Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti
Sportlat lojalitātes CashBack karte
Bigbank Skrien Latvija 2018

Statistika

eXTReMe Tracker

Priekules MTB velomaratons 2017 | Saraksts

Maratons, 50 - 70 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Actiņa LīgaMS30Rīga
2.  Ālītis UldisMV30Trīs burkāni
Ventspils
3.  Almas PeterMV20Tartu Cycling Team -
Tartu
4.  Almas ViktorMV40Tartu Cycling Team
Tartu
5.  Ansulis AndisMV40
6.  Bērziņš ReārsMV35Velotrenini.lv / Sufferfest
Rīga
7.  Brokāns RaimondsMV40
8.  Cildermanis GuntisMV50
9.  Diške GundarsMV35SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Rīga
10.  Dzintars KasparsMV40Priekules veloklubs
Priekule
11.  Gulbis-Švans MārtiņšMV40Priekules Veloklubs
Priekule
12.  Jankovs DmitrijsMV50LRK
Liepāja
13.  Jarmoška LeonasMV50SK Vėtrungė
Klaipeda
14.  Jasliņš ReinisMV40Burusports Ridley team
Rīga
15.  Kašieta MindaugasMV35Mazeikiai
16.  Kļumels JānisMV30Rīga
17.  Kozlovs NaurisMV35Ventspils
18.  Kūlups GundarsMV40Babīte
19.  Lazdāns GundarsMV40
20.  Pitkēvičs VoldemārsMV40SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Suntaži
21.  Saprykin EduardMV50Ghost-Veloma
Klaipėda
22.  Saulītis OskarsMV30SUBARU AD REM Auto MTB komanda
23.  Savčenko AndrejsMV40SUBARU AD REM Auto MTB komanda
Ogre
24.  Siņicins KasparsMV40Trīs burkāni
Ventspils
25.  Sisoļatins ArtursMV30Belo Cycling Project
Rīga
26.  Šķeperis JānisMV30Trīs burkāni
Ventspils
27.  Šmite IngrīdaMS40Sportlife.lv/Sqvalio
Baldone
28.  Teivišs JānisMV35
29.  Valužis AļģirtsMV40Priekules veloklubs
Priekule
30.  Vilmanis JurisMV40

Pusmaratons, 25 - 35 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Almas DimitryV16Tartu Cycling Team
Tartu
2.  Ancāns MārtiņšV20Liepāja
3.  Barkauskas ŽydrūnasV40Versmė MTB
Plungė
4.  Berķis AldisV35
5.  Bērziņš MatīssV30
6.  Braže JānisV30Gramzdas velosports
Aizpute
7.  Čukurs UldisV40RK Liepāja
Liepāja
8.  Dāboliņa GunaS30Liepāja
9.  Dobele AntraS30Priekules veloklubs
Priekule
10.  Domarkas GintarasV40
11.  Dzintars MarkussV16Priekules veloklubs
Priekule
12.  Flakse AnceS14Krastmaļi
Dunalka
13.  Flaksis ReinisV20ZS ''Krastmaļi''
Dunalka
14.  Freimanis MārtiņšV20Gramzdas velosports
15.  Gludavs AskoldsV35
16.  Gredzens JorensV35
17.  Gusevs GatisV30
18.  Jākobsons MārtiņšV35Sporta klubs
Liepāja
19.  Jansone JanaS40Velotreniņi.lv/Sufferfest
Riga
20.  Jansone KateS20MTB Talsi
Vandzenes pag.
21.  Jansons GuntisV60
22.  Jansons KalvisV20MTB Talsi
Talsi
23.  Jarosenko VjaceslavsV35Liepaja
24.  Kačanovs SergejsV35
25.  Kalniete RimaS50Rīga
26.  Kalniņš AlmantsV40
27.  Kalns AldisV40Liepāja
28.  Karzons AivisV20Gramzdas velosports
Liepāja/ Gramzda
29.  Kils ReinisV35Gramzdas Velosports
Liepāja
30.  Krekovskis MārtiņšV20Gaismas Maģija - Stividors LP
Liepāja
31.  Kronbergs EdgarsV16RkLiepāja
Liepājā
32.  Kronbergs GatisV35
33.  Krūmiņa-Zariņa AgijaS30Riga
34.  Krūmiņš ImantsV60
35.  Kubilius RomasV35Versmė MTB
Plungė
36.  Lagzdiņš JānisV20KRASTMALI.LV
Dunalka
37.  Lange GatisV35Riteņvasara
Rīga
38.  Likmanis JurģisV50
39.  Ločmele MontaS30Matisons Runner’s Club
Rīga
40.  Lorencs JānisV50MTBTalsi
Talsi
41.  Markaitis VaclovasV60Skuodas
42.  Mūsiņš KārlisV14Nīcas VSK velosports
Nīca
43.  Nazarovs AleksandrsV30Priekules Veloklubs
Liepāja
44.  Pauzere EvijaS40Gramzdas velosports
Priekule
45.  Pauzere Kitija-SindaS16Gramzdas velosports
Priekule
46.  Peticonoks VladislavsV35Velo+
Jurmala
47.  Petkus BaibaS30RK Liepāja
Cimdenieki
48.  Petkus GvidoV35Cimdenieki
49.  Petrauskas GediminasV50OK Telšiai
Telšiai
50.  Pocius RamūnasV40Versmė MTB
Plungė
51.  Pridorožnijs AleksandrsV20Jūrmala
52.  Provizors UldisV50
53.  Pujats ArtisV20
54.  Račkus AuksiusV16Skuodas
55.  Reinis RaimondsV30
56.  Remese AndaS20Priekule
57.  Rēns EduardsV35Velotreniņi.lv / Sufferfest
Sigulda
58.  Roga VoldemārsV50Priekules veloklubs
Priekule
59.  Rozenšteina LaineS16Liepāja
60.  Sedols MārtiņšV40Āgenskalns
61.  Sepirjovs AndrejsV50Liepaja
62.  Sideļskis GuntarsV40MTB Talsi
Talsi
63.  Skapsts KristapsV20Liepāja
64.  Sodys GintautasV35
65.  Spēks DāvisV16
66.  Strādnieks AlbertsV60Liepāja
67.  Strādnieks MārisV35
68.  Šaburovs SergejsV20Liepaja
69.  Šmitas TomasV40Ghost-Klaipeda
Klaipeda
70.  Šteinbergs KristapsV30Priekules veloklubs
Priekule
71.  Šteins EdgarsV30Gramzdas velosports
Gramzda
72.  Šulckis EdgarsV35ZEV komanda
Rīga
73.  Tiškus KasparsV16
74.  Utāns EdgarsV50Lapenieki
75.  Vaivode IlonaS40Riteņvasara
Rīga
76.  Vitkovska BaibaS50Vitkovsky team
Saldus
77.  Zalonskis MārtiņšV35Sporta klubs AJ Racing
Liepāja
78.  Zaļkalns UģisV40Pāvilosta
79.  Zūzāns SandisV40Liepāja

Jauniešu distance, 10 - 15 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Almas EniaSJ14Tartu Cycling Team
Tartu
2.  Berķis DāvisVJ12
3.  Dāboliņš Kārlis-JānisVJ12RK Liepāja
Liepāja
4.  Grenovskis MadarsVJ14Gramzdas velosports
Gramzda
5.  Grenovskis UlvisVJ12
6.  Gulbis-Švans RenaldsVJ12Priekules Veloklubs
Priekule
7.  Jansons RalfsVJ14Priekules veloklubs
Priekule
8.  Lācītis KlāvsVJ12Priekule
9.  Oknere FelīsijaSJ12Priekules veloklubs
Priekule
10.  Pauzere AnnijaSJ14Priekules Veloklubs
Priekule
11.  Rašmanis DanielsVJ14
12.  Roga JēkabsVJ12
13.  Saule Lilija-NatālijaSJ14Grobiņas nov. Kapsēde
14.  Sisenis LogansVJ12Priekule
15.  Spēks RalfsVJ14
16.  Staigvils IvoVJ12Gramzdas velosports
Gramzdza
17.  Vaivode LāsmaSJ14RRS Vecmīlgrāvis/riteņvasara
Rīga
18.  Ziverts GabrielsVJ12Priekules veloklubs
Priekule

Bērnu braucieni

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ālīte KeitaBM3Rietumu bank Riga
Ventspils
2.  Berķe AnnijaBM1Priekules veloklubs
Priekule
3.  Čukure JustīneBM3Liepāja
4.  Gludava LīvaBM2
5.  Jarosenko RuslansBZ2Liepaja
6.  Kapiņš AdriansBZ4Dunalka
7.  Kozlovs RūdolfsBZ3Ventspils
8.  Krūza RalfsBZ4Priekules velo klubs
priekule
9.  Lange LaumaBM3Riteņvasara
Rīga
10.  Lange LoteBM2Riteņvasara
Rīga
11.  Locmelis RenārsBZ3www.ritenvasara.lv
Rīga
12.  Lokmanis KārlisBZ2Liepāja
13.  Mazais MarkussBZ4Nav
Liepaja
14.  Mikāle NikijaBM4Priekules veloklubs
Priekule
15.  Minka ElizabeteBM4Priekules veloklubs
Priekule
16.  Niedols KārlisBZ3
17.  Petkus ArmandsBZ4Cimdenieki
18.  Podoroga ArsenijsBZ1Riteņvasara
Salaspils
19.  Saule Emija-EmīlijaBM5Grobiņas nov. Kapsēde
20.  Semenenko DenissBZ2Riteņvasara
Riga
21.  Semenenko ValerijaBM1Riteņvasara
Riga
22.  Sīle AnnaBM4
23.  Sīle ElzaBM1Nica
24.  Sisenis AtisBZ2Priekule
25.  Spēka Jasmīna-TīnaBM4Priekule
26.  Strādnieks ErnestsBZ1Rīga
27.  Strādnieks HaraldsBZ4
28.  Šteinbergs DansBZ4-
Liepaja
29.  Šteinbergs LaurisBZ4Nav
Liepaja
30.  Teiviša TīnaBM1Riteņvasara
Rīga
31.  Tiesnesis MaratsBZ4Priekule
32.  Trukše KarīnaBM3Grobiņas novads
33.  Trukšis ViestursBZ4Grobiņas novads
34.  Valdberga Diāna-LoteBM4Riteņvasara
Olaine
35.  Valdberga ElīnaBM1Riteņvasara
Olaine
36.  Zaļkalns OlafsBZ2Pāvilosta
37.  Zaļkalns ReinisBZ3Pāvilosta
38.  Zariņa Amanda-ReilijaBM4Rīga
39.  Zariņa Amēlija-TīnaBM4Rīga
40.  Žimante AmēlijaBM1Liepāja

Tūristu klase, līdz 30 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ašmanis JānisTKLiepāja
2.  Drukmane SanitaTKLiepāja
3.  Grenovska LāsmaTKGramzdas velosports
Gramzda
4.  Laure AgneseTKVentspils
5.  Maisiņš AndisTKLiepaja
6.  Mažaika IlzeTKLiepāja
7.  Mūrniece DaigaTKLiepāja
8.  Priede ImantsTKLiepāja
9.  Rutka MarkussTK-
Liepaja
10.  Šteinbergs EndijsTK-
Liepaja
11.  Vitkovskis JurisTKVitkovsky team
Saldus

Kopā pieteikušies: 178