Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Bigbank Skrien Latvija 2018
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

We Run Riga 2017 (21,0975km skr., 10km skr., 10km nūjoš., bērni) | Saraksts

21,0975km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Abad Javier21V40HUESCA
2.  Ābele Indra21S30DoFinance
Rīga
3.Ābele Toms21V30DoFinance
Rīga
4.  Ābelīts Modris21V30Tīreļi
5.  Abiļeva Evija21S30New Village Workout
Rīga
6.  Abiļevs Rūdolfs21V30New Village Workout
Riga
7.  Abzalons Olafs21V30Rīga
8.  Ādamsone Lolita21S20
9.  Ajausks Ēriks21V303D Running
Rīga
10.  Akolovs Edijs21V40Sigulda
11.Aleksandrova Anna21S20Rīga
12.  Alferenkovs Sergejs21V40Rīga
13.  Alpe Uldis21V40Rīga
14.  Alvarez-Rodriguez Jacobo21V30León
15.  Amsters Jānis21V20SQUALIO cloud consulting
Jelgava
16.  Andersons Mārtiņš21V20Rūgstošo nedrīkst
Rīga
17.  Andrejeva Jekaterina21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Ogre
18.  Antonovs Aleksandrs21V30Riga
19.  Apenitis Sandis21V20Visma
Rīga
20.  Apse Zane21S30Maratona klubs
21.  Arnicāne Aļona21S40PaBaso.lv /VSK Noskrien
22.  Arnicāns Ainārs21V40PaBaso.lv /VSK Noskrien
23.  Arseņins Deniss21V30DNB banka
Rīga
24.  Artemjevs Sergejs21V30Rīga
25.Asensio-Garulo Pablo21V40Zaragoza
26.  Audere Silva21S20Priekuļi
27.Auziņa-Grabeca Ilze21S40Rīga
28.  Babkins Mārtiņš21V20Vsk Noskrien
Rīga
29.  Babris Inga21S30SPORTLAND/BREAKING YOU
30.  Baguzins Mihails21V20Riga
31.  Bajārs Eduards-Andrejs21V20Vālodzes
32.  Bakanovs Aleksejs21V30Zoorbagan
Rīga
33.  Baldunčiks Edgars21V30Rīga
34.Balodis Mārtiņš21V20Rīga
35.  Balunovs Edgars21V20AS Olainfarm
Olaine
36.  Banga Boriss21V30Rīga
37.Bardjuka Nadežda21S20Riga
38.  Bariševs Romans21V30Focus Team
Rīga
39.  Barkanova Diāna21S20Dagda
40.  Barkovskis Maksims21V20VITASMILE.LV
riga
41.  Barovska Baiba21S30Bauska
42.  Baukerts Jānis21V30Baukerti
Riga
43.  Baumanis Dāvis21V30Rīga
44.  Baumanis Imants21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
45.  Baumanis Jānis21V30
46.  Bažinova Jelena21S30Riga
47.  Bēms Gundars21V30Saulgrieži
Jelgava
48.  Benuzs Mikelis21VJValmiera
49.  Bergmanis Aivars21V40VSK Noskrien
Rīga
50.  Bernats Janis21V20Rīga
51.  Bernovskis Artūrs21V30Efectio.com
Rīga
52.  Bērziņa Ginta21S20
53.  Bērziņa Kristīne21S20Rīga
54.  Bērziņa Santa21S30Panatta
Riga
55.  Bērziņa Sigita21S30SPORTLAND/BREAKING YOU
56.Bērziņa Sintija21S30Ādaži
57.Bērziņš Dainis21V30Rīga
58.  Bērziņš Jānis21V40Baltais
Rīga
59.  Bērziņš Kristaps21V20SPORTLAND/NIKE
60.  Bērziņš Viesturs21V30Rīga
61.  Bescennaja Jeļena21S60Rīga
62.  Betkers Anvars21V20Mazie Svētki
RĪGA
63.Bezprozvanova Vilma21SJRīga
64.Biezmane Evita21S30AS Olainfarm
Olaine
65.  Bikaunieks Felikss21V20
66.  Biktimirov Stanislav21V50VSK Noskrien
Rīga
67.  Birjuļins Maksims21V40DNB banka
Jūrmala
68.  Bisenieks Armands21V20
69.  Bisenieks Ģirts21V30Rīga
70.  Blūmenfelde Maira21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
71.  Blūmentāls Sandis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Katlakalns
72.  Blūms Kaspars21V30Rīga
73.  Bogdanecs Aleksejs21V30International Maritime Sport Community
Rīga
74.Bolevics Valters21V30Riga
75.  Brasliņa Daiga21S30Ikšķile
76.  Brejevs Vitālijs21V20CUH&H
Rīga
77.  Bringulis Guntis21V40Rīga
78.  Brūns Armands21V30Rīga
79.  Brūveris Denijs21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Liepāja
80.Bulatova Tatjana21S20Rīga
81.  Bullītis Mārtiņš21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
82.  Buravcovs Konstantīns21V30Rīga
83.  Bušmane Dana21S20Salaspils
84.  Bzduszynski Bartlomiej21V20eFP BG
Adazi
85.  Caics Edgars21V30Rīga
86.  Cakuls Raivis21V40Cakuli
Rīga
87.  Calixto-Roncero-Iglesias David21V30eFP BG
Adazi
88.  Calixto-Roncero-Iglesias David21V30eFP BG
Adazi
89.Casado-Gabella Cesar21V30Zamora
90.Cebura Elizabete21S30Rīga
91.  Celma Dace21S40VSK Noskrien
Rīga
92.  Celmāre Jūlija21S30Baloži
93.  Celmiņa Ance21S20
94.  Cera Zane21S20
95.  Ceriņa Karīna21S30ASI Ski-box
Ādaži
96.  Ciekure Marta21S30
97.  Cimbals Deniss21V40Zoorbagan
Mezares
98.  Cīmure Inta21S30BALTA
Rīga
99.Cipulis Emīls21V20Rīga
100.  Cīrulis Juris21V40ALIDA TŪRS
Rīga
101.  Cistjakova Ksenija21S30Riga
102.Curero-Pardo David21V30VALLADOLID
103.  Curiel-Pablos Luis21V20eFP BG
Adazi
104.  Curiel-Pablos Luis21V20eFP BG
Adazi
105.  Čapiņa Elīna21S20Rīga
106.  Čaupals Kārlis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
107.  Černovs Roberts21V20Latvijas Finieris
Rīga
108.  Čerņadjevs Juris21V50Ropažu nov.
109.  Čistakovs Oļegs21V30Riga
110.  Čunkurs Edijs21V20Multilog Freight
Rīga
111.  Damroze Oskars21V20Damroze Family
Rīga
112.  Danh Tung21V20eFP BG
Adazi
113.Davidson Christian21V20Malmö
114.Davidsson Andreas21V20Riga
115.  Dedze Marta21S20PULSAR
Rīga
116.  Dedzis Artūrs21V30PULSAR
Rīga
117.  Dekante Renāte21S20Rīga
118.  Dembo Aleksandrs21V20DYNATECH Sport
Rīga
119.Devriendt Manten21V30riga
120.  Dišlere Lienīte21S30Baloži
121.  Dmitrijeva Jekaterina21S30VSK Noskrien
Rīga
122.  Dorofejevs Jurijs21V40ABLV Bank, AS
Rīga
123.  Dreimane Evija21S20
124.  Družinska Silvija21S40Rīga
125.  Dubrovska Nataļja21S20
126.Dūdele Svetlana21S30Swedbank
Rīga
127.  Dulotina Natalia21S30Riga
128.  Dumfa Eva21S20Rīga
129.  Dupats Aleksandrs21V40Matisons Runner’s Club
Piltene
130.  Durmanova Natālija21S30
131.  Duševskis Pjotrs21V40AD2Games/HitFox
Rīga
132.  Dveselitis Kristaps21V20Ogre
133.  Dzenis Artūrs21V30
134.  Dzērve Eva21S20Rīga
135.  Dzērve Zane21S20VSK Noskrien
Jumprava
136.  Eglītis Reinis21V30Rīga
137.Eidhammer Jonas21V20Riga
138.  Elksne Madara21S20Rīga
139.  Else Elīna21S20Rīga
140.  Eriņa Ieva21S20Rīga
141.  Ervarts Einārs21V20Rīga
142.  Evertovskis Kārlis21V20NIKE
Rīga
143.Fattakhov Bulat21V20Riga
144.  Feldhūne Elīna21S30Mārupe
145.  Feldmane Anita21S30Rīga
146.  Fenchenko Konstantin21V40Moscow
147.Fernandez-Garcia Rafael21V40eFP BG
Adazi
148.Fernandez-Garcia Rafael21V40eFP BG
Adazi
149.Fernandez-Mora Juan-Jose21V30Tercio Viejo de Sicilia
SAN SEBASTIAN
150.  Filippovich Iuliia21S30Rīga
151.  Fiseiskis Aleksandrs21V30
152.Fokins Dmitrijs21V20Rīga
153.Forstmane Renda21S20Rīga
154.  Francisco-Alonso-Munoz Juan21V20eFP BG
Adazi
155.  Francisco-Alonso-Munoz Juan21V20eFP BG
Adazi
156.Franco-Alvarez Juan21V20club atletismo talavera
badajoz
157.  Freiberga Agate21SJRīga
158.  Freiberga Anete21S20Rēzekne
159.  Frīdmanis Madars21V20Rīga
160.  Frīzendorfa Elīna21S30NRC Rīga
Rīga
161.  Froļenkovs Viktors21V20Rīga
162.  Gaidule Alise21S20
163.  Gailāns Andrejs21V30
164.  Gaile Solvita21S30Gaiļu ģimene
Rīga
165.  Gailīte Anna-Monika21S20no ragrets
Rīga
166.  Gailīte Elīza-Marija21S20no ragrets
Rīga
167.  Galašina Anita21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
168.  Galdiņš Uldis21V40LabaDaba
Sigulda
169.  Gallup Reginald21V20eFP BG
Adazi
170.Garokalns Karlis21V20Rīga
171.  Gauračs Andris21V20Rīga
172.  Gavare Guna21S30Jēkabpils
173.  Gavrilovs Dmitrijs21V30BlueOrange
Rīga
174.  Gertāne Sintija21S20Rīga
175.Gille Niels21V20Riga
176.  Gintere Inga21S30Rīga
177.  Girgensons Jānis21V20SK Metroons/ Nike
Dobele
178.  Goldmane Elīna21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
179.  Golubeckis Vitālijs21V20VSK Noskrien
Rīga
180.Gonzalez-Orozco Antonio21V30badajoz
181.Gopak Eric21V20AlphaGamma
Amsterdam
182.  Gorbunova Sandra21S40Riga
183.Gorjunovs Kirils21V30Rīga
184.  Gorshunova Anastasia21S20Moscow
185.  Gorškova Nataļja21S40Sieviete
Jelgava
186.Gozalo-Pascual Javier21V30SEGOVIA
187.  Grāmatniece Judīte21S20Jēkabpils
188.  Grantiņa Ieva21S20Rīga
189.  Grava Madara21S30Līgatne
190.  Greizāne Ivita21S20Rīga
191.  Grickus Daiga21S30NIKE
Rīga
192.Grina Liena21S30Riga
193.Grīnblats Jānis21V20Talsi
194.Grīnfelds Māris21V20Rīga
195.  Grīnmans Aleksandrs21V40C.T.Co
Rīga
196.  Grintāls Mārcis21VJSPORTLAND/BREAKING YOU
Ventspils
197.  Grišāne Olga21S20Rietumu
Riga
198.  Gritāne Klinta21S20VSK Noskrien
Rīga
199.  Grivkovs Artjoms21V30Rīga
200.Gromova-Gulbe Elīza21SJGROM
Rīga
201.  Gromovs Arnis21V50GROM
Rīga
202.  Gronvold Frode21V40Gronvold family
Rīga
203.  Gronvold Marte21SJGronvold
Rīga
204.  Gruberte Zane21S40Rīga
205.  Grudulis Valdis21V30Rīga
206.  Gruševs Salvis21V20Skriešanas Akadēmija
Rīga
207.Gulcaka Ilona21S40Riga
208.  Gurejevs Oļegs21V40Ilmājas Kojoti
Rīga
209.  Hatko Agris21V20Rīga
210.  Heinsbergs Kristaps21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Jūrmala
211.  Heringa Marta21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Liepāja
212.  Hudorožkovs Jevgenijs21V40SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
213.  Idermans Aleksandrs21V30Valmiera
214.Indriksons Rolands21V20Jūrmala
215.  Ivanova Jolanta21S30VSK Noskrien
Piņķi
216.  Ivanova Olga21S20Moscow
217.  Ivļijeva Inta21S30Jelgava
218.  Jākobsone-Viškere Linda21S30Murexplorer
Rīga
219.  Jankausks Kaspars21V20OPUSCAPITA
Rīga
220.  Jankevica Anna21S40BALTA
Rīga
221.  Jansone Laila21S20Rīga
222.  Jansons Ainārs21V50ATEA
Rīga
223.  Jansons Einārs21V30Matisons Runner’s Club
Zūras
224.  Jansons Niks21V20Rīga
225.Januma Gunta21S20Riga
226.  Jaunsproģe Linda21S30ASI Ski-box
Rīga
227.  Jaunzems-Fidžeralds-Xii Dzintars-Džons21V30Siguldas Maratona klubs
Sigulda
228.Jekabovičs Roberts21VJTalsi
229.  Jēkabsone Signe21S20Tukums
230.Jeļisejevs Sergejs21V40X INFOTECH
Jūrmala
231.  Jevtuhs Mareks21V20SPORTLAND
Rīga
232.  Joce Ludmila21S50Matisons Runner’s Club
Turlava
233.  Jose-Fernandez-Mora Juan21V30eFP BG
Adazi
234.  Jose-Fernandez-Mora Juan21V30eFP BG
Adazi
235.  Jose-Palacios-Herrera Francisco21V20eFP BG
Adazi
236.  Jose-Palacios-Herrera Francisco21V20eFP BG
Adazi
237.  Jurčinska Inga21S20Tava ECO Māte
Rīga
238.  Jurēvica Ieva21S20Rīga
239.  Kabaļina Elīna21S20Iecava
240.  Kaibagarovs Deniss21V20C.T.Co
Riga
241.  Kaimiņš Kristaps21V30Adidas
Ogres novads
242.  Kalējs Gatis21V30INSPIRE YOURSELF
OGRE
243.  Kalniņa Kristiāna21S20Riga
244.  Kalniņš Jānis21V30VSK Noskrien
Rīga
245.Kalniņš Kristaps21V30Rīga
246.  Kalniņš Krists21V40Ģertrūde skrien
Ķekava
247.  Kalniņš Mārcis21V20CBL
Salacgrīva
248.  Kalnozola Elizabete21S20Riga
249.  Kampare Anete21S20Tukums
250.Kampare Kristīne21S40Tukums
251.  Kapacis Aldis21V30Rīga
252.  Karasjovs Romans21V30Kara Sea
Rīga
253.Karimova Marika21S20Rīga
254.Kārklis Edgars21V30Līvāni
255.  Karlsone Gita21S30Saldus
256.  Karpikovs Aleksandrs21V30Riga
257.  Karss Rūdolfs21V30DNB banka
Rīga
258.  Kašs Zigmārs21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
259.  Kauliņš Edijs21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Lielvārde
260.  Kauškals Jānis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Smiltene
261.  Kazainis Elvis21V20Gulbene
262.  Kebeca Jelena21S20ATEA
Rīga
263.  Keišs Juris21V40Maratona klubs
Ventspils
264.  Kešāns Aldis21V20
265.  Kirilova Viviana21S40NIKE
Rīga
266.  Kisļakovs Mihails21V30Riga
267.Kitova Evija21S20Viļaka
268.Klachek Iryna21S20KYIV
269.  Klēšmite Anna21S20GoBeyond
Rīga
270.  Kļava Dace21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Alūksne
271.  Kļaviņa Indra21S30Riga
272.Kontauts Aļgimants21V30Occasional Runners Team
Rīga
273.  Kopijs Oļegs21V30Saldus Boksa klubs
Saldus
274.  Korols Maris21V30Riga
275.  Kostivs Sergejs21V30Rīga
276.  Košinskis Kristiāns21V20Lattelecom
Dobele
277.  Kowalski Lukasz21V30eFP BG
Adazi
278.  Kramiņa Aiva21S30Kramiņi
Bauska
279.  Kramiņš Dzintars21V30Kramiņi
Bauska
280.  Kravals Elisons21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
281.  Kravčenko Marta21S30Liepāja
282.Kraveca Jelena21S40Riga
283.  Kreics Kaspars21V30Rīga
284.  Krēsliņa Arita21S20
285.  Krīgere Laima21S30Rīga
286.  Krilova Kamilla21S20Swedbank
Rīga
287.  Krivicka Darja21S20Rīga
288.  Kronbergs Normunds21V20Tukums
289.  Krumins Maris21V30ATEA
Rīga
290.  Krušinskis Romans21V20Daugavpils
291.  Krūziņš Jēkabs21V20Jūrmala
292.  Kuģenieks Kristers21VJRīga
293.Kuklis Kaspars21V20Rīga
294.Kūla Gints21V20Rīga
295.  Kumpina Oksana21S30Maritime Sport Community
Riga
296.  Kunakovs Toms21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
297.Kuningass Elmārs21V20Optibet
Riga
298.Kupčs Armands21V20Rīga
299.  Kurica Maksims21V20Riga
Riga
300.  Kurmans Deniss21V20SPORTLAND
Jelgava
301.  Ķeirane Maira21S20Riga
302.  Ķeirāne Santa21S20Rīga
303.  Ķēpulis Arnis21V20ezere
saldus
304.  Ķesteris Ivo21V30Rīga
305.  Ķikāns Maris21V30Rīga
306.  Ķirse Guna21S20Jelgava
307.  Labinska Beāte21S40Rīga
308.  Lačinova Valērija21S30Rīga
309.  Lagzdiņš Jānis21V20KRASTMALI.LV
Dunalka
310.  Lakovics Jānis21V30Bauska
311.  Lāma Dace21S30Rīga
312.Lambert George21V30U.S. Army
Lielvarde
313.  Lamsters Kristaps21V30Ogre
314.  Lapiņš Dzintars21V20Visma
Rīga
315.  Larios-Leon Emiliano21V30eFP BG
Adazi
316.  Larios-Leon Emiliano21V30eFP BG
Adazi
317.  Laugale Inga21S30Liepaja
318.  Laugale Sintija21S20Rīga
319.  Lauva Gvido21V30Rīga
320.  Lavrenovs Deniss21V30Rigs
321.Lazarevas Arturas21V30Runglorious Bastards
Vilnius
322.Lazaro-Arnaiz Mario21V40Burgos
323.  Lazdiņa Iveta21S40Peintbola parks 2xL
Tukums
324.  Legzdiņa Laura21S20Rīga
325.  Leimane Linda21S20Ogre
326.  Leitāns Juris21V40Rīga
327.  Lescinere Dana21S20
328.  Levijev Vladimir21V40Zabbix
Rīga
329.  Li Heng21S30
330.  Līce Linda21S20Sk Sigulda
Sigulda
331.  Lichtin Christine21S20Alt-Mölln
332.  Lichtin Signe-Lena-Karolina21S20Rīga
333.  Līcis Kristīne21S40Rīga
334.  Liepins Roberts21VJJelgava
335.  Liepiņa Aiva21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Slampe
336.  Liepiņš Jānis21V20Rīga
337.  Liepiņš Roberts21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
338.  Liepiņš Rolands21VJ
339.  Liepiņš Uģis21V20Saulkrasti
340.  Līkansis Edijs21V40
341.  Limonina Jekaterina21S30C.T.Co
Jurmala
342.  Linde Gints21V40Iecava
343.  Linde Liene21S20Rīga
344.  Liniņš Pēteris21V30MPKV
Rīga
345.  Lipkins Davids21V30Riga
346.  Lipskis Imants21V40DARBA RŪĶI
Rīga
347.  Lisickis Aleksandrs21V30I LOVE RUNNING
Rīga
348.  Lisjuka Elina21S20word of truth
Riga
349.  Livšina Jekaterina21S20AS Olainfarm
Olaine
350.  Ločmelis Armands21V20Rīga
351.  Ločmelis Uldis21V20Birzgale
352.  Logins Jānis21V30Jaunolaine
353.  Logins Sindijs21V30Rīga
354.  Love Ryan21V30eFP BG
Adazi
355.  Ludriks Andris21V40VSK Noskrien
Rīga
356.  Luis-Benitez-Jimenez Jose21V30eFP BG
Adazi
357.  Luis-Benitez-Jimenez Jose21V30eFP BG
Adazi
358.  Luis-Cuevas-Loayza Jorge21V30eFP BG
Adazi
359.  Luis-Cuevas-Loayza Jorge21V30eFP BG
Adazi
360.  Lukinov Oleg21V30Riga
361.  Ļežaņina Jekaterina21S30Rīga
362.  Madžuls Lauris21V20Rēzekne
363.  Majors Ģirts21V30Positivus
Riga
364.  Malacanova Ruta21S40Swedbank
Riga
365.  Malacanovs Aivars21V40
366.  Maļkeviča Ilze21S20MyFitness
Rīga
367.  Marchand Raphael21V20eFP BG
Adazi
368.  Marcinkene Veronika21S30Рига
369.Maršāns Jānis21V40Mārupes nov.
370.  Maslovs Raitis21V30Radisson BLU Daugava
Rīga
371.  Matulone Zane21S20Rīga
372.  Matuļone Zane21S20Rīga
373.Mauriņš Māris21V30Talsi
374.  Mcmurren Jordan21V20eFP BG
Adazi
375.  Mednis Andris21V50Zabbix
Jelgava
376.  Meilerts Agris21V40
377.Meire Linda21S20Rīga
378.  Melberga Evija21S20VSK Noskrien / SK Dzērvene
Rīga
379.  Melezere Aija21S20Rīga
380.  Melezers Ģirts21V30VSK Noskrien
Rīga
381.  Melne Ilga21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Gulbene
382.  Melnis Ritvars21V20Radisson Blu
383.  Melvers Frenks21V20Fans AP-Print
Rīga
384.  Meļņikova Margarita21S30Rīga
385.  Mētra Jānis21V20Rīga
386.  Mezlobs Indars21V30Mārupe
387.  Mežavilka Inga21S40SPORTLAND/BREAKING YOU
Sigulda
388.  Mežeņina Jūlija21S20Rīga
389.  Mežulis Krišjānis21V20Mežuļi
Rīga
390.  Mežvēvers Aivars21V30SPORTLAND/BREAKING YOU
Ogre
391.  Miglāne Evija21S40Stradiņi - skrienam veseli
Mārupe
392.  Miglinieks Sandris-Raivis21VJLaimite
Riga
393.  Mihailova Zane21S20ATEA
Rīga
394.  Mihailovs Raimonds21V20Rīga
395.  Mihalkovs Olegs21V30Riga
396.  Mikelsons Andis21V40Vidrizi
397.  Miklaševica Ilze21S30jELGAVA
398.  Miķelsone Gundega-Zelda21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Gulbene
399.  Miņins Ainārs21V40Žīguri MRS
VIĻAKAS NOV.
400.  Misus Rendija21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
401.  Mitinska Viktorija21S20Riga
402.  Mitrošenko Vladislavs21V30Riga
403.  Mojeiko Tatjana21S20Riga
404.  Morgunovs Igors21V30Matisons Runner’s Club
Ventspils
405.  Morozova Lāsma21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
406.  Muceniece Amanda21S20Ozolnieki
407.  Muižniece Sanita21S30
408.  Muižnieks Jānis21V20Rīga
409.  Mukāne Ināra21S30Rīga
410.  Naglis Maksims21V30Salaspils
411.  Naudiņš Artūrs21V20DNB
Rīga
412.  Niedre Iveta21S40MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
413.  Nikisins Aleksejs21V40International Maritime Sport Community
Rīga
414.  Nikitenko Ilja21V30Riga
415.  Nordahl Jonas21V20Levanger
416.  Norniece Elīna21S20Rīga
417.  Nurgaļejevs Alberts21V3028stone
Rīga
418.  O'shanski Chad21V20eFP BG
Adazi
419.Olehnovičs Aleksandrs21V30Riga
420.  Olekšs Artūrs21V20Rīga
421.Oļševska Kristina21S20SQUALIO cloud consulting
Rīga
422.  Oļševskis Kaspars21V20Ellex Kļaviņš
Rīga
423.  Onzuls Arturs21V20Team DS93
Rīga
424.  Orga Baiba21S30Rīga
425.  Orlovs Aleksandrs21V20Riga
426.  Orlovs Aleksis21V40AbducO
Eiga
427.Oscar Oscar21V30Valladolid
428.  Osipovs Roberts21V20SQUALIO cloud consulting
Rīga
429.  Osis Gatis21V30Ošu Team
Valmiera
430.Osis Ritvars21V30Sonora RW
Riga
431.  Otomere Inese21S30Rīga
432.  Otomers Heinrihs21V30Rīga
433.  Ozerova Anna21S20Rīga
434.  Ozoliņa Agnese21S20Rīga
435.  Ozoliņš Kalvis21V20Rīga
436.Ozoliņš Kristers21V20Jūrmala
437.  Ozoliņš Martins21V30VSK Noskrien
Rīga
438.  Ozoliņš Sandris21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
439.  Ozols Harijs21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Lielupe
440.  Ozols Jānis21V20RĪGA
441.  Ozols Roberts21VJNacionālā apvienība
Rīga
442.  Padoms Mārcis21V30Radisson Blu
443.  Paeglītis Edgars21V20Rīga
444.  Pakulis Mārtiņš21V20VSK Noskrien
Rīga
445.Palomino Jacobo21V30VALENCIA
446.  Paltere Ilva21S20Riga
447.  Panasyuk Anastasiya21S20BlueOrange
Rīga
448.  Pavlovs Andris21V30Riga
449.  Pazuha Anita21S40Rīga
450.  Pelcis Mārcis21V30VSK Noskrien
Rīga
451.  Pence Dzintra21S40Talsi
452.  Perera-Fernandez Carlos21V30eFP BG
Adazi
453.  Perera-Fernandez Carlos21V30eFP BG
Adazi
454.  Perevoznikova Natalija21S30I love running Riga
Riga
455.  Pētersona Māris21V30Rīga
456.  Pētersons Oskars21V20Stende
457.Petrovskis Aivis21V20Rīga
458.  Pielēns-Pelēns Artūrs21V30Lattelecom
Rīga
459.  Pikšēns Mārcis21V20
460.Plāciņš Krists21V20Liepāja
461.  Plaude Ieva21S30
462.  Pļavinska Sintija21S20Brocēni
463.  Pogorelova Svetlana21S30POGAS
Riga
464.  Pogorelovs Sergejs21V40lsc, pogas
Riga
465.  Poiša Iveta21S30Jelgava
466.  Pojonisevs Ruslans21V30Riga
467.  Popēns Oskars21V40Rīga
468.  Poritere Diāna21S40
469.  Potrubeiko Tatjana21S20Riga
470.  Pranka Madara21S20Rīga
471.  Praudiņa Elīna21S30Rīga
472.  Priedīte Baiba21S30Mārupes nov.
473.  Prymiskyi Kyrylo21V20Visma
Rīga
474.Pūcītis Gatis21V30vertejums24.lv
Rīga
475.  Pugačs Kristaps21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Gulbene
476.  Pūgule Rūta21SJMārupe
477.  Pujāte Aija21S30Fitnesa klubs F1
Rīga
478.  Puriņa Zane21S20Saulkrasti
479.  Puriņš Aivars21V40-
jaunmārupe
480.  Putāne Linda21S30Riga
481.Putniņa Aija21S20Rīga
482.  Putniņa Monta21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Gulbene
483.  Putniņa Viktorija21S20
484.  Ragainis Mārtiņš21V30Rīga
485.Rajuncus Toms21V20Riga
486.  Ramon-Tellez-Mutis Jorge21V30eFP BG
Adazi
487.  Ramon-Tellez-Mutis Jorge21V30eFP BG
Adazi
488.  Rancāne Kristīne21S20Vanaga zobārstniecības klīnika
Rīga
489.  Rancāne Signija21S20Futbola klubs RFS
Rēzekne
490.  Rasa Helmuts21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Saldus
491.Rastorgujeva Jana21S20Rīga
492.  Raudzina Viola21S30SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
493.  Redisons Juris21V40Latvijas valsts meži
Tērvete
494.  Reizupa Vita21S20Rīga
495.  Rencis Fēlikss-Jānis21V20nav
Sigulda
496.  Reveliņš Uģis21V40Ogre
497.Ribakova Aļona21S20Rīga
498.  Riters Jānis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
499.  Roga Kristīne21S30VSK Noskrien
Rīga
500.  Rollis Ivo21V40Rīga
501.  Romānova Inese21S40International Maritime Sport Community
Dreiliņi
502.  Rosicka Ilze21S30Rīga
503.  Rove Daiga21S30individuāli
Dobele region
504.  Rozentāls Valdis21V40Ziepniekkalns
Rīga
505.  Rožukalne Anete21S20Mārupe
506.  Rudens Māris21V40RIGA IRONMAN TEAM
Rīga/Mārupe
507.  Rudens-Koblencs Dmitrijs21V30Riga
508.  Rukmanis Jānis21V303D Running
Cēsis
509.Ruokomaki Julia21S20Espoo
510.  Ruskule Zanda21S20Rīga
511.  Rušmane Elīza21S20Fabulous 6
Rīga
512.  Rutkovskis Ģirts21V30Visma
Rīga
513.  Sabājevs Sandis21V30SPORTLAND
Valmiera
514.  Safronova Līga21S30Kadaga
515.  Salenieks Jānis21V30Rīga
516.  Salmane Ieva21S40dopings.lv
Rīga
517.  Salmiņa Sandra21S30Cēsis
518.  Salmiņš Ingus21V30Rīga
519.  Salnājs Mārtiņš21V40Rīga
520.  Salzirnis Valters21V20Visma
Rīga
521.  Sarguns Ēriks21V30OPUSCAPITA
Rīga
522.  Sarkans Karlis21V50Riga
523.Sauja Ričards-Roberts21VJElkor
Babīte
524.  Sautiņš Kristaps21V30Rīga
525.  Saveljevs Pavels21V20Rīga
526.  Savicka Irina21S30
527.  Savicka Kristīne21S20Jelgava
528.  Seiga Līga21S30SPORTLAND/BREAKING YOU
529.  Selivanovs Aleksandrs21V30Rīga
530.  Seremetjeva-Grudule Marina21S30International Maritime Sport Community
Riga
531.  Serjogins Dmitrijs21V20NIKE/SPORTLAND
Rīga
532.  Sešķēna Vita21S30Rīga
533.Sičovs Valērijs21V20Rīga
534.Sietiņš Reinis21V303d Running
Riga
535.  Silgals Kalvis21V30Rīga
536.  Siminaitis Igors21V20MyFitness
Rīga
537.  Sinthofen Tim21V20Riga
538.  Siņicina Irīna21S30Rīga
539.  Sirmais Andrejs21V40Rīga
540.  Sirmais Jānis21V20Ragana
541.  Sivko Antonijs21V40Ventspils
542.  Skabe Inese21S30
543.  Skalberga-Jeske Sintija21S30Piņķi
544.  Skaldis Ints21V20Ellex Kļaviņš
Rīga
545.  Skārda Dzintra21S20VSK Noskrien
Aizkraukle
546.  Skidanova Jekaterina21S40Salaspils
547.  Skuja Gunta21S30GS Grāmatvedība
Babītes novads
548.  Skuja Tālis21V30GS Grāmatvedība
Babītes novads
549.  Sladzevskis Roberts21V30Robbie`n`zone
Ludza/Riga
550.  Sļesarjonoka Olga21S20Rīga
551.  Smiltnieks Olafs21V40SILVANOLS TEAM
Rīga
552.Snoddy James21V30Riga
553.  Sobolevs Maksims21V40Pinki
554.  Soika Baiba21S30Rīga
555.  Sokolovs Vitalijs21V20ACTIVIA RUN
Rīga
556.  Solovjova Alīna21S20
557.  Sondors Sandris21V50Rīga
558.  Sovetovs Vadims21V40I Love Running
Riga
559.  Spalis Ivars21V40Rīga
560.  Sparāne Sanita-Ieva21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Preiļi
561.  Spēlmane Dace21S30Rīga
562.  Spirins Iļja21V30Riga
563.  Sproģe Sintija21S20Aizkraukle
564.  Sproģe Zane21S20Rīga
565.  Sproģis Sandis21V40Lattelecom
Rīga
566.Stabiņa Luīze21S20Riga
567.  Stankevics Klāvs21V20Auce
568.  Staņevičs Elvis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
569.  Stefanak Gabriel21V20Bratislava
Riga
570.  Stenstad Julie21S20
571.  Stepiņa Laura21S20Rīga
572.  Stolers Andrejs21V30Multilog Freight
Rīga
573.  Straukmanis Jānis21V20Rīga
574.  Strautins Edijs21V30Radisson Blu
575.  Strautiņa Diāna21S30MyFitness
Ikšķile
576.Strautiņš Edgars21V20Līči
577.  Strautiņš Gunvalds21V50SPORTA RATI
Aizkraukle
578.  Strazdiņš Kristaps21VJSPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
579.  Suarez-Gomez Daniel21V30eFP BG
Adazi
580.  Suarez-Gomez Daniel21V30eFP BG
Adazi
581.  Suborins Viktors21V60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
582.  Sukonovs Roberts21V30VSK Noskrien
Rīga
583.  Sulzenko Igors21V40Riga
584.  Sūniņa Sanita21S20Rīga
585.  Supe Kārlis21V20Rīga
586.  Supe Modris21V30Ogre
587.  Svikle Karīna21S30PANATTA
Rīga
588.  Šadinovs Armands21V40Rīga
589.  Šalajevs Juris21V30Rīga
590.Šapals Lauris21V30VSK Noskrien
Saldus
591.  Šapovalova Marija21S20
592.  Šauro Andrejs21V20Rīga
593.  Ščedrova Aleksandra21S30Sonora
Rīga
594.Ševčuks Igors21V30I love running
Riga
595.  Šķēls Modris21V40Skriešanas Akadēmija
Rīga
596.  Šmidlers Andulis21V50VSK Noskrien / LSC
Salaspils, Rīga
597.  Šmite  Dace21S40Rīga
598.  Šmite  Renāte 21S20Rīga
599.  Šmits Artis21V40Rīga
600.  Špate Kristīne21S30Rīga
601.  Šreibergs Ingmars21V30Rīga
602.  Šteinerts Māris21V30Rīga
603.  Šterna Aiga21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
604.  Štulbergs Gatis21V20VSK Noskrien
Rīga
605.Šukteris Vigo21V40Pinki
606.  Šuļga Lolla21S30Radisson Blu Daugava
Rīga
607.  Šūmane Ieva21S20
608.  Šurs Aleksandrs21VJRīga
609.  Švilpe Anete21S20VSK Noskrien
Rīga
610.  Tabares-Alba Yorbi21V20eFP BG
Adazi
611.  Tabares-Alba Yorbi21V20eFP BG
Adazi
612.  Tauriņš Mikus21V30CAPPONI
Rīga
613.  Tene Irbe21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
614.Terela Lukasz21V40Rīga
615.  Terela Sanda21S30Rīga
616.  Terjohina Olga21S30
617.  Thacker Cole21V20eFP BG
Adazi
618.Tīģere Inese21S30Ķekava
619.  Timofejeva Irina21SJJūrmala
620.  Timoņins Sergejs21V30Vīrietis
Rīga
621.  Tindenovska Mudīte21S30Rīga
622.  Tīsiņa Monta21S20Rīga
623.Tykhovod Natalya21S20Nike+ Run Club Kyiv
Kyiv
624.Tkacenko Pavel21V30Moscow
625.  Tokarskaja Sanna21S20Riga
626.  Tola Dace21S40Rīga
627.  Tolokonceva Elīna21S30VSK Noskrien
Salaspils
628.  Tomsone Dace21S30Rīga
629.  Tomševica Anna21S30Panatta
Mārupe
630.  Tomševics Armands21V30Tomiņš
Mārupe
631.  Tops Reinis21V20VSK Noskrien
Rīga
632.  Treilone Agnese21S20Rīga
633.  Troņenkova Kristīne21S30Marupe
634.  Trūlis Modris21V20Rēzekne
635.  Turčina Aiga21S20SPORTLAND/BREAKING YOU
636.  Udovkins Dmitrijs21V20Alūksne
637.  Uļjanovs Valdis21V30Rīga
638.  Upmalis Ervins21V40Rīga
639.Urbāns Andrejs21V30Rīga
640.  Uzkalne Līga21S30
641.  Vācere Ilze21S40VSK Noskrien
Rīga
642.  Vaisbergs Vadims21V30v2k
Rīga
643.  Valtere Vera21S20Rīga
644.  Vanaga Diāna21S20SPORTLAND
Rīga
645.  Vanaga Zane21S30VSK Noskrien
Ikšķile
646.  Vaseņins Valerijs21V50Garkalnes nov.
647.  Vecvanaga Vita21S30PANATTA
Rīga
648.  Veidenbauma Zane21S20Riga
649.  Veidmane Irina21S30
650.Veldre Marta21S20Rīga
651.  Velviča Elīna21S30Rīga
652.Venkata-Narayanan Krishnan21V40Sunningdale
Riga
653.  Venterzute Liene21S20Tukums
654.  Vērdiņš Artūrs21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Liepāja
655.Verpakovskis Ralfs21V20AK Lielupe
Rīga
656.Victor Esteban-Ramos21V20badajoz
657.  Vidovskis Atis21V20Ogre
658.  Vīgants Emīls21VJ
659.  Vikmanis Kārlis21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
660.  Vikse Līga21S20Rīga
661.  Vilcāne Ginta21S30Rīga
662.  Vilemsons Mārtiņš21V30VSK Noskrien
Rīga
663.  Vilevics Elvijs21V20Riga
664.  Vilgerte Dace21S40Drakulas olas
Rīga
665.  Vilka Laura21S30Rīga
666.  Vilks Ints21V40Rīga
667.  Vindele Ilze21S20Rīga
668.Vinegla Alvaro21V30Riga
669.  Visnakovs Deniss21V40Riga
670.  Vītiņš Jānis21V30VSK Noskrien
Rīga
671.  Vladiševs Aleksejs21V40Zabbix
Rīga
672.  Voitehoviča Kitija21S20AS Olainfarm
Olaine
673.  Volāne Inita21S40Rīgas raj.
674.Vorobjovs Sergejs21V30Jurmala
675.Voronkova Natalija21S40Rīga
676.  Vucāns Helmūts21V20Preiļi
Preiļi
677.Wagner Jan21V20Berlin
678.  Zablockis Jānis21V20Ogre
679.  Zahvatova Olga21S30riga
680.  Zalkalns Ivars21V30Riga
681.  Zariņš Dāvis21V20Rīga
682.  Zauers Reinis21V30Kailcirte
Riga
683.  Zebuliņa Lāsma21S40Rīga
684.  Zelčs Raimonds21V20Rīga
685.Zeltiņa Ilze21S30-
Riga
686.  Zeļenkova Kristīne21S20Valmiera
687.  Zeme Kaspars21V30MPKV
Rīga
688.  Zernis Kārlis21V20
689.Zilvesters Roberts21V30Eleja
690.Ziņģītis Ansis21V30Rīga
691.  Zūberga Ieva21S20Rīga
692.Zumente Ieva21S30Jurmala
693.  Zvaigzne Sigita21S30Cēsis
694.  Zvejniece Baiba21S20Rīga
695.  Zviedris Ivars21V30Silvanols
Rīga
696.  Zvirbule Maija21S30Rīga
697.  Zvirbulis Pauls21V20SPORTLAND/BREAKING YOU
Rīga
698.  Zvonov Mykhailo21V20Riga
699.  Žuburs Dainis21V40Maratona klubs
Dunalka

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele Māris10V302BE1ST
Rīga
2.  Ābeltiņa Laura10S30Salaspils
Salaspils
3.  Ābeltiņš Toms10V30Salaspils
Salaspils
4.  Abersone Sandra10S40Kuldīga
5.Āboliņš Jānis10V30Smiltene
6.  Āboliņš Jānis10V50DLL Serviss
Jelgava
7.Āboltiņa-Taranda Kristīne10S40Iecava
8.  Abou-Younes Roland10V30Visma
Rīga
9.Abu-Dema Inga10S30Bauska
10.  Adamane Alise10S20
11.  Adamovica Ilona10S30Rīga
12.  Adjukovs Pjotrs10V30LATTELECOM
Rīga
13.  Afanasenko Daniels10VJRiga
14.  Agulevics Arturs10V30Rīga
15.  Ahiļčenoka Dace10S20
16.  Ahmedova Katerina10S30Riga
17.  Ahmetovs Arturs10V20Sidneij boksa klubs
Rīga
18.Ahmidouch-Ahmidouch Abdelhay10V20Tercio Viejo de Sicilia
SAN SEBASTIAN
19.  Aizpurietis Ainārs10V30ABLV Bank, AS
Rīga
20.  Akermanis Arnis10V20Alūksne
21.  Akesson Theres10S40Riga
22.  Akurāters Mārtiņš10V20Carnikava
23.  Aldošina Olga10S30Rīga
24.  Aleksandrovs Andrejs10V20
25.Aleksandrovs Ilja10V30CTCo
Riga
26.Alekseyonok Aleksey10V30Riga
27.  Aleksejeva-Nikolajeva Jana10S20CKE
Rīga
28.  Aleksejevs-Nikolajevs Vladislavs10V20CKE
Rīga
29.  Alpe Niklāvs10VJRīga
30.  Aļijeva Līga10S20LEJA
Preiļi
31.  Ameriks Andris10V50Rīgas dome
Rīga
32.  Ananeva Anna10S30RunningDeadClub
Rīga
33.  Ančs Pauls10V20Ellex Kļaviņš
Rīga
34.Andersone Elizabete10S20Rīga
35.Andersone Evija10S20Rīga
36.  Andersone Lauma10S20Riga
37.  Andersons Artūrs10V20Mārupe
38.  Andersons Jānis10V20Swedbank
Rīga
39.  Andersons Krists10V30One Danone
Rīga
40.  Andersons Valters10V20ATEA
Rīga
41.  Andina Anna10S20BlueOrange
Rīga
42.  Andrējevs Jānis10V30Rīga
43.  Andrejevs Ņikita10V20Rīga
44.  Andžāne Madara10S20Rīga
45.Antonišķis Mārtiņš10V30Rīga
46.  Apaļā Santa10S30Laumiņas Rezidence
Rīga
47.  Apenīte Danica10S20Sigulda
48.  Apinis Edgars10V30ASK PATRIA
Lapmežciems
49.  Apsīte Aija10S40ergolietas
Rīga
50.  Apsīte Elīna10S30Sigulda
51.Apsīte Madara10SJErgolietas
Rīga
52.  Arāja Daina10S50AS Olainfarm
Olaine
53.  Arāja Laima10S30Jūrmala
54.  Arāja Liene10S30Tieto
Rīga
55.  Arājs Māris10V20SPORTLAND
Rīga
56.Ardava-Celmiņa Vita10S30Rīga
57.  Arfvidsson Robert10V40Rīga
58.  Arnicāns Artūrs10V20Park Inn by Radisson
Rīga
59.  Artimovičs Artjoms10VJMaxima Latvija
Rīga
60.  Arupa Jekaterina10S20
61.  Asars Jānis10V20
62.  Astopenko Ruslans10V30Rīga
63.  Aščuks Andris10VJSK Metroons/ Nike
Rīga
64.  Atars Mareks-Niks10VJRīga
65.Audrey Lemesle10S3006270
VILLENEUVE LOUBET
66.  Auziņa Sanita10S20Rīga
67.Auziņš Maksis-Gustavs10VJSK Asi
Riga
68.Auzuleja Emīls10V30Rīga
69.Avotiņš Kaspars10V30Rīga
70.Babrova Laura-Elīza10SJRīga
71.  Bačura Maksims10VJRīga
72.Baghirova Fatima10S30Riga
73.Baikova Zanna10S30Rīga
74.  Bakša Aleksejs10V40Rīga
75.  Balgalve Zane10S20
76.  Balgalvis Ronalds10V20
77.  Balode Elīna10S20Rīga
78.  Balode Līva10S20AS Olainfarm
Olaine
79.  Balode Madara10S20Marupes nov.
80.  Balode-Pacere Liene10S30SIA OTIS LATVIA
Rīga
81.  Balševica Inese10S30Rīga
82.Baltušs Viesturs10V20Legacy
Salaspils
83.  Banders Jānis10V30Jelgava
84.  Bankovskis Mārtiņš10V30Upeslejas
85.  Baranovs Antons10V30Rīga
86.  Baranovska Līga10S30Jūrmala
87.  Baratašvili Grigorijs10V30Baloži
88.Bardjukovs Kristaps10V20Rīga
89.  Bārene Anete10S20Rīga
90.  Barone Daiga10S30Rīga
91.Bartulāne Vineta10S30Rīga
92.  Bebre Baiba10S30Rīga
93.  Bedre Jānis10V30JK
Jelgava
94.  Bēeziņa Ieva10S30Riga
95.  Beidzeniece Lienite10S20Iecava
96.  Beikmane Dana10S20Rīga
97.  Beikulis Dzintars10V20Rīga
98.  Beķeris Aigars10V60Garkalne
99.  Belajovs Igors10V30Sigulda
100.  Belousovs Vadims10V30Rīga
101.  Beļajeva Jūlija10S30Barbados
Rīga
102.  Beļajevs Genādijs10V20SPORTLAND
Rīga
103.Beļaunieks Rūdolfs10V20Rīga
104.  Bendere Zane10S30Rīga
105.  Bendzika Ilvija10S30Rīga
106.  Berežnojs Leonards10V20Rāmava
107.  Berga Helēna10SJRīga
108.  Berlande Guna10S30Rīga
109.  Berševica Undīne10S20Rīga
110.  Bērtule Līva10S20Rīga
111.  Bērtulsone Karlīna-Rita10S20Rīga
112.  Berzina Liga10S60Jūrmala
113.  Bērziņa Evelīna10SJSS Arkādija
Riga
114.  Bērziņa Evija10S40Rīga
115.  Bērziņa Ita10S30-
Rīga
116.  Bērziņa Jana 10S30Rīga
117.  Bērziņa Kristīne-Paula10S20Piņķi
118.  Bērziņa Līga10S20
119.  Bērziņa Linda10S20Saldus Boksa Klubs
Saldus
120.Bērziņa Sintija10S20Rīga
121.  Bērziņš Arnis10V40Bērziņi
Rīga
122.  Bērziņš Gints10V30Ikšķile
123.  Bērziņš Jānis10V40LATTELECOM
Rīga
124.  Bērziņš Jānis10V40Rīga
125.  Bērziņš Klāvs10V20Limbaži
126.  Bērziņš Kristaps10V30Rīga
127.  Bērziņš Ritvars10V20Rīga
128.  Bērziņš Ritvars10VJRīga
129.  Bērziša Solvita10S30Rīga
130.  Bicāns Ojārs10V30Rīga
131.  Bierande Laine10S20riga
132.  Bikanova Ilva10S20Jaunkalsnava
133.  Bikovskis Jegors10VJBilderlings Pay
Rīga
134.  Bileskalns Kārlis10V20Jūrmala
135.  Birģele Anda10S20Birģermeistares
Jelgava
136.  Birģele Sintija10S20Birģermeistares
Rīga
137.  Birģelis Jānis10V50Iksķile
138.  Biryukova Natalia10S30No tag runners
Moscow
139.  Birkens Ilmars10V40Rīga
140.  Birkmanis Arvis10V40Riga
141.  Birnbauma Līga10S40LNB
Rīga
142.  Birša Laura-Linda10SJValmiera
143.  Biruma Arta10S40FS METTA-8
Rīga
144.  Birznieks Ansis10V40Ādaži
145.  Biseniece Sindija10S20
146.  Bistrova Renāte10S20
147.Bistrovs Kirils10V20Riga
148.  Bite Reinis10V20Rīga
149.  Bite Rūriks10V60Babītes sp.k.
Rīga
150.  Bite-Griezne Māra10S20Rīga
151.  Bitenieks Renārs10VJRīga
152.  Blate Rašele10S20DYNATECH Sport
Rīga
153.  Blokins Maksims10VJABC software
Rīga
154.  Blūma Aija-Māra10S20Ādaži
155.  Blūma-Balinska Dita10S30Ādaži
156.  Blumbergs Vladislavs10VJJēkabpils
157.Bobakovs Daņiils10VJRīga
158.  Bobakovs Oļegs10V40DNB banka
Rīga
159.  Bodrova Alise10S20Park Inn by Radisson
Rīga
160.  Bogdanovs Jevgeņijs10V20SK Metroons/ Nike
Tukums
161.  Bogdanovs Leonīds10V30Jaunolaine
162.Boissin Vera10S30RIGA
163.  Bole Evita10S20SPORTO RĪGA
Rīga
164.  Boļšijs Agris10V20Rēzekne
165.  Bondariks Aleksejs10V30Saldus
166.  Bora Iveta10S40International Maritime Sport Community
Rīga
167.  Borisovs Ivars10V30Jelgava
168.  Borisovska Nadežda10S40Rīga
169.  Borkina Lana10S20Jūrmala
170.  Bormanis Mairis10V20SKONTO PLAN LTD
Smiltene
171.  Bormanis Oskars10V20
172.Borscevskis Dmitrijs10V20Riga
173.Božko Veronika10S20Daugavpils
174.  Brakmanis Andis10V30DOBELE
175.  Brakovska Baiba10S20Mālpils
176.Brakovskis Edijs10V20BALTA
Rīga
177.  Brālis Renārs10V30BETONS
Riga
178.  Braučs Artūrs10V30Rīga
179.  Braučs-Jusupovs Aivars10V30NIKE+ RUN CLUB
Rīga
180.  Braun Eva10S30Rīga
181.Brediks Adrians10VJLestene
Lestene
182.  Brēdiķe Inese10S40VSK Noskrien
Rīga
183.  Brezinska Iveta10S30Rīga
184.  Briede-Birone Jevgēnija10S30Rīga
185.  Brigmane Ginta10S30
186.Brinks Jānis10V20Rīga
187.  Brizga Ilze10S20Rīga
188.  Broka Diāna-Viktorija10S20Sindiānis
Riga
189.  Broka Sanita10SJSigulda
190.  Broka Sintija10SJSindiānis
Cesis
191.  Brokāne Marta10SJRiga
192.  Brokāne Zane10S30Matisons Runner’s Club
Ventspils
193.  Brokāns Edgars10V40Riga
194.  Brokāns Gatis10V30Matisons Runner’s Club
Ventspils
195.Broks Andrejs10V20Rīga
196.  Broks Artūrs10V40R2RIO
Rīga
197.  Broničs Ingus10V30Madona
198.  Bubnov Evgeny10V30Visma
Rīga
199.  Bucko Jekaterina10S20Rīga
200.  Buharova Vlada10S30Rīga
201.  Bujāne Evelīna10S30
202.  Bukša Dace10S20Bauska
203.Bukša Sintija10S20Rīga
204.  Bulāne Beāte10SJRīga
205.  Bule Evija10S30Valsts Ieņēmumu Dienests
Rīga
206.  Bulmane Liene10SJRīga
207.  Buravcova Vladlena10S20Riga
208.  Bušmane Lāsma10SJSalaspils
209.  Butāne Gunita10S40NRC Jelgava
Jelgava
210.  Butāne Vaira10S20ATEA
Rīga
211.  Butkeviča Maija10S40Rīga
212.  Butkus Ilona10S20Jelgava
213.  Butkus Sandis10VJLielauce
214.  Cakuls Kārlis10VJCakuli
Rīga
215.  Cāne Sanda10S30
216.  Careva Gundega10S30
217.  Catlakše Ilze10S20
218.  Caune Lāsma10S30Rīga
219.  Cekote Jūlija10S30Rīga
220.  Celma Arta10S20Riga
221.  Cepurītis Dainis10V30Ilūkste
222.  Cercina Agnese10S20Veselīga slodzīte
Rīga
223.Cers Nils-Kristians10VJRiga
224.  Cheratoiu Andreea10S30Park Inn by Radisson
Rīga
225.  Chernogritskii Stanislav10V20Visma
Rīga
226.  Chernov Mikhail10V30DYNATECH Sport
Rīga
227.Choi Daniel10V20Pārveidot
Riga, Kipsala
228.  Ciemina Tina10S20ACCENTURE
Rīga
229.  Ciguze Amanda10S20Strenči
230.  Cilinska Annija10S20ACCENTURE
Rīga
231.Cimbale Jeļena10S30Mezares
232.  Cimoška Jolanta10S30Radisson Blu
233.  Cine Evija10S20
234.  Cinis Rolands10V20Rīga
235.  Cīrule Katrīna10S30Rīga
236.  Cīrulis Aivis10V40Rīga
237.  Cirulis Juris-Aksels10V30JOY
Rīga
238.  Cīrulis Mārtiņš10V20Rīga
239.  Cirvelis Edgars10V20Riga
240.Corna Nadezda10S20Riga
241.  Curbunovs Vladislavs10V20Riga
242.  Cvetkovs Žans10V20Jēkabpils
243.  Cvirne Mārīte10S20Rīga
244.  Čaiba Rihards10V20SPORTLAND
Rīga
245.  Čakāne Laura10SJValmiera
246.  Čakstiņa Gunta10S30Rīga
247.  Čakstiņš Rinalds10VJRīga
248.  Čapļa Svetlana10S20BlueOrange
Rīga
249.Čekstere Laura10S30Ķekava
250.Čeksters Ojārs10V30Ķekava
251.  Čelnova Inese10S40Ogre
252.  Čerkāsova Inga10S30Jelgava
253.  Čerkovskis Edgars10V20EKA
Rīga
254.  Černoglozovs Mikus10VJGulbene
255.  Čerņavska Diāna10S30Rīga
256.  Čerpinska Jolanta10S30BALTA
Lielvārde
257.  Čistovs Sergejs10V30Rīga
258.  Čornijs Vladislavs10VJRīga
259.  Čudare Violeta10S20Jūrmala
260.  Čulka Ervīns10V20Jelgava
261.Čulnovs Sergejs10V20Sonora RW
Rīga
262.  Čunka Viesturs10V20Rīga
263.Čurakovs Arturs10V20Marupe
264.  Dābols Dāvis10VJRīga
265.  Dabra Lolita10S50Kuldīga
266.  Dagile Linda10S30Rīga
267.  Daiders Agris10V20Rīga
268.  Dainis Māris10V30Rīga
269.  Daldere Gunita10S30Rīga
270.  Damberga Baiba10S30Rīga
271.  Dambergs Dāvis10VJRīga
272.  Danenberga Evita10S20Rīga
273.  Danilovs Romans10V20Riga
274.  Daņilovs Jānis10V40Rīga
275.  Dārziņa Sarmīte10S30Rīga
276.  Daugulis Pauls10VJSigulda
277.  Daukste Dita10S30Ogre
278.  Davida Iljana10S20Ķekavas novads
279.  Davidoda Darja10S30Solvay Business Services Latvia
Rīga
280.  Dāvidsone Zane10S20Valmiera
Valmiera
281.  Dazarts Māris10V30VSK Noskrien
Kuldīga
282.  Degtjarjovs Agris10VJJēkabpils
283.  Desmitniece Beāte10SJRīga
284.  Didrihsons Toms10V30Riga
285.Diedrika Annija10S20DABAS STACIJA
Auce
286.Dihtjara Irina10S20Rīga
287.Diks Dāvis10V30Rīga
288.  Dille Zane10S40
289.  Dimitrovska Anete10S20Ellex Kļaviņš
Rīga
290.  Dimza Kārlis10V30Rīga
291.  Dižais Rihards10VJOgre
292.  Dižbite Marita10S40Rīga
293.  Dmitrijeva Sņežanja10S40Cēsis
294.Dmitrijs Cernisevs10V40Riga
295.  Dobrovolska Ilona10S30Rīga
296.  Dolina Olga10S20Rīga
297.  Domanska Aleksandra10S20Rīga
298.  Doncovs Kristofers10V20Aizkraukle
299.  Donskojs Jegors10V30Park Inn by Radisson
Rīga
300.  Dorošenko Ruslans10V20Burgerīši
Rīga
301.  Dovgaņuks Andrejs10V20Rīga
302.  Dreija Gints10V20Rīga
303.  Dreimane Daiga10S20Riga
304.Dreimane Inga10S30Rīga
305.  Dreimane Zaiga10S20Ogre
306.  Dreimanis Jānis10V20Rīga
307.Drengers Jānis10V30Sava
Rīga
308.  Dresmane Renate10S20Rīga
309.  Drēviņa Ieva10S20Dobele
310.  Driksmanis Jānis10V30SIA OTIS LATVIA
Rīga
311.Drozds Raivis10V20NIKE
Rīga
312.  Druks-Jaunzemis Nords10VJSidneij boksa klubs
Rīga
313.  Druvietis Pēteris10V30-
Rīga
314.Dubinska Madara10S20Riga
315.  Dubulte Inese10S30Limbaži
316.Dudenko Dmytro10V30Riga
317.Dudzinski Lukasz10V30Riga
318.  Dukure Jana10S40Rīga
319.  Dūmiņa Jana10S20
320.  Dzalbe Inese10S30Rīga
321.  Dzalbe Judīte10S40Izglītības un zinātnes ministrija
Rīga
322.  Dzenis Jurijs10V30Tele2 SSC
Rīga
323.  Dzenītis Jēkabs10VJRīga
324.Dzērve Inese10S30SK Tērauds
Rīga
325.  Dzērve Kaspars10V30SK Tērauds
Rīga
326.  Dzinēvičs Miķelis10V20Rīga
327.  Džede Viktorija10SJPOLAP
Rīga
328.  Egerton James10V20Riga
329.  Egle Aiva10S20Krāslava
330.Egle Alma10S20Rīga
331.  Egle Māris10V30Rīga
332.Eglīte Anna-Mētra10SJJelgava
333.  Eglīte Egita10S20Rīga
334.  Eglīte Kristaps10V30BKP
Priekuļi
335.Eglitis Raimonds10V20Riga
336.  Eglītis Zemgus10V20BALTA
Rīga
337.  Eižvertiņš Edgars10V3077 Agency
Riga
338.  Elmane Renāte-Beāte10SJBauska
339.  Elsins Kristaps10V20Bukulti
340.  Eltermane Zane10S20Riga
341.  Elviks Mārcis10V30
342.  Ence Kristaps10V20MyFitness
Rīga
343.  Erkens Normunds10V30Rīga
344.Ermušs Arnis10V20SQUALIO cloud consulting
Rīga
345.  Ervalds Guntars10V50Sigulda
346.  Ešmits Toms10V20SPORTLAND
Rīga
347.  Ezera Antra10S50Talsi
348.  Ezerlīce Monta10S20Rīga
349.Fallola-Glockauer Roberto10V60ESPAÑA
MERIDA
350.  Fatejeva Elīna10SJ
351.  Fedorenko Tatjana10S20Sigulda
352.  Felce-Kaipšteina Rita10S20FK-Zariņi
Jelgava
353.  Felcis Weronika10S30Felču
Rīga
354.  Feldere Marta10S20Rīga
355.  Feldmane Inese10S40Draudzenītes
Lubāna
356.  Feldmane Madara10S20
357.Feldmanis Edgars10VJRīga
358.Felss Rita10S30R;iga
359.Fernandez-Hernandez Manuel10V30www.caminandoconyeray.com
BADAJOZ
360.  Fikrle Ondrej10V40BKV Holysov
Prague
361.Finke Līza-Paulīne10SJRoja
362.  Flaksmane Ņina10S20
363.  Flegontovs Aleksandrs10V40COCA COLA HBC Latvija
Rīga
364.  Foigta Una10S20
365.  Freiberga Krista10S30Rīga
366.  Freija Ivita10S20Rīga
367.  Freilibs Edgars10V40SK Metroons/ Nike
Rīga
368.  Freimane Airisa10S40Rīga
369.  Freimane Marta10SJJelgava
370.  Freimane Svetlana10S30Rīga
371.  Freimanis Raimonds10V50individuāli
Rīga
372.  Fricberga Zane10S30Rīga
373.  Friclejs Edmunds10V20Riga
374.Frīdenvalds Toms10V20Rīga
375.  Fridrihsone Andra10S50Sigulda
376.  Gabrāne Helēna10S20Dagda
377.  Gabrāne Sonora10SJrīga
378.  Gabruševa Dana10S30Barbados
Rīga
379.  Gagarkins Dmitrijs10V30Rīga
380.  Gaidelis Juris10V60Maratona klubs
Cēsis
381.Gaidule Laura10S20Rīga
382.  Gailis Juris10V30Gaiļu ģimene
Rīga
383.  Gailīte Ingūna10S30Aizkraukle
384.  Gailītis Jānis10V20Rix
Rīga
385.  Gailītis Jānis10VJSmiltene
386.  Gailītis Mareks10V40Rīgas dome
Rīga
387.  Gaitlazda-Kočura Arita10S30Park Inn by Radisson
Rīga
388.  Galanceva Inese10S30Rīga
389.  Galeniece Ieva10S20Rīga
390.  Galvanovskis Jānis10V20SPORTLAND
Ogre
391.  Galvāns Emīls10V20Rīga
392.  Galzone Jolanta10S40Rīga
393.  Gangnuse Evija10S20apm.
Rīga
394.  Gantsog Manal-Ochir10V20Visma
Rīga
395.  Garais Emīls10VJIkšķile
396.  Garkakle Inese10S40Ogre
397.  Gavare Diāna10S20Dimanti
Rīga
398.Gavrilovs Maksims10V20Rīga
399.Geiba Aigars10V30Mārupe
400.Geida Linda10SJL&L
Ogre
401.  Geistarte-Dubase Santa10S30Rīga
402.  Geraseva Anastasija10SJSPORTLAT
Jelgava
403.  Gerasimovs Maksims10V2077Agency
Rīga
404.  Gils Jānis10V30LATTELECOM
Rīga
405.  Ginters Kristers10V20Rīga
406.  Girgensone Līga10S20SK Metroons/ Nike
Dobele
407.  Girgždis Aivis10V20ATEA
Rīga
408.  Glāzers Raitis10V30Rīga
409.  Goba Dace10S40Valmiera
410.  Golubovs Aleksandrs10VJJēkabpils
411.Gonzalez-Garcia Alejandro10V20Badajoz
412.Gorevskis Pavels10V30ludza
413.  Gornavs Ansis10V40SK SIGULDA
Sigulda
414.  Gornika Natalja10S30Rīga
415.  Gorpiniča Oksana10SJRīga
416.  Goša Anna10SJMaratona klubs
Ventspils
417.  Goša Sabīne10SJMaratona klubs
Ventspils
418.  Grabe Gerda10S40Rīga
419.  Grabovska Rudīte10S40Smiltene
420.  Grancovskis Uģis10V20Solvay Business Services Latvia
Rīga
421.Grantovska Inga10S20Rīga
422.  Grants Edijs10V40Rīga
423.Grants Zane10S20Riga
424.  Grava Andra10SJLaimdotas
Jelgavas Valsts ģimnāzija
425.  Grava Linda10S20Jelgava
426.  Grāvīte Lelde10S30Vecpiebalga
427.  Grebņovs Eduards10V20Rīga
428.  Greiziņa Elīna10S30AS Olainfarm
Olaine
429.  Grencbergs Arvis10V20SK Tērauds
Rīga
430.  Griba Jūlija10S30Rīga
431.Gridina Līva10S30Rīga
432.  Grieznis Mārcis10V30Rīga
433.  Grigorjevs Grants10VJRīga
434.  Grigorjevs Pāvels10V30
435.Griķe Inga10S30Rīga
436.  Grīnberga Daiga10S30Rīga
437.  Grinberga Jūlija10S30Skriešanas Akadēmija
Rīga
438.  Grīnberga Magda10S20Rīga
439.  Grīnberga Zinaida10S50LSC
Rīga
440.  Grīnvalds Ainārs10V50VONDARSOUN
Ķekava
441.  Griņeviča Santa-Evija10SJRīga
442.  Griņevičs Viktors10V40ABC Software
Baloži
443.Griņs Valentīns10V20X INFOTECH
Rīga
444.  Grīsle Ilze10S30Jelgava
445.  Grīslis Oskars10V40Jelgava
446.Grisone Agnese10S20Rīga
447.  Griškjāns Anatolijs10V30Riga
448.  Grišķane Elīna10S20
449.  Grišulis Guntis10V20
450.  Gronvold Emilie10SJGronvold
Rīga
451.  Gronvold Lene10S40Gronvold
Riga
452.  Grūbe Annija10SJRīga
453.  Gruberts Eduards10V30
454.  Grudule Anda10S30Swedbank
Rīga
455.  Grunckis Ronalds10V30Valmiera
456.  Grundmane Lilija10S50individuāli
Kuldīga
457.  Grundmanis Kristaps10V40SFRT
Rīga
458.  Grundmanis Mārtiņš10V30Kurzemes Katls
Īvande
459.  Grundulis Daivis10VJMadona
460.  Grunte Ģirts10V30Park Inn by Radisson
Rīga
461.  Grušinska Marija10S20
462.  Grūtups Gustavs10V20Rīga
463.Gruzauskas Gvidas10VJVilnius
464.  Gulbis Ainis10V40rīga
465.  Gulbis Andrejs10V40Ropaži
466.  Gulbis Renārs10VJMālpils
467.  Gulua Oļegs10V30LMD.LV
Rīga
468.  Guļāns Elvis10V20
469.  Gurejeva Jeļena10S40Ilmājas Kojoti
Rīga
470.  Gurejeva Paula10SJIlmājas Kojoti
Rīga
471.  Guruli Diana10S30Riga
472.  Gusakovs Dmitrijs10V20
473.  Gusevs Andrejs10V30Evolution Gaming
Rīga
474.  Gutāne Inga10S40Garkalne
475.  Gūtmanis Adrians10V20Rīga
476.  Gūtmanis Oļģerts10V50LSC
Rīga
477.  Ģēģere Sigita10S20Tieto Latvia
Rīga
478.  Ģelze Baiba10S40Noķer mani ja vari
Rīga
479.  Ģērmane Sabīne10S20Rīga
480.  Hāgena Iveta10S30KSMR Fitness
Carnikava
481.Hanins Olegs10V30Uniweb
Riga
482.  Haritončenko Pāvels10V20
483.  Harjkova Galina10S30Rīga
484.  Hartmane Valērija-Ruta10SJJēkabpils
485.  Hartmanis Reinis10V20SPORTLAND/NIKE
486.  Heidemane Inga10S40SK KATRĪNA
Kuldīga
487.  Heidingere Gundega10S30Ogre
488.Henricī-Gulbe Ilze10S20Iecava
489.  Herings Mārtiņš10V30Swedbank
Rīga
490.  Hibšmane Evita10S20Sportland
Rīga
491.  Hincenberga Alise10S30Liepāja
492.  Hļevicka Anita10S50Saldus
493.  Hodjusins1999 Sergejs10VJSidneij boksa klubs
Rīga
494.  Hofmanis Verners10VJ-
riģa
495.  Holštroms Kristaps10V20VSK Noskrien
Riga
496.  Hugo Leonard10V20Bamberg
497.  Iesalnieks Augusts10V30Rīga
498.  Iesmiņš Artis10V40Rīga
Rīga
499.  Ignatjevs Igors10V30Ogre
500.  Iklāvs Jānis10V20Latvijas skauti un gaidas
Ogresgals
501.  Iknere Una10S20Valmiera
502.  Iļjenko Sandra10S20Dobele
503.  Iļjina Irina10S30Rīga
504.Im Hwije10V20Rīga
505.Innus Diāna10S30Kalngale
506.  Intsone Agita10S50Zaļā paparde
Rīga
507.  Irbe Arta10SJRīga
508.  Irbe Kārlis10V20ROGUE
Alūksne
509.  Irmejs Ritvars10V20Valmiera
510.  Isajeva Marta10SJ
511.  Istjagina Iveta10SJRiga
512.Ivanova Dace10S30Jūrmala
513.  Ivanova Diāna10S40Rīga
514.  Ivanova Jūlija10S30Jautri Bebri
Rīga
515.  Ivanova Karīna10S20ATEA
Rīga
516.  Ivanova Olga10S40
517.  Ivanovs Andrejs10V30Salaspils
518.Ivanovska Agate10S30Jūrmala
519.  Ivanovskis Gļebs10V20Zabbix
Rīga
520.Ivaņenko Aigars10V20Rīga
521.  Yachmeneva Ekaterina10S30DYNATECH Sport
Rīga
522.  Ying Ming10VJ
523.  Jablonska Aurēlija10SJLīvāni
524.  Jablonskis Deniss10V20Jelgava
525.Jačmenkins Roberts10V20Salaspils
526.  Jačmeņeva Jūlija10S30BlueOrange
Rīga
527.Jaksts Markuss-Raitis10VJRīga
528.  Jakubovics Valts10V30Rīga
529.  Jakubovska Sintija10S20VSK Noskrien
Rīga
530.  Jakubovskis Andris10V20Visma
Rīga
531.  Jakušenoka Ilona10S20Rīga
532.  Janauska Dina10S20BIODERMA
533.  Janauskis Gatis10V30
534.Janevski Vladimir10V40Riga
535.  Jankavs Jānis10V20Rīga
536.  Jankavskis Aleksis10VJLimbaži
537.  Jankovska Kristīne10S20BALTA
Rīga
538.  Jansone Diāna10S20Priekule
539.  Jansone Ilze10S30Rīga
540.  Jansone Kate-Anete10SJATEA
Rīga
541.Jansone Klinta10S20Riga
542.  Jansone Linda-Marija10S20MARATONA KLUBS
Ventspils
543.  Jansone Sandra10S50ATEA
Rīga
544.  Jansons Agris10V40Tukums
545.  Jansons Arturs10V20Panda Battle
Riga
546.  Jansons Haralds10V40Carnikava
547.Jansons Indriķis-Dāvis10VJOposumi
Rīga
548.  Jansons Jānis10V20Cēsis
549.  Jansons Jēkabs10VJRiga Ironman Team
Rīga
550.Jansons Martins10V30Riga
551.  Jansons Matīss10V20ATEA
Rīga
552.  Jansons Nils10V20Jūrmala
553.Jansons Otto-Jānis10VJKurmene
554.  Janševska Laura10S30MP
Jaunbērze
555.Januma Gunta10SJRiga
556.  Jasa Marta10S20Tikai Martas un Egona komanda
Riga
557.Jasinskis Vladislavs10V20Rīgā
558.  Jātniece Natālija10S40Rīga
559.  Jaudzeme Arta10S30Rīga
560.  Jegorovs Oļegs10V20Zabbix
Rīga
561.  Jēkabsone Lita10S20Rīga
562.  Jēkabsons Modris10V30Rīga
563.Jekimovs Aleksejs10VJMadona
564.  Jelisejeva Aija10S30Riga
565.  Jelovenko Viktors10V20Jurmala
566.Jenavs Ernests10V20Edurio
Riga
567.  Jermoņins Andrejs10V40Riga
568.  Jeršova Sandra10S20Barbados
Rīga
569.  Jevdokimova Anastasija10S20KINIKS
Rīga
570.Jin Minjae10V20Pārveidot
Daegu
571.  Jirgensone Anita10S20DNB banka
Rīga
572.  Jirgensone Vigda10S60Nūjo priekam
Saulkrasti
573.Jogi Laura10SJTallina
574.  Jonīte Linda10S20Rīga
575.  Juhno Baiba10S30SEB
Liepāja
576.  Juhno Sergejs10V30SEB
Liepāja
577.  Jukšinska Kristīne10S30Mārupe
578.Jurgelane Sintija10SJriga
579.  Jurkevičs Dmitrijs10V30SPORTLAND/NIKE
580.  Jurovska Anna10S30Riga
581.  Jurovskis Aleksejs10V30Rīga
582.  Juruša Baiba10S30Kocēnu sporta klubs
Ādaži
583.  Juškāns Mārtiņš10V20Ķegums
584.  Juzovs Jānis10V20Kas te jāraksta?
Riga
585.  Kačerovska Linda10S20ACTIVIA RUN
Rīga
586.  Kadiša Anda10S40Rīga
587.  Kadišs Armands10VJRīga
588.  Kakarāne Annija10S20Riga
589.  Kaldre Imants10V30VSK Noskrien
Rīga
590.  Kalēja Asnāte10S20Mārupe
591.Kalējs Didzis10V20Brabantia Latvia
Talsi
592.  Kalējs Kristers10VJTukums
593.  Kalējs Miks10V30Rīga
594.  Kalinina Evita10S20Ilūkste
595.  Kalinka Iveta10S40
596.  Kallase Zlata10S40Gulbene
597.  Kallass Kaspars10V40Gulbene
598.  Kallass Vladimirs10V60Gulbene
599.Kalmane Gunta10S20Gulbene
600.  Kalniča Kristīne10S20Burgerīši
Rīga
601.  Kalniņa Agita10S40Loja
602.  Kalniņa Gundega10S30POLAP
Rīga
603.  Kalniņa Gunta10SJ
604.  Kalniņa Intra10S40Rīga
605.  Kalniņa Keita-Elvita10S20Ogre
606.Kalniņa Laura10S20Rīga
607.  Kalniņa Līga10S20Rīga
608.  Kalniņa Līva10SJTukums
609.  Kalniņa Santa10S20Rīga
610.  Kalniņš Agris10V30Trejdeviņi
Rauna
611.  Kalniņš Deins10VJRīga
612.  Kalniņš Egons10V20Rīga
613.  Kalniņš Klāvs10VJRīga
614.  Kalniņš Māris10V40Panetta
Rīga
615.Kalniņš Normunds10V40Loja
616.  Kalnupe Inese10S50Rīgas pašvaldības policija
Rīga
617.  Kalpiņš Jēkabs10V20C.T.Co
Rīga
618.  Kalugina Ina10S20
619.  Kaļvans Aigars10V30Ogre
620.  Kanagins Vasilijs10V30Riga
621.  Kanenbergs Guntis10V40Garkalne
622.  Kanenbergs Kristofers10VJGarkalne
623.Kantanen Olli10V50Riga
624.  Kaņepe-Kalniņa Ieva10S30INCREDIWEAR
Rīga
625.  Kaņeps Uldis10V20NIKE
Rīga
626.  Kapača Līga10S30
627.  Kapče Gaitis10V30Ādaži
628.  Kaprāne Ilze10S30Fortum
OZOLNIEKI
629.  Karasjovs Ruslans10V30Kara Sea
Rīga
630.  Kārkliņa Rebeka10S20Sigulda
631.  Kārkliņš Kasprs10V50Rīga
632.Karlsons Mārtiņš10V20Rīga
633.  Karočika Kitija10S30Rīga
634.  Karols Mārtiņš10V20Riga
635.Karpa Igors10V20Lindorff Oy Latvijas Filiāle
Rīga
636.  Karpovs Ritvars10V40Rīga
637.  Kasparāns Dainis10V30SIA OTIS LATVIA
Rīga
638.Kašins Valerijs10V20Riga
639.  Kaškarols Igors10V30Rīga
640.Katajs-Paeglis Māris10V40Rīga
641.  Kauliņš Harijs10VJSPORTLAND
Gulbene
642.  Kaupe Viestarts10V30BALTA
Babītes novads
643.  Kaverska Iveta10S40lubāna
644.  Kaverskis Kaspars10V20Lubāna
645.  Kazāka Nellija10SJSkrīveri
646.  Kazāks Ritvars10V30Rīga
647.  Kazanli Andrejs10VJRīga
648.  Keino Līga10S30Riga
649.  Keiša Anastasija10S20Ludza
650.  Kelberg Alexander-Sasha10V40Rīga
651.  Kellerts Matīss10V20
652.  Kezika Sindija10SJValmiera
653.  Keziks Mihails10V30Rīga
654.  Khodos Nikolay10V50RĪGA
655.  Kiesners Kaspars10V30Rīga
656.  Kikuste Kristīne10S30Carnikava
657.  Kikuste Laila10S30
658.  Kilin Vasily10V30Riga
659.Kim Jumhyeok10V20Pārveidot
Pohang
660.Kim Junhyeok10V20Pārveidot
포항
661.  Kiore-Kučiere Marta10S30Salaspils
662.  Kirika Jeļena10S20
663.  Kirila Kitija10S20Rīga
664.  Kirins Juris10V40Rīga
665.  Kiršteine Brigita10S20Park Inn by Radisson
Rīga
666.  Kiselovs Arturs10V30Lapenieki
667.  Kiseļova Artūrs10V30Rīga
668.  Kisļakovs Dmitrijs10VJ
669.  Kivle Zane10S30KSMR Fitness
Rīga
670.  Kizenbaha Irina10S50SK Metroons/ Nike
Rīga
671.  Kizenbahs Edijs10V50SK Metroons/ Nike
Rīga
672.  Kysil Oleksii10S20Visma
Rīga
673.  Klementjeva Valentina10SJRiga
674.  Klestrova Kristiāna10SJNJ Racing
Ventspils
675.Klišāne Marta10S30Jautrie bebri
Rīga
676.  Klodāne Anna10S20Rīga
677.  Klucis Jānis10V20Mazirbe
678.  Kļava Gunita10S30Rīga
679.  Kļava Mudīte10S50NMPD
Rīga
680.  Kļavpurs Jurģis10V20Alūksne
681.  Kmetjuks Andrejs-Dāvis10VJMežinieku psk.
Jaunbērze
682.Knoflach Stefan10V20Merano
683.  Knope Liene10S30Riga
684.  Kodaļeva Viktorija10S30BlueOrange
Rīga
685.  Koha Roberta10S20
686.Kohanovska Polina10S20Riga
687.  Kokins Māris10V30NIKE RIGA RUN
Rīga
688.  Kokojevs Otari10V30Visma
Rīga
689.  Kokorevica Agnese10SJMadona
690.  Kokorevičs Tālivaldis10V40Rīga
691.  Koks Rainers10VJOgre
692.  Koļenceva Evija10S20Valmiera
693.  Koļesņikova Anita10S20Riga
694.  Konavko Dmitrijs10V30
695.  Kondrāte Elīna10S30Cido
Rīga
696.  Konopacka Alise10SJMadona
697.  Konopļins Sergejs10V40DNB banka
Rīga
698.  Konovalova Anna10S20A2
Sigulda
699.Koreškovs Dmitrijs10V30Jūrmala
700.  Kormakov Dmitrij10V30Visaginas
701.  Kormakova Inese10S30Riga
702.  Kornijenko Sanita10S20Rīga
703.Kornis Janis10V20RIGA
704.Korņejevs Arnis10V20Rīga
705.  Kostina Ariadna10SJRīga
706.  Kostira Jekaterina10S40Rīga
707.  Kostočko Nikita10VJRīga
708.  Kotelovics Aleksandrs10V40DNB banka
Rīga
709.  Kotlere Ilze10S20BIODERMA
Rīga
710.Kovalchuk Natalia10S40Riga
711.  Kovalenoka Irita10S20Rīga
712.  Kovalkova Karina10S30Rīga
713.  Kovaļevska Anita10S30Rīga
714.  Kovaļevska Natālija10S30Rīga
715.  Kovaļova Jeļena10S30Rīga
716.  Kovaļova Lelde10S20Riga
717.  Kozačenko Ludmila10S20
718.  Kozinda Inta10S30Rīga
719.Kozlova Alma10S30ikškile
720.  Kozlovska Alīna10S20Rīga
721.  Kozlovska Nataļja10S30Liepāja
722.  Kozodoiko Dana10S20Bilderlings Pay
Rīga
723.  Krafts Ivars10V40Rīga
724.  Kragele Karina10S30Rīga
725.  Krainova Oksana10S30Riga
726.  Krakope Marite10S30Riga
727.  Krastiņa Jana10S20Rīga
728.  Krastiņš Agris10V30BALTA
Rīga
729.  Krastiņš Gints10V30Rīga
730.  Krastiņš Jānis10V30Zibenzellis
Ropaži
731.  Krastiņš Kaspars10V20FILTER
Rīga
732.Krasula Maksims10V30AirBaltic Training
Riga
733.  Krauklis Aigars10V30Koknese
734.  Krauklis Andrejs10V40Rīga
735.  Krauklis Janis10V20ATEA
Rīga
736.  Kravalis Kaspars10V20Pļaviņām-90
Pļaviņas
737.  Kravets Andrei10V30Riga
738.  Kreicbergs Mārtiņš10V30BlueOrange
Rīga
739.  Kreice Elīna10S30Rīga
740.  Kreice Karīna10S20
741.  Kreics Jānis10V30Rīga
742.Krieva Agnese10S20Ogre
743.  Krievāne Ilze10S30Rīga
744.  Krīgere Zanda10S30Rīga
745.  Krilova Evita10S40BIODERMA
Ozolnieki
746.  Krinkele Evija10S30Rīga
747.Krišjāne Lūcija10S20Cēsis
748.  Kriviņa Alīna10S20Rīga
749.  Krivoručko Jaroslavs10V20KINIKS
Rīga
750.  Krivoshejeva Polina10SJRiga
751.Kronberga Laura10S30Baloži
752.  Kronberga Silva10S20
753.  Kronbergs Artūrs10VJVangaži
754.  Kronbergs Dainis10V40BlueOrange
Rīga
755.  Krūkle Zanda10S30Rīga
756.  Krūmiņa Anta10S20Rīga
757.  Krūmiņa Elīna10S20Ventspils
758.  Krūmiņa Elizabete10SJRīga
759.  Krūmiņa Madara10SJRīga
760.  Krūmiņliepa Karīna10S30LATTELECOM
Rīga
761.  Krupina Natālija10SJRīga
762.  Krūskopa Inese10S20
763.Kruus Raina10S30Tallinn
764.  Kučerova Evita10S30vsk noskrien
Rīga / Ventspils
765.  Kučina Aļona10S20Riga
766.  Kudrjavcevs Maksims10V30Dreambird
Rīga
767.Kudzelich Valeryia10S20Tieto
Riga
768.Kukare Iveta10S20Rīga
769.Kūkojs Jānis10V30Rīga
770.  Kūla Līga10S30Ikskile
Ikskile
771.  Kuļikovs Dimitrijs10V40Riga
772.  Kūms Sandis10V30nav
jelgava
773.  Kundziņš Raimonds10V40Rīga
774.  Kupra Sandra10S40Rēzekne
775.  Kuprijanovs Jevgenijs10V30Sigulda
776.  Kurahtanova Anastasija10SJ
777.  Kurakina Olga10S30C.T.Co
Riga
778.  Kurbašnovs Jurijs10V60DNB banka
Rīga
779.  Kuriksa Veronika10S40
780.  Kurpnieks Janis10V30DYNATECH Sport
Rīga
781.  Kurzemnieks Jēkabs10V20SIA OTIS LATVIA
Rīga
782.Kušnere Natalja10S30Riga
783.  Kuzmane Kristīne10S20
784.  Kuzminova Zaiga10S30
785.  Kuzņecova Jekaterina10S30Rīga
786.  Kuzņecova Tatjana10S20Ludza
787.  Ķauķe Gundega10S20
788.  Ķēniņa Anete10S20A&A
Rīga
789.  Ķeniņa Megija10S20
790.  Ķēniņa Santa10S20Rīga
791.  Ķeruže Eva10SJIecava
792.  Ķevers Uldis10V20Rīga
793.Ķiesnere Anna-Marija10S20Mārupe
794.  Ķikāns Jānis10V30SPORTLAND
Smiltene
795.  Ķikuste Gunita10S30Riga
796.  Ķirsis Ernests10VJGarkalne
797.  Ķīse Digna10S40Alūksne
798.Ķišeniece Evija10S20Rīga
799.  Labada Olga10S30Rīga
800.Labans Rihards10V20Ludza
801.  Lāce Baiba10S40Teikas Kalns
Rīga
802.  Lāce Beāta10S20STIU*
Rīga
803.  Lāce Karlina10SJCēsis
804.  Lāce Zane10S30Valmiera
805.  Lagzdina Margita10S40-
Riga
806.  Lakševica Eva10S30LAUMIŅAS REZIDENCE
Roja
807.  Lama Agita10S20Solvay Business Services Latvia
Rīga
808.  Lamberte Madara10S20Aizpute
809.  Lancmane Anita-Laima10S50MONA
Rīga
810.  Langenfelds Artūrs10VJJelgava
811.  Langins Normunds10V50VSK Noskrien
Rīga
812.  Lapa Linda10S30POLAP
Rīga
813.  Lapina Alise10S20ATEA
Rīga
814.  Lapinska Inga10S20
815.  Lapiņa Alise10SJLielvārde
816.  Lapiņa Zita10S20Riga
817.Lapsa Arita10S30Rīga
818.  Lapsiņš Jānis10V30BALTA
Sigulda
819.  Larinova Margarita10S30Rīga
820.Larionova Ruslana10S30Rīga
821.  Lasmane Kristiāna10S30Rīga
822.  Lasmanis Arnis10V30Solvay Business Services Latvia
Rīga
823.  Laudaka Zane10S30Rīga
824.  Laudurga Kristīne10S20Rīga
825.Lauva Marta10S30Rīga
826.Lavrenova Vera10S30Riga
827.Lazareviene Ramune10S20Runglorious Bastards
Vilnius
828.  Lazars Romāns10V40Zaķumuiža
829.  Lazdiņa Dace10S40Rīga
830.  Lazdiņa Linda10S20Peintbola parks 2xL
Tukums
831.  Lazdiņa Līva10S20
832.  Lazdiņš Andris10V30Ellex Kļaviņš
Rīga
833.Le-Moine Hugo10V20UTC
Compiègne
834.  Leikarte Ieva10S30
835.  Leikarts Arnis10V40SWEDBANK
Rīga
836.  Leimane Agnese10S20Multilog Freight
Rīga
837.  Leimane Anna10S20Rīga
838.  Leimane Līva10S20Priekule
839.  Leimane Zita10S30Rīga
840.  Leimanis Juris10V50Sigulda
841.  Leisāns Edgars10V20Solvay Business Services Latvia
Rīga
842.  Lenca Ina10S20Rīga
843.  Lepere Monta10S20Rīga
844.  Lepere Santa10S20
845.  Lepers Ingars10V20SIA OTIS LATVIA
Rīga
846.  Lepers Sandis10V30Rīga
847.  Lesiņa Natālija10S30OPTIO
Rīga
848.  Līce Nikola10SJStila Perles
Rīga
849.  Līcis Kaspars10V30OPUSCAPITA
Rīga
850.  Līdaka Ilze10S30
851.  Lieljuksis Endijs10V20Jelgava
852.  Liepa Elizabete-Maija10SJGarkalne
853.  Liepa Ilze10S30Rīga
854.  Liepinja Svetlana10SJRiga
855.Liepiņa Anda10S40Rakši
Cēsis
856.  Liepiņa Kristīne10S30Valmiera
857.  Liepiņa Lelde10S20L&L
Ogre
858.  Liepiņš Ēriks10V20Rīga
859.  Liepiņš Lauris10V30Rīga
860.  Liepiņš Ronalds10V50SK Metroons/ Nike
Rīga
861.  Liepiņš Vilnis10V60CSC
Carnikava
862.  Liesche Leopold10V20riga
863.  Liguts Māris10V30Rīga
864.  Liljē Ainārs10V50Skandi Motors
Rīga
865.  Linkēviča Karīna10S30Rīga
866.  Lipska Madara10SJLimbažu novada ģimnāzija
Limbaži
867.  Lipskis Eduards10V20Rīga
868.  Lipskis Egils10V30Limbaži ACTIVE
Limbažu pagasts
869.  Līsmane Laine10S30riga
870.  Lismanis Rūdolfs10V20Rīga
871.  Livčāne Ieva10S40Stopiņu novads
872.  Līviņa Evija10SJStrenči
873.  Līvmanis Dāvis10VJRīga
874.  Līvmanis Roberts10V20Rīga
875.Lynch Aaron10V30Riga
876.  Loca Gita-Līna10S20Ozolnieki
877.  Locāne Elita10S40
878.  Locw Jana10S20Opapap
Rīga
879.  Ločmele Helēna10S20Rīga
880.  Logina Linda10S30Balvi
881.  Logins Modris10V40Preiļi
882.  Logvińenko Viktorija10S30Riga
883.  Loskutovs Aleksejs10V50Rīga
884.  Lozgačova Sindija10SJSigulda
885.  Lūciņa Vita10S40BALTA
Rīga
886.  Ludiņa Ieva10S20Rīga
887.Lukaca Santa10S20Rīgas rajons
888.Lukincov Sergey10V30Riga
889.  Lukjanska Anna-Viktorija10S20Rīga
890.  Lūse Kristīne10S30Rīga
891.Lusis Rudolfs10V20-
Riga
892.  Luzhanskis Aleksejs10V30Maskava
893.  Ļaksa Kristers-Artis10VJMežinieku psk.
Jaunbērze
894.  Ļisicinska Diana10S30
895.  Ļitviņenko Natalja10S30Rīga
896.  Maca Viktorija10S20Rīga
897.  Macijevska Arta10S30Rīga
898.  Mača Līva10S20Sigulda
899.  Mačuļska Dace10S40
900.Madrevics Sandijs10V30Jūrmala
901.  Māgure Santa10S30
902.  Maidanska Kristīne10S40Rīga
903.  Majore Nellija10S20Saulkrasti
904.  Maksimovs Adils10V20SPORTO RĪGA
Rīga
905.  Malcenieks Rūdolfs10VJAllaži
906.  Māliņš Aivars10V30Valmiera
907.  Māliņš Mārtiņš10V20Rīga
908.  Mālniece Sabīne10S20
909.Mālnieks Rihards10V20Rīga
910.  Malovka Emīls10V20Tukums
911.  Maļikena Marta10S20
912.  Manakova Ligita10S30Rīga
913.  Mandele Marta10S30Raseli
Rīga
914.Mangalis Vilmārs10V30Pēdējā elpa
Rīga
915.  Mangelsons Aksels10VJOgre
916.  Marcinkevičs Rolands10V30Rīga
917.  Marčenko Sendijs10V40Daugavpils
918.  Martin Greg10V20eFP BG
Adazi
919.  Martinez Inigo10VJSportslink
Mexico City
920.  Martinsone Arta10S20
921.  Martuzāne Līga10S20ATEA
Rīga
922.  Masaļskis Aivars10V40Cēsis
923.Maskalāns Andrejs10V30Rīga
924.  Maskava Kristiāna10SJRīga
925.  Maslobojevs Sergejs10V30NRC Riga
Riga
926.  Masule Marita10S20Rīga
927.  Maško Irēna10S40Sigulda
928.Mašonkina Marija10S30Ogre
929.  Matejūns Agris10V30
930.Matisone Lasma10S30Marupe
931.  Matisons Aigars10V40Matisons Runner’s Club
Piltene
932.  Matjola Ieva10S30
933.  Matrevics Andis10V40Talsi
934.Matuzele Aija10SJRiga
935.  Matvejeva Svetlana10S40Riga
936.  Matvejevs Vadims10VJRiga
937.  Matvejs Jānis10V20Riga
938.Mazjānis Toms10V20Rīga
939.  Medne Elza10S20Rīga
940.  Medne Inga10S40Valgunde
941.  Medne Luīze10S20Rīga
942.  Medne Māra10S20Zabbix
Jūrmala
943.  Medne Šarlote-Elza10SJOgre
944.  Mednis Artūrs10V40Rīga
945.  Megnis Mārcis10V20
946.  Mehtiyeva Saniya10S20Rīgā
947.  Meiere Dagnija10S20SQUALIO cloud consulting
Rīga
948.  Meija Guna10S30
949.  Meilerte Kristīne10S40
950.Meire Signe10S20Riga
951.Meirēns Valdis10V20Riga
952.Meitalovs Jurijs10V30BlueOrange
Rīga
953.  Melbārde Inita10S20Rīga
954.  Melbārde Marta-Alma10SJRīga
955.  Melbardis Janis10V30
956.  Meldere Liene10S30Rīga
957.Meldrins Ivo10V20Rīģa
958.Melkumovs Aleksejs10V30Riga
959.  Melnalksne Anete10S20
960.  Melnalksne Māra10S20Rīga
961.  Meļņičuka Ērika10S20
962.Meļņikovs Ruslans10VJRīga
963.  Menbergs Konstantīns10V30
964.  Mennika Malvīne10S30malvine.lv
Valmiera
965.  Mertena Rebeka10SJLiepāja
966.  Metus Agnese10S20Rīga
967.  Mezecka Galina10S30riga
968.  Mežgailis Andris10V40Limbaži
969.  Mežiels Jānis10V20ASK PATRIA
Koknese
970.Mickevičs Eduards10V40Rīga
971.Mielava Marta10S20Rīga
972.  Miezis Matīss10V20Brocēni
973.  Miezītis Jānis10V30Gulbene
974.  Mihailova Jolanta10S30Preiļi
975.  Mihailova Madara10S20Limbaži
976.  Mihailova Olga10SJRīga
977.  Mijenko Karīna10S20Rīga
978.  Mikanova Nelda10S20Sigulda
979.Mikl Blaž10V20Tekaški klub SVEN
Ljubljana
980.  Miķe Sintija10S40Smiltene
981.  Miķelsone Ilze10S30Rīga
982.  Miķelsone Rita10S30DNB banka
Rīga
983.  Miķelsons Kristaps10V30Rīga
984.  Miķelsons Madars10VJĀdaži
985.  Miķelsons Mārtiņš10V20Rīga
986.  Millers Andrejs10V30Ķekava
987.  Millers Arnis10V20Olaine
988.  Miļauska Ilze10S20Saldus
989.  Miļuna Sintija10S20
990.  Mironovs Andrejs10V20Rīga
991.  Mlokita Darja10S30iloverunning
Rīga
992.  Mockus Jelena10S30Rīga
993.  Moroza Zane10S20
994.  Morozov Andrey10V30BlueOrange
Rīga
995.Morozova Madara10SJJelgava
996.Morozovs Mihails10V30Rīga
997.  Mortukāns Māris10V30Rīga
998.  Moskaļova Gaļina10S20Rīga
999.  Motte Santa10S20riga
1000.  Muceniece Gita10S30Rundāles novads
1001.  Muceniece Lauma10S30Ķekava
1002.  Muhejevs Damirs10V20Rīga
1003.  Muižniece Daiga10S30Rīga
1004.  Muižniece Elza10S20Cēzars
Riga
1005.Muižniece Lāsma10S30Rīga
1006.  Muižniece Līga10SJRīga
1007.  Muižniece-Zariņa Dace10S30
1008.  Muižnieks Emīls10V20Jelgava
1009.Mūrēns Emīls10VJRīga
1010.Muškatovs Aleksandrs10V30Silvanols
Rīga
1011.  Nagobade Renāte10S20Rīga
1012.  Namavirs Ēvalds10V30Visma
Rīga
1013.Nātiņa Linda10S20Rīga
1014.Naumčika Madara10S20Liepāja
1015.Naumenko Andrey10V40Riga
1016.  Nazarkeviča Svetlana10S30Rīga
1017.  Neilande Lelde10S20Dobele
1018.  Neilande Madara10SJDNB banka
Rīga
1019.  Nelsone Laura10SJCarnikava
1020.  Nezencevs Artūrs10VJRīga
1021.  Niedra Anna10S40Salaspils
1022.  Niedrīte Agnese10S20Rīga
1023.  Nikiforovs Rihadrs10V30Rīga
1024.  Nikolajevs Andrejs10VJSidneij boksa klubs
Rīga
1025.Nikolajevs Pēteris10V20Jelgava
1026.  Nils Vanags10V40Bieriņi
Rīga
1027.Nyvoll Pernille10S20Riga
1028.Noemi Nussbickel10S20Riga
1029.  Nonberga Sandra10S20Tele2 SSC
Rīga
1030.  Nords Aigars10V40Lattelecom Rīgas Marathon
Rīga
1031.  Novarro Romans10V30Bilderlings Pay
Rīga
1032.  Novikovs Artjoms10V30
1033.  Nuķis Jānis10V30
1034.  Ņečajeva Olga10S30Rīga
1035.  Ņečiporuks Andrejs10V30Rīga
1036.  Ņesterova Jeļena10S30
1037.  Oaņilčenko Kristaps10V20Jelgava
1038.  Oboznaja Sanda10S20Rīga
1039.  Obuhovska Ruta10S20Jelgava
1040.  Odiņa Zane10S20Ikšķile
1041.Oinaskovs Ivo10V30Eko El
Ogre
1042.  Olands Toms10V20adidas Runners Riga
Tukums
1043.Olehnoviča Zinaida10S30Riga
1044.  Oļesova Jeļena10S40Jūrmala
1045.  Oļševska Olga10S50Valmiera
1046.  Oncu Can10V30Visma
Rīga
1047.  Onučins Markels10V20Valka
1048.  Opmane Krista10S20AS Olainfarm
Olaine
1049.  Orniņš Andris10V20Rīga
1050.Osipovs Sevastians10VJRīga
1051.  Ošmucnieks Gundars10V50SK Metroons/ Nike
Babīte
1052.  Otmane Krista10S20ENERGIE
Rīga
1053.  Ozola Egija10S30Stila Pērles
Riga
1054.  Ozola Elza10S20Auseklis IK
Rīga
1055.  Ozola Inese10S30Inbank
Rīga
1056.  Ozola Madara10S20Saldus Boksa klubs
Saldus
1057.  Ozoliņa Ieva10S20Kandava
1058.  Ozoliņa Lelde-Paula10S20Rīga
1059.  Ozoliņa Sandija10S20
1060.  Ozoliņš Gunārs10V30NIKE
Valka
1061.  Ozoliņš Jānis10V40Rīga
1062.Ozoliņš Jānis10V40Riga
1063.Ozoliņš Kārlis10V20Rīga
1064.  Ozoliņš Oskars10V30Matisons Runner’s Club
Ventspils
1065.  Ozoliņš Ralfs-Roberts10VJCesvaine
1066.  Ozolniece Zane10S20Rīga
1067.  Pabērza Kristīne10S30Valmiera
1068.  Paegle Aiga10S40Engures sportam
Tukums
1069.  Paegle Santa10S20Jūrmala
1070.Paeglitis Jurgis10V20Lubāna
Lubāna
1071.  Pakalna Ieva-Martina10S30Riga
1072.  Paklone Zane10S30Carnikava
1073.  Pāķe Gundega10S30Saulkrasti SRT
Saulkrasti
1074.  Pāķe Lelde10SJSaulkrasti SRT
Saulkrasti
1075.  Pāķis Eduards10V40Saulkrasti SRT
Saulkrasti
1076.  Palāce Līga10S20RĪGA
1077.  Palovs Andrejs10V40Aizkraukle
1078.  Pampe Jānis10V20Multilog Freight
Rīga
1079.Pankovs Dmitrijs10V30DIM studio
Salaspils
1080.  Panovs Danils10V30Rīga
1081.  Paparde Līga10S30Rīga
1082.Pardo-Morales Jose10V20Peñarroya
Córdoba
1083.  Parfjonova Aija10S30Liepaja
1084.  Parfjonovs Igors10V50Liepāja
1085.  Parfjonovs Māris10V30Liepāja
1086.  Partoļina Aleksandra10S30AVE RIGA
Salaspils
1087.  Pashynskaya Valiantsina10S20Minska
1088.  Pastare Daina10S40Rīga
1089.  Pastare Iveta10S40-----
LĪVĀNU NOVADS
1090.  Paškevica Līga10S30Rīga
1091.  Paškevica Madara10S20Rīga
1092.Pātaga Ints10V20Lielvārde
1093.  Patel Margi10S20ventpsils iela 2
1094.Patlins Nikolajs10VJRiga
1095.Patrick Merlot10V50RIGA
1096.  Paturska Anna10S20Rīga
1097.  Pauliņš Jānis10V40Jelgava - Vienotība
Jelgava
1098.  Pavlova Olga10S30DYNATECH Sport
Rīga
1099.Pavlovs Mihails10V20Riga
1100.Pavļenko Jeļena10S20Silvanols
Rīga
1101.Pažemecks Ričards10V20Bauska
1102.Pēce Laima10S20Rīga
1103.  Peciņa Linda10S20
1104.  Peciņa Monta10S20
1105.Pēcis Sandris10V20Dobele
1106.Pedneault Alex10V30Rīga
1107.  Peha Karīna10S20
1108.  Pelsis Nauris10V20ATEA
Rīga
1109.  Penka Artis10V20Solvay Business Services Latvia
Rīga
1110.Peretyatko Liza10S20Riga
1111.  Peretjatko Vasilijs10V30Visma
Rīga
1112.  Pērkons Bruno10V20SPORTLAND
Rīga
1113.  Pērkons Oskars10V20ATEA
Rīga
1114.  Permina Sigita10S20Jelgava
1115.  Pētersone Aija10S20Aloja
1116.  Pētersone Anna-Luīze10S20Rīga
1117.  Pētersone Ilze10S40Rīga
1118.  Pētersone Inese10S30
1119.Pētersons Jānis10V20Rīga
1120.  Petra Sabīne10S30Jelgava
1121.  Petrovs Pāvels10V20Rēzekne/Rīga
1122.  Petrovskis Mārtiņš10V20Jelgava
1123.  Petrusa Renāte10S20Rīga
1124.  Petruševica Sanita10S20Rīga
1125.  Pičugina Jūlija10S30RR RUN
Ragana
1126.  Pičugins Rihards10V30RR RUN
Ragana
1127.  Pidiks Raitis10V20Park Inn by Radisson
Rīga
1128.  Piedolts Rihards10V20Rīga
1129.  Pienis Raivo10V30ASK Patria
Vilce, Jelgavas nov.
1130.  Pīlācis Dainis10V30Park Inn by Radisson
Rīga
1131.  Pilecka Jovita10S20Draugi
Jelgava
1132.  Pilskalns Kristaps10V30GC
Alūksne
1133.  Piļka Edvīns10V50Rīga
1134.  Pinkovska Laima-Laine10SJRīga
1135.  Pinkulis Jānis10V20SPORTLAND
Rīga
1136.  Piskunova Ņina10S30
1137.  Piterāns Jānis10V40Skandi Motors
Rīga
1138.  Pitrāns Artūrs10V20Dagda
1139.  Pivņenko Rudīte10S30Riga
1140.  Pladere Tatjana10S20Riga
1141.  Plakans Kārlis10V20Park Inn by Radisson
Rīga
1142.  Pleika Aigars10V30Rīga
1143.  Pliena Lauma10S30Incrediwear
Rīga
1144.  Ploriņa Marta10S30Mālpils
1145.  Plučs Toms-Kristers10VJRīga
1146.  Plūme Jānis10V30DNB banka
Rīga
1147.  Plužmo Sandra-Ināra10SJRīga
1148.  Pļavniece Elīna10S20Rīga
1149.  Podniece Arita10S30Silakrogs
1150.  Podnieks Mārtiņš10V30Silakrogs
1151.  Podvinska Kristīne10S20Rīga
1152.  Podvinskis Vladislavs10V20Riga
1153.  Podzis Rudolfs10VJMarupe
1154.  Pole Nadina10S20ATEA
Rīga
1155.Polikarpova Karolina10S20Riga
1156.  Polkmane Vineta10S20Ādaži
1157.  Polonskis Jānis10V20Sigulda
1158.  Polskihs Antons10V30OPUSCAPITA
Rīga
1159.  Poļežajevs Igors10V20Rīga
1160.  Ponomarenko Andris10V30Rīga
1161.  Popko Anna10S30Ogre
1162.  Popkova Aleksandra10S30Riga
1163.  Popovs Oļegs10V30Rīga
1164.  Pospelova Ksenija10S20ksenija.pospelova@inbox.lv
Rīga
1165.  Pošeiko Maksis10V20Rīga
1166.  Poulin Martin10V30eFP BG
Adazi
1167.Powers Kevin10V30Riga
1168.  Powers Stephanie10S30Riga
1169.  Pravdoļubova Marija10S20
1170.  Prāvs Raimonds10V40Rīga
1171.  Pričina Līga10S30Rīga
1172.  Priede Guntars10V20Koknese
1173.  Priede Liene10S20Rīga
1174.  Priede Mārtiņš10V30Lattelecom Rīgas Marathon
Rīga
1175.  Priede Vineta10S30Priedes
Rīga
1176.  Priedēna Monta10S20
1177.  Priedīte Estere10S20Rīga
1178.  Priedītis Andrejs10V50VSK Noskrien..Lsc.
Rīga
1179.  Prikņa Elva10S20Rīga
1180.Prince Alice10S30Ottawa
1181.  Prince Iveta10S30Tukums
1182.  Proboks Kārlis10V30Rīga
1183.Prolivina Anastasija10S20Rīga
1184.  Pūķe Jana10S40Pūķi
Rīga
1185.  Pūķe Paula10S20Pūķi
Rīga
1186.  Pūķis Valdis10V40Pūķi
Riga
1187.  Puķīte Linda10S30Rīga
1188.Puķītis Gunārs10V30Rīga
1189.Pulmanis Karlis10V20Riga
1190.  Puļķis Ivars10V20Jelgava
1191.  Puļķis Uldis10V40Mārupe
1192.  Pumpuriņš Mārtiņš10VJRadisson Blu
Rīga
1193.  Punculis Māris10V20Ludza
1194.  Pupause Ilona10S40Cesvaine
1195.  Pūpdiņa Kristīne10SJLiepāja
1196.  Pūpe Elza10SJCēsis
1197.  Pūpola Maija10S40Maratona klubs
Aizpute
1198.  Puriņa Megija10SJPeintbola parks 2xL
Tukums
1199.Puškarjova Viktorija10SJRīga
1200.  Pušpure Rasma10S20Riga
1201.  Putne-Priževoite Evija10S40AK un Co
Salaspils
1202.  Putniņa Linda10S30LATTELECOM
Rīga
1203.  Putniņš Kristers10V20Riga
1204.  Puzāne Jeļizaveta10S30LUDZA
Ludza
1205.  Puzāns Vadims10V30Puzanjata
Ludza
1206.  Puzirevskis Jurijs10VJRīga
1207.  Puzo Kazimiera10S30PUZO
Rīga
1208.  Rabekina Tatjana10S30Riga
1209.  Radvils Alfrēds10V30Skaida
Rīga
1210.  Radziņa Terēze10SJ
1211.  Rafaels Dāvis10VJOgre
1212.  Rags Ainārs10V20Rīga
Rīga
1213.Rakhmanova Sabina10SJKadaga
1214.  Ramanis Edgars10V20Sigulda
1215.  Ramate Inese10S30
1216.  Ramats Dainis10V30
1217.  Ramlavs Dāvids10VJDobeles 1.vidusskola
Dobeles nov.
1218.  Rapa Renārs10V20Rīga
1219.  Ratajczak Pawel10V30eFP BG
Adazi
1220.  Ratniece Kristīne10SJCēsis
1221.  Razina Jekaterina10S20Rīga
1222.  Razmaite Reda10S2077Agency
Rīga
1223.  Redlihs Toms10V20Rīga
1224.  Regža Evita10S30
1225.  Reinika Lauma10S20Rīga
1226.  Reire Elīna10SJLubāna
1227.  Repele Sendija10S20Rīga
1228.  Repša Laila10S20Riga
1229.  Rešetovs Nikolajs10V40Bro Development IT
Riga
1230.  Reuss Michelle10S60Rīga
1231.  Reveliņa Daina10S40Ogre
1232.Reveliņš Guntars10V40Jaunmārupe
1233.  Ribakova Elvīra10S30Rīga
1234.  Ribikauska Daiga10S30Bauska
1235.  Riekstins Kristians10V40Rīga
1236.  Rijniece Ieva10S20Rīga
1237.Rikovs Andrejs10V20Rīga
1238.  Risa Zane10S30Solvay Business Services Latvia
Rīga
1239.  Ritene-Skane Ritma10S30
1240.  Rjabuha Anastasija10S30Rīga
1241.  Roberto Falcone10V20eFP BG
Adazi
1242.  Robeža Ilona10S40Mārupe
1243.  Rocens Reinis10V20Riga
1244.  Rode Ingūna10S30Rīga
1245.  Rodionovs Lauris10V20-
Carnikava
1246.Rodionovs Veniamins10V20Riga
1247.  Roga Antra10S40Carnikavas sporta centrs
Baltezers
1248.  Roģe Laila10S20Stradiņi - skrienam veseli
Rīga
1249.  Romančuks Ilmārs10V50Rīga
1250.  Romane Kristīne10S20Madona
1251.  Romanova Valentīna10S30Būvniecības ABC
Rīga
1252.  Romāns Dainis10V20ATEA
Rīga
1253.  Romaško Valters10VJTalsi
1254.  Rove Jānis10V20Dobele
1255.  Rove Mārīte10S60individuāli
Dobele region
1256.  Rove Zintis10V30Penkule
Penkule
1257.  Roze Sanita10S20Rīga
1258.  Rozenbaha Leonora10SJSalaspils
1259.Rozenbergs Kārlis10V20Rīga
1260.  Rozenfelds Janis10V20Lcc
Riga
1261.  Rožnova Anna10S20
1262.Rubenis Kārlis10V30Rīga
1263.  Rubenis Rūdolfs-Pēteris10V20ELZA
Ogre
1264.  Rudasa Elita10S20ATEA
Rīga
1265.Rudņicka Liāna10S20Rīga
1266.  Rudzinska Dace10S30Rīga
1267.  Rudzīte Agnese10S20Rīga
1268.  Rudzīte Alda10S50Rīga
1269.  Rudzite Eva10S20RIGA
1270.  Rudzīte-Ločmele Dana10S30Kalnciems, Jelgavas novads
1271.  Rudzītis Normunds10V30
1272.  Ruģele Kristīne10S30Riga
1273.  Ruļova Solvita10S20BALTA
Rīga
1274.Rumba Madara10S20BALTA
Rīga
1275.  Rumbens Gatis10V30Zabbix
Rīga
1276.Rumjanceva Jekaterina10S30Riga
1277.  Runcis Bruno10VJRīga
1278.  Runcis Edgars10V20Rīga
1279.  Rupeika Ieva10S40BIODERMA
Rīga
1280.  Rupeika Olga10S30Salaspils
1281.  Rūsa Inese10S30
1282.  Rusakova Lidija10S30Riga
1283.  Rusiņa Vita10S20Rīga
1284.  Ruskule Dace10S20A&D
Rīga
1285.  Ruskulis Andis10V20A&D
Rīga
1286.  Russkis Pēteris10V30Riga
1287.Rutka Gunta10S30Skandi Motors
Rīga
1288.  Rutkovska Simona10S20Rīga
1289.  Rutkovskis Igors10VJPSKA
1290.Rūze Gatis10V30Lauvas
Berģi
1291.  Rzavins Aleksandrs10V40Rīga
1292.  Sabļins Roberts10V20Rīga
1293.  Sadovska Dina10S30Maratona klubs
Olaine
1294.  Safronovs Māris10VJStopiņu novads
1295.  Sakne Andis10V20Rīga
1296.  Sakne Andis10V20Saldus Boksa Klubs
Rīga
1297.  Sakne Benita10S30
1298.  Sala Sintija10S30Valmiera
1299.  Salna Arnis10V30Riga
1300.  Salna Dita10S20Rīga
1301.  Salnāja Kristīne10S30Rīga
1302.  Salzemnieks Jānis10V20Aizkraukle
1303.  Samcovs Agris10V30Nike+ Run Club Riga
Riga
1304.  Sāmīte Santa10S20Rīga
1305.  Samohina Ilze10S30BALTA
Rīga
1306.  Samovičs Oskars10VJCarnikava
1307.  San-Juan-De-Castro Juan-Luis10V40Ādaži
1308.  Sapa Katarzyna10S30Riga
1309.Sarkane Daiga10SJLudza
1310.  Sārts Jānis10VJRīga
1311.  Sauka Sandis10V30adidas Runners
Liepājā/Rīga
1312.  Saukāne Zane10S20
1313.  Saulīte Lilita10SJĒrgļi
1314.  Saulīte Simona10S20Park Inn by Radisson
Rīga
1315.  Sauškina Ilze10S30Oposumi
Rīga
1316.  Sauškins Antons10V30Oposumi
Rīga
1317.  Saušs Armands10V40Komanda
Rīga
1318.Saveļjeva Olga10S20AS Olainfarm
Olaine
1319.  Savicka Anita10S30Rīga
1320.  Savicka Inguna10S30Jēkabpils
1321.  Savickis Juris10V40Riga
1322.  Savickis Māris10V30SPORTO RĪGA
Rīga
1323.Schramm Michael10VJRiga
1324.Sedihs Viktors10V30Riga
1325.  Seile Justīne10S20rīga
1326.  Semenenko Ilja10V30GO! Team Riga
Riga
1327.  Semjonova Elīna10S20Rīga
1328.  Serdjuka Karina10S20Riga
1329.Sergejevs Nikita10V20Rīga
1330.  Sermolīte Ilze10S40Nike+ Run Club
Jelgava
1331.  Sermule Zanda10S30AS Olainfarm
Olaine
1332.  Shabardina Julia10S30Maskava
1333.  Sidorenko Andrejs10V30Daugavpils
1334.  Sidorova Natalia10S20MARITIME SPORT COMMUNITY
Rīga
1335.  Silavs Endijs-Emīls10VJJēkabpils
1336.  Sīle Sanita10S20Rīga
1337.  Sileniece Monta10SJSmiltene
1338.  Siliņa Sanda10S20INCREDIWEAR
Rīga
1339.Siliņš Matīss10V20Tukums
1340.  Sīlis Armands10V20Ikšķile
1341.Silts Rauls10V20Grobina
1342.  Sīmane Linda10S20Rīga
1343.  Simsons Armands10V30INCREDIWEAR
Rīga
1344.  Simsons Frenks10VJRīga
1345.  Sinitsa Nataliya10S20AS Olainfarm
Olaine
1346.  Sinka Sintija10S20Rīga
1347.  Sinkevich Elena10S30Vangaži
1348.  Sirmā Aija10S30Rīga
1349.  Sirovatskis Elmārs10V20Rīga
1350.  Siugale Ieva10S30Iecava
1351.  Skābārdis Ēriks10V30LIEPĀJA
1352.Skabeikis Saulis10VJMārupe
Mārupe
1353.  Skinuma Anita10S20Plavinas
1354.  Skoka Nataļja10S20Rīga
1355.  Skotelis Kristaps10V30Rīga
1356.  Skovorodko Viktorija10S40Gauja
1357.Skrinda Jānis-Pauls10V20Rīga
1358.  Skrinda Lolita10S30Rīga
1359.  Skrūskopa Monta10S20Rīga
1360.  Skujiņa Sarmīte10S30Riga
1361.  Skujiņš Kristaps10V30Rīga
1362.Skulte Dāvis10V30Rīga
1363.  Skulte Ilze10S30
1364.  Slavika Paula-Patrīcija10SJSalaspils
1365.  Smalkais Aigars10V40
1366.  Smeķe Daiga10S30Rīga
1367.  Smiltiņa Jana10S20Riga
1368.  Smirnova Olita10S30Rīga
1369.Smoļakova Elīna10SJRīga
1370.  Smukule Laura10S20Smiltene
1371.  Sniedze Kristine10S30Vecpiebalga
1372.Soboļeva Angelina10S20X INFOTECH
Rīga
1373.Soboļevs Andrejs10V20X INFOTECH
Rīga
1374.  Sondore Monta10S20Rīga
1375.  Sorokina Aiga10S40Smiltene
1376.  Sparāne Olga10S20Preiļi
1377.  Sparans Edgars10V20Riga
1378.Spāritis-Jansons Ralfs10VJRadissonBlu Daugava
Rīga
1379.Spickus Rauls10VJIecava
1380.  Spricis Raimonds10V30Nike+ Run Club RIGA
Rīga
1381.  Sprindža Diāna10S20Lindorff Oy Latvijas Filiāle
Rīga
1382.  Sprindžs Reinis10V20Varakļāni
1383.  Spriņģis Artis10V30Spriņģu ģimene
Rīga
1384.  Spro?e  Sintija 10S20Aizkraukle
1385.  Sproga Rūta10SJRīga
1386.  Sproģe Iveta10S20Rīga
1387.  Sproģe Kristīne10V20Rīga
1388.  Sprūds Edgars10V20Liepāja
1389.  Sprukts Aivars10V20Rīga
1390.  Sprukts Kārlis10V20KSMR Fitness
Rīga
1391.  Spura Agnese10SJRìga
1392.Stakena Dace10S20Rīga
1393.  Stalberga Megija10SJValmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
1394.  Stankevičs Oskars10VJRīga
1395.  Stano Dominit10V20Hrakova
1396.  Stārastniece Gita10S30Rīga
1397.  Starke Olivia-Maria-Apollonia10S20Riga
1398.  Stefanišina Ivonna10S30DNB banka
Rīga
1399.Stenders Reinis10V20Rīga
1400.  Stepanov Anton10V20BlueOrange
Rīga
1401.  Stepanova Ligita10S40Ķekavas pag.
1402.  Stepanovs Jurijs10V40Lapenieki
1403.  Stepans Ingus10VJRīga
1404.  Stepītis Andris10V40LATTELECOM
Rīga
1405.Stepniak Alicja10S30Magenta
Szczecin
1406.  Stetjuha Elizabete10S20Rīga
1407.  Stetjuha Vladimirs10V40Rīga
1408.  Stiebriņa Katrīna10S20KaBRioLets
Rīga
1409.  Stirāns Kārlis10V20Rēzekne
1410.  Stjade Aija10S40Ogre
1411.  Strāders Reinis10V30Jelgava
1412.  Strahovs Deniss10V30Riga
1413.  Strakšs Kristiāns10V20Sigulda
1414.  Straume Jānis10V30Vsk noskrien
Rīga
1415.  Straume Krists10VJRīga
1416.  Strautnieks Māris10V20Jelgava
1417.  Strazds Kaspars10V30Rīga
1418.  Streļcovs Andrejs10V40Rīga
1419.  Strodāne Monta10S20Rīgas Centrālcietums
Bauska
1420.  Strūka Aivars10V20Rīga
1421.  Stucers Māris10V30Rīga
1422.  Studnevs Vjaceslavs10V40Staprini
Adazi
1423.  Stulpinskis Agnis10V20Valmieras Bērnu Sporta Skola
Valmiera
1424.  Stumbre Tatjana10S30Ogre
1425.  Stupeņa Lelde10S20Marupe
1426.  Stūris Ričards10V40Radisson Blu
1427.  Stūrmanis Māris10V30Rīga
1428.  Sturme Aleksandrs10V30C.T.Co
Jelgava
1429.  Subbota Pēteris10V30Rīga
1430.Subota Mārtiņš10VJLestene
Tukums
1431.  Sulima Irena10S30Riga
1432.  Suvorova Iveta10S30Riga
1433.  Suvorovs Aleksandrs10V40Bilderlings Pay
Rīga
1434.  Svarena Ilze10S20Brocēni
1435.Svarens Nils10V20Rīga
1436.  Svažs Agnis10V30Liepāja
1437.  Sviģis Artūrs10V30Rīga
1438.  Sviklāne Laura10S20
1439.  Svirska Kamilla10S30Rīga
1440.Šabanova Gunda10S30Rīga
1441.  Šabuckis Andris10V20Rīga
1442.  Šakarne Santa10S30Rīga
1443.  Šanceva Svetlana10S30Nike+Run Jelgava
Jelgava
1444.Šantira Karolīna10S30XTL
Rīga
1445.  Šapovalova Alina10S20Rīga
1446.Šardina Aline10SJRīga
1447.  Šarovs Renats10VJSidneij boksa klubs
Rīga
1448.Šatcs Jurijs10V40Riga
1449.Ščavinskis Vladimirs10V30Rīga
1450.  Ščedrovs Aleksandrs10V30Supercompensation
Katlakalns
1451.  Ščedrovs Valentīns10V40Supercompensation
Ķekavas nov., Valdlauči
1452.  Ščircovs Gatis10V30LCC
Rīga
1453.  Šeinkmans Timurs10VJRīga
1454.  Šelders Rihards10V20Skandi Motors
Rīga
1455.Šelegovičs Modris10V30Tukums
1456.  Šemjanko Laura10S20
1457.  Šeps Juris10V30Rīga
1458.  Šerstova Anita10S20Rīga
1459.  Šestunova-Judina Jūlija10S20Rīga
1460.  Šilinga Elīna10S30
1461.  Šīre Ieva10S30Rīga
1462.Širins Niks10VJSigulda
1463.Šišlovs Vjačeslavs10V40Riga
1464.  Šitova Irina10S20Rīga
1465.  Šitova Jeļena10S20Riga
1466.  Šits Artūrs10V30Rīga
1467.  Škirmants Pāvels10V40n
Rīga
1468.  Šķēle Iveta10S20Honda Training Crew
Rīga
1469.  Šķudīte Ilona10S30Rīga
1470.  Šlotska Ksenija10SJJēkabpils
1471.  Šmalijs Iļja10VJRīga
1472.  Šmite Kristīne10S20Multilog Freight
Rīga
1473.  Šnepste Jānis10V40SK Metroons/ Nike
Rīga
1474.  Šnore Renāte10S20
1475.  Šņepste Elīna10S20Preiļi
1476.  Šolīte Elīna10S30Rīga
1477.Špors Arno10V30Salaspils
1478.  Štagere Ilga10S20
1479.  Štāla Eva10S30Rīga
1480.  Štāle Aija10S20NIKE
Rīga
1481.  Štāls Deivids10VJTukums
1482.  Šteinberga Monta10S20Rīga
1483.  Šteinbergs Jānis10V30Rīga
1484.  Šteinbergs Kristaps10V20Rīga
1485.  Šteinbergs Māris10V30SPORTLAND
Rīga
1486.  Šterns Māris10V30Ogre
1487.Štībele Rūta-Ieva10S20Rīga
1488.  Štrāla Ingvilda10S20Rīga
1489.Šubņikova Evelīna10S40Rīga
1490.  Šulca Laura10S30Rīga
1491.Šulcs Emīls10VJMārupe
1492.  Šulga Jevgenija10S30LATTELECOM
Rīga
1493.Šumeiko Jevgēnijs10V20Rīga
1494.  Šumskis Matīss10VJKoknese
1495.  Šūpulnieks Gabriels10VJ
1496.  Švikule Laura10SJRīga
1497.  Švirkste Evija10S20
1498.Švirksts Mārtiņš10V20EY
Ogre
1499.Tabors Ivars10VJRīga
1500.  Tālmane Ilze10S40Maratona klubs
Rīga
1501.  Tamsons Niks10VJMatisons Runner’s Club
Kazdanga
1502.Tanona Diāna10S20Rīga
1503.  Taraņenko Ignats10VJVangaži
1504.  Tarasevich Vladimir10V40Velikij Novgorod
1505.  Taraseviča Svetlana10S30Ogre
1506.  Tarasov Vladimir10V30Riga
1507.  Tarasovs Maksims10V20Visma
Rīga
1508.  Taukulis Jānis10V20
1509.  Taulīna Aiga10S20Saldus Boksa klubs
Saldus
1510.  Taurene Evita10S30KSMR Fitness
Gulbene
1511.  Tauriņa Agnese10S40Riga
1512.  Tauvēna Elīna10S20Rīga
1513.  Tavlidi Igors10V30
1514.Tejero Jose-Vicente10V20Badajoz
1515.  Tekļana Kristīne10SJAlūksne
1516.  Temne Sabīne10S20Rīga
1517.  Teterins Aleksandrs10V20Sidneij boksa klubs
Rīga
1518.  Tihomirovs Ritvars10V20Rīga
1519.  Tiltiņa Linda10S20Rīga
1520.  Timbors Jānis10VJNovators
Jelgava
1521.  Timofejevs Romans10V40TIMAKO
Riga
1522.  Tinuss Artūrs10VJCēsis
1523.  Tjurjumina Olga10S40Rīga
1524.  Tokareviča Kristīne10S30Rīga
1525.  Tolvaiša Sauļus10V30riga
Rīga
1526.  Toma Marika10S30Rīga
1527.  Tomanoviča Evita10S20MyFitness
Rīga
1528.  Tomase Baiba10S30jelgava
1529.  Tomels Viesturs10V40Lapmežciems
1530.  Topčijs Kirils10V20Burgerīši
Rīga
1531.  Tormane Ilze10S30Kultūras ministrija Latvijas valsts simtgades birojs
Rīga
1532.  Tran James10V20Adazi Militar Camp
1533.  Tregubova Ekaterina10S30Podolslk
1534.  Tregubova Jūlija10S30Ādaži
1535.  Treija Elīza-Madara10S20Rīga
1536.  Treija Inga10SJAŠĀS
Salacgrīva
1537.  Treikmanis Uģis10V20
1538.  Treimanis Jānis10VJRīga
1539.  Trofimova-Trofimoviča Santa10S20Rīga
1540.  Trokša Irita10S20Rīga
1541.  Trokša Pēteris10V30Entuziasti
Salaspils
1542.  Trpis Maris10VJyuuu
aluksne
1543.  Trupa Sintija10S20RĪGA
Rīga
1544.  Truševska Marija10S20Rīga
1545.  Tsoy Oleg10V20Visma
Rīga
1546.  Tuča Dana10S20
1547.  Tugarinovs Andrejs10V30Rīga
1548.Tukacijera Jeļena10S30Rīga
1549.Tumins Andris10V30Riga
1550.  Turčins Mārtiņš10V30SD Domina
Rīga
1551.  Turks Toms10V20Rīga
1552.  Turks Toms10VJRīga
1553.  Ūbele Inguna10S20SDDomina
Rīga
1554.  Ūdre Melānija10S20Park Inn by Radisson
Rīga
1555.  Ūdris Edijs10VJIecava
1556.  Ugule Dace10S30
1557.  Ukasa Laura-Maija10SJValmiera
1558.  Ukezkova Viktorija10S30Rīga
1559.  Ulanova Agnese10S30Pūre
Tukums
1560.  Ulase Dita10S20Alūksne
1561.  Uļčugačevs Vadims10V20Draugi
Jelgava
1562.  Upate Patrīcija10SJRīga
1563.  Upelniece Iveta10S60Rīga
1564.Upmale Emīlija10SJVONDARSOUN
Jelgava
1565.  Upmale Sintija10S20
1566.  Upmalis Nauris10V30VONDARSOUN
Jelgava
1567.  Urbanoviča Oksana10S30Golden Glory
Rīga
1568.Urbanovičs Valters10V20SQUALIO cloud consulting
Rīga
1569.  Urbēna Laila10S20Powerwash.lv
Baložī
1570.  Urbēns Raitis10V20Powerwash.lv
Baložī
1571.  Urbiņa Kristīne10S20Radisson Blu
1572.  Urtāne Indra10S30
1573.  Ustupa Ieva10S40Burbulīte un radi
Riga
1574.Uvārovs Andrejs10V40X INFOTECH
Rīga
1575.  Uzariņš Roberts10V20Rīga
1576.  Uzuliņa Diāna10S20Rīga
1577.  Vagris Dāvis10V20Riga
1578.  Vaivode Elīna10S20Rīga
1579.  Vaivode Inese10S30Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1580.  Vaivods Jānis10V40Jūrmalas Rūķīši
Jūrmala
1581.  Valdiņš Kaspars10V30Rīga
1582.  Valgere Laura10S30Riga
1583.  Valtasa Sabīne10SJSK Metroons/ Nike
Mārupe
1584.  Valtere Anda10S30DOCTUS
Carnikava
1585.  Valtere Kitija10S20NIKE/SPORTLAND
Rīga
1586.  Valuže Laura10S20
1587.  Vaļejeva Anastasija10S20AS Olainfarm
Olaine
1588.  Vanaga Evija10S40Rīga
1589.  Vanags Pēteris10V50Ķekava
1590.  Vancāns Ivo10V20Rīga
1591.  Vandysheva Daria10S30Maskava
1592.  Vanuška Vitālijs10V30Riga
1593.  Vasečko Boriss10V30OPUSCAPITA
Rīga
1594.  Vaselinska Aleksandra10S30Multilog Freight
Rīga
1595.  Vasiljeva Olga10S40riga
1596.  Vasiļjeva Diāna10S20Rīga
1597.  Vasiļjevs Andrejs10V20
1598.  Vasiļjevs Konstantīns10V30SPORTO RĪGA
Rīga
1599.  Vasioleka Beāte10S20
1600.  Vaškinels Arturs10V20Rīga
1601.  Vavilovs Ludmila10S20Jūrmla
1602.Vazquez-Dominguez Sergio10V40badajoz
1603.  Vdovičenko Madara10S20Rūjiena
1604.  Veics Ervīns10V40Rīga
1605.  Veidemane Lauma10S20Rīga
1606.  Veidenbauma Elina10S40Rīga
1607.  Veinberga Marita10S30Swedbank Skriešanas klubs
Rīga
1608.  Veinberga Maruta10S4010 km
salacgriva
1609.Veiss Harijs10V20Cēzars
Riga
1610.  Vējš-Āboliņš Kristaps10V20SPORTLAND/NIKE
1611.  Velberga Dace10S20Ikšķile
1612.Venčels Andris10VJJēkabpils
1613.  Vendiņa Patrīcija10S20Rīga
1614.  Ventura Joan10V20RTU
Sant Cugat del Vallès
1615.  Vērdiņa Jeļena10S30Riga
1616.Veselovs Vladimirs10V30Rīga
1617.  Veselovska Santa10S30
1618.  Vesere Elīna10S20Rīga
1619.  Vesere Sandra10S20Skriešanas Akadēmija
Rīga
1620.  Veseris Mārtiņš10V30Rīga
1621.  Vestermane Jekaterina10S30Bilderlings Pay
Rīga
1622.  Vestfāle Tatjana10S30Rīga
1623.  Vētra Zane10S30Rīga
1624.  Vēveris Jānis10V30Rīga
1625.  Vēzis Kristaps10V20ATEA
Rīga
1626.  Vidžups Aivars10V30Skandi Motors
Rīga
1627.  Vientiesa Liene10SJPOLAP
Rīga
1628.Vīgube Laine10S20Ērgļi
1629.  Vīksna Emīls10V20BALTA
Rīga
1630.  Vīksna Ieva10S20BALTA
Rīga
1631.  Viksna Laura10S20
1632.  Vīksne Dace10S30VNK Noskrien
Liepāja
1633.  Vīksne Kārlis10V20SQUALIO cloud consulting
Cēsis
1634.Vikstrom-Often Ann-Sofie10S30SYSCO AS
Oslo
1635.  Vilcāns Kristaps10V20Rīga
1636.Vilciņa Benita10S30Ogres novads
1637.  Vilciņa Zane10S40Rīga
1638.  Vilensone Gita10S30NIKE
Rīga
1639.  Vilka Evija10S30Riga
1640.  Vilka Liva10S30Riga
1641.  Vindele Kristine10S30Riga
1642.  Vīnkalne Zane10S40Saurieši
1643.  Vinovskis Edgars10V30Rīga
1644.  Vinters Kristaps10V30Limbaži
1645.  Vinžanova Jelizaveta10S20Rīga
1646.  Vircava Anete10SJSalaspils
1647.  Virse Zaiga10S20Rīga
1648.  Visha Daiga10S20Rēzekne
1649.  Visocka Linda10S40SK Metroons/ Nike
Rīga
1650.Višņevska Aļona10S20Riga
1651.  Vitkosky Amy10S40Riga, Latvia
1652.  Vītola Ginta10S20Rīga
1653.  Vitola Ilze10S30
1654.Vītola Lelde10S20Salaspils
1655.  Vītola Lelde10SJJēkabpils
1656.  Vītola Paula10SJRīga
1657.  Vittorio Carlandrea10V30eFP BG
Adazi
1658.  Vizbelis Rodrigo10V20Rīga
1659.  Vizulis Māris10V30DNB banka
Rīga
1660.  Vizžačaja Marija10S20Salaspils
1661.  Vladimirovs Dmitrijs10V30Riga
1662.  Vladiševs Aleksandrs10V40Zabbix
Rīga
1663.  Voino Aleksandrs10V40Rīga
1664.  Voitehovičs Vladislavs10V20AS Olainfarm
Olaine
1665.Volbeta Karīna10S20Rīga
1666.Volfa-Kirilova Ilze10S30al one
Rīga
1667.  Volkova Kristīne10S40Riga
1668.  Volkova Vita10S30Rīga
1669.  Volkovs Sergejs10V40Rīga
1670.  Volkovs Viktors10V20Rīga
1671.Vorobjovs Aleksandrs10V30Jūrmala
1672.  Vorobjovs Andrejs10V30FirstData
Rīga
1673.  Vozņuks Aleksandrs10V20SIA Prolatio Systems
Rīga
1674.  Vrubļevska Nora10S30Rīga
1675.  Vucina Alīna10S20Lielvārde
1676.  Warren Robert10V40eFP BG
Adazi
1677.  Wiemann Anna10S20Riga
1678.Wikner Anders10V20Stockholm
1679.  Zabarovskis Mārtiņš10V30Sarkanās pastalas
Saldus
1680.  Zabello Anastasija10S20Rīga
1681.  Zābere Anete10S30
1682.  Zagorsek Luka10V40eFP BG
Adazi
1683.  Zagorsksis Edgars10V30SK Tērauds
Rīga
1684.  Zagoršek Luka10V40Škofja Loka
1685.  Zaharova Anastasija10S20Ventspils
1686.  Zaicevs Jegors10VJRiga
1687.  Zaķe Baiba10S40Rīga
1688.Zaķis Ainārs10VJOlaines pagasts
1689.  Zaķis Dāvis10V20Rīga
1690.Zaķis Rets-Roberts10VJValmiera
1691.  Zalāne Olga10S30RunForFun_Liberaria
Rīga
1692.  Zālītis Mareks10V30AIZKRAUKLE / VSK Noskrien
Ķekava
1693.  Zaļais Miķelis10V30Wunder Latvia
Valmiera
1694.  Zameca Marta-Lība10SJNav
Valmiera
1695.  Zandars Edvijs10V20Ellex Kļaviņš
Rīga
1696.  Zandarte Monta10S20Jūrmala
1697.  Zandberga Anda10S20
1698.  Zariņa Ilze10S20Rīga
1699.  Zariņš Armands10V2010 KM
Madona
1700.  Zariņš Edgars10V20Ega
Madona
1701.  Zass Artūrs10V30A&A
Rīga
1702.Zbitkovskis Ivars10V20riga
1703.  Zdanovska Alise10SJĶekava
1704.Zeiferte Sanija10SJRīga
1705.  Zeigermahers Grigorijs10VJINTELLIGENT SOLUTION
Riga
1706.  Zelča Lāsma-Linda10S20Lapsas
Rīga
1707.  Zelinskis Ivars-Aleksandrs10V30Riga
1708.  Zellītis Agnis10V30Rīga
1709.Zeļģis Jānis10VJLielvārdes novads, Lēdmane
1710.  Zenčenko Gatis10V20Rīga
1711.  Zīberga Baiba10S20OPUSCAPITA
Rīga
1712.  Zīberga Kristiāna10S30Tukums
1713.  Zieda Linda10S30Skandi Motors
Rīga
1714.  Ziedina-Visnakova Valerija10S30DENTAL Art
RIGA
1715.  Ziediņa Inese10S30-
Rīga
1716.Ziemele Liena10S40Riga
1717.  Zikova Olga10S30Riga
1718.  Zīle Uldis10V50VSK Noskrien
Jūrmala
1719.  Zīlis Normunds10VJ
1720.  Zīlītis Aivis10V30DAMBJI RUN
RANKA
1721.  Zīriņa Esēnija10S30Nordic Homes
Riga
1722.  Zirnītis Armands10V20support
Rīga
1723.  Zyzniewski Przemyslaw10V20eFP BG
Adazi
1724.  Zonenbergs Dzintars10V40
1725.  Zorins Andrejs10V30Rīga
1726.  Zūdiņa Dina10S40Tukums
1727.  Zukule Beāte10SJRīga
1728.  Zuļģis Kalvis10V20Baltijas Sports
Ikšķile
1729.  Zute Madara10S20
1730.  Zvaigzne Dace10S30Rīga
1731.  Zveja Andris10V40VSK Noskrien
Riga
1732.  Zvēra Elīna10S30Ikšķile
1733.Zvidre Laura10S30Riga
1734.  Zviedre Anete10S30Limbaži ACTIVE
Limbaži
1735.  Zviedre Madara10S20
1736.  Zvirgzdiņš Jānis10V20ATEA
Rīga
1737.  Žakarētis Jānis10V40Aizpute
1738.  Žeibe Artūrs10V30
1739.  Žīle Pēteris10V20Rīga
1740.  Žilinska Elīna10S20Rīga
1741.  Žiļcovs Aleksejs10V30Rīga
1742.Žirkovs Igors10V40Rīga
1743.  Žolnerovičs Mareks10V20Daugavpils
1744.  Žubulis Emīls10VJRīga
1745.  Žuka Inese10S40Rīga
1746.  Žukova Agnese10S20
1747.  Žukure Elīna10S20Madona
1748.  Žurevskis Agris10V40Cēsis

10km nūjošana / iešana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Andiņa Inese10SN40Daugavpils Nūjotāji
Daugavpils
2.  Anitena Alise10SN30Riga
3.  Ausberga Dace10SN40Gulbene
4.  Avotiņa Gita10SN20AS Olainfarm
Olaine
5.Banovs Vitalijas10VN20Riga
6.  Barbane Anita10SN50Nūjo priekam
Rīga
7.  Barvika Ināra10SN50Rīga
8.  Beitāne Ieva10SN30Rīga
9.  Berķe Ginta10SN40Cēsis
10.  Bērtiņa Kristīne10SN40Nūjo priekam
Rīga
11.Bērtule Dace10SN40Rīga
12.  Bērziņa Dace10SN30Nūjo ar smaidu
Rīga
13.  Bērziņa Evija10SN20Rīga
14.  Bērziņa Laila10SN40Rīga
15.Boguševa Liena10SN20Riga
16.  Bukšs Aldis10VN50Rīga
17.  Bumažkins Jelisejs10VNJBlueOrange
Rīga
18.  Buravtsova Nadezda10SN60Riga
19.  Cabule Dace10SN30Cēsis
20.  Cerbule Līga10SN40Rīga
21.  Dimante Dace10SN40Rīga
22.  Dīriņa Māra10SN50Nūjo priekam
Rīga
23.  Dudele Guna10SN20Smiltene
24.Dzelzkalne Natālija10SN40Rīga
25.  Elksne Ineta10SN50Jaunpiebalga
26.  Feifer Elviss10VN30Sidgunda
27.Galina Ruta10SN40Saldus
28.Galina Ruta10SN40Saldus
29.Galina Ruta10SN40Saldus
30.  Galina Ruta10SN40Saldus
31.  Garanča Ieva10SN40Nūjo Priekam
Rīga
32.  Grabovska Olita10SN40Kārsava
33.  Greidāne Oksana10SN20
34.Greiško Elīna10SN30Rīga
35.Ildegri Lidia10SN60Riga
36.  Jansone Larisa10SN60Nūjo vesels
Rīga
37.  Juhnevica Marina10SN30M&M
Riga
38.  Kapzema Dina10SN40Saulkrasti
39.Klavins Janis-Karlis10VN30Riga
40.  Kļackins Mihails10VN60
41.  Kļaviņa Daiga10SN50Nūjo vesels
Rīga
42.  Kosta Lāsma10SN20Jelgava
43.Kriškāns Renarts10VN20Skrīveri
44.  Kuhareva Galina10SN50AS Olainfarm
Olaine
45.  Kuznecova Julija10SN40Riga
46.  Kuzņecova Jekaterina10SN40BlueOrange
Rīga
47.Ķestere Sabīne10SN30Rīga
48.  Laicāns Renārs10VNJĀdaži
49.  Lavrenko Aleksandra10SN40Rīga
50.Ledina Irēna10SN30Rīga
51.  Lielmane Iveta10SN50Rīga
52.  Lipska Liene10SN40Limbažu pagasts
53.  Lodziņa Loreta10SNJValmiera
54.  Lorence Ilva10SN20AS Olainfarm
Olaine
55.  Lorence Krista10SN20AS Olainfarm
Olaine
56.  Ļeontjeva Vera10SN50Rīga
57.  Magone Kristaps10VN20Cēsu raj.
58.  Maidane Viktorija10SN20Riga
59.  Marševskis Mārtiņš10VN30n
Rīga
60.  Matveja Liene10SN30Rīga
61.Medne Dārta-Arta10SN20Alūksne
62.  Meiere Ilze10SN60Nūjošanas klubs Piltene
Piltene
63.  Meldere Jelena10SN20MMMM
Riga
64.  Mescanova Arina10SN30Riga
65.  Minickis Romualds10VN60SK OZOLNIEKI
Jūrmala
66.Naumenko Lilia10SN40Riga
67.  Neško Egita10SN30Skriešanas Akadēmija
Ķekava
68.  Netlova Ita10SNJAloja
69.  Orniņa Aija10SN50Rīga
70.  Ozoliņš Andis10VN60
71.Parrilla-Sanchez Alfonso10VN40MADRID
72.  Pekulesa Janeta10SN30Rīga
73.  Pērkone Laura10SN20Nūjo ar vēju
Liepāja
74.  Petrenko Alla10SN30AS Olainfarm
Olaine
75.  Pīzele Mairita10SN50Preiļi
76.  Pusnakova Svetlana10SN60
77.  Raituma Marta10SN302 in 1
Rīga
78.  Riba Inga10SN50Nūjo vesels
Riga
79.  Rudmieze Inga10SN50Jelgava
80.  Rudzinska Ieva10SN50nav
Rīga
81.  Ruhmane Daiga10SN50Rīga
82.  Rusanova Žanna10SN50
83.  Rutka Ilze10SN40
84.  Sapijane Eva10SN30OPUSCAPITA
Rīga
85.  Sarma Irēna10SN40kolosālie!
Sigulda
86.  Sedlenieks Didzis10VN50Vecpiebalgas Airētāju biedrība
Vecpiebalga
87.  Sevastjanova Solvita10SN40Nūjo vesels
Rīga
88.  Sevostjanova Ingūna10SN40Nūjo vesels
Rīga
89.  Silkalns Aigars10VN20colorlib.com
Lapmežciems
90.  Silova Larisa10SN40Daugavpils nūjotāju biedrība
Daugavpils
91.  Simsons Matīss10VNJPriekuļi
92.  Sitņikova Dzintra10SN50Nūjo priekam
Rīga
93.  Sotničenko Oksana10SN40Rīga
94.  Spale Alla10SN30Rīga
95.  Spūle-Kluša Ieva10SN30rīga
96.  Svistuhins Roberts10VNJRūjiena
97.  Šmitiņš Renārs10VN30Inčukalns
98.  Tamuža Kristīna10SN30
99.  Timčenko Ieva10SN40Rīga
100.  Ungure Viktorija10SN20Rīga
101.  Utkina Ksenija10SN20Riga
102.  Vāciete Ginta10SN30Cēsis
103.Valdena Lelde10SN30Ķekava
104.  Vaļceva Anna10SN30Signature Wines
Riga
105.  Vildiņa Kate-Katrīna10SNJNūjo ar smaidu
Rīga
106.  Vīlips Māris10VN40Salaspils
107.  Viļuma Hedija10SN30rīga
108.  Vītola Madara10SN20Bīriņi
109.  Vjazmitina Ludmila10SN30Rīga
110.  Zemniece Inita10SN40SPORTLAND
Gulbene
111.Zīle Evita10SN20Kuldīga
112.  Zviedre Gunda10SNJRīga
113.  Zvirbule Baiba10SN30OPUSCAPITA
Rīga
114.  Žurakovska Samanta10SNJMāsa!
Rīga

Bērnu skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābele ArtūrsVB3Brāļi lieliskie
Ogre
2.Ābele MadaraSB1DoFinance
Rīga
3.  Ābele RenārsVB2Brāļie lieliskie
Ogre
4.  Ābele RodrigoVB3Kyodai
Rīga
5.  Ābele Teodors-AlmantsVB2Jūrmala
6.  Ablyazov AdilVB4Rīga
7.  Āboltiņš HenriksVB1Rīga
8.  Āboltiņš KristiānsVB2Rīga
9.  Afanasjevs NikitaVB4Rīga
10.  Aimone VanesaSB4Riga
11.  Akolova EmīlijaSB2Sigulda
12.Aksjoņenko ElizabeteSB1Brieži
Riga
13.  Albina ElīnaSB1Albini
Rīga
14.  Aleksāns RobertsVB2Rīga
15.Aleksejevs ArtjomsVB388vsk
Riga
16.Aleksejevs NikitaVB288vsk
Riga
17.Ali SarimsVB1Nike run
Riga
18.  Alksne AmēlijaSB2Rīga
19.  Alksne EnijaSB1Ādaži
20.  Alksnis ReinisVB4Ādaži
21.  Amirovs ArtjomsVB1Rīga
22.Ananica ElzaSB2Seme
23.  Ananics HugoVB1Tukums
24.Ananics Maikls-NiksVB4Seme
25.Ananics Maikls-NiksVB4Seme
26.  Andersone Marta-SindijaSB2Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
27.  Andersone Marta-SindijaSB2Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
28.  Andersons Kārlis-ArtūrsVB4Jūrmala
29.  Andruzskis ValtersVB4Rīga
30.  Anitena Sara-EstereSB3rīga
31.  Anšmits AdriansVB2Inčukalns
32.Antonišķis DavidsVB1rīga
33.Antonišķis MarkussVB2Rīga
34.  Antonovs ErlendsVB1Ķeipene
35.  Antonovs RainersVB1Ķeipene
36.  Apkalns RihardsVB2Rīga
37.Apsīte EmīlijaSB3Rīga
38.Apsīte MadaraSB1Rīga
39.  Apsīte ZaneSB3Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
40.  Apsītis DanielsVB3Valmiera
41.  Arups IļjaVB1
42.  Arutjuņana AļbinaSB2Rīga
43.  Ašitoka LeilaSB1Rīga
44.Atauga Kristīne-PaulaSB3Rīga
45.  Atrašķeviča MargaritaSB1
46.  Aukšmuksts FēlikssVB4Vecpiebalgas nov.
47.  Auniņš KlāvsVB1Valmiera
48.  Austrupa Anna-AndaSB1Jaunbērze
49.  Austrupe Paula-EmīlijaSB3Rīga
50.  Auziņa AneteSB1Rīga
51.  Auziņš KristersVB2Rīga
52.  Avotiņš KasparsVB4Valmiera
53.  Babanovska KristīneSB4Rīga
54.Babkins EgorsVB3Riga
55.  Bairs JēkabsVB2Rāmava
56.  Bāliņa MartaSB1Rīga
57.  Baltkāja Emīlija-LoteSB3Rīgas rajons
58.  Baltkāja GabrielaSB1Rīgas rajons
59.  Bambāns GeorgijsVB2Rīga
60.  Bambulis MartinsVB1Rīga
61.  Bandenieks ArnisVB3FS Rikor
Rīga
62.  Bandenieks MārisVB2FS Rikor
Rīga
63.  Bānis AdriansVB2Rīga
64.  Baranovska Laura-AnnaSB4Rīga
65.  Baraškova AnastasijaSB4Salaspils
66.  Bariss RobertsVB4Cēsis
67.  Basovs OskarsVB4Viesīte
68.  Batkovskis SergejsVB4Rīga
69.  Bauere-Bimšteine SabīneSB1Rīga
70.  Bauers EmīlsVB3Rīga
71.  Bauers Patriks-RūdolfsVB3Jelgava
72.  Baukerte RailijaSB2Riga
73.  Baukerte SofijaSB1Riga
74.Baumanis MagnussVB1Rīga
75.  Bebre AirisaSB1Rīga
76.  Bebre KarlīnaSB2Rīga
77.  Bebrišs RolandsVB1-
Ādaži
78.  Bediķe Patrīcija-DanielaSB3Rīga
79.  Belickis KrišjānisVB3Rīga
80.  Beļājeva DarjaSB1Rīga
81.  Beļajeva Patrīcija-PaulaSB2Valmiera
82.  Beļajevs PatriksVB2FS METTA
Rīga
83.  Benķis AdriānsVB4Rīga
84.Bergs EmīlsVB3Jelgava
85.  Bernšteina Beāte-PatrīcijaSB2Rīga
86.  Bernšteina Matilde-TerēzeSB3Rīga
87.  Bērziņa AdrianaSB3Springulitis
Saulkrasti
88.  Bērziņa AgateSB3Rīga
89.  Bērziņa EmīlijaSB3Inčukalns
90.  Bērziņa PaulaSB2Bērziņi
Rīga
91.  Bērziņa SandijaSB3Bērziņi
Rīga
92.  Bērziņa TīnaSB3
93.  Bērziņa UnaSB1
94.  Bērziņa UndīneSB1Bērziņi
Rīga
95.  Bērziņš EdvardsVB1Rīga
96.  Bērziņš KristiansVB3Salacgrīva
97.  Bērziņš KristiansVB2Liepāja
98.  Bērziņš RalfsVB2Cēsis
99.  Bērziņš TomassVB2Rīga
100.  Bērziņš-Bērzītis AlvisVB4Rīga
101.  Bethere BeatriseSB1Mārupe
102.  Betjāne AnnaSB1Rīga
103.Bibicevs NikitaVB2Salaspils
104.  Bičuks FricisVB3Garkalne
105.  Bielska NikoleSB3Rīga
106.  Bierande PaulaSB1riga
107.  Biezais MartinsVB1Gulbene
108.  Bildere KatrīnaSB3Rīga
109.  Birģele EmīlijaSB1Birģermeistare
Jelgava
110.  Birģele PaulaSB4Birģermeistares
Jelgava
111.  Birkenfelds NiksVB4Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
112.  Birnbauma MadaraSB1Rīga
113.  Birznieks GustavsVB3Mežciema pamatskola
Rīga
114.  Birznieks KārlisVB3Ādaži
115.  Bitante KerolaSB2Jelgava
116.  Blagonadeždins ArtjomsVB3Rīga
117.  Blūma AliseSB1Riga
118.  Blūms MarselsVB1Rīga
119.Blūzmane MilēnaSB4Rīga
120.  Boeto DominiksVB3Rīga
121.  Bogdanovičs KirillsVB4Saurieši
122.  Bogdanovičs MihailsVB1Saurieši
123.  Boids EdgarsVB1Rīga
124.  Bole EmanuelaSB2individuāli
Riga
125.  Borisovs ViktorsVB1Rīga
126.  Bormane LeldeSB1Rīga
127.  Bormane LīvaSB3Rīga
128.  Borovska Dārta-ElizabeteSB3borovski
Rīga
129.  Borovskis Gustavs-KārlisVB1Rīga
130.  Brahmane EimijaSB1Mārupe
131.  Brangule RūtaSB2Rīga
132.  Brauča ElzaSB1Rīga
133.  Brauna DaceSB2Rīga
134.  Brauns RičardsVB3Rīga
135.  Breijere Ance-PaulaSB4Rīga
136.  Bremze ElēnaSB1Ikšķile
137.  Briedis ZeidansVB3Rīga
138.  Broks HaraldsVB1Rīga
139.  Brūveris DāvisVB4Cēsis
140.  Bruževics ImantsVB4Rīga
141.  Bubiša DžūlijaSB3Rīga
142.Bugra KatrīnaSB1Ķegums
143.  Buhtijarovs StanislavsVB3Rīga
144.  Buka BeateSB3Pirmaa
kuldiga
145.  Bukavs AdriansVB2Limbaži
146.  Buklagins LinardsVB2Cēsis
147.  Bukšs KristersVB4Valmiera
148.Buķe LuīzeSB2Jēkabpils
149.Buķe LuīzeSB1Jēkabpils
150.Buķis Kārlis-RobertsVB2Jēkabpils
151.Buķis Kārlis-RobertsVB2Jēkabpils
152.Buķis Kārlis-RobertsVB1Jēkabpils
153.  Bule DanielaSB3Rīga
154.  Bundzāns RūdisVB3Jelgava
155.  Bundze ElizabeteSB1Rīga
156.  Bundzis KristiānsVB3Rīga
157.  Burmeistere RafaelaSB3Rīga
158.  Bušs Marks-EilersVB2Rīga
159.  Butāns DanielsVB1Rīga
160.  Butevics KristiānsVB2Rīga
161.  Caics AugustsVB1TMNT
Rīga
162.Caune MartinsVB2FK Ādaži
R'igas nov.
163.  Caune PaulaSB1Rīga
164.  Caune PaulaSB3Rīga
165.  Caune RičardsVB2Rīga
166.  Celmiņš MarkussVB1Rīga
167.  Celms RihardsVB1
168.  Cielēns ReinisVB2Valmiera
169.Cimbale AmelijaSB1Mezares
170.Cimbale MarijaSB4Mezares
171.  Cimdina AmandaSB3Valmiera
172.  Cīmurs KārlisVB2Cīmurēni
Rīga
173.  Cīmurs ViestursVB1cīmurēni
Rīga
174.  Cīrule ElizabeteSB3Vecpiebalga
175.  Cīrulis Edijs-SandisVB3Rīga
176.  Cīrulis KristersVB3Ķekava
177.  Cīrulis MartinsVB1Garkalne
178.  Cīrulis NaurisVB3Valmiera
179.  Cīrulis PatriksVB1Garkalne
180.  Cīrulis-Baumanis Alens-OliversVB1Jelgava
181.  Citajeva KsenijaSB3Riga
182.  Cvetkova SintijaSB3Rīga
183.  Černišovs ViktorsVB1Rīga
184.  Čippa-Triškina KetijaSB2Hieroglifs International
Rīga
185.  Čodere LuīzeSB1Sigulda
186.  Čoders KurtsVB2Sigulda
187.  Čodore EmīlijaSB1Rīga
188.  Čudnovs RičardsVB3Liepāja
189.  Čukurs Jānis-NaurisVB3Aloja
190.  Dābols GatisVB3Rīga
191.  Dacko AdriansVB3Rīga
192.  Dadeika EmilijaSB3SB1
Rīga
193.  Dālbergs KristapsVB1Valka
194.  Damberga Laura-PatrīcijaSB3Mārupe
195.  Dambrovska SamantaSB1Rīga
196.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
197.  Daugulis MarksVB2Mārupe
198.  Daugulis TomassVB2Rīga
199.  Dauksts EduardsVB2METTA
Rīga
200.Dazarts MiķelisVB1Rīga
201.Dementjeva KarinaSB3Riga
202.Dementjevs ViktorijaSB2Riga
203.  Demidko ViktorijaSB3Valmiera
204.  Demonovs Olafs-DansVB3Carnikava
205.Derbenev ArseniyVB2Riga
206.Dīcmanis MaksimsVB1Riga
207.  Dimants RingoldsVB4Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
208.  Dižkalpe Patrīcija-KeitaSB4Sigulda
209.  Dmitrijevs DaniilsVB3Vangaži
210.  Doze MartaSB4Rīga
211.  Dreģis DanielsVB3Rīga
212.  Dreimane ElīnaSB1Jelgava
213.  Dreimanis ReinisVB3
214.  Dripe Eimija-EmanuēlaSB1Rīga
215.  Dripe JēkabsVB3METTA
Rīga
216.  Driviniece AsnāteSB4Rīga
217.  Drona JustīneSB3Limbaži
218.  Druvaskalna ElzaSB1Rīga
219.Dubaņevičs NormansVB1Rīga
220.  Dudnika Anna-MarijaSB4Sendy
Rīga
221.  Duiks RalfsVB3Rīga
222.  Dukse AnnikaSB4Rīga
223.  Dukse UndīneSB1Rīga
224.  Dumbris RičardsVB3Klapkalnciems
225.  Dumpis BrunoVB4Rīga
226.  Dzerve AkselsVB1Rīga
227.  Eglājs AnsisVB3Rīga
228.  Eglājs AtisVB1Rīga
229.  Egle KristersVB2Metta
Baloži
230.Eglite Anna-MarijaSB1Riga
231.  Eglītis DāvidsVB2Rīga
232.  Eglītis KristersVB4Rīga
233.  Eglītis Markuss-JānisVB3Rīga
234.  Eglītis TomsVB2Riga
235.Ekštets Marco-DilansVB1Carnikava
236.  Elmanis KristersVB4Smiltene
237.Elšarkavi SofiaSB1Rīga
238.  Embrekts RobertsVB3Jūrmala
239.Enkmanis Edgars-JēkabsVB3Rīga
240.Enkmanis Emīls-KurtsVB1Rīga
241.  Ērenfrīde ElīzaSB2Rīga
242.  Ernstsone AliseSB4Rucava
243.  Estrada-Rendons Staņislavs-FernandoVB1
244.  Faltiņa GabrielaSB1Jaunmārupe
245.  Feders GustavsVB1Jūrmala
246.  Fedjaņins NikitaVB1Rīga
247.  Fedotova TatianaSB1Rīga
248.Fedotovs ArtemijsVB1Riga
249.  Feimane KleopatraSB4Riga
250.  Feimane VeronikaSB1RIGA
251.  Felcis EmilijaSB1Felcis
Riga
252.  Fiļins ArnoVB2Rīga
253.  Fiļins GvidoVB3Rīga
254.  Fjodorova KatrīnaSB1Jelgava
255.  Flugīns GustavsVB3Jūrmala
256.  Freija GerdaSB1AFsport
Rīga
257.  Freija RihardsVB3AFsport
Rīga
258.  Freimane JanaSB2Jelgava
259.  Freimanis RalfsVB1Jelgava
260.  Freipičs MiķelisVB1METTA
Mārupe
261.  Frīdenbergs OttoVB3Rīga
262.  Fridrihsons OlafsVB1Rīga
263.  Furazeva AnastasijaSB2Bernu skrejiens
Riga
264.  Fūrmanis VoldemārsVB4Valmiera
265.  Gabrāne MadaraSB4Olaine
266.  Gaiķis Jurģis-JānisVB3Cēsis
267.  Gailītis ErnestsVB1Rīga
268.  Gailītis KristofrsVB4Rīgas
269.  Gailītis RegnārsVB3Rīga
270.  Gailums RihardsVB4Jēkabpils
271.Galancevs ArtemijsVB2Riga
272.Galancevs NikolassVB3Riga
273.Galdiņa Deina-EvaSB2Riga
274.  Gāliņš JēkabsVB2Ikšķile
275.Galviņš Edvards-MiksVB2Riga
276.Galviņš Ričards-JānisVB1Riga
277.  Gaļko DarinaSB3Rīga
278.  Gaļko MarjansVB2Rīga
279.Gangnuss Emīls-GustavsVB3Rīga
280.  Gaure MadaraSB2Riga
281.  Gauris EmīlsVB3FS Rikor
Riga
282.  Gauriša VeronikaSB1Rīga
283.  Gavriša Eleonora-DžemmaSB3Rīga
284.  Gavriša GabrielaSB2Rīga
285.Geca Estere-PaulaSB3Ogre
286.  Geiba GustavsVB2Sigulda
287.  Gekišs GrigorijsVB1ABC software
Rīga
288.  Gekišs JustinsVB2ABC software
Rīga
289.  Gerasimova PaulaSB2Rīga
290.  Gerbaševskis MatīssVB1Rīga
291.  Gerkens-Puisītis KristersVB4Rīga
292.  Gertnere BaibaSB3Rīga
293.  Gertnere SamantaSB3Rīga
294.  Gibašovs MatvejsVB2Maratona klubs
Ventspils
295.  Ginters GvidoVB3Rīga
296.  Goba EvaSB4Rīga
297.  Godiņš TeodorsVB3Rīga
298.  Goldbergs EdvardsVB3Riga
299.  Goļikova JūlijaSB4Rīga
300.  Gorodeckis GeorgsVB2Sigulda
301.  Goršakovs JegorsVB3Rīga
302.  Goršakovs KirillsVB1Rīga
303.  Gourikovitsh KonstantīnsVB4Rīga
304.  Gračinska OdrijaSB1Upesciems
305.  Gračinskis AndreassVB2Upesciems
306.  Grandāns EmīlsVB1Cita Rīga
Rīga
307.  Grandāns TomsVB3Cita Rīga
Rīga
308.  Grants Ričards-GustavsVB3Saldus
309.  Grase Anna-EmīlijaSB3Ikšķile
310.  Grava AlbertsVB1Gravas
Rīga
311.  Grava OskarsVB4Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola
Rīga
312.  Grāvītis RihardsVB2Rīga
313.  Gremze EdgarsVB4Ogre
314.  Grieznis GustavsVB1
315.  Grīna AliseSB3Kekava
316.  Grīnbergs AlensVB3Ķekava
317.  Grīns RihardsVB1Kekava
318.  Grīns RobertsVB2Kekava
319.  Grīnvalds-Ozols AdriānsVB3OZO
Ogre
320.  Griņevičs EļdarsVB1ABC software
Rīga
321.  Grišāns RenārsVB1Salaspils
322.  Grišāns RobertsVB3Salaspils
323.  Griškjane JanaSB3Daugavpils
324.Grodņa ArtjomsVB1Ogre
325.  Gromovs AleksandrsVB1Riga
326.  Groskops AdriansVB2Rīga
327.  Groza KateSB1Rīga
328.  Groza RihardsVB2Rīga
329.  Grudule DarjaSB1www.100dienas.lv
Riga
330.  Grudule JekaterinaSB3www.100dienas.lv
Riga
331.  Grudule VarvaraSB1www.100dienas.lv
Riga
332.  Grunckis GvidoVB2Rīga
333.  Grundmane EstereSB1Rīga
334.  Gubāte DanijaSB1Gubāti
Kalngale
335.  Gubāte MegijaSB3Gubāte
Kalngale
336.  Guda BeatriseSB3Mārupe
337.  Gudovska EnnaSB1Ķekava
338.  Gudovska TessaSB1Ķekava
339.  Gukļivska SamantaSB3Pūre
Tukums
340.  Gulāns Henrijs-MiksVB2Sigulda
341.  Gulbīns MatīssVB1Balvi
342.  Gulbis MātinsVB2Tukums
343.Gulbis RitvarsVB3Rīga
344.  Gulua SofikoSB3LMD.LV
Rīga
345.  Gulua TornikeVB2LMD.LV
Rīga
346.Gurjevs JehprsVB3Riga
347.Gūtfrice Šarlotte-EstereSB1Rīga
348.  Hāne IevaSB2Rīga
349.  Heisele DārtaSB1Saldus
350.  Henilans KristersVB4Ādaži
351.  Hevilans TomassVB3Ādaži
352.  Hihalovskis KristapsVB2Smiltene
353.  Hirte HaraldsVB2Smiltene
354.  Hišovs RobertsVB4Rīga
355.Hohlenko PavelsVB1Riga
356.  Holsteina LauraSB4Jurmala
357.  Ibrahima NadīnaSB3Rīga
358.  Igaunis EduardsVB4Rīga
359.  Ikauniece ElizabeteSB3Rīga
360.  Ikstena DanielaSB3Madona
361.  Ilusa EleonoraSB3Salaspils
362.  Ivanova AneteSB1VSK noskrien
Pierīga
363.  Ivanova DiānaSB3Jēkabpils
364.  Ivanovs DāvisVB3Smiltene
365.Ivanovskis ĒriksVB1Riga
366.  Ivanovskis-Pigits ErivestsVB2METTA
Rīga
367.Īvāns RalfsVB3Rīga
368.  Jačmeņevs BogdansVB2BlueOrange
Rīga
369.  Jagža ĢirtsVB2Rīga
370.  Jagža RēzijaSB1Rīga
371.  Jakimenko RaivoVB2Ogre
372.  Jakovele RebekaSB2Rīga
373.Jaksons RenarsVB3Krustpils novads
374.  Jakubone TīnaSB4SPORTLAND
Jelgava
375.  Jansone RēzijaSB3Rīga
376.Jansons Emīls-RalfsVB4Rīga
377.  Jansons KristersVB4Jūrmala
378.  Jansons RossVB2Tukums
379.Jansons ValtsVB1Ventspils
380.  Janševskis Miks-TomsVB2Mežinieku psk.
Jaunbērze
381.  Jasmane Anna-EmīlijaSB3Rīga
382.  Jaudzems AdriansVB4Piramida Triathlon Club
Jūrmala
383.  Jaundzema Dārta-ElīzaSB3Rīga
384.  Jaunzeme AliseSB4Rīga
385.  Jaunzems Jānis-HelvijsVB4Rīga
386.  Jefimova ĻubovaSB3Liepāja
387.  Jēgersone-Lāmane MadaraSB2Mārupe
388.  Jēkabsone UndīneSB2Ventspils
389.  Jekaterina BuninaSB3riga
390.  Jeļisejeva JustīneSB4Trapene
391.  Jeļistratovs DmitrijsVB2Rīga
392.Jermacāns SanijsVB1Rīga
393.  Jermonins AleksandrsVB3Coleomnt FKB
Rīga
394.  Jesyeva OdrijaSB4Ikšķile
395.  Jirgensone LavīnijaSB1Salacgrīva
396.  Jirgensons BrunoVB2Rīga
397.  Jirgensons LinardsVB4Sējas nov. Pabaži
398.  Jirjena NellijaSB1Rīga
399.  Jonan Karels-AdamsVB4Rīga
400.  Jonase AdrijaSB1Rīga
401.  Jubelis KasparsVB3Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
402.  Judina AriadnaSB4Rīga
403.  Juhmanis MarkussVB3hofmann triathlon team
Jūrmala
404.  Juhno ElizabeteSB1SEB
Liepāja
405.  Juhņēvičs MikusVB3Rīga
406.Junghāne NoraSB1Rīga
407.Junghāns EdvardsVB2Rīga
408.Junghāns PaulsVB2Rīga
409.Junghāns RihardsVB1Rīga
410.Jurčenoka SamantaSB3Rīga
411.  Jurjeviča EleonoraSB3Rīga
412.  Jurjevičs RalfsVB3Rīga
413.  Jurkovskis TomassVB3Liepāja
414.  Kadiša AgneseSB3Rīga
415.  Kairišs MartinsVB4Rīga
416.  Kairo RenārsVB1Baloži
417.  Kalijeva EmīlijaSB3Rīga
418.  Kallase LauraSB2Gulbene
419.  Kalna ElzaSB3Rikiji
Rīga
420.  Kalnciema BeatriseSB3Baloži
421.  Kalnietis EdgarsVB3Valmiera
422.  Kalniņa EnijaSB2Tukums
423.  Kalniņa KateSB2Rīga
424.  Kalniņa Katrīna-AnnaSB4Loja
425.  Kalniņa-Vīndedzkalna IevaSB4Sporta skola
Rīga
426.  Kalniņš KristersVB2Loja
427.  Kalniņš MarkussVB3
428.  Kalpiņa ElzaSB2Ozolnieki
429.  Kalpiņš KrišjānisVB3Ozolnieki
430.  Kalva GuntarsVB3Rīga
431.  Kaļenčenkova LarisaSB2Jūrmala
432.  Kaminskis ArtūrsVB1Rīga
433.  Kaminskis MarkussVB2Rīga
434.  Kampars EmīlsVB2Piņķi
435.  Kampenuss KārlisVB2Saldus
436.  Kantelis RičardsVB3Piņķi
437.  Kāpiņš MarkussVB3Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
438.  Kāpostiņš GothardsVB2Jelgava
439.  Karašnieks KārlisVB3Rīga
440.  Kārkle GabrielaSB1Rīga
441.  Kārkliņa Nellija-AnnaSB3Jūrmala
442.  Kārkliņš GustavsVB2Rīga
443.  Kārkliņš IvoVB2Carnikava
444.  Kārkliņš MarkussVB4Rīga
445.  Kārkliņš RaivoVB1Carnikava
446.  Karlikovs TimursVB3Riga
447.  Kārlsbergs MarksVB1Talsi
448.  Karnītis Ivis-NiksVB4Valkas nov.
449.  Karnītis RihardsVB2Rīga
450.Karols GeorgijsVB1Karoli
Jurmala
451.  Karols MarjansVB1Karoli
Jurmala
452.  Karpikova AmelijaSB1Riga
453.  Karpovs RalfsVB1Bērnu skrējiens
Rīga
454.  Karsuma AnnaSB1Rīga
455.  Kārtiņa SofijaSB2Rīgas raj.
456.Kasimovs RaiensVB1Marupe
457.  Kasparāns RobertsVB2Rīga
458.  Kaspere EstereSB3Kasperi
Bauska
459.  Kaspers OskarsVB1Bauska
460.  Kaucis RainersVB4Rīga
461.  Kauliņa AneteSB1Lielvārde
462.  Kazaka KetijaSB4Salacgrīva
463.  Kazaks Aleksis-RičardsVB3Skrīveri
464.  Kazaks ŅikitaVB4Rīga
465.Kazmina AliseSB2Rīga
466.  Keino KrišsVB2Riga
467.  Keirs KristersVB4Bbītes nov.
468.Keistere SofijaSB2riga
469.  Kelvinska AliseSB4Jūrmala
470.  Kesenfelds KristsVB4Liepāja
471.  Kirins EdgarsVB1Rīga
472.  Kirins RenārsVB3Rīga
473.  Kirjanova Sintija-LīvaSB3Jūrmala
474.  Kiršteins PatriksVB3Rīga
475.  Kiseļevs MarkussVB2Rīga
476.  Kisļakovs ArtjomsVB4SSK Arkadija
Riga
477.  Kitija KeitaSB3Rīga
478.  Kivlis TomassVB2
479.  Kiziks KristersVB2Ogre
480.  Klapars KrišjānisVB2Cēsis
481.  Klauža ElzaSB1Roja
482.  Kleinbergs KurtsVB2Liepāja
483.  Klesmane IrinaSB4Gulbene
484.  Klevinska GabrielaSB2Jūrmala
485.  Klezbergs KristapsVB3Cēsis
486.  Klismeta PaulaSB2
487.  Kluša Marta-PaulaSB3rīga
488.  Klušs EvertsVB1rīga
489.  Kļaviņa DanielaSB4Rīga
490.  Knoka LaumaSB1Rīga
491.  Knoks KārlisVB2Rīga
492.  Kočāne KerijaSB3Rīga
493.  Kode AnnijaSB1Rīga
494.  Kode AnnijaSB1
495.  Kohanovska MarinaSB2
496.  Kohanovskis ArtjomsVB1Riga
497.  Koitla MarlonSB3Parnu
498.  Kokare KerijaSB4
499.  Komisaraitis ElviraSB3Rīga
500.  Komsjukova SajansVB1Riga
501.  Kondratoviča KiraSB2Rīga
502.  Kondriča LuīzeSB4Smiltene
503.  Kononovičs DmitrijsVB3Riga
504.  Konrāde IevaSB2Baldone
505.  Konrāds AldisVB3Baldone
506.  Konstantinova DenielaSB4Ikšķile
507.  Korčagins PēterisVB2Rīga
508.  Kore EduardsVB1Ventspils
509.  Korenika Anna-LindaSB4Deaf
Riga
510.  Koreškova NikolaSB1Rīga
511.Koritko NikaSB1Rīga
512.  Korols DanielsVB1Riga
513.  Korotjajevs AdriansVB3Olaine
514.  Korsakovs StaņislavsVB2Riga
515.  Kosenkovs MārcisVB3Rīga
516.  Kosenkovs TomsVB1Rīga
517.  Kossoviča AgateSB2Rīga
518.  Kotāns TomsVB4Valmiera
519.Kotovičs AlekssVB1Rīga
520.  Kovaļovs KonstantīnsVB3
521.Kozlovs JēkabsVB1ikšķile
522.  Kozlovska AlisaSB1Liepaja
523.  Kozlovska SvetlajaSB1Liepaja
524.  Kozlovska VikaSB3Liepaja
525.  Kramiņš RodrigoVB4Kramiņi
Bauska
526.  Krampe MartaSB4Rīga
527.  Krampe MontaSB2Rīga
528.  Krampis MārcisVB1Rīga
529.  Kranovs ŅikitaVB2Rīga
530.  Krasanovs ArtjomsVB3Rīga
531.  Krasohina DianaSB2Rīga
532.  Krastiņa PaulaSB1Kuldīga
533.  Krastiņš DanielsVB3
534.  Kreice AnnaSB2Rīga
535.  Kreice BertaSB3Rīga
536.  Kreics MiķelisVB1Rīga
537.  Kreišmane Estere-GabriēlaSB2Rīga
538.  Kreišmanis TomsVB2Valmiera
539.  Krieviņš RainersVB3Rīga
540.  Krīgers ReinisVB2Rīga
541.  Krilova AlikaSB3Maskava
542.  Krims ArtjomsVB1
543.  Kripe Nikola-MegijaSB3Rīga
544.  Kristapsons MarksVB3JELGAVA
545.  Kristapsons TomassVB3JELGAVA
546.  Kristberga Marija-KlēraSB2Rīga
547.  Krišjānis RūdolfsVB1Rīga
548.  Krivickis JaroslavsVB1Rīga
549.  Kročaka OlgaSB3Rīga
550.  Kročaks GļebsVB1Rīga
551.Kronberga AnnaSB1Baloži
552.  Kronbergs RobertsVB3Rīga
553.  Krošs MarksVB2Rīga
554.  Krūmiņa DārtaSB1Susuri
Jēkabpils
555.  Krūmiņa Sofija-KeitaSB2Valmiera
556.  Krūmiņš NaurisVB1Valmiera
557.  Krustkalna JasmīnaSB3Carnikava
558.  Krustkalns AlfrēdsVB4Carnikava
559.  Krutikova MarijaSB1
560.  Krutkēvičs RalfsVB2Ādaži
561.  Krūzenberga RūtaSB4Valmiera
562.  Kubliņa SindijaSB4Cēsis
563.  Kucina MartaSB1Rīga
564.  Kucina PolinaSB2Riga
565.  Kučenko ArtemijsVB1Rīga
566.Kučerenko KsenijaSB1Riga
567.  Kučiers ErnestsVB1Salaspils
568.  Kudiņa LuīzeSB3Rīga
569.  Kūkojs RūdisVB3Saulkrasti
570.  Kukulis ArtūrsVB4Rīga
571.  Kukulis MarkussVB2Rīga
572.  Kūle RenāteSB3Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
573.Kuliševskis MaksimsVB3Rīga
574.  Kūlītis MatīssVB1Rīga
575.  Kundzins JorensVB1Riga
576.  Kundzins Markuss-DzordansVB1Riga
577.  Kundzins Melisa-AnnaSB1Riga
578.  Kuprijanovs JegorsVB4Rīga
579.  Kuprjanova GabrielaSB2Nītaure
580.  Kureši Ralfs-EmīlsVB1Rīga
581.  Kusiņš DominiksVB2Preiļi
582.Kuzmins DanielsVB3Rīga
583.  Kuzminskis Aleksandrs-PatriksVB3Carnikava
584.Kvitkevics AlensVB1Riga
585.  Ķēniņš RobertsVB4Rīga
586.  Ķepīte ElizabeteSB2Valmiera
587.  Ķesteris OliversVB1
588.  Ķeviņš AleksisVB4Rīga
589.  Ķezbere AnceSB4Dobele
590.  Ķiepe-Ķipse MiksVB4Baltezers
591.  Ķiģele LīvaSB2Mārupe
592.  Ķiģele MadaraSB1Mārupe
593.  Ķīsis ErvīnsVB2Rīga
594.  Ķīsis RičardsVB1Rīga
595.  Labāne PaulaSB2Rīga
596.Labecka Maria-MatildaSB2kleopatra
riga
597.Labecka Marta-AleksandraSB2kleopatra
riga
598.  Lācis MartinsVB2FS METTA
Rīga
599.  Lācis RobertsVB1FS METTA
Rīga
600.  Lagsbergs GustavsVB1Dancotāji
Rīga
601.  Lamstere GabriēlaSB2Ogre
602.  Lamsters LinardsVB4Rīga
603.  Lanka RūtaSB3
604.  Lanska ZlataSB3Rīga
605.  Lapiņa ElizabeteSB2Salaspils
606.  Lapiņš KristersVB3Jūrmala
607.  Lapsiņa Emīlija-ElizabeteSB1X99/Slīterāni
Ogre
608.  Lapsiņš Tanels-TomassVB2X99/Slīterāni
Ogre
609.Larionovs MarksVB1Rīga
610.  Laseviča NikoletaSB1Rīga
611.  Lasevičs RamilsVB1Rīga
612.  Lasmane MāraSB2Rīga
613.  Lasmanis GustavsVB2Rīga
614.  Lasmanis JānisVB1
615.  Lauge EmīlijaSB2Rīga
616.  Laumanis Gustavs-EmīlsVB1Optimus Prime
Rīga
617.  Lauris MārcisVB2Rīga
618.Lauva LuīzeSB1Rīga
619.  Lazareva LolitaSB4Rīga
620.  Lazdiņa EstereSB3Rīga
621.  Lazdiņa LoretaSB4Ķegums
622.  Lazdiņš Artūrs-JānisVB4Rīga
623.Lebedevs DaniilsVB1Riga
624.Lediņš Anrijs-LeoVB3Baloži
625.Leiste LauraSB1Rīga
626.  Leja ZaneSB2Jaunolaine
627.  Lejiņa AnnaSB1Lejiņi
Rīga
628.  Lejiņš ĀdamsVB2Lejiņi
Rīga
629.  Leoparde LeldeSB2Rīga
630.  Lepņevs Maharrams-HadiVB2Rīga
631.  Levijeva ViktorijaSB2zabbix
Riga
632.  Levijevs DmitrijsVB3Zabbix
Rīga
633.Līcis TomsVB1Rīga
634.  Līdaka DārtaSB1Ķekava
635.  Līdaks EmīlsVB1Ķekava
636.  Līdums Aleksandrs-ArtūrsVB2METTA
Rīga
637.  Lielupe MaijaSB4Madona
638.  Liepa DžastinsVB3Rīga
639.  Liepa KristofersVB1Rīga
640.  Liepa LīvaSB1Tukums
641.  Liepa Paula-NikolaSB3Tukums
642.  Liepinja LuizeSB3SB
Riga
643.  Liepiņa EvelīnaSB3Limbaži
644.  Liepiņa LuīzeSB4Rīga
645.  Liepiņa PaulaSB3Rīga
646.  Liepiņš AndrisVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
647.  Liepiņš KristapsVB1Sigulda
648.  Liepiņš Mārcis-LūkassVB4Rīga
649.  Liepiņš RaulsVB4SK Metroons/ Nike
Rīga
650.  Liepkauls MarksVB1Rīga
651.  Ligeika LuīzeSB2Jelgava
652.  Liguts PatriksVB2Rīga
653.  Liģere AliseSB2Jūrmala
654.  Lilienfelde ElizabeteSB2Rīga
655.  Linde HelvijsVB3Tukums
656.  Lindenbergs TomsVB2Rīga
657.  Lindermanis MarkussVB3Rīga
658.  Liners FilipsVB4Rīga
659.  Linite EvelīnaSB4Rīga
660.  Liparte MontaSB3Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
661.  Lipskis GustavsVB1Limbažu pagasts
662.  Lipša AndrisVB3Ikšķile
663.  Litaunieks KristersVB3Jelgava
664.  Litaunieks RainersVB2Jelgava
665.  Līvmanis RobertsVB3Inčukalns
666.  Lobanovs DenissVB1Riga
667.  Lobanovs MarksVB3Rīga
668.  Loca MartaSB1Ozolnieki
669.  Locāns TomsVB2Rāmava
670.  Locs RobertsVB1JUNGA
RIGA
671.  Ločmele PaulaSB4Mārupe
672.  Ločmele SanijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
673.  Ločmele SofijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
674.Lomaševska SintijaSB4Rīga
675.Lorenca JasmīnaSB3Rīga
676.  Lorencs MarkussVB1METTA
Ķekava
677.  Losa SintijaSB3Rīga
678.Losevs ArtjomsVB1Riga
679.  Loze AnnaSB3Cēsis
680.  Lubāne JustīneSB2Rīga
681.  Lubāns JēkabsVB2Rīga
682.Lucāne Loreta-MāraSB2Sigulda
683.Lukinov MikhailVB1Riga
684.  Luksis EduardsVB3METTA
Rīga
685.  Lupolovs AdreānsVB2Inciems
686.  Lūsiņš RalfsVB2Rīga
687.Luters RalfsVB1Rīga
688.  Ļebedevs PlatonsVB3Rīga
689.  Ļežaņina JeļenaSB2Rīga
690.  Ļinina VeronikaSB4Olaine
691.Ļitvīnovs DenissVB2Valmiera
692.Ļucāns ĢirtsVB3Ādaži
693.Ļucāns KristersVB4Ādaži
694.  Mackus KristersVB2Rīga
695.  Majors LaurisVB2Valmieras 5 vidusskola
Valmiera
696.  Makareviča ArinaSB3
697.  Makarevičs ArtjomsVB1
698.  Makarova VeronikaSB2Rīga
699.  Makarovs IļjaVB4Riga
700.  Makrecka Ana-VikijaSB1Jelgava
701.  Makrecka Eva-VendijaSB1Jelgava
702.  Malnača SigneSB4BJC Laimīte
Rīga
703.  Malnača SigneVB4BJC LAIMĪTE
Rīga
704.  Maļceva ValērijaSB3Rīga
705.  Maļcevs AleksandrsVB3Rīga
706.  Mandelis ArnoVB1Raseli
Rīga
707.  Mandelis TomassVB3Raseli
Rīga
708.  Markina MarinaSB4Alderi
709.  Markovs EdvardsVB4Sigulda
710.  Markulis AntonsVB1Rīga
711.  Markulis JāzepsVB3Rīga
712.  Markuss Roberts-DanielsVB1Jūrmala
713.  Martinsons SigvardsVB1Rīga
714.  Martinsons TeodorsVB1Rīga
715.  Mārtiņa LauraSB3Skrīveru nov. Skrīveri
716.  Masalova MarijaSB3Rīgā
717.  Maskalāns NilsVB3Rīga
718.  Maslovs DamirsVB2Riga
719.  Matešins RičardsVB1Rīga
720.  Mateuss MarksVB3Ādaži
721.  Matisons PaulsVB1Jūrmala
722.  Matjass EmīlsVB1
723.  Matjass MatīssVB2
724.  Matvejevs JustinsVB2Riga
725.  Māzika AliseSB3Ogre
726.  Mazulis EmīlsVB4Riga
727.  Mazulis KlāvsVB3
728.  Mazulis KrišjānisVB4Riga
729.  Mazulis TomsVB1Riga
730.  Mažajeva AlinaSB4Olaine
731.  Mažajevs AleksejsVB3Olaine
732.  Medne KristaSB1Rīga
733.  Medne SkaidraSB4Olaine
734.  Mednis ArtisVB1Rīga
735.  Mednis EgnārsVB1Ventspils
736.  Megnis DāvisVB2Valmiera
737.  Megris MarkussVB2Krimuldas nov.
738.  Meiere DārtaSB3Rīga
739.  Meiere JūlijaSB1Liepāja
740.  Melbārde AnceSB2Valka
741.Melbārde ElzaSB2Rīga
742.  Melbārdis MarksVB3METTA
Rīga
743.  Melderis RegnārsVB4Bērnu skrējiens
Rīga
744.  Meldrajs ArtjomsVB3Riga
745.  Mellups Evans-RobertsVB1Rīga
746.  Melnūdris Emīls-JānisVB1Rīga
747.  Meļķis JēkabsVB1Meļķīši
Salacgrīva
748.  Mengote MadaraSB1Rīga
749.  Mereņanu AndrejsVB2Carnikava
750.Mergina PatrīcijaSB2Ādaži
751.  Meržvinska ElīzaSB2Kuldīga
752.  Metene MerijaSB4Valmiera
753.  Mežvēvers MartinsVB1Ogre
754.  Mežvēvers TomassVB1Ogre
755.  Mickevičs AleksandrsVB2Rīga
756.  Mickēvičs MarkoVB2Valmiera
757.  Miezis EvertsVB2Stopiņu nov.
758.  Miezis GvidoVB4Stopiņu nov.
759.  Migla PatriksVB1Riga
760.  Miglāne AliseSB2Mārupe
761.  Miglāns KristersVB1Rīga
762.  Mihailovs AnrijsVB3Rīga
763.  Miklaševiča PatrīcijaSB1Rīga
764.  Miklaševičs MiksVB1Rīga
765.  Miķēns RičardsVB3V.Zālīša sākumskola
Rīga
766.  Mirbahs KārlisVB3Rīga
767.  Mironova KatrīnaSB1Rīga
768.  Misiņš LinardsVB3Liepaja
769.Mitrohina AlisaSB1Rīga
770.  Mjagkiha DarjaSB4BlueOrange
Rīga
771.Mļečko LeonsVB1Rīga
772.  Modestova DarjaSB1Riiga
773.  Moeda EvitaSB4Mārupe
774.  Moeda IvonnaSB3Mārupe
775.  Mogocis AndrisVB4Rīga
776.  Moldavčuks ArtūrsVB3Jelgava
777.  Monanova DarjaSB2Rīga
778.Moškevičs KirillsVB1riga
779.Movļaiko ArinaSB1Rīga
780.  Mozga HugoVB3Ikšķile
781.  Mucenieks RihardsVB1Rundāles novads
782.  Muižnieks RalfsVB3Ādaži
783.  Muižnieks ReinisVB2Jelgava
784.  Muižnieks RobertsVB3Sporto visa klase
Jelgava
785.  Mukāne ElīnaSB1-
Rīgas rajons
786.  Mulla EstereSB2Saulkrasti
787.Murāne RoksanaSB1Rīga
788.  Murmanis RobertsVB4Rīga
789.  Nagliņš MiksVB3Ādažu pag.
790.  Nagliņš NiksVB3Ādažu pag.
791.  Naumčiks MārtiņšVB2Dobele
792.  Nazarkevičs AllansVB2Rīga
793.  Nececkis Reinis-RobertsVB3Rīga
794.  Nedēļa ArmandsVB4Rīga
795.  Negele MartaSB3Smiltene
796.  Neibauere PoļinaSB2Rīgā
797.  Neimanis RihardsVB3Mārupe
798.  Neļķe JānisVB1Cēsis
799.  Nežbots RalfsVB2Līgatne
800.  Niedings RalfsVB1Sigulda
801.  Nille NoraSB2Rīgs
802.  Nismanis GustavsVB1METTA
Rīga
803.  Novickis MaksimsVB1Riga
804.  Noviks ErnestsVB1Rīga
805.  Noviks RobertsVB3Rīga
806.  Nurmatova LayloSB2Rīga
Rīga
807.  Ņestrojeva EmmaSB3Rīga
808.  Ņesvetajeva LiānaSB4Rīga
809.  Oinaskova AliseSB2Ogre
810.  Okomans ArtjomsVB2BlueOrange
Rīga
811.  Olsena AnnaSB3Jelgava
812.  Onkele NikolaSB3Piņķi
813.  Opolčenova EmmaSB1Internarional Maritime Sport Community
Rīga
814.  Orgs DaumantsVB1Rīga
815.  Orlova SofyaSB4Rīga
816.  Orniks DemijensVB3Rīga
817.  Osis KurtsVB1Ošu Team
Riga
818.Osmolovska LoretaSB4Rīga
819.  Osmolovskis EduardsVB2Rīga
820.  Otto EdmundsVB4n
Tukums
821.  Ozers ArnoldsVB1Rīga
822.  Ozoliņa MartaSB4Rīga
823.  Ozoliņa MartaSB2Rubenes Džabiņas
Ādaži
824.  Ozoliņa PaulaSB1Matisons Runner's Club
Ventspils
825.  Ozoliņš AkselsVB2Rīga
826.Ozoliņš HaraldsVB1Ikšķile
827.  Ozoliņš HerbertsVB1Ādaži
828.  Ozoliņš MatīsVB3Liepāja
829.  Ozoliņš SaulvedisVB4Rīga
830.  Ozols MarkoVB3Lielvārde
831.  Padedzis EduardsVB1Ogre
832.  Paegle BrunoVB1Rīga
833.Pagrode Andželīna-NikolaSB4Rīga
834.  Pahomova Nikola-PaulīnaSB2Rīga
835.Pahomovs ArsenijsVB4Riga
836.  Pahomovs MartinsVB4Rīga
837.  Pakalns RalfsVB3Riga
838.  Pāķe LeldeSB4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
839.  Pāķe MadaraSB2Saulkrasti SRT
Saulkrasti
840.Pallo PatrīcijaSB1Ķekava
841.  Palma MadaraSB1Rīga
842.  Pāne-Sermulis RalfsVB3Ogre
843.  Panova MargaritaSB1Rīgā
844.  Papāne GabrielaSB1METTA
Ķekava
845.  Papāns LeonardsVB2METTA
Ķekava
846.  Parfjonovs PatriksVB1Liepāja
847.Pastare Elīze-MarijaSB1LĪVĀNU NOVADS
848.Pastars Daniels-JānisVB4LĪVĀNU NOVADS
849.  Pastars KirilsVB4Jaunolaine
850.  Paškauska PaulaSB3Jelgava
851.  Patmalniece ŠarloteSB1
852.  Paulane AnastasijaSB2Rīga
853.Pāvele MartaSB1Rīga
854.Pavlenko TimursVB3Ģimenes mafija
Jelgava
855.  Pavlovs IļjaVB4Rīga
856.  Pele-Ozoliņa PaulaSB3Rīga
857.  Peltmane ElizabeteSB2Valmiera
858.  Penegs RobertsVB3Ķekava
859.  Peperniece Jasmīna-AnnaSB3Cēsis
860.  Pērkons UvisVB4Gulbene
861.  Pētersone SabīneSB2Alūksne
862.  Pētersons KristersVB1
863.  Pētersons RičardsVB4Rīga
864.  Petinena AdrijaSB3Kārsava
865.  Petrakovs MihailsVB3Rīga
866.  Petrovičs RalfsVB2Rīga
867.Petrusa TīnaSB2Dobele
868.  Pigožņa KerijaSB1Noķer ja vari ZIBRAĶETES
Rīga
869.  Pigožņa MartinsVB1Noķer ja vari ZIBRAĶETES
Rīga
870.  Pilsētniece KateSB3Alūksne
871.  Pinkule MontaSB4Rīga
872.  Pinkulis PaulsVB2Rīga
873.  Piņķe MartaSB2Jūrmala
874.  Piņķis MatissVB1Jūrmala
875.Pirags GustavsVB1Rīga
876.Pivnenko PaulaSB1Riga
877.  Pladers MaksimsVB2
878.Platejs Markuss-KevinsVB4Rīga
879.  Pluģis RičardsVB4Rīga
880.  Plukšs KristapsVB4Salaspils
881.  Podinskis MarkussVB3Jūrmala
882.  Podinskis RegnārsVB2Jūrmala
883.  Podnieks GustavsVB1Silakrogs
884.  Podrezs EduardsVB3Rīga
885.  Podziņš RinardsVB2Rīga
886.  Poga MarkussVB3Lielvārde
887.  Pogrebnija ValērijaSB1Rīga
888.  Poikans ĒriksVB3Rīga
889.Pojonisevs ArtjomsVB2Riga
890.  Pokule MereditaSB2Rēzekne
Rēzekne
891.  Pommers RalfsVB1Rīga
892.  Popeiko ViktorijaSB4Rīga
893.  Popovs DominiksVB2
894.  Popovs MaksimsVB1Rīga
895.  Popovs ŅikitaVB2Rīga
896.  Portnaja AurikaSB4Belkas
Rīga
897.  Posredņikova AdriānaSB4Rīga
898.Posredņikovs MaksimsVB1Rīga
899.Preisis RūdolfsVB3Ādaži
900.  Priede MārtiņšVB1Priedes
Rīga
901.  Priede MatīssVB2Priedes
Rīga
902.  Priede RobertsVB3Rīga
903.  Priževoite Anna-KatrīnaSB3AK un Co
Salaspils
904.  Prohorovs IļjaVB2
905.  Prokudina VladislavaSB4Rīga
906.  Prokudins MaksimsVB3Rīga
907.  Pronausks AntonsVB3Rīga
908.  Provorovs RobertsVB1RIGA
909.Pudža SofjaSB1Rīga
910.Puķīte Denīze-ElizabeteSB4Riga
911.  Punkstiņš NaurisVB4Jūrmala
912.  Puplovskis PēterisVB2Rīga
913.  Pūpols Patriks-MiksVB1Rīga
914.  Puriņš KārlisVB1Saulkrasti
915.  Purs AleksandrsVB4Ogre
916.  Putina PaulaSB4
917.  Putina PetraSB1
918.  Putins PatriksVB3Rīga
919.  Putnāns OļegsVB3Kazdanga
920.  Putniņš ArtisVB1Rīga
921.  Puzāne AliseSB3Puzanjata
Ludza
922.  Puzāne DanaSB2Puzanjata
Ludza
923.  Rācenis TeodorsVB2Rīga
924.  Rača LoretaSB2RĪGA
925.  Račāns RalfsVB2Rīga
926.  Račkova KetrīnaSB1Saldus
927.  Račs Ričards-VidvudsVB3RĪGA
928.  Radels GustavsVB3Rīga
929.Radugins ViktorsVB1Riga
930.Rakēvičs RaitisVB1Rīga
931.  Rakickis MārtiņšVB3Rūjiena
932.  Ralfs RobertsVB2Tukums
933.  Randa LuīzeSB3Ādaži
934.  Rariņš MarkusVB3Rīga
935.  Ratniece ElzaSB1Sportlat
Rīga
936.  Ratniece LenoraSB4Rīga
937.  Raudevs EdgarsVB1
938.  Rāzna KrišjānisVB2Rīga
939.  Regža AgateSB3
940.  Regža DārtaSB2
941.  Reingolde AliseSB3Smiltene
942.  Reinholds IlvarsVB4Rīga
943.  Reiniks AdriansVB2Rīga
944.  Reinsone EmijaSB1Rigas 169.pirmsskolas izglitibas iestade
Riga
945.  Reinsone KarolīnaSB1Ogre
946.  Reinsons NikolassVB3Jāņa Poruka vidusskola
Riga
947.  Reķe EvaSB1Mārupe
948.  Reķe LauraSB2Mārupe
949.  Repko DamiansVB1Baltezers
950.  Riba ReinisVB3Rīga
951.  Ribakovs JaroslavsVB1Rīga
952.  Ribikauskis RalfsVB3Bauska
953.  Rieksiņš SvensVB4Rīga
954.  Riekstiņa Anna-OlīvijaSB2Rīga
955.  Rilts GustavsVB3Limbaži
956.  Rinmanis KristofersVB1
957.Rinmanis OliversVB1Rīga
958.  Riņķis RobertsVB1Rīga
959.  Rizga EstereSB1KALSNAVA
Madona
960.  Rizga RēzijaSB1KALSNAVA
Madona
961.  Roderts FilipsVB4Mārupe
962.  Romanausks KristapsVB1SPORTLAND
Rīga
963.  Romanovskis RegnārsVB2Riga
964.  Romaško MadaraSB3individuāli
Talsi
965.  Rone GabrielaSB4RONE
Rīga
966.  Ronis SandisVB1RONIS
RĪGA
967.  Roščins AleksejsVB2Rīga
968.Rozentāla LeilaSB1Rīga
969.  Rozentāle AmandaSB1Iecava
970.  Rozentāle Luīze-AnnaSB1Rīga
971.  Rozentāls ValtersVB2Rīga
972.  Rubene EnijaSB2Rīga
973.  Rubenis ValtersVB1Rīga
974.  Rubulis RenārsVB1Valmiera
975.  Rudzīte RozeSB2Rīga
976.  Ruģele LauraSB3SK Metroons/ Nike
Mārupe
977.  Ruģele PatrīcijaSB3Rīga
978.  Rullis HenrijsVB1ogre
979.  Rūniks RihardsVB1Rīga
980.  Ruso AleksandraSB2Rīga
981.  Russo Antonio-BrunoVB1Rīga
982.  Rutins AlekssVB1Deaf
Riga
983.  Rutkovskis Ivo-ČeissVB1Rīga
984.  Rutkovskis MarksVB1Rīga
985.  Ružāne ElizabeteSB1Rīga
986.Sabļins AlekssVB1Rīga
987.  Sadauskis MarkussVB3Rīga
988.  Safranoviča EmijaSB4NIKE
Rīga
989.  Safranoviča SamantaSB1NIKE
Rīga
990.  Saklaure Lauma-LīvaSB2Ādaži
991.  Saklaure Madara-MāraSB1Ādaži
992.  Saklaurs RaimondsVB1Ādaži
993.  Sakne DenisVB1
994.  Salcēvičs TomassVB3Rīga
995.  Salcēvičs ValtersVB2Rīga
996.  Saldābols TimursVB2Rīga
997.  Salenieks AkselsVB1
998.  Salenieks SandisVB1
999.  Saliņš MārtiņšVB1Rīga
1000.  Saliņš RegnārsVB1Rīga
1001.  Saliņš RodrigoVB2Rīga
1002.  Salmiņš Deivids-FilipsVB3Jēkabpils
1003.  Salnājs ErnestsVB1Rīga
1004.  Saltais TeodorsVB3Valmiera
1005.Samčuks BogdansVB1Rīga
1006.Samofalova Alīna-KeitaSB3Jūrmala
1007.  Sanja DāvisVB4baites pag.
1008.Sapa AntoninaSB1Riga
1009.  Sāra LīvaSB1METTA
Ķekava
1010.  Sargautis DovydasVB1Carnikava
1011.  Sargautis RicardasVB4Carnikava
1012.  Sārs ĒriksVB3METTA
Ķekava
1013.  Sārs ReinisVB3METTA
Ķekava
1014.  Saukuma MadaraSB2Jelgava
1015.  Saukums KasparsVB3Jelgava
1016.  Sauliņš HardijsVB4Aizputes pagasta pamatskola
Aizpute
1017.  Saulīte Adele-GrētaSB1Bukulti
Bukulti
1018.  Saulīte SindijaSB3
1019.  Saulītis AdriansVB2
1020.  Savana KeitlīnaSB1Tukums
1021.  Savicevs ArsenijsVB3Riga
1022.Savickis RodionsVB2Berni
Riga
1023.  Seikste MairaSB1Rīga
1024.  Seiksts MarkussVB3Rīga
1025.  Semenenko DenissVB1Riteņvasara
Riga
1026.Semenistijs AleksandrsVB1Riga
1027.Semjonovs IljaVB1Ģimenes mafija
Jelgava
1028.  Seņkova MartaSB2Rīga
1029.  Sets NīlsVB4Mārupe
1030.  Sidorovičs AlekssVB1Jūrmala
1031.  Sidorovičs TomassVB1Jūrmala
1032.  Sidorovs IvansVB3Rīga
1033.  Sidorovs StepansVB1Riga
1034.  Sila PaulaSB2Riga
1035.  Siliņš Ernests-JānisVB1Rīga
1036.  Siliņš PēterisVB4Ikšķile
1037.  Simakhin ArtemVB4Rīga
1038.  Sings Hugo-HardžotsVB4Rīga
1039.  Siņicine MonikaSB1Rīga
1040.  Siņicine SofijaSB2Rīga
1041.  Siņicins RobertsVB2Inčukalns
1042.  Sīpola AnnaSB4Tukums
1043.  Skaistkalns LeonardoVB1Rīga
1044.  Skane SelmaSB3
1045.  Skanis OliversVB2
1046.  Skapsta MelisaSB2Rīga
1047.  Skotels JānisVB2Limbaži
1048.  Skrabe LieneSB1Valmiera
1049.  Skrastiņš KārlisVB4Lielvārde
1050.  Skripis AleksejsVB2Rīga
1051.  Skripnika ElīnaSB1Jūrmala
1052.Skulte DanielsVB1Rīga
1053.Skulte LuīzeSB1Rīga
1054.  Slišāns JēkabsVB2Viļaka
1055.  Sloka AliseSB1Rīga
1056.  Sloka LuīzeSB2Rīga
1057.  Smertevs NikitaVB3Ogre
1058.  Smildziņš EmīlsVB4Jūrmalas triatlona klubs
Jūrmala
1059.  Smiltniece OdetaSB3Silvanols
Rīga
1060.  Smirnova DiānaSB4Olaine
1061.  Smirnovs ArtūrsVB2
1062.  Some SanijaSB3
1063.  Spaile PaulaSB2Erg'li
1064.  Spalva TijaSB3METTA
Rīga
1065.  Spalvēns RenārsVB1Rīga
1066.  Spirks ValtersVB3Alūksne
1067.  Spridzēna EstereSB4Madona
1068.  Spriņģis GustavsVB3Spriņģu ģimene
Rīga
1069.  Sproģis KārlisVB4Rūjiena
1070.  Stafecka AdrijaSB1Madona
1071.  Stankevičs TomsVB4Rīga
1072.  Staņa NiklāvsVB2Briksnis
Rīga
1073.Statkus SimonaSB1Riga
1074.  Statkus SofijaSB3riga
1075.Statkus StellaSB1Riga
1076.  Steinerts DensVB4Rīga
1077.  Stepanovs Tomass-KristsVB4Rīga
1078.  Stepāns RaulsVB3Liepāja
1079.  Stīpnieks KrišjānisVB3Rīga
1080.  Stīpnieks RobertsVB1Rīga
1081.  Stivriņš DāvisVB1Jūrmala
1082.  Stivriņš MarkussVB1Jūrmala
1083.  Stolbovs RalfsVB1Jurmala
1084.  Stonka AlvisVB4Ādaži
1085.  Stonka DaumantsVB1Rīga
1086.  Stonka MāraSB1Riga
1087.  Strādere EnijaSB2Valmiera
1088.  Straume EmīlijaSB3Rīga
1089.  Straupe AliseSB1
1090.Stravinska PatrīcijaSB1Rīga