Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens PILTENE 2017 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele MārisVN30sk ‘'2BE1ST''
Rīga
2.  Ābele MārisVN20
Piltene
3.  Aksenoks KasparsVN40CSDD
Riga
4.  Alseika KalvisVN20Maratona klubs
Vērgale
5.  Ausmanis JānisVN50SK Katrīna
Kuldīga
6.  Auziņš ImantsVN50MARATONA KLUBS
Ventspils
7.  Bakanauskis DāvisVN20
Piltene
8.  Balodis AleksandrsVN40Maratona klubs
Kuldīga
9.  Beņķe BaibaSN20
Piltene
10.  Berķis MārisVN30pulsometrs.lv
Rīga
11.  Bērziņš KristapsVN20
Kuldīga
12.  Birznieks AldisVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
13.  Bogdanovs IngusVNJMARATONA KLUBS
Aizpute
14.  Bondarevs AndrejsVN40Līvānu vk. asics
Līvāni
15.  Braučs ArtūrsVN30
Rīga
16.  Braunfelds UvisVN40Moller Auto Ventspils/ Matisons Runner’s Club
Ventspils
17.  Brokāns GatisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
18.  Brūveris PēterisVNJVentspils Novada BJSS
Piltene
19.  Būmans GuntarsVN50VSK Noskrien
Liepāja
20.  Būmans KārlisVN20VSK Noskrien
Liepāja
21.  Caics JānisVN60---
Rīga
22.  Čakle LauraSN30MARATONA KLUBS/Dionsportlab
Ventspils
23.  Dadzis MārisVN40SK Katrīna
Kuldīga
24.  Devjatņikovs ValdisVN30SK Katrīna
Kuldīga
25.Dijokas MariusVN30
-
26.  Donis EdgarsVN20KRASTMALI.LV
Dunalka
27.  Dupats AleksandrsVN40Matisons Runner’s Club
Piltene
28.  Ervika SilvijaSN50Sporta skola Aizpute
Aizpute
29.  Ezera AntraSN50
Talsi
30.  Ezernieks EdgarsVN60MARATONA KLUBS
Ventspils
31.  Fetlers EmīlsVN20
Piltene
32.  Fišere AnitaSN30
Dobele
33.  Fišers ĢirtsVN30
Dobele
34.  Fišers RūdolfsVNJ
Jaunpils
35.  Freija DžanitaSN40Matisons Runner’s Club
Turlava
36.  Gaidelis JurisVN60Maratona klubs
Cēsis
37.  Geraseva AnastasijaSNJSPORTLAT
Jelgava
38.  Gibašovs IgorsVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
39.  Gošs AinoVN40MARATONA KLUBS
Tārgale
40.  Gražys VytautasVN50
Viļņa
41.  Grickus DaigaSN30Nike/Tērauds/Sportland
Rīga
42.  Grīnfelds GuntisVN50Matisons Runner’s Club
Ventspils
43.  Grīnvalds GuntisVN30MARATONA KLUBS
Ventspils
44.  Grundmane LilijaSN50individuāli
Kuldīga
45.  Gulbis KasparsVN20Ventspils novada BJSS
Ugāle
46.  Hartmane DaceSN40individuāli
Talsi
47.  Hartmanis ReinisVN20Ventspils SPARS/MRC
Grobiņa
48.  Heidingere GundegaSN30
Ogre
49.  Helmane-Soročenkova KarīnaSN20
Tukums
50.  Holštroma GuntaSN20Ventspils SPARS/MRC
Aizpute
51.  Holštroms KristapsVN20VSK Noskrien
Riga
52.  Iļčenko JurisVN20Saldus
Saldus
53.  Irbe LīgaSN30
Talsi
54.  Ivanova AnželikaSNJ''SPARS
Ventspils
55.  Jakovļevs VitālijsVN30www.endo.lv
Cēsis
56.  Jankovskis RihardsVN20
Piltene
57.  Jansons EinārsVN30Matisons Runner’s Club
Zūras
58.  Jerofejevs JānisVN20Pļaviņam 90
Pļaviņas
59.  Jevsejčika IneseSN30
Ventspils
60.  Joce LudmilaSN50Matisons Runner’s Club
Turlava
61.  Juzonis EgidijusVN30
Viļņa
62.  Kalniņa EritaSN40sk Ozolnieki
Jelgava
63.  Kalniņa LauraSN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
64.  Kalniņš KasparsVN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
65.  Kapustāns JānisVN40sk Tērauds
Rīga
66.  Karlsone GitaSN30
Saldus
67.  Karnups AtisVN30-
Rīga
68.  Kažemāka AnitaSN20adidas/Preiļu siers
Preiļi
69.  Keino LīgaSN30
Riga
70.  Kerubins ValdisVN40sk METROONS
Jelgava
71.  Kirilova VivianaSN40Medrull runners / Sportland
Rīga
72.  Krūmiņš IvarsVN30SK Katrīna
Vārme
73.  Krūmiņš SandrisVN40Maratona klubs
Ventspils
74.  Krūze DaceSN30
Ventspils
75.  Kubliņa RenāteSN20sk Tērauds
Liepāja
76.  Kuģenieks KristersVNJbullis TEAM
Rīga
77.  Ķemeris ArtisVN30VUGD
Aizpute
78.  Lāceklis MārtiņšVN20Ugāle/Niedrāji MR
Ugāle
79.  Laimdota HeideneSN50ind.
Ventspils
80.  Lapsiņa IntaSN20Piedzīvojuma parks
Ventspils
81.  Limanāne IlzeSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
82.  Limanāns DainisVN30VSK Noskrien Rieksti
Biksti
83.  Lindenberga SandraSN20Matisons Runner's Club
Tārgale
84.  Locika SandraSN50Sporta skola Aizpute
Aizpute
85.  Ločmele MontaSN30Matisons Runner’s Club
Rīga
86.  Ločmelis ArtūrsVN30
Rīga
87.  Mačtama DanaSN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
88.  Marhele IlonaSN30
Alūksne
89.  Maskala SvetlanaSN40
Ventspils
90.  Medveds Artūrs-NiklāvsVNJMaratona klubs/Sporta skola Aizpute
Aizpute
91.  Meiers RainersVN50Sporta skola Aizpute
Aizpute
92.  Mennika MalvīneSN30pulsometrs.lv
Rīga
93.  Miltiņš GundarsVN40
Vērgale
94.  Morgunovs IgorsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
95.  Neimande LeldeSN30Matisons Runner’s Club
Cēsis
96.  Ņikiforovs Linards-NikolassVNJMaratona klubs/Sporta skola Aizpute
Aizpute
97.  Ņilovs ValdisVN40VSK Noskrien
Ogre
98.  Ozerovs KonstantīnsVN30
Rīga
99.  Ozola IlzeSN40Maratona klubs
Ventspils
100.  Ozoliņš MadarsVN20
Piltene
101.  Ozoliņš OskarsVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
102.  Ozoliņš RingoldsVN50Maratona klubs
Ventspils
103.  Pence DzintraSN40
Talsi
104.  Plūmiņš MārisVN40Maratona klubs
Ventspils
105.  Pranckūnas PetrasVN40
Viļņa
106.  Priedēns MārisVN40Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
107.  Prikulis DenisVN30Vegan Runners
Sigulda
108.  Pucena MāraSN20SK Katrīna
Kuldīga
109.  Pucens GuntisVN50SK katrīna
Kuldīga
110.  Pūpola MaijaSN40Maratona klubs/Sporta skola Aizpute
Aizpute
111.  Putniņš AldisVN30Matisons Runner’s Club
Ventspils
112.  Radžabova-Cinovska AllaSN40Maratona klubs/Sporta skola Aizpute
Aizpute
113.  Rassa GintaSN40Matisons Runner’s Club
Ventspils
114.  Roze RenārsVN30
Ogre
115.  Rožkalns ArtisVNJSporta klubs Ašais
Drabeši
116.  Rumbergs JaneksVNJSK Katrīna
Talsi
117.  Rūtiņš EdgarsVN40MARATONA KLUBS
Ogresgals
118.  Sankauskas DovydasVN30
Viļņa
119.  Saņji MairisVN20
Riga
120.  Sauka SandisVN30
Liepāja/Rīga
121.  Serģis RihardsVNJSporta klubs Ašais
Drabeši
122.  Serjogins DmitrijsVN20Līvānu vk. asics
Līvāni
123.Skrastina DaceSN40
Stende
124.  Skujenieks MārtiņšVN30
Mārupe
125.  Sokunova JekaterinaSN30Līvānu vk. asics
Līvāni
126.  Sparāns TomassVNJ
Lielvārde
127.  Sproģis SandisVN40Lattelecom
Rīga
128.Sprūde ZaneSN40
Rīga
129.  Stupiņš DeividsVN20SK Katrīna
Kuldīga
130.  Šefanovskis ArvīdsVN60SK Katrīna
Kuldīga
131.  Šēle DaceVN30SK Katrīna
Kuldīga
132.  Šenbergs ArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽA
Piltene
133.  Šillers EinārsVN40Maratona klubs/ Matisons Runner’s Club
134.  Šīmanis NaurisVN40sk Katrīna
Kuldīga
135.  Šīrants MareksVN40Adidas
Jelgava
136.  Štulbergs GatisVN20Maratona klubs/Dionsportlab
Ogre
137.  Tālmane IlzeSN40MARATONA KLUBS/Matisons Runner’s Club
Rīga
138.  Taupmana ZandaSN40Maratona klubs/ Matisons Runner’s Club
Rīga
139.  Tops ReinisVN20Veikals 42km.lv-adidas
Rīga
140.  Trokmanis SergejsVNJAIZKRAUKLES NOVADA SPORTA SKOLA
Aizkraukle
141.  Turka JanetaSN30
Kuldīga
142.  Turka MārīteSN20Taka
Kuldīga
143.  Turka OdetaSN50
Kuldīga
144.  Upītis JānisVN30
Talsi
145.  Ūsiņš UģisVN50
Ventspils
146.  Valtere KitijaSN20Līvānu vk. asics
Līvāni
147.  Vārpiņš AndrisVN30Matisons Runner’s Club
Vārve
148.  Vēbere-Landmane LeldeSN20
Ventspils
149.  Vegmanis Emīls-EdvardsVNJIndividuāli
Jelgava
150.  Vējš-Āboliņš KristapsVN20Matisons Runner's Club
151.  Vēvere LieneSN30Maratona klubs
Piltene
152.  Vilūns NormundsVN50vsk noskrien
riga
153.  Vitmanis AndrisVN60
Valmiera
154.  Zālītis GuntisVN50Kadiķi
Rīga
155.  Zālītis MareksVN30VSK Noskrien
Ķekava
156.  Zemture SantaSNJSporta skola Aizpute
Aizpute
157.  Žolnerovičs ValērijsVN302BE1ST/adidas/Ventspils OC
Ugāle

5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuka LīgaST
Piltene
2.Āboliņa TatjanaST
Talsi
3.  Aksenoks KristapsVTBCSDD
Riga
4.  Ausmane RenāteSTBSporta skola Aizpute
Aizpute
5.  Bādere MartaSTAAizputes sporta skola
Aizpute
6.  Baļķēna AnnaSTBPiltenes vsk.
Piltene
7.  Baļķens JurisVT
Ventspils
8.  Beļajeva RenāteSTBSporta klubs Ašais
Drabeši
9.  Birzniece UnaST
Kuldīga
10.  Bogdanova IzabellaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
11.  Bogdanova ViktorijaSTBMARATONA KLUBS
Aizpute
12.  Brokāne ZaneSTMatisons Runner’s Club
Ventspils
13.  Brokāns MartinsVTBMatisons Runner’s Club
Ventspils
14.  Bruževica AneteST
Rīga
15.  Buivids ĒriksVTMARATONA KLUBS/VSK Noskrien
Olaine
16.  Būmanis AivarsVTVentspils
Ventspils
17.  Bunce IvetaSTMARATONA KLUBS
Aizpute
18.  Dadzis MārtiņšVTBSK Katrīna
Kuldīga
19.  Dāvids HarijsVTBVentspils SPARS
Ventspils
20.  Devjatņikova LīgaSTsk Katrīna
Rīga
21.  Dieviņš KārlisVTBSporta klubs Ašais
Drabeši
22.  Elsts KristapsVTBVentspils novada BJSS
Ugāle
23.  Eniņš Kārlis-RaimondsVTVentspils novada BJSS
Ugāle
24.  Felša KristiānaSTBVentspils sporta skola SPARS
Piltene
25.  Feteris AigarsVTSPORTLAND/NIKE
Zante
26.  Fiļipjonoks KristapsVTBVenpils novada BJSS
Piltene
27.  Freiberga InetaST
Ventspils
28.  Freiberga LīgaST
Ventspils
29.  Fridrihsberga AdīnaSTAVentspils SPARS/MRC
Ventspils
30.  Gausmane GitaSTMaratona klubs
Vērgale
31.  Glazers Roberts-AleksisVTBSporta klubs Ašais
Drabeši
32.  Godapētere UnaST
Piltene
33.  Gorbenko EvaSTMaratona klubs
Ventspils
34.  Goša IlzeSTMARATONA KLUBS
Tārgale
35.Grabovske BetijaSTBSK Katrīna
Kuldīga
36.  Gūtmanis ErnestsVTBBJSS Ventspils novads
Piltene
37.  Indriksone DanaST
Ugāle
38.  Jateiko TomasVT
Viļņa
39.  Jerofejeva InetaSTPļaviņam 90
Pļaviņas
40.  Kalniņa KristīneST
Ventspils
41.  Kalniņa RenāteSTMARATONA KLUBS
Ventspils
42.  Kalniņš KristsVTB
Ventspils
43.  Kapustāns Krišjānis-KristapsVTBsk Tērauds
Rīga
44.  Karabača JeļenaSTMaratona klubs
Ventspils
45.  Komuļe AijaST
Piltene
46.  Kravalis KasparsVTPļaviņām-90
Pļaviņas
47.  Kresa ElīnaST
Piltene
48.  Kronberga IngaSTMatisons Runner’s Club
Mārupe
49.  Krūzēna GintaSTASporta skola Aizpute
Aizpute
50.  Ķemeris DāvidsVTB
Aizpute
51.  Lāže JorensVTBVentspils novada BJSS
Piltene
52.  Lepse InāraSTMARATONA KLUBS
Ventspils
53.Levicka IngaST
Dobele
54.  Levickis RaimondsVTB
Dobele
55.Līce IneseST
Piltene
56.  Lilienfelde PaulaSTBVentspils SPARS
Ventspils
57.  Mahts EduardsVTB
Stende, Talsu nov.
58.  Malnača SigneSTBBJC Laimīte
Rīga
59.  Mangulsone NeldaST
Ventspils
60.Marhele SantaST
Rīga
61.  Matisova MartaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
62.  Matisova RūtaSTBVentspils novada BJSS
Piltene
63.  Meizāns EdijsVTBPiltenes vsk.
Piltene
64.  Mertens ValtersVTBNūjotāju klubs Piltene
Piltene
65.  Miltiņa ElīnaSTBMiltiņi
Vērgale
66.  Miltiņa LindaSTB
Jelgava
67.  Miltiņš ArtūrsVTB
Jelgava
68.  Mincenbergs AivarsVT
Ventspils
69.  Neimane UnaSTBVentspils SPARS
Ventspils
70.  Nudiena IneseST
Ventspils
71.  Ņikiforovs MareksVTAMaratona klubs/Sporta skola Aizpute
Aizpute
72.  Osiņa SamantaSTBVentspils novads BJSS
Piltene
73.  Pāķe GundegaSTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
74.  Pāķe LeldeSTBSaulkrasti SRT
Saulkrasti
75.  Pāķis EduardsVTSaulkrasti SRT
Saulkrasti
76.  Prince KristīneSTMaratona klubs/Matisons Runner’s Club
Ventspils
77.  Pūlmane AnnijaSTAVentspils SPARS
Ventspils
78.  Robežniece IngaST
Kuldīga
79.  Roga RalfsVTBVentspils SPARS/MRC
Ventspils
80.  Rone ReičelaSTBSporta skola Aizpute
Aizpute
81.  Ruģelis RenārsVTBSS Arkādija
Piltene
82.  Samsonova RutaSTBSporta klubs Ašais
Drabeši
83.Saule Lilija-NatālijaSTB
Kapsēde, Grobiņas novads
84.  Sīkle SanitaST
Piltene
85.  Siliņš EdgarsVTMOTOSPORTS RT
Bēne
86.  Silkalns Rainers-KristiansVTB
Dobele
87.  Sīmanis EdijsVTUgāle/Niedrāji MR
Ugāle
88.  Skoreja LīvaSTBSporta skola Aizpute
Aizpute
89.  Slaņķis PaulsVTBVentspils novada BJSS
Ugāle
90.  Sokunova AlīnaSTBLīvānu vk. asics
Līvāni
91.  Staruks DaniilsVTBVentspils SPARS/MRC
Ventspils
92.  Strauss SanijsVTBsk Piltene
Piltene
93.  Sula AmandaSTBTNSS
Talsi
94.  Sula SvetlanaST
Talsi
95.  Šagunovs JurijsVTSK Katrīna
Kuldīga
96.  Šļiktova ValērijaSTA
Ventspils
97.  Šteinberga RitaST
Piltene
98.  Šteinbergs JānisVT
Piltene
99.  Šteinbergs RobijsVTB
Piltene
100.  Šubrovska IneseSTMARATONA KLUBS
Ventspils
101.  Tīrmane LīgaST
Ventspils
102.  Tīrmanis AndrejsVT
Ventspils
103.  Upenieks VidisVTind.
Ventspils
104.  Vašuks RihardsVTBVentspils SPARS/MRC
Pope
105.  Vēbers MārtiņšVTTDK Liedags
Ventspils
106.  Vēze MargitaSTMatisons Runner's Club
Ventspils
107.  Vihmane AigaST
Piltene
108.Viļumsone DaceST
Rīga
109.  Vitmane SkaraST
Valmiera
110.  Voina KristaSTAVentspils novada BJSS
Piltene
111.  Zāle RūtaSTBVenpils novada BJSS
Piltene
112.  Zariņš TomsVT
Piltene
113.  Ziemelis RolandsVTMatisons Runner’s Club
Piltene
114.  Žubulis EmīlsVTA
Rīga

Nūjošana 5 km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Auziņa JeļenaSN40
Ventspils
2.  Budris RimantsVNUJPiltenes nūjošanas klubs
Piltene
3.Dadze DaigaSNUJ
Kuldīga
4.  Eizenbārde LindaSNUJHERBALIFE
VENTSPILS
5.  Fetlere IvetaSNUJn/k Piltene
Piltene
6.  Heiberga AinaSNUJPiltenes nūjotāju klubs.
Piltene
7.  Krauze AntraSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
8.Lerha SantaSNUJn/k Piltene
Piltene
9.  Lindenblate EvaSNUJn/k Piltene
Piltene
10.  Miltiņa ZandaSNUJ
Jelgava
11.  Miltiņš RaimondsVNUJ
Jelgava
12.  Mincenberga BaibaSNUJ
Ventspils
13.  Pāvala SolvitaSNUJn/k Piltene
Piltene
14.  Petrova AndaSNUJn/k Piltene
Piltene
15.  Pļiskova VitaSNUJn/k Piltene
Piltene
16.  Pucena IvetaSNUJSK Katrīna
Kuldīga
17.  Pūlmane JautrīteSNUJ
18.  Roziņa MadaraSNUJ
Ventspils
19.  Skrundeniece SniedzeSNUJ
Ventspils
20.  Šēnberga BenitaSNUJn/k Piltene
Piltene
21.  Šteinberga MirdzaSNUJn/k Piltene
Piltene
22.  Šulca VēsmaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
23.  Tetere DaceSNUJn/k Piltene
Piltene
24.  Uplejs VitālijsVNUJHerbolife
Ventspils
25.  Vāne RūtaSNUJNūjošanas klubs Piltene
Piltene
26.  Vikštrēma MarikaSNUJn/k Piltene
Piltene
27.  Zemīte LieneSNUJn/k Piltene
Piltene
28.  Zīverte IlzeSNUJn/k Piltene
Piltene

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abakuks DāvisVB1
Piltene
2.  Ābele AnnaSB2
Piltene
3.  Āboliņš MarkussVB1
Talsi
4.Āboliņš MārtiņšVB1
Talsi
5.  Āboltiņa SanijaSB1
Piltene
6.  Agapova KiraSB3
Piltene
7.  Aksenoks KristofersVB1CSDD
Rīga
8.  Aldzere SamantaSB2
9.  Aleckis LaurisVB4Sporta skola Aizpute
Aizpute
10.  Andersons EmīlsVB1
Ventspils
11.  Ansons MarkussVB1
Piltene
12.  Asare EstereSB2
Piltene
13.Auziņa EvelinaSB2
Ventspils
14.  Backāns Toms-GustavsVB3Ventspils novada BJSS
Ugāle
15.  Bādere ElzaSB2Sporta skola Aizpute
Aizpute
16.  Baļķēna ElizabeteSB1b/d Taurenītis
Piltene
17.  Baļķens JānisVB3
Ventspils
18.Beķeris MariusVB2
Piltene
19.  Bergmane ElzaSB1
Piltene
20.  Bergmane EmīlijaSB1
Piltene
21.  Bernāne KarīnaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
22.  Bērziņa MontaSB1
Piltene
23.  Birzniece AnnaSB3
Mārupe
24.  Bogdanova KatrīnaSB1MARATONA KLUBS
Aizpute
25.  Bogdanova PārslaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
26.  Bogdanova VeronikaSB2MARATONA KLUBS
Aizpute
27.  Bogdanovs AleksisVB1MARATONA KLUBS
Aizpute
28.  Bondare NikaSB4Pļaviņām-90
Pļaviņas
29.  Bože AlensVB3
Tārgale
30.  Bože EgijaSB1
Tārgale
31.  Bože MiksVB1
Tārgale
32.  Brauna LindaSB1
Piltene
33.Brūvere LīvaSB2
Ventspils
34.  Celmiņa LuīzeSB2
Piltene
35.  Celms Hugo-AtisVB1
Rīga
36.  Cērpa DārtaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
37.  Dalbiņš AlmantsVB4
Piltene
38.  Dalbiņš ArdisVB3BJSS Ventspils novads
Piltene
39.  Dinsberga Natālija-KateSB3
40.  Doniņa SarikaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
41.  Dreibe AnnaSB1
Piltene
42.  Dreibe LaurisVB1
Piltene
43.  Drieka Justīne-KateSB1
Zlēkas
44.  Dzelme EmīlsVB1
Ventspils
45.  Dzirniece KarlīnaSB2
Mārupe
46.  Elsts RobertsVB3Ventspils novada BJSS
Ugāle
47.  Fišere DiānaSB2
Dobele
48.Fišere MartaSB1
Dobele
49.  Fišers RalfsVB3
Jaunpils
50.  Fokerota-Šīmane AnnaSB3sk Katrīna
Kuldīga
51.  Fokerots-Šīmans MarksVB2sk Katrīna
Kuldīga
52.  Fridrihsberga AmandaSB4Ventspils SPARS/MRC
Ventspils
53.  Gibašovs MatvejsVB2MARATONA KLUBS
Ventspils
54.  Goldmane MelānijaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
55.  Goša AnnaSB3MARATONA KLUBS
Tārgale
56.  Gredzens KristersVB3
Ventspils
57.  Grīnpauka Kerija-AnnaSB1
Ventspils
58.  Grīnvalds MartinsVB1MARATONA KLUBS
Ventspils
59.  Gubina DarjaSB2Dzeguzes
Olaine
60.  Gubina JekaterinaSB1Dzeguzes
Olaine
61.  Gubina MarijaSB4Dzeguzes
Olaine
62.  Gusevs MārisVB4
Piltene
63.  Heiberga KarīnaSB1
Piltene
64.  Heniņš RihardsVB3
Piltene
65.  Indersons RobertsVB1
Ventspils
66.  Inovska AliseSB1
VENTSPILS
67.  Irbe AnnaSB2
Talsi
68.  Irbe PaulaSB2
Talsi
69.  Ivaska ElzaSB1
Ventspils
70.  Janovska LūcijaSB1
Piltene
71.  Janovska MarlēnaSB1
Piltene
72.  Janovska RēzijaSB2
Piltene
73.  Jansons ValtersVB1
Puze
74.Jansons ValtsVB1
Ventspils
75.  Jerofejeva FelicitaSB1Pļaviņam 90
Pļaviņas
76.  Jerofejeva SelīnaSB1Pļaviņam 90
Pļaviņas
77.  Kalniņa MadaraSB1
Ventspils
78.  Kalniņš GintsVB3Ašais
Ventspils
79.  Kalnmalis ĢirtsVB2
Piltene
80.  Kalnmalis KārlisVB2
Piltene
81.  Kaudze MartinsVB4Ventspils SPARS
Ventspils
82.  Keino KrišsVB2
Riga
83.  Korns GunārsVB4
Ventspils
84.  Kreiders DāvisVB4
Piltene
85.  Krilovskis KārlisVB1
Piltene
86.  Krilovskis Ralfs-JurisVB1
Piltene
87.  Krilovskis RobertsVB2
Piltene
88.  Krūmiņa MartaSB2
Ventspils
89.  Krūmiņš AnsisVB3
Pope
90.  Kukurīte EmīlijaSB1b/d Taurenītis
Piltene
91.  Kvecko GabrielsVB4BJSS Ventspils novads
Piltene
92.  Ķeizars MārtiņšVB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
93.  Lagzdiņš DanielsVB3Sporta skola Aizpute
Aizpute
94.  Lagzdiņš KārlisVB3
Piltene
95.  Leimane SamantaSB2
Piltene
96.  Leite LīvaSB1
Piltene
97.  Līce LauraSB1
Piltene
98.  Liekniņa LaineSB4
Piltene
99.  Liekniņa LienaSB3
Piltene
100.  Liepiņa KeitaSB3
Piltene
101.  Limanāns GustavsVB1Rieksti
Rīga
102.  Linde AnnaSB1sk Katrīna
Ventspils
103.  Ļaudama MartaSB2Sporta skola Aizpute
Aizpute
104.  Maskaļa JeļizavetaSB2
Ventspils
105.  Matisone Karla-KarolīnaSB4Matisons Runner’s Club
Piltene
106.  Mednis EgnārsVB1
Ventspils
107.  Meiere BeāteSB1
Piltene
108.Melnūdris Emīls-JānisVB1
Rīga
109.  Miķelsone IevaSB2Piltenes vsk
Piltene
110.  Miķelsons AnsisVB4Piltenes vsk
Piltene
111.  Miltiņa AnceSB2Miltiņi
Vērgale
112.  Mūrnieks ErnestsVB1
Ventspils
113.  Nadjaks MaratsVB4Sporta skola Aizpute
Aizpute
114.Novicka SigitaSB2
Piltene
115.  Orlova AneteSB1
116.  Ose Alise-NikolaSB3
Ventspils
117.  Ozoliņa JustīneSB3
Piltene
118.  Ozoliņa PaulaSB1Matisons Runner’s Club
Ventspils
119.  Ozoliņa SabīneSB2
Piltene
120.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
121.  Priedēns DruvisVB3Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
122.  Priedēns MiķelisVB2Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
123.  Pujate KristīneSB3
Piltene
124.  Pujate PaulaSB3
Piltene
125.  Pūlmanis RobertsVB2
Ventspils
126.  Pūpola IevaSB4Sporta skola Aizpute
Aizpute
127.  Pūpola MadaraSB4Sporta skola Aizpute
Aizpute
128.Ramola AdrijaSB1
Piltene
129.  Rassa AleksandraSB3
Ventspils
130.Rautmane EvelīnaSB4
Piltene
131.Rautmane HenrieteSB4
Piltene
132.Rautmane MadlēnaSB2
Piltene
133.Rautmane RūtaSB1
Piltene
134.  Rava ElīnaSB1
Piltene
135.  Rava ElīzaSB1
Piltene
136.  Reinvalds EdmundsVB3Ventspils novada BJSS
Ugāle
137.  Robežniece AliseSB3
Kuldīga
138.  Robežnieks AndisVB1
Ventspils
139.  Rone AlīnaSB1Sporta skola Aizpute
Aizpute
140.  Rozentāle AmandaSB1
Iecava
141.  Rubenis ValdisVB2
Piltene
142.  Ruģele LauraSB3SS Arkādija
Rīga
143.  Salna KristersVB1
Aizpute
144.  Salna SandrisVB1
Aizpute
145.Saņji LeonsVB2
Rīga
146.Saule Emija-EmīlijaSB4
Kapsēde, Grobiņas novads
147.  Semaško KristapsVB1
Ventspils
148.  Sietiņa EstereSB3
Tārgale
149.  Siliņa DitaSB3
Zūras
150.  Skricka Alise-ElzaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
151.  Sprudzāns AlbertsVB2
Piltene
152.  Sprudzāns AlvisVB3
Piltene
153.  Stefaņuks ErnestsVB1
Piltene
154.  Stepe EstereSB3Ventspils novada BJSS
Ugāle
155.  Stūrīte Krista-RēzijaSB3
Zūras
156.  Šimpermane MadaraSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
157.  Šteinberga AnnaSB2
Ventspils
158.  Šteinberga Kerija-EmīlijaSB1
Ventspils
159.Tīrmanis GustavsVB4
Ventspils
160.  Upeniece KeitaSB4Sporta skola Aizpute
Aizpute
161.  Upmale EmijaSB2
Ventspils
162.  Vanags NiksVB3Ventspils SPARS
Ventspils
163.  Vāne JasmīnaSB1
Piltene
164.Vegmanis Emīls-EdvardsVB4individuāli
Jelgava
165.  Veinberga ElīnaSB1
Ventspils
166.  Verpakovska DaceSB4sk Katrīna
Ventspils
167.  Verpakovska ZaneSB4sk Katrīna
Ventspils
168.  Vignere LoretaSB1
Piltene
169.  Vīgnere VanesaSB1
Piltene
170.  Vīgners DāvidsVB3
Piltene
171.  Vilcmeijere AnnikaSB2
Piltene
172.  Zaķe TīnaSB3
173.  Zāle ArmandsVB3
Piltene
174.  Zālīte MelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
175.  Zālītis MarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļa
Ķekava
176.  Zariņš KrišsVB1Ventspils novads
Tātgale
177.  Zeltagrauds MarkussVB3Sporta skola Aizpute
Aizpute
178.  Zīdere KarolīnaSB1
Piltene
179.  Zīders DanielsVB2
Piltene
180.  Ziemele EvelīnaSB1b/d Taurenītis
Piltene
181.  Zvaigzne DanielsVB3
Ventspils
182.  Zvaigzne EmīlsVB4
Ventspils
183.  Žagare Terēza-AnnaSB4Ventspils novada BJSS
Ugāle
184.  Žebeks GustavsVB1
Piltene
185.Žvīgure RenēSB1
Kuldīga
186.  Žvīgurs KurtsVB2
Kuldīga

Kopā pieteikušies: 485



Bigbank Skrien Latvija