Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Rīgas triatlons 2017
Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Skrējiens PILTENE 2017 un Latvijas čempionāts 10km šosejas skrējienā | Saraksts

10 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleMārisVN20Piltene
2. AlseikaKalvisVN20Maratona klubsVērgale
3. AuziņšImantsVN50MARATONA KLUBSVentspils
4. BeņķeBaibaSN20Piltene
5. BerķisMārisVN30pulsometrs.lvRīga
6. BogdanovsIngusVNJMARATONA KLUBSAizpute
7. BūmansGuntarsVN50VSK NoskrienLiepāja
8. BūmansKārlisVN20VSK NoskrienLiepāja
9. DupatsAleksandrsVN40Matisons Runner’s ClubPiltene
10. FišereAnitaSN30Dobele
11. FišersĢirtsVN30Dobele
12. FišersRūdolfsVNJJaunpils
13. GrickusDaigaSN30Nike/Tērauds/SportlandRīga
14. GrīnfeldsGuntisVN50Matisons Runner’s ClubVentspils
15. GrīnvaldsGuntisVN30MARATONA KLUBSVentspils
16. HolštromsKristapsVN20VSK NoskrienRiga
17. JakovļevsVitālijsVN30www.endo.lvCēsis
18. JankovskisRihardsVN20Piltene
19. JevsejčikaIneseSN30Ventspils
20. KeinoLīgaSN30Riga
21. KirilovaVivianaSN40Medrull runners / SportlandRīga
22. KrūmiņšIvarsVN30SK KatrīnaVārme
23. KubliņaRenāteSN20SK TēraudsLiepāja
24. ĶemerisArtisVN30VUGDAizpute
25. LapsiņaIntaSN20Piedzīvojuma parksVentspils
26. LimanāneIlzeSN30Matisons Runner’s ClubRīga
27. MaskalaSvetlanaSN40
28. MaskaļaSvetlanaSN40Ventspils
29. OzoliņšOskarsVN30Matisons Runner’s ClubVentspils
30. SproģisSandisVN40LattelecomRīga
31. SprūdeZaneSN40Rīga
32. ŠenbergsArvīdsVN20VALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽAPiltene
33. ŠīmanisNaurisVN40sk KatrīnaKuldīga
34. ŠtulbergsGatisVN20Maratona klubs/DionsportlabOgre
35. TālmaneIlzeSN40MARATONA KLUBS/Matisons Runner’s ClubRīga
36. TopsReinisVN20Veikals 42km.lv-adidasRīga
37. TurkaMārīteSN20TakaKuldīga
38. VēbersMārtiņšVN30TDK LiedagsVentspils
39. ZālītisJānisVN30TDK LiedagsVentspils
40. ZālītisMareksVN30VSK NoskrienĶekava

5 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. BaļķēnaAnnaSTBPiltenes vsk.Piltene
2. BaļķensJurisVTVentspils
3. BogdanovaIzabellaSTBMARATONA KLUBSAizpute
4. BogdanovaViktorijaSTBMARATONA KLUBSAizpute
5. BruževicaAneteSTRīga
6. BunceIvetaSTMARATONA KLUBSAizpute
7. FiļipjonoksKristapsVTBVenpils novada BJSSPiltene
8. GodapētereUnaSTPiltene
9. KomuļeAijaSTPiltene
10. ĶemerisDāvidsVTBAizpute
11. MalnačaSigneSTBBJC LaimīteRīga
12. MatisovaMartaSTBVentspils novada BJSSPiltene
13. MatisovaRūtaSTBVentspils novada BJSSPiltene
14. OsiņaSamantaSTBVentspils novads BJSSPiltene
15. SīkleSanitaSTPiltene
16. SilkalnsRainers-KristiansVTBDobele
17. StraussSanijsVTBsk PiltenePiltene
18. SulaAmandaSTBTNSSTalsi
19. SulaAmandaSTBTalsi
20. SulaSvetlanaSTTalsi
21. ŠļiktovaValērijaSTAVentspils
22. VihmaneAigaSTPiltene
23. VoinaKristaSTAVentspils novada BJSSPiltene
24. ZāleRūtaSTBVenpils novada BJSSPiltene
25. ZiemelisRolandsVTMatisons Runner’s ClubPiltene

Nūjošana 5 km

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. HeibergaAinaSNUJPiltenes nūjotāju klubs.Piltene
2. PūlmaneJautrīteSNUJ
3. ŠulcaVēsmaSNUJNūjošanas klubs PiltenePiltene
4. VāneRūtaSNUJNūjošanas klubs PiltenePiltene
5. ZaķisStuļeslavsVNUJSanta MonicaViļāni

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeleAnnaSB2Piltene
2. AnsonsMarkussVB1Piltene
3. BaļķēnaElizabeteSB1b/d TaurenītisPiltene
4. BaļķensJānisVB3Ventspils
5. BogdanovaKatrīnaSB1MARATONA KLUBSAizpute
6. BogdanovaVeronikaSB2MARATONA KLUBSAizpute
7. BogdanovsAleksisVB1MARATONA KLUBSAizpute
8. CelmiņaLuīzeSB2Piltene
9. FišereDiānaSB2Dobele
10. FišersRalfsVB3Jaunpils
11. Fokerota-ŠīmaneAnnaSB3sk KatrīnaKuldīga
12. Fokerots-ŠīmansMarksVB2sk KatrīnaKuldīga
13. GrīnpaukaKerija-AnnaSB1Ventspils
14. HeniņšRihardsVB3Piltene
15. InovskaAliseSB1VENTSPILS
16. KukurīteEmīlijaSB1b/d TaurenītisPiltene
17. MaskaļaJeļizavetaSB2Ventspils
18. NovickaSigitaSB2Piltene
19. OzoliņaPaulaSB1Matisons Runner’s ClubVentspils
20. RozentāleAmandaSB1Iecava
21. VilcmeijereAnnikaSB2Piltene
22. ZāleArmandsVB3Piltene
23. ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
24. ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
25. ZiemeleEvelīnaSB1b/d TaurenītisPiltene

Kopā pieteikušies: 95



Sportlat lojalitātes CashBack karte