Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

"FILTER VELOKAUSS 2015" jau rīt!

"FILTER VELOKAUSS 2015" jau rīt!
10.06.2015

 Filter Velokauss 2015” nākamais posms Jūrmalā

 

Šo ceturtdien, 11. jūnijā Jūrmalā norisināsies “Filter Velokauss 2015” trešais posms. Vai sacensību seriāla līderis Bartuševics spēs nosargāt kopvērtējuma vadību, tas tiks noskaidrots 11 km individuālā braucienā uz laiku.
 
Sacensību seriālam atgriežoties sākotnējā Jūrmalas trasē, Slokas ielā, norisināsies “Filter Velokausa” 3. posms - 11 km individuālais brauciens uz laiku - braucēji startē vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Salīdzinājumā ar pārējiem seriāla individuālo braucienu posmiem, šajā liela daļa trases vedīs pa pilsētas ielām. Pārējo trases daļu sastādīs vienmērīgs labas kvalitātes ceļš gar Lielupes krastu.
 
Pēc aizvadītiem diviem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 738 punktiem izvirzījies Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Ar vienādu punktu skaitu, kā līderim, otrajā pozīcijā Valters Čakšs. Un ar 705 punktiem vadošo trijnieku noslēdz Sandis Āķis (abi Rietumu-Delfin).
Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies Katrīna Jaunslaviete. U-19 vecuma grupā vadību saglabā Niklavs Boļšis. Komandu vērtējumā pēc diviem posmiem līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.
 
Kā jaunums, šajā posmā ir ieviests dalībnieku starta laiku rezervācija. Ar nolūku, lai mazinātu rindas pie starta koridora. Reģistrētie dalībnieki var sekot līdzi savam starta laikam, sacensību mājaslapā, dalībnieku sadaļā: www.aerobike.lv. Rezervētais starta laiks tiek saglabāts arī uz visiem pārējiem individuālā brauciena posmiem. Dalībniekiem, kas vēlas izmainīt sev paredzēto starta laiku, lūgums rakstīt e-pastu uz: velopasaule@gmail.com. Norādot Vārdu, Uzvārdu un vēlamo starta "pusminūti".
 
Informācija un nolikums: www.aerobike.lv
 
Foto: Jānis Lārmanis
 
Kontakti:
SIA "Aerobike"
Reģ. nr. 40103653016
Ulbrokas iela 23, Rīga, LV-1021.
Tālr.: 20472920

Papildus informācija un nolikums pieejams interneta vietnē: www.aerobike.lv
 
Sociālo mediju komunikācija: https://www.facebook.com/FilterVelokauss

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Vecāķi 2020