Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"

Aizvadīta šī gada "Pasaules Sniega diena"
16.01.2017
Svētdien, 15.janvārī, gan Eiropā, gan citos kontinentos, atzīmēja jau tradicionālo Pasaules Sniega dienu, kuru 2012.gadā aizsāka Starptautiskā Slēpošanas federācija. Tāpat kā cituviet pasaulē un Latvijā, arī galvaspilsētā ar Rīgas domes atbalstu notika Pasaules Sniega dienas aktivitātes sporta un aktīvās atpūtas centrā, kas ziemā pazīstams kā distanču slēpošanas trase Uzvaras parkā.
 
Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šoreiz laika apstākļi Sniega dienai bija vieni no labvēlīgākajiem, gan ar īstu sniegu zem kājām, gan ar sniegpārsliņām no gaisa, par ko it sevišķi prieks bija mazākajiem pasākuma dalībniekiem.
 
Katrs dalībnieks, liels vai mazs, no plkst. 11.00 līdz 16.00 varēja izmēģināt visu plašo ziemas atrakciju klāstu, sākot ar sprinta distancēm uz slēpēm, kur elektroniski tika fiksēts katra dalībnieka sasniegtais laiks un noteikts dienas labākais rezultāts, līdz pat vizināšanos ar piepūšamajām kamerām. Liela piekrišana bija atrakcijai „dāvanu maiss”, kur tas tika mests tālumā un biatlona šautuvei, kur varēja izmēģināt kā tas ir, šaut pa biatlona mērķiem kā to dara sportisti lielajās sacensībās. Pēc spēku izmēģināšanas visās atrakciju stacijās, kuras kopumā bija astoņas, katrs dalībnieks varēja saņemt Pasaules Sniega dienas sertifikātu un aktīvākie arī pārsteiguma balviņas. Paralēli atrakcijām, jebkurš varēja doties izslēpoties distanču slēpošamas trasē, kā arī telpās un siltumā, Olimpiešu kluba pārstāvju vadībā, varēja piedalīties zīmējumu un domrakstu konkrsā, kur tematika bija tieši atbilstoša dienas starptautiskajam moto: „Vedam bērnus uz sniega”. Lai arī tīri dabiski sniega tematika asociējas ar auksto gadalaiku, arī āra aktivitātēs jāsalst nebija, jo visiem klātesošajiem organizatori piedāvāja bezmaksas tēju, kā arī varēja sasildīties pie trīs ugunskuriem.

 

Lai gan šis pasākums nebija augstu rezultātu un čempionu noteikšanai, noteikti ir cerība, ka šāds, aktīva dzīvesveida pasākums ar īstenu prieka devu, izraisīs interesi par sportošanu ziemā un ne viens vien no bērniem ar laiku izvēlēsies pievērsties ziemas sporta veidiem arī nopietni, sasniedzot pašus augsākos pjedestālu pakāpienus. 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Madonas tautas slēpojums 2024

Madonas tautas slēpojums 2024

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Madonas tautas slēpojums 2024