Sacensību video

Skatīt visus video
SIA Ezerkauliņi Agro

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Jau šobrīd ideāli dabas skati un trases gaida Madonas tautas slēpojumu 2019

Jau šobrīd ideāli dabas skati un trases gaida Madonas tautas slēpojumu 2019
23.01.2019

Ja ir doma šoziem izmēģināt došanos distanču slēpošanas trasē, lieliska vieta kur to darīt ir Madonas sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils”. Šobrīd trases ir ideālā stāvoklī ar brīnišķīgim ziemas dabas skatiem, slēpju nomu un siltām telpām pašā sporta bāzes centrā. Un viss tiek gatavots, lai 2. februārī uzņemtu vienu no lielākajiem tautas slēpošanas pasākumiem „Madonas Tautas slēpojums 2019”.

Slēpojumā vienlīdz labi varēs justies gan slidsoļa, gan klasiskā soļa piekritēji, jo visu visu distanču garumā trases būs sagatavotas abiem slēpojuma stiliem.

Kā arī, slēpojumā iekļautas distances visu sagatavotības līmeņu spējām, jo tautas klasē distances garums ir 7km, kas vēlas baudīt ilgāku slēpojumu, varēs doties 15km distancē, bet, kas gatavi vēl jaudīgākam distanču slēpojuma „kampienam”, nepalaidīs garām piedāvāto iespēju veikt 30 kilometrus.

  1. gadā dzimušie un jaunāki zēni un meitenes dosies 2,5km distancē, bet bērni līdz 10 gadu vecumam tiks iedalīti trīs vecuma grupās un veiks pašiem mazākajiem piemērotu garumu distancītes.

Madonas Tautas slēpojuma nolikums ar starta laikiem un pārējo, noderīgo informāciju šeit: https://www.sportlat.lv/sacensibas/1219/madonas-tautas-slepojums/nolikums

Reģistrēties slēpojumam šeit: https://www.sportlat.lv/sacensibas/1219/madonas-tautas-slepojums/registracija

 Uz tikšanos Madonā!

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

24h ROJA Ultramarathon Festival 2024, Latvijas čempionāts 24h skrējienā

Atbalstītāji

RITCMežusiliSportlandMana MadonaMylapsLabās balvas

Sadarbības partneri

LFSLTFLVS
Rojas skrējieni 2024