Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Aicina Ziemas festivāls!

Aicina Ziemas festivāls!
18.01.2017

Ja kāds vēl šoziem nav paspējis kārtīgi izslēpoties, mest pikas vai vienkārši jautri un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā, tad šīs nedēļas nogale ir īstais laiks, lai piedalītos Rīgas domes piedāvātajā pasākumā „Ziemas festivāls”, Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Uzvaras parkā. Protams, aicināti arī visi tie, kuriem aktīvs dzīvesveids ir ikdiena un visas iepriekšminētās aktivitātes jau izmēģinātas. Jo sestdien, 21.janvārī ko darīt būs visiem!

 

Kā jau ierasts, ziemā visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāti vairāki aktivitāšu pasākumi bez dalības maksas un viens no šādiem pasākumiem ir arī „Ziemas festivāls”. Sporta un aktīvās atpūtas centrā būs izvietotas dažādas aktīvu atrakciju stacijas, kurās katrs varēs izmēģināt savu individuālo veiklību ziemas tematikas sportiskās aktivitātēs, vai arī ģimenes un draugu lokā vienkārši pavizināties ar distanču slēpēn un piepūšamajām sniega kamerām. Pieredzējušu sporta speciālistu vadībā, visi interesenti varēs izmēģināt arī pneimatisko šaušanu pa mērķiem kā īstā biatlonā, kā arī, pēc aktivitātēm svaigā gaisā, jebkurš varēs doties turpat telpās piedalīties Latvijas Olimpiešu kluba radošajā darbnīcā. Lai pasākuma laikā būtu silti gan telpās, gan laukā, visi klātēsošie bez maksas tiks cienāti ar tēju.
 
Sestdien Ziemas festivāls sāksies plkst. 11.00 un visas atrakcijas, kā arī radošā darbnīca darbosies līdz plkst. 15.00 pēcpusdienā. Turpat Sporta un aktīvās atpūtas centrā, uzreiz pēc festivāla aktivitātēm notiks distanču slēpošanas sprinta sacensības „Rīgas kauss”. Arī šajās sacensībās piedalīties laipni aicināts ikviens slēpot gribētājs, jo slēpojums notiks dažādās vecuma grupās. Reģistrācija un dalībnieku numuru izsniegšana sāksies plkst. 15.30. Detalizēta informācija par slēpošanas sacensībām internetā: pasvaldiba.riga.lv/LV/PostingData/News/2017/1/izcinis-kausu-distancu-sleopsana.htm
 
Uz tikšanos Uzvaras parkā, Sporta un aktīvās atpūtas centrā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji