Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat
Labās mantas

Krosa skrējiens "Olaines apļi 2017" | Saraksts

16 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaKrjačkoKonstantīnsV4RonakochiRīga
2LatviaVoitehovicaKitijaS2olainfarmolaine
3LatviaVoitehovicsVladislavsV2OlainfarmOlaine
4LatviaRavžajevsMārisV2Olaine
5LatviaZivsOlegsV3ZoorbaganJurmala
6LatviaDriņķisDainisV5DzSK LokomotīveRīga
7LatviaIvanovaJolantaS3Vsk NoskrienPiņķi
8LatviaLapiņaLolitaS2ČimukiRīga
9LatviaUsānsRolandsV3ČimukiOdziena
10LatviaGudēvicsAinārsV3VSK NoskrienJelgava
11LatviaJansoneEvijaS3
12LatviaGreiškāneDaigaS4VSK NoskrienJelgava
13LatviaRēdereLīgaS4Rēderu bandaTīraine
14LatviaRēdersAndrisV4Rēderu bandaTīraine
15LatviaKursišsKasparsV3PodniekiRīga

10 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaKarsaKristīneS45Rīga
2LatviaMikulovaOlgaS35VSK NoskrienRīga
3LatviaZumbergsMiķelisV35VSK NoskrienDundaga
4LatviaAlksneKarīnaS55Olaines pagasts
5LatviaBorbaleLindaS18Olaine
6LithuaniaAukselisVytautasV25
7LatviaAlksnīteMarta-DagmāraS25Rīga
8LatviaReinicāneGuntaS45
9LatviaRudzīteSintijaS35VSK NoskrienRīga
10LatviaLudriksAndrisV45VSK Noskrien RiekstiRīga
11LatviaMeijereIlzeS35Rumbula
12LatviaSermolīteIlzeS45Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
13LatviaBroksKristapsV35VSK Noskrien-RiekstiMadona
14LatviaLimanānsDainisV35VSK Noskrien RiekstiBiksti
15LatviaRiekstiņšEdgarsV45
16LatviaKauliņšKristapsV35
17LatviaKvedersGatisV45VSK Noskrien RiekstiRīga
18LatviaPuriņšRaitisV60
19LatviaZariņšEndijsV35Zemgales ZiņasJelgava
20LatviaRomanovskaJanaS35Zemgales ZiņasJelgava
21LatviaLeiburgaAgneseS45Zemgales ZiņasJelgava

5 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaOzoliņaGuntaSOzo-klans/VSK NoskrienJelgava
2LatviaOzolaSanijaSBJelgavas BJSSJelgava
3LatviaKarssRoberts-KārlisVDRīga
4LatviaJēģereMarija-HelēnaSBOlaine
5LatviaMellaceKarīnaSCss ArkādijaRīga
6LatviaButlersRaitisVBrekšiOlaine
7LatviaAleksandrijaAnnaSCOlaine
8LatviaAleksandrijaAnzelikaSDOlaine
9LatviaHudabčonokaLuīzeSDJūrmalas sporta skolaRīga
10LatviaLāceAnnijaSDBJC LaimītteRīga
11LatviaBekmaneAliseSRīga
12LatviaViļumaRitaSJēkabpils
13LatviaFelšusKristapsVSalaspils
14LatviaRubaJulijaSOlaine
15LatviaPauliņaEnija-BeatriseSCOlaine
16LatviaPelšaMartaSD
17LatviaKusnersDavidsVBOlaine
18LatviaPelšsArmandsV
19LatviaEglīteIlonaSOlaine
20LatviaZālīteLoretaSDSS ArkādijaRīga
21LatviaGrīnvaldeLeldeSRīga
22LatviaPriedeKrišjānisV
23LatviaGraudiņšGuntisV
24LatviaBaufaleKitijaSOlaine
25LatviaPriedeLieneS
26LatviaVegmanisEmīls-EdvardsVDIndividuāliOlaine
27LatviaLapiņšIvarsVSPORTLATLiepāja
28LatviaGubinaMarijaSDDzeguzesOlaine
29LatviaTrokšaIlzeS
30LatviaRumbaAigarsVOlaine
31LatviaGubinsAndrejsVDzeguzesolaine
32LatviaVegmanisEmīls-EdvardsVDIndividuāliJelgava
33LatviaAreIlzeVSalaspils
34LatviaZālīteLindaSRīga
35LatviaBaslovskaMilanaSDolaine
36LatviaZālītisLaurisVRīga
37LatviaBikerniec-EElinaSDolaine
38LatviaMazureAnnaSBSporta Studija ACTIVEOlaine
39LatviaAreUldisV
40LatviaPaegleAnna-ValērijaSCOlaine
41LatviaAreAlensVB
42LatviaĀreIlzeS
43LatviaRēdereEvelīnaSDRēderu bandaTīraine
44LatviaBevilakvaFrančesko-PioVDOlaine

5 km nūjošana

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaKroneLūcijaSNOlaine
2LatviaBrilteJolantaSNOlaine
3LatviaKārklevalkaRuslanaSNOlaine
4LatviaSeremetjeva-GruduleMarinaSNWww.100dienas.lvRiga
5LatviaSpuņģisAndrisVNOlaine

Bērnu distance

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1LatviaOzoliņaSignijaSB2Ozo-klansJelgava
2LatviaOzoliņšValtersVB2Ozo-klansJelgava
3LatviaDaņilovskisVladimirsVB1Rīga
4LatviaPronausksAntonsVB3Rīga
5LatviaBevilakvaFrančesko-PioVB3Olaine
6LatviaParadovskaPaulaSB1Olaine
7LatviaAleksandrijaArsenijsVB1Olaine
8LatviaHudobčonoksOskarsVB1
9LatviaKuznicovsDaniilsVB3Olaine
10LatviaPlatonovaSofijaSB1riga
11LatviaKoridzeNikolaSB3jelgava
12LatviaAlksneLīvijaSB1Olaines pagasts
13LatviaKuznicovaDarinaSB1Olaine
14LatviaBriltsRalfsVB1
15LatviaBriltsMatīssVB1Rīga
16LatviaLugovskajaKeisijaSB2FK OlaineOlaine
17LatviaMažajevsAleksejsVB3Olaine
18LatviaGemmaGermansVB2Olaine
19LatviaGailisKārlisVB1
20LatviaStasjonoksKirillsVB2AFA olaineolaine
21LatviaJansonsRodrigoVB2
22LatviaJansoneElzaSB1
23LatviaOzoliņšTomsVB1
24LatviaFelšusKārlisVB2Salaspils
25LatviaBiteNikolaSB1
26LatviaKohanovskaKarolinaSB1Olaine
27LatviaTulinskisRalfsVB3
28LatviaIvanovaAneteSB1noskrienPierīga
29LatviaPelšsJēkabsVB3Jelgava
30LatviaKušnereAnna-MarijaSB3Olaine
31LatviaŠtraussMarkussVB1Olaine
32LatviaAuziņšMārcisVB1
33LatviaHudobčonokaLuīzeSB3
34LatviaVasiljevsMaksimsVB2OLAINEOLAINE
35LatviaPlatonovaAleksandraSB1Rīga
36LatviaŠirmelisAdriansVB1Pēternieki
37LatviaŠirmeleOdrijaSB1Pēternieki
38LatviaŠarpioTomsVB3
39LatviaRiekstiņšRalfsVB1
40LatviaDubinskisOliversVB2
41LatviaDubinskaOlitaSB1
42LatviaDubinskaOditaVB1DubinskiJaunolaine
43LatviaGruduleVarvaraSB1Www.100dienas.lvRiga
44LatviaGruduleDarjaSB1Www.100dienas.lvRiga
45LatviaGudēvicsGustsVB1VSK NoskrienJelgava
46LatviaGudēvicsMārcisVB1VSK NoskrienJelgava
47LatviaGudēvicsLinardsVB1VSK NoskrienJelgava
48LatviaGubinaDarjaSB2DzeguzesOlaine
49LatviaGubinaJekaterinaSB1DzeguzesOlaine
50LatviaMeinartsGustavsVB1Riga
51LatviaDubinskaOditaSB1
52LatviaZālīteAnnikaSB2SS ArkādijaRīga
53LatviaZālītisJānisVB1Rīga
54LatviaKuzminsTomsVB3Sporta studija ACTIVEOlaine
55LatviaZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
56LatviaZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
57LatviaMakarevičaArinaSB3
58LatviaMakarevičsArtjomsVB1
59LatviaMenšikovsJānisVB3Olaine
60LatviaKrasohinaKarolinaSB1
61LatviaAbramovičaAlisaSB1
62LatviaRozentāleAmandaSB1Iecava

Kopā pieteikušies: 147



Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas