Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens „Tukuma roze 2017” | Saraksts

5km šosejas skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AkmentiņaLindaSValmiera
2. AleksejevsEdgarsVTukums
3. AncāneDaceSTukums
4. ApsītisAgrisVU16HK TukumsTukums
5. AustrumaAismaSTukums
6. AuziņšMārtiņšVS40VEIKALS MARATONS & AsicsRīga
7. BahaBaibaSS40Tukuma Ledus HalleTukums
8. BahaEvelīnaSU20Tukuma Ledus HalleTukums
9. BaltinsRolandsVtranstukums
10. BānisAndrejsVU20Salaspils Sporta skolaSalaspils
11. BaziļevsVladimirsVU16HK TukumsTukums
12. BebrišsKasparsVU20Ilūkstes novada SSDaugavpils
13. BergmanisIlvarsVTukums
14. BērziņaSigneSU16Smārdes pamatskolaEngures novads
15. BērziņšAigarsVTukums
16. BogdanovsJevgeņijsVSKTukums
17. BogdanovsMaksimsVU20Tukuma vieglatletikas klubsTukums
18. BraučsArtūrsVRīga
19. BriedisJurisVS605km skrējiens sacensībāsTukums
20. BrūveleDaceSS40Tukuma Ledus HalleTukums
21. BruževicaAneteSS40Rīga
22. BurkitsAleksisVU16HK TukumsTukums
23. CiršaRamonaSU18Tukums
24. ČakleLauraSMaratona klubs/DionsportlabVentspils
25. ČebikinsEdgarsVU16Tukums
26. ČertogonovsEmīlsVTukums
27. DakšaĢirtsVTukuma Ledus HalleTukums
28. DārziņšKristensVU16HK TukumsTukums
29. DriņķisDainisVS50DzSK LokomotīveRīga
30. Duksītis ReinisV Zemgales vidusskolaTukuma novads
31. DzalbsStaņislavsVS60ĶērpīšiCēsis
32. EndzeleInitaSS40individuāliTukums
33. ErtmaneLilitaSS40Tukums
34. FeterisAigarsVSB''LIESMA'' // SPORTLAND-NIKESaldus, Kandava
35. FjodorovsArtisVU16Ilūkstes novada SSIlūkste
36. Galejs-BajarunsMariussVU16HK TukumsTukums
37. GerasevaAnastasijaSU20SPORTLATJelgava
38. GornavsAnsisVS40SK SIGULDASigulda
39. GrečkovskisMartiņšVU20Tukums
40. GruševsSalvisVSkriešanas AkadēmijaRīga
41. GulbisMatīssVU16HK TukumsTukums
42. Helmane-SoročenkovaKarīnaSSPORTLAND/NIKE, Tukuma vieglatlētikas klubsTukums
43. IvanovaAnželikaSU20Ventspils ''SPARS''Ventspils
44. IvzānsRobertsVS50OGREOgres novads
45. JaunzemsKristaps VU18 Zemgales vidusskolaTukuma novads
46. JēkabsonsEdgarsVRun TukumsTukums
47. JēkabsonsGuntisVSkrunda
48. JevsejevaKristīneSDaugavpils novada SSMedumu pagasts
49. JuškoLindaSU16Ilūkstes novada SSIlūkste
50. KalniņaDaceSS40FolkmaņiBauskas novads
51. KalniņšJānisVVSK NoskrienRīga
52. KapustānsJānisVS40SK TĒRAUDSEngure
53. KārkliņšRalfsVU16HK TukumsTukums
54. KarlsonsMārtiņšVSK TēraudsDzērbene
55. KonavkoDmitrijsVNike+ Run Club JelgavaJelgavas novads, Vircava
56. KonovsSandisVU18FolkmaņiJelgava
57. KrasovskisMaksimsVU16HK TukumsTukums
58. KrauklisRobertsVU16HK TukumsTukums
59. KravalisKasparsVPļaviņām-90Pļaviņas
60. KrecereDaceSTukums
61. KroneLūcijaSS60Olaine
62. KrūmiņaMarutaSTukums
63. KrūmiņšEmīlsVU16Smārdes pamatskolaEngures novads
64. KrupinsVjačeslavsVU16Preiļu novada BJSSPreiļi
65. LagzdiņšUģisVS40Maratona klubs/BaltaVentspils
66. LazukoAlīnaSU18Daugavpils novada SSNaujenes pagasts
67. LiniņšRaivoVU16Preiļu novada BJSSPreiļi
68. LivčaEdīteSTukums
69. LūseIevaSU16Smārdes pamatskolaEngures novads
70. LūsisMārisVSkrienošie LūšiTukums
71. MacijevskisArmandsVU18Ilūkstes novada SSŠederes pagasts
72. MačevskaDaceSVSK NoskrienTērvete
73. Malnis-DzeguzeReinisVU16HK TukumsTukums
74. MalovkaEmīlsVTukums
75. MestersJānisVS40FolkmaņiJelgava
76. MihejevsAndžejsVU18Tukums
77. MihejevsElīssVU16Tukums
78. NovicksRomsVU18VK OlimpijaDaugavpils novads
79. ŅukšaDianaSU16Daugavpils novada SSNaujenes pagasts
80. OvčarenkoDenissVU20Stopiņi
81. PauliņšJānisVS40Jelgava - VienotībaJelgava
82. PetrakovaAnna-MarijaSU18Ilūkstes novada SSDaugavpils
83. PetrovaValērijaSU18Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
84. PoišaIvetaSJelgava
85. RekaloAigaSS40Tukums
86. RekaloSantaSU18Tukums
87. RībensElvisVTDKVentspils
88. RozītisIngussVKuldīga
89. RudzīteLaumaSTDKVentspils
90. RūjaKristīneSS40Sk SiguldaSigulda
91. RuskulisAndrisVS40Tukuma Ledus HalleTukums
92. SaliņaRutaSRīga
93. SauleLilija-NatālijaSU16Kapsēde, Grobiņas novads
94. SerjoginsDmitrijsVLīvānu VK/ ASICSLīvāni
95. SetkovskisSantisVU18Ilūkstes novada SSBebrenes pagasts
96. SettarovsVilmārsVU18Ilūkstes novada SSDaugavpils
97. SičevsSavaVU16HK TukumsTukums
98. SikoraEdgarsVU16HK TukumsTukums
99. SiliņšHenrijsVU16HK TukumsTukums
100. SiskovsŅikitaVU16HK TukumsTukums
101. SkudraSonoraSU20Ilūkstes novada SSIlūkste
102. SkujenieksMārtiņšVMārupe
103. SlikšāneKristīneSS40VSK NoskrienOlaine
104. SokunovaJekaterinaSLīvānu VKSalaspils
105. SparānsMārisVS40Krustpils
106. SpirģisJānisVTukums
107. SproģisSandisVS40LattelecomRīga
108. StankusRalfsVU16HK TukumsTukums
109. SuvorovsVladislavsVU18Daugavpils novada SSMedumu pagasts
110. SvilānsAndrisVU16Ogre OKOgre
111. ŠelegovicsModrisVTukums
112. ŠnepstsRalfsVU16HK TukumsTukums
113. ŠromsRomansVVSK NoskrienRīga
114. ŠtāleMontaSU162003Tukums
115. ŠteinaSamantaSU16Smārdes pamatskolaEngures novads
116. TopsReinisVVeikals 42km.lv-adidasRīga
117. TrubačsRainersVU18Preiļu novada BJSSPreiļi
118. UpenieksKristiānsVU18SK TēraudsĀdaži
119. UpenieksNormundsVS40SK TēraudsĀdaži
120. UrtānsValdisVS60Tukums
121. VaivodeIneseSJūrmalas RūķīšiJūrmala
122. VaivodsJānisVS40Jūrmalas RūķīšiJūrmala
123. ValtereGintaSLīvānu VK/ ASICSLīvāni
124. VēbersMārtiņšVTDK LiedagsVentspils
125. VecgailisDmitrijsVRīga
126. Vējs-ĀboliņšKristapsVMatisons Runners clubGulbene
127. VekšaBaibaSSaldus
128. VeļiksRaivoVU20Ilūkstes novada SSOzolnieku novads
129. VilamnisAigarsVHK TukumsTukums
130. VitmaneSkaraSS50Valmiera
131. ZemīteLindaSTukums
132. ZīleSimonaSJelgava
133. ZvēraElīnaSIkšķile

500m Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀboliņšMarkussVU8Talsi
2. ĀboliņšMārtiņšVU8Talsi
3. AnanicaElzaVU10Seme
4. AnanicsHugoVU8Tukums
5. AncāneMartaSU10Tukums
6. AntonsPaulsVU10HK TukumsTukums
7. AntonsViestursVU10HK TukumsTukums
8. ApsītisArmandsVU8HK TukumsTukums
9. BirnersMarkusVU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
10. BitersImantsVU10HK TukumsTukums
11. BraučaElzaSU8Rīga
12. BrečaMaijaSU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
13. BrečsEmīlsVU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
14. BrūveleLīva-LoretaSU8Tukuma Ledus HalleTukums
15. CelmaMartaSU10Tukums
16. ČebikinaDanaSU8Tukums
17. DambergsLukassVU10HK TukumsTukums
18. GrīslisAdrians-MartsVU10HK TukumsTukums
19. GrundmanisLeonardsVU10HK TukumsTukums
20. GubinaDarjaSU10DzeguzesOlaine
21. GulbisKārlisVU10HK TukumsTukums
22. JēkabsonsKristersVU8Rīga
23. JojaKlāvsVU10Tukums
24. JojaKristapsVU10Tukums
25. JonušsKlāvs-KristiānsVU10HK TukumsTukums
26. KalniņaEnijaSU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
27. KarginGlebVU8Maskavā
28. KolkānsMaksimsVU10HK TukumsTukums
29. KrasovskaAnnijaSU8Seme
30. KrauzeLinardsVU8SēmeTukuma novads
31. KrecereAnnaSU8Tukums
32. KrecereElzaSU8Tukums
33. KrecerisKārlis-LūkassVU8Tukums
34. LagzdiņšElansVU10Ventspils
35. LiniņaFranciskaSU10Preiļu novada BJSSPreiļi
36. LučkovskisOliversVU10Tukums2000Tukums
37. MedisonsSandisVU8Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
38. MelnieksMartinsVU10HK TukumsTukums
39. MeskinMichaelVU8New York
40. MozaļevskisMartinsVU10HK TukumsTukums
41. NikolajevsDainisVU10HK TukumsTukums
42. PoišsRobertsVU10Jelgava
43. ProkopcuksViktorsVU8Jurmala
44. RutkovskaAliseSU8Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
45. SakninsRalfsVU10tukums
46. SaliņšMārtiņšVU8Rīga
47. SaliņšRegnārsVU8Rīga
48. SeileLauraSU8Pūre
49. SladkovsDaniilaVU10HK TukumsTukums
50. SladkovsDaniilsVU10HK TukumsTukums
51. SlišānsBruno-PatriksVU10HK TukumsTukums
52. SpirģeAliseSU8Tukums
53. SpirģisRobertsVU8Tukums
54. ŠnikvaldeLeldeSU8Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
55. ŠteinsLeonardoVU8Tukums
56. TamenieksKārlisVU10HK TukumsTukums
57. TīrumsAleksVU10HK TukumsTukums
58. TīrumsAleksisVU10HK TukumsTukums
59. VaivodsGustavsVU10Jūrmalas RūķīšiJūrmala
60. ZīleMartinsVU8Jelgava
61. ZvēraAmandaSU8Ikšķile
62. ZvēraElizabeteSU8Ikšķile

1km Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleRaivisVU12Engures sportamĶesterciems
2. ĀbramsHaroijsVU12HK TukumsTukums
3. AnanicsMaikls-NiksVU12Seme
4. AndersonsSvensVU14HK TukumsTukums
5. AnsoneAsja-AnastasijaSU14Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
6. BalodisTomsVU12HK TukumsTukums
7. BaumanisRičardsVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
8. BirnereAmandaSU14 Zemgales vidusskolaTukuma novads
9. BrauresIvarsVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
10. BrečsKristers-JānisVU14Tukums
11. BrečsMārisVU12 Zemgales vidusskolaTukuma novads
12. BrūvelisReinis-HugoVU12Tukuma Ledus HalleTukums
13. BuciņšEduardsVU12HK TukumsTukums
14. BūmanisMatīssVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
15. CudnovsRicardsVU12LIEPAJA
16. ČernovsKristiansVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
17. DārziņšRainersVU14HK TukumsTukums
18. DembovskisEdgarsVU12Tukums
19. DidriksonsKlāvsVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
20. DīriņaMonikaSU12Smārdes pamatskolaEngures novads
21. DonaldsonsDāvisVU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
22. DrukaMarkussVU12HK TukumsTukums
23. DzērveMatīssVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
24. ElcereKitijaSU14Smārdes pamatskolaEngures novads
25. GrīvaAdriansVU12HK TukumsTukums
26. GrunskaAnna-ElīzaSU14Smārdes pamatskolaEngures novads
27. GubinaMarijaSU12DzeguzesOlaine
28. JaunkļaviņšKārlisVU14Smārdes pamatskolaEngures novads
29. JonušsReinisVU12HK TukumsTukums
30. KalniņšRičardsVU14FolkmaņiBauska
31. KapustānsKrišjānis-KristapsVU14SK TĒRAUDSEngure
32. KonovsRalfsVU14Ilūkstes novada SSJelgavas novads
33. KorklsAdriansVU10 Zemgales vidusskolaTukuma novads
34. KostjuškoViktorijaSU12Tukums
35. KrāvsMarkussVU14 Zemgales vidusskolaTukuma novads
36. KrūklisNorbertsVU12HK TukumsTukums
37. KubraksDeividsVU12HK TukumsTukums
38. LapiņšKristersVU12HK TukumsTukums
39. LīcisPēterisVU12HK TukumsTukums
40. LindbergsTomsVU12HK TukumsTukums
41. ĻisovaJasmīneSU12Smārdes pamatskolaEngures novads
42. MaksīmovsMārisVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
43. MaldarisKalvis-DāvidsVU14Smārdes pamatskolaEngures novads
44. MedisoneSindijaSU12Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
45. MelnačaAliseSU14Tukums
46. MikuļičaSamantaSU12Tukums
47. MiķelsonsEmīlsVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
48. MockusGustavsVU12Tukums
49. OlandsMareksVU14Smārdes pamatskolaEngures novads
50. PabērzisRalfsVU14HK TukumsTukums
51. PabērzsDanielsVU12Smārdes pamatskolaEngures novads
52. PoišaAmandaSU14Jelgava
53. PurcenaAnnijaSU12Tukums
54. RaudonisRodrigoVU12Tukums
55. RūdulisArtūrsVU12Tukums
56. RutkovskaLoretaSU12Tukuma daiļslidošanas klubsTukums
57. SauleEmija-EmīlijaSU14Kapsēde, Grobiņas novads
58. SēleElīnaSU12Smārdes pamatskolaEngures novads
59. SokunovaAlīnaSU14Līvanu VKSalaspils
60. StalsRicardsVU14Tukums
61. StraupmanisEmīlsVU14Smārdes pamatskolaEngures novads
62. StrautmaneSintijaSU12Smārdes pamatskolaEngures novads
63. StrihorsSvensVU12HK TukumsTukums
64. ŠaripaKristiānaSU12TukumsTukums
65. TuviškinsRolandsVU12HK TukumsTukums
66. VaivodsRobertsVU12Jūrmalas RūķīšiJūrmala
67. VānsValtersVU12HK TukumsTukums
68. VegmanisEmīls-EdvardsVU12IndividuāliJelgava
69. ViguleIevaSU14Tukums

Kopā pieteikušies: 264



Bigbank Skrien Latvija