Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Labās mantas
Sportlat

Statistika

eXTReMe Tracker

We Run Riga 2017 (21,0975km skr., 10km skr., 10km nūjoš., bērni) | Saraksts

21,0975km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 UdovkinsDmitrijs21V20Alūksne
2 DzērveZane21S20VSK NoskrienJumprava
3 PuriņaZane21S20Saulkrasti
4 MatuļoneZane21S20Rīga
5 LiepiņšUģis21V20Saulkrasti
6 HatkoAgris21V20Rīga
7 PenceDzintra21S40Talsi
8 TīsiņaMonta21S20Rīga
9 MarcinkeneVeronika21S30Рига
10 KravčenkoMarta21S30Liepāja
11 TroņenkovaKristīne21S30Marupe
12 JansoneLaila21S20Rīga
13 SūniņaSanita21S20Rīga
14 StrautiņšGunvalds21V50SPORTA RATIAizkraukle
15 SolovjovaAlīna21S20
16 ZeļenkovaKristīne21S20Valmiera
17 EzeraAntra21S50Talsi
18 FroļenkovsViktors21V20Rīga
19 ApseZane21S30
20 GintereInga21S30Rīga
21 CakulsRaivis21V40CakuliRīga
22 ElseElīna21S20Rīga
23 GrišāneOlga21S20RietumuRiga
24 ArnicāneAļona21S40PaBaso.lv /VSK Noskrien
25 LiepinsRoberts21VJJelgava
26 ArnicānsAinārs21V40PaBaso.lv /VSK Noskrien
27 BenuzsMikelis21VJValmiera
28 GolubeckisVitālijs21V20VSK NoskrienRīga
29 CeriņaKarīna21S30ASI Ski-boxĀdaži
30 ŠalajevsJuris21V30Rīga
31 VilevicsElvijs21V20Riga
32 GrīnmansAleksandrs21V40C.T.CoRīga
33 DzenisArtūrs21V30
34 MelezersĢirts21V30
35 LabinskaBeāte21S40Rīga
36 GorbunovaSandra21S40Riga
37 FenchenkoKonstantin21V40Moscow
38 FeldmaneAnita21S30Rīga
39 MeilertsAgris21V40
40 PaltereIlva21S20Riga
41 ErvartsEinārs21V20Rīga
42 BarkanovaDiāna21S20Dagda
43 MeļņikovaMargarita21S30Rīga
44 AntonovsAleksandrs21V30Riga
45 GrivkovsArtjoms21V30Rīga
46 LavrenovsDeniss21V30Rigs
47 ĶesterisIvo21V30Rīga
48 PričinaLīga21S30Rīga
49 Seremetjeva-GruduleMarina21S30www.100dienas.lvRiga
50 SpricisRaimonds21V30Nike+ Run Club RIGARīga
51 AbiļevaEvija21S30New Village WorkoutRīga
52 GritāneKlinta21S20VSK NoskrienRīga
53 AbiļevsRūdolfs21V30New Village WorkoutRiga
54 BlūmsKaspars21V30Rīga
55 FilippovichIuliia21S30Rīga
56 NornieceElīna21S20Rīga
57 NiedreIveta21S40MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
58 GailānsAndrejs21V30
59 ZernisKārlis21V20
60 BariševsRomans21V30Focus TeamRīga
61 RollisIvo21V40Rīga
62 KrēsliņaArita21S20
63 LazdiņaIveta21S40Peintbola parks 2xLTukums
64 BēmsGundars21V30SaulgriežiJelgava
65 BērziņaGinta21S20
66 SeļutoDaņila21V30Exigen Services Latvia #optimized4runningRīga
67 SproģisSandis21V40LattelecomRīga
68 ZvonovMykhailo21V20Riga
69 ĀdamsoneLolita21S20
70 SvikleKarīna21S30PANATTARīga
71 GruberteZane21S40Rīga
72 IvļijevaInta21S30Jelgava
73 LaugaleSintija21S20Rīga
74 CelmiņaAnce21S20
75 ModrisĀbelīts21V30Tīreļi
76 RoveDaiga21S30individuāliDobele region
77 PūguleRūta21SJMārupe
78 TimofejevaIrina21SJJūrmala
79 VanagaZane21S30VSK NoskrienIkšķile
80 KarpikovsAleksandrs21V30Riga
81 ZahvatovaOlga21S30riga
82 MelbergaEvija21S20VSK Noskrien / SK DzērveneRīga
83 StefanakGabriel21V20BratislavaRiga
84 VecvanagaVita21S30PANATTARīga
85 KorolsMaris21V30Riga
86 DveselitisKristaps21V20Ogre
87 MētraJānis21V20Rīga
88 PraudiņaElīna21S30Rīga
89 MuižnieceSanita21S30
90 BaldunčiksEdgars21V30Rīga
91 CeraZane21S20
92 MihailovsRaimonds21V20Rīga
93 LavrenovsDeniss21V30
94 DubrovskaNataļja21S20
95 BusmaneDana21S20Salaspils
96 PoritereDiāna21S40
97 FrīzendorfaElīna21S30NRC RīgaRīga
98 BajārsEduards-Andrejs21V20Vālodzes
99 BoļšijsAgris21V20Rēzekne
100 VaisbergsVadims21V30v2kRīga
101 PutniņaViktorija21S20
102 VucānsHelmūts21V20PreiļiPreiļi
103 AlpeUldis21V40Rīga
104 LescinereDana21S20
105 OnzulsArturs21V20Team DS93Rīga
106 SpēlmaneDace21S30Rīga
107 KisļakovsMihails21V30Riga
108 ĶeiraneMaira21S20Riga
109 ZariņšDāvis21V20Rīga
110 GavareGuna21S30Jēkabpils
111 RancāneKristine21S20Vanaga zobārstniecības klīnikaRīga
112 KalniņšMāris21V40
113 PogorelovsSergejs21V40lsc, pogasRiga
114 LichtinSigne-Lena-Karolina21S20Rīga
115 SavickaKristīne21S20Jelgava
116 ĶeirāneSanta21S20Rīga
117 StenstadJulie21S20
118 ŠauroAndrejs21V20Rīga
119 GronvoldFrode21V40Gronvold familyRīga
120 EriņaIeva21S20Rīga
121 GronvoldMarte21SJGronvoldRīga
122 TauriņšMikus21V30CAPPONIRīga
123 VindeleIlze21S20Rīga
124 NordahlJonas21V20Levanger
125 PētersonaMāris21V30Rīga
126 KrivickaDarja21S20Rīga
127 LichtinChristine21S20Alt-Mölln
128 OrlovsAleksandrs21V20Riga
129 KalnozolaElizabete21S20Riga
130 DzērveEva21S20Rīga
131 AudereSilva21S20Priekuļi
132 ŠapovalovaMarija21S20
133 VisnakovsDeniss21V40Riga
134 PogorelovaSvetlana21S30POGASRiga
135 IvanovaJolanta21S30VSK NoskrienPiņķi
136 IdermansAleksandrs21V30Valmiera
137 TerelaSanda21S30Rīga
138 TrūlisModris21V20Rēzekne
139 FreibergaAgate21SJRīga
140 ĶikānsMaris21V30Rīga
141 CaicsEdgars21V30Rīga
142 SupeKārlis21V20Rīga
143 KalniņšMārcis21V20CBLSalacgrīva
144 FreibergaAnete21S20Rēzekne
145 GrantiņaIeva21S20Rīga
146 ZebuliņaLāsma21S40Rīga
147 MitrošenkoVladislavs21V30Riga
148 MikelsonsAndis21V40Vidrizi
149 ČapiņaElīna21S20Rīga
150 AlferenkovsSergejs21V40Rīga
151 KopijsOļegs21V30Saldus Boksa klubsSaldus
152 SobolevsMaksims21V40Pinki
153 GaiduleAlise21S20
154 KlēšmiteAnna21S20GoBeyondRīga
155 SilgalsKalvis21V30Rīga
156 ŠadinovsArmands21V40Rīga
157 ČervinskisIntars21V40
158 KaibagarovsDeniss21V20C.T.CoRiga
159 LāceBeāta21S20STIU*Rīga
160 VeidenbaumaZane21S20Riga
161 JansonsNiks21V20Rīga
162 LočmelisArmands21V20Rīga
163 GailīteElīza-Marija21S20no ragretsRīga
164 DreimaneEvija21S20
165 GusakovsDmitrijs21V20
166 KalējsGatis21V30INSPIRE YOURSELFOGRE
167 SirmaisJānis21V20Ragana
168 LindeGints21V40Iecava
169 GailīteAnna-Monika21S20no ragretsRīga
170 RogaKristīne21S30VSK NoskrienRīga
171 ŠmitsArtis21V40Rīga
172 GailīteAnna-Monika21S20no ragretsRīga
173 AndersonsMārtiņš21V20Rūgstošo nedrīkstRīga
174 JurčinskaInga21S20Tava ECO MāteRīga
175 EglīteKristaps21V30Priekuļi
176 UpmalisErvins21V40Rīga
177 KalniņšJānis21V30VSK NoskrienRīga
178 ZvaigzneSigita21S30Cēsis
179 MalacanovsAivars21V40
180 VaseņinsValerijs21V50Garkalnes nov.
181 LimoninaJekaterina21S30C.T.CoJurmala
182 MežeņinaJūlija21S20Rīga
183 GrudulisValdis21V30Rīga
184 PerevoznikovaNatalija21S30I love running RigaRiga
185 VelvičaElīna21S30Rīga
186 SivkoAntonijs21V40Ventspils
187 Rudens-KoblencsDmitrijs21V30Riga
188 OsisGatis21V30Ošu TeamValmiera
189 KreicsKaspars21V30Rīga
190 SpirinsIļja21V30Riga
191 BringulisGuntis21V40Rīga
192 BikaunieksFelikss21V20
193 PakulisMārtiņš21V20VSK NoskrienRīga
194 VeidmaneIrina21S30
195 ŠursAleksandrs21VJRīga
196 BisenieksArmands21V20
197 LīkansisEdijs21V40
198 KjsbfkbvljshSjakfujkbks21VJJurmala
199 RožukalneAnete21S20Mārupe
200 StrautiņaDiāna21S30Ikšķile
201 TolokoncevaElīna21S30VSK NoskrienSalaspils
202 KrūziņšJēkabs21V20Jūrmala
203 KešānsAldis21V20
204 StepiņaLaura21S20Rīga
205 MihalkovsOlegs21V30Riga
206 KapčeGaitis21V30Ādaži
207 FiseiskisAleksandrs21V30
208 GauračsAndris21V20Rīga
209 MucenieceAmanda21S20Ozolnieki
210 MaļkevičaIlze21S20Rīga
211 ĶerusIndulis21V30DNB bankaRīga
212 PikšēnsMārcis21V20
213 SavickaIrina21S30
214 LisjukaElina21S20
215 OlekšsArtūrs21V20Rīga
216 KuzmaneKristīne21S20
217 OzolsRoberts21VJNacionālā apvienībaRīga
218 SalmaneIeva21S40dopings.lvRīga
219 PujāteAija21S30Fitnesa klubs F1Rīga
220 MelezereAija21S20Rīga
221 BaumanisJānis21V30
222 MitinskaViktorija21S20Riga
223 ZuteMadara21S20
224 BuravcovaVladlena21S20Riga
225 OboznajaSanda21S20Rīga
226 VikseLīga21S20Rīga
227 SuborinsViktors21V60Carnikavas sporta centrsCarnikava
228 ŠūmaneIeva21S20
229 OzoliņšKalvis21V20Rīga
230 TindenovskaMudīte21S30Rīga
231 KalniņšKrists21V40Ķekava
232 ReizupaVita21S20Rīga
233 SkabeInese21S30
234 BažinovaJelena21S30Riga
235 OrlovsAleksandrs-Orlovs21V20Riga
236 ŠreibergsIngmars21V30Rīga
237 BarovskaBaiba21S30Bauska
238 VīgantsEmīls21VJ
239 SinthofenTim21V20Riga
240 CiekureMarta21S30
241 OrgaBaiba21S30Rīga
242 TokarskajaSanna21S20Riga
243 ĶirseGuna21S20Jelgava
244 BuravcovsKonstantīns21V30Rīga
245 PotrubeikoTatjana21S20Riga
246 LīceLinda21S20Sk SiguldaSigulda
247 AldošinaOlga21S30Rīga
248 SproģeSintija21S20Aizkraukle
249 AbzalonsOlafs21V30Rīga
250 MiglinieksSandris-Raivis21VJLaimiteRiga
251 IvanovaOlga21S20Moscow
252 GorshunovaAnastasia21S20Moscow
253 PētersonsOskars21V20Stende
254 MandelisRonalds21V30RaseliRīga
255 BērziņaSanta21S30PanattaRiga
256 ZelčsRaimonds21V20
257 SļesarjonokaOlga21S20Rīga
258 LiHeng21S30
259 SpalisIvars21V40Rīga
260 PļavinskaSintija21S20Brocēni
261 EglītisReinis21V30Rīga
262 KarlsoneGita21S30Saldus
263 SirmaisAndrejs21V40Rīga
264 LeitānsJuris21V40Rīga
265 LiepiņšRolands21VJ
266 SafronovaLīga21S30Kadaga
267 DurmanovaNatālija21S30
268 LačinovaValērija21S30Rīga
269 RonisRaimonds21V20Rīga
270 BetkersAnvars21V20Mazie SvētkiRĪGA
271 UzkalneLīga21S30
272 SarkansKarlis21V50Riga
273 Suta-ZuteSanta21S40SK TēraudsCarnikava
274 KovaļevskaAnita21S30Rīga
275 OtomereInese21S30Rīga
276 PlaudeIeva21S30
277 TerjohinaOlga21S30
278 OtomersHeinrihs21V30Rīga
279 TomsoneDace21S30Rīga
280 BrūnsArmands21V30Rīga
281 KazainisElvis21V20Gulbene
282 MatuloneZane21S20Rīga
283 DulotinaNatalia21S30Riga
284 PaeglītisEdgars21V20Rīga
285 ĻežaņinaJekaterina21S30Rīga
286 SproģeZane21S20Rīga
287 NurgaļejevsAlberts21V3028stoneRīga

10km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SkulteIlze10S30
2 BeķerisAigars10V60Garkalne
3 KūlaLīga10S30
4 VitolaIlze10S30
5 TopčijsKirils10V20BurgerīšiRīga
6 KilinVasily10V30Riga
7 HartmaneValērija-Ruta10SJJēkabpils
8 JurovskaAnna10S30Riga
9 BuckoJekaterina10S20Adazi
10 KalničaKristīne10S20BurgerīšiRīga
11 BergaHelēna10VJRīga
12 DorošenkoRuslans10V20BurgerīšiRīga
13 BirģeleSintija10S20BirģermeistaresRīga
14 ZaicevsJegors10VJRiga
15 BuharovaVlada10S30Rīga
16 RūsaInese10S30
17 LiepaIlze10S30Rīga
18 LapčinskaViktorija10S20Riga
19 DzenītisJēkabs10VJRīga
20 WiemannAnna10S20Riga
21 AndersonsKrists10V30One DanoneRīga
22 JeršovaSandra10S20BarbadosRīga
23 VolkovaVita10S30Rīga
24 PaegleAiga10S40Engures sportamTukums
25 PodvinskaKristīne10S20Rīga
26 KrilovaEvita10S40BIODERMAOzolnieki
27 OzolnieceZane10S20Rīga
28 VanuškaVitālijs10V30Riga
29 BulmaneLiene10SJRīga
30 FelcisWeronika10S30FelčuRīga
31 ĻežaņinaJekaterina10S30Rīga
32 IvanovaOlga10S40
33 TavlidiIgors10V30
34 BalgalveZane10S20
35 KriviņaAlīna10S20Rīga
36 DesmitnieceBeāte10SJRīga
37 BalgalvisRonalds10V20
38 ValužeLaura10S20
39 PodvinskisVladislavs10V20Riga
40 DolinaOlga10S20Rīga
41 ZellītisAgnis10V30Rīga
42 RupeikaIeva10S40BIODERMARīga
43 VeserisMārtiņš10V30Rīga
44 TihomirovsRitvars10V20Rīga
45 VesereElīna10S20Rīga
46 SproģeIveta10S20Rīga
47 LazdiņaDace10S40Rīga
48 ĢēģereSigita10S20Tieto LatviaRīga
49 RadziņaTerēze10SJ
50 VaivodeElīna10S20Rīga
51 VītolaPaula10SJRīga
52 PetruševicaSanita10S20Rīga
53 SaušsArmands10V40KomandaRīga
54 VasiljevaOlga10S40riga
55 FreijaIvita10S20Rīga
56 LiljēAinārs10V50Skandi MotorsRīga
57 KrakopeMarite10S30Riga
58 MeilerteKristīne10S40
59 BirģeleAnda10S20BirģermeistaresJelgava
60 PuzoKazimiera10S30PUZORīga
61 AdamaneAlise10S20
62 UzuliņaDiāna10S20Rīga
63 RudzītisNormunds10V30
64 VidžupsAivars10V30Skandi MotorsRīga
65 JonīteLinda10S20Rīga
66 ZālītisMareks10V30VSK Noskrien/Baldones Vieglatlētikas nodaļaĶekava
67 BriņķeIlze10S40SwedbankRīga
68 KikusteKristīne10S30Carnikava
69 KalinkaIveta10S40
70 CakulsKārlis10VJCakuliRīga
71 MartinsoneArta10S20
72 ŠķēleIveta10S20Honda Training CrewRīga
73 KaluginaIna10S20
74 BuckoEkaterina10S20Rīga
75 LeimaneAnna10S20Rīga
76 GutāneInga10S40Garkalne
77 HeidemaneInga10S40SK KATRĪNAKuldīga
78 ŽukureElīna10S20Madona
79 BerežnojsLeonards10V20Rāmava
80 PinkulisJanis10V50Riga
81 BērzišaSolvita10S30Rīga
82 EgleAiva10S20Krāslava
83 StrahovsDeniss10V30Riga
84 UlanovaAgnese10S30PūreTukums
85 ĀbeltiņaLaura10S30SalaspilsSalaspils
86 GangnuseEvija10S20apm.Rīga
87 TreikmanisUģis10V20
88 StraumeJānis10V30
89 KellertsMatīss10V20
90 SerdjukaKarina10S20Riga
91 ĀbeltiņšToms10V30SalaspilsSalaspils
92 KrainovaOksana10S30Riga
93 ApenīteDanica10S20Sigulda
94 StetjuhaElizabete10SJRīga
95 LamberteMadara10S20Aizpute
96 KrastiņšGints10V30Rīga
97 DreimeneZaiga10S20Ogre
98 PakalnaIeva-Martina10S30Riga
99 LukjanskaAnna-Viktorija10S20Rīga
100 SaulīteLilita10SJĒrgļi
101 LīcisKristīne10S40
102 KurahtanovaAnastasija10SJ
103 PopkoAnna10S30Ogre
104 SviklāneLaura10S20
105 SmalkaisAigars10V40
106 KlodāneAnna10S20Rīga
107 PauliņšJānis10V40Jelgava - VienotībaJelgava
108 ValgereLaura10S30Riga
109 JevdokimovaAnastasija10S20KINIKSRīga
110 GuļānsElvis10V20
111 KrivoručkoJaroslavs10V20KINIKSRīga
112 PolonskisJānis10V20Sigulda
113 StirānsKārlis10V20Rēzekne
114 ŠnoreRenāte10S20
115 BērziņaLīga10S20
116 SniedzeKristine10S30Vecpiebalga
117 VizbelisRodrigo10V20Rīga
118 GrīsleIlze10S30Jelgava
119 RusiņaVita10S20Rīga
120 MegnisMārcis10V20
121 BendzikaIlvija10S30Rīga
122 TiltiņaLinda10S20Rīga
123 JuškānsMārtiņš10V20Ķegums
124 VeinbergaMaruta10S40
125 KalininaEvita10S20Ilūkste
126 GailīteIngūna10S30Aizkraukle
127 PunculisMāris10V20Ludza
128 GrubertsEduards10V30
129 MenbergsKonstantīns10V30
130 OzoliņaLelde-Paula10S20Rīga
131 MehtiyevaSaniya10S20Rīgā
132 JukšinskaKristīne10S30Mārupe
133 BirumaArta10S40FS METTA-8Rīga
134 KuriksaVeronika10S40
135 PuķīteLinda10S30Rīga
136 SturmeAleksandrs10V30C.T.CoJelgava
137 PopkovaAleksandra10S30Riga
138 KonavkoDmitrijs10V30
139 NuķisJānis10V30
140 GrušinskaMarija10S20
141 PeciņaMonta10S20
142 KirilaKitija10S20Rīga
143 LigutsMāris10V30Rīga
144 HāgenaIveta10S30KSMR FitnessCarnikava
145 RibakovaElvīra10S30Rīga
146 MihailovaOlga10SJRīga
147 DābolsDāvis10VJRīga
148 HaritončenkoPāvels10V20
149 ŅesterovaJeļena10S30
150 MuhejevsDamirs10V20Rīga
151 ZelinskisIvars-Aleksandrs10V30Riga
152 ZabelloAnastasija10S20Rīga
153 BiteReinis10V20Rīga
154 CāneSanda10S30
155 MiezisMatīss10V20Brocēni
156 SamcovsAgris10V30Nike+ Run Club RigaRiga
157 Šestunova-JudinaJūlija10S20Rīga
158 BorkinaLana10S20Jūrmala
159 KreiceKarīna10S20
160 PuļķisIvars10V20Jelgava
161 JirgensoneVigda10S60Nūjo priekamSaulkrasti
162 KārkliņaRebeka10S20Sigulda
163 AndersoneLauma10S20Riga
164 PopovsOļegs10V30Rīga
165 SīmaneLinda10S20Rīga
166 ŠķudīteIlona10S30Rīga
167 SmiltiņaJana10S20Riga
168 ElviksMārcis10V30
169 SprogaRūta10SJRīga
170 AleksandrovsAndrejs10V20
171 VinovskisEdgars10V30Rīga
172 BerševicaUndīne10S20Rīga
173 VoinoAleksandrs10V40Rīga
174 ZiediņaInese10S30-Rīga
175 ŽeibeArtūrs10V30
176 ZdanovskaAlise10SJĶekava
177 TrpisMaris10VJyuuualuksne
178 BankovskisMārtiņš10V30Upeslejas
179 UrbēnsRaitis10V20Powerwash.lvBaložī
180 RudzinskaDace10S30Rīga
181 ArājaLaima10S30Jūrmala
182 KokorevicaAgnese10SJMadona
183 VagrisDāvis10V20Riga
184 KalniņaSanta10S20Rīga
185 SaukāneZane10S20
186 MezeckaGalina10S30riga
187 MucenieceGita10S30MuceniekiRundāles novads
188 KovaļovaJeļena10S30Rīga
189 NazarkevičaSvetlana10S30Rīga
190 StārastnieceGita10S30Rīga
191 KaļvansAigars10V30Ogre
192 KronbergaSilva10S20
193 ĻitviņenkoNatalja10S30Rīga
194 BerzinaLiga10S60Jūrmala
195 SirmāAija10S30Rīga
196 PičuginsRihards10V30RR RUNRagana
197 NiedrīteAgnese10S20Rīga
198 UrbēnaLaila10S20Powerwash.lvBaložī
199 ZandarteMonta10S20Jūrmala
200 MālnieceSabīne10S20
201 LiepiņšVilnis10V60CSCCarnikava
202 BalševicaInese10S30Rīga
203 UguleDace10S30
204 LazdiņaLinda10S20Peintbola parks 2xLTukums
205 RuskulisAndis10V20A&DRīga
206 PošeikoMaksis10V20Rīga
207 MajoreNellija-Majore10S20Saulkrasti
208 IesmiņšArtis10V40RīgaRīga
209 KozlovskaNataļja10S30Liepāja
210 MajoreNellija-Majore10S20Saulkrasti
211 RuskuleDace10S20A&DRīga
212 ŠtrālaIngvilda10S20Rīga
213 ŽubulisEmīls10VJRīga
214 BebreBaiba10S30Rīga
215 KalniņšDeins10VJRīga
216 ButāneGunita10S40NRC JelgavaJelgava
217 RuncisEdgars10V20Rīga
218 VeidemaneLauma10S20Rīga
219 BrakmanisAndis10V30DOBELE
220 KezikaSindija10SJValmiera
221 MatvejevaSvetlana10S40Riga
222 VendiņaPatrīcija10S20Rīga
223 GrigorjevsPāvels10V30
224 MelbārdeMarta-Alma10SJRīga
225 PuriņaMegija10SJPeintbola parks 2xLTukums
226 ŠulcaLaura10S30Rīga
227 LazarsRomāns10V40Zaķumuiža
228 MatvejevsVadims10VJRiga
229 ŠīreIeva10S30Rīga
230 KeziksMihails10V30Rīga
231 VesereSandra10S20Skriešanas AkadēmijaRīga
232 ZassArtūrs10V30A&ARīga
233 PičuginaJūlija10S30
234 KalniņšKlāvs10VJRīga
235 CelmaArta10S20Riga
236 FatejevaElīna10SJ
237 ĶēniņaAnete10S20A&ARīga
238 PetraSabīne10S30Jelgava
239 RupeikaOlga10S30Salaspils
240 LapinskaInga10S20
241 ŽiļcovsAleksejs10V30Rīga
242 KapačaLīga10S30
243 VanagsPēteris10V50Ķekava
244 JansoneLinda-Marija10S20MARATONA KLUBSVentspils
245 MaslobojevsSergejs10V30NRC RigaRiga
246 TregubovaEkaterina10S30Podolslk
247 KaldreImants10V30VSK NoskrienRīga
248 ČakstiņaGunta10S30Rīga
249 LivčāneIeva10S40Stopiņu novads
250 AlpeNiklāvs10VJRīga
251 VirseZaiga10S20Rīga
252 GrīnbergaDaiga10S30Rīga
253 KisļakovsDmitrijs10VJ
254 ČakstiņšRinalds10VJRīga
255 DižbiteMarita10S40Rīga
256 PilskalnsKristaps10V30GCAlūksne
257 ZonenbergsDzintars10V40
258 KikusteLaila10S30
259 KornijenkoSanita10S20Rīga
260 V'inkalneZane10S40Saurieši
261 MačuļskaDace10S40
262 BujāneEvelīna10S30
263 ĶīseDigna10S40Alūksne
264 BušmaneLāsma10SJSalaspils
265 GalzoneJolanta10S40Rīga
266 TugarinovsAndrejs10V30Rīga
267 ŠapovalovaAlina10S20Rīga
268 ManakovaLigita10S30Rīga
269 KundziņšRaimonds10V40Rīga
270 BērziņšGints10V30Ikšķile
271 ĶīseDigna10S40Alūksne
272 RuģeleKristīne10S30Riga
273 MiķelsonsMārtiņš10V20Rīga
274 TekļanaKristīne10SJAlūksne
275 GronvoldEmilie10SJGronvoldRīga
276 KnopeLiene10S30Riga
277 GronvoldLene10S40GronvoldRiga
278 ĶeniņaMegija10S20
279 RuģeleKristīne-Ruģele10S30Riga
280 RedlihsToms10V20Rīga
281 VilciņaZane10S40Rīga
282 DārziņaSarmīte10S30Rīga
283 LeikarteIeva10S30
284 PļavnieceElīna10S20Rīga
285 Putne-PriževoiteEvija10S40AK un CoSalaspils
286 ŠņepsteElīna10S20Preiļi
287 SāmīteSanta10S20Rīga
288 BērziņaKristīne-Paula10S20Piņķi
289 PakalnaIeva-Martina10S30Riga
290 Muižniece-ZariņaDace10S30
291 MedneLuīze10S20Rīga
292 BirnbaumaLīga10S40LNBRīga
293 ĶēniņaSanta10S20Rīga
294 HolštromsKristaps10V20VSK NoskrienRiga
295 PatelMargi10S20ventpsils iela 2
296 MucenieceLauma10S30Ķekava
297 PravdoļubovaMarija10S20
298 ŠilingaElīna10S30
299 ŠitovaJeļena10S20Riga
300 BērziņaIta10S30-Rīga
301 MačaLīva10S20Sigulda
302 RešetovsNikolajs10V40Bro Development ITRiga
303 LancmaneAnita-Laima10S50MONARīga
304 JanauskisGatis10V30
305 TrupaSintija10S20RĪGARīga
306 ŠemjankoLaura10S20
307 DruvietisPēteris10V30-Rīga
308 BrokāneMarta10SJRiga
309 BrokānsEdgars10V40Riga
310 PriedēnaMonta10S20
311 PupauseIlona10S40Cesvaine
312 KuzminovaZaiga10S30
313 SmirnovaOlita10S30Rīga
314 KaročikaKitija10S30Rīga
315 MedneElza10S20Rīga
316 MatejūnsAgris10V30
317 KostinaAriadna10SJRīga
318 SkrūskopaMonta10S20Rīga
319 EltermaneZane10S20Riga
320 TemneSabīne10S20Rīga
321 LeimaneLīva10S20Priekule
322 EzerlīceMonta10S20Rīga
323 CirulisJuris-Aksels10V30JOYRīga
324 KučinaAļona10S20Riga
325 CatlakšeIlze10S20
326 BaratašviliGrigorijs10V30Baloži
327 ŠvirksteEvija10S20
328 BērziņšRitvars10VJRīga
329 AleksandrovsAndrejs10V20
330 FeldereMarta10S20Rīga
331 MeijaGuna10S30
332 LepereSanta10S20
333 MelbardisJanis10V30
334 GabruševaDana10S30BarbadosRīga
335 MelbārdeInita10S20Rīga
336 Rudens-KoblencsDmitrijs10VJRiga
337 DilleZane10S40
338 MokrovaTatjana10S30C.T.CoRiga
339 JanauskaDina10S20BIODERMA
340 RobežaIlona10S40Mārupe
341 TruševskaMarija10S20Rīga
342 ZviedreAnete10S30Limbaži ACTIVELimbaži
343 GrabeGerda10S40Rīga
344 ŠčircovsGatis10V30LCCRīga
345 BirkmanisArvis10V40Riga
346 DūmiņaJana10S20
347 BiteRūriks10V60Babītes sp.k.Rīga
348 SvirskaKamilla10S30Rīga
349 BuleEvija10S30Valsts Ieņēmumu DienestsRīga
350 PaškevicaMadara10S20Rīga
351 VītolaGinta10S20Rīga
352 GruduleAnda10S30SwedbankRīga
353 RoģeLaila10S20Stradiņi - skrienam veseliRīga
354 GrišulisGuntis10V20
355 KovalkovaKarina10S30Rīga
356 ĻisicinskaDiana10S30
357 KanenbergsGuntis10V40Garkalne
358 LipskisEduards10V20Rīga
359 StarkeOlivia-Maria-Apollonia10S20Riga
360 MatjolaIeva10S30
361 ZīlisNormunds10VJ
362 TrokšaIrita10S20Rīga
363 KuzņecovaJekaterina10S30Rīga
364 MelnalksneMāra10S20Rīga
365 ČelnovaInese10S40Ogre
366 LazdiņaLīva10S20
367 RodeIngūna10S30Rīga
368 PodzisRudolfs10VJMarupe
369 ValdiņšKaspars10V30Rīga
370 LepersSandis10V30Rīga
371 AndrējevsJānis10V30Rīga
372 KirikaJeļena10S20
373 MuižnieceDaiga10S30Rīga
374 ČerņavskaDiāna10S30Rīga
375 VindeleKristine10S30Riga
376 PodzisRudolfs10VJMarupe
377 MikanovaNelda10S20Sigulda
378 IsajevaMarta10SJ
379 BeidzenieceLienite10S20Iecava
380 PalāceLīga10S20RĪGA
381 MaļikenaMarta10S20
382 ŠūpulnieksGabriels10VJ
383 KļavaGunita10S30Rīga
384 KrievāneIlze10S30Rīga
385 GuruliDiana10S30Riga
386 CekoteJūlija10S30Rīga
387 SpuraAgnese10SJRìga
388 VasiļjevsAndrejs10V20
389 RabekinaTatjana10S30Riga
390 RamatsDainis10V30
391 KreiceElīna10S30Rīga
392 BisenieceSindija10S20
393 KanenbergsKristofers10VJGarkalne
394 CauneLāsma10S30Rīga
395 VindeleKristīne10V30Riga
396 VolkovaKristīne10S40Riga
397 GrīnbergaMagda10S20Rīga
398 JurovskisAleksejs10V30Rīga
399 RudzīteAgnese10S20Rīga
400 LīceNikola10SJStila PerlesRīga
401 RoveJānis10V20Dobele
402 RamateInese10S30
403 OzolaEgija10S30Stila PērlesRiga
404 LīvmanisRoberts10V20Rīga
405 LoginaLinda10S30Balvi
406 GorpiničaOksana10SJRīga
407 PodnieceArita10S30Silakrogs
408 BērziņaLinda10S20Saldus Boksa KlubsSaldus
409 JankavsJānis10V20
410 GuluaOļegs10V30LMD.LVRīga
411 CercinaAgnese10S20Veselīga slodzīteRīga
412 KovalenokaIrita10S20Rīga
413 UlaseDita10S20Alūksne
414 Braučs-JusupovsAivars10V30NIKE+ RUN CLUBRīga
415 KazāksRitvars10V30Rīga
416 NiedraAnna10S40Salaspils
417 SmeķeDaiga10S30Rīga
418 AndersonsJānis10V20SwedbankRīga
419 VeselovskaSanta10S30
420 BaranovskaLīga10S30Jūrmala
421 ReireElīna10SJLubāna
422 MuižnieceLīga10SJRīga
423 JakubovskaSintija10S20VSK NoskrienRīga
424 ĢelzeBaiba10S40Noķer mani ja variRīga
425 SidorovaNatalia10S20MARITIME SPORT COMMUNITYRīga
426 OļesovaJeļena10S40Jūrmala
427 ĶirsisErnests10VJGarkalne
428 KrastiņaJana10S20Rīga
429 IrbeKārlis10V20ROGUEAlūksne
430 LiepinjaSvetlana10SJRiga
431 KirinsJuris10V40Rīga
432 GriškjānsAnatolijs10V30Riga
433 PūķisValdis10V40PūķiRiga
434 VaškinelsArturs10V20Rīga
435 StetjuhaElizabete10S30Rīga
436 StetjuhaVladimirs10V40Rīga
437 KrūmiņaElizabete10VJRīga
438 DabraLolita10S50Kuldīga
439 PodnieksMārtiņš10V30Silakrogs
440 MorozaZane10S20
441 ŠteinbergaMonta10S20Rīga
442 MelnalksneAnete10S20
443 RodionovsLauris10V20-Carnikava
444 LīdakaIlze10S30
445 VilkaLiva10S30Riga
446 SirovatskisElmārs10V20Rīga
447 RocensReinis10V20Riga
448 RozenfeldsJanis10V20LccRiga
449 CineEvija10S20
450 SermolīteIlze10S40Nike+ Run ClubJelgava
451 PapardeLīga10S30Rīga
452 PūķeJana10S40PūķiRīga
453 ViksnaLaura10S20
454 Kiore-KučiereMarta10S30Salaspils
455 KakarāneAnnija10S20Riga
456 PuzāneJeļizaveta10S30LUDZALudza
457 BērziņšRitvars10V20Rīga
458 AbersoneSandra10S40Kuldīga
459 Bite-GriezneMāra10S20Rīga
460 ŠolīteElīna10S30Rīga
461 PūķePaula10S20PūķiRīga
462 PuzānsVadims10V30PuzanjataLudza
463 VītolaLelde10SJJēkabpils
464 MāgureSanta10S30
465 JansonsHaralds10V40Carnikava
466 KučerovaEvita10S30vsk noskrienRīga / Ventspils
467 NagobadeRenāte10S20Rīga
468 CinisRolands10V20Rīga
469 MihailovaMadara10S20Limbaži
470 ZvejaAndris10V40VSK NoskrienRiga
471 MeļņičukaĒrika10S20
472 BierandeLaine10S20riga
473 ĀboliņšJānis10V50DLL ServissJelgava
474 NilsVanags10V40BieriņiRīga
475 ŽukovaAgnese10S20
476 OzolaMadara10S20Saldus Boksa klubsSaldus
477 KiselovsArturs10V30Lapenieki
478 RatnieceKristīne10SJCēsis
479 BroničsIngus10V30Madona
480 JātnieceNatālija10S40Rīga
481 SondoreMonta10S20Rīga
482 VaivodeInese10S30Jūrmalas RūķīšiJūrmala
483 ŽukaInese10S40Rīga
484 PeciņaLinda10S20
485 KalējaAsnāte10S20Mārupe
486 LogvińenkoViktorija10S30Riga
487 SakneBenita10S30
488 ŠepsJuris10V30Rīga
489 MihailovaJolanta10S30Preiļi
490 JakušenokaIlona10S20Rīga
491 KozačenkoLudmila10S20
492 VaivodsJānis10V40Jūrmalas RūķīšiJūrmala
493 VilkaEvija10S30Riga
494 MetusAgnese10S20Rīga
495 FoigtaUna10S20
496 RomanovaValentīna10S30Būvniecības ABCRīga
497 JanauskaDina10S20BIODERMA
498 CarevaGundega10S30
499 LočmeleHelēna10S20Rīga
500 PaegleSanta10S20Jūrmala
501 PehaKarīna10S20
502 FeldmaneInese10S40DraudzenītesLubāna
503 VasiolekaBeāte10S20
504 SulimaIrena10S30Riga
505 UstupaIeva10S40Burbulīte un radiRiga
506 AsarsJānis10V20
507 VasiļjevaDiāna10S20Rīga
508 RamlavsDāvids10VJDobeles 1.vidusskolaDobeles nov.
509 AhiļčenokaDace10S20
510 BormanisOskars10V20
511 TomaseBaiba10S30jelgava
512 RazinaJekaterina10S20Rīga
513 TormaneIlze10S30Kultūras ministrija Latvijas valsts simtgades birojsRīga
514 LudiņaIeva10S20Rīga
515 ZviedreMadara10S20
516 Rudzīte-LočmeleDana10S30Kalnciems, Jelgavas novads
517 BraučsArtūrs10V30Rīga
518 StrodāneMonta10S20Rīgas CentrālcietumsBauska
519 PāķeLelde10SJSaulkrasti SRTSaulkrasti
520 Geistarte-DubaseSanta10S30Rīga
521 KohaRoberta10S20
522 OzoliņaSandija10S20
523 MiļauskaIlze10S20Saldus
524 ĶauķeGundega10S20
525 OzolaInese10S30InbankRīga
526 ŠlotskaKsenija10SJJēkabpils
527 UpmaleSintija10S20
528 SubbotaPēteris10V30Rīga
529 KrinkeleEvija10S30Rīga
530 ŠancevaSvetlana10S30Nike+Run JelgavaJelgava
531 PāķeGundega10S30Saulkrasti SRTSaulkrasti
532 PētersoneAnna-Luīze10S20Rīga
533 PriedītisAndrejs10V50VSK Noskrien..Lsc.Rīga
534 ArupaJekaterina10S20
535 VestfāleTatjana10S30Rīga
536 PiskunovaŅina10S30
537 FreimaneAirisa10S40Rīga
538 TaraņenkoIgnats10VJVangaži
539 PinkovskaLaima-Laine10SJRīga
540 VishaDaiga10S20Rēzekne
541 Briede-BironeJevgēnija10S30Rīga
542 PolkmaneVineta10S20Ādaži
543 BiryukovaNatalia10S30No tag runnersMoscow
544 PartoļinaAleksandra10S30AVE RIGASalaspils
545 OzoliņaIeva10S20Kandava
546 PinkovskaLaima-Laine10SJRīga
547 VolkovsSergejs10V40Rīga
548 PāķisEduards10V40Saulkrasti SRTSaulkrasti
549 ZenčenkoGatis10V20Rīga
550 LocāneElita10S40
551 JurušaBaiba10S30Kocēnu sporta klubsĀdaži
552 PētersoneAnna-Luīze10S20Rīga
553 ZikovaOlga10S30Riga
554 SuvorovaIveta10SJRiga
555 KalniņšEgons10V20Rīga
556 BalodeMadara10S20Marupes nov.
557 AuziņaSanita10S20Rīga
558 BāreneAnete10S20Rīga
559 BakšaAleksejs10V40Rīga
560 ZābereAnete10S30
561 RožnovaAnna10S20
562 TučaDana10S20
563 PetrovsPāvels10V20Rēzekne/Rīga
564 BogdanovsLeonīds10V30Jaunolaine
565 JēkabsoneLita10S20Rīga
566 DanenbergaEvita10S20Rīga
567 LipskisEgils10V30Limbaži ACTIVELimbažu pagasts
568 RegžaEvita10S30
569 ŽilinskaElīna10S20Rīga
570 BērtuleLīva10S20Rīga
571 FeldmaneMadara10S20
572 ŠerstovaAnita10S20Rīga
573 IvanovaDiāna10S40Rīga
574 GrencbergsArvis10V20SK TēraudsRīga
575 KrūskopaInese10S20
576 GrišķaneElīna10S20
577 KarčevskaLīga10S20LEJAPreiļi
578 JansonsAgris10V40Tukums
579 KlucisJānis10V20Mazirbe
580 SprūdsEdgars10V20Liepāja
581 R;zavinsAleksandrs10V40Rīga
582 ŠvikuleLaura10SJRīga
583 DreimaneZaiga10S20
584 UrtāneIndra10S30
585 RomančuksIlmārs10V50Rīga
586 LocwJana10S20OpapapRīga
587 DagileLinda10S30Rīga
588 RozenbahaLeonora10SJSalaspils
589 PrinceIveta10S30Tukums
590 SpriņģisArtis10V30Spriņģu ģimeneRīga
591 KrūmiņaAnta10S20Rīga
592 JasaMarta10S20Tikai Martas un Egona komandaRiga
593 LoskutovsAleksejs10V50Rīga
594 KallassKaspars10V40Gulbene
595 ZūdiņaDina10S40Tukums
596 DomanskaAleksandra10S20Rīga
597 ZelčaLāsma-Linda10S20LapsasRīga
598 DukureJana10S40Rīga
599 LepereMonta10S20Rīga
600 BēeziņaIeva10S30Riga
601 YingMing10VJ
602 BistrovaRenāte10S20
603 ZamecaMarta-Lība10SJNavValmiera
604 GabrāneHelēna10S20Dagda
605 LiepaElizabete-Maija10SJGarkalne
606 StrūkaAivars10V20Rīga
607 AdamovicaIlona10S30Rīga
608 KalniņaGunta10SJ
609 ElsinsKristaps10V20Bukulti
610 BrigmaneGinta10S30
611 IntsoneAgita10S50Zaļā papardeRīga
612 FlaksmaneŅina10S20
613 ObuhovskaRuta10S20Jelgava
614 Aleksejeva-NikolajevaJana10S20CKERīga
615 GrieznisMārcis10V30Rīga
616 ŠtagereIlga10S20
617 BeļajevaJūlija10S30BarbadosRīga
618 KaverskaIveta10S40lubāna
619 Aleksejevs-NikolajevsVladislavs10V20CKERīga
620 KallaseZlata10S40Gulbene

10km nūjošana / iešana

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 SotničenkoOksana10SN40Rīga
2 LavrenkoAleksandra10SN40Rīga
3 RutkaIlze10SN40
4 MiļunaSintija10SN20
5 OzoliņšAndis10VN60
6 SevastjanovaSolvita10SN40Nūjo veselsRīga
7 MeldereJelena10SN20MMMMRiga
8 CabuleDace10SN30Cēsis
9 ZviedreGunda10SNJRīga
10 PusnakovaSvetlana10SN60
11 NovikovsArtjoms10VN30
12 RusanovaŽanna10SN50
13 VjazmitinaLudmila10SN30Rīga
14 LielmaneIveta10SN50Rīga
15 SevostjanovaIngūna10SN40Nūjo veselsRīga
16 TamužaKristīna10SN30
17 ĻeontjevaVera10SN50Rīga
18 RibaInga10SN50Nūjo veselsRiga
19 GarančaIeva10SN40Nūjo PriekamRīga
20 BērziņaLaila10SN40Rīga
21 BērziņaEvija10SN20Rīga
22 DīriņaMāra10SN50Nūjo priekamRīga
23 SilkalnsAigars10VN20colorlib.comLapmežciems
24 Spūle-KlušaIeva10SN30rīga
25 BeitāneIeva10SN30Rīga
26 RudzinskaIeva10SN50navRīga
27 ViļumaHedija10VN30rīga
28 BarvikaInāra10SN50Rīga
29 SemenenkoIlja10VN30
30 ZabarovskisMārtiņš10VN30Sarkanās pastalasSaldus
31 JuhnevicaMarina10SN30M&MRiga
32 GreidāneOksana10SN20
33 PētersoneInese10SN30
34 BarbaneAnita10SN50Nūjo priekamRīga
35 BuravtsovaNadezda10SN60Riga
36 BērtiņaKristīne10SN40Nūjo priekamRīga
37 MagoneKristaps10VN20Cēsu raj.
38 KļackinsMihails10VN60
39 LipskaMadara10SNJLimbažu novada ģimnāzijaLimbaži
40 LipskaLiene10SN40Limbažu pagasts
41 SpaleAlla10SN30Rīga
42 BērziņaDace10SN30Nūjo ar smaiduRīga
43 VildiņaKate-Katrīna10SNJNūjo ar smaiduRīga
44 Ritene-SkaneRitma10SN30
45 KuznecovaJulija10SN40Riga
46 ŽurakovskaSamanta10SNJMāsa!Rīga
47 KļaviņaDaiga10SN50Nūjo veselsRīga
48 AnitenaAlise10SN30Riga
49 SitņikovaDzintra10SN50Nūjo priekamRīga
50 GrabovskaOlita10SN40Kārsava

Bērnu skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1 KundzinsMarkuss-DzordansVB1Riga
2 HolsteinaLauraSB4Jurmala
3 AnitenaSara-EstereVB3rīga
4 ĻebedevsPlatonsVB3Rīga
5 CelmiņšMarkussVB1Rīga
6 KundzinsMelisa-AnnaSB1Riga
7 GračinskisAndreassVB2Upesciems
8 KovalovsKonstantinsVB3Rīgs
9 KundzinsJorensVB1Riga
10 SūnaSofija-MariaSB1-Riga
11 GabrāneMadaraSB4Olaine
12 PuriņšKārlisVB1Saulkrasti
13 ZaicevaMarijaSB3Riga
14 SaulīteSindijaSB3
15 KrimsArtjomsVB1
16 FelcisEmilijaSB1FelcisRiga
17 ĻežaņinaJeļenaSB2Rīga
18 UļskaVeronikaSB3Rīga
19 SūnaSofija-MariaSB1Riga
20 SalenieksSandisVB1
21 FjodorovaKatrīnaSB1Jelgava
22 KonstantinovaDenielaSB4Ikšķile
23 SaulītisAdriansVB2
24 DambergaLaura-PatrīcijaSB3Mārupe
25 OrgsDaumantsVB1Rīga
26 SaulīteAdele-GrētaSB1BukultiBukulti
27 ZaļupePaulaSB1Salaspils
28 VolkopaAmēlijaSB1Rīga
29 DambrovskaSamantaSB1Rīga
30 KrošsMarksVB1Rīga
31 StraupeAliseSB1
32 DaņilovskisVladimirsVB1Rīga
33 LiģereAliseSB2Jūrmala
34 KonrādeIevaSB2Baldone
35 ŠemarovaJulianaSB4Riga
36 VolkopsViljamsVB2Rīga
37 ŽvīgureMelisa-ElizabeteSB2Rīga
38 KonrādsAldisVB3Baldone
39 KozlovskaVikaSB3Liepaja
40 ZālīteMelānijaSB3Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
41 GračinskaOdrijaSB1Upesciems
42 NilleNoraSB2Rīgs
43 RubenisValtersVB1Rīga
44 GrundmaneEstereSB1Rīga
45 KozlovskaSvetlajaSB1Liepaja
46 KairoRenārsVB1Baloži
47 ZeļčaPatrīcijaSB2
48 ZālītisMarkussVB1Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekava
49 VasilevskaAdriānaSB1Rīga
50 KozlovskaAlisaSB1Liepaja
51 BirģelePaulaSB4BirģermeistaresJelgava
52 KaminskisMarkussVB2
53 LočmelePaulaSB4Mārupe
54 BirģeleEmīlijaSB1BirģermeistareJelgava
55 GromovsAleksandrsVB1Riga
56 SalenieksAkselsVB1
57 GromovsAleksandrsVB1Riga
58 TālmanisRobertsVB3Lielvārde
59 MucenieksRihardsVB1MuceniekiRundāles novads
60 KaminskisArtūrsVB1
61 SturmeElīzaSB3C.T.CoJelgava
62 GubāteDanijaSB1GubātiKalngale
63 ČernišovsViktorsVB1Rīga
64 TālmaneAnna-GrietaSB1MARATONA KLUBSRīga
65 GubāteMegijaSB3GubāteKalngale
66 ŠteinaAliseSB3Kadaga
67 GukļivskaSamantaSB3PūreTukums
68 ŠteinsMartinsVB1Kadaga
69 MakarovaIļjaVB4Riga
70 LankaRūtaSB3
71 ŽagatiņaKatrīnaSB3Rīga
72 MiglānsKristersVB1Rīga
73 KročaksGļebsVB1Rīga
74 BriedisZeidansVB3Rīga
75 MuižnieksRobertsVB3Sporto visa klaseJelgava
76 OzolińaMartaSB2Ādaži
77 PatmalnieceŠarloteSB1
78 KročakaOlgaSB1Rīga
79 MuižnieksReinisVB2Jelgava
80 GruduleVarvaraSB1www.100dienas.lvRiga
81 GruduleJekaterinaSB3www.100dienas.lvRiga
82 VanagsDarens-ViljamsVB2Koknese
83 GruduleDarjaSB1www.100dienas.lvRiga
84 KrutikovaMarijaSB1
85 ŠtīgnersHorens-EduardsVB3Saldus
86 ĶesterisOliversVB1
87 KuzminskisAleksandrs-PatriksVB3Rīga
88 StruncenaVeronikaSB4Mārupe
89 NeibauerePoļinaSB2Rīgā
90 LapsiņaEmīlija-ElizabeteSB1X99/SlīterāniOgre
91 Estrada-RendonsStaņislavs-FernandoVB1
92 LigutsPatriksVB2Rīga
93 LapsiņšTanels-TomassVB2X99/SlīterāniOgre
94 VorslovaKetrīnaSB2
95 EglājsAnsisVB3Rīga
96 SidorovičsTomassVB1Jūrmala
97 VaiteksRičardsVB4BJCRīga
98 EglājsAtisVB1Rīga
99 RibakovsJaroslavsVB1Rīga
100 VaitekaAmandaSB4Rīga
101 MasalovaMarijaSB3Rīgā
102 GrišānsRobertsVB3Salaspils
103 RutkovskisIvo-ČeissVB1Rīga
104 KantelisRičardsVB3Piņķi
105 CīrulisPatriksVB1Garkalne
106 GrišānsRenārsVB1Salaspils
107 VoreKristersVB4Rīga
108 PutinaPaulaSB4
109 ModestovaDarjaSB1Riiga
110 CīrulisMartinsVB1Garkalne
111 MajorsLaurisVB2Valmieras 5 vidusskolaValmiera
112 VigupsRonaldsVB1Rīga
113 BruževicsImantsVB4Rīga
114 BlagonadeždinsArtjomsVB3Rīga
115 PutinsPatriksVB3Rīga
116 RaudevsEdgarsVB1
117 KudiņaLuīzeSB3Rīga
118 KovaļovsKonstantīnsVB3
119 PutinaPetraSB1
120 JakoveleRebekaSB2Rīga
121 VoinoMārtiņšVB3Mārupe
122 VoreRalfsVB1Rīga
123 ŠķudītisJēkabsVB1Rīga
124 PopovsDominiksVB2
125 PortnajaAurikaSB4Rīga
126 KočāneKerijaSB3Rīga
127 VolkovsAdriansVB3Rīga
128 ŠķudītisMiķelisVB1Rīga
129 RusoAleksandraSB2Rīga
130 MengoteMadaraSB1Rīga
131 NazarkevičsAllansVB2Rīga
132 MazulisKlāvsVB3
133 RussoAntonio-BrunoVB1Rīga
134 KarpikovaAmelijaSB1Riga
135 RozentāleAmandaSB1Iecava
136 KrimsArtjomsVB1Riga
137 Bērziņš-BērzītisAlvisVB4Rīga
138 MazulisTomsVB1Riga
139 KarpovsRalfsVB1Bērnu skrējiensRīga
140 KorolsDanielsVB1Riga
141 MazulisKrišjānisVB4Riga
142 LasevičaNikoletaSB1Rīga
143 BērziņšEdvardsVB1Rīga
144 RačānsRalfsVB2Rīga
145 LasevičsRamilsVB1Rīga
146 SalcēvičsTomassVB3Rīga
147 SmirnovsArtūrsVB2
148 ZagorskaElzaSB2san_cis@inbox.lvRīga
149 IvickisAleksejsVB1Rīga
150 JeļistratovsDmitrijsVB2Rīga
151 MazulisEmīlsVB4Riga
152 ČodersKurtsVB2Sigulda
153 MatvejevsJustinsVB2Riga
154 IvickisMaksimsVB2Rīga
155 ČodereLuīzeSB1Sigulda
156 JagžaĢirtsVB2Rīga
157 VasiljevaMilenaSB4MolnijaRīga
158 SalcēvičsValtersVB2Rīga
159 BorisovsViktorsVB1Rīga
160 MihailovsAnrijsVB3Rīga
161 VolnereViktorijaSB1
162 JagžaRēzijaSB1Rīga
163 GrozaKateSB1Rīga
164 RācenisTeodorsVB2Rīga
165 TimofrjevsDanielsVB3Riga
166 VasiljevaAlisaVB1MolnijaRīga
167 JanševskisMiks-TomsVB2Mežinieku psk.Jaunbērze
168 SkaistkalnsLeonardoVB1Rīga
169 VasiljevaKamillaVB1MolnijaRīga
170 ArupsIļjaVB1
171 BaukerteRailijaSB2Riga
172 BranguleRūtaSB2Rīga
173 ŠtīgnersHorens-EduardsVB3Saldus vidusskolaSaldus
174 AustrupaAnna-AndaSB1Jaunbērze
175 BaukerteSofijaSB1Riga
176 SomeSanijaSB3
177 KokareKerijaSB4
178 BlūmsMarselsVB1Rīga
179 VeitaMartaSB2Rīga
180 SaliņšMārtiņšVB1Rīga
181 ZelcsDaniilsVB1Riga
182 MartinsonsSigvardsVB1Rīga
183 SaliņšRegnārsVB1Rīga
184 JuhmanisMarkussVB3hofmann triathlon teamJūrmala
185 VeitsMārtiņšVB1Rīga
186 MartinsonsTeodorsVB1Rīga
187 KisļakovsArtjomsVB4SSK ArkadijaRiga
188 SingsHugo-HardžotsVB4Rīga
189 KrivickisJaroslavsVB1Rīga
190 HofmanisGotfrīdsVB4modernā pieccīņajūrmala
191 ŽigadloTomassVB3Rīga
192 StrazdasViktorijaSB3RĪGA
193 SaklaureLauma-LīvaSB2Ādaži
194 PronausksAntonsVB3Rīga
195 KristapsonsTomassVB3JELGAVA
196 PriževoiteAnna-KatrīnaSB3AK un CoSalaspils
197 SaklaursRaimondsVB1Ādaži
198 KristapsonsMarksVB3JELGAVA
199 HofmaneAnnaSB4modernā pieccīņajūrmala
200 BirnbaumaMadaraSB1Rīga
201 KalniņšMarkussVB3
202 SaklaureMadara-MāraSB1Ādaži
203 MaslovsDamirsVB2Riga
204 PladersMaksimsVB2
205 AuziņšKristersVB2Rīga
206 CaicsAugustsVB1TMNTRīga
207 IvanovaAneteSB1VSK noskrienPierīga
208 VidrusksArtūrsVB2FS RikorRiga
209 ZariņšVestardsVB1Rīga
210 OzoliņšHerbertsVB1Ādaži
211 PalmaMadaraSB1Rīga
212 ŠnēveleMikaelaSB3Rīga
213 ButānsDanielsVB1Rīga
214 VeidemanisRenārsVB3Rīga
215 VidrusksJēkabsVB2FS RikorRiga
216 StrupulisRinaldsVB1
217 ReiniksAdriansVB2Rīga
218 ZabarovskisJēkabsVB1Rīga
219 CelmsRihardsVB1
220 ZellisMarkussVB3
221 ZellisArtūrsVB1
222 SurvilloMikusVB3Rīga
223 NiedingsRalfsVB1Sigulda
224 SurvilloOttoVB1
225 KlušaMarta-PaulaSB3rīga
226 PopovsŅikitaVB1Rīga
227 LiepkaulsMarksVB1Rīga
228 CīrulisAlens-OliversVB1Jelgava
229 KlušsEvertsVB1rīga
230 KlismetaPaulaSB2
231 BlūmaAliseSB1Riga
232 StonkaMāraSB1Riga
233 AlksnisReinisVB4Ādaži
234 StulpānsGustavsVB2GRAVISOgre
235 StonkaDaumantsVB1Rīga
236 SidorovičsTomassVB1Jūrmala
237 AuziņaAneteSB1Rīga
238 AlksneEnijaSB1Ādaži
239 PigožņaKerijaSB1Noķer ja vari ZIBRAĶETESRīga
240 ZimovnovaLilijaSB2
241 PigožņaMartinsVB1Noķer ja vari ZIBRAĶETESRīga
242 KārkliņšIvoVB2Carnikava
243 AtrašķevičaMargaritaSB1
244 KārkliņšRaivoVB1Carnikava
245 ZimovnovaVioletaSB1Rīga
246 VilumaEvelīnaSB4rīga
247 BērziņaTīnaSB3
248 BandenieksArnisVB3FS RikorRīga
249 KaspereEstereSB3KasperiBauska
250 KucinaPolinaSB2Riga
251 RiņķisRobertsVB1Rīga
252 EsterkinsAndrejsVB3Riga
253 ViļumsKārlisVB2rīga
254 BandenieksMārisVB2FS RikorRīga
255 KaspersOskarsVB1Bauska
256 EsterkinaKsenijaSB2Riga
257 KreiceBertaSB3Rīga
258 GrīnaAliseSB3Kekava
259 KreiceAnnaSB2Rīga
260 GrīnsRobertsVB2Kekava
261 KreicsMiķelisVB1Rīga
262 SidorovičsAlekssVB1Jūrmala
263 GrīnsRihardsVB1Kekava
264 ĶiģeleLīvaSB2Mārupe
265 SubinaAnnaSB2
266 ŹubulisRihardsVB1Riga
267 MarkussRoberts-DanielsVB1Jūrmala
268 ĀboltiņšKristiānsVB2Rīga
269 KorenikaAnna-LindaSB4DeafRiga
270 ĀboltiņšHenriksVB1Rīga
271 BērziņaUnaSB1
272 ĶiģeleMadaraSB1Mārupe
273 MažajevaAlinaSB4Olaine
274 GuluaTornikeVB2LMD.LVRīga
275 Kalniņa-VīndedzkalnaIevaSB4Sporta skolaRīga
276 BildereKatrīnaSB3Rīga
277 GuluaSofikoSB3LMD.LVRīga
278 MažajevsAleksejsVB3Olaine
279 BeļajevsPatriksVB2FS METTARīga
280 PūpolsPatriks-MiksVB1Rīga
281 DreģisDanielsVB3Rīga
282 OsisKurtsVB1Ošu TeamRiga
283 KosenkovsMārcisVB3Rīga
284 KirinsRenārsVB3Rīga
285 PodnieksGustavsVB1Silakrogs
286 Čippa-TriškinaKetijaSB2Hieroglifs InternationalRīga
287 KalnaElzaSB1RikijiRīga
288 MeldrajsArtjomsVB3Riga
289 KosenkovsTomsVB1Rīga
290 LiepinjaLuizeSB3SBRiga
291 BogdanovičsKirillsVB4Saurieši
292 VidemaneEvitaSB1Rīga
293 BogdanovičsMihailsVB1Saurieši
294 PuzāneAliseSB3PuzanjataLudza
295 VidemaneMadaraSB1Rīga
296 PuzāneDanaSB2PuzanjataLudza
297 SkripnikaElīnaSB1Jūrmala
298 ŠteinbergsNiksVB1Rīga
299 LevijevaViktorijaSB2zabbixRiga
300 LīdakaDārtaSB1Ķekava
301 KarsumaAnnaSB1Rīga
302 KrasohinaDianaSB2Rīga
303 KorsakovsStaņislavsVB2Riga
304 BraučaElzaSB1Rīga
305 ZukulePaulaSB4Rīga
306 Pele-OzoliņaPaulaSB3Rīga
307 KučiersErnestsVB1Salaspils
308 ŽigadloTomassVB3Rīga
309 TokareviaVeronikaSB1Ríga
310 SidorovsStepansVB1Riga
311 LīdaksEmīlsVB1Ķekava
312 SidorovsIvansVB3Rīga
313 VeselovsLeonīdsVB1Rīga
314 BierandePaulaSB1riga
315 TrepšaRūdolfsVB1
316 ŽukovskisHenrijsVB1Rīga
317 ŽukovskisJēkabsVB1Rīga
318 DreimanisReinisVB3
319 KiršteinsPatriksVB3Rīga
320 DudnikaAnna-MarijaSB4SendyRīga
321 DrivinieceAsnāteSB4Rīga
322 DreimaneElīnaSB1Jelgava
323 SakneDenisVB1
324 ŠendelevaValentinaSB4SendyRīga
325 BoetoDominiksVB3Rīgā
326 VaivodsGustavsVB2Jūrmalas RūķīšiJūrmala
327 NoviksRobertsVB3Rīga
328 KivlisTomassVB2
329 RutinsAlekssVB1DeafRiga
330 VaivodsRobertsVB3Jūrmalas RūķīšiJūrmala
331 EglītisTomsVB2Riga
332 VasiljevaMilenaSB1MolnijaRīga
333 LeopardeLeldeSB2Rīga
334 PaegleBrunoVB1Rīga
335 TomassRobertsVB3Jelgava
336 PommersRalfsVB1Rīga
337 VaitekaMontaSB4Rīga
338 OzoliņaMartaSB2Rubenes DžabiņasĀdaži
339 LasmanisJānisVB1
340 KrišjānisRūdolfsVB1Rīga
341 KirinsEdgarsVB1Rīga
342 VasiljevaAlisaSB1MolnijaRīga
343 KohanovskaMarinaSB2
344 LočmeleSanijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
345 ŠtīgnersMartins-LukassVB1Saldus sporta skolaSaldus
346 VaitekaDansVB1Rīga
347 VasiljevaKamillaSB1MolnijaRīga
348 RinmanisKristofersVB1
349 KohanovskisArtjomsVB1Riga
350 ŠneidereSabīneSB228649822Ikšķile
351 JaudzemsAdriansVB4Piramida Triathlon ClubJūrmala
352 LočmeleSofijaSB1Kalnciems, Jelgavas novads
353 ŠneidereMelānijaSB1Ikšķile
354 GrieznisGustavsVB1
355 CitajevaKsenijaSB3Riga
356 ĀbeleArtūrsVB3Brāļi lieliskieOgre
357 VaitekaEvaSB1Rīga
358 ĀbeleRenārsVB2Brāļie lieliskieOgre
359 LagsbergsGustavsVB1DancotājiRīga
360 LiepaKristofersVB1Rīga
361 MiklaševičsMiksVB1Rīga
362 GaurisEmīlsVB3FS RikorRiga
363 VolkovsDenissVB3Rīga
364 GaureMadaraSB2Riga
365 AšitokaLeilaSB1Rīga
366 MakarevičaArinaSB3
367 MiklaševičaPatrīcijaSB1Rīga
368 PakalnsRalfsVB3Riga
369 ProhorovsIļjaVB2
370 MakarevičsArtjomsVB1
371 TiļļaPatrīcija-MarijaSB4navRīga
372 JermoninsAleksandrsVB3Coleomnt FKBRīga
373 TiļļaLetīcija-ElizabeteSB2navRīga
374 TiļļaEmīlija-SofijaSB1Riga
375 MandelisArnoVB1RaseliRīga
376 LocānsTomsVB2Rāmava
377 MandelisTomassVB3RaseliRīga
378 ZābersNilsVB2
379 PētersonsKristersVB1
380 ZābersMikusVB1
381 MatjassMatīssVB2
382 PāķeMadaraSB2Saulkrasti SRTSaulkrasti
383 RegžaAgateSB3
384 MatjassEmīlsVB1
385 SkanisOliversVB2
386 RegžaDārtaSB2
387 StivriņšDāvisVB1Jūrmala
388 SkaneSelmaSB3
389 JonaseAdrijaSB1Rīga
390 LipskisGustavsVB1Limbažu pagasts
391 PāķeLeldeSB4Saulkrasti SRTSaulkrasti
392 KallaseLauraSB2Gulbene
393 MednisArtisVB1Rīga
394 MedneKristaSB1Rīga
395 KodeAnnijaSB1
396 StivriņšMarkussVB1Jūrmala
397 JekaterinaBuninaSB3riga
398 TaraņenkoRolandsVB2Rīga
399 KononovičsDmitrijsVB3Riga
400 KoreškovaNikolaSB1Rīga
401 PosredņikovaAdriānaSB4Rīga
402 TerentjevaKatrīna-LauraSB3Rīga
403 SpriņģisGustavsVB3Spriņģu ģimeneRīga
404 SmertevsNikitaVB3Ogre
405 PetinenaAdrijaSB3Kārsava
406 LaumanisGustavs-EmīlsVB1Optimus PrimeRīga
407 RoneGabrielaSB4RONERīga
408 JaunzemsJānis-HelvijsVB4Rīga
409 RonisSandisVB1RONISRĪGA
410 JaunzemeAliseSB4Rīga
411 EgleKristersVB2MettaBaloži
412 SavicevsArsenijsVB3Riga
413 KrastiņšDanielsVB3
414 GabraneSonoraVB4rīga
415 UrtānsRobertsVB1
416 TerentjevaSofija-ElizabeteSB1Rīga
417 VjatereRebekaSB2Dagda
418 StolbovsRalfsVB1Jurmala

Kopā pieteikušies: 1375



MTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram"

Sadarbības partneri

LFSLTFLOFLSSLVS

Atbalstītāji

SportlandLabās MantasKvadrumMy lapsLabās balvas