Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2017" | Saraksts

21km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Avens JānisVM30MaratonaKlubs/Rembate
Ogres novads
2.  Beļinskis MārtiņšVM30Baldone
3.  Boļšijs AgrisVMRēzekne
4.  Bondars NaurisVMSalaspils
Salaspils
5.  Briedis UldisVM302BE1ST
Rīga
6.  Budilovičs Salihs-AmVM30SALAM
Ventspils
7.  Butkēvičus JānisVM30Salacgrīva
8.  Čerņadjevs JurisVM50Ropažu nov.
9.  Dāvidnieks ArtisVM30EMU Mālpils sporta klubs
Rīga
10.  Deruma IlzeSM30Rīga
11.  Driņķis DainisVM50DzSK Lokomotīve
Rīga
12.  Gailis AndisVM30Kocēnu novads
VALMIERA
13.  Geraseva AnastasijaSMSPORTLAT
Jelgava
14.  Goža JānisVMIrlava
Tukums
15.  Grāmatnieks JānisVM30Sporta Patriots
Jūrmala
16.  Gržibovska KristīneSMVSK noskrien / SK Dzērvene
Rīga
17.  Gržibovskis EdmundsVM50VSK Noskrien
Kākciems
18.  Gržibovskis RaitisVMVSK Noskrien
Rīga
19.  Jurašs JurisVM30Dreiliņi
20.  Kaimiņš KristapsVM30Adidas
Ogres novads
21.  Kalniņš JānisVM30VSK Noskrien
Rīga
22.  Karss RūdolfsVM30DNB
Rīga
23.  Kokina MārīteSMVSK Noskrien
Rīga
24.  Krastiņš JēkabsVMSportiņš 88
Ķekava
25.  Kuliks ViktorsVM50Salaspils skriesanas Klubs
Salaspils
26.  Laucis NormundsVM50AIZKRAUKLE
Aizkraukle
27.  Lejnieks VoldemārsVMSK Dzērvene
Rīga
28.  Logina LilitaSMRīga
29.  Marčinkus JānisVM50SK Ozolnieki A
Jelgava
30.  Marčinkus RaisaSM50Jelgava
31.  Mazprecniece GitaSMRīga
32.  Medne LīvaSMpaBaso.lv
Rīga
33.  Miglāne EvijaSM30VSK Noskrien
Rīga
34.  Muzika VitālijsVM50PaBaso.lv/ VSK Noskrien
Jumprava
35.  Niedre IvetaSM30MARATONA KLUBS/LSC/VSK Noskrien
Rīga
36.  Petrovs DzintarsVM30Rigassatiksme/noskrien.lv/LSC
Rīga
37.  Rozentāls ValdisVM30Ziepniekkalns
Rīga
38.  Semenenko IljaVM30GO! Team Riga
Riga
39.  Seņko IgorsVM30VSK Noskrien Liepāja
LIEPAJA
40.  Sergejevs AleksandrsVM50LSC
Riga
41.  Skārda DzintraSMVSK Noskrien / AIZKRAUKLE
Aizkraukle
42.  Stefanak GabrielVMBratislava
Riga
43.  Šmits IlgvarsVM30Pēdu nav
Ērģeme
44.  Vaseņins ValerijsVM50Garkalnes nov.
45.  Vecvanaga VitaSM30PANATTA
Rīga
46.  Veinbergs OskarsVM30MARATONA KLUBS
Balvi
47.  Vidiņš AigarsVM30Salaspils
48.  Vilkaste DaigaSM30Rīga
49.  Vircavs IngussVM30Salaspils
50.  Zālītis GuntisVM50Kadiķi
Rīga
51.  Zēberga GintaSM30Salaspils
52.  Zēbergs AinarsVM30VSK Noskrien Liepāja
Liepāja
53.Zvirgzdiņa DaceSM30Salaspils

10km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ābeltiņa LauraS30Salaspils
Salaspils
2.  Ābeltiņš TomsV30Salaspils
Salaspils
3.  Arnicāne AļonaS30PaBaso.lv/VSK Noskrien
Jūrmala
4.  Bairaševskis ValerijsVSK Tērauds
Rīga
5.  Balode LīgaS30Musli GRACI
Salaspils
6.  Bānis AndrejsVSalaspils Sporta skola
Salaspils
7.  Bergmanis IlvarsV30Tukums
8.  Boļše KatrīnaSSportiņš 88
Ķekava
9.  Bruševics JānisVSkriešanas klubs SALASPILS
Salaspils
10.Buldere LieneS30SQUALIO cloud consulting
Ikšķile
11.Bulders HeinoV30Ikšķile
12.  Bušmanis ArvilsV50Līvānu VK
Līvāni
13.  Caics ArtūrsV30---
Rīga
14.  Caics JānisV60---
Rīga
15.  Čaiba RihardsVVSK Noskrien
Jūrmala
16.  Čudars MatīssVSalaspils Sporta skola
Salaspils
17.  Dovbišs DenissV30Vālodzes
18.  Feteris AigarsVSalaspils Sporta skola
Salaspils
19.  Freibergs MārtiņšV30VSK Noskrien
Rīga
20.  Freilibs EdgarsV30Rīga
21.  Fukse DiānaSSalaspils
22.Fuksis DāvidsV30Salaspils
23.  Gailis DainisV30Sigulda
24.Garkavenko KonstantinV30Salaspils
25.Graudiņa MarijaSRīga
26.  Gūtmanis OļģertsV50LSC
Rīga
27.  Jakoviča LauraSOgre
28.  Jegorovs ValerijsV50LSC
RIGA
29.  Jerofejeva InetaS30Pļaviņām-90
Rīga
30.  Kalveršs MārisV30Salaspils Zīriņi
Salaspils
31.  Karsa KristīneS30Par labu atpūtu
Rīga
32.  Kaspere ZaneS30Bauska
33.  Korabo OlgaS30FOX fitness
Riga
34.  Kozlovs IgorsV50Olaines nov.
35.Kozule SintijaS30Ikšķile
36.  Krasikovs AndrejsV30Banda
Riga
37.  Krastiņš JānisV30Zibenzellis
ROPAŽI
38.  Kravalis KasparsVPļaviņām-90
Pļaviņas
39.  Langins NormundsV50VSK Noskrien
Rīga
40.Leine KatrinaSAizkraukle
41.  Lūse InāraS50Carnikavas Sporta centrs
Carnikava
42.  Maslobojevs SergejsV30NRC Riga
Riga
43.Mičulis EdmundsV30Jūrmala
44.  Migla RaivisVSalaspils Sporta skola
Salaspils
45.  Mikulova OlgaS30VSK Noskrien
Rīga
46.  Muceniece ZaneSIzturība
Ikšķile
47.  Nuķis JānisV30Rīga
48.  Ozoliņa IevaSJelgava
49.Paikena Zane-MirdzaS30Riga
50.  Parhomenko EvelīnaS30Rīga
51.  Pārums JānisV30Projekts Etiopietis
Iecava
52.  Pērkone EleonoraS30KNAUF
Ikšķile / Saurieši
53.Petere IevaS30Adazi
54.  Pētersons MiksV30vsk noskrien
Rīga
55.  Pienis RaivoV30ASK Patria
Vilce, Jelgavas nov.
56.  Pļavinska SintijaSBrocēni
57.  Pole KristiānaSCēsis
58.  Punculis MārisVLudza
59.  Pusnakova SvetlanaS60Vējam līdzi
Riga
60.  Putne-Priževoite EvijaS30AK un Co
Salaspils
61.  Radžabova OlgaS30Par sportisku sabiedrību
Rīga
62.  Ragovska EvitaSLDz
Rīga
63.  Rītere MudīteS50Ogres Slēpotāju Klubs
Ogres novads
64.  Rodionovs ViktorsV60LSC
Olaine
65.  Ronis ArtūrsV30Jelgava
66.  Runčs NormundsV30individ.
Ogre
67.  Sermolīte IlzeS30Jelgavas Sporta servisa centrs
Jelgava
68.  Stūrītis JānisV30SK Turaida
Sigulda
69.  Supe JānisV60Tirza
70.  Šaķis TomsVRīga
71.  Ščetiņins JurijsV50Brivlauki
Rīga
72.  Šķesters NormundsVLattelecom
Rīga
73.Šlitke BeatriseSRīga
74.  Šmits ArtisV30Rīga
75.  Tauriņa AgneseS30Riga
76.  Tkačenko AigaS30Salaspils
77.  Upenieks DainisV30SK Ozolnieki B
Jelgava
78.  Urbāne IlzeS30VSK Noskrien
Rīga
79.  Vasjoha JekaterinaS30Salaspils
80.  Vecgailis DmitrijsV30Rīga
81.  Zālītis MareksV30VSK Noskrien
Ķekava
82.  Zigirskis ArtjomsV30Rīga
83.  Zvēra ElīnaS30Ikšķile
84.  Žukovska MaritaS50VSK Noskrien
Ogre

10km Nūjošana

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Bērtule DaceSNUJRīga
2.  De-Kopē BrigitaSNUJCarnikava
3.  Dubrovska KristineSNUJRiga
4.  Dubrovskis DmitrijsVNUJRīga
5.  Kļaviņa DaigaSNUJNūjo vesels
Rīga
6.  Krastiņa IevaSNUJRīga
7.Lansmane SilvijaSNUJRīga
8.  Lūsis JānisVNUJCarnikava
Carnikava
9.  Muzika RasmaSNUJVPDK
Jumprava
10.  Pērkone LauraSNUJNūjo ar vēju
Liepāja
11.  Poga LaimaSNUJDraiskule
Kalnciems
12.  Ragovska DenisaSNUJDraiskule
Salaspils
13.  Rāta IlzeSNUJkamparmazi
Salaspils
14.  Rāts JurisVNUJkamparmazi
Salaspils
15.  Sitņikova DzintraSNUJNūjo priekam
Rīga
16.Zoltnere SigneSNUJRīga

5km skrējiens

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Amtmanis Jānis-LinardsV2RĪGA
2.  Anaņjeva AnasatsijaS2Salaspils Sporta skola
Salaspils
3.  Arbidāns EmīlsV1Salaspils
4.  Ašmane LīvaS1VSK Noskrien
Jelgava
5.  Augustauska EvelīnaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
6.  Baltpurviņa RūtaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
7.  Batkovska Liene-KatrīnaS2]
Jelgava
8.  Baumanis DainisV3Rīga
9.Berents AleksandrsV1Salaspils
10.  Bildere-Kode VijaS3Rīga
11.Binduka VitaS15 km
Salaspils
12.  Budreika MārtiņšV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
13.Bulders BrunoV1Ikšķile
14.  Čepjolkina AnnaS1VPS
Valmiera
15.  Čepjolkins ErvīnsV1VPĢ
Valmiera
16.  Dābols DāvisV2Rīga
17.  Doroškeviča MargaritaS3Rīga
18.  Dosberga AgateS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
19.  Dosbergs DainisV3salaspils
20.  Dosbergs GustavsV1Salaspils
21.Ēķe-Ozoliņa AnnaS3Salaspils
22.  Fjodorovs JurisV4NBS
Valmiera
23.  Gaile LīnaS1SSS
Sigulda
24.  Gaile Lote-LeaS1Sigulda
25.Gggg GggV1Rprpr
26.  Grāmatniece AnnaS4Jūrmalas veterāni
Jūrmala
27.  Ieleja AgraS4Rīga
28.  Ielejs KārlisV4Rīga
29.  Ivzāns RobertsV4OGRE
Ogres novads
30.  Kadiševs ArsēnijsV2Sporta Skola Arkādija
Rīga
31.  Kalniņa-Vīndedzkalna DaigaS4VSK NOSKRIEN
Rīga
32.  Kalveršs MatīssV1Salaspils/Zīriņi
Salaspils
33.  Kārkliņš IvoV1Carnikava
34.  Karss Artūrs-JānisV2SS Arkādija
Rīga
35.  Karss Roberts-KārlisV1Rīga
36.  Kelerta KristīneS3Rīga
37.  Kirilova SandraS1Salaspils
38.  Klapars RitvarsV4VSK Noskrien
Valmiera
39.  Korotkovs MaksimsV2NRC Jelgava
Jelgava
40.  Kozlovs FrancisV1Olaines nov.
41.  Kožuhovska KeitaS1Salaspils Sporta skola
Salaspils
42.  Krastiņa ElzaS1Sportiņš 88
Ķekava
43.  Kravalis AinārsV4Sigulda
44.  Kravalis EmīlsV2Siguldas Sporta Skola
Sigulda
45.  Kravalis JānisV1Siguldas Sporta skola
Sigulda
46.  Krūmiņa MarutaS3Tukums
47.  Ķīkule ZaneS3Salaspils Sporta skola
Salaspils
48.  Lagzdiņš EndijsV2Salaspils Sporta skola
Salaspils
49.Liepiņš JānisV3VSK Noskrien
Salaspils
50.  Līpenīts GustavsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
51.  Lubgāne SvetlanaS3Rīga
52.  Mača ZintaS3Cēsis
53.  Matīss GregorsV3Salaspils Sporta skola
Salaspils
54.  Matusevičs TomassV140 v.s.
Rīga
55.  Maurīte-Šmite SanitaS4Rīga
56.Meirāne EvijaS3Valmiera
57.  Mellace KarīnaS1ss Arkādija
Rīga
58.Mičulis TomassV1Jūrmala
59.  Miezītis AndisV3Rīga
60.  Miglāns DāvidsV1Rīga
61.  Mitračenoks SergejsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
62.  Muceniece LaumaS3Ķekava
63.  Muzika ElīzaS1VSK Noskrien
Jumprava
64.Nagle LīgaS3Rīga
65.  Narnickis KristapsV3Kā es šeit nokļuvu ?
Rīga
66.  Ozoliņš GustavsV1Salaspils
67.  Pāķe GundegaS3Saulkrasti SRT
Saulkrasti
68.  Pāķe LeldeS1Saulkrasti SRT
Saulkrasti
69.  Pāķis EduardsV4Saulkrasti SRT
Saulkrasti
70.  Pelcis EdvardsV1salaspils
71.  Pelcis RicardsV1salaspils
72.Peter JoeV3Colmar-Berg
73.  Petersone Marta-LuizeS1VSK Noskrien
Kocēnu Novads
74.  Pētersons DominiksV1VSK Noskrien
Kocēnu novads
75.  Pētersons KasparsV3VSK Noskrien
Kocēnu nov.
76.Polozjuka ViktorijaS1Salaspils
77.  Poļakovs ArtemijsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
78.  Puzankovs ĒriksV2Salaspils Sporta skola
Salaspils
79.  Sileniece IngaS3Salaspils
80.  Siņica SantaS3Salaspils Frisbija Klubs
Salaspils
81.  Slavika Paula-PatrīcijaS2ČIKI PUKI
Salaspils
82.  Sproģis SandisV4Lattelecom
Rīga
83.  Stepurova ElizabeteS1Salaspils sporta skola
Salaspils
84.  Stonka DainaS3VSK Noskrien
Riga
85.  Stūrīte IvetaS3SK Turaida
Sigulda
86.  Stūrītis JānisV1Siguldas Sporta Skola
Sigulda
87.  Stūrītis MartinsV1Siguldas Sporta Skola
Sigulda
88.  Svilāne ZaneS3Salaspils
89.  Šale GunitaS3AIZKRAUKLE
Aizkraukle/Skrīveri
90.  Šale IvitaS3Skrīveri
Skrīveri
91.Šals EmīlsV3Skrīveri
92.  Šroms RomansV3VSK Noskrien
Rīga
93.  Taupmana ZandaS4Maratona klubs/ Matisons Runner`s Club
Rīga
94.  Urbāne TerēzeS2SK Tērauds
Rīga
95.Urbanovičs ValtersV3SQUALIO cloud consulting
Salaspils
96.  Vahere-Abražune AnitaS3Rīga
97.  Vahere-Abražune EmīlijaS1Rīga
98.  Vaivads RihardsV2Aizkraukles novada sporta skola
Aizkraukle
99.  Vasiļjeva AnasatsijaS2Salaspils Sporta skola
Salaspils
100.  Vladimirovs RihardsV1Salaspils Sporta skola
Salaspils
101.  Zālīte AnnikaS1SS Arkādija
Rīga
102.  Zālīte LoretaS1SS Arkādija
Rīga
103.Zariņa BaibaS1Salaspils
104.Zēbergs GatisV3Zebergs
Salaspils
105.  Zommers EdmundsV3Lapenieki
106.  Zvaigzne EvelīnaS1Bērnu
Salaspils
107.Zvaigzne GintsV3Lazdu ielas Republika
Salaspils

Kopā pieteikušies: 260