Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

26.decembrī “Izglāb Ziemssvētkus” – sporta diena visai ģimenei

26.decembrī “Izglāb Ziemssvētkus” – sporta diena visai ģimenei
21.12.2018

Ziemassvētku vecītis ir bēdīgs, Grinčs ir nozadzis Ziemassvētku prieku! Bet viss vēl nav zaudēts - tieši Tu un Tava ģimene var palīdzēt šo prieku atgūt. Nāc 2018.gada 26.decembrī uz Rīgas Nacionālo sporta manēžu, kur no plkst. 11.00-16.00 Tev būs iespēja veikt dažādus gan radošus, gan sportiskus uzdevumus, nokļūt līdz Ziemassvētku vecītim un par to saņemt dāvaniņu. Dāvanu skaits ierobežots.

            Tevi gaida sportiskā taka ar īstām Ziemassvētku aktivitātēm – kupenu brišana, piparkūku cope, īsts bumbiņu putenis, dāvanu meklēšana orientējoties, Ziemeļu tilta šķērsošana, sniegavīru boulings, milzu slēpes, Grinča pēdu meklēšana u.c. atrakcijas.

            Radošā taka vedīs cauri dažādām darbnīcām – sniegavīru, egļu mantiņu, Ziemassvētku kartiņu izgatavošanas u.c. radošajām aktivitātēm. Paši mazākie varēs lēkāt zaķa Ļipuka valstībā un iet Ziemas rotaļās. Satiksi arī pašu Grinču un vēl citus Ziemassvētku tēlus – briedi, Sniega cilvēku un īstu Sniegbaltīti!

Pasākuma ietvaros no plkst. 12.00-14.00 būs iespēja vērot Latvijas čempiones augstlēkšanā Madaras Onužānes-Saliņas paraugdemonstrējumus, satikt Latvijas labāko tāllēcēju un trīssoļlēcēju Elviju Misānu. Būs iespēja klausīties muzikālus priekšnesumus, kā arī pašiem izmēģināt spēkus Ziemassvētku dziesmu karaoke, piedalīties biodanza nodarbībā ar Vinetu Grīvzu, sadarbībā ar Aneti Raikovu un Diānu Stūrmani. Ik pēc stundas notiks loterija, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas no sadarbības partneriem – Nike, Kärcher, AB parks, MILZU!, Dobeles Dzirnavnieks, Aloja Starkelsen u.c..

            Pasākums ir bez maksas, lūgums ņemt līdzi maiņas apavus.

Ņem līdzi brāļus, māsas, mammas, tētus, omītes, opīšus un citus ģimenes locekļus, pavadi dienu kustīgi un satiec Ziemassvētku vecīti!

Pasākumu rīko biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas