Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

31. jūlijā dabas parkā “Zilie kalni” norisināsies Ikšķiles MTB velobrauciens 2021

31. jūlijā dabas parkā “Zilie kalni” norisināsies Ikšķiles MTB velobrauciens 2021
29.06.2021

Vairāk kā mēnesis ir palicis līdz ikgadējām un tradicionālajām kalnu riteņbraukšanas sacensībām “Ikšķiles MTB velobrauciens 2021”, kas norisināsies dabas parka “Zilie kalni” teritorijā šā gada 31.jūlijā. Starts un finišs ierastajām trim garākajām distancēm – ģimeņu, pusmaratona un maratona, distancēm paredzēts Zilo Kalnu slēpošanas trases starta laukumā. 2011.gadā aizsākušais velobrauciens šogad notiks jau desmito reizi.

 

Sacensības noritēs atbilstoši valstī noteiktajiem vīrusa Covid-19 ierobežojošajiem noteikumiem konkrētā sacensību laika periodā. Pasākuma apmeklētāju/sportistu limiti, kā arī kustības ierobežojumi sacensību centrā, starta laiki un citi saistošie noteikumi var tik precizēti tuvojoties sacensību dienai, tāpēc jau šobrīd velomīļotāji var pieteikties sev ierastai distancei - “Maratona” distance, kur 16km aplis būs jābrauc trīs reizes, kopā nobraucot 48km. Pusmaratona distances dalībniekiem būs jābrauc divi apļi, kopā veicot 32km. “Ģimenes” distancē – dalībniekiem ir paredzēti 12km (viens aplis).

 

Dalībnieku un pavadošo cilvēku ievērībai!

  • Lai izņemtu starta numurus, katras distances dalībniekiem sacensību centrā jāierodas atbilstoši dienas kārtībā noteiktajiem laikiem. Lai piedalītos sacensībās, dalībniekiem nav jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts vai tā izslimošanas apliecība.
  • Sacensībās varēs piedalīties tikai tie dalībnieki, kuri būs iepriekš reģistrējušies www.sportlat.lv mājas lapā un veikuši dalības apmaksu:

Sacensību nolikums: https://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/nolikums

“Online” reģistrēšanās: https://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/registracija

Dalībnieku sarakstshttps://www.sportlat.lv/sacensibas/1520/ikskiles-mtb-velobrauciens-2021/saraksts

 

Kā parasti novada iedzīvotājiem ir izdevīgāka pieteikšanās, kur pa īpašu dalības maksu dalībnieki var pieteikties Ikšķilē – Tūrisma informācijas centrā, Birzes ielā 33 un Ogrē, "Nesēdimājās" velosipēdu darbnīcā, Mālkalnes prospektā 26.

  • Visiem dalībnieku pavadošajiem cilvēkiem – skatītājiem pie ieejas sacensību centrā ir jāuzrāda Covid-19 vakcinācijas sertifikāts vai izslimošanas apliecība.
  • Dalībnieku skaits visās distancēs ir ierobežots: “Maratona” distancē – 135 dalībnieki; “Pusmaratona” distancē – 270 dalībnieki; “Ģimenes” braucienā– 135 dalībnieki

 

Bez individuālās konkurences norisināsies arī komandu cīņas abās garākajās distancēs Maratonā un pusmaratonā, kur komandā var būt septiņi dalībnieki, no kuriem vērtējumā ies četri labākie. Līdz ar to arī komandas ir aicinātas komplektēt sastāvus un pietiekties velobraucienam, lai cīnītos par kausiem un sponsoru balvām.

 

Sacensību centrs būs atvērts un reģistrācija sāksies no plkst. 09:00 Zilo kalnu distanču slēpošanas trases starta laukumā.  Plkst. 10:00 starts tiks dots “Maratona” un
“Ģimenes” distancei, bet plkst. 14:00 sacensības uzsāks “Pusmaratona” distances veicēji.

 

Sacensības organizē biedrība “Sporta klubs SportLat” sadarbībā ar Ikšķiles novada pašvaldību. Sacensības atbalsta - veikals “ZZK”, “Ezerkauliņi”, “Labās balvas”, biedrība “Nesēdi mājās”, “Milžu taka”, izklaides parks “Avārijas brigāde”, sporta uzturs “SIS”,  “Constra”, “Digitālā pele”.

 

Informāciju sagatavoja:

sacensību organizators

Jānis Dreiškins

+371 29485569

Ikšķiles MTB  2021

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024