Sacensību video

Skatīt visus video
Laika eksperti

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ģimenes Sporta diena “Sniegbaltīte un 15 rūķīši” 26.decembrī

Ģimenes Sporta diena “Sniegbaltīte un 15 rūķīši” 26.decembrī
04.12.2019

Sniegbaltīte un viņas 15 rūķīši visu gadu ir cītīgi gādājuši dāvanas un gatavojušies sagaidīt ciemiņus. Nāc 2019.gada 26.decembrī uz Rīgas Nacionālo sporta manēžu, kur no plkst. 11.00-16.00 Tev būs iespēja veikt dažādus gan radošus, gan sportiskus uzdevumus, nokļūt līdz Ziemassvētku vecītim un par to saņemt dāvaniņu. Dāvanu skaits ierobežots.

            Tevi gaida sportiskā taka ar īstām Ziemassvētku aktivitātēm – dāvanu piegāde, braukšana ar Rūdolfa kamanām, Ziemassvētku vecīša pasta piegāde, brīnumainais hokejs, bing bongs, maģiskais futbols u.c. atrakcijas.

            Radošā taka vedīs cauri dažādām darbnīcām – masku, Ziemassvētku kartiņu izgatavošanas u.c. radošajām aktivitātēm. Paši mazākie varēs lēkāt zaķa Ļipuka valstībā un iet Ziemas rotaļās. Satiksi rūķus, Ziemassvētku briedi, Sniega cilvēku un īstu Sniegbaltīti!

            Papildus šīm aktivitātēm varēs vērot dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumus un muzikālus priekšnesumums. Pasākums ir bez maksas, lūgums ņemt līdzi maiņas apavus.

Ņem līdzi brāļus, māsas, mammas, tētus, omītes, opīšus un citus ģimenes locekļus, pavadi dienu kustīgi un lustīgi!

Pasākumu rīko biedrība Sporta klubs “SportLat”, sadarbībā ar Rīgas Domi un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ilze Klindžāne

Projekta vadītāja

Biedrība Sporta klubs “SportLat”

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS

Atbalstītāji

My lapsLabās balvas