Sacensību video

Skatīt visus video

Šodienas jubilāri

Sportlat lojalitātes CashBack karte

Statistika

eXTReMe Tracker

Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2017" | Saraksts

21km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AvensJānisVM30MaratonaKlubs/RembateOgres novads
2. BeļinskisMārtiņšVM30Baldone
3. BoļšijsAgrisVMRēzekne
4. BondarsNaurisVMSalaspilsSalaspils
5. BudilovičsSalihs-AmVM30SALAMVentspils
6. DerumaIlzeSM30Rīga
7. GerasevaAnastasijaSMSPORTLATJelgava
8. GožaJānisVMIrlavaTukums
9. GržibovskisEdmundsVM50VSK NoskrienKākciems
10. GržibovskisRaitisVMVSK NoskrienRīga
11. KalniņšJānisVM30VSK NoskrienRīga
12. KarssRūdolfsVM30DNBRīga
13. KrastiņšJēkabsVMSportiņš 88Ķekava
14. LaucisNormundsVM50AIZKRAUKLEAizkraukle
15. LejnieksVoldemārsVMSK DzērveneRīga
16. LoginaLilitaSMRīga
17. MarčinkusJānisVM50SK Ozolnieki AJelgava
18. MarčinkusRaisaSM50Jelgava
19. MazprecnieceGitaSMRīga
20. MedneLīvaSMpaBaso.lvRīga
21. MiglāneEvijaSM30VSK NoskrienRīga
22. NiedreIvetaSM30MARATONA KLUBS/LSC/VSK NoskrienRīga
23. PilātsEdgarsVM30Salaspils
24. RozentālsValdisVM30ZiepniekkalnsRīga
25. SemenenkoIljaVM30GO! Team RigaRiga
26. SeņkoIgorsVM30VSK Noskrien LiepājaLIEPAJA
27. SičovsLaurisVM30Salaspils
28. SkārdaDzintraSMVSK Noskrien / AIZKRAUKLEAizkraukle
29. SkidanovaJekaterinaSM30Salaspils
30. StefanakGabrielVMBratislavaRiga
31. ŠmitsIlgvarsVM30Pēdu navĒrģeme
32. TolokoncevaElīnaSM30VSK NoskrienSalaspils
33. VaseņinsValerijsVM50Garkalnes nov.
34. VidiņšAigarsVM30Salaspils
35. VircavsIngussVM30Salaspils
36. ZēbergaGintaSM30Salaspils
37. ZēbergsAinarsVM30VSK Noskrien LiepājaLiepāja
38. ZvirgzdiņaDaceSM30Salaspils

10km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. ĀbeltiņaLauraS30SalaspilsSalaspils
2. ĀbeltiņšTomsV30SalaspilsSalaspils
3. ArnicāneAļonaS30PaBaso.lv/VSK NoskrienJūrmala
4. BairaševskisValerijsVSK TēraudsRīga
5. BergmanisIlvarsV30Tukums
6. BoļšeKatrīnaSSportiņš 88Ķekava
7. BruševicsJānisVSkriešanas klubs SALASPILSSalaspils
8. BuldereLieneS30SQUALIO cloud consultingIkšķile
9. BuldersHeinoV30Ikšķile
10. BušmanisArvilsV50Līvānu VKLīvāni
11. CaicsJānisV60---Rīga
12. ČaibaRihardsVVSK NoskrienJūrmala
13. FreibergsMārtiņšV30VSK NoskrienRīga
14. GailisDainisV30Sigulda
15. GarkavenkoKonstantinV30Salaspils
16. GūtmanisOļģertsV50LSCRīga
17. JakovičaLauraSOgre
18. JegorovsValerijsV50LSCRIGA
19. JerofejevaInetaS30Pļaviņām-90Rīga
20. KalveršaLindaSEVELO TEAMSalaspils
21. KarsaKristīneS30Par labu atpūtuRīga
22. KoraboOlgaS30FOX fitnessRiga
23. KozuleSintijaS30Ikšķile
24. KravalisKasparsVPļaviņām-90Pļaviņas
25. LiepiņšKasparsV30Salaspils
26. LūseInāraS50Carnikavas Sporta centrsCarnikava
27. MaslobojevsSergejsV30NRC RigaRiga
28. MikulovaOlgaS30VSK NoskrienRīga
29. NuķisJānisV30Rīga
30. PaikenaZane-MirdzaS30Riga
31. ParhomenkoEvelīnaS30Rīga
32. PārumsJānisV30Projekts EtiopietisIecava
33. PetereIevaS30Adazi
34. PienisRaivoV30ASK PatriaVilce, Jelgavas nov.
35. PļavinskaSintijaSBrocēni
36. PoleKristiānaSCēsis
37. PunculisMārisVLudza
38. PusnakovaSvetlanaS60Vējam līdziRiga
39. Putne-PriževoiteEvijaS30AK un CoSalaspils
40. RagovskaEvitaSLDzRīga
41. RītereMudīteS50Ogres Slēpotāju KlubsOgres novads
42. RodionovsViktorsV60LSCOlaine
43. RonisArtūrsV30Jelgava
44. SermolīteIlzeS30Jelgavas Sporta servisa centrsJelgava
45. StūrītisJānisV30SK TuraidaSigulda
46. SupeJānisV60Tirza
47. ŠčetiņinsJurijsV50BrivlaukiRīga
48. ŠķestersNormundsVLattelecomRīga
49. ŠlitkeBeatriseSRīga
50. ŠmitsArtisV30Rīga
51. TauriņaAgneseS30Riga
52. TeplouhovaIlonaSSalaspils
53. TkačenkoAigaS30Salaspils
54. TrokšaPēterisV30EntuziastiSalaspils
55. UpenieksDainisV30SK Ozolnieki BJelgava
56. UrbāneIlzeS30VSK NoskrienRīga
57. VasjohaJekaterinaS30Salaspils
58. VecgailisDmitrijsV30Rīga
59. ViļumovsIvoV30EVELO TEAMSalaspils
60. ZālītisMareksV30VSK NoskrienĶekava
61. ZommersEdmundsV30Lapenieki
62. ZvēraElīnaS30Ikšķile
63. ŽukovskaMaritaS50VSK NoskrienOgre

10km Nūjošana

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. CaicsArtūrsVNUJ---Rīga
2. De-KopēBrigitaSNUJCarnikava
3. DubrovskaKristineSNUJRiga
4. DubrovskisDmitrijsVNUJRīga
5. Kļaviņa-KindzuleIevaSNUJSalaspils
6. KrastiņaIevaSNUJRīga
7. LūsisJānisVNUJCarnikavaCarnikava
8. PērkoneLauraSNUJNūjo ar vējuLiepāja
9. PogaLaimaSNUJDraiskuleKalnciems
10. RagovskaDenisaSNUJDraiskuleSalaspils

5km skrējiens

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AmtmanisJānis-LinardsV2RĪGA
2. BaumanisDainisV3Rīga
3. Bildere-KodeVijaS3Rīga
4. BindukaVitaS15 kmSalaspils
5. BuldersBrunoV1Ikšķile
6. DābolsDāvisV2Rīga
7. DoroškevičaMargaritaS3Rīga
8. DosbergaAgateS1Salaspils
9. DosbergsDainisV3salaspils
10. DosbergsGustavsV1Salaspils
11. Ēķe-OzoliņaAnnaS3Salaspils
12. FjodorovsJurisV4NBSValmiera
13. GaileLīnaS1SSSSigulda
14. GaileLote-LeaS1Sigulda
15. GgggGggV1Rprpr
16. GrāmatnieceAnnaS4Jūrmalas veterāniJūrmala
17. IelejaAgraS4Rīga
18. IelejsKārlisV4Rīga
19. IvzānsRobertsV4OGREOgres novads
20. Kalniņa-VīndedzkalnaDaigaS4VSK NOSKRIENRīga
21. KārkliņšIvoV1Carnikava
22. KarssArtūrs-JānisV2SS ArkādijaRīga
23. KarssRoberts-KārlisV1Rīga
24. KelertaKristīneS3Rīga
25. KlaparsRitvarsV4VSK NoskrienValmiera
26. KrastiņaElzaS1Sportiņš 88Ķekava
27. KravalisAinārsV4Sigulda
28. KravalisEmīlsV2Siguldas Sporta SkolaSigulda
29. KravalisJānisV1Siguldas Sporta skolaSigulda
30. KrūmiņaMarutaS3Tukums
31. LiepiņšJānisV3VSK NoskrienSalaspils
32. LubgāneSvetlanaS3Rīga
33. MačaZintaS3Cēsis
34. MatusevičsTomassV140 v.s.Rīga
35. Maurīte-ŠmiteSanitaS4Rīga
36. MellaceKarīnaS1ss ArkādijaRīga
37. MiezītisAndisV3Rīga
38. MiglānsDāvidsV1Rīga
39. MucenieceLaumaS3Ķekava
40. NagleLīgaS3Rīga
41. OzoliņšGustavsV1Salaspils
42. OzolsMarkussV1MSĢ/SALASPILS SPORTA SKOLASalaspils
43. PāķeGundegaS3Saulkrasti SRTSaulkrasti
44. PāķeLeldeS1Saulkrasti SRTSaulkrasti
45. PāķisEduardsV4Saulkrasti SRTSaulkrasti
46. PatenkoRičardsV1Salaspils
47. PelceSigitaS4Salaspils
48. PelcisEdvardsV1salaspils
49. PelcisRicardsV1salaspils
50. PurviņšAnatolijsV3Salaspils
51. RenceIevaS2Salaspils
52. SilenieceIngaS3Salaspils
53. SiņicaSantaS3Salaspils Frisbija KlubsSalaspils
54. SlavikaPaula-PatrīcijaS2ČIKI PUKISalaspils
55. SprindžuksArtūrsV1Salaspils
56. SproģisSandisV4LattelecomRīga
57. StepurovaElizabeteS1Salaspils sporta skolaSalaspils
58. StonkaDainaS3VSK NoskrienRiga
59. StūrīteIvetaS3SK TuraidaSigulda
60. StūrītisJānisV1Siguldas Sporta SkolaSigulda
61. StūrītisMartinsV1Siguldas Sporta SkolaSigulda
62. SvilāneZaneS3Salaspils
63. ŠaleGunitaS3AIZKRAUKLEAizkraukle/Skrīveri
64. ŠaleIvitaS3SkrīveriSkrīveri
65. ŠalsEmīlsV3Skrīveri
66. ŠromsRomansV3VSK NoskrienRīga
67. TaupmanaZandaS4Maratona klubs/ Matisons Runner`s ClubRīga
68. UrbāneTerēzeS2SK TēraudsRīga
69. ZālīteAnnikaS1SS ArkādijaRīga
70. ZālīteLoretaS1SS ArkādijaRīga
71. ZommersEdmundsV1Lapenieki
72. ZvaigzneEvelīnaS1BērnuSalaspils
73. ZvaigzneGintsV3Lazdu ielas RepublikaSalaspils

Kopā pieteikušies: 184



Sportlat lojalitātes CashBack karte