Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens „Tukuma roze 2017” | Saraksts

5km šosejas skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Akmentiņa LindaSValmiera
2.Aleksejevs EdgarsVTukums
3.  Ancāne DaceSTukums
4.  Apsītis AgrisVU16HK Tukums
Tukums
5.Austruma AismaSTukums
6.  Auziņš MārtiņšVS40VEIKALS MARATONS & Asics
Rīga
7.  Baha BaibaSS40Tukuma Ledus Halle
Tukums
8.Baha EvelīnaSU20Tukuma Ledus Halle
Tukums
9.Baltins RolandsVtrans
tukums
10.  Bānis AndrejsVU20Salaspils Sporta skola
Salaspils
11.  Baziļevs VladimirsVU16HK Tukums
Tukums
12.  Bebrišs KasparsVU20Ilūkstes novada SS
Daugavpils
13.  Bergmanis IlvarsVTukums
14.  Bērziņa SigneSU16Smārdes pamatskola
Engures novads
15.Bērziņš AigarsVTukums
16.  Bogdanovs JevgeņijsVSK
Tukums
17.  Bogdanovs MaksimsVU20Tukuma vieglatletikas klubs
Tukums
18.  Braučs ArtūrsVRīga
19.Briedis JurisVS605km skrējiens sacensībās
Tukums
20.  Brūvele DaceSS40Tukuma Ledus Halle
Tukums
21.  Bruževica AneteSS40Rīga
22.  Burkits AleksisVU16HK Tukums
Tukums
23.  Cirša RamonaSU18Tukums
24.  Čakle LauraSMaratona klubs/Dionsportlab
Ventspils
25.  Čebikins EdgarsVU16Tukums
26.Čertogonovs EmīlsVTukums
27.  Dakša ĢirtsVTukuma Ledus Halle
Tukums
28.  Dārziņš KristensVU16HK Tukums
Tukums
29.  Driņķis DainisVS50DzSK Lokomotīve
Rīga
30.  Duksītis  ReinisV Zemgales vidusskola
Tukuma novads
31.  Dzalbs StaņislavsVS60Ķērpīši
Cēsis
32.Endzele InitaSS40individuāli
Tukums
33.Ertmane LilitaSS40Tukums
34.  Feteris AigarsVSB''LIESMA'' // SPORTLAND-NIKE
Saldus, Kandava
35.  Fjodorovs ArtisVU16Ilūkstes novada SS
Ilūkste
36.  Galejs-Bajaruns MariussVU16HK Tukums
Tukums
37.  Geraseva AnastasijaSU20SPORTLAT
Jelgava
38.  Gornavs AnsisVS40SK SIGULDA
Sigulda
39.Grečkovskis MartiņšVU20Tukums
40.  Gruševs SalvisVSkriešanas Akadēmija
Rīga
41.  Gulbis MatīssVU16HK Tukums
Tukums
42.  Helmane-Soročenkova KarīnaSSPORTLAND/NIKE, Tukuma vieglatlētikas klubs
Tukums
43.  Ivanova AnželikaSU20Ventspils ''SPARS''
Ventspils
44.  Ivzāns RobertsVS50OGRE
Ogres novads
45.  Jaunzems Kristaps VU18 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
46.  Jēkabsons EdgarsVRun Tukums
Tukums
47.  Jēkabsons GuntisVSkrunda
48.  Jevsejeva KristīneSDaugavpils novada SS
Medumu pagasts
49.Juško LindaSU16Ilūkstes novada SS
Ilūkste
50.  Kalniņa DaceSS40Folkmaņi
Bauskas novads
51.  Kalniņš JānisVVSK Noskrien
Rīga
52.  Kapustāns JānisVS40SK TĒRAUDS
Engure
53.  Kārkliņš RalfsVU16HK Tukums
Tukums
54.  Karlsons MārtiņšVSK Tērauds
Dzērbene
55.  Konavko DmitrijsVNike+ Run Club Jelgava
Jelgavas novads, Vircava
56.  Konovs SandisVU18Folkmaņi
Jelgava
57.  Krasovskis MaksimsVU16HK Tukums
Tukums
58.  Krauklis RobertsVU16HK Tukums
Tukums
59.  Kravalis KasparsVPļaviņām-90
Pļaviņas
60.Krecere DaceSTukums
61.  Krone LūcijaSS60Olaine
62.  Krūmiņa MarutaSTukums
63.  Krūmiņš EmīlsVU16Smārdes pamatskola
Engures novads
64.  Krupins VjačeslavsVU16Preiļu novada BJSS
Preiļi
65.  Lagzdiņš UģisVS40Maratona klubs/Balta
Ventspils
66.  Lazuko AlīnaSU18Daugavpils novada SS
Naujenes pagasts
67.  Liniņš RaivoVU16Preiļu novada BJSS
Preiļi
68.Livča EdīteSTukums
69.  Lūse IevaSU16Smārdes pamatskola
Engures novads
70.  Lūsis MārisVSkrienošie Lūši
Tukums
71.Macijevskis ArmandsVU18Ilūkstes novada SS
Šederes pagasts
72.  Mačevska DaceSVSK Noskrien
Tērvete
73.  Malnis-Dzeguze ReinisVU16HK Tukums
Tukums
74.  Malovka EmīlsVTukums
75.  Mesters JānisVS40Folkmaņi
Jelgava
76.  Mihejevs AndžejsVU18Tukums
77.  Mihejevs ElīssVU16Tukums
78.  Novicks RomsVU18VK Olimpija
Daugavpils novads
79.Ņukša DianaSU16Daugavpils novada SS
Naujenes pagasts
80.  Ovčarenko DenissVU20Stopiņi
81.  Pauliņš JānisVS40Jelgava - Vienotība
Jelgava
82.Petrakova Anna-MarijaSU18Ilūkstes novada SS
Daugavpils
83.  Petrova ValērijaSU18Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
84.  Poiša IvetaSJelgava
85.  Rekalo AigaSS40Tukums
86.  Rekalo SantaSU18Tukums
87.Rībens ElvisVTDK
Ventspils
88.  Rozītis IngussVKuldīga
89.Rudzīte LaumaSTDK
Ventspils
90.  Rūja KristīneSS40Sk Sigulda
Sigulda
91.  Ruskulis AndrisVS40Tukuma Ledus Halle
Tukums
92.  Saliņa RutaSRīga
93.Saule Lilija-NatālijaSU16Kapsēde, Grobiņas novads
94.  Serjogins DmitrijsVLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
95.  Setkovskis SantisVU18Ilūkstes novada SS
Bebrenes pagasts
96.Settarovs VilmārsVU18Ilūkstes novada SS
Daugavpils
97.  Sičevs SavaVU16HK Tukums
Tukums
98.  Sikora EdgarsVU16HK Tukums
Tukums
99.  Siliņš HenrijsVU16HK Tukums
Tukums
100.  Siskovs ŅikitaVU16HK Tukums
Tukums
101.  Skudra SonoraSU20Ilūkstes novada SS
Ilūkste
102.  Skujenieks MārtiņšVMārupe
103.  Slikšāne KristīneSS40VSK Noskrien
Olaine
104.  Sokunova JekaterinaSLīvānu VK
Salaspils
105.  Sparāns MārisVS40Krustpils
106.  Spirģis JānisVTukums
107.  Sproģis SandisVS40Lattelecom
Rīga
108.Stankus RalfsVU16HK Tukums
Tukums
109.  Suvorovs VladislavsVU18Daugavpils novada SS
Medumu pagasts
110.  Svilāns AndrisVU16Ogre OK
Ogre
111.Šelegovics ModrisVTukums
112.  Šnepsts RalfsVU16HK Tukums
Tukums
113.  Šroms RomansVVSK Noskrien
Rīga
114.  Štāle MontaSU162003
Tukums
115.  Šteina SamantaSU16Smārdes pamatskola
Engures novads
116.  Tops ReinisVVeikals 42km.lv-adidas
Rīga
117.  Trubačs RainersVU18Preiļu novada BJSS
Preiļi
118.  Upenieks KristiānsVU18SK Tērauds
Ādaži
119.  Upenieks NormundsVS40SK Tērauds
Ādaži
120.  Urtāns ValdisVS60Tukums
121.  Vaivode IneseSJūrmalas Rūķīši
Jūrmala
122.  Vaivods JānisVS40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
123.  Valtere GintaSLīvānu VK/ ASICS
Līvāni
124.  Vēbers MārtiņšVTDK Liedags
Ventspils
125.  Vecgailis DmitrijsVRīga
126.Vējs-Āboliņš KristapsVMatisons Runners club
Gulbene
127.  Vekša BaibaSSaldus
128.  Veļiks RaivoVU20Ilūkstes novada SS
Ozolnieku novads
129.Vilamnis AigarsVHK Tukums
Tukums
130.  Vitmane SkaraSS50Valmiera
131.  Zemīte LindaSTukums
132.  Zīle SimonaSJelgava
133.  Zvēra ElīnaSIkšķile

500m Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš MarkussVU8Talsi
2.Āboliņš MārtiņšVU8Talsi
3.Ananica ElzaVU10Seme
4.  Ananics HugoVU8Tukums
5.  Ancāne MartaSU10Tukums
6.  Antons PaulsVU10HK Tukums
Tukums
7.  Antons ViestursVU10HK Tukums
Tukums
8.  Apsītis ArmandsVU8HK Tukums
Tukums
9.  Birners MarkusVU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
10.  Biters ImantsVU10HK Tukums
Tukums
11.  Brauča ElzaSU8Rīga
12.  Breča MaijaSU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
13.  Brečs EmīlsVU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
14.  Brūvele Līva-LoretaSU8Tukuma Ledus Halle
Tukums
15.  Celma MartaSU10Tukums
16.  Čebikina DanaSU8Tukums
17.  Dambergs LukassVU10HK Tukums
Tukums
18.  Grīslis Adrians-MartsVU10HK Tukums
Tukums
19.  Grundmanis LeonardsVU10HK Tukums
Tukums
20.  Gubina DarjaSU10Dzeguzes
Olaine
21.  Gulbis KārlisVU10HK Tukums
Tukums
22.  Jēkabsons KristersVU8Rīga
23.Joja KlāvsVU10Tukums
24.Joja KristapsVU10Tukums
25.  Jonušs Klāvs-KristiānsVU10HK Tukums
Tukums
26.  Kalniņa EnijaSU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
27.Kargin GlebVU8Maskavā
28.  Kolkāns MaksimsVU10HK Tukums
Tukums
29.  Krasovska AnnijaSU8Seme
30.  Krauze LinardsVU8Sēme
Tukuma novads
31.Krecere AnnaSU8Tukums
32.Krecere ElzaSU8Tukums
33.Kreceris Kārlis-LūkassVU8Tukums
34.  Lagzdiņš ElansVU10Ventspils
35.Liniņa FranciskaSU10Preiļu novada BJSS
Preiļi
36.Lučkovskis OliversVU10Tukums2000
Tukums
37.  Medisons SandisVU8Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
38.  Melnieks MartinsVU10HK Tukums
Tukums
39.Meskin MichaelVU8New York
40.  Mozaļevskis MartinsVU10HK Tukums
Tukums
41.  Nikolajevs DainisVU10HK Tukums
Tukums
42.  Poišs RobertsVU10Jelgava
43.Prokopcuks ViktorsVU8Jurmala
44.  Rutkovska AliseSU8Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
45.Saknins RalfsVU10tukums
46.  Saliņš MārtiņšVU8Rīga
47.  Saliņš RegnārsVU8Rīga
48.Seile LauraSU8Pūre
49.  Sladkovs DaniilaVU10HK Tukums
Tukums
50.  Sladkovs DaniilsVU10HK Tukums
Tukums
51.  Slišāns Bruno-PatriksVU10HK Tukums
Tukums
52.  Spirģe AliseSU8Tukums
53.  Spirģis RobertsVU8Tukums
54.  Šnikvalde LeldeSU8Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
55.  Šteins LeonardoVU8Tukums
56.  Tamenieks KārlisVU10HK Tukums
Tukums
57.  Tīrums AleksVU10HK Tukums
Tukums
58.  Tīrums AleksisVU10HK Tukums
Tukums
59.  Vaivods GustavsVU10Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
60.  Zīle MartinsVU8Jelgava
61.  Zvēra AmandaSU8Ikšķile
62.  Zvēra ElizabeteSU8Ikšķile

1km Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele RaivisVU12Engures sportam
Ķesterciems
2.  Ābrams HaroijsVU12HK Tukums
Tukums
3.Ananics Maikls-NiksVU12Seme
4.  Andersons SvensVU14HK Tukums
Tukums
5.  Ansone Asja-AnastasijaSU14Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
6.  Balodis TomsVU12HK Tukums
Tukums
7.  Baumanis RičardsVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
8.  Birnere AmandaSU14 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
9.  Braures IvarsVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
10.Brečs Kristers-JānisVU14Tukums
11.  Brečs MārisVU12 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
12.  Brūvelis Reinis-HugoVU12Tukuma Ledus Halle
Tukums
13.  Buciņš EduardsVU12HK Tukums
Tukums
14.  Būmanis MatīssVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
15.Cudnovs RicardsVU12LIEPAJA
16.  Černovs KristiansVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
17.  Dārziņš RainersVU14HK Tukums
Tukums
18.Dembovskis EdgarsVU12Tukums
19.  Didriksons KlāvsVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
20.  Dīriņa MonikaSU12Smārdes pamatskola
Engures novads
21.  Donaldsons DāvisVU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
22.  Druka MarkussVU12HK Tukums
Tukums
23.  Dzērve MatīssVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
24.Elcere KitijaSU14Smārdes pamatskola
Engures novads
25.  Grīva AdriansVU12HK Tukums
Tukums
26.  Grunska Anna-ElīzaSU14Smārdes pamatskola
Engures novads
27.  Gubina MarijaSU12Dzeguzes
Olaine
28.  Jaunkļaviņš KārlisVU14Smārdes pamatskola
Engures novads
29.  Jonušs ReinisVU12HK Tukums
Tukums
30.  Kalniņš RičardsVU14Folkmaņi
Bauska
31.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVU14SK TĒRAUDS
Engure
32.  Konovs RalfsVU14Ilūkstes novada SS
Jelgavas novads
33.  Korkls AdriansVU10 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
34.  Kostjuško ViktorijaSU12Tukums
35.  Krāvs MarkussVU14 Zemgales vidusskola
Tukuma novads
36.  Krūklis NorbertsVU12HK Tukums
Tukums
37.  Kubraks DeividsVU12HK Tukums
Tukums
38.  Lapiņš KristersVU12HK Tukums
Tukums
39.  Līcis PēterisVU12HK Tukums
Tukums
40.  Lindbergs TomsVU12HK Tukums
Tukums
41.  Ļisova JasmīneSU12Smārdes pamatskola
Engures novads
42.  Maksīmovs MārisVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
43.  Maldaris Kalvis-DāvidsVU14Smārdes pamatskola
Engures novads
44.  Medisone SindijaSU12Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
45.  Melnača AliseSU14Tukums
46.Mikuļiča SamantaSU12Tukums
47.  Miķelsons EmīlsVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
48.  Mockus GustavsVU12Tukums
49.  Olands MareksVU14Smārdes pamatskola
Engures novads
50.  Pabērzis RalfsVU14HK Tukums
Tukums
51.  Pabērzs DanielsVU12Smārdes pamatskola
Engures novads
52.  Poiša AmandaSU14Jelgava
53.Purcena AnnijaSU12Tukums
54.Raudonis RodrigoVU12Tukums
55.  Rūdulis ArtūrsVU12Tukums
56.  Rutkovska LoretaSU12Tukuma daiļslidošanas klubs
Tukums
57.Saule Emija-EmīlijaSU14Kapsēde, Grobiņas novads
58.Sēle ElīnaSU12Smārdes pamatskola
Engures novads
59.  Sokunova AlīnaSU14Līvanu VK
Salaspils
60.Stals RicardsVU14Tukums
61.  Straupmanis EmīlsVU14Smārdes pamatskola
Engures novads
62.  Strautmane SintijaSU12Smārdes pamatskola
Engures novads
63.  Strihors SvensVU12HK Tukums
Tukums
64.  Šaripa KristiānaSU12Tukums
Tukums
65.  Tuviškins RolandsVU12HK Tukums
Tukums
66.  Vaivods RobertsVU12Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
67.  Vāns ValtersVU12HK Tukums
Tukums
68.Vegmanis Emīls-EdvardsVU12Individuāli
Jelgava
69.  Vigule IevaSU14Tukums

Kopā pieteikušies: 264



Madona akcija