagasts
26.  Rieksta Keta500-WB-ICēsis
27.Rieksta Keta500-WB-ICēsis
28.  Rieksts Markuss500-MB-ICēsis
29.Rieksts Markuss500-MB-ICēsis
30.  Rozentāle Amanda500-WB-IIecava
31.  Tkačuka Linda500-WB-ICēsis
32.  Tkačuka Zane500-WB-ICēsis
33.  Zālītis Jānis500-MB-IRīga
34.  Zaviša Alise500-WB-ICēsis
Cēsis

Kopā pieteikušies: 521



Salomon stafete jauktajām komandām

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Tava ECO Māte1. Inga Jurčinska
2. Gvido Dzenis
3. Modris Trūlis
2Kur caunīte nakti guļ1. Zane Muceniece
2. Roberts Ivzāns
3. Valdis Ņilovs
3Virsotne/MARMOT1. Liene Blumbeka
2. Artūrs Blūmiņš
3. Māris Bērziņš
Kopā komandas: 3

Salomon stafete sieviešu komandām

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Myfamilyrun1. Evita Baltiņa
2. Nelda Neilande
3. Vineta Pētersone
2Noskrien Cēsis1. Sigita Zvaigzne
2. Karīna Agafonova
3. Žanna Vanaga
33 DĀMAS1. Alise Putraima
2. Linda Boldāne
3. Kaidi-Keir Kukk
Kopā komandas: 3

Salomon stafete vīriešu komandām

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Skrien kā Aļņi1. Mārcis Riekstiņš
2. Rihards Siņicins
3. Raitis Riekstiņš
2Bez cīņas nav uzvaras1. Juris Pētersons
2. Jurģis Baumeisters
3. Miķelis Vietnieks
33 VĪRI1. Valters Andersons
2. Uldis Žimants
3. Matīss Haritonovs
4Refitner Running Team1. Tomasz Klisz
2. Jacek Michulec
3. Paweł Kaszyca
Kopā komandas: 4