Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte
Laika eksperti
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Krosa skrējiens "Olaines apļi 2017" | Saraksts

16km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andersons ArtūrsV2Riga
2.  Ausmanis KristapsV3Olaine
3.  Baikova OlesjaS3KINESTAPE.com
Riga
4.  Baikovs PavelsV3KINESTAPE.com
Rīga
5.  Bāliņš AndrisV4
6.  Bērziņš ValtersV3Jaunjelgava
7.  Butāne GunitaS4Zemgales Ziņas
Jelgava
8.  Čerņadjevs JurisV5Rīga
9.  Driņķis DainisV5DzSK Lokomotīve
Rīga
10.  Gaiziņa IeviņaS4VSK Noskrien
Jelgava
11.  Grasis MārisV4LV 2114
Olaine
12.  Greiškāne DaigaS4VSK Noskrien
Jelgava
13.  Gudēvics AinārsV3VSK Noskrien
Jelgava
14.  Gurjeva NatalijaS4Salaspils
15.  Ivanova JolantaS3Vsk Noskrien
Piņķi
16.  Jansone EvijaS3
17.  Jurševica LīgaS3Rīga
18.  Karss RūdolfsV4Rīga
19.  Kreicbergs DainisV4Sēme
20.  Krjačko KonstantīnsV4Ronakochi
Rīga
21.  Kursišs KasparsV3Podnieki
Rīga
22.  Ķerubiņš ValdisV5SK Metroons
Jelgava
23.  Lapiņa LolitaS2Čimuki
Rīga
24.  Leitlande LigitaS5VSK Noskrien
Jelgava
25.  Liepiņa RasaS5SUSLIKI
Rīga
26.  Malinovskis AleksejsV4
27.  Marcinkus JānisV6Jelgava
28.  Marčinkus JānisV6
29.  Meņšikovs MareksV4SUSLIKI
Āgenskalna Priedes
30.  Motta MauroV3KINESTAPE.com
Riga
31.  Ozols MārisV3
32.  Petelina MargaritaS4
33.  Petrovs DzintarsV4Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
34.  Priede ValtsV2Rīga
35.  Ravžajevs MārisV2Olaine
36.  Rēdere LīgaS4Rēderu banda
Tīraine
37.  Rēders AndrisV4Rēderu banda
Tīraine
38.  Ritenis RaimondsV2
39.  Rocēns ValdisV5VSK Noskrien
Zemgale
40.  Rodionovs ViktorsV6LSC
Olaine
41.  Rukkalns ArtūrsV4VSK Noskrien
Ragana
42.  Tocups MārisV4
43.  Upenieks ArtursV5
44.  Usāns RolandsV3Čimuki
Odziena
45.  Vīdmane AigaS4
46.  Vizulis MārisV3Trakie Eži
Rīga
47.  Voitehovica KitijaS2olainfarm
olaine
48.  Voitehovics VladislavsV2Olainfarm
Olaine
49.  Zaķis EdgarsV3Rīga
50.  Ziemele DaceS2Jelgava
51.  Zivs OlegsV3Zoorbagan
Jurmala

10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abasovs RaulsV18Puikas no Olaines
Olaine
2.  Akmans GuntarsV45Iezemieši un kaimiņi
3.  Alksne KarīnaS55Olaines pagasts
4.  Alksnīte Marta-DagmāraS25Rīga
5.  Androsova BaibaS25Jāņupe
6.  Armans AustrisV35ASK PATRIA
7.  Aukselis VytautasV25
8.  Balodis KasparsV35Jurmala
9.  Balodis PatriksV18Olaine
10.  Baumanis JānisV35Jāņupe
11.  Belinskis KristapsV35njauvas
Rīga
12.  Bernāns DainisV45VRAA/Entuziast
13.  Bērziņa AnnaS35Jaunjelgava
14.  Bidiņa ŠarloteS18Olaines 1.vsk
Olaine
15.  Blaus OskarsV45Folkmaņi
JELGAVA
16.  Blūmiņa GuntaS35Virsotne/Marmot
17.  Blūmiņš ArtūrsV35Virsotne/Marmot
18.  Borbale LindaS18Olaine
19.  Borbale SintijaS18Rīga
20.  Briža LīgaS35Trakie Eži
Rīga
21.  Broks KristapsV35Turborieksti /VSK Noskrien-Rieksti
Madona
22.  Ceriņa KarīnaS45ASI Ski-box
Ādaži
23.  Davidov RomanV45
24.  Degle PatrīcijaS18Grēnes
25.  Dīcis MārtiņšV35Iezemieši un kaimiņi
26.  Drabovičs RuslansV18Olaine
27.  Dude EdgarsV35Rīga
28.  Fiļipovičs OļegsV45VRAA/Entuziast
Olaine
29.  Glušņevs DidzisV35Turborieksti
30.  Graudiņš AldisV25Puikas no Olaines
Olaine
31.  Gulbis GustavsV18
32.  Jankavs IvarsV55Iezemieši un kaimiņi
Olaines pag
33.  Jansons EdgarsV25
34.  Jejsa Signe-ValentīnaS18Olaine
35.  Jerofejeva InetaS35Pļaviņām-90
Rīga
36.  Jerofejevs JānisV35Pļaviņām-90
Pļaviņas
37.  Jurkeviča KarīnaS18Olaines 1.vsk
Olaine
38.  Kalnbērzs KasparsV45ASK PATRIA
39.  Kalniņa AgneseS35
40.  Kalniņa DaceS45Bauskas novads
Bauskas novads
41.  Kalniņš GatisV35Burpee
Olaine
42.  Karsa KristīneS45Rīga
43.  Kauliņš KristapsV35
44.  Keino LīgaS35Riga
45.  Kerijs ArmandsV45Olaine
46.  Kļaviņš UldisV35Turborieksti
47.  Konavko DmitrijsV35
48.  Konovalovs AndrejsV18
49.  Kozlovs IgorsV55
50.  Kravalis KasparsV35Pļaviņām-90
Pļaviņas
51.  Kveders GatisV45VSK Noskrien Rieksti
Rīga
52.  Leiburga AgneseS45Zemgales Ziņas
Jelgava
53.  Lejniece Kristīne-KristaS25Zemgales Ziņas
Jelgava
54.  Limanāns DainisV35Turborieksti /VSK Noskrien Rieksti
Biksti
55.  Ločmele MontaS35Matisons Runner’s Club
Rīga
56.  Ločmelis ArtūrsV35ASK PATRIA
57.  Ludriks AndrisV45Superrieksti /VSK Noskrien Rieksti
Rīga
58.  Lupiķis AinārsV35Folkmaņi
Saulkrasti
59.  Mačevska DaceS35VSK Noskrien
Tērvete
60.  Maksims VolčenkoV18Olaine
61.  Mālnieks RobertsV60Līvānu VK
Līvāni
62.  Marcinkus RaisaS60Jelgava
63.  Marčinkus RaisaS60
64.  Meijere IlzeS35Rumbula
65.  Meļņikovs LaurisV18Olaine
66.  Mežiels JānisV35ASK PATRIA
Koknese
67.  Miklaševica IlzeS35jELGAVA
68.  Miklaševics ArtisV35jelgava
69.  Mikulova OlgaS35VSK Noskrien
Rīga
70.  Neija GuntaS35VSK Noskrien
Rīga
71.  Niedre IvetaS45MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
72.  Novaks MaksimsV35Folkmaņi
Rīga
73.  Ozoliņa IevaS25Kandava
74.  Ozoliņš RaimondsV35Superrieksti
Rīga
75.  Pagasta NatālijaS35Virsotne/Marmot
Rīga
76.  Patrīcja DegleS18Olaine
77.  Pērkons DāvisV35
78.  Pikšēns TomsV55Mārupes nov.
Mārupe
79.  Pļavinska SintijaS25Brocēni
80.  Poliņš DāvisV35Superrieksti /VSK Rieksti
Rīga, Gulbene
81.  Pūcītis GatisV45Mārupe
82.  Puriņš RaitisV60Zemgales Ziņas
83.  Reihenbaha DanielaS25Olaine
84.  Reihenova DitaS35
85.  Reinicāne GuntaS45
86.  Repse DārtaS25
87.  Riekstiņš EdgarsV45
88.  Rieksts Kārlis-EdgarsV25Olaine
89.  Rodze SintijaS18Rodzes
Olaines novads
90.  Romanovska JanaS35Zemgales Ziņas
Jelgava
91.  Ronimoiss AndrisV35Inov8 / OSveikals.lv / Rieksti
Cēsis
92.  Roze RenārsV35Turborieksti /Adidas
Ogres novads
93.  Rubīns ElvisV25Pļaviņām-90
Pļaviņas
94.  Rudzīte SintijaS35VSK Noskrien
Rīga
95.  Rutks RaitisV25
96.  Saidāns GuntarsV35
97.  Saukāne JolantaS45
98.  Saveļjevs ViktorsV35Superrieksti
99.  Semjonova IngūnaS45Jelgava
100.  Semjonovs JurisV45Zemgales Ziņas
Jelgava
101.  Semjonovs TomassV18Olaine
102.  Serjogins DmitrijsV25Folkmaņi
Jelgava
103.  Sermolīte IlzeS45Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
104.  Silinevičs VladislavsV18Salaspils
105.  Skoboļevs MārtiņšV25ASK PATRIA
Cēsis
106.  Sluga ArnisV45Virsotne/Marmot
Kalnciems
107.  Smikarste ZaigaS35
108.  Springis EriksV18Puikas no Olaines
Olaine
109.  Sproģis SandisV45Lattelecom
Rīga
110.  Stivriška AijaS25Olaine
111.  Strazdiņš PatriksV25Pļaviņām-90
Rīga
112.  Stūrītis JānisV45SK Turaida
Sigulda
113.  Svecs ElvisV25ASK PATRIA
Rīga
114.  Šillers EinārsV45MARATONA KLUBS/Ziemeļkurzeme OK/MRC
Ikšķile
115.  Šķesters NormundsV35Lattelecom
Rīga
116.  Šlikovs VladimirsV18A-73
Olaine
117.  Šnitka SkaidrīteS55
118.  Tālums ArmandsV35Folkmaņi
Bērvircava
119.  Taukulis JānisV35
120.  Tolēna EdīteS45-
Mārupe
121.  Trokša PēterisV35VRAA/Entuziast
Olaine
122.  Undzena JustineS35
123.  Upenieks DainisV55SK Ozolnieki B
Jelgava
124.  Vaivods KasparsV35DOTE
Rīga
125.  Vecmane ĀrijaS35VRAA/Entuziast
Olaine
126.  Vītiņš JānisV45Superrieksti
Riga
127.  Zālītis MareksV35VSK Noskrien
Ķekava
128.  Zariņš EndijsV35Zemgales Ziņas
Jelgava
129.  Zeņina NatalijaS55Riga
130.  Zomers Eriks-EdvardsV18Puikas no Olaines
Olaine
131.  Zumbergs MiķelisV35Iezemieši un kaimiņi
Dundaga
132.  Zvilna ElīnaS18Virsotne/Marmot
133.  Žukovska MaritaS55VSK Noskrien
Ogre

5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboltiņa Anna-RēzijaSCRiga
2.  Aleksandrija AnnaSCOlaine
3.  Aleksandrija AnzelikaSDOlaine
4.  Arcimovičs ArtjomsVCOlaine
5.  Arcimovičs ArtjomsVBJaunolaine
6.  Are AlensVB
7.  Āre IlzeS
8.  Are UldisV
9.  Auziņa Loreta-DārtaSDAFA Olaine
Olaine
10.  Auziņš GustavsVCAFA Olaine
Olaine
11.  Balode LindaSSKUBS
Olaines novads
12.  Baranauska SantaSKatlakalns
13.  Baranova LīnaSBalozi
14.  Barisa GunitaSRiteņvasara
Olaine
15.  Bartašēvica ElīnaS
16.  Baslovska MilanaSDolaine
17.  Baufale KitijaSOlaine
18.  Bekmane AliseSRīga
19.  Bekmane RebekaSBRīga
20.  Bekmanis EmīlsVRiga
21.  Bērziņš ArnisVBērziņi
Rīga
22.  Bērziņš ArtūrsVCJaunjelgava
23.  Bevilakva Frančesko-PioVDOlaine
24.  Bierande DaceSRīga
25.  Bikerniece ElinaSDolaine
26.  Biķerniece Elīza-EllaSCOlaines 1.vsk
Olaine
27.  Blumberga InetaSJelgava
28.  Blumbergs KristersVD
29.  Blumbergs KristiānsVJelgava
30.  Blūms EndijsVDFolkmaņi
Rīga
31.  Boguša VeronikaSCOlaine
32.  Bolšteine MadaraSCOlaine
33.  Brauns KristersVBJelgavas ledus sporta skola
Jelgava
34.  Broka-Svarca MarikaSDOlaine
35.  Bruževica AneteSRīga
36.  Bruževics ImantsVDRīga
37.  Buglaks AleksandrsVCOlaine
38.  Buivids AleksandrsVVSK Noskrien
Olaine
39.  Buivids ĒriksV
40.  Butlers RaitisVPuikas no Olaines
Olaine
41.  Cepule MegijaSCOlaine
42.  Ceriņa MartaSCASI Ski-box
Ādaži
43.  Cirite ZaneSOgre
44.  Ciuļeviča SofijaSCOlaine
45.  Černova ArinaSB
46.  Dābols DāvisVBRīga
47.  Damroze DarjaSSuunto Team Latvia/ VSK Noskrien
Olaine
48.  Damroze MārisVindividuāli
Olaine
49.  Derkintis KlavsVBroceni
50.  Dibaņins ElvisVJūrmala
51.  Dorožka ViktorsV
52.  Drozdoviča VioletaSC
53.  Dzene KristineSDOlaine
54.  Eglīte IlonaSOlaine
55.  Emerbergs Viesturs-VilnisVCOlaine
56.  Evertovska EveritaSCOlaines 1.vsk
Olaine
57.  Felšus KristapsVSalaspils
58.  Feoktiskova JūlijaSOlaines 1.vsk
Olaine
59.  Filatovs PavelsVC
60.  Filona SandraSolaine
61.  Gabrāne EstereSBOlaine
62.  Gaišute KsenijaSCOlaine
63.  Galvanovs Kevins-KajsVBOlaines 1.vsk
Olaine
64.  Gasjūns ArmīnsV
65.  Gavrilova SofjaSOlaine
66.  Gladkova PoļinaSCOlaine
67.  Golubcova AneteSB
68.  Gorodecka JevgenijaSDindividual
Olaine,Lettland
69.  Gorodecka OksanaSOlaine,Lettland
70.  Graudiņš GuntisV
71.  Grīnvalde LeldeSRīga
72.  Gubina MarijaSDDzeguzes
Olaine
73.  Gubins AndrejsVDzeguzes
olaine
74.  Gubins ValērijsV
75.  Ģēģers ElmārsVBOlaine
76.  Hudabčonoka LuīzeSDJūrmalas sporta skola
Rīga
77.  Igaune IngrīdaSGrēnes
78.  Indriksone Kristiāna-SamantaSBJelgava
79.  Ivanovs AdriansVCOlaine
80.  Ivašina AnitaS
81.  Jaickis VladislavsVCidoniju Club
Mārupe
82.  Jankava EmīlijaSB
83.  Jankavs KristapsVCOlaine
84.  Jēģere Marija-HelēnaSBOlaine
85.  Kalniņš RičardsVC
86.  Karčevskis KārlisVAstarte-Nafta
Ozolnieki
87.  Kārkliņš KasparsVCOlaine
88.  Karlina AleksandraS
89.  Karss Roberts-KārlisVDRīga
90.  Klauģis Roberts-MartinsVBS/S ARKĀDIJA
Rīga
91.  Kmeta EvitaSRīga
92.  Kokins Daniels-ArnoldsVCTērvete
93.  Konovs RalfsVC
94.  Konovs SandisV
95.  Korotkovs MaksimsVNRC Jelgava
Jelgava
96.  Kozuliņš NaurisVRīga
97.  Krampe AnitaSRīga
98.  Krampe MartaSDRīga
99.  Krampis IlmārsVRīga
100.  Krasta Marta-KristenaSCJAUNOLAINE
101.  Kreicbergs AgrisVPlakanciems
102.  Krevņeva SandraSCOlaines 1.vsk
Olaine
103.  Kronbergs DainisVTUKUMS
104.  Kudrjavceva AnastasijaSC
105.  Kuhalskis DimitrijsVOlaine
106.  Kulačoka SofijaSD
107.  Kusners DavidsVBOlaine
108.  Kusnira LudmilaSOlaine
109.  Kuzmane PatrīcijaSB
110.  Lāce AnnijaSDBJC Laimītte
Rīga
111.  Laurecka Līva-ElīnaSCOlaines 1.vsk
Olaine
112.  Lizdiņa KitijaSOlaine
113.  Lobane AnastasijaSCOlaine
114.  Lukaševičs Rūdis-GanīVCJaunjelgava
115.  Ļebedevs DenissV
116.  Malinovska KristīneSDOlimp Ladies
Olaine
117.  Maļinovska KristīneSOlimp Ladies
Olaine
118.  Mazure AnnaSBSporta Studija ACTIVE
Olaine
119.  Mažajeva AlinaSDOlaine
120.  Meikšāns MarksVCOlaine
121.  Mellace KarīnaSCss Arkādija
Rīga
122.  Meļņikova ElīnaSRīga
123.  Mihailovs SergejsVDOlaine
124.  Miķelsone LiānaSBJunolaine
125.  Miķelsons RobertsVBOlaines 1.vsk
Olaine
126.  Modnovs PavelsV
127.  Mosunova SvetlanaSĀtrākais
Rīga
128.  Mosunovs ArtjomsVĀtrākais
Rīga
129.  Murāne ElvaSC
130.  Muraško GatisVB
131.  Novicks RomsVJelgava
132.  Nummurs DanielsVC
133.  Ņeļubina NellijaSDOlaine
134.  Ņikiforovs DānielsVOlaine
135.  Ņikitins ArtūrsVB
136.  Oličevs ArtjomsVBOlaine
137.  Oločeva AnastasijaSOlaine
138.  Ondzulis RolandsV
139.  Orbidāne LaineSSK Ozolnieki
Salgale
140.  Orbidāns JaroslavsVDSK Ozolnieki
Salgale
141.  Orbidāns RobertsVDSK Ozolnieki
Salgale
142.  Ozola SanijaSBJelgavas BJSS
Jelgava
143.  Ozoliņa GuntaSOzo-klans/VSK Noskrien
Jelgava
144.  Paegle Anna-ValērijaSCOlaine
145.  Pampe AijaSOlaine
146.  Pauliņa Enija-BeatriseSCOlaine
147.  Pauniņa AmandaSC
148.  Pelša MartaSD
149.  Pelšs ArmandsV
150.  Pētersone AgitaSBukulti
151.  Pihurko ArtjomsVDOlaine
152.  Pimanovs Georgs-AlbertsVOlaine
153.  Platacis KasparsV
154.  Podobeda DarjaSCOlaine
155.  Ponasenkovs ValerijsV
156.  Požilenkovs StanislavsVDOlaine
157.  Priede KrišjānisV
158.  Priede LieneS
159.  Prohorovs Alekss-MarkussVBFolkmaņi
Jelgava
160.  Provotorovs IljaVOlaine
161.  Prudnikova KsenijaSAronTeam
Novosibirska
162.  Račāne AntraSRīga
163.  Račāns KasparsVRīga
164.  Raļļa ArtaSolaine
165.  Rate KirillsVOlaine
166.  Rēdere EvelīnaSDRēderu banda
Tīraine
167.  Rimicans ArtursVOlaine
168.  Rituma KitijaSBSK Olaine
jaunolane
169.  Rocēna JasmīnaSCZemgale
Zemgale
170.  Rocēna JolantaSZemgale
Zemgale
171.  Rocēns HaraldsVDZemgale
Zemgale
172.  Rodze AgneseSRodzes
Olaines novads
173.  Rodze EvelīnaSCRodzes
Olaines novads
174.  Rodze TomsVCRodzes
Olaines novads
175.  Romanova DiānaSD
176.  Rone DanaS
177.  Rone ElzaSDRīga
178.  Ronis RalfsVB
179.  Rozenbilds KristersVOlaine
180.  Ruba JulijaSOlaine
181.  Rubene EnijaSCOlaine
182.  Rubene-Žeļeznova EnijaSCOlaine
183.  Rubenis EdijsVBOlaines 1.vsk
Riga
184.  Rūja KārlisVCAFA Olaine
Jaunolaine
185.  Rumba AigarsVOlaine
186.  Rumba KristiānsVCO1vsk
Olaine
187.  Saukāns RobertsVC
188.  Seleznova Luiza-ValerijaSJaunolaine
189.  Semjonova SanitaSRīga
190.  Sevastjanova EstereSC
191.  Silka AliseSBOlaine
192.  Silka JolantaSOlaine
193.  Siza KristīnaSBOlaine
194.  Skalbe DaceSOlaines novads
195.  Skrāģe Elīza-MartaSBJaunolaine
196.  Skrāģis RičardsVD
197.  Skrindževska Elīza-ElizabeteSCOlaines 1.vsk
Olaine
198.  Skudris AinārsV
199.  Slikšāne KristīneSOlaine
200.  Smikarste EndijaS
201.  Solovjovs SergejsVOlaine
202.  Spāde IlzeS
203.  Spāde LoretaSCOlaine
204.  Specova ViktorijaSOlaine
205.  Spēlmane OlīvijaSRīga
206.  Stāmers MarkussVC
207.  Stāmers OskarsV
208.  Stepiņš KristapsVOlaine
209.  Stikāns NiksVCOlaines 1.vsk
Olaine
210.  Stolbovs GvidoV
211.  Stolobkovs DenisVVSK Noskrien
Valmiera
212.  Stūrītis JānisVDSiguldas Sporta Skola
Sigulda
213.  Šeins AleksandrsVOlaine
214.  Ševcova JanaSOlaine
215.  Šohins AndrejsVBOlaine
216.  Šulce JūlijaSrīga
217.  Tapeškins ArtūrsVD
218.  Tarasov EgorsVDriga
219.  Tarasov MaksimsVDolaine
220.  Tarasov SergejsVriga
221.  Tarasov VladislavsVolaine
222.  Teplicka JūlijaSladie olimp
olaine
223.  Trokša IlzeS
224.  Trubaca DanielaSCJaunolaine-Olaine
225.  Trusijs DenissVCOlaine
226.  Upenieks RobertsVBJelgava
227.  Vainore RebekaSDKatlakalns
228.  Vegmanis Emīls-EdvardsVDIndividuāli
Jelgava
229.  Veinbergs DanielsVBOlaines 1.vsk
Olaine
230.  Veļiks RaivoVSK Ozolnieki
Ozolnieki
231.  Viduss IļjaVCOlaine
232.  Viekale-Gasjūne ElīzaSB
233.  Viekale-Gasjūne SandraSJelgava
234.  Viekals-Gasjūns TomsVDJelgava
235.  Vilāne GerdaSOlaine
236.  Viļuma RitaSJēkabpils
237.  Vinogradovs AleksejsVĀtrākais
Olaine
238.  Vinogradovs VladimirsV5H
Olaine
239.  Voitane LaimaS
240.  Vurca MilenaSDOlaine
241.  Zālīte LindaSRīga
242.  Zālīte LoretaSDSS Arkādija
Rīga
243.  Zālītis LaurisVRīga
244.  Zeltiņa SantaSBOlaine
245.  Zeltzaķe VitaSLī Sporta klubs
Ventspils
246.  Zemīte IngaSOlaine
247.  Zemturis MārtiņšVKSMR FITNESS
Rīga
248.  Žubulis EmīlsVRīga

5 km nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Balanas MadaraSN
2.  Brilte JolantaSNOlaine
3.  Dubrovska KristineSNRiga
4.  Dubrovskis DmitrijsVNRīga
5.  Eiduks JānisVNValmiera
6.  Esko RutaSNKAUT KĀDI RADI
Jelgava
7.  Golovnova SvetlanaSN
8.  Kārklevalka RuslanaSNOlaine
9.  Krone LūcijaSNOlaine
10.  Lazare MargaritaSNRīga
11.  Misjune MarijaSNDaugavpils
12.  Misjuns JurijsVNValsts policija
Rīga
13.  Reinvalds UldisVNKaut kādi radi
Jelgavas novads
14.  Seremetjeva-Grudule MarinaSNWww.100dienas.lv
Riga
15.  Spuņģis AndrisVNOlaine

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abolevičs MaksimsVB1Activ
Olaine
2.  Āboltiņš ĒriksVB1
3.  Abramoviča AlisaSB1
4.  Afanasjeva MilaSB1Olaine
5.  Aleksandrija ArsenijsVB1Olaine
6.  Alksne LīvijaSB1Olaines pagasts
7.  Andrejevs ArtjomsVB2
8.  Are AliseSB1Olaine pagasts
9.  Atvars RihardsVB2Jaunolaine
10.  Auziņš MārcisVB1
11.  Badretdinovs TimursVB3TiMax
Riga
12.  Bajāre EmīlijaSB1
13.  Balodis MiķelisVB2Olaine
14.  Balodis RemijsVB1Jurmala
15.  Baranauska AmandaSB1Katlakalns
16.  Baranausks RolandsVB1Katlakalns
17.  Belokurovs NikitaVB2Olaine
18.  Berga AnnaSB3Olaine
19.  Bergs MatīssVB2Olaine
20.  Bernāne EmīlijaSB3
21.  Bernāns MiķelisVB1Entuziasti
Olaine
22.  Bērziņa PaulaSB2Bērziņi
Rīga
23.  Bērziņa SandijaSB3Bērziņi
Rīga
24.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
25.  Bevilakva Frančesko-PioVB3Olaine
26.  Bierande AnceSB3Rīga
27.  Bierande ElīzaSB1Rīga
28.  Bierande RobertsVB2jaunolaine
29.  Bierands ArtūrsVB3
30.  Bite NikolaSB1
31.  Biteniece SofijaSB3Jaunolaine
32.  Bobkovs NikolajsVB1Olaine
33.  Bolšteine ViolaSB3Olaine
34.  Bondare NellijaSB3
35.  Bondare SofijaSB1Olaine
36.  Bondars Armands-AleksandrsVB1Olaine
37.  Borisovs TimursVB2
38.  Brauna EmīlijaSB2Jelgava
39.  Brilts MatīssVB1Rīga
40.  Brilts RalfsVB1
41.  Broks RonaldsVB1Olaine
42.  Buivids MartinsVB1Rīga
43.  Bulatņikovs AleksandrsVB1Olaine
44.  Ceriņa SabīneSB2ASI Ski-box
Ādaži
45.  Ceriņa UnaSB2ASI SKI-BOX
Rīga
46.  Cerkovnaja AliseSB3Grēnes
47.  Cimoška OliversVB1bernu skrejiens mazajiem :)
Olaine
48.  Cvetkovs DeivijsVB1Olaine
49.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
50.  Deičmane ViviānaSB2
51.  Dīriņš ReinisVB1
52.  Dobrožanskis RentātsVB2Rīga
53.  Dombrovskis EdžusVB1
54.  Dorožka LetīcijaSB1Stūnīši
Olaines novads
55.  Dubinska OditaSB1
56.  Dubinska OlitaSB1
57.  Dubinskis OliversVB2
58.  Dude ErnestsVB1Rīga
59.  Emerbergs ArtūrsVB3Olaine
60.  Emerbergs GundarsVB1Olaine
61.  Felšus KārlisVB2Salaspils
62.  Filons RenatsVB1olaine
63.  Filons RolandsVB3olaine
64.  Fiļina Liene-SofijaSB3Piņķi, Babītes pagasts
65.  Fjodorova NellijaSB1
66.  Fjodorovs DamirsVB1Rīga
67.  Fjodorovs DmitrijsVB3Olaine
68.  Gailis KārlisVB1
69.  Galeja AnželikaSB1Olaine
70.  Galeja VeronikaSB3Olaine
71.  Galviņa Evelīna-EmīlijaSB2Jaunolaine
72.  Gaujenietis RomansVB2Olaine
73.  Gaumiga Terēze-IevaSB1Viesulīši
Olaine
74.  Gaumigs Dāvids-DāvisVB1Viesulīši
Olaine
75.  Gemma GermansVB2Olaine
76.  Golovnovs VasilijsVB3
77.  Gorodeckis ArtjomsVB2individual
Olaine,Lettland
78.  Greivule AnnaSB1
79.  Greivuls JēkabsVB2
80.  Grudule DarjaSB1Www.100dienas.lv
Riga
81.  Grudule VarvaraSB1Www.100dienas.lv
Riga
82.  Gubina DarjaSB2Dzeguzes
Olaine
83.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
84.  Gubina KiraSB1Olaine
85.  Gudēvics GustsVB1VSK Noskrien
Jelgava
86.  Gudēvics LinardsVB1VSK Noskrien
Jelgava
87.  Gudēvics MārcisVB1VSK Noskrien
Jelgava
88.  Gusevs NikolajsVB2
89.  Gusevs VladimirsVB1
90.  Gustava LoretaSB2Jaunolaine
91.  Heidemane GabrielaSB1Rīga
92.  Hercberga Alise-SāraSB3Piņķi
93.  Hercbergs MatiassVB1Piņķi
94.  Hudobčonoka LuīzeSB3
95.  Hudobčonoks OskarsVB1
96.  Inozemcevs SergejsVB3Olaine
97.  Ivanenko MihailsVB3Olaine
98.  Ivanova AmēlijaSB1Olaine
99.  Ivanova AneteSB1noskrien
Pierīga
100.  Ivanova DajanaSB3
101.  Ivanovs JegorsVB1Olaine
102.  Ivanovs TimofejsVB3AFA Olaine
Olaine
103.  Jakovele RebekaSB2
104.  Jankavs DīvsVB3Smilgas
Olaines pag
105.  Jansone ElzaSB1
106.  Jansons RodrigoVB2
107.  Jauntirane JanaSB3Olaine
108.  Jejss Kristers-MārtiņšVB2Olaine
109.  Jerofejeva FelicitaSB1Rīga
110.  Jerofejeva SelīnaSB1Rīga
111.  Kalniņa DārtaSB1Olaine
112.  Keino KrišsVB2Riga
113.  Keiša LaumaSB2Rīga
114.  Kerija MadaraSB1Olaine
115.  Klauģis RūdolfsVB3Grēnes
Grēnes
116.  Kohanovska KarolinaSB1Olaine
117.  Kokina DitaSB1
118.  Kokins RegnārsVB2Tērvete
119.  Kokorevičs EmīlsVB1
120.  Kokorevičs KārlisVB1Olaine
121.  Kolosovs ArsenijsVB2
122.  Korago RihardsVB3Rīga
123.  Koridze NikolaSB3jelgava
124.  Kotlarova JuliaSB1Olaine
125.  Kotļarova JuliaSB1Olaine
126.  Kozlovs FrancisVB2
127.  Krampe MontaSB2Rīga
128.  Krampis MārcisVB1Rīga
129.  Krasohina KarolinaSB1
130.  Krasta Maija-MarijaSB3JAUNOLAINE
131.  Kravale EveritaSB1Pļaviņas
132.  Krūmiņš ValtersVB3
133.  Kurnosovs NikolajsVB2Olaine
134.  Kushteiko DarjaSB2Olaine
135.  Kušnere Anna-MarijaSB3Olaine
136.  Kuzmins TomsVB3Sporta studija ACTIVE
Olaine
137.  Kuznicova DarinaSB1Olaine
138.  Kuznicovs DaniilsVB3Olaine
139.  Ķupe JustīneSB3
140.  Lamberte EstereSB3Olaine
141.  Lasmane LieneSB3Olaine
142.  Lauhina DiānaSB3Olaine
143.  Lazdāne Mendija-ŠarloteSB1Olaine
144.  Leja ZaneSB2Jaunolaine
145.  Lepere DzenijaSB1Olaine
146.  Leperis MareksVB3Olaine
147.  Liepina LindaSB1Olaines novads
148.  Liepiņa Daniela-NikolaSB2Rīga
149.  Liepiņa MadaraSB1
150.  Limanāns GustavsVB1Rieksti
Rīga
151.  Locmelis RenārsVB2PATRIA
Rīga
152.  Ločmele PaulaSB1PATRIA
Rīga
153.  Ludrika LiepaSB3Rieksti
Rīga
154.  Lugovskaja KeisijaSB2FK Olaine
Olaine
155.  Madelāns ArtūrsVB2Rīga
156.  Madelāns DenissVB1Rīga
157.  Makareviča ArinaSB3
158.  Makarevičs ArtjomsVB1
159.  Makejevs KonstantīnsVB1Olaine
160.  Malinovska MilanaSB3
161.  Mandaži SofijaSB2Olaine
162.  Mažajevs AleksejsVB3Olaine
163.  Medika AnnijaSB1Olaine
164.  Medne ElzaSB3
165.  Medne EstereSB2
166.  Medvecka AnastasijaSB3Olaine
167.  Meinarts GustavsVB1Riga
168.  Meļņičuks IgorsVB1Olaine
169.  Meļņikovs Emīls-RalfsVB3Jaunolaine
170.  Menšikovs JānisVB3Olaine
171.  Miezīte ElzaSB1Olaines novads
172.  Mīligs NiksVB3Jaunolaine
173.  Misjuns JaroslavsVB1Valsts policija
Rīga
174.  Mosunovs MaksimsVB3Ātrākais
Rīga
175.  Mošins DaniilsVB1Olaine
176.  Murāne SofijaSB3
177.  Nikolajeva KatrīnaSB1Olaine
178.  Nikolajeva Linda-ElizabeteSB3Olaine
179.  Nikolajevs AndrejsVB3
180.  Oglina AmandaSB3Olaine
181.  Orniņa EstereSB2Ķekava
182.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
183.  Ozoliņa KristelaSB1Olaine
184.  Ozoliņa SignijaSB2Ozo-klans
Jelgava
185.  Ozoliņš TomsVB1
186.  Ozoliņš ValtersVB2Ozo-klans
Jelgava
187.  Ozols Edmunds-MārtiņšVB1Rīga
188.  Ozols ElmărsVB1
189.  Paradovska PaulaSB1Olaine
190.  Pavlovs ArtūrsVB2Rīga
191.  Pelšs JēkabsVB3Jelgava
192.  Pētersone Liene-DārtaSB1Bukulti
193.  Pētersons AdriansVB1Olaine
194.  Petrovs FadejsVB1Petroveters
Olaine
195.  Platonova AleksandraSB1Rīga
196.  Platonova SofijaSB1riga
197.  Plūme ValdemārsVB2Olaine
198.  Ponasenkovs JegorsVB1Olaine
199.  Pronausks AntonsVB3Rīga
200.  Provotorova AnastasijaSB2
201.  Pūkaine JasmīnaSB1
202.  Pužulis MārtiņšVB2
203.  Račāns RalfsVB2Rīga
204.  Račika ArīnaSB3Olaine
205.  Račika JūlijaSB2Olaine
206.  Radko MargaritaSB1
207.  Ribicka SamantaSB2Olaine
208.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB2Rīga
209.  Riekstiņš RalfsVB1
210.  Rozenbilds KrišjānisVB3Olaine
211.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
212.  Rudusāns ArtjomsVB1Olaine
213.  Rukkalne LoretaSB1
214.  Saidāns MarkussVB1Jaunolaine
215.  Sala AigarsVB3Olaine
216.  Sevruka GabrielaSB3
217.  Siperkovska AnnaSB2Stūnīši
218.  Siperkovska OlīvijaSB1Stūnīši
219.  Skalbe RalfsVB2Olaines novads
220.  Skalbe SanijaSB1Olaines novads
221.  Skubeņiča LilijaSB1SKUBS
Olaines pagasts, DKS Jaunība
222.  Skubeņiča LindijaSB1SKUBS
Olaines pag., DKS JAUNĪBA
223.  Skubeņičs JurisVB2SKUBS
Olaines pagasts, DKS Jaunība
224.  Smirnova EmīlijaSB1
225.  Sokols IļjaVB3Olaine
226.  Soloveja EsenijaSB1Olaine
227.  Solovejs MihailsVB2Bitites
Olaine
228.  Stasjonoks KirillsVB2AFA olaine
olaine
229.  Stolbovs RalfsVB1Jurmala
230.  Strautniece EstereSB3
231.  Stūrītis MartinsVB2Siguldas Sporta skola
Sigulda
232.  Suļemenkovs TigransVB2
233.  Šarpio TomsVB3
234.  Širmele OdrijaSB1Pēternieki
235.  Širmelis AdriansVB1Pēternieki
236.  Šmite KeitaSB2
237.  Štrauss MarkussVB1Olaine
238.  Švāne ViktorijaSB1Jaunolaine
239.  Švāns ĒriksVB1Jaunolaine
240.  Tauriņš RodrigoVB3Stūnīši
241.  Tulinskis RalfsVB3
242.  Upeniece MartaSB3Jelgava
243.  Vaičuka MarijaSB2Olaine
244.  Vaičuks MihailsVB2Olaine
245.  Vaivods DāvisVB1DOTE
Rīga
246.  Vaivods EmīlsVB1
247.  Valdberga Diāna-LoteSB3Riteņvasara
Olaine
248.  Valdberga ElīnaSB1Riteņvasara
Olaine
249.  Vasecko KostjaVB2Olaine
250.  Vasiljevs MaksimsVB2OLAINE
OLAINE
251.  Veinberga Dana-DanijaSB3Olaine
252.  Vilkena AgneseSB1Olaine
253.  Vlasova ArinaSB3Olaine
254.  Voiskovica MarikaSB1Olaine
255.  Volberga MargaritaSB1Olaine
256.  Volberga NellijaSB1Olaine
257.  Volbergs DavisVB3Olaine
258.  Volkova KarinaSB2Jaunolaine
259.  Volkova MarijaSB3Jaunolaine
260.  Voshodovs JevgenijsVB3Olaine
261.  Zālīte AnnikaSB2SS Arkādija
Rīga
262.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
263.  Zālītis JānisVB1Rīga
264.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
265.  Zalpētere AgateSB2
266.  Zaremba GustavsVB2BRĀĻI Zarembas
Jaunolaine
267.  Zazerska MadaraSB1Jaunolaine
268.  Zemītis GustavsVB1Olaine
269.  Zeps KrišjānisVB2The Zepi
Olaine
270.  Zlibina ĻikaSB1Olaine
271.  Zubko JūlijaSB3Riga

Kopā pieteikušies: 718