Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Labās mantas
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Cēsis ECO Trail 2017 | Saraksts

114+ km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ActiņšJānis114-M-IV
2. AdijānsKaspars114-M-IIIVichyViļānu nov.
3. ĀronsVoldemārs114-M-IIJensen MetalLiepāja
4. BahmaneAgnese114-W-IIIVSK NoskrienRīga
5. BaikovsPavels114-M-IIIKINESTAPE.comRīga
6. BāliņšAndris114-M-IIIVSK NoskrienJelgava
7. BērziņšĒriks114-M-IIIeriksberzins.comRīga
8. BiktimirovsKonstantīns114-M-IIVSK NoskrienRīga
9. BisenieksĢirts114-M-IIIRīga
10. BulānsĢirts114-M-IIIRiga
11. ČakleLaura114-W-III
12. ČekstersAigars114-M-IIIVSK noskrienRīga
13. FokerotsGusts114-M-IIIVientuļais vilksUpeslejas
14. GintauskasArvydas114-M-IIKlaipėda
15. GrīviņšPēteris114-M-IIISurikatiRauna
16. JakovļevsVitālijs114-M-IIIwww.endo.lvCēsis
17. JuozaitisKestutis114-M-IIIVilnius
18. KannaKristaps114-M-IIPATRIARīga
19. KarpenkoZane114-W-IIIVSK NoskrienRīga
20. KrievsHaralds114-M-IV
21. Kurpyte-SkipitieneVaiva114-W-IIIVilnius
22. Kurpyte-SkipitieneVaiva114-W-IIIVilnius
23. LapiņšEdgars114-M-II
24. LepiksonsAustris114-M-IV
25. LinužaLīga114-W-IIRēzekne
26. LukševicaAntra114-W-III
27. MarčinkusJānis114-M-IVSK Ozolnieki AJelgava
28. MaskoļūnaBaiba114-W-IIIVSK NoskrienRīga
29. MelnisAndris114-M-II
30. MušpertsGvido114-M-IVCēsis
31. NičiporsDmitrijs114-M-IIISuunto Team LatviaKocēni
32. NoviksAgris114-M-II
33. PaassEinārs114-M-IIRīga
34. PupursAndrejs114-M-III
35. PurmalietisKaspars114-M-II
36. RaitsDidzis114-M-IIRiga
37. RegelskisRytis114-M-IIIBėgimo klubaaKaunas
38. RusmanisAgris114-M-IIISaldus Boksa KlubsSaldus
39. ŠutovsIgors114-M-IISuunto LatviaRīga
40. UpmaceIeva114-W-IIISurikatiRauna
41. UrbanovichAlbert114-M-IIIPiranhaSaint-Petersburg
42. VārnaAigars114-M-IVZiemeļkurzeme OKTalsi
43. VeipaDace114-W-IIIVSK Noskrien VāveresRīga
44. VītolaAlma114-W-II
45. VītolsJānis114-M-IVVSK Noskrien SenioriRīga
46. ZalstersMagnus114-M-III
47. ZirgsJanis114-M-IIIriga
48. ZīriuseInta114-W-III
49. ZirneIeva114-W-IIRīga
50. ZirnisIlmārs114-M-IVSK TēraudsJelgava
51. ZudragsOlafs114-M-IVRīga

42+ km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AglinskasTomas42-M-IIGoodlifeVilnius
2. ĀrbergaIeva42-W-III
3. ArmansAustris42-M-III
4. AudereSilva42-W-IIPriekuļi
5. Berga-GrinfeldeSintija42-W-Nūjotājas
6. BeržinskasArūnas42-M-IVŠiauliai
7. BisenieksValters42-M-IISSBGulbene
8. ChadyšasViktoras42-M-IIIInžinerijaVilnius
9. DziļumaZane42-W-III
10. EglītisNiklāvs-Emīls42-M-IINeimann galdniecībaSpāre
11. GailisMārtiņš42-M-IIKocēnu novadsVaidava/Rubene/Kocēni/Valmiera
12. GermovsArvīds42-M-IVRīga
13. GrizāneAgita42-W-IIIVSK NoskrienRīga
14. IgaviņaLaura42-W-IISK LejasciemsLejasciems
15. JasinskijEdgaras42-M-IIBarclays Runners LTVilnius
16. JundzisEdijs42-M-IIISinoles sportistu bandaGulbene
17. JuzonisEgidijus42-M-IIIŽeimiai
18. KalnačsVitālijs42-M-IVRīga
19. KalniņšJānis42-M-IIIVSK NoskrienRīga
20. KārkliņšKaspars42-M-IVVeikals 42km 195mRīga
21. KlimovMaxim42-M-III42195.uaJurmala
22. KrastiņaJolanta42-W-IIVecpiebalga
23. KukaKristīne42-W-NūjotājasLēdmane Lielvārdes novads
24. KūmsJānis42-M-IISuunto Team Latvia|Inov-8Rīga
25. LaganovskisDzintars42-M-NūjotājiAD FITNESSLēdmane
26. LauvaLaura42-W-II
27. LizbovskisLauris42-M-IVSpace Jungle TeamVentspils
28. LočmelisImants42-M-NūjotājiNūjo ar vējuGrobiņa
29. MadeiraMargarida42-W-III​Pickle FilmsSeia
30. MillerArgo42-M-IIITallinn
31. NeijsKrišjānis42-M-IIIPēdējās vietas pavēlniekiJūrmala
32. NeimanisAndris42-M-IIMeridiansCesis
33. NovikovMikhail42-M-IIIFTSportSaint-Petersburg
34. OharaDeivids42-M-IVOutdoor-ExtremeTandragee
35. OzolaEvita42-W-IIIVSK NoskrienBauska
36. RuņģeVivita42-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
37. SaukānsDainis42-M-IV
38. ShcherbakovPavel42-M-IIIKhotkovo
39. SirmāInese42-W-Nūjotājas
40. SmirnovsSergejs42-M-III
41. SpūlisAivars42-M-III
42. StepančuksAndžejs42-M-II
43. SukackasSvajunas42-M-IVAdventure RunnersKlaipeda
44. ŪdrisAigars42-M-IV
45. UrbonasVytautas42-M-IIISakasVilnius
46. UžaJustas42-M-IINeko Trail RunnersVilnius
47. VaičiusKęstutis42-M-IVSK VėtrungėKlaipėda
48. VelpsUldis42-M-IVVSK NoskrienSmiltene
49. VīlipsMāris42-M-NūjotājiSilava
50. ZariņšNauris42-M-III
51. ZimackisViesturs42-M-IIRīga
52. ŽagarsJānis42-M-IVMĀRUPE

23+ km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. Beihmane-VeitmaneLiene23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
2. BeitiksAndis23-M-NūjotājiNūjo ar vējuRīga
3. BergmanisAivars23-M-IVVSK NoskrienRīga
4. BergmanisIlvars23-M-IIITukums
5. BirumsMārtiņš23-M-IIISTKValmiera
6. CeikaKristīna23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
7. CvizonasPatricijus23-M-IIVilnius
8. DamrozeOskars23-M-IIDamroze FamilyLAUBERES PAG., OGRES NOV.
9. DīceRuta23-W-Nūjotājas
10. DīcisUldis23-M-Nūjotāji
11. DilleJānis23-M-III
12. DilleZane23-W-IV
13. DombrovskaBaiba23-W-NūjotājasNūjo priekamRīga
14. DzirkaleIlze23-W-IIRīga
15. EglīteKristaps23-M-IIIPriekuļi
16. GenysArturas23-M-IV
17. GermovaRigonda23-M-IVMārupe
18. JanekaDace23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
19. JansoneInga23-W-III
20. Kalniņš-LiberisKārlis23-M-IIIĀTRAIS TORŅU SERVISSRĪGA
21. KarveleLāsma23-W-IICēsis
22. KrievaIveta23-M-IVKrieviRīga
23. LākuteMāra23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
24. LiepiņšReinis23-M-II
25. LočmeleBenita23-W-NūjotājasNūjo ar vējuGrobiņa
26. LoginsArtis23-M-IIRekovaBalvi
27. LukevicsGustavs23-M-IIPLEPRīga
28. MikulovaOlga23-W-IIIVSK NoskrienRīga
29. MottaMauro23-M-IIIKINESTAPE.comRiga
30. MūrnieksAgnis23-M-IIIOVIRīga
31. OficiereSabīne23-W-IISaldus OKSaldus
32. OzoliņaAnna23-W-IIIRīga
33. PaegleLolita23-W-IIVSK NoskrienMazsalaca
34. PollardJohn23-M-IVBrussels
35. PriedītisJānis23-M-IIISTKValmiera
36. SakneJānis23-M-III
37. SamsonovaOlga23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
38. SongailieneInga23-W-IIVUZKVilnius
39. SproģisSandis23-M-IVLattelecomRīga
40. SvikleKarīna23-W-IIIPANATTARīga
41. ŠakaleJana23-W-NūjotājasNūjo ar vējuLiepāja
42. TaureneEvija23-W-IINoskrien CēsisCēsis
43. TickunasTitas23-M-IIVilnius
44. TilciksAndis23-M-IIISmiltene
45. TītmaneDace23-W-IV
46. VaaraElena23-W-IIItime4runSaint-Petersburg
47. VecvanagaVita23-W-IIIPANATTARīga
48. VerseckaiteVytaute23-W-IIVilnius
49. VēverisJānis23-M-IIIRīga

12+ km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BakāneLiene12-W-IICēsis
2. BāliņaAlise12-W-IICēsis
3. BruževicaAnete12-W-IVRīga
4. GaldiņaZane12-W-IIISmiling runnerRīga
5. GobaIeva12-W-IVCēsis
6. IrbīteAgnese12-W-IIIVSK NoskrienRīga
7. JakobsOskars12-M-IICēsis
8. JonīteLinda12-W-IIRīga
9. Kalniņa-VīndedzkalnaDaiga12-W-IVVSK NOSKRIENRīga
10. KatlapaElīza12-W-IIInešiIneši
11. KatlapsUldis12-M-IIInešiIneši
12. KlaparsRitvars12-M-IVVSK NoskrienValmiera
13. KlinklāvaElīna12-W-ILiepas pagasts
14. KrūmiņaMaruta12-W-III
15. LeineJekaterīna12-W-IIAizkraukle
16. MalinovskaGita12-W-IIILetchworth
17. MotaIveta12-W-IIIRīga
18. MudrovaLiene12-W-IIAUCEAuce
19. OzoliņaElīza12-W-IIRīga
20. OzoliņaKarlīna12-W-IIRīga
21. PometkoLāsma12-W-IICēsis
22. PrūseDace12-W-NūjotājasCēsis
23. PuškoIrīna12-W-IIWunder LatviaValmiera
24. PušpureRasma12-W-IIRiga
25. RencisAinars12-M-IVPaBaso.lvValmiera
26. RozitisNormunds12-M-IIValmiera
27. SaukāneIlze12-W-IVIkšķile
28. SaulīteLigita12-W-IVRīga
29. SkabeiķisSaulis12-M-IIIMārupeMārupe
30. SpalisIvars12-M-IVRīga
31. TiltsValdis12-M-IVKocēnu nov.Vaidava
32. ŪdreZaiga12-W-IV
33. UlmanisIntars12-M-IIIvsk noskrienvalmiera
34. VecvagareBeāte12-W-IIITimiānsLiepāja
35. VīksnītsDainis12-M-IICēsis
36. VoitkevičaKarīna12-W-IIIRīga

6+ km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. JaunzemsNiks6-M-IIICēsis
2. JukšinskaKristīne6-W-IIIMārupe
3. KlaparsKlāvs6-M-IVSK NoskrienValmiera
4. MizāneAnda6-W-II
5. MucenieceAmanda6-W-IIOzolnieki
6. Strazdiņa-JaunzemaAgnese6-W-IIICēsis
7. TiscenkoVladimirs6-M-IIIVSK NoskrienRīga
8. TropaIlona6-W-IVBJK 'Gauja'Valmiera
9. VīksnaInga6-W-IVVējiem līdzi...Vaidava

2,5 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. Kalniņa-VīndedzkalnaIeva2500-WB-IIISporta skolaRīga
2. Kalniņa-VīndedzkalnaKristiāna2500m-W-OpenRīga
3. PāķeGundega2500m-W-OpenSaulkrasti SRTSaulkrasti
4. PāķeLelde2500-WB-IIISaulkrasti SRTSaulkrasti
5. PāķeMadara2500-WB-IISaulkrasti SRTSaulkrasti
6. PāķisEduards2500m-M-OpenSaulkrasti SRTSaulkrasti
7. VegmanisEmīls-Edvards2500-MB-IIIIndividuāliJelgava

550 m

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. DaņilovskisVladimirs500-MB-IRīga
2. KārkliņšIvo500-MB-ICarnikava
3. KārkliņšRaivo500-MB-ICarnikava
4. VorontsovSergey500-MB-IKaliningrad

Kopā pieteikušies: 208



Salomon stafete jauktajām komandām

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Tava ECO Māte1. Inga Jurčinska
2. Gvido Dzenis
3. Modris Trūlis
2Kur caunīte nakti guļ1. Iveta Caune
2. Roberts Ivzāns
3. Valdis Ņilovs
3Virsotne/MARMOT1. Liene Blumbeka
2. Artūrs Blūmiņš
3. Māris Bērziņš
Kopā komandas: 3

Salomon stafete sieviešu komandām

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Myfamilyrun1. Evita Baltiņa
2. Nelda Neilande
3. Vineta Pētersone
2VSK Noskrien Vāveres1. Ilze Limanāne
2. Linda Beldava
3. Anete Švilpe
3Noskrien Cēsis1. Sigita Zvaigzne
2. Karīna Agafonova
3. Žanna Vanaga
Kopā komandas: 3
Sportlat lojalitātes CashBack karte